PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پرینتر کنون 4700

arash rashno
18-10-2010, 13:50
ما هفته گذشته یه پرینتر کنون 4700 گرفتیم
ولی یکسری مشکلات دارم که هنوز حل نشده
مشکل اول این پیغام ارور هست که از هر کی که داره میپرسم میگه به پست من نخورده
به فروشنده تانک زنگ زدم پرسیدم میگه مشکل نور محیط هست و حساسیت این پرینتر
ما هم اومدیم پرینتر رو پوشندیم کامل که نور بهش نرسه ولی بازم این ارور اعصاب خورد کن رو میده و با خاموش کردن پرینتر درست میشه
این ارور مختط سه کارتریج زرد و مشکی pk و آبی هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل دوم اینه که مثلا من امروز 10 تا پرینت میگیرم با کیفیت high resol
بعد فردا صبح روشن میکنم میبینم یکی از رنگها نیست شلنگ هوا داخلش نیست ولی کارتریج خالیه !!!:blink:
سطح پرینتر و تانک هم برابره
حتی یک روز تانک رو بالاتر گذاشتم دیدم هیچ تفاوتی نکرد
مجبورم deep head clean بزارم تا اون رنگ برگرده
اینجا پست زدم اگه مشکل از تانک هست ببرم پیش فروشنده
----------
یک موضوع دیگه من قبلا ار 290 داشتم خیلی راضی بودم ولی خراب شد دیدم دوستان خیلی از این پرینتر تعریف میکنند منم گرفتم ولی هیچ کدوم درست نبود مثلا سرعت پرینت کاغذ دو برابر
که در صورتی که سرعت کاغذ دو برابر اپسون باشه کیفیت رو خیلی بد میزنه
اگه بخواد کیفیت در حد اپسون باشه باید روی های رزول باشه که اونم دقیقا نصف سرعت اپسون هست
فقط سرعت چاپ روی دیسک خیلی خوبی داره که خیلی سریعتر از اپسون میزنه
در ضمن کاغذ من هم 80 گرمی دابل a هست

m245
28-10-2010, 14:20
با سلام

برای رفع مشکل پرینترتون رو به جای مناسب ببرین ( مثل حمام ) تا ریزش جوهر مشکل ساز نشه . بعد کارتریج ها رو یکبار از پرینتر جدا کنید و تانک جوهر رو بالا بگیرید تا مقداری جوهر از کارتریج ها بریزد . در آخر هم تانک رو هم سطح قرار بدید و کارتریج ها رو جا بزنید . هر بار که پیغام خطا ظاهر شد لازم نیست پرینتر رو خاموش کنید فقط دکمه زیر پاور رو 6 ثانیه زیر دستتون نگه دارید و رها کنید . پرینتر خطا را رد میکنه و کاره خودش رو ادامه میده

arash rashno
16-11-2010, 10:35
با سلام

برای رفع مشکل پرینترتون رو به جای مناسب ببرین ( مثل حمام ) تا ریزش جوهر مشکل ساز نشه . بعد کارتریج ها رو یکبار از پرینتر جدا کنید و تانک جوهر رو بالا بگیرید تا مقداری جوهر از کارتریج ها بریزد . در آخر هم تانک رو هم سطح قرار بدید و کارتریج ها رو جا بزنید . هر بار که پیغام خطا ظاهر شد لازم نیست پرینتر رو خاموش کنید فقط دکمه زیر پاور رو 6 ثانیه زیر دستتون نگه دارید و رها کنید . پرینتر خطا را رد میکنه و کاره خودش رو ادامه میده
ممنون از جوابتون
در مورد رد کردن ارور پرینتر
ولی این مشکلش حاد بود و زیاد خطا میداد که اونم مربوط به چیپست کارتریج بود و با تعویض چیپست مشکلش حل شد
در مورد نکشیدن جوهر هم متوجه شدم این پرینتر خیلی به کاغذ حساس هست یعنی اگر برای عکس از کاغذ چاپ و تحریر استفاده بشه قطعا بعد از 30-40 پرینت نیاز به deep head clean داره ولی در صورت استفاده از کاغذ کاتد و یا چاپ روی دیسک نیازی به ای عمل نداره