PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 [70]

Fiddle
21-09-2016, 19:36
ی سوال داشتم

ب نظرتون این بازی اصلن عادلانه اس؟ کاری ندارنم ک اسکور ها چجوریه فقط عادلانس؟چرا اینقد بازیای اینجوری میندازه بهم:n03:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا عادلانه نیست:n02:
اما کاملا بالانسه:n02: ولی به چشم نمیاد
mmr جفت تیم ها مثل همه اما رنکشون مثله هم نیست همه فکر میکنن که عادلانه چیده نشدن پلات و دیاموند و گلد کناره هم افتادن اما تقریبا همه mmr برابری دارن شاید یه ذره فرق میکنه
خیلیا هم هستن مثله قدیمای خودم فکر میکردم : وای جلوی پلات افتادم الان اون حرفه ایه من ازش میبازم.
واسه همین نمیتونستم مثله قدیم بازی کنم با ترس بازی میکردم واسه همین بهش feed میدادم :n02: تیم تو هم احتمالا اینجوری شدن

Fiddle
21-09-2016, 19:42
چرا دیگه عکسش عوض شده

ولی باید عوض ش ی ریورک حسابی خیلی داغونه(چند وقت دیگه ریورک میشه البته)
آره یادم نبود عکسش رو عوض کردن یکمم نرفش کردن :n02:
اول assassin ها آپدیت میشن
بعدش warwick
و بعد اون هم Galio

okh
22-09-2016, 09:38
آره یادم نبود عکسش رو عوض کردن یکمم نرفش کردن :n02:
اول assassin ها آپدیت میشن
بعدش warwick
و بعد اون هم Galio
الان بهترین hero ها کدومان قبلا مستر - تیمو- داریوس - زین زائو و همین وارویک و کاترینا فوق العاده بودن البته می دونم کلاساشون باهم فرق داره . ولی الان به نظر من خیلی نسبت به رقبا شون افت کردن

Fiddle
22-09-2016, 10:29
الان بهترین hero ها کدومان قبلا مستر - تیمو- داریوس - زین زائو و همین وارویک و کاترینا فوق العاده بودن البته می دونم کلاساشون باهم فرق داره . ولی الان به نظر من خیلی نسبت به رقبا شون افت کردن
تو با هر هیرویی میتونی بهترین باشی اگه بتونی باهاشون درست بازی کنی

mr_prince
22-09-2016, 10:29
اقا من ی سوال خیلی وقته پدرم رو دراورده جایی هم جواب درستی پیدا نکردم

چجوری با چمپ هایی مثل ezreal و caitlyn بعنوان ی assassin مقابله میکنید؟ ی مدت ezreal میرفت رومخم بن میکردمش حالا اون نیست بجاش cait هست ک میره رو اعصاب
اصلن نمیشه نزدیکشون شد نزدیک اش هم بشی cait یدونه basic attack میزنه و غیب میشی از lol

بازی عاخر natilus و sawin و hecarim داشتن با ی lux وcait ک backline بودن ب هر زحمتی هم ک شده از پشت جلو چپ راست از هرجا میرفتم تو فایت cait ی e ی basic میزد و...

ezreal هم همچین وضعی داره

نکته ای چیزی اگه کسی میدونه بگه مارو از این وضع دراره:n12:

nirvana1994
23-09-2016, 00:46
سلام به همه کسی euw بازی میکنه رنکد بریم؟ سیلور 3 هستم اگه کسی میاد ادد کنه منو

jarlbawlin

mr_prince
25-09-2016, 23:55
بلاخره رسیدم پلات :n02:

bahman_0121
26-09-2016, 12:39
سلام دوستان میخوام لول بازی کنم
اما سطح بازیم در حد دوتا بیگینر هستش
یک لینک مستقیم و اپدیت برای دانلود بگید تا با خیال راحت دانلود کن..در ضمن حجم بازی با همه ملحقات و اخرین اپدیتها چقدر است؟

سلام
اولین بازی انلاینم همین لول بود
بعدش هم دوتا نصب کردم که اصلا ازش خوشم نیومد
این بازی خیلی خیلی هیجانش بیشتره

Fiddle
27-09-2016, 12:24

این رو من از یه سایت تبدیل ساعت به سال حساب کردم و به این نتیجه رسیدم که 8.650109589 ساله هنوز بازیش تموم نشده :n04::n04:

mr_prince
27-09-2016, 15:34

این رو من از یه سایت تبدیل ساعت به سال حساب کردم و به این نتیجه رسیدم که 8.650109589 ساله هنوز بازیش تموم نشده :n04::n04:
سایتش خراب بوده:n02:

میشه 52.5 روز

Fiddle
27-09-2016, 19:34
سایتش خراب بوده:n02:

میشه 52.5 روز
:n04:
با چی حساب کردی 52 روز درآوردی؟؟؟
من همین که دیدم میدونستم که از 1 سال بیشتر میشه بعد رفتم دقیق توی اون سایته حسابش کردم
اینم مدرکش:n02:

اینم روز به سال
اینم واسه اینکه بفهمیم سایتش خرابه یا درسته:n02:

nirvana1994
27-09-2016, 21:07
سلام بچه ها 2 تا اکانت لول 30 دارم باهم میدم 80 تومان کسی خواست پیام بده euw هستن

mr_prince
27-09-2016, 23:46
با چی حساب کردی 52 روز درآوردی؟؟؟
من همین که دیدم میدونستم که از 1 سال بیشتر میشه بعد رفتم دقیق توی اون سایته حسابش کردم
اینم مدرکش:n02:

اینم روز به سال
اینم واسه اینکه بفهمیم سایتش خرابه یا درسته:n02:
والا تا اونجا ک من میدونم ب دقیقه میزنه بازی رو ن ب ساعت:n02:

bizzyboy
28-09-2016, 17:06
salam doostan , man 1 sale ke baziro bedune dardesar bazi mikonam ama az vaqti patche 6.19 umade hamash error mide baziro 2bar pak kardam baz DL kardam doros nashod kesi age midune rahkaresh chiye mamnon misham.. in erroro hamash mide
The login server did not respond. You may have a connection issue that is not related to the League of Legends server. See our current Service
:n28::n28::n28:

nirvana1994
28-09-2016, 22:42
salam doostan , man 1 sale ke baziro bedune dardesar bazi mikonam ama az vaqti patche 6.19 umade hamash error mide baziro 2bar pak kardam baz DL kardam doros nashod kesi age midune rahkaresh chiye mamnon misham.. in erroro hamash mide
The login server did not respond. You may have a connection issue that is not related to the League of Legends server. See our current Service
:n28::n28::n28:
مشکل ار اینترنتته

s-arash
30-09-2016, 08:42
TSM vs RNG
HYPE

pharm
02-10-2016, 11:00
TSM vs RNG
HYPE

یه بار این heca کشت lee sino بعد rage کرد شدید چه کرد lee sin

nirvana1994
03-10-2016, 23:33
سلام 2 تا اکانت لول 30 دارم توی euw هر دوتارو با هم 50 تومان میدمش هرکس خواست بهم توی تلگرام پیام بده
idi telegram : Dark_fox123

tygod4everything
04-10-2016, 00:06
منم یک پیغامی بدم یک سلامی بکنم به دوستای قدیمی
آقا کانال تلگرام من بیایید
chizkhan

مجله علمی و سرگرمی چیزخان

بیا کیفیت کانال مارو با این کانال های معروف که فقط شرو ور میزارن و اعضاشون هم ماشالا فیک هستش همشون.

بهشون تبلیغ ندید. از 120000 مثلا 2000 تاش شاید واقعی باشه فکر کنم. مواظب باشید. چه خبرا

sinabarani95
04-10-2016, 20:13
سلام دوستانمسابقات لیگ که جدیدا شروع شده ر. چجوری باید ببینم
با تشکر

sinabarani95
04-10-2016, 20:18
دوستان من لولم 30 هست ولی وارد لیگ برنز نشدم
چجوری باید وارد لیگ برنز بشم؟؟؟

mehdi951
05-10-2016, 02:38
ده تا رنک برو تا جات بیاد ممکنه سیلور بشی ده تا اول خیلی مهمه بری برنز در اومدن کار حضرت فیله

mr_prince
05-10-2016, 16:19
ده تا رنک برو تا جات بیاد ممکنه سیلور بشی ده تا اول خیلی مهمه بری برنز در اومدن کار حضرت فیله
هی بگید برنز کار حضرت فیله و فلان بیسان
اصلنم سخت نیست اگه بازیت خوب باشه میری بالاتر اگه بد باشه میمونی همون برنز و ب فکر خودت نمیشه اومد بیرون:n02:

mr_prince
05-10-2016, 16:24
دوستان من لولم 30 هست ولی وارد لیگ برنز نشدم
چجوری باید وارد لیگ برنز بشم؟؟؟
16 تا چمپ میخری میری رنکد اگه س تا ب بالا ببری فک کنم میوفتی سیلور همونطور ک دوستمون گفت ده تا بازی اول مشخص میکنه کجا میوفتی

فقط این رو بگم هیچوقت فکر نکن ک تیمت بد بوده سر همین تو گیر کردی برنز(اگه ی موقع گیر کردی برنز)تنها دلیلی ک باعث میشه کسی از ی رنک ای بالاتر نیاد خودشه و بس
هیچ عیبی نداره اگه بمونی تو برنز فقط باید قبول کنی ک بازیت خوب نیست ک بخوای بری بالاتر تنها راهش اینه ک بهتر ی توی این بازی

mehdi951
06-10-2016, 05:46
اصلنم سخت نیست اگه بازیت خوب باشه میری بالاتر اگه بد باشه میمونی همون برنز و ب فکر خودت نمیشه اومد بیرون:n02:

خوبه خودمم همیشه دارم همینو می گم ولی برا برنز بازی باید در سطح گلد باشه احتمالا به هر حال سه به هفت باید اومد بیرون

msgcpp
07-10-2016, 11:56

دوست عزیز
گفتنش خیلی راحته
ولی وقتی تو Promotion بودی دو تا از تیمت afk شدن 3vs5 شدی اونوقت بیا بازیرو جمع کن !!!!
بله گفتنش راحته

solo نمیشه با این وضعیت رفت گلد (3 ساله نتونستم)
ولی اگه تیم داشته باشی راحته

چندین بار تو promotion به گلد بودم که یا تیم بدی برام افتاد یا afk شدن تیمم یا ترول کردن

z_neck
07-10-2016, 20:36
سلام دوستانمسابقات لیگ که جدیدا شروع شده ر. چجوری باید ببینم
با تشکر
از twitch میتونی از youtube هم میتونی پارسال azubu هم بود ولی نمیدونم امسالم هست یا نه
twitch بهترینو راحتترینشه

twitch.tv/riotgames

mr_prince
07-10-2016, 23:00
دوست عزیز
گفتنش خیلی راحته
ولی وقتی تو Promotion بودی دو تا از تیمت afk شدن 3vs5 شدی اونوقت بیا بازیرو جمع کن !!!!
بله گفتنش راحته

چندین بار تو promotion به گلد بودم که یا تیم بدی برام افتاد یا afk شدن تیمم یا ترول کردن
afk troll همیشه هست
اگه س ساله نتونستید برید گلد تنها دلیلش خودتونید ناراحت نشید از حرفم ولی خوب شاید بازیتون در حد گلد نبوده ک نتونستید

گفتنش راحته چون خودم دوبار از برنز 4 و 3 رفتم بالا یبار ک سیزن قبل بود تا سیلور 3بیشتر نتونستم برم بالا(placement انداخت سیلور 4 و بازیم خوب نبود و تا برنز 4 دیموت شدم) و این سیزن هم از برنز س اومدم تا پلات پنج

من خودم بودم تو برنز و خودم تجربه کردم اره توی برنز خیلی بیشتر dc هست اتفاقن بخاطر همون نت خرابه خیلیا تو برنز ان تنها حرفم اینه بازیت در هر حدی باشه همونجا میری

mr_prince
07-10-2016, 23:40
دوست عزیز
گفتنش خیلی راحته
بله گفتنش راحته

afk troll همیشه هست
اگه س ساله نتونستید برید گلد تنها دلیلش خودتونید ناراحت نشید از حرفم ولی خوب شاید بازیتون در حد گلد نبوده ک نتونستید

گفتنش راحته چون خودم دوبار از برنز 4 و 3 رفتم بالا یبار ک سیزن قبل بود تا سیلور 3بیشتر نتونستم برم بالا(placement انداخت سیلور 4 و بازیم خوب نبود و تا برنز 4 دیموت شدم) و این سیزن هم از برنز س اومدم تا پلات پنج

من خودم بودم تو برنز و خودم تجربه کردم اره توی برنز خیلی بیشتر dc هست اتفاقن بخاطر همون نت خرابه خیلیا تو برنز ان تنها حرفم اینه بازیت در هر حدی باشه همونجا میری

tygod4everything
08-10-2016, 13:53
همیشه هست

من اکانت اولم که بن شد هیچی

اکانت دومی که خریدم با رونه تایر 2 از سیلور 4 تا گلد 4 با لطف و کمک خدا رفتم؟ یعنی بازیم خوبه یا بده؟

بعد اکانت سومم تو برنز 4 بود فکر کنم تا برنز 1 اوردم ولی بعد از چند بازی تو همون برنز 1 موند دیگه حالش رو ندارم بیارم بالا. این یعنی بازی من مثلا تو گلد خوبه؟ تو برنز بده؟

نه عزیزم

خود اسمورف ها میگن سخت ترین بالا اومدن برای برنز و سیلور هستش. بعدش راحت میشه

شما هم یا بچه ها رو ترول کردی. یا کلا حالت خرابه :n31:

z_neck
08-10-2016, 15:41

اکانت دومی که خریدم با رونه تایر 2 از سیلور 4 تا گلد 4 با لطف و کمک خدا رفتم؟ یعنی بازیم خوبه یا بده؟

بعد اکانت سومم تو برنز 4 بود فکر کنم تا برنز 1 اوردم ولی بعد از چند بازی تو همون برنز 1 موند دیگه حالش رو ندارم بیارم بالا. این یعنی بازی من مثلا تو گلد خوبه؟ تو برنز بده؟

نه عزیزم

اونی که اکانت سیلور 5 داره بعد میاد برونز بازی میکنه که نمیشه اسمورف
اگه دنبال کرده باشی حرفه ایا رو همشون میگن که بدترین دیویژن پلت هستش
کلایمب کردن از برنز خیلی آسونه اتفاقا هرچی بیای بالاتر سختر میشه کلایمب کردن
اولین مشکل کسایی که تو برنز موندن اینه که فکر میکنن خودشون خیلی خوبن بقیه همه بدن این باعث میشه پیشرفت نکنی
باید فوکوس کنی رو بازیت ببینی که هر دستی که باختی تو چه کار استباهی کردی بقیه رو ولش کن به هیچ عنوان چت نکن تو بازی و فوکوس کن رویه دو یا سه تا چمپی که از بقیه باهاشون بهتری

mr_prince
08-10-2016, 16:16

نه عزیزم

داداش گل من ,برا چی باید ترول کنم شماهارو
باشه من دروغ میگم برو op.gg رو ببین اونم دروغ میگه؟ ببین ک از ته برنز اومدم پلات

باشه اکانت من شانسش زیاده اکانت دوتا از رفیقام روگرفتم بازی کردم یکیش رو بردم تا گلد اونیکی رو زیاد نرفتم ولی از برنز س بردم برنز یک

من کسی روترول نکردم op.gg رومیتونید ببینید

هیچ وقت و هیچ وقت بهتون تیم خوب نمیوفته شاید شانسی یبار بشه ک همه خوب باشن ولی همیشه باید خودت یکاری کنی تا ببری

تو هر elo ای هم ک باشی تیمت هرجور باشه اسکیلش, تیم دشمن هم همونجوریه اینجاس ک اسکیل تو اگه بیشتر باشه میبری غیر از بازیایی ک خوب ب هر دلیلی بالانس نیست منم نمیگم همرو باید برد ک

اینم برای اثبات حرفم
(با zac وgraves و بازیایی ک مجبور شدم مید برم kennen و lissanra رفتم)
الان این 14 بازی zac همش تیم خوب بهم افتاده بود؟خیر من تو اکانت خودم با Zac میرم و خیلی بهتر بلدم باهاش سر همین بیشتر بردم (تو اکانت خودم حتا graves و kennen و lissandra رو ندارم و خیلی هم خوب مید بلد نیستم بیشتر جانگل میرم)

اینم اکانت خودمه بنظرت 200 تا بازی KDA 4.5 و winrate 60 شانسه؟:n05:

اگه اره ک دیگه نمیدونم چی بگم فقط ارزوی موفقیت میکنم براتون:n02:

mr_prince
08-10-2016, 16:17
اونی که اکانت سیلور 5 داره بعد میاد برونز بازی میکنه که نمیشه اسمورف
اگه دنبال کرده باشی حرفه ایا رو همشون میگن که بدترین دیویژن پلت هستش
کلایمب کردن از برنز خیلی آسونه اتفاقا هرچی بیای بالاتر سختر میشه کلایمب کردن
اولین مشکل کسایی که تو برنز موندن اینه که فکر میکنن خودشون خیلی خوبن بقیه همه بدن این باعث میشه پیشرفت نکنی
باید فوکوس کنی رو بازیت ببینی که هر دستی که باختی تو چه کار استباهی کردی بقیه رو ولش کن به هیچ عنوان چت نکن تو بازی و فوکوس کن رویه دو یا سه تا چمپی که از بقیه باهاشون بهتری
قربون دهنت گل گفتی

ir.ghost
10-10-2016, 17:23

پسنده؟

z_neck
12-10-2016, 21:18
پسنده؟

shitmo و shaco ؟ come on dude .

ir.ghost
12-10-2016, 21:24
AP warwick - AP jax

آخرین کسی که گفت shitmo خودش teemo بود top میزدیم یادمه آخر بازی با یه Q وان شات میشد

s-arash
16-10-2016, 06:53
هر 3 تیمی که از LCK توی Worlds Championship شرکت کردن، به نیمه نهایی رسیدن...

nirvana1994
20-10-2016, 13:20
سلام کسی euw بازی میکنه؟؟اگه بازی میکنه منو ادد کنه
PsychoSociał

tygod4everything
28-10-2016, 18:13
کسی بتلفید 1 سی دی کی اورجینال داره؟ میخوام یکی دو ساعت تست کنم

اورواچ رو که هیچکی به ما نداد تست کنیم
این رو بدید تست کنیم. اگر خوشمون نیومد نریم بیخودی 200 تومان پول بدیم :n02:

رفتم یک تریلر از آنلاینش دیدم
خیلی مالی هم نیست به نظر

n1373h
31-10-2016, 19:25
دوستان کسی میدونه چه طوری میشه cd رو تو چت باکس گفت گلد انارو هم
با تشکر
کسی هم بخواد با هم بازی کنیم
id =n1373h

mr_prince
31-10-2016, 21:00
دوستان کسی میدونه چه طوری میشه cd رو تو چت باکس گفت گلد انارو هم
با تشکر
کسی هم بخواد با هم بازی کنیم
id =n1373h

alt یا g یا v (هردکمه ای ک باهاش پینگ میدی ) رو نگه میداری روی چیزی ک میخوای تو چت نشون بدی کلیک میکنی
مثلن 10k گلد داری alt رو نگه میداری روی گلد هات کلیک میکنی تو چت میره

tygod4everything
10-11-2016, 22:51
مارکو برایمان چه آورده ای ؟ :n02:

زهر مار :n04:

خیلی قدر من رو میدونید؟ :n24:

خوشم میاد هیچکی تو این فروم مثل خودم خوش خبر نیست

خبری خوش برای دوستداران بازی های آنلاین از نوع مجانی :n10:

بعد از گدا گری برای تست بازی Overwatch و عدم معرفت از سمت هموطن های عزیز

به لطف خدا قرار بازی اور واچ در تاریخ 18 نوامبر به مدت 3 روز مجانی باشه

3 روز میتونید بازی رو مجانی بازی کنید. خوشتون اومد. میرید میخرید. و اگر مثلا لول آپ هم شده باشید حساب میشه براتون ( البته این قسمتش فکر کنم مخصوص خارجی هاست نه ما که سی دی کی میخریم برای 100 سال پیشه. شایدم به روز باشه نمیدونم )

خلاصه 3 روز از 18 نوامبر مجانی بازی میکنید

امروز پنجشنبه 20 آبان
10 نوامبر هستش
یعنی میشه 28 آبان

28 آبان آماده باشید برای مفتی بازی کردن :n20:

Fiddle
13-11-2016, 18:13
مارکو برایمان چه آورده ای ؟ :n02:

زهر مار :n04:

خیلی قدر من رو میدونید؟ :n24:

خوشم میاد هیچکی تو این فروم مثل خودم خوش خبر نیست

خبری خوش برای دوستداران بازی های آنلاین از نوع مجانی :n10:

بعد از گدا گری برای تست بازی Overwatch و عدم معرفت از سمت هموطن های عزیز

خیلی خوب بود :n08:
-----------------------------------
اکانت کسی نمیخره ؟:n36:

pharm
14-11-2016, 11:04
یه با معرفت پیدا میشه چند تا ایرانی به ما تو سرور west یا eune به ما معرفی کنه؟
4 ساله دارم حرفه ای ساپورت میرم یه adc حرفه ای میخوام با هم بریم .... 1 دوست ایرانی هم نداریم ... یکی دوتا داشتیم 2 تا بازی رفتیم باشون کنیم ranked وقتی بازی شروع شد پینگشون بالا بود leave دادن !!!
نمیخوام خودمو boost کنم با بازیم خودم کری میکنم فقط یکی بیاد غیر این حرو---یا لهستانی

mr_prince
14-11-2016, 13:01
یه با معرفت پیدا میشه چند تا ایرانی به ما تو سرور west یا eune به ما معرفی کنه؟
4 ساله دارم حرفه ای ساپورت میرم یه adc حرفه ای میخوام با هم بریم .... 1 دوست ایرانی هم نداریم ... یکی دوتا داشتیم 2 تا بازی رفتیم باشون کنیم ranked وقتی بازی شروع شد پینگشون بالا بود leave دادن !!!
نمیخوام خودمو boost کنم با بازیم خودم کری میکنم فقط یکی بیاد غیر این حرو---یا لهستانی
رنک شما چیه؟

من jngl میرم adc هم گاهی میرم ولی میترسم بگم باهم بریم و گند بزنم ب بازی :n02:

pharm
15-11-2016, 10:16
رنک شما چیه؟

من jngl میرم adc هم گاهی میرم ولی میترسم بگم باهم بریم و گند بزنم ب بازی :n02:

سلام به شما
من season قبل plat بودم بعدش gold شدم الانم از 10 تا بازی 4 تاشو بردم 6 تا باختم شدم bronze 3 :| البته فعلا راحت دارم از bronze در میام ولی silver 1 به gold V خیلی سخت خواهد بود و بقیه ...
ببین دو نوع گند زدن به بازی داریم
یکی یارو نوبه و من هیچ کاری بش ندارم
یکی یارو RETARD ه یعنی بازی بلده ولی مغز نداره از اینا تو eune زیاده چون اکثرا زیر 15 سال هستن از اینا بدم میاد خیلی احمق ان خیلییییییییییی مثلا یارو یه ضربه داره تا بمیره و یک فرصت هم براش داره تا بکش اونو میزنه به minion ......

mr_prince
15-11-2016, 11:53
سلام به شما
من season قبل plat بودم بعدش gold شدم الانم از 10 تا بازی 4 تاشو بردم 6 تا باختم شدم bronze 3 :| البته فعلا راحت دارم از bronze در میام ولی silver 1 به gold V خیلی سخت خواهد بود و بقیه ...
ببین دو نوع گند زدن به بازی داریم
یکی یارو نوبه و من هیچ کاری بش ندارم
یکی یارو RETARD ه یعنی بازی بلده ولی مغز نداره از اینا تو eune زیاده چون اکثرا زیر 15 سال هستن از اینا بدم میاد خیلی احمق ان خیلییییییییییی مثلا یارو یه ضربه داره تا بمیره و یک فرصت هم براش داره تا بکش اونو میزنه به minion ......
منم انداخت برنز 3 ی پرومو بردم رفت برنز 1 امروز صب ی دست زدم باختم ولی نمیدونم چی شد انداخت سیلور 4:n02:
ولی بهم بازیکنایی میندازه ک رنک سولو شون پلات گلد ه

N E X T
16-11-2016, 15:53
سلام امروز میخاستم برم بازی کنم اپدیت اومده step1 یک گیگ اپدیت اومده واسه شما هم اینجوری شده؟

smohsen
17-11-2016, 23:12
سلام امروز میخاستم برم بازی کنم اپدیت اومده step1 یک گیگ اپدیت اومده واسه شما هم اینجوری شده؟

می تونستنی کنسل بزنی تا نره آپدیت
دوستان سایت جایگزین موبافایر چی برم ؟:n03:

pharm
18-11-2016, 10:15
می تونستنی کنسل بزنی تا نره آپدیت
دوستان سایت جایگزین موبافایر چی برم ؟:n03:

من غیر mobafire قبول ندارم ولی بعضی اوقات میرم champion.gg

firelion
18-11-2016, 19:35
سلام دوستان من یه هفتس دارم بازی میکنم الانم لول 10 هستم خوشحال میشم از راهنمایی شما استادان استفاده کنم lionclawgaming ریجن هم west
فقط یه سوال چرا اینقدر واس مچ میکینگ طولش میده مشکل از نت منه؟

tygod4everything
18-11-2016, 20:48
امشب
بازی اورواچ
سرور اروپا
ساعت 10:30
3 روز مجانی میشه

بازی رو هم از فایل نیکو سایت ایرانی هستش دانلود کنید

:n24:

msgcpp
18-11-2016, 23:49
5 برد 5 باخت و برنز 4
سه فصله تا سیلور 2 بالا میام فصل جدید که شروع میشه دوباره پرت میشم برنز 4
shit .... :n15:

Fiddle
19-11-2016, 21:46
برنامه مثله mklol کسی میشناسه ؟

smohsen
20-11-2016, 11:56
سلام دوستان من یه هفتس دارم بازی میکنم الانم لول 10 هستم خوشحال میشم از راهنمایی شما استادان استفاده کنم lionclawgaming ریجن هم west
فقط یه سوال چرا اینقدر واس مچ میکینگ طولش میده مشکل از نت منه؟
خیر
رول رو ساپورت انتخاب کن تا درجا بری تو گیم :n33:

mr_prince
20-11-2016, 12:36
خیر
رول رو ساپورت انتخاب کن تا درجا بری تو گیم :n33:
میگه لول 10 ه فک نمیکنم 6 تا چمپ داشته باشه ها

smohsen
20-11-2016, 14:19
میگه لول 10 ه فک نمیکنم 6 تا چمپ داشته باشه ها

فری چمپ که هست:n19:

mr_prince
20-11-2016, 15:44
فری چمپ که هست:n19:
فری چمپ ها مگه 10 تا نیست:n36:

pharm
20-11-2016, 21:15
5 برد 5 باخت و برنز 4
سه فصله تا سیلور 2 بالا میام فصل جدید که شروع میشه دوباره پرت میشم برنز 4
shit .... :n15:

من 4 برد 6 باخت bronze 3

Fiddle
20-11-2016, 22:05
Ranked Flex فرقش چیه ؟؟

mr_prince
20-11-2016, 22:49
Ranked Flex فرقش چیه ؟؟
تا اونجا ک میدونم عین dynamic queue ه solo/duo queue هم قراره برگرده
اینجوری هردوتاش میمونه فرقش اینه ک تو dynamic queue تکی میرفتی بهت پارتی س چهار نفره نمینداخت ولی تو flex میندازه

okh
22-11-2016, 18:22
من دچار ی مشکل شدم بعد اپدیت جدید کلاینت جدید دوباره اپدیت شد و ی شورت کات تو دکستاپ برام ساخت ولی هر چی روش کلیک می کنم تو بازی نمی ره

- - - Updated - - -

من دچار ی مشکل شدم بعد اپدیت جدید کلاینت جدید دوباره اپدیت شد و ی شورت کات تو دکستاپ برام ساخت ولی هر چی روش کلیک می کنم تو بازی نمی ره

mr_prince
22-11-2016, 18:31

- - - Updated - - -

برا من بعضی وقتا اینجوری میشه نمیدونم مشکل شما هم همینه یا ن
برای من ک اینجوری میشه از task manager قسمت background processes
lol client یا همچین چیزی رو میبندم بعد ک اجرا میکنم باز میشه

pharm
22-11-2016, 21:41
تا اونجا ک میدونم عین dynamic queue ه solo/duo queue هم قراره برگرده
اینجوری هردوتاش میمونه فرقش اینه ک تو dynamic queue تکی میرفتی بهت پارتی س چهار نفره نمینداخت ولی تو flex میندازه

دقیق تر بگم solo/duo queue فقط میشه 1 یا 2 نفره رفت و اعتبار بالاتری هم داره
ولی flex queue جوریه که مثل قبل تیم 5 به 5 میشد رفت ولی الان 3 نفر فقط میتونی از دوستات بیاری تو ... تیم مقابل هم نهایت 3 نفر اون 2 تای بقیه شانسیه زیاد فرقی نداره ولی چون سال دیگه میخوان جایزه هارو زیادتر کنن یه کاری کردن ملت هردورو برن چون 5 نفر premadeدر مقابل 5 نفر دیگه سخته جور شدنش ...
بعد یه چیز دیگه الان solo/duo queue نرید چون چند وقت دیگه کاملا ریست میشه و اگر هم دوست داشتید برید سعی کنید ببرید چون elo بالاتر که باشه 10 تا ( وقتی فصل reset شد )رو ببرید رنک بهتری میندازه البته گفتن که 10 تا رو ببرید در بهترین حالت plat 1 میندازه ولی از اون طرف سریع تر میرید divison های بالاتر

mr_prince
23-11-2016, 10:50
دقیق تر بگم solo/duo queue فقط میشه 1 یا 2 نفره رفت و اعتبار بالاتری هم داره
ولی flex queue جوریه که مثل قبل تیم 5 به 5 میشد رفت ولی الان 3 نفر فقط میتونی از دوستات بیاری تو ... تیم مقابل هم نهایت 3 نفر اون 2 تای بقیه شانسیه زیاد فرقی نداره ولی چون سال دیگه میخوان جایزه هارو زیادتر کنن یه کاری کردن ملت هردورو برن چون 5 نفر premadeدر مقابل 5 نفر دیگه سخته جور شدنش ...
بعد یه چیز دیگه الان solo/duo queue نرید چون چند وقت دیگه کاملا ریست میشه و اگر هم دوست داشتید برید سعی کنید ببرید چون elo بالاتر که باشه 10 تا ( وقتی فصل reset شد )رو ببرید رنک بهتری میندازه البته گفتن که 10 تا رو ببرید در بهترین حالت plat 1 میندازه ولی از اون طرف سریع تر میرید divison های بالاتر
بنظر منم نباید رفت ولی گفتنش راحته:n02:

دیروز ی دست رفتم ی انرنکد ک دوم یا سومین دستی بود ک رنکد میزد با ی سیلور تو تیمم بود:n08:

mr_prince
23-11-2016, 10:59
حذف شود...

firelion
28-11-2016, 20:22
دوستان من میخوام یاسو رو بخرم به نظرم خیلی جالبه. ایا بازی کردن باهاش فان هست؟ سختیش مهم نیست تمرین میکنم تا یاد بگیرم میخوام بدونم اگه تمرین کنم و چمپیون اصلیم بشه بازی باهاش فان میشه؟

mr_prince
29-11-2016, 10:18
دوستان من میخوام یاسو رو بخرم به نظرم خیلی جالبه. ایا بازی کردن باهاش فان هست؟ سختیش مهم نیست تمرین میکنم تا یاد بگیرم میخوام بدونم اگه تمرین کنم و چمپیون اصلیم بشه بازی باهاش فان میشه؟
کلن چمپ هایی ک ی مقدار سخت هستن فانن

KINGHMA
29-11-2016, 21:28

دوستان فایل لانچر رو از سایت اصلی گرفتم بعد از نصب و اجرا داره این فایل 2 گیگی رو دانلود میکنه بعد از دانلودش میتونم بازی کنم؟
هنوز اکانت نساختم.

nois3
30-11-2016, 16:33

دوستان فایل لانچر رو از سایت اصلی گرفتم بعد از نصب و اجرا داره این فایل 2 گیگی رو دانلود میکنه بعد از دانلودش میتونم بازی کنم؟
هنوز اکانت نساختم.

اوه اوه اونطوری که کلی دانلود میکنه حدود 4-5 گیگ اگه اشتباه نکنموپدر حجمتو در میاره:n04:
من بکاپ بازی رو از یکی از سایتا گرفتم تو ساعت رایگان دان کردم بعد اون خود بازی هم 1200 mb زد اونم تو ساعت رایگان!.تموم

KINGHMA
30-11-2016, 22:26
اوه اوه اونطوری که کلی دانلود میکنه حدود 4-5 گیگ اگه اشتباه نکنموپدر حجمتو در میاره:n04:
من بکاپ بازی رو از یکی از سایتا گرفتم تو ساعت رایگان دان کردم بعد اون خود بازی هم 1200 mb زد اونم تو ساعت رایگان!.تموم
یعنی من الان برم این سایتهای دانلود بازی لول رو گذاشتن دانلود کنم بعد نصبش کنم دیگه تمومه؟
بعد این لانچر به چه درد میخوره؟
من تو ساعت رایگان تست کردم:n02:

nois3
01-12-2016, 00:00
یعنی من الان برم این سایتهای دانلود بازی لول رو گذاشتن دانلود کنم بعد نصبش کنم دیگه تمومه؟
بعد این لانچر به چه درد میخوره؟
من تو ساعت رایگان تست کردم:n02:
اره داداش
من همینکارو کردم
بازیو + لانچرو دانلود کردم
لانچرو نصب کردم بازیو ریختم توش یه اپدیت 900 مگ شد. تموم
اگه با لانچر خودش دانلود کنی کلی حجم دانلود میکنه!

Sent from my Lenovo TAB 2 A7-30HC using Tapatalk

L05T
01-12-2016, 19:39
آقا میگم euw از eune بهتره؟
من ne بازی کردم دو سه ماهی هست بازی می کنم کلا، خیلی وضع خرابه همش تو بازی به قولی toxic هستن
رنک هم شدم silver V ولی یه مشت له میان بازی همش بازی رو خراب میکنن بعدشم فحش میدن :n29:

اصلا نمیشه بازی کرد

mr_prince
01-12-2016, 22:08
آقا میگم euw از eune بهتره؟
من ne بازی کردم دو سه ماهی هست بازی می کنم کلا، خیلی وضع خرابه همش تو بازی به قولی toxic هستن
رنک هم شدم silver V ولی یه مشت له میان بازی همش بازی رو خراب میکنن بعدشم فحش میدن
:n29:

اصلا نمیشه بازی کرد

silver v مگه خوبه ک میخوای بازیکن خوب توش باشه:n13:

L05T
02-12-2016, 00:14
silver v مگه خوبه ک میخوای بازیکن خوب توش باشه:n13:

خوب شستیمون:n28::n02:
من تقریبا دو ماه هست بازی میکنم ( کلا تو این سبک)
ولی اینا دیگه خیلی افتضاح هستن
بعد کلا تو گیم که میری شروع میکنن ریپورت ریپورت :n31: حتی تو بازی با بت
پ.ن: رفتم euw، فعلا که نسبت به اولای اون سرور خیلی بهتره

mr_prince
02-12-2016, 11:47
خوب شستیمون:n28::n02:
من تقریبا دو ماه هست بازی میکنم ( کلا تو این سبک)
ولی اینا دیگه خیلی افتضاح هستن
بعد کلا تو گیم که میری شروع میکنن ریپورت ریپورت :n31: حتی تو بازی با بت
پ.ن: رفتم euw، فعلا که نسبت به اولای اون سرور خیلی بهتره
قصد توهین نداشتم

نمیخوامم بگم eune خوبه ولی تا اونجا ک من بازی کردم میدونم تا وسطای گلد بازیکن ها خیلی داغونن از وسطای گلد ب اونور هم بازیشون بهتر میشه هم رفتارشون

هرچقدر از وسطای گلد پایین تر بری غیر قابل تحمل میشه رفتارشون و همچنین بازیشون

تنها دلیلی ک من eune بازی میکنم یکی پینگشه یکی هم اینکه حال ندارم برم یجا دیگه :n02:

اگه دو ماهه کلن داری بازی میکنی خوبه باز من اولا ک رنک رو شرو کرده بودم از برنز چهار زور میزدم بیام بالا:n31:

L05T
02-12-2016, 13:16
شوخی کردم، ناراحت نشدم :n02:
آره درسته توی رنکهای پایین ضعیفن اکثرا.
پینگ ne و west خیلی فرق نداره یکم وست بیشتره، اصلا من سرچ زدم نوشته بود سرورشون تو یه شهره.
منم دیگه تصمیم گرفتم گفتم من که هنوز تازه کارم برم وست
ولی به نظر میاد که ادماش خیلی بهتر باشن
این لهستانی ها تو ایست خیلی رو اعصابن
اگه پینگ سرور آمریکا خوب بود عالی بود

pharm
11-12-2016, 09:41
یه جوری این لهستانیا کند ذهنن

msgcpp
12-12-2016, 23:32
برای سومین سال متوالی برنز 4
:n37::n37::n37::n37::n37::n37::n37::n37:
7 برد و 3 باخت
همه A+ و S
بقول خارجیا: FCK

tygod4everything
13-12-2016, 10:32
برای سومین سال متوالی برنز 4
:n37::n37::n37::n37::n37::n37::n37::n37:
7 برد و 3 باخت
همه A+ و S
بقول خارجیا: FCK

ببین

من هزار بار گفتم چه جوری باید بیاید بالا گوش ندادید

1. باید دعا کنید و لطف خدا شاملتون بشه

2. اصلا اصلا به رنک و جایگاهت و برد و باخت از ته دل اهمیت ندی

3.بعد از هربازی. اونهایی که خوب بازی کردند یا کلا هم تیمی هات و دشمنات رو برو تو قسمت رنکشون. بعد تو قسمت لیگشون.

چون مثلا لیگ داریم zyra assassin یا لیگ داریم zyra abgoshtian یا مثلا yi soldiers و ....

بعد 5 طبقه هستش دیگه

مثلا الان میخوای من رو که برنز مثلا 2 هستم چک کنی

اسم لیگ من riven armagedon هستش

خوب؟

بعد تو می تونی برنز 2 که من هستم و 1 و 3 4 5 رو بازی کن هاش رو چک کنی ببینی کیا تو این لیگ هستند

خوب میبینی یکدفعه بعضی ها جلو اسمشون که امتیاز زده یک علامت آتیش هستش. یعنی چندین بازی پشت سر هم بردند

برو اونها رو چک کن مچ لیستشون رو

گاهی میبینی بازی کن خوبی هستند که می تونی ادشون کنی و حتما حتما 2نفری برو تو بازی. بهتره

و گاهی نه. میبینی طرف تو بازی ها کیل مرگ اسیستش اینطوریه
20 kill
5 death
10 asist

خوب کدوم برنزی تو همه بازی هاش میتونه همچین اسکوری داشته باشه؟

این معلومه یک پدر سگ داره برای دوستش بوست می کنه

شما این رو ادد می کنی. اگر گفت تو کی هستی این حرفها. یک چیزی بگو. یارو میگفت با من بازی کردی. میگفتم نه. ولی فکر می کنم بازیت خوبه. بعد اگر آدم انی نبود باهاش میرفتم تو بازی

و هم خودت خوب باید بازی کنی. هم اون رنک بالایی هستش. بازی ها رو راحت میبری از برنز که راحت باهاش در میای

وقتی هم اومدی سیلور. باز میتونی همین روش رو انجام بدی

من بعد از هر بازی گاهی شاید 30 40 نفر رو چک می کردم

میرفتم سایت op.gg مثلا آقای ایکس رو چک می کردم. بعد میدیدم این آقا که بازیش خوبه چرا باخته؟ میرفتم دشمناش رو چک میکردم.

اینطوری بازی کن های خوب رو پیدا می کردم و یا اسمورف هارو

یعنی تو سایت op.gg میانگین کشتن مردن و اسیست شما رو تو 20 تا بازی تو قسمت رنک میتونی ببنیی

میبینی طرف میانگین 20 تا بازی اینه

14 کیل
4 مرگ
10 اسیست

داد میزنه که اسمورف چیزی هستش. یا بازیش خیلی خوبه

سریع ادد می کنم این آقا رو

بعد دوباره میرم ببینم دشمناش تو بازی های مختلف کی بوده. چون جلوش یا اسمورف میفته یا بازی کن خوب

میبینم اگر دشمنش جلو این آقا اسکورش خوبه . میرم اون رو هم چک می کنم

خلاصه میبینی 1 2 ساعت دارم بازیکن چک می کنم. بازی کن خوب پیدا می کنم
میرم تو بازی

این تجربه من تو لول هستش

ولی بازم میگم

مهمترین عاملی که خودم از سیلور 4 با رونه های تایر 2 تونستم به گلد 4 بیام
2تا چیز بود

1.لطف خدا شامل حالم شد. که دعا کردم که بیام بالا

2. اصلا اصلا ابدا نباید به برد و باخت اهمیت بدی. یعنی اگر رفتی تو بازی. داشتی میبردی یا مردی یا میباختی. هیچ حسی هیچ استرسی هیچ ناراحتی عصبانیتی چیزی نداشتی یعنی اینکه اهمیت نمیدی
وقتی اینطوری باشی. بهت قول میدم خیلی راحت میای بالا.
مثلا من کوئین بلد نیستم. چندین بازی کوئین برداشتم و بردم :o یا کاتارینا یک بازی تانک رفتم بالا بردم =)) توی سیلور 1 اینا بود فکر کنم. یا تو رنک پروموشن بود برای گلد یادم نیست.

اصلا اون موقع که بازی میکردم لول. نیسوس برمیداشتم. برای خودم بالارو پوش میدادم. تیمم 4 به 5 وسط درگیر بود. بعد من مثلا 1 2 تاور میزدم بالا. میدیدم تیمم 4 به 5 بازی رو برده :n04:نقش هویج داشتم تو بازی :n08:
این بازی فقط شانس میخواد که تیم خوب بهت بیفته.

================================================== ======

مثلا همین بازی اور واچ که من جدیدا دارم بازی می کنم
لول 25 شدم. چند روز اول خیلی اهمیت میدادم و بازی ها به شدت آنبالانس بود

یعنی مثلا باید تو بازی یک مسیری رو با یک ماشینی محافظت کنی طی کنی ببری

4 5 دقیقه هم وقت داری. دشمن تو 1 دقیقه 3 تا ایستگاه رو رد میکرد میبرد
ما 5 دقیقه 1 ایستگاه رو هم نمی تونستیم بگیریم

اعصابم خورد شده بود به خاطر این آنبلانس بودن بازی

بعد به خودم گفتم. دعا می کنم انشالا مبرم. اهمیت هم نمیدم. لول رو هم همینطوری اومدم بالا.

امتیاز اولیم تو رنک افتادم سیلور با 1500 1600 امتیاز
چون بازی ها بالانس بود امتیازم شد 1200 این حدودا

( برنز بیشترین امتیازش 1200 هستش . بعد بیشتر که میشه میشه سیلور )

یعنی من اسمم سیلور بود ولی امتیازم برنز ( آخه بازیش دراپ نداری تو این پایینی ها. ولی با برنز ها افتادم چون امتیازم در حد اونا بود )

خلاصه گفتم گور باباش اصلا بازی نمی کنم

بعد به خودم گفتم. ولش کن. حالا ما گلد باشیم یا برنز. به چه کسی مربوطه. به خودمم که پول نمیدن. بازی کردیم و لطف خدا شامل حالم شد و اهمیت هم ندادم به برد باخت.

الان 1800 امتیاز رسیدم

هربازی ببری ببازی تقریبا بین 10 20 تا 40 50 60 امتیاز میده کم میکنه. بستگی به بازی هم داره

حالا اگر من میخواستم اهمیت بدم جوش کنم. فکر کنم الان امتیازم 1 بود :n02:

لپ کلام

1.دعا کن بیای بالا

2. اصلا اصلا اهمیت نده. اومدی بالا اومدی . نیومدی به تخ..... بازی کن حال کن.چیزی که حال می کنی و بلدی بازی کن. نه چیزی که بلدی و حال نمی کنی. باید با بازی حال کنی.

3.دنبال بازی کن های خوب بگرد

من باورت نمیشه از یارو میپرسیدم اکانت اصلیت چیه؟ به اسمورفه
میگفت نمدونم فکر کنم پلات 3
فکر کنی؟ ما اون وقت مثلا سیلور باشیم خوب میبینیم امتیازمون امروز 50 هستش

خیلی اسمورف دیدم اینطوری بوده. گفته فکر کنم. یعنی اهمیت نمیده. تو هم تا وقتی اهمیت میدی و جوش می کنی و استرس ناراحتی فلان فلان
و تا وقتی بیای اینجا شکایت کنی و قر بزنی و اعصاب خودت رو خورد کنی .. من قول میدم نهایتا میشی سیلور

از ته دل اهمیت نده. خودت رو کنترل کن. اگر واقعا اهمیت ندی. واقعا. قول میدم تو 1 2 ماه اخیر گلد میشی

اگر بتونی واقعا اهمنیت ندی. همینش سخته :))

================================================== ====

اکانت گلد 4 سیزن قبلی
این سیزن آنرنکد
2 3 تا اسکین هم فکر کنم داره
تا اونجا که میدونم ریپورت نشده. مگر 1 بار . البته از اون کسی که خریدم قسمش دادم گفت نشدم.

70 میفروشم. بشتابید :))

رونه ات رو مثل من کن
با این تفاوت که به جای اون 3تا گنده ها مثلا می تونی 3تا 4.5 اتک بزاری. چون ای دی سی بازی می کنی
ای پی هم مثل من بزار

با همین 2تا رونه تا چلنچر هم میشه رفت. این 2تا رونه استاندارد بیشتر بازی کن های لول هستش
البته با این تغییری که گفتم .

tygod4everything
13-12-2016, 10:53
من بازی هات رو چک کردم
دیدم این یارو مثلا ساپورت هستش
و 80% وین ریت

یک نکته مهم. بعضی ها رو دیدم نوبن. ولی وین ریت بالایی دارند. با اینها هم تو بازی بری احتمال بردت خیلی بالاست. چون ریوت میخواد اینها ببرن

Dizaster69

الان مثلا این
یا بازیش خوبه
یا یک اسمورف سیلور 3 2 چیزی شاید باشه . شایدم نباشه.

STEMAN IV

حتما اددش کن

ببین
هم وین ریتش بالاس
هم کیلش بالاس
مرگش هم پایینه
اسیستش هم بالاست . بازی کن مثل این پیدا کن . ادد کن. برو تو بازی

مثلا کاری که می تونی بکنی اینه. بیای رو همین لینک بزنی. بازی هاش رو چک کنی. ببینی چه بازی کن هایی جلوش بودند. کی باهاش. بعد کیا اسکوراشون بالاست. بری اونها رو چک کنی. بازی کن خوب بازم پیدا کنی. همین کارو ادامه بدی. هی بازی کن ادد کنی. با اونها بری تو بازی

انشالا این همه برات وقت گذاشتم. بازی کن ها رو چک کردم. از فرصت پیش اومده استفاده کنی و بیای بالا

یا اینکه 100 سیزن دیگه میای اینجا میگی من 10بازی اینقدر بردم افتادم برنز

:n22:

mr_prince
13-12-2016, 13:37
من بازی هات رو چک کردم
دیدم این یارو مثلا ساپورت هستش
و 80% وین ریت

یک نکته مهم. بعضی ها رو دیدم نوبن. ولی وین ریت بالایی دارند. با اینها هم تو بازی بری احتمال بردت خیلی بالاست. چون ریوت میخواد اینها ببرن

Dizaster69

الان مثلا این
یا بازیش خوبه
یا یک اسمورف سیلور 3 2 چیزی شاید باشه . شایدم نباشه.

STEMAN IV

حتما اددش کن

ببین
هم وین ریتش بالاس
هم کیلش بالاس
مرگش هم پایینه
اسیستش هم بالاست . بازی کن مثل این پیدا کن . ادد کن. برو تو بازی

مثلا کاری که می تونی بکنی اینه. بیای رو همین لینک بزنی. بازی هاش رو چک کنی. ببینی چه بازی کن هایی جلوش بودند. کی باهاش. بعد کیا اسکوراشون بالاست. بری اونها رو چک کنی. بازی کن خوب بازم پیدا کنی. همین کارو ادامه بدی. هی بازی کن ادد کنی. با اونها بری تو بازی

انشالا این همه برات وقت گذاشتم. بازی کن ها رو چک کردم. از فرصت پیش اومده استفاده کنی و بیای بالا

یا اینکه 100 سیزن دیگه میای اینجا میگی من 10بازی اینقدر بردم افتادم برنز

:n22:

فقط و فقط اسکیل و تیم ورک:n02:

ن شوخی کردم فقط و فقط اسکیل تیم ورک نداشتی هم نداشتی:n09:

bahman_0121
13-12-2016, 16:47
سلام
میشه بگین پچ بازی الان چه ورژنیه ؟؟؟
میخوام دانلود کنم
اخه خراب شد

mr_prince
13-12-2016, 17:22
سلام
میشه بگین پچ بازی الان چه ورژنیه ؟؟؟
میخوام دانلود کنم
اخه خراب شد
پچ 6.24

bahman_0121
13-12-2016, 17:27
پچ 6.24

لینک بکاپش جایی پیدا نمیشه برای دانلود ؟؟؟

bahman_0121
13-12-2016, 18:42

bahman_0121
16-12-2016, 09:38
7تا بازی رو بردم اخرش شدم برنز 4
نمیدونم چرا اینقدر عجیبه :n04:
قاطی کرده ریوت

mr_prince
16-12-2016, 10:36
7تا بازی رو بردم اخرش شدم برنز 4
نمیدونم چرا اینقدر عجیبه :n04:
قاطی کرده ریوت
سیزن قبل چی بودی؟

bahman_0121
16-12-2016, 12:24
سیزن قبل چی بودی؟
بورونز 1 بودم

mr_prince
16-12-2016, 13:05
بورونز 1 بودم
اگه 10 تا ببری فک کنم در حد رنک قبلیت یا یکم بالاتر میندازتت منم شیش تا بردم از پلات 4 انداخت گلد 5

bahman_0121
19-12-2016, 15:30
این شکلات یخ زدها رو جمع کنیم چی میشه ؟؟؟

Ari@n
19-12-2016, 16:43
سلام
دوستان یک سوال بی زحمت میشه جواب بدید.

از اونجا که نرمال مچ که درفتی باشه از eune برداشتن میخواستم ببینم الان تو west همچین مودی داریم ؟ اینکه نرمال مچ بخوای بزنی تیم میکر داشته باشه چون الان فقط رنک همچین چیزی میشه تو eune . اگه تو west همچین مودی رو داریم چون شنیدم اگه اره من جدا ترنسفر کنم اکانت رو هر چه سریع تر فقط میخوام مطمئن بشم اول.

ممنون.

z_neck
20-12-2016, 05:18
سلام
دوستان یک سوال بی زحمت میشه جواب بدید.

از اونجا که نرمال مچ که درفتی باشه از eune برداشتن میخواستم ببینم الان تو west همچین مودی داریم ؟ اینکه نرمال مچ بخوای بزنی تیم میکر داشته باشه چون الان فقط رنک همچین چیزی میشه تو eune . اگه تو west همچین مودی رو داریم چون شنیدم اگه اره من جدا ترنسفر کنم اکانت رو هر چه سریع تر فقط میخوام مطمئن بشم اول.

ممنون.

نرمال درفت تو وست هست هنوز ولی برنامه رایت اینه که از کل سرورا حذفش کنه

bahman_0121
20-12-2016, 17:55
lol بازا کجا رفتن
یهو چرا خالی شد تاپیک
جایی مگه گروه زدین ؟؟

mr_prince
21-12-2016, 00:10
lol بازا کجا رفتن
یهو چرا خالی شد تاپیک
جایی مگه گروه زدین ؟؟
من اعلام حضور میکنم:n09:

pharm
24-12-2016, 16:43
منم هستم EUNE
sbpar3a

pharm
25-12-2016, 20:23
همین الان یهویی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bahman_0121
25-12-2016, 22:25
منکه دهنم سرویس شد این پایین همه فقط مسخره بازی در میارن :(

bahman_0121
26-12-2016, 10:36
تو چه شرایطی باکس یا جعبه جایزه میده من هنوز متوجه نشدم ؟؟

mr_prince
27-12-2016, 11:06
چست معمولی؟

pharm
28-12-2016, 00:38

کاملا شانسیه ولی اسکین خوب و خیلی خوب زیاد میده مثله Cs go نیست

Fiddle
28-12-2016, 18:02
همین الان یهویی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
عجب شانسی داریا
منم این اسکین رو میخوام:n28:

Dark_Priest
28-12-2016, 21:58
من که هنوز جرات نکردم بازی های Ranked رو شروع کنم :n02: از اول سیزن تا الان همش Normal پلی دادم :n07:
سیزن قبل شانسی افتادم Plat و شانسی شانسی رفتم Diamond و همیجنوری هی بین Plat و Diamond سوییچ میشدم :n02: نمیدونم الان چجوریه :n28: خدا کنه این سری هم شانس یار باشه :n31:
ولی به یه چیز بدجور اعتقاد پیدا کردم که Solo پلی بدم Win Rate ام بالاتر میره آخه اگه Duo بری اونور هم Duo میوفته و سخت تر میشه :n08:

L05T
29-12-2016, 13:14
وقتی که خودت یا کسی که باهاش رفتی بازی (یعنی کسی که باهاش رفتی تو queue بازی ) -s به بالا بشی چست میده
برای هر چمپ تو هر سیزن یه بار چست میده البته

pharm
30-12-2016, 19:57
عجب شانسی داریا
منم این اسکین رو میخوام:n28:

تازه دیروز project ekko داد بم :)))))
تو یه اکانت دیگه :))))))

هی soraka میرم S+ میگیرم خیلی Ez و شیک یه key میده

bahman_0121
31-12-2016, 12:43
ی مشت اشغاله بی سرو پا میشینن پشت pc
دوست دارن بازی انلاین هم بزنن اخه خاک بر سر وقتی نمیتونی بازی کنی گه میخوری میای رنک میزنی
3 تا بازی رو دهنمو سرویس کردن کل تیم اشغال و نوب هستن این دیگه چه شانسیه اخه کدوم خری تو ی تیم 4تا بیزینه زبون نفهم میندازه
ریوت هم ریده به بازی چرا اینا رو کلا بن نمیکنه

mr_prince
31-12-2016, 16:13
دوست دارن بازی انلاین هم بزنن اخه خاک بر سر وقتی نمیتونی بازی کنی گه میخوری میای رنک میزنی
3 تا بازی رو دهنمو سرویس کردن کل تیم اشغال و نوب هستن این دیگه چه شانسیه اخه کدوم خری تو ی تیم 4تا بیزینه زبون نفهم میندازه
تیم رو نمیتونی عوض کنی ولی خودت رو چرا
بجای اینکه اعصابت رو خرد کنیو ب بقیه گیر بدی سعی کن یاد بگیری چجوری بهتر بازی کنی بتونی کری کنی

قصد هیچ توهینی ندارم من این رو ب همه میگم

بزار برا شروع ی چند تا پیش نهاد بدم بهت
هیچوقت adc با tp برندار اصلن خوب نیست
دوم اینکه ایتم هات رو میتونی از mobafire نگاه کنی ببندی از نظر من ایتم بندیت خیلی بده
ی نگاه ب mobafire بنداز کامل متوجه میشی چی ببندی
مستری هات هم ب همون اندازه بده
برای کری کردن برنز و سیلور تنها چیزی ک نیاز داری موس و کیبرد ه با مستری و ایتم درست موفق باشی:n39:

nois3
31-12-2016, 16:30
سلام
دوستان این وضعیت تا کی برام میمونه؟
واسه afk این شکلی شدم!

Fiddle
31-12-2016, 19:12
سلام
دوستان این وضعیت تا کی برام میمونه؟
واسه afk این شکلی شدم!

برو تو قسمت Notification

نشون میده که چند تا دیگه مونده

Fiddle
31-12-2016, 20:05
ویرایش شد ...

bahman_0121
01-01-2017, 14:56
تیم رو نمیتونی عوض کنی ولی خودت رو چرا
بجای اینکه اعصابت رو خرد کنیو ب بقیه گیر بدی سعی کن یاد بگیری چجوری بهتر بازی کنی بتونی کری کنی

قصد هیچ توهینی ندارم من این رو ب همه میگم

بزار برا شروع ی چند تا پیش نهاد بدم بهت
هیچوقت adc با tp برندار اصلن خوب نیست
دوم اینکه ایتم هات رو میتونی از mobafire نگاه کنی ببندی از نظر من ایتم بندیت خیلی بده
ی نگاه ب mobafire بنداز کامل متوجه میشی چی ببندی
مستری هات هم ب همون اندازه بده
برای کری کردن برنز و سیلور تنها چیزی ک نیاز داری موس و کیبرد ه با مستری و ایتم درست موفق باشی:n39:

مرسی ولی مشکل من فید دادن نیست میه گفت هم دارم کیل میگیرم ولی میبینی top یا bot خراب میکنن بعد الکی من i trol خوب مرد حساب نمیتونی اصلا بازی نکن
میری جلو میزنی شل پل میکنی ی اتک مونده جونش در بره میبینی همه دارن نگات میکنن
نتایج بازی رو ببینی متوجه حرفم میشی اصلا هیچ کیلی نمیگرن و فقط فید میدن تا تیمشون تانک بشه

bahman_0121
01-01-2017, 14:58
دهنمون سرویس شد اخرش ی اسکین خوب بهمون نداد که نداد همش چمپهای دری بری :n03:

bahman_0121
01-01-2017, 15:02
همین الان یهویی

اون سنگهای صورتی چیه بالای سره چمپها؟؟؟

mr_prince
01-01-2017, 16:02
مرسی ولی مشکل من فید دادن نیست میه گفت هم دارم کیل میگیرم ولی میبینی top یا bot خراب میکنن بعد الکی من i trol خوب مرد حساب نمیتونی اصلا بازی نکن
نتایج بازی رو ببینی متوجه حرفم میشی اصلا هیچ کیلی نمیگرن و فقط فید میدن تا تیمشون تانک بشه
قضیه فید دادن یا ندادن شما نیست ک
فید ندادن ی طرفه فید شدن و کری کردن یچیز دیگس و با این ایتم ها و مستری کری کردن تقریبن غیر ممکن ه

میتونی این مشکلات رو خیلی راحت درست کنی و ببری یا میتونی هم تقصیر بقیه بدونی تنها چیزی ک نیازه اینه ک یکم ب این فکر کنی ک بازیت میتونه خیلی بهتر بشه نیاز نیست تیم بهتر داشته باشی

توی هر elo ای ک باشی یسری از بازی ها هست تیم دشمن بهتر از تیم تو ه یسری از بازی ها هم هست ک تیم تو بهتر از تیم دشمن ه تنها چیزی ک باعث میشه بیشتر ببری خودتی

z_neck
02-01-2017, 16:08

یه راه ساده واسه کلایمب کردن می تونم بهت بگم ولی پیشنهاد نمیکنم چون به elo بالاتر که برسی ممکنه واسه موندن دچار مشکل بشی
به هر حال تو low elo که اصلا قید duo lane رو بزن تو سه تا رول باقی مونده تو هر کدوم بهتری برو و پیشنهاد من yi جانگل و teemo تاپ هستش با این دو تا خیلی راحت میتونی از low elo بیای بالا
البته صرفا بازی کردن این چمپا کمک نمیکنه باید باهاشون خوب بازی کنی. مثلا master yi وقتی تو low elo بازی می کنن به محض اینکه به رنج میرسن q می کنن q ی master yi حکم یه dodge برای اسکیل شات داره
برو twitch یه مقدار استریم نگاه کن مفیده . استریم valkrin رو پیشنهاد میکنم خیلی خوب توضیح میده که الان چرا این کارو کرد یا مثلا اگه چه کار می کرد بهتر بود

pharm
02-01-2017, 19:49

اینا تو سرور eune خیلی بیشترن پیشنهاد من اینه سریعا اگر توانت هست برو eu west

pharm
02-01-2017, 19:52
یه راه ساده واسه کلایمب کردن می تونم بهت بگم ولی پیشنهاد نمیکنم چون به elo بالاتر که برسی ممکنه واسه موندن دچار مشکل بشی
به هر حال تو low elo که اصلا قید duo lane رو بزن تو سه تا رول باقی مونده تو هر کدوم بهتری برو و پیشنهاد من yi جانگل و teemo تاپ هستش با این دو تا خیلی راحت میتونی از low elo بیای بالا
البته صرفا بازی کردن این چمپا کمک نمیکنه باید باهاشون خوب بازی کنی. مثلا master yi وقتی تو low elo بازی می کنن به محض اینکه به رنج میرسن q می کنن q ی master yi حکم یه dodge برای اسکیل شات داره
برو twitch یه مقدار استریم نگاه کن مفیده . استریم valkrin رو پیشنهاد میکنم خیلی خوب توضیح میده که الان چرا این کارو کرد یا مثلا اگه چه کار می کرد بهتر بود

اضافه کنم که اگر هم خواستی ADC بری برو Vayne تمرین کن برا low elo جواب میده ولی به شرطی که واقعا بلد باشی اگر میخوای ADC یاد بگیری تو youtube برو ویدیو های phylol رو ببین

tygod4everything
03-01-2017, 12:34

من این نامه رو به دوستمون گفتم
به شما هم میگم
گوش کن
میای بالا

. باید دعا کنید و لطف خدا شاملتون بشه

2. اصلا اصلا به رنک و جایگاهت و برد و باخت از ته دل اهمیت ندی

3.بعد از هربازی. اونهایی که خوب بازی کردند یا کلا هم تیمی هات و دشمنات رو برو تو قسمت رنکشون. بعد تو قسمت لیگشون.

چون مثلا لیگ داریم zyra assassin یا لیگ داریم zyra abgoshtian یا مثلا yi soldiers و ....

بعد 5 طبقه هستش دیگه

مثلا الان میخوای من رو که برنز مثلا 2 هستم چک کنی

اسم لیگ من riven armagedon هستش

خوب؟

بعد تو می تونی برنز 2 که من هستم و 1 و 3 4 5 رو بازی کن هاش رو چک کنی ببینی کیا تو این لیگ هستند

خوب میبینی یکدفعه بعضی ها جلو اسمشون که امتیاز زده یک علامت آتیش هستش. یعنی چندین بازی پشت سر هم بردند

برو اونها رو چک کن مچ لیستشون رو

گاهی میبینی بازی کن خوبی هستند که می تونی ادشون کنی و حتما حتما 2نفری برو تو بازی. بهتره

و گاهی نه. میبینی طرف تو بازی ها کیل مرگ اسیستش اینطوریه
20 kill
5 death
10 asist

خوب کدوم برنزی تو همه بازی هاش میتونه همچین اسکوری داشته باشه؟

این معلومه یک پدر سگ داره برای دوستش بوست می کنه

شما این رو ادد می کنی. اگر گفت تو کی هستی این حرفها. یک چیزی بگو. یارو میگفت با من بازی کردی. میگفتم نه. ولی فکر می کنم بازیت خوبه. بعد اگر آدم انی نبود باهاش میرفتم تو بازی

و هم خودت خوب باید بازی کنی. هم اون رنک بالایی هستش. بازی ها رو راحت میبری از برنز که راحت باهاش در میای

وقتی هم اومدی سیلور. باز میتونی همین روش رو انجام بدی

من بعد از هر بازی گاهی شاید 30 40 نفر رو چک می کردم

میرفتم سایت op.gg مثلا آقای ایکس رو چک می کردم. بعد میدیدم این آقا که بازیش خوبه چرا باخته؟ میرفتم دشمناش رو چک میکردم.

اینطوری بازی کن های خوب رو پیدا می کردم و یا اسمورف هارو

یعنی تو سایت op.gg میانگین کشتن مردن و اسیست شما رو تو 20 تا بازی تو قسمت رنک میتونی ببنیی

میبینی طرف میانگین 20 تا بازی اینه

14 کیل
4 مرگ
10 اسیست

داد میزنه که اسمورف چیزی هستش. یا بازیش خیلی خوبه

سریع ادد می کنم این آقا رو

بعد دوباره میرم ببینم دشمناش تو بازی های مختلف کی بوده. چون جلوش یا اسمورف میفته یا بازی کن خوب

میبینم اگر دشمنش جلو این آقا اسکورش خوبه . میرم اون رو هم چک می کنم

خلاصه میبینی 1 2 ساعت دارم بازیکن چک می کنم. بازی کن خوب پیدا می کنم
میرم تو بازی

این تجربه من تو لول هستش

ولی بازم میگم

مهمترین عاملی که خودم از سیلور 4 با رونه های تایر 2 تونستم به گلد 4 بیام
2تا چیز بود

1.لطف خدا شامل حالم شد. که دعا کردم که بیام بالا

2. اصلا اصلا ابدا نباید به برد و باخت اهمیت بدی. یعنی اگر رفتی تو بازی. داشتی میبردی یا مردی یا میباختی. هیچ حسی هیچ استرسی هیچ ناراحتی عصبانیتی چیزی نداشتی یعنی اینکه اهمیت نمیدی
وقتی اینطوری باشی. بهت قول میدم خیلی راحت میای بالا.
مثلا من کوئین بلد نیستم. چندین بازی کوئین برداشتم و بردم :o یا کاتارینا یک بازی تانک رفتم بالا بردم =)) توی سیلور 1 اینا بود فکر کنم. یا تو رنک پروموشن بود برای گلد یادم نیست.

اصلا اون موقع که بازی میکردم لول. نیسوس برمیداشتم. برای خودم بالارو پوش میدادم. تیمم 4 به 5 وسط درگیر بود. بعد من مثلا 1 2 تاور میزدم بالا. میدیدم تیمم 4 به 5 بازی رو برده :n04:نقش هویج داشتم تو بازی :n08:
این بازی فقط شانس میخواد که تیم خوب بهت بیفته.

================================================== ======

مثلا همین بازی اور واچ که من جدیدا دارم بازی می کنم
لول 25 شدم. چند روز اول خیلی اهمیت میدادم و بازی ها به شدت آنبالانس بود

یعنی مثلا باید تو بازی یک مسیری رو با یک ماشینی محافظت کنی طی کنی ببری

4 5 دقیقه هم وقت داری. دشمن تو 1 دقیقه 3 تا ایستگاه رو رد میکرد میبرد
ما 5 دقیقه 1 ایستگاه رو هم نمی تونستیم بگیریم

اعصابم خورد شده بود به خاطر این آنبلانس بودن بازی

بعد به خودم گفتم. دعا می کنم انشالا مبرم. اهمیت هم نمیدم. لول رو هم همینطوری اومدم بالا.

امتیاز اولیم تو رنک افتادم سیلور با 1500 1600 امتیاز
چون بازی ها بالانس بود امتیازم شد 1200 این حدودا

( برنز بیشترین امتیازش 1200 هستش . بعد بیشتر که میشه میشه سیلور )

یعنی من اسمم سیلور بود ولی امتیازم برنز ( آخه بازیش دراپ نداری تو این پایینی ها. ولی با برنز ها افتادم چون امتیازم در حد اونا بود )

خلاصه گفتم گور باباش اصلا بازی نمی کنم

بعد به خودم گفتم. ولش کن. حالا ما گلد باشیم یا برنز. به چه کسی مربوطه. به خودمم که پول نمیدن. بازی کردیم و لطف خدا شامل حالم شد و اهمیت هم ندادم به برد باخت.

الان 1800 امتیاز رسیدم

هربازی ببری ببازی تقریبا بین 10 20 تا 40 50 60 امتیاز میده کم میکنه. بستگی به بازی هم داره

حالا اگر من میخواستم اهمیت بدم جوش کنم. فکر کنم الان امتیازم 1 بود :n02:

لپ کلام

1.دعا کن بیای بالا

2. اصلا اصلا اهمیت نده. اومدی بالا اومدی . نیومدی به تخ..... بازی کن حال کن.چیزی که حال می کنی و بلدی بازی کن. نه چیزی که بلدی و حال نمی کنی. باید با بازی حال کنی.

3.دنبال بازی کن های خوب بگرد

من باورت نمیشه از یارو میپرسیدم اکانت اصلیت چیه؟ به اسمورفه
میگفت نمدونم فکر کنم پلات 3
فکر کنی؟ ما اون وقت مثلا سیلور باشیم خوب میبینیم امتیازمون امروز 50 هستش

خیلی اسمورف دیدم اینطوری بوده. گفته فکر کنم. یعنی اهمیت نمیده. تو هم تا وقتی اهمیت میدی و جوش می کنی و استرس ناراحتی فلان فلان
و تا وقتی بیای اینجا شکایت کنی و قر بزنی و اعصاب خودت رو خورد کنی .. من قول میدم نهایتا میشی سیلور

از ته دل اهمیت نده. خودت رو کنترل کن. اگر واقعا اهمیت ندی. واقعا. قول میدم تو 1 2 ماه اخیر گلد میشی

اگر بتونی واقعا اهمنیت ندی. همینش سخته :))

maxmen
03-01-2017, 14:20
بچه ها چطوری میتونیم همدیگرو تو بازی اد کنیم باهم بازی کنیم خسته شدم همش با خارجیا بازی کردم

pharm
04-01-2017, 10:32
یه اسمورف هیچ وقت ندیدم کسیو ادد کنه بعد بره براش بازی کنه boost کنه طرفو مگر اینکه دوست نزدیکی باشه طرفش
حتی منی که ساپورت تقریبا حرفه ای هستم ADC های حرفه ای منو ادد نمیکنن در حالی که میدونن ساپورت main کم پیدا میشه و خیلیا اصلا نمیدونن ساپورت چیه فقط به عنوان یه ادمی که assist میگیره و هیچ کاری تو بازی نمیکنه بش نگاه میکنن

tygod4everything
04-01-2017, 11:27
یه اسمورف هیچ وقت ندیدم کسیو ادد کنه بعد بره براش بازی کنه boost کنه طرفو مگر اینکه دوست نزدیکی باشه طرفش
حتی منی که ساپورت تقریبا حرفه ای هستم ADC های حرفه ای منو ادد نمیکنن در حالی که میدونن ساپورت main کم پیدا میشه و خیلیا اصلا نمیدونن ساپورت چیه فقط به عنوان یه ادمی که assist میگیره و هیچ کاری تو بازی نمیکنه بش نگاه میکنن

منم همین رو گفتم دیگه
برای دوستش بوست می کنه
یا اینکه پول گرفته. خیلی ها رو دیدم پول میگیرن بوست می کنند

تو اونها رو خوب ادد کن. نیازی نیست اونها تورو ادد کنند :))

البته بعضی اسمورف ها حرومی هستند. مثلا من طرف رو ادد می کردم. میدونستم اسمورفه
میگفت اسمورف دیاموند هستم
بعد گفتش مثلا من کمکت می کنم از سیلور 2 بشی گلد
یک اسکین بهم گیفت کن

یکدفعه دیدم سردم شده
دستام عرق کرده
نفهمیدم چی شد

یکدفعه دیدم دیلیتش کردم

بهش گفتم نیازی به تو ندارم که بخوای اسکین بهت بدم. :n08:

بعضی هاشون اخلاقاشون گنده. مثلا میگی بریم بازی کنیم. میگه من باتو بازی نمی کنم
میگم خوب منو ادد کردی پاریس با هم بریم؟ میگه تو ادد کردی
میگم خوب تو هم اکسپت کردی

ولی بعضی هاشون هم خوش اخلاقن. اتفاقا یک اسمورفی بود بچه خوبی بود
بعد یک بار باهاش دعوام شد
هی میگفت این بازی اسکیل تیم ورک میخواد این حرفها
منم بهش فوش دادم پاکش کردم

گفتم بازی وقتی بالانس نیست. بازی شروع میشه. 2 دقیقه نگذشته 2 لاین فید میدن. جنگل هم نوبه.
من یک نفری مثلا تو ای دی سی جلوی 5 تا فیده شده چه جوری ببرم
خلاصه یک سری اینطوری پاک میشدن. با اینکه اسمورف بودن :n08:

یادش بخیر

خدائیش رکورد بیشترین ادد کردن و پاک کردن تو دنیا رو داشتم

روی 20 30 40 تا یکدفعه ادد می کردم
یک سریشون هم پاک می شدن. یا ادد نمیکردن

ولی یک چیز رو تو زندگی فهمیدم
دکتر فرهنگ هم بهش میگه قانون عدم وابستگی

تو زندگی همتون هم پیش اومده

اگر به نتیجه یک چیزی خیلی وابسته بشی و حساس بشی. هرچی زور بزنی بهش نمیرسی
بعد که بیخیال میشی؟؟ راحت بهش میرسی

مثلا بازی لول خودم
اکانت اولم تا سیلور 1 45 امتیاز رفتم. ولی هیچ وقت روش گلد نشدم. آخرش هم بن شد :n08:

یک اکانت سیلور 4 خریدم. رونه هاش تایر 2 بود. با همون به لطف خدا گلد که شدم هیچی . گلد 4 هم شدم. :n04: البته لطف و کمک خدا بود. من بازی بود کاتارینا تانک بالا بازی کردم بردم
یا مثلا کوئین که اصلا بلد نبودم بالا بازی کردم و خنده داره که بیشتر بازی ها رو بردم :n08:
تو کمتر از 2 هفته ؟

کاری که تو 1 2 سال روی اکانت اصلیم با رونه تایر 3 و همه چمپ هام نکردم
رو تو 2 هفته با رونه تایر 2 و چمپ خیلی محدود کردم. یعنی من مثلا مین جنگل شیوانا ولی یی هستم. بعد تو این اکانت با جکس بازی میکردم. تازه جکس جنگلم نسبت به اون 3تای دیگه خوب نبود.

چرا؟ چون این اکانت دومی ناقص حساب میشد. توقع نداشتم برم بالا. و بیخیال بودم. خیلی خیلی راحتتتتتتتتت گلد 4 شدم

یک مثال دیگه

بازی اورواچ رو خریدم

لول 25 شدم

رفتم رنک
2 3 تا بازی بردم. چون افک تو تیمم افتاد و ...
شاکی شدم
امتیازم 1600 بود.( برنز حداکثرش 1499 هستش بعدش میشه سیلور.) بعد یکمی بردم. یکمی باختم. شدم 1200 یا 1300 امیتاز
این حدودا
تو این بازی تا دیاموندش دراپ نداره( ممکنه دیاموند باشی. ولی اینقدر ببای امتیازت بشه 1000 مثلا با برنزها بازی کنی )
امتیازم مثل برنز شده بود. ولی اسمم سیلور بود
ولی با برنز ها بازی می کردم

خلاصه گفتم گور پدرش. اگر قرار باشه گلد هم بشم. بعد ببازم بیام با اینها بازی کنم. خوب بزار اسمم سیلور باشه
زندگی 10000 مسئله و مشکل مثلا هستش . حالا ما همه رو ول کردیم چسبیدم به یک رنک مسخره

خلاصه بیخیال شدم و سعی کردم از بازی لذت ببرم. به جای رنک فلان

بعد لطف خدا شامل حالم شد و به امیتاز 2000 ( گلد رسیدم )
بعد کار خدا بالاتر هم رفتم و به 2500 رسیدم ( پلات )

لپ کلام

1.از خدا بخواه کمکت کنه

2.اصلا و ابدا به برد و باخت اهمیت نده. تا وقتی اهمیت میدی.جوش می کنی. استرس داری که داری میبری یا میبازی. و خلاصه اهمیت میدی ( ظاهری نه منظورم واقعا از ته دل هستش ) بالا تر نمیری
بری هم به سختی و کلی پیر شدن میری

3.رونه ها و مستریت رو درست کن. رونه های من رو چک کن. استاندارد هستش. کلی بازی کن های خارجی مستر چلنچر چک کردم. رونه استاندارد هستش

4.اگر جنگل بلدی؟ جنگل بازی کن. چون می تونی گنک کنی و به تیمت کمک کنی. بهترین چمپ برای جنگل ولی هستش. هم گنک راحت میکنی. هم اپی هستش. یی هم لیت خوبه. شیوانا هم خوبه. جکس هم خوبه. وارویک به درد نمیخوره. چونکه جامپی چیزی که به دشمن برسه و گنک کنی نداره

5.بازی اسپ کن. بازی که اسپک کنی. روی ناخودآگاهت اثر میزاره. یا یک سری تکنیک یاد میگیری که بلد نیستی ولی فکر می کنی بلدی

6.بهت گفتم چه جوری بازی کن اسمورف پیدا کنی. و ادد کن.

7. سعی کن به هیچ وجه یک نفری تو بازی نری. 2نفری خیلی بهتره.

8.اگر یک بازی باختی. مخصوصا خیلی سگی و سریع؟ حتما بعدش یک دست آرام بازی کن. 2 تا خاصیت داره. 1.مچ میکینگ بهتر میشه. تست کردم. 2. خودت آروم میشی

9.اگر باختی و دیدی اعصبانی هستش. بهتره رنک بازی نکنی . چون 1000% بعدیش رو هم میبازی. بعدش بعدیش. و همینطوری میبازی میای پایین تر

10.روی 2 لاین فوکوس کن و چند هیرو. مثلا هی از این هیرو نپر روی اون هیرو. با همه یکمی بازی کن. ببین با کدوم هم بلد تری و هم حال می کنی
این حال کردن مهمه

11. رنک رو باید بیخیال باشی و فقط بازی کنی حال کنی. اگر به خاطر امتیازش و برد و باخت بازی کنی. احتمال داره ببازی

12.اگر جنگلی گنک زیاد بکن. حتی اگر نکشی. رو مخ دشمن میری. تیم دشمن جنگلرشون رو فلیم میکنه که آره تیم رو به رو یعنی شما هی داری گنک میکنه و چرا تو نمی کنی؟ بعد خودش باعث میشه شما ببرید

این شرایط رو اگر اجرا کنی سریع تر میای بالا
ولی تا وقتی جوش می کنی. استرس داری. اهمیت میدی. اینجا شاکی میشی؟ این چیزایی هستش که داری روشون تمرکز می کنی و دنیا همین ها رو بهت میدن

یادت میاد من میومدم اینجا شاکی میشدم. رفیق شفیق شما هی مسخره میکرد میگفت اسکیل و تیم ورک؟
پیداش نیست. سلام بهش برسون. :n16:
اسکیل و تیم ورک خوبه. ولی باید لطف خدا شامل حالت بشه . شانس بیاری. تیم خوب بهت بیفته
که گفتم چه جوری

کلا از ته دل
به معنای واقعی بیخیال باش
نه ظاهری
من قول میدم خیلی سریع تر میای بالا
صبر داشته باش

اینم رونه
چک کن
اینکه اسمش ای دی سی و جنگل هستش
به درد ای دی سی میخوره

جنگل اتک اسپید هم به درد یی ولی شیوانا جکس وارویک اینا میخوره

ای پی هم که ای پی هستش
بقیه رو هم کاریت نباشه

همین 3 تا رونه استاندارد هستش
شما این ها رو ببین. برو 100000 نفر دیاموند مستر چلنجر رو هم ببین. میانگین بالای 70 80% همین رونه رو دارند
مستری رو من بازی نکردم سیزن های جدید عوض شده.
اون رو هم از بازی کن های بالا ببین
مثلا سایت لول اسکیل که بری
تاپ پلیر داشت. میزدی مثلا 1000 یی اول دنیا
بعد اونایی که سرور کره یا آمریکا هستند یا اروپای غرب رو چک کن

راستی یک اکانتی داشتم سیزن 5 گلد 4 بودم
بهت 70 میفروشم. بیا بخر
چندتا اسکین هم دارم
اروپای غرب هستش
الان بازی کنی فکر کنم 5 6 تا ببری سیلور 2 1 3 چیزی بندازه

اینم رونه ها چک کن

موفق باشی

فقط اهمیت نده. الان گلد هم بشی؟ همون ترول افک فلان هستش
پس خیلی اهمیت نده. وقتی واقعا واقعا اهمیت ندادی
خودم قول میدم میای بالا ( البته بازیت رو هم باید روش کار کنی )

Fiddle
04-01-2017, 15:50
اینو قبول دارم زیاد نباید به برد و باخت اهمیت بدی اگه زیاد به بردن فکر کنی یا ترس از باختن داشته باشی حتما میبازی
یه چیزم هست همیشه باید اول سیزن قوی ترین بازیت رو انجام بدی چون کم پیش میاد که اول سیزن بازیا 1v9 یا بشه یا ترولی توی تیمی باشه حتی kid هام اون 20 تا 30 بازی اول رنکشون رو خوب بازی میکنن !!!! :n02:
اگه اول سیزن نتونی به رنکی که بهش تعلق داری برسی پس رنکی که سیزن قبل داشتی بالاترین رنکی بوده که میتونستی بشی! و واسه پلیر های متوسط و ضعیف سخت میشه بعدا به رنک بالاتر برسن ولی شدنیه!!! اگه بتونن خیلی اسکیل و تیم ورک قوی بدست بیارن !:n02:

tygod4everything
04-01-2017, 19:14
اینو قبول دارم زیاد نباید به برد و باخت اهمیت بدی اگه زیاد به بردن فکر کنی یا ترس از باختن داشته باشی حتما میبازی
یه چیزم هست همیشه باید اول سیزن قوی ترین بازیت رو انجام بدی چون کم پیش میاد که اول سیزن بازیا 1v9 یا بشه یا ترولی توی تیمی باشه حتی kid هام اون 20 تا 30 بازی اول رنکشون رو خوب بازی میکنن !!!! :n02:
اگه اول سیزن نتونی به رنکی که بهش تعلق داری برسی پس رنکی که سیزن قبل داشتی بالاترین رنکی بوده که میتونستی بشی! و واسه پلیر های متوسط و ضعیف سخت میشه بعدا به رنک بالاتر برسن ولی شدنیه!!! اگه بتونن خیلی اسکیل و تیم ورک قوی بدست بیارن !:n02:

یک چیز جالب بهت بگم
اول سیزن اصلا بازی نکنید
چون سیستم داغونه.10تاش رو هم ببری نهایت میفتی چیزی که قبلا بودی

2ماه صبر کنید
با 5تا برد یک چیز بالا میفتی
من این رو تجربه کردم
و تو ادلیست هام هم دیده بودم :n16:

Fiddle
04-01-2017, 20:47
ویرایش شد:n16:

z_neck
05-01-2017, 22:47
یک چیز جالب بهت بگم
اول سیزن اصلا بازی نکنید
چون سیستم داغونه.10تاش رو هم ببری نهایت میفتی چیزی که قبلا بودی

2ماه صبر کنید
با 5تا برد یک چیز بالا میفتی
من این رو تجربه کردم
و تو ادلیست هام هم دیده بودم :n16:

امکان نداره بالا تر از جایی که فصل قبل تموم کردی بیفتی در واقع تو همون tier هم نمیفتی 100% حداقل یه tier پایینتر میفتی مگر اینکه برونز بوده باشی که میفتی برونز 5

nois3
06-01-2017, 14:53
دوستان این pts پر بشه چی میشه؟

tygod4everything
06-01-2017, 17:25
امکان نداره بالا تر از جایی که فصل قبل تموم کردی بیفتی در واقع تو همون tier هم نمیفتی 100% حداقل یه tier پایینتر میفتی مگر اینکه برونز بوده باشی که میفتی برونز 5

منظورم این بود شما سیزن قبل مثلا سیلو 1 بودی
10 تا بازی می کنی
با اینکه 4 5 تا میبری
میندازه مثلا برنز 4 5

برای بچه ها اتفاق افتاده
ولی همین رو بزار 2 ماه بعد از سیزن بازی کن.ببین چقدر بالا میفتی

الان مثلا اورواچ هم همینطور
یارو 5 ساعت کلا بازی کرده رنک. پدر سگ پلات هستش

ما 56 ساعت بازی کردیم. پلات هستیم
:n08::n08:

mr_prince
06-01-2017, 22:28
دوستان این pts پر بشه چی میشه؟

میره لول بعدی D:
چیز خاصی نیست فقط برا پز دادنه ک چقد با ی چمپ بازی کردی

bahman_0121
09-01-2017, 12:53
ای بابا چرا لوتها همش قیب شدن !!!!!

ویرایش :

درست شد

Dark_Priest
09-01-2017, 14:00
امروز رفتم گیم نت واسه اولین بار Dota 2 بازی کردم واقعا که حال کردم عجب بازی جالبیه ولی انصافا خیلی سخت تر از لول هست و خیلی هم دیر Level Up میشن ، فوق العاده پیچیده تر از LOL هست :n02: ولی چه کنم که 6 سال LOL پلی دادم و دست نمیکشم :n10:
پرچم LOL بالاست :n31:

Fiddle
09-01-2017, 17:41
ویرایش شد :n40::n40:

tygod4everything
12-01-2017, 12:34
امروز رفتم گیم نت واسه اولین بار Dota 2 بازی کردم واقعا که حال کردم عجب بازی جالبیه ولی انصافا خیلی سخت تر از لول هست و خیلی هم دیر Level Up میشن ، فوق العاده پیچیده تر از LOL هست :n02: ولی چه کنم که 6 سال LOL پلی دادم و دست نمیکشم :n10:
پرچم LOL بالاست :n31:

یکی از علت هایی که حال کردی
اینه که نو که میاد به بازار کهنه میشه در آزار
شما یک عمر لول رو بازی کردی برات تکراریه. خوب دوتا2 جدیده برات

ولییییییییییییییییییییییی ی

به جاش من اصلا باهاش حال نمی کنم ( دوتا 1 رو روزی 7 8 ساعت شاید بیشتر با بچه ها تو گیم نت بازی می کردیم. برای 6 7 سال شاید )

رفتم نصب کردم
رفتم تو بازی
بعد گفت هیرو انتخاب کنید
مثلا 40 ثانیه هم وقت داده بود
ما هم انتخاب کردیم
ثانیه مثلا 20 شد. دیدم یک گزینه هستش که انگار میره تو بازی

بعد زدم رفتم تو بازی دیدم همه لول 2 هستند :n04:

مرتیکه 40 ثانیه به عمه ات وقت دادی پس؟ همه تو بازی اند؟ بعد من 40 ثانیه وایسدم ( البته حدود 20 )

یعنی اینقدر مسخره میشه خدایی؟

باید بازی زمانی که 40 ثانیه تموم میشه شروع بشه
تاحالا تو این نزدیک 30 سالی که از خدا عمر گرفتم و بازی آفلاین و آنلاین بازی می کنم
اینجوری مسخره بازی ندیده بودم

همونجا بود که دوتا2 خوشم نیومد

یک بدی دیگه هم که داره
شنیدم اسپل هاش لول که میره بالا. اواسط بازی رو به آخر دیگه بی مصرف میشه
مثلا اسپل 300 دمیج میده
هلس یارو مثلا 4000 :))

:n08:

یک بدی دیگه هم داره
چند وقت پیش براش آپدیت اومد 6 گیگ مثل اینکه :n04::n04:

فکر کنم مصرف حجمش هم بالا باشه
کانتر که یک ساعتش 100 150 میخوره:n04:
اینم احتمالا بالاست

لول اون قدیم که من بازی می کردم گرافیکش هایش 35 مگ یک ساعت گرافیک لا هم 15 20 مگ استفاده می کرد

یعنی خدائیش سگ این لول به دوتا میارزه
بیخودی نیست دوتا 2 23% بازی کن داره
بازی دوتا 2 و بقیه بازی های انلاین 5% فقط....

البته من خیلی وقته لول که دیگه بازی نمی کنم. زدم تو کار اورواچ.. این بیلیزرد هم مثل ریوت بنده خدا حرومزادست
چه بسا بیشتر

ترول هم اینجا هست
یک سری هیرو هستش خیلی خیلی سخته
مثلا اسنایپرش
مثل کانتر نیست
بعد طرف برمیداره . عوض هم نمی کنه. هیچ گوهی هم نمیخوره. میبازی

بازی می کنی
مثلا داری میبری. یکدفعه یکی از هم تیمی هات رو دی سی می کنه دیگه هم نمیاد طرف
بازی رو میبازی

خودم شده با رفیقام تو بازی بودم
دی سی شدم
بعد گزینه rejoin رو فشار میدادم تو بازی نرفته :n04:

حتی یک تاپیک هم زدن در این رابطه ملت تو فروم بازی

بعد جالبه مثل لول باید 10 20 دقیقه منتظر بمونی
60 80 امتیاز هم ازت کم می کنه
هر بازی 15 20 25 امتیاز میده ببری

یک عمر به ریوت فوش دادم
حالا به بیلیزارد :n02:

خلاصه یکی باید باشه من بهش فوش بدم :n16: ولی بازیش قشنگه. انتخاب هیرو تو چه مپی خیلی مهم هستش.

چند وقت پیش یک دست آرام لول رفتم. دیدم خیلی بازیم بد شده :n24:

کلا بازی های آنلاین بالانس نمی تونند باشن انگار

گاهی بازی بالانس میبینی

=========================

دیشب تو صفحه کتاب بودم

یک کلیپ بود از ریوت

وارویک رو تغییر داده بوندند عجیییییییییییییییییییییب

تو بازی هم تغییر کرده ؟ یا هنوز نیومده
کلا اسپل هاش عوض شده :n04:

Dark_Priest
12-01-2017, 19:21
یکی از علت هایی که حال کردی
اینه که نو که میاد به بازار کهنه میشه در آزار
شما یک عمر لول رو بازی کردی برات تکراریه. خوب دوتا2 جدیده برات

ولییییییییییییییییییییییی ی

به جاش من اصلا باهاش حال نمی کنم ( دوتا 1 رو روزی 7 8 ساعت شاید بیشتر با بچه ها تو گیم نت بازی می کردیم. برای 6 7 سال شاید )

رفتم نصب کردم
رفتم تو بازی
بعد گفت هیرو انتخاب کنید
مثلا 40 ثانیه هم وقت داده بود
ما هم انتخاب کردیم
ثانیه مثلا 20 شد. دیدم یک گزینه هستش که انگار میره تو بازی

بعد زدم رفتم تو بازی دیدم همه لول 2 هستند :n04:

مرتیکه 40 ثانیه به عمه ات وقت دادی پس؟ همه تو بازی اند؟ بعد من 40 ثانیه وایسدم ( البته حدود 20 )

یعنی اینقدر مسخره میشه خدایی؟

باید بازی زمانی که 40 ثانیه تموم میشه شروع بشه
تاحالا تو این نزدیک 30 سالی که از خدا عمر گرفتم و بازی آفلاین و آنلاین بازی می کنم
اینجوری مسخره بازی ندیده بودم

همونجا بود که دوتا2 خوشم نیومد

یک بدی دیگه هم که داره
شنیدم اسپل هاش لول که میره بالا. اواسط بازی رو به آخر دیگه بی مصرف میشه
مثلا اسپل 300 دمیج میده
هلس یارو مثلا 4000 :))

یک بدی دیگه هم داره
چند وقت پیش براش آپدیت اومد 6 گیگ مثل اینکه :n04::n04:

فکر کنم مصرف حجمش هم بالا باشه
کانتر که یک ساعتش 100 150 میخوره:n04:
اینم احتمالا بالاست

لول اون قدیم که من بازی می کردم گرافیکش هایش 35 مگ یک ساعت گرافیک لا هم 15 20 مگ استفاده می کرد

یعنی خدائیش سگ این لول به دوتا میارزه
بیخودی نیست دوتا 2 23% بازی کن داره
بازی دوتا 2 و بقیه بازی های انلاین 5% فقط....

البته من خیلی وقته لول که دیگه بازی نمی کنم. زدم تو کار اورواچ.. این بیلیزرد هم مثل ریوت بنده خدا حرومزادست
چه بسا بیشتر

ترول هم اینجا هست
یک سری هیرو هستش خیلی خیلی سخته
مثلا اسنایپرش
مثل کانتر نیست
بعد طرف برمیداره . عوض هم نمی کنه. هیچ گوهی هم نمیخوره. میبازی

بازی می کنی
مثلا داری میبری. یکدفعه یکی از هم تیمی هات رو دی سی می کنه دیگه هم نمیاد طرف
بازی رو میبازی

خودم شده با رفیقام تو بازی بودم
دی سی شدم
بعد گزینه rejoin رو فشار میدادم تو بازی نرفته :n04:

حتی یک تاپیک هم زدن در این رابطه ملت تو فروم بازی

بعد جالبه مثل لول باید 10 20 دقیقه منتظر بمونی
60 80 امتیاز هم ازت کم می کنه
هر بازی 15 20 25 امتیاز میده ببری

یک عمر به ریوت فوش دادم
حالا به بیلیزارد :n02:

خلاصه یکی باید باشه من بهش فوش بدم :n16: ولی بازیش قشنگه. انتخاب هیرو تو چه مپی خیلی مهم هستش.

چند وقت پیش یک دست آرام لول رفتم. دیدم خیلی بازیم بد شده :n24:

کلا بازی های آنلاین بالانس نمی تونند باشن انگار

گاهی بازی بالانس میبینی
من قبل LOL ، دوتا 1 رو حدود 4 سالی بازی کردم و همه چیزشو یاد گرفتم واسه همین هم Dota 2 بازی کردم ، امروز 1 دست بازی Bounty Hunter رفتم و 38/2/3 شدم و به مسخرگی این بازی پی بردم :n38: 3 تا Rampage گرفتم :n02: تو LOL خودتو بکشی با زور میتونی تو بازی 1 دونه Quadra بگیری که اینم خیلی خیلی سخته اما تو Dota 2 همه رو تک اتک میکردم :n08:تازه هر جا میری یه چشمه هست و HP و Mana رو پر میکنی + اینکه اینقدر Rune GOLD و XP میده که اصلا فاتحه فارم کردن خونده میشه :n27: تو LOL هر Minion کلا 20 تا گلد میده اما تو اینجا 45 تا میده و این یعنی Full Item شدن به سرعت :n02: از همه اینا بگذریم به مسخره ترین قسمت بازی یعنی Talent میرسیم که یکی از Talent هایه Bounty دقیقا 100DMG اضافه میکنه :n02: یعنی 2 تا Desolator مجانی به شما میده :n26: Mirana یه تلنت داره که Arrow سه تایی پرتاب میشه و تقریبا جاخالی دادن ازش غیر ممکنه :n28: فقط تنها چیز جالب دوتا 2 بعضی آیتم هاشه مثل Dagger و Blademail و Ethernal و چندتا دیگه که الان دقیقا یادم نیست وگرنه اون تنوع اسپل و هیروهایی که LOL داره ، Dota 2 حتی نصفشم نداره . بیشتر اسپل ها نحوه کارشون و استفادشون شبیه هم هستند.
Objective هایی که LOL داره و آخر بازی ملت واسه Elder و Baron خودشونو پاره میکنن :n02: دوتا 2 فقط یه Roshan مسخره داره که هر ننه قمری آخر بازی میتونه تکی بزنتش :n35:

sunshineboy
18-01-2017, 20:32
سلام بچه ها ای دی سی خوب پلات به بالا اگه هست بگهه ...ساپورت خوبیم اگه کسی هست همینجا بگه مرسییییییییییییییی:n12::n12:
acc==eune==1no0ob1

___mehrdad___
21-01-2017, 14:43
Slm
Aqa mn lol o a yki gereftam rikhtam ru pc update jadidesham bud vali miram to bazi leave mikhore mizane bayad repair koni repairesham avalesh 400mg bad tamumam nemishe miad ro 200 bad dobare mire ru 400 age kasi vasash pish omade rahnamayi kone plz mrc

Sent from my iPhone using Tapatalk

master.k
28-01-2017, 20:21
VPN وصل کن دوباره repair کن

tygod4everything
01-02-2017, 10:17
آقا برو برچ
من رفتم تو فروم بیلیزارد تاپیک زدم که برای بازی اورواچ یک هیرو پارس بدید
2500 سال تاریخ و تمدن داریم
بعد ما یک هیرو اینجا نداریم
عرب ها 2 تا دارند

بعد یک سری از کارگران بیلیزارد و یک سری بچه نژاد پرست حرومزاده حمله کردند
من فرار کردم. زنده موندم خدا رو شکر:n08:

بیایید این تاپیک لطفا و اگر تو بازی اورواچ ورد آف وارکرافت استار کرافت هر بازی ای خلاصه که تو بیلیزارد اکانت دارید
جهت حمایت از کشور خودتون اولا پست های منو لایک کنی. نامردا 16 تا دیسلاک کردن

دوما کامنت بدید که آره ما هم موافقیم. یک هیرو از پرشیا جالب خواهد بود یا جمله ای مثل این. بلد نبودی من چندتا اینجا میزارم همین ها رو کپی کنید

خواهشا اگر کشورتون رو دوست دارید بیایید دفاع کنید. به دوستان خودتون هم بگید :n16:

yes. im agree with him. a prince from persia will be nice hero in this game. plz we want it

a persian hero? what the nice idea man. it will be amaaaaaaaaaaazing

we want a persian hero . pls bilizard. we want it

comon guyz. persian are tooo cilivization people.& too much story about them in history. plz release a persian hero

حالا چک کنید تابلو نباشه همه هثل هم کپی بردارید :n08:

master.k
01-02-2017, 15:27
آقا برو برچ
من رفتم تو فروم بیلیزارد تاپیک زدم که برای بازی اورواچ یک هیرو پارس بدید
2500 سال تاریخ و تمدن داریم
بعد ما یک هیرو اینجا نداریم
عرب ها 2 تا دارند

بعد یک سری از کارگران بیلیزارد و یک سری بچه نژاد پرست حرومزاده حمله کردند
من فرار کردم. زنده موندم خدا رو شکر:n08:

بیایید این تاپیک لطفا و اگر تو بازی اورواچ ورد آف وارکرافت استار کرافت هر بازی ای خلاصه که تو بیلیزارد اکانت دارید
جهت حمایت از کشور خودتون اولا پست های منو لایک کنی. نامردا 16 تا دیسلاک کردن

دوما کامنت بدید که آره ما هم موافقیم. یک هیرو از پرشیا جالب خواهد بود یا جمله ای مثل این. بلد نبودی من چندتا اینجا میزارم همین ها رو کپی کنید

خواهشا اگر کشورتون رو دوست دارید بیایید دفاع کنید. به دوستان خودتون هم بگید :n16:

yes. im agree with him. a prince from persia will be nice hero in this game. plz we want it

a persian hero? what the nice idea man. it will be amaaaaaaaaaaazing

we want a persian hero . pls bilizard. we want it

comon guyz. persian are tooo cilivization people.& too much story about them in history. plz release a persian hero

حالا چک کنید تابلو نباشه همه هثل هم کپی بردارید :n08:

خیلی تند رفتی برادر:n02:
به نظرم اگه پستت یکم ملایم تر میبود بیشتر طرفدار داشت:n06:

tygod4everything
01-02-2017, 18:12
خیلی تند رفتی برادر:n02:
به نظرم اگه پستت یکم ملایم تر میبود بیشتر طرفدار داشت:n06:

بابا
اینها حروم زدادن خیلی ها شون
هرجور پست بدی
اینها میان نژاد پرستی بازی و ضد مسلمون بازی این حرفها

قبل تر هم یکی پست داده بود به زبون ساده

بهش حمله کرده بودند
من جنازه اش رو تو روخونه پیدا کردم
مرد بیچاره :n37:

گور پدر خودشون با بازیشون بابا
عین لول آنبالانس هستش

بازی بوده من 42 کیل داشتم از نوع طلا. یعنی کیل اول تیم
بعد دمیجی که زدم طلا
یکی 2 تا چیز دیگه هم طلا
باز 6 به 5 باختیم
یعنی ما 6 تا
چرا؟
چون یک حرومزاده یک هیرو بی مصرف برداشته
ما 6 به 5 هم باختیم

بازیش بالانس نیست

به اینکه من رفیق دیاموند داشتم باشون رفتم تو بازی. سخت بود جلو دیاموند ها ( من پلاتم ) ولی بازم خوب کار کردم و 100 البته کمک خدا بازی رو بردیم

ولی اگر تو فروم هاش بری میبینی
همه شاکی هستند از آنبالانس بودن بازی

مثلا امروز
2تا بازی تو هردو 1 افک فقط طرف من
بعد خنده دار من تانک بودم مثلا 2 تا کشته بودم 2تاش گلد بود
یعنی دی پی اس های بازی 1 کیل یا 0 کیل داشتند :n08:

به نظرم اگر اعصابتون میخواید به هم نخوره طرف این اورواچ نیایید

چون لول رو میشد 1 نفری زور زد سالی یک بار کرری کرد. این لامصب رو اصلا نمیشه
کسی هم که لیو میده گاهی باگ میشه اصلا ریجوین نمی تونه بشه

البته خیلی وقت ها بیلیزارد حرومزاده خودش دی سی می کنه که تیم رو به رو ببره

مثلا خودک یکبار بازی کراش کرد. هرچی ریجوین رو میزدم تو بازی نمیرفت که تیم دشمن ببره
به اینکه بازی رو راحت میتونستیم ببریم

میخوام برم فان بازی کنم. از بس جوش کردم خسته شدم

اون تاپیک رو هم که شما میبینی
کلا یک سری تو اون فروم هستند از طرف بیلیزارد هر کی هرچی بگه میان ترولش می کنند

یارو میگه همه بازی هام 1 افک دارم
اینا میان میگن باید اسکیلت رو افزایش بدی این ک ... شعرا

داشتیم اینجا هم

ولش کن
گور باباشون
:n16:

Dadashmohammad22
02-02-2017, 07:44
بابا
اینها حروم زدادن خیلی ها شون
هرجور پست بدی
اینها میان نژاد پرستی بازی و ضد مسلمون بازی این حرفها

قبل تر هم یکی پست داده بود به زبون ساده

بهش حمله کرده بودند
من جنازه اش رو تو روخونه پیدا کردم
مرد بیچاره :n37:

گور پدر خودشون با بازیشون بابا
عین لول آنبالانس هستش

بازی بوده من 42 کیل داشتم از نوع طلا. یعنی کیل اول تیم
بعد دمیجی که زدم طلا
یکی 2 تا چیز دیگه هم طلا
باز 6 به 5 باختیم
یعنی ما 6 تا
چرا؟
چون یک حرومزاده یک هیرو بی مصرف برداشته
ما 6 به 5 هم باختیم

بازیش بالانس نیست

به اینکه من رفیق دیاموند داشتم باشون رفتم تو بازی. سخت بود جلو دیاموند ها ( من پلاتم ) ولی بازم خوب کار کردم و 100 البته کمک خدا بازی رو بردیم

ولی اگر تو فروم هاش بری میبینی
همه شاکی هستند از آنبالانس بودن بازی

مثلا امروز
2تا بازی تو هردو 1 افک فقط طرف من
بعد خنده دار من تانک بودم مثلا 2 تا کشته بودم 2تاش گلد بود
یعنی دی پی اس های بازی 1 کیل یا 0 کیل داشتند :n08:

به نظرم اگر اعصابتون میخواید به هم نخوره طرف این اورواچ نیایید

چون لول رو میشد 1 نفری زور زد سالی یک بار کرری کرد. این لامصب رو اصلا نمیشه
کسی هم که لیو میده گاهی باگ میشه اصلا ریجوین نمی تونه بشه

البته خیلی وقت ها بیلیزارد حرومزاده خودش دی سی می کنه که تیم رو به رو ببره

مثلا خودک یکبار بازی کراش کرد. هرچی ریجوین رو میزدم تو بازی نمیرفت که تیم دشمن ببره
به اینکه بازی رو راحت میتونستیم ببریم

میخوام برم فان بازی کنم. از بس جوش کردم خسته شدم

اون تاپیک رو هم که شما میبینی
کلا یک سری تو اون فروم هستند از طرف بیلیزارد هر کی هرچی بگه میان ترولش می کنند

یارو میگه همه بازی هام 1 افک دارم
اینا میان میگن باید اسکیلت رو افزایش بدی این ک ... شعرا

داشتیم اینجا هم

ولش کن
گور باباشون
:n16:

اینجا جاش نیست، ولی اون طرز حرف زدنت با اون گرامرت، من اگه بودم بلافاصله رپورتت میکردم، اونها هم به جز یه عده (که بهشون حق میدم) اکثرشون حرف بدی نزدن، یا سوال کردن در مورد زبان فارسی (چون اطلاعاتشون کمه) یا توضیح دادن در مورد قضیه، یا گفتن ایده ی خوبیه. وقتی به نمایندگی از ایرانی ها داری یه تاپیکی یه جایی درست میکنی، هرچه ملایم تر و منطقی تر و از لحاظ دستوری درست تر حرف بزنی، جواب هایی هم که میگیری بهتره. (البته این تو همه ی موقعیت های اجتماعی چه خارج چه داخل ایران کاربرد داره ! )
به عنوان نمونه :

i can see here 2 arab heroes. i can even see sweedish hero ;o
but i cant see a persian hero? hoooooooooooooooooow?
why world is racist vs us :( cuz england & america dont like us ?

و همچنین پاسخت در یه پست دیگه:

what language u are talking man D:

we want perisan hero

common bilizard

show me u are not racist like this guyz

من چی بگم خدایی، دیگه بقیشو کپی نکردم.

در راستای تاپیک واسه اینکه بحثم کاملا بیجا نبوده باشه،
لعنت به اون reav3 که leblanc رو نابود کرد، از یه چمپیون روان و با combo های سریع تبدیلش کرد به یه چمپ slow motion
متاسفانه همه کمپانی ها به سمت casual شدن میرن، بازی رو جوری تغییر میدن که نوبا احساس خوبی داشته باشن، همه بتونن راحت بازی کنن
چهار نفر که مثل چی فید میکنن leblanc رو، بعد اینکه شد 10/0/10 میان به riot اعتراض میکنن که این چمپیون one shot میکنه، مثل بچه دبستانی که میره چغلی میکنه پیش ناظم...
دیگه maokai هم اگه ap بره 10/0/10 باشه توانایی one shot کردن داره، چون یادگیری فید نکردن خیلی سخته، بجاش چمپون به این خوبی باید نابود بشه....

حالا جالب اینجاست rework که کردن، هم win rate اش بیشتر شده، هم play rate هم ban rate ...
یعنی کامل از قبل هم op تره، ولی دیگه assassin نیست...

tygod4everything
02-02-2017, 10:33
اینجا جاش نیست، ولی اون طرز حرف زدنت با اون گرامرت، من اگه بودم بلافاصله رپورتت میکردم، اونها هم به جز یه عده (که بهشون حق میدم) اکثرشون حرف بدی نزدن، یا سوال کردن در مورد زبان فارسی (چون اطلاعاتشون کمه) یا توضیح دادن در مورد قضیه، یا گفتن ایده ی خوبیه. وقتی به نمایندگی از ایرانی ها داری یه تاپیکی یه جایی درست میکنی، هرچه ملایم تر و منطقی تر و از لحاظ دستوری درست تر حرف بزنی، جواب هایی هم که میگیری بهتره. (البته این تو همه ی موقعیت های اجتماعی چه خارج چه داخل ایران کاربرد داره ! )
به عنوان نمونه :

آخه چند وقت پیش
یکی مثل آدم هم گفت
همه ترولش کردند و گفتند خیلی کشورها از ایران مهم ترهستند و اینجا هیرو ندارند این حرفها

اینها آدم نیستند باشون درست صحبت کنم

یارو اومده تاپیک زده که عید کریسمس داریم عید چینی داریم. رمضان هم داشته باشیم. یک سری اومدن که آره اسلام فلانه و چرا باید داشته باشیم این حرفها
کلا توشون نژاد پرست هستش

بعد شما با اینها برخورد نداشتی

من تاپیک زدم این شکلی

نه لحن بدی نه چیزی
آقا اگر میشد ما دمیج هیروها رو تو بازی بدونیم خوب بود
یارو اومده این تاپیک داره منو زجر میده

ببخشید مگه مجبوری بیای تو تاپیک؟ الان من به کسی توهین کردم؟ لحنم بد بود ؟

کلا توشون حرومزاده زیاده
هرچی بگی میان ترولت می کنند

JLMA
02-02-2017, 11:27
آخه چند وقت پیش
یکی مثل آدم هم گفت
همه ترولش کردند و گفتند خیلی کشورها از ایران مهم ترهستند و اینجا هیرو ندارند این حرفها

اینها آدم نیستند باشون درست صحبت کنم

یارو اومده تاپیک زده که عید کریسمس داریم عید چینی داریم. رمضان هم داشته باشیم. یک سری اومدن که آره اسلام فلانه و چرا باید داشته باشیم این حرفها
کلا توشون نژاد پرست هستش

بعد شما با اینها برخورد نداشتی

من تاپیک زدم این شکلی

نه لحن بدی نه چیزی
آقا اگر میشد ما دمیج هیروها رو تو بازی بدونیم خوب بود
یارو اومده این تاپیک داره منو زجر میده

ببخشید مگه مجبوری بیای تو تاپیک؟ الان من به کسی توهین کردم؟ لحنم بد بود ؟

کلا توشون حرومزاده زیاده
هرچی بگی میان ترولت می کنند

بابا هیرو ایرانی برا چته یه دفعه میان یه هیرو مثل فیلم 300 غول درست میکنن میگن اینم هیرو ایرانی :n02:

tygod4everything
02-02-2017, 12:54
بابا هیرو ایرانی برا چته یه دفعه میان یه هیرو مثل فیلم 300 غول درست میکنن میگن اینم هیرو ایرانی :n02:

خودمم بیخیال شدم

البته راست میگه:-؟ کلا اون dislike ها رفت رو مخم

گور باباشون نخواستم

JLMA
04-02-2017, 13:31
دوستان RP از کدوم سایت بگیرم ؟ قیمتشم ارزون باشه :n02:

tygod4everything
05-02-2017, 13:08
دوستان RP از کدوم سایت بگیرم ؟ قیمتشم ارزون باشه :n02:

حاجی
به عنوان کسی که هیچ وقت فکر نمیکردم پولم رو بابت این چیزا حروم کنم
و کردم

فکر می کنم 300 400 500 تومانی آر پی خریدم

آخرشم اکانتم برای همیشه بن شد

از من میشنوی پولت رو حروم نکن. همین پول رو می تونی جمع کنی مثلا بیای بازی اورواچ تیتان فال و یا بازی های آنلاین دیگه رو بگیری و حال کنی

به خاطر یک اسکین پول حروم نکن. هیچکی هم اکانت رو ازت نمیخره

از ما گفتن بود :n16:

JLMA
05-02-2017, 19:12
حاجی
به عنوان کسی که هیچ وقت فکر نمیکردم پولم رو بابت این چیزا حروم کنم
و کردم

فکر می کنم 300 400 500 تومانی آر پی خریدم

آخرشم اکانتم برای همیشه بن شد

از من میشنوی پولت رو حروم نکن. همین پول رو می تونی جمع کنی مثلا بیای بازی اورواچ تیتان فال و یا بازی های آنلاین دیگه رو بگیری و حال کنی

به خاطر یک اسکین پول حروم نکن. هیچکی هم اکانت رو ازت نمیخره

از ما گفتن بود :n16:

برا خودم نیست واسه رفیقمه حالا از کدوم سایت خریدی؟

tygod4everything
07-02-2017, 17:11
پرسی باکس هستش
مطمئنه
تو گوگل بزن

tygod4everything
07-02-2017, 17:14
سلام بر برو برچ

از اونجایی که میدونم همینجور پشت سر هم هوای من رو دارید و حمایت می کنید

دوست دارم از این تاپیک هم حمایت کنید

تاحالا all bralws رفتید؟ مثلا فرح و مرسی میافته خوب. بعد میگه آقا مثلا پیلود رو اسکورت کن

خوب وقتی من بخوام برم روی پی لود و اسکورت کنم. 5تا فرح اون بالا لت و پارم می کنند دیگه

پس این مد برای این مدل مپ کار نمی کنه

از طرفی خسته کننده هستش همش اسکورت کنیم یا کپچر

درسته مکانیک این بازی این هستش

ولی تصور کنید این بازی دس مچ باشه با این هیرو ها

خدائیش حال نمیده؟

تازه یک خوبی دیگه هم داره. میتونید ایمتون رو تو بازی قوی کنید

و یا قبل از بازی گرم کنید

من ایده اش رو تو این تاپیک دادم

فعلا به لطف خدا یک نفر هم خوشش اومده

اگر شما دوستان هم لطف کنید برید این تاپیک حمایت کنید و لایک کنید و کامنت بدید که خوبه فانه که هست

خیلی هم به من همه به خودتون لطف می کنید

الان این بازی 3 به 3 داره

چرا 6 به 6 نداشته باشه؟

اینم لینک

خوشحالم میکنید اگر حمایت کنید. فقط کافیه یک اکانتی تو بتل نت داشته باشید. جتی اگر بازی اورواچ بازی نمکنید بیایید حمایت کنید لطفا :n16:

مرسی

Accursed Prince
19-02-2017, 21:09
جه خبرا اینجا ؟

همه خوبن ؟ :n02: LOL خوبه ؟

Accursed Prince
19-02-2017, 21:18
جه خبرا اینجا ؟

JLMA
19-02-2017, 23:27
جه خبرا اینجا ؟

یه زمان اینجا ابهت داشت تنها سرگرمی ما بود الان وا رفته :n02::n02::n02:

کسی نمیاد...

alireza9t9
28-02-2017, 14:49
دوستان من تازه این بازی رو دانلود کردم و پینگم داخل بازی حدود 130 تا 140 هست ، به نظر شما مناسبه؟ و ریجن هم EU West هست

mr_prince
01-03-2017, 10:51
دوستان من تازه این بازی رو دانلود کردم و پینگم داخل بازی حدود 130 تا 140 هست ، به نظر شما مناسبه؟ و ریجن هم EU West هست
اره خوبه خیلی کمتر فک نکنم بشه گرفت

Georges St-Pierre
23-03-2017, 10:53
دوستان یه سایت پیدا کردم که خیلی راحت میتونید باهاش RP یا اسکین رایگان بگیرید , خودم تست کردم خیلی راحت بهتون چندتا کار میگه انجام بدید و با انجامش میتونید اسکین یا Rp بخرید ...
بی زحمت از این لینک ثبت نام کنید که یه چیزی هم گیر ما بیاد :
GameKit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Public Enemy
24-03-2017, 03:34
من قبل LOL ، دوتا 1 رو حدود 4 سالی بازی کردم و همه چیزشو یاد گرفتم واسه همین هم Dota 2 بازی کردم ، امروز 1 دست بازی Bounty Hunter رفتم و 38/2/3 شدم و به مسخرگی این بازی پی بردم :n38: 3 تا Rampage گرفتم :n02: تو LOL خودتو بکشی با زور میتونی تو بازی 1 دونه Quadra بگیری که اینم خیلی خیلی سخته اما تو Dota 2 همه رو تک اتک میکردم :n08:تازه هر جا میری یه چشمه هست و HP و Mana رو پر میکنی + اینکه اینقدر Rune GOLD و XP میده که اصلا فاتحه فارم کردن خونده میشه :n27: تو LOL هر Minion کلا 20 تا گلد میده اما تو اینجا 45 تا میده و این یعنی Full Item شدن به سرعت :n02: از همه اینا بگذریم به مسخره ترین قسمت بازی یعنی Talent میرسیم که یکی از Talent هایه Bounty دقیقا 100DMG اضافه میکنه :n02: یعنی 2 تا Desolator مجانی به شما میده :n26: Mirana یه تلنت داره که Arrow سه تایی پرتاب میشه و تقریبا جاخالی دادن ازش غیر ممکنه :n28: فقط تنها چیز جالب دوتا 2 بعضی آیتم هاشه مثل Dagger و Blademail و Ethernal و چندتا دیگه که الان دقیقا یادم نیست وگرنه اون تنوع اسپل و هیروهایی که LOL داره ، Dota 2 حتی نصفشم نداره . بیشتر اسپل ها نحوه کارشون و استفادشون شبیه هم هستند.
Objective هایی که LOL داره و آخر بازی ملت واسه Elder و Baron خودشونو پاره میکنن :n02: دوتا 2 فقط یه Roshan مسخره داره که هر ننه قمری آخر بازی میتونه تکی بزنتش :n35:

توی رنک های پایین هیرو هایی مثل riki, bounty hunter و یا حتی ursa با shadow blade خیلی طرفدار دارند. چون معمولا توی رنک های پایین سطح بازی اینقدر ضعیف هست که ساپورت های خوبی وجود نداشته باشند که حتی ابزرور وارد بخرن (دیگه چه برسه به خرید داست و سنتری وارد..). پس مشخصه چطور با bh که خوراک اکثر ساپورت هاست اومدی سه تا رمپیج گرفتی :n06:یه dust کافیه واسه bh که کل تیم حریف ببیننش دیگه هیچ کاری از دستش بر نمیاد هیچ skill ای نداره. تو teamfight عملا نباید bh رو حساب کرد چون هیچ کاری از دستش بر نمیاد جز اینکه ulti بزنه روی حریف تا دوستاش یکم بیشتر پول گیرشون بیاد.یادم نمیاد آخرین باری که توی بازی هایی که mmr بالای 6k داشتن چه زمانی riki یا bh رو دیدم.

تو LOL هر Minion کلا 20 تا گلد میده اما تو اینجا 45 تا میده و این یعنی Full Item

احتمالا یه چیزی به اسم deny هم هست که جلوی فارم حریف رو بگیری :n06:

دوتا 2 فقط یه Roshan مسخره داره که هر ننه قمری آخر بازی میتونه تکی بزنتش

هیچ کدوم از ساپورت های lvl 2و lvl 3 نمیتونن در max lvl روشان رو بزنن. حتی durable ای مثل viper که lvl 2 durable هستش با فول آیتم و حتی داشتن heart of tarrasque نمیتونه roshan رو بزنه. (با یه سری آیتم غیر عادی برای هیروی مورد نظر شاید بشه)

از همه اینا بگذریم به مسخره ترین قسمت بازی یعنی Talent میرسیم که یکی از Talent هایه Bounty دقیقا 100DMG اضافه میکنه

قسمت talent توی آپدیت 7.00 اضافه شد و کلی هم معترض داشت که چرا بازی رو مثل LOL مسخره کردین :n06:
ضمنا bh که carry نیست که آیتم هایی مثل mjollnir,butterfly,yasha و یا daedalous به کارش بیاد چون attack speed اش فوق العاده پایینه. برای بالانس گزینه ی +120 damage رو گذاشتن تا یکم قابل تحمل بشه. توی talent tree هم نگاه کنی دومین گزینش +40 attack speed هستش (دیگه مشخصه چقدر ضعیفه که برای تلنت +40 تا attack speed گذاشتن!!!)

Mirana یه تلنت داره که Arrow سه تایی پرتاب میشه و تقریبا جاخالی دادن ازش غیر ممکنه

arrow های میرانا با فاصله از هم جدا میشن. اگر از فاصله بزنه که به کمک blink dagger جاخالی دادن از دستش راحته. اگر نزدیک بزنه که stun پایینی داره و کمکی نمیکنه. فکر نکنم کسی بیاد 100 leap attack speed رو که boost خیلی وحشتناکی برای mirana محسوب میشه ول کنه بچسبه به 3 تا arrow که آیا بخورن آیا نخورن و معمولا هم با black king bar هم بلاک میشه. mirana یک هیروی agility هستش آیتم هایی که agility اش رو بالا میبره بیشتر به کارش میاد، مثل defusal blade که با ترکیب +100 leap attack speed کمتر از نیم ثانیه mana ی هیرو های strength رو کامل تخلیه میکنه و بدون اسپل میمونن

tygod4everything
24-03-2017, 16:28
overwatch origin editon
با کلی اسکین و اسلحه گلد رین هارد
سیزن قبلی پلات
این سیزن ان رنکد

فروش 180

تعویض با هریزان زیرو دان پلی استیشن 4 دیسک

تلگرام من madmaster3d

Georges St-Pierre
07-04-2017, 10:08
از دوستان کسی اکانتش رو با اکانت کلش رویال قوی با کلی لجندری کارت عوض میکنه پیام بده .

bahman_0121
15-04-2017, 13:38
با این احمقا انگلیسی هم میحرفم هیچی نمیفهمن
خدایا تا کی باید تو این برنز لعنتی با این همه گاو بمونم
یا افلاینن یا بیشتر شبیه ربات بازی میکنن چه فایده خوب هم بازی کنم میرینن :n28:
اگه کسی تو برنز گیر کرده و بازیشم خوبه پیام بده
فکر کنم باید همه زبونای دنیا رو یاد بگیرم
چی میشه ریوت اینا رو 2 ماه 2 ماه بن کنه واقعا گندشو در اورده

bahman_0121
15-04-2017, 21:28
همه نوع اسم دیدم این ی دونه دیگه نوبره
اسم اکانت یارو : bi ammat hargez :n29:

x12x
20-04-2017, 11:44
بعد از آپدیت و لاگین کردن باز چه چیزی میخواد دانلود بشه.
یک گیگ میخواد دانلود کنه همون اولم ارور میده چیکار باید کرد؟

sinabarani95
08-05-2017, 19:55
سلام به همگی
من adc بازی می کنم و 5 تا چمپ adc لول 6 در شرف لول 7 دارم.
اگه کسی هس که ساپورت بازی میکنه یه خبری بده یکم بازی کنیم

rezausa2020
30-05-2017, 11:07
دوستان اکانتمو گذاشتم برای فروش اگه کسی علاقه مند بود
با تشکر

tygod4everything
22-06-2017, 21:33
اینجا ملت پلات داشتن با التماس 60 70 کسی نمیخرید ازش
تو سیلور 3 رو میگی 800؟

بعد از مدت ها اومدیم لول رو آپدیت کنیم
1گیگ تو بیرون کلینت دانلود کرد
بازم میخواد 860 مگ دانلود کنه که سرعت به شدت پایینه
نخواستیم
بچه ها چه خبر؟

Georges St-Pierre
01-07-2017, 12:42
سلام من یه اکانت دارم رنکش پلات3 و فلکسش هم پلات5 , MMR ش هم خوبه و حدود 30تایی هم چمپ داره .
از دوستان کسی مایل بود با اکانتش عوض میکنم, رنکش مهم نیست اسکینم مهم نیست فقط چمپارو همه داشته باشه ...
پیغام خصوصی بدید هرکس مایل بود یا توی بازی پیام بده : EUW / PGNS TRANCE

Fiddle
15-07-2017, 19:13
یادش بخیر یه زمانی چقدر اینجا شلوغ بود:n14:

SOLY021
27-07-2017, 00:31
یادش بخیر.....:n03:

nois3
21-10-2017, 11:26
دوستان سلام
من یه نسخه با حجم 6 گیگ دانلود کردم
روی سرور امریکا بود ، چیزی هم دانلود نکرد
الان ک میزنم رو سرور اروپا حدود 3 گیگ دانلود میخواد
مگه هر سرور حجم دانلود خودشو میخواد؟
ممنون

nois3
24-10-2017, 11:18
دوستان سلام
من یه نسخه با حجم 6 گیگ دانلود کردم
روی سرور امریکا بود ، چیزی هم دانلود نکرد
الان ک میزنم رو سرور اروپا حدود 3 گیگ دانلود میخواد
مگه هر سرور حجم دانلود خودشو میخواد؟
ممنون
خاک مرده ریختن تو انجمن:n27:

Dadashmohammad22
24-10-2017, 12:57
خاک مرده ریختن تو انجمن:n27:
سرور اروپا و آمریکا دانلود های خودشون رو دارن. این حجم اضافه رو مجبورید دانلود کنید.

dead.crow447
30-10-2017, 01:11
اسم : Devil Katana
سرور : EUNE
چمپیون : 7 تا مونده تا فول چمپیون
اسکین : 85تا , 2تا اولتیمیت , 4 تا لجندری
ایکن : 92تا
رانز : 5 صفحه
رنک : فصل 6 بازی گلد . فصل 7 گلد
قیمت :350 تخفیف هم میدم
یدونه اکانت لول 30 توی وست هم رایگان باهاش میدم.دارای 40 تا چمپ و 10 تا اسکین

lux mian
05-11-2017, 11:25
خب تاریخ پری سیزن هم که معلوم شد. کلا 3 روز مونده. و من تو silver 1 به شدت گیر کردم 4 برا هم پرورمو گلد رو باختم . خخخ

- - - Updated - - -

خب تاریخ پری سیزن هم که معلوم شد. کلا 3 روز مونده. و من تو silver 1 به شدت گیر کردم 4 برا هم پرورمو گلد رو باختم . خخخ

mr_prince
10-11-2017, 12:00
اسم : Devil Katana
سرور : EUNE
چمپیون : 7 تا مونده تا فول چمپیون
اسکین : 85تا , 2تا اولتیمیت , 4 تا لجندری
ایکن : 92تا
رانز : 5 صفحه
رنک : فصل 6 بازی گلد . فصل 7 گلد
قیمت :350 تخفیف هم میدم
یدونه اکانت لول 30 توی وست هم رایگان باهاش میدم.دارای 40 تا چمپ و 10 تا اسکین
هنوز مونده؟ اکانت وست رو جدا نمیدی؟
اگه میدی چند؟

dead.crow447
10-11-2017, 14:41
هنوز مونده؟ اکانت وست رو جدا نمیدی؟
اگه میدی چند؟
سلام جدا میدمش.70

mr_prince
11-11-2017, 21:07
سلام جدا میدمش.70
سلام, 40 اگه میدی میگیرم ازت

dead.crow447
11-11-2017, 22:17
سلام, 40 اگه میدی میگیرم ازت
40 کم نیست؟

mr_prince
11-11-2017, 23:52
40 کم نیست؟
اکانت unranked و نیم فول چمپ هم نیست اسکین های زیادی هم نداره من قصد بی احترامی ندارم ولی بنظرم 70 نمیصرفه

dead.crow447
12-11-2017, 00:44
50 آخرش اوکی؟

sunshineboy
12-11-2017, 02:24
سلام JINX پلیر EUNE هست؟ DV به بالا لدفا اگه کسی هست اینجا بگه ادش کنم.

mr_prince
13-11-2017, 18:07
کسی اگه اکانت وست لول 30 برا فروش داره لطقن ب من بگه اسکین و رنک برام مهم نیست فقط لول سی باشه

Georges St-Pierre
14-11-2017, 11:15
کسی اگه اکانت وست لول 30 برا فروش داره لطقن ب من بگه اسکین و رنک برام مهم نیست فقط لول سی باشه
من رو توی بازی add کن یا همینجا پیام خصوصی بده تا صحبت کنیم :
Id lol Euw : TR4NC3

bahman_0121
18-11-2017, 10:49
چرا همه از لول زدن بیرون
قبلا اینجا خیلی شلوغ بود
اخرش هم نشد ما ایرانیا بتونیم ی تیم خوب بدیم :(

bernybeast
05-12-2017, 18:44
اینقدر با پینگ و udp و اینا ور رفتن و هی dc میشد که ملت گیمر آنلان کلا خدافظی کردن:n03:

mey123
03-01-2018, 00:59
یادش بخیر یه زمانی چقدر اینجا شلوغ بود:n14:

یادش بخیر.....:n03:

چرا همه از لول زدن بیرون
قبلا اینجا خیلی شلوغ بود
اخرش هم نشد ما ایرانیا بتونیم ی تیم خوب بدیم :(

اینقدر با پینگ و udp و اینا ور رفتن و هی dc میشد که ملت گیمر آنلان کلا خدافظی کردن:n03:

آره یادش به خیییییییییییییییییررررررر رررررررررررررررررررر
99درصد به خاطر اینکه من رفتم اینجا صحرا شده :n07:و 1 درصد هم احتمالا به خاطر شبکه های اجتماعی جدید که اومدن!:n33:
چه روزای آشناییه این روزا! یاد انتخابات 88 افتادم ، چه کارها که نکردم اون روزا با انواع و اقسام فی-لترشکن و ...و با هزارویک دردسر لاگین میشدم و بازی میکردم:n14:
یادش به خیر یادش به خیر:n16:
اما قسمت جالبش اینجاست که الان حدود 8 ساله از اون زمان میگذره و هنوزم که هنوزه لول تنها بازیییه که من انجام میدم:n02:
بالاترین مدال افتخار Riot باید فقط به من برسه!:n10::n09:

farhadhttp
03-01-2018, 12:44
99درصد به خاطر اینکه من رفتم اینجا صحرا شده :n07:و 1 درصد هم احتمالا به خاطر شبکه های اجتماعی جدید که اومدن!:n33:
چه روزای آشناییه این روزا! یاد انتخابات 88 افتادم ، چه کارها که نکردم اون روزا با انواع و اقسام فی-لترشکن و ...و با هزارویک دردسر لاگین میشدم و بازی میکردم:n14:
اما قسمت جالبش اینجاست که الان حدود 8 ساله از اون زمان میگذره و هنوزم که هنوزه لول تنها بازیییه که من انجام میدم:n02:

بحث سال 88 شد
از دیروز تا حالا مثل اون موقع شده اینترنت من
وارد بازی میشه بعد از 60 ثانیه میره رو connecting
باز میرم بیرون reconnect می کنم باز بعد از 60 ثانیه میره رو connecting
کس دیگه ام اینطوری هست یا مشکل از ISP منه؟
TD-LTE ایرانسل دارم با پینگ ثابت 115 بدون حتی یه دونه Time out

mey123
03-01-2018, 22:50
بحث سال 88 شد
از دیروز تا حالا مثل اون موقع شده اینترنت من
وارد بازی میشه بعد از 60 ثانیه میره رو connecting
باز میرم بیرون reconnect می کنم باز بعد از 60 ثانیه میره رو connecting
کس دیگه ام اینطوری هست یا مشکل از ISP منه؟
TD-LTE ایرانسل دارم با پینگ ثابت 115 بدون حتی یه دونه Time out

من های وب دارم از زمانی که شلوغ شده تلگرام واینستا فی-لتر شده نتم عالی شده پینگ پایین و بدون تایم اوت.اصن بازی یه حالی میده. اینبار ببرعکس سال 88 شده واسه من فک کنم خواستن جبران کنن:n02:

xshya
03-01-2018, 23:52
ححالا چرا LOL ? دلیل اینکه LOL را به DOTA 2 ترجیه میدین چیه ؟

lux mian
04-01-2018, 13:44

واالله دلیل خاصی نداره من هر دو رو بازی کردم ولی با لول خیلی بیشتر حال کردم.

xshya
04-01-2018, 19:35
یعنی لول از دوتا 2 یوزرهای ایرانی بیشتری دارد ؟
یادمه این بازی وقتی راه اندازی شد اکانت ساختم و حتی چندتا یوزر ایرانی هم بودند:n02:

pharm
10-01-2018, 10:27

اخ گفتی یادش بخیر چه دورانی بود اون زمان بعد 10 ثانیه بازی DC میشدی حسرت یه بازی مونده بود به دلمون
الان بازی بنظرم با سیستم جدید رونز ها خیلی خیلی بهینه تر شده

pharm
10-01-2018, 10:43

من 5 ساله LOL بازی میکنم و اصلا دیگه حوصله ی یادگیری بازیی moba غیر از اونو ندارم

tygod4everything
12-01-2018, 23:07
سلام بر همه
چطورید برو بچ :)) یادش به خیر چقدر اینجا بودیم
آخرین رنکم به لطف خدا گلد 4 شد سیزن 5 فکر کنم بعدش دیگه بازی نکردم
امروز رفتم یک دست بزنم چقدر لول عوض شده :n04: رونه ها که عوض شدن فلان هیرو های جدید

خلاصه اومدم یک عرض ادب به دوستان قدیمی بکنیم و بگم که یک اکانتی دارم 2 3 تایی اسکین هم داره ( نیمدونم چیا . اصلا نمیشه هیروها رو چک کرد. البته من خیلی دقت نکردم و خیلی عوض شده ) و چند سیزنی هستش آنرنکد هستش

سرور اروپا

یک سری هیرو به درد بخور هم بازن. حالا کسی خواست 100 فروشی هستش :n02:

گفتم شاید به درد کسی بخوره

اروپای غرب Rooser71

کسی خواست بیاد تلگرام من @madmaster ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])3d

راستی من 1 سال بیشتره های وب گرفتم و امشب 2تا بازی زدم مشکلی تو نت نبود. با اینکه تلگرام شیلتر هستش

تو بازی های آنلاین بعد از لول که دیگه تکراری شده بهتون اورواچ رو پیشنهاد میکنم. من خودم اون زمانی که میخواستم بازی کنم تریلراش خوشم نیومد ولی بازی کردم خوشم اومد. ولیییییییییییییییی 2هفته قبل از سیزن 3 بازی رو خریدم. به لطف خدا از 1200 امتیاز به 2575 رفتم و پلات شدم
بعدش دیگه بازی نکردم

سالی یکبار شاید یکمی بازی کنم مپ فانش. ( البته اکانت خودم رو فروختم )

تو بازی های آنلاین بعد از لول خلاصه اورواچ خیلی بهتر از بتل 1 و ... هستش . گفتم تجربم رو با دوستان به اشتراک بزارم

موفق و سلامت باشید جیگرا

xshya
13-01-2018, 12:13
لول مپ فان هم داره ؟
بنظرم اونقدرها روی بازی نباید حساس بود فقط این مهمه که چند نفر همیشه پایه بازی باشند حالا بازی استراتژی باشه یا اینکه ممو و .... روزی دو سه ساعت بازی گروهی با دوستان لذت بیشتری داره تا اینکه مثل من بری
بازی God Slayer که مثلا ممو هستش با اشتیاق زیاد هم 11 گیگ دانلود کنی بعد هیچ کسی نیاد بازی کنه :n02: آی بازی ممو تنهایی چه حالی میده:n09::n02: اصلا حال نمیده:n02:

bahman_0121
13-01-2018, 21:09
دوستان برای شما هم سرور اروپا مشکل داره و لوگین نمیشه ؟؟؟

tygod4everything
13-01-2018, 23:37
اکانت لول 30
سیزن 5 فکر میکنم گلد 4 شدم
بقیه سیزن ها آنرنکد

اروپای غرب

اسکین ها در تصویر
هیرو به درد بخور هم داره.
آیدی RealRooser

قیمت : 100

آیدی تلگرام جهت خرید : madmaster3d@

tygod4everything
21-01-2018, 16:00
آقا میشه یکی لطف کنه در مورد این رونه و مستری جدید توضیح بده؟ کی به کی چی به چیه

:n21::n19::n24:

مرسی

خودم خوندم. یک چیزایی فهمیدم. جالبه

emproor
24-01-2018, 21:20
اکانت برای فروش 106 تا چمپیون دار

اینم اسکین ها
sweet heart varus هم اسکینه دایمه فقط باید چمپ رو بخرید
قیمت 500.000 هست
دقیق همین قدر خودم پول به بازی دادم بابت اسکین وارد Boost ip اینا چندتا وارد اسکین هم داره
پول لازمم الان به دلایل شخصی مجبور به فروش شدم اگه خریدارید پیام بدید اینجا یا تلگرام
Mahdipop@
لول اکانت 41 هست

pharm
30-01-2018, 11:22
بازی اصلا بالانس نیست یه ساپورت اول بازی قد یه میج اخر بازی(سیزن قبل) دمیج میده به ADC

thinkomancer
01-03-2018, 01:02
وب سایت شحضی بنده، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک کانال استریمینگ تخصصی league of legends هست که با همکاری سایت آپارات داره فعالیت میکنه. برنامه زمانی استریم ها رو میتونید در سایت مشاهده کنید. خوشحال میشم ببینمتون!

KINGHMA
15-07-2018, 09:10
آقا راهی برای دانلود راحت هست؟با کلاینت خود بازی سرعت دانلود از 500کیلو بالاتر نمیره سایتهای ایرانی هم چیز بدرد بخور پیدا نکردم

tygod4everything
27-09-2018, 22:53
روشی ساده برای دیدن ریپلی های بازی کن های خفن هست؟ از کجا باید دانلود کردن؟ چه جوری باید دید؟ دیگه فکر کنم هیچکی اینو بازی نمیکنه
جدیدا دارم بازی میکنم حال میده بگی نگی البته نرمال

tygod4everything
19-11-2018, 18:19
چقدر خلوته دیگه هیچکی نمیاد
اگر هنوز کسی اینقدر احمقه فکر میکنه این بازی نیاز به اسکیل داره برای بالا رفتن ویدئو این چلنجر رو نگاه کنه که به خاطر ترول و افک باخت در برابر برنز های 5

وقتی چنلجرش کم بیاره؟ از مای گلد و پلات و سیلور چه توقعیه

Dadashmohammad22
19-11-2018, 18:38
چقدر خلوته دیگه هیچکی نمیاد
اگر هنوز کسی اینقدر احمقه فکر میکنه این بازی نیاز به اسکیل داره برای بالا رفتن ویدئو این چلنجر رو نگاه کنه که به خاطر ترول و افک باخت در برابر برنز های 5

وقتی چنلجرش کم بیاره؟ از مای گلد و پلات و سیلور چه توقعیه

چی میگی آقا، چی میگی آخه.. جریان تو چیه؟ چی میزنی دقیقا؟