PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نرم افزار بر روی ویندوز XP در شبکه

bita_naz
17-10-2010, 19:06
سلام دوستان
نمیدونم آیا جای سوالم اینجاست یا نه

ویندوز هایی که در شبکه هستند مجوز نصب نرم افزار برای کاربر رو نمی دن . حالا چطور من نرم افزاری رو که می حام رو روی یک XP روی شبکه نصب کنم ؟

البته منظورم استفاده از نرم افزار های پرتابل نیست . من می خام ویژوال استودیو و دات نت فریم ورک رو نصب کنم .

ممنون

huti_421
17-10-2010, 23:35
اگه تنظیمات سرور درست باشه و از جهت فایروال سروری ایرادی به کلاینت‌ها گرفته نشه، شما به راحتی می‌تونید هر نرم‌افزاری که بخواید رو نصب کنید

a6l3i
19-10-2010, 12:59
سلام ، فکر کنم روشی رو که hunti_421 عزیز گفتن وقتی باشه که بخوایم بصورت ریموت برنامه ها رو از رو سرور نصب کنیم که کاملا هم درسته.
ولی اگه شما بخوای برنامه ها رو پای همون سیستم های client نصب کنید ، تنها راه ، وارد شدن با username مدیر شبکه یا افرادیه که مدیر شبکه واسشون سطح Administrator تعریف کرده و کاربرهای دیگه (همنون طور که خودتون گفتین) نمیتونن چیزی نصب کنن یا تنظیمات رو عوض کنن.
باید خود Administratoe رو خبر کنین.

sei_pm
19-10-2010, 20:22
سلام دوستان
نمیدونم آیا جای سوالم اینجاست یا نه

ویندوز هایی که در شبکه هستند مجوز نصب نرم افزار برای کاربر رو نمی دن . حالا چطور من نرم افزاری رو که می حام رو روی یک XP روی شبکه نصب کنم ؟

البته منظورم استفاده از نرم افزار های پرتابل نیست . من می خام ویژوال استودیو و دات نت فریم ورک رو نصب کنم .

ممنون

اگر می خواهید با یوزر Administrator وارد بشید و پسورد ندارید بر روی my computer راست کلیک کنید و از قسمت manage برید داخل Local users و اونجا پسورد Administrator رو عوض کنید.

bita_naz
21-10-2010, 19:56
اگر می خواهید با یوزر Administrator وارد بشید و پسورد ندارید بر روی my computer راست کلیک کنید و از قسمت manage برید داخل Local users و اونجا پسورد Administrator رو عوض کنید.

وفتی این کارو میکنم میگه مجوز تغییر رمز رو ندارید . در حالت سیف مد هم که وارد میشم باز ازم رمز ادمین شبکه میخاد .
چکار کنم ؟

a6l3i
22-10-2010, 00:32
sei_pm جان ، اگه بشه که باگ و سوتیه خیلی بزرگیه! بعید میدونم بشه یوزرهای معمولی پسوور ادمین رو عوض کنن. خودت این کار رو کردی؟ چون من رو سیستمم چند تا کاربر ندارم تا تست کنم. البته تستی که دوستمون هم گرفتن Erorr داده که به نظرم طبیعیه!

وفتی این کارو میکنم میگه مجوز تغییر رمز رو ندارید . در حالت سیف مد هم که وارد میشم باز ازم رمز ادمین شبکه میخاد .
چکار کنم ؟

فکر کنم راحت ترین راه صدا کردن خود Admin باشه! وگرنه بعید میدونم ویندوز رو تو این مورد بتونید دور بزنین!

sei_pm
22-10-2010, 11:01
sei_pm جان ، اگه بشه که باگ و سوتیه خیلی بزرگیه! بعید میدونم بشه یوزرهای معمولی پسوور ادمین رو عوض کنن. خودت این کار رو کردی؟ چون من رو سیستمم چند تا کاربر ندارم تا تست کنم. البته تستی که دوستمون هم گرفتن Erorr داده که به نظرم طبیعیه!

من این دو روش رو داشتم تا حالا از یوزیر Guest که دستریش محدوده تست نکرده بودم ولی گویا جواب نمیده ولی با یوزرهایی که لیمیت نشدن جواب میده.

دو راه جالب جهت نفوذ به ويندوز Xp بدون رمز عبور!

يکي از مشکلات ويندوز xp راه نفوذ به آن در صورت فراموش کردن password مي باشد .همانطور که همه شما مي دانيد xp امکان جالب switch user را دارد که مي توان محيط را براي کار user هاي مختلف فراهم کرد .حالا اگر شما اين password را فراموش کنيد چاره چيست؟. در اين حالت چند راه نفوذ هست و آن اين است که در هنگام ظاهر شدن منوي کاربران در ابتدا ، دو بار کليدهايALT+CTRL+ DELETE را فشار دهيد سپس در ...
قسمت نام کلمه administrator را تايپ کرده و قسمت password را خالي بگذاريد و Ok را بزنيد در اين حال وارد سيستم مي شويد.

حال اگر در هنگام نصب ويندوز Xp برايAdmin پسورد گذاشته باشند چه كار كنيم؟
براي اين كار قبل يا هنگام بالا آمدن ويندوز كليد F8 را زده سپس بسته به نوع نياز خود بكي از گزينه هاي Safe Mode را انتخاب كنيد.
بعد از وارد شدن به ويندوز در منو Start كليك كنيد سپس گزينه RUN را انتخاب كرده ودر جاي خالي عبارت Control userpasswords2 را تايپ كنيد.
پنجره باز شده داراي 2 TAB به نام هايUsers & Advanced مي باشد.
TAB Users را انتخاب كرده و تيك گزينه:User must enter a username and password to use this computer را برداريد.
با برداشتن تيك اين گزينه ديگر هنگام ورود به ويندوز از شما پسورد گرفته نمي شود.

حالا با استفاده از گزينه Add مي توان نام كاربري را به آن اضافه و با استفاده از گزينه Remove مي توان نام كاربري را حذف كرد همچنين با استفاده از گزينه Properties مي توان ميزان دسترسي كاربران به ويندوز را تعيين كرد.

اگه کسی برای اکس پی پسورد گذاشته میتونید در زمان بالا اومدن ویندوز وقتی صفحه لوگین بالا اومد دوبار پشت سره هم کلید های ctrl+alt+delete رو بزنید یک صفحه جدید باز میشه حالا در قسمت user name این عبارت رو دقیق وارد کنید administrator

حالا فرض میکنیم که طرف برای administrator هم پسورد گذاشته (اصل مطلب اینجاست)
البته کم پیش میاد مگه این که از این مطلب با اطلاع باشه اما خوب شما یه راه دیگه هم دارید میتونید پسوردش رو هنگامی که با پسش وارد شده و برای کاری شما رو با کامپیوترش تنها گذاشته . خوب حالا برید برنامه notepad رو باز کنید و دستور زیر رو وارد کنید
net user administrator password
در قسمت password پسوردی رو که دلتون میخواد وارد کنید
بعد به قسمت سیو فایل برید و پسوند فایل رو bat بگذارید

حالا فایل رو اجرا کنید تا پسورد عوض بشه

می تونند از برنامه های بازیابی پسورد هم استفاده کننند شاید جواب داد.البته پرتابل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Shidook
23-10-2010, 15:23
[/SPOILER]

می تونند از برنامه های بازیابی پسورد هم استفاده کننند شاید جواب داد.البته پرتابل

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOTE]

اين برنامه هاي بازيابي هم چون ادمين نيستيم جواب نميدن. ارور ميدن