PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب کردن برنامه های سیمبیان

Namdarian
20-10-2010, 18:12
با سلام و عرض تشکر از زحماتتون . دو تا سوالم را جواب بدهید
1-آیا میشود برنامه های نسخه های قبلی سیمبیان را بدون گیر کردن روی نسخه های جدید سیمبیان نصب نمود ؟
2-یک برنامه را در مموری ریخته ام از همانجا بهتر است نصبش کنم یا اول منتقلش کنم به حافظه ی داخلی گوشی و بعدش نصب کنم
3-بهترین ویروس کش موبایل چیست ؟ کاسپرسکی سرعت گوشی را کند نمیکند نصبش کنم ؟ برای آپدیت چکار کنم ؟ مثل کامپیوتر لازم است هی هر از گاهی کلید بهش بخورانم ؟

Hadi King
20-10-2010, 18:52
سلام دوست عزیزم !
دو تـا سوال که نشــد 3 تــا شــد :31:
1. کامل متوجــه نشدم ولی اگه منظورتون ورژن برنامه هستش که بعضی از برنامه ها اگه ورژن جدیدتر نصب باشن و بخوای ورژن قدیمی برنامه رو نصب کنی ارور Update Error میده و باید ورژن جدیدتر حذف بشـه . بعضی از برنامه ها هم ارور نمیدن نصب میــشن ! اگه منظورتون چیز دیگه ای هستش بگیــد .

2. فـرقی نداره از حافظه نصب بشه یـا مموری ...

3. کاسپـرخوبــه ولی تاثیری نداره روی موبایل و ویروسی پیدا نمیکنه :41:
ولی لیست سیاه و سفیدش خوبـــه :46:
موفق باشید!:40:

Namdarian
20-10-2010, 19:20
با سلام به شما دوست دانشمند و بزرگوار . درباره ی 1 منظورم این بود که مثلاً روی گوشی های مختلف نسخه های مختلفی از سیمبیان نصب است . مثلاض جدیداً نسخه ی جدیدی از سیمبیان روی فقط نوکیا ان8 معرفی شده . حال ایا برنامه هایی که روی سیمبیان گوشیهای قدیمیتر نصب میشده مثلاً روی همین سیمبیان جدیده نیز براحتی نصب میشوند ؟ یک توضی مختصر درباره ی نسخه های مختلف سیمبیان میدهید ؟ خیلی کوتاه فقط
من نیمخوام گوشیم ویروسهای گوشی بگیرد پس چکار کنم

Hadi King
20-10-2010, 20:45
با سلام به شما دوست دانشمند و بزرگوار . درباره ی 1 منظورم این بود که مثلاً روی گوشی های مختلف نسخه های مختلفی از سیمبیان نصب است . مثلاض جدیداً نسخه ی جدیدی از سیمبیان روی فقط نوکیا ان8 معرفی شده . حال ایا برنامه هایی که روی سیمبیان گوشیهای قدیمیتر نصب میشده مثلاً روی همین سیمبیان جدیده نیز براحتی نصب میشوند ؟ یک توضی مختصر درباره ی نسخه های مختلف سیمبیان میدهید ؟ خیلی کوتاه فقط
من نیمخوام گوشیم ویروسهای گوشی بگیرد پس چکار کنم

نه عزیز اینجوری که شما میگیــد نمیشــه چون هر بازی ای برنامه ای برای سیمبین های مختلفی وارد میشــه یعنی یه برنامه میاد برای سیمبین ورژن 5 ولی برای ورژن 3 نمیــاد چون پایینتر هستش و نمیشــه ازش استفـاده باید منتظر شد ورژن 3 هم بیـــاد ! هر برنامه و بازی سیمبین های مختلفــی داره شما به فرض گوشی N73 دارید باید برنامه های مخصوص سیمبین گوشیتون دانلود کنید و برنامه های گوشی های پایینتر از جملــه N70 و ... رو نمیتونی نصب کنـــی واسه اینکه سیمبین ها و ورژن ها با هم فرق دارن !
خیلی کم اتفاق میفته ویروس بگیری الان من خودم هر گوشی گرفتم تا حالا ویروسی نشده !!!
این آنتی ویروس های موبایل کارایی ندارن .

Namdarian
21-10-2010, 19:37
نه عزیز اینجوری که شما میگیــد نمیشــه چون هر بازی ای برنامه ای برای سیمبین های مختلفی وارد میشــه یعنی یه برنامه میاد برای سیمبین ورژن 5 ولی برای ورژن 3 نمیــاد چون پایینتر هستش و نمیشــه ازش استفـاده باید منتظر شد ورژن 3 هم بیـــاد ! هر برنامه و بازی سیمبین های مختلفــی داره شما به فرض گوشی N73 دارید باید برنامه های مخصوص سیمبین گوشیتون دانلود کنید و برنامه های گوشی های پایینتر از جملــه N70 و ... رو نمیتونی نصب کنـــی واسه اینکه سیمبین ها و ورژن ها با هم فرق دارن !
خیلی کم اتفاق میفته ویروس بگیری الان من خودم هر گوشی گرفتم تا حالا ویروسی نشده !!!
این آنتی ویروس های موبایل کارایی ندارن .

با تشکر فراوان . فکر کردم مثل ویندوز است که برنامه ها بتوانند در نسخه های مختلف وین نصب شوند . ولی درباره ی ویروس اشتباه نکردید ؟ گوشی بعضی دوستانم را که به PC وصل کردم چشمت روز بد نبیند انواه ویروس زیاد داشت

Hadi King
22-10-2010, 17:06
با تشکر فراوان . فکر کردم مثل ویندوز است که برنامه ها بتوانند در نسخه های مختلف وین نصب شوند . ولی درباره ی ویروس اشتباه نکردید ؟ گوشی بعضی دوستانم را که به PC وصل کردم چشمت روز بد نبیند انواه ویروس زیاد داشت

آره درسته همینجوریـــه هر کدوم مخصوص خودش .
برای ویروس ها اینجور ویروس ها فقط تو موبایل دیده میشن هیچ خطری به موبایل نداره !
اگه شما آنتی ویروس نصب کنید روی موبایلتون هیچ کدوم از این ویروس ها رو پیدا نمیکنه :46: