PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Fusi0n
15-10-2012, 12:15
من بیشتر تایم اوت دارم دیشب بدجوری قاطی کرد سه تا بازی کلا از دست دادم پینگ اومد رو 999 تایم اوت فجیح شده بود ..............
شما شرکت بگین کجا دارید میگیرید
قبلا که بررسی کره بودم فقط مخابرات مشکلات کمتری داشته برای این بازی (یمورد هست صبانت صبح اکثرا پینگ سبز داشتن)
ولی یک راه هست برای همیشه راحت بشید فقط این بازی نه اونم وایرلس بهترین کیفیت میتونید بگیرید یکی از دوستان پینگ سبز میگرفت من تست کردم بدون هیچ لیگ کامل ثابت .......
وایرلس چون خبری از کابل و سیستم فسیلی مخابرات نیست بخوبی میتونه جواب بده .............

avator20002000
15-10-2012, 13:47
من بیشتر تایم اوت دارم دیشب بدجوری قاطی کرد سه تا بازی کلا از دست دادم پینگ اومد رو 999 تایم اوت فجیح شده بود ..............
شما شرکت بگین کجا دارید میگیرید
قبلا که بررسی کره بودم فقط مخابرات مشکلات کمتری داشته برای این بازی (یمورد هست صبانت صبح اکثرا پینگ سبز داشتن)
ولی یک راه هست برای همیشه راحت بشید فقط این بازی نه اونم وایرلس بهترین کیفیت میتونید بگیرید یکی از دوستان پینگ سبز میگرفت من تست کردم بدون هیچ لیگ کامل ثابت .......
وایرلس چون خبری از کابل و سیستم فسیلی مخابرات نیست بخوبی میتونه جواب بده .............
وایرلس چی و از کجا گرفته بود؟
منم الان وحشتناک هی DC شدم از بازی اخرم leave شدم وفتی برگشتم.همین روزاست که دیگه بن کامل بشم با این وضعیت نت!

Fusi0n
15-10-2012, 16:21
این دوستمون نوین نت داشت وایرلس ..........
اکثریت همه خوب ولی بهترینشون ای نت و بعد توسه رسان پاسارگاد دو سه تا دیگه هستن یادم نیست نوین نت همین طور
من که خیلی سعی کردم بگیرم ولی خونه در بد مکانی همه دور اپارتمان و ما دو طبقه بیشتر نیستیم ......
به هر حال
راستی یه سوال راهی نیست بشه این زوم کردن یا سلکت روی چمپ حریف سریع تر کرد ؟ این UI کمک میکنن؟!

Gregar
15-10-2012, 22:36
اره فقط این روزا وایرلس جواب میده . تا جایی هم که من میدون مبین نت . مال ما که مخابراته و هنوز نمیتونیم درست بازی کنیم .

Fusi0n
15-10-2012, 22:45
موبین نت وایمکس که انتن و ... نمیخواد فقط مودم ،من جیبی داشتم تست کردم بد نبود حدود 170 معمولا پینگ بود معمولا ثابت بود ولی بعضی مواقع افتضاح می شد بستگی بیشتر به قدرت سیگنال مودم و RSSI که فاصله خودت تا مودم

avator20002000
16-10-2012, 01:10
league of legends

57552

Kheee
16-10-2012, 15:56
کسی نمیاد باهم بازی کنیم به خدا بلایی سر اکانتش نمیارم
تا 26 اکتبر بنم
حوصلم سر رفته جان هرسی دوست دارید یه نفر بیاد باهاش بازی کنم
ایدی یاهوم
L23ZAHHH@YAHOO.COM

Fusi0n
16-10-2012, 16:44
وای اون سونا اخر خنده بود اخر اون پایین روده بور کرد :sq_2: عجب ترول بوده این .........
has scored an ace

------
چمپ این هفته اومد zix وحشتناک دمج میزنه ........................................ تقریبا مثل ezral رو چمپ یا NPC زوم میکنه ....
kheee جان کدوم وری شرقی یا غربی ........... :sq_24:

Ehsan Fire
16-10-2012, 18:50
کسی نمیاد باهم بازی کنیم به خدا بلایی سر اکانتش نمیارم
تا 26 اکتبر بنم
حوصلم سر رفته جان هرسی دوست دارید یه نفر بیاد باهاش بازی کنم
ایدی یاهوم
L23ZAHHH@YAHOO.COM

داش من یه اکانت دیگه بساز خوب...مجانیه که... :)

avator20002000
16-10-2012, 20:07
اشک تو چشام حلقه زده بلاخره یو#تیو#ب بدون فی%لتر شکن باز میشه !
برای اولین بار فهمیدیم این پایین client ماله video ست!قبلا فکر می کردم جا مسواکیه!

Aria1997
16-10-2012, 20:32
اشک تو چشام حلقه زده بلاخره یو#تیو#ب بدون فی%لتر شکن باز میشه !
برای اولین بار فهمیدیم این پایین client ماله video ست!قبلا فکر می کردم جا مسواکیه!

ای دون! نمیدونستی ؟ :دی
kha (خزیکس) خیلی باحاله خوشم اومد

J A C K S O N
17-10-2012, 01:02
سلام فک کنم Riot بعد از پیک کردن وقتی میخواد بازی استارت شه BUG پیدا کرده یه 5 دقیقه ای باید واستاد

Aria1997
17-10-2012, 02:03
سلام فک کنم Riot بعد از پیک کردن وقتی میخواد بازی استارت شه BUG پیدا کرده یه 5 دقیقه ای باید واستاد

آره واسه منم اینطوری بود

Gregar
17-10-2012, 11:17

اره باگ بدیه . منتهی چون چت بازه قبل بازی کلی چرت و پرت با هم تیمی ها چت میکنیم .

راستی یه مسئله ای رو چند وقتی میخواستم بپرسم . اخیرا میبینم بعضی افراد که توی بازی نوب هستن و کلی فید میدن به حریف اخر بازی خیلی بهشون از طرف تیم حریف این honorable opponent رو میدن .
روی honorable opponent هم که بری نوشته هر کسی که از بازی باهاش لذت بردی و دوست داری در اینده هم با این بازی کنی .

ایا این باعث میشه که واقعا با طرف توی بازی بیفتی یا نه . چون من بعضی بازی ها که حریف رو فید میکنم اخر بازی بهم این honor رو میدن .

J A C K S O N
17-10-2012, 20:20
اره باگ بدیه . منتهی چون چت بازه قبل بازی کلی چرت و پرت با هم تیمی ها چت میکنیم .

راستی یه مسئله ای رو چند وقتی میخواستم بپرسم . اخیرا میبینم بعضی افراد که توی بازی نوب هستن و کلی فید میدن به حریف اخر بازی خیلی بهشون از طرف تیم حریف این honorable opponent رو میدن .
روی honorable opponent هم که بری نوشته هر کسی که از بازی باهاش لذت بردی و دوست داری در اینده هم با این بازی کنی .

ایا این باعث میشه که واقعا با طرف توی بازی بیفتی یا نه . چون من بعضی بازی ها که حریف رو فید میکنم اخر بازی بهم این honor رو میدن .

جدی ؟

منم واسم پیش اومده...

راستی خاصیت این Honorable چیه؟

Arrowtic
17-10-2012, 23:22
دوستان از اونجایی که دوتا2 لگ هستم و حال دوتای عادی در گارنا رو اصلا ندارم(و در بقیه بازی ها پینگم عالیه) تصمیم گرفتم به این بازی کوچ کنم.سرور West باید بیام برای پینگ بهتر دیگه؟

بعدش مشکل لگی که ازش حرف میزدید برطرف شده؟

J A C K S O N
18-10-2012, 00:13
دوستان از اونجایی که دوتا2 لگ هستم و حال دوتای عادی در گارنا رو اصلا ندارم(و در بقیه بازی ها پینگم عالیه) تصمیم گرفتم به این بازی کوچ کنم.سرور West باید بیام برای پینگ بهتر دیگه؟

بعدش مشکل لگی که ازش حرف میزدید برطرف شده؟

اره دوسته عزیز بر طرف شده

Fusi0n
18-10-2012, 13:17
اوه اپدیت اومد 50 مگابایت .............. فعلا سیزن یک بعدی معلوم نیست چقدر...
راستی این اپدیت تغییرات جدید TF هست ویک چیز جالب به نظر تو بازی کوئیست قرار دادن در جزیره سایه فعلا چیزی نمیشه فهمید چی ولی یک صفحه اختصاصی براش ایجاد کردن ..............
یک مورد دیگه برید تو سایت ریوت یک لینک به یک سایت داده که اگر به این بازی vote بدین 10 روز win IP میده .........
دمش گرم فکر کنم حسابی میخوان بترکونن :sq_15:

....
خوب رفتم داخل بازی کوئیست نیست چمپ جدید به نظر یک مپ و مود جدید اضافه شده !؟ من سر در نمیارممممم
اینجا صفحه اختصاصی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
داستان نوشته ولی چی نامفهوم....

*Necromancer
18-10-2012, 21:43
به مناسبت هالووین سنگ تموم پذاتن
:دی

Fusi0n
18-10-2012, 22:06
به مناسبت هالووین سنگ تموم پذاتن
شهریار شما که اطلاعاتون خوب من نمفیدم چی دقیقا میشه بیشتر توضیح بدید

*Necromancer
18-10-2012, 22:27
شهریار شما که اطلاعاتون خوب من نمفیدم چی دقیقا میشه بیشتر توضیح بدید
Ward های بازی رو تغییر دادن
چند تا اسکین مخصوص هالوین اضافه کردن(هیکاریم بدون سر، تویست فیت رو شبیه نیرو تو دویل می کرای کردن :31: و مائوکای تسخیر شده!!!)
فک کنم یه مپ جدید هم اضافه شده (یا شاید ماد جدید)
هیروی جدید هم تو همون پچ عرضه می شه
چند تا اواتار جدید هم اضافه شده

J A C K S O N
19-10-2012, 14:06
سلام.

به نظرم ریوت Hero هایی که داره درست میکنه خیلی شبیه هم شدن

Syndra-Diana-Elise-Zyra

avator20002000
19-10-2012, 16:25
بعضی از هیرو ها شبیه هم هستن چون از یه نژاد و شهر هستن مثل اینجا اگه بخونی می بینی:

Fusi0n
20-10-2012, 12:42
دوستان به این horod گفته بودن این تصویر زیر که من قبلا کسی horod op کردم ....... و بالا عکس چمپ اون قرمز زده ....

یک چیز عجیب الان پیش اومد، حدود 1 ساعت بازی کردم خیلی طول کشید واقعا ای ندست ، اخرم بردیم، حدود 441 ای پی داد این رقم واقعا عجیب نیست ؟! علتش چی تایم بازی ؟! البته first day حساب شده ولی معمولا 250 یا 290
ولی این تقریبا دو برابر معمول
چه چیز زیاد تاثیر داره تو دریافت ای پی ؟!

Aria1997
20-10-2012, 13:14
دوستان به این horod گفته بودن این تصویر زیر که من قبلا کسی horod op کردم ....... و بالا عکس چمپ اون قرمز زده ....

یک چیز عجیب الان پیش اومد، حدود 1 ساعت بازی کردم خیلی طول کشید واقعا ای ندست ، اخرم بردیم، حدود 441 ای پی داد این رقم واقعا عجیب نیست ؟! علتش چی تایم بازی ؟! البته first day حساب شده ولی معمولا 250 یا 290
چه چیز زیاد تاثیر داره تو دریافت ای پی ؟!+

امروز 20 و تا 21 اکتبر ip دوبرابر میده

avator20002000
20-10-2012, 13:14
قبلا گفته بودن ip دوبل بهمون می دن به خاطر مشکل تو مسابقات فکر کنم ام20 رو گفته بودن اینجوری میشه

Gregar
20-10-2012, 13:29

یه ضریب مود هست . مثلا نرمال یا رنکد یا ai یا ... . این تاثیر زیادی داره .
بعد مهمترین عامل هم که ip بر اساس اون داده میشه تایم بازی هست که اگه برده باشی بازی رو یه ضرب در 2 هم میشه و گرنه همون تایم معمولیه .
اون ای پی بوست ها هم اضافه میشه . first win هم اضافه میشه .
دقیقا فرمولش یادم نیست ولی فکر کنم اینطوری بود .
mode*win*time + ip boost + first win

J A C K S O N
22-10-2012, 15:24
واقعا حیف شد Double IP از بین رفت تو 1 روز 5000 جمع کردم:sq_6:

راستی کسی میدونه خاصیت Honor چیه یا اصلا به چه دردی میخوره ؟

Gregar
22-10-2012, 15:59
واقعا حیف شد Double IP از بین رفت تو 1 روز 5000 جمع کردم:sq_6:

راستی کسی میدونه خاصیت Honor چیه یا اصلا به چه دردی میخوره ؟

خوب شانسی داری . من داشتم همینجور ای پی درو میکردم یه بازی شد توی چمپ سلکت بودم یه دفعه از ISP دیسکانکت شد . تا 2 ساعت بعد وصل شد . وقتی رفتم تو بازی نوشته بود بن شدم تا 22 اکتبر . اخه مگه بی شرفا توی چمپ سلکت هم قانون لیو داره ؟

راجع به honor هم زیاد بچه ها توضیح دادن . قضیه اش اینه که هر کدوم رو به حد نصاب برسی یه علامتی قبل از بازی کنارت دیده میشه که همه بفهمن تو چقدر خفن هستی . معمولا هم همینطوره . من کسایی دیدم که honorable دارن و خیلی حریف خوبی هستن و خوب بازی میکنن . یا طرف teamwork داره و کلا تیم رو ساپورت میکنه .

$even boy
22-10-2012, 16:58
سلام به همه خوشحالم که اینجارو پیدا کردم . راستش یه سوال داشتم میخوام یه لپ تاپ بگیرم که بشه لول رو با گرافیک و سرعت بالا بازی کرد میشه راهنماییم کنید و بگید چه سیستمی مورد نیازه و چندتا لپ تاپ معرفی کنید؟ پیشاپیش ممنون

J A C K S O N
22-10-2012, 17:21
سلام به همه خوشحالم که اینجارو پیدا کردم . راستش یه سوال داشتم میخوام یه لپ تاپ بگیرم که بشه لول رو با گرافیک و سرعت بالا بازی کرد میشه راهنماییم کنید و بگید چه سیستمی مورد نیازه و چندتا لپ تاپ معرفی کنید؟ پیشاپیش ممنون

سلام این بازی نیاز به سیستم شاخ نداره میتونی با یه pc خیلی معمولی هم بازی کنی فقط باید اینترنتت اکی باشه که متاسفانه خیلی کم پیدا میشه

$even boy
22-10-2012, 17:30
ممنون از راهنماییت. منظورت از اینکه اینترنت خوب کم پیدا میشه چیه؟ مگه ADSL و یا وایمکس خوب نیستن؟

J A C K S O N
22-10-2012, 17:37
ممنون از راهنماییت. منظورت از اینکه اینترنت خوب کم پیدا میشه چیه؟ مگه ADSL و یا وایمکس خوب نیستن؟

واسه من که جواب نمیده همین الان لگم تایم اوت دارم نمیتونم بازی کنم باید منتظر باشم تا وقتی فیکس شه

$even boy
22-10-2012, 17:40
خب حالا چیکار باید کرد ؟ راستی ADSL2 فرق داره تو بازی؟ یعنی بهتره یا فرقی نداره؟

C0OPeR
22-10-2012, 18:16
بین اینا کدوم رو بگیرم از شاپ ؟
rengar
diana
wukung
darius
فقز دنبال ابنم بشه اول بازی راحت kill گرفت و در آخر بازی هم اگه بازی طول کشید قوی بمونه و solo قوی باشه

$even boy
22-10-2012, 19:21
بین اینا کدوم رو بگیرم از شاپ ؟rengardianawukungdariusفقز دنبال ابنم بشه اول بازی راحت kill گرفت و در آخر بازی هم اگه بازی طول کشید قوی بمونه و solo قوی باشهبه نظر من داریوس بهتره واقعا 6 فوق العاده ای داره و تا آخر بازی کم نمیاره

$even boy
22-10-2012, 19:37
بچه ها اونایی که با لپ تاپ لول بازی میکنن لطفا اسم لپ تاپشونو بگن و اگه امکانش هست بگن دمای لپ تاپشون چطوره داغ میکنه یا نه؟ و اگه نرم افزارشو دارن بگن دمای cpu و gpu چقدره. ممنون

C0OPeR
22-10-2012, 20:51
داریوس خیلی خوبه ولی مشکل اینه بهش نوب هیرو میگن ! بازی باهاش خیلی راحته و سریع میشه آیتم بست و پول جمع کرد ولی مشکل اساسی KS هستش . تو بازی هر چی کیل میگیری همه فحش میدن و عصبی میشن :دی
من اگه گزینه بهتری باشه مطمئناً داریوس رو نمیگیرم . اگه diaina رو nerf نکنن خیلی دوس دارم برش دارم چون واقعا یه چیز دیگست ...

$even boy
22-10-2012, 22:02
داریوس خیلی خوبه ولی مشکل اینه بهش نوب هیرو میگن ! بازی باهاش خیلی راحته و سریع میشه آیتم بست و پول جمع کرد ولی مشکل اساسی KS هستش . تو بازی هر چی کیل میگیری همه فحش میدن و عصبی میشن :دیمن اگه گزینه بهتری باشه مطمئناً داریوس رو نمیگیرم . اگه diaina رو nerf نکنن خیلی دوس دارم برش دارم چون واقعا یه چیز دیگست ...دیانا اگه بتونی باهاش بازی کنی هیروی خوبیه

Gregar
22-10-2012, 22:36
داریوس خیلی خوبه ولی مشکل اینه بهش نوب هیرو میگن ! بازی باهاش خیلی راحته و سریع میشه آیتم بست و پول جمع کرد ولی مشکل اساسی KS هستش . تو بازی هر چی کیل میگیری همه فحش میدن و عصبی میشن :دی
من اگه گزینه بهتری باشه مطمئناً داریوس رو نمیگیرم . اگه diaina رو nerf نکنن خیلی دوس دارم برش دارم چون واقعا یه چیز دیگست ...

اره دیانا واقعا یه هیروی از همه چی متعادله . نه به قول معروف squishy هستش . نه بدون CC . کلی گیم پلی هم واسش هست .

Fusi0n
22-10-2012, 22:37
داریوس که easy noob :sq_2:
کلا ندارمش داخل رانک سرور که همیشه بن
باز دیانا دارم اون بهتر اول کمی بد میخوره ولی تانک بشه به خوبی میتونی کیل بگیری چون که ایتم که میگره میشه هم مجیک بالا بود هم تانک کرد که تاخر بازی همه ایتم بگیر یه چیز وحشناک میشه .....
rengar فقط جونگلی خوب اونم رانک باید سریع DM بالا برد تانکشم زیاد کابرد نداره یعنی تا حالا ندییدم ............
wukung چون تو رانک لی سین زیاد بر میدارن یعجوری کانتر میشه ولی برای سولو خوب جواب میده
Jarvan IV و Irelia اگه نداری میتونی اینم خوب هم تانک میشن هم خوب دمج میزنن مخصوص Jarvan IV
این ایرنا قدرتی یک جوری ادم میخوره قفل میکنه که برای 1v1 واقعا عذاب اصلا وجودش تو بازی عذاب

$even boy
22-10-2012, 22:52
جواب منم یکی بده ممنون میشم

avator20002000
22-10-2012, 22:52
بچه ها اونایی که با لپ تاپ لول بازی میکنن لطفا اسم لپ تاپشونو بگن و اگه امکانش هست بگن دمای لپ تاپشون چطوره داغ میکنه یا نه؟ و اگه نرم افزارشو دارن بگن دمای cpu و gpu چقدره. ممنون
sony 227fx بازی با اخرین درجه. دما خیلی نرمال 70 و خورده ای اینا حدودا فکر کنم

rengar بگیر چون بعد nerf شدن هنوز kill machine هستش یا همون hunter!
diana هم nerf شده خیلی وقته .

$even boy
22-10-2012, 23:13
مرسی آواتور که جواب دادی بقیه هم بگن ممنون میشم

Fusi0n
23-10-2012, 00:02
این Gragas گرفتم اصلا فاز نمیده کسی تاحلا با این چمپ رفته ایتم چی میبندین؟ mobafire اکثریت امتحان کردم جواب نمیده نکته خاصی هست بگین قدرتیه ...
بیشتر کجا جواب میده با چمپ یا .........

J A C K S O N
23-10-2012, 00:20
دیانا روزای اول که اومده بود کلا همش میزد ولی بعد از اینکه Nerf شد دیگه واقعا از لیست Top Player ها اومد بیرون الان به نظرم داریوش نفره اول چمپ ها باشه

Aria1997
23-10-2012, 09:05
دیانا روزای اول که اومده بود کلا همش میزد ولی بعد از اینکه Nerf شد دیگه واقعا از لیست Top Player ها اومد بیرون الان به نظرم داریوش نفره اول چمپ ها باشه

داریوس خیلی وقته nerf شده دیگه op نیست
به نظر من rengar هنوز op ئـه!! »)

TR4NC3
23-10-2012, 10:36
ما برگشتیم ... این چند روزه نبودم خبری خاصی نبوده ؟

avator20002000
23-10-2012, 12:08

چیز خاصی که نه ولی دوروز 2x ip می دادن همه استفاده کردن

$even boy
23-10-2012, 13:59
کسایی که با لپ تاپ بازی میکنن اسم لپ تاپشون چیه و آیا داغ میکنه؟ راستی نظرتون در مورد nocturn چیه؟

J A C K S O N
23-10-2012, 15:51

BK

بود 2 روز Duble IP داد حال کردیم Champ جدید هم میخواد بیاد:sq_2:

C0OPeR
23-10-2012, 15:52
ممنون از همه دوستان
Irelia رو شاید بعدا گرفتم ولی الان یدونه 6300 میخوام بگیرم :دی
الان بین rengar و diana گیر کردم ! اگه شما بودین کدوم رو میگرفتین ؟

Aria1997
23-10-2012, 16:33
ممنون از همه دوستان

من irelia رو گرفتم اصلا نمیتونم باهاش بازی بکنم حال نمیده اصلا! ultش هم چرته :|
پریروز kata رو خریدم امروز زرتی فریش کردن :(( مشخره ها :((

Fusi0n
23-10-2012, 17:55
این cho چطوری میشه که بزرگ میشه HP باید برد بالا ؟!

avator20002000
23-10-2012, 17:56
ممنون از همه دوستان
rengar 100%

من irelia رو گرفتم اصلا نمیتونم باهاش بازی بکنم حال نمیده اصلا! ultش هم چرته :|
پریروز kata رو خریدم امروز زرتی فریش کردن :(( مشخره ها :((

اتقاثا منم تو فکر خریدش بودم ولی گفتم بزار مجانی بشه دو دست باهاش بزنم ببینم با kata قبلیه چقدر فرق کرده.الان که می بینم op شده!
18700 ip دارم دلم نمیاد خرجش کتم.می خوام بزارم واسه نوه نتبجه هام:sq_13:

avator20002000
23-10-2012, 17:56
این cho چطوری میشه که بزگ میشه HP باید برد بالا ؟!

ultاش اگه بکشه چه champ یا هر چیز دیگه ای رو cho بزرگ می شه

Aria1997
23-10-2012, 18:42
rengar 100%

اتقاثا منم تو فکر خریدش بودم ولی گفتم بزار مجانی بشه دو دست باهاش بزنم ببینم با kata قبلیه چقدر فرق کرده.الان که می بینم op شده!
18700 ip دارم دلم نمیاد خرجش کتم.می خوام بزارم واسه نوه نتبجه هام:sq_13:

اییییییییییی تو رووووووووحت :))))
قرض نمیدی به ما؟ :))))
بیشتر چمپ هارو دارم فکرنکنم کسی باشه که بخوامش rune هم همشون تکمیلن :دی
جمع میکنیم تا ببینیم این جدیدا چی میشن

چه خفن بشه این!

avator20002000
23-10-2012, 18:51
اییییییییییی تو رووووووووحت :))))
قرض نمیدی به ما؟ :))))
بیشتر چمپ هارو دارم فکرنکنم کسی باشه که بخوامش rune هم همشون تکمیلن :دی
جمع میکنیم تا ببینیم این جدیدا چی میشن

چه خفن بشه این!

خیلی قشنگه با dominion انگار پیوندش دادن یه ذره شبیه اون شده.rift رو هم پاییزی کنن بد نیستا وسط پاییزیم ولی هنوز پاییزی نشده بازی.
دارم منم وسوسه میشم kat رو بگیرم خیلی با kat قدیم فرق داره ult اش خداس

Aria1997
23-10-2012, 20:08
خیلی قشنگه با dominion انگار پیوندش دادن یه ذره شبیه اون شده.rift رو هم پاییزی کنن بد نیستا وسط پاییزیم ولی هنوز پاییزی نشده بازی.
دارم منم وسوسه میشم kat رو بگیرم خیلی با kat قدیم فرق داره ult اش خداس

حیف عکس نگرفتم امروز یعنی همین الان من و پژمان بازی کردیم mid بودم جلوی malzahar
خدایی نمیشه اینو زد :| ولی تا آیتم خوب بستم بازی رو شروع کردم کشتم همرو :))))
بپری وسط ult بزنی :دی

Gregar
24-10-2012, 16:33
واقعا اگه با kat یاد داشته باشی و حرفه ای بازی کنی پدر طرف در میاد . اخ که اگه فید بشه چی میشه .

Fusi0n
24-10-2012, 16:54
چمپ که درجه سختی بالا دارن اکثرا تا روشون ایتم نره جواب نمیدن

خوب دوستان یک موضوع مهم میخوام بگم یک اعتراض به riot بکنیم
این باید حتما عنوان بشه چون که دیگه شور در اوردن این بیشتر تو بخش Normal میشه دید
مسئله این که اکثر اوقات نمیدونم چی جریان کل تیم میاد renged بر میداره یک بار دوتا carry یا دوتا AP واقعا شروش در اوردن چندین بار بخاطر بازی این یوزر باختم (اخه من نمیدونم واقعا عثل نیست 4 تا renged جوری جواب میده؟!!!)
به هیچ وج جواب نمیده در صورتی که تیم حریف همین شکل باشه که معولا شانس من بدخت که نبود
2 renged تو تیم بس یکی برای مید معمولا AP باشه یه carry برای بوت کنار یه چمپ melee
این مورد میخوام داخل فروم riot بگم باید مورد توجه قرار بگیر تا درست بشه حالا راه حل خودشون میدونم حد اقل این leave تایمش کمتر کنن یا محدودیت در انتخاب چمپ باشه یک متن دوستان اماده کنیم و همه بیان اونجا این مورد پیش ببریم ......
واقعا این جور شرایط قابل تحمل نیست .................
این فری چمپ مقصر اصلی همین برای سه چمپ renged فری میکنن من نمیدونم چرا این همه چمپ باید باز کنن دو تا زیاد

من فعلا یک متن تو گوگل ترنس مینویسم روش کار میکنم تا بعد ببینم نظر دوستان چی ..................

Witcher6610
24-10-2012, 18:24
کردیم نشد ! نکنید نمی شه :دی
جدی گفتما به خودتون جو ندید! کسی گوشش به این حرف ها بدهکار نیست!

یه بحثی در مورد هیرو ها دیدم جالب بود ... یکی می گفت دریوس از همه قوی تره یکی می گفت دایانا بهتره!
من Role اصی ام ساپورته با بیش از 3000 تا گیم یعنی حدود 120000 دقیقه بازی ... ولی به نظرم هیچ هیرویی قوی تر از هیروی دیگه ای نیست !
هر هیرو جدیدی که میاد اولش قویه که ازش پول در بیاد بعدشم تو پچ بعدی نرف می شه که خودتون می دونید!
همه ی هیرو ها کانتر دارن که خودتون می دونید... مثلا یکی از بهترین کانتر های دریوس Kayle هست که اگه در مقابل بازیکنش بازی کنید می فهمید که دریوس اصلا قوی نیست !!!
(Zidean از این قانون مستثنی است چون به نظرم خیلی مضخرفه !!! :دی)

$even boy
24-10-2012, 22:04
بچه ها کی میدونه دور جدید کی شروع میشه؟ و آیا هیروها تغییر می کنن؟ آی دیهامون میپره ؟یعنی باید از اول ساخت یا این آی دیها هستن و اگه هستن قضیه آی پی ها و رونزها و ... چی میشه؟

Fusi0n
24-10-2012, 22:12
کردیم نشد ! نکنید نمی شه
جدی گفتما به خودتون جو ندید! کسی گوشش به این حرف ها بدهکار نیست!

یه بحثی در مورد هیرو ها دیدم جالب بود ... یکی می گفت دریوس از همه قوی تره یکی می گفت دایانا بهتره!
من Role اصی ام ساپورته با بیش از 3000 تا گیم یعنی حدود 120000 دقیقه بازی ... ولی به نظرم هیچ هیرویی قوی تر از هیروی دیگه ای نیست !
هر هیرو جدیدی که میاد اولش قویه که ازش پول در بیاد بعدشم تو پچ بعدی نرف می شه که خودتون می دونید!

دقیقا همین من میگم همه چمپ یکسان فقط باید جای درست ازش استفاده بشه چینش چمپ خیلی اهمیت داره
که معمولا تو نورمال رعایت نمیشه الان پست بالا زدم برای همین بود ادم هرچه قدر اروم باشه بعضی موقع دیگه تاق میراره

همه ی هیرو ها کانتر دارن که خودتون می دونید... مثلا یکی از بهترین کانتر های دریوس Kayle هست که اگه در مقابل بازیکنش بازی کنید می فهمید که دریوس اصلا قوی نیست !!!
Kayle و siver بخاطر اون شید که میگرن میتونه true damege داریوس خونسا کنه تقریبا چندین بار این امتحان کردم واقعا جواب گرفتم
ولی درجه سختی هیرو باید توجه کرد یک مدت اول کار با این چمپ سخت ولی چندین بار برین براتون جا میوفته ...

(Zidean از این قانون مستثنی است چون به نظرم خیلی مضخرفه !!! )
Zidean مزحک ترین چمپ واقعا چی این چمپ هر چمپ ببین یک جا بدرد میخوره ولی این نمیدونم چی ....
یک مقدار البته بخاطر قدیمی بودن چمپ کمی به نظر بالانس چمپ بهم خورده که اینم دارن تغییرات میدن بجای چمپ جدید این کار سریع تر کنن بهتر میشه

Aria1997
24-10-2012, 22:46
zilean یکی از خوبترین چمپاست ... اتفاقا اون بمب ساعتیش رو اعصابه!

avator20002000
25-10-2012, 09:09
بچه ها کی میدونه دور جدید کی شروع میشه؟ و آیا هیروها تغییر می کنن؟ آی دیهامون میپره ؟یعنی باید از اول ساخت یا این آی دیها هستن و اگه هستن قضیه آی پی ها و رونزها و ... چی میشه؟

به زودی!هنوز نگفتن چی ها رو تغییر می دن دقیقا
چرا بپره اخه؟
من ای دی season 1 ,2 به زودی هم 3 یکیه هنوز نپریده!

hadi_gamer
25-10-2012, 09:23
با سلام خدمت دوستان عزیز.
تاپیک پیوست شد.

Witcher6610
25-10-2012, 09:58
با سلام خدمت دوستان عزیز.
تاپیک پیوست شد.
نازه انگشت سبابه و موست !
تاپیک مهم شدیم :دی

Iloveu-ALL
25-10-2012, 11:25
من به ناظرا و مدیرا گفته بودم این تاپیک رو پیوست مهم بزنن : ))))))) چی میخو استیم چی شد :)))))

Ehsan Fire
25-10-2012, 14:39
اواسط نوامبر s3 شرو میشه...یه چیزی در مورد zilean...عمده افراد سعی میکنن این چمپ رو ساپورت بازی کنن...با اینکه یکی دوتا لول ساپورت هم دراه...ولی باید بگم اصن فیت این role نیست...بهترین نتیجه رو میتونید به عنوان ap carry ازش بیگیرد....این چمپ تو لاین مید دیونست...غیر ممکنه بشه جلوی Pushش مقاومت کرد....صان عجیب این چمپ مید قویه....AP+CDR ....این چمپ تبدیل میشه به یک ماشین دمیج....که هرکی دستش برسه زنده میکنه...واقعا قویه این چمپ به عنوان Ap carry..

Fusi0n
25-10-2012, 14:52
یعنی دقیقا شبیه برند میتونه AP بالا وارد کنه ؟! زیاد باهش نرفتم .... یعنی این چمپ قابلیت زنده کردن هم تیمی داره؟! .... :sq_6: اینا تو رانک جواب میده ............. ؟!! ایتم بزارید ... تست کنم...

Arrowtic
25-10-2012, 15:04
دوستان کسی یه لینک برا دانلود میشناسه؟آخه خیلی سرعتم با لانچرش کمه و جایی نسخه نسبتا به روزی برای دانلود پیدا نکردم!(چون اگه خیلی قدیمی باشه نمیشه آپدیتش کرد)

$even boy
25-10-2012, 15:22
سلام بچه ها سیستمی که fpsبالاتر از 7 نمیره علتش چیه؟

$even boy
25-10-2012, 15:24
سلام بچه ها سیستمی که fpsبالاتر از 7 نمیره علتش چیه؟علت از رم هست یا سی پیو یا گرافیک؟در ضمن گرافیک 256 و رم 512 هست

vergil2020
25-10-2012, 15:49
slm.kasi midoune chejouri mitonma key vase dota 2 gir biaram?

avator20002000
25-10-2012, 17:00
سلام بچه ها سیستمی که fpsبالاتر از 7 نمیره علتش چیه؟علت از رم هست یا سی پیو یا گرافیک؟در ضمن گرافیک 256 و رم 512 هست

سیستمتون خیلی قدیمیه حتما درجه همه چی رو تو گرافیک بزارید رو low شاید بهتر بشه یکم براتون

Ehsan Fire
25-10-2012, 17:08
یعنی دقیقا شبیه برند میتونه AP بالا وارد کنه ؟! زیاد باهش نرفتم .... یعنی این چمپ قابلیت زنده کردن هم تیمی داره؟! .... :sq_6: اینا تو رانک جواب میده ............. ؟!! ایتم بزارید ... تست کنم...

دمیجاش خیلی از برند بیشتره...ولی مثلا مثه برند قابلیت مانور نداره...فقط یه لول واسه دمیج داره...6هم زنده میکنه....wش هم cd لولاشو 10sec کم میکنه....Eش هم حریف رو اسلو یا MS به خودی میده....qش هم که همون بمبست....خیلی هم مید فان هست...راحت میشه باش فارم کرد...ولی خوب یکم چا.قا.له ....به خاطر همین هم هست کسی طرفش نمیره...ولی حتما امتحانش کنید....ارزون هم هست

TR4NC3
25-10-2012, 17:56
این JACKSON خدای Zil هست ... باهاش میریم رانکد خیلی خوب فید میده :دی
سوالی داشتین در مورد Zil ازش بپرسید .

Witcher6610
25-10-2012, 19:25

من که مشکل رو تو cpu دیدم...
کاری که من می کردم :
وقتی بازی اجرا میشه alt +tab میزدم بعدش توی task mannager ، lol client رو end proccess می کردم...

سوالی داشتین در مورد Zil ازش بپرسید .
هیرو یهتز نبود؟! :دی

Fusi0n
25-10-2012, 21:23
این بالا بودن چه فازی داره میای فرت میزنی میای تو سعی کنید تاپیک همین جوری بالا نگهداری کنید نزارید اصلا بره تو دومی :sq_8:

یه اپدیت گردن کلفت 100 گیگ تو راه :sq_17:
اتیم و مپ جزیره سایه .......................

احمد دیگه باید با لول خداحافظی کنی :sq_24: :sq_22:

دوستان کسی یه لینک برا دانلود میشناسه؟آخه خیلی سرعتم با لانچرش کمه و جایی نسخه نسبتا به روزی برای دانلود پیدا نکردم!(چون اگه خیلی قدیمی باشه نمیشه آپدیتش کرد)
دیگه راه هی نیست مگر اینکه از تورنت بگردید ببنید هست بدید مستقیم کنن ........
نصف بازی میگره خود سایت دانلود کنید بعد اپدیت

$even boy
25-10-2012, 23:09
یعنی رم رو ارتقا بدم یا گرافیک یا سی پی یو؟

Witcher6610
26-10-2012, 09:32
بهتره که 3 تا شو ببری بالا ! خودتم حالشو ببر ! :sq_2:
حالا اطلاعات سیستمتو بگو شاید تونستم بهترینشو بگم...

این بهترین لینکی هست که تا حالا دیدم... بهترشو پیدا نکردم!

erfan_
26-10-2012, 10:50
مثل اینکه سرورش خراب شده

C0OPeR
26-10-2012, 12:01
گفتن 6 ساعت روی سرور کار میکنن الان 4 ساعتش گذشته کمتر از دو ساعت دیگه بر میگرده ولی آپدیت هم باید داشته باشه احتمالاً

J A C K S O N
26-10-2012, 12:09
سلام بچه ها چرا play نمیاد ؟فک کنم اپدیت میخواد بیاد

راستی با این اپدیت جدید rengar میخواد nerf شه ؟

avator20002000
26-10-2012, 13:38
سلام بچه ها چرا play نمیاد ؟فک کنم اپدیت میخواد بیاد

راستی با این اپدیت جدید rengar میخواد nerf شه ؟

RENGAR

Base Health Regeneration reduced to 4 from 8
Health Regeneration per level reduced to 0.4 from 0.8
Bonetooth Necklace no longer grants a base +10 Attack Damage
Savagery Empowered Attack Damage ratio reduced to 2.0 from 2.5
Thrill of the Hunt

Stealth duration reduced to 5 seconds from 7
Cooldown increased to 140/105/70 seconds from 120/85/50

erfan_
26-10-2012, 13:56
بچه ها amumu nerf شده؟احساس میکنم cd زیاد شده

$even boy
26-10-2012, 15:03
[QUOTE=Witcher6610;7284636]بهتره که 3 تا شو ببری بالا ! خودتم حالشو ببر ! :sq_2:حالا اطلاعات سیستمتو بگو شاید تونستم بهترینشو بگم...اسم گرافیک و رمو نمیدونم فقط میدونم گرافیک 256 و رم 512 هست

Fusi0n
26-10-2012, 16:04
ای بابا با این سیتم اپدیت مسخرشون این همه گرفتیم مونده روی apply pach نمیاد پلی تمام حجم گرفت یک بار قطع شدم 170 تا شد 300 :sq_17:
چه شون شده چرا اینجوری .........

C0OPeR
26-10-2012, 17:34
ای بابا من همین دو روز پیش Rengar خریدم !! پس چرا پرسیدم nerf نمیشه گفتین نمیشه ؟!! :sq_3:
تازه داشتم واسش rune هم میبستم ... حیف شد اون همه IP

Aria1997
26-10-2012, 18:09
ای بابا من همین دو روز پیش Rengar خریدم !! پس چرا پرسیدم nerf نمیشه گفتین نمیشه ؟!! :sq_3:
تازه داشتم واسش rune هم میبستم ... حیف شد اون همه IP

سلام کی گفت نمیشه نشون بده :دئ
درضمن rune هم برای بیشتریا یکیه نگران اون نباش اتفاقا هرچه بیشتر و متنوع تر داشته باشی بهتره!

C0OPeR
26-10-2012, 18:14
اشتباه شد گفته بودن بعد از nerf شدن هم بازم میارزه ... :دی
این آپدیت واسه من اینطوریه یا واسه شما هم همینه ؟ من یه آپدیت 143 مگی گرفتم الان که تموم شد دوباره یه 190 مگی داره میگیره ... :sq_11:

avator20002000
26-10-2012, 18:28
اره واسه منم همین بود یکیش Elise یکیش map هستش

TR4NC3
26-10-2012, 21:09
نظرتون در مورد اسکین جدید Ryze چیه ؟ بگیرمش ؟

C0OPeR
26-10-2012, 21:44
مشکل لگ من بعد از آپدیت حل شده ... ایشالاکه دوباره برنگرده ...
ویرایش : نه متاسفانه هنوز پا برجاست !

avator20002000
26-10-2012, 22:06
من یه مشکلی جدید واسم پیش اومده تا به حال نداشتم.هیروم هیچ کاری نمی کنه یهو!مثل اینکه واسه لگه.یعنی انگار mouse قطع شده باشه هیچ فرمانی رو انجام نمی ده هیرو ولی همه چیزه دیگه عادیه.واسه کسی اینجوری نشده؟

C0OPeR
26-10-2012, 22:27
من یه مشکلی جدید واسم پیش اومده تا به حال نداشتم.هیروم هیچ کاری نمی کنه یهو!مثل اینکه واسه لگه.یعنی انگار mouse قطع شده باشه هیچ فرمانی رو انجام نمی ده هیرو ولی همه چیزه دیگه عادیه.واسه کسی اینجوری نشده؟

دقیقا همینطوره همه جیز عادیه و هیرو تکون نمیخوره و فریز میشه . سر جات واسادی میبینی داره جونت کم میشه ...

C0OPeR
26-10-2012, 23:06
فکر کنم rengar بهتر از قبل شده به جای اینکه nerf شده باشه ... الان بازی کردم باهاش بد دمیج میزد ! :دی

*Necromancer
26-10-2012, 23:33
مپ جدید اومده یا همیون مپ قدیمی رو تغییر دادن؟

ali722
27-10-2012, 00:22
حجم update جدید چقدر است ؟!

avator20002000
27-10-2012, 01:41
نظرتون در مورد اسکین جدید Ryze چیه ؟ بگیرمش ؟

fiora رو اول اسکینش رو ببین بعد برو سراغ ryze! :sq_13:

avator20002000
27-10-2012, 01:42
مپ به کلی تغییر کرده اون عنکبوت بالاهه هم خیلی باحاله یورتمه میره می خواد ادمو بزنه!
حجمش چیزی حدود 300 mg شد فکر کنم

$even boy
27-10-2012, 07:57
سلام بچه ها یه سوال داشتم. کسی میدونه الان اگه بخوام یه سیستم بخرم که بشه بازی لول رو بدون گیر اجرا کنه چه کانفینگی میخواد و هزینش چقدر میشه؟ فقط خواهشا سریع تر جواب بدین این هفته میخوام بخرم. ممنون

ali722
27-10-2012, 09:10
این لوگو های جدید که کنار اسم ما میومد الان نیستش من هم یکیش رو انتخاب کردم ولی یهو برگشته به حالت اول ولی رو چنتا ار پلیر ها یه لوگو که یه دست سبز رنگه بود چطوری می شه اوردش؟

ضمنا این ward skin چیه؟

avator20002000
27-10-2012, 11:14
این لوگو های جدید که کنار اسم ما میومد الان نیستش من هم یکیش رو انتخاب کردم ولی یهو برگشته به حالت اول ولی رو چنتا ار پلیر ها یه لوگو که یه دست سبز رنگه بود چطوری می شه اوردش؟

ضمنا این ward skin چیه؟

اونا برای طرفداری از تیما بود که تموم شد مسابقات رفت.اون II نوشته رو شمشیره هم هفته پیش باید ثبت نام می کردی برات بیاد.
هیچی چیز خاصی نیست WARD هایی که می زاری با شکل اون اسکین میشه .خفاشه از قبر در می اد خیلی باحاله .اگر zombie brand گرفتی این skin خفاش خیلی باهاش قشنگ میشه

avator20002000
27-10-2012, 11:44
سلام بچه ها یه سوال داشتم. کسی میدونه الان اگه بخوام یه سیستم بخرم که بشه بازی لول رو بدون گیر اجرا کنه چه کانفینگی میخواد و هزینش چقدر میشه؟ فقط خواهشا سریع تر جواب بدین این هفته میخوام بخرم. ممنون

اینجا حداقل و سیستم پیشنهادی رو گفته :
اینا رو با بودجتون رو تو بخش مشاوره خرید سیستم بگید اونجا براتون معرفی می کنن

Fusi0n
27-10-2012, 11:50
مپ جدید با ایتم جدید و مخصوص خودش کلا از قبل خیلی بهتر شده ......... حالا فعلا بتا هست ...
elise چمپ جدید ....

TR4NC3
27-10-2012, 13:21
این اسکین های جدید تا کی هستن ؟

Gregar
27-10-2012, 13:32
تا 14 اکتبر فکر کنم

Aria1997
27-10-2012, 13:49
تا 14 اکتبر فکر کنم

امروز 27 اکتبره فکر کنم منظورت 14 نوامبر بود :دی
مپ خوبیه بد نیست من زیاد خوشم نیومد
بخاطر اینکه اصلا پلیر تو لین بازی نمیاد! 24 ساعت توی bushes ها هستن اونارو بگیرن!
فارمم اینطوری نمیتونی بکنی کلا خرکیه!
ولی گرافیک قشنگی داره!

دیشب عجب شد مزخرفی بود :|
از 8 تا team ranked 7 تا باختیم 1 رو بردیم :|
شب نتونستم بخوابم :| :دی

Aria1997
27-10-2012, 13:50
اونا برای طرفداری از تیما بود که تموم شد مسابقات رفت.اون II نوشته رو شمشیره هم هفته پیش باید ثبت نام می کردی برات بیاد.
هیچی چیز خاصی نیست WARD هایی که می زاری با شکل اون اسکین میشه .خفاشه از قبر در می اد خیلی باحاله .اگر zombie brand گرفتی این skin خفاش خیلی باهاش قشنگ میشه

آره من 79 تا rp داشتم رو دستم باد کردته بود سه هفته 25 تایی خریدم :دی

TR4NC3
27-10-2012, 14:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

As we venture deeper into the mysterious mists of the Shadow Isles, summoner icons are taking on some dreadful new facades. In celebration of the upcoming patch, we’ll be offering some sinister new summoner icons when you purchase RP. There are five icons to collect based on the total RP you purchase between October 1 and November 13. Your new summoner icons will be unleashed after the release of the Shadow Isles patch to haunt your profile forevermore.

Here’s the breakdown:

[*=left]Tier 1 (any RP amount): Spiteful Specter
[*=left]Tier 2 (1,000+ RP): Baleful Grasp plus Tier 1
[*=left]Tier 3 (2,500+ RP): Death Mask plus Tiers 1-2
[*=left]Tier 4 (5,000+ RP): Deadfall Treant plus Tiers 1-3
[*=left]Tier 5 (10,000+ RP): Vengeful Wraith plus Tiers 1-4

If you purchase RP and meet a new tier after the patch, it’ll take about ten minutes after your transaction is processed before your new icons are available to use.

So treat yourself to some RP for a wicked Shadow Isles champion or skin, and trick opponents with your freaky new summoner face!

$even boy
27-10-2012, 15:07
اینجا حداقل و سیستم پیشنهادی رو گفته :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اینا رو با بودجتون رو تو بخش مشاوره خرید سیستم بگید اونجا براتون معرفی می کنن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ممنون از راهنمایی خوبت

Fusi0n
27-10-2012, 16:45
اپدیت جدید چند باگ عجیب غریب به وجود اورده اون مشکل گیر کردن من دارم ولی مدت کم بد جایی چند بار اتفاق افتاد ر ..ید تو بازیمون
میگم دیگه اپدیت میدین درست کنن بعد اینجوری میزنن خراب میکنن menu مشکل هست موقع مچ شدن چند بار dont sent ارور داد ...
رنگار باید nref بشه چندین بار گند زده به بازی یه نوب بر میداره ایتم مسخره میچینه بازم بد میخوره همین جوری کشکی کیل میگیره .........

Gregar
27-10-2012, 17:15
اه اه چه ادمایی بعضی وقتها میان توی بازی حالم بهم میخوره . همونایی که میگن premade . یکی دوتا premade توی بازی بیان کاملا گند میزنن به بازی . یکی نیست بگه شما که میخواین بازی کنین برین تیم بدین یا سولو بازی کنین .
امروز یه بازی کردم که تا حالا اینجوریش رو ندیده بودم . یعنی اینقدر ادم مضخرف . 4 نفر اومدن توی چمپ سلکت ساکت نشستن . بعد که میری تو بازی میگن ما 4 تا premade کردیم . یعنی فقط گند زدن به بازی من تا بازی خودشون پیش بره . از اخر هم منو ریپورت کردن . هیروی op برداشتم طرف میگه برو تانک کن . دهن سرویس ها همینجوریش کلی لیو خوردیم اینا هم قوز بالاقوز .

avator20002000
27-10-2012, 18:29
اپدیت جدید چند باگ عجیب غریب به وجود اورده اون مشکل گیر کردن من دارم ولی مدت کم بد جایی چند بار اتفاق افتاد ر ..ید تو بازیمون
میگم دیگه اپدیت میدین درست کنن بعد اینجوری میزنن خراب میکنن menu مشکل هست موقع مچ شدن چند بار dont sent ارور داد ...
رنگار باید nref بشه چندین بار گند زده به بازی یه نوب بر میداره ایتم مسخره میچینه بازم بد میخوره همین جوری کشکی کیل میگیره .........

من واسه همین مشکلای ایست یهویی و اینا اصلا نمی تونم درست بازی کنم پینگ رو 160 هم که داشتم این مشکله بود

$even boy
27-10-2012, 19:08
به نظر شما ‏fiora‏ قویه یا wukung؟

Aria1997
27-10-2012, 19:39
اه اه چه ادمایی بعضی وقتها میان توی بازی حالم بهم میخوره . همونایی که میگن premade . یکی دوتا premade توی بازی بیان کاملا گند میزنن به بازی . یکی نیست بگه شما که میخواین بازی کنین برین تیم بدین یا سولو بازی کنین .
امروز یه بازی کردم که تا حالا اینجوریش رو ندیده بودم . یعنی اینقدر ادم مضخرف . 4 نفر اومدن توی چمپ سلکت ساکت نشستن . بعد که میری تو بازی میگن ما 4 تا premade کردیم . یعنی فقط گند زدن به بازی من تا بازی خودشون پیش بره . از اخر هم منو ریپورت کردن . هیروی op برداشتم طرف میگه برو تانک کن . دهن سرویس ها همینجوریش کلی لیو خوردیم اینا هم قوز بالاقوز .

دیگه اینقدر حرض خوردم که نگو منم زود عصبانی میشم
اگه از رفیقام آن نباشن بازی نمیکنم واقعا نمیتونم با بقیه بازی کنم
مثل امروز ما همگی باهم بازی کردیم هم بردیم هم باختیم هم خندیدیم
بهتر از اینه بری با بقیه بازی کنی اعصابتو خورد کنی!

Gregar
27-10-2012, 21:56
دیگه اینقدر حرض خوردم که نگو منم زود عصبانی میشم
اگه از رفیقام آن نباشن بازی نمیکنم واقعا نمیتونم با بقیه بازی کنم
مثل امروز ما همگی باهم بازی کردیم هم بردیم هم باختیم هم خندیدیم
بهتر از اینه بری با بقیه بازی کنی اعصابتو خورد کنی!

نمیشه بچه های همینجا هم با هم بتونیم بازی کنیم ؟ هر چند خیلی ها سطحشون بالاست و بیشتر رانکد میزنن . ما که لول 27 هستیم . کسی رو هم اشنا نداریم . البته تازگی ها تو بازی اکثرا مهربونن اما اینایی که premade میکنن انگار از دماغ فیل افتادن و همکاری نمیکنن . تمام تیم رو به چشم تانک و ساپورت میبینن و همه کیل ها رو هم ks .

Aria1997
27-10-2012, 22:05
نمیشه بچه های همینجا هم با هم بتونیم بازی کنیم ؟ هر چند خیلی ها سطحشون بالاست و بیشتر رانکد میزنن . ما که لول 27 هستیم . کسی رو هم اشنا نداریم . البته تازگی ها تو بازی اکثرا مهربونن اما اینایی که premade میکنن انگار از دماغ فیل افتادن و همکاری نمیکنن . تمام تیم رو به چشم تانک و ساپورت میبینن و همه کیل ها رو هم ks .

نه اصلا! ما اینهمه بازی میکنیم منظورم خودم با بچه های ایرانه هیچکدوم رانکد نیست چون ممکنه dc lag داشته باشن
درضمن شما eu west هستی دیگه؟ اسمتونو بگین دوباره گم کردم ادد لیستم زیادن!
اگه وقت بود با هم بازی میکنیم .... من لول 27 اون طرفا بودم با بچه های لول 30 بازی میکردم
کلا سرمم ببری ماشین از روم رد بشه first win داشته باشم تنهایی بازی نمیکنم! به هیچ وجه :دی

hadi_gamer
28-10-2012, 08:34
چقد لانچرش مذخرفه.با سرعت 4 کیلو دانلود میکنه.اینطوری یه سال طول میکشه.

Gregar
28-10-2012, 14:38
نه اصلا! ما اینهمه بازی میکنیم منظورم خودم با بچه های ایرانه هیچکدوم رانکد نیست چون ممکنه dc lag داشته باشن
درضمن شما eu west هستی دیگه؟ اسمتونو بگین دوباره گم کردم ادد لیستم زیادن!
اگه وقت بود با هم بازی میکنیم .... من لول 27 اون طرفا بودم با بچه های لول 30 بازی میکردم
کلا سرمم ببری ماشین از روم رد بشه first win داشته باشم تنهایی بازی نمیکنم! به هیچ وجه :دی

من hybrid Ranger هستم . البته فکر کنم ادد نکردی قبلا . خوشحال میشم با هم بزنیم . چجوری میشه با هم بزنیم . یعنی با هم میریم توی match queue که توی یه بازی بیفتیم ؟ یا کاستوم ؟

Aria1997
28-10-2012, 16:28
من hybrid Ranger هستم . البته فکر کنم ادد نکردی قبلا . خوشحال میشم با هم بزنیم . چجوری میشه با هم بزنیم . یعنی با هم میریم توی match queue که توی یه بازی بیفتیم ؟ یا کاستوم ؟

ادتون میکنم
نه من شمارو دعوت میکنم یعنی inv میکنم بعد میریم تو queue
البته بگم بعضی اوقعات خوب بازی میکنم بعضی وقتا هم بد :دی

بیشتر جنگل یا مید میرم
carry اصلا نمیتونم solo هم زیاد بلد نیستم

kingstreet
28-10-2012, 21:37
آریا مگه تو خوبم بازی میکنی؟:دیییییییییی
داریم همچین چیزی؟اصلا میتونی؟در توانت هس؟:sq_2:
مید نرو خواهشا تو فقط همون موندو خوبی:sq_11:

Gregar
28-10-2012, 22:35

عجیبه منم فقط با موندو خوبم . البته ap yi هم زیاد میرم + تاریک ساپورت و الیستر . کارم با یی شده کم کردن خون ملت به صورت دسته جمعی واسه carry که بره حال کنه .

Aria1997
29-10-2012, 01:24

من مید خوبم یا تو؟ :sq_2: دیدم چجوری بازی کردی :sq_2:
مودنو خیلی باحاله کلا نمیدونم چی بگم ولی عالیه همین !
امروز بسی گند بود :|

hadi_gamer
29-10-2012, 10:36
بچه ها منم اومدم.خیلی بازیش حال میده.
لطفا یه توضیحی بدید برای تازه کارا چه هیرویی بهتره.
راجع به مستری هم توضیح بدید.الان 4 تا پوینت دارم نمیدونم کدوم مستری ها رو بگیرم.راجع به rune هم توضیح بدید کدوم ها رو بگیرم.
خیلی ممنون

cpt.sepehr
29-10-2012, 11:20
سلام داداشای گلم ! ادم کنین بریم بازی همتونو بترکونم ! :sq_8:
CptSepehr
!!!!! فقط هم دکتر موندو ! همین الان گفته باشم :sq_19:

Aria1997
29-10-2012, 11:36
بچه ها منم اومدم.خیلی بازیش حال میده.
لطفا یه توضیحی بدید برای تازه کارا چه هیرویی بهتره.
راجع به مستری هم توضیح بدید.الان 4 تا پوینت دارم نمیدونم کدوم مستری ها رو بگیرم.راجع به rune هم توضیح بدید کدوم ها رو بگیرم.
خیلی ممنون

سلام هادی جان
برای تازه کار ها master yi ... ashe ... ryze خوب هستن و ارزون و garen
البته لازم هم نیست میتونین با هر هیرویی بازی کنین
برای چیدن مستریز تو گوگل بنویس مثلا برای ashe :
ashe guide
مثلا اینجا
بعد مستریز رو بچین که البته تا 30 میره ها
runes هم فعلا لازم نیست لول 20 شدین بعد!

Fusi0n
29-10-2012, 11:42
فقط توجه کنید دوستان تازه میان فقط چمپ برید که درجه سختی پایین داره و گرنه به مشکل میخورید
لول 25 به بالا کم کم سعی کنید که چمپ در جه سختی میره بالا کار کنید .........

hadi_gamer
29-10-2012, 12:04
منظور از چمپ چیه؟

Aria1997
29-10-2012, 12:11
منظور از چمپ چیه؟

champion
hero
character
هیرو خودمون منظورشه

kingstreet
29-10-2012, 13:38
سلام داداشای گلم ! ادم کنین بریم بازی همتونو بترکونم ! :sq_8:
CptSepehr
!!!!! فقط هم دکتر موندو ! همین الان گفته باشم :sq_19:
سپهر نووب هم اومد :دی

من مید خوبم یا تو؟ :sq_2: دیدم چجوری بازی کردی :sq_2:
مودنو خیلی باحاله کلا نمیدونم چی بگم ولی عالیه همین !
امروز بسی گند بود :|
حالا یه دیشب خواستم این elise رو تست کنمآ :| من با ahri برم مید که خودت میدونی چی میشه:دی

TR4NC3
29-10-2012, 14:11
دوستان چرا Vayne رو تو بخش Stealth گذاشتنش ؟ oO

avator20002000
29-10-2012, 14:24
دوستان چرا Vayne رو تو بخش Stealth گذاشتنش ؟ oO

چون برای 1 Sec می تونه مخفی بشه جزو اونا شده

J A C K S O N
29-10-2012, 14:30
به نظرم با اینکه رنگار nerf شده ولی هنوزم op مونده :sq_2:

avator20002000
29-10-2012, 14:38
کسی چرا تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مسابقه هاش شرکت نمی کنه اسکین و اینا جایزه می دن.
tournament code هم چیز خوبیه ها!

kingstreet
29-10-2012, 18:52
کسی چرا تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مسابقه هاش شرکت نمی کنه اسکین و اینا جایزه می دن.
tournament code هم چیز خوبیه ها!
اینو یه توضیحات بزار ببینیم چه جوریاس:دی

Fusi0n
29-10-2012, 18:55
منم کارشو کردم ولی الان نمی دونم چی کار باید کارد :31:

Kheee
29-10-2012, 20:21
آین اکانت منه بازیم بد نیست تازه شروع کردم
ReZaalone

avator20002000
29-10-2012, 20:46
اینو یه توضیحات بزار ببینیم چه جوریاس:دی

مسابقه این هفته تا 31 ام اکتبر هستش
قانونش اینه:

6تا از 10 تا اخرین بازیت باید با اون champion هایی که گفته باشه .any skin با هر اسکین اون هیرو قبوله و لی اونای دیگه اسکین ترسناکشونو باید بازی کنی باهاشوون.انجام دادی همون بالا یه قسمت سبزه میری خودتو ثبت می کنی

cpt.sepehr
29-10-2012, 21:21
پس چرا هیچکس ادم نکرد ؟ :(
CptSepehr

kingstreet
29-10-2012, 22:52
مسابقه این هفته تا 31 ام اکتبر هستش
قانونش اینه:

6تا از 10 تا اخرین بازیت باید با اون champion هایی که گفته باشه .any skin با هر اسکین اون هیرو قبوله و لی اونای دیگه اسکین ترسناکشونو باید بازی کنی باهاشوون.انجام دادی همون بالا یه قسمت سبزه میری خودتو ثبت می کنی
همه کارایی که گفتمه بودو انجام دادم فقط خدا کنه بدن :دی میخوام fiora رو بگیرم.فقط یه چیز دیگه باید رنکد بازی کنم؟

پس چرا هیچکس ادم نکرد ؟ :(
CptSepehr
بس نووبی:خخخخ

avator20002000
29-10-2012, 23:14
همه کارایی که گفتمه بودو انجام دادم فقط خدا کنه بدن :دی میخوام fiora رو بگیرم.فقط یه چیز دیگه باید رنکد بازی کنم؟

بس نووبی:خخخخ
اینو پایینش گفته یعنی هر چی غیر BOT
You can play ANY Map in Normal or Ranked Queue, except for bot/AI games.

J A C K S O N
29-10-2012, 23:56
اینو پایینش گفته یعنی هر چی غیر BOT
You can play ANY Map in Normal or Ranked Queue, except for bot/AI games.

چطوری میشه سبت نام کرد ؟

Aria1997
30-10-2012, 00:51
آقا ما هرکاری میکنیم ارور میده

Unable to verify. Please make sure to change one of your rune page names to C43FFF24 before continuing.

اسم رون رو تغییر دادم هنوزم این اررور رو میده :(((((

avator20002000
30-10-2012, 10:36
چطوری میشه سبت نام کرد ؟
از این بالایی ثبت نام می کنی بعدش تو این پایینی سبزه enter contest رو می زنی اسمت تو بازی رو ثبت می کنی اگر کاری که گفته رو انجام دادی
3754 نفر تا الان شرکت کردن

Gregar
30-10-2012, 18:12
از این بالایی ثبت نام می کنی بعدش تو این پایینی سبزه enter contest رو می زنی اسمت تو بازی رو ثبت می کنی اگر کاری که گفته رو انجام دادی
3754 نفر تا الان شرکت کردن

فرقی نمیکنه اول enter contest رو بزنی بعد اینا رو بازی کنی ؟ یا باید بازی کنی بعد enter contest رو بزنی .

DANT3
30-10-2012, 19:28
اقا کسی بازی رو رو win8 تست کرده؟
من win8 ریختم بازی تو لودیگ 100٪ میشه ولی تو نمیره!

Fusi0n
30-10-2012, 19:34
من فقط چمپ دارم فقط میشه با این چمپ رفت درست ؟! بقیه که برد باید حتما با اسکین خودش باشه ؟!
Warwick – Any Skin
Vladimir – Any Skin
Mundo – Any Skin
Fiddlesticks – Any Skin
Nocturne –Any Skin
Hecarim – Any Skin
Karthus – Any Skin
Shaco – Any Skin
Yorick – Any Skin
Amumu – Any Skin

اقا کسی بازی رو رو win8 تست کرده؟
من win8 ریختم بازی تو لودیگ 100٪ میشه ولی تو نمیره!

من مشکلی ندارم ....

Unable to verify. Please make sure to change one of your rune page names to C43FFF24 before continuing.

اسم رون رو تغییر دادم هنوزم این اررور رو میده :(((((

ها این باید کجا چک کرد ؟!

DANT3
30-10-2012, 19:40
eztech کارت گرافیک شما AMD هستش؟
جالبه برا من spactate میادش اما اونجاهم نوشته های منو اصلا ملوم نیستن

avator20002000
30-10-2012, 19:47
فرقی نمیکنه اول enter contest رو بزنی بعد اینا رو بازی کنی ؟ یا باید بازی کنی بعد enter contest رو بزنی .

بعدش مرسومه قبلش که کاری نکردیم ثبت کنیم:sq_25:

avator20002000
30-10-2012, 19:49
من فقط چمپ دارم فقط میشه با این چمپ رفت درست ؟! بقیه که برد باید حتما با اسکین خودش باشه ؟!
Warwick – Any Skin
Vladimir – Any Skin
Mundo – Any Skin
Fiddlesticks – Any Skin
Nocturne –Any Skin
Hecarim – Any Skin
Karthus – Any Skin
Shaco – Any Skin
Yorick – Any Skin
Amumu – Any Skin

!
اینا رو بازی کنی بسه مگر اینکه همشو نداری از اسکیندارا داشته باشی

DANT3
30-10-2012, 19:51
edit .....

*Necromancer
30-10-2012, 20:59
این تغییرات جدید بعد از هالووین هم قراره باشن؟ من هنوز بازی رو آپدیت نکردم اگه اینا قراره حذف شن بگید بیخود بازیو آپدیت نکنم :31:

Aria1997
30-10-2012, 21:14
اینا رو بازی کنی بسه مگر اینکه همشو نداری از اسکیندارا داشته باشی

داداش اونجا نوشته بود باید اسکین هالووین داشته باشی درسته؟
بدون اسکین نمیشه رفت؟

ezio7
30-10-2012, 21:45
سلام بچه ها وستید (west) یا ایستید (east) ؟؟؟؟؟؟؟؟

Fusi0n
30-10-2012, 21:51
eztech کارت گرافیک شما AMD هستش؟
جالبه برا من spactate میادش اما اونجاهم نوشته های منو اصلا ملوم نیستن
من انویدیا
به احتمال مشکل شما یا درایو کارت باید برای 8 نسخه سازگار با خودش گرفت
یا اینکه کلا خود وین نسخه مشکل داره

سلام بچه ها وستید (west) یا ایستید (east) ؟؟؟؟؟؟؟؟
اینجا که پست میدن کلا سه نفر EAST بقیه WEST
من خودم east ....
هر دو اکنت بساز برو هر کدوم راحت بودی ادامه بده کلایت و دیتا هر دو یکی میتونی راحت تغییر بدی

avator20002000
30-10-2012, 22:05
داداش اونجا نوشته بود باید اسکین هالووین داشته باشی درسته؟
بدون اسکین نمیشه رفت؟

any skin ها که اسکین خاصی نمی خوان با همشون میشه بازی کرد ولی اونایی که گفته باید همون اسکینه هیروه باشه اسکین های دیگش قبول نیست
اینا رو با skin classic بازی کن بسه .

Warw ick – A ny Skin
Vladimir – Any Skin
Mundo – Any Skin
Fiddlesticks – Any Skin
Nocturne –Any Skin
Hecarim – Any Skin
Karthus – Any Skin
Shaco – Any Skin
Yorick – Any Skin
Amumu – Any Skin

=============
به نظرتون بچه ها تا الان بازی کردید 3vs3 جدید رو کدوم ترکیب بهتر بوده؟
adc-tank-mage
2offtank-mage
2offtank-supp

J A C K S O N
31-10-2012, 00:33
یعنی باید اسکیناشونو داشته باشی ؟

avator20002000
31-10-2012, 06:16
یعنی باید اسکیناشونو داشته باشی ؟

اینا رو بدون اسکین بازی کنی کافیه:
Warw ick –
Vladimir –
Mundo –
Fiddlesticks –
Nocturne –
Hecarim –
Karthus –
Shaco –
Yorick –
Amumu –

Gregar
31-10-2012, 11:01
عجیبه من الان 6 تا از 10 تا بازی اخرم با موندو بوده ولی زد شما نمیتونی توی مسابقه شرکت کنی . یعنی میتونه به خاطر یکیش که لیو بوده باشه ؟ اخه اونجوری باید دوتا بازی دیگه هم بازی کنم با موندو که وقت نمیکنم امروز .

Aria1997
31-10-2012, 17:43
عجیبه من الان 6 تا از 10 تا بازی اخرم با موندو بوده ولی زد شما نمیتونی توی مسابقه شرکت کنی . یعنی میتونه به خاطر یکیش که لیو بوده باشه ؟ اخه اونجوری باید دوتا بازی دیگه هم بازی کنم با موندو که وقت نمیکنم امروز .

تو این لیست من فقط موندو و وارویک رو دارم :دی با موندو میرم! 10 تا بازی !
تا کی هست حالا این؟

DANT3
31-10-2012, 21:31
من چند شب پیش ثبته نام کردم ولی چون شب بود یادم نیست مراحلشو:31:
فقط یادمه یه کد داد بعد گفته بود بجای name page runs اینو بزن همین.
چیه داستان؟:sq_8:

C0OPeR
31-10-2012, 22:02
عاغا یکی یه لیثط طهیه کنه از یوظر ها که طو باذی عد کنیم
من
AxC0OPeR
EU West
خثطه شدم بص که با خارجیا باذی کردم
:دی

kingstreet
31-10-2012, 23:43
بیا آقا:دی
European West Server:

Mani Safa : "Safaa"
Mohamad Farbod : "Eldr0xo"
Saeed Ghadiri : "Maragada"
Siavash Sajadi : "Kabir99"
Koorosh Esbati : "Shiro Okami"
Mohsen Choubini : "Rin Okumora"
Amid Khan : "g0d Nemesis"
Mohammad Emami Moghaddam : "mamali1307"
Amir Mac : "macrider2"
Ali Farajpahlou : "Spying Creature"
Reza Akbari : "ParTzaN"
Ehsan Se : "Luck Gene"
Behzad VF : "behzadvf"
Youssef Mac : "macrider4"
Alireza Jadidian : "awelock"
Mahyar Kiani : "Faram1r"
Sed Mamdasan Taheri : "omega44752"
Aryan Ranjbar : "Liivan"
Pezhman Kingstreet : "pezhool"
Reza Saeedinia : "Enterprise RS"
Hamed Sharifi Moghaddam : "Jelly KF"
Hesam Sharifi Moghaddam : "Psybido KF"
Masoud Mirzaei : "Surena"
Kamyar Ramian : "Dream Shredder"
Keyvan Esbati : "Ten no Sabaki"
Faranak Manavi Amin : "Fatal Feather"
Saeed Farzpour : "simboos"
Amir Hossein : "Prince The Dark"
Mani Saffarnia : "maniElnino"
Majid Pooryoussef : "NeeeoooN"
Homan Tirasfar : "egypt 1"

J A C K S O N
01-11-2012, 02:25
بچه ها فک کنم چمپ جدید در راهه

ازش معلومه op چمپه

TR4NC3
01-11-2012, 11:16
معلومه از اون Assassin ها هستش که جررر میدن :دی

Fusi0n
01-11-2012, 12:29
امیدوارم فقط یک asssin meele نباشه فقط carry .... اضافه کنن
حتما اینم jungle :31:

ولی به عکس دقت کنید اون معرفش ببنید به نظر یک چمپ که میتونه چندتا از خودش درست کنه تقریبا شبیه Shaco ولی سایهش

Gregar
01-11-2012, 15:21
هه هه . این چقدر شبیه شردر توی کارتون لاکپشتهای نینجاست

میگم این ریوت هم توی تقلید خیلی ماهره ها . اکثر چمپ هاش تقلیدیه .

Aria1997
01-11-2012, 15:41
هه هه . این چقدر شبیه شردر توی کارتون لاکپشتهای نینجاست

میگم این ریوت هم توی تقلید خیلی ماهره ها . اکثر چمپ هاش تقلیدیه .

دقیقا شبیه شردره :دی
خداکنه stealth نباشه حوصله اینارو ندارم!

avator20002000
01-11-2012, 19:18
دقیقا شبیه شردره :دی
خداکنه stealth نباشه حوصله اینارو ندارم!

Zed, the Master of Shadows

جزو stealth ها میشه 100%
چرا اخه riot !
ლ(ಠ益ಠ)ლ

C0OPeR
01-11-2012, 20:13
بیا آقا:دی
European West Server:

Mani Safa : "Safaa"
Mohamad Farbod : "Eldr0xo"
Saeed Ghadiri : "Maragada"
Siavash Sajadi : "Kabir99"
Koorosh Esbati : "Shiro Okami"
Mohsen Choubini : "Rin Okumora"
Amid Khan : "g0d Nemesis"
Mohammad Emami Moghaddam : "mamali1307"
Amir Mac : "macrider2"
Ali Farajpahlou : "Spying Creature"
Reza Akbari : "ParTzaN"
Ehsan Se : "Luck Gene"
Behzad VF : "behzadvf"
Youssef Mac : "macrider4"
Alireza Jadidian : "awelock"
Mahyar Kiani : "Faram1r"
Sed Mamdasan Taheri : "omega44752"
Aryan Ranjbar : "Liivan"
Pezhman Kingstreet : "pezhool"
Reza Saeedinia : "Enterprise RS"
Hamed Sharifi Moghaddam : "Jelly KF"
Hesam Sharifi Moghaddam : "Psybido KF"
Masoud Mirzaei : "Surena"
Kamyar Ramian : "Dream Shredder"
Keyvan Esbati : "Ten no Sabaki"
Faranak Manavi Amin : "Fatal Feather"
Saeed Farzpour : "simboos"
Amir Hossein : "Prince The Dark"
Mani Saffarnia : "maniElnino"
Majid Pooryoussef : "NeeeoooN"
Homan Tirasfar : "egypt 1"

دمت گرم . همه رو اضافه کردم :دی
منم علی هستم . تو سرور NA لول 30 داشتم بخاطر همین پینگ اومدم اینجا الان لول 24 ام . اگه خواستین بازی کنین منم راه بدین . نوب نیستم :دی

J A C K S O N
02-11-2012, 00:49
سلام این ایدی من B3nYaMiN ادد کنید خوشحال میشم :sq_25:

Aria1997
02-11-2012, 01:41
Zed, the Master of Shadows

جزو stealth ها میشه 100%
چرا اخه riot !
ლ(ಠ益ಠ)ლ

به قول بعضیا تو فیس بوک
آخه ریوت مسخره چرا همش ap ad میاری؟ چرا ساپورت نمیاری یه ذره حال بده فکر کنم دو سه تا چمپ دیگه بگیرم همه ساپورت هارو خریدم :||||
اینم stealth .... -.-

TR4NC3
02-11-2012, 09:00
stealth نیست ... میتونه کپی از خودش درست کنه ! ....

Fusi0n
02-11-2012, 11:53
گفتم جونگل اساسین میشه

A forbidden new champion stalks the Fields of Justice in the upcoming patch: Zed, the Master of Shadows. Deadly in many roles, including mid lane and jungle, this dark assassin’s energy-based gameplay revolves around conjuring and commanding shadow clones.

برای Mid مناسب تو متن گفته

این Jayce اف سال شده این بگیرم با kog
kog نرف شده ؟!!

Gregar
02-11-2012, 16:02
گفتم جونگل اساسین میشه

برای Mid مناسب تو متن گفته

kog نرف شده ؟!!

اه یه لی بلنک و وو کنگ دیگه که اساسین هم هست . از مقابل این چمپ ها بازی کردن متنفرم .

Aria1997
02-11-2012, 16:07
باید یکمی solo تمرین کنم
اصلا بلد نیستم هر دفعه رفتم خراب کردم :(
carry که اصلا نمیتونم کلا با فارم کردن مشکل دارم من

TR4NC3
02-11-2012, 17:44
باید یکمی solo تمرین کنم
اصلا بلد نیستم هر دفعه رفتم خراب کردم :(
carry که اصلا نمیتونم کلا با فارم کردن مشکل دارم من
من که تخصصم Solo ـه ...
فارم هم که پینگت خوبه باید بتونی Last Hit کنی :دی

kog نرف شده ؟!!

من هر 2 رو دارم ... هر 2 شون Op /// ولی Jayce رو به همه هیروها ترجیح میدم ...
با روحیاته من خیلی جورره ... :sq_8:

Aria1997
02-11-2012, 19:30
من که تخصصم Solo ـه ...
فارم هم که پینگت خوبه باید بتونی Last Hit کنی :دی

من هر 2 رو دارم ... هر 2 شون Op /// ولی Jayce رو به همه هیروها ترجیح میدم ...
با روحیاته من خیلی جورره ... :sq_8:

نه کلا همیشه کم میارم نمیدونم چرا همیشه اونا فارمشون از من بالاتره
کلا carry خوشم نمیاد

TR4NC3
02-11-2012, 23:07
نه کلا همیشه کم میارم نمیدونم چرا همیشه اونا فارمشون از من بالاتره
کلا carry خوشم نمیاد

زیاد Recall میدی پس ... Health Potion همیشه همراهت باشه که مجبور نشی B بدی ...

منم خوشم نمیاد کلا از Bot Lane ...

Aria1997
03-11-2012, 00:19
زیاد Recall میدی پس ... Health Potion همیشه همراهت باشه که مجبور نشی B بدی ...
[/INDENT][/FONT][/COLOR]
منم خوشم نمیاد کلا از Bot Lane ...

نه ولی من sup خیلی خوب بازی میکنم همه ازم تعریف میکنن :sq_8:
کلا solo champ فقط jax irelia garen olaf mundo دارم
ولی sup و mid کلی چمپ دارم :31:

hadi_gamer
03-11-2012, 22:14
سلام.
بچه ها منظور از solo چیه؟چطور میشه solo رفت؟من همش 3v3 یا 5v5 میرم.

Aria1997
03-11-2012, 22:54
سلام.

ببین تو 5v5 یکی از 5 نفرم یره جنگل برای همین یه lane تکی میمونه (solo)
بیشتر چمپ های تانکی میرن solo مثل Garen va Olaf
بعضی موقعات هم teemo میره solo اگه میخواد کسایی مثل olaf رو counter کنه

DANT3
03-11-2012, 23:38
اقا زارت پی ان ها مشکل دارن؟
من پینگم 140 اما چون این پورتایه لامصبو بستن مجبورم چیز بزنم:31:
الانم که زارت پی ان میزنم تایم اوت میشه . برا شمام اینطوریه؟

C0OPeR
04-11-2012, 00:47
سلام.
سلام هادی جون چطوری ؟ :دی
آیدیتو بگو تو بازی اد کنم

اقا زارت پی ان ها مشکل دارن؟
من پینگم 140 اما چون این پورتایه لامصبو بستن مجبورم چیز بزنم:31:
الانم که زارت پی ان میزنم تایم اوت میشه . برا شمام اینطوریه؟

من که مشکلی ندارم !

برای اولین بار 10 تا بازی پشت هم victory گرفتم میترسم بازی کننم ببازم match history به ** بره :دی

Aria1997
04-11-2012, 02:03
الان من یه تیم با دوستام درست کردم باید بگم واقعا از بازی کردن لذت میبریم
دیگه حرص نمیخوریم چونکه دیگه تنهایی بازی نمیکنیم
4 بار پشت سر هم win داشتیم همین الان یکی رو بردیم ما باهم تو اسکایپ هستیم و سریع به هم اطلاع رسانی میکنیم که کی کجا بره و ...
الان بیشتر از هر موقع لذت میبرم از بازی!:sq_15:

hadi_gamer
04-11-2012, 11:36
سلام هادی جون چطوری ؟ :دی
آیدیتو بگو تو بازی اد کنم

سلام علی جان خیلی مخلصیم.پسر واقعا فاز میده این بازی کاملا جای دیابلو رو برام پر کرده.وقتی اکانت بلیزاردم بن شد داشتم دیوونه میشدم ولی الان دیگه معتاد این بازی شدم خیلی باحاله.
آی دی من hadius هست.
منتظرم

Gregar
04-11-2012, 14:06
الان من یه تیم با دوستام درست کردم باید بگم واقعا از بازی کردن لذت میبریم
دیگه حرص نمیخوریم چونکه دیگه تنهایی بازی نمیکنیم
4 بار پشت سر هم win داشتیم همین الان یکی رو بردیم ما باهم تو اسکایپ هستیم و سریع به هم اطلاع رسانی میکنیم که کی کجا بره و ...
الان بیشتر از هر موقع لذت میبرم از بازی!:sq_15:

اره بازیتون رو دیدم من . قشنگ بود . تو و پژمان خوب مچین . راستی چجوری با اسکایپ سریع به هم خبر میدین ؟ با voice ؟

Aria1997
04-11-2012, 14:31
اره بازیتون رو دیدم من . قشنگ بود . تو و پژمان خوب مچین . راستی چجوری با اسکایپ سریع به هم خبر میدین ؟ با voice ؟

نه من و پژمان تو اسکایپ نیستیم من با دوستای آلمانیم هستم:31:
ولی من با عرفان و پژمان خیلی بازی کردیم و فکرکنم از وقتی لول 20 بودم با عرفان بازی میکردم
تا وقتی کهانقدر بازی کردیم تا به سبک بازی همدیگه آشنا تر شدیم میدونی این خیلی مهمه
نمیدونم اگه بشه بازی کنیم با ts یا ریدکال بازی کنیم اینطوری خیلی بهتره
مثلا توی bush یه دشمن هست مثلا! خب ما با voice سریع میگیم نرو اون تو بخوایم بنویسیم یارو مرده :دی
این یه مثال بود به نظرم با voice هماهنگی بیشتری داریم ... نمیدونم اگه دوست داشتین!

Hassan_Linder
04-11-2012, 15:07
اقا من بازی رو از خود سایت همراه با پچ دانلود کردم ولی توی قسمت لوگین eror login میده نه توی سایت ایدیم لوگین میشه نه تو بازی حجم دانلودشم 2.47GB پچشم 387MB میشه منو راهنمایی کنید در ضمن اینترنتم 2MB سرعت دانلود هم 250KB صبا نت

Aria1997
04-11-2012, 15:10
اقا من بازی رو از خود سایت همراه با پچ دانلود کردم ولی توی قسمت لوگین eror login میده نه توی سایت ایدیم لوگین میشه نه تو بازی حجم دانلودشم 2.47GB پچشم 387MB میشه منو راهنمایی کنید در ضمن اینترنتم 2MB سرعت دانلود هم 250KB صبا نت

سلام .... کدوم سرور هستین؟
الان west داغون شده منم نمیتونم لاگین کنم

Hassan_Linder
04-11-2012, 15:30
من هنوز وارده بازی نشدم که سرور رو انتخاب کنم
منظور از عوض کردن سرور اون قسمت بالایی سایت رو میگی که زبون های کشور هارو نوشته؟

Aria1997
04-11-2012, 15:33
خب سرور east داریم هم west
باید بگین کجا ثبت نام کردین!
اگه شما ثبت نام نکردین خب علومه نمیتونین بازی کنین

avator20002000
04-11-2012, 21:49
تو عمرم انقدر یه Minion رو مخم راه نرفته بود .من kat بودم سه تا دشمن رو کشته بودم:sq_2: تو base اونا گیر کرده بودم:sq_3: اومدم recall کنم نمیرم سر و کله این creepe که تانکه پیداش شد:sq_6: وقتمو گرفته بود نمی زاشت برم لعنتی همه هم می خندیدن :sq_2:که من اونجا چه غلطی می کنم با سلام صلوات کشتمش :sq_7:تا recall کردم:sq_22: cait ult کرد منو تمومم کرد :sq_21:ولی انقدر که حرص اون minion رو دارم حد نداره.:sq_10:

پی نوشت:خودمونیما این شکلک جدیدا چه باحالن!:sq_25:

Gregar
04-11-2012, 22:15
تو عمرم انقدر یه Minion رو مخم راه نرفته بود .من kat بودم سه تا دشمن رو کشته بودم:sq_2: تو base اونا گیر کرده بودم:sq_3: اومدم recall کنم نمیرم سر و کله این creepe که تانکه پیداش شد:sq_6: وقتمو گرفته بود نمی زاشت برم لعنتی همه هم می خندیدن :sq_2:که من اونجا چه غلطی می کنم با سلام صلوات کشتمش :sq_7:تا recall کردم:sq_22: cait ult کرد منو تمومم کرد :sq_21:ولی انقدر که حرص اون minion رو دارم حد نداره.:sq_10:

پی نوشت:خودمونیما این شکلک جدیدا چه باحالن!:sq_25:

اخ اخ همین دیروز من ساپورت الیستر بودم که بوت هم نداشتم هنوز اول بازی بود . بعد میخواستم لاین رو عوض کنم دیدم به مینیونه همینجور داره میاد دنبالم گفتم بزار ببینم تا کجا میخواد بیاد پر رو .
همینجور از لاین تاپ تا بات اومد بی شعور . از bush هم استفاده نکردم فقط میخواستم ببینم تا کجا میاد دنبالم .

فکر کنم توی lol اولین کسی بودم که یک مینیون رو به اندازه 2 لاین جابه جا میکرد . البته فکر میکنم یه مشکلی به وجود اومده بود که اینطوری شده بود .

cpt.sepehr
05-11-2012, 09:18
باو :| ادم کنین دیگه CptSepehr :( با یه مشت نوب افتادم :(( چند روز پیش تو بازی زدم
ibot
مرده برگشته می گه
no im human
یهنی اون لحظه واقعا هنگ کردم :|
تو بازی همین الان رفتم میگم sivir برو bot میگه باشه اومده mid :| میگم بابا پایین نقشه برو ، میگه باشه باز موند mid :|
دیوانن :( راستی این ash بلد باشی یه قولیه برا خودشا ... :| یه بازی آخرای بازی خودش یه تنه 5 تا هیرو کشت ! دمیجش خیلییییی رفته بود بالا ! اصلا یه وضعی !
خودمم الان دارم با tryn کار میکنم ! بدک نیست ! اگه یه تانک باش باشه همرو می کشه ! اگه یه تانک همراش نباشه ... همش میمیره :sq_11:

Gregar
05-11-2012, 11:00
من الان چند وقته دارم الیستر میرم ساپورت . خیلی باهاش مچ شدم و خوب بازی میکنم . منم مثل اریا فکر کنم ساپورتم بهتر باشه تا کری .

اریا بیا یه بازی با بچه ها بزنیم . من تانک ، تو ساپورت و پژمان و عرفان هم بزنن دهنشون رو سرویس کنن . خیلی تیم خفنی میشه . مطمئن باش . شنیدم الیستر با بلیتز خیلی مچن که یکی تانک بشه یکی ساپورت واسه همین این فکر به ذهنم رسید :sq_17:

Aria1997
05-11-2012, 11:50
من الان چند وقته دارم الیستر میرم ساپورت . خیلی باهاش مچ شدم و خوب بازی میکنم . منم مثل اریا فکر کنم ساپورتم بهتر باشه تا کری .

اریا بیا یه بازی با بچه ها بزنیم . من تانک ، تو ساپورت و پژمان و عرفان هم بزنن دهنشون رو سرویس کنن . خیلی تیم خفنی میشه . مطمئن باش . شنیدم الیستر با بلیتز خیلی مچن که یکی تانک بشه یکی ساپورت واسه همین این فکر به ذهنم رسید :sq_17:

خیلی جالبه من به عنوان ساپورتر دارم رو الیستر کار میکنم! یعنی با همه بلدم جز این یعنی حرفه ای نیستم!هم تانکه هم هیل میکنه
آقا دیروز چه روز گندی بود یکی دو دست بیشتر نتونستیم بازی کنیم
شما بیشتر آن شو ببینیمت نیستی آخه :دی

باو :| ادم کنین دیگه CptSepehr :( با یه مشت نوب افتادم :(( چند روز پیش تو بازی زدم
ibot
مرده برگشته می گه
no im human
یهنی اون لحظه واقعا هنگ کردم :|
تو بازی همین الان رفتم میگم sivir برو bot میگه باشه اومده mid :| میگم بابا پایین نقشه برو ، میگه باشه باز موند mid :|
دیوانن :( راستی این ash بلد باشی یه قولیه برا خودشا ... :| یه بازی آخرای بازی خودش یه تنه 5 تا هیرو کشت ! دمیجش خیلییییی رفته بود بالا ! اصلا یه وضعی !
خودمم الان دارم با tryn کار میکنم ! بدک نیست ! اگه یه تانک باش باشه همرو می کشه ! اگه یه تانک همراش نباشه ... همش میمیره :sq_11:

سپهر خیلی باحالی :sq_2: منو پژمان و عرفان انقدر بهت میخندیم :دی

من یه اکانت دارم لول 13 فکرکنم چمپ هم panatheon blitz داره
خب چیه مگه منم یه زمانی sivir mid میرفتم
ببین تو لول پایین انتظار نداشته باش pro بازی کنن!
سعی کن خودتو سریع بکشی بالا و سعی کن از guide ها استفاده کنی
فقط آیتم نیست که ... توضیحاتم نوشته اونارم بخونم حتی اگه انگلیسیت خوب نیست ترجمه کن

hadi_gamer
05-11-2012, 14:21
سلام.
میخوام یه چمپ خفن بخرم که همه رو بترکونه.پیشنهادتون چیه؟
rengar خوبه؟ nidalee چطور؟ خودم از رنگار خیلی خوشم میاد به نظرتون قویه؟

Gregar
05-11-2012, 14:46
خیلی جالبه من به عنوان ساپورتر دارم رو الیستر کار میکنم! یعنی با همه بلدم جز این یعنی حرفه ای نیستم!هم تانکه هم هیل میکنه
آقا دیروز چه روز گندی بود یکی دو دست بیشتر نتونستیم بازی کنیم
شما بیشتر آن شو ببینیمت نیستی آخه :دی

سپهر خیلی باحالی :sq_2: منو پژمان و عرفان انقدر بهت میخندیم :دی

من یه اکانت دارم لول 13 فکرکنم چمپ هم panatheon blitz داره
خب چیه مگه منم یه زمانی sivir mid میرفتم
ببین تو لول پایین انتظار نداشته باش pro بازی کنن!
سعی کن خودتو سریع بکشی بالا و سعی کن از guide ها استفاده کنی
فقط آیتم نیست که ... توضیحاتم نوشته اونارم بخونم حتی اگه انگلیسیت خوب نیست ترجمه کن

تو هم کم میای دیگه . پژمان همیشه که انه . امروز یه بازی زدیم جات خالی . تا دقیقه 3 توسنتن 5 تا کیل بگیرن ازمون . همینجور دیگه بازی شده بود 21-9 . در کمال نامیدی میخواستیم سارند کنیم که یه دفعه هممون رو جو گرفت و زدیم دهن و مهن و همه رو سرویس کردیم . اخ که چه بازی ای بود . حال کردم . اخرش هم تا 38 دقیقه بردیم .

C0OPeR
05-11-2012, 17:37
سلام.
چقدر سرمایه داری ؟ :دی

DANT3
05-11-2012, 18:32
این 13 ابان هم خوشگل ری.......به پینگه ما
100 تا رفته رو پینگم:sq_10:

J A C K S O N
05-11-2012, 19:42
سلام.

Rengar نرف شده ولی به نظرم داریوش خوبه

kingstreet
05-11-2012, 20:07
سلام.

تو کدوم لاین بیشتر بازی میکنی اول ؟:دی

hadi_gamer
05-11-2012, 20:30
چقدر سرمایه داری ؟ :دی
فعلا 4500.گرونترین چمپ چنده؟قیمتش مهم نیست میخوام قوی باشه.

hadi_gamer
05-11-2012, 20:31
تو کدوم لاین بیشتر بازی میکنی اول ؟:دی
فعلا که اکثرا 3v3 بازی کردم.معمولا میرم پایین.بعضی موقع هم بالا.

Aria1997
05-11-2012, 21:56
فعلا 4500.گرونترین چمپ چنده؟قیمتش مهم نیست میخوام قوی باشه.

گرون ترین 6300 تاست

kingstreet
05-11-2012, 22:09
3v3 نرو باوو بیا 5v5 واسه bot میتونی vayne بخری خیلی ope یا miss fortune یا caitlyn هم خوبه.

TR4NC3
05-11-2012, 23:10
طی تجربیاتم پی بردم Op ترین هیرو کسی نیست جز Irelia :دی
باهاش خوب بازی کنی خدایی کل تیمو جمع میکنه ...

J A C K S O N
05-11-2012, 23:21

از کدوم تجربه سخن میگویی فیدرر

DANT3
06-11-2012, 00:37
لول راست میگی امید امروز رنک همین irlia جممون کرد .
البته بعد فید شده بود . منم که اصله کاری بودم لگ داشتم:5::31:

cpt.sepehr
07-11-2012, 10:02
اااا
بچه ها .... این tryn چقد خفنه ! یه یوتی داره وقتی مردی ، نمیمیری ! :sq_8: چند ثانبه بعد میمیری ! :sq_13: اون مرده هم فکر می کنه اخر عمرته میمونه هی میزنتت !غافل از اینکه عمری ندارم که اون کم کنه :sq_24: بعد میزنی به راحتی می کشیش چون قدرتت پر شده :sq_25:!بعد q میزنی قدرت پرت همش میشه عمر نمیمیری :sq_2: 18 تا کشتم یکی مردم :sq_19:

Gregar
07-11-2012, 10:51
مثل اینکه یه اپدیت بسیار خفن قراره واسه بازی بیاد درسته ؟ چون گفته کلی چیز میز عوض میشه . حتی مستری ها .

Aria1997
07-11-2012, 11:48
اااا
بچه ها .... این tryn چقد خفنه ! یه یوتی داره وقتی مردی ، نمیمیری ! :sq_8: چند ثانبه بعد میمیری ! :sq_13: اون مرده هم فکر می کنه اخر عمرته میمونه هی میزنتت !غافل از اینکه عمری ندارم که اون کم کنه :sq_24: بعد میزنی به راحتی می کشیش چون قدرتت پر شده :sq_25:!بعد q میزنی قدرت پرت همش میشه عمر نمیمیری :sq_2: 18 تا کشتم یکی مردم :sq_19:

یعنی اون دستی که باهم بازی کردیم نمیدونستی اینو؟:sq_11:

Fusi0n
07-11-2012, 11:59
الان یه مدت دارم متن میخونم موضوعات جالبی زوم کردن بخش ایتم - جونگل - اپسیل و مستری تغییرات میدن
چیزی که گفته جالب هست خودم تو بخش ایتم من برای AD کمبود احساس میکنم مخصوصا برای figther ... الان ایتم میج وضعیت بهتری داره حالا بحث کرده که باید درش بالانس باشه ....
تو یک بخش گفته تغییرات در ایتم و ایتم جدید ......
ولی خیلی حساس میاد امیدوارم خوب پیش بره

تو مستری رو Magic Resistance and Armor زوم کرده تو Summoner Spells رو cooldown مال فلش و Ignite ........

avator20002000
07-11-2012, 12:51
snowball هستش هیروهای snowball دیگه هم هستن مثل :riven,...

اااا

tryn cc روش می زنن زود feed میشه تو بازی ها اکثرا.

cpt.sepehr
07-11-2012, 13:46
یعنی اون دستی که باهم بازی کردیم نمیدونستی اینو؟:sq_11:

نه :sq_24: بار اولم بود برش می داشتم !

tryn cc روش می زنن زود feed میشه تو بازی ها اکثرا.

ببخشید میشه lvl 10 صحبت کنین ؟ :sq_12: cc چیه ؟ feed میدونماااا:sq_22: cc چیه ؟ :sq_13: برا lvl 10 خوبه دیگه ! حالا الان 3k دارم ! میکنمش 6300 ! چه بخرم جا tryn ? :sq_9:

avator20002000
07-11-2012, 14:34
cc crowd control میشه همون fear stun slow .... که بعضی چمپ ها دارن
مثل fear از fiddle shaco
stun از taric
slow از nunu
مثلن فکر کن ult کردی tryn رو بعد slowt کردن خوب اون 6 ثانیه ای که داری به هدر رفته چون دستت نمی رسه برسه با چرخش به سمتشون هم دیره دیگه.واسه lvl 10 خوبه ولی یه سری هیرو ها رو نمیشه زیر 20 بازی کرد خوب .Rune می خوان مثل akali و ...

J A C K S O N
08-11-2012, 00:07
سلام بچه ها بازم وقتی که میخوای روی Play کلیک کنی نارنجی نمیشه فک کنم میخواد امشب اپدیت بیاد:sq_12:

kingstreet
08-11-2012, 00:43
سلام بچه ها بازم وقتی که میخوای روی Play کلیک کنی نارنجی نمیشه فک کنم میخواد امشب اپدیت بیاد:sq_12:
امشب بره آپدیت بهتره شب میزاریم آپ میشه فردا بازی میکنیم:دی

J A C K S O N
08-11-2012, 01:24
امشب بره آپدیت بهتره شب میزاریم آپ میشه فردا بازی میکنیم:دی

اره ولی اینکارو نمیکنن میزارن ساعت کاری خودشون ساعت 7 صبح اونا که میشه 9/10 ما:sq_9:

Gregar
08-11-2012, 11:28
شاید امروز هم نیاد اپدیت . ولی از خدامه توی این اپدیت کول داون اسپل ها رو زیاد کنن مخصوصا ignite . اخه همه هیروهایی که من میرم همه heal میکنن خودشون رو بعد این ignite میشه دشمن جون من .

هیروهایی که میرم AP Yi ، موندو ، الیستر ، تاریک و ... همه هیل دارن که با ignite دهنم سرویس میشه . مخصوصا موندو و Ap yi .

بچه ها راستی هیرویی هست که از Ap yi بیشتر هیل کنه خودشو ؟ اگه 500 تا ap داشته باشی تقریبا 2500 تا پر میکنه .

Fusi0n
08-11-2012, 13:17
اینطور که به نظر میاد کلا یه تغیراتی اساسی تر باشه چون اینجا خبر از New Gameplay زده ؟!

چند وقت پیش اگه یادتون باشه یه نظر سنجی بود که اگر به بازی vote میدادی 10 روز ای پی فعال میکردن (البته خبری نشد)
ولی چیزی که عحیب بود نظر سنجی برای بهترین MMO بود !!!!!!!!
به نظر میاد میخوان یک حرکت جدیدی شروع کنن ........................

Gregar
08-11-2012, 13:35
اینطور که به نظر میاد کلا یه تغیراتی اساسی تر باشه چون اینجا خبر از New Gameplay زده ؟!

چند وقت پیش اگه یادتون باشه یه نظر سنجی بود که اگر به بازی vote میدادی 10 روز ای پی فعال میکردن (البته خبری نشد)
ولی چیزی که عحیب بود نظر سنجی برای بهترین MMO بود !!!!!!!!
به نظر میاد میخوان یک حرکت جدیدی شروع کنن ........................

اره منم گفتم تغییرات اساسیه . در ضمن اون ip هم 10 روز نبود و 10 win بود فقط که به من دادن . شما رو نمیدونم .

این صفحه که گذاشتی راجع به ایتمهاست که طبق این گفته ها :

1.قراره خیلی از ایتمها که تا الان جزو کم استفاده ترین ایتمها بودن (مثل ایتمهایی که 20 تا استک دارن یا ایتمهای تیمو که فقط مخصوص خودشن) کلا یه تغییر اساسی بکنن تا محبوبیت داشته باشن و قابل استفاده بشن .

2.قراره یه سری ایتم خاص اضافه بشه که بیشتر بدرد یک چمپ بخوره و مخصوص اون چمپ بشه که به نظرم عالیه .

3.قیمت ایتمها هم بیشتر بالانس میشه در مقابله خاصیتی که دارن .

4.دیگه اونجور نیست که مثلا یه ایتم رو تا mid game میخریش منتهی فقط از اون ایتم یه بیلد بتونی بسازی . مثلا از یک warden mail میشه فقط randuins omen رو بسازی ولی حالا انتخاب های بیشتری خواهید داشت .

در کل ایتمها جوری تغییر میکنن که دیگه خیلی از چمپ ها بیلد یکسان نداشته باشن . مثل ashe و tryn

avator20002000
08-11-2012, 16:22
شاید امروز هم نیاد اپدیت . ولی از خدامه توی این اپدیت کول داون اسپل ها رو زیاد کنن مخصوصا ignite . اخه همه هیروهایی که من میرم همه heal میکنن خودشون رو بعد این ignite میشه دشمن جون من .

هیروهایی که میرم AP Yi ، موندو ، الیستر ، تاریک و ... همه هیل دارن که با ignite دهنم سرویس میشه . مخصوصا موندو و Ap yi .

بچه ها راستی هیرویی هست که از Ap yi بیشتر هیل کنه خودشو ؟ اگه 500 تا ap داشته باشی تقریبا 2500 تا پر میکنه .
mundo حتما باید ingite بشه چون heal reduce countereshe وگرنه نمیمیره اصلا اخرای بازی.
nunu هم heal خوبی داره اگر ap باشه.

Gregar
08-11-2012, 18:35
mundo حتما باید ingite بشه چون heal reduce countereshe وگرنه نمیمیره اصلا اخرای بازی.
nunu هم heal خوبی داره اگر ap باشه.

خوب همون دیگه . منم دلم نمیخواد بمیره . مخصوصا اخرای بازی . هنوز نتونستم بیلدش رو توی یه بازی کامل کنم اینقدر که بازی ها زود تموم میشه . کاش این surrend رو بردارن D:

cpt.sepehr
09-11-2012, 16:04
بابا آدم تا چقدر میتونه نوب باشه ؟؟؟ :sq_6:
یه دست رفتم بات 2 تا کشتم ، از وسط مرده میگه من میخوام بات باشم :sq_6: رفتم وسط باز 2 تا کشتم مرده 2 بار مرده :| میگه نه من همون وسط می خوام باشم :sq_6: دست بعد دوباره اومدم بازی ، احمقا 3 نفر رفتن بالا وسط خالیه:sq_6: رفتم وسط 3 تا هیرو مقابلمن :sq_6: میگم بابا یکیتون بیاد پایین ! 9 بار مردم :| آخرش برگشتن سر فحش به من کشیدن که چرا وسط آزاد شد :| میگم آخه دیوانه ها من tryn جلوم 3 تا هیرو همه ranged چیکار کنم ؟:sq_10: شما 3 تا چرا رفتین بالا ؟ :sq_10:برگشته میگه ما دوستیم میخوایم باهم باشیم :sq_6:
یعنی ، یعنی :sq_6:

Gregar
09-11-2012, 17:47
بابا آدم تا چقدر میتونه نوب باشه ؟؟؟ :sq_6:
یه دست رفتم بات 2 تا کشتم ، از وسط مرده میگه من میخوام بات باشم :sq_6: رفتم وسط باز 2 تا کشتم مرده 2 بار مرده :| میگه نه من همون وسط می خوام باشم :sq_6: دست بعد دوباره اومدم بازی ، احمقا 3 نفر رفتن بالا وسط خالیه:sq_6: رفتم وسط 3 تا هیرو مقابلمن :sq_6: میگم بابا یکیتون بیاد پایین ! 9 بار مردم :| آخرش برگشتن سر فحش به من کشیدن که چرا وسط آزاد شد :| میگم آخه دیوانه ها من tryn جلوم 3 تا هیرو همه ranged چیکار کنم ؟:sq_10: شما 3 تا چرا رفتین بالا ؟ :sq_10:برگشته میگه ما دوستیم میخوایم باهم باشیم :sq_6:
یعنی ، یعنی :sq_6:

ما دوستیم میخوایم با هم باشیم ؟ :sq_6:

این جمله رو که کلا من تو بازی ببینم مرد نیستم اگه در جا لیو نکنم . شورشو دراوردن اینایی که با هم میان و میخوان تو کل بازی با هم باشن . کلا بقیه تیم باید برن اب نمک قرقره کنن . من به خاطر همین اوضاع بود که الان چندوقته بیشتر با بچه های همینجا میزنم .

Aria1997
09-11-2012, 18:07
ما دوستیم میخوایم با هم باشیم ؟ :sq_6:

این جمله رو که کلا من تو بازی ببینم مرد نیستم اگه در جا لیو نکنم . شورشو دراوردن اینایی که با هم میان و میخوان تو کل بازی با هم باشن . کلا بقیه تیم باید برن اب نمک قرقره کنن . من به خاطر همین اوضاع بود که الان چندوقته بیشتر با بچه های همینجا میزنم .

منم این حرفارو خیلی وقت پیش زدم
لعنت به premade
امروز با بچه های ایرانی بازی کردیم جاتون خالی بازی فوق العاده ای بود کلی حال کردیم
fizz بودم تو mid
همه عالی بازی کردن

cpt.sepehr
09-11-2012, 23:47
منم این حرفارو خیلی وقت پیش زدم
لعنت به premade
امروز با بچه های ایرانی بازی کردیم جاتون خالی بازی فوق العاده ای بود کلی حال کردیم
fizz بودم تو mid
همه عالی بازی کردن

کوفتت بشه :sq_11: من که نوبم ایرانیا بام بازی نمی کنن :sq_11:مجبورم با خارجیا نوب تر از خودم بازی کنم :sq_3:اینم از شانس ما هر چی ایرانیه lvl30 و pro هست :sq_17:

kingstreet
09-11-2012, 23:49
کوفتت بشه :sq_11: من که نوبم ایرانیا بام بازی نمی کنن :sq_11:مجبورم با خارجیا نوب تر از خودم بازی کنم :sq_3:اینم از شانس ما هر چی ایرانیه lvl30 و pro هست :sq_17:
آره بنده خدا هیچکس دوسش نداره این آریا نمیزاره باهات بازی کنیم سپهر میگه نوبی(هستیآ):دی

Aria1997
10-11-2012, 00:28
یعنی حرف این جنازه رو گوش نکنیا سپهر
من واسه خودت گفتم تو با ما بازی بکنی حریفهای لول 30 میوفته جلوت
خب معلومه کم میاری تازه نه mast داری نه rune
با هم لولیات بازی کن که بزنیشون :دی
منظور بدی نداشتم من

moxx
10-11-2012, 01:13
سلام
یه سری skin ها توی store نیست، یه چیزائی در مورد legacy skin خوندم. اینا رو راهی نداره بشه گرفت؟

DANT3
10-11-2012, 02:03
سلام
یه سری skin ها توی store نیست، یه چیزائی در مورد legacy skin خوندم. اینا رو راهی نداره بشه گرفت؟
عزیز اون اسکین هایی که شما منظورته اسکین های limite هستش. و riot برای مناسبت های خاص واسه خریدمیزاره و بعد از تایمه مشخصی unavaileble میشن.
راستی دوستان منم ادد کنید plz
ALIDAN3 <> Eu West

avator20002000
10-11-2012, 17:13
عزیز اون اسکین هایی که شما منظورته اسکین های limite هستش. و riot برای مناسبت های خاص واسه خریدمیزاره و بعد از تایمه مشخصی unavaileble میشن.
ALIDAN3 <> Eu West

نه بابا منظورش legacy skin بود نه اونایی که میگی .اونا بحثش جداس.
legacy skins ها حذق شدن مثل red card katarina با بعضی اسکین های باحال قدیمی مثلا ماله ez و غیره
هیچ راهی دیگه برای گرفتنشون نیست اگر خوش شانس بودی قبل از اون پچی که اینا رو حذق کرد گرفته بودی .یعضی هاش خدا بود بقیش مثله ماله تاریکو سبز می کرد تو ذوق می زد

Kheee
10-11-2012, 18:01
سلام چطوری کاری میکنن که هیرو میرقصه یا میخوابه؟
و کلمه GJبه چه معناست؟

Aria1997
10-11-2012, 18:13
و کلمه GJبه چه معناست؟

gj = good job
بخوای برقصی و اینا :
dance/
taunt/
laugh/

kingstreet
10-11-2012, 19:24
ALIDAN3 <> Eu West
یوزر خودتم اشتباه مینویسی آخه ؟؟:دی

اینایی که آریا گفته رو تا بخوای بنویسی خفت شدی:دی
Ctrl+1
Ctrl+2
Ctrl+3
Ctrl+4

Fusi0n
10-11-2012, 20:35
اینایی که آریا گفته رو تا بخوای بنویسی خفت شدی
Ctrl+1
Ctrl+2
Ctrl+3
Ctrl+4
با اینا حسابی میرم رو مخ حریف .... چندین بار اخر بازی فش گرفتیم بخاطر این ترول بازی :sq_24::sq_2: ولی فاز میده :31:

DANT3
10-11-2012, 22:37
[QUOTE=kingstreet;7309845]یوزر خودتم اشتباه مینویسی آخه ؟؟:دی

الان کجاش اشتباس مثلا؟:sq_11:

Gregar
10-11-2012, 22:43
دیدین قراره توی اپدیت جدید حال این جنگلی ها (!!!) رو بگیرن . یه سری ایتم بیشتر مخصوص جنگلی ها میاد . کلا جنگل رفتن سخت تر میشه . اکثر حیوونهای جنگل قوی تر میشن . دیگه هر هیرویی که از ننه باباش قهر میکنه نمیتونه بره جنگل . باید این هیروهای جنگلی رو انتخاب کرد . و مهمتر از همه هم اینکه دیگه pull هم برداشته میشه . چون تا طرف دمیج بخوره به نزدیکترین هیرو حمله میکنه . توی تاپیکش نوشته بودن مثل اینکه همون jungle ورژن یک میشه . من که اون زمان لول پایین بودم و نمیدونستم جنگل چیه . به هر حال اینجور که ادعا کرده جنگل رفتن سخت تر شده و باعث شده که دیگه نشه همون اول بازی طرف گنک کنه .

Aria1997
10-11-2012, 23:02
دیدین قراره توی اپدیت جدید حال این جنگلی ها (!!!) رو بگیرن . یه سری ایتم بیشتر مخصوص جنگلی ها میاد . کلا جنگل رفتن سخت تر میشه . اکثر حیوونهای جنگل قوی تر میشن . دیگه هر هیرویی که از ننه باباش قهر میکنه نمیتونه بره جنگل . باید این هیروهای جنگلی رو انتخاب کرد . و مهمتر از همه هم اینکه دیگه pull هم برداشته میشه . چون تا طرف دمیج بخوره به نزدیکترین هیرو حمله میکنه . توی تاپیکش نوشته بودن مثل اینکه همون jungle ورژن یک میشه . من که اون زمان لول پایین بودم و نمیدونستم جنگل چیه . به هر حال اینجور که ادعا کرده جنگل رفتن سخت تر شده و باعث شده که دیگه نشه همون اول بازی طرف گنک کنه .

خوب کاری میکنن :دی خدا کنه diana جانگلر بمونه برش ندارن یه وقت :sq_3:

kingstreet
11-11-2012, 00:09
ALIDAN3
T جا گذاشتی :دی خوبه جنگل باز نیستم من همون مید بیشتر حال میده:دی

J A C K S O N
11-11-2012, 00:27
تیمی هست که حاضر باشه با بکسه ما Match Ranked بده 5v5 ?:sq_11:

ID LoL Mano Add Konid : B3NYaMiN

DANT3
11-11-2012, 12:46
تیمی هست که حاضر باشه با بکسه ما Match Ranked بده 5v5 ?:sq_11:

ID LoL Mano Add Konid : B3NYaMiN
حیف 5v1 نمیشه زد............:sq_22:

Fusi0n
11-11-2012, 17:14
چه بد واقعا حال گیری به احتمال براش شما پیش میاد :sq_3:
بعضی مواقع انقدر تیم دست بدست میکنه :sq_10: که اخر سر تیم حریف ایتم میچینه میاد کل بیس جم میکنه :sq_18: اول بازی تیم کاملا تو دستمون ولی به دقیقه 40 اینا میرسه ایتم میبندم دیگه هیچ کار نمیشه کرد ......... :sq_17:
افسوس که افسوس :31: میشه بدترین خاطره گیمری ادم ..

cpt.sepehr
12-11-2012, 10:13
بچه ها جاتون خالی !:sq_24: دیروز با ایرانیا زدم چه حالی داد :sq_8: هرچند بیشتر از اینکه ببیریم باختیم :sq_17: ولی حال داد ! این MF هم اصلا ارزش پولشو نداره :sq_22: هیرو باید شمشیر داشته باشه !:sq_12: قدرت :sq_23:! ابهت :sq_15:! میبیننش فرار کنن !:sq_13: نه اینکه مثل این mf زیر تاور هم ببینین بش اتک بدن :sq_11:

avator20002000
12-11-2012, 17:06
بچه ها جاتون خالی !:sq_24: دیروز با ایرانیا زدم چه حالی داد :sq_8: هرچند بیشتر از اینکه ببیریم باختیم :sq_17: ولی حال داد ! این MF هم اصلا ارزش پولشو نداره :sq_22: هیرو باید شمشیر داشته باشه !:sq_12: قدرت :sq_23:! ابهت :sq_15:! میبیننش فرار کنن !:sq_13: نه اینکه مثل این mf زیر تاور هم ببینین بش اتک بدن :sq_11:

سپهر بیخیال adc بشو برو همون offtank بخر (fighter) هم قدرت داره هم مقاوم تره.garne مثلا خیلی خوبه ها!:sq_25: