PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ♀♀♀♀♀‼‼‼‼‼‼ Pes4 ‼‼‼‼‼‼♫♫♫♀♪

Naeim
07-05-2006, 23:27
آموزش ها و نکات ریز بازی

همه چیز در مورد سانتر(انواع مدل ها)

1.دایره معمولی (هر 10 تا شاید یکیش گل شه)
2. 2تا دایره (توپ رو سر بازیکن مورد نظر میندازه - هر 3 تا یکیش گل میشه)
3. 3تا دایره (توپ رو و پای بازیکن مورد نظر میندازه- هر 4 تا یکیش گله)
4. دایره با L1 (واسه موقعهایی که دفاع حریف جلوتون قرار داره-گل نمیشه-بعد این سانتر پاس رو به عقب بعدش شوت)

============
اینم یه مدل جدید واسه ضربه ایستگاهی
شانسی اینو فهمیدم وقتی که توپ تو قوس محوطه جریمه قرار داره با بازیکنای آمار بالا مثل رونالدینیهو
فلش جلو رو بگیرید یه دایره ریز بزنید (یک پنجم نصف)

============
یه چیز دیکه
وقتی با بازیکنی به سمت گوشه ها میرین میخواهین سانتر بکشین اگه دفاع حریف با یار حرکت میکرد بهترین راه واسه سانتر کسیدن اینه که 2 بار فلش جلو را بزنید (یه کم توپ رو میندازه جلو) بعد راحت سانتر بکشید

============
نکاتي در مورد تاکتيک هاي دفاعي:
۱-بهترين تاکتيک دفاعي استفاده از سيستم ۴ دفاعي است و همينطور ۲ هافبک دفاعي جلوي مهاجمان که من براي تاکتيک دفاعي سيستم ۴-۳-۳ B را توصيه ميکنم.
۲- شما در قسمت Team-Defence systemميتونيد تغييراتي را روي تاکتيک مورد نظر بدين به اين صورت که حالت پيش فرض در استراتژي دفاعي Normal است اگر شما آن را ميخواهيد به دفاع جلو زن تبديل کنيد Sweeper را اتخاب کنيد و يا ميخواهيد که مدافعان مرکزي تان هميشه در عقب بمانند Line Defence را انتخاب کنيد .

============
نحوه گرفتن توپ از بازیکن در PES4
1. R1 + X (یه بازیکن به سمت بازیکن صاحب توپ میره)
2. R1+X+squad دو تا بازیکن به سمت بازیکن صاحب توپ میره)
بقیشو بعد میگم

============

شما هنگامي که با سرعت در حال حرکت هستيد ميتونيد با نگه داشتن همزمان R2 و جهت توپ را کمي جلوتر از خودتان بياندازيد و اين تکنيک با بازيکنان سرعتي در مقابل مدافعان کند خيلي جواب ميده و به راحتي ميشه پنالتي گرفت.
هنگامي که آهسته حرکت ميکنيد با نگه داشتن R2 و جهت بالا يک دريبل با بيرون پا از سمت راست و با نگه داشتن R2 و جهت پايين يک دريبل با بيرون پا از سمت چپ رو شاهد خواهيد بود که فقولاده دريبل زيبايي هستش(بيشتر با بازيکنان تکنيکي مثل نيستل روي اين کارو انجام بدين)
هنگامي که با سرعت به مدافع حريف نزديک ميشويد يک لحظه R1 را رها و دوباره بگيريد اينکار باعث دريبل زدن مدافع ميشود( اگر اينکار رو در محوطه جريمه انجام بدين احتمال گرفتن پنالتي زياد هستش)
اگر شوک را روشن کرده باشيد و آن را ۳۶۰ درجه از چپ به راست بچرخانيد يک دريبل زيداني قشنگ راخواهيد ديد.
اگر هنگامي که توپ در هواست و به سمت شمامي آيد R2 را بزنيد و جهت مخالف ايستادن تان را بگيريد يک دريبل سر پا را خواهيد ديد.

خسته شدم

OMID
10-05-2006, 09:54
تاپیک اصلاح شد
و پستهای پشت سر هم ادغام شد
دوست عزیز naeim اینجوری هم خیلی قشنگتره و هم بهتر
ممنون از اطلاع رسانی خیلی خوب شما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Naeim
22-05-2006, 22:56
راستي اين چيزا تو ورژناي بالاتر هم كار ميكنه
يه نكته ديگه
وقتي توپ در هوا است و دو بازيكن دنبالشن R1+l1 رو با هم بگير حتما توپ مال شماست

vorojax
25-05-2006, 17:49
رفیق ادامه بده!
ر

Naeim
25-05-2006, 19:01
رفیق ادامه بده!
ر
نميشه همش من ادامه بدم يكمم شما ها ادامش بديد
ولي بازم يه نكته خوب ميگم
وقتي توپ دستتون با يار حريف داريد ميدويد (R1 گرفتيد) دو بار (R2) بزنید یارو رو رد کنید :happy:

saeedCd
28-05-2006, 03:17
تو ميتوني
بازم ادامه بده.

Naeim
28-05-2006, 08:14
ديگه نا اميد شدم ولي بازم سعي ميكنم پست ها رو ادامه بدم

آموزش آنلاین بازی کردن PES4
1 .اول باید پج pes4patch1_10 رو دانلود کنید(9.74)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2.برنامه آنلاین بازی کردن رو از اینجا دانلود کنید.(1.24)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه تنظیماش پای خودتون. :biggrin: :blink: :blink:

این لینکم واسه یه سری که نمیتونن لینک شماره یک رو نصب کنن چون بازیشون خرابه.منظور از خراب اینه که این شرکتای ایرانی مثل امپرور واسه سودشون ور میدارن بازی رو الکی 2 سی دیش میکنن بازی رو خراب میکنن و دیگه پچ ها روش نصب نمیشه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ;)

saeedCd
29-05-2006, 02:32
اصلا نميشه آنلاين بازي كرد مگه از سرعت اينترنت خبر نداري؟
نگو خودم آنلاين بازي ميكنم كه ميفهمم داري چاخان ميگي

Naeim
29-05-2006, 08:19
سعيد جون من كه بازي نميكنم
با سرعت 64 كيلوبايت يه بازي فلش رو زوري ميشه بازي كرد ديگه چه برسه به اون
ولي يكي از بچه ها اينترنت ماهواره اي داره سرعتش حرف نداره
اون ميتونه بازي كنه.منم بعضي اوقات از سرعت اون بي نصيب نيستم