PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چندسوال مهم درباره وایمکس

معصومه123
20-10-2010, 11:35
سلام چندتا سوال دارم : 1 - وایمکس مبین نت و ایرانسل از لحاظ کیفیت و سرعت با ایرانسل فرق دارد یا یکی است اینکه می گویند مبین نت تنها اپراتور وایمکس در ایران است پس ایرانسل چیست آیا زیرمجموعه مبین نت است یا مجزا از آن؟
2- وقتی می گویند وایمکس مثلا 1 مگ برثانیه یعنی سرعت دانلود هم 1 مگ است یا نه؟ چون در سایت ایرانسل نوشته سرعت دانلود همان سرعت اصلی است در صورتیکه شماره تلفن 09377070000 می گوید سرعت تقسیم بر 8 می شود از یکنفر هم درجریان است پرسیدم او هم گفت همان سرعت اصلی است نه تقسیم بر8 خلاصه گیج شدم که کدام درست است؟
3 - در نوع نامحدود اگر ما حتی بالای 100 گیگ در یکماه دانلود کنیم اعتراض نمی کنند ؟کاملا نامحدود است چون در سایت ایرانسل خواندم اگر کسی بطور غیرمعمول دانلود کند از سری بعد محدود می شود خب منظور از نامعمول چندگیگ است؟
4 -من می خواهم یکماهه 1 مگ نامحدود بخرم بعد از ماههای بعد اشتراکم را به مثلا 128 تغییر دهم آیا امکان پذیر است یا همانی که اول خریدم هرماهه باید قبول کنم یعنی نمی توانم تغییر دهم.

petr-cech
20-10-2010, 13:39
سلام چندتا سوال دارم : 1 - وایمکس مبین نت و ایرانسل از لحاظ کیفیت و سرعت با ایرانسل فرق دارد یا یکی است اینکه می گویند مبین نت تنها اپراتور وایمکس در ایران است پس ایرانسل چیست آیا زیرمجموعه مبین نت است یا مجزا از آن؟
2- وقتی می گویند وایمکس مثلا 1 مگ برثانیه یعنی سرعت دانلود هم 1 مگ است یا نه؟ چون در سایت ایرانسل نوشته سرعت دانلود همان سرعت اصلی است در صورتیکه شماره تلفن 09377070000 می گوید سرعت تقسیم بر 8 می شود از یکنفر هم درجریان است پرسیدم او هم گفت همان سرعت اصلی است نه تقسیم بر8 خلاصه گیج شدم که کدام درست است؟
3 - در نوع نامحدود اگر ما حتی بالای 100 گیگ در یکماه دانلود کنیم اعتراض نمی کنند ؟کاملا نامحدود است چون در سایت ایرانسل خواندم اگر کسی بطور غیرمعمول دانلود کند از سری بعد محدود می شود خب منظور از نامعمول چندگیگ است؟
4 -من می خواهم یکماهه 1 مگ نامحدود بخرم بعد از ماههای بعد اشتراکم را به مثلا 128 تغییر دهم آیا امکان پذیر است یا همانی که اول خریدم هرماهه باید قبول کنم یعنی نمی توانم تغییر دهم.

با اینکه تاپیک های مخصوصی در مورد کیفیت و بحث و بررسی وجود داره و شما می تونید تمام اطلاعات مربوط رو از همون تاپیک ها بدست بیاورید.

ولی جواب سوال های شما رو میدم.

مبین نت اپراتور سراسری وایمکس هست ولی ایرانسل فقط در چند شهر سرویس وایمکس رو ارائه میده و این دو شرکت جدا از هم هستند .
وقتی میگن سرویس 1 مگ منظور یک مگابیت هست نه مگابایت به همین منظور سرعت مورد نظر رو باید تقسیم بر 8 کنید.
در مورد ایرانسل هنوز کسی نمیدونه که حجم دانلود نامحدود! چقدره .
ولی در مورد مبین نت دوستان گفتن که نا محدود هست و می تونید به صورت نا محدود واقعی استفاده کنید.
در مورد ایرانسل امکان تغییر کاربری سرعت فعلاً امکان پذیر نیست ولی در مورد مبین نت رو به طور دقیق نمیدونم.

B.J.U
20-10-2010, 14:25
ببین من میگم از وایمکس نگیر
من سفارش دادم دیروز
امروز اومدن نصب کردن ولی سیگنال های وایمس وی خونه ی ما نبود و جمعش کرد رفت و گفت پول رو 1 هفه ی دیگه به حساب بر میگردونیم
و بسیار بد اخلاق بودن