PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 69 70

msgcpp
23-01-2015, 14:13
بابا این لیگی که من هستم طرف 7 تا از 10 تا رو برده برنز 4 شده !!!!! :n38:
من اشتباه کردم ساپورت و جانگل بازی میکردم
فکر کنم هر چی بیشتر کیل بگیری تو لیگ بالاتری میوفتی (یعنی به تعداد برد بستگی نداره)
الآن تو لیگ ما Match History بقیه رو نگاه کردم اکثراً ساپورت یا جانگل بودن
واقعا متاسفم برای این رتبه بندی ...

طرف میاد میگه من فقط adc میشم هیچی دیگه بلد نیستم، یعنی حتی یه چمپ ساپورت هم نداره (بهش میگیم چمپ فری هفته رو بردار میگه ندارم !!!)
شماها چجوری گلد و سیلور میشین به ما هم بگین :n28:

msgcpp
23-01-2015, 14:18
اینا 6 یا 7 بازی بردن ولی برنز 4 شدن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Fiddle
23-01-2015, 14:22
اینا 6 یا 7 بازی بردن ولی برنز 4 شدن:

چون سیزن قبلم برنز بودن

msgcpp
23-01-2015, 14:44
چون سیزن قبلم برنز بودن

نه عزیزم، گلد هم توشون هست

kamron_devil
23-01-2015, 16:17
بابا این لیگی که من هستم طرف 7 تا از 10 تا رو برده برنز 4 شده !!!!! :n38:
من اشتباه کردم ساپورت و جانگل بازی میکردم
فکر کنم هر چی بیشتر کیل بگیری تو لیگ بالاتری میوفتی (یعنی به تعداد برد بستگی نداره)
الآن تو لیگ ما Match History بقیه رو نگاه کردم اکثراً ساپورت یا جانگل بودن
واقعا متاسفم برای این رتبه بندی ...

طرف میاد میگه من فقط adc میشم هیچی دیگه بلد نیستم، یعنی حتی یه چمپ ساپورت هم نداره (بهش میگیم چمپ فری هفته رو بردار میگه ندارم !!!)
شماها چجوری گلد و سیلور میشین به ما هم بگین :n28:

lمن بهتون میگم جریان چیه. برید دعاش رو به حون من بکنید
وقتی سیزن جدید شروع میشه شما حتی اگر 7 تا بازی هم از 10 بازی ببری میفتی برنز 5
این اتاقی هستش که سیزن قبلی برای من اتفاق افتاد. یعنی من به جای اینکه 7 تا بازی رو ببرم احتمالا اگر می باختم یعنی میشد 10 باخت. اون موقع میفتادم پلاستیک 5:n08:

حالا جریان جیه؟ شما ماه اول سیزن جدید اصلا اصلا نباید رنک بازی کنید
این که سیزن قبلی جی بودی یا با کیا بیقتی کشکه. ماه اول قاطیه. هر چی باشی ریوت دیویژن قبلی میندازه.
پس 1 ماه صبر کنید بعد 6 7 تا بازی ببرید راحت سیلور 1 2 چیزی بشید :)
اونهایی هم که مخالفند همین الان 10 تا بازیشون رو بکنند و اینجا بزارن نتیجه رو
ولی من این رو هم در مورد خودم و هم بقیه ملت تو این بازی تجربه کردم. یک اسکین چیزی گیفت کنید همچین تجربه ای رو گفتم :n20:

pancha73
23-01-2015, 21:24
از 10 تا game چهار تا رو بردم
یعنی 4 برد
6 تا باخت (یکی از باخت ها هم سرور هنگ کرد همه dc شدن بعد زد loose prevented)
ولی برام باخت حسابش کرده :n15:

بعد از 10 بازی گفت تبریک میگم شما برونز 4 شدید ! (خب میزدی برنز 5 که دیگه از صفر شروع کنم)
همه هم تیمی هام PL pl P L pl

من برم تو افق محو شوم
آخه این چه سیستم مضخرفیه (این چه عدالتیه) من با بدبختی و پینگ 380 - 400 خودمو رسوندم سیلور 3 حالا دوباره از اول ... :n27:

عزیزم من سیزن قبلی تایر gold khazixs rubies بودم، الان شما گلدین :n02: منتها 1 سال گذشته تایرش زنگ زده این طوری شده :n02: شما گلد هستین دوست عزیز

new evil
24-01-2015, 10:41
طلاش fake بوده
ریتو بهت انداخته

GL & HF
24-01-2015, 12:05
nice Elo:n10:

GL & HF
25-01-2015, 01:37
Warring kingdoms nidalee به جرات میشه لقب بهترین اسکین سال رو بهش داد:n12:

Crawling In MySkin
25-01-2015, 10:35
Warring kingdoms nidalee به جرات میشه لقب بهترین اسکین سال رو بهش داد:n12:

دارم فکر میکنم این کدوم شخصیته dynasty warriors هست چیزی به ذهنم نمیرسه :دی اسکینای kingdom همه از رو اون بازیه مثلا j4 > lubu

اولای سیزن رنک بازی نکنید بهتره من خودم با یکی از اکانت ها سیزن قبل 9 تا بازی بردم انداخت سیلور 5 :\
یکی از بچه ها پلات بود 7 تا برد افتاد سیلور 3
درکل اولش یکم اشکالات زیاده

saliteh
25-01-2015, 10:47
lمن بهتون میگم جریان چیه. برید دعاش رو به حون من بکنید
وقتی سیزن جدید شروع میشه شما حتی اگر 7 تا بازی هم از 10 بازی ببری میفتی برنز 5
این اتاقی هستش که سیزن قبلی برای من اتفاق افتاد. یعنی من به جای اینکه 7 تا بازی رو ببرم احتمالا اگر می باختم یعنی میشد 10 باخت. اون موقع میفتادم پلاستیک 5:n08:

حالا جریان جیه؟ شما ماه اول سیزن جدید اصلا اصلا نباید رنک بازی کنید
این که سیزن قبلی جی بودی یا با کیا بیقتی کشکه. ماه اول قاطیه. هر چی باشی ریوت دیویژن قبلی میندازه.
پس 1 ماه صبر کنید بعد 6 7 تا بازی ببرید راحت سیلور 1 2 چیزی بشید :)
اونهایی هم که مخالفند همین الان 10 تا بازیشون رو بکنند و اینجا بزارن نتیجه رو
ولی من این رو هم در مورد خودم و هم بقیه ملت تو این بازی تجربه کردم. یک اسکین چیزی گیفت کنید همچین تجربه ای رو گفتم :n20:

از 10 تا 8 تا رو بردم شدم سیلور4:n26:. در صورتی که سیزن قبل برونز1 بودم :n02:. این حرفی که میزنی فکر نکنم درست باشه. هر چی زودتر 10تا رو انجام بدی بهتره. چون الان احتکال اینکه با بازیکنای بهتری بازی کنی بیشتره. هر چی بگذره بازیکنای تازه وارد بیشتر میشه. فقط یه چیز خیلی مهم که تازه فهمیدم::n04:

برنز جای ترسناکیه.:n30: تازه احساس میکنم دارم رنک بازی میکنم . همیشه از رنک بدم میومد ولی الان خوشم میاد:n28:

saliteh
25-01-2015, 10:54

Fiddle
25-01-2015, 11:54
سیزن قبل گولد 4 بودم
5 تا برد شد سیلور 2 :|
یه نفر دیگه گولد 4 بود با 5 با برد شد سیلور 1 !!

Apollo
25-01-2015, 14:22
سیستم مسخره ی اینها دقیقا چیه؟ پلت 4 با پنجتا برد شده گولد 4

kamron_devil
25-01-2015, 15:16
از 10 تا 8 تا رو بردم شدم سیلور4:n26:. در صورتی که سیزن قبل برونز1 بودم :n02:. این حرفی که میزنی فکر نکنم درست باشه. هر چی زودتر 10تا رو انجام بدی بهتره. چون الان احتکال اینکه با بازیکنای بهتری بازی کنی بیشتره. هر چی بگذره بازیکنای تازه وارد بیشتر میشه. فقط یه چیز خیلی مهم که تازه فهمیدم::n04:

برنز جای ترسناکیه.:n30: تازه احساس میکنم دارم رنک بازی میکنم . همیشه از رنک بدم میومد ولی الان خوشم میاد:n28:

این چیزیه که برای من اتفاق افتاده بود گفتم. ولی خودمونیم کیلویی هم هستش. اصلا معلوم نیست کارهای ریوت. من فکر می کنم این مثلا میاد 5تا برنز 5 تا سیلور 5تا گلذ ... میزاره میره بالا
یک دور که تموم شد دوباره از اول. کارین داره اصلا چندتا بردی مثلا میندازه برنز یا سیلور. ولی باز خودتون می دونید. 1 ماه اول رو بازی نکنید. من که بازی نمی کنم. به قول معروم از یک سوراخ یک بار گزیده بشیم

سلیته دستت درد نکنه. اسپلش های جالبی
فقط سومی کیه؟ شبیه دختراس ولی قرار زین ژاو باشه؟
انییش قشنگ نیست. تریس هم خبری نیست
ولی کتش ماشالا توپه :) :n18:

GL & HF
25-01-2015, 19:17
سیستم مسخره ی اینها دقیقا چیه؟ پلت 4 با پنجتا برد شده گولد 4
باز این خوبه باید شکر کرد من از مستر افتادم پلات 1 با 7 برد

T.Eftekhari
25-01-2015, 22:53
آدرس بدون ف.ی.ل.ت.ر lolking رو کسی داره ؟

saliteh
26-01-2015, 10:06
فقط سومی کیه؟ شبیه دختراس ولی قرار زین ژاو باشه؟

nidalee هستش:n02:. خیلی باحاله . ولی خب تو بازی باید دیدش .

GL & HF
26-01-2015, 14:15
nidalee هستش:n02:. خیلی باحاله . ولی خب تو بازی باید دیدش .
نمیدونم یا شوخی میکنه یا ترول tits رو میبینه میگه شبیه دختراس قرار xin باشه ؟:n02::n02::n02::n02::n02::n02:

kamron_devil
26-01-2015, 16:25
نمیدونم یا شوخی میکنه یا ترول tits رو میبینه میگه شبیه دختراس قرار xin باشه ؟:n02::n02::n02::n02::n02::n02:

نه دیروز گیچ خواب بودم این عکس ها رو دیدم
تیتز ها رو ندیدم.
:)

Ali-ss
27-01-2015, 12:02
الان فعال ترین سایت های ایرانی برای lol چه سایتهای هستند؟>

GL & HF
27-01-2015, 12:41
عاغا یه نامردی اکانت منو ترنس کرده به ترکیه:n08: میشه با تیکتی چیزی کاری کرد با فاتحه اکانت رو بخونم ؟:n30::n28:

kamron_devil
27-01-2015, 15:46
عاغا یه نامردی اکانت منو ترنس کرده به ترکیه:n08: میشه با تیکتی چیزی کاری کرد با فاتحه اکانت رو بخونم ؟:n30::n28:
خوب دوباره پول بده برگردون به اروپا
60 تومان فکر کنم باید پیاده شی.

Rmin
28-01-2015, 01:55
من از سیلور4 افتادم برنز 4 با 6تا برد
اگه کسی هست واسه Dou بازی کردن منو ادد کنه فعلا که رو دور بردیم و داریم میایم بالا :n02:
EUNA: Amir393
EUW: AMiiiiR

msgcpp
28-01-2015, 01:59

پسر این اسکینها محشرن، چه میکنه این ریوت،
دنیاییه برا خودش
عاشق اسکین Jinx شدم :n40:

msgcpp
28-01-2015, 02:00
عاشق اسکین Jinx شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون کله اژدها به اسلحه خودش کاملا میخوره

ezio7
28-01-2015, 09:14
سلام دوستان اگه خودتون یا دوستانون اکانت لول 30 میخواید ولی حال ندارید لول آپ کنید من میتونم کمکتون کنم
اکانت های لول 30 eune و euw با قیمت کم به فروش میرسه
نکته: اکانت ها هـــــک شده هستند ولی بهتون اکانت inactive میدم که صاحبش حداقل 6 ماه on نشده باشه

GL & HF
28-01-2015, 13:56
امروز صبح یه آپدیت 300 مگابایتی اومد برا همه ؟:n38:

Fiddle
28-01-2015, 14:08
step 1 : 335 mb
Step 2 : 40 mb
خیلی از چمپایی که من بدم میومد نرف شدن مثل fizz
Deathfire Grasp رو حذفش کردن :n03:
با این کارشون خیلی از چمپا غیر مستقیم نرف شدن

GL & HF
28-01-2015, 14:56
step 1 : 335 mb
Step 2 : 40 mb
خیلی از چمپایی که من بدم میومد نرف شدن مثل fizz
Deathfire Grasp رو حذفش کردن :n03:
با این کارشون خیلی از چمپا غیر مستقیم نرف شدن
من فکر میکردم پچ امشب باشه یعنی این آپدیت ماله پچ 5.2 بود ؟

s-arash
28-01-2015, 15:42
البته خدمت دوستانی که می گن Fizz نرف شده باید عرض کنم که اشتباه می کنن
Fizz نرف شده
Fizz کتلت شده

S.R Download
28-01-2015, 17:23
دوستان من الان رو آیکون بازی کلیک کردم اما رو لوگو بازی که یه نوار سفید رنگ پایینش هست گیر کرده چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :n28:

kamron_devil
28-01-2015, 17:23
البته خدمت دوستانی که می گن Fizz نرف شده باید عرض کنم که اشتباه می کنن
Fizz نرف شده
Fizz کتلت شده

خدا امواتشون رو هم بیامرزه. انشالا lb و riven هم کتلت شن بابا
مخصوصا راوین که 1 به 5 میزنه اگر طرف بلد باشه.
اون فیز هم این اسمورف ها بر میداشتن بازی رو به گ... میکشیدن

GL & HF
28-01-2015, 17:55
خدا امواتشون رو هم بیامرزه. انشالا lb و riven هم کتلت شن بابا
مخصوصا راوین که 1 به 5 میزنه اگر طرف بلد باشه.
اون فیز هم این اسمورف ها بر میداشتن بازی رو به گ... میکشیدن
به مراد دلت رسیدی LB بودن DFG هیچ کاری از دستش بر نمیاد بدتر از fizz هم ahri از روش با تریلی رد شدن

pancha73
29-01-2015, 13:09
آدرس بدون ف.ی.ل.ت.ر lolking رو کسی داره ؟

kamron_devil
29-01-2015, 16:34
به مراد دلت رسیدی LB بودن DFG هیچ کاری از دستش بر نمیاد بدتر از fizz هم ahri از روش با تریلی رد شدن
این رو یک ترجمه بکن
به مراد دلم رسیدم بعد dfg کیه؟ کاری از دستش بر نیاد؟ :)

Fiddle
29-01-2015, 17:30
این رو یک ترجمه بکن
به مراد دلم رسیدم بعد dfg کیه؟ کاری از دستش بر نیاد؟ :)

اون چیزی که میخواستی اتفاق افتاده leblanc بدون آیتم Deathfire Grasp که حذفش کردن هیچ کاری از دستش برنمیاد! بدتر از fizz هم ahri از روش با تریلی رد شدن :n02:

GL & HF
30-01-2015, 00:00
اون چیزی که میخواستی اتفاق افتاده leblanc بدون آیتم Deathfire Grasp که حذفش کردن هیچ کاری از دستش برنمیاد! بدتر از fizz هم ahri از روش با تریلی رد شدن :n02:
Mega Stealer:n19::n19:

Gregar
30-01-2015, 12:54
دوستان این اهنگهای login screen رو کسی میدونه از کجا میشه دانلود کرد ؟

Fiddle
30-01-2015, 13:29
یه mystery skin رو unlock کردم spirit guard udyr داد بهم!!!

S.R Download
30-01-2015, 15:19
این Jinx چقدر شاخه

arash347
30-01-2015, 19:13
دوستان کسی راهی یا روشی سراغ داره که بشه اسکین رایگان گرفت ؟ ( البته بجز اون سه تا اسکینی که خود رویت بصورت رایگان میده)

Gregar
31-01-2015, 12:19
دوستان کسی راهی یا روشی سراغ داره که بشه اسکین رایگان گرفت ؟ ( البته بجز اون سه تا اسکینی که خود رویت بصورت رایگان میده)

یه سری سایتها هستن که با فعالیت توشون به جای پول واقعی بهت RP میدن . از اون طریق میشه RP بدست اورد .

Apollo
31-01-2015, 12:43

MK LOL رو نصب کن همه بخشها به جز اسکین رو غیر فعال کن حالشو ببر که چی زحمت بکشی و پول خرج کنی چهارتا لهستانی و روسی اسکینتو ببینن.
.
.
راهی نداره از شر این چت بن خلاص شیم من تقریبا 800 900 تا بازی چت بن شدم تا حالا و تموم نمیشه. :n29:

arash347
31-01-2015, 16:53
یه سری سایتها هستن که با فعالیت توشون به جای پول واقعی بهت RP میدن . از اون طریق میشه RP بدست اورد .

اها ممنون

ازین سایتایی که باید بری نرم افزار ها و فیلم هایی که پیشنهاد میدن رو دانلود کنی ؟ میشه چند تا از معروف و معتبرترین هاش رو معرفی کنید ؟

MK LOL رو نصب کن همه بخشها به جز اسکین رو غیر فعال کن حالشو ببر که چی زحمت بکشی و پول خرج کنی چهارتا لهستانی و روسی اسکینتو ببینن.

ممنون , از این روش اطلاع داشتم. ولی همونطور که فرمودید فقط توی سیستم خودم اسکین تغییر میکنه و بقیه افراد توی بازی , نمیتونن اسکینمو ببینن.

همش که لهستانی و روسی نیستن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kamron_devil
31-01-2015, 16:59
اقا مگه 2تا اسکین بیشتر بود؟ یکی علی یکی هم اون تریس
سومیش کجا خیر میکنه؟

xSoushiantx
31-01-2015, 18:45
Dreadknight Garen سومی ش

arash347
31-01-2015, 20:24
Dreadknight Garen سومی ش

یه سوالی ,

آیا از تاریخ ساخت بازی تا به امروز , بجز این سه تا اسکین , اسکین دیگه ای هم به همین روش به صورت رایگان به کاربران داده شده ؟

kamron_devil
31-01-2015, 21:51
Dreadknight Garen سومی ش

خوب تو که میگی اقلا بگو از کجا بگیریم :)
خوب من سرچ کردم باید توی تر عضو شم
ولی از لج لول هم شده نمیشم
ههههههه
گور پدرشون. نخواستیم

Gregar
01-02-2015, 00:07
اها ممنون

ازین سایتایی که باید بری نرم افزار ها و فیلم هایی که پیشنهاد میدن رو دانلود کنی ؟ میشه چند تا از معروف و معتبرترین هاش رو معرفی کنید ؟

ممنون , از این روش اطلاع داشتم. ولی همونطور که فرمودید فقط توی سیستم خودم اسکین تغییر میکنه و بقیه افراد توی بازی , نمیتونن اسکینمو ببینن.

همش که لهستانی و روسی نیستن ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

متاسفانه الان یادم نیست . سه سال پیش که LOL میزدم تو همین تاپیک یکی از بچه ها معرفی کرد . منتهی من که هیچ وقت نشد از اون سایت پول در بیارم . خود بازی رو بازی میکردم بیشتر بهم IP میداد . من خودم خیلی بند اسکین نیستم اما انصافا بعضی اسکینها کاری میکنه که مجبور بشی بری RP بخری .

Fiddle
01-02-2015, 21:53
Ultimate Skin ـه بعدی مشخص شد
DJ SONA ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):8:

new evil
01-02-2015, 23:30
فکر نکنم التیمیت باشه
لجنداریه احتمالا

arash347
02-02-2015, 00:23
یکی از دوستان لطف میکنه در مورد تمام ایتم های کاشتنی ( مثل چشم یا ward و...) توضیح بده ؟

یا اگر میتونید یه لینک معرفی کنید که این موارد رو توش توضیح داده باشه ؟

ضمناً چه آیتمی هست که وقتی hp خیلی کم میشه برای چند ثانیه هیرو رو به صورت فیریز در میاره ؟(که از attack دشمن در امان بمونه)
این ایتم برای تمام هیرو ها میتونه مفید باشه ؟

Apollo
02-02-2015, 02:18
یکی از دوستان لطف میکنه در مورد تمام ایتم های کاشتنی ( مثل چشم یا ward و...) توضیح بده ؟

یا اگر میتونید یه لینک معرفی کنید که این موارد رو توش توضیح داده باشه ؟

ضمناً چه آیتمی هست که وقتی hp خیلی کم میشه برای چند ثانیه هیرو رو به صورت فیریز در میاره ؟(که از attack دشمن در امان بمونه)
این ایتم برای تمام هیرو ها میتونه مفید باشه ؟
کاشتنی فقط ward با اون آیتم جدیدی که اومده و یونیت میده بیرون تا به دشمن حمله کنه.
ward سه مدل داره یکی همونی که مجانیه و یک دقیقه محیط رو نشون میده
یکی سه دقیقه محیط رو نشون میده
و pink ward که هم ward دشمن رو نشون میده و هم champ هایی که مخفی میشن مثل shaco و akali و twith و evelynn و... بازیکنها می بیننش و با اتک دادن از بین میره. معمولا تو بازی های حرفه ای ساپورت باید هی از این wardها بخره چه برای بارون زدن چه برای دیده شدن چمپها.
سایت mobafire.com آیتم بندی و لول گرفتن رو یاد میده البته چیز خاصی نداره وقتی با اصطلاحاتش آشنا بشید میدونید چه آیتم هایی برای چه کسی ببندید و خود بازی بهترین آیتم های پیشنهادی رو بهتون میگه.
آیتمی هم که میگید hourglass یک آیتم برای champ های AP هست و برای همه کاربرد نداره.

Gregar
02-02-2015, 23:52
این Aatrox رو امروز دیدم عجب چیزیه خدایی

هم Heal داره . هم Damage اولیه خفنی داره . هم یه اسکیل واسه فارم کردن . هم CC داره . هم بعد از مرگ زنده میشه . هم یه Ult با دمیج زیاد و AS بالا داره . دیگه چی میخواد ادم . اینو باید حتما بخرم .

Gregar
03-02-2015, 10:13
دوستان میشه یکی مراحل پیشرفت تو این بازی رو بگه ؟ منظورم به لحاظ لول و سطح بازی هستش .

الان فکر کنم ماها که تازه شروع کردیم Unranked حساب میشیم . اما بعضی وقتها چیزایی مثل Ranked و Challenger و Silver و ... هم میبینم که نمیدونم چیه اینا ؟ یا مثلا همین مسابقاتی که توی کلاینت صفحه اولش تبلیغاتش رو میزاره که برگزار میشه چطوریه ؟ یا گروه هایی که تشکیل میدن چطوریه ؟

kamron_devil
03-02-2015, 15:36
دوستان میشه یکی مراحل پیشرفت تو این بازی رو بگه ؟ منظورم به لحاظ لول و سطح بازی هستش .

الان فکر کنم ماها که تازه شروع کردیم Unranked حساب میشیم . اما بعضی وقتها چیزایی مثل Ranked و Challenger و Silver و ... هم میبینم که نمیدونم چیه اینا ؟ یا مثلا همین مسابقاتی که توی کلاینت صفحه اولش تبلیغاتش رو میزاره که برگزار میشه چطوریه ؟ یا گروه هایی که تشکیل میدن چطوریه ؟

ببین شما اول باید 30 بشی و 15 تا چمپ هم خریده باشی
و البته سعی کن رونه و مستریت هم تکمیل بشه. رونه رو فقط تایر 3 بخر ( یعنی وقتی لول 20 به بالا شدی ) و به خودم بعدا بگو بهت بگم چه جور ببندی که به درد همه چمپ ها بخوره

وقتی 30 شدی 10 تا بازی بازی می کنه که جایگاهت رو در لیگ برنز سیلور گلد پلات دیاموند مستر چلنجر مشخص می کنه
شما اگر 10 تا بازیت رو ببری که غیر ممکنه میشی گلد 5 فکر می کنم.
و بعد مثلا ما فرض می کنیم شما شدی سیلور 5 مثلا ( چون هر لیگ خودش 5تا داره مثلا برنز 1 2 3 4 5 سیلور 1 2 3 4 5 و .... )
بعد شما دوباره بازی رنگ بازی می کنی. هر بازی که ببری 20 امیتاز میگیری ببیازی هم مثلا 16 تا کم میشه. خلاصه وقتی امتیازت به 100 رسید. 3 تا بازی می کنی. اگر 2 تا از 3 تا رو بردی. میری درجه بعدی یعنی میشی سیلور 4. بعد دوباره همینطور سیلور 3 2 1 و بعد مثلا می خوای بشی گلد.اینجا وقتی از سیلور مثلا بخوای بری لیگ بعدی باید 3 تا از 5 تا ببری ( قبلی 2 از 3 تا میبردی )

حالا چه جوری بازیت خوب میشه

1.شما باید یاد بگیری همه نقش ها رو بازی کنی مثلا ای دی سی جنگل و .... ( البته هیچ وقت تو همش نمی تونی خوب بشی. ببین کدوماش بهتری. مثلا من خودم جنگل تاپ مید بهترم )

2. سعی کن اتک آخر کنی مینیوز ها رو و گلد در بیاری. هر چی تو این قضیه قوی تر بشی. گلد بیشتر ایتم بیشتر و کیل بیشتر = برد بیشتر ( البته تیمت هم باید خوب باشند ) به تعداد یونیتی که میکشی میگن CS

3. سعی کن هر چند ثانیه به مثلا 2 ثانیه یک نگاه کوچیک به مینی مپ بندازی که اگر جنگلرشون میخواد بیاد بکشتت تو زود برگردی ( این چیزی هستش که حتی بعضی از بازی کنای سطح گلد هم ندارند ) بهش میکن map awarnes

4.سعی کن روی چند تا چمپ تمرکز کنی. یعنی مثلا اگر قرار ای دی سی بازی کنی ببین با کیا خوبی؟ mf jinx graves vayne cait بعضی از چمپ ها یکمی سختر هستند. مثلا ای دی سی رو با miss fortune tristana ashe cait می تونی تمرین کنی. این 4تا برات خوبند
یا مثلا اگر قرار بالا بری می تونی با pantheon dariush olaf gnar اینجور کسا یاد بگیری. البته باید ببینی خودت با کی حال می کنی و خوب بازی می کنی. مثلا من با رنکتون خیلی مالی بازی نمی کنم ولی با داریوش معمولا لنه رو میبرم
اگر مید هستی مثلا ziggs گزینه خوبی هستش برات
اگر جانگل میری yi vi udyr wukong گزینه های خوبی هستند
اگر ساپورت بازی می کنی alistar bilitz leona soraka گزینه های خوبی هستند

5. که خیلی مهم هستش. مثلا شما دوست داری با ziggs بازی کنی. خوب بشین بازی های خارجی ها رو با زیگز اسپک کن. بازیشون رو ببین. ببین تو موقعیت های مختلف در برابر چمپ های مختلف چه جوری بازی می کنن چی ایتم میخرند.مثلا فلش میگیرن یا گوست میگیرن یا پرتال و کلا روزی چند بار بازی اسپک کن. تو ضمیر ناخودآگاهت اثر میزاره و هم حرکت های خوبی میزنی و هم بازی رو یاد میگیری و ....

البته بازم میگم بستگی به خودت داره. الکی هم از خودت توقع نداشته باش که چند ماهه حرفه ای بشی. یواش یواش

موفق باشی

Gregar
03-02-2015, 21:14
ببین شما اول باید 30 بشی و 15 تا چمپ هم خریده باشی
و البته سعی کن رونه و مستریت هم تکمیل بشه. رونه رو فقط تایر 3 بخر ( یعنی وقتی لول 20 به بالا شدی ) و به خودم بعدا بگو بهت بگم چه جور ببندی که به درد همه چمپ ها بخوره

وقتی 30 شدی 10 تا بازی بازی می کنه که جایگاهت رو در لیگ برنز سیلور گلد پلات دیاموند مستر چلنجر مشخص می کنه
شما اگر 10 تا بازیت رو ببری که غیر ممکنه میشی گلد 5 فکر می کنم.
و بعد مثلا ما فرض می کنیم شما شدی سیلور 5 مثلا ( چون هر لیگ خودش 5تا داره مثلا برنز 1 2 3 4 5 سیلور 1 2 3 4 5 و .... )
بعد شما دوباره بازی رنگ بازی می کنی. هر بازی که ببری 20 امیتاز میگیری ببیازی هم مثلا 16 تا کم میشه. خلاصه وقتی امتیازت به 100 رسید. 3 تا بازی می کنی. اگر 2 تا از 3 تا رو بردی. میری درجه بعدی یعنی میشی سیلور 4. بعد دوباره همینطور سیلور 3 2 1 و بعد مثلا می خوای بشی گلد.اینجا وقتی از سیلور مثلا بخوای بری لیگ بعدی باید 3 تا از 5 تا ببری ( قبلی 2 از 3 تا میبردی )

حالا چه جوری بازیت خوب میشه

1.شما باید یاد بگیری همه نقش ها رو بازی کنی مثلا ای دی سی جنگل و .... ( البته هیچ وقت تو همش نمی تونی خوب بشی. ببین کدوماش بهتری. مثلا من خودم جنگل تاپ مید بهترم )

2. سعی کن اتک آخر کنی مینیوز ها رو و گلد در بیاری. هر چی تو این قضیه قوی تر بشی. گلد بیشتر ایتم بیشتر و کیل بیشتر = برد بیشتر ( البته تیمت هم باید خوب باشند ) به تعداد یونیتی که میکشی میگن CS

3. سعی کن هر چند ثانیه به مثلا 2 ثانیه یک نگاه کوچیک به مینی مپ بندازی که اگر جنگلرشون میخواد بیاد بکشتت تو زود برگردی ( این چیزی هستش که حتی بعضی از بازی کنای سطح گلد هم ندارند ) بهش میکن map awarnes

4.سعی کن روی چند تا چمپ تمرکز کنی. یعنی مثلا اگر قرار ای دی سی بازی کنی ببین با کیا خوبی؟ mf jinx graves vayne cait بعضی از چمپ ها یکمی سختر هستند. مثلا ای دی سی رو با miss fortune tristana ashe cait می تونی تمرین کنی. این 4تا برات خوبند
یا مثلا اگر قرار بالا بری می تونی با pantheon dariush olaf gnar اینجور کسا یاد بگیری. البته باید ببینی خودت با کی حال می کنی و خوب بازی می کنی. مثلا من با رنکتون خیلی مالی بازی نمی کنم ولی با داریوش معمولا لنه رو میبرم
اگر مید هستی مثلا ziggs گزینه خوبی هستش برات
اگر جانگل میری yi vi udyr wukong گزینه های خوبی هستند
اگر ساپورت بازی می کنی alistar bilitz leona soraka گزینه های خوبی هستند

5. که خیلی مهم هستش. مثلا شما دوست داری با ziggs بازی کنی. خوب بشین بازی های خارجی ها رو با زیگز اسپک کن. بازیشون رو ببین. ببین تو موقعیت های مختلف در برابر چمپ های مختلف چه جوری بازی می کنن چی ایتم میخرند.مثلا فلش میگیرن یا گوست میگیرن یا پرتال و کلا روزی چند بار بازی اسپک کن. تو ضمیر ناخودآگاهت اثر میزاره و هم حرکت های خوبی میزنی و هم بازی رو یاد میگیری و ....

البته بازم میگم بستگی به خودت داره. الکی هم از خودت توقع نداشته باش که چند ماهه حرفه ای بشی. یواش یواش

موفق باشی

ممنون اطلاعات خوبی بود
البته من قبلا لول زیاد زدم و این اکانت رو الان بعد دو سال جدید ساختم و به قول معروف از نوبی در اومدم . الانم فقط واسه لول گرفتن پدرم در میاد با نوب ها هم تیم باید بشم .

حالا دو تا سوال دیگه :
الان این مسابقات Ranked که میگی امتیاز داره و ... از طریق همون مسابقات Draft حساب میشه ؟ یا وقتی به لول 30 برسی مسابقات جدیدی واست باز میشه ؟ اون زمان که فکر کنم چیزی نبود . فقط یه Classic بود و Dominion .
سوال دوم اینکه بعضی هیروها به نظر خیلی مورد علاقه مسابقات رده بالا نمیان . مثلا مستر رو میگن نوب چمپ . در حالی که از وقتی Ramake شده به نظر بهترم شده . الان من شاید با مستر تقریبا 200 یا 300 تا بازی کرده باشم و باهاش وارد شدم . بعد خوب رده های بالا که بری با مستر به مشکل میخوری ؟
الان در حال حاضر ساپورتم الیستره و تاپ هم موندو و تیمو و با مستر و ویگار هم مید میرم . adc خیلی نمیرم چون انتظارات زیادی بالاست غیر از مستر . ولی مثلا با الیستر تقریبا تو هر بازی بالای 30 تا assists دارم که باهاش نسبتا وارد شدم .
کلا دلیل اینکه ملت از یه سری هیرو بیشتر استفاده میکنن چیه ؟ مثلا توی این سایتهای امار فکر کنم Jarvan جزو هیروهای محبوب بود .

new evil
04-02-2015, 04:23
Next ultimate skin ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چرا سونا:n15:

kamron_devil
04-02-2015, 14:27
ممنون اطلاعات خوبی بود
البته من قبلا لول زیاد زدم و این اکانت رو الان بعد دو سال جدید ساختم و به قول معروف از نوبی در اومدم . الانم فقط واسه لول گرفتن پدرم در میاد با نوب ها هم تیم باید بشم .

حالا دو تا سوال دیگه :
الان این مسابقات Ranked که میگی امتیاز داره و ... از طریق همون مسابقات Draft حساب میشه ؟ یا وقتی به لول 30 برسی مسابقات جدیدی واست باز میشه ؟ اون زمان که فکر کنم چیزی نبود . فقط یه Classic بود و Dominion .
سوال دوم اینکه بعضی هیروها به نظر خیلی مورد علاقه مسابقات رده بالا نمیان . مثلا مستر رو میگن نوب چمپ . در حالی که از وقتی Ramake شده به نظر بهترم شده . الان من شاید با مستر تقریبا 200 یا 300 تا بازی کرده باشم و باهاش وارد شدم . بعد خوب رده های بالا که بری با مستر به مشکل میخوری ؟
الان در حال حاضر ساپورتم الیستره و تاپ هم موندو و تیمو و با مستر و ویگار هم مید میرم . adc خیلی نمیرم چون انتظارات زیادی بالاست غیر از مستر . ولی مثلا با الیستر تقریبا تو هر بازی بالای 30 تا assists دارم که باهاش نسبتا وارد شدم .
کلا دلیل اینکه ملت از یه سری هیرو بیشتر استفاده میکنن چیه ؟ مثلا توی این سایتهای امار فکر کنم Jarvan جزو هیروهای محبوب بود .

30 بشی رنک مد جدید برات باز میشه
مستر منظورت مستر یی هستش؟ شما اگر بخوای به حرف مردم زندگی کنی باید سرت رو بزاری بمیری. برای خودت زندگی کن حال کن. من خودم یی برمیدارم تنهایی بازی رو کری می کنم یک موقع. اصلا هم نوب چمپ نیست. با یک استان میمیره :)
شما اگر چلنجر که آخرین درجه هستش رو هم ببینی با مستر یی بازی می کنن. این حرفها برای برنز سیلور گلد هستش. اینها نوبن :) خیلی اهمیت نده. هر چی حال می کنی بازی کن
بعد وسط با مستر یی میری؟؟؟؟ با یی باید برای جنگل

arash347
04-02-2015, 15:31
دوستان یه سایت بود که علاوه بر نمایش تاریخچه بازی ها و رون ها و چمپ ها , اسکین های خریداری شده رو هم نمایش می داد.کسی ادرس سایتو میدونه ؟

Gregar
04-02-2015, 16:05
30 بشی رنک مد جدید برات باز میشه
مستر منظورت مستر یی هستش؟ شما اگر بخوای به حرف مردم زندگی کنی باید سرت رو بزاری بمیری. برای خودت زندگی کن حال کن. من خودم یی برمیدارم تنهایی بازی رو کری می کنم یک موقع. اصلا هم نوب چمپ نیست. با یک استان میمیره :)
شما اگر چلنجر که آخرین درجه هستش رو هم ببینی با مستر یی بازی می کنن. این حرفها برای برنز سیلور گلد هستش. اینها نوبن :) خیلی اهمیت نده. هر چی حال می کنی بازی کن
بعد وسط با مستر یی میری؟؟؟؟ با یی باید برای جنگل

مستر که قبلاها یا AD میرفتی یا AP که خودم AP میرفتم . که در حالت اول بهتر بود Bot یا جنگل بری و در حالت دوم بهتر بود یا mid بری یا top . حالا AP اش رو ورداشتن و کاملا AD شده . من با این مستر جدید اولش جنگل میرفتم تا اینکه توی mobafire دیدم گاید جدید و بهتر واسه mid زدن . یه چند باری هم با یی mid رفتم خیلی خوب بود . راحت از پس چمپهای mid بر میاد و فارم خوفی میکنه . هر چند تقریبا فکر کنم رده های بالاتر که بری این روش گند میزنه به بازی و باعث میشه اخرای بازی AP کری خوبی تو تیم نداشته باشی .
جالبه جنگل چقدر از اون موقعها عوض شده . اون موقعها پدرت در میومد جنگل کنی . باید خوب یاد میگرفتی تا جنگلت خراب نشه . تازه اون هم باید هم تیمی هات واسه blue بهت کمک میکردن . الان که کلی ایتم مخصوص اضافه شده و smite هم پیشرفت کرده و blue و red هم سختیشون مثل قبل نیست و کلا راحت تر شده . البته در عوض فکر کنم با این ward های جدید راحت نمیشه گنگ کرد . جالبه با یک نوبهایی هم تیمی میشم که اصلا نمیفهمن ward چیه . طرف لول 20 شده هنوز نمیدونه ward چیه ؟ چنان حرصت میدن که نگو .
از حالا سعی میکنم بیشتر جنگل برم ببینم بهتره از mid یا نه ؟

kamron_devil
04-02-2015, 20:20
مستر که قبلاها یا AD میرفتی یا AP که خودم AP میرفتم . که در حالت اول بهتر بود Bot یا جنگل بری و در حالت دوم بهتر بود یا mid بری یا top . حالا AP اش رو ورداشتن و کاملا AD شده . من با این مستر جدید اولش جنگل میرفتم تا اینکه توی mobafire دیدم گاید جدید و بهتر واسه mid زدن . یه چند باری هم با یی mid رفتم خیلی خوب بود . راحت از پس چمپهای mid بر میاد و فارم خوفی میکنه . هر چند تقریبا فکر کنم رده های بالاتر که بری این روش گند میزنه به بازی و باعث میشه اخرای بازی AP کری خوبی تو تیم نداشته باشی .
جالبه جنگل چقدر از اون موقعها عوض شده . اون موقعها پدرت در میومد جنگل کنی . باید خوب یاد میگرفتی تا جنگلت خراب نشه . تازه اون هم باید هم تیمی هات واسه blue بهت کمک میکردن . الان که کلی ایتم مخصوص اضافه شده و smite هم پیشرفت کرده و blue و red هم سختیشون مثل قبل نیست و کلا راحت تر شده . البته در عوض فکر کنم با این ward های جدید راحت نمیشه گنگ کرد . جالبه با یک نوبهایی هم تیمی میشم که اصلا نمیفهمن ward چیه . طرف لول 20 شده هنوز نمیدونه ward چیه ؟ چنان حرصت میدن که نگو .
از حالا سعی میکنم بیشتر جنگل برم ببینم بهتره از mid یا نه ؟

هر رولی که بلد باشی خوبه
چنگل خیلی مهمه. اگر جنگل اول بازی خوب گنگ کنه. دشمن روحیش تضعیف میشه و اگر اسنو بال کنه یعنی کیل ها رو به لنه های دیگه بده بازی رو 100% بردی.مگر اینکه تیمت گاو باشه

kamron_devil
04-02-2015, 20:23
اقا ما که سیزن قبلی رونمون کامل نبود رفتیم رنک و شدیم سیلور 3
ایندفعه رونه کامل بود منتهی ماشالا 3 تا فری لوز داشتم. مخصوصا یکیش یارو دیاموند 2 بود یکجوری نیدالی بازی میکرد که بابای چلنجر بازی نکنه. خلاصه 7تای دیگه رو سعی کردیم کری کنیم بردیم
بعد از 7 تا وین بهمون سیلور 4 داد
باز خوبه مثل قدیم مارو برنز 5 ننداخت
خدارو شکر :n09:

Fiddle
04-02-2015, 20:56
ultimate skin ها از همون اول که release میشن 3250 RP هستن یا 1625 ؟
کسی یادش نیست spirit guard udyr که اولش اومد چقد بود rp ش ؟

V for Vendetta
04-02-2015, 22:13
سلام دوستان،
لینک روبرو یه ایده ی جدید و داغ برای ranked هستش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا به این لینک مراجعه کنید و به اشتراک بگذاریدش... هم چنین با کامنت ها و لایک هاتون می تونید به موندن این تاپیک در بخش hot کمک کنید...
با تشکر

new evil
05-02-2015, 14:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kamron_devil
05-02-2015, 19:13
بابا این اینترنت صبا دز از ظهر یا قطعه یا وقتی وصله پینگ 778 این حدوداست. ما هم معتاد این لول هستیم. کسی دیگه هم اینجوریه؟ :n20:

babak2002
05-02-2015, 20:03
کسی از دوستان اینجا تو کار Boost کردن اکانت هست ؟

new evil
05-02-2015, 22:58
تا چه رنکی می خوای؟

Gregar
06-02-2015, 00:10
بابا این اینترنت صبا دز از ظهر یا قطعه یا وقتی وصله پینگ 778 این حدوداست. ما هم معتاد این لول هستیم. کسی دیگه هم اینجوریه؟ :n20:

من که یه هفته است اصلا تو اینترنت هم نرفتم . فقط همین p30world . مگه وقت میزاره واسه ادم این lol . شبا تایم اوت مخابرات زیاد میشه واسه همین خوب نمیتونم بازی کنم . هر چند با همون تایم اوت هم خودمو ارضا میکنم :n02:

kamron_devil
06-02-2015, 12:48
باباااااااااااااااااااااا اا
اینترنتم پینگ تو بازی که نزدیک 700 تقریبا. حالا اسپک هم نمی تونم بکنم. اصلا صفحه اول که بازی میشه اسپک کرد یا چیزهای دیگس نمیاد
:n19:
مواد لول بهم نرسیده 2 روزه
کمک

babak2002
06-02-2015, 13:40
تا چه رنکی می خوای؟

تا چه Tier می تونی ببری ؟

GL & HF
06-02-2015, 17:28
تا چه Tier می تونی ببری ؟
من تا دایموند میتونم بوست کنم البته اگه mmr رو نترکونده باشی:n26:

Gregar
06-02-2015, 22:46
دوستان این smurf یعنی چی بعضی وقتها میگن

Fiddle
07-02-2015, 01:10
دوستان این smurf یعنی چی بعضی وقتها میگن
یعنی کسی که خیلی با تجربس لول 30 عه بعد میاد یه اکانت میسازه با لول پایینا بازی میکنه

R.I.P
07-02-2015, 09:32
من اکانت بوست میکنم تا هر جایی که بخواین و نصف قیمت سایت lolboosters میگیرم
چمپایی ام که باحاش بوست میکنم riven top و yasuo mid و یک هفته هم هست که با nidalee jungle بوست میکنم

arash347
07-02-2015, 14:44
بعضی از بازیکن ها اول بازی یه سری حرکات با چمپشون انجام میدن.یه سری حرکات تکراری پشت سر هم ( منظورم dance و joke و ... نیست.)

میخواستم ببینم کسی میدونه با کدوم کلید های ترکیبی باید انجامش داد ؟ خیلی وقت پیش یکی از دوستان بهم گفته بود ولی الان یادم رفته ( فکر میکنم توش alt+shift+ctrl داشت)

ممنون

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم. منظور از gank توی بازی چیه ؟ یه چیز تو مایه های tanke ؟

وقتی میگن این چمپ پسیو ی بالایی داره یعنی چی ؟

babak2002
07-02-2015, 19:48
من تا دایموند میتونم بوست کنم البته اگه mmr رو نترکونده باشی:n26:

من اکانت بوست میکنم تا هر جایی که بخواین و نصف قیمت سایت lolboosters میگیرم
چمپایی ام که باحاش بوست میکنم riven top و yasuo mid و یک هفته هم هست که با nidalee jungle بوست میکنم

دو سیزن قبل تا گلد چهار و پنج رفته
سیزن قبلی هم سیلور 1
الان هم سیلور 4
در چه حدیه ؟ امیدی بهش هست ؟
تا دایموند بخواد بره چند در میاد ؟
قیمت پ. خ کنید
ممنون

R.I.P
07-02-2015, 21:30
دو سیزن قبل تا گلد چهار و پنج رفته
سیزن قبلی هم سیلور 1
الان هم سیلور 4
در چه حدیه ؟ امیدی بهش هست ؟
تا دایموند بخواد بره چند در میاد ؟
قیمت پ. خ کنید
ممنون

قیمت ها رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونی ببینی
از سیلور 4 تا گولد 5 چیزی حدود 350 تومن میشه که من نصفش رو میگیرم:n40:

GL & HF
07-02-2015, 23:33
قیمت ها رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میتونی ببینی
از سیلور 4 تا گولد 5 چیزی حدود 350 تومن میشه که من نصفش رو میگیرم:n40:
Rofl داش موقعی که من اکانت اصلیم چلنجر بود تو داشتی cs بازی میکردی با بچه محلات اگرم شکی توش داری بیا تو euw ادد کن Daemonize رو تا ببینم چن چندی:n21:

kamron_devil
08-02-2015, 15:19
Rof
l داش موقعی که من اکانت اصلیم چلنجر بود تو داشتی cs بازی میکردی با بچه محلات اگرم شکی توش داری بیا تو euw ادد کن Daemonize رو تا ببینم چن چندی:n21:

این الان اکانت خودته؟
چون من یادمه یکبار تو یک عکسی از یکی از بازی هات گزاشته بودی اسمت worst rengar euw یک چیزی تو این مایه ها بود.. چریان جیه ؟ :n20:

pharm
08-02-2015, 18:36
دوستان یعنی چی میگید من تا دایموند میرم؟
پیش بینی میکنید؟قدرت ماورایی دارید؟ من خودمو کشتم فصل قبلی یه دست بعد گلد V ببرم بهم ادم نیوفتاد آدم میفهمید؟ آ _د _م
یه گاو بیوفته تو تیم تمومه بازی رو باختید یعنی چی میرم تا دیاموند؟؟؟؟؟؟؟
دو نفره رفته بودیم با دوستم هردو کاملا حرفه ای میرفتیم SUP و ADC اون شده بود 15/3 من شده بود 6/3/15 همین حدودا بازی رو باختیم دوستم lucian بود OVER feed کرده بودنش یکی تو تیم ما darius بر داشته بود ایتم بلد نبود برداره همینجور
ثابت بود تو تیم فایت ها تکون نمیخورد فید هم داده بود عینه سگ باختیم
حالا اگه مثلا CS go اگه تیم یکی داشته باشه بره یه چیزی ولی این بازی رو اصلا نمیشه پیش بینی کرد

R.I.P
08-02-2015, 18:50
Rofl داش موقعی که من اکانت اصلیم چلنجر بود تو داشتی cs بازی میکردی با بچه محلات اگرم شکی توش داری بیا تو euw ادد کن Daemonize رو تا ببینم چن چندی:n21:

این اکانت رو خریدی؟
اکانت کیه !
همینجوری اسمه یه چلنجر رو پیدا کردی نوشتی!! :n02:
worst rengar ir ات پس چرا هنوز سیلور 2 عه ؟:n02:
میخوای بوستت کنم ؟:n02:

kamron_devil
08-02-2015, 19:45
2 ثانیه دیلی لگ دارم . صبا دز مچکریم صبا دز کچکریم

cpt.sepehr
09-02-2015, 09:48
2 ثانیه دیلی لگ دارم . صبا دز مچکریم صبا دز کچکریم

دوست عزیز پیشنهاد میکنم نت تون و به وابرلس تغییر بدین ، یکمی گرونتر در میاد و هزینه نصب اولیش حدود 450ت میشه ، از اونطرف من تو تمامی سرور های اروپایی پینگ بالاتر از 90 ندارم :n02: اصلا یه چی دیگست :n09: دانلود میکتی پینگ تغییر نمیکنه تازه :n02:

Gregar
09-02-2015, 10:11
دوستان چطوری بوست میکنید . یعنی وقت میزارید اکانت رو بوست میکنید یا کلکی چیزی در این وادی نهفته است ؟ :n02:

دوست عزیز پیشنهاد میکنم نت تون و به وابرلس تغییر بدین ، یکمی گرونتر در میاد و هزینه نصب اولیش حدود 450ت میشه ، از اونطرف من تو تمامی سرور های اروپایی پینگ بالاتر از 90 ندارم :n02: اصلا یه چی دیگست :n09: دانلود میکتی پینگ تغییر نمیکنه تازه :n02:

سپهرجان شما تهران هستی ؟ وایرلس منظورت وایمکسه ؟ حالا وایمکس ایرانسل یا مبین نت خوب پینگ میده ؟ چون میدونی تهران کلا قضیه اش فرق میکنه . بعد هم پینگ تا 300 هم تحمل ادم میکنه اما تایم اوت تحمل کردنی نیست .

kamron_devil
09-02-2015, 14:37

والا قدیم اینطوری بود که وایرلس اصلا برای بازی خوب نبود
داداشم وایرلس داره. مودمش رو آورده بود اینجا من تست کردم پینگ بدتر بود
کلا منطقه ما هم پینگ بده

cpt.sepehr
09-02-2015, 14:45
سپهرجان شما تهران هستی ؟ وایرلس منظورت وایمکسه ؟ حالا وایمکس ایرانسل یا مبین نت خوب پینگ میده ؟ چون میدونی تهران کلا قضیه اش فرق میکنه . بعد هم پینگ تا 300 هم تحمل ادم میکنه اما تایم اوت تحمل کردنی نیست .

بله تهرانم ، ولی شهر های بزرگ همه وایرلس ارائه میدن .
نه عزیزم وایمکس با اینترنت وابرلس تفاوت داره ، وایمکس یک مودم کوچیک داره که با سیم کارت به دکل مخابرات وصل میشه ، پینگ و سرعت دانلودش افتضاحه ! اینترنت وایرلس یک دیش کوچیک میان بالای پشت بوم میزنن ، که دید مستقیم به دکل خاص خودش داره ، سیستک ، فراتر و ... هم میفروشن ، سرعت انتقال داده هاش نسبت به خط ADSL کمتره ، شاید بگم نصفه ! اما از اونطورف پینگ 8.8.8.8 ، بالای 60 نمیاد و تایم اوت اصلا نداره :n02: پهتای باندش نامحدوده ، یعنی با خط ADSL شما دانلود میکنین پینگ منفجر میشه ، اما با این با نهایت سرعت دانلود کنین 10 تا میره بالاتر فقط :n02: برای گیمر ها لازمه اصلا :n02: من الان guildwar 2 سرور اروپا یا کلی بازی دیگه سرور اروپا میزنم انگاری سرور ایرانه اصلا لگ نداره :n02: CS پینگم تا روسیه 30 هست و تا کشور های اروپایی 50 60 :n02: خوبی دیگه ای هم که داره تقریبا تمامی وابرلس ها کش دارند ، مثل تورنت ، یعنی من ماهی 81 میدم ، سرعت دانلودم 100 هست ، اما آپدیت بازی ها یا هر فایلی که قبل از من کسی دریافت کرده باشرو با 700 800 حتی بعضی وقتی تا 1مگ در ثانیه هم میگیرم :n02: البته دلیلی که هزینه من انقدر بالا شده چون نامحدود گرفتم سرویس های حجمی با سرعت های بسیاارررررررررر بالاتر، قیمتشون خیلی کمتر در میاد :n10:

والا قدیم اینطوری بود که وایرلس اصلا برای بازی خوب نبود
داداشم وایرلس داره. مودمش رو آورده بود اینجا من تست کردم پینگ بدتر بود
کلا منطقه ما هم پینگ بده

شما هم فکر میکنم مودم وایمکس را با اینترنت وایرلس اشنباه گرفتین ، دیش و شما توانایی نصب ندارین و کارشناس باید بیاد نصب کنه :n27: اینترنت وایرلس بیشتر شرکت ها اگه پینگ 8.8.8.8 بالاتر از 70 80 باشه میتونین شکاین کنین و پولتون و پس بگیرین ، در حال حاضر بهترین روش برای گرفتن بهترین پینگ در ایران اینترنت وایرلس هست .

kamron_devil
09-02-2015, 16:19
شما هم فکر میکنم مودم وایمکس را با اینترنت وایرلس اشنباه گرفتین ، دیش و شما توانایی نصب ندارین و کارشناس باید بیاد نصب کنه :n27: اینترنت وایرلس بیشتر شرکت ها اگه پینگ 8.8.8.8 بالاتر از 70 80 باشه میتونین شکاین کنین و پولتون و پس بگیرین ، در حال حاضر بهترین روش برای گرفتن بهترین پینگ در ایران اینترنت وایرلس هست .

این قسمت حرفت که می تونی شکایت کنی باحاله
چون من شاید 10 سالی میشه از صبا دز میگیرم هرچی هم شکایت کردم این طرف اون طرف فرقی نکرد. :n28:
والا این یک مودم اورده بود بعد من تست کردم پینگ بالا بود. نمیدونم بالا پشت بومشون حالا دیش گزاشته یا نه. ولی شاید اینکه شما میگی همون اینترنت ماهواره ای هستش :-؟ که سرعتش هم 1 مگ بر ثانیه میشه

kamron_devil
09-02-2015, 16:21
یارو 2 تا سیزن گلد بوده بعد پیک اردر من باید اول پیک کنم . دارم میرم جنگل یارو میگه منم میام. بعد 2 نفر اخری میگن شما هر دو ریپورتید
بابا این اروپا دیوانه خانست
:)) یک مشت اسمورف اکانت این بچه های حررررومزاده رو میان بوست می کنن. به اینکه یارو گلد باشه اینستا لوک؟؟؟ داریم؟؟ :n20:

cpt.sepehr
09-02-2015, 19:17
این قسمت حرفت که می تونی شکایت کنی باحاله
چون من شاید 10 سالی میشه از صبا دز میگیرم هرچی هم شکایت کردم این طرف اون طرف فرقی نکرد. :n28:
والا این یک مودم اورده بود بعد من تست کردم پینگ بالا بود. نمیدونم بالا پشت بومشون حالا دیش گزاشته یا نه. ولی شاید اینکه شما میگی همون اینترنت ماهواره ای هستش :-؟ که سرعتش هم 1 مگ بر ثانیه میشه

نه اینترنت ماهواره یه Reciver هست و فقط دریافت اطلاعات داره ،
اینترنت وایرلس از دیش خیلی کوچیک تر از مونواره با سیم میکشن به مودم ، شما وایمکس رو دیدی
من خودم پینگ 8.8.8.8 رفت بالا ز زدم به 5 دقیقه نرسید درست شد. تازه کلیم عذر خواهی کردن
اینترنت وایرلس، یک دیش کوچیک بالای پشت بوم میزارن ، با سیم وصل میشه به یه روتر خاص خودش که تو خونست. چون برق دیش باید از طریق کابل که وصل به روتر هست منتقل بشه .

kamron_devil
09-02-2015, 19:46
اینترنت وایرلس از دیش خیلی کوچیک تر از مونواره با سیم میکشن به مودم ، شما وایمکس رو دیدی
من خودم پینگ 8.8.8.8 رفت بالا ز زدم به 5 دقیقه نرسید درست شد. تازه کلیم عذر خواهی کردن
اینترنت وایرلس، یک دیش کوچیک بالای پشت بوم میزارن ، با سیم وصل میشه به یه روتر خاص خودش که تو خونست. چون برق دیش باید از طریق کابل که وصل به روتر هست منتقل بشه .

دوست عزیز مرسی از راهنماییت به هر حال ولی
1. 81 تومان تو ماه زیاده
2. امروز 3 تا بازی رنگ بازی کردم. عین 3 تاش رو فری لوس دادم. چرا؟ چون اون طرف همه بازی کن ها در حد چلنچر. این طرف همه مست منگ ترول فید این چیزها
3تا بازی نه باخت. بله فری باخت. یعنی از اون بازی ها که مثلا نتیجش 40 7 هستش .

من گه می خورم برم به خاطر این بازی پول حروم کنم. که پینگم خوب بشه بعد 3 تا بازی دیگه ببیازم؟ ولم کن بابا

این بازی فقط باید شانس داشته باشی. شانس داشته باش. اصلا ساپورت بردار تو مپ کریپ بزن میرسی به دیاموند. :n20:

Ari@n
09-02-2015, 20:48
ارزش داره اکانت رو ترنسفر کنی west از eune ؟

kamron_devil
09-02-2015, 21:41
داشتم بازی 4 ام رو بازی می کردم که متوجه شدم قراره چهارمین فری لوس امروز رو داشته باشم
بوت sivir leona هر کدوم 6 7 بار تویچ رو ماشالا فید دادن
تاپ jax 4 5 بار به ایرلا فید داده بود
وسط 3 3 بود با زد زلیان بود. یعنی مساو بود تقریبا
و خودم جنگل تو این اوضاع قاطی کردم و بازی رو با 18 کیل 7 مرگ 13 اسیست کری کردم.
یعنی اگر زلیان رو ادم حساب کنیم 2 به 8
ولی ریوت نامرده حرومزادس

kamron_devil
09-02-2015, 22:27
هههه خر شدم یک بازی دیگه بازی کردم شد 4امی فری لوس تو یک روز.
به این نتیجه رسیدم اگر 1 فری لوس تو یک روز داشتم کلا اون روز رنک بازی نکنم
4تا فری مجانی باخت تو یک روز نوبره به خدا

Gregar
09-02-2015, 22:42
دوست عزیز مرسی از راهنماییت به هر حال ولی
1. 81 تومان تو ماه زیاده
2. امروز 3 تا بازی رنگ بازی کردم. عین 3 تاش رو فری لوس دادم. چرا؟ چون اون طرف همه بازی کن ها در حد چلنچر. این طرف همه مست منگ ترول فید این چیزها
3تا بازی نه باخت. بله فری باخت. یعنی از اون بازی ها که مثلا نتیجش 40 7 هستش .

من گه می خورم برم به خاطر این بازی پول حروم کنم. که پینگم خوب بشه بعد 3 تا بازی دیگه ببیازم؟ ولم کن بابا

این بازی فقط باید شانس داشته باشی. شانس داشته باش. اصلا ساپورت بردار تو مپ کریپ بزن میرسی به دیاموند. :n20:

به خدا واسه ما ایرونی ها همین ساپورت بهتره .
راستی گفتی Smurf کسایین که اکانت لول پایین میسازن اما لول 30 هستن . یعنی کسی که اکانت لول بالا داره و به هر دلیلی هم لول پایین شروع کنه ولی جدی بازی کنه هم اسمورفه ؟ منظورم اینه که فقط کسایی که واسه بوست کردن اکانت و فروختنش اکانت لول پایین میسازن smurf حساب میشن ؟ مثلا منی که دو سه تا اکانت لول 30 دارم و حالا دوباره شروع کردم به لول زدن هم اسمورف حساب میشه .

چون گفتی وایرلس فکر کردم منظورت یا وایمکسه یا همین ADSL با مودم وایرلس .
نه خداییش تهران فرق داره . من هنوز شخصا وایرلس تو مشهد ندیدم و تست نکردم ببینم پینگش چطوره . اما مطمئننا تهران بهتره . همونطور که تمام isp ها سرویسهای ADSL تهرانشون کیفیتشون بهتره . البته 80 تومن هم زیاده . ولی میشه حجمی گرفت و فقط واسه بازی استفاده کرد .

من که کلا اگه رمم میکشید میرفتم سمت دوتا . والا میگن از لول که بهتره و اصلیت Dota ایش رو هم حفظ کرده . از وقتی هم اومد کلی از لول بازا رفتن سمت اون . فکر کنم واسه همینه که تو لول همه نوب شدن . HOTS هم که احتمالا باز رو دست اینا بزنه . SMITE هم که خیلی ها تعریف میکنن و خیلی ها هم میزنن تو سرش . معلوم نیست چه خبره . ولی فعلا همین لول رو عشق است .

new evil
10-02-2015, 00:03
ارزش داره اکانت رو ترنسفر کنی west از eune ؟
نه ارزش نداره

egorlord
10-02-2015, 04:50
اگه اینترنت ماهواره ای رو میگی که فقط دانلود هه اونم همه چیز شانسی میاد برات بعد یه مودم میخواد به اسم --- که غیر مجازه من داشتم قدیم هیچ کاری نمیشه کرد یه برنامه داره خود به خود فقط چیز میز میاد برات با سرعت بالا میگیری یه ماهواره هم میزاری جهت w3a اصن نمیشه اسمشو اینترنت گذاشت :n33:
حالا اونی که u میگیو نمیدونم جدید اومده حتمی:n36:

kamron_devil
10-02-2015, 15:08
به خدا واسه ما ایرونی ها همین ساپورت بهتره .
راستی گفتی Smurf کسایین که اکانت لول پایین میسازن اما لول 30 هستن . یعنی کسی که اکانت لول بالا داره و به هر دلیلی هم لول پایین شروع کنه ولی جدی بازی کنه هم اسمورفه ؟ منظورم اینه که فقط کسایی که واسه بوست کردن اکانت و فروختنش اکانت لول پایین میسازن smurf حساب میشن ؟ مثلا منی که دو سه تا اکانت لول 30 دارم و حالا دوباره شروع کردم به لول زدن هم اسمورف حساب میشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط cpt.sepehr [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چون گفتی وایرلس فکر کردم منظورت یا وایمکسه یا همین ADSL با مودم وایرلس .
نه خداییش تهران فرق داره . من هنوز شخصا وایرلس تو مشهد ندیدم و تست نکردم ببینم پینگش چطوره . اما مطمئننا تهران بهتره . همونطور که تمام isp ها سرویسهای ADSL تهرانشون کیفیتشون بهتره . البته 80 تومن هم زیاده . ولی میشه حجمی گرفت و فقط واسه بازی استفاده کرد .

من که کلا اگه رمم میکشید میرفتم سمت دوتا . والا میگن از لول که بهتره و اصلیت Dota ایش رو هم حفظ کرده . از وقتی هم اومد کلی از لول بازا رفتن سمت اون . فکر کنم واسه همینه که تو لول همه نوب شدن . HOTS هم که احتمالا باز رو دست اینا بزنه . SMITE هم که خیلی ها تعریف میکنن و خیلی ها هم میزنن تو سرش . معلوم نیست چه خبره . ولی فعلا همین لول رو عشق است .

ببین کلا به کسی که مثلا یک اکانت 30 داره حالا مثلا گلدی چیزی به بالا باشه بعد بلند شه با یک اکانت 30 جدید یا یک اکانت 30 که مثلا برای دوستش هست بازی کنه بهش میگن اسمورف
یعنی خود طرف مثلا پلاتین هستش. بعد یا مجانی یا پولی داره یک اکانتی رو آپ می کنه. شایدم اصلا اکانت برای خودشه
حالا مشکل چیه؟ مشکل این هستش که وقتی مثلا ما 9 نفر هستیم بازیمون در سطح گلد مثلا نفر 10 که بازیش در حد دیاموند مثلا هستش بالانس تو بازی رو بهم میزنه دیگه
بدی این اسمورف ها اینه

ایران کلا یک شهر داره که بهش رسیدن اونم تهرانه چون خودشون توش زندگی می کنند. البته هواش رو نمی تونن کاری کنند :)

kamron_devil
10-02-2015, 15:09
البته ممکنه طرف مثلا اکانت اصلیش دیاموند باشه و این اکانت جدیده مثلا لول 10 باشه. ولی طرف وقتی حرفه ای بازی می کنه معلومه که ایشون اسمورف هستند.

marde tanhayi
10-02-2015, 19:19
بله تهرانم ، ولی شهر های بزرگ همه وایرلس ارائه میدن .
نه عزیزم وایمکس با اینترنت وابرلس تفاوت داره ، وایمکس یک مودم کوچیک داره که با سیم کارت به دکل مخابرات وصل میشه ، پینگ و سرعت دانلودش افتضاحه ! اینترنت وایرلس یک دیش کوچیک میان بالای پشت بوم میزنن ، که دید مستقیم به دکل خاص خودش داره ، سیستک ، فراتر و ... هم میفروشن ، سرعت انتقال داده هاش نسبت به خط ADSL کمتره ، شاید بگم نصفه ! اما از اونطورف پینگ 8.8.8.8 ، بالای 60 نمیاد و تایم اوت اصلا نداره :n02: پهتای باندش نامحدوده ، یعنی با خط ADSL شما دانلود میکنین پینگ منفجر میشه ، اما با این با نهایت سرعت دانلود کنین 10 تا میره بالاتر فقط :n02: برای گیمر ها لازمه اصلا :n02: من الان guildwar 2 سرور اروپا یا کلی بازی دیگه سرور اروپا میزنم انگاری سرور ایرانه اصلا لگ نداره :n02: CS پینگم تا روسیه 30 هست و تا کشور های اروپایی 50 60 :n02: خوبی دیگه ای هم که داره تقریبا تمامی وابرلس ها کش دارند ، مثل تورنت ، یعنی من ماهی 81 میدم ، سرعت دانلودم 100 هست ، اما آپدیت بازی ها یا هر فایلی که قبل از من کسی دریافت کرده باشرو با 700 800 حتی بعضی وقتی تا 1مگ در ثانیه هم میگیرم :n02: البته دلیلی که هزینه من انقدر بالا شده چون نامحدود گرفتم سرویس های حجمی با سرعت های بسیاارررررررررر بالاتر، قیمتشون خیلی کمتر در میاد :n10:

سايت شركتي كه خريدي رو بده تعرفه هاش رو ببينم پينك من كلا تو روم هاي ايران از 120 تا پايين نمي ياد

arash347
10-02-2015, 23:58
بعضی از بازیکن ها اول بازی یه سری حرکات با چمپشون انجام میدن.یه سری حرکات تکراری پشت سر هم ( منظورم dance و joke و ... نیست.)

میخواستم ببینم کسی میدونه با کدوم کلید های ترکیبی باید انجامش داد ؟ خیلی وقت پیش یکی از دوستان بهم گفته بود ولی الان یادم رفته ( فکر میکنم توش alt+shift+ctrl داشت)

ممنون

در ضمن یه سوال دیگه هم داشتم. منظور از gank توی بازی چیه ؟ یه چیز تو مایه های tanke ؟

کسی از دوستان نمیتونه به سوالاتم جواب بده ؟

یه سوال دیگه هم داشتم : گاهی اوقات تو صفحه انتخاب چمپ تیم ها ( قبل از ورود به بازی) صفحه بسته میشه ( یعنی اون بازی لغو میشه ) و تو دلیلش هم میزنن که یکی از بازیکنان نتونست چمپشو انتخاب کنه برای همین کل بازی کنسل میشه. حالا میخواستم ببینم دقیقاً چه اتفاقی میوفته ؟ یعنی یکی از پلیرها چه خودی و چه پلیر حریف , موقع انتخاب چمپ بازی رو کلاً میبنده ؟ مثلاً از ترکیب چمپ هم تیمی هاش خوشش نمیادو بازی رو میبنده ؟ بعد اونوقت ریوت اخطاری چیزی بهش نمیده ؟ یا اینکه بنش کنه ؟ امتیاز کم کنه ؟ ازین چیزا ؟
چون من خیلی با این مورد مواجه شدم که وسط انتخاب چمپ بازی کنسل میشه ! نمیشه که هر کی از ترکیب چمپ تیم خوشش نیومد بزنه بازی رو ببنده بره او نو تیم پیدا کنه.

T.Eftekhari
11-02-2015, 01:41

یه سوال دیگه هم داشتم : گاهی اوقات تو صفحه انتخاب چمپ تیم ها ( قبل از ورود به بازی) صفحه بسته میشه ( یعنی اون بازی لغو میشه ) و تو دلیلش هم میزنن که یکی از بازیکنان نتونست چمپشو انتخاب کنه برای همین کل بازی کنسل میشه. حالا میخواستم ببینم دقیقاً چه اتفاقی میوفته ؟ یعنی یکی از پلیرها چه خودی و چه پلیر حریف , موقع انتخاب چمپ بازی رو کلاً میبنده ؟ مثلاً از ترکیب چمپ هم تیمی هاش خوشش نمیادو بازی رو میبنده ؟ بعد اونوقت ریوت اخطاری چیزی بهش نمیده ؟ یا اینکه بنش کنه ؟ امتیاز کم کنه ؟ ازین چیزا ؟
چون من خیلی با این مورد مواجه شدم که وسط انتخاب چمپ بازی کنسل میشه ! نمیشه که هر کی از ترکیب چمپ تیم خوشش نیومد بزنه بازی رو ببنده بره او نو تیم پیدا کنه.

نرمال نمی تونه یک ربع جوین بده تو رنک ازش امتیاز کم می شه

Fiddle
11-02-2015, 06:19
Step 1 : 100 mb
Step 2 : 240 mb

Gregar
11-02-2015, 10:10
دوستان دیروز یه چیز عجیبی دیدم تا حالا ندیده بودم تو lol

طرف با Yasuo بود که solo اومد تاپ . بعد ما داشتیم Dance میرفتیم جلوش اونم واسه رو کم کنی اومد رفت کنار دیوار ، تکیه داد به دیوار و شروع کرد به فلوت زدن :n04:
چطوری همچین کاری میشه کرد ؟ کسی میدونه ؟

kamron_devil
11-02-2015, 10:44

ببین وقتی طرف میبینه تیمش احمق بچه و حرومزاده هستند از بازی میره بیرون
بار اول که بری بیرون 5 دقیقه تو نوبت باید صبر کنی تا بازی پیدا بشه. ولی اگر تو همون روز این کار رو دوباره تکرار کنی میشه 15 دقیقه بعضی موقع ها هم 30 دقیقه یا بیشتر میشه

حالا
اگر بازی نرمال باشه که مهم نیست. ولی اگر بازی رنک باشه و بیای بیرون 6 امیتاز از دست میدی. ( البته اگر مطمئنی میبازی بهتر از این هستش که 16 یا 20 تا از دست بدی )

حالا یک چیزی میگم که خیلی از دوستان نمی دونند
اگر شما حالت عادی بازی رو ببندی 6 امتیاز از دست میدی ولی اگر چمپی پیک نکنی و خودش خود به خود بیفته بیرون 3 امتیاز از دست میدی
پس اگر دیدی تیمت احمقن چیزی پیک نکن تایم تموم بشه خودش بیفته بیرون. به نفعت هستش. :)

طرف با Yasuo بود که solo اومد تاپ . بعد ما داشتیم Dance میرفتیم جلوش اونم واسه رو کم کنی اومد رفت کنار دیوار ، تکیه داد به دیوار و شروع کرد به فلوت زدن :n04:

من دیده بودم. فکر کنم ctrl 1 ctrl 2 باشه :n21:

arash347
11-02-2015, 11:36
نرمال نمی تونه یک ربع جوین بده تو رنک ازش امتیاز کم می شه

اهان.پس اگه تو نرمال این کارو تو یه روز چندین بار تکرار کنیم فقط زمان بیشتری به جوین شدنمون اصافه میشه. یعنی اگه زیاد تکرار بشه بن شدن و اینجور چیزا نداره ؟ مثلاً تو یه روز 10 بار این کارو طرف انجام بده ؟ یا اینکه از گیفت سالیانه محروم بشه ؟

بله دیگه.این یکی از حرکات yasuo هست. با ctrl+1 یا ctrl+2 اجرا میشه.

ببین وقتی طرف میبینه تیمش احمق بچه و حرومزاده هستند از بازی میره بیرون
بار اول که بری بیرون 5 دقیقه تو نوبت باید صبر کنی تا بازی پیدا بشه. ولی اگر تو همون روز این کار رو دوباره تکرار کنی میشه 15 دقیقه بعضی موقع ها هم 30 دقیقه یا بیشتر میشه

حالا
اگر بازی نرمال باشه که مهم نیست. ولی اگر بازی رنک باشه و بیای بیرون 6 امیتاز از دست میدی. ( البته اگر مطمئنی میبازی بهتر از این هستش که 16 یا 20 تا از دست بدی )

حالا یک چیزی میگم که خیلی از دوستان نمی دونند
اگر شما حالت عادی بازی رو ببندی 6 امتیاز از دست میدی ولی اگر چمپی پیک نکنی و خودش خود به خود بیفته بیرون 3 امتیاز از دست میدی
پس اگر دیدی تیمت احمقن چیزی پیک نکن تایم تموم بشه خودش بیفته بیرون. به نفعت هستش. :)

همین سوالو از شما هم میپرسم : پس اگه تو نرمال این کارو تو یه روز چندین بار تکرار کنیم فقط زمان بیشتری به جوین شدنمون اضافه میشه. یعنی اگه زیاد تکرار بشه بن شدن و اینجور چیزا نداره تو نرمال ؟ مثلاً تو یه روز 10 بار این کارو طرف انجام بده ؟ یا اینکه از گیفت سالیانه محروم بشه ؟

راستی به این سوالات هم اگر ممکنه جواب بدید :

ممنون

Gregar
11-02-2015, 12:03
بله دیگه.این یکی از حرکات yasuo هست. با ctrl+1 یا ctrl+2 اجرا میشه.

یعنی مثلا باید کنار دیوار باشه تا این حرکت رو انجام بده ؟

cpt.sepehr
11-02-2015, 12:15
دوستان هرکسی برنامه MK LOL و چیزای شبیه این داره پاک کنه ، جدیدا به شدت دارن بن میکنن ، من خودم 7 تا ایرانی میشناسم واس استفاده از این برنامه بن شدن .

Fiddle
11-02-2015, 12:28
تو یه بار option رو باز کن تو منو ی hotkeys برو تو قسمت communication اونجا متوجه همه چیز میشی !
اونی ام که دیدی مثلا dance ـه yasuo ـه :|
میتونی تنظیمشون کنی رو کلیدای دیگه مثلا من laugh رو تنظیم کردم رو کلید کنار موس ام هر بار دستم بهش میخوره میخنده چمپم ! اینکارو بکنی اونی که جلوته لجش میگیره خیلی حال میده lol

arash347
11-02-2015, 13:32

خیر. هر جایی میتونه این حرکتو اجرا کنه.

همه ی چمپ ها 4تا حرکت مخصوص دارن که با Ctrl + Num اجرا میشه. حالا برای yasuo میشینه روی زمین فلوت میزنه. چیز زیاد عجیبی نیست !

Gregar
11-02-2015, 17:52
خیر. هر جایی میتونه این حرکتو اجرا کنه.

همه ی چمپ ها 4تا حرکت مخصوص دارن که با Ctrl + Num اجرا میشه. حالا برای yasuo میشینه روی زمین فلوت میزنه. چیز زیاد عجیبی نیست !

اخه حرکت معمولی نبود . قشنگ رفت کنار دیوار تکیه داد و شروع کرد به فلوت زدن . نمیدونم چطوریه ولی فکر کنم فلوت معمولی با Ctrl نبود .

Ali-ss
11-02-2015, 19:03
از ده تا 7 تا رو بردم افتادم برونز3!!

arash347
11-02-2015, 19:43
اخه حرکت معمولی نبود . قشنگ رفت کنار دیوار تکیه داد و شروع کرد به فلوت زدن . نمیدونم چطوریه ولی فکر کنم فلوت معمولی با Ctrl نبود .

حالا شاید اگر کنار دیوار اون حرکتو انجام بدی بجای نشستن روی زمین به دیوار تکیه بده فلوت بزنه :n02:

کاری نداره , یه بار yasuo بگیر خودت امتحان کن :n09:

Dadashmohammad22
11-02-2015, 20:22
کسی واسه آپدیت 5.3 مشکلی نداشته؟ روانیم کرده رو Calculating differences | 1 files scanned گیر کرده.

Rmin
11-02-2015, 20:35
بچه های یک سوال آیا از سیلور 5 به برنز 1 امکان افتادن هست؟؟ اگه هست چه جوری؟؟

arash347
11-02-2015, 23:30
کسی واسه آپدیت 5.3 مشکلی نداشته؟ روانیم کرده رو Calculating differences | 1 files scanned گیر کرده.

با Run as admin بازی رو اجرا کنید.

namx
12-02-2015, 00:19
این اپدیت جدید چرا اینطوریه ؟؟‌ روانیم کرده ... رو 1 کیلو بایت گیر میکنه همش

arash347
12-02-2015, 00:44
این اپدیت جدید چرا اینطوریه ؟؟‌ روانیم کرده ... رو 1 کیلو بایت گیر میکنه همش

با Run as admin بازی رو اجرا کنید.

راستی دوستان یه باگ افتضاح تو پچ جدید !!

Q ی xin zhao سومین ضربه ش دشمنو knock نمیکنه !!

s-arash
12-02-2015, 14:30
Nemesis Draft اومد

arash347
12-02-2015, 14:49
دوستان نظرتون در مورد اینا چیه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GL & HF
12-02-2015, 15:25
کسی هست که جدیدا مشکل پینگ داشته باشه !؟:n21:

legendarymahdi
13-02-2015, 08:15
دوستان نظرتون در مورد اینا چیه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورتو نفهمیدم عابا بقیه هم همیطورن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ali-ss
13-02-2015, 09:43
از نظر ترکیب ظاهر دو چمپ می گه

باز آپدیت اومده؟!

Dadashmohammad22
13-02-2015, 10:10
از نظر ترکیب ظاهر دو چمپ می گه

باز آپدیت اومده؟!

آره گویا. این 2تا آپدیت آخر حداقل یک گیگ صرف آپدیت کردم. عجب داستانیه

Fiddle
13-02-2015, 10:27
واسه من که آپدیتی نیومد!
این مود جدیده چقدر مسخرس:n21:
کاش shurima رو دوباره میذاشتن خیلی حال میداد :n03:

Gregar
13-02-2015, 10:45
ای بابا 600 مگ پای اپدیت قبلی دادیم حالا باز اپدیت جدید . گویا باگهایی داشته اپدیت قبلی که حالا میخوان درستش کنن . مثل همون xin shao

arash347
13-02-2015, 13:22
منظورتو نفهمیدم عابا بقیه هم همیطورن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه فقط یه شوخیه ! البته شاید واقعیت هم داشته باشه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثلاً روی سر yi یه شنل یا کلاه گذاشتن شده jax ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا به Lucian آتیش اضافه کردن شده brand ! :n19:

arash347
13-02-2015, 23:05
دوستان هرکسی برنامه MK LOL و چیزای شبیه این داره پاک کنه ، جدیدا به شدت دارن بن میکنن ، من خودم 7 تا ایرانی میشناسم واس استفاده از این برنامه بن شدن .

شما مطمئنی ؟!

من فقط از replay ش استفاده میکنم. به قسمت skin ها کاری ندارم . بازم ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟!

C0OPeR
13-02-2015, 23:57

من تیکت گذاشتم گفتن اگه فقط از اسکین ها استفاده کنی چون کلاینت ساید هستش و در بازی تاثیری هم نداره بن نمیکنن ولی قابلیت های دیگه که روی بازی تاثیر داره اگه ریپورت کنن بن میکنن
مثل تایمر دریک و بارون

Gregar
14-02-2015, 10:12
من تیکت گذاشتم گفتن اگه فقط از اسکین ها استفاده کنی چون کلاینت ساید هستش و در بازی تاثیری هم نداره بن نمیکنن ولی قابلیت های دیگه که روی بازی تاثیر داره اگه ریپورت کنن بن میکنن
مثل تایمر دریک و بارون

یعنی روش هایی هم هست که بشه تقلب کرد ؟
چون من تا حالا به تقلب توی LOL ایمان نداشتم تا اینکه یه روز تو Top نشسته بودیم که با با یه volibear درگیر شدیم :n02:
جالبه من موندو بودم و ult ام رو زدم خونم پره پر . اونم شاید همش 20% خون داشت . یه دفعه دیدم هر چی بهش میزنم هیچی ازش کم نمیشه . حالا لول 6 هم بودیم و نه kill ای داشتیم و نه ایتم زیادی . همون ایتمها هم مثل هم بود .
حالا من موندم موندو با ult و E و Q و خون پر از یه voli که Ult اش خیلی single Damage نداره و فقط یه bite میتونه بزنه و خونش هم 10% چطوری خورد ؟ حتی پسیوش هم فعال بشه بازم چطوری میتونه بزنه . هر دومون هم رو هم ignite زدیم . پس عملا heal هر دو مون فرق نمیکنه .

kamron_devil
14-02-2015, 16:47
شما مطمئنی ؟!

من فقط از replay ش استفاده میکنم. به قسمت skin ها کاری ندارم . بازم ممکنه مشکلی پیش بیاد ؟!

ببین برنامه ام کی لول یک گیزینه داره که به هم تیمی هات میگه مثلا رد قرار تایم 1.45 بیاد. خوب خود ریوت هم اومد این رو اضافه کرد
ولی ریوت نمیاد به تو بگه که قرار لول جنگلر دشمن مثلا قرار تایم 10 بیاد ولی برنامه ام کی لول این رو میگه و شما راحت خودت با هم تیمی هات میرید تو سر یارو میزنید و می کشیدش
که این خیلی نا مردیه و بحث اسکین ها هم هست که اینطوری شما ارضا میشی و پول بابت خرید اسکین نیمیدی

حالا ریوت چه جوری میفهمه؟ اگر شما زرنگی کنی و اون گزینه که تایم رو میگه خاموش کنی هیچکی نمیفهمه داری ام گی لول استفاده می کنی . ولی نکته اینجاست که چند روز پیش داشتم بازی میکردم و برای یک خارجیه یکدفعه یکی از تایم ها رو گفت. یعنی برنامه دچار باک شد و گفت و من فهمیدم که ایشون ام کی لول داره. خوب من هیچ وقت دوست ندارم کسی رو به خاطر استفاده از این برنامه ریپورت کنم ولی وقتی یارو فلیم می کنه باید این کار رو کرد :)
منظورم این هستش که بیخیال این برنامه بشید

چون من تا حالا به تقلب توی LOL ایمان نداشتم تا اینکه یه روز تو Top نشسته بودیم که با با یه volibear درگیر شدیم :n02:
جالبه من موندو بودم و ult ام رو زدم خونم پره پر . اونم شاید همش 20% خون داشت . یه دفعه دیدم هر چی بهش میزنم هیچی ازش کم نمیشه . حالا لول 6 هم بودیم و نه kill ای داشتیم و نه ایتم زیادی . همون ایتمها هم مثل هم بود .
حالا من موندم موندو با ult و E و Q و خون پر از یه voli که Ult اش خیلی single Damage نداره و فقط یه bite میتونه بزنه و خونش هم 10% چطوری خورد ؟ حتی پسیوش هم فعال بشه بازم چطوری میتونه بزنه . هر دومون هم رو هم ignite زدیم . پس عملا heal هر دو مون فرق نمیکنه .

البته -- تو این بازی هست و من خودم چندین مورد تابلو دیدم که یارو مثلا میدونسته من دقیقا کجای مپ کی هستم با اینکه وارد نداشتند و یا موارد دیگر

emproor
14-02-2015, 20:53
این مود جدید حرف نداره ها ip اضافه میده اسکین هم میده XD
هر چمپی بهم بدن من قشنگ حالشون رو جا میارم :n19::n10:
این بازی اخر یکی بهم ZED داد :n10: منم نوشتم I make u guys cry a river :n09:
اخر بازی هم نوشتم pormise made pormise keep :n02:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-details/EUW1/1969705368/203600263?tab=overview
penta steal ... داشتیم تو بازی حیف :n37:

kamron_devil
14-02-2015, 23:00
اقا دوستانی که فکر می کنن بازیشون خوبه و تو دیویژن خودشون گیر کردن
یک روش 100% تضمینی بهتون یاد میدم که اگر واقعا خودتون خوب باشید می تونید خودتون رو بکشید بالا
1. به داخل بازی میروید
2.به رنک میروید
3. داخل بازی میشید
4.به همه میگید قراره همه رو میوت کنید
5.همه میگن چرا؟
6.شما میگید می خوام بهتر رو بازی فکوس کنم
7.تو بازی همه رو میوت می کنید
8. فلیم به هیچ عنوان نمی کنید
9.اصلا اهمیت ندید که بازی رو عقب هستید. من بیشتر بازی ها که میبرم. مثلا تاپ بوت یک موقع 7 8 بار مردن 0 کیل دارن. وسط هم مثلا 3 3 هستش. بعد خودم جنگل کری میکنم میبریم
10. تبریک میگم شما به دیویژن بالاتر رسیدید
خلاصه این روش میوت 100% تست شده و جواب میده. دشمن رو نمیخواد میوت کنید. فقط خودیا رو

حالا جریان جیه؟
دیدید که اینها ماشالا همه توکسیک هستند. وقتی فید میدن شروع می کنن به سرزنش جنگل یا بقیه. خوب این تو روحیه شما اثر میزاره. میگید بابا همه جا که فیده. این یارو هم که حرومزاده نوبه فید هم داده فلیم هم میکنه نا خودآکاه خودتون هم بد بازی می کنید. ولی اگر میوت باشند. باز سعی کنید .احتمال برد هست. اصلا تسلیم نشید

موفق باشید ^^

Gregar
14-02-2015, 23:00
باید خیلی جالب باشه این موده . فقط فکر کنم کسی باید بره که با همه چمپها یاد داشته باشه .

راستی دوستان این ARAM از تمام هیروها بهت شانسی میندازه یا فقط از هیروهای خودت + فری ها ؟

Soli_AK47
14-02-2015, 23:46

مثل اینکه شما این بازی رو جدیدآ شروع کردید یا اصلآ با Voli خرسه بازی نکردید. باید خدمت شما عرض کنم که اگر آگاه باشید هر چمپ در LOL یک Passive ability داره که برای هر چمپ متفاوت هستش برای Voli خرسه Chosen of the Storm هستش که وقتی جونش به زیر 30% برسه برای 6 ثانیه جونش به میزان 30% از کل جونش شروع میکنه به پر شدن و هر 2 دقیقه یکبار این Passive فعال میشه.

Gregar
15-02-2015, 00:56
مثل اینکه شما این بازی رو جدیدآ شروع کردید یا اصلآ با Voli خرسه بازی نکردید. باید خدمت شما عرض کنم که اگر آگاه باشید هر چمپ در LOL یک Passive ability داره که برای هر چمپ متفاوت هستش برای Voli خرسه Chosen of the Storm هستش که وقتی جونش به زیر 30% برسه برای 6 ثانیه جونش به میزان 30% از کل جونش شروع میکنه به پر شدن و هر 2 دقیقه یکبار این Passive فعال میشه.

ممنون عزیز . نه داداش من از سال 2011 lol بازی میکردم . منتهی خیلی بازی نکردم و هر بار یه اکانت میساختم . الانم بعد از دو سال برگشتم lol . دو یا سه تا اکانت لول 30 هم دارم که ولشون کردم . این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ببین .
البته پیشنهاد میکنم همیشه پست هایی که نقل قول میگیری رو کامل بخونی .

حتی پسیوش هم فعال بشه بازم چطوری میتونه بزنه

voli هم یکی از هیروهای اصلی خودمه و چم و خمش رو خوب بلدم . دیگه اینقدر با voli بازی کردم که حداقل یه پسیوش رو بدونم چیه :n02: .
شما یه کم منطق رو در نظر بگیری میفهمی که موندویی که op هستش با ult و E و Q خیلی راحت از پس voli با چندرغاز خون بر میاد . طرف خودشم بکشه نمیتونه بزنه . بر فرض هم بزنه باید خونش به ته برسه نه اینکه اصلا فرقی نکنه . انگار نه انگار که دمیج خورده . میتونه حتی باگ بازی باشه .

Witcher6610
15-02-2015, 10:47
اقا دوستانی که فکر می کنن بازیشون خوبه و تو دیویژن خودشون گیر کردن
یک روش 100% تضمینی بهتون یاد میدم که اگر واقعا خودتون خوب باشید می تونید خودتون رو بکشید بالا
1. ...

موفق باشید ^^

فلیم شدن ها رو خیلی راحت میشه ازشون رد شد و بلاک کردن کاملاً کار اشتباهیه ..

شما سعی کن Lane خودتو پیدا کنی ... !

ولی "Never Surrender" ات رو قبول دارم

kamron_devil
15-02-2015, 14:35

آره یادم رفت این رو اضافه کنم که یک چمپی که خوبید رو فقط همون رو بازی کنید
مثلا من با vi میرم جنگل بیشتر موقع ها خودم تنها کرری می کنم. شما هم این کار رو بکنید
نه میوت جواب میده. من هر موقع میوت کردم راحت بازی هام رو بردم. این ملت بچه اروپا جز توکسیک چیز دیگه ای نمیگن.
حالا خودتون میدونید. برای من که جواب میده

راستی؟
یک نکته دیگه
سعی کنید روز های شنبه و یکشنبه هم بازی نکنید و حتی جمعه چون این 3 روز روزهای اخر هفته هستند و بچه ها تکرار می کنم بچه ها از مدرسه تعطیل میشن و میریزن تو لول و بچه بازی و ترول بازی فید شروع میشه :)
توصیه های دکتر ایمنی رو تست کنید اگر بازیتون خوب باشه کری کن باشید راحت چند دیویژن میاید بالا

Fiddle
15-02-2015, 16:04

ولی "Never Surrender" ات رو قبول دارم
قضیه امضات چیه ؟
بازیه ؟
چجوریه ؟

Fiddle
15-02-2015, 16:05
پاک شود! دو دفعه اومد

Witcher6610
15-02-2015, 17:07
قضیه امضات چیه ؟
بازیه ؟
چجوریه ؟
بازی Osu! ه .
رجوع شود به این دو لینک : !
لینک همین فروم ولی کنار افتاده ...

و لینک یه جایی که توضیحاتش واسه خودمه :

arash347
15-02-2015, 17:41
یکی از دوستان ممکنه آموزش تهیه ریپلی از طریق سایت op.gg رو برای بنده توضیح بده ؟ هر کاری کردم نشد ریپلی تهیه کنم.

مراحلی که انجام دادم به این صورت بود : بعد از شروع شدن بازی( مثلاً در صفحه ی loading screen و یا داخل بازی) وارد سایت میشم و اسم خودمو سرچ میکنم.وارد پروفایل خودم میشم و روی گزینه ی ingame info کلیک میکنم و بعد بازی رو پیدا میکنه و روی گزینه Record کلیک میکنم و میزنه record requsted . تا اینجا درست ؟

خب حالا وقتی بازی تموم میشه و سایت رو رفرش میکنم هیچ گزینه ای برای Replay دیده نمیشه.انگار نه انگار که درخواست ریپلی دادم !

ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید...

Dadashmohammad22
15-02-2015, 21:27
آقا من یک آی پی پیدا کردم، گویا سرور euw آمستردام هست. شاید برای پینگ گرفتن موقعی که مودم reset میدید به کارتون بیاد. برای من که همیشه پینگ اینجا با داخل بازی یکیه
185.40.64.65

kamron_devil
15-02-2015, 22:24
یک چیز یادم رفت بگم
از صبا دز نت نگیرید
بازی رو دارید میبرید که یکدفعه پینگتون میشه 960 & تایم اونت سگی

Gregar
15-02-2015, 23:09
آقا من یک آی پی پیدا کردم، گویا سرور euw آمستردام هست. شاید برای پینگ گرفتن موقعی که مودم reset میدید به کارتون بیاد. برای من که همیشه پینگ اینجا با داخل بازی یکیه
185.40.64.65

اگه واقعا این سرور بازی باشه این تفاوته سرور دوتا و سرور LOL در ساعت 11 شب واسه منه . سمت راست Dota . سمت چپ LOL . احتمالا هم درسته . چون من دقیقا شبا اوضاعم اینطوریه تو بازی . دیگه مجبورم بازی نکنم . TTL اش هم که وحشتناک بالاست .

arash347
16-02-2015, 00:21
بازی ای که دارم راحت میبرم پینگ باید نزدیک 1000 بشه
هی دی سی هم بشه
تایم اوت 10 تا پین 1 دونه
یعنی خدایی سکته نکردم جای شکر داره
یعنی انشالا خرج دعوا درمون خودشون بچشون زنشون بشه
یک قرونش راضیم نیست
خدا باعث بانی اون پدر پدر سوخته هایی هم که ما اینترنتمون این هستش لعنت کنه
تقصیر خود مردمه که مثل گوسفند میمونند و همه چیز رو گوسفند بار تبعیت می کنن. حقشونه مردم
:n04:

شما که این همه مشکل داری خب بگیر سرویستو عوض کن !! آخه مگه مجبوری ؟!

چیزی هم که زیاده سرویس دهنده ! شاتل - پارس آنلاین - اسیاتک - مبین نت - مخابرات و...

Fiddle
16-02-2015, 13:24
بازی Osu! ه .
رجوع شود به این دو لینک : !
لینک همین فروم ولی کنار افتاده ...

و لینک یه جایی که توضیحاتش واسه خودمه :
Osu خیلی خوشم اومد!
عالیه !

Fiddle
16-02-2015, 13:33
باز پستم دو دفعه اومد!!!

kamron_devil
16-02-2015, 14:03
شما که این همه مشکل داری خب بگیر سرویستو عوض کن !! آخه مگه مجبوری ؟!

چیزی هم که زیاده سرویس دهنده ! شاتل - پارس آنلاین - اسیاتک - مبین نت - مخابرات و...

پارس که پارس افلاینه
اسیاتک هم فکر کنم گرون میداد
مبین نت را یادم نیست
مخابرات زنگ زدم میگم پینگ بگیر میگه من اینترنت ندارم. فکر کرده دارم سر کارش میزارم

این فعلا تو منطقه ما از همه بهتره فکر کنم. ولی مشکلات عدم پشتیبانی درست و حسابی و یکدفعه ای دی سی شدن و تایم اوت بالا و پینگ یکدفعه بالا رو داره :)

kamron_devil
16-02-2015, 14:05
Osu
خیلی خوشم اومد!
عالیه !

فیدل جان یادته گفتی که چون دی سی شدی i agree اومده و بعضی موقع ها 30 دقیقه منتظر بازی میشی؟ این قضیه هنوز هستش؟ یا تموم شد؟
من که یکبار به خاطر نتم دی سی شدم هی پشت هم i agree اومد. دیشب هم که کلا نت ری تو بازی ما و باختیم و دی سی هم شدم leaver خوردم
میترسم مثل مال تو بشه :n20:

GL & HF
16-02-2015, 17:57
عاغا اگه لانچر رو repair کنم از حجم پوشه بازی کم میشه ؟ الان نزدیک 20 گیگ هست !:n13:

Dark_Priest
16-02-2015, 18:46
Ez لامصب یه چیز دیگست:n01: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rmin
16-02-2015, 19:04

kamron_devil
16-02-2015, 20:43
عاغا اگه لانچر رو repair کنم از حجم پوشه بازی کم میشه ؟ الان نزدیک 20 گیگ هست !:n13:

بیخودی ریپیر نکن. وقتی ریپیر کنی وسطش ارور میده بعد دوباره میاد 300 مگ برات آپدیت میکنه و این 20 گیگی که میگی هم تغیری نمی کنه
برای من 28 گیگ بود. آخرش رفتم همون لینکی که یکی از دوستان گزاشته بود رو دانلود کنم زیر 5 گیگ الان

شما وقتی که هی ببازی امیتازت به صفر میرسه
وقتی به صفر رسید 2 3 تا بازی ببازی به برونز برمی گردی :)

kamron_devil
16-02-2015, 20:44
اقا من قدیم فکر می کردم شنبه 1 شنبه بده. جدیدا به این نتیجه دارم میرسم 2شنبه ها از همه بدتره
یادمه همیشه اگر قرار بوده ذموت بشم 2شنبه ها بوده :)

Gregar
16-02-2015, 21:51
Ez لامصب یه چیز دیگست:n01: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من این Ez رو حتما میگیرمش . جزو معدود هیروهایی هستش که میتونم ایتم مورد علاقم رو روش ببندم . یعنی Muramana . واقعا دمیج خوفی داره این Muramana .

GL & HF
16-02-2015, 22:56
اقا من قدیم فکر می کردم شنبه 1 شنبه بده. جدیدا به این نتیجه دارم میرسم 2شنبه ها از همه بدتره
یادمه همیشه اگر قرار بوده ذموت بشم 2شنبه ها بوده :)
این روزهایه هفته فقط تو سرور eunue اینجوری هست من که تا حالا تو euw همچین چیزی ندیدم:n08:

GL & HF
16-02-2015, 22:59
من این Ez رو حتما میگیرمش . جزو معدود هیروهایی هستش که میتونم ایتم مورد علاقم رو روش ببندم . یعنی Muramana . واقعا دمیج خوفی داره این Muramana .
ا ین ایتمی که میگی خوراک jayce /urgot هست مخصوصا jayce با ابلیتی 2 تو حالت muramana + range میترکونه از رو آدم رد میشه:n38:

kamron_devil
16-02-2015, 23:01
به نام خدا
بازی کامرون دویل با دیوانه ها رو در برابر خوب ها گزارش می کنم
بله بجه ها اصرار می کنن که جتگل مید رو داشته باشن.کامرون جنگلش و مید رو میده به 2 نفر دیگه و خودش تاپ میره جلوی نیسوس
خوب به نظر میاد تیم دشمن 2تا تانگ خفن داره. نیسوس و شیوانا
خوب کامرون داریوش خودش رو برمیداره
و میگه که ما تانک نیاز داریم ساپورت
بله اقای حرومزاده اروپای میفرماین که من از تانک متنفر هستم و سعی می کنن یک چمپ قوی بردارن که در برابر نیسوس و شیوانا جواب بده
بله جانا برمیدارن
تبریک به این انتخاب
عیب نداره به نظر خودم باید کرری کنم
بله شیوانا کمپیدن بالا ولی داریوش کیل جلوتر هستند از نیسوس. البته نیسوسش هم به اسمورف میخوره ماشالا میدونه چی باید ببنده چلوی کی و استک بالا .
بچه ها دارن خوب کار می کنیم
حال یکدفعه داریوش میره جلو. داریوش برگرد. لطفا برگرد. بله موتور اول هواپیما خاموش شده. دارویش میر دایو می کنه 1 به 3 زیر تاور دوم
جه اتفاقی افتاد؟
قطعا کسی که لیزر انداخته در ورزشگاهه.
اهان داریوش نتش صبادز اومده به کمکش
4 تایم اوت یک پینگ
حالا صبا دز بهتر کمکش می کنه
یک دی سی. توی دربازه. توی دربازه.
حالا کامرون زنگ میزنه به صبادز. با عصبانیت اقا این چه وضعشه؟ ..... جواب همیشگی صبا درسته اقا اینترنت هیچیش نیست. شما نتت رو ریست می کنم مودم خاموش روشن کن درست بشه.
حالا کامرون خاموش روشن رو میره. بله دیگه نت وصل نمیشه یا میشه فول تایم اوت
فول تایم اوت. تکرار می کنم فول تایم اوت.mayday mayday داریم سقوط می کنیم.
بالاخره بعد از چند دقیقه وصل میشه. خدا رو شکر. سقوط نکردیم. بله بازی تمام میشه
سوت پایان بازی و کامرون دوباره مثل دیشب لیو خورده
احتمالا بنش کنن همه راحت شن
مرسی صبا دز مرسی.
صبا همیشه حامیه من بوده. مخصوصا در پروموشن ها. و بازی هایی که می تونستم ببرم یا کری میکردم
مرسی
بچه ها مچکریم
بچه ها مچکریم

kamron_devil
16-02-2015, 23:15
بازم خدا رو شکر سکته نکردم
خدایی از بس جوش کردم و عصبانی شدم و هستم پاچه خونه رو هم گرفتم
:n34:

Gregar
16-02-2015, 23:49
ا ین ایتمی که میگی خوراک jayce /urgot هست مخصوصا jayce با ابلیتی 2 تو حالت muramana + range میترکونه از رو آدم رد میشه:n38:

اه اه اینقدر بدم از این Jayce . هیروی دو روییه :n02: ولی Ez دوست داشتنیه . کلا تمام Ability هاش رو دوست دارم :n12:

دوستان راستی روموس ارزش خریدن داره ؟ واسه رنک های بالاتر که برم راحت کانتر نمیشه ؟

GL & HF
17-02-2015, 00:13
اه اه اینقدر بدم از این Jayce . هیروی دو روییه :n02: ولی Ez دوست داشتنیه . کلا تمام Ability هاش رو دوست دارم :n12:

دوستان راستی روموس ارزش خریدن داره ؟ واسه رنک های بالاتر که برم راحت کانتر نمیشه ؟
what a gay champ is Ezreal:n08:
تو این سیزن زیاد موفق نشون نداده راموس اما سیزن قبل بمبی بود واسه خودش یادش بخیر چه جنگل سیستم خوبی بود:n27::n28:

cpt.sepehr
17-02-2015, 10:49
پینگ امروز یکم بالاست :n28:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پ،ن : دلتون بسوووزهههههه :n02::n02::n02:

kamron_devil
17-02-2015, 14:46

Click here to view the small image.

یک کار می کنی تایم اوت های صبادز رو بزاراما :n25:

kamron_devil
17-02-2015, 14:50
راستی قابل توجه دوستان
مخصوصا اونهایی که بازی رو خیلی وقت نیست شروع کردن
روی چمپ هایی فکوس کنید که هم اپی هستند و هم میشه بازی رو کرری کرد
مثلا برای adc بهترین گزینه jinx هستش که می تونید راحت به دیویژنها بالاتر برید vayne هم خوبه
برای top مثلا با treyndamer یا riven gnar
جنگل مثلا YI VI
برای وسط مثلا lissandra kat zed ahri velkoz
برای ساپورت مثلا leona barum tresh
بیشتر سعی کنید اینها رو روش مانور بدید. و تمرین کنید. تو همه دیویژن ها جواب میده

Ari@n
17-02-2015, 16:16

ای ای خوب نیست این کارا : دی

kamron_devil
17-02-2015, 18:11
دوستان یک نظریه از دیروز متوجه شدم که 100% جواب میده
من دیروز 2تا از ادلیست هام رو چک کردم
دیدم اینها 3 تا بازی باختند بعد 3تا بازی بردن
دقیقا خودم هم 3تا باختم و 4 بردم. ولی 5 باید میبردم که صبا نت به کمکم اومد دی سی شدم و باختم. صبا نت رو جدی بگیرید

امروز دوباره یک ادلیست دیگم رو چک کردم
دیدم 1 بازی برده 1 باخته
خودمم یک بازی بردم و وقتی با ایشون رفتیم تو بازی ریوت فهمید که ما 2تا بازی رو کری می خوایم بکنیم. به همین خاطر لطف کرد یک در سی از همون لول 1 به ما داد که قشنگ ببازیم.

این یعنی اینکه ریوت سیستمش برنامه ریزی شده که شما مثلا تو روز 2 تا ببازی 2 تا ببری. یک موقع مثلا 4 تا ببازی 2 تا ببری
البته این وسط صبادز کمک می کنه شما بیشتر ببازی

:)با این توصیف فکر می کنم بشه تا چلنجر رفت :)

kamron_devil
17-02-2015, 18:49
خوب خدا رو شکر
بازی اولی که بازی کردم 1 افک در شروع بازی تا اخر بازی داشتیم
بازی دومی هم یک امو که 1 5 بود تازه وسط بازی هم افک بود + نامی توکسکی و ترول کمک نمیکرد چون من ای دی سی رفتم + تلن 1 10 فکر کنم فید داد + توکسیک من لول
خدا رو شکر. 2 تا فری لوس. خدا بده برکت :n20:

arash347
17-02-2015, 19:40
یکی از دوستان ممکنه آموزش تهیه ریپلی از طریق سایت op.gg رو برای بنده توضیح بده ؟ هر کاری کردم نشد ریپلی تهیه کنم.

مراحلی که انجام دادم به این صورت بود : بعد از شروع شدن بازی( مثلاً در صفحه ی loading screen و یا داخل بازی) وارد سایت میشم و اسم خودمو سرچ میکنم.وارد پروفایل خودم میشم و روی گزینه ی ingame info کلیک میکنم و بعد بازی رو پیدا میکنه و روی گزینه Record کلیک میکنم و میزنه record requsted . تا اینجا درست ؟

خب حالا وقتی بازی تموم میشه و سایت رو رفرش میکنم هیچ گزینه ای برای Replay دیده نمیشه.انگار نه انگار که درخواست ریپلی دادم !

ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید...

از دوستان کسی نمیتونه بنده رو راهنمایی کنه ؟ ممنون میشم .

ezio7
17-02-2015, 20:51
از این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برنامه شو دانلود و همزمان با بازی اجراش کنید خیلی برنامه خوبیه

بعضی قابلیت های برنامه:
- پینگتون رو با سروری که بازی میکنید نشون میده که یه دفعه نمیری تو بازی ببینی پینگ 300 حالت گرفته شه قبل بازی میتونید با چندبار خاموش روشن کردن مودم پینگ خوب بگیرید.
- وقتی تو بازی هستید یا تو لودینگ اسکرین آمار بازیکن هارو نشون میده مثل دیویژن، تعداد برد و باخت، rune هاشون و ... دقیقا مثل lolnexus ولی دیگه لازم نیست سایت باز کنید کلید میانبرشو تو بازی میزنید خودش میاره.
- وقتی میمیرید میتونید ببنید کدوم چمپ چند درصد جونتون زده چقد فیزیکال دمیج خوردین چقد مجیک خوردین و ... که تو آیتم گرفتن خیلی کمک میکنه.
- همه بازی ها رو خودش سیو میکنه که بعدا میتونید replay کنید و ببینیدش.
- اسم هر بازیکنی رو که بزنید تو هر سروری که در حال بازی باشه میتونید بازیش رو spectate کنید خودش هم 5 بازی برتر هر سرور رو هایلایت میکنه واسه spectate.
- و قابلیت های دیگه مثل نمودار و performance بازی های خودتون، ساختن item set، عوض کردن تم login screen، فیلتر کردن چمپ ها و غیره.

kamron_devil
17-02-2015, 22:55
خوب خدا رو شکر
وقتی ریوت و صبا دست در دست هم بدن تا وطن ما رو سبز بکنن. این حرف ها نیست
هر چقدر هم من روز بزنم بخوا کری کنم. هرچی ریوت و صبا بخوان همون میشه
4 تا فری لوز داشتم امروز خوشبختانه و تو 4تا بازیم هم افک بود هم ترول و هم فید
خدا رو شکر که دموت شدیم ریوت خیالش راحت شه
:n19:

Gregar
17-02-2015, 23:59
دوستان تنظیمات و شیوه های گیم پلی ای هست که بازیمون رو بهتر کنه ؟ منظورم تنظیمات تو خود بازی مثل دکمه های کیبرد و ... و میانبرهای بدرد بخوره . مثلا بشه 4 نوع پینگ رو سریع زد . یا بعضی skill ها رو سریع و هوشمند زد . یه smart cast داره که روی cursor انجام میده اما میخوام ببینم بهتر از اونم هست ؟
در ضمن جایی هست که تمام دکمه های مربوط به گیم پلی رو معرفی کرده باشه ؟ چون از اون زمان که من بازی میکردم کمی فرق کرده . مثلا همین 4 نوع پینگ که قبلا یکی بیشتر نبود . تو بازی قسمت تنظیمات هست منتهی وقتش یا حوصله اش نیست تو بازی برم نگاه کنم .

Dadashmohammad22
18-02-2015, 13:13
در ادامه سوالات دوست قبلی من یه سوال دیگه در مورد attack move دارم. میخوام بدونم پلیر های حرفه ای برای attack move دادن با adc فقط با کلیک راست اینکارو انجام میدن؟ یا از کلید A کیبرد استفاده میکنن. منظورم از attack move همون راه رفتن مقطعی بین هر auto attack هست. در واقع کدوم یکی از این دو روش هست؟
1- کلیک راست رو enemy و بعد کلیک راست رو زمین و تکرار
2- کلید A کیبرد و کلیک چپ رو enemy و بعد کلیک راست رو زمین

ممنون میشم کسی با تجربه بالا جواب بده

kamron_devil
18-02-2015, 14:39
در ادامه سوالات دوست قبلی من یه سوال دیگه در مورد attack move دارم. میخوام بدونم پلیر های حرفه ای برای attack move دادن با adc فقط با کلیک راست اینکارو انجام میدن؟ یا از کلید A کیبرد استفاده میکنن. منظورم از attack move همون راه رفتن مقطعی بین هر auto attack هست. در واقع کدوم یکی از این دو روش هست؟

سوال بسیاز قشنگی رو پرسیدی
اولا که این اتک مو رو خیلی ها از خارجی ها من دیدم بلد نیستند
مثلا دیدی میری تو باش وقتی یارو میاد تو باش تو میری تو اون یکی باش یارو نمی تونه بزنتت؟ چون اون اتک مو نداده.
یعنی وقتی یارو مثلا رفت تو باش شما اتک مو بدی تو باش. تا چمپت اون رو ببینه اتک می کنه و نیازی نیست که کلیک راست روش بکنی که بخواد از دستت در بره و بره تو باش بعدی. این یک تکنیک خیلی مهمه

حالا در مورد ای دی سی ها. شما اگر با طرف تک به تک باشی همین کلیک راست روی نقشه و اتک مو دادن بهتره تا اینکه بخوای موس رو دوباره بیاری رو دشمن و اتک بدی. چون این کار بیشتر طول میکشه
ولی اگر تک به تک نباشی و اتک مو بدی ممکنه چمپت مثلا مینیون رو بزنه یا مثلا ساپورت رو

البته یک نکته ای هم توجه داشته باشید. این که شما کایت می کنی و کلا می خوای اتک بدی طرف رو و یکمی عقب یا جلو یا چپ راست بری باید پینگت هم حدا قل 100 باشه. یعنی اگر دلی نباشه خوبه این حرکت
به اینکه منی که مثلا 1 ثانیه تاخیر دارم این حرکت تاثیری نداره

در کل با نت من من ترجیح میدم مثل یک مرد وایسم و اتک کنم :) به خاطر دیلی. مگر اینکه جینار باشم گه بخوام فرار کنم هی اتک بدم در برم.البته من تست کردم تقریبا میشه گفت تو اتک اسپید اثری نداره. یعنی
اگر اتک اسپید شما معمولی باشه و مثلا یک فروگ رو بزنید. میبینید که شما یک اتک می کنی اون هم یک اتک. حالا مو هم بدی همینه. مگر اینکه اتک اسپیدت زیاد باشه که اون وقت شما 2تا میدی اون 1 دونه. مو هم ندی همینه.

پس این کایت به چه دردی میخوره؟ فقط خوبیش این هستش که شما بعضی اسپل های دشمن رو جاهالی بدی. مثلا فرض کن کیتالین میخواد کیو بزنه شما کایت می کنی جاخالی میدی. یا اینکه کایت می کنی میری تو باش که نتونه شما رو بزنه. ( البته اگر وارد نباشه ) یا رو مخ یارو بری.

در کل شما سعی کنید روی سی اس تمرکز کنید. اگر شما مینیون بیشتر بکشی ایتم بگیری دیگه نیاز نیست با این نت قشنگ ما تکون زیاد بخوری :) بزن بکش بره

:n02:

Fiddle
18-02-2015, 15:08

من از یه adc بازه ایرانی که master 1 ـه پرسیده بودم گفته بود که یه A و چپ کلیک رو enemy میکنه یه راست کلیک رو زمین

Fiddle
18-02-2015, 15:10

من از یه adc بازه ایرانی که master 1 ـه پرسیده بودم گفته بود که یه A و چپ کلیک رو enemy میکنه یه راست کلیک رو زمین

Dadashmohammad22
18-02-2015, 15:16
بله attack move مطمئنا رو attack speed تاثیری نداره. فقط برای kite کردن خیلی به کار میاد. و اینکه داخل brush هم به محض دیدن اتک میده (زمانی که از A استفاده میکنیم) نکته مفیدیه.
فقط خواستم بدونم پلیر های حرفه ای چکار میکنن که گویا هر کسی یه روشی داره.

kamron_devil
18-02-2015, 16:42
هر جور خودت راحتی کار کن. کاری به اونها نداشته باش.مثلا ممکنه شمابا خودکار راحت باشی یکی با مداد. هر دو هم می نویسن :) یکی هم با روان نویس. یکی ماژیک

GL & HF
18-02-2015, 17:03
بله attack move مطمئنا رو attack speed تاثیری نداره. فقط برای kite کردن خیلی به کار میاد. و اینکه داخل brush هم به محض دیدن اتک میده (زمانی که از A استفاده میکنیم) نکته مفیدیه.
فقط خواستم بدونم پلیر های حرفه ای چکار میکنن که گویا هر کسی یه روشی داره.
من که rekkles رو استریم میکردم اصلا از A attack استفاده نمیکرد همه هم میدونن جزو بهترین adc بازهایه دنیاس

kamron_devil
18-02-2015, 20:04
خوب پروموشنم رو هم به خاطر ترولس ها و نوب ها باختم و فری لوز مشتی داد ریوت بهم
تازه بعدش هم دوباره فری لوز بهم داد
کلا چند روز داره بهم فری لوز سگی میده
نمیدونم نقشش چیه :):n19:

Gregar
18-02-2015, 23:03
دوستان این مسابقاتی که به صورت LAN برگزار میشه و همیشه هم تو صفحه اول بازی عکسهاش هست چطوریاست ؟ اخه بعضی از پلیرها رو توی lolskills که نگاه کنی میبینی منطقه شون رو زده LAN . یعنی کلا با لن بازی میکنن نه با اینترنت . چجوریه قضیه اونا ؟

kamron_devil
19-02-2015, 19:21
اول ریوت میاد به من 4 روز ترول افک میده که دموت شم
بعد پروموشن که میگیرم دوباره احمق ها ترول افک به من میده که نبرم
دوباره هم که پروموشن میگیرم دوباره میاد انرنکد به من میده و نوب
خدایی نمکه ریوت

kamron_devil
19-02-2015, 19:36
به اون طرف 5 تا بازی کن داده سیلور یکیشون برنز. ولی ولی 2تاشون گلد بودن سیزن قبل
بعد طرف من 4 تا سیلور و 1 انرنکد
حالا شما حساب کن اگر بازی 4تا سیلور این طرف با 4تا سیلور اون طرف یکی هم باشه
ایا برنز با انرنکد یکیه؟
یارو گارن هستش میخواد دنبال دشمن کنه ای میزنه که اسلو شه
خدایااااااااااااااااااااا ااااااا

ریوت ننت رو

kamron_devil
19-02-2015, 20:21
اقا تو این 5 روز که من فقط ترول افک فید تو تیمم هستش یک درس بزرگ گرفتم
اگر رنک بازی کردید دیدی بازی رو مثلا 20 4 باختید. یعنی فری لوز منظورمه
اصلا اون روز دیگه رنک بازی نکنید. تازه به نظرم تا چند روز بازی نکنید بهتره
من رفتم بازی کردم گفتم شاید بعد از 2 تا فری لوز امروز ریوت یک حالی به ما بده
اون طرف همه باهوش ال سی اس این طرف فید افک :)

kamron_devil
19-02-2015, 22:35
صبا به کمک اومده 2 ثانیه دیلی هستش
فری لوس هم که پشت هم داره ریوت به من میده

Dark_Priest
19-02-2015, 22:58
این نوبا ما را ول نمی کنند ! هر بازی که باختم حداقل یک فیدر و یک Flamer بوده و فاتحه گیم رو خونده:n03:
لعنت به هر چی نوب هست :n27:

legendarymahdi
19-02-2015, 23:05
این نوبا ما را ول نمی کنند ! هر بازی که باختم حداقل یک فیدر و یک Flamer بوده و فاتحه گیم رو خونده:n03:

خخخخخخخخخخخخخخخ وافعا حق داری داش

kamron_devil
19-02-2015, 23:13

خدا پدرت رو بیامرزه من 5 روزه هرچی هم خوب بازی می کنم نوب افک ترول تو تیمم هستش. مثلا با yi
22 کیل 8 مرگ 8 اسیست بودم ولی باختم. نمیشه 1 به 9 کرری کرد بابا چلنجر که نیستیم

پس من تنها این وضعیت رو ندارم. خدارو شکر. هیچکس تنها نیست

بابا خوشیا
من الان داشتم یک بازی رنک نگاه می کردم دیدیم که نتیجه بازی اونها هم شد مثلا 24 7
یعنی فری وین بعد جالبه که یاسو کیت داشتن خودشون رو پاره میکردن دفاع کنند بعد تارک و فید رفته بودن افک

من نزدیک 2 سال تو امریکا بازی کردم شاید 1 بار ندیدم کسی بره افک. ولی این اروپا حرومزاده و نوب هستند. زرتی میرن افک. وقتی تو مستر میرن افک چه توقعی از سیلور گلد هستش بابا

kamron_devil
19-02-2015, 23:14
پاک شود الو پاک شود

kamron_devil
19-02-2015, 23:17
بچه ها کسی دیگه هم فری لوز داره میگیره مثل من و لگندری؟
مثلا افک فید ترول تو تیمتون
من قسم میخورم اینها از طرف خود ریوت هستند. به اینکه اگر ریوت بن کنه کی جزات میکنه این کاراررو بکنه
خود ریوت اینها رو میزاره که یک سری بازی کن های خوب تو همین دیویژنی که هستند بمونن که نوب خونه نشه :n20:

pharm
20-02-2015, 02:55
اصلا افتضاح ترین matchmaking دنیا ماله LOL هست

Fiddle
20-02-2015, 09:44
بعضی از کسایی که اکانت boost میکنن از روش split pushing استفاده میکنن که باعث میشه 1v9 بازی رو ببرن
مثلا پارسال که من رنکت زیاد میرفتم اکثرا هم fiddle جانگل بازی میکردم بعضی وقتا بازی برد رو می باختیم چون مثلا تیم اونا یه master yi داشت که شاید score خوبی نداشت ولی cs زیاد میزد ولی هیچ وقت تو تیم فایت نمیومد چون میدونست تو چند لحظه میکشیمش ماها 4v5 تیم فایت میکردیم ولی اون میرفت تاپ رو push میداد تا متوجه میشدیم میدیدیم inhib مون رو انداخته ولی چون cs زیاد زده بود آیتم زیاد آورده بود نمیشد تکی بریم مجبور میشدیم 2 یا 3 نفری بریم بزنیمش ولی اکثره اوقات سریع فرار میکرد تا tp میکرد bot تا باز بهش برسیم تاور bot رو سریع push میداد و فرار میکرد هیمنجوری باعث میشد ما نتونیم درست تیم فایت کنیم یا push بدیم ... هر کار میخواستیم کنیم اون push میدادو سریع فرار میکرد
روش split push کردن هم همینه که به موقع push بدی و نمیری این روش رو همون master 1 ایرانی که اکانت بوست میکنه یاد داد بهم!
فقط هم نباید ad باشی با ap هم میشه مثله lissandra که سریع به کمک minion ها push میدی بعد سریع و راحت هم میتونی فرار کنی
اگه فقط مشکلتون تیمه و خودتون بازیتون خوبه با این روش راحت میتونید platinum بشید!

kamron_devil
20-02-2015, 11:43
پاک شود لطفا. مرسی متن کوتاه بود

kamron_devil
20-02-2015, 11:43
پاک شود متن کوتاه بود باید الکی تایپ کنم

kamron_devil
20-02-2015, 14:01
بعضی از کسایی که اکانت boost میکنن از روش split pushing استفاده میکنن که باعث میشه 1v9 بازی رو ببرن
مثلا پارسال که من رنکت زیاد میرفتم اکثرا هم fiddle جانگل بازی میکردم بعضی وقتا بازی برد رو می باختیم چون مثلا تیم اونا یه master yi داشت که شاید score خوبی نداشت ولی cs زیاد میزد ولی هیچ وقت تو تیم فایت نمیومد چون میدونست تو چند لحظه میکشیمش ماها 4v5 تیم فایت میکردیم ولی اون میرفت تاپ رو push میداد تا متوجه میشدیم میدیدیم inhib مون رو انداخته ولی چون cs زیاد زده بود آیتم زیاد آورده بود نمیشد تکی بریم مجبور میشدیم 2 یا 3 نفری بریم بزنیمش ولی اکثره اوقات سریع فرار میکرد تا tp میکرد bot تا باز بهش برسیم تاور bot رو سریع push میداد و فرار میکرد هیمنجوری باعث میشد ما نتونیم درست تیم فایت کنیم یا push بدیم ... هر کار میخواستیم کنیم اون push میدادو سریع فرار میکرد
روش split push کردن هم همینه که به موقع push بدی و نمیری این روش رو همون master 1 ایرانی که اکانت بوست میکنه یاد داد بهم!
فقط هم نباید ad باشی با ap هم میشه مثله lissandra که سریع به کمک minion ها push میدی بعد سریع و راحت هم میتونی فرار کنی
اگه فقط مشکلتون تیمه و خودتون بازیتون خوبه با این روش راحت میتونید platinum بشید!

اینکه میگی رو خودمم میدونم البته مرسی. ولی مشکل اینجاست وقتی که مثلا تیم شما گاو باشه و فید بدن و شما هر چقدر هم کرری کنی و بخوای اسپلیت کنی. یکی از دشمن پرتال می کنه و نمیزاره
این قضیه زمانی جواب میدهی که مثلا تیم شما دشمن رو سرگرم کنه وسط مثلا شما بتونی
خلاصه اگر با گاو هایی که من بازی می کنم بازی کنی و صبا در هم داشته باشه یکدفعه مثلا وسط بازی دی سی بشی
دی سی بمونی بعد وقتی میای ریوت بگه افک بودی باید حالا حالا ها تو کویئی منتظر بشی تازه افک لیو هم باختی و اینکه داشتی بازی رو هم کری می کردی دیگه این حرف ها معنی نداره
مرسی به هر حال :n19:

kamron_devil
20-02-2015, 14:03
خوب خدا رو شکر. صبا بعد از اینکه چندین بار من رو دی سی کرد و برای مدت 5 دقیقه دی سی نگه داشت و گفت الان صلاح نیست به بازی برگردی و کرری کنی و ببری.
ریوت هم زحمت کشیدن کویئی مرم 5 دقیقه ما رو تو صف نگه میداره
خدایا 4کریم :n18:

wtf
اگر کنسل بکنی دوباره 5 دقیقه از اول شروع میشه
خدایی اگر ریوت در مورد ترول ها و فید ها هم کاری می کرد الان ریوت همه چلنچر بودیم لول :n19:

kamron_devil
20-02-2015, 14:07
اقا یک سوالی
من از اون اولی که این صبادز رو گرفتم همیشه یک مشکلی داشتم
مثلا داری با اینترنت کار می کنی یکدفعه چراغ اینترنت خاموش میشه. حالا هرچی هم ریست کنی مودم رو یا مثلا خاموش روشن کنی فایده نداره.
بعد جالبه وقتی مودم رو عوض می کنی درست میشه O:O
من این مشکل رو چندین ساله دارم و هیچ راه حلی 100% هم تو نت پیدا نکردم

حتی خطمم رو عوض کردم. مودم عوض کردم درست نشد که نشد
حالا جالب اینجاست که 3 متر اون طرف اتاق داداش من یک کامپیوتر و اینترنت جدا از همین صبا دز داره و میشه گفت سالی یکبار هم این مشکل براش پیش نمیاد
کسی همچین مشکلی داشته؟ همین مشکل باعث شد ببازم ریپورت افک بخورم اینطوری شه

Gregar
20-02-2015, 15:05
خداییش قبلا ها بهتر بود . leave هم که میدادی اکانتت بن میشد و نمیذاشت یه یکی دو روزی بازی کنی . دیگه خیالت راحت بود و میرفتی بازی دیگه ای تو این چند روز بازی میکردی .
حالا اومده یه 5 دقیقه گذاشته واسه صف انتظار . یعنی واسه مثلا 5 تا بازی باید 5 دقیقه انتظار بکشی . خوب میمونی تو اون 5 دقیقه چکار کنی . الاف میشی . میمیری و زنده میشی تا اون 5 تا بازی تموم بشه . حالا مراحل بالاتر بن شدن رو ندیدم که تعداد بازیها بن شده زیادتر میشه یا زمان انتظار .

این spilit push رو هم ما زیاد انجام میدیم . نه که با yi میرم . اگه تیم نوب باشه و ساپورت و جانگل درست حسابی نداشته باشه و همون اول بازی فید نشم همین روش رو میرم . چون واقعا فید نشی بدرد لای جرز دیوار هم نمیخوری . مگه فقط push کنی . حتی اگه بمیری هم کار مثبتی انجام دادی .
یدونه Ult و یه YGB رو میزنی و در میری . ولی یادش بخیر قدیما کی میتونست مستر رو رو حالت ult دستگیر کنه :n02:

kamron_devil
20-02-2015, 17:51
پینگ کاستوم گیم چگ می کنم میگه 150 میرم تو بازی میشه 240 یا 370 مثل بازی قبلی
صبادر باهوشه :) چه جوری این کارو می کنه :)؟

GL & HF
20-02-2015, 18:13
پینگ کاستوم گیم چگ می کنم میگه 150 میرم تو بازی میشه 240 یا 370 مثل بازی قبلی
صبادر باهوشه :) چه جوری این کارو می کنه :)؟
100% مشکل پینگ بالا شما دوست عزیز از نت نیست بلکه از pc خودت هست من یه لینک بهت میدم تمام کارهایی که گفته رو مو به مو انجام بده ببین چقدر پینگ میاد پایین:n16: اینو 3 ساعت گشتم واست پیدا کردم و اگه نظرات رو هم ببینی ملت همه جواب گرفتن امیدوارم شما هم جواب بگیری

kamron_devil
20-02-2015, 19:38
من تست می کنم جوابش رو بهت میگم
یک پیغام هم بهت خصوصی میدم برای تشکر :n10:

kamron_devil
20-02-2015, 20:58
اقا دستت درد نکنه ولی یکسریش که برای این بود که ویندوز سبک تر بشه و بازی بهتر اجرا بشه ( حالت افلاین ) اونها که هیچی
اون یکی های دیگه هم من انجام دادم دیگه کانکشنم ارور میداد
ولی اون 2تا برنامه رو نگه داشتم.حالا تو بازی میرم تست می کنم ببینم فرقی می کنه یا نه. تو چند روز اخیر معلوم میشه
به هر حال مرسی :) :n18:

kamron_devil
20-02-2015, 21:02
خوب من تست کردم
اثری نداره :)
بابا صبادزده من میگم تو میگی نه :)

Gregar
20-02-2015, 21:34
دوستان از چه روشهایی میشه تو این بازی کسب درامد کرد ؟ فقط boost کردن ؟

100% مشکل پینگ بالا شما دوست عزیز از نت نیست بلکه از pc خودت هست من یه لینک بهت میدم تمام کارهایی که گفته رو مو به مو انجام بده ببین چقدر پینگ میاد پایین:n16: اینو 3 ساعت گشتم واست پیدا کردم و اگه نظرات رو هم ببینی ملت همه جواب گرفتن امیدوارم شما هم جواب بگیری

اگه خارج بودیم قطعا زیاد بودن پینگ از pc خودمون بود . اما متاسفانه اینجا ایرانه . موردهای خاصی فقط مشکل پینگ ندارن .

kamron_devil
20-02-2015, 22:55
اقا این برنامه لول سامانر هستش
مثل اینکه میشه ریپل کل بازی هایی که تاحالا کردی رو دانلود کرد دید ولی وقتی میزنم مثلا یکی از بازی هام رو دانلود کنه ارور میده
زده ایمپورت کد اصلا کد از کجا بیاریم؟
بعد این سیو ریپلیش چقدر حجم کم می کنه؟ من 50 گیگ میگیرم 1 ساله ولی 6 ماهه تموم میشه :)

kamron_devil
20-02-2015, 22:55
اقا راستی کسی میدونه این قضیه افک که 5 دقیقه من هر بازی تو نوبت هستم قرار تا کی باشه ؟ :n09:

kamron_devil
20-02-2015, 23:22
این برنامه میگه پینگ 150 هستش ولی تو بازی 300 لول گولم زد

pharm
20-02-2015, 23:27

چرا اینجوری پست میدی؟؟؟
این 2 صفحه رو میتونستی تو یه پست همرو بگی بعد من که صبانت دارم چرا پینگ 110 هست؟ یه بار پینگم 87 هم رسید با صبانت خواهشا بس کن دیگه باو .... معلوم نیست چند تا malware دارن از اینترنتت استفاده میکنن یه بار ویندوز رو عوض کن لول بریز یا شاید تنظیمات مودمت خرابه؟.... اخه واقعا عجیبه هر روز همین مشکل ...
حالا یه بار خراب میشه برا ما فرداش درست میشه

kamron_devil
20-02-2015, 23:38
چرا اینجوری پست میدی؟؟؟
این 2 صفحه رو میتونستی تو یه پست همرو بگی بعد من که صبانت دارم چرا پینگ 110 هست؟ یه بار پینگم 87 هم رسید با صبانت خواهشا بس کن دیگه باو .... معلوم نیست چند تا malware دارن از اینترنتت استفاده میکنن یه بار ویندوز رو عوض کن لول بریز یا شاید تنظیمات مودمت خرابه؟.... اخه واقعا عجیبه هر روز همین مشکل ...
حالا یه بار خراب میشه برا ما فرداش درست میشه

ساکت باش جیگر

kamron_devil
20-02-2015, 23:40
به من گفت پینگ 150 هستش من رفتم تو بازی نگو 300 بود بد جکس رو باید راحت بزنم اون من رو زد. گفتم که این برنامه دروغ میگه استفاده نکنید

new evil
21-02-2015, 01:20
اگه خارج بودیم قطعا زیاد بودن پینگ از pc خودمون بود . اما متاسفانه اینجا ایرانه . موردهای خاصی فقط مشکل پینگ ندارن
تورنمنت توافقی بزار
پول بگیر 5 نفرو اول کن 3200 ار پی بگیرن
5 نفرو دوم
و به همین منوال

Apollo
21-02-2015, 01:24
به تخم چپ گرن که پینگت بالاست.
باور کن پینگ تخمی تو و بازی نکردن تو ربطی به این انجمن نداره که هی اسپم میکنی و یه عکس مسخره یک مگابایتی گذاشتی توی امضات که هر سری باید اون رو لود کنیم

R.I.P
21-02-2015, 07:01
باور کن پینگ تخمی تو و بازی نکردن تو ربطی به این انجمن نداره که هی اسپم میکنی و یه عکس مسخره یک مگابایتی گذاشتی توی امضات که هر سری باید اون رو لود کنیم
من که خیلی وقت پیش ignore کردمش شما ها هم همینکار رو بکنید :n16:

kamron_devil
21-02-2015, 14:20

همین که هستش. اسپم . ببخشید این انجمن همش بجث های مهم میشه من مزاحم شدم. بشین سر جات ساکت باش. نیا ناراحتی جیگر :n25:

kamron_devil
21-02-2015, 14:20
من که خیلی وقت پیش ignore کردمش شما ها هم همینکار رو بکنید :n16:

آره موافقم. همین خوبه. تو هم خوبی :)

البته من موافقم که یکمی زیادی پست دادم

ولی بعضی هاش هم مفید هستش. مثلا ممکنه دوستان همین برنامه رو دانلود کنند و برن تو بازی و مثل من گول بخورن و پینگشون بالا باشه و ...
در کل سعی می کنم پستم رو کم کنم که این انجمن مفید و بحث های علمی تخصصیش یک موقع دچار مشکل نشه

kamron_devil
21-02-2015, 15:09
اقا یک چیز جالب در مورد این افک شدن و مجازات ریوت بهتون بگم :)
من چون نتم در نیستش و دی سی نمیشه و ریپورت شدم خوب ریوت منو مجازات کرد و وقتی می خواستم تو بازی برم باید 5 دقیقه منتظر میشدم
دیروز هر چی بازی می خواستم بکنم اینطوری بود
الان رفتم بازی کنم دیدم این قضیه تموم شده.
یعنی من کلا 1 روز و میشه گفت مثلا 7 8 بازی باید 5 دقیقه صبر می کردم
بیخود نیست ملت تو بازی با خیال راحت افک میشن =))

new evil
21-02-2015, 15:51
حالا هی بگید (( استاد )) بد بود ترول بود افک بود فیدر بود etc
ناراحتش کردید حالا تحویل بگیرید

Gregar
21-02-2015, 17:14
به من گفت پینگ 150 هستش من رفتم تو بازی نگو 300 بود بد جکس رو باید راحت بزنم اون من رو زد. گفتم که این برنامه دروغ میگه استفاده نکنید

تو لااقل میتونی LOL بزنی . منو چی میگی ؟ الان سه روزه مشهد داره بارون میاد . دو روزه که LOL نزدم . هر چند بارون خوبه اما جلوی LOL بازی کردنمون رو میگیره :n03:

kamron_devil
21-02-2015, 18:14
تو لااقل میتونی LOL بزنی . منو چی میگی ؟ الان سه روزه مشهد داره بارون میاد . دو روزه که LOL نزدم . هر چند بارون خوبه اما جلوی LOL بازی کردنمون رو میگیره :n03:

جالبه
برای منم یک موقع بارون میاد نتم قاطی پاتی میشه. پس برای همه اینجوریه
جای دیگه ای اس پیش رو امتحان نکردی؟ رگبار تایم اوتی تو البته صبا هم یک موقع اینجوریه ولی من اهمین نمیدم بازی می کنم یکجور باهاش کنار میام :n19:

Gregar
21-02-2015, 18:32
جالبه
برای منم یک موقع بارون میاد نتم قاطی پاتی میشه. پس برای همه اینجوریه
جای دیگه ای اس پیش رو امتحان نکردی؟ رگبار تایم اوتی تو البته صبا هم یک موقع اینجوریه ولی من اهمین نمیدم بازی می کنم یکجور باهاش کنار میام :n19:

نه . فقط و فقط ثابت شده که مخابرات مشهد این قضیه واسش صدق میکنه :n02: زمانی که بارون میاد پینگها افتضاح میشن و زمانی که برف میاد علاوه بر پینگ ، سرعت دانلود هم به شدت میاد پایین :n03:

loten
21-02-2015, 20:06
برنامه lol replay قانونی هستش؟
استفاده از این برنامه برای دوباره دیدن باری خودت مشکلی درست نمی کنه؟

GL & HF
21-02-2015, 21:21

Wtf اینجا 1 متر برف باریده هیچ تاثیری نذاشته چطوری یکم بارون اوضاع نته شمارو داغون کرده:n04:

GL & HF
21-02-2015, 21:35
آره موافقم. همین خوبه. تو هم خوبی :)

البته من موافقم که یکمی زیادی پست دادم

ولی بعضی هاش هم مفید هستش. مثلا ممکنه دوستان همین برنامه رو دانلود کنند و برن تو بازی و مثل من گول بخورن و پینگشون بالا باشه و ...
در کل سعی می کنم پستم رو کم کنم که این انجمن مفید و بحث های علمی تخصصیش یک موقع دچار مشکل نشه
اینجا هیچ بار مثبتی نداره تا میای راجب یک چمپی نظر بقیه رو بدونی با تبادل نظر کنی مثلا رنگار ملت میان فک میکن نوبی بیش نیستی که 2 روز نشده اومدی صاحب نظر شدی در صورتی که اینجور نیست زمانی که تو سیزن 3 بالاتر از دایموند رنکی نداشتیم من خودم دایموند 1 بودمو هنوزم هستم حتی بیشتر از دایموند . اما اینجا تا میای چیزه جالبی بگی یا نبادل نظر کنی فک میکنن یا ترولی یا داری خودت رو بالاتر از بقیه میبینی شما هم راحت باش . تو همچین انجمنی باید اومد فقط گله کرد چون اگه از بازی صحبت کنی فک میکنن ترول هستی . واست مثال هم میزنم شخصی مثل Egorlord که میاد تو این انجمن چند وقت پیش همینجا به من گفت ترولی بیش نیستی چون میری رنگار جنگل بازی میکنی در صورتی که امسال 3 تا جنگل برتر سال تو سایت LoLesport معرفی شد که تو راس اونا رنگار/لی سین / کازیکس . بودن حالا باز بعضیا میاد میگن باز ترول کرد چرت گفت پس اگه فکر میکنید ترول هست برین بازی فینال مسابقات رو ببینید . همونجا گزارشگر بازی میگه که dandy بازی رو ترکوند . کلا از بحث خوارج شیم:n16:

Gregar
21-02-2015, 22:33
Wtf اینجا 1 متر برف باریده هیچ تاثیری نذاشته چطوری یکم بارون اوضاع نته شمارو داغون کرده:n04:

بارون که سهله . شانس اوردیم برف نباریده . وقتی برف میاد کلا نت پشت سر هم قطع میشه و سرعت دانلود هم به شدت میاد پایین . دیگه پینگ پیشکش . دیگه واسه مخابرات مشهد این قضیه اثبات شده . تو تاپیک مخابرات مشهد اگه سر زده باشی پستهای زیادی در همین باب موجوده :n02:

ولی دوستان جواب سوال منو ندادن . این قضیه مسابقات لن که تصاویرش هم همیشه تو خود کلاینت بازی موجوده چطوریاست ؟

-------------------------------------

ویرایش 1 : الان ساعت 10 صبحه . بارون از دیشب قطع شده و تازه داره دوباره شروع میشه . پینگ هم تقریبا خوب شده فعلا . اما باز LOL نمیدونم چرا لاگین نمیکنه ؟ ریوت باید از Dota یاد بگیره با اون سرورهاش . جالبه Status هم زده انلاین .

-------------------------------------

ویرایش 2 : چه جالب . اگه IE روی حالت افلاین باشه LOL لوگین نمیشه . چقدر به هم مربوطن :n02:

Fiddle
22-02-2015, 17:01
LOL اینو ببینین:n19:
اینم ببینید هـک RP و IP :n38:

Gregar
23-02-2015, 00:12

اینا رو خودت تست کردی میزاری اینجا ما رو وسوسه میکنی ؟ :n10:
جدا کار میکنه ؟ یه وقت بن نکنن :n03:

C0OPeR
23-02-2015, 14:17

این ها ویژوال هستن و مقادیر واقعی نیستند . در حقیقت اینگونه نرم افزارها (بد افزار ) میان مقادیر داخل رم رو تغییر میدن
مقادیر اصلی داخل سرور هستند که ما به اونها دسترسی نداریم .
بیشتر جنبه سرقت اطلاعات داره تا کار کردن برای کاربر

kamron_devil
23-02-2015, 16:29
اقا داشتک بازی یک وو رو اسپک می کردم وقتی رفتم لول اسکل ببینم که چندمیه دیدم نوشته
استریمیر بعد عکس تلویزیون گزاشته؟ جریانش چیه ؟

asgharpalang
24-02-2015, 08:58
دوستان ببخشید من نمیدونم چرا بعد بازی وقتی میبری میبازی دیگه صفحه اطاعات که نشون میده چقدر IP گرفتی و چند تا کشتی و .... باز نمیشه
برا شما پیش نیومده ؟
راه حلی هست ؟ !

kamron_devil
24-02-2015, 14:45
دوستان ببخشید من نمیدونم چرا بعد بازی وقتی میبری میبازی دیگه صفحه اطاعات که نشون میده چقدر IP گرفتی و چند تا کشتی و .... باز نمیشه
برا شما پیش نیومده ؟
راه حلی هست ؟ !

اون به این خاطر هستش که نتت یک تایم اوت داشته یا یک دی سی خفیف. به همین خاطر اون صفحه اسکیپ هست همینجا میمونه تا خسته شی اسکیپ کنی. عادیه

asgharpalang
25-02-2015, 08:47
اون به این خاطر هستش که نتت یک تایم اوت داشته یا یک دی سی خفیف. به همین خاطر اون صفحه اسکیپ هست همینجا میمونه تا خسته شی اسکیپ کنی. عادیه

آخه هر بازی اینجوری میشه ! تا حالا 10 تا بازی کردم باز نشده
چطوری اسکیپت کنم ؟!

Fiddle
25-02-2015, 08:49
Kassadin بازم نرف شد :n19:

N E X T
25-02-2015, 14:37
اپدیت چند مگابایته step 1 be 2?

kamron_devil
25-02-2015, 15:47
چطوری اسکیپت کنم ؟!

نمیدونم والا. نه خوذدش وقتی بازی تموم میشه یک صفحه میاد دیدی که یا باید صبر کنی تا صفحه هانر دادن ریپورت بیاد یا گزینه اسکیپ رو بزنی. نمیدونم مشکل لولت چیه. :-؟ تو نت یک سرچ بزن به خارجی ببین چیری میبینی؟

Kassadin
بازم نرف شد :n19:

دمشون گرم. چی چی بود. دنبالش می کنی 100 بار میپیره در میره. انشالا نیدالی رو هم نرف کنن. وای میسه تو بیسشون نیزه پرت می کنی. دنبالش می کنی حیون میشه در میره. بعد هم میزنیش به خودش هیل میده. اسم مستر یی بد در رفته ایزی چمپ

استپ یکش 190 تا به سلامتی :) دومیش نرسیدم هنوز

kamron_devil
25-02-2015, 15:53
حاجی من سرچ کردم خارجی ها هم همین مشکل رو داشتند. و متصفانه راه حل خاصی ندیدم. به نظرم یک ویندوز عوض بکن. خدا رو چه دیدی یکدفعه ای درست شد. ولی اگر بازم درست نشد. یا اون لولی که 4 گیگ بود یکی از دوستان اپلود کرده بودن رو دانلود کن و بعد مجبوری آپدیت هم بکنی که خودش دوباره 1 گیگ شاید اپدیت بخواد. یا اینکه به یکی از بچه های سایت بگی برات رایت کنه پست کنه.

البته یک چیزی بگم. وقتی مثلا نتت مثل ماله من تایم اون یا دی سی های خفیف هم داشته باشه اون صفحه بعد از بازی نمیاد
ولی گزینه اسکیپ میاد که میزنی بر می گردی به صفحه اول لول
درسته؟ مال تو اینجوریه دیگه؟ اون اسکیپ هست؟

اون گزینه ریپیر فایده نداره. الکی میزنی ریپیر می کنی بعد وسطش ارور میده. بعد الکی باید کلی آپدیت کنی. بهترین کار اون کاری بود که بالاتر گفتم

asgharpalang
25-02-2015, 18:34
اونو ولش !
patcher تو 99% گیر میکنه (یه مشکل قدیمی ) و بعد از کلی سکن بازم گیر میکنه ! چه کنم ؟ !!

kamron_devil
25-02-2015, 19:02
اونو ولش !
patcher تو 99% گیر میکنه (یه مشکل قدیمی ) و بعد از کلی سکن بازم گیر میکنه ! چه کنم ؟ !!

با فیتر شکن امتحان کن ببین درست میشه . ولی از اولش باید با فیتر بزاری

asgharpalang
25-02-2015, 19:36
هم با سایفون هم با فری گیت امتحان کردم نشد !

GL & HF
25-02-2015, 22:50
معلوم نیست چه گندی زده ریات fps بعد این پچ شده 20 خیلی ها همین مشکلو دارن کسی همچین مشکلی داره اینجا ؟:n28:

arash347
26-02-2015, 09:34
چطوری اسکیپت کنم ؟!

اگر بعد از بازی یه گزینه بنام skip نمایش داده میشه , باید چند ثانیه ( بستگی به سرعت نتت داره ) صبر کنی تا اطلاعات بازی لود بشه.

ولی اگه گزینه skip نمیاد و بعد بازی , مستقیماً وارد صفحه اصلی بازی (clinet) بشه مشکل از بازی هست و باید یا بازیتو repair کنی و یا از یه جا دیگه دوباره دانلودش کنی.

به احتمال زیاد مشکلت همون اولی هست.

step 1 : 197mb
step2 : 70mb

اونو ولش !

گیر میکنه ؟ یا اینکه error میده ؟ یا سرعت دانلود به صفر میرسه ؟

اگر ارور بده میشه حلش کرد ولی اگر فقط گیر میکنه مشکل از سرعت نت شماست.

asgharpalang
26-02-2015, 10:46
اگر بعد از بازی یه گزینه بنام skip نمایش داده میشه , باید چند ثانیه ( بستگی به سرعت نتت داره ) صبر کنی تا اطلاعات بازی لود بشه.

ولی اگه گزینه skip نمیاد و بعد بازی , مستقیماً وارد صفحه اصلی بازی (clinet) بشه مشکل از بازی هست و باید یا بازیتو repair کنی و یا از یه جا دیگه دوباره دانلودش کنی.

به احتمال زیاد مشکلت همون اولی هست.

step 1 : 197mb
step2 : 70mb

گیر میکنه ؟ یا اینکه error میده ؟ یا سرعت دانلود به صفر میرسه ؟

اگر ارور بده میشه حلش کرد ولی اگر فقط گیر میکنه مشکل از سرعت نت شماست.

داداش سرعت نتم عالیه هیچ مشکلی نداره
بعد از یکلی اسکن (حدود 8000 فایل ) بعد 5 Mb آپدیت میاد به 2.8MB که میرسه کم کم سرعت کم میشه و یک ارور میده که ارور زیر رو میده و وقتی کنتینیون میزنم بازم گیره !
این مشکل قبلا هم برام پیش اومده بود حدود 6 ماه پیش به خاطر دانلود فایل miss furtone که فیلتر بود و دانلود نمیشد.
ولی الان با فیلتر شکنم که امتحان میکنم نمیشه!
عکس ها رو نگا کنین میفهمین:

مشکل قدیمی :

Fiddle
26-02-2015, 11:32
ریتو داره رو urgot کار میکنه گفته میخوایم urgot ای بسازیم که اولین بن رنکت ها باشه که ما مجبور بشیم نرفش کنیم :n02:trolololo

التی yorick هم دارن تغییر میدن
ranked Teambuilder هم دارن روش کار میکنن ولی خیلی طول میکشه تا بیاد

asgharpalang
26-02-2015, 12:11
غلط کردن yorick رو تغییر بدن من همینجوری عاشقشم

asgharpalang
26-02-2015, 12:27
بعد از یکلی اسکن (حدود 8000 فایل ) بعد 5 Mb آپدیت میاد به 2.8MB که میرسه کم کم سرعت کم میشه و یک ارور میده که ارور زیر رو میده و وقتی کنتینیون میزنم بازم گیره !
این مشکل قبلا هم برام پیش اومده بود حدود 6 ماه پیش به خاطر دانلود فایل miss furtone که فیلتر بود و دانلود نمیشد.

مشکل قدیمی :

kamron_devil
26-02-2015, 14:24

بهت پیغام دادم احتمالا اوکی میشه.

pharm
26-02-2015, 14:27
دوستان میگن riot به همه یه skin مجانی داده من خیلی وقت بود نرفته بودم جریان چیه؟
میگن فقط باید یه اکانت داشته باشی یعنی الان بهم داده؟

namx
26-02-2015, 16:00
الان برای من 700 مگ اپدیت اومد .. اونم فقط پارت 1 .. چی شده ؟ چه خبره هر روز اپدیت ...

S.R Download
26-02-2015, 16:00
سلام دوستان لانچر من روی 2 Files Scanned گیر میکنه چیکار کنم ؟؟؟؟؟ :n28: