PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه مشكل عجيب خواهشن كمك

karikator
17-10-2010, 20:26
من تازه يه كيس جمع كردم همه چي خوب كار ميكنه
وقتي ويندوز 7 ميريزم درست كار ميكنه اما وقتي ميخوام ويندوز رو دائمي كنم (كرك)ويندوز كه ريست
مكنم روي صفحه مشكي گير ميكنه ديگه بالا نمياد من هم cd MRT و هم CD DARYA SOFT رو نصب كردم همينجوري.من الن فلش ميزنم جلوي كيس و وقتي سيستم رو روشن ميكنم ميگم از رو فلش بخون
و وقتي از روي فلش ميخونه ويندوز مياد بالا

aliupdate
17-10-2010, 20:35
سلام
خب اگه با چند تا سی دی امتحان کردین اینجوری بود مشکل از کرکه یه کرک دیگه تست کنید در ضمن توی صفحه ی Starting Windows گیر میکنه؟

karikator
17-10-2010, 20:38
[QUOTE=karikator;5528342]من تازه يه كيس جمع كردم همه چي خوب كار ميكنه
وقتي ويندوز 7 ميريزم درست كار ميكنه اما وقتي ميخوام ويندوز رو دائمي كنم (كرك)ويندوز كه ريست
مكنم روي صفحه مشكي گير ميكنه ديگه بالا نمياد من هم cd MRT و هم CD DARYA SOFT رو نصب كردم همينجوري.من الن فلش ميزنم جلوي كيس و وقتي سيستم رو روشن ميكنم ميگم از رو فلش بخون
و وقتي از روي فلش ميخونه ويندوز مياد بالا البته فلشم خالي وتنظيمات مادر بردم كاملا درسته

---------- Post added at 08:38 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

نه يه صفحه مشكي ساده گير ميكنه من كه گفتن دو تا cd عوض كردم هر دو هم مثلا مال شركت درست حسابيه

aliupdate
17-10-2010, 20:47
[QUOTE=karikator;5528342]

نه يه صفحه مشكي ساده گير ميكنه من كه گفتن دو تا cd عوض كردم هر دو هم مثلا مال شركت درست حسابيه
منظورم این بود که اگه چند تا سی دی امتحان کردین جواب نداد از یه کرک دیگه استفاده کنید اون صفحه ی سیاه قبل ازصفحه Starting Windows هست یا بعد از اون؟

karikator
17-10-2010, 20:50
قبل از اون صفحه. كرك درست كار ميكنه فقط خود سيستم اتو مات نمياد بالا من بايد برم تو تظيمات بگم از روي فلش بياد بالا.از كرك ديگه هم استفاده كردم.وقتي از فلش مياد بالا ميبينم كرك درست كار كرده

aliupdate
17-10-2010, 20:53
سلام
شما با CD ویندوز بوت کن برو به قسمت Repair و Startup Repair رو بزن شاید مشکل حل بشه.

karikator
17-10-2010, 21:01
اين كارو كردم اما از من ايميج ويندوز ميخواد

aliupdate
17-10-2010, 21:12
اين كارو كردم اما از من ايميج ويندوز ميخواد
ایمج نیاز نیست!شما کجا رفتی که ایمج میخواد دقیقا چی گفته بود؟

kourosh_sos
17-10-2010, 21:15
تنظیمات بوت داخل بایوس رو چک کن First Boot رو CD یا DVD بزار تنظیمات رو Save کن اگر جواب نداد اگر هاردت SATA هستش نصب درایور یادت نره و سعی کن یک ویندوز دیگه از یک شرکت خود نه MRT که همه چیزش EDIT شده استفاده کن و قبل از اینکه کرکش کنی یک Restore Point بگیر تا اگر مشکلی پیش اومد System Restore کنی .

karikator
17-10-2010, 21:32
مگه نبايد در داخل تنضيمات اول هارد باشه ؟
هارد sata هست اما درايور نداره؟
من از شركت دريا سافت هم خريدم همين جوري بود؟
اين Restore Point چجوريه بلد نيستم

esi222
17-10-2010, 22:03

سلام
از استارت قسمت Accessories بعدش System Tools بعد System Restore رو اجرا میکنی.گزینه دوم یعنی choose... رو انتخاب میکنی لیست پوینت ها میاد از توی اون لیست تاریخی رو که سیستمت درس بود یعنی خوب کار میکرد رو انتخاب میکنی بعدشم nex و بقیه مراحل در آخرم ریست میشه.
موفق باشی

parsa5564
17-10-2010, 22:09
مگه نبايد در داخل تنضيمات اول هارد باشه ؟
هارد sata هست اما درايور نداره؟
من از شركت دريا سافت هم خريدم همين جوري بود؟
تو تنظیمات بوت بایوس اول باید cd-dvd باشه و دوم هارد

karikator
17-10-2010, 22:38
اما من نفهميدم من گفتن حالت عادي درسته اما زماني كه كرك ميريزمو ريست مكينم اين صفحه سياه لعنتي مياد
خوب پس جه ربطي به تنظيمات بايوس داره

Dew Drop
17-10-2010, 23:05
مطمئنید ویندوز شما از اون ویندوزهای دستکاری شده نیست؟
که خودشون کرک شدن و نیاز نیست کرکشون کنید.
در ضمن تو فلشتون چی دارید که با اون سیستمتون رو بالا میارید؟؟؟
برای اینکار لازم نیست فلش بزنید,وقتی سیستمتون بالا میاد F8 و بزنید و بعد تو اون لیست
Last Known Good Configuration رو بزنید.اگه بازم درست نشد دوباره موقع بالا اومدن دوباره F8 رو بزنید
برین تو صفحه repair بعداز انتخاب زبان و ....یه صفحه ای میاره که از اونجا میتونیدrestore رو انتخاب کنید
و ویندوز رو به زمان قبل از نصب کرک ببرید.

karikator
18-10-2010, 00:09
خوب اگه اين كارو بكنم به زمان قبل از نصب برگرده دوباره ويندوز يه ماه ميشه كه

chista2010
18-10-2010, 15:10
به نظر من اگر هزینه می کنید DVD نرم افزاری میخرید بجای دانلودش از جایی تهیه کنید که پشتیبانی داشته باشه و معتبر باشه تا اگر مشکلی براتون پیش اومد بتونید از اونجا کمک بگیرید شاید dvd که تهیه کردید فایلش مشکل داشته باشه
البته من حدس می زنم دلیل مشکل شما اینکه که احتمال بسیار قوی شما ویندوز رو روی لپ تاپ نصب کردی وقتی از کرک نا معتبر و قدیمی استفاده کنید هنگام بوت با مشکل برخورد می کنید و سیستم میره برای ریکاوری معمولا با دکمه Esc یا R رو بزنی هنگام بوت شدن سیستم گزینه Windows without loader میاد اگر با اون سیستم رو بوت کنی ویندوز راه اندازی میشه کرک قبلی رو پاک کنی و کرکی که لینکشو قرار دادم نصب کن
اگر مشکلت رفع نشد ویندوز رو دوباره نصب کن و از این کرکی که سایت شرکت پرند گذاشته شده استفاده کن به راحتی ویندوز اکتیو میشه من خودم تا حالا 10 جا امتحان کردم
اینم لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید