PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70

Milad.n1
24-09-2015, 14:01
پینگ 4.2.2.4 -تی بگیر
برای من 92 ام اس هستش
تو بازی هم 130 زیر 150 هستش
شاتل پینگش تو بازی احتمالا 200 خواهد بود یا 220
به نظرم همین صبا بگیر. ولی اگر پینگ بالای 200 هستش
من یک بار برای مستاجر یکی از مغازه هامون این بازی رو ریختم با شاتل پینگش 220 اینا بود تقریبا. برای من مثلا 170 بود. الان پینگه بهتر هم شده باری من.
به سایت خود صبادز برو و یک قسمتی داره ثبت شکایت
اونجا شکایت ثبت کن. شلوغش کن. بگو بابا این چه وضعشه پینگ اینقدر بالاس. رفیق من تو شهرهای دیگه مثلا قم که من هستم 128 از شما میگیره پینگش هم زیر 100 هستش تو بازی هم 130
خلاصه چند بار شکایت کن. یک اقایی هستش به اسم اقای شمس بهت زنگ میزنه پیگیر میشه درست میشه بعد از یک مدت اگر زیاد پیله بشی

صبا از نظر پینگ بهتر از بقیه هستش. حالا ممکنه یک موقع دزد میشه ولی فعلا من راضیم :n16:

گرافیک بازی رو هم اگر روی وری های بزاری هر بازی که 1 ساعت هستش 25 مگ این حدودا استفاده می کنه. ولی اگر روی وری لا بزاری 15 مگ هر بازی

در مورد بازی لول و دوتا 2 باید بگم
بازی لول مثلا 23% انلاین بازی می کنند.
بازی دوتا 4 5 % هستش
شما تو گوگل بزن مثلا
most online game played or players
اولین و معتبرترین سایت که میاد میبینی
statista.com/statistics/251222/most-played-pc-games
حالا اختلاف رو ببین. هم از نظر گرافیکی و هم از نظر نو آوری و خلاقیت و .... خوب کار کرده. ( ریوت از اونجات خوردم. بازی کن خوب بده . فن استاد میم شماره رو اجرا کردم )
البته اولش بازیش خوشت نمیاد. ولی بعد از 1 2 هفته بدجور معتاد میشی. سعی کن از اونجای ریوت بخوری. اگر شاکی بشی از ریوت بازی کن بد بهت میده حالت جا میاد. خلاصه باید مثل میم شماره دستمال پشمی دست بگیری که راحت گلد بشی :n18:

راستی . بازی کردی پولت رو بابت اسکین حروم نکن. ویت ا مینت ؟ w8 a mintue ? نه نه اسکین زیاد بخر. ( اینطوری از اونحای ریوت میخورم که بازی کن خوب بده ) اسکین بخر. بخر بخر. ریوت میبینی منو ؟ بازی کن خوب بده :n20:
ممنون دوست عزیز شما الان پینگتون از 4.2.2.4 92 هست؟ این که خیلی عالی هست شما الان سرویس گیمینگ صبا را فعال کردین که پینگتون اینه؟
در باره شاتل باید بگم که من از چند نفر از دوستام که در اصفهان هستند پرسیدم گفتن شاتل برای گیم خوبه و بهتر از صبا هست شما در چه شهری هستین؟
من الان یه سرویس 6 مگ از شاتل گرفتم و تا هفته دیگه برام وصل میشه ولی صبا واقعا دزده درست میگید
پینگ من با 4.2.2.4

Pinging 4.2.2.4 with 32 bytes of data:
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=235ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=233ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=231ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=232ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=242ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=234ms TTL=50
Reply from 4.2.2.4: bytes=32 time=236ms TTL=50

Milad.n1
24-09-2015, 14:12
داداش شما هزار سال دوتا 800 مگ بازی میکردی:n02:
حالا دوتا 2 اومده رفتی دنبال گرافیک ؟!!!!:n09::n19:
چه ربطی داره!!!!
dota ماله 10 سال پیشه 10 سال پیش بازی ها گرافیکه خودشونا داشتن الانم بازی ها گرافیک خودشونا دارن
شما الان حاضری یه بازی با گرافیک 10 ساله پیشا بازی کنی ؟

Milad.n1
24-09-2015, 14:17
درضمن اولین نسخه league of legends که چند سال پس از دوتا امد 1 گیگ بیشتر نبود بعد شما بازی دوتا که در زمان خودش گرافیک خوبی داشته را مسخره میکنی؟

CarryPotter
24-09-2015, 15:15
سلام بچه ها میخواستم بدونم تهران از کجا نت بگیرم ؟
میخوام پینگش بین 150 تا 200 باشه سرعت دانلودشم خوب باشه شاتل شنیدم ولی میگن خیلی طول میکشه تا نوبتت بشه
مخابرات دارم الان که راضی نیستم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

Arrowtic
24-09-2015, 20:32
پست های دعوای اخیر هم پاک شدن .
مدت زیادیه که این تاپیک موضوعش بیشتر شده یه سری دعوای بی معنی و تکراری . مرتب یه سری از دوستان یه حرف رو میزنن و بقیه هم به صورتی که همیشه ثابته پاسخ میدنو دعوا به وجود میاد .
تا امروز خیلی زیاد با این موضوعات کنار اومدم و همیشه فقط یه تذکر تو تاپیک بوده و یه پاک شدن پست ها .

ولی این پست یه اتمام حجتی باشه . روش کار فرق میکنه . بحث و گفتگو جای خود داره ، ولی وقتی توش بی احترامی بیاد و جو خراب بشه و به دعوا تبدیل بشه ، عکس العمل خیلی سخت تر از سابق میشه .

امیدوارم یه بار هم که شده مراعات کنید .

Arrowtic
24-09-2015, 20:43
سلام

سلام دوستان
من میخوام یه بازی انلاین انجام بدم قبلا wow و dota2 بازی میکردم بازی هم خوب هست میخواستم ببینم این بازی league of legends از طریق استیم اجرل میشه یا نه؟
و ایا از dota2 بهر هست من چون بازی نکردم نمیتونم نظر بدم ولی dota2را که بازی میکردم خیلی بازی خوبی بود این بازی در حد او هست؟ حجمش که خیلی کمتر از دوتا 2 هست فکر کنم محدودیت های بیشتری داره
اگه کسی بازی انلاین دیگه ای هم سراغ داره که ممنون میشم بگه.
توی این سبک این دو بازی حرف اول رو میزنن .
نمیشه ساده گفت این از اون بهتره . هر کدوم در مقایسه خوبی و بدی خودشو داره و مهم تر از اون سلیقه ی شما حرف اول رو میزنه . برای مثال من خودم با وجود اینکه LoL رو یه بازی عالی میدونم ، به شدت Dota2 رو بیشتر میپسندم .

داش شک نداشته باش که این بازی از dota 2 بهتره بازی خودش client داره و از استیم اجرا نمی شه حجم بازی فکر کنم 4 گیگ باشه region هایی که توشون ایرانی زیاده هم eune & euw هستند
این که یه بازی از استیم اجرا میشه هیچ دلیلی بر ضعف نیست . درضمن لازم به ذکره که Dota2 ساخته ی خود تیم استیم و دراصل Valve هست و استیم علاوه بر میزبانی بازی ، سرورهاش رو هم خودش تامین میکنه . بازی ای مثل Counter Strike : Global Offensive هم وضعیت مشابه داره .

داداش گرافیک بازی نسبت به doa2 خوب هست؟
4 گیگ کجا 16 گیگ کجا!!
سبک گرافیک ها فرق دارن خیلی . بهتره عکس(ترجیحا ویدئو) ببینید از گیم پلی دو بازی و مقایسه کنید و ببینید کدوم طبق سلیقتونه . بسته به فرد نظر هم متفاوته . حجم بازی نمیتونه ملاک برای مقایسه گرافیک باشه اصلن .

سلام بچه ها میخواستم بدونم تهران از کجا نت بگیرم ؟
میخوام پینگش بین 150 تا 200 باشه سرعت دانلودشم خوب باشه شاتل شنیدم ولی میگن خیلی طول میکشه تا نوبتت بشه
مخابرات دارم الان که راضی نیستم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
به شدت وابسته هست به منطقه ی محل سکونتتون .
من خودم کرج هستم و نت مخابرات دارم و خیلی راضیم ازش ، در حالی که دوستای دیگم تو مناطق دیگه ی شهر نتشون خیلی ضعیفه . میتونید برید بخش اینترنت انجمن و تاپیک ها رو بخونید و بپرسید از کسایی که از اون شرکتا نت گرفتن .

Milad.n1
24-09-2015, 21:00
سلام

توی این سبک این دو بازی حرف اول رو میزنن .
نمیشه ساده گفت این از اون بهتره . هر کدوم در مقایسه خوبی و بدی خودشو داره و مهم تر از اون سلیقه ی شما حرف اول رو میزنه . برای مثال من خودم با وجود اینکه LoL رو یه بازی عالی میدونم ، به شدت Dota2 رو بیشتر میپسندم .

این که یه بازی از استیم اجرا میشه هیچ دلیلی بر ضعف نیست . درضمن لازم به ذکره که Dota2 ساخته ی خود تیم استیم و دراصل Valve هست و استیم علاوه بر میزبانی بازی ، سرورهاش رو هم خودش تامین میکنه . بازی ای مثل Counter Strike : Global Offensive هم وضعیت مشابه داره .

سبک گرافیک ها فرق دارن خیلی . بهتره عکس(ترجیحا ویدئو) ببینید از گیم پلی دو بازی و مقایسه کنید و ببینید کدوم طبق سلیقتونه . بسته به فرد نظر هم متفاوته . حجم بازی نمیتونه ملاک برای مقایسه گرافیک باشه اصلن .

به شدت وابسته هست به منطقه ی محل سکونتتون .
من خودم کرج هستم و نت مخابرات دارم و خیلی راضیم ازش ، در حالی که دوستای دیگم تو مناطق دیگه ی شهر نتشون خیلی ضعیفه . میتونید برید بخش اینترنت انجمن و تاپیک ها رو بخونید و بپرسید از کسایی که از اون شرکتا نت گرفتن .
اره داداش حرفتا قبول دارم منم الام که دانلود کردم دیدم زیاد به دلم نچسبید همون dota2 را بیشتر ترجیح میدم البته نمیگم که lol بده ولی همون جور که گفتی سلیقه ای هست.
درباره اینترنتم که گفتی من قبل از صبانت که الان دارم اینترنت مخابرات داشتم که برای دانلود عالی بود ولی برای بازی نه! پینگش زیاد جالب نبود الانم که صبا دارم نه پینگ خوبه نه سرعت یعنی خیلی بد تر از مخابرات شد حالا هم که درخواست شاتل دادم و تا هفته ی اینده وصل میشه
میخواستم ازت بپرسم این منطقه محل سکونت که گفتی ممکن یه شرکت تو اون منطقه اینترنتش خوب نباشه ولی یه شرکت دیگه خوب باشه؟
یعنی ممکن صبا تو منطقه سکونت من بد سرویس بده ولی شاتل خوب باشه؟
ممنون میشم جواب بدی

Arrowtic
24-09-2015, 21:35
اره داداش حرفتا قبول دارم منم الام که دانلود کردم دیدم زیاد به دلم نچسبید همون dota2 را بیشتر ترجیح میدم البته نمیگم که lol بده ولی همون جور که گفتی سلیقه ای هست.
درباره اینترنتم که گفتی من قبل از صبانت که الان دارم اینترنت مخابرات داشتم که برای دانلود عالی بود ولی برای بازی نه! پینگش زیاد جالب نبود الانم که صبا دارم نه پینگ خوبه نه سرعت یعنی خیلی بد تر از مخابرات شد حالا هم که درخواست شاتل دادم و تا هفته ی اینده وصل میشه
میخواستم ازت بپرسم این منطقه محل سکونت که گفتی ممکن یه شرکت تو اون منطقه اینترنتش خوب نباشه ولی یه شرکت دیگه خوب باشه؟
یعنی ممکن صبا تو منطقه سکونت من بد سرویس بده ولی شاتل خوب باشه؟
ممنون میشم جواب بدی
باز اگه توانایی دانلودشو دارید تست کردنش خالی از لطف نیست .
درباره سوالت هم آره همینطوره . مخابرات گوهردشت کرج خیلی کیفیت خوبی داره . ولی تو عظیمیه شاتل از مخابرات بهتره . به مرکز مخابراتیتون ربط داره .

sauronn
24-09-2015, 22:19
من کی گفتم چون بازی از استیم اجرا میشه ضعیفه خوبه والا حرف می ندازن تو دهن مردم درضمن تعداد پلیر 7-8 برابر lol نسبت به dota دلیلی بر برتر بودنشه همینطور پر بازدید ترین بازی تو twitch

فرستاده شده از SM-G900Hِ من با Tapatalk

Arrowtic
24-09-2015, 22:47
من کی گفتم چون بازی از استیم اجرا میشه ضعیفه خوبه والا حرف می ندازن تو دهن مردم درضمن تعداد پلیر 7-8 برابر lol نسبت به dota دلیلی بر برتر بودنشه همینطور پر بازدید ترین بازی تو twitch

در ادامه ی همون حرفتون اینو گفته بودید و برداشت این طور بود .
عرض شود که ، تعداد پلیر دلیل برتری هیچ وقت نبوده و نیست . یا بیننده ی Twitch . همونطوری که مقدار جوایز مسابقات International دوتا2 بر خلاف گفته بسیاری از طرفداراش دلیلی بر بهتر بودنش از LoL نیست .
به نظر من نمیشه این 2 بازی رو به همین راحتی مقایسه کرد و گفت این از اون بهتره . چون از لحاظ فنی و ساختاری چنین برتری وجود نداره(حرفم دو طرفه هستش) و در کل همون بحث سلیقه هست که تعیین کننده ی نهایی میشه . برای همینم هست که من همیشه پیشنهادم برای کسایی که میخوان یکیو انتخاب کنن ، دیدن ویدئو و در صورت امکان تست کردن هر دو بازی بوده و هست .

kamron_devil
25-09-2015, 10:25
در ادامه ی همون حرفتون اینو گفته بودید و برداشت این طور بود .
عرض شود که ، تعداد پلیر دلیل برتری هیچ وقت نبوده و نیست . یا بیننده ی Twitch . همونطوری که مقدار جوایز مسابقات International دوتا2 بر خلاف گفته بسیاری از طرفداراش دلیلی بر بهتر بودنش از LoL نیست .
به نظر من نمیشه این 2 بازی رو به همین راحتی مقایسه کرد و گفت این از اون بهتره . چون از لحاظ فنی و ساختاری چنین برتری وجود نداره(حرفم دو طرفه هستش) و در کل همون بحث سلیقه هست که تعیین کننده ی نهایی میشه . برای همینم هست که من همیشه پیشنهادم برای کسایی که میخوان یکیو انتخاب کنن ، دیدن ویدئو و در صورت امکان تست کردن هر دو بازی بوده و هست .

البته مثلا دوتا جایزه 1000 تا میده
ولی لول مثلا 700 تا. ولی لول 3 بار مسابقه مثلا میزاره میشه 2100 که باز بیشتره

ولی ادمین درست میگه. باید بازی کنی. من خودم 7 8 سال دوتا1 بازی میکردم. وفتی لول رو دیدم گفتم چه بازی بیخودیه. زوری بازی کردم. بعد از 1 2 هفته لامصب چنان معتادش میشی.

در مورد تعداد بازی کن خوب هرچی کیفیت یک چیزی بیشتر باشه مردم بیشتر طرف اون میرن. البته ملاک 100% نیست. سلیقه هم هست. ولی به نظر من اگر قرار وقت بزاری بازی کنی بیا لول بازی کن ^^ حالا خودت میدونی ( ولی این رو بگم بعدا هم معتادش میشی هم رو مخت زیاد زیاد خواهد رفت به دلیل بازی کن های خوبی که تو تیمت میفتن )

pharm
25-09-2015, 18:11
دوستان اینجا کسی eune نیست رنکش plat V به بالا باشه؟ من 6 تا بازی باختم تو plat V پشت سر هم همه ی تیم مقابل diamond میوفته نمیدونم چرا

pharm
25-09-2015, 18:14
اقای kamron devil این متنو برای من ترجمه کن مرسی
حالا اختلاف رو ببین. هم از نظر گرافیکی و هم از نظر نو آوری و خلاقیت و .... خوب کار کرده. ( ریوت از اونجات خوردم. بازی کن خوب بده . فن استاد میم شماره رو اجرا کردم )
البته اولش بازیش خوشت نمیاد. ولی بعد از 1 2 هفته بدجور معتاد میشی. سعی کن از اونجای ریوت بخوری. اگر شاکی بشی از ریوت بازی کن بد بهت میده حالت جا میاد. خلاصه باید مثل میم شماره دستمال پشمی دست بگیری که راحت گلد بشی

راستی . بازی کردی پولت رو بابت اسکین حروم نکن. ویت ا مینت ؟ w8 a mintue ? نه نه اسکین زیاد بخر. ( اینطوری از اونحای ریوت میخورم که بازی کن خوب بده ) اسکین بخر. بخر بخر. ریوت میبینی منو ؟ بازی کن خوب بده

AkhSureros
25-09-2015, 18:52
اِ اِ اِ من از بحث جا موندم. چند تا نکته مد نظره:

1-هیچ 2 چیز غیر قابل مقایسه ای تو دنیا وجود نداره چه برسه به 2 تا بازی سبک MOBA

2-در مقام مقایسه steam و riot باید بگم 1000^1000 برابر steam کمپانی پدر و مادر دار تری هستش و هیچوقت سر پلیراش کرم نمیریزه.

3- درباره مقایسه dota2 و lol :
lol : 9/10 dota2 : 8.5/10
هیچ ربطی به گیمپلی نداره (خیلیا از جمله خودم گیمپلی دوتا رو بیشتر میپسندن) نتها علت کمتر شدن نمره دوتا2 کمی بدساخت بودن خود بازیه که اونم blizzard بد هیبت ترول پتنت بازی کردو نذاش بازی خوب از اب در بیاد.

sauronn
25-09-2015, 20:30
اتفاقا خیلیا که دیدم هم لول بازی می کنن هم دوتا2 می گن لولو واسه گیم پلیش بازی می کنیم دوتا رو واسه گرافیکش

mey123
26-09-2015, 00:19
آقایون یه سوال فنی در مورد لول داشتم قبلا خودم تو قسمت ساپورت خونده بودم ولی الان یادم نیست میخواستم بدونم کدوم tire ها اگه یه مدت بازی نکنن lp از دست میدن و به تایر دیوایژن پایینتر سقوط میکنن؟
اگر پیدا کردید لطفا لینک مطلبم بزارید خودم بخونم
kamron_devil
26-09-2015, 14:14
آقایون یه سوال فنی در مورد لول داشتم قبلا خودم تو قسمت ساپورت خونده بودم ولی الان یادم نیست میخواستم بدونم کدوم tire ها اگه یه مدت بازی نکنن lp از دست میدن و به تایر دیوایژن پایینتر سقوط میکنن؟
اگر پیدا کردید لطفا لینک مطلبم بزارید خودم بخونم
پس حرف میزنی دوباره. ههههه

mey123
26-09-2015, 14:45
حالا هی من میگم Skill & Teamwork تو بگو جذب و شانس!!!:n02:
الان حتی اطلاعات پایه ای از league system رو نداری بعد میای سریع نظر میدی،اگر میدونستی که می فهمیدی چرا تیم نوب به پستت میخوره و اینکه MMRت نابود شدست و چطور میشه mmr رو بوست کرد...نمیخوام دوباره بحثو شروع کنم پس بیخیال!
در هر صورت ممنون بابت جوابت(هر چند که اشتباه بود!:n02:)
Decay does not occur for players in Bronze, Silver, and Gold
اینم لینک مطلب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

-----------------------------------------------
برادر کامران یه راهنمایی میدی؟
آقا من به دلایلی میخوام اکانت KillerBee8TaiM رو سیلور کنم goldV با 0lp هست و فک کنم 5تا بازی هم باختم ولی بازم سیلور نمیشه؟
آیا اساسا میشه از گلد به سیلور سقوط کرد؟قضیه چیه؟:(

mr_prince
26-09-2015, 19:42
الان حتی اطلاعات پایه ای از league system رو نداری بعد میای سریع نظر میدی،اگر میدونستی که می فهمیدی چرا تیم نوب به پستت میخوره و اینکه MMRت نابود شدست و چطور میشه mmr رو بوست کرد...نمیخوام دوباره بحثو شروع کنم پس بیخیال!
اینم لینک مطلب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا من به دلایلی میخوام اکانت KillerBee8TaiM رو سیلور کنم goldV با 0lp هست و فک کنم 5تا بازی هم باختم ولی بازم سیلور نمیشه؟

خود زنیه؟؟؟
نمیخوای بده ما :|

mey123
26-09-2015, 20:05
خود زنیه؟؟؟
نمیخوای بده ما :|
نه بابا 60تا دلیل داره.
کامرااااااااااااااااااااا ااااان کجایییییی؟ آقا این کامرا هرچی میگه راسته، اصلا هر چی میگه وحی منزله!
آقا اکانت دوممو گلد5 با 0 lp کردم بعدشم 6تا بازی کردم که هر6تاشو با اینکه میخواستم ببازم تیمم لامصصب به شدت کری میکرد خلاصه درحالی که 0 lp داشتم 5تا بازیو باختم بازی آخر یعنی بازی ششم!!!... چی بگم به این ریوت؟ آقا نمیخوام کری نمیخوام به کی بگم؟؟
بازی آخر 3تا afk تو تیم دشمن بود! این شد که بردم و دوباره شد 15lp
عجباااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا
اینطور که من تو سایت خوندم اگه با 0lp بتونم 10تا بازیو پشت هم ببازم میرم سیلور...ولی مثه اینکه غیر ممکنه!:n02:
دیموت از گلد به سیلور هم که نداریم.چه کنم؟:n02: کامران گلم میای با این اکانت من بازی کنی؟؟؟:n08:

kamron_devil
26-09-2015, 22:33
اینم لینک مطلب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همین چند وقت پیش یکی از دوستان گفت بازی نکرده دموت شده
اون مطلب فیک هستش بابا

نه بابا 60تا دلیل داره.
کامرااااااااااااااااااااا ااااان کجایییییی؟ آقا این کامرا هرچی میگه راسته، اصلا هر چی میگه وحی منزله!
آقا اکانت دوممو گلد5 با 0 lp کردم بعدشم 6تا بازی کردم که هر6تاشو با اینکه میخواستم ببازم تیمم لامصصب به شدت کری میکرد خلاصه درحالی که 0 lp داشتم 5تا بازیو باختم بازی آخر یعنی بازی ششم!!!... چی بگم به این ریوت؟ آقا نمیخوام کری نمیخوام به کی بگم؟؟
بازی آخر 3تا afk تو تیم دشمن بود! این شد که بردم و دوباره شد 15lp
عجباااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااا
اینطور که من تو سایت خوندم اگه با 0lp بتونم 10تا بازیو پشت هم ببازم میرم سیلور...ولی مثه اینکه غیر ممکنه!:n02:
دیموت از گلد به سیلور هم که نداریم.چه کنم؟:n02: کامران گلم میای با این اکانت من بازی کنی؟؟؟:n08:

نه من فعلا به اسکیل و تیم ورک نیاز دارم
:n18:

v.mohammad
27-09-2015, 18:44
سلام
اول از همه بگم من شدیدا LoL رو دوست دارم (ولی 6 ماهی هست بازی نکردم چون از وقتی با teamspeak3 کار کردم کلن داریمو هر روز یه بازی)

دفاییه کسایی که دوتا بازی میکنن اینه که:
1-گرافیکش خوبه
2-لول انیمه !!
3-جایزیش بیشتره
4-تحت steam هست
5-Valve بازی رو ساخته!!!
6-لول کپی از دوتاست
7-مپ فان داره
8- Pro ها dota2 بازی میکنم noob ها LoL !!!!!!

*ناموسا وقتی میگن LoL انیمه خیلی شدید میره رو مغزم*

این قضیه وقای شروع شود که تمام اعضا کلن رفتن Dota2 بازی کردن ! (حدود 15 نفر!!!!) (اولش یکی دونفر بودن بعد بهشون اضافه شد ، اینا میدیدن این داره dota2 بازی میکنه اون داره dota2 بازی میکنه پس منم بازی کنم!!!!!!!!!!)
کار به جایی کشید که منم رفتم دانلود کردم ببنیم اینا چی میگن؟
گیم پلیش با لول زمین تا آسمون فرق داره ولی به نظر من خیلی مسخرس
خلاصه من تمام خوبی های LoL رو بهشون گفتم دو روز توی TS دعوا شده بودا:n31:
این قضیه خیلی رو مخه اگه من جوابی برای این گونه دوستان به من بدیدکه دندان شکن باشه ممنون میشم
اگه خواستین بگین IP تی اس بدم کل تاپیک جمع شیم باهم دیگه lol بزنیم وقتی اونا هم ببنین این همه lol باز اومده تو تی اس دیگه صداشون در نمیاد
(((دست در دست هم دهیم LoL را پر از Player ایرانی کنیم)))

mr_prince
27-09-2015, 19:50
سلام
اول از همه بگم من شدیدا LoL رو دوست دارم (ولی 6 ماهی هست بازی نکردم چون از وقتی با teamspeak3 کار کردم کلن داریمو هر روز یه بازی)

1-گرافیکش خوبه
2-لول انیمه !!
3-جایزیش بیشتره
4-تحت steam هست
5-Valve بازی رو ساخته!!!
6-لول کپی از دوتاست
7-مپ فان داره

این قضیه وقای شروع شود که تمام اعضا کلن رفتن Dota2 بازی کردن ! (حدود 15 نفر!!!!) (اولش یکی دونفر بودن بعد بهشون اضافه شد ، اینا میدیدن این داره dota2 بازی میکنه اون داره dota2 بازی میکنه پس منم بازی کنم!!!!!!!!!!)
این قضیه خیلی رو مخه اگه من جوابی برای این گونه دوستان به من بدیدکه دندان شکن باشه ممنون میشم
اگه خواستین بگین IP تی اس بدم کل تاپیک جمع شیم باهم دیگه lol بزنیم وقتی اونا هم ببنین این همه lol باز اومده تو تی اس دیگه صداشون در نمیاد
دادا نیاز نیست ک لول رو ب بقیه ثابت کنی ... چیزی ک قشنگه قشنگه نیاز ب توضیح نیست فقط یکی میفهمه و میره سراغ قشنگه یکی نمیفهمه میره سراغ اشقاله :n02:
اگرم اینا از لول رفتن دوتا همون بهتر ک برنگردن...:n02:

------------------

با اینکه دلم نمیخواد ولی الان میخوام دوتا رو تست کنم :n02:

Milad.n1
27-09-2015, 20:53
سلام

1-گرافیکش خوبه
2-لول انیمه !!
3-جایزیش بیشتره
4-تحت steam هست
5-Valve بازی رو ساخته!!!
6-لول کپی از دوتاست
7-مپ فان داره

ولی واقعا lol انیمه:n20:

v.mohammad
27-09-2015, 21:37
دادا نیاز نیست ک لول رو ب بقیه ثابت کنی ... چیزی ک قشنگه قشنگه نیاز ب توضیح نیست فقط یکی میفهمه و میره سراغ قشنگه یکی نمیفهمه میره سراغ اشقاله :n02:
اگرم اینا از لول رفتن دوتا همون بهتر ک برنگردن...:n02:

------------------

با اینکه دلم نمیخواد ولی الان میخوام دوتا رو تست کنم :n02:

کلا LoL بازی نمیکردن ولی من خیلی وقت بود بهشون میگفتم بریم LoL بعد یک هویی رفتن Dota2
انصافا ارزش نداره dota2 ، باورتون میشه چمن نداره!!!!
اگه فید بشی تو بازی دیگه هیچ کسی نمیتونه بکشتت ، اگه هم مردی پول میدی همون موقع زنده میشه !!!
وسط مپ شاپ داره!!!
یه الاغ پرنده هست تو بازی برات آیتماتو از بیس میاره!!!
خیلی مسخرس

Milad.n1
27-09-2015, 22:04
کلا LoL بازی نمیکردن ولی من خیلی وقت بود بهشون میگفتم بریم LoL بعد یک هویی رفتن Dota2
انصافا ارزش نداره dota2 ، باورتون میشه چمن نداره!!!!
اگه فید بشی تو بازی دیگه هیچ کسی نمیتونه بکشتت ، اگه هم مردی پول میدی همون موقع زنده میشه !!!
وسط مپ شاپ داره!!!
یه الاغ پرنده هست تو بازی برات آیتماتو از بیس میاره!!!
خیلی مسخرس
عزیزم اون موقع که تو داشتی تو زمین خاکی lol بازی میکردی dota را چمن کرده بودن
lol چیزی جز یه کپی پیست تو خالی نیست

kamron_devil
27-09-2015, 22:22
عزیزم اون موقع که تو داشتی تو زمین خاکی lol بازی میکردی dota را چمن کرده بودن
lol چیزی جز یه کپی پیست تو خالی نیست

به نظر من کل کل شما دوستان الکیه
این که کپی هست یا هرچیزی دیگه مهم نیست
مهم این هستش که لول الان 24% بازی می کنند از نظر پلیر
ولی بازی بازی دویتا که تو بازی های انلاین رتبه 5 6 داره. هستش 5 4 % فقط
پس 20% بیشتر خودش همه چیز رو توضیح میده
اختلاف 5% 10% نیست 20% هستش

یعنی مثلا دوتا 2 میلیون بازی کن داشته باشیه. لول 12 میلیون پلیر داره
خوب این خودش همه چیز رو توضیح میده. حالا اون میخواد گرافیکش بالا باشه پایین باشه.
مهم این هستش که لول طرفداراش و بازی کن هاش از بازی های انلاین مثل
دوتا کانتر ورد وارکرافت و .... 20% بالاتره
کم نیست
دیگه نیاز نیست هی کل کل کنید به هم دیگه ثابت کنید که کی چی خوبه حرفه ای هست یا نوب
هرجا بازی کن بیشتر باشه؟ نوب و پرو هم بیشتره. هردوش:n33:

Milad.n1
27-09-2015, 22:37
به نظر من کل کل شما دوستان الکیه
این که کپی هست یا هرچیزی دیگه مهم نیست
مهم این هستش که لول الان 24% بازی می کنند از نظر پلیر
ولی بازی بازی دویتا که تو بازی های انلاین رتبه 5 6 داره. هستش 5 4 % فقط
پس 20% بیشتر خودش همه چیز رو توضیح میده
اختلاف 5% 10% نیست 20% هستش

یعنی مثلا دوتا 2 میلیون بازی کن داشته باشیه. لول 12 میلیون پلیر داره
خوب این خودش همه چیز رو توضیح میده. حالا اون میخواد گرافیکش بالا باشه پایین باشه.
مهم این هستش که لول طرفداراش و بازی کن هاش از بازی های انلاین مثل
دوتا کانتر ورد وارکرافت و .... 20% بالاتره
کم نیست
دیگه نیاز نیست هی کل کل کنید به هم دیگه ثابت کنید که کی چی خوبه حرفه ای هست یا نوب
هرجا بازی کن بیشتر باشه؟ نوب و پرو هم بیشتره. هردوش:n33:
عزیز من کل کل چیه شما داری لولتا بازی میکنی دیگه چیکار به دوتا بازا داری هر کس یه سلیقه ای داره یکی لول دوست داره یکی دوتا بعضیا هم هر دو دیگه چیکار داری به نظر بقیه.

Milad.n1
27-09-2015, 22:45
من خودم الان هم لول دارم بازی میکنم هم دوتا(بیشتر دوتا) ولی نمیام بگم کدوم بده یا کدوم بهتره همش بستگی به سلیقه فرد داره که کدوما بیشتر میپسنده نباید که تمایلات خودمونا به دیگران تحمیل کنیم.

mr_prince
27-09-2015, 22:59
اره همش ب سلیقه اس
یکی ملخ دوس داره بخوره یکی چلو کباب اینا همش ب سلیقس:n02:

انصافن همین الان پنج دیقه رفتم تو دوتا اصلن باهاش حال نکردم ... ولی خوب من خوشم نیومد بعضیا سلیقشون فرق داره خوب

از حق نگزریم چمپ های lol خیلی زیبا تر ان

Milad.n1
27-09-2015, 23:39
بهترین سرور برای این بازی کدوم هست که ایرانی زیاد داشته باشه؟eu west؟

sauronn
28-09-2015, 10:42
من خودم تو eune بازی می کنم هر کیم که می شناسم تو این منطقه بازی میکنه ایرانیا بیشترون تو eune & euw بازی می کنن

Arrowtic
28-09-2015, 11:32
سلام

1-گرافیکش خوبه
2-لول انیمه !!
3-جایزیش بیشتره
4-تحت steam هست
5-Valve بازی رو ساخته!!!
6-لول کپی از دوتاست
7-مپ فان داره

بنده دوتا2 باز هستم . قبلش هم دوتا ی وارکرفت رو میزدم و در کل حدود 8 ساله که دوتاپلیر هستم .
لول رو هم به صورت 1 سال مداوم(همزمان با دوتا) بازی میکردم . بارها هم هی ریختمش و دوباره ولش کردم .
درباره مسائلی که گفتید :
1 . مسئله سلیقست . من خودم از نظر ظاهری دوتا2 رو خیلی بیشتر میپسندم . ولی دلیلش این نیست که بگم گرافیک لول بده ، فقط شخصا با سلیقم مدلش جور نبود و نیست .
2 . این یه حرف خنده داره و من خودم هم قبولش ندارم .
3 . جوایز برای مقایسه روش درستی نیستن . و به هر حال هم ، هر دو بازی جوایز بسیار بالایی میدن .(دوتا2 قدیم ها فقط International بود که خیلی به چشم میومد ، ولی از امسال مسابقات Major رو هم شروع کرده)
4 . این هم دلیلی برای برتری نیست .
5 . Valve از معدود شرکتایی هست که من بیش از حد قبول دارم و به نظرم یه نکته ی مثبت برای دوتا2 ـه ، ولی نه یه نکته منفی برای لول .
6 . این هم بیشتر به یه کل کل میخوره تا بحث واقعی .
7 . اینم یه نکته مثبت دوتا2 هست که البته مدت کمیه که وارد بازی شده و توی آپدیت Dota 2 Reborn اضافش کردن .
8 . این هم باز یه حرف بی معنا برای کل کل ـه .

masoud93
29-09-2015, 21:01
سلام

1-گرافیکش خوبه
2-لول انیمه !!
3-جایزیش بیشتره
4-تحت steam هست
5-Valve بازی رو ساخته!!!
6-لول کپی از دوتاست
7-مپ فان داره

واقعا مثل انیمه میمونه:n04:؟
پس این یه نکته مثبت شد که من همین امشب بزارمش برا دانلود لول رو :n02:
حالا نسخه ne بگیرم یا w ؟

kamron_devil
30-09-2015, 10:52

بیا euW
من همه سرورهای بازی کن ها رو اسپک می کنم
کره و امریکا که بازیشون زمین تا آسمون با این اروپا و بقیه فرق داره
ولی بعد از اینا اروپای غرب بهترند.
ببین بازیش رو وقتی بازی کنی اولش خوشت نمیاد ولی 1 2 هفته بازی کنی چنان معتاد میشی که دیگه شام ناهار هم نمیخوری
این سایت رو هم شما و بقیه دوستان ببینید بد نیست
statista.com/statistics/251222/most-played-pc-games/

راستی یک خبر خوب
آپدیت اومده :n08:

masoud93
30-09-2015, 14:34
شانس که ندارم
دیشب دانلودش تموم شد تا ساعت 3 گرفتم خوابیدم
الان دیدم آپدیت براش اومده :n23:

Gregar
30-09-2015, 16:30

اونقدرها هم انیمه ای نیست . ولی به هر حال اگرم باشه نقطه قوته نه ضعف . چی از انیمه بهتر .

Fiddle
30-09-2015, 17:52
Step 1 : 195 mb
Step 2 : 54 mb

kamron_devil
01-10-2015, 12:26
اقا یک چیز جالب
دیدید ملت که میرن جنگل از جمله خودم یک مثلا مانستر رو که میخوان بکشن هی قر میدن کایت می کنند اتک میدن. که بیشتر یک چیز دکوری هستش ( خیلی از رنک بالاها مثل دیاموندش هم نمی کنند )
حالا من چند روز پیش پینگم 100 اینا بود با شاکو داشتم بازی میکردم و قر میدادم دیدم میس دارم میدم
حالا نمیدونم یعنی این قردادن باعث میس دادن میشه؟ اگر میشه که با پینگ های ما که نمیشه چون دیلی هستش. فقط این بازی با شاکو اینطوری شد البته پینگ 100 بود
از اون طرف شاکو هم اسپل پسیو میس دادن نداره
اگر هم واقعا همچین چیزی وجود داره که با کایت کردن میس بده چرا بعضی از رنک بالایی ها نمی کنند
من اولین بار بود میدیدم میس مینویسه. نمیدونم باگ بود
البته من بازی هم اسپک می کنم و ملت کایت میدن دمیج رو میخورن. به احتمال قوی اون روز باگ شده بوده پس

mey123
01-10-2015, 16:50
حالا هی بیا اینجا غر بزن من چرا سیلور موندم!!!
من main rollام جانگلره اینه که همیشه اطلاعات کافی در این زمینه دارم!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همیشه پتچ نوت ها رو بخون!

NEWPATIENCE Jungle monsters now have a ‘Patience’ characteristic. Monsters no longer reset their aggression based on distance or positioning - Instead, once the monster’s Patience is reduced to zero, the monster will reset and return to their original position. During this reset, they rapidly regenerate health and do not respond to further aggression
LOSING MY PATIENCE Monsters lose Patience under the following conditions
When a monster is in an aggressive state but can’t find any targets to attack (ex. its target died or became untargetable)
When a monster’s target is too far away from the monster’s initial spawn location or the monster is VERY far away from its initial spawn location
When the monster is forced to switch targets
IT COMES WITH AGE Large monsters display their Patience in a meter above their heads
IN MY HAPPY PLACE Once a monster has recovered to 90% health, they regain all of their Patience
YANKING MY CHAIN Abilities that pull or displace monsters no longer completely reset the monster’s aggro if they already had a previous target
-------------------------------------------------------------------------
راستی بچه هایی که تازه لول 30 شدن یا حتی اونایی که لول20 به بالان بهتره تخفیف خرید Runs رو که از دو روز پیش به مدت دو هفته شروع شده از دست ندن.
-----------------------------------------------------------
در ضمن اسم اکانت اصلیم تغییر کرده. خودتون حدس بزنین چیه؟:n10:

kamron_devil
01-10-2015, 18:52
حالا هی بیا اینجا غر بزن من چرا سیلور موندم!!!
من main rollام جانگلره اینه که همیشه اطلاعات کافی در این زمینه دارم!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
همیشه پتچ نوت ها رو بخون!

NEWPATIENCE Jungle monsters now have a ‘Patience’ characteristic. Monsters no longer reset their aggression based on distance or positioning - Instead, once the monster’s Patience is reduced to zero, the monster will reset and return to their original position. During this reset, they rapidly regenerate health and do not respond to further aggression
LOSING MY PATIENCE Monsters lose Patience under the following conditions
When a monster is in an aggressive state but can’t find any targets to attack (ex. its target died or became untargetable)
When a monster’s target is too far away from the monster’s initial spawn location or the monster is VERY far away from its initial spawn location
When the monster is forced to switch targets
IT COMES WITH AGE Large monsters display their Patience in a meter above their heads
IN MY HAPPY PLACE Once a monster has recovered to 90% health, they regain all of their Patience
YANKING MY CHAIN Abilities that pull or displace monsters no longer completely reset the monster’s aggro if they already had a previous target

-------------------------------------------------------------------------
راستی بچه هایی که تازه لول 30 شدن یا حتی اونایی که لول20 به بالان بهتره تخفیف خرید Runs رو که از دو روز پیش به مدت دو هفته شروع شده از دست ندن.
-----------------------------------------------------------
در ضمن اسم اکانت اصلیم تغییر کرده. خودتون حدس بزنین چیه؟:n10:

هم از اونجا من بخور . هم از اونجای ریوت
این تنها راهشه که میری بالا
به اینکه تو که میای تو بازی
به بارو میگی fu
بعد میبازیم
بگو چه جوریه که چت بن نمیشی؟ رنک بن نمیشی؟ حتما اف رو بزرگ یا کوچیک بنویسی ضد بن هستش ؟
من با تو کاری ندارم. الکی هم بحث باز نکن. تو حرفه ای ما نوب

CarryPotter
01-10-2015, 20:38
ببخشید کسی میدونه که ویروس هم ربطی به سرعت دانلود و تایم اوت داره ؟
بعدش جدیدا وقتی میرم توی گیم یه 5 دقیقه که میگذره دیسکنکت میشه با پر تایم اوت وقتی که بازیو میبندم تایم اوت تموم میشه دوباره که بازش میکنم پره تایم اوت میشه
کسی راه حلی داره؟؟

Gregar
01-10-2015, 21:16
بعدش جدیدا وقتی میرم توی گیم یه 5 دقیقه که میگذره دیسکنکت میشه با پر تایم اوت وقتی که بازیو میبندم تایم اوت تموم میشه دوباره که بازش میکنم پره تایم اوت میشه
کسی راه حلی داره؟؟

ویروس که اره قطعا تاثیر داره . ولی اگه ویروس نداری شاید خطت مثل من نویز داره و قطعی میده . شایدم از isp ات باشه .

kamron_devil
01-10-2015, 21:56
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط CarryPotter [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کسی راه حلی داره؟؟

ویروس که اره قطعا تاثیر داره . ولی اگه ویروس نداری شاید خطت مثل من نویز داره و قطعی میده . شایدم از isp ات باشه .

این که ایشون میگه با ویروس نمیخوره. به نظرم از ای اس پیته. چیه از کجا میگیری؟
صبادز بگیر. برای بازی بهتر از بقیه هستش. البته بستگی به شهر و منطقتون هم داره
شاتل هم فکر کنم بد نباشه. ولی صبا پینگش کمتره. اگر دیدی بالاست. به سایت صبادز برو و شکایت کن شلوغش کن برات درستش می کنن :n09:

s-arash
02-10-2015, 09:30
KT Rolster - Korea vs Team SoloMid - NA

5:30PM

navakhodro
02-10-2015, 15:59
عزیزان سایتی برای دانلود مسابقاتی که ساعتش گذشته دارید؟

s-arash
02-10-2015, 16:47
عزیزان سایتی برای دانلود مسابقاتی که ساعتش گذشته دارید؟

برای دانلود باید بریو Y0utube اه Riot Games یا رکورد های استریم تویچ رو بگیرید

برای زنده دیدن هم Twitch بهترین پوشش دهندست، البته Y0utube هم هست

masoud93
02-10-2015, 17:20
سلام.
چند دست قبل زدم بیرون از بازی ، بعدش هر دستی که میخوام برم هی اینو میاره:
مگه زنی بیرون یه بار 5 دیقه بن نمیشی؟
برا من چند دفعه این 5 دیقه گذشته ولی بعد هر دست دوباره میارش.

navakhodro
02-10-2015, 18:38
یعنی این واقعا TSM بود ؟؟؟!!!
باورم نمیشه به این فضاحت ببازه

mey123
02-10-2015, 18:48
بازی TSM رو ندیدم واقعا باختن؟ چطوری؟ میشه یه کوچولو آمار بدین چی شد؟ چند چند بود کیلا؟

-------------------------------------
دوستداران Xpeke بازی LGD Gaming و Origen رو از دست ندن تا چند دقیقه دیگه شروع میشه:n02:

navakhodro
02-10-2015, 18:51
فکر کنم آخرش 17/3 شدن

mey123
02-10-2015, 19:37
عجب بازی نزدیکیه.خیلی باحال شده با اینکه فرست بلاد رو xpeke گرفت ولی الان LGD دو تا کیل گرفتن

-----------------------------------
just omg this xpeke....

s-arash
02-10-2015, 21:02
من نمی دونم شما TSM رو قبلا توی Worlds دیدین یا نه
منتها سیستمش همینه،

بعدم تیمی که باهاش بازی می کرد تیم دوم کره هست که تنها باختی که تا به حال داشته به SKT بوده و به هیچ تیم دیگه ای باخت نداشته

Gregar
02-10-2015, 23:35
دوستان این بازیهای رو میشه اسپک کرد یا نه ؟ از تو خود بازی منظورمه . مثل بازیهای رنکد . چون همش سایت باز میکنه .

- - - Updated - - -

دوستان این بازیهای رو میشه اسپک کرد یا نه ؟ از تو خود بازی منظورمه . مثل بازیهای رنکد . چون همش سایت باز میکنه .

navakhodro
03-10-2015, 00:06
نه با لانچر بازی نمیشه
یا باید از سایت توییچ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آنلاین ببینی یا از سایت لول اسپرت (worlds.lolesports.com/en_GB/vods/worlds/world_championship_2015) ضبط شدشو ببینی

new evil
03-10-2015, 03:03
اسکین Victorious امسال

alone_son
03-10-2015, 03:56
اسکین Victorious امسال

ziggs بهش میخوره باشه
البته من میدونما اگه نمیگم میخواهم ریا نشه :)

mahdi12397
03-10-2015, 10:31
سلام رفقا کنار بازی لول شما استفاده از چه نرم افزاریو پیشنهاد میدین !؟ قبلا خودم mklol داشتم مقداری حالب نبود ! کسی تجربه ای چیزی داره !؟

kamron_devil
03-10-2015, 11:46
سلام.
چند دست قبل زدم بیرون از بازی ، بعدش هر دستی که میخوام برم هی اینو میاره:

Click here to view the small image.
مگه زنی بیرون یه بار 5 دیقه بن نمیشی؟
برا من چند دفعه این 5 دیقه گذشته ولی بعد هر دست دوباره میارش.

شما از بازی بیای بیرون
برای 5 بازی اینطوری میشه
و حتما باید بزاری تایم نشون داده بشه و بعد تو بازی هم حتما بره

سری های بعدی که این کارو بکنی. 20 دقیقه میشه بیشتر حالت جا میاد :n10:

جلل خالق
من تاحالا ندیدم همچین چیزی
یکی بگه این چیه ؟
مثلا کنترل 6 که میزنیم اون لول 5 با چمپ میاد
برای این یارو این شکلی اومد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sauronn
03-10-2015, 12:31
این واسه آیکون های 2015 worlds هست

s-arash
03-10-2015, 12:48
Origen - EU vs TSM - NA
6:30PM

CUM AND WATCH

انصافا آسون ترین گروه همین گروه A اه که CLG توشه، راحت به عنوان تیم اول صعود می کنه
یکی از قشنگ ترین ها هم امروز توی گروه C برگزار می شه که EDG vs SKT هست ساعت 3:30PM

kamron_devil
03-10-2015, 13:08
اسکیل و تیم ورک
مسئله این است :n05:
داشتم 9مین اموموی دنیا که دیاموند 4 هستش رو برسی می کردم و 529 سوراکای دنیا. اتفاقا هموطنور که میدونید بهترین بازی کن های دنیا تو اینجور بازی ها کره ای هستند. ایشون هم کره ای هستش. ولی
فهمیدم این اقا اصلااسکیل و تیم ورک ندارن
حالا چرا؟ چه جوردی دیاموند 4 شده؟ چه جوری 9 مین اموموی دنیا شده؟
به مچ هیستوری این بنده خدا نگاه کنید
به نظرم باید تو کلاس های اقای میم شماره شرکت کنند یکمی اسکیل و تیم ورک یاد بگیرن. درسته ایشون دیاموند 4 هستند و 9 مین اموموی دنیا هم هستند و 529 سوراکای دنیا هم هستند
ولی اینها دلیل نمیشه از اقای میم شماره که گلد 5 هستند بازیشون بهتر باشه
شما فقط تایم مچ هیستوری این بنده خدا رو نگاه کن؟ 8 تا بازی فری لوز داره
یعنی 9تا بازی باخت زمان بازی زیر 20 دقیقه یا 26 دقیقه
یعنی ایشون نوب هستش؟ یعنی این اقا اسکیل و تیم ورک نداره؟ نه اقاجون
ایشون چون خیلی خوشانسند بازی کن خوب تو تیمشون افتاده و همانطور که میبینید همه بازی هاشون رو باختند. شانس نه اسکیل و تیم ورک
این اسمش هستش تو لول اسکیل بزنید ببینید
فقط در کلاس های استاد میم شماره شرکت کنید
تا اسکل و تیم ورک ( نه شانس ) یاد بگیرید. حتی شما دوست دیاموند 4 کره ای عزیز
اگر همین الان گوشی خود رو بردارید و در کلاس های استاد شرکت کنید. ایشون به صورت افتخاری 1 بازی با شما دو میرن و شما 1000% بازی رو میبرید. چون بازی کن های خوب تو تیمتون میفته

욕쟁이아무무

mey123
03-10-2015, 14:00
جلل خالق
من تاحالا ندیدم همچین چیزی
یکی بگه این چیه ؟
مثلا کنترل 6 که میزنیم اون لول 5 با چمپ میاد
برای این یارو این شکلی اومد

:n08::n08:

شما اول برو پتچ نوت رو بخون!!!:n02: که اینجوری هر دفه جن زده و با تعجب نیای بپرسی این چیه اون چیه!:n08:
آخه من چی بگم به تو که حتی پتچ نوت ها و اخبار جدید سایت riot رو نمیخونی و اطلاعاتت در مورد بازی خیلی کمه.
در ضمن الان چندتا پست تو چندجا به گلد 5 بودن من اشاره کردی درسته؟ میخوای بگی من یه گلد 5ی نوبم درسته؟
میخوای یه challange جدید بزارم تا روت کم شه دوباره؟؟:n09:

kamron_devil
03-10-2015, 16:23
شما اول برو پتچ نوت رو بخون!!!:n02: که اینجوری هر دفه جن زده و با تعجب نیای بپرسی این چیه اون چیه!:n08:
آخه من چی بگم به تو که حتی پتچ نوت ها و اخبار جدید سایت riot رو نمیخونی و اطلاعاتت در مورد بازی خیلی کمه.
در ضمن الان چندتا پست تو چندجا به گلد 5 بودن من اشاره کردی درسته؟ میخوای بگی من یه گلد 5ی نوبم درسته؟
میخوای یه challange جدید بزارم تا روت کم شه دوباره؟؟:n09:

میثم جان عزیزم. شما چون یک ادم احمق خوشانسی که بازی کن خوب تو تیمت میفته و میری بالا قابلیت بحث کردن نداری. چون دنیا رو به صورت 2بعدی میبنی. فقط مادی
تلاش =ثروت
70میلیون تو این ایران مثل سگ میدوند تلاش می کنن نون شب ندارند
دنیا 3بعدیه. قوانین داره .
ولش کن. حوصلت رو ندارم:n08:
بازیت خوبه. ولی نه اینقدری که خودت فکر می کنی. شانست بیشتر از بازیت هستش. پس من باهات بحث نمی کنم
اون اسم کره ای که سرچ کنی خودت میبینی که بازی کن بد بهت بیفته. 9مین اموی دنیا هم باشی. دیاموند هم باشی میبازی جیگر

اقا راستی من گه خوردم گفتم صبادز اینترنت بگیرید
پدرسگ مادر.... امروز دی سی شد. بازی رو باختیم
زنگ زدم بهشون.میگه هیچ مشکلی نداره. میگم هم برای من هم برای داداشم ( که خط تلفنش هم فرق داره ) با هم داره قطع و وصل میشه. میگه من از اینجا دارم میبینم مشکلی نیست :n34:

صبا نت یک دز هستش
میگم که سرتون کلاه نره

Gregar
03-10-2015, 16:55
میثم جان عزیزم. شما چون یک ادم احمق خوشانسی که بازی کن خوب تو تیمت میفته و میری بالا قابلیت بحث کردن نداری. چون دنیا رو به صورت 2بعدی میبنی. فقط مادی
تلاش =ثروت
70میلیون تو این ایران مثل سگ میدوند تلاش می کنن نون شب ندارند
دنیا 3بعدیه. قوانین داره .
ولش کن. حوصلت رو ندارم:n08:
بازیت خوبه. ولی نه اینقدری که خودت فکر می کنی. شانست بیشتر از بازیت هستش. پس من باهات بحث نمی کنم
اون اسم کره ای که سرچ کنی خودت میبینی که بازی کن بد بهت بیفته. 9مین اموی دنیا هم باشی. دیاموند هم باشی میبازی جیگر

اقا راستی من گه خوردم گفتم صبادز اینترنت بگیرید
پدرسگ مادر.... امروز دی سی شد. بازی رو باختیم
زنگ زدم بهشون.میگه هیچ مشکلی نداره. میگم هم برای من هم برای داداشم ( که خط تلفنش هم فرق داره ) با هم داره قطع و وصل میشه. میگه من از اینجا دارم میبینم مشکلی نیست :n34:

صبا نت یک دز هستش
میگم که سرتون کلاه نره

خسته نباشی . مخابرات باشی که پشت سر هم قطع میکنه . اونم وسط اتک دادن . نمیدونم والا چرا . شانس منه ایا ؟

kamron_devil
03-10-2015, 17:59
خسته نباشی . مخابرات باشی که پشت سر هم قطع میکنه . اونم وسط اتک دادن . نمیدونم والا چرا . شانس منه ایا ؟
مخابرات مالی نیست
شاتل هم معمولیه. پینگش 200 بیشتر تو بازی
های وب دقیقا اینجوریه که میگی هم پینگش بالاست هم قطعی پشت هم تو بازی و لگ های 10 ثانیه 1 ثانیه بازی 10 ثانیه لگ
صبا خوب بود
امروز هم پینگ 300 بیشتر تو بازی 340
هم یکدفعه چندین دقیقه اینترنت قطع میشه و هم زنگ میزنی اشغال کردند
خدایش رو اعصابم رفتن خراب
الان 5تا بازی باید 20 دقیقه تو نوبت وایسم

- - - Updated - - -

مخابرات مالی نیست
شاتل هم معمولیه. پینگش 200 بیشتر تو بازی
های وب دقیقا اینجوریه که میگی هم پینگش بالاست هم قطعی پشت هم تو بازی و لگ های 10 ثانیه 1 ثانیه بازی 10 ثانیه لگ
صبا خوب بود
امروز هم پینگ 300 بیشتر تو بازی 340
هم یکدفعه چندین دقیقه اینترنت قطع میشه و هم زنگ میزنی اشغال کردند
خدایش رو اعصابم رفتن خراب
الان 5تا بازی باید 20 دقیقه تو نوبت وایسم

king_parsa
03-10-2015, 20:41
والا ما که 512 مخابرات داریم پینگ بین 100 تا 110 خیلیم عالی !

Gregar
03-10-2015, 21:14
والا ما که 512 مخابرات داریم پینگ بین 100 تا 110 خیلیم عالی !

شما حتما تهرانی . چون وقتی بحث خدمات میشه باید حساب تهران رو جدا کرد . وگرنه الان دیگه پینگ طبیعیش همون 200 ـه . انشالله یه دو ماه دیگه برم شاتل سرویس گیمش رو فعال میکنم .

s-arash
04-10-2015, 11:51
TSM - NA vs LGD - China
3:30PM

Ayy LMAO

mey123
04-10-2015, 14:35
TSM - NA vs LGD - China

Ayy LMAO

اینطور که بوش میاد جفتشون حذفن!:n02:

Fiddle
04-10-2015, 16:32
بچه ها به نظرتون بهترین چمپیون واسه باختن چیه ؟
یعنی اگه چی بگیریم 100% میبازیم ؟

kamron_devil
04-10-2015, 16:34
داشتم با جینار بازی میکردم. خداییش جینارم هرکی میبینه کف می کنه. از چلنجرش هم بهتره ^^ . بعد به تیم گفتم سزاوار یک اسکین جنتلمن نیستم؟ یارو گفت من برات میفرستم ولی باید اول ار پی بخرم
بعد خواست من رو ادد کنه
رفتم دیدم بازیش معمولیه. دیدم الان یک اسکین به ما میده باید باهاش دو بریم ببازم. بیخیالش شدم ادد نکردم =)) گور پدر اسکین مجانی

ولی خداییش عجب حوصله ای دارید بازی ها رو اسپک می کنید. وقت هم زیاد داریدا

بچه ها به نظرتون بهترین چمپیون واسه باختن چیه ؟
یعنی اگه چی بگیریم 100% میبازیم ؟
ترول کن میبازی دیگه. چمپ نیاز نیست. یک لاین رو فید بده. مخصوصا وسط بالا چیزی که بتونه با لاینها دیگه کمک کنه
به نظرم شاکو بردار سخته باهاش بازی کردن. نمی تونی لنه ها رو گنک کنی میبازید :) یا مثلا یرگات بردار یا با علی برو جنگل

گرفتم. بهترین چمپ
کاپتان تیمو ان دیوتی

راستی
تو همه حرف های چرندی که استاد میم شماره میزنن در مورد اسکیل و تیم ورک و ......
یک حرفهش درسته
حتما حتما فقط دوئه بازی کنید. احتمال فری لوز خیلی خیلی پایین میاد و اگر یک موقع اون خراب کنه یا شما روی یکی میشه حساب کرد. و اینکه اگر 2تاتون خوب بازی کنید باز احتمال برد 40% بیشتره
فقط همین حرفهش خوب و درست بود. بقیش شر ور میگه. الان من یک بازی بازی میکردم.
ساپورت لوکس
کیل و اسیست و مرگ من از کل تیم بهتره. مثل سگ بازی کردم ولی بالا زد رو فید داد. زد ماشالا یک به 3 میزنه . هرجی هم سعی می کنی استان چیزیش بکنی یک موقع نمیشه.
میتونید برید چک کنید.

در کل سعی کنید فقط و فقط دوئه بازی کنید. سایت اپی جی جی میتونید ملت رو چک کنید ببینید از نظر کیل مرگ اسیست چه جورین. بازیشون رو هم تو بازی دیدید خوبه یا نه. اگر میبینید مرگش پایین هستش و کیل اسیست بالا باهاش برید تو بازی. اقلا یک لاین فید نمیده :)

Fiddle
04-10-2015, 17:33
بچه ها کسی اکانت گولد نمیخواد ؟
با چمپیون زیاد و رون پیج کامل و اسکین زیاد و قیمت مناسب و باور نکردنی!
اسکین ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mey123
04-10-2015, 21:08
بچه ها کسی اکانت گولد نمیخواد ؟
با چمپیون زیاد و رون پیج کامل و اسکین زیاد و قیمت مناسب و باور نکردنی!
اسکین ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اه حیف شد...:n27:
اگه Warring Kingdoms Xin Zhao داشت من حتما میخریدم.:n03:
36 تا اسکییییییییییییییین:n04:
اون اسکین موندو رو تا الان هنوز تو بازی ندیدم.

Dark_Priest
04-10-2015, 21:56
داشتم با جینار بازی میکردم. خداییش جینارم هرکی میبینه کف می کنه. از چلنجرش هم بهتره ^^ . بعد به تیم گفتم سزاوار یک اسکین جنتلمن نیستم؟ یارو گفت من برات میفرستم ولی باید اول ار پی بخرم
بعد خواست من رو ادد کنه
رفتم دیدم بازیش معمولیه. دیدم الان یک اسکین به ما میده باید باهاش دو بریم ببازم. بیخیالش شدم ادد نکردم =)) گور پدر اسکین مجانی

ولی خداییش عجب حوصله ای دارید بازی ها رو اسپک می کنید. وقت هم زیاد داریدا

ترول کن میبازی دیگه. چمپ نیاز نیست. یک لاین رو فید بده. مخصوصا وسط بالا چیزی که بتونه با لاینها دیگه کمک کنه
به نظرم شاکو بردار سخته باهاش بازی کردن. نمی تونی لنه ها رو گنک کنی میبازید :) یا مثلا یرگات بردار یا با علی برو جنگل

گرفتم. بهترین چمپ
کاپتان تیمو ان دیوتی

راستی
تو همه حرف های چرندی که استاد میم شماره میزنن در مورد اسکیل و تیم ورک و ......
یک حرفهش درسته
حتما حتما فقط دوئه بازی کنید. احتمال فری لوز خیلی خیلی پایین میاد و اگر یک موقع اون خراب کنه یا شما روی یکی میشه حساب کرد. و اینکه اگر 2تاتون خوب بازی کنید باز احتمال برد 40% بیشتره
فقط همین حرفهش خوب و درست بود. بقیش شر ور میگه. الان من یک بازی بازی میکردم.
ساپورت لوکس
کیل و اسیست و مرگ من از کل تیم بهتره. مثل سگ بازی کردم ولی بالا زد رو فید داد. زد ماشالا یک به 3 میزنه . هرجی هم سعی می کنی استان چیزیش بکنی یک موقع نمیشه.
میتونید برید چک کنید.

در کل سعی کنید فقط و فقط دوئه بازی کنید. سایت اپی جی جی میتونید ملت رو چک کنید ببینید از نظر کیل مرگ اسیست چه جورین. بازیشون رو هم تو بازی دیدید خوبه یا نه. اگر میبینید مرگش پایین هستش و کیل اسیست بالا باهاش برید تو بازی. اقلا یک لاین فید نمیده :)
جینار چیه دیگه !! "نار" خونده میشه :n02:

Fiddle
04-10-2015, 23:36
اه حیف شد...:n27:
اگه Warring Kingdoms Xin Zhao داشت من حتما میخریدم.:n03:
36 تا اسکییییییییییییییین:n04:
اون اسکین موندو رو تا الان هنوز تو بازی ندیدم.
بله اون اسکین موندو خاصه عده ی کمی هستن که اون رو دارن
دوستم اگه به پول نیاز نداشت اصلا این اکانتش رو با این قیمت نمیفروخت ( و اصلا نمیفروخت حتی )
فقط بالایه 600 تمون پول اسکیناشه..
من خودم اگه پول داشتم ازش می خریدم
بیشتر چمپیون ها رو هم داره
با 205 تومن صاحب خیلی چیزا میشه شد

kamron_devil
05-10-2015, 00:00
جینار چیه دیگه !! "نار" خونده میشه :n02:

میدونم
من تیمو رو هم تمپو صدا می کنم :) با جینار بیشتر حال میکنم تا نار. مگه اناره =))
اسکین مفتی رو بگو :-؟

Milad.n1
05-10-2015, 00:18
سلام دوستان
من با دیدن نظرات فهمیدم که این بازی از dota2 یکمی سخت تر هست و بخش های بیشتری هم داره برای کسی که dota2 بازی میکنه چقدر طول میکشه این بازی یاد بگیره؟ بازیم خوب هست انگلیسیم هم متوسط رو به بالا هست!!!
ممنون میشم راهنمایی کنید

mey123
05-10-2015, 03:52
از اونجایی که دوتا بازی میکردی پس مطمئنا با تفاوت چمپا(ad ap tank..) آشنایی داری و مشکلی تو آیتم بستن نداری.گیم پلی و مپ بازی هم که سریع یاد میگیری . تنها سختیش اینه که باید دونه دونه چمپها اسپل ها و passive شونو یاد بگیری که اگر انگلیسیت خوب باشه به راحتی همشونو یاد میگیری. البته بعضی چمپ ها نیاز به تجربه و یه مقدار خلاقیت دارند مثل tresh kalista tahm
بعدی هم یاد گرفتن آیتم هاست که خیلیاشونم passive دارن. اگر میخوای از صفر شروع کنی و اکانت lvl 1 بسازی که مطمئنا قبل از رسیدن به لول 30 همه چیو یاد میگیری.
تنها توصیه من اینه که حتما در کنار تجربه هر چمپیون و آیتم توضیحات انگلیسیشون رو هم بخونی.فقط کافیه تو بازی موس رو چند لحظه روی آیتم بزاری تا توضیحات کاملش بیاد ، یا در مورد چمپها اسپل و پسییوشونو بخون و بعد امتحانشون کن.

Milad.n1
05-10-2015, 12:15
اقا به من بگید کدوم سرور بازی کنم دیگه من الان لانچر بازی را دانلود کردم و نصب کردم الانم داره دیتای بازی دانلود میشه لطفا بگید تو کدوم سرور پینگ بهتری داره و ایرانی ها بیشتر هستند؟

- - - Updated - - -

اقا به من بگید کدوم سرور بازی کنم دیگه من الان لانچر بازی را دانلود کردم و نصب کردم الانم داره دیتای بازی دانلود میشه لطفا بگید تو کدوم سرور پینگ بهتری داره و ایرانی ها بیشتر هستند؟

navakhodro
05-10-2015, 12:17
شرایط فروش رو بگو با هم به یه توافق برسیم
یوزر پسورد اکانت و آدرس ایمیل به همراه پسورد ایمیل بکاپ

navakhodro
05-10-2015, 12:20

- - - Updated - - -

سرور EU Nordic & East و EU West

kamron_devil
05-10-2015, 13:31
بیا Euw
استاد هم قرار اونجا بیان بعدا =))
در مورد ایرانی هم معمولا ایرانی هایی که تو این سایت هستند که کسی رو ادد نمی کنند چون فکر می کنند طرف نوبه و اگر باهاش بازی کنن میبازن. بعد ادم روش نمیشه با یارو بگه. بگی هم 2تا فوش بهت میده. از جمله خودم =))
پس کاری به ایرانیش نداشته باش. بیا ایو وست بازی کن هاش بهترند پینگ هم خوبه. مثلا برای من زیر 200 هستش دیشب 98 هم شد
بازی رو هم یک چیز تجربه ای هستش. می تونی برنامه lol summoner info رو هم دانلود کنی و هر سروری که خواستی رو اسپک کنی و از بازی کردنشون یاد بگیری
چمپ ( هیروها ) تو این بازی هر 3شنبه 10 تا مجانیه. به اینکه پول خود بازی رو باید جمع کنی بخری ( هر بازی 50 100 تا میده. چمپ ها از 450 تا شروع میشه تا 6300 این حدودا )
بعد یک سری چیز به اسم رونه هستش که فعلا نخر. وقتی لول 20 به بعد شدی تایر 3 رو میخری. خودم بهت میگم چی بخری نخری. اگر دوست داشتی پیغام بده بعدا
بعد فعلا چمپ هم نخر با همین مجانی ها بازی کن. بعد اگر دیدی یک چمپی خلی باهاش حال می کنی اصلا باهاش راحتی و خوب بازی می کنی میخریش

بعدا لول 30 که شدی ؟ می تونی رنک بازی کنی
10تا بازی بازی می کنی مثلا 6 تا میبری میفتی سیلور 3
از برنز شروع میشه سیلور گلد پلات دیاموند مستر چلنجر

یک نصیحت دوستانه تو این بازی
این بازی یک سری اسکین برای چمپ ها هستش که باید با پول واقعی ار پی بخری بعد می تونی برای هیرویی که دوست داری لباس بخری که تو بازی یک شکل دیگه باشه
یکجورایی از من میشونی پولت رو بابت اسکین نده

و یک نکته دیگه. اصلا اصلا تو بازی به کسی نگو چرا رفتی مردی. یا بد هستی یا ... چون ریپورتت میدن و بعدا قصه بن شدن و ... داری
ولی اگر اونا فوش دادن یا بهت گیر دادن حتما ریپورتشون بده
verbal abuse offesive language afk از این چیزا

بعد یک نصیحت دیگه
تو این بازی تا اونجا که می تونی از اونجای ریوت بخور
اگر خوردی؟ بازی کن خوب بهت میفته میری گلد بعد شاخ میشی
اگر هم از ریوت شاکی باشی که بازی کن بعد به من داده یا ریوت فلان شده؟ اونم بازی کن بد بهت میده بعد تو سیلور برنز میمونی. بعد یک سری هم فکر می کنند بازیت خوب نیست که نتونستی بری بالا

حالا یکمی بازی رو راه افتادی بهت میگم چه چمپ هایی رو یاد بگیری که باهاشون بتونی بازی رو جمع کنی و بری بالا. ( البته اگر بازی کن خوب و زبون فهم تو تیمت بیفته )

- - - Updated - - -

بیا Euw
استاد هم قرار اونجا بیان بعدا =))
در مورد ایرانی هم معمولا ایرانی هایی که تو این سایت هستند که کسی رو ادد نمی کنند چون فکر می کنند طرف نوبه و اگر باهاش بازی کنن میبازن. بعد ادم روش نمیشه با یارو بگه. بگی هم 2تا فوش بهت میده. از جمله خودم =))
پس کاری به ایرانیش نداشته باش. بیا ایو وست بازی کن هاش بهترند پینگ هم خوبه. مثلا برای من زیر 200 هستش دیشب 98 هم شد
بازی رو هم یک چیز تجربه ای هستش. می تونی برنامه lol summoner info رو هم دانلود کنی و هر سروری که خواستی رو اسپک کنی و از بازی کردنشون یاد بگیری
چمپ ( هیروها ) تو این بازی هر 3شنبه 10 تا مجانیه. به اینکه پول خود بازی رو باید جمع کنی بخری ( هر بازی 50 100 تا میده. چمپ ها از 450 تا شروع میشه تا 6300 این حدودا )
بعد یک سری چیز به اسم رونه هستش که فعلا نخر. وقتی لول 20 به بعد شدی تایر 3 رو میخری. خودم بهت میگم چی بخری نخری. اگر دوست داشتی پیغام بده بعدا
بعد فعلا چمپ هم نخر با همین مجانی ها بازی کن. بعد اگر دیدی یک چمپی خلی باهاش حال می کنی اصلا باهاش راحتی و خوب بازی می کنی میخریش

بعدا لول 30 که شدی ؟ می تونی رنک بازی کنی
10تا بازی بازی می کنی مثلا 6 تا میبری میفتی سیلور 3
از برنز شروع میشه سیلور گلد پلات دیاموند مستر چلنجر

یک نصیحت دوستانه تو این بازی
این بازی یک سری اسکین برای چمپ ها هستش که باید با پول واقعی ار پی بخری بعد می تونی برای هیرویی که دوست داری لباس بخری که تو بازی یک شکل دیگه باشه
یکجورایی از من میشونی پولت رو بابت اسکین نده

و یک نکته دیگه. اصلا اصلا تو بازی به کسی نگو چرا رفتی مردی. یا بد هستی یا ... چون ریپورتت میدن و بعدا قصه بن شدن و ... داری
ولی اگر اونا فوش دادن یا بهت گیر دادن حتما ریپورتشون بده
verbal abuse offesive language afk از این چیزا

بعد یک نصیحت دیگه
تو این بازی تا اونجا که می تونی از اونجای ریوت بخور
اگر خوردی؟ بازی کن خوب بهت میفته میری گلد بعد شاخ میشی
اگر هم از ریوت شاکی باشی که بازی کن بعد به من داده یا ریوت فلان شده؟ اونم بازی کن بد بهت میده بعد تو سیلور برنز میمونی. بعد یک سری هم فکر می کنند بازیت خوب نیست که نتونستی بری بالا

حالا یکمی بازی رو راه افتادی بهت میگم چه چمپ هایی رو یاد بگیری که باهاشون بتونی بازی رو جمع کنی و بری بالا. ( البته اگر بازی کن خوب و زبون فهم تو تیمت بیفته )

Gregar
05-10-2015, 13:38

- - - Updated - - -

سه تا سروری که از نظر من قابل بازی هستن (چه از لحاظ پینگ و بازیکن های خوب و ... )

EUNE : سرور شرق و شمال اروپا . پینگت با اینجا احتمالا بهتره از بقیه . اما دیوانه میشی از بس که توش نوب و روس داره .
NA : سرور امریکای شمالی که به نظر بهترین سرور از این سه تاست . اما پینگت بیشتر از بقیه است .
EUW : اینجا نرماله . یعنی هم پینگت مطلوبه هم بازیکنها قابل تحملترن .

واسه شروع هم همینطوری بازی کن و میتونی از این سایتها هم استفاده کنی :

League of Legends Game & Summoner Lookups – LoLSkill
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
LoLNexus - League of Legends Stats, Match Info, Pro Builds, and More!
Champion.gg - LoL Champion Stats, Builds, Runes, Masteries, Counters and Matchups!
LoLMasters
LoL Builder
League of Legends Strategy Build Guide :: LoL Strategy Building Tool by MOBAFire ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

League of Legends Wiki - Champions, Items, Strategies, and many more!
League of Legends Strategy Build Guide :: LoL Strategy Building Tool by MOBAFire

mey123
05-10-2015, 14:44
آقا من نمیدونم این چه بحثیه سر سرور راه انداختین؟
در هر صورت آپدیت دو سرور اصلی که ما ایرانیا میتونیم بازی کنیم یعنی EU Nordic & East و EU West یکیه!
فقط کافیه تو لانچر بازی بالا سمت راست سرور رو تغییر بدی همین!
ساختن اکانت هم که 2 دقیقه زمان نمیبره. به نظر حالا که میخوای بازیو از صفر شروع کنی تو هر دو سرور یه اکانت بساز بازی کن. از هرکدوم که بیشتر خوشت اومد و با سرور و پینگش کمتر مشکل داشتی همونو ادامه بده یا اصلا جفتشو لول 30 کن مثل من.
البته به نظر شخص خودم سرور EU West باحال تره چون پلیراش جوک ها و شوخی های من تو بازیو میفهمن!:n02: و اکثرا جواب هم میدن ،حتی بعضی از بازیها بیشتر در حال صحبت کردن بودیم تا بازی، بر خلاف EU Nordic که ممکنه تا آخر بازی حتی یه all chat نداشته باشیم!
در ضمن برخلاف غر زدن های همیشگی بعضیا (که اسم نمیبرم!) به نظرم تو وست نه اینکه نوب کمتر باشه ولی تو بازی به حرفت بیشتر گوش میدن و بازی ها رو راحتتر میبری من خودم با اینکه قصد نداشتم اکانت وست رو ببرم بالا ولی به قدری بازیا برام آسون بود که اکانتم خیلی راحت gold iv شد.

در هر صورت اسم هر سه اکانت من تو امضام هست هر سروری که اکانت ساختی اددم کن تا راهنماییت کنم.هیچ وقت هم از کمک به دیگران خسته نمیشم حتی اگه طرف مقابل خودش نخواد!!!(ka*ron_d*vil):n02:
--------------------------------------------------------------
آقا خواهش میکنم یکی که میدونه جواب بده.. آیا اصلا میشه از گلد به سیلور دیموت شد یا نه؟ من به دلایلی میخوام اکانت KillerBee8TaiM سیلور کنم ولی نمیشه...!!!:n23:

DANT3
05-10-2015, 15:00
فروش اکانت plat در سرور west با 9 پیج runs و تقریبا فول چمپ
این هم اسکین های اکانت
قیمت توافقی

BHMthe
05-10-2015, 20:02
World Championship 2015

با سلام و خسته نباشید به تمامی کاربران عزیز
مجموعه ای از بازیهای انتخابی در روز چهارم قهرمانان جهان در تاریخ 94.7.12 با 2 کیفیت 720pHD , 360p در خدمتتون هستیم
بازی اول در روز چهارم بین LGD Gaming و Team SoloMid هست.

TSM [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] LGD

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 720pHD
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 360p

KT [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] OG

Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 720pHD
Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 360p

برای دانلود بقیه بازی های این دوره اینجا کلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید.

kamron_devil
05-10-2015, 20:05
خودت چه قیمتی مد نظرت هست ؟ حدودا ؟

Fiddle
06-10-2015, 01:31
به نظر من سرور euw واسه اونایی که زبان انگلیسیشون خوبه بهتره وگر نه جفت سرور ها بازیشون مثل همه !

Milad.n1
06-10-2015, 14:33
سلام دوستان
دیروز عصر دانلود کامل شد و اکانتما در سرور eu w ساختم بازی خوبی هست و به جرات میتونم بگم که کنترل چمپ ها خیلی بهتر از dota2 هست و بر خلاف نظر قبلیم حالا که lol را تجربه کردم این بازی را بیشتر پسندیدم !!
فقط چند تا سوال داشتم که ممنون میشم دوستان جواب بدن
1-اسکیل هایی که میگرم برای همه چمپ ها فعال میشه یا فقط برای بعضیاشون؟ مثلا اگه یه اسکیل 100 مانا اضافه کنه به تمام چمپ هایی که مانا دارند 100 مانا اضافه میشه؟
2-اینجور که فهمیدم هر یه لول که به اکانتد اضافه بهشه یه اسکیل بهت میده ایا میشه با influence points اسکیل اضافی خرید؟
3-من الان که دوباره ان شدم بازی کنم چمپ هایی که دیشب داشتم تغییر کردن و چمپ های قبلیم قفل شدن چرا این اتفاق افتاده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
اسم اکانتم هم Flying77 هست لطفا ادم کنید.

Gregar
06-10-2015, 14:51
سلام دوستان
دیروز عصر دانلود کامل شد و اکانتما در سرور eu w ساختم بازی خوبی هست و به جرات میتونم بگم که کنترل چمپ ها خیلی بهتر از dota2 هست و بر خلاف نظر قبلیم حالا که lol را تجربه کردم این بازی را بیشتر پسندیدم !!
فقط چند تا سوال داشتم که ممنون میشم دوستان جواب بدن
1-اسکیل هایی که میگرم برای همه چمپ ها فعال میشه یا فقط برای بعضیاشون؟ مثلا اگه یه اسکیل 100 مانا اضافه کنه به تمام چمپ هایی که مانا دارند 100 مانا اضافه میشه؟
2-اینجور که فهمیدم هر یه لول که به اکانتد اضافه بهشه یه اسکیل بهت میده ایا میشه با influence points اسکیل اضافی خرید؟
3-من الان که دوباره ان شدم بازی کنم چمپ هایی که دیشب داشتم تغییر کردن و چمپ های قبلیم قفل شدن چرا این اتفاق افتاده؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
اسم اکانتم هم Flying77 هست لطفا ادم کنید.

1.فکر کنم منظورت از اسکیل همون mastery ها باشه . هر چند تا که بخوای میتونی mastery page درست کنی ولی خیلی تعداد زیاد لازم نیست . حتی میتونی واسه هر چمپت جدا درست کنی .
موقعی که میری تو قسمت champin select که اماده بشی برای بازی و با تیمت چمپهاتون رو انتخاب میکنین میتونی اونجا mastery و rune page ای که دلت میخواد رو انتخاب کنی تا تو بازی برات تاثیر داشته باشه .
مثلا یه mastery page درست کردی به اسم Tank و یه Rune page داری به اسم AD . دوتاش رو که انتخاب کنی تاثیرش رو تو بازی میزاره . rune ها در واقع مثل ایتمهای ریزی هستن که تاثیرها کوچیکی میزارن تو بازی .

2.خیر . mastery point ها رو هر لول بهت یکی میده و قابل خریداری نیست . در مجموع از اخر 30 تا مستری پوینت داری . بهتره یک شاخه مستری رو تا مستری اخرش رو باز کنی که 21 مستری پوینت میخواد و 9 تای دیگه رو توی یک شاخه دیگه بریزی . البته بستگی به سبک بازیت و نوع چمپت داره .

3. اونا هیروهای خودت نیستن . هر هفته بازی 10 تا هیروی مجانی قرار میده واسه همه که استفاده کنن . هر سه شنبه باز عوض میشه این هیروها . یه کم که لولت بالا رفت و IP گرفتی باید واسه خودت هیرو بخری .

Milad.n1
06-10-2015, 16:19
1.فکر کنم منظورت از اسکیل همون mastery ها باشه . هر چند تا که بخوای میتونی mastery page درست کنی ولی خیلی تعداد زیاد لازم نیست . حتی میتونی واسه هر چمپت جدا درست کنی .
موقعی که میری تو قسمت champin select که اماده بشی برای بازی و با تیمت چمپهاتون رو انتخاب میکنین میتونی اونجا mastery و rune page ای که دلت میخواد رو انتخاب کنی تا تو بازی برات تاثیر داشته باشه .
مثلا یه mastery page درست کردی به اسم Tank و یه Rune page داری به اسم AD . دوتاش رو که انتخاب کنی تاثیرش رو تو بازی میزاره . rune ها در واقع مثل ایتمهای ریزی هستن که تاثیرها کوچیکی میزارن تو بازی .

2.خیر . mastery point ها رو هر لول بهت یکی میده و قابل خریداری نیست . در مجموع از اخر 30 تا مستری پوینت داری . بهتره یک شاخه مستری رو تا مستری اخرش رو باز کنی که 21 مستری پوینت میخواد و 9 تای دیگه رو توی یک شاخه دیگه بریزی . البته بستگی به سبک بازیت و نوع چمپت داره .

3. اونا هیروهای خودت نیستن . هر هفته بازی 10 تا هیروی مجانی قرار میده واسه همه که استفاده کنن . هر سه شنبه باز عوض میشه این هیروها . یه کم که لولت بالا رفت و IP گرفتی باید واسه خودت هیرو بخری .
ببینید من الان این اسکیل ها را گرفتم حالا الان این اسکیلا برای همه چمپ هام فعال شدن؟ یا باید کاری کنم تا فعال بشن؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).png

Gregar
06-10-2015, 16:28
ببینید من الان این اسکیل ها را گرفتم حالا الان این اسکیلا برای همه چمپ هام فعال شدن؟ یا باید کاری کنم تا فعال بشن؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).png

نگاه کن اون بالا نوشته Mastery page 1 (که میتونی اسمشو عوض کنی) . حالا اون دکمه + رو که بزنی یه page دیگه باز میشه و میتونی اونجا یه مستریهای دیگه رو انتخاب کنی . همینطور مثلا میری تا mastery page 2 و 3 و 4 و ...
مثلا توی یکیش attack speed و attack damage و ... رو بالا میبری و دومی این دفعه mana و ability power و ... رو بالا میبری . موقعی میخوای چمپت رو انتخاب کنی بری تو بازی میتونی انتخاب کنی که کدوم mastery page رو برداری . مثلا اگه هیروت attack damage ای بود اون mastery page اولی رو برمیداری.

واسه هر هیرویی هر مستری پیج و هر رون پیج که بخوای میتونی برداری .

Milad.n1
06-10-2015, 17:28
نگاه کن اون بالا نوشته Mastery page 1 (که میتونی اسمشو عوض کنی) . حالا اون دکمه + رو که بزنی یه page دیگه باز میشه و میتونی اونجا یه مستریهای دیگه رو انتخاب کنی . همینطور مثلا میری تا mastery page 2 و 3 و 4 و ...
مثلا توی یکیش attack speed و attack damage و ... رو بالا میبری و دومی این دفعه mana و ability power و ... رو بالا میبری . موقعی میخوای چمپت رو انتخاب کنی بری تو بازی میتونی انتخاب کنی که کدوم mastery page رو برداری . مثلا اگه هیروت attack damage ای بود اون mastery page اولی رو برمیداری.

واسه هر هیرویی هر مستری پیج و هر رون پیج که بخوای میتونی برداری .
خیلی ممنون داداش
به نظرت برای شروع چه چمپ هایی را اول بگیرم که سریع برم بالا ؟
و وقتی که بازی تموم میشه خود چمپی هم که باهاش بازی کردی یه لولی میگیره این به چه درد میخوره؟

mey123
06-10-2015, 17:48
1-هر چمپی که عشقت کشید بازی کن.هر کسی با یه مدل چمپ بهتر بازی میکنه tank ad ap adc supp...
2-به اون میگن champion mastery همونطور که از اسمش معلومه در واقع نشان دهنده مهارتت در بازی با اون چمپ خاصه.بعد اینکه تونستی champion mastery یه چمپ خاص رو تا لول4 یا 5 برسونی تو بازی با زدن کلیدهای ترکیبی کنترل+6 یه آیکون بالا سرت ظاهر میشه که اینطوری میتونی مهارتت تو اون چمپ رو به رخ دیگران بکشونی.البته زمان لودینگ بازی هم بالا سمت چمپ برای کسایی که champion masteryشون لول 4 یا 5 هست یه چیزی شبیه مدال میاد.
نکته!:n02:: در حال حاظر برای کسایی که آیکون یکی از تیم های شرکت کننده در مسابقات آخر فصل lol رو خریدن با زدن کلید کنترل 6
به جای چمپیون مستری آیکون تیم مورد علاقشون نمایش داده میشه.(این موضوع فقط محدود به زمان مسابقات میشه و تو پتچ بعدی برداشته میشه.)

Gregar
06-10-2015, 19:07
کاش این چمپ مستری ها به یه درد بهتری بخورن . مثلا واسه هر هیرو یه اسکین مجانی بدن یا یه افکتی تو بازی داشته باشه .

mr_prince
06-10-2015, 21:32
شماها انصافن 50 تومن 50 تومن پول اسکین میدید؟؟؟:n28:

mehdi951
07-10-2015, 05:38
خیلی ممنون داداش
به نظرت برای شروع چه چمپ هایی را اول بگیرم که سریع برم بالا ؟
و وقتی که بازی تموم میشه خود چمپی هم که باهاش بازی کردی یه لولی میگیره این به چه درد میخوره؟

دوست عزیز کلا ای پی تو خرج نکن فقط یک هیرو بگیر بقیه رو بزار برا لول بیستو پنج باهاش تایر سیه رون پیج رو بگیر (پیشنهاد هیروم akali هست باهاش همه رو می زنی مخصوصا این چمپ نوبا فقط یک ایتم اولش باید بگیری که الان اسمش یادم نیست که بگیری اکالی کویین کل بازی می شه پسیو وکیوش رو حتما بخون همچین میزنه که این چمپ نوبا پشت کامپیوتر قفل می کنن اما اگر طرف دیاموند باشه و داره اکانت دوم بالا میاره که خب اون وقت کارت ساخته هست ) اگر به بازیت خیلی اعتماد داری جکسو بگیر می تونم بگم قوی ترین هیرویه بازیه همه چیز هست تانک ad ap استان گروهی پرش تاورم مثل چی پایین میاره پسیوشم سرعت اتک دسته تازه خارج از پسیوشم اگر بین دو تا اتک دستش دبیلو بزنی با پسیوش دیگه نور الا نور می شه. به هر حال من چند تا چمپ خوب گفتم تا لول بیستو پنج فقط باهاش بازی کنی

دوستان حدود سه ماهه بازی نکردم اینا ریورک که نشدن؟

Milad.n1
07-10-2015, 13:34
دوستان شما میگید که ادم اگه تنهایی بازی کنه بهتره ولی به نظر من اگه ادم با دوستایی که سطح بازیشونا میشناسه بازی کنه خیلی بهتر حداقل اینکه afk نمیشن من دیروز 7 تا بازی کردم از این 7 تا بازی 3تا بازی توش afk بودن که این باعث میشه که ادم اصلا از بازی لذت نبره..
از راهنمایی هاتون هم ممنون تقریبا تمام بازی را یاد گرفتم ممنون

kamron_devil
07-10-2015, 15:30
دوستان شما میگید که ادم اگه تنهایی بازی کنه بهتره ولی به نظر من اگه ادم با دوستایی که سطح بازیشونا میشناسه بازی کنه خیلی بهتر حداقل اینکه afk نمیشن من دیروز 7 تا بازی کردم از این 7 تا بازی 3تا بازی توش afk بودن که این باعث میشه که ادم اصلا از بازی لذت نبره..

به نظر من میلاد جان این که از 7تار بازی 3تاش افک بیفته اسمش شانس نیست
اسمش اسکیل و تیم ورکه

100% باید فقط فقط دوئه بازی کنی ( البته رنکد منظورمه. به قول خودت خیالت راحته یک افک ترول احمق کمتر میشه ) :n10:

mr_prince
07-10-2015, 16:14
من خودم ب شخصه با چند نفر بازی کنم ک میشناسمشون حتا اگه ببازیم بیشتر حال میکنم تا اینکه ی فلیمر و نوب و اینجور چیزا بیوفته بهت
ادم بازی میکنه ک حال کنه ن اینکه اعصابش بهم بریزه

mr_prince
07-10-2015, 16:16
برای شروع هم ب نظرم yi بردار کار باهاش راحت راحته ولی خوب خودم ازین چمپ خوشم نمیاد

Milad.n1
07-10-2015, 16:57
برای شروع هم ب نظرم yi بردار کار باهاش راحت راحته ولی خوب خودم ازین چمپ خوشم نمیاد
دوسان کسانی که در سرور eu w اکانت دارند بگن که همدیگرا ادد کنیم با هم بازی کنیم اینجوری بهتر نیست؟!! اکانت من در سرور eu w :
Flying77

Gregar
07-10-2015, 17:13

نمیدونم چی شده که yi این چند وفته محبوب شده . فکر کنم به خاطر devourer جدیده هست که برش میدارن . اسکین جدید هم که دادن واسش بعد از عمری . کلا شده یکی از جانگلرهای محبوب . البته بیشتر توی رنکهای پایین برش میدارن .

mr_prince
07-10-2015, 17:51
دوسان کسانی که در سرور eu w اکانت دارند بگن که همدیگرا ادد کنیم با هم بازی کنیم اینجوری بهتر نیست؟!! اکانت من در سرور eu w :
Flying77
من eu ne هستم

- - - Updated - - -

نمیدونم چی شده که yi این چند وفته محبوب شده . فکر کنم به خاطر devourer جدیده هست که برش میدارن . اسکین جدید هم که دادن واسش بعد از عمری . کلا شده یکی از جانگلرهای محبوب . البته بیشتر توی رنکهای پایین برش میدارن .
گفتم برای اینکه کار باهاش راحته نه اینکه چمپ خوبیه

kamron_devil
07-10-2015, 18:17
خوب
وقتی ریوت قرار هر بازی به ادم 2تا فیدر بده
و میم شماره میاد اینجا گه بخوره در مورد اسکیل و تیم ورک حرف بزنه. حالا خوبه من باهاش بازی کردم تا گلد 4 رفتش و یک بازی هم اونجا برد
خوشمزش این بود که این فروگ میزد ما دراگ میکشتیم. یعنی اینقدر بازی کن خوب به ما میفتاد که اصلا نیاز نبود ما کار خاصی تو بازی بکنیم
بازی کن خوب که تو تیم هستش نیاز نیست 100 بار اسپام کنی
b b b b b وقتی 2 3 تا از هم تیمیهات از نصف کمتر هلس دارند و دشمن همه فول
یا بهش بگی اس اس وسط. حالا تاپ هلسش کمه برنمیگرده تا با وسط گنک بشه بمیره ( مصلا من جنگل هستم باید من بگم وسط اس اس )

من ترجیح میدم برای فان بازی کنم تا ریوت مچ میکنیگش درست بشه
فقط دوست دارم میم شماره میاد نظر بده در مورد من تا ببندمش به فوش
بیا جان من نظر بده تا درستت کنم بچه خوش شانس
دیگه من که باهات بازی کردم بازیت رو دیدم.
:n34:

Gregar
07-10-2015, 18:47
من eu ne هستم

- - - Updated - - -

گفتم برای اینکه کار باهاش راحته نه اینکه چمپ خوبیه

راجع به سرور . من الان خیلی وقته از eune اومدم west . یعنی از وقتی اومدم west یه بار کلمه ks نشنیدم از دهن ملت (حالا یه بار چرا ولی اینطوری نیست که مرسوم باشه) .
دیروز چون تو وست بن شده بودم رفتم یه اکانت ساختم تو eune همون بازی اول تنها حرفی که از دهن این ملت نوب در می اومد ks بود . این به اون میگفت . اون به این میگفت و ... . بازی دوم همینطوری . بازی سوم همینطوری .
حالا خوبه بازی های اول با cpu ـه . چه برسه به pvp . دیگه ناامید شدم و گفتم غلط بکنم دیگه برگردم این سرور . گفتم حاضرم واسه همون اکانت west ام قبل بازی 20 دقیقه انتظارش رو بکشم ولی اینجا بازی نکنم .

kamron_devil
07-10-2015, 19:13
الان داشتم با رایون بازی میکردم ( رایونم معمولیه مالی نیست )
بعد جلوم جینار بود که مثل سگ کانتر می کنه.
خلاصه از نظر کیل مرگ 2 2 بودم ( البته روی دستگاه کارم بودم که اف پی اس 60 به زوره )
ولی از نظر تاور مال من اولیش فکر کنم تایم 30 خورد
ماله اون رو 1 2 رو خیلی زود زدم
بازی رو باختیم چون میدونید که اسکیل و تیم ورک .... از این شرا که میم شماره میگه

ولی خدایشش بعد از چندین وقت کلی حال کردم
داشتم با این جینار مسخره بازی میکردم ( صحبت ) کلی بازیه بهم حال داد. یعنی میبردم اینقدر بهم حال نمیداد که این بازی بهم حال داد

فقط یک توصیه به دوستان می کنم

اگر مثل اقای میم شماره اسکیل و تیم ورک دارید ( گه زیادیه با نون اضافه. شانس دارید بازی کن خوب بهتون میفته ) که خوب هیچی سفت بازی کنید و برید بالا

به اینکه اگر میبینید ریوت فقط تو تیم شما همیشه افک ترول فیدر هست و سالی یکبار تو دشمن از این چیزا میبینید . الکی به خودتون استرس اعصبانیت و .... وارد نکنید
چمپی که باهاش حال می کنید و فانه حتی بلد نیسیتد رو بردارید فقط بخندید بازی کنید کیف کنید بابا

بیخودی سفت بازی می کنید. جوش هم می کنید. کلی تو خونه هم اعصبانی هستید . احساس بدی هم دارید. ولش کن بابا حوصله داری. بعضی ها خوشانسند برای اینکه خودشون رو حرفه ای نشون بدن حرف از اسکیل و تیم ورک میزنن. بابا دیگه ما که باهات بودیم. یک کلمه نه تو بازی حرف دراگ داره میاد میزنه. نه لیدری می کنه نه چیزی. فقط شانس دارند بازی کن خوب بهشون میده ریوت. نه بهشون افک میده. نه فیدر میده. میرن بالا بعد میان شاخ میشن. خوب منم از اوننجای ریوت بخورم بهم بازی کن خوب میده

گوره پدرش. ولی خداییش بازیه حال داد :) رفتم تو کار رایون خیلی حال میده :n18:

mr_prince
07-10-2015, 19:22
راجع به سرور . من الان خیلی وقته از eune اومدم west . یعنی از وقتی اومدم west یه بار کلمه ks نشنیدم از دهن ملت (حالا یه بار چرا ولی اینطوری نیست که مرسوم باشه) .
دیروز چون تو وست بن شده بودم رفتم یه اکانت ساختم تو eune همون بازی اول تنها حرفی که از دهن این ملت نوب در می اومد ks بود . این به اون میگفت . اون به این میگفت و ... . بازی دوم همینطوری . بازی سوم همینطوری .
حالا خوبه بازی های اول با cpu ـه . چه برسه به pvp . دیگه ناامید شدم و گفتم غلط بکنم دیگه برگردم این سرور . گفتم حاضرم واسه همون اکانت west ام قبل بازی 20 دقیقه انتظارش رو بکشم ولی اینجا بازی نکنم .
من فقط قبل ازاینکه لول 30 بشم KS KS راه مینداختن ولی الان خیلییییی کم میشنوم لول های زیر سی همیشه همینه من یکی دوتا اکانت ساختم و دیدم

mr_prince
07-10-2015, 19:25
الان داشتم با رایون بازی میکردم ( رایونم معمولیه مالی نیست )
بعد جلوم جینار بود که مثل سگ کانتر می کنه.
خلاصه از نظر کیل مرگ 2 2 بودم ( البته روی دستگاه کارم بودم که اف پی اس 60 به زوره )
ولی از نظر تاور مال من اولیش فکر کنم تایم 30 خورد
ماله اون رو 1 2 رو خیلی زود زدم
بازی رو باختیم چون میدونید که اسکیل و تیم ورک .... از این شرا که میم شماره میگه

ولی خدایشش بعد از چندین وقت کلی حال کردم
داشتم با این جینار مسخره بازی میکردم ( صحبت ) کلی بازیه بهم حال داد. یعنی میبردم اینقدر بهم حال نمیداد که این بازی بهم حال داد

فقط یک توصیه به دوستان می کنم

اگر مثل اقای میم شماره اسکیل و تیم ورک دارید ( گه زیادیه با نون اضافه. شانس دارید بازی کن خوب بهتون میفته ) که خوب هیچی سفت بازی کنید و برید بالا

به اینکه اگر میبینید ریوت فقط تو تیم شما همیشه افک ترول فیدر هست و سالی یکبار تو دشمن از این چیزا میبینید . الکی به خودتون استرس اعصبانیت و .... وارد نکنید
چمپی که باهاش حال می کنید و فانه حتی بلد نیسیتد رو بردارید فقط بخندید بازی کنید کیف کنید بابا

بیخودی سفت بازی می کنید. جوش هم می کنید. کلی تو خونه هم اعصبانی هستید . احساس بدی هم دارید. ولش کن بابا حوصله داری. بعضی ها خوشانسند برای اینکه خودشون رو حرفه ای نشون بدن حرف از اسکیل و تیم ورک میزنن. بابا دیگه ما که باهات بودیم. یک کلمه نه تو بازی حرف دراگ داره میاد میزنه. نه لیدری می کنه نه چیزی. فقط شانس دارند بازی کن خوب بهشون میده ریوت. نه بهشون افک میده. نه فیدر میده. میرن بالا بعد میان شاخ میشن. خوب منم از اوننجای ریوت بخورم بهم بازی کن خوب میده

گوره پدرش. ولی خداییش بازیه حال داد :) رفتم تو کار رایون خیلی حال میده :n18:
من تو تیم دشمن AFK زیاد میبینم عایا بنده از اونجای RIOT خورده ام؟:n02:

باحال ترین چمپ انصافن RUMBLE ه هم قویه و هم اخر خنده

Milad.n1
07-10-2015, 19:27
اقا یعنی هیچکس سرور eu w نیست من باهاش بازی کنم؟

bAdClown364
07-10-2015, 19:38
سلام دوستان
ی سوال :
من میخوام وارد اکانت شم میزنه کانکشن مشکل داره
برای Eu West هستش
اونطوری ک دیدم تو تاپیک دارم میبینم بچه ها دارن بازی میکنن
چرا باسه من مشکل میگیره؟؟؟
رفتم تو وبسایتش زده کانکشن EU West مشکل داره منم بیخیال شدم .ولی شما چطوری دارین بازی میکنین؟

Milad.n1
07-10-2015, 19:51
سلام دوستان
ی سوال :
من میخوام وارد اکانت شم میزنه کانکشن مشکل داره
برای Eu West هستش
اونطوری ک دیدم تو تاپیک دارم میبینم بچه ها دارن بازی میکنن
چرا باسه من مشکل میگیره؟؟؟
رفتم تو وبسایتش زده کانکشن EU West مشکل داره منم بیخیال شدم .ولی شما چطوری دارین بازی میکنین؟
من همین الان دارم بازی میکنم!!!

kamron_devil
07-10-2015, 20:04
من تو تیم دشمن AFK زیاد میبینم عایا بنده از اونجای RIOT خورده ام؟:n02:

باحال ترین چمپ انصافن RUMBLE ه هم قویه و هم اخر خنده
شما خودت چی فکر می کنی ؟
ایا این شانس است ؟ یا اسکیل و تیم ورک شما جادو می کنید و دشمن افک می شود؟
یا اینکه به خاطر اینکه شما تو بازی میای افک میشن؟

از اونجای ریوت خوردن چیست؟
یعنی شما با ریوت خیلی حال می کنی. اگر من مثلا میگم ریوت خره. شما تو دلت میگی خودت خری
ریوت بیچاره. اومده بازی به این قشنگی ساخته داریم کیف می کنیم. برای حمایت باید از ریوت اسکین خرید

یا اینکه شما هیچ حس منفی ای نسبت به ریوت نداری و اینکه ادم خوشانسی هستی؟

نه؟ نه ؟ تو برام توجیج کن چه جوری تو دشمن افک زیاده ؟ بگو ؟ خواهش می کنم استاد جدید به منم بگید .

Milad.n1
07-10-2015, 20:05
دوستا برای اینکه شکل چمپ ها را عوض کنم هیچ راهی جز پول خرج کردن نیست؟

mr_prince
07-10-2015, 20:55
شما خودت چی فکر می کنی ؟
ایا این شانس است ؟ یا اسکیل و تیم ورک شما جادو می کنید و دشمن افک می شود؟
یا اینکه به خاطر اینکه شما تو بازی میای افک میشن؟

از اونجای ریوت خوردن چیست؟
یعنی شما با ریوت خیلی حال می کنی. اگر من مثلا میگم ریوت خره. شما تو دلت میگی خودت خری
ریوت بیچاره. اومده بازی به این قشنگی ساخته داریم کیف می کنیم. برای حمایت باید از ریوت اسکین خرید

یا اینکه شما هیچ حس منفی ای نسبت به ریوت نداری و اینکه ادم خوشانسی هستی؟

نه؟ نه ؟ تو برام توجیج کن چه جوری تو دشمن افک زیاده ؟ بگو ؟ خواهش می کنم استاد جدید به منم بگید .

نه من پرسیدم ک عایا خورده ام؟ من راهنمایی میخواستم ک الان فهمیدم :n02:

اسکین راز موفقیت ه اسکین بخر بازی ببر:n31:

mr_prince
07-10-2015, 21:02
من ی اسکین مفتی گرفتم ولی خوب راهش اینه ک پول خرج کنی(riot بیچاره باید نون دراره :n31:)
اون اسکین مفتی ه هم قضیش این بود ک ی اکانت ساختم لول ده کردم اسکین debonair vi تخفیف خورد منم ب خودم گیفت کردم:n09:ولی خوب خیلی دنگ و فنگ داره

mey123
07-10-2015, 21:02
به به میبینم که کامران کوچولو دوباره پر کار شدن :n02:
من قبلا هر چی راه حل میدونستم بهت گفتم حالا تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال!
من 1000بار گفتم که این بازی نیازی به شانس بالا، جذب قوی!، از اونجای ریوت خوردن:n02: و گوش دادن به مجموعه سخنرانی های اقای دکتر فرهنگ، دیدن مستند راز!، 4 اثر از نمیدونم چی چی!:n13::n02: و... نداره.
تو این بازی فقط و فقط 3 چیز مهمه:
1-Skill
2-TeamWork
3-اطلاعات کافی از لیگ سیستم و سیستم متچ میکینگ رایوت (Riot)

من بارها گفتم که فقط یکی از راه های دور زدن سیستم متچ میکینگ اینه که با یه بازیکن خوب رنک بری.اینطوری حداقل به جای 4تا نوب 3تا تو تیمت هستن.واقعا دارم از گفتن این حرفای تکراری خسته میشم حالا نمیدونم این بچه چقدر انرژی داره هی میاد اینجا غرهای تکراری میزنه.
شما یه نگاه به عکس زیر بندازین:

همین چند وقت پیش بنده با همین آقای غر غرو 7تا بازی رنکد رفتیم که 5تاشو بردیم.خب به نظرتون مدرک از این بالاتر هم هست؟
تا الان این عکسو نگذاشته بودم چون خودش گفته بود نمیخواد کسی فک کنه داره بوست میشه ولی چون قرار نیست دیگه با ایشون بازی کنم این عکسو آپ کردم.
جالب اینجاس تو اکثر بازیها ایشون کل کل با یکی از بازیکنای تیم رو شروع کرده و تا آخر بازی با هم درگیر بودن (طوری که من اصلا تعجب میکردم این بنده خدا چطور فرصت میکنه در کنار این همه چت کردن بازی کنه!البته به نظرم این خودش یه استعداده واقعا:n02:).من اصلا کاری ندارم که حق با ایشون بوده یا بازیکن دیگه ولی اینکه بخوای اینطوزی تا آخر بازی حواس خودتو اون طرفو بقیه بازیکنای تیمو پرت کنی آخر بازی خودش معلومه!
حتی تو یه بازی برای ساکت کردن ایشون و اون طرف دیگه گفتم اینکارو تمام کنید یا اینکه جفتتونو ریپورت میکنم.
دیگه فک کنم خودتون فهمیده باشین چرا جناب ترول اینقدر پشت هم میبازن....
فقط در پایان میخوام بگم:
Just Skill & Teamwork:n02::n09::n10::n05:

Fiddle
07-10-2015, 21:08
این برنامه رو دانلود کن میتونی هر اسکینی بخوای برداری ولی فقط خودت میتونی ببینی

mr_prince
07-10-2015, 22:38
من موندم چرا تورو بن نمیکنن نکنه از اونجای p30world میخوری کلک؟:n02:

Gregar
07-10-2015, 22:44
من فقط قبل ازاینکه لول 30 بشم KS KS راه مینداختن ولی الان خیلییییی کم میشنوم لول های زیر سی همیشه همینه من یکی دوتا اکانت ساختم و دیدم

والا من تا حالا چندتا اکانت توی west لول 30 کردم خیلی کم پیش اومده که ks بگن . ولی هر وقت تو ne بودم از همون اول بچه بازی در میارن .

mr_prince
07-10-2015, 22:45
والا من تا حالا چندتا اکانت توی west لول 30 کردم خیلی کم پیش اومده که ks بگن . ولی هر وقت تو ne بودم از همون اول بچه بازی در میارن .
چی بگم والا چیزی ک دیدمو گفتم

Milad.n1
07-10-2015, 22:51
اقا حالا که من امدم eu w هیچ کسی تو سرور پلی نمیده؟
من فعلا فقط mey123 را ادد کردم

Fiddle
07-10-2015, 22:54
اقا حالا که من امدم eu w هیچ کسی تو سرور پلی نمیده؟
من پلی میکنم
اسمت رو بگو اددت کنم
ولی من همیشه ARAM بازی میکنم
IHIERO

Milad.n1
07-10-2015, 23:28
من پلی میکنم
اسمت رو بگو اددت کنم
ولی من همیشه ARAM بازی میکنم
IHIERO
اسمم: flying7

Milad.n1
07-10-2015, 23:29
برای بار صدم به من ثابت شد که 13 14 سالت بیشتر نیست اما اگر واقعا 27 28 سالته و تو شرکت پدرت کارمندی واقعا برات متاسفم...همین!
در ضمن من آدم با سیاستی نیستم.
جالب اینجاس که خودت بهتر از هر کسی منو میشناسی!!! به نظرت کم چرت پرتو بد و بیراه به من میگفتی؟ فکر میکنی نمیتونستم جواب بدم؟ یا مثله خودت باهات رفتار کنم؟
خیالت راحت... قرار هم نیست اینجا در جوابت بهت توهین کنم.اونقدری ارزش نداری که بخوام جوابتو بدم یا حتی یه ثانیه اعصابمو برات خرد کنم.
نه خیر من آدم با سیاستی نیستم من فقط همینم که هستم.نیازی ندارم نقش بازی کنم.
فقط خیلی متاسفم برات، هم برای جنابعالی که ادعا میکنی 28 سالته هم برای پدرت!!
میثم میای بازی کنیم؟

mey123
07-10-2015, 23:34
میثم میای بازی کنیم؟
حتما میام.فقط پینگم عجیب بالاست که فک نکنم خیلی مهم باشه. لول چند کردی؟
لول اینم از خوبی های سرور وست!خیلی وقت بود ازینا ندیده بودم:n02:
تازه آن بودم دیدم تو بازی هستی log off کردم الان خواستم دوباره لوگین کنم که اینطوری شد.کاش نمیبستم بازیو :/

Milad.n1
07-10-2015, 23:36
میام. فقط پینگم عجیب بالاست که فک نکنم خیلی مهم باشه. لول چند کردی؟
لول 8 بازی هم خوبه
فعلا دارم با jax بازی میکنم اکثر بازی ها هم چه برد چه باخت بیشترین امتیازا گرفتم

Fiddle
07-10-2015, 23:45
صبر منم کنین

Milad.n1
07-10-2015, 23:46
اقا از کجا میشه دید به طور کل چندتا بازی باختم چند تا بازی بردم؟ الان فقط برده هاما تو بخش کلاسیک داره نشون میده راهی هست؟

Milad.n1
07-10-2015, 23:52
صبر منم کنین

اقا بهتر نیست همه تو یه سورو بازی کنیم و با هم مچ شیم ؟ اینطوری هم بیشتر بازی حال میده و هم درصد برد میره بالا در باره بحث میثم و کامران هم به نظر من کلا ایرانی ها کار تیمی شون خوب نیست با بوجود امدن کوچک ترین مشکلی سریع با هم دعوا میکنن و تیما از هم میپاشونن. در باره همچین بازی های تیمی هم به نظر من بالای 80% کار تیمی مهم هست!! در این اصلا شکی نیست

kamron_devil
07-10-2015, 23:53
اقا از کجا میشه دید به طور کل چندتا بازی باختم چند تا بازی بردم؟ الان فقط برده هاما تو بخش کلاسیک داره نشون میده راهی هست؟

این سایت برو. بهترین سایت هستش. چون برخلاف سایت های دیگه کل بازیهات رو نشون میده نه 10 تا بازی فقط
euw.op.gg

mey123
07-10-2015, 23:54

تو این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میتونی هر آماری که نیاز داریو بدست بیاری.

---------------------------------------------
اینطور که بوش میاد امشب نمیتونم بازی کنم.فردا صبح هم کلاس دارم.
داش میلاد اگر فردا شب یا جمعه آن هستی بگو. من آخر هفته ها سرم خلوته وقتشو دارم.

Fiddle
08-10-2015, 00:00
من میخوام زود تر تا 10 نوابر نشده اکانت غربم رو لول 30 کنم بدم به mey123 گولدش کنه:n12:

Milad.n1
08-10-2015, 00:26
این سرور eu w چه مرگش شده شما هم همین مشکلا دارید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).png

mehdi951
08-10-2015, 09:34
اگر دنبال اینی که ببینی جکس در برابر کیا قویه و در برابر کیا ضعیفه برو
البته جکس در برابر کسایی که ضعیفه اونا رو می زنه همچین چیز شاخیه به هر حال در مورد این که در برابر هر هیرو با جکس چی کار باید بکنی و چند تا فن باهاش یاد بگیری برو این جا

در ضمن برا اطلاعت اگر e تو فعال کنی هر چی ad بخوره اگر طرفی که بهت زده اون دمیجو با ایت استان بشه تمام دمیج بهش بر می گرده پس حواست باشه الکی حدرش نده چون کلو دونش حدود ده ثانیه هست فکر کنم
برا سوالت یا مرور گر اینترنت اکسپلورت رو افلاینه یا به اینترنت وصل نیستی یا سرور قطعه یا مشکل از بازیه که نیاز به ریپیر داره تو لانچر حدود سه ساعت طول می کشه

navakhodro
08-10-2015, 09:44
میثم خدا وکیلی یه دونه ای.
پایه ای یه اکانت تو وست بسازم دویل بریم o,O
اسکین جدید گرفتم. حدس بزن!!!!
امشب باشیا.........

Fiddle
08-10-2015, 09:51
میثم خدا وکیلی یه دونه ای.
پایه ای یه اکانت تو وست بسازم دویل بریم o,O
اسکین جدید گرفتم. حدس بزن!!!!
امشب باشیا.........
من چی پس :n03::n03:
آقا منم euw اکانت ساختم تریبل بریم
اگه پایه هستین یه تیم رنکت بزنیم eune تا قبله اینکه سیزن تموم بشه پویت بگیریم واسه Ward skin :n16:

navakhodro
08-10-2015, 10:01
من چی پس :n03::n03:
آقا منم euw اکانت ساختم تریبل بریم
اگه پایه هستین یه تیم رنکت بزنیم eune تا قبله اینکه سیزن تموم بشه پویت بگیریم واسه Ward skin :n16:
من پایه ام آریا جان
امشب من 11 به بعد آن میشم
تیم رو بساز 2 نفر اهل دل هم بیار که غر غرو اهل فحش و فلیم نباشه تا صبح 75 پوینت رو بگیریم:n31:

bAdClown364
08-10-2015, 11:54
سلام بکس...
کسی میدونه چیکار باید بکنم تا این مشکل رو حل کنم؟

mr_prince
08-10-2015, 13:02
سلام بکس...
کسی میدونه چیکار باید بکنم تا این مشکل رو حل کنم؟
برا من اینجوری میشد یبار هیتلر فکن میزدم میرفتم تو بعد میومدم بیرون هیتلر فکن رو قط میکردم عین ادم میرفت تو بعدش
حالا نمیدونم برا شما هم جواب بده یا نه

bAdClown364
08-10-2015, 13:19
برا من اینجوری میشد یبار هیتلر فکن میزدم میرفتم تو بعد میومدم بیرون هیتلر فکن رو قط میکردم عین ادم میرفت تو بعدش
حالا نمیدونم برا شما هم جواب بده یا نه
من سر در نیاوردم از این بول شت

Milad.n1
08-10-2015, 13:34
دوستان کسانی که سرور eu w اکانت دارند اسماشونا بگن هم دیگرو ادد کنیم من فعلا فقط میثما ادد کردم
اسم من flying7

mr_prince
08-10-2015, 14:00
من سر در نیاوردم از این بول شت
میگم ک یبار ف.ی.ل.ت.ر شکن میزدم میرفتم تو بازی سپس از بازی خارج میشدم و ف.ی.ل.ت.ر شکن رو قط میکردم و بعد دوباره میرفتم تو و ارور نمیداد

bAdClown364
08-10-2015, 14:11
میگم ک یبار ف.ی.ل.ت.ر شکن میزدم میرفتم تو بازی سپس از بازی خارج میشدم و ف.ی.ل.ت.ر شکن رو قط میکردم و بعد دوباره میرفتم تو و ارور نمیداد

نه اینکاری ک گفتی رو انجام دادم ولی اوکی نشد...

Riissiinng
08-10-2015, 14:20
دوستان میشه در مورد بن یکمی توضیح بدین امکان داره ریوت یکی رو بن داءم کنه ؟

Gregar
08-10-2015, 14:23
دوستان کسانی که سرور eu w اکانت دارند اسماشونا بگن هم دیگرو ادد کنیم من فعلا فقط میثما ادد کردم
اسم من flying7

اینم ادد کن
Ario X4

Fiddle
08-10-2015, 14:41
اینم ادد کن
Ario X4
منم ادد کنید ihiero
تازه اومدم لول بازیم خوب نیست ولی بهتر میشه تازه لول 13 ام

Gregar
08-10-2015, 15:29
منم ادد کنید ihiero
تازه اومدم لول بازیم خوب نیست ولی بهتر میشه تازه لول 13 ام

من فعلا این لیوهام تموم شه درست حسابی میشه بازی کرد . بدیش اینه که موقع اون 20 دقیقه نمیشه چت هم کرد . عجب نامردیه ایه riot . یه زمانی اکانتت بن میشد یه چند روزی خوب بود . میرفتی با اکانت دیگه ات بازی میکردی تا این از بن در بیاد . اما حالا 20 دقیقه زوری نگه ات میداره .

kamron_devil
08-10-2015, 16:00
اقا امروز پینگ شما دوستان خوبه؟ یا فقط صبادز..... از صبح.....
بزار حرف بزن........
وا ده ...... سانسور می.......
ایم دان :n05:

Gregar
08-10-2015, 17:15
دوستان گیفت چجوریاست . الان من یه چندتایی اکانت لول 30 اضافه دارم . ip رو که نمیشه گیفت کرد . rp رو هم نمیشه ؟ یعنی فقط باید پول داد و گیفت کرد ؟
الان من توی هر کدوم از اون اکانتها 400 rp اولیه رو دارم . فقط میشه باهاش یه Skin یا چمپ و ایکون ارزون گیفت کنم دیگه اره ؟ استفاده دیگه ای نداره ؟

بزار حرف بزن........

ببین کلا یه هفته ای هست نت کل مملکت داغونه . به خاطر همین من الان توی این چند روز لیو بن 20 دقیقه ای خوردم . باز تهران بهتره که فقط امروز اینطوری شده .

mey123
08-10-2015, 17:37
من پایه ام آریا جان
امشب من 11 به بعد آن میشم
تیم رو بساز 2 نفر اهل دل هم بیار که غر غرو اهل فحش و فلیم نباشه تا صبح 75 پوینت رو بگیریم:n31:
عاقاااااااااااااااااااا نفر سومتون جور شد!!:n09:

kamron_devil
08-10-2015, 18:55
دوستان گیفت چجوریاست . الان من یه چندتایی اکانت لول 30 اضافه دارم . ip رو که نمیشه گیفت کرد . rp رو هم نمیشه ؟ یعنی فقط باید پول داد و گیفت کرد ؟
الان من توی هر کدوم از اون اکانتها 400 rp اولیه رو دارم . فقط میشه باهاش یه Skin یا چمپ و ایکون ارزون گیفت کنم دیگه اره ؟ استفاده دیگه ای نداره ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط kamron_devil [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بزار حرف بزن........

ببین کلا یه هفته ای هست نت کل مملکت داغونه . به خاطر همین من الان توی این چند روز لیو بن 20 دقیقه ای خوردم . باز تهران بهتره که فقط امروز اینطوری شده .

خوب می تونی مثلا 350 تا ارپی بخری بعد با اون 400 تا میشه یک اسکین بگیری اف که میخوره ( مثلا 675 میشه )

pharm
08-10-2015, 23:12
دوستانی که الان شروع کردن به بازی 3 تا چمپ رو شروع کنید یاد بگیرید riven-zed-vayne این 3 تارو فوق حرفه ای شدید تاکید میکنم فوق حرفه ای راحت میتوانید Diamond و حتی بالاتر برید ahri هم هست اصلا هم کاری به نوب ندارید

Milad.n1
08-10-2015, 23:18
دوستانی که الان شروع کردن به بازی 3 تا چمپ رو شروع کنید یاد بگیرید riven-zed-lee sin این 3 تارو فوق حرفه ای شدید تاکید میکنم فوق حرفه ای راحت میتوانید Diamond و حتی بالاتر برید ahri هم هست اصلا هم کاری به نوب ندارید
اگه سرور eu w بازی میکنی اسمتا بگو ادد کنم

mehdi951
09-10-2015, 04:49
منم می خوام بیام اروپا غربی اما حس اکانت ساختن ندارم دلم می خواد بیام بشیم چهار نفر

Gregar
09-10-2015, 12:19
فکر کنم بیش تر از 4 نفر هستیم .

دوستان چرا یه گروه تشکیل ندیم ؟
نه صرفا تشکیل یه ranked team . چون خیلی ها هنوز اول کارن .
حالا حرفه ای هامون با هم بازی کنن . نوبتر هامون با هم دیگه تا حرفه ای تر بشن . یکی یه موقع انلاینه یکی نیست . ولی فکر میکنم اگه همه با هم باشیم 5 نفر همیشه انلاین هستیم .
به خدا بهتر از اینه که با یه سری گاگول داغون ترول و afk ادم بیفته . تاپیک هم جون بیشتری میگیره و فضاش از کل کل بین دو نفر :n02: به یه فضای دوستانه و رمانتیک و عاشقانه تبدیل میشه :n05:

یادش بخیر اون اوایل تاپیک بحثها خیلی مفیدتر بود ولی الان ...

mr_prince
09-10-2015, 14:03
فکر کنم بیش تر از 4 نفر هستیم .

دوستان چرا یه گروه تشکیل ندیم ؟
نه صرفا تشکیل یه ranked team . چون خیلی ها هنوز اول کارن .
حالا حرفه ای هامون با هم بازی کنن . نوبتر هامون با هم دیگه تا حرفه ای تر بشن . یکی یه موقع انلاینه یکی نیست . ولی فکر میکنم اگه همه با هم باشیم 5 نفر همیشه انلاین هستیم .
به خدا بهتر از اینه که با یه سری گاگول داغون ترول و afk ادم بیفته . تاپیک هم جون بیشتری میگیره و فضاش از کل کل بین دو نفر :n02: به یه فضای دوستانه و رمانتیک و عاشقانه تبدیل میشه :n05:

یادش بخیر اون اوایل تاپیک بحثها خیلی مفیدتر بود ولی الان ...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 03Ftck8it7bZUHgWjqI

bAdClown364
09-10-2015, 16:32
سلام دوستان
هر کسی دوست داشت ما اددش کنیم ای دیشو بده تو EU W اددش کنیم بازی کنیم...
لول 2ام تازه دارم شروع میکنم...
کمکم کنید ممنون میشم...
من 5 سال پیش بازی میکردم ولی دیگه نمیدونم چرا حال نکردم ادامه بدم :دی(ای دی قبلیم ب ف رفت نمیتونم ریکاوری کنم :( )
از 2004 هم داریم دوتا میزنیم

ای دی من bAdClown364

Fiddle
09-10-2015, 17:04
ایول یه نفر دیگه هم اضافه شد
منم تازه لول 13شدم با هم بریم گیم حال میده
منم ادد کن ihiero

BHMthe
09-10-2015, 17:19
بازی های روز پنجم بین تیم های
KOO Tigers - Counter Logic Gaming - Flash Wolves - paiN Gaming

CLG [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] KOO

FW[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] PNG

KOO [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] PNG

برای دانلود بقیه بازی های این دوره اینجا کلیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید.

kamron_devil
09-10-2015, 17:20
بعضی از ادم ها خر هستند
بعضی از ادم ها خودشون رو به خریت میزنن
ولی بعضی از ادم ها هم خرند و هم دوست دارند خر بمونن

اسکیل و تیم ورک

بازی دوم پروموشن برای برگشت به سیلور 2
ایا شانس نیاز داری؟ خیر
فقط اسکیل و تیم ورک

بازی دوم پروموشن
تایم بازی: 42 دقیقه
ای دی سی افک 38 مین
نتیجه بازی 49 48. یعنی ما 4 به 5 با ساپورت و جنگل که خودم باشم در برابر دشمن که بیشتر اپی چمپ بازی رو داشتند مقاومت کردیم و جینکس تایم 36 به بازی برگشتند و سعی کردند 4 بار بمیرن تا به تیم کمکی کرده باشند
حالا شما تعداد تاور دراگ و بارون رو ببنید. ما 4 به 5 من 2تا دراگ اول رو گرفتم و حتی بارون هم گرفتم با لیدری که کردم
ولی قانون ریاضی میگه 5- 4 = 1
( مالز پریمید خودم بود )
اسکیل و تیم ورک =)) اره میزارم خرها اینطوری فکر کنند

بازی سوم پروموشن
تایم بازی 26 ذقیقه
نامی فید و پینگشون میگفتن 2000
گارن پریمید خودم دی سی شدن چند دقیقه و گفتند که از دشمن دراپ هک دارند
من وسط فقط و فقط یکبار مردم. زمانی که زیر تخ مای تاور ایستاده بودم و جاروان التی کرد و بعدش مالز التی کرد و مردم
جنگلر 0 تایم گنک مید
نتیجه بازی 7 13

خوب دوستان
همانطور که میبینید اسکیل و تیم ورک خیلی مهم هستش
حالا اینکه تو 2تا بازی پروموشن افک و ها پینگ تو تیم شما باشه نه دشمن
این اسمش شانس نیست
اسمش اسکیل و تیم ورکه
حالا اگر از دوستان هنوز کسی هست که دوست داره خر بمونه. من اجاره میدم خر بمونه. خر بودن گاهی هم خوبه
خر محترم اگر همین الان از اونجا ریوت بخوری شما به دیویژن بعدی راه پیدا میکنید.

یعنی من هر دو بازی رو دوئه رفتم
و میبینید که اول از همه شما به شانس نیازی دارید

خوب حالا شانس یعنی چی؟
شانس یعنی شما تو تیمت افک ترول فیدر ان اسکیل بچه دی سی مثل اینها نمیگیری پس درصد شانس شما کلی بالاتر میره
شانس یعنی شما تو تیمت کسانی رو نمیگیری که وقتی هلسشون کمه و بهشون میگی مثلا مید اس اس برگرده بیس. پس شانس شما برای برد بالاتر میره
شانس یعنی وقتی تیمت 15 5 هستش دله برای کیل گرفتن نشه که بره تچرو کنه بره کیل بگیر به جاش فید بده دشمن ببره
شانس یعنی اینکه هم تیمی هایی بهت بیفتن که نیاز نباشه بهشون بگی بابا لنه خودت رو پوش نده من نمی تونم گنک کنم مگر اینکه دایو کنم
شانس یعنی وقتی 3 4 تا از دشمن مردن تیم بره بارون نه دراگون
شانس یعنی اینکه وقتی ما بارون میگیرم 10000 بار میگم گروپ وی هو بارون. هرکی نره برای خودش یک جای مپ تا بارون تموم بشه

و همه و همه اینها یعنی شانس . وقتی هم تیمیت خوب نبشه. تیم ورکی وجود نداره چون گوش نمی کنه که بخواد تیم ورک انجام بده
وقتی هم تیمیت دشمن رو فید می کنه یا میره افک مثلا فیلم هندی که نیست ما 4 به 5 با ساپورت تانک و جنگل تانگ بازی رو در برابر این چنین چمپ هایی ببریم

هنوز فکر می کنی تیم ورک و اسکیل؟ باشه ولش کن

R.I.P
09-10-2015, 17:49
Kamron_devil اسم جدید مبارک
Ryot May Cry بهتره
البته میزاشتی Kamron may cry:n02: بهتر بود
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

2تا thornmail استک نمیشه
البته میدونم شما پرو هستی احتمالا شاید 2 تا thornmail جذب کردی:n16:
به کتاب جذب خوندن و دیدن مستند راز بقا ادامه بده کم کم آیتم های بهتری واسه volibear جذب میکنی:n31:

kamron_devil
09-10-2015, 18:33
تا thornmail استک نمیشه
البته میدونم شما پرو هستی احتمالا شاید 2 تا thornmail جذب کردی:n16:
به کتاب جذب خوندن و دیدن مستند راز بقا ادامه بده کم کم آیتم های بهتری واسه volibear جذب میکنی:n31:

هههه سلام بر ک ک محترم
خوبی دوست عزیز
قربانت
شاید باید اسم رو یک فوشی میزاشتم به شما یا ....

ولی خوب اینطوری دیدم بهتره

در مورد 2تا ترنمیل اتفاقا 32 دمیج بود شد64
پس استک میشه
حالا ما میگیم من اشتباه گرفتم؟ ولی ایا من بد بازی کردم؟ و ایا اگر ایتم دیگه ای میگیرفتم؟ جلوی چمپ های دشمن بازی با اون اپی ای ؟ می تونستیم بازی رو با 2 تانک و یک رایون و یک مالز ببریم؟
و یا شما دار گ زیادی با نون اضافه میخوری؟
با نون سنگک بخور. نون باگت و نون های این شکلی از ارد سفید هستند و سیر نمیشی

و من اخرای بازی این کار رو کردم ایتم جنگل رو فروختم
خیلی توفیری تو بازی نداشت.

حالا فوش بیشتر میخوای من در خدمتم
اگرم ترولی که هیچی. بگو با هم بخندیم

در مورد تغییز اسم. این معلوم بود شما میری اقای دی.... رو چک می کنی و میبینی من اسمم رو عوض کردم. پس خیلی فکر نکن باهوشی
ولی من اسمم رو از خیلی قبل تر قرار بود عوض کنم. فکر کنم به اقای دی.... هم گفته بودم

و علت اینکه اسمم رو خط کشیدم این بود امثال م.... مثل شما نیان نظر بدن وقتی تو بازی نبودن و فقط از روی یک اسکور یا ایتم کسی رو قضاوت کنند

به هر حال من روی حرفم هستم. شانس داشته باش. از اونجای ریوت بخورید برید بالا. اسکیل و تیم ورک؟ ههههه باشه

و من از ادمین و دوستان خواهش دارم. این پست های دوستان رو درنظر بگیرن
یک موثع نگید این اقای کامرون دویل غر میزنه و فوش میده
ببینید که کی اول شروع می کنه و چرت میگه
شما شاهد باشید لطفا. یک طرفه به قاضی نرید

الان یک بازی بازی کردم ترولی کردم بسی حال داد :)
البته اگر ترول هم نمیکردم فرقی نداشت
من با جینکس درگیر شدم یک اتک میخواست تریستانا نیومد کمک
بهش مگیم چرا نیومدی ندیدی؟ میگه فکر کردم اگر بیام ایده احمقانه ای هستش

بعد جامپ می کنه تنهای زیر تاور بلیتز رو میکشه و بعد جینکس می کشتش :) این احمقانه نیست =))
اسکیل و تیم ورک زنده باد

kamron_devil
09-10-2015, 22:15
جلل خالق
حالا من میگم من نتم دز هستش؟
با یک رفیق خارجی رفتم تو بازی
پینگ من که 140 بوده مثلا شده 250 با هارد لگ دیلی
دقیقا رفیقم هم همینطور ؟
و جالب اینجاست که وقتی وی میخواست من رو کیو کنه؟ لگ سگی میشد؟ یعنی دقیقا وقتی اون میخواست کیو کنه؟
هک ایز ریئال
کسی از این هک ها داره بگه دانلود کینم =))

s-arash
10-10-2015, 07:12
TSM - NA vs Origen - EU
1:30PM

TSM - NA vs KT Rolster - Korea

LGD - China vs TSM - NA
6:30PM

Sometimes Lucky

Fiddle
10-10-2015, 11:20
توجه توجه:n18:
آیا میخواید از شر نوب ها خلاص شوید؟
آیا از ترول ها خسته شده اید ؟
آیا فکر میکنید در سطحی که هستید لایق شما نیست ؟
آیا بازیه شما در حد پلاتینوم است ولی برونز سیلور گولد گیرکرده اید؟
آیا میخواهید با حرفه ای ها بازی کنید ؟
آیا میخواهید با کمترین قیمت صاحب بیشترین ها باشید؟
پیشنهاد من به شما یه اکانت پلاتینوم با قیمت باور نکردنیست
فقط با 64 تومن صاحب اکانت پلاتینوم شوید!

kamron_devil
10-10-2015, 15:35
توجه توجه:n18:
آیا میخواید از شر نوب ها خلاص شوید؟
آیا از ترول ها خسته شده اید ؟
آیا فکر میکنید در سطحی که هستید لایق شما نیست ؟
آیا بازیه شما در حد پلاتینوم است ولی برونز سیلور گولد گیرکرده اید؟
آیا میخواهید با حرفه ای ها بازی کنید ؟
آیا میخواهید با کمترین قیمت صاحب بیشترین ها باشید؟
پیشنهاد من به شما یه اکانت پلاتینوم با قیمت باور نکردنیست
فقط با 64 تومن صاحب اکانت پلاتینوم شوید!

اگر ایو وست بود همون 100 هم میخریدم
ولی خداییش اگر کسی اروپای شرق هست این اکانت رو این قیمت نخره خر هستش
یک اکانت بخوای 30 کنی و چمپ ها رو بخری بیشتر از این حرفها باید پول اینترنت بدی
خداییش قیمتش خوبه

اقای به یک نتیجه رسیدم
اصلا نباید سارند داد
=)) الان داشتیم یک بازی میکردیم. ماشالا تیم حرفه ای =)) یعنی بازی رو بردیم فقط و فقط کار خدا بود . معجزه لامصب =))

- - - Updated - - -

در مورد دموت دوستانی که میگفتن از گلد دموت نمیشه
ادلیست من گلد 4 با 80 امیتاز بود. 2 هفته بازی نکرده شده گلد 5
من دیدم دوستان دیگه ای که گلد 5 بودند و دموت شدند

mehdi951
10-10-2015, 17:10
اقا می گم هرککی داره لول اپ می کنه پیام خصوصی بدن همو اد کنیم یک بازی رفتم با یک نفر دیگه در هالی که سه نفر دیگه ای اف کا بودن با هم پنج نفرو زدیم یک بازیم رفتم با گرفتن هفده کیل و چهار بارم مردن بازیو باختیم حدود سه برابر مجموع بقیه کیل گرفته بودم در هر حال بازیم خوب نیست ولی اگر می خوایین منو اد کنید پی ام بدین

Milad.n1
10-10-2015, 17:35
سلام دوستان
من الان لول 10 هستم ایتما را کامل یاد گرفتم کار با چمپ ها را هم به خوبی یاد گرفتم اسکیل ها هم میتونم از روش بخونم و مطابق نیازم بگیرم الانم فقط با jax بازی میکنم (همین یه چمپا دارم ) و دارم امتیاز جمع میکنم فقط یه مشکل دارم میشه به من بگید این جانگلر چیه و چه غلطی باید بکنه؟

mr_prince
10-10-2015, 17:49
سلام دوستان
من الان لول 10 هستم ایتما را کامل یاد گرفتم کار با چمپ ها را هم به خوبی یاد گرفتم اسکیل ها هم میتونم از روش بخونم و مطابق نیازم بگیرم الانم فقط با jax بازی میکنم (همین یه چمپا دارم ) و دارم امتیاز جمع میکنم فقط یه مشکل دارم میشه به من بگید این جانگلر چیه و چه غلطی باید بکنه؟
نقش اصلی جانگلر گنک کردنه اینجوری ک میپره رو ی لاین و خوار مادر نمیزاره برا طرف
و همجنین باعث میشه لاین تاپ پول بیشتری بگیره

در کل بیش از پنجاه درصد برد رو دوش جانگلر ه اگه خوب گنک نکنه باعث باخت میشه ولی ممکنه تیم حریف گلابی باشه و با ی جانگلر بد هم ببرید

faridbarry
10-10-2015, 18:42
سلام ایول باو چه شلوغ شده
منم eu W بازی میکنم خوش حال میشم با هم بازی کنیم
Faridbarry برونز دو ام

- - - Updated - - -

سلام ایول باو چه شلوغ شده
منم eu W بازی میکنم خوش حال میشم با هم بازی کنیم
Faridbarry برونز دو ام

Milad.n1
10-10-2015, 19:33
دوستان من میخوام اکانت کاهش پینگ برای این بازی بخرم ولی نمیدونم کدوم از اینا بهتر هست یکی قیمت خیلی خوبی داره و یکی دیگه که خیلی گرون تره فروشندش میگه بهترین کیفیتا داره لطفا نظرما در اخر این اینک بخونید متوجه میشید( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )ممنون میشم در این باره منا راهنمایی کنید
اگه سرویس دهنده های بهتری میشناسید هم ممنون میشم اطلاع بدید

faridbarry
10-10-2015, 20:01
والا من یه از گادپینگ استفاده میکنم بدک نیست ولی خب چون زیاد تیم اسپیک میرم خیلی لگ میشه اگه تو تیم اسپیک چهار نفر به بالا باشه دیگه وحشتناک لگ میشه ولی بدون اون خوبه پینگ هم 110 تا 120 میره

faridbarry
10-10-2015, 20:07
این لینکی که گزاشتی قیمتاش خیلی عالیه

Fiddle
10-10-2015, 20:43
منم godping خریدم که راضی بودم

داداش تو تیم اسپیک میری لگ نمیشی با گادپینگ؟
تاحالا نرفتم

faridbarry
10-10-2015, 20:51
داداش تو تیم اسپیک میری لگ نمیشی با گادپینگ؟

mehdi951
11-10-2015, 05:22
اقا منم اد کنین mimitrolll مال اروپا غربیه

kamron_devil
11-10-2015, 10:10
دوستان من میخوام اکانت کاهش پینگ برای این بازی بخرم ولی نمیدونم کدوم از اینا بهتر هست یکی قیمت خیلی خوبی داره و یکی دیگه که خیلی گرون تره فروشندش میگه بهترین کیفیتا داره لطفا نظرما در اخر این اینک بخونید متوجه میشید( [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )ممنون میشم در این باره منا راهنمایی کنید
اگه سرویس دهنده های بهتری میشناسید هم ممنون میشم اطلاع بدید

یک نکته در مورد این کاهش پینگ ها بهت بگم
اول اینکه پینگ 4.2.2.4 -t بگیر اگر میبینی تایم اوت داری فایده نداره پینگ کم کن بگیری چون تو بازیت یا لگ سگی میشه یا دی سی سگی

نکته دوم اینکه اگر مثل من این بازی رو روزی 7 8 ساعت بازی می کنی این پینگ کم کن ها برای 3 فوقش 4 روز جواب میده
یعنی هر 3 4 روز باید 4000 5000 تومان بدی. در ماه میشه 30 40 تومان خودش مثلا
یعنی از یک طرف باید پول اینترنت بدی از یک طرف هم پول پینگ کم کن

به نظرم ای اس پیت رو عوض کنی سنگین تری. می تونی صبا دز بگیری. شاتل هم بدک نیست

اقا این پارس آفلاین که ما دز تر تو ایران نداریم. کلا قطعی داره =)) من قدیم شنیده بودم به این میگن پارس افلاین. الان تو دفتر ما قطعه کار کاسبی ما رو به هم زده
زنگ هم میزنی تهران 10تا پاس کاری می کنن از این تلفن به اون تلفن بعدش هم میگن ما پیگیریم.
پارس دز افلاین اسم بهتریه براش :n10:

Milad.n1
11-10-2015, 11:04
اول اینکه پینگ 4.2.2.4 -t بگیر اگر میبینی تایم اوت داری فایده نداره پینگ کم کن بگیری چون تو بازیت یا لگ سگی میشه یا دی سی سگی

نکته دوم اینکه اگر مثل من این بازی رو روزی 7 8 ساعت بازی می کنی این پینگ کم کن ها برای 3 فوقش 4 روز جواب میده

اقا این پارس آفلاین که ما دز تر تو ایران نداریم. کلا قطعی داره =)) من قدیم شنیده بودم به این میگن پارس افلاین. الان تو دفتر ما قطعه کار کاسبی ما رو به هم زده
زنگ هم میزنی تهران 10تا پاس کاری می کنن از این تلفن به اون تلفن بعدش هم میگن ما پیگیریم.
من نمیدونم این اینترنت ایران کی میخواد ملی بشه حتی هند هم که یه کشور فقیر هست اینترنت ملی داره و مثل ما مشکل سرعت و پینگ ندارن
فکرم نکنم حالا حالا ها هم ملی بشه چون سود تموم شرکت هایی که نام بردی و دولت (مخابرات) از همین راه داره تامین میشه که سود هنگفتی هم هست برای همین هم کاری نمیکنن وگرنه ملی کردن اینترنت برای دولت خیلی اسون هست فعلا کسایی که میدونید به فکر جیب خودشون هستند نه به فکر مردم
دولت الان داره اینترنت از خارج وارد میکنه!!و طبیعی هست که پینگا بالا باشه که فعلا این روش برای خودشون سود داره (فقط برای خودشون نه مردم و کشور)
فکر کنم تنها کسیایی که به فکر مردم هستند رهبر هست و علمای شیعه هستند!!(اینا جدی گفتما) دولت مردان به فکر مردم نیستند!!

Milad.n1
11-10-2015, 11:15

روزی 7 8 ساعت؟!!:n38:
این که خیلی زیاده من برای روزی 1 2 ساعت بازی میخوام
با روزی 7 8 ساعت بازی چطوری میتونی کار کنی؟اصلا وقتی برات میمونه که کار کنی؟

BHMthe
11-10-2015, 11:21
بازیهای گروه C در روز ششم بین تیم های

SKTelecom T1 - Edward Gaming - H2K - Bangkok Titans

SKT [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] EDG

BKT [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] H2K

H2K [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] VS [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] SKT

kamron_devil
11-10-2015, 12:48
روزی 7 8 ساعت؟!!:n38:
این که خیلی زیاده من برای روزی 1 2 ساعت بازی میخوام
با روزی 7 8 ساعت بازی چطوری میتونی کار کنی؟اصلا وقتی برات میمونه که کار کنی؟

وقت که میشه. 2 3 ساعت ظهر وقت میشه. شب هم 3 4 ساعت. حدودا 6 ساعتی میشه

من نمیدونم این اینترنت ایران کی میخواد ملی بشه حتی هند هم که یه کشور فقیر هست اینترنت ملی داره و مثل ما مشکل سرعت و پینگ ندارن
فکرم نکنم حالا حالا ها هم ملی بشه چون سود تموم شرکت هایی که نام بردی و دولت (مخابرات) از همین راه داره تامین میشه که سود هنگفتی هم هست برای همین هم کاری نمیکنن وگرنه ملی کردن اینترنت برای دولت خیلی اسون هست فعلا کسایی که میدونید به فکر جیب خودشون هستند نه به فکر مردم
دولت الان داره اینترنت از خارج وارد میکنه!!و طبیعی هست که پینگا بالا باشه که فعلا این روش برای خودشون سود داره (فقط برای خودشون نه مردم و کشور)
فکر کنم تنها کسیایی که به فکر مردم هستند رهبر هست و علمای شیعه هستند!!(اینا جدی گفتما) دولت مردان به فکر مردم نیستند!!
:n08:

new evil
11-10-2015, 13:34
:n30: من TSM fan نیستم ولی خیلی دلم واسه Dyrus سوخت
بغضم گرفت

faridbarry
11-10-2015, 15:44
داداش اینا رمزشون چیه؟:n41:

pharm
11-10-2015, 18:04
دوستان اینجا کسی اکانت EUw لول 20 به بالا نداره؟
من میخوام با یکی از دوستام بازی کنم حال ندارم لول 20 کنم اگر کسی داشت لول 20 به بالا ممنون میشم یه مدتی بهم بده
متاسفانه من EUW هیچ اکانتی ندارم
EUNE : parsasb هست plat IV هستم نزدیکه plat III هست

Fiddle
11-10-2015, 18:41
دوستان اینجا کسی اکانت EUw لول 20 به بالا نداره؟
من میخوام با یکی از دوستام بازی کنم حال ندارم لول 20 کنم اگر کسی داشت لول 20 به بالا ممنون میشم یه مدتی بهم بده
متاسفانه من EUW هیچ اکانتی ندارم
EUNE : parsasb هست plat IV هستم نزدیکه plat III هست
من یه لول 14 دارم
اگه خواستی بگو خوشحال میشم یکی واسم لول آپش کنه :n02:

BHMthe
11-10-2015, 20:41
داداش اینا رمزشون چیه؟:n41:

پسورد تمامی فایل ها زیپ شده : persianbam.ir هست.

به این تایپک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم میتونید مراجعه کنید.

Gregar
12-10-2015, 09:15
پسورد تمامی فایل ها زیپ شده : persianbam.ir هست.

به این تایپک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم میتونید مراجعه کنید.

این انجمن تازه راه افتاده ؟ تا حالا اسمی ازش نشنیده بودم .

kamron_devil
12-10-2015, 10:13
هههههههههههههههههه
داشتیم بازی میکردم اقا
بعد دیگه تقریبا میخواستیم نکسوس رو بزنیم
بعد tahm میرفت یار خودی برای ما از بیس می آورد ما می کشتیم =)) 2با این کار رو کرد. بعد خودش رو کشتیم گفت چرا من=)) خدایشش کلی خندیدم. چمپ لشیه. هانرش کردم =))

servantage
12-10-2015, 13:51
سلام ، كسي هست در مشهد كه اين بازي رو با آخرين آپديتش داشته باشه ؟ لطفا بگه كه منم بتونم بازي كنم . با هم از بازي لذت ببريم
:n37:

sauronn
12-10-2015, 14:39
هههههههههههههههههه
داشتیم بازی میکردم اقا
بعد tahm میرفت یار خودی برای ما از بیس می آورد ما می کشتیم =)) 2با این کار رو کرد. بعد خودش رو کشتیم گفت چرا من=)) خدایشش کلی خندیدم. چمپ لشیه. هانرش کردم =))
یه چیزی تو همین مایه ها واسه من پیش اومد تو یه بازی می افتادیم دنبال yasuo بعد نمی دونم bard باهاش لج افتاده بود همش رو این بنده خدا اولتی می زد آخر بازی 4/14/3 بود فکر کنم

mr_prince
12-10-2015, 17:13
هههههههههههههههههه
داشتیم بازی میکردم اقا
بلاخره شانس بهت رو کرد:n02:

kamron_devil
12-10-2015, 17:58
بلاخره شانس بهت رو کرد:n02:
فقط و فقط لطف خداست ^^ الببته من سیلور 2 رو گرفتم بارها . و انشالا پروموشنم رو امشب میبرم و برمیگردم به سیلور2

ولی یک نکته مهم اینکه
رایون من معمولیه. مثلا جینارم 100 برابر بهتر از رایونم هستش ولی همانطور که مبینی بازی ها رو با رایون بردم؟
و گنک پلانک رو دیروز خریدم. یک دست پایین ای دی باهاش بازی کردم و یک دست هم امروز باهاش بازی کردم بالا و همانطور که میبینی بار بردم
خوب چه جوریه من با چمپی که جدیدم و یا معمولیم بردم؟ اسکیل ؟ تیم ورک ؟
نه عزیزم. لطف خدا بوده که شانس بیارم و بازی کن خوب تو تیمم بیفته و بازی رو ببرم ( البته خودم هم لنه خودم رو بردم )
حالا من میگم این بازی شانس میخواد ( لطف خدا ) بعضی ها میگن نه اسکیل و تیم ورک =))
عیب نداره هرکی یک جور فکر می کنه

) جالب اینجاست که من مثلا اسکیل و تیم ورکم مثلا میگیم 60 هستش خوب؟
بعد روی اکانت دوستم بازی میکردم از سیلور 1 بردمش سیلور 3 و چندین بار دوباره به سیلور 1 و 96 امیتاز رسیدم . با اینکه نه چمپ های من رو همش داشت. فقط جنگل و میدم رو داشت و نه رونه های من رو. بعد با اکانت خودم هنوز سیلور 1 نشدم؟ خوب شما به من بگو اگر اسکیل و تیم ورک؟ چرا من روی اکانت دوستم به سیلور 1 96 امتیاز بارها رسیدم با اون شرایط
ولی با اکانت خودم که رونه خودم و چمپ هام رو دارم نرسیدم؟ یعنی اسکیل های من تغیری کرده؟ یا اینکه چی؟
من بهت میگم
جون اینجا چندین علت هستش
این دنیا یک سری قوانین داره. مثلا یکیش قانون عدم وابستگی هستش ( که تو صحبت های دکتر فرهنگ علمیش رو توضیح میده )
یعنی وقتی شما یک چیزی رو میخوای هرچی میدوی تلاش می کنی اون ازت فرار می کنه ولی وقتی بی محلی میکنه خودش میاد سراغت
و قوانین دیگر
من روی اکانت دوستم وابستگی نداشتم. مهم نبود برام سیلور چند بشه. برای همین راحت سیلور 1 با 96 امتیاز رسیدم ( و دقیقا اینچا وابستگی پیدا کردم که گلدش کنم و با یک باخت عصبانی شدم و حساسیت نشون دادم و به جای خوردن از اونجای ریوت به ریوت فوش دادم و اومدم سیلور 2 3 و دوباره سیلور 1 و ... ادامه دارد )

ولی روی اکانت خودم دوست دارم دیاموند بشم و به نتیجه که گلد یا دیاموند هستش وابسته هستم و وقتی مثلا میبازم انرژی منفی زیاد میدم. چون برام مهم هستش نبازم.و دقیقا دنیا یکی از قوانینش که قانون اقای نیوتن هم هستش این هستش که مقاومت نشون میده
یعنی تو زندگی وقتی میخوای یکی کاری بکنی .دقت کرده باشی در و دیوار دست در دست هم میدن گاهی که شما اون کار رو نتونی انجام بدی؟ اسمش مقاومت هستش. یادم نیست قانون چند نیوتن هستش
حالا اگر نسبت به این مقاومت حساسیت نشون بدی ؟ خوب دنیا بیشتر مقاومت می کنه ولی اگر انرژی و حساسیت نشون ندی بعد از یک مدتی از بین میره و به خواستت میرسی. البته گفتم این قوانین فقط چند تا از قوانین این دنیا هستند.

البته بعضی دوستان که تو عمرشون تاحالا 2 تا کتابی مقاله ای سخنرانی چیزی علمی چیزی نخوندن و ندیدن و خوشانس هم هستند میرن بالا و به این حرفها خیلی اعتفاد ندارند. و میان من رو مسخره می کنند :)
مثل گالیله که میگفت زمین گرده ولی کلیسا میگفت چرا میگی. حالا علم و قران میگه بله زمین گرده.

ولی این حرفها مثل نور خورشید هستش. یا جاذبه چه شما قبول داشته باشید چه نداشته باشید روی زندگی شما اثر می کنه
بهت پیشنهاد می کنم پرنس جان حتما سخنرانی ها اقای دکتر فرهنگ در مورد موفقیت رو از شهرتون یا از اینترنت بخری( نری زرنگ گری کنی دانلود کنی چون نه میبینی نه عمل می کنی نه روت اثر می کنه. اینکه میگم روی 50 نفر بیشتر امتحان کردم ) و اگر 100% حرفهایی که ایشون میزنه رو توسنتی اجرا کنی به هر چیزی که تو این دنیا صلاحت باشه میرسی :)

برای همین یک توصیه به دوستان میکنم
شما چه جوش بکنی ؟ چه عصبانی شی ؟ چه فوش بدی به ریوت ؟ چه .....
بازی رو قرار باشه ببری. میبری . قرار باشه ببازی هم میبازی
من بارها خوب بازی کردم ولی بازی رو باختم. ولی گاهی هم با نیسوس یا رایون بازی کردم که معمولیم نسبت به اننیه ولی جینکس جینار و ... و بازی رو بردم ( بعضی موقع ها اصلا تو بازی نقش خاصی نداشتم )
ولی هرچی بیشتر حساسیت نشون بدید. بیشتر عصبانی شید. بیشتر احساسات نشون بدید. دنیا هم ترول افک و ... بیشتری به شما میده
پس اگر میخوای بری بالا؟ فقط چمپی که باهاش تو بازی حال می کنی رو بردار و فقط سعی کن لنه خودت رو ببری. همین . اگر تیمت خوب باشند؟ اون ها هم لنه خودشون رو میبرن بازی رو هم میبرید. به اینکه اگر بد باشن خودت رو بکشی. هی بگی پلی سیف . یا بری بهشون کمک کنی. بازی یارو کار خودش رو می کنه و برای کیل گرفتن دله هستش و کاری نداره 10 بار مرده باز میره میمیره.
پس بیخیال باشید. بعد میبینید که مثلا دیاموند شدید

من خودم هرموقع بیخیال هستم تو بازی. بازی رو میبرم. هرچی بیشتر جوش میکنم میبازم. بیخیال باشید و از بازی سعی کنید لذت ببرید :)
گور پدر سیلور طلا بابا. من که زدم تو کار رایون. باهاش بازی می کنم کیف می کنم. اصلا هم تب رو نمیگیرم ببینم کی چند بار مرده کشته. فقط رو بازی خودم فوکوس می کنم. یک موقع ببینم میشه کمک هم کرد پورتال میکنم. ولی باید یک چیزی بازی کنید که حال می کنید. اقلا اگر باختید خودتون از بازی لذت بردید :)

mr_prince
12-10-2015, 18:22
فقط و فقط لطف خداست ^^ الببته من سیلور 2 رو گرفتم بارها . و انشالا پروموشنم رو امشب میبرم و برمیگردم به سیلور2

ولی یک نکته مهم اینکه
رایون من معمولیه. مثلا جینارم 100 برابر بهتر از رایونم هستش ولی همانطور که مبینی بازی ها رو با رایون بردم؟
و گنک پلانک رو دیروز خریدم. یک دست پایین ای دی باهاش بازی کردم و یک دست هم امروز باهاش بازی کردم بالا و همانطور که میبینی بار بردم
خوب چه جوریه من با چمپی که جدیدم و یا معمولیم بردم؟ اسکیل ؟ تیم ورک ؟
نه عزیزم. لطف خدا بوده که شانس بیارم و بازی کن خوب تو تیمم بیفته و بازی رو ببرم ( البته خودم هم لنه خودم رو بردم )
حالا من میگم این بازی شانس میخواد ( لطف خدا ) بعضی ها میگن نه اسکیل و تیم ورک =))
عیب نداره هرکی یک جور فکر می کنه

) جالب اینجاست که من مثلا اسکیل و تیم ورکم مثلا میگیم 60 هستش خوب؟
بعد روی اکانت دوستم بازی میکردم از سیلور 1 بردمش سیلور 3 و چندین بار دوباره به سیلور 1 و 96 امیتاز رسیدم . با اینکه نه چمپ های من رو همش داشت. فقط جنگل و میدم رو داشت و نه رونه های من رو. بعد با اکانت خودم هنوز سیلور 1 نشدم؟ خوب شما به من بگو اگر اسکیل و تیم ورک؟ چرا من روی اکانت دوستم به سیلور 1 96 امتیاز بارها رسیدم با اون شرایط
ولی با اکانت خودم که رونه خودم و چمپ هام رو دارم نرسیدم؟ یعنی اسکیل های من تغیری کرده؟ یا اینکه چی؟
من بهت میگم
جون اینجا چندین علت هستش
این دنیا یک سری قوانین داره. مثلا یکیش قانون عدم وابستگی هستش ( که تو صحبت های دکتر فرهنگ علمیش رو توضیح میده )
یعنی وقتی شما یک چیزی رو میخوای هرچی میدوی تلاش می کنی اون ازت فرار می کنه ولی وقتی بی محلی میکنه خودش میاد سراغت
و قوانین دیگر
من روی اکانت دوستم وابستگی نداشتم. مهم نبود برام سیلور چند بشه. برای همین راحت سیلور 1 با 96 امتیاز رسیدم
ولی روی اکانت خودم دوست دارم دیاموند بشم و به نتیجه که گلد یا دیاموند هستش وابسته هستم و وقتی مثلا میبازم انرژی منفی زیاد میدم. چون برام مهم هستش نبازم.

البته بعضی دوستان که تو عمرشون تاحالا 2 تا کتابی مقاله ای سخنرانی چیزی علمی چیزی نخوندن و ندیدن و خوشانس هم هستند میرن بالا و به این حرفها خیلی اعتفاد ندارند
ولی این حرفها مثل نور خورشید هستش. یا جاذبه چه شما قبول داشته باشید چه نداشته باشید روی زندگی شما اثر می کنه
بهت پیشنهاد می کنم پرنس جان حتما سخنرانی ها اقای دکتر فرهنگ در مورد موفقیت رو از شهرتون یا از اینترنت بخری( نری زرنگ گری کنی دانلود کنی چون نه میبینی نه عمل می کنی نه روت اثر می کنه. اینکه میگم روی 50 نفر بیشتر امتحان کردم ) و اگر 100% حرفهایی که ایشون میزنه رو توسنتی اجرا کنی به هر چیزی که تو این دنیا صلاحت باشه میرسی :)
سخنرانی های ایشون رو گوش ندادم ولی ب شدت ب قانون جذب اعتقاد دارم
اگه تونستم حتمن میگیرم:n39:

------------------

من الان چندین و چند بازی رو پشت سر هم باختم(ب دلیل تیم مونگول و عقب مونده) ی بازی رو هم داشتیم میباختیم ولی کشککی کشکی بردیم ک حساب نمیاد

الان هم ی بازی کردم طرف نوشت mid or feed مرتیکه من تلاش کردم ک این بره مید دیدم نشد کلی خواهش کردم ک عاقا جون مادرت بیا برو adc و ادم باش (همین ک اقای mey123 گفتن) ولی کو گوش شنوا طرف رفت و عین خر ب ahri فید داد و جای تعجبی نداره ک بازیو باختیم

عایا من اسکیل و تیم ورک نداشتم ک نزارم خانم tristana فید بده؟

kamron_devil
12-10-2015, 18:32
سخنرانی های ایشون رو گوش ندادم ولی ب شدت ب قانون جذب اعتقاد دارم
اگه تونستم حتمن میگیرم:n39:

------------------

من الان چندین و چند بازی رو پشت سر هم باختم(ب دلیل تیم مونگول و عقب مونده) ی بازی رو هم داشتیم میباختیم ولی کشککی کشکی بردیم ک حساب نمیاد

الان هم ی بازی کردم طرف نوشت mid or feed مرتیکه من تلاش کردم ک این بره مید دیدم نشد کلی خواهش کردم ک عاقا جون مادرت بیا برو adc و ادم باش (همین ک اقای mey123 گفتن) ولی کو گوش شنوا طرف رفت و عین خر ب ahri فید داد و جای تعجبی نداره ک بازیو باختیم

عایا من اسکیل و تیم ورک نداشتم ک نزارم خانم tristana فید بده؟

خدا رو شکر یکی بالاخره فهمید من چی میگم. وقتی من میگم ملت زبان نفهم میفتن. بعضی ها میگفتن بهشون بگی گوش می کنند. اینم شاهد.

من این همه تایپ کردم گوش نکردی
برای عمه ام که حرف نزدم
قانون جذب تازه یکی از قوانین این دنیاست
مثل اینکه شما از قم یا اصفهان یا تهران یا ... هر جایی میخوای بری مشهد
رانندگیت هم 20
ولی قوانین راهنمایی رانندگی رو ندونی
خوب تلاش می کنی پشت ماشین میشینی
ولی تا مشهد نمی تونی بری. چرا؟ تو که داری تلاش میکنی. چون 4راه اول تصادف می کنی و یا جریمه میشی به علت سرعت غیر مجاز
قانون جذب مثلا مثل سرعت غیر مجاز هستش. شما هنوز قوانین دیگه مثل چراغ قرمز و .. رو نمیدونی
حتی اگر شما کتاب مکمل راز ( که بیل هریس نوشته ) و تو اون چند تن از کسانی که تو راز صحبت کردند توش صحبت می کنند بخونی. میبینی که خودشون میگن فیلم راز ناقصه و فقط در مورد قانون جذبه
برای اینکه کل قوانین رو بدونی باید سخنرانی های دکتر فرهنگ رو ببینی. به خود خدا اگر من این هم جز میزنم تبلیغش رو می کنم یک یک قرونی یک ریالی برای من یا بابای من سودی نداره
فقط و فقط هدفم این هستش ملت به یک جایی برسن ( که باعث میشه خودم به جایی برسم. یعنی از این دست میدی از اون دست 10 برابرش رو میگیری. قانون کارما )
:n05:

راستی
حرف های دکتر فرهنگ رو برای گرفتن اسکین مجانی امتجان کردم
و 3 4 تا اسکین مجانی تو کمتر از 2 هفته فکر می کنم گرفتم
اسکین جدید جینکس
اسکین سیون
اسکین کاتارینا
یکی دوتا دیگه هم بود یادم رفته =))
اسکین جدید جینار رو هم که گفتم. یارو میخواست برام بفرسته. رفتم دیدم نوبه الان بفرسته باید باهاش بازی کنم بیخیال شدم =))

mr_prince
12-10-2015, 18:49
خدا رو شکر یکی بالاخره فهمید من چی میگم. وقتی من میگم ملت زبان نفهم میفتن. بعضی ها میگفتن بهشون بگی گوش می کنند. اینم شاهد.

من این همه تایپ کردم گوش نکردی
برای عمه ام که حرف نزدم
قانون جذب تازه یکی از قوانین این دنیاست
مثل اینکه شما از قم یا اصفهان یا تهران یا ... هر جایی میخوای بری مشهد
رانندگیت هم 20
ولی قوانین راهنمایی رانندگی رو ندونی
خوب تلاش می کنی پشت ماشین میشینی
ولی تا مشهد نمی تونی بری. چرا؟ تو که داری تلاش میکنی. چون 4راه اول تصادف می کنی و یا جریمه میشی به علت سرعت غیر مجاز
قانون جذب مثلا مثل سرعت غیر مجاز هستش. شما هنوز قوانین دیگه مثل چراغ قرمز و .. رو نمیدونی
حتی اگر شما کتاب مکمل راز ( که بیل هریس نوشته ) و تو اون چند تن از کسانی که تو راز صحبت کردند توش صحبت می کنند بخونی. میبینی که خودشون میگن فیلم راز ناقصه و فقط در مورد قانون جذبه
برای اینکه کل قوانین رو بدونی باید سخنرانی های دکتر فرهنگ رو ببینی. به خود خدا اگر من این هم جز میزنم تبلیغش رو می کنم یک یک قرونی یک ریالی برای من یا بابای من سودی نداره
فقط و فقط هدفم این هستش ملت به یک جایی برسن ( که باعث میشه خودم به جایی برسم. یعنی از این دست میدی از اون دست 10 برابرش رو میگیری. قانون کارما )
:n05:

راستی
حرف های دکتر فرهنگ رو برای گرفتن اسکین مجانی امتجان کردم
و 3 4 تا اسکین مجانی تو کمتر از 2 هفته فکر می کنم گرفتم
اسکین جدید جینکس
اسکین سیون
اسکین کاتارینا
یکی دوتا دیگه هم بود یادم رفته =))
اسکین جدید جینار رو هم که گفتم. یارو میخواست برام بفرسته. رفتم دیدم نوبه الان بفرسته باید باهاش بازی کنم بیخیال شدم =))

:n29:ناموسن میگی گیفت کنین اونام گیفت میکنن؟:n29:
مردم چقد مهربون شدن:n04:

pharm
12-10-2015, 19:13
دوستان سایتی مثل champion.gg میشناسید که داده هاش بیشتر باشه؟ مثلا build های بیشتری رو برا هر کس بررسی کرده باشه و بر اساس اون درصد برد بگیره

kamron_devil
12-10-2015, 19:28
:n29:ناموسن میگی گیفت کنین اونام گیفت میکنن؟:n29:
مردم چقد مهربون شدن:n04:

نه به این راحتی
ولی وقتی فرهنگ رو دیدم. تو 2 روز 2 تا اسکین گرفتم =))
البته گاهی میگن میکنیم نمی کنن. راستی یکدفعه هم یک یارو قرار بود اسکین گارن استیل لجین رو برام گیفت کنه که مشتری اومد محل کارم از بازی رفتم بیرون مایه شد
یعنی من تو بازی های مختلف گفتم یکیش یکی فرستاده.

mr_prince
12-10-2015, 19:36
نه به این راحتی
ولی وقتی فرهنگ رو دیدم. تو 2 روز 2 تا اسکین گرفتم =))
البته گاهی میگن میکنیم نمی کنن. راستی یکدفعه هم یک یارو قرار بود اسکین گارن استیل لجین رو برام گیفت کنه که مشتری اومد محل کارم از بازی رفتم بیرون مایه شد
یعنی من تو بازی های مختلف گفتم یکیش یکی فرستاده.
چ جالب فک نمیکردم کسی اسکین گیفت کنه

kamron_devil
12-10-2015, 21:58
چ جالب فک نمیکردم کسی اسکین گیفت کنه
میگم. من قبلش یک سری دعاها کردم ^^ یک سری جملات تاکیدی دعایی. شما فرهنگ رو ببینی راه میفنی گدایی رو =)) ( این قسمتش شوخی بود )
خوب به لطف خدا امروز به سیلور 2 برگشتم ^^
با رایون هم بیشتر بازی کردم. بیشتر هم سولو. فقط 2تا بازی فکر کنم دوئه رفتم. اونم ساپورت بود طرف.
فقط و فقط لطف خدا ^^
انشالا اگر خدا کمک کنه بتونم قبل از سیزن تموم بشه گلد بشم خوبه

Milad.n1
12-10-2015, 23:42
میگم. من قبلش یک سری دعاها کردم ^^ یک سری جملات تاکیدی دعایی. شما فرهنگ رو ببینی راه میفنی گدایی رو =)) ( این قسمتش شوخی بود )
با رایون هم بیشتر بازی کردم. بیشتر هم سولو. فقط 2تا بازی فکر کنم دوئه رفتم. اونم ساپورت بود طرف.
فقط و فقط لطف خدا ^^
من الان با خواندن این متن مطمئن شدم که تو به هیچ وجه نمیتونی قبل سیزن گولد بشی اینا جدی میگم

- - - Updated - - -

فقط و فقط لطف خدا ^^
من الان با خواندن این متن مطمئن شدم که تو به هیچ وجه نمیتونی قبل سیزن گولد بشی اینا جدی میگم

kamron_devil
13-10-2015, 09:32
خوب نشم
حالا میگی چه کار کنم؟
:)
اگر ما هم مثل بعضی ها که خوشانسن بازی کن خوب بهمون بیفته ( لطف خدا ) دیاموند هم میشیم. نشدیم هم نشدیم دیگه . حالا بشیم هم پولی چیزی که بمون نمیدن
هر کی هم هرجور میخواد در مورد من یا بازی من فکر کنه فکر کنه
به اونجام. بیخیال باش جیگر. این همه استرس عصبانیت به خودت وارد می کنی که ببری گلد بشی که مثلا اقای ریپ بیاد بگه شما نوبی یا حرفه ای ؟ لول
من که دارم رایون بازی می کنم کیف می کنم. حالا بردیم بردیم. نبردیم نبردیم. :n22:

یک بار یک برنامه تو ماه عسل گزاشته بود. در مورد یک دختری بود که نمیتونست دیگه راه بره. به خاطر یک تصادف رانندگی
بعد میگفت ماه های اول در و دیوار فوش میداده و فلان
بعد یواش یواش به لطف خدا می تونه اروم اروم راه بره
ولی نمی تونه بدوه
بعد مجری ازش پرسید نمی تونی بدوی ناراحت نیستی؟
بعد دختره میدونی چی جواب داد؟ گفت اونهایی که دویدن کجای دنیا رو گرفتن؟
حالا اونهایی که گلد شدن یا بالاتر کجای دنیا رو گرفتن؟ من بازی اسپک می کنم میبینم تو رنک دیاموندش هم افک ترول هست. حالا ممکنه کمتر
بازی کن عشق کن. چیزی که حال میکنی رو بازی کن. قرار باشه ببری بری بالا میری. قرار هم نباشه میبازی. حالا تو هی اسکیل و تیم ورک به کار ببر
مثلا یک بازی بود همین دیشب راحت میتونستیم ببریم. ولی ولی ترول فید کرد. فلیم کرد. افک هم شد. باختیم. حالا به اونجام. هر چی بهش گفتم بابا 20 تا لول پوینت مجانی میگیری راحت. گوش نکرد
ما هم ریپورتش کردیم گله ای :) ریوت پیغام داد و تشکر کرد گفت بنش کردیم. حقش بود. بن شدنش بیشتر از برد به من حال داد. :n09:
حالا من بیام جوش کنم که اقا این ترول کرد بازی برده رو باختیم؟
یا بازی قبلیش
ما راحت می تونستیم بازی رو با نتیجه 20 5 مثلا ببریم. ولی چی شد؟ یک اسمورف پلات 2 جلوی من افتاد جینار من رو جر داد تیم نوبش رو هم کری کرد
حالا اگر قرار باشه من که با سیلورها بازی می کنم بتونم یک پلات 2 که با دیاموندا بازی می کنه رو بزنم اون باید بره بمیره. حالا باز من بیام جوش کنم . مثلا چمپ دیگه ای برمیداشتم میتونستم بزنمش ؟ البته که نه. چون اون تجربش و بازیش از من چندین مرتبه بالاتره. خوب اینجوریاس
پس به این نتیجه رسیدم برای فان بازی کنم و چیزی که دوست دارم. اقلا اگر باختم از بازی لذت بردم . جوش هم نکردم. ولش کن بابا حوصله داری. به قول این سریال بی نمک اقای خانم سنگی جمعش کن بابا :n20:

mehdi951
13-10-2015, 11:11
من الان لول هشتم تو وست حتی فکرشم نمی کردم چنین بازی داشته باشن خدایش یک سرو گردن از سرور نوردیک بالاترن حتی منو به زحمت می ندازن اما با این حال تعداد بردم چهارده و باختم هفتاست
ولی خداییش خیلی حال می کنم حتی واردم می زارن من تو سیلور و برنز یک بودم اصلا معنی وارد نمی دونستن چیه این جماعت:n24:

kamron_devil
13-10-2015, 14:25
من الان لول هشتم تو وست حتی فکرشم نمی کردم چنین بازی داشته باشن خدایش یک سرو گردن از سرور نوردیک بالاترن حتی منو به زحمت می ندازن اما با این حال تعداد بردم چهارده و باختم هفتاست
ولی خداییش خیلی حال می کنم حتی واردم می زارن من تو سیلور و برنز یک بودم اصلا معنی وارد نمی دونستن چیه این جماعت:n24:
البته اون ها اسمورف هستند که اکانتشون بن شده یا اینکه دارن یک اکانت دیگه آپ می کنند. ولی من هردو سرور رو اسپک کردم نوردیک نوبن

Gregar
13-10-2015, 15:25
دیگه اونجا فکز کن توش پر از روس و ترکیه ای هست . همه هم این دو کشور رو مسخره میکنن واسه نوع رفتار ادماش .

یه ویدئو میدیدم از تصادفا تو روسیه . واقعا ادمای ...
چی بگم به خدا که یه وقت توهین نباشه به این کشور دوست و برادر :n02:

راستی چند روزیه این نت مخابرات مشهد بهم ریخته رفته رو اعصابم . یه دفعه پینگ 120 یه دفعه 250 . یعنی گند زده تو بازی . حالا این پینگ ها یه طرف قطعی ها هم یه طرف . خیر سرمون اومدیم بعد از چند وقت LOL بازی کنیم . نشد یه دو سه روز پینگ زیر 150 رو تجربه کنیم .

kamron_devil
13-10-2015, 15:46
دیگه اونجا فکز کن توش پر از روس و ترکیه ای هست . همه هم این دو کشور رو مسخره میکنن واسه نوع رفتار ادماش .

یه ویدئو میدیدم از تصادفا تو روسیه . واقعا ادمای ...
چی بگم به خدا که یه وقت توهین نباشه به این کشور دوست و برادر :n02:

راستی چند روزیه این نت مخابرات مشهد بهم ریخته رفته رو اعصابم . یه دفعه پینگ 120 یه دفعه 250 . یعنی گند زده تو بازی . حالا این پینگ ها یه طرف قطعی ها هم یه طرف . خیر سرمون اومدیم بعد از چند وقت LOL بازی کنیم . نشد یه دو سه روز پینگ زیر 150 رو تجربه کنیم .

ماله منم همینجوریه
صبادز
یکدفعه بازی فریز میشه
بعد میبینی دشمن داره میکشتت یا پینگ میره بالا

Fiddle
13-10-2015, 18:21
فردا پتچ 5.20 میاد

Gregar
13-10-2015, 20:02
از طرفی موندو رو بدجور نرف کردن ولی این Abysal Scepter که عوض شده خیلی به دردش میخوره . کلا دیگه hp بساز w بزن و برو وسط تیم حریف هیچ کاری نکن .

- - - Updated - - -

از طرفی موندو رو بدجور نرف کردن ولی این Abysal Scepter که عوض شده خیلی به دردش میخوره . کلا دیگه hp بساز w بزن و برو وسط تیم حریف هیچ کاری نکن .

Khan gholi
14-10-2015, 06:11
سرور های این بازی فیلترند؟
چیزی مانند GArena برای Dota داشت برای این هم داره؟
برای اینکه تو بازی موفق باشی باید پول خرج کنی؟
با نت داغون این مملکت میشه بازی کرد یا اصلا سمتش نری بهتره؟
مثل Dota اعتیاد اوره؟

sauronn
14-10-2015, 11:25
بعد از مدت ها واسه brand اسکین دادن جان

Penta-KS
14-10-2015, 12:26
سرور های این بازی فیلترند؟ نه
چیزی مانند GArena برای Dota داشت برای این هم داره؟ از طریق لانچر خود بازی به سرور وصل میشه
برای اینکه تو بازی موفق باشی باید پول خرج کنی؟ نیازی نیست ولی تاثیر کمی داره
با نت داغون این مملکت میشه بازی کرد یا اصلا سمتش نری بهتره؟ ما که بازی می کنیم خیلی هم بد نیست
مثل Dota اعتیاد اوره؟ بلی

امیدوارم این راهنمایی مفید فایده واقع بشه

mehdi951
14-10-2015, 14:09
یک دست با اکالی رفتم کلی حال داد سه دقیقه دیر اومدم به بازی به خواطر اینترنتم که نمی رفت تو بعدش جینکس ای دی کریمون هم ای اف کا بود از اول بازی روبروییم ای دی کری اومده بود مید تا لول شیش کلا اتک دستش روم بود مجبور بودم برا تو لاین موندن پنج تا هل بگبرم بگذریم. تازه اگر بگذریم از واردی که منو تو دبیلو نشون می داد گرفته بود یعنی کلا راه افتادم تو مپ بعد لول شیش از لاینا دیگه کیل می گرفتم از اخر بازی 25/2/5 تمومش کردم. از کل بازی کنایه دو طرف با هم به غیر از من هفده تا کیل داشتن. خداییش خیلی حال داد بد بخت ای دی کریه که حرفه ای بود افتاده بود جلوم شرط می بندم نوبایه لاینا دیگه که ازشون کیل گرفته بودم بهش می گفتن چرا به من فید داده در حالی که بیشتر کیلام از لاینایه دیگه بود بدبخت لول یازده رفت ای اف کا :n24:

kamron_devil
14-10-2015, 18:18
اقا حتما این سینماتیک امومو رو تو یوی بوق ببینید . خدایشش قشنگه :) من خیلی وقت پیش دیدم گفتم دوستان اگر کسی ندیده ببینه . ارزش داره اینترنت حروم کنی ببینی
The Curse of the Sad Mummy

Gregar
14-10-2015, 19:26
حالا امروز اومدم چمپ جدید امتحان کنم مگه نت میزاره . تو هر بازی چند بار گند میزنه تو بازیم . 10 دفعه قطع میشه نتم تو یه بازی .

طرف میگه چرا فید میکنی . میگم نتم خرابه . میگه مگه زیمبابوه زندگی میکنی . گفتم یه جایی بدتر از زیمبابوه :n02: مرز پرگهر

Fiddle
15-10-2015, 12:27
Upcoming Upgrades to chat restrictions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Gregar
15-10-2015, 13:09
Upcoming Upgrades to chat restrictions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این امروز اومد ؟ چون امروز اپدیت شد .

یعنی چی الان ؟ منظور از restriction یعنی چی ؟ نظارتشون شدید تر میشه ؟ بعد منظور از بن چت بنه یا اکانت بن ؟ اگه کسی میدونه بگه که سوتی ندیم یه وقت .

امروز تا شد از چت dc شدم . نمیدونم حالا به خاطر این اپدیته بود یا نتم مشکل داشت .

Arrowtic
15-10-2015, 13:23
دوستان ، پست هایی که به نظرتون خلاف قوانین هستن رو از طریق خود انجمن ریپورت بدید . مطمئن باشید که رسیدگی میشه به همشون .
هر چیزی تحمل بشه ، فحاشی به هیچ وجه تو اینجا جایی نداره و تو زمان خودش به همه ی کسایی که تو تاپیک مرتب فحش میدن یا تهدید به فحش دادن میکنن رسیدگی میشه و باهاشون برخورد هم میشه .

kamron_devil
15-10-2015, 13:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط Fiddle [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Upcoming Upgrades to chat restrictions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کد:

Here’s how we’re fixing these issues:

Punishments will rapidly escalate for those who don’t reform. Here’s how it works:

First offense: 10 game chat restriction

Second offense: 25 game chat restriction

Third offense: 2 week ban

Fourth offense: Permanent ban

We’re reducing the delay between action and consequence (which we’ve observed significantly increases rates of reform) by handing out chat restrictions within 15 minutes of a game’s end. Along those same lines, restricted players now receive escalated punishments as they ‘earn’ them, rather than waiting until their restriction expires to learn what’s next.

The offending player now receives direct feedback about their behavior. Players now receive in-client reform cards containing the chat logs their peers found troubling.

یعنی چی الان ؟ منظور از restriction یعنی چی ؟ نظارتشون شدید تر میشه ؟ بعد منظور از بن چت بنه یا اکانت بن ؟ اگه کسی میدونه بگه که سوتی ندیم یه وقت .

امروز تا شد از چت dc شدم . نمیدونم حالا به خاطر این اپدیته بود یا نتم مشکل داشت .

Permanent این یعنی کلا بن می کنند اکانت رو . اوکی من دیگه باید تو بازی خفه شم =)) حالا این همه اسکین خریدی. جوش کردی. وقت گزاشتی .
من که دیگه همه رو میوت می کنم که این برنزا کل کل کردن جوابشون رو ندم. ولی خوبه ریوت اینجوری سخت بگیره. البته مثلا 1 ماه بن نه کلی بن
چون یارو خودش نوبه تو بازی فلیم می کنه :n09: بچه ها مواظب باشید. به نظرم همه رو میوت کنید :):n16:

دوستان ، پست هایی که به نظرتون خلاف قوانین هستن رو از طریق خود انجمن ریپورت بدید . مطمئن باشید که رسیدگی میشه به همشون .
هر چیزی تحمل بشه ، فحاشی به هیچ وجه تو اینجا جایی نداره و تو زمان خودش به همه ی کسایی که تو تاپیک مرتب فحش میدن یا تهدید به فحش دادن میکنن رسیدگی میشه و باهاشون برخورد هم میشه .
من شما رو به عادل بودن قبول دارم
انشالا دوستانی رو هم که میان کرم میریزن و رو مخ میرن رو هم در نظر بگیرید :) شاهد بودید کی اول شروع کرد.

Fiddle
15-10-2015, 13:28

آپدیت امروز برای مود جدید بود ONE FOR ALL:n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n 12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12:
من هیج مدی رو اندازه این مد دوست ندارم:n28:
love u riot

DANT3
15-10-2015, 14:04
اقا نت شما ها هم 2-3 روز مشکل داره ؟ من پینگم پائینه ولی وسط گیم یدفه شروع میکنه نوسان میگیره شدید به طوری که سخت میشه پلی کرد .. لامصب مید گیم هم شروع میشه معولا که حساس تره

mr_prince
15-10-2015, 14:23
اقا نت شما ها هم 2-3 روز مشکل داره ؟ من پینگم پائینه ولی وسط گیم یدفه شروع میکنه نوسان میگیره شدید به طوری که سخت میشه پلی کرد .. لامصب مید گیم هم شروع میشه معولا که حساس تره
نه برا من ک فرقی نکرده

mr_prince
15-10-2015, 14:26
آپدیت امروز برای مود جدید بود ONE FOR ALL:n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n 12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12:
من هیج مدی رو اندازه این مد دوست ندارم:n28:
love u riot
این مود الان قابل بازی کردنه؟من ندیدم چیزی فقط تو لیست اپدیت های پچ دیدم

در ضمن kindred هم اومده با این اپدیت فقط برا مود نبوده فک کنما

Gregar
15-10-2015, 15:30

متاسفانه مشکل سراسریه و یه هفته ای هست که ملت رو دارن عذاب میدن . قطعی های مکرر و افزایش پینگ و ... تو تاپیک های ADSL سر بزنی بحث داغه الانه . امیدوارم به زودی رفع بشه که من بعد از چند ماه برگشتم LOL با این قطعی ها رو به رو شدم .

این مود الان قابل بازی کردنه؟من ندیدم چیزی فقط تو لیست اپدیت های پچ دیدم

در ضمن kindred هم اومده با این اپدیت فقط برا مود نبوده فک کنما

kindred که با یه اپدیت کلی دیروز اومد . امروز هم یه اپدیت خیلی جزیی داشت .

mr_prince
15-10-2015, 16:55
متاسفانه مشکل سراسریه و یه هفته ای هست که ملت رو دارن عذاب میدن . قطعی های مکرر و افزایش پینگ و ... تو تاپیک های ADSL سر بزنی بحث داغه الانه . امیدوارم به زودی رفع بشه که من بعد از چند ماه برگشتم LOL با این قطعی ها رو به رو شدم .

kindred که با یه اپدیت کلی دیروز اومد . امروز هم یه اپدیت خیلی جزیی داشت .
اووووو

من امروز صب اپدیت کردم جفتش رو با هم گرفته نفهمیدم:n02:

----------------------------------------

اون مود هم صب باز نبودا ی ساعت پیش دست زدم برا درومدن از یکنواختی باحاله

madmaster_3d
15-10-2015, 17:23

ادمین جان
من از اینکه مردمی تو این کشور هستند که فقط و فقط دنبال رفیق بازی و پارتی بازی هستند برای خودم متاسفم
اون اقای میم شماره و اون یکی میان هرچی دلشون میخواد میگن
من بن میشم لول
اون ها کرم بریزن عیب نداره من چیزی بگم عیب داره
خیلی جالبه . خیلی جالبه. خدا رو شکر که وقتی خدا این دنیا رو درست می کرد. یک قانون کارما و دارما گزاشت تا اگر کسی بی عدالتی ای چیزی کرد یک جای زندگیش حالش جا بیاد
:)
راستی ولکام بک کامرون دویل :)
مرسی :n08:

برای همه ایران بگی نگی اینجوریه. ای اس پیت چیه؟

pharm
15-10-2015, 20:48
دوستان زیبا تر از این اهنگ متن صفحه لوگین موسیقی گوش دادید؟
یعنی موسیقیش محشره

- - - Updated - - -

یعنی موسیقیش محشره

Gregar
15-10-2015, 21:30
این مود جدیده عجب چیز توپیه . چقدر فانه به خدا . فقط بعضی ادما توش گندبازی در میارن جدی میگیرن .
خوب اخه مردک ... شاید یکی با این هیروهایی که شما استفاده میکنی یاد نداشته باشه .

طرف اومده با رفیقش yas که چمپ سختیه رو انتخاب کردن که شانسی انتخاب شد . بعد تو بازی گیر میدن به سه نفر دیگه که دفعه اولشونه با yas بازی میکنن که چرا یاد ندارین با yas . به خدا یه بازی بیشتر نیست اینقدر خون خودشون رو ملت کثیف میکنن .

یعنی موسیقیش محشره

تو هم که پستهات دوتایی میخوره :n02:
کدوم اهنگ ؟ تم کیندرد ؟

mr_prince
15-10-2015, 21:50
یعنی موسیقیش محشره

- - - Updated - - -

یعنی موسیقیش محشره
خوب یچیز سلیقه ای هست

سلیقه ای هم باشه بخوام بگم خیلی اهنگ های تم قشنگ تر شنیدم

madmaster_3d
15-10-2015, 23:55
خوب دیشب و پریشب فکر کنم نشد با پروموشن برگریدم سیلور 2 دوباره
امروز دوبار پروموشن برای سیلور 2 گرفتم که به لطف خدا برگشتم به سیلور 2 ^^ خدا رو شکر.
تنهایی هم بازی کردم

یک نکته مهم هم در مورد پریمید بگم. یکی از پروموشن هایی که امروز باختم علتش این بود که با یک نفری رفتم تو بازی. بعد یارو کل بازی نگاتیو بود. مثلا به قول خودش اسمورف دیاموند هستند ولی مثل برنز بود
خلاصه ایشون کافر بودند و من بهش گفتم ایم دان ویت یو. ریده بود. فقط هم نگاتیو بود . بعد اخر بازی گفت من رو برای فیلم ریپورت کنند =)) اتفاقا بعد از بازی تیم گفت که یارو رو ریپورت کنند. چون من فیلم نکردم
ولی کافر جماعت دروغ مروغ سرش نمیشه الکی گفت من رو ریپورت کنند
این رو گفتم که بدونید با کی میرید پریمید. همین یک بازی دوئه بود که مارو بازوند پروموشن اولی . بعد دوباره پروموشن گرفتم تنهایی بازی کنم بهتره انگار. به لطف خدا هم بردم ^^ خدارو شکر
ولی عجب چیزیه این شیوانا من باهاش جدیدم ولی خوب چیزیه. جنگل رو سریع پاک می کنه. تانکی. اپی دمیج میده. فقط گنک یکمی باهاش سخته که باید حتما اگزهاست بگیرید باهاش :n20:

faridbarry
15-10-2015, 23:57
سلام
دوستان کسی اینجا میتونه رنک آپ کنه؟
به من پیام بده
میخوام ببرم اکانت رو به سیلور

sauronn
16-10-2015, 00:03
بله باریکلا origen رفتن نیمه نهایی که به احتمال زیاد با skt میوفتن که کارشون خیلی سخته

Fiddle
16-10-2015, 09:59
یعنی موسیقیش محشره

- - - Updated - - -

یعنی موسیقیش محشره
ایول
من فکر میکردم فقط منم که ازین آهنگه انقدر خوشش اومده:rolleye:

pharm
16-10-2015, 16:29
خوب یچیز سلیقه ای هست

سلیقه ای هم باشه بخوام بگم خیلی اهنگ های تم قشنگ تر شنیدم

اره میدونم قشنگ تر از اینم هست مثلا موسیقی تم braum عالیه یا حتی جاهای دیگه
میدونم جاش اینجا نیست ولی این چه سبک موسیقیی هست؟ کجا میتونم همچین موزیک های پیدا کنم؟

madmaster_3d
16-10-2015, 16:29
اقا این هک رو بگید ما هم دانلود کنیم
لگ طوری بود انگار پینگ 1000 2000 هستش
هیچکی نمی تونست درست بازی کنه
بعد اقای لوسین سی اس اش 190 تایم 25. میگفت منم لگم =))
همچین ریپورتش دادم. جالبه که از ادلیستام دارم میپرسم میگم لگید؟ میگن نه
فقط تیم ما لگ بود و شاید 2 3 تا از دشمن
بازی هم لاست پرونتد نشد :-؟
God bless Riot

mr_prince
16-10-2015, 18:17
اره میدونم قشنگ تر از اینم هست مثلا موسیقی تم braum عالیه یا حتی جاهای دیگه
میدونم جاش اینجا نیست ولی این چه سبک موسیقیی هست؟ کجا میتونم همچین موزیک های پیدا کنم؟

دادا کردی تو lol ول هم نمیکنیا:n02: منظور من کلن چیز های دیگه بود فراتر از lol :n02:

s-arash
16-10-2015, 19:07
بنده صرفا دیگه علاقه ای به eSports ندارم
یعنی توی چند روز کلا eSports در ژانر Moba ترکید

Dyrus که Retire شد و کلا TSM رفت هوا
Kotaku از لفظ Imploded به معنای "برباد رفته" برای توصیف اتفاقی که برای TSM افتاد استفاده کرده

از اون ور توی Dota2 هم که Na'Vi کلا Disband شد

Na'Vi که ربطی به این تاپیک نداره اما جا داره چند کلمه ای در وصف TSM و پلیر هاش بگم، به روایت تصویر

TSM بزرگترین تیم eSports اه آمریکا هست که کارش رو با بازی LoL شروع کرد

لوگوی تیم:

لوگوی تیم در زمانی که Qualcomm یکی از بزرگترین تولید کنندگان پردازنده های موبایل که پردازنده هاش با Snapdragon شناخته می شن، اسپانسر TSM شده بود:

اولین ترکیب پایدار TSM در مسابقات نهایی Season 1:

Chaox,TheOddOne,Xpecial,The Rain Man,Reginald

اعضای تیم بعد از ترک The Rain Man و اضافه شده Dyrus:

Chaox,Dyrus,TheOddOne,Reginald,Xpecial

محبوب ترین ترکیب TSM در مقابل محبوب ترین ترکیب CLG:

TSM در IPL4:

Chaox,Xpecial,TheOddOne,Dyrus,Reginald

Kick شدن Chaox و گریه Dyrus:

اضافه شدن WildTurtle به تیم:

Dyrus,WildTurtle,Reginald,TheOddOne,Xpecial

کناره گیری Reginald و ملحق شدن Bjergsen به تیم:

Xpecial,Dyrus,Bjergsen,WildTurtle,TheOddOne

پوستر Autograph اه TSM در Season 3:

Jackکه Manager اه TSM بود و بعد از اون رفت Cloud9 رو تاسیس کرد:

کناره گیری TheOddOne که به General معروف هست، عکس اون با کلاه نظامی:

پوستر رسمی General OddOne:

Bench شدن Xpecial از تیم و ملحق شدن Gleeb و ملحق شده Amazing به عنوان Jungler به جای TheOddOne:

Amazing,Gleeb,Bjregsen,WildTurtle,Dyrus

کنارگزاشته شدن Gleeb به دلیل عملکرد ضعیف و ملحق شدن Lustboy:

Amazing,Dyrus,Bjregsen,WildTurtle,Lustboy

بازگشت Amazing به اروپا و ملحق شدن Santorin:

به دلیل Retire شدن Dyrus، چند عکس خاطره ای ازش می زارم:

خواب بودن Dyrus در مهم ترین مسابقه Season که بین TSM و Curse هست:

Dyrus در Gamescrib توی ماشین:

خوابیدن Dyrus روی استیج مسابقات بر روی بالش معروف Mr Pillow:

مصاحبه با Mr Pillow:

و در آخر
شعار معروف TSM:

pharm
16-10-2015, 20:00
the oddone بیچاره استریم هاشو میبینم خیلی ضعیف شده

s-arash
16-10-2015, 23:01
the oddone بیچاره استریم هاشو میبینم خیلی ضعیف شده

کسایی که Retire می شن و استریم می کنن عمدتا استریم هاشون به صورت Fun هست و OddOne هم جدا از این قاعده نیست
در ضمن OddOne با استریم گیم هایی چون Civilization,Pokemon,Fire Emblem,.... و کلا استریم بازی های سبک استراتژی نوبتی معروفه

شما نباید استریم کسی که توی یک روز حداقل 10 ساعت LoL بازی می کنه رو با کسی که LoL رو صرفا برای فان بازی می کنه و خیلی روز ها هم کلا بازیش نمی کنه، مقایسه کنید
استریم افرادی چون OddOne استریم فان اه، افرادی مثل Nightblue3 سعی در آموزش دارن، افرادی مثل Bjergsen هم گاهی استریم می کنن و بازی های SoloQ اشون که عمدتا با استراتژی های بازی ایشون توی تیم فرق داره رو به نمایش می زارن، بعضی ها قبلا Scrim هاشون رو استریم می کردن که این کار توی پلیر های Curse خیلی رایج بود و ....
کلا سبک استریم ها باهم فرق داره

madmaster_3d
17-10-2015, 10:57
Bjergsen

:n08: ملت این رو میگفتن گاهی . من فکر کردم ترکن دارن فوش ترکی میدن =))

Gregar
17-10-2015, 11:48
ولی کاش این اهنگهای تم رو میزاشتن روی خود کلاینت یا جزیی از خود بازی . حیفه که توی login میزارن و سریع باید ردش کنی . خیلی قشنگن انصافن .

- - - Updated - - -

ولی کاش این اهنگهای تم رو میزاشتن روی خود کلاینت یا جزیی از خود بازی . حیفه که توی login میزارن و سریع باید ردش کنی . خیلی قشنگن انصافن .

CarryPotter
17-10-2015, 18:54
سلام بچه ها چند وقته نمیدونم بدون فیـلتر شکن یا کاهش پینگ به کلاینت league of legends کانکت بشم حتی بدون اونا لاگین هم نمیشه
کسی راحلی داره؟
نتمم بعضی اوقات این ارور رو میده

Gregar
17-10-2015, 22:34
سلام بچه ها چند وقته نمیدونم بدون فیـلتر شکن یا کاهش پینگ به کلاینت league of legends کانکت بشم حتی بدون اونا لاگین هم نمیشه
کسی راحلی داره؟
نتمم بعضی اوقات این ارور رو میده

چند وقت یعنی چقدر ؟ شاید مشکل موقتی از سمت isp باشه .

بعضی وقتها لاگین نشدن به خاطر اینه که مثلا توی اینترنت اکسپلورر تیک افلاین رو زدی ولی چون داری میگی با کاهش پینگ و ... میتونی وصل یحتمل مشکل از سمت isp ته .

faridbarry
17-10-2015, 23:14
سلام بچه ها این سیزن کی تموم میشه؟
:n41:

- - - Updated - - -

سلام بچه ها این سیزن کی تموم میشه؟
:n41:

faridbarry
17-10-2015, 23:16
من شنیدم برا کریسمس یه اسکین گیفت میکنه رایت درسته؟

pharm
18-10-2015, 00:14
من شنیدم برا کریسمس یه اسکین گیفت میکنه رایت درسته؟

پارسال یه اسکین 1820 RP به من گیفت کردن ولی اکانت اصلیم رو چون چت بن بودم گیف نکردن

madmaster_3d
18-10-2015, 00:27
بچه های سایت میگفتن این لهستانی ها و روسا نوبن من گفتم چی میگن
یک بازی بازی کردیم. میخواستم برم شاکو جنگل. یارو از قصد بن کرد
بعد بازی دودگه شد. دوباره گفتم میخوام برم. دوباره بن کرد
خلاصه خودش که نوب بود با پریمیدش. فلیم سگی هم بودند. منم ترول کردم.رسما باختیم. ریپورتشون هم برای فلیم دادم چه حالی داد. یعنی بعضی موقع ها ادم باختن رو به 100 تا برد ترجیح میده
من الان فهمیدم بچه ها میگفتن روسا نوبن یعنی چی =)) :n09:
ولی ترول هم حال میده. البته خوب هم بازی می کردم فرقی نداشت
سیویر هم ترول بود دفعه اولش بود =)) بعد از بازی میگه -53 دیگه میخوام برم برنز =))

CarryPotter
18-10-2015, 09:41
چند وقت یعنی چقدر ؟ شاید مشکل موقتی از سمت isp باشه .

بعضی وقتها لاگین نشدن به خاطر اینه که مثلا توی اینترنت اکسپلورر تیک افلاین رو زدی ولی چون داری میگی با کاهش پینگ و ... میتونی وصل یحتمل مشکل از سمت isp ته .
منظورتون در مورد تیک افلاین اینترنت اکسپلورر رو زدم چیه؟ آخه وقتایی که زیاد فـــلتر شکن و کاهش پینگ میزنم اینجوری میشه نتم

Gregar
18-10-2015, 10:36
دوستان موقع ریپورت فرق بین Negative Attitude و Offensive Language چیه ؟ خوب یکی که فلیم میکنه معمولا هر دوتای اینا رو داره . کدوم بهتره واسه ریپورت یه فلیمر . و در ضمن واسه ترول چه ریپورتی باید کرد ؟

منظورتون در مورد تیک افلاین اینترنت اکسپلورر رو زدم چیه؟ آخه وقتایی که زیاد فـــلتر شکن و کاهش پینگ میزنم اینجوری میشه نتم

توی اینترنت اکسپلورر منوی فایل یه تیک داره که زده Work offline . اگه اونو بزنی نمیشه لاگین کرد . منتهی داری میگی با کاهش پینگ میتونی وصل شی . احتمالا از isp ات باشه .

madmaster_3d
18-10-2015, 14:51
دوستان موقع ریپورت فرق بین Negative Attitude و Offensive Language چیه ؟ خوب یکی که فلیم میکنه معمولا هر دوتای اینا رو داره . کدوم بهتره واسه ریپورت یه فلیمر . و در ضمن واسه ترول چه ریپورتی باید کرد ؟

فلیمر که میگی مثلا چرا رفتی مردی؟ نوبی؟ و مثل اینها
نگاتیو برای ترول ها هستش. وقتی طرق میگه چون کیل ها رو گرفتی من میرم افک یا مثلا ترول می کنه یا بچه بازی در میاره میشه نگاتیو. یا همش میگه ما میبازیم این حرفها
به نظرم ریپورت برای فلیم از همه مقوی تره. ویتامین داره