PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای انتخاب بین آنتی ویروس های رایگان

Mohammad Hosseyn
18-10-2010, 19:48
با سلام ...

من سال هاست که اصلا آنتی ویروس استفاده نکردم . الان تصمیم دارم که یه آنتی ویروس معمولی و سبک رو سیستمم نصب کنم . در مورد چندتایی مثل AVG , Avira , Avast و ... شنیدم . ولی می خواستمم ببینم کدوم یک از اینا بهتر از بقیست .

مهمترین ملاک های مد نظر من یکی سبک بودن و جستجوی سریع. قدرتمند باشه. قابلیت اپدیت داشته باشه ، مخصوصا آپدیت آفلاین (یا فایل های اپدیت رو نگه داره برای موقع عوض کردن ویندوز).

منتظر نظرات دوستان هستم . :46:

Karkas20
18-10-2010, 19:57
با سلام ...

من سال هاست که اصلا آنتی ویروس استفاده نکردم . الان تصمیم دارم که یه آنتی ویروس معمولی و سبک رو سیستمم نصب کنم . در مورد چندتایی مثل AVG , Avira , Avast و ... شنیدم . ولی می خواستمم ببینم کدوم یک از اینا بهتر از بقیست .

مهمترین ملاک های مد نظر من یکی سبک بودن و جستجوی سریع. قدرتمند باشه. قابلیت اپدیت داشته باشه ، مخصوصا آپدیت آفلاین (یا فایل های اپدیت رو نگه داره برای موقع عوض کردن ویندوز).

منتظر نظرات دوستان هستم . :46:
به نظر من اول اويرا خوب است و بعد اي وي جي و بعد هم اواست.اما داشته باش كه يك انتي ويروس رايگان فقط به درد ويروس كشي ميخورد و براي گشت و گذار در اينتر نت موثر نيست.بيا يك انتي ويروس غير رايگان دانلود كن اگر با اينترنت كار ميكني.خدا بزرگه كرك وسريال نامبر هم كه تو اين سايت پيدا ميشود.مخلص شما

Golestan64
18-10-2010, 20:03
از لحاظ جستجوی سریع اوست از همه سریعتره

M E H R A N
18-10-2010, 20:42
به نظر من Comodo Internet Security را امتحان کن. مهمترین مزیت هاش اینها هستند...

رایگان
آپدیت اولیه تقریبا سنگین اما آپدیت های بعدی سبک و کیلوبایتی
دارای بهترین فایروال, آنتی ویروس خوب و عالی, سندباکس, آنتی اسپای ور, فایروال مموری, هیپس,
بهترین شیوۀ محافظت از سیستم با تکنولوژی Auto Deny برای مقابله با ویروسها و تروجانهای ناشناخته حتی در صورت آپدیت نبودن آنتی ویروس.
استفادۀ کم از منابع سیستم مانند رم و سی پی یو
دارای Game Mode برای غیر فعال کردن پیغامها و آپدیت های اتوماتیک جهت گیر نکردن بازی
دارای تسک منیجر مخصوص :31: حتی ویروسها و کرمهای Super Hiden را هم اگر فعال باشند نشون میده.
دارای Cloud Virus Scanning و Cloud Behavior Blocker :46: اینها قبلا در تاپیک کمودو توضیح داده شدند.
و غیره...

به نظر من امنیتی رو که Comodo Internet Security برای یک سیستم میتونه فراهم کنه کمتر نرم افزار پولی میتونه این کار رو بکنه.

تاپیک مخصوص Comodo Inernet Security

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mr-secret
18-10-2010, 20:48
من اویرا روسیستمم دارم 2 ساله دارم باهاش کار میکنم مشکلی هم نداشتم
با این تعریفی که دوستمون از کومودو کرد منم اغفال کرد!!!

Mohammad Hosseyn
18-10-2010, 21:02
به نظر من اول اويرا خوب است و بعد اي وي جي و بعد هم اواست.اما داشته باش كه يك انتي ويروس رايگان فقط به درد ويروس كشي ميخورد و براي گشت و گذار در اينتر نت موثر نيست.بيا يك انتي ويروس غير رايگان دانلود كن اگر با اينترنت كار ميكني.خدا بزرگه كرك وسريال نامبر هم كه تو اين سايت پيدا ميشود.مخلص شما

اصلا حوصله کرک بازی انتی ویروس رو ندارم ... :31: میخوای اپدیت کنی می پره . هر روز داستان داره. منم امکانات بالای اونها + سنگینیشون رو نمی خوام. اتفاقا من فقط یه انتی ویروس برای فایل هام میخوام که هر ماه چکشون کنم ویروسی نباشه . فایروال نمی خوام .

به نظر من Comodo Internet Security را امتحان کن. مهمترین مزیت هاش اینها هستند...

رایگان
آپدیت اولیه تقریبا سنگین اما آپدیت های بعدی سبک و کیلوبایتی
دارای بهترین فایروال, آنتی ویروس خوب و عالی, سندباکس, آنتی اسپای ور, فایروال مموری, هیپس,
بهترین شیوۀ محافظت از سیستم با تکنولوژی Auto Deny برای مقابله با ویروسها و تروجانهای ناشناخته حتی در صورت آپدیت نبودن آنتی ویروس.
استفادۀ کم از منابع سیستم مانند رم و سی پی یو
دارای Game Mode برای غیر فعال کردن پیغامها و آپدیت های اتوماتیک جهت گیر نکردن بازی
دارای تسک منیجر مخصوص :31: حتی ویروسها و کرمهای Super Hiden را هم اگر فعال باشند نشون میده.
دارای Cloud Virus Scanning و Cloud Behavior Blocker :46: اینها قبلا در تاپیک کمودو توضیح داده شدند.
و غیره...

به نظر من امنیتی رو که Comodo Internet Security برای یک سیستم میتونه فراهم کنه کمتر نرم افزار پولی میتونه این کار رو بکنه.

تاپیک مخصوص Comodo Inernet Security

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تعریفش رو شنیدم. ولی چون مشهور نبود گفتم شاید زیاد خوب نباشه ...

الان من آویرا رو گرفتم ... چیز خوب و سبکیه ... فقط اسکنش کنده + آپدیت افلاینش رو نمی دونم چی جوریه .

حالا این یکی که شما گفتی رو هم یه دانلود میکنم ببینم چطوره .

M E H R A N
18-10-2010, 21:13
حالا این یکی که شما گفتی رو هم یه دانلود میکنم ببینم چطوره .

قبل از اینکه CIS را نصب کنید سعی کنید پست اول و دوم تاپیکی را که گفتم بخونید. این بستۀ امنیتی نکاتی داره که قبل از نصب باید بدونید و در موردشون آگاهی لازم و کافی رو جهت استفادۀ خودتون داشته باشید. :46:

Mohammad Hosseyn
18-10-2010, 22:38
قبل از اینکه CIS را نصب کنید سعی کنید پست اول و دوم تاپیکی را که گفتم بخونید. این بستۀ امنیتی نکاتی داره که قبل از نصب باید بدونید و در موردشون آگاهی لازم و کافی رو جهت استفادۀ خودتون داشته باشید. :46:
بله خوندم ... به سایتش هم سر زدم ... به نظر چیز خوبی میاد .

فقط در مورد دانلود افلاینش که شما توضیح دادید ، هر دفعه بخوایم اون فایل رو دانلود کنیم باید حجمش بالا باشه ؟ درسته ؟ یعنی دردرش از دانلود مستقیم بیشتره .یه توضیح کوچولو بدید ممنون میشم.

alidata2010
18-10-2010, 22:44
فقط دفعه اول 108 مگ دانلود میکنه . ولی دفعات بعد خیلی کم اپدیت میشه . یعنی خودش فایل دیتابیس رو مو قع اپدیت میتونه تشخیص بده

*hamedkhatar*
18-10-2010, 23:09

فقط در مورد دانلود افلاینش که شما توضیح دادید ، هر دفعه بخوایم اون فایل رو دانلود کنیم باید حجمش بالا باشه ؟ درسته ؟ یعنی دردرش از دانلود مستقیم بیشتره .یه توضیح کوچولو بدید ممنون میشم.

کومودو رو که یه بار آپدیت کردی میتونی فایل آپدیتش رو کپی بگیری و دفعات بعد استفاده کنی
روشش رو دکتر توضیح داده بود قبلا بگردی پیدا میکنی
من هم کومودو رو پیشنهاد میکنم شک نکن بهترین گذینست :46:

M E H R A N
18-10-2010, 23:13

دوستان محبت کردند و جواب دادند.
اما شما همون دفعۀ اول این مقدار رو دانلود مکنید و دفعات بعد دوباره میتونید ازش استفاده کنید. :10: