PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با رمریدر

pasargad14
17-10-2010, 15:20
با سلام من یه تعمیرکار موبایلم و اطلاعات زیادی در مورد کامپیوتر ندارم ممنون میشم اگه راهنماییم بفرمایید
زمانی که رمریدر رو به سیستم وصل میکنم یا وقتی رم رو از داخل رمریدر در میارم با این پیغام روبرو میشم و هر چقدر گزینه هاشو میزنم پنجره بسته نمیشه تا رمریدر رو در بیارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mmiladd
18-10-2010, 09:47
سلام..
عكس رو جاي ديگه آپ كنيد..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشين..

pasargad14
07-11-2010, 11:03
ممنون از لطفتون مجبور شدم ویندوز عوض کنم چون سیستمم چند تا مشکل دیگه هم داشت

pasargad14
28-12-2010, 12:21
دوباره با همون مشکل مواجه شدم ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

SURIV
29-12-2010, 10:27
رم ریدر رو با یه رم دیگه امتحان کنین اگه همون جور بود مشکل از رمریدر هست اگه نه که مشکل از رمی هست که داخل رم ریدر بود
فکر نمی کنم این مشکل نرم افزاری باشه

pasargad14
29-12-2010, 10:37
رم ریدر رو با یه رم دیگه امتحان کنین اگه همون جور بود مشکل از رمریدر هست اگه نه که مشکل از رمی هست که داخل رم ریدر بود
فکر نمی کنم این مشکل نرم افزاری باشه
با 3 تا رمریدر وبیش از 10 تا رم تست کردم همونطوریه

pasargad14
29-12-2010, 13:16
مکافی نصب کردم . حل شد .
آیا راهی برای آبدیت مکافی هست

SURIV
29-12-2010, 17:26
اگه هم رم و هم رم ریدر عوض شده باشه و همونطوری هست صد در صد مشکل از سیستمه
ولی من تا بحال همچین چیزی ندیده بدوم
دوست عزیز اگه مکافی ویروسی گرفته لطف می کنی اسم اون ویروس رو اینجا بزاری تا اگه مورد مشابهی پیش اومد بدونم؟
ممنون

saeed774
29-12-2010, 20:15
Wscript.exe ويروسه . شما مک آفي رو نصب کردي به احتمال زياد پاکش کرده و مشکل حل شده . شما ميتوني از آنتي ويروس هاي معتبر ديگه که راحت آپديت ميشن استفاده کني مثه نود يا آويرا

pasargad14
09-01-2011, 17:37
دوست عزیز اگه مکافی ویروسی گرفته لطف می کنی اسم اون ویروس رو اینجا بزاری تا اگه مورد مشابهی پیش اومد بدونم؟
ممنون
اسمشو نمیدونم ولی هر چند وقت یکبار این ویروس سراغم میاد دفعه دیگه حتمآ اعلام خواهم کرد .

---------- Post added at 05:37 PM ---------- Previous post was at 05:36 PM ----------

Wscript.exe ويروسه . شما مک آفي رو نصب کردي به احتمال زياد پاکش کرده و مشکل حل شده . شما ميتوني از آنتي ويروس هاي معتبر ديگه که راحت آپديت ميشن استفاده کني مثه نود يا آويرا
نود داشتم ولی این ویروس رو نمیشناخت . آویرا رو تست نکردم

pasargad14
09-01-2011, 17:43
پسوند یکی از برنامه هام exe هست و مکافی ویروس میشناستش و پاکش میکنه ممکنه راهنمایی بفرمایید از کجا میتونم بهش مسیر بدم که برنامه رو پاک نکنه . این کارو توی نود بلدم ولی برای مکافی نمیدونم از کجا باید برم

pasargad14
11-01-2011, 11:00
ممنون

اگه اشتباه نکنم اسمش vb script هست

pasargad14
13-01-2011, 14:03
پسوند یکی از برنامه هام exe هست و مکافی ویروس میشناستش و پاکش میکنه ممکنه راهنمایی بفرمایید از کجا میتونم بهش مسیر بدم که برنامه رو پاک نکنه . این کارو توی نود بلدم ولی برای مکافی نمیدونم از کجا باید برم

زمانی که روی آیکون آنتی ویروس کلیک راست می کنم و on demand ... را می زنم و به قسمت edtection رفته و exclusion را می زنم و فایل مورد نظر را اد می کنم اما با این حال پس از فعال شدن دوباره آنتی ویروس بلافاصله این فایل به عنوان ویروس شناخته و پاک می شود.
خواهشمند است هرکس اطلاعی در این زمینه دارد راهنمایی مان کند متشکریم.