PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل کردن سیستم هنگام اتصال به اینترنت

3dmax
20-10-2010, 16:57
سلام دوستان

مدتیه دچار یک مشکل بزرگ شدم و به محض اینکه به اینترنت متصل میشم کامپیوترم کاملا هنگ می کنه و مجبور میشم سیستم رو ریست کنم.
قبلا هم این اتفاق توی کامپیوتر شخصیم برام می افتاد که الان دادمش تعمیرکار درستش کنه.

مشخصات لپتاب: وسترو 3500 دل ( مدت خرید: 3 روز!)

کسی می دونه مشکل چیه؟
می تونه ویروس باشه؟

Dr Hannibal
20-10-2010, 21:34
سلام دوستان

مدتیه دچار یک مشکل بزرگ شدم و به محض اینکه به اینترنت متصل میشم کامپیوترم کاملا هنگ می کنه و مجبور میشم سیستم رو ریست کنم.
قبلا هم این اتفاق توی کامپیوتر شخصیم برام می افتاد که الان دادمش تعمیرکار درستش کنه.

مشخصات لپتاب: وسترو 3500 دل ( مدت خرید: 3 روز!)

کسی می دونه مشکل چیه؟
می تونه ویروس باشه؟

بارها ویروس هایی با این مشخصات دیده شدن اما نمیشه الان علت اصلی رو این تشخیص داد.

ببینید تعمیر کار چی میگه اما جای شما بودم اول مورد ویروسی رو چک میگردم بعد نشد میبردم بیرون.

موفق باشید

3dmax
21-10-2010, 08:24
آخه من همیشه آنتی ویروسم به روز بود و اصلا فکر نمی کردم چنین مشکلی داشته باشه

M E H R A N
21-10-2010, 15:33
آخه من همیشه آنتی ویروسم به روز بود و اصلا فکر نمی کردم چنین مشکلی داشته باشه

روزانه حدود 50 هزار نمونۀ جدید از ویروسها و تروجانها و انواع و اقاسم دیگه مخربها نوشته میشه. بهترین آنتی ویروسها فقط میتونند چند صدتا از این نمونه ها رو شناسایی کنند.

به روز بودن آنتی ویروس دلیل بر شناسایی 100 درصد مخربها نیست.
شما سعی کنید از MalwareBytes AntiMalware و همچنین Hitman Pro استفاده کنید و سیستمتون اسکن کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آپدیت MalwwareBytes یادتون نره.

ezat451
21-10-2010, 16:03
روزانه حدود 50 هزار نمونۀ جدید از ویروسها و تروجانها و انواع و اقاسم دیگه مخربها نوشته میشه. بهترین آنتی ویروسها فقط میتونند چند صدتا از این نمونه ها رو شناسایی کنند.

به روز بودن آنتی ویروس دلیل بر شناسایی 100 درصد مخربها نیست.
شما سعی کنید از MalwareBytes AntiMalware و همچنین Hitman Pro استفاده کنید و سیستمتون اسکن کنید.

آپدیت MalwwareBytes یادتون نره.

دوست عزيز اگه امكان داره لينك دانلودMalwarebytes-Anti-Malwareكه داراي شماره سريال باشه يا كرك داشته باشه قرار بدين نه بشكل تريال باشه

M E H R A N
21-10-2010, 16:09
دوست عزيز اگه امكان داره لينك دانلودMalwarebytes-Anti-Malwareكه داراي شماره سريال باشه يا كرك داشته باشه قرار بدين نه بشكل تريال باشه

MBAM رایگانه عزیز, شما همون رایگانش رو استفاده کن و از سریال هم برای رجیستر کردنش استفاده نکن چون فرق نسخۀ رجیستر شده با قبل از رجیستر شدنش فقط در داشتن گارد برای محافظت Real-Time است. گذشته از این استفاده زیاد از منابع سیستم در صورت فعال بودن گارد یکی دیگه از دلایلی است که نباید رجیستر بشه. :46:

7GC63V58HX
41KY-07A5-GF3W-L8DC

3dmax
21-10-2010, 16:44
میشه کمی در مورد این نرم افزار ها توضیح بدین؟
یعنی آنتی ویروس های دیگه رو پاک کنم و فقط از اینا استفاده کنم؟

M E H R A N
21-10-2010, 18:34
میشه کمی در مورد این نرم افزار ها توضیح بدین؟
یعنی آنتی ویروس های دیگه رو پاک کنم و فقط از اینا استفاده کنم؟
نه پاکشون نکن این برنامه های رو دانلود کن و بعد باهاشون سیستم رو اسکن کن. احتیاجی به پاک کردن آنتی ویروس اصلی سیستمتون ندارید. اینها بصورت غیر فعال نصب میشوند و اختلالی در کار آنتی ویروس فعال سیستم ایجاد نمیکنند.

MalwareBytes AntiMalware را بعد از نصب آپدیت کن و گزینۀ Full system Scan را انتخاب کن. رجیسترش هم نکن و بصورت نسخۀ رایگان استفاده کن.

برای استفاده کردن و اسکن کردن توسط Hitman Pro هم حتما موقع اسکن باید به اینترنت وصل باشی چون این اسکنر از دیتابیس 6 آنتی ویروس دیگه برای اسکن استفاده میکنه و این دیتابیس ها رو از طریق اینترنت چک میکنه و نیازی به آپدیت نداره .

3dmax
26-10-2010, 15:19
هیچ مشکلی توی کامپیوترم پیدا نکرد ولی قفل کردن ها هنوز ادامه داره

3dmax
03-11-2010, 22:22
هر دو تای این نرم افزار ها رو امتحان کردم ولی افاقه نکرد.
حتی وقتی 2 تا کامپیوتر رو هم با هم Lan می کنم, باز هم همین اتفاق میفته

gog2000
18-11-2012, 12:26
منم با همین مشکل هنگ در هنگام اتصال به اینترنت مواجهم
البته ویندوز من مال لا اقل 2 سال پیشه و چند بار چون سکته زده و از زمان پارک ژوراسیک روی سیستمم نصبه با اینکه 3 تا مادربرد عوض کردم بازم همون ویندوزو استفاده می کنم :sq_24: برای همین احتمال میدم مال من از اون باشه

ولی در مورد مال شما اگه ویندوز جدیده و مشکلی نداره احتمال داره از انتی ویروست باشه کل قسمتهاشو قبل اتصال به اینترنت غیر فعال کن بعد کانکت شو ببین بازم اینجوری میشه؟؟؟؟
منتظر جوابت هستم