PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

mehdi951
21-12-2014, 10:23
برا من که اپدیت نیومده

kamron_devil
21-12-2014, 12:55
سلام

میخواستم ببینم توی 2015 همه ی رنکها ریست میشه؟؟ یعنی الان هرچی بازی کنیم دیگه فایده نداره؟؟

شما اگر تازه 30 شدی اصلا رنک بازی نکن و سیسن بعد که شروع شد 1 ماه صبر کن بعد بازی کن. اگر 6 تا ببری راحت 2سیلور 3 چیزی میشی

BHMthe
21-12-2014, 16:03
اقا لول من 2تا سرور آمریکا و اروپاست حجمش 28 گیگ هستش
من موندم یعنی 2 تا سرور 14 گیگ اضافه میشه؟
گزاشتم ریپر بشه که وسطش یک ارور هم داده بود.
میگم bhtme سرور امریکا رو هم بزار آپدیت شه اگر با هم فرقی نداشته باشند 10 مگ اپدیت میکنه. بعد دوباره زحمت آپش رو بکشی داتنلود کنیم. مرسی

Patch 4.21 آخرین آپدیت 11 دسامبر 2014
( فعال بر روی سرور های EU West - North America - EU Nordic & East )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک بازی اعتیاد آور به سبک استراتژیک اما متفاوت با قابلیت های جدید به عنوان مثال شما در هنگام بازی در هر کجا از نقشه که باشید دکمه b را بزنید و به خانه برگردید و خودتان را ریکاوری نمایید ، موضوع بعدی این است که حریف های شما به آسانی از بین نمیروند پس باید تلاش بیشتری انجام دهید نکته دیگر این است که شما اگر از بین بروید جریمه نمیشوید و از پولتان کسر نخواهد شد همین نکات است که بازی را متفاوت کرده استنو آوری های این بازی تمامی ندارد با هر قهرمانی که انتخاب کرده اید و وارد نبرد شده اید امتیاز کسب می کنید و مهارت هایتان بیشتر می شود و منتظر قابلیت های فردی بیشتری باشید اگر امتیازتان زیاد شود میتوانید قهرمانان بیشتری را در اختیار داشته باشید و تجربه ای متفاوت از جنگ را داشته باشید ، بازی گرافیک قابل توجهی دارد و کاملا رضایت بخش می باشد شما میتوانید لباس های جدید را با پول خریداری نمایید در ضمن توجه کنید که این بازی طولانی ترین بازی قرن شناخته شده است که امیدواریم از آن لذت ببرید.

سیستم مورد نیاز :
Windows: Microsoft Windows XP SP3, Windows Vista SP1 and Windows 7
Processor: Pentium 4 2 GHz
Oper.pamyat: 1 GB of RAM
Video card with 128 MB, DirectX 9.0c compatible
Hard disk: 4 GB of free space
Sound. Device. 16-bit compatible with DirectX, DirectX 9.0c

( فعال بر روی سرور های EU West - North America - EU Nordic & East )

پسورد : persianbam.ir
لینک منبع : پرشین بام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] b%8c-%d9%84%db%8c%da%af-%d8%a7%d9%81%d8%b3%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%a9)

دانلود به صورت پارت های 1 گیگابایتی :
دانلود پارت 1 : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت 2 : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت 3 : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت 4 : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kamron_devil
21-12-2014, 22:03
اقا شماها هم دی سی میشید یا من چون صبا دز دارم اینطوریه؟
دی سی میشه هر 3 4 دقیقه
بعد 4 5 ذقیقه وصل نیمشه. بعد همین اش کاسه

kamron_devil
21-12-2014, 22:08
هر 1 دقیقه یا کمتر دی سی میشم بعد 2 3 دقیقه یا بیشتر هم وصل نمیشه کلا لول

kamron_devil
21-12-2014, 22:10
خوب به لطف خدا و صبا در من لیور بوستر گرفتم I agree زدم
خدا رو شکر
صبا نت موفق شد
برید صبانت بگیرید. خیلی خوبه

legendarymahdi
22-12-2014, 12:52
اغا من سکته ناقص همین جا

سر خاکمم یه سری بزنین

legendarymahdi
22-12-2014, 12:59
سلام خوبی منم مشکل تو رو داشتم الکی شارژت رو حروم نکن از یکی که لول را داره اپدیتشو بگیر بزار شاید درست بشه البته اگه اینکارا نکردی

بعد از من درست شد حالا از شما را نمیونم

kamron_devil
22-12-2014, 16:12
سلام خوبی منم مشکل تو رو داشتم الکی شارژت رو حروم نکن از یکی که لول را داره اپدیتشو بگیر بزار شاید درست بشه البته اگه اینکارا نکردی

بعد از من درست شد حالا از شما را نمیونم

الان با منی؟ مرسی ولی آپدیت کردم رفت :) به خاطر اون ریپیر قاطی کرده بود الکی 300 مگ از سارژم رفت.

legendarymahdi
22-12-2014, 17:55
ok mammon .................................................. ..............................

legendarymahdi
22-12-2014, 18:15
فقط انلاینه

kamron_devil
22-12-2014, 22:40
اقا من جدیدا اصلا لول بهم حال نمیده چه ببرم چه ببازم. شما هم همینطوریذ؟

s-arash
23-12-2014, 10:45
اقا من جدیدا اصلا لول بهم حال نمیده چه ببرم چه ببازم. شما هم همینطوریذ؟

شما LoL بازی نمی کنی
کار شما فقط بازی با اعصاب و روانت سر هیچ و پوچ هست
نه تنها LoL ، به شما هیچ بازی PvP دیگه ای هم حال نمیده :)

legendarymahdi
23-12-2014, 20:08
ممنون دانلودش کردم

kamron_devil
23-12-2014, 22:44
شما LoL بازی نمی کنی
کار شما فقط بازی با اعصاب و روانت سر هیچ و پوچ هست
نه تنها LoL ، به شما هیچ بازی PvP دیگه ای هم حال نمیده :)
یکجورایی درست میگی
:)

legendarymahdi
24-12-2014, 00:07
سلام میگم یه فیلتر شکن خوب معرفی کنید میخوام دان کنم اگه کسی سایت هم بزاره یا لینک ممنون میشم

البته برا pc

GL & HF
24-12-2014, 00:48
امروز داشتم با اکانت یه بنده خدای بازی میکردم تو رنک ( بوست ) چنان پنتا کیلی گرفتم غیر ممکن قشنگ 1به 5 زدمشون ملت کف کردن اینم عکسش البته اسم بنده خدا رو سیاه کردم که ریا نشه:n02::n31:

R.I.P
24-12-2014, 02:34
امروز داشتم با اکانت یه بنده خدای بازی میکردم تو رنک ( بوست ) چنان پنتا کیلی گرفتم غیر ممکن قشنگ 1به 5 زدمشون ملت کف کردن اینم عکسش البته اسم بنده خدا رو سیاه کردم که ریا نشه:n02::n31:

اسمه اون رو سیاه کردی اسم بقیه رو هم باید سیاه میکردی دیگه IQ:n31:

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

ریا شد!
اکانت خودته که...:n31:

BHMthe
24-12-2014, 09:44
سرویس کاهش پینگ لیگ افسانه های کهن | تحویل آنی

درباره کاهش پینگ تایم اینترنت

پینگ Ping سرور 1 : زیر 100
یکی از مشخصه های اصلی و مورد نیاز اینترنت برای بازی آنلاین ، پینگ (Ping) آن می باشد.
پینگ تایم در واقع مدت زمان رسیدن بسته های اطلاعاتی بین 2 سرور می باشد. که به عوامل متعددی در شبکه بستگی دارد. هرچه این مدت زمان کمتر و منظم تر باشد، کیفیت سرویس برای بازی آنلاین بالاتر می رود.
با دریافت اشتراک این شبکه ، کاربران قادر خواهند بود بازی آنلاین خود را در هر کجای کشور و با هر سرویس اینترنتی و تکنولوژی (به غیر از وایمکس) ، به راحتی و بدون تاخیر بازی کنند. با اتصال به این شبکه ، پینگ تایم اینترنت کاربر 2 تا 3 برابر کاهش خواهد یافت.

سرویس کاهش پینگ مناسب برای :
League Of Legends - World Of Warcraft - DOTA2 - Heroes Of Newerth - Counter Strke Global Offensive - Battlefield - Call of Duty - World Of Tanks
و تمامی گیم های آنلاین

تعرفه های سرویس :

مدت زمان
سرعت اتصال
حجم
قیمت

بدون محدویت
نامحدود
1 گیگابایت
2500 تومان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بدون محدویت
نامحدود
3 گیگابایت
8000 تومان

بدون محدویت
نامحدود
5 گیگابایت
11000 تومان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بدون محدویت
نامحدود
8 گیگابایت
18000 تومان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بدون محدویت
نامحدود
10 گیگابایت
25000 تومان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بدون محدویت
نامحدود
12+5 گیگابایت
44000 تومان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کانکشن اتصال کاهش پینگ برای سیستم عامل ویندوز ( لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

یوزر تست : pblol.ir - پسورد : test

خرید سرویس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پشتیبانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ghmr1368
24-12-2014, 11:28
نخرید که یوزر پس نمیده پشتیبانیشم سره کاریه دزدی تو روزه روشن !!!!

Rmin
24-12-2014, 14:04

یکی از مشخصه های اصلی و مورد نیاز اینترنت برای بازی آنلاین ، پینگ (Ping) آن می باشد.
پینگ تایم در واقع مدت زمان رسیدن بسته های اطلاعاتی بین 2 سرور می باشد. که به عوامل متعددی در شبکه بستگی دارد. هرچه این مدت زمان کمتر و منظم تر باشد، کیفیت سرویس برای بازی آنلاین بالاتر می رود.
با دریافت اشتراک این شبکه ، کاربران قادر خواهند بود بازی آنلاین خود را در هر کجای کشور و با هر سرویس اینترنتی و تکنولوژی (به غیر از وایمکس) ، به راحتی و بدون تاخیر بازی کنند. با اتصال به این شبکه ، پینگ تایم اینترنت کاربر 2 تا 3 برابر کاهش خواهد یافت.

League Of Legends - World Of Warcraft - DOTA2 - Heroes Of Newerth - Counter Strke Global Offensive - Battlefield - Call of Duty - World Of Tanks
و تمامی گیم های آنلاین

تعرفه های سرویس :

مدت زمان
سرعت اتصال
حجم
قیمت

بدون محدویت
نامحدود
1 گیگابایت
2500 تومان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بدون محدویت
نامحدود
3 گیگابایت
8000 تومان

بدون محدویت
نامحدود
5 گیگابایت
11000 تومان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بدون محدویت
نامحدود
8 گیگابایت
18000 تومان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بدون محدویت
نامحدود
10 گیگابایت
25000 تومان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بدون محدویت
نامحدود
12+5 گیگابایت
44000 تومان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کانکشن اتصال کاهش پینگ برای سیستم عامل ویندوز ( لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )

خرید سرویس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پشتیبانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حداقل اکانت تست رو درست میزاشتی مومن

T.Eftekhari
24-12-2014, 14:05

و تمامی گیم های آنلاین

تعرفه های سرویس :

مدت زمان
سرعت اتصال
حجم
قیمت

بدون محدویت
نامحدود
1 گیگابایت

بدون محدویت
نامحدود
3 گیگابایت
8000 تومان

بدون محدویت
نامحدود
5 گیگابایت

بدون محدویت
نامحدود
8 گیگابایت

بدون محدویت
نامحدود
10 گیگابایت

بدون محدویت
نامحدود
12+5 گیگابایت

من این آقا رو می شناسم اهل این حرف ها نیست احتمالا مشکلی تو برنامه نویسی ش بوده
شما هم اگه خریدی یه خورده صبر کن اگه مشکل ت حل نشد من خودم ضامن پولت برگرده

ghmr1368
24-12-2014, 14:26
وقتی هنوز اماده نیستی میتونی صبر کنی چند بار تست کنی !!!

T.Eftekhari
24-12-2014, 14:38
وقتی هنوز اماده نیستی میتونی صبر کنی چند بار تست کنی !!!

حالا عجله کرده دیگه
چی شد یوزر پس واستون ارسال شد ؟

BHMthe
24-12-2014, 14:38

با عرض پوزش فراوان دوست عزیز متاسفانه مشکل در قسمت کارت های مجازی 1 گیگ وجود داشت

تمامی موارد بررسی و ارسال گردید.

دوستان عزیز اگر مشکلی در قسمت کانکت داشتین میتونید به قسمت پشتیبانی سرویس
شماره و یا تصویر ارور ارسال کنید

پشتیبانی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا به آی دی : BHMthe@yahoo.com در ارتباط باشید

عملکرد این سرویس بر روی بستر اینترنت سایر شرکتها چگونه است؟
این سرویس عموما عملکرد فوق العاده و ایده آلی بر روی پینگ تایم اینترنت شرکتها ارائه دهنده خدمات اینترنت بیسیم (ISP) و شرکتهای ارائه دهنده خدمات بر روی خط تلفن (PAP) در سراسر کشور دارد.تنها محدودیت این سرویس بر روی اینترنت WiMax می باشد.

GL & HF
24-12-2014, 14:45

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

ریا شد!

عزیرم شما با اکانت ملت چیکار داری الان ریا شد:n08::n19::n10:

BHMthe
24-12-2014, 15:03

اکانت تست مشکلی نداره و کاملا تست شده

سرویس با یوزر و پسورد ها بدون مشکل کار میکنن

تنها مورد در قسمت فروش کارت مجازی یک گیگ بود که پس از اعلام ، بررسی و برطرف شد
مشخصات اکانت به مورد نظر به ایمیل ghmr1368 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز ارسال شد

kamron_devil
24-12-2014, 15:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط BHMthe [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و تمامی گیم های آنلاین

تعرفه های سرویس :

مدت زمان
سرعت اتصال
حجم
قیمت

بدون محدویت
نامحدود
1 گیگابایت

بدون محدویت
نامحدود
3 گیگابایت
8000 تومان

بدون محدویت
نامحدود
5 گیگابایت

بدون محدویت
نامحدود
8 گیگابایت

بدون محدویت
نامحدود
10 گیگابایت

بدون محدویت
نامحدود
12+5 گیگابایت

معمولا این اکانت های کاهش پینگ زمانی خوبه که نت شما دز نباشند و شما تایم اوت نداشته باشی. ( جالبه بدونی الان که داشتم این متن رو می نوشتم تایم اون سگی زد و متنم پرید دارم دوباره مینوسیم )
به اینکه اگر مثل صبا دز تایم اوت سگی داشته باشی تو بازی دی سی میشه و شما باید از کل بازی خارج شی و دوباره لوگین کنی
یعنی تو یک بازی با نت مثل من باید 10000 بار ری لوگین کنی
حالا ماله شما با تایم اون چهجوریه؟

legendarymahdi
24-12-2014, 16:10
.................................................. ...........

oO

BHMthe
24-12-2014, 17:48
معمولا این اکانت های کاهش پینگ زمانی خوبه که نت شما دز نباشند و شما تایم اوت نداشته باشی. ( جالبه بدونی الان که داشتم این متن رو می نوشتم تایم اون سگی زد و متنم پرید دارم دوباره مینوسیم )
به اینکه اگر مثل صبا دز تایم اوت سگی داشته باشی تو بازی دی سی میشه و شما باید از کل بازی خارج شی و دوباره لوگین کنی
یعنی تو یک بازی با نت مثل من باید 10000 بار ری لوگین کنی
حالا ماله شما با تایم اون چهجوریه؟

میتونید از اکانت تست استفاده کنید.

برای مثال : پینگ مخابرات بین 250 الی 265 است. / با استفاده از این سرویس به زیر 100 کاهش می یابد / بین 93 الی 106

Rmin
24-12-2014, 18:16
میتونید از اکانت تست استفاده کنید.

برای مثال : پینگ مخابرات بین 250 الی 265 است. / با استفاده از این سرویس به زیر 100 کاهش می یابد / بین 93 الی 106

چه جوری این اکانت تست رو امتحان کنیم 20 30 ثانیه بیشتر نیست سریع دی سی میشه

Fiddle
24-12-2014, 18:34
چیزی هنوز اختراع نشده که تایم اوت رو کم کنه؟
پینگ بین 90 تا 120 پرِ تایم اوت...
یعنی حاضر بودم پینگم 300 باشه ولی تایم اوت نداشته باشم :n14:

T.Eftekhari
24-12-2014, 19:02
من 2-3 ماه دارم کاهش پینگ استفاده می کنم تایم اوت رو کاملا می بره پینگ رو هم خیلی بهتر می کنه
کلا بازی زیر رو می شه البته اگر نت با داخل کشور مشکل نداشته باشه
اگر بازی های آنلایی که سرور اش تو ایرانه راحت بازی می کنی با یه کاهش پینگ مشکلت با خارج هم حل می شه

Fiddle
24-12-2014, 22:00
من 2-3 ماه دارم کاهش پینگ استفاده می کنم تایم اوت رو کاملا می بره پینگ رو هم خیلی بهتر می کنه
اگر بازی های آنلایی که سرور اش تو ایرانه راحت بازی می کنی با یه کاهش پینگ مشکلت با خارج هم حل می شه

نه بابا یه دفعه یه کاهش پینگ گرفتم که مثلا تایم اوتم رو کم کنه هم پینگم رو زیادتر کرد هم تایم اوتمو ...

T.Eftekhari
24-12-2014, 22:40
نه بابا یه دفعه یه کاهش پینگ گرفتم که مثلا تایم اوتم رو کم کنه هم پینگم رو زیادتر کرد هم تایم اوتمو ...

ببین کل مشکل پینگ ما خروج پکت از کشور حالا دلیل ش رو ولش بخاطر هیمن برنامه های مثل پینگ زیپر و بتل گراند این ها واسه ما جواب نمی دن

از هرجا می خوای بگیری تست ش رو بگیر تست کن

تو بازهای آنلاین داخل مثل کانتر و جی تی ای و دوتا مشکل نداری ؟

اگر نداری اگر سرور یارو خوب باشه مشکلی پیش نمیاد

ghmr1368
24-12-2014, 22:54
اقا درست شد مرسی که رسیدگی کردین مشکلی نداره من پینگم 160 بود که اومده رو 90

BHMthe
24-12-2014, 23:32
چه جوری این اکانت تست رو امتحان کنیم 20 30 ثانیه بیشتر نیست سریع دی سی میشه

اکانت pblol.ir برای تست اتصال و دیدن میزان کاهش پینگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما است.

برای استفاده در بازی های آنلاین میتوانید اکانت های تست با حجم های 100 و 500 مگابایت خرید نماید.

msgcpp
25-12-2014, 01:54
ریا شد!

loooooool

کلی ریا شد :n08:

msgcpp
25-12-2014, 01:57
سرویس کاهش پینگ کاملا جواب داد برای من
4 دست با پینگ 140 بازی کردم، بدون تایم اوت!

mehdi951
25-12-2014, 08:02
والا من تاحالا پینگم نرفته بالا دویست به غیر از وقتی که دانلود می کنم بیشتر مواقع صدو بیسته نمی دونم مال شما چه جوریه که با کاهش پینگ تازه می شین صدو چهل
البته یک مشکلی تو تایم اوت دارم دقعه اولی که وارد بازی می شم تو یک روز بعد از چهار دقیقه از بازیم تا حدود ده دقیقه دقیقه تایم اوت می ده من مودمو ریست می کنم از بازی می رم بیرون دوباره لاگین می کنم کلا دیگه بازیم بدون تایم اوته حتی برای دستای بعدیش تا اخر همون روز

Dark_Priest
25-12-2014, 10:12
اکانت pblol.ir برای تست اتصال و دیدن میزان کاهش پینگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شما است.

برای استفاده در بازی های آنلاین میتوانید اکانت های تست با حجم های 100 و 500 مگابایت خرید نماید.

من که زدم هیچ فرقی نکرد ؛ بدترم شد :n02: پینگم 164 بود شد 180 :n04:

msgcpp
25-12-2014, 12:18
والا من تاحالا پینگم نرفته بالا دویست به غیر از وقتی که دانلود می کنم بیشتر مواقع صدو بیسته نمی دونم مال شما چه جوریه که با کاهش پینگ تازه می شین صدو چهل
البته یک مشکلی تو تایم اوت دارم دقعه اولی که وارد بازی می شم تو یک روز بعد از چهار دقیقه از بازیم تا حدود ده دقیقه دقیقه تایم اوت می ده من مودمو ریست می کنم از بازی می رم بیرون دوباره لاگین می کنم کلا دیگه بازیم بدون تایم اوته حتی برای دستای بعدیش تا اخر همون روز

تا حالا با پینگ 140 بازی نکرده بودم، خیلی فاز میده
با همین پینگ 350 سیلور شدم بزور ...

new evil
25-12-2014, 21:55
پینگ منو از 123 کردش 123

msgcpp
26-12-2014, 10:39
سرویس کاهش پینگ هم که قطع شد از دیشب،
اینم از این :n15:

arash347
26-12-2014, 11:19
دوستان لطفاً یه سایت معرفی کنید که اصطلاحات داخل بازی رو بطور کامل توضیح بده.

مثلاً ap , adc , supp , jung ,

ممنون

pancha73
26-12-2014, 11:30
همین جا بپرس دوستان حرفه ای هستند درجا جوابتو کامل میدن :n02:

kamron_devil
26-12-2014, 14:30
اقا این تعطیلات کریس مس که تموم میشه؟
وقتی تعطیل باشه بچه های نوب ترول توکسیک میریزن تو بازی :n20:

BHMthe
26-12-2014, 14:39
من که زدم هیچ فرقی نکرد ؛ بدترم شد :n02: پینگم 164 بود شد 180 :n04:

حد فاصله ISP شما به سرور سرویس ها هست.
تو بقیه سایت های کاهش پینگ به این صورت هست

ممنون

برای رسیدن جواب سوالاتتون میتونید در این انجمن و انجمن تخصصی لیگ افسانه های کهن forum.leagueoflegunds.ir مطرح کنید.

درباره ap , adc , supp , jung توضیحات کامل داده شده

سرویس کاهش پینگ هم که قطع شد از دیشب،
اینم از این :n15:

قطع شدن سرویس شما به دلیل اتمام حجم تعیین شده است.

ارور 691 به این منظور میباشد.

در انجمن اعلام شده برای ورود به پنل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و پشتبانی سرویس

sauronn
26-12-2014, 21:57
من از پینگ باز سرویس کاهش پینگ گرفتم خیلی عالی بود پینگ از 260 شد 150 لگ و دیلی هم ندارم خیلی خوبه

kamron_devil
27-12-2014, 16:55
آقا من واقعا برای این فروم متاسفم میاند به ما اخطار میدند که فعلیتت مشکل داره!!! میدونم مشکلش اینه که جواب مردم را میدم و مشکلشون را حل میکنم
حالا کسی نیمده جواب این بنده خدا را بده و اینا فعالیتشون مشکل نداره عجــــــــــــــب
داداش معانیش میشه اینا که این زیره:
jung: just unknown noob gang
supp: sure under por.n people
adc: an dance christmas
ap: apply por.n
:n12:
این چرت پرت ها چیه

ممنون
ببین دوست عزیز ما تو بازی 3 جهت مسیر داریم
یکی که میره بالا هیچی
یکی میره وسط که ap = ability power یعنی چمپ های که اسپل و جادو دارند و مانایی هستند مثلا زیگز فیز لبلانک البته بعضی ها شون هم مانا ندارند مثلا کاتارینا. اینها وسط میرن
adc = atack damage carrier یعنی کسی که ایتم اتکی می بنده و میره پایین و رنجدار هستش.
sup = support کسی که میره پیش ای دی سی و معمولا وارد میخره و سعی می کنه به ای دی سی هلس بده و پاچه خواریش رو بکنه تا اون پول در بیاره و دشمنان رو بکشه. یا اگر مثلا دشمن تیری چیزی انداخت ساپ میپره جلو و خودش رو فدا می کنه
jungle که کسی هستش که میره جنگل
اگر شما تازه این بازی رو شروع کردی جنگل رو بیخیال شو فعلا
می تونی ساپ بازی کنی یا مثلا تاپ بری. وسط هم سخته برات فعلا.
و سعی کن 2تا چیز رو تو بازی قوی کنی.
یکی زیاد روی مینی مپ نگاه کن. یعنی هر 1 ثانیه نگاه کن که جنگلر دشمن نیاد بکشتت. دوم اینکه سعی کنی فقط زمانی یونیت رو اتک کنه که بمیره و سعی کن سی اس ات ( یعنی همون نعداد یو نیتی که کشتی ) بره بالا که پول دربیاری و ایتم بخری.

Rmin
28-12-2014, 00:10
سلام
بچه ها توروخدا یکی کمک کنه موقع اسپکت بازی اینجوری ارور میده 2 هفته اس قبلا اینجوری نبود تو خود بازی هم هیچ مشکلی نداره فقط موقع اسپکت ویندوز عوض کردم بازی رو دوباره نصب کردم اما درست نشد که نشد..

Fiddle
28-12-2014, 01:43
سلام
بچه ها توروخدا یکی کمک کنه موقع اسپکت بازی اینجوری ارور میده 2 هفته اس قبلا اینجوری نبود تو خود بازی هم هیچ مشکلی نداره فقط موقع اسپکت ویندوز عوض کردم بازی رو دوباره نصب کردم اما درست نشد که نشد..

واسه منم یه مدت اینجوری بود خود به خود درست شد...

Rmin
28-12-2014, 12:46
واسه منم یه مدت اینجوری بود خود به خود درست شد...

کسی راه حل بهتری نداره؟؟

GL & HF
28-12-2014, 13:09
کسی راه حل بهتری نداره؟؟
عزیزم میتونی با یه تیکت به ریتو از ریشه مشکل رو حل کنی چیز خاصی هم نمیخواد که بگی فقط بگو موقع اسپکت اروره bug splat میده خودشون مشکل رو از ریشه بهت میگن:n16:

kamron_devil
28-12-2014, 15:21
اقا برای من اسپک کردن تو اروپا نیستش
ولی تو سرور آمریکا هستش
چه جوریاس؟:n25:

legendarymahdi
28-12-2014, 21:28
بجه ها دلتون اب من بدون کاهش پینگ چش نخورم ایشالا چند روزه پینگم 150 هست

یوهوووووووووووووووووووووو وووووووووو

GL & HF
28-12-2014, 22:11
بجه ها دلتون اب من بدون کاهش پینگ چش نخورم ایشالا چند روزه پینگم 150 هست

یوهوووووووووووووووووووووو وووووووووو
خشته نباشی پینگ من بودن کاهش پینگ تا 90 میاد پایین

kamron_devil
28-12-2014, 22:27
حدایا درسته ما تو ایران ماشالا 100000000000 مشکل داریم
ولی؟
خدا رو شکر ما تو اروپا به دنیا نیومدیم که مثل این اروپایی ها حروم زاده باشیم :)
من گفتم فکر کنم دفعه سوم کل تیم دشمن میان پایین
بعد ساپورتم منو ریپورت کرده وارنینگ میده :O

Rmin
28-12-2014, 22:28
عزیزم میتونی با یه تیکت به ریتو از ریشه مشکل رو حل کنی چیز خاصی هم نمیخواد که بگی فقط بگو موقع اسپکت اروره bug splat میده خودشون مشکل رو از ریشه بهت میگن:n16:

شما نمیتونی از قول من تیکت بزنی من نه بلدم نه زبانم خوبه خب..:n03:

kamron_devil
29-12-2014, 19:58
اقا اینترنت من یکدفعه 4 5 تا تایم اوت میشه و گاهی هم که کلا دی سی. باید ریلوگن کنم هی
برای کسی دیگه ای هم اینجوریه؟ یا طبق معمول از صبا....:n20:

Fiddle
29-12-2014, 20:57
Best Net IR

Rmin
29-12-2014, 22:04
اقا اینترنت من یکدفعه 4 5 تا تایم اوت میشه و گاهی هم که کلا دی سی. باید ریلوگن کنم هی
برای کسی دیگه ای هم اینجوریه؟ یا طبق معمول از صبا....:n20:

من دیشب گیم نت بودم اونم صبا بود اینجوری میشد
اما خودم فن آوا دارم درسته مشکلی نیست

mehdi951
30-12-2014, 07:43
این پینگ هفتاد مال داخل کشوره یا خارج
مال من خارج زیر نودو هفت نداشتم

pancha73
30-12-2014, 11:39
4.2.2.4 ماله خارجه دیگه، ماله امریکاست امریکا :n02: مرگ بر امریکا :n08:

arash347
30-12-2014, 17:25

شما از چه سرویسی برای کاهش پینگ استفاده میکنی ؟

Best Net IR

شما از چه شرکتی سرویس میگیری ؟ سرعتت چنده ؟

من 2 مگ شاتل دارم با 4.2.2.4 پینگ گرفتم روی 157 بود !

توی لول هم پینگم بین 150 تا 250 نوسان داره.اکثر اوقات دور و بر 200 میچرخه.

ولی اصلاً توی بازی دیلی و لگ و اینجور چیزا ندارم , خیلی کم پیش میاد که لگ داشته باشم.

دوستان با این حال به نظرتون سرویس کاهش پینگ بگیرم ؟ کدومشون بهتره ؟

----------------------------------------

یه سوال دیگه هم از دوستان داشتم.من فقط روی یه سرور بازی میکنم و تا الان حجم بازیم 11 گیگ شده ولی توی بعشی از سایتا دیدم بازی فول آپدیت حجمش بین 4 تا 5 گیگه !! این تفاوت حجم بخاطر چیه ؟

Fiddle
30-12-2014, 17:43

شما از چه شرکتی سرویس میگیری ؟ سرعتت چنده ؟

من 2 مگ شاتل دارم با 4.2.2.4 پینگ گرفتم روی 157 بود !

توی لول هم پینگم بین 150 تا 250 نوسان داره.اکثر اوقات دور و بر 200 میچرخه.

ولی اصلاً توی بازی دیلی و لگ و اینجور چیزا ندارم , خیلی کم پیش میاد که لگ داشته باشم.

دوستان با این حال به نظرتون سرویس کاهش پینگ بگیرم ؟ کدومشون بهتره ؟

----------------------------------------

یه سوال دیگه هم از دوستان داشتم.من فقط روی یه سرور بازی میکنم و تا الان حجم بازیم 11 گیگ شده ولی توی بعشی از سایتا دیدم بازی فول آپدیت حجمش بین 4 تا 5 گیگه !! این تفاوت حجم بخاطر چیه ؟

مخابرات :n27:

arash347
30-12-2014, 17:57
مخابرات :n27:

چه سرویسی ؟ 128 ؟ سرعت دانلودش چنده ؟ ماهیانه چقدر ؟ کدوم شهر ؟

راستی قبلاً برای این بازی دو تا تاپیک وجود داشت که اون یکی به دلیل تکراری بودن بسته شد. الان هرچی سرچ میکنم اون تاپیکو پیدا نمیکنم ! کلاً حذفش کردن یا با این تاپیک ادغام شده ؟

T.Eftekhari
30-12-2014, 19:17

من قبلا از ایران تورنومنت استفاده می کردم 11 سرور داره تقریبا 9-8 واس من غیر استفادس(شاید واسه بقیه خوب باشه) بخاطر قطعی زیاد داره - گاه اوقات لگ می گیره توبازی
قیمت شم یه خورده بالاس

اما با این سرویسی که BHMthe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) راه انداخته استفاده کردم درست یه سرور داره اما مشکلی با سرور ش نداشتم
یه خورده اگر پشتیابانی ش رو قوی تر کنه بهتر هم می شه قیمت اش هم نسبت به جاهای دیگه پایین تره
//////////////////////////////////////////////////////////////////
کل باز لول همون 3 تا 5 گیگه اما مشکلی که تو آپدیت داره اینه که فایل های دانلودی اوررایت نمیکه بخاطر همین بعد از هر آپدیت حجم بازی بیشتر میشه
اگر می خوای از سایتی بازی رو دانلود کنی مطما شو آخرین پچ بعد دانلود کن

میگن با ریپیر کردن هم درست می شه فایل های اضافی پاک می شه

R.I.P
30-12-2014, 19:53
delete this

arash347
30-12-2014, 20:12
من قبلا از ایران تورنومنت استفاده می کردم 11 سرور داره تقریبا 9-8 واس من غیر استفادس(شاید واسه بقیه خوب باشه) بخاطر قطعی زیاد داره - گاه اوقات لگ می گیره توبازی
قیمت شم یه خورده بالاس

اما با این سرویسی که BHMthe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) راه انداخته استفاده کردم درست یه سرور داره اما مشکلی با سرور ش نداشتم
یه خورده اگر پشتیابانی ش رو قوی تر کنه بهتر هم می شه قیمت اش هم نسبت به جاهای دیگه پایین تره
//////////////////////////////////////////////////////////////////
کل باز لول همون 3 تا 5 گیگه اما مشکلی که تو آپدیت داره اینه که فایل های دانلودی اوررایت نمیکه بخاطر همین بعد از هر آپدیت حجم بازی بیشتر میشه
اگر می خوای از سایتی بازی رو دانلود کنی مطما شو آخرین پچ بعد دانلود کن

میگن با ریپیر کردن هم درست می شه فایل های اضافی پاک می شه

ممنون بابت پاسخ کاملتون
من رفتم تو سایتش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که خرید کنم ولی روی هر سرویسی که میزنم 404 forbbiden میده !

راستی کسی تا حالا با LOL Recorder کار کرده ؟ آخرین ورژنشو نصب کردم ولی هنگام اجرا این اخطارو میده. (net framework 4.5.3 هم نصبه) :

مشکل از کجاست و چطوری میتونم حلش کنم ؟

pancha73
30-12-2014, 21:54
ممنون بابت پاسخ کاملتون
من رفتم تو سایتش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که خرید کنم ولی روی هر سرویسی که میزنم 404 forbbiden میده !

راستی کسی تا حالا با LOL Recorder کار کرده ؟ آخرین ورژنشو نصب کردم ولی هنگام اجرا این اخطارو میده. (net framework 4.5.3 هم نصبه) :

مشکل از کجاست و چطوری میتونم حلش کنم ؟
منم سر pes2015 همین مشکلو دارم :n02: هر کار کردم درست نشد :n14:
------------------------

دو ستان فکر کنم دوباره dc ها شروع شدن :n14: خدا لعنتشون کنه :n24:

BHMthe
30-12-2014, 22:14
سرویس کاهش پینگ لیگ افسانه های کهن

با این سرویس در بازی Time out و Disconnect نخواهید داشت.

و تمامی گیم های آنلاین

پنل کاربری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi951
31-12-2014, 08:41
4.2.2.4 مال یاهو تو اروپاست حواسم نبود 4.2.2.4 رو ندیدم

pancha73
31-12-2014, 11:41
نه اقا ماله آمریکاست :n15:

arash347
31-12-2014, 12:35
منم سر pes2015 همین مشکلو دارم :n02: هر کار کردم درست نشد :n14:
------------------------

دو ستان فکر کنم دوباره dc ها شروع شدن :n14: خدا لعنتشون کنه :n24:

شما تا حالا با LOL Recorder کار کردی ؟ هنگام اجراش مشکلی نداره ؟

سایر دوستان چطور ؟ پیش نیاز هاش فقط NET Framework هست دیگه ؟ چیزه دیگه ای هم میخواد مگه ؟

GL & HF
31-12-2014, 20:16
تیم رو به دوش میکشیم:n07: کاتا بیچار هر 19 بارش رو خودم زدم هرچی فحش بلد بود تو بازی میکشید:n10::n09:

Accursed Prince
01-01-2015, 06:25
تا نرف نیومده براش دیویشن برین بالا :))

Rek sai

GL & HF
01-01-2015, 09:57
تا نرف نیومده براش دیویشن برین بالا :))

Rek sai
نرفش نمیکنن فقط یکم AD ratio رو میارن پایین تو ابلیتی Q همینجوری بمب میمونه:n12:

Fiddle
01-01-2015, 11:57
فقط kalista:n12:

arash347
01-01-2015, 12:00
از دوستان کسی تا حالا با LOL Recorder کار نکرده ؟ منو راهنمایی کنه ؟ سوالمو در چند پست بالا تر مطرح کردم

BHMthe
01-01-2015, 15:56
از دوستان کسی تا حالا با LOL Recorder کار نکرده ؟ منو راهنمایی کنه ؟ سوالمو در چند پست بالا تر مطرح کردم

چه اروری میده ؟
تصویری از ارور پیوست کن

پیش نیازش بله NET Framework هست اگر ویژوال C++ هم باشه خوبه

ویندوزتون عوض کردین ؟

بازیتون نصبی هست یا به صورت پرتابل ؟

pancha73
01-01-2015, 16:01
شما تا حالا با LOL Recorder کار کردی ؟ هنگام اجراش مشکلی نداره ؟

سایر دوستان چطور ؟ پیش نیاز هاش فقط NET Framework هست دیگه ؟ چیزه دیگه ای هم میخواد مگه ؟
راستش من تا حالا از lol recorder استفاده نکردم ولی این مشکل یا همین error رو سر pes 2015 داشتم، net framework آخرین ورژن نصب کردم نشد، از dll fixer استفاده کردم نشد، حتی از تو رجیستری این فایل رو پاک کردم دوباره کپی کردم اما بازم نشد، بعضی از دوستان از op.gg بازی ها رو spectate می کنن، می تونی از اون ها بپرسی که چطور این کارو میکنن، به نظرم بهتر از lol recorder جواب میده

BHMthe
01-01-2015, 16:02
کاهش قیمت و فروش ویژه سرویس های کاهش پینگ

و تمامی گیم های آنلاین

مزایای سرویس کاهش پینگ :
● کاهش پینگ شما با سرورهای خارجی و در نتیجه کاهش Lag و Delay در بازی
● رفع مشکل Timed Out
● قابل استفاده در تمامی بازیهای آنلاین
● دسترسی های کاربر به منوی ترافیک باقیمانده و تغییر رمز عبور
● نمایش کل حجم مصرفی اینترنت
● پشتیبانی از اینترنت های Wireless

فقط جهت تست سرعت

kamron_devil
01-01-2015, 16:24
اقا چرا سیسن جدید شروع نشده ؟

pancha73
01-01-2015, 16:57
اقا چرا سیسن جدید شروع نشده ؟
همیشه همین طور بوده، دقیقا با شروع سال جدید نیست، یک تا 2 ماه بعدش شروع میشه

msgcpp
02-01-2015, 11:07
همیشه همین طور بوده، دقیقا با شروع سال جدید نیست، یک تا 2 ماه بعدش شروع میشه

پس رنک که الآن بازی کنم و Promote بشم دوباره ریست میشه؟

msgcpp
02-01-2015, 11:53
سرویس کاهش پینگ لیگ افسانه های کهن

با این سرویس در بازی Time out و Disconnect نخواهید داشت.

و تمامی گیم های آنلاین

پنل کاربری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جناب جریان چیه، من اکانت 3 گیگ خریداری کردم ولی بعد از یک گیگ استفاده تمام شد؟
اینم اطلاعات پنل کاربری:

Till time:Not set
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

جمع آپلود و دانلودم میشه 1 گیگ!
اینم نام کاربریم: pblolg4h2aj

Actual profile (3gig)
Limitations
Traffic: 3.0 GiB Download, 1024.0 MiB Upload, 1024.0 MiB Total

1024 Total معنیش چیه؟ یعنی کلا 1 گیگ مجموع دانلود و آپلود باید باشه؟

BHMthe
02-01-2015, 13:13
با عرض پوزش و ممنون بابت تذکری که دادین ، بررسی شد

میتونید استفاده کنید

arash347
02-01-2015, 15:10
چه اروری میده ؟
تصویری از ارور پیوست کن

پیش نیازش بله NET Framework هست اگر ویژوال C++ هم باشه خوبه

ویندوزتون عوض کردین ؟

بازیتون نصبی هست یا به صورت پرتابل ؟

تصویر ارور رو در صفحه قبل گذاشتم , خدمت شما :

بله پیش نیاز ها هم نصبه :

ویندوز رو تازگی عوض کردم فکر نکنم مشکل از ویندوز باشه.

خیر پرتابل هست. خود بازی اصلاً مشکلی نداره.

راستش من تا حالا از lol recorder استفاده نکردم ولی این مشکل یا همین error رو سر pes 2015 داشتم، net framework آخرین ورژن نصب کردم نشد، از dll fixer استفاده کردم نشد، حتی از تو رجیستری این فایل رو پاک کردم دوباره کپی کردم اما بازم نشد، بعضی از دوستان از op.gg بازی ها رو spectate می کنن، می تونی از اون ها بپرسی که چطور این کارو میکنن، به نظرم بهتر از lol recorder جواب میده

این روشی که دوستمون بهش اشاره کردند رو کسی میتونه توضیح بده ؟ راحت میشه باهاش ریپلی تهیه کرد ؟ متوسط حجم ریپلی ها چقدر میشه ؟

pancha73
02-01-2015, 18:34
پس رنک که الآن بازی کنم و Promote بشم دوباره ریست میشه؟
آره ریست میشه، ولی وضعیتی که الان تو رنک داری تو 10 تا provisional سیزن بعدی اثر داره.

این روشی که دوستمون بهش اشاره کردند رو کسی میتونه توضیح بده ؟ راحت میشه باهاش ریپلی تهیه کرد ؟ متوسط حجم ریپلی ها چقدر میشه ؟
دو ست عزیزمون Fiddle میدونه، بهش میگم اگه تونست کمکت کنه.

Fiddle
02-01-2015, 19:52
سایت op.gg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باهاش میتونی ریپلی ضبط کنی اسپکت هم میتونی بکی کلی چیزای خوبه دیگه هم داره سایت خوبیه

arash347
03-01-2015, 20:53
سایت op.gg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باهاش میتونی ریپلی ضبط کنی اسپکت هم میتونی بکی کلی چیزای خوبه دیگه هم داره سایت خوبیه

ممنون

وارد سایتش شدم.اسم خودمو جستوجو کردن و مشخصاتم لود شد ولی هنگام بازی چه در ابتدا و چه در انتها و چه زمانی که بازی کلاً تموم میشه گزینه ای برای تهیه ریپلی توی سایتش ایجاد نمیشه.

مثل چیزی که در تصویر مشخصه :

میشه توضیح بدیداز طریق این سایت چطوری باید ریپلی تهیه کرد ؟

kamron_devil
03-01-2015, 23:06
بر پدر مادر هر چی آدم دزذ لعنت
تو بازی لگم 3 4 ثانیه دیلی میشه امروز و جی جی ول پلی :n20:

GL & HF
03-01-2015, 23:58
ممنون

وارد سایتش شدم.اسم خودمو جستوجو کردن و مشخصاتم لود شد ولی هنگام بازی چه در ابتدا و چه در انتها و چه زمانی که بازی کلاً تموم میشه گزینه ای برای تهیه ریپلی توی سایتش ایجاد نمیشه.

دوست عزیز تو با mk lol هم میتونی خیلی راحت از بازیت ریبپلی تهیه کنی نیازی با اینهمه دنگو فنگم نداره کافیه برنامه باز باشه تیکه رکورد هم روشن کنی . اما با چیزایه دیگه رو fps تاثیر منفی میذازه:n40:

Fiddle
04-01-2015, 00:24
ممنون

همون کارا رو اگه بکنی باید ضبط بشه نمیدونم چرا نشده:n27: باگ شده احتمالا

دوست عزیز تو با mk lol هم میتونی خیلی راحت از بازیت ریبپلی تهیه کنی نیازی با اینهمه دنگو فنگم نداره کافیه برنامه باز باشه تیکه رکورد هم روشن کنی . اما با چیزایه دیگه رو fps تاثیر منفی میذازه:n40:

آره راستی از mk lol ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم میشه ریپلی تهیه کرد :n40:

Fiddle
04-01-2015, 07:31
چه حالی میده وقتی توی رنکت بازی 100% باخت رو میبری:n12:( فقط یه نکسوس با 1 تاور داشتیم دقیقه ی 25 )
وقتی یه kid از تیم دشمن که فید شده وقتی میکشتت میگه QQ یا izi و haha noobs و ...
یه حسی بهت میده که تو بخوای حتما اون بازیو ببری
وقتی میبری وقتی اون داره دیونه میشه از عصبانیت یهو بپری بهش بگی gg izi
دیگه میخواد منفجر بشه :n02:
چــــه حالییی میده این کار : )

Life Watcher
04-01-2015, 12:29
من بعد از 3 ماه برگشتم :n09:
دوباره بازی رو دانلود کردم و 3700 مگابایت هم بیشتر نبود :n08:
ولی می ارزید
آقا آمار نوب ها چطوره؟؟؟؟:13:

R.I.P
04-01-2015, 13:12
آقا آمار نوب ها چطوره؟؟؟؟:13:

همین الان یکی اضافه شد :n19:

mey123
04-01-2015, 14:48
همین الان یکی اضافه شد :n19:

دهنت سرویس!!!:n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n 08: مردم ازخنده:n08:
آقا Life Watcher من از شما معذرت میخوام. تروله دیگه!:n09:

tabestoone.ir
04-01-2015, 14:59
سلام عزیزان لول باز خب یه نوب دیگه رو هم بپزیرید و بگید من از چه طریغی میتونم بازیرو دانلود و اپدیت کنم و خودتون از کجا این کارو کردید ؟

و اینکه من قبلا بازی میکردم لول اما فک کنم تحریم شد چی شد دیگه اپدیت نمیشد این قضیه واسه سال پیشه حالا میخوام دوباره بریزم و بازی کنیم

فقط یه چیزی عزیزان من سرعتم 512 مخابراته میکشه بازیو ؟؟؟نمیخوام هی زرتو زرت لگ بخوره لطفا راهنمایی بفرمایید

:n27::n28::n28::n28:

arash347
04-01-2015, 15:17
دوست عزیز تو با mk lol هم میتونی خیلی راحت از بازیت ریبپلی تهیه کنی نیازی با اینهمه دنگو فنگم نداره کافیه برنامه باز باشه تیکه رکورد هم روشن کنی . اما با چیزایه دیگه رو fps تاثیر منفی میذازه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در اولین فرصت تستش میکنم ببینم به چه صورته...

همون کارا رو اگه بکنی باید ضبط بشه نمیدونم چرا نشده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باگ شده احتمالا

شما خودت تست کن ببین گزینه replay برای شما فعال میشه ؟

سلام عزیزان لول باز خب یه نوب دیگه رو هم بپزیرید و بگید من از چه طریغی میتونم بازیرو دانلود و اپدیت کنم و خودتون از کجا این کارو کردید ؟

و اینکه من قبلا بازی میکردم لول اما فک کنم تحریم شد چی شد دیگه اپدیت نمیشد این قضیه واسه سال پیشه حالا میخوام دوباره بریزم و بازی کنیم

فقط یه چیزی عزیزان من سرعتم 512 مخابراته میکشه بازیو ؟؟؟نمیخوام هی زرتو زرت لگ بخوره لطفا راهنمایی بفرمایید

:n27::n28::n28::n28:

بازی آپدیت شده تو سایت های دانلود بازی موجوده.(چون تبلیغ میشه خودت تو گوگل سرچ کن , راحت پیدا میکنی)

فقط قبل از دانلود مطمئن شو که پچ 4.21 باشه.(که بعد دانلود نیاز به آپدیت کردن نداشته باشی)

بله دیگه مشکل آپدیت نداره.فقط سرعت آپدیتش خیلی پایینه ( 10 تا 20 کیلوبایت در ثانیه)

بله مشکلی نداره , میکشه. دوستانی که مخابرات دارن فعلاً مشکلی ندارن.( لگ که دیگه جزو بازیه :n08:با این اینترنت ایران ! )
اصلاً یه حسی میگه اگه لگ تو بازی نباشه بازی کیــــــف نمیده ! :n09: غیر اینه دوستان ؟!

GL & HF
04-01-2015, 16:03
بله تو سال 2015 شاهد ریورک ( poppy . fiora. warwick , آپدیت tristana ) خواهیم بون ao shin هم تو همین سال قراره ریلیز بشه گفته شده تلاش بازیکنا تو فرومها جواب داده و ریتو به فکر برگردوندن U.R.F افتاده تا اخباری بعد شمارو به به دیویژن تخته میسپارم ( با یاد استاد Alone son )

kamron_devil
04-01-2015, 16:39
چه حالی میده وقتی توی رنکت بازی 100% باخت رو میبری:n12:( فقط یه نکسوس با 1 تاور داشتیم دقیقه ی 25 )
وقتی یه kid از تیم دشمن که فید شده وقتی میکشتت میگه QQ یا izi و haha noobs و ...
وقتی 5تا از دشمن به عنوان توکسک ریپورتت کنن چون گفتی ایزی چه حالی میده :) مواظب باش اینها بچن الکی هم شده ریپورت می کنن بن رنک میشی

kamron_devil
04-01-2015, 16:43
از اینجا دانلود کن ولی به نظرم بخریش ارزون تر درمیاد البته اگر شبانه داری نه همین رو دانلود کن . البته یک نفر دیگه هم لینگ گزاشته بود. از صفحه 1476 به بعد دنبالش بگرد. شاید لینکش مستقیم تر باشه.

pancha73
04-01-2015, 19:49
تازه از 2000000000 چت بن درومدی :n02: هنوز آدم نشدی بازم میگی gg izi :n02:

------------------------
دلم واسه استاد alone son تنگ شده :n14: واسه شروع سیزن جدید سرش خیلی شلوغه نمی تونه به ما سر بزنه :n14:

cpt.sepehr
04-01-2015, 20:03
دوستان ازونجا که دارم میرم سربازی اک لولم و میخام بفروشم !
به بالاترین قیمت هم بفروش میرسد !
CptSepehr Euw
گلد 5 + 40 اسکین + 7 رون پیج
اطلاعات رو از این لینک میتونین ببینین

پخ بدین :n02:

Fiddle
04-01-2015, 23:29
تازه از 2000000000 چت بن درومدی :n02: هنوز آدم نشدی بازم میگی gg izi :n02:

امروز مجبور شدم خیلی عصبیم کرد:n22:...

GL & HF
05-01-2015, 02:51
دوستان ازونجا که دارم میرم سربازی اک لولم و میخام بفروشم !
به بالاترین قیمت هم بفروش میرسد !
CptSepehr Euw
گلد 5 + 40 اسکین + 7 رون پیج
اطلاعات رو از این لینک میتونین ببینین

پخ بدین :n02:
اسکینهایه خوبی داری اما دیگه این Emerald taricچی هست شبیه کارگرایه افغانیه.Gems? Gems are truly outrageous. They are truly, truly, truly outrageous:n02::n08: یه قیمت پایه بگو تا ببینم کسی رو سراغ دارم واست یا نه

mehdi951
05-01-2015, 09:11
چرا دارن فیورا رو ریورک می کنن فیورا به این ضعیفی:n02: بزارن مردم باهاش بازی کنن حالشو ببرن:n24::n25:

Accursed Prince
05-01-2015, 11:17
ادرس بدون فیلتره موم کینگ چیه ؟

GL & HF
05-01-2015, 17:59
چرا دارن فیورا رو ریورک می کنن فیورا به این ضعیفی:n02: بزارن مردم باهاش بازی کنن حالشو ببرن:n24::n25:
ضعیف که نیست اما بیشتر تو elo hell به درد میخوره تو رنکهایه بالا میزنن صدا درو پنجره میده:n02:

saliteh
06-01-2015, 09:50
rework fiora

rework warwick

arash347
06-01-2015, 12:10
لطفاً مدیران حذف کنند/ممنون

Fiddle
06-01-2015, 13:30
ریتو به اونایی که تاحالا مجازات نشدن میخواد تا چند روز دیگه یه Mystery Gift بده...................
:n22:

kamron_devil
06-01-2015, 16:42
ریتو به اونایی که تاحالا مجازات نشدن میخواد تا چند روز دیگه یه Mystery Gift بده...................
:n22:

Last edited by Fiddle; امروز at 13:36.

فکر کنم اگر کل بازی کن های لول 100 تا باشن 5 نفر فقط تاحالا جت بن نشده باشن :n20:

GL & HF
07-01-2015, 00:13
فکر کنم اگر کل بازی کن های لول 100 تا باشن 5 نفر فقط تاحالا جت بن نشده باشن :n20:
آقا شما یه کاری کن با این اسکرین شاتی که کذاشتی از نت کلا بیخیال لول شو آدم بشینه مرتال کمبته سگا بازی کنه خیلی سنگینتره تا با این نت کنار بیاد:n08: اسکرین شات رو با خودت ببر شرکت بکن تو چشم روئیس صبا نت اون موقع شاید فرجی بشه پینگت باید زیر 200:n02:

pancha73
07-01-2015, 11:16
پچ اومده اما معلوم نیست واسه چی :n04: 60 mg استپ اول

Fiddle
07-01-2015, 14:16
پاک شود لطفا.

v.mohammad
07-01-2015, 17:27

تو امضات:
چطور پولت منفیه؟

pancha73
08-01-2015, 11:45
پول نیست ip هست :n02: ولی به نکته ظریفی اشاره کردی:n02: منم تو همین فکر بودم :n36:

kamron_devil
08-01-2015, 16:46
آقا شما یه کاری کن با این اسکرین شاتی که کذاشتی از نت کلا بیخیال لول شو آدم بشینه مرتال کمبته سگا بازی کنه خیلی سنگینتره تا با این نت کنار بیاد:n08: اسکرین شات رو با خودت ببر شرکت بکن تو چشم روئیس صبا نت اون موقع شاید فرجی بشه پینگت باید زیر 200:n02:

خدا وکیلی وقتی بهشون زنگ میزنم میگم مثلا چرا سرعت پایینه یا مثلا پینگ بالاست همش یا میگن سراسریه یا میگن مشکلی نیست شمارتو بگو ریست کنم یا ارث باباشون رو میخوان. الان چند روزی از همیشه بدتره. این یکی که عکس گرفتم که دیگه خیلی خوشمزه بود =))

تو امضات:
چطور پولت منفیه؟

پول نیست ip هست :n02: ولی به نکته ظریفی اشاره کردی:n02: منم تو همین فکر بودم :n36:
اقا خدا رو به هیچکی بده کار نکنه. مخصوصا به ریوت :n20:
باگه ریوته. یک چمپ خریدم اینطوری شد =)) ولی دوباره ریلوگین کنی درست میشه. توهم ریوته :n09:

msgcpp
08-01-2015, 19:55
این سرویس کاهش پینگ هم دیگه جوابگو نیست:

این وضعیته نت بدون سرویس کاهش پینگ:

تایم اوت ندارم ولی پینگم تو بازی 400 !!

این وضعیت با سرویس کاهش پینگ:

پینگم تو بازی روی 130 ولی پر از تایم اوت و لگ، گاهی وقتا هم dc

یعنی یا پینگ بالاست و تایم اوت ندارم (بدون سرویس)
یا پینگم پایینه ولی پر از لگ و قطعی (با سرویس)

خواهشن مسئولین رسیدگی کنن (سرویس کاهش پینگ اولش اینجوری نبود لگ نداشت)

mehdi951
09-01-2015, 09:59
منم همین مشکلو دارم تو پینگ 4.2.2.4 بهم میده 120 بدون تایم اوت ولی بعضی وقتا حتی وقتی پینگم رو صدو بیسه تو بازی یا دی سی می شم یا پینگم برا چهار دقیقه می ره رو 30000

kamron_devil
09-01-2015, 18:28
بابا شماها خوشید؟
من الان داشتم با دوست خوبم صبانت لول بازی می کردم
کت بودم پینگم هم بین 600 تا 650 بود
18 5 8 بودم :) 18 کیل منظورمه
کلی هم عکس گرفتم که آپ کنم که نمیدونم چرا فولدر اسکرین شات لول خالیه. این شانس سگ ما :n04:

GL & HF
09-01-2015, 19:07
کسی مشکل Rads error نداره ؟ چطوری میشه درستش کرد:n36:

BHMthe
09-01-2015, 22:39
این سرویس کاهش پینگ هم دیگه جوابگو نیست:

این وضعیته نت بدون سرویس کاهش پینگ:

تایم اوت ندارم ولی پینگم تو بازی 400 !!

این وضعیت با سرویس کاهش پینگ:

پینگم تو بازی روی 130 ولی پر از تایم اوت و لگ، گاهی وقتا هم dc

یعنی یا پینگ بالاست و تایم اوت ندارم (بدون سرویس)
یا پینگم پایینه ولی پر از لگ و قطعی (با سرویس)

خواهشن مسئولین رسیدگی کنن (سرویس کاهش پینگ اولش اینجوری نبود لگ نداشت)

چند روزی هست به سرور حملات زیادی میشه ، مقاومت هم کردیم و سعی میکنیم سرویس با کیفیتی بدیم.

اگر مشکلی در اتصال با PPTP دارید ، از حالت L2TP استفاده کردین ؟
L2TP تست کردیم در این حالت ارتباط بهتری دارید و تایم اوت ها بسیار کم تره

درضمن چند نفر از دوستان گفتن سرویس های اینترنت مخابرات کلا تایم اوت دارن
مبین نت خودم تست کردم اصلا تایم اوت نداره ، پینگ مناسبی هم میده

مورد بعدی دوستان شهرستانی سرویس کاهش پینگ وقتی تاثیر داره که فاصله تون تا سرور کم باشه
مثلا دوستان جنوبی و شمال غربی و همینطور نقاط دورتر از سرور تهران تاثیر زیادی بر روی پینگ اعمال نمی شود.

نمونه در حالت L2TP :

SOLY021
10-01-2015, 15:38
سلام
از امروز صبح همش این ارور میده باید چیکار کرد ؟
یادمه قبلا یه فولدر و دیلیت میکردیم درست میشد کدوم بود !؟

new evil
10-01-2015, 17:13
یادمه اسمش solution بود

msgcpp
10-01-2015, 22:16
چند روزی هست به سرور حملات زیادی میشه ، مقاومت هم کردیم و سعی میکنیم سرویس با کیفیتی بدیم.

اگر مشکلی در اتصال با PPTP دارید ، از حالت L2TP استفاده کردین ؟
L2TP تست کردیم در این حالت ارتباط بهتری دارید و تایم اوت ها بسیار کم تره

درضمن چند نفر از دوستان گفتن سرویس های اینترنت مخابرات کلا تایم اوت دارن
مبین نت خودم تست کردم اصلا تایم اوت نداره ، پینگ مناسبی هم میده

مورد بعدی دوستان شهرستانی سرویس کاهش پینگ وقتی تاثیر داره که فاصله تون تا سرور کم باشه
مثلا دوستان جنوبی و شمال غربی و همینطور نقاط دورتر از سرور تهران تاثیر زیادی بر روی پینگ اعمال نمی شود

بله روی حالت L2TP هم تست کردم دقیقا مثل PPTP حدود 50 درصد Packet Lost دارم.
جالب اینجاست زمانی که این همه تایم اوت دارم، وقتی سرویس کاهش پینگ رو قطع میکنم Packet Lost ام صفره یعنی دقیقا مثل این حالت:
ولی پینگم تو بازی میشه 400

حدود 2 هفته پیش که برا اولین بار سرویس خریداری کردم سرویس مشکل تایم اوت نداشت ولی الآن داره
نمیدونم شاید هم مشکل از مخابراته
(با مخابرات تایم اوتم با 4.2.2.4 صفره و پینگم بین 130 تا 220)

saliteh
11-01-2015, 10:17
سلام
از امروز صبح همش این ارور میده باید چیکار کرد ؟
یادمه قبلا یه فولدر و دیلیت میکردیم درست میشد کدوم بود !؟

برا من هر موقع این پیغام رو میده . pc رو که ریست میکنم درست میشه

s-arash
11-01-2015, 16:29
Riot به من یک Skin اه Commando Garen رایگان داد به خاطر رفتار خوب و مناسب

GG RITO :n19:

Ali-ss
11-01-2015, 17:39
آقا ساخت اکانت جدید با قبل متفاوت شده؟

REFFER می کنن به اکانت قبل؟ باید چیکار کنیم بعدش؟

S.R Download
11-01-2015, 18:16
آقا الان آخرین نسخه 4.21 هست ؟؟؟

emproor
11-01-2015, 18:48
به من blast zone heimerdinger رو دادن شانس نداریم ها ...

S.R Download
11-01-2015, 21:22
دوستان من میخوام بیام lol میخواستم بدونم که در سطح lol هست ؟؟ یکم گرافیکش فانتزیه :n04: آدمو زده نمیکنه از بازی ؟؟؟؟
کلا از دوتا بهتره ؟؟؟
راستی آخرین پچ بازی 4.21 هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید

new evil
11-01-2015, 22:38

گرن که یه اسکین فری داره
به من Masquerade Evelynn داده که دو سال یه بار بازی می کنم
عجبزخژ

GL & HF
11-01-2015, 23:27

GG RITO :n19:
خسته نباشی به من Eternum nocturne داد:n19:

GL & HF
11-01-2015, 23:35
دوستان من میخوام بیام lol میخواستم بدونم که در سطح lol هست ؟؟ یکم گرافیکش فانتزیه :n04: آدمو زده نمیکنه از بازی ؟؟؟؟
کلا از دوتا بهتره ؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید
کجایه این گرافیک فانتزیه دوست عزیز ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا از هر نظر 3-4 سرو گردن از دوتا بالاتره شما اگه تونستی یه دلیل قانع کننده بیاری که دوتا با این قابل مقایسه هست من کلا لول رو کنار میذارم میام با هم دوتا بازی کنیم :n16:

BHMthe
11-01-2015, 23:37
کلا از دوتا بهتره ؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید

بله آخرین نسخه 4.21 هست
ی پیشنهاد دوستانه اگه دوتا بازی میکنی همو برو ، اگه معتادش بشی ترک کردنش سخته ، گفتم که بعدا نگی نگفتی هاا
مقایسه کردن ، کار درستی نیست. هر بازی ی دنیایی داره
فقط باید بگم ی جورایی از دوتا 2 آسونتره

BHMthe
11-01-2015, 23:43
خسته نباشی به من Eternum nocturne داد:n19:

خوش به حالت به من دو سه روز پیش Divine Soraka دادن :n32: از این بدتر نمیشه :n34:

GL & HF
11-01-2015, 23:46
بله آخرین نسخه 4.21 هست
ی پیشنهاد دوستانه اگه دوتا بازی میکنی همو برو ، اگه معتادش بشی ترک کردنش سخته ، گفتم که بعدا نگی نگفتی هاا
مقایسه کردن ، کار درستی نیست. هر بازی ی دنیایی داره
فقط باید بگم ی جورایی از دوتا 2 آسونتره:n02: شما چون تو دوتا نوب بودی دلیل نمیشه که سختر باشه در صورتی که کاملا بر عکس هست گفتتون کاملا سرعت عمل بالا و قدرت تصمیم گیری سریعی نسبت به دوتا میتلبه میگی نه ؟ اونجا با pudge میری وسط 10 نفربا یه 6 قوی کن 3 نفرو میکشی میای بیرون اینجا با Nautlus فول تانکی میری میزنن صدا در قابلمه میدی:n40:

GL & HF
12-01-2015, 01:24
خدا بده برکت God bless u Riot همینجوری یه شبه یه اسکین 60-70 تومنی کاسب شدیم :n02::n20::n19::n12:

mehdi951
12-01-2015, 08:18
چه جوری می فهمین چه اسکینی داده یا باید چی کار کرد برا گرفتنش؟

Rmin
12-01-2015, 14:29
2تا سوال
اول اینکه چه جوری بفهمیم اسکین گرفتیم یا نه؟؟؟
دوم از بین این 3تا چمپ واسه top کدوم توصیه میکنید riven..voley bear..vladmir

R.I.P
12-01-2015, 14:31
OMG

مرس رایوت:n12::n16:
ولی کاش pulsefire ezreal میدادی این udyr آخه چیه اه اه تو عمرم یه دفعه بازی کردم باحاش...

kamron_devil
12-01-2015, 16:16
2
تا سوال
اول اینکه چه جوری بفهمیم اسکین گرفتیم یا نه؟؟؟
دوم از بین این 3تا چمپ واسه top کدوم توصیه میکنید riven..voley bear..vladmir

سوال اولت این هستش که انگار اگر تو سالی که میگزره چت بن نشی یا ریپورت نشی بهت جایزه میدن
سوال دومی جواب این هستش که من رایون دیدم 1 به 2 بعد دوباره 1 به 2 بعد 1 به 1 و جی جی ول پلی. یعنی به صورت غیر مستفیم 1 به 5 زد. کدوم چمپی می تونه؟
من خودم رایونم خوب نیست ولی بلد بشی حرفه ای بشی و شانس بیاری فید بشی تا دیاموند باهاش می تونی بری.

S.R Download
12-01-2015, 17:04
مرسی از توضحیات خوبتون :n16:
با این حساب و تحقیقاتی که کردم لول خیلی باحال تره
فقط چند تا سوال ممنون میشم جواب بدید
1. من شنیدم تو بازی قابلیت شخصی سازی ( مثلا رنگ لباس و ... رو عوض کردن ) برای هیرو ها هست درسته ؟؟؟
2. شنیدم مثل دوتا نیست که از بین 112 هیرو یکیو بخوای پیک میکنی خودت با پولت هیرو میخری درسته ؟؟؟
3. معمولا هر چند بار آپدیت براش میاد و چقدر حجم داره ؟؟؟
4. کدوم سرور برای بازی خوبه و لگ نداره ؟ اروپا آیا ؟؟؟ سرور ترکیه چی ؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید

Fiddle
12-01-2015, 18:05
مرسی از توضحیات خوبتون :n16:
با این حساب و تحقیقاتی که کردم لول خیلی باحال تره
فقط چند تا سوال ممنون میشم جواب بدید
1. من شنیدم تو بازی قابلیت شخصی سازی ( مثلا رنگ لباس و ... رو عوض کردن ) برای هیرو ها هست درسته ؟؟؟
2. شنیدم مثل دوتا نیست که از بین 112 هیرو یکیو بخوای پیک میکنی خودت با پولت هیرو میخری درسته ؟؟؟
3. معمولا هر چند بار آپدیت براش میاد و چقدر حجم داره ؟؟؟
4. کدوم سرور برای بازی خوبه و لگ نداره ؟ اروپا آیا ؟؟؟ سرور ترکیه چی ؟؟؟
ممنون میشم پاسخ بدید
لول خیلی خیلی باحال تره.
هر هفته سه شنبه ها 10 تا چمپیون مجانی میشن میتونی باحاشون بازی کنی بعد از هر بازی بهت یه مقدار ip میده که میتونی باحاش چمپیونایی که خوشت اومد رو بخری
بعضی وقتا مثلا هر یک هفته به بار آپدیت میاد که مثلا حجمش 30 mb بیشتر نیست بعضی وقتام مثلا 2 ماه میشه ولی آپدیتی نمیاد
سرور اروپا بهتره

S.R Download
12-01-2015, 18:27
لول خیلی خیلی باحال تره.
هر هفته سه شنبه ها 10 تا چمپیون مجانی میشن میتونی باحاشون بازی کنی بعد از هر بازی بهت یه مقدار ip میده که میتونی باحاش چمپیونایی که خوشت اومد رو بخری
بعضی وقتا مثلا هر یک هفته به بار آپدیت میاد که مثلا حجمش 30 mb بیشتر نیست بعضی وقتام مثلا 2 ماه میشه ولی آپدیتی نمیاد
سرور اروپا بهتره
مرسی از توضیحات تو این هفته دانلودش میکنم :n16:

kamron_devil
12-01-2015, 22:28
البته گاهی آپدیت میاد 300 400 مگ 200 مگ

legendarymahdi
12-01-2015, 23:52
بچه ها من از 10 تا چمپ اسکین هاشون از هر کدوم یکی دوتا برام نوشته unaviable یعنی چه این اسکین ها را بهم میده؟ عایا جواب بدین پلیز

خدا بده برکت high oon ysou

به دادام uncle ryze داده

loveu riot

Rmin
13-01-2015, 00:19
2

سوال اولت این هستش که انگار اگر تو سالی که میگزره چت بن نشی یا ریپورت نشی بهت جایزه میدن
سوال دومی جواب این هستش که من رایون دیدم 1 به 2 بعد دوباره 1 به 2 بعد 1 به 1 و جی جی ول پلی. یعنی به صورت غیر مستفیم 1 به 5 زد. کدوم چمپی می تونه؟
من خودم رایونم خوب نیست ولی بلد بشی حرفه ای بشی و شانس بیاری فید بشی تا دیاموند باهاش می تونی بری.
اینو که میدونم از کجا بفهمیم بهمون داده؟؟ خودش اعلام میکنه؟؟ من الان از کجا بفهمم بهم داده و چی داده؟؟

alone_son
13-01-2015, 03:21
خوب میبینم که همه اسکیناشونا گرفتند و اسکینای خوبی هم داده بهتون و خوش حالم هستید بله دیگه ما اینیم این ایده از من بود تا یکم این نوب هایی که زیادی چت میکنند بفهمند به جای چت کردن باس بازی کرد
حالا ایشالله واسه امسال مثل آدم رفتار می کنند تا از اینجور چیزا بهشون برسه
جوایز زیاده فقط کافیه آدم باشید
و دوستانی هم همش پیام خصوصی میدند که یه کاریش بکنم باس بدوندند من اهل پارتی بازی نیستم شرمنده اینقدر پیام ندید

R.I.P
13-01-2015, 06:38
این پست اســـــــــــــتاد پاک نشه صلوات:n19:

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
اســـــــــتاد خوبه که ایده هاتون رو قبل از اینکه رایوت به ما بگه نمیگی، اینجوری یهو خود رایوت به ما میگه سورپرایز میشیم :n16:

GL & HF
13-01-2015, 10:40
استاد دمت گرم که با رایوت کوش زد کردی تا به من اسکین 1820 تایی بدن:n31::n40::n12:

pancha73
13-01-2015, 12:02
استاد ممنون، بله بله استاد اهل پارتی بازی و این حرفا نیست، من خودم winged hussar xin zhao رو داشتم بعد به من imperial xin رو دادن :n21: اما ازون جایی که استاد اصصصصصلا اهل پارتی بازی نیستن من به ایشون چیزی نگفتم، هر چند استاد اینقدر بزگ وار هستند که اگه میدونست می خوان این اسکینو به من بدن گردن اون کارکنای بخش riot رو میزد :n25: به هر حال ممنون استاد :n12:

Rmin
13-01-2015, 13:43
بابا بگین از کجا بفهمیم این لامسب بهمون داده یا نه؟؟

Ali-ss
13-01-2015, 17:39
الان می خوام وارد بازی بشم این ارور رو می ده

جالبه پسورد هم تایید می شه ولی بعد از 20 ثانیه مکث ارورو می یاد و بعد که اوکی می زنم بازی بسته می شه

جالبه تو سرو ر eune این مشکل ندارم
ولی euw این ارور هستش

MehranRZ
13-01-2015, 17:47
دوستان پینگ من بیشتر مواقع بالای 400 هست و خیلی داره اذیتم میکنه . من تو سرور آمریکا بازی میکنم و اینترنتم هم پارس آنلاین هست .
کاری هست که واسه کاهش پینگ بکنم یا نه ؟ یا اینترنتم رو تغییر یدم ؟

mehdi951
13-01-2015, 17:49
اگر خیلی اینترنتت با سرور ریوت قطع باشه این میاد که بازی رو ببنده مثل دی سی تو بازی

اقا از کجا بفهمیم اسکین داده من هیچ پت بن از این طور چیرا نداشتم ولی ریوت هنوز چیزی نداده باید حد اقل ده تا اسکین داشته باشیم تا ریوت اسکین بده؟
باید یک دست بازی کنیم تو نرمال یا رنک تا بدش؟

mehdi951
13-01-2015, 17:52
منم پارسم پینگم بین صدو بیست تا دویستو پنجاه هست
زنگ بزن پارس انلاین بگو نه مگ رو تغییر بدن به بازی با احتمال نود درصد درست می شه. ( سرعت دانلودت پایین میاد )

MehranRZ
13-01-2015, 17:54
واسه گرقتن اسکین :
1. بن نشده باشی
2. حداقل level6 باشی
3. باید حداقل در مجموع 10 تا اسکین واسه چمپیون هات وجود داشته باشه که unlock نکردی .

S.R Download
13-01-2015, 19:27
دوستان یادگیری بازی چقدر میتونه طول بکشه ؟؟ ( برای من که 5 سال دوتا بازی کردم و تسلط کامل به هیرو ها و آیتم ها دارم ) :n01:

mehdi951
13-01-2015, 19:55
خیلی طول می کشه
باید نزدیک صدو بیستا هیرو بدونی اسپلاش چین و ... که خیلی طول می کشه
اگر منظورت اشناییه که بازیت مثل بازی کنای سیلور بشه حدود یک سال بیشتر
اشناییت که بتونی بازی کنی پونزده روز کمتر

Dark_Priest
13-01-2015, 20:19
فردا آپدیت برای پچ 5.1 میاد .
چیزایی که تو پچ جدید میاد :

S.R Download
13-01-2015, 20:26
فردا آپدیت برای پچ 5.1 میاد .
چیزایی که تو پچ جدید میاد :

وای نه !! یعنی چند مگ دانلود داره ؟؟؟؟؟؟ :n38:

Dark_Priest
13-01-2015, 20:36
بین 200 تا 350 مگ متغییره ؛ قبل از اومدن پچ حجمش مشخص نمیشه و فقط موقع دانلود میشه فهمید.

S.R Download
13-01-2015, 20:40
بین 200 تا 350 مگ متغییره ؛ قبل از اومدن پچ حجمش مشخص نمیشه و فقط موقع دانلود میشه فهمید.

من دلم خوش بود دارم آخرین نسخه بازی رو میگیرم ولی مهم نیس دانلود میکنیم :n02: پنجشنبه دیگه بازی به دستم میرسه !!! :n05:

GL & HF
13-01-2015, 21:54
دوستان پینگ من بیشتر مواقع بالای 400 هست و خیلی داره اذیتم میکنه . من تو سرور آمریکا بازی میکنم و اینترنتم هم پارس آنلاین هست .
کاری هست که واسه کاهش پینگ بکنم یا نه ؟ یا اینترنتم رو تغییر یدم ؟
دوست عزیز شما باید به فکر تغیر سرور باشی عمرا بتونی از ایران تو سرور آمریکا با پینگ خوب بازی کنی :n40:

Ali-ss
13-01-2015, 23:01
وقتی بازی برات اومد بالا خودش یه پیام می یاره وسط صفحه و اسم اسکین آزاد شده در تیتر موضوع هست و یه سری توضیحات زیرش..

خیلی عجله نکن برا من هم تا امروز نداده بود چن ساعتی هست یه اسکین از جکس داده

Fiddle
14-01-2015, 07:17
امروز تو رنکت با فیدل بجا التی دستمو گذاشتم رو فلش به گ.. رفتیم
تیمم که مثله همیشه retard ...
یه دفعه اشتباه کنی باختی!
win streak ام به گ.......ا رفت fak!:n35:

GL & HF
14-01-2015, 08:37
آقا من جدیدا دارم به صورت رگباری چت بن میشم 230 بازی بدون دلیل کسی پیشنهادی نداره !؟:n21:

BHMthe
14-01-2015, 11:03
فروش ویژه سرویس های کاهش پینگ

و تمامی گیم های آنلاین

مزایای سرویس کاهش پینگ :
● کاهش پینگ شما با سرورهای خارجی و در نتیجه کاهش Lag و Delay در بازی
● رفع مشکل Timed Out
● قابل استفاده در تمامی بازیهای آنلاین
● دسترسی های کاربر به منوی ترافیک باقیمانده و تغییر رمز عبور
● نمایش کل حجم مصرفی اینترنت
● پشتیبانی از اینترنت های Wireless

فقط جهت تست سرعت

kamron_devil
14-01-2015, 15:37
آقا من جدیدا دارم به صورت رگباری چت بن میشم 230 بازی بدون دلیل کسی پیشنهادی نداره !؟:n21:

من پینهادم اینه
جیک جیکه مستونت بود؟ فکر زمستونت بود؟
بابا من یک عمر اومدم گفتم من الکی دارم چن بن میشم خود شما و بعضی دوستان اومدید طرفداری ریوت رو کردید
حالا میفهمی من چی میگم اینم قیافه منه :n09:

من دوباره به دوستان میگم که چیا بگید چن بن میشید. حاصل یک عمر تجربه رایگان در اختیار شما
why u go in ?
why u dont help?
why u left bot?
why u go alone?
u fed felani
this kid
kid
nab
noob
betch
useless
my sup is noob
om*g البته این یکی مخصوصه خودمه کسی بگه خودم افنسیو ریپورتش میدم.
this rengar
this team
this noobs
rengar fed bot
bot is fed
izi
بعد از برد بازی easy
report felani
noob
retard fu & ...
کلا جمله ای که با why شروع بشه
کشتن حریف و گفتن لول یا خنده مثل اینها
زیاد کل کل کنی با اون طرفی ها یا مثلا یک کلمه رو چند بار بگی. مثلا بگی i can fly 3 بار بگی ریپورتی شایدم 2 بار

حالا چه کار کنیم که چت بن نشیم؟
ابتدا وارد بازی شده و بعد از سلام کردن گول لاک و هو فان میدید. و تا وقتی کامپیوتر رو خاموش نکردید هیچ کلمه دیگه ای هم نمیگید. :)
به اینکه این اروپایی ها خیلی خیلی خیلی و خیلی حرومزاده و بچه تشریف دارن.

R.I.P
14-01-2015, 16:16
آقا من جدیدا دارم به صورت رگباری چت بن میشم 230 بازی بدون دلیل کسی پیشنهادی نداره !؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

why u dont help?
why u left bot?
why u go alone?
u fed felani
this kid
kid
nab
noob
betch
useless
my sup is noob
om*g البته این یکی مخصوصه خودمه کسی بگه خودم افنسیو ریپورتش میدم.
this rengar
this team
this noobs
rengar fed bot
bot is fed
izi
بعد از برد بازی easy
report felani
noob
retard fu & ...

بس که زرّ میزنید دیگه!!:n02:
زر کمتر = بازی بهتر و بن نشدن.

GL & HF
15-01-2015, 08:33
Nice update 400 mb

Rmin
15-01-2015, 12:01
Nice update 400 mb

نه بابا مال من که 200 تا بود

S.R Download
15-01-2015, 13:36
آپدیت ها قابلیت Pause داره ؟؟؟

با کمال بدشانسی موقع اکسترکت ارور داد آقا از کجا میتونم بازیو دانلود کنم لطفا بگید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n14:

kamron_devil
15-01-2015, 15:23
بفرما

S.R Download
15-01-2015, 16:02
بفرما

از لطفت ممنون داداش دوستم تونست بازیو اکسترکت کنه قرار شد یکشنبه بده بهم خیلی آقایی :n16:

GL & HF
15-01-2015, 16:11
آپدیت ها قابلیت Pause داره ؟؟؟

با کمال بدشانسی موقع اکسترکت ارور داد آقا از کجا میتونم بازیو دانلود کنم لطفا بگید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:n14:
کلا به جز سایت خود بازی از جایه دیگه توسیه نمیشه چون اول لانچر رو دانلود میکه بعدشم شروع با آپدیت میکنی که خیلی بهتره تا بری پارت پارت دانلود کنی به دردسرش نمیرزه:n40:

emproor
15-01-2015, 21:10
کسی میدونه ریوت RP اضافه تا چند شنبه وقت داریم بگیریم ؟

Fiddle
15-01-2015, 21:26
کسی میدونه ریوت RP اضافه تا چند شنبه وقت داریم بگیریم ؟
تا یکشنبه
18th january

mehdi951
16-01-2015, 11:36
singed رو هیچوقت بازی نکردم حالا فکرشو بکنین ارزونترین اسکینشو به ادم بده :n19:
بازم از هیچی بهتره :n02:

Padesha2
16-01-2015, 16:18
ای ول Riot

S.R Download
16-01-2015, 19:15
آقا این آپدیت ها قابلیت Puase ندارن ؟؟؟؟ این که خیلی بده :n37:

Dark_Priest
16-01-2015, 22:00
کسی اینجا بازی با Kalista بلده ؟
به نظر ADC خیلی شاخیه ولی بازی باهاش خیلی خیلی سخته ؛ یه نفر دقیق کل لول هاشو توضیح بده لطفا.

v.mohammad
16-01-2015, 22:47
ای ول Riot

برو این امکان نداره :n38::n38::n38::n04::n04::n04: رون پیچ هم داد؟
پ.ن.: چه دسکتاپ خلوت و تر تمیزی داری

S.R Download
17-01-2015, 19:02
کسی نمیخواد جواب ما رو بده ؟؟؟ :n28: این آپدیت ها قابلیت Pause داره یا نه ؟؟؟؟؟

mey123
17-01-2015, 19:09
کسی نمیخواد جواب ما رو بده ؟؟؟ :n28: این آپدیت ها قابلیت Pause داره یا نه ؟؟؟؟؟

نه نداره.اگه خیالت راحت میشه اینم باید اضافه کنم که اگه وسط آپدیت بازی نتت قطع شه یا اینکه لانچر بازیو ببندی ممکنه دوباره از اول شروع به دانلود کنه!!!:n07:
(البته این مورد بسته به اینکه تو چه مرحله ای از آپدیت هستی،باگ نرم افزاری پتچر بازی و عشق ریوت داره!:n02:)

S.R Download
17-01-2015, 21:10
نه نداره.اگه خیالت راحت میشه اینم باید اضافه کنم که اگه وسط آپدیت بازی نتت قطع شه یا اینکه لانچر بازیو ببندی ممکنه دوباره از اول شروع به دانلود کنه!!!:n07:
(البته این مورد بسته به اینکه تو چه مرحله ای از آپدیت هستی،باگ نرم افزاری پتچر بازی و عشق ریوت داره!:n02:)

مرسی دادا جواب دادی ولی باید این مشکلو حتما رفع کنن

GL & HF
18-01-2015, 08:49
مرسی دادا جواب دادی ولی باید این مشکلو حتما رفع کنن
شما خود بازی رو بچسب بنده خدا ریتو اونقدر سرگرم بالانس بزی هست که اصلا به فکر لانچر نمیفته:n12:

kamron_devil
18-01-2015, 14:58
شما خود بازی رو بچسب بنده خدا ریتو اونقدر سرگرم بالانس بزی هست که اصلا به فکر لانچر نمیفته:n12:
کدوم بالانس دلت خوشه
ما که هر چی بازی کریدم یا مثلا 50 20 بردیم یا برعکس باختیم. یعنی افتضاج بازی بالانتس نیست
یک موقغ سالی یک بار یک بازی بالانس میفته ادم تازه میفهمه بازی چی هست

GL & HF
18-01-2015, 15:44
کدوم بالانس دلت خوشه
ما که هر چی بازی کریدم یا مثلا 50 20 بردیم یا برعکس باختیم. یعنی افتضاج بازی بالانتس نیست
یک موقغ سالی یک بار یک بازی بالانس میفته ادم تازه میفهمه بازی چی هست
دوست عزیز شما چندتا بازی سبک moba بازی کردی که میگی بالانس نیست ؟ یارو نوبه بلد نیست با فلان چمپ بازی کنه این دیگه هیچ ربطی به ریتو نداره به طور کلی بخوای حساب کنی بالانس ترین حال ممکن همینیه که الان داریم میبینیم:n40:

new evil
18-01-2015, 16:07
nerf irelia

xSoushiantx
19-01-2015, 01:03
چند روزه Spectate برا من کار نمیکنه . شماهام این مشکلو دارین ؟

s-arash
19-01-2015, 12:31
چند روزه Spectate برا من کار نمیکنه . شماهام این مشکلو دارین ؟

از بعد از پچ جدید کلا بعد از بازی LoL اه من ناپدید می شه می ره
اصلا صفحه بعد از بازی که برای report و مشاهده نتایج و ... نمایش داده می شه برای من نمیاد

051ali_as
19-01-2015, 13:43
سلام خسته نباشین

اغا این مشکله منو کی میدونه چه جوری باس حلش کرد ؟

اعصابمو بهم ریخته

GL & HF
19-01-2015, 16:04
سلام خسته نباشین

اعصابمو بهم ریخته

تیک Work offline اه Internet exploere رو خاموش کنی باید درست شه

Fiddle
19-01-2015, 16:54
سلام خسته نباشین

اعصابمو بهم ریخته

با فیـــــــــــــلتر شکن درست میشه

mey123
19-01-2015, 17:01
سلام خسته نباشین

اعصابمو بهم ریخته

آدرس DNS هاتو به سرور های عمومی مثل 8.8.8.8 و 8.8.4.4 تغییر بده
کس دیگه ای نبود؟؟:n31: :n09::n02:

Rmin
19-01-2015, 18:19
آدرس DNS هاتو به سرور های عمومی مثل 8.8.8.8 و 8.8.4.4 تغییر بده
کس دیگه ای نبود؟؟:n31: :n09::n02:
من دقیقا این مشکل و داشتم
دلیلش نمیدونم چیه اما وقتی internet explorer رو باز میکردم و گزینه connect رو میزدم درست میشد حتما امتحان کن

Rmin
19-01-2015, 18:21
تیک Work offline اه Internet exploere رو خاموش کنی باید درست شه

دقیقا همینی که دوستمون گفت

S.R Download
19-01-2015, 20:50
آقا بازیو گرفتم باید بگم بازی عالی بود نسبت به دوتا خیلی بهتره اما به نظرم یکم خشکه دلیلش احتمالا چند تا چیزه یکیش این که با Bot بازی کردم و فکر کنم اون یکیشم اینه که به آیتم ها عادت ندارم ولی در کل عالی بود :n19:

hojjat74
20-01-2015, 04:55
دوستانی که euw بازی میکنن ایدی منو ادد کنن:n02:ایدی من :h0jjat :n01:با 0 باید بنویسید

GL & HF
20-01-2015, 08:50
آقا بازیو گرفتم باید بگم بازی عالی بود نسبت به دوتا خیلی بهتره اما به نظرم یکم خشکه دلیلش احتمالا چند تا چیزه یکیش این که با Bot بازی کردم و فکر کنم اون یکیشم اینه که به آیتم ها عادت ندارم ولی در کل عالی بود :n19:
جلو هوش مصنوعی بازی کردن مقل این میمونه داری با روسهایه احمق بازی میکنی:n02:

saliteh
20-01-2015, 09:44
جلو هوش مصنوعی بازی کردن مقل این میمونه داری با روسهایه احمق بازی میکنی:n02:

روس؟ روس خوب تا حالا دیدم ولی لهستانی خوب تا حالا ندیدم . لهستانی ها IQ شون از هوش مصنوعی پایین تره . روس ها IQ شون یکم از bot بیشتره ولی اکثرا مستن:n09:

new evil
20-01-2015, 17:27
اتفاقا رتبه ی لهستان توی IQ تک رقمیه
ایران 20 به بالاس
من لهستانی خوب زیاد دیدم در حد مسترو چنجر
بدم زیاد دیدم

pharm
20-01-2015, 21:18
اتفاقا رتبه ی لهستان توی IQ تک رقمیه
ایران 20 به بالاس
من لهستانی خوب زیاد دیدم در حد مسترو چنجر
بدم زیاد دیدم

همه ی این لهستانی ها فقط میخوان اذیت کنن میبنن یکم عصابت خرد شده بیشتر feed میدن ذاتا کرم دارن یا بچه هستن

Fiddle
20-01-2015, 22:13
Polands Totally mongolan:n35:

legendarymahdi
21-01-2015, 00:33
اقایون گیمر راه حلی برا taimed out ندارید لطفا بگید

کاهش پینگ جوابب میده

mey123
21-01-2015, 00:59
Polands Totally mongolan:n35:

شایدم دارن مونگول نمایی می کنن!:n02::n10::n09:

GL & HF
21-01-2015, 12:59
آغاز سیزن جدید رو به همه برنز ها خسته نباشید میگم:n40: انشاالله شماهم در این سیزن جدید به الوهایه بالاتر سعود خواهید کرد باشد که رستگار شویم همگی در راه چلنجر شدن حس خوبی دارد بنده خودم تونستم 3 روز چلنجر بودن رو تجربه کنم بعدش کمبود پینت باعث عضل بنده از مقامم شد:n27::n28:

Fiddle
21-01-2015, 15:19
آغاز سیزن جدید رو به همه برنز ها خسته نباشید میگم:n40: انشاالله شماهم در این سیزن جدید به الوهایه بالاتر سعود خواهید کرد باشد که رستگار شویم همگی در راه چلنجر شدن حس خوبی دارد بنده خودم تونستم 3 روز چلنجر بودن رو تجربه کنم بعدش کمبود پینت باعث عضل بنده از مقامم شد:n27::n28:

من برونز 3 ام میتونی اکانتم رو بوست کنی؟ فقط تا گولد 5

بهت اسکین گیفت میدم تروخدا کمکم کن تو برونز گیر کردم :n28::n14:

new evil
21-01-2015, 15:27
اتفاقا رتبه ی Mongol ها 5 ه توی IQ
:p

شماها من و خودتونو نبینید با اینترنت سر کار داریم و لول می زنیم
ای کیو پایین تر از اینا که مسخر میکنید تو ایران فراوونه (بازی رو مال بچه ها می دونن و یه سری افکار اینطوری دیگه دارن شماها نمیبینیدشون توی اینرنت)
ولی خوب بقیه کشورا حداقل در سطح صفر رو دیگه فکر می نن
رنکینگه ای کیو زیاد هست(البته اگه حسب رو بر این بذاریم که اینا توطئه نیست و نمی خوان ما رو تخریب کنن و از این افکار :دی)

kamron_devil
21-01-2015, 15:33

باید اینقدر تلاش کنی تا بیای بیرون. بابا تو اروپا که سریع میشه رفت دیویژن بالا. همه نوبن. من تو آمریکا بیشتر از 30 پروموشن داشتم تا بشم سیلور 5
از بس هرچی اف احمق ترول فید همش تو تیم من بود + پینگم هم گاهی همکاری می کرد و تو پروموشن هام یا دی سی میشدم 5 دقیقه ای به لطف صبا یا اینکه پینگ مشید 400 یا بیشتر
برو کار کن نگو چیست کار. خودت زور بزن بیا بالا. زور زور

kamron_devil
21-01-2015, 15:35
بابا ریوت هم ریده با این ریورک کردنش
تریس و مخصوصا مخصوصا علی جدید خیلی زشته اه اه. تو ریورک نکن خوب مگه مجبوری

Rmin
21-01-2015, 18:32

ای کیو پایین تر از اینا که مسخر میکنید تو ایران فراوونه (بازی رو مال بچه ها می دونن و یه سری افکار اینطوری دیگه دارن شماها نمیبینیدشون توی اینرنت)
رنکینگه ای کیو زیاد هست(البته اگه حسب رو بر این بذاریم که اینا توطئه نیست و نمی خوان ما رو تخریب کنن و از این افکار :دی)

یک سایت کاملا نامعتبر ..خنده داره که عربها مثل عراق و کویت و... از ما IQ شون از ما بالاتره

GL & HF
21-01-2015, 18:48

خیر متاسفانه بنده الو بوستر نیستم ولی اگه بخوای میتونم کسی رو بهت معرفی کنم . یا فعلا دست نگه دار من best of 10 رو با اکانت مسترم بازی کنم بعدش با هم میریم پلات یا گلدی بهت بده اگه تو euw باشی:n40::n12: میتونی از همین الان ادد کنی Daemonize

Fiddle
21-01-2015, 18:58
خیر متاسفانه بنده الو بوستر نیستم ولی اگه بخوای میتونم کسی رو بهت معرفی کنم . یا فعلا دست نگه دار من best of 10 رو با اکانت مسترم بازی کنم بعدش با هم میریم پلات یا گلدی بهت بده اگه تو euw باشی:n40::n12:
نه من تو سروره EuNe هستم
10 تا بازی اول رو باختم شدم برونز 5 حالا من چیکار کنم ؟ :n28:
تو چجوری پس مستر شدی ؟ تروخدا بیا اکانت منو بوست کن
من فقط میخوام تو اکانت منو بوست کنی
جان من اینکارو میکنی لطفا ؟ :n28:
خیلی برونز جای بدیه میخوام برسم سیلور پیشرفت کنم
یکی به من کمک نمیکنه اینجا ؟ :n14:
پس این فروم به چه دردی میخوره ؟ :n28:

GL & HF
21-01-2015, 18:58

ماشالا با این امار میشه رسما گفت از نظر IQ بین کشورهایه لول باز از همه poor هستیم:n19: Polish op:n28:

GL & HF
21-01-2015, 19:01
نه من تو سروره EuNe هستم
10 تا بازی اول رو باختم شدم برونز 5 حالا من چیکار کنم ؟ :n28:
تو چجوری پس مستر شدی ؟ تروخدا بیا اکانت منو بوست کن
من فقط میخوام تو اکانت منو بوست کنی
جان من اینکارو میکنی لطفا ؟ :n28:
خیلی برونز جای بدیه میخوام برسم سیلور پیشرفت کنم
یکی به من کمک نمیکنه اینجا ؟ :n14:
پس این فروم به چه دردی میخوره ؟ :n28:
دوست عزیز اگر تمام 10 گیم رو باختید باید بگم برنز هم برایه شما زیادیه خداتون رو شکر کنید چون من اکر تو ریتو کاره ای بودم یه دیویژن میساختم با اسم تخته آدمایی مثل شمارو جا میدادم تا با هم حال کنن اونجا. امید رو سر لوحه کار کنید من به شما قول میدم روزی برنز 4 میشید از قدیم گفتن هرچقدر پول بدی آش میخوری شما هم هرچقدر مغز به خرج بدی دیویژن بالایی به دست میاری اما من دستتون رو از دور میفشارم و میگم زنده باد برنز:n19:

Rmin
21-01-2015, 19:38

یک سایت کاملا نامعتبر ..خنده داره که عربها مثل عراق و کویت و... از ما IQ شون از ما بالاتره

Fiddle
21-01-2015, 19:48
دوست عزیز اگر تمام 10 گیم رو باختید باید بگم برنز هم برایه شما زیادیه خداتون رو شکر کنید چون من اکر تو ریتو کاره ای بودم یه دیویژن میساختم با اسم تخته آدمایی مثل شمارو جا میدادم تا با هم حال کنن اونجا. امید رو سر لوحه کار کنید من به شما قول میدم روزی برنز 4 میشید از قدیم گفتن هرچقدر پول بدی آش میخوری شما هم هرچقدر مغز به خرج بدی دیویژن بالایی به دست میاری اما من دستتون رو از دور میفشارم و میگم زنده باد برنز:n19:
آره حق با توِ، تیم خوبی داشتم ولی با نوب بازی های من باعث شد که 10 تا بازی رو ببیازیم
ولی من میخوام بیام توی گولد و سیلور اینجوری باعث میشه که بازیم خوب بشه
اصن شما چیکار داری با من
من Rp و money بهت میدم اگه منو برسونی سیلور
باور کن راست میگم بهت
فقط بیا اکانت منو بوست کن :n28:
هیشکس اینجا نیست که مثله تو مستر باشه واسه همین میخوام فقط اکانتم رو بدم به تو بوست کنی ترو خدا قبول کن :37:

new evil
21-01-2015, 20:11
خنده داره که عربها مثل عراق و کویت و... از ما IQ شون از ما بالاتره
خنده دار تر اینه که می گفتم خوب اول نباشیم دیگه دوما 100% هستیم
اینم میانگینه

msgcpp
21-01-2015, 23:00
اوفففففف
لوگین اسکرین جدید چقدر نازه .... :n16:

عجب Smite ای میزنه Panth !!!!
موزیکش هم قشنگه

Gregar
21-01-2015, 23:58
دوستان هنوز هم میشه با اینترنت ایران این بازی رو بازی کرد ؟ با سرویسهای کاهش پینگ مشکل نداره ؟ اگه اوکیه که بگین بهترین سرور در حال حاضر کدومه که کلاینت رو دانلود کنم .

msgcpp
22-01-2015, 03:08
دوستان هنوز هم میشه با اینترنت ایران این بازی رو بازی کرد ؟ با سرویسهای کاهش پینگ مشکل نداره ؟ اگه اوکیه که بگین بهترین سرور در حال حاضر کدومه که کلاینت رو دانلود کنم .

بستگی داره از چه شرکت اینترنتی سرویس بگیری، با اکثرشون میشه بازی بازی کرد،
باید تایم اوت نداشته باشی

Apollo
22-01-2015, 03:08

خودت باید زور بزنی من سیزن سه برنز 3بودم اومدم اینجا همین حرف رو زدم، سیزن چهار بعد از ده تا بازی شدم برنز چهار ولی از اون به بعد کمتر ساپورت بازی کردم اگرم ساپورت میشدم Voli یا thresh بر میداشتم بیشتر adc(لوسین و تریس) بازی کردم یا wukong بودم تو جنگل البته تو بازی ها با بازیکنهای خوب صحبت میکردم و دونفری میرفتیم و الان رسیدم به Gold v همون اول سیزن runes رو چهارتاش کردم و کاملشون کردم
بعد از ظهرشنبه تا دوشنبه رنک بازی نکن. البته من فقط شب سه شنبه تا جمعه بازی میکردم.
همیشه ام دوتایی برو با همون بازیکنهای خوب برنز شروع کنی میرسی به بالا الانم بعد از ده تا بازی فکر نکنم برنز دو بیشتر بشی.

Gregar
22-01-2015, 10:20
بستگی داره از چه شرکت اینترنتی سرویس بگیری، با اکثرشون میشه بازی بازی کرد،
باید تایم اوت نداشته باشی

اونا که با این کاهش پینگها رفع میشه . بیشتر منظورم همین قطعی پورت UDP هست . اخه قبلا که بازی میکردم ، میرفتی تو بازی بعد از یه مدت قطع میشد که گند میزد تو بازی . باید همش reconnect میکردی .

حالا کدوم سرور در حال حاضر خوبه ؟ اینکه توش خیلی نوب نباشن و پینگ هم خوب باشه .

GL & HF
22-01-2015, 11:47
اوفففففف
لوگین اسکرین جدید چقدر نازه .... :n16:

عجب Smite ای میزنه Panth !!!!
موزیکش هم قشنگه
فرغ کله red رو با smite ترکوند:n12::n02:

Fiddle
22-01-2015, 11:56
فرغ کله red رو با smite ترکوند:n12::n02:

WTF!
جواب پست منو نمیدی؟!!:n34:
بهت میگم بیا اکانت منو بوست کن ...
از چی میترسی؟ تو که مستری بوست کردن برونز واست کاری نداره

GL & HF
22-01-2015, 12:00
WTF!
جواب پست منو نمیدی؟!!:n34:
بهت میگم بیا اکانت منو بوست کن ...
از چی میترسی؟ تو که مستری بوست کردن برونز واست کاری نداره
ok دوست عزیز یوزر پست رو خصوصی کن تا ببینم چی میشه

Fiddle
22-01-2015, 12:05
ok دوست عزیز یوزر پست رو خصوصی کن تا ببینم چی میشه
:n19::n12::n16:
مرسی
با کدوم چمپیونا میخوای بوست کنی که بگیرمشون
چه rune page و masterist میخوای
اصن اسم اکانت مسترت رو بگو مثل همونا rune میخرم :n16:

GL & HF
22-01-2015, 12:08
:n19::n12::n16:
مرسی
با کدوم چمپیونا میخوای بوست کنی که بگیرمشون
چه rune page و masterist میخوای
اصن اسم اکانت مسترت رو بگو مثل همونا rune میخرم :n16:
بله متاسفانه plat 1 شدم با بد شانسی اسم اکانتم Daemonize نیازی به رون خاصی نیست من بلد نیستم اکانت بوست کنم پس توقع نداشته باش 1 شبه high elo بشی :n05:

Fiddle
22-01-2015, 12:15
بله متاسفانه plat 1 شدم با بد شانسی اسم اکانتم Daemonize نیازی به رون خاصی نیست من بلد نیستم اکانت بوست کنم پس توقع نداشته باش 1 شبه high elo بشی :n05:

من بعد از امتحانم بعد از ظهر میام ادد ات میکنم بیشتر حرف میزنیم
خیلی خیلی ممنون :n12::n40:

msgcpp
22-01-2015, 12:16
اونا که با این کاهش پینگها رفع میشه . بیشتر منظورم همین قطعی پورت UDP هست . اخه قبلا که بازی میکردم ، میرفتی تو بازی بعد از یه مدت قطع میشد که گند میزد تو بازی . باید همش reconnect میکردی .

حالا کدوم سرور در حال حاضر خوبه ؟ اینکه توش خیلی نوب نباشن و پینگ هم خوب باشه .

یه دو سه ماهی هست قطعی پورت UDP نداریم خدارو شکر،
شاید تو هر 50 تا بازی یکی یا دوتا بازی قطعی داشته باشی

pancha73
22-01-2015, 13:17
|اااااخ fiddle مردم از خنده :n02:
-------------------------
15 بهمن به بعد تیم رنکو با امین راه میندازیم خودتو آماده کن :n02:

GL & HF
22-01-2015, 13:51
بیه خیال خودش گرفته مارو:n02:

msgcpp
22-01-2015, 14:10

منم هستم اگه امکان داره
فصل قبل هم سیب زمینی 5 بودم.

msgcpp
22-01-2015, 14:46
وسط رنک بازی dc شد، هر 10 نفر، بعدش لوگین هم نمیکنه مینویسه:
The server is currently busy. Please try again later.

فکر کنم ریوت ه ک شد :n09:

Fiddle
22-01-2015, 16:38
ایول:n12:

بیه خیال خودش گرفته مارو:n02:

Trololololo

emproor
22-01-2015, 17:49
بچه ها به نظرتون riot یه Refund اضافه به یه 50 تا RP میده بهمون :n09: میخوام 4 تا Rune page بگیرم کم اوردم :n02:

legendarymahdi
22-01-2015, 20:06
LeGnaryMahdi inharato Eu nordik A East ad kon baashed????????

dasham bod

esme manam LeGnDaryMilaD

legendarymahdi
22-01-2015, 21:18
همین الان یهویی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ZcwAADsMAAA7DAcdvqGQAALIsSURBVHhe7f0LvPXdPd97/6/7lDsHJCEpkoikDskWTxE0R0IIG7GraKKqDi1tNrbG4+lB0dCWh x5QPFptJbqrVJyq8iCRNM6hOyFoK4q4E0lJBNklIfdpr99a67v 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 snx/Al5mCu3HjjcNN97jvcfO/7DjedFN2elXuftN1n+Ln7vvvwCze/8/DVX/k3T99VtfLsL/oHF/et3tp/7n4PPxvrvNx07/ucFbt/Xmw+oxwqysn/d15e//pfHz7n3T5u+Kx3+XPDpz/ok4dPvf+nDM+836edDuidfe5vf2x69qesJ+NcjDFeHjF8/Gd96vDCL3z48M9f5upf99zhBfb4ZV88/PnPee7wOy7mA//Sc4bbfuKl9/Q9Oew9afjy4R983TA8zA52p3WPHB7+/V8+fOsvPWp4qOpOijk9MIb7Vz222F/68uE/nOfzO9/1DcMLfdvw74afU64neT7/+z91eNwT7PEjhg/6iGH4qb//DcNtdiA8ffyq4ee+49eG4fTxecxJecgzv2/45mc/drjttbdd1F2zrkS/hzzp5DD94m8Z/sOLh+FJT3pEtu/Feqz9PO/nf9c986lc1a/i8Wl52YuGF77v04cPsr09eY4+98VPH775b58c0nyf8xLXNQwvH 37q5FB3+vh1/2n4qV/S/l09l79/1ePc83PlpcM/f/yfH15gh+HRNZ/0+cIrw5e97NuG4Qu/+PTd2tz+UCgUCuV4xQ5fN91883DryaEqV4y9i1gqJhXvi813et ANOdzrpG2sGH10/v//tm8+LUZ1n/DXv/Ci/JknfVhyDF9uuvmmq3Iw9u7jzfe933DTfd/utNx8v/udPj4rJ49Pbl9x5R0v3lG18re++GuGD7zpf57eqs7ard9pjMaw 29P7Z+NY0budyqGi2Gn5huFtd9w9fNpf/NjhqR/+6OEpT3qP4alPee+T+485ffynHnT/4X0f8z7DY97nfYZHPeq9h9vvvGO48eSkf/PJgo3GKJYnfPXwH77nOcNrnv1uw5973Hn58mH4oCdY++lQV/d/2EcMT/61fzb84OtU98iTw91jh8EOQQ9T3VOHx3/CSeAnfPTwWB/rx4rjXjx+6vC5X3dyED7P5+uHpw8f5dt8rp/0H4cnf89XX8zxrieHwiu/NAxPfpJ9pH/2+DXf9ysXj6+87O9crPFZX/uo4ZnPPK+34tc11u9hf3V45nt8+/DC9/gbw8drrcm+tv6XD//6k07qv9r+J6XO8r7ytR9y0fes/iR+dB/849cMP/jZ53FWnj0Mf+9f/dXhXa3+W799GH7pOcOz1HZSvvllLj4+X8Njh3f/zWef9f2k5wzv/nX37N9Vc4/mlXt+Qr9r1vytJ+v49JPn71kncz51+PPP/pXhKz77W4ffzu0PhUKhUI5XTv7vpptuGm69172y5dEf+Lir3k0 cK9YvFe+LzWfztuRgdKDzxepMKiZXYg7mxltvPTkYvt1wy3m5+ 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 5HDoBAADQ7dM//dOHF/7iG88fXe0r77x1+LEPePuzQ+fP/uzPnlcDAAAA9b74i794eOhDH1p/6Pzmbz77OSYAAABcDvaN+ze+8Y2nv3B0yy23DDeE/911+6nNu0//Nz3P//c9z9ljKxZvvx9fc+i8GPmlL31psuBaS+8N+w8AAK43F4fOpzzl Kef3zu7r8dEOPlPz3cN6/XOxNg66AABgCdfVb1eudeD0h/LrCQdOAACwlKv+plOHjvgu59i7nvHg5dutzceXxjYt45tcrMQx xtTET50/F29SY9Tmb2ryU93Y46hlfgAAcCyb/E2nZweQ3CEldVCJ7TG+pHV849v9POrj60pq4lN1kdp1qxx71te iNH6Jn1Nj+DoAAIApkofO3GHDDjIth5lWY+MrJ7Ud9VC09P4BA ADM5cYbbzx9B9Rupxr9m854yBMd9pY69OXGV92RD25+bVYAAAD 2yA6a9nH74x73uNPbqQfP7i8SLX3wi+P7xzqs5eaP8a2mxpcsP f5UY/mpfs+5AwCAaeyAaeXRj370cOuttw6f8zmfM/ngefFFomc84xnnVdce6sYOefGdutRBxPfx7VY/dfzYbuIcrXLxcX6xfmrzMbEuxufGHxszZ47xY5+o1A4AAI4j9U UiHTgf85jHDI961KOG93u/9xve8R3fcXjb2942fMEXfMFw1113nZbWLxIt9otEqQMNAAAA9i N16LTbz/iMzxge+chHDu/1Xu81POABDxjufe97n77j+da3vnX40A/90OGOO+7Yx6HTvxtmOHgCAADsT+6dzjG973R2/01njh0yfQEAAMAx3HnnnacfpVu5/fbbL25VrL3HxaHT3p1MFVxr6b1h/wEAwPXm4tDp35H071Ae7eAzNd89rHfLd4c56AIAgCUs8vH6VtY 6cPpD+fWEAycAAFgKv71+riZ+6vy5eJMaozZ/U5Of6sYeRy3zAwCAY0l9kcizLwvx2+snfLufR318XUlNfKouUr tulWPP+lqUxi/xc2oMXwcAADBF8tCZO2zYQablMNNqbHzlpLajHoqW3j8AAIA9G v2bznjIEx32ljr05cZX3ZEPbn5tVgAAAC6D7i8SLX3wi+P7xzq s5eaP8a2mxpcsPf5UY/mpfs+5AwCA/eG314NcfJxfrJ/afEysi/G58cfGzJlj/NgnKrUDAIDjmPuLRFf3OvMP+e11AACAy23NQ2f3x+s5/t0wfx8AAADXMTt1xnJukUOnvbvpCwAAAC63i0OnvSOZKrjW0nv D/gMAgOvNxaHTvyPp36E82sFnar57WO+W7w5z0AUAAEtY5OP1rax 14PSH8usJB04AADBF5k86+e11qYmfOn8u3qTGqM3f1OSnurHHU cv8AADgWOb+9voNp92u7vsP7rgXv73u1cSn6iK161Y59qyvRWn 8Ej+nxvB1AAAAZVcfOL3koTN32LCDTMthptXY+MpJbUc9FC29f wAAAJuxM2cs50b/pjMe8kSHvaUOfbnxVXfkg5tfmxUAAIDrRebM2f9FoqUPfnF8/1iHtdz8Mb7V1PiSpcefaiw/1e85dwAAsD/89nqQi4/zi/VTm4+JdTE+N/7YmDlzjB/7RKV2AABwHHN/kejGs28SXeXv3372RSJ+ex0AAOCSmvvQeVPi0PkV54fO7o/Xc/y7Yf4+AAAArmN25ozl3CKHTnt30xcAAABcbheHTntHMlVwraX3 hv0HAABHlHmj855Dp39H0r9DebSDz9R897DeLd8d5qALAAD6jR 87F/l4fStrHTj9ofx6woETAABMcfp9o5NityrCb6+fq4mfOn8u3qTG qM3f1OSnurHHUcv8AADgWOb+9votN137fuZz/uQWfnvdq4lP1UVq161y7Flfi9L4JX5OjeHrAAAASuxoGoskD52 5w4YdZFoOM63GxldOajvqoWjp/QMAANhM5tQ5+jed8ZAnOuwtdejLja+6Ix/c/NqsAAAAXC8yZ87+LxItffCL4/vHOqzl5o/xrabGlyw9/lRj+al+z7kDAID94bfXg1x8nF+sn9p8TKyL8bnxx8bMmWP82Cc qtQMAgOOY+4tE977lxvMe9/jSt97Mb68DAABcZmseOrs/Xs/x74b5+wAAALh++b/lVJHF3ukEAADAvtk7lb/0S7803HbbbcOb3vSm89p7jL3Tef/73394j/d4j9N3OP07nfe517XvdH7JW8LH6/5vOj0+Hr/W0n86wN9NAgCANdih8wd/8AeHxz3uccMDH/jA89rh9KBprP2uu+zxXad1d9555/C2t71t+IM/ePPw67/+34cnP/nJVx0675s4dP7d80Pnxcfr/nBj9/X4aB+PT813D+vd8qB5tOcbAABMY3/TqQOnHSzvuOPO4fY77jg5XN4+vOUtfzz80R/90fA///CPhje/+X8Ob/zdNw2v/a3XDzfeeOPw27/z26cxnr0hGoss8jedW1nrwOkP5dcTDpwAAFxOdti0ctddd52VO +86f1fz9uFP/uRtp+9mWnnrW//4oi3NTpmxnOG318/VxE+dPxdvUmPU5m9q8lPd2OOoZX4AAHAs9vH5c5/73OEv/+W/fP7x+dmB0g6edv8P3vzm4Y7b7xjuuMPK2Ufrdvh8h3d4u+Gnf+ Ynh0/+pE++6uP1t7v1pvOR7/F3/ugmfnvdq4lP1UVq161y7Flfi9L4JX5OjeHrAAAASpo/Xs8dNuwg03KYaTU2vnJS21EPRUvvHwAAwB6N/k1nPOSJDntLHfpy46vuyAc3vzYrAAAA1wv9j8b7It1fJFr64Bf H9491WMvNH+NbTY0vWXr8qcbyU/2ecwcAANuwI2YscnHoLB0i/EFPff07dal2L7bHg2PP+L7djI1ZqxTv5zbxsaTm9WMrxveL7f5 xjTnGj3U+HgAAoMTe2IxF+O11AACAS2rub68/8H43n498jy9684389joAAADmZG9txnJmkUOnvbvpCwAAAK5/VR+vr/Hb6/FdzyUOpH6OPR94e/78YOr+zbn/PfnnHOV5yynt75z7nzP3c1OrZX1jOfox1sw/5i7KobV9au5xf0rzA0CvuT9ef6e3u+V85Ht84R/csP5vr/txl1B7od5aT15+bT3rmxrv9cblKKeplsitRml/S+21tlpfScv6SvV+jDX5OVPz59pLsS1yz7GN7QsA7E3unc5FPl 7fg71elHP/oBxBKX9rV1nblnu7xuutdn17fe2bsTWofqu8U/P6ulL7XLZ8DQPAHK4k/k9m++1139f3S12Y47gyNl9qjJRc/5hTqq/vY3JtUpub8XOm5m+xRXxN/qo3rbn5WPFjxDlT+USpeIn5tbZL7Gd8biml9qhm7lz+U+NNzRi ivqnxrS62p/p7NXPHPmNj5dTmkWqfugYfH8cqjQ0Aveb+eP1PvcO9zke+xxf8 3pV5f3vd1431WZKfx+7HeZVPpH66LeWuttb1+fGnmjpWT3xtjL Wr9PLxtfvr51O8r/P5q96PXWo3aovFsxg/VkqpPcX31bwxPlUXqV23ysXnFNtEbbFEqfXVrtn6qaQoXrfq58 ePbXuh3GIxPv8c66cCAEeTPHTmLnx7veD5nP3FPMXyL13clxL3 r3Uv1b83/znip+S/tZi/aD/UZo/jHik2Fs/HxTajujj2XqTWJGqLxdPjsfXFmBhf2r8xMcaPs6W41lTxYp3ua z1+XTEWAPag6286xy5sqYvf0SjvNdegueKcLfP7f4B6TIlX3io Sx7I5VPZobB1GdWP5+zhfamnMlpi15dYW21Qkt76xmFTfXhp77 PlbW8xB+cWSahN/HwCOwM6YsUj3F4mWuLDrAuvHvmwXXa097m3cj1Qfo/rYpse98XvQ8voorSG2+8d+nlpxvCg1dsv40dT4ktbx1Xeu9bXy 8/U8f3u39n4CQK8rV65cUyT5v9MZL9pjF3HVS+qi6PuMXTTjOCbO XdKaW25OSeVeqqtRM48Zq/fi3EvFe3GssX4tNKaN1ZJDS/6lvEvtJbn42CZT5ijlL9ZPbamcVBfjW3LLzR2NzZObP+ZqYl0u 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 upYPfG1Mdau0svH1+6vn0/xvs7nr3o/dqndqC0Wz2L8WCml9hTfV/PG+FRdpHbdKhefU2wTtcUS5dZnbTXt6hMpRrfq58eMbXuh3GIx Pv8c66cCAPt09v7m2ReIrn6vM3nozF349nrB8zn7i3mK5V+6uC 8l7l/rXqp/b/5zxE/Jf2sxf9F+qM0exz1SbCyej4ttRnVx7L1IrUnUFounx2PrK+1Pq X1MjPHjbMmvwe6nihfrdF/r8euKsQCwB6fHzJP/79ojZ+ZvOscubKmL39Eo7zXXoLninC3z+3+AekyJV94qEseyOV T2aGwdRnVj+fs4X2ppzJaYteXWFttUZOv1KZ+x529tMQflF0uq Tfx9ADgEnTITp87uLxItcWHXBdaPfdkuulp73Nu4H6k+RvWxTY 974/eg5fVRWkNs94/9PLXieFFq7Jbxo6nxJa3jq+/Y+lrHa+XH73n+9m7p/QOAufizZjhz8tvrXq5PKp/WHKVmHjNW78W5l4r34lhj/VpoTBurJYeW/Et5l9pLcvGxTabMUcpfrJ/aUjmpLsa35JabW0rj59pjribWlcYvmSO/lLnymLo+AEiZ+4tEj3zwfc5Hvsdf/R938dvrOCZeHwAAzGPuQ+ef/lPXHjr/yuvPDp2z/e90+v8Kj/9FXsNiVAwHCni8PgAAOLbZDp12CPCl1dR4XN94fQAAcGwXh07/TpIvuNbSe8P+AwCAYxr/KtHFodO/e+TfTTrawWdqvntY75bv5HHQBQAAvezvQmOR2T5e34O1Dpz+UH 494cAJAACmuP3Ou68pMttvrxvfbm0+vjS2aRnf5GIljjGmJn7q/Ll4kxqjNn9Tk5/qxh5HLfMDAIBjmfvb629375vORz5jH67/7T+8ad7fXo/tMb6kdXzj2/086uPrSmriU3WR2nWrHHvW16I0fomfU2P4OgAAgJI/fOsdwx/+8T3lf54USR46c4cNO8i0HGZajY2vnNR21EPR0vsHAACwR6N/0xkPeaLD3lKHvtz4qjvywc2vzQoAAMBl0P1FoqUPfnF8/1iHtdz8Mb7V1PiSpcefaiw/1e85dwAAsD8Xh87SIcIf9NTXv1OXavdiezw49ozv283YmLVK8X 5uEx9Lal4/tmJ8v9juH9eYY/xY5+MBAACmmPW31z0OLgAAAPs297fXT/+n4O/534M/9Q/vuHXe3173/Ltn/j4AAAAup0UOnfbupi8AAAC43K76m85UwbWW3hv2HwAAXG8uDp3 +HUn/DuXRDj5T893Derd8d5iDLgAAWMIiH69vZa0Dpz+UX084cAIAgK Xw2+vnauKnzp+LN6kxavM3Nfmpbuxx1DI/AAA4ls2/vW4HkNwhJXVQie0xvqR1fOPb/Tzq4+tKauJTdZHadasce9bXojR+iZ9TY/g6AACAKZKHztxhww4yLYeZVmPjKye1HfVQtPT+AQAA7NHo33TG Q57osLfUoS83vuqOfHDza7MCAABwGXR/kWjpg18c3z/WYS03f4xvNTW+ZOnxpxrLT/V7zh0AAOzPxaGzdIjwBz319e/Updq92B4Pjj3j+3YzNmatUryf28THkprXj60Y3y+2+8c15hg/1vl4AACAKfjtdQAAgEuK314HAADAdWWRQ6e9u+kLAAAALreLj9 ef8YxnnFddbc5DY3zXc4kDqZ9jzwfenj8/mLp/c+5/T/45R3neckr7O+f+58z93NTKrS+2yViOa6+hlF9r+9S84/pL8wNAr00+XvcXL7tfutj18OMuofZCvbWevPzaetY3Nd7rjctR TlMtkVuN0v6W2mtttb6S2vWp3feLtlqjzyeVW669FNsit34b2x cAOJJFPl7fg71elPd6aKhVyt/aVda25d6u8XqrXd9eX/s1tnoOU/vl60rtc9nyNQwAS5vtt9d9X98vdWGO48rYfKkxUnL9Y06pvr6P ybVJbW7Gz5mav8UW8TX5q9605uZjxY8R50zlE6XiJebX2i6xn/G5pZTao5q5c/lPjTc1Y4j6qi0+TvF9xuIjP17sk5trTCnPXHttbKT+Pj6OVRob AHod8rfXfd1YnyX5eex+nFf5ROqn21Luamtdnx9/qqlj9cTXxli7Si8fX7u/fj7F+zqfv+r92KV2o7ZYPIvxY6WU2lN8X80b41N1kdp1q1x8Tr FN1BZLlFuftal4uRhP7bpVnI+PbXuh3GIxteu3fioAcDTJQ2fu wrfXC57P2V/MUyz/0sV9KXH/WvdS/XvznyN+Sv5bi/mL9kNt9jjukWJj8XxcbDOqi2PvRWpNorZYPD2O69O+qJgYa+KY qT4pcUw/z5biWlLFi3W6r/X4dcVYANi70b/pHLuwpS5+R6O811yD5opztszv/wHqMSVeeatIHMvmUNmjsXUY1Y3l7+N8qaUxW2LWlltbbFORKes bG7NlLMWOPX9rizkov1hSbeLvA8DRdX+RaIkLuy6wfuzLdtHV2 uPexv1I9TGqj2163Bu/By2vj9IaYrt/7OepFceLUmO3jB9NjS9pHV99x9bXOl4rP37P87d3S+8fAKwh+b/TGS/aYxdx1Uvqouj7jF004zgmzl3SmltuTknlXqqrUTOPGav34txLx XtxrLF+LTSmjdWSQ0v+pbxL7SW5+NgmU+Yo5S/WT22pnFQX41tyy80tteOn+sVcTayrHX9MKT7XHtu8ufKYuj4AS Fnzi0Sz/va6LopTL4ZzjYPrE68PAADmccjfXvf/FR7/i7yGxagYDhTweH0AAHBssx067RDgS6up8bi+8foAAODYLg6d/p0kX3CtpfeG/QcAANebi0Onf/fIv5t0tIPP1Hz3sN4t38njoAsAAJYw28fre7DWgdMfyq8nHDgB ALjcbrzxxuGWW24Z7nWvW4Zbb73X8PZv93bDO7zD2w8PeMD9hw c+8AHD/e533/Oe7Wb77XXj263Nx5fGNi3jm1ysxDHG1MRPnT8Xb1Jj1OZvavJT 3djjqGV+AABwLPHb6zfccOPwkR/x1OFRj3rU8KAHPei81zC8y7u8y/Dwhz98eJ/H/Jnhda97/ba/vR7bY3xJ6/jGt/t51MfXldTEp+oitetWOfasr0Vp/BI/p8bwdQAA4HJ4n/d5n+FDPuRDhsc/4QkX5THv+77Duz7kIec9+iQPnbnDhh1kWg4zrcbGV05qO+qhaO n9AwAA6GX/+5z/9Gu/bvjzn/iJJ+esDxs++IMfNzz2sR80vOd7vvfwoAe98+k7o71G/6YzHvJEh72lDn258VV35IObX5sVAACAvbjhhhuGj3raRw5/4wu+YPiqr/yHw9d/3T8dvvEbvn74vu/97uGVv/Dy4dZbbz3v2a77i0RLH/zi+P6xDmu5+WN8q6nxJUuPP9VYfqrfc+4AAKDfUh+vb/bb61Y/dfzYbuIcrXLxcX6xfmrzMbEuxufGHxszZ47xY5+o1A4AAI4jfp FI3wK6++67hrvuunt4y1veetXPYv7hH/7h8KY3/d72v73upQ40AAAA2I/Nv70+lX83zN8HAADAvn3UR33U8PSnP3142smtygf/2T87POKRjzzv0WeRQ6e9u+kLAAAA9s8+Rv/C//cXDU/9iI8YHvvYDxwe/ej3Gd7rvR41POQhDxve/u0fMOnb68m/6fTmPDTGdz2XOJAe5W8Oe/78YOr+zbn/PfnnHOV5yynt75z7nzP3c1OrZX2pHNfan5Q4tyiH1vapucf9Kc 0PAL3ix+v2d5v+bzj/4M1vHu64/Y7hjjus3Dm87W1vO/04fdLH6/7iZfdLF7seftwl1F6ot9aTl19bz/qmxnu9cTnKaaolcqtR2t9Se62t1lfSsr5UfUv8UjSv8fcl116K bZFbt43tCwAcySIfr+/BXi/Ka/9DOrdS/tausrYt93aN11vt+vb62jdbPkc5qf3ydaX2uex1fwBgDrP99rr v6/ulLsxxXBmbLzVGSq5/zCnV1/cxuTapzc34OVPzt9giviZ/1ZvW3Hys+DHinKl8olS8xPxa2yX2Mz63lFJ7VDN3Lv+p8aZmDF Hf1PhWl2r3YnvN3LHP2Ng5rXl5tbGR+vv4OFZpbADotcnH655d 4HIXvVhnfN1YnyX5eex+nFf5ROqn21Luamtdnx9/qqlj9cTXxli7Si8fX7u/fj7F+zqfv+r92KV2o7ZYPIvxY6WU2lN8X80b41N1kdp1q1x8Tr FN1BZLlFpfy5pzfVWnW/X1MbFtL5RbLKZ2f6yfCgAcTfLQmbvw7fWC53P2F/MUy790cV9K3L/WvVT/3vzniJ+S/9Zi/qL9UJs9jnuk2Fg8HxfbjOri2HuRWpOoLRZPj8fWF2Na48fEPbf He9jjuNZU8WKd7ms9fl0xFgD2bvRvOscubKmL39Eo7zXXoLnin C3z+3+AekyJV94qEseyOVT2aGwdRnVj+fs4X2ppzJaYteXWFtt UJLe+sRh/f+r+aOyx529tMQflF0uqTfx9ADi67i8SLXFh1wXWj33ZLrpae9 zbuB+pPkb1sU2Pe+P3oOX1UVpDbPeP/Ty14nhRauyW8aOp8SWt46tv7/rmiE+Ncb1o3Q8A2KOLQ2fpgpb6x0B10VgfX2/iY2P9x8bNieNGpfaW9fXk55VyyfH59Zgab3x8HEvPX+seaRyL8 znGcXJjqz4V69t62ktq4317Kz+HiePHscfmSuVVm3/J2Jyeb499a+KXyt/Pm8oh1x7bUvG1UvPM9fwAwJZm/e31uS6GXFSRw+sDAIB5bP7t9R46CBh/v5bFqBgOFPB4fQAAcGyzHTrtEOBLq6nxuL7x+gAA4Nj47fWN9L xjN3X/5tz/nvxzjvK85ZT2d879z5n7uamVW19sk9werZl/Kb/W9qm5a7za+QGgF7+93qn2Qr21nrz82nrWNzXe643LUU5TLZFbj dL+ltprbbW+ktr1qd33k9QYa/JzpubPtZdiW+SeYxvbFwA4ktk+Xt+bvV6U93poqFXK39pV1rbl 3q7xeqtd315f+zla21Z5p+b1daX2uWz5GgaApfHb666v72NybV Kbm/FzpuZvsUV8Tf6qN625+VjxY8Q5U/lEqXiJ+bW2S+xnfG4ppfaoZu5c/lPjTc0Yor5qi4+j2vbI9499xsbKmZLn1DX4+DhWaWwA6MVvr3f w89j9OK/yidRPt6Xc1da6Pj/+VFPH6omvjbF2lV4+vnZ//XyK93U+f9X7sUvtRm2xeBbjx0optaf4vpo3xqfqIrXrVrn4nGK bqC2WKLc+a1NJKbVrTN2qn259TmNjbEW5xWJ8/jnWTwUAjiZ56Mxd+PZ6wfM5+4t5iuVfurgvJe5f616qf2/+c8RPyX9rMX/RfqjNHsc9Umwsno+LbUZ1cey9SK1J1BaLp8dxfdoXFRNjTal9T Izx42zJr8Hup4oX63Rf6/HrirEAsHejf9M5dmFLXfyORnmvuQbNFedsmd//A9RjSrzyVpE4ls2hskdj6zCqG8vfx/lSS2O2xKwtt7bYpiJbr0/5jD1/a4s5KL9YUm3i7wPA0XV/kWiJC7susH7sy3bR1drj3sb9SPUxqo9tetwbvwctr4/SGmK7f+znqRXHi1Jjt4wfTY0vaR1ffcfW1zpeKz9+z/O3d0vvHwCsIfm/0xkv2mMXcdVL6qLo+4xdNOM4Js5d0ppbbk5J5V6qq1Ezjxmr9+ LcS8V7cayxfi00po3VkkNL/qW8S+0lufjYJlPmKOUv1k9tqZxUF+NbcsvNLaXxc+0xVxPrSuO XzJFfylx5TF0fAKSs+UUifnsdh8PrAwCAefDb6yc4UMDj9QEAw LHNdui0Q4AvrabG4/rG6wMAgGO7OHT6d5J8wbWW3hv2HwAAXG8uDp3+3SP/btLRDj5T893Derd8J4+DLgAAWMJsH6/vwVoHTn8ov55w4AQAAEuZ7bfXjW+3Nh9fGtu0jG9ysRLHGFMTP 3X+XLxJjVGbv6nJT3Vjj6OW+QEAwLEc8rfXY3uML2kd3/h2P4/6+LqSmvhUXaR23SrHnvW1KI1f4ufUGL4OAABgiuShM3fYsINMy 2Gm1dj4ykltRz0ULb1/AAAAezT6N53xkCc67C116MuNr7ojH9z82qwAAABcBt1fJFr64B fH9491WMvNH+NbTY0vWXr8qcbyU/2ecwcAAPtzcegsHSL8QU99/Tt1qXYvtseDY8/4vt2MjVmrFO/nNvGxpOb1YyvG94vt/nGNOcaPdT4eAABgill/e93j4AIAALBvh/ztdc+/e+bvAwAA4HJa5NBp7276AgAAgMvtqr/pTBVca+m9Yf8BAMD15uLQ6d+R9O9QHu3gMzXfPax3y3eHOegCA IAlLPLx+lbWOnD6Q/n1hAMnAABYCr+9fq4mfur8uXiTGqM2f1OTn+rGHkct8wMAgGPh t9crxje+3c+jPr6upCY+VRepXbfKsWd9LUrjl/g5NYavAwAAmCJ56MwdNuwg03KYaTU2vnJS21EPRUvvHwAAwB6N/k1nPOSJDntLHfpy46vuyAc3vzYrAAAAl0H3F4mWPvjF8f1jHdZ y88f4VlPjS5Yef6qx/FS/59wBAMD+XBw6S4cIf9BTX/9OXardi+3x4Ngzvm83Y2PWKsX7uU18LKl5/diK8f1iu39cY47xY52PBwAAmILfXgcAALik+O11AAAAXFcWOXT au5u+AAAA4HK7+Hj9Gc94xnnV1eY8NMZ3PZc4kPo59nzg7fnzg 6n7N+f+9+Sfc5TnLae0v3Puf87cz02tlvWlcozxZq01pOY2mr+ 1fWrecX9K8wNAr00+XvcXL7tfutj18OMuofZCvbWevPzaetY3N d7rjctRTlMtkVuN0v6W2mtttb6SlvWl6mP8lD3qpTmNvy+59lJ si9yabWxfAOBIFvl4fQ/2elFe8x/RJZTyt3aVtW25t2u83mrXt9fXvqldw9rPZWq/fF2pfS5bvoYBYGmz/fa67+v7pS7McVwZmy81Rkquf8wp1df3Mbk2qc3N+DlT87fYIr4 mf9Wb1tx8rPgx4pypfKJUvMT8Wtsl9jM+t5RSe1Qzdy7/qfGmZgxR39T4VhfbU22SqpPU+OLbasW8olx7bWyk/j4+jlUaGwB6HfK3133dWJ8l+XnsfpxX+UTqp9tS7mprXZ8ff6q pY/XE18ZYu0ovH1+7v34+xfs6n7/q/dildqO2WDyL8WOllNpTfF/NG+NTdZHadatcfE6xTdQWS5RaX+uax/qpXrct+W9NucViavfH+qkAwNEkD525C99eL3g+Z38xT7H8Sxf3 pcT9a91L9e/Nf474KflvLeYv2g+12eO4R4qNxfNxsc2oLo69F6k1idpi8fR4b H0xZiy+Vdxz/zxsKa41VbxYp/taj19XjAWAvRv9m86xC1vq4nc0ynvNNWiuOGfL/P4foB5T4pW3isSxbA6VPRpbh1HdWP4+zpdaGrMlZm25tcU2Fcm tbyxmrG8PjT32/K0t5qD8Ykm1ib8PAEfX/UWiJS7susD6sS/bRVdrj3sb9yPVx6g+tulxb/wetLw+SmuI7f6xn6dWHC9Kjd0yfjQ1vqR1fPWdur6x57PEz9fz/O1d734CwJ4k/3c640V77CIe/4FIXRR9n7GLZhzHxLlLWnPLzSmp3Et1NWrmMWP1Xpx7qXgvjjX Wr4XGtLFacmjJv5R3qb0kFx/bZMocpfzF+qktlZPqYnxLbrm5o7F5UmPENj9erBsbt1YpPtce2 7y58pi6PgBIWfOLRLP+9rouilMvhnONg+sTrw8AAOZxyN9e9/8VHv+LvIbFqBgOFPB4fQAAcGyzHTrtEOBLq6nxuL7x+gAA4Nj4 7fWN9LxjN3X/5tz/nvxzjvK85ZT2d879z5n7uak1df2x3ay1htTcRvO3tk/NW+PVzg8Avfjt9U61F+qt9eTl19azvqnxXm9cjnKaaoncapT2t 9Rea6v1lUxdf2xP9Vma5jT+vuTaS7Etcmu2sX0BgCOZ7eP1vdn rRXnNf0SXUMrf2lXWtuXervF6q13fHl/7rTmt/VymcvN1pfa5bPkaBoCl8dvrrq/vY3JtUpub8XOm5m+xRXxN/qo3rbn5WPFjxDlT+USpeIn5tbZL7Gd8biml9qhm7lz+U+NNzRi ivqk2E9v941QeNXOn4lrFvKJce21spP4+Po5VGhsAevHb6x38P HY/zqt8IvXTbSl3tbWuz48/1dSxeuJrY6xdpZePr91fP5/ifZ3PX/V+7FK7UVssnsX4sVJK7Sm+r+aN8am6SO26VS4+p9gmaoslyq3P 2nLtMtamet1qLD9mbNsL5RaLqdkTY/1UAOBokofO3IVvrxc8n7O/mKdY/qWL+1Li/rXupfr35j9H/JT8txbzF+2H2uxx3CPFxuL5uNhmVBfH3ovUmkRtsXh6PLa+2v1 pFcf082zJr8fup4oX63Rf6/HrirEAsHejf9M5dmFLXfyORnmvuQbNFedsmd//A9RjSrzyVpE4ls2hskdj6zCqG8vfx/lSS2O2xKwtt7bYpiJzra83XvmMPX9rizkov1hSbeLvA8DRdX+R aIkLuy6wfuzLdtHV2uPexv1I9TGqj2163Bu/By2vj9IaYrt/7OepFceLUmO3jB9NjS9pHV99x9ZXO97Y81nix+95/vaudv8AYM/47XUn1yeVT2uOUjOPGav34txLxXtxrLF+LTSmjdWSQ0v+pbxL7 SW5+NgmU+Yo5S/WT22pnFQX41tyy80tpfFTY8TcUuPFPhLHL2nNL5VLylx5TF0fA KTw2+szjYPrE68PAADmwW+vn+BAAY/XBwAAxzbbodMOAb60mhqP6xuvDwAAlmXvdFqxdzmt3H33ye2dZ/fPyp3DXVZ3Unrw2+sb6XnHbur+zbn/PfnnHOV5yynt75z7nzP3c1Mrt77Y5qlfqs9aaxjLL5ebGWufmr fGq50fAHrp4/VP+7RPO/343D5GP/t4/ezw+Xu/93tnH62f1NnH7Lef3L/99tuHBz7g/vz2ulki9zn15OXX1rO+qfFeb1yOcppqidxqlPa31F5rq/WV1K5P7eojMV7ta67X5xTzM7n2UmyL3JptbF8AYA4PeMADhj/4gz8YrpwcFm+44YbhxhtvGG666cbh5ptvGu5zn3sP973vfYe3f/u3O+n3DsM7veMDhz/14Aed/m3n/d/h/ucj1Jnt4/W92etFec1/RJdQyt/aVda25d6u8XqrXd9eX/st1n4uU/vl60rtc9nyNQzg8nr4wx8+/ORP/uTwb7/93w7f8Z3/bvj33/Xvh+96/r8fnv/d3zX88I/80PCiH/2R4Ud/9IXDi1/yo8N/eumLhx/78f80/Nqv/erw4Ac/+HyEOvz2uuvr+5hcm9TmZvycqflbbBFfk7/qTWtuPlb8GHHOVD5RKl5ifq3tEvsZn1tKqT2qmTuX/9R4UzOGqG+qTXyf1H1J1YkfPxXXyueRkmuvjY3U38fHsUpjA0A v+3j9jW9843DTTTcNt9xyy+k7nd6VK1dO/87Tbj17bMXiJ3173S5wuYterDO+bqzPkvw8dj/Oq3wi9dNtKXe1ta7Pjz/V1LF64mtjrF2ll4+v3V8/n+J9nc9f9X7sUrtRWyyexfixUkrtKb6v5o3xqbpI7bpVLj6n2C ZqiyWqWV+pT6lety35b025xWJq9sxYPxUAOJrkoTN34dvrBc/n7C/mKZZ/6eK+lLh/rXup/r35zxE/Jf+txfxF+6E2exz3SLGxeD4uthnVxbH3IrUmUVssnh7n1pfrE8 erFffcHu9hj/167H6qeLFO97Uev64YCwB7N/o3nWMXttTF72iU95pr0Fxxzpb5/T9APabEK28ViWPZHCp7NLYOo7qx/H2cL7U0ZkvM2nJri20qUrO+mj65thzlM/b8rS3moPxiSbWJvw8AR9f9RaIlLuy6wPqxL9tFV2uPexv3I9XH qD626XFv/B60vD5Ka4jt/rGfp1YcL0qN3TJ+NDW+pHV89Z26vrHns8TP1/P87V3vfgLAnvDb606uTyqf1hylZh4zVu/FuZeK9+JYY/1aaEwbqyWHlvxLeZfaS3LxsU2mzFHKX6yf2lI5qS7Gt+SWm9tL 5SGpMWJuPi7WxfjUHDml+Fx7bPPmymPq+gAgZc0vEvHb6zgcXh 8AAMxj82+v9/D/FR7/i7yGxagYDhTweH0AAHBss77TCQAAgOPY5ON1fnt9XT3v2E3dvz n3vyf/nKM8bzml/Z1z/3Pmfm5qTV3/WvuTEucW5dDaPjV3jVc7PwD02uTjdX/xsvuli10PP+4Sai/UW+vJy6+tZ31T473euBzlNNUSudUo7W+pvdZW6yuZuv5S+xo0r/H3Jddeim2RW7eN7QsAHMlsf9O5N3u9KK/9D+ncSvlbu8rattzbNV5vtevb42t/jzl5qdx8Xal9Llu+hgFgafz2uuvr+5hcm9TmZvycqflbbBFfk7/qTWtuPlb8GHHOVD5RKl5ifq3tEvsZn1tKqT2qmTuX/9R4UzOGqG+qzcR2P7bV5do9P37sMzZ3Tpw3yrXXxkbq7+PjWKW xAaDXJh+ve3aBy130Yp3xdWN9luTnsftxXuUTqZ9uS7mrrXV9f vyppo7VE18bY+0qvXx87f76+RTv63z+qvdjl9qN2mLxLMaPlVJ qT/F9NW+MT9VFatetcvE5xTZRWyxRbn3Wlmr393PxqtOt+vqY2LYX yi0Wk1uzZ/1UAOBokofO3IVvrxc8n7O/mKdY/qWL+1Li/rXupfr35j9H/JT8txbzF+2H2uxx3CPFxuL5uNhmVBfH3ovUmkRtsXh6PLa+sf1 JxcWxc+KYfp4txTWmihfrdF/r8euKsQCwd6N/0zl2YUtd/I5Gea+5Bs0V52yZ3/8D1GNKvPJWkTiWzaGyR2PrMKoby9/H+VJLY7bErC23ttimInOtrzde+Yw9f2uLOSi/WFJt4u8DwNF1f5FoiQu7LrB+7Mt20dXa497G/Uj1MaqPbXrcG78HLa+P0hpiu3/s56kVx4tSY7eMH02NL2kdX33H1tc6Xis/fs/zt3dL7x8ArIHfXndyfVL5tOYoNfOYsXovzr1UvBfHGuvXQmPaW C05tORfyrvUXpKLj20yZY5S/mL91JbKSXUxviW33NxSGj/XHnM1sa40fskc+aXMlcfU9QFAyppfJOK313E4vD4AAJjH5t9e7 +H/Kzz+F3kNi1ExHCjg8foAAODY+O11AACAS2qTj9f57fV19bxjN3 X/5tz/nvxzjvK85ZT2d879z5n7uanVsr5UjmvtT0qcW5RDa/vU3OP+lOYHgF6bfLzuL152v3Sx6+HHXULthXprPXn5tfWsb2q8 1xuXo5ymWiK3GqX9LbXX2mp9JS3rS9W3xC9F8xp/X3LtpdgWuXXb2L4AwJHM9jede7PXi/La/5DOrZS/tausbcu9XeP1Vru+vb72zdgats45NbevK7XPZcvXMAAsjd9ed3 19H5Nrk9rcjJ8zNX+LLeJr8le9ac3Nx4ofI86ZyidKxUvMr7Vd Yj/jc0sptUc1c+fynxpvasYQ9U2Nb3Wpdi+218wd+4yNndOal1cbG 6m/j49jlcYGgF6bfLzu2QUud9GLdcbXjfVZkp/H7sd5lU+kfrot5a621vX58aeaOlZPfG2Mtav08vG1++vnU7yv8/mr3o9dajdqi8WzGD9WSqk9xffVvDE+VRepXbfKxecU20RtsUSp 9dWu2frl+qpOt+rrY2LbXii3WExuzZ71UwGAo0keOnMXvr1e8H zO/mKeYvmXLu5LifvXupfq35v/HPFT8t9azF+0H2qzx3GPFBuL5+Nim1FdHHsvUmsStcXi6fHY+m JMjC/t35gY48fZUlxrqnixTve1Hr+uGAsAezf6N51jF7bUxe9olPeaa 9Bccc6W+f0/QD2mxCtvFYlj2RwqezS2DqO6sfx9nC+1NGZLzNpya4ttKpJb31 hMqm8vjT32/K0t5qD8Ykm1ib8PAEfX/UWiJS7susD6sS/bRVdrj3sb9yPVx6g+tulxb/wetLw+SmuI7f6xn6dWHC9Kjd0yfjQ1vqR1fPXtXV9r/8jH9zx/ezd1fwBgD/jtdSfXJ5VPa45SM48Zq/fi3EvFe3GssX4tNKaN1ZJDS/6lvEvtJbn42CZT5ijlL9ZPbamcVBfjW3LLzR2NzZObP+ZqYl0u vkYpvia/lLnymLo+AEhZ84tE/PY6DofXBwAA89j82+s9/H+Fx/8ir2ExKoYDBTxeHwAAHBu/vQ4AAHBJbfLxOr+9vq6ed+ym7t+c+9+Tf85Rnrec0v7Ouf85cz 83tXLri20yluPaayjl19o+Ne+4/tL8ANBrk4/X/cXL7pcudj38uEuovVBvrScvv7ae9U2N93rjcpTTVEvkVqO0v6X 2Wlutr6R2fWr3/aKt1ujzSeWWay/Ftsit38b2BQCOZLa/6dybvV6U93poqFXK39pV1rbl3q7xeqtd315f+zW2eg5T++XrSu 1z2fI1DABL47fXXV/fx+TapDY34+dMzd9ii/ia/FVvWnPzseLHiHOm8olS8RLza22X2M/43FJK7VHN3Ln8p8abmjFEfdUWH6f4PmPxkR8v9snNNaaUZ669N jZSfx8fxyqNDQC9Nvl43bMLXO6iF+uMrxvrsyQ/j92P8yqfSP10W8pdba3r8+NPNXWsnvjaGGtX6eXja/fXz6d4X+fzV70fu9Ru1BaLZzF+rJRSe4rvq3ljfKouUrtulYvP KbaJ2mKJcuuzNhUvF+OpXbeK8/GxbS+UWyymdv3WTwUAjiZ56Mxd+PZ6wfM5+4t5iuVfurgvJe5f 616qf2/+c8RPyX9rMX/RfqjNHsc9Umwsno+LbUZ1cey9SK1J1BaLp8dxfdoXFRNjTRwz1 Scljunn2VJcS6p4sU73tR6/rhgLAHs3+jedYxe21MXvaJT3mmvQXHHOlvn9P0A9psQrbxWJY9 kcKns0tg6jurH8fZwvtTRmS8zacmuLbSoyZX1jY7aMpdix529t MQflF0uqTfx9ADi67i8SLXFh1wXWj33ZLrpae9zbuB+pPkb1sU 2Pe+P3oOX1UVpDbPeP/Ty14nhRauyW8aOp8SWt46vv2Ppax2vlx+95/vZu6f0DgDXw2+tOrk8qn9YcpWYeM1bvxbmXivfiWGP9WmhMG6s lh5b8S3mX2kty8bFNpsxRyl+sn9pSOakuxrfklptbasdP9Yu5m lhXO/6YUnyuPbZ5c+UxdX0AkLLmF4n47XUcDq8PAADmsfm313v4/wqP/0Vew2JUDAcKeLw+AAA4Nn57HQAA4JLa5ON1fnt9XT3v2E3dvzn 3vyf/nKM8bzml/Z1z/3Pmfm5qtawvleNa+5MS5xbl0No+Nfe4P6X5AaDXJh+v+4uX3S9 d7Hr4cZdQe6HeWk9efm0965sa7/XG5SinqZbIrUZpf0vttbZaX0nL+lL1LfFL0bzG35dceym2RW7d NrYvAHAks/1N597s9aK89j+kcyvlb+0qa9tyb9d4vdWub6+vfbPlc5ST2i9f V2qfy173BwDmwG+vu76+j8m1SW1uxs+Zmr/FFvE1+avetObmY8WPEedM5ROl4iXm19ousZ/xuaWU2qOauXP5T403NWOI+qbGt7rYXvs4So0vvq1WnDfKtdfGR urv4+NYpbEBoNcmH697doHLXfRinfF1Y32W5Oex+3Fe5ROpn25 LuautdX1+/KmmjtUTXxtj7Sq9fHzt/vr5FO/rfP6q92OX2o3aYvEsxo+VUmpP8X01b4xP1UVq161y8TnFNlFbL FFqfaU1q976xXk99fP9/a3Vx7a9UG6xGJ9/jvVTAYCjSR46cxe+vV7wfM7+Yp5i+Zcu7kuJ+9e6l+rfm/8c8VPy31rMX7QfarPHcY8UG4vn42KbUV0cey9SaxK1xeLp8dj6 Yoy/7/fOtOyR+vr5W+KXEteaKl6s032tx68rxgLA3o3+TefYhS118Tsa 5b3mGjRXnLNlfv8PUI8p8cpbReJYNofKHo2tw6huLH8f50stjd kSs7bc2mKbiuTWNxaT6ttLY489f2uLOSi/WFJt4u8DwNF1f5FoiQu7LrB+7Mt20dXa497G/Uj1MaqPbXrcG78HLa+P0hpiu3/s56kVx4tSY7eMH02NL2kdX32nri+OU8vP1/P87Z1fHwAcFb+97uT6pPJpzVFq5jFj9V6ce6l4L4411q+FxrSx WnJoyb+Ud6m9JBcf22TKHKX8xfqpLZWT6mJ8S265uaOxeXx9jI u5mlg3Nm6tUnyuPbZ5c+UxdX0AkLLmF4n47XUcDq8PAADmsfm3 13v4/wqP/0Vew2JUDAcKeLw+AAA4Nn57HQAA4JLa5J1O/06SL7jW0nvD/gMAgOvNxaHTf1xp9/X4aAefqfnuYb1bfnTMQRcAACxhtr/p3IO1Dpz+UH494cAJAACWMttvrxvfbm0+vjS2aRnf5GIljjGmJ n7q/Ll4kxqjNn9Tk5/qxh5HLfMDAIBj2fzb63YAyR1SUgeV2B7jS1rHN77dz6M+vq6kJ j5VF6ldt8qxZ30tSuOX+Dk1hq8DAACYInnozB027CDTcphpNTa +clLbUQ9FS+8fAADAHo3+TWc85IkOe0sd+nLjq+7IBze/NisAAACXQfcXiZY++MXx/WMd1nLzx/hWU+NLlh5/qrH8VL/n3AEAwP5s9tvrVj91/Nhu4hytcvFxfrF+avMxsS7G58YfGzNnjvFjn6jUDgAAjmPNLxI t9otEqQMNAAAA9mPzb69P5d8N8/cBAABwOS1y6LR3N30BAADA5Zb8m05vzkNjfNdziQPpUf7msOfP D6bu35z735N/zlGet5zS/s65/zlzPze1atdn/Uq5rb2GmLto/tb2qXnH9ZfmB4Bem3y87i9edr90sevhx11C7YV6az15+bX1rG9 qvNcbl6Ocploitxql/S2119pqfSW166vJf6s1Km/j70uuvRTbIrd+G9sXADiSRT5e34O9XpS3+gd1LqX8rV1lbVvu7 Rqvt9r1bfHaL81Z+5rY6jlM5e7rSu1z2fI1DABLm+23131f3y9 1YY7jyth8qTFScv1jTqm+vo/JtUltbsbPmZq/xRbxNfmr3rTm5mPFjxHnTOUTpeIl5tfaLrGf8bmllNqjmrlz+U +NNzVjiPqOjVGKif1q5o59UnOU5PIzufba2Ej9fXwcqzQ2APTa/NvrdoHLXfRinfF1Y32W5Oex+3Fe5ROpn25LuautdX1+/KmmjtUTXxtj7Sq9fHzt/vr5FO/rfP6q92OX2o3aYvEsxo+VUmpP8X01b4xP1UVq161y8TnFNlFbL J7F9KyvNkbtulWcj49te6HcYjG167d+KgBwNMlDZ+7Ct9cLns/ZX8xTLP/SxX0pcf9a91L9e/OfI35K/luL+Yv2Q232OO6RYmPxfFxsM6qLY+9Fak2itli80vpL4pi1Y8Q 5fR5bimtJFS/W6b7W49cVYwFg70b/pnPswpa6+B2N8l5zDZorztkyv/8HqMeUeOWtInEsm0Nlj8bWYVQ3lr+P86WWxmyJWVtubbFNZQ5j Y7aMr9i9vP5iDsovllSb+PsAcHTdXyRa4sKuC6wf+7JddLX2uL dxP1J9jOpjmx73xu9By+ujtIbY7h/7eWrF8aLU2C3jR1PjS1rHXzqfEj9/z/O3d1vvLwDMYbPfXvfiOCbOXdKaW25OSeVeqqtRM48Zq/fi3EvFe3GssX4tNKaN1ZJDS/6lvEvtJbn42CZT5ijlL9ZPbamcVBfjp+RmUnNFqTlS48RcTazL zV+jFJ9rj23eXHlMXR8ApKz5RaJZf3tdF8WpF8O5xsH1idcHAA Dz2Pzb6z38f4XH/yKvYTEqhgMFPF4fAAAc26zvdAIAAOA4Nnmn07+T5AuutfTesP8 AAOB6c3Ho9B9X2n09PtrBZ2q+e1jvlh8dc9AFAABLmO1vOvdgr QOnP5RfTzhwAgCApcz22+vGt1ubjy+NbVrGN7lYiWOMqYmfOn8 u3qTGqM3f1OSnurHHUcv8AADgWDb/9rodQHKHlNRBJbbH+JLW8Y1v9/Ooj68rqYlP1UVq161y7Flfi9L4JX5OjeHrAAAApkgeOnOHDTvI tBxmWo2Nr5zUdtRD0dL7BwAAsEejf9MZD3miw95Sh77c+Ko78s HNr80KAADAZdD9RaKlD35xfP9Yh7Xc/DG+1dT4kqXHn2osP9XvOXcAALA/m/32utVPHT+2mzhHq1x8nF+sn9p8TKyL8bnxx8bMmWP82CcqtQMA gONY84tEi/0iUepAAwAAgP3Y/NvrU/l3w/x9AAAAXE6LHDrt3U1fAAAAcLldHDrtHclUwbWW3hv2HwAAXG8u Dp3+HUn/DuXRDj5T893Derd8d5iDLgAAWMIiH69vZa0Dpz+UX084cAIAgK Xw2+vnauKnzp+LN6kxavM3Nfmpbuxx1DI/AAA4ls2/vW4HkNwhJXVQie0xvqR1fOPb/Tzq4+tKauJTdZHadasce9bXojR+iZ9TY/g6AACAKZKHztxhww4yLYeZVmPjKye1HfVQtPT+AQAA7NHo33TG Q57osLfUoS83vuqOfHDza7MCAABwGXR/kWjpg18c3z/WYS03f4xvNTW+ZOnxpxrLT/V7zh0AAOwPv70e5OLj/GL91OZjYl2Mz40/NmbOHOPHPlGpHQAAHMeaXyTit9cBAAAuqc2/vT6VfzfM3wcAAMDltMih097d9AUAAACX28Wh096RTBVca+m9Yf 8BAMD15uLQ6d+R9O9QHu3gMzXfPax3y3eHOegCAIAlLPLx+lbW OnD6Q/n1hAMnAABYCr+9fq4mfur8uXiTGqM2f1OTn+rGHkct8wMAgGPZ/NvrdgDJHVJSB5XYHuNLWsc3vt3Poz6+rqQmPlUXqV23yrFnfS1 K45f4OTWGrwMAAJgieejMHTbsINNymGk1Nr5yUttRD0VL7x8AA MAejf5NZzzkiQ57Sx36cuOr7sgHN782KwAAAJdB9xeJlj74xfH 9Yx3WcvPH+FZT40uWHn+qsfxUv+fcAQDA/vDb60EuPs4v1k9tPibWxfjc+GNj5swxfuwTldoBAMBxrPlFIn5 7HQAA4JLa/NvrU/l3w/x9AAAAXE6LHDrt3U1fAAAAcLkl/6bTm/PQGN/1XOJAepS/Oez584Op+zfn/vfkn3OU5y2ntL9z7n/O3M9NrZb1pXKM8WatNaTmNpq/tX1q3nF/SvMDQK9NPl73Fy+7X7rY9fDjLqH2Qr21nrz82nrWNzXe643LUU 5TLZFbjdL+ltprbbW+kpb1pepj/JQ96qU5jb8vufZSbIvcmm1sXwDgSBb5eH0P9npRXvMf0SWU8rd 2lbVtubdrvN5q17fX176pXcPaz2Vqv3xdqX0uW76GAWBps/32uu/r+6UuzHFcGZsvNUZKrn/MKdXX9zG5NqnNzfg5U/O32CK+Jn/Vm9bcfKz4MeKcqXyiVLzE/FrbJfYzPreUUntUM3cu/6nxpmYMUd/U+FYX21NtkqqT1Pji22rFvKJce21spP4+Po5VGhsAem3+7XW7w OUuerHO+LqxPkvy89j9OK/yidRPt6Xc1da6Pj/+VFPH6omvjbF2lV4+vnZ//XyK93U+f9X7sUvtRm2xeBbjx0optaf4vpo3xqfqIrXrVrn4nGK bqC2WKLW+1jWP9VO9blvy35pyi8XU7o/1UwGAo0keOnMXvr1e8HzO/mKeYvmXLu5LifvXupfq35v/HPFT8t9azF+0H2qzx3GPFBuL5+Nim1FdHHsvUmsStcXi6fHY+m LMWHyruOf+edhSXGuqeLFO97Uev64YCwB7N/o3nWMXttTF72iU95pr0Fxxzpb5/T9APabEK28ViWPZHCp7NLYOo7qx/H2cL7U0ZkvM2nJri20qklvfWMxY3x4ae+z5W1vMQfnFkmoTfx8 Ajq77i0RLXNh1gfVjX7aLrtYe9zbuR6qPUX1s0+Pe+D1oeX2U1 hDb/WM/T604XpQau2X8aGp8Sev46jt1fWPPZ4mfr+f527ve/QSAPdnst9e9OI6Jc5e05pabU1K5l+pq1Mxjxuq9OPdS8V4ca6x fC41pY7Xk0JJ/Ke9Se0kuPrbJlDlK+Yv1U1sqJ9XF+JbccnNHY/OkxohtfrxYNzZurVJ8rj22eXPlMXV9AJCy5heJZv3tdV0Up14M 5xoH1ydeHwAAzGPzb6/38P8VHv+LvIbFqBgOFPB4fQAAcGyzvtMJAACA49jknU7/TpIvuNbSe8P+AwCA683FodN/XGn39fhoB5+p+e5hvVt+dMxBFwAALGG2v+ncg7UOnP5Qfj3hwA kAAJYy22+vG99ubT6+NLZpGd/kYiWOMaYmfur8uXiTGqM2f1OTn+rGHkct8wMAgGPZ/NvrdgDJHVJSB5XYHuNLWsc3vt3Poz6+rqQmPlUXqV23yrFnfS1 K45f4OTWGrwMAAJgieejMHTbsINNymGk1Nr5yUttRD0VL7x8AA MAejf5NZzzkiQ57Sx36cuOr7sgHN782KwAAAJdB9xeJlj74xfH 9Yx3WcvPH+FZT40uWHn+qsfxUv+fcAQDA/mz22+tWP3X82G7iHK1y8XF+sX5q8zGxLsbnxh8bM2eO8WOfqNQ OAACOY80vEi32i0SpAw0AAAD2Y/Nvr0/l3w3z9wEAAHA5LXLotHc3fQEAAMDldnHotHckUwXXWnpv2H8AA HC9uTh0+nck/TuURzv4TM13D+vd8t1hDroAAGAJi3y8vpW1Dpz+UH494cAJAAC Wwm+vn6uJnzp/Lt6kxqjN39Tkp7qxx1HL/AAA4Fg2//a6HUByh5TUQSW2x/iS1vGNb/fzqI+vK6mJT9VFatetcuxZX4vS+CV+To3h6wAAAKZIHjpzhw07 yLQcZlqNja+c1HbUQ9HS+wcAALBHo3/TGQ95osPeUoe+3PiqO/LBza/NCgAAwGXQ/UWipQ9+cXz/WIe13PwxvtXU+JKlx59qLD/V7zl3AACwP/z2epCLj/OL9VObj4l1MT43/tiYOXOMH/tEpXYAAHAca36RiN9eBwAAuKQ2//b6VP7dMH8fAAAAl9Mih057d9MXAAAAXG7Jv+n05jw0xnc9lziQ HuVvDnv+/GDq/s25/z355xzlecsp7e+c+58z93NTK7e+2Ca5PVoz/1J+re1Tc9d4tfMDQK9NPl73Fy+7X7rY9fDjLqH2Qr21nrz82nr WNzXe643LUU5TLZFbjdL+ltprbbW+ktr1qd33k9QYa/JzpubPtZdiW+SeYxvbFwA4kkU+Xt+DvV6U93poqFXK39pV1rbl 3q7xeqtd315f+zla21Z5p+b1daX2uWz5GgaApc322+u+r++Xuj DHcWVsvtQYKbn+MadUX9/H5NqkNjfj50zN32KL+Jr8VW9ac/Ox4seIc6byiVLxEvNrbZfYz/jcUkrtUc3cufynxpuaMUR91RYfR7Xtke8f+4yNlTMlz6lr8PFx rNLYANBr82+v2wUud9GLdcbXjfVZkp/H7sd5lU+kfrot5a621vX58aeaOlZPfG2Mtav08vG1++vnU7yv8/mr3o9dajdqi8WzGD9WSqk9xffVvDE+VRepXbfKxecU20RtsUS5 9VmbSkqpXWPqVv1063MaG2Mryi0W4/PPsX4qAHA0yUNn7sK31wuez9lfzFMs/9LFfSlx/1r3Uv17858jfkr+W4v5i/ZDbfY47pFiY/F8XGwzqotj70VqTaK2WDw9juvTvqiYGGtK7WNijB9nS34Ndj9V vFin+1qPX1eMBYC9G/2bzrELW+ridzTKe801aK44Z8v8/h+gHlPilbeKxLFsDpU9GluHUd1Y/j7Ol1oasyVmbbm1xTYV2Xp9ymfs+VtbzEH5xZJqE38fAI6u+4t ES1zYdYH1Y1+2i67WHvc27keqj1F9bNPj3vg9aHl9lNYQ2/1jP0+tOF6UGrtl/GhqfEnr+Oo7tr7W8Vr58Xuev71bev8AYA2b/fa6F8cxce6S1txyc0oq91JdjZp5zFi9F+deKt6LY431a6Exbay WHFryL+Vdai/Jxcc2mTJHKX+xfmpL5aS6GN+SW25uKY2fa4+5mlhXGr9kjvxS5 spj6voAIGXNLxLN+tvruihOvRjONQ6uT7w+AACYx+bfXu/h/ys8/hd5DYtRMRwo4PH6AADg2GZ9pxMAAADHscnH6/z2+rp63rGbun9z7n9P/jlHed5ySvs75/7nzP3c1Jpj/b7PmvnH3EQ5tLZPzV3j1c4PAL02+XjdX7zsfuli18OPu4TaC/XWevLya+tZ39R4rzcuRzlNtURuNUr7W2qvtdX6SuZYf6rPmvyc qflz7aXYFnFfPBvbFwA4ktn+pnNv9npRzv2DcgSl/K1dZW1b7u0ar7fa9e3xtV/KSWvbKu/UvL6u1D6XLV/DALA0fnvd9fV9TK5NanMzfs7U/C22iK/JX/WmNTcfK36MOGcqnygVLzG/1naJ/YzPLaXUHtXMnct/arypGUPUN9VmYntt/8j3j33GxsppzdubugYfH8cqjQ0AvTb5eN2zC1zuohfrjK8b67M kP4/dj/Mqn0j9dFvKXW2t6/PjTzV1rJ742hhrV+nl42v318+neF/n81e9H7vUbtQWi2cxfqyUUnuK76t5Y3yqLlK7bpWLzym2idpii XLrs7aadvWJFKNb9fNjxra9UG6xGJ9/jvVTAYCjSR46cxe+vV7wfM7+Yp5i+Zcu7kuJ+9e6l+rfm/8c8VPy31rMX7QfarPHcY8UG4vn42KbUV0cey9SaxK1xeLp8dj6 SvtTah8TY/w4W/JrsPup4sU63dd6/LpiLADs3ejfdI5d2FIXv6NR3muuQXPFOVvm9/8A9ZgSr7xVJI5lc6js0dg6jOrG8vdxvtTSmC0xa8utLbapyNbr Uz5jz9/aYg7KL5ZUm/j7AHB03V8kWuLCrgusH/uyXXS19ri3cT9SfYzqY5se98bvQcvro7SG2O4f+3lqxfGi1Ngt 40dT40tax1ffsfW1jtfKj9/z/O3d0vsHAGvgt9edXJ9UPq05Ss08Zqzei3MvFe/Fscb6tdCYNlZLDi35l/IutZfk4mObTJmjlL9YP7WlclJdjG/JLTe3lMbPtcdcTawrjV8yR34pc+UxdX0AkLLmF4n47XUcDq8PA ADmsfm313v4/wqP/0Vew2JUDAcKeLw+AAA4Nn57HQAA4JLa5ON1fnt9XT3v2E3dvzn 3vyf/nKM8bzml/Z1z/3Pmfm5q5dYX20R9Su1Lm5pfbu09NN5e9gfA9WuTj9f9xcvuly5 2Pfy4S6i9UG+tJy+/tp71TY33euNylNNUS+RWo7S/pfZaW62vpHZ9avf9vFL7kvx8qblz7aXYFrnn2Mb2BQCOZLa/6dybvV6U93poqFXK39pV1rbl3q7xeqtd315f+3uW2i9fV2qfy5 avYQBYGr+97vr6PibXJrW5GT9nav4WW8TX5K9605qbjxU/RpwzlU+UipeYX2u7xH7G55ZSao9q5s7lPzXe1Iwh6qu2+DiqbY 98/9hnbKycKXlOXYOPj2OVxgaAXpt8vO7ZBS530Yt1xteN9VmSn8f ux3mVT6R+ui3lrrbW9fnxp5o6Vk98bYy1q/Ty8bX76+dTvK/z+avej11qN2qLxbMYP1ZKqT3F99W8MT5VF6ldt8rF5xTbRG2xR Ln1WZtKSqldY+pW/XTrcxobYyvKLRbj88+xfioAcDTJQ2fuwrfXC57P2V/MUyz/0sV9KXH/WvdS/XvznyN+Sv5bi/mL9kNt9jjukWJj8XxcbDOqi2PvRWpNorZYPD2O69O+qBgfW2ov iTF+nC35Ndj9VPFine5rPX5dMRYA9m70bzrHLmypi9/RKO8116C54pwt8/t/gHpMiVfeKhLHsjlU9mhsHUZ1Y/n7OF9qacyWmLXl1hbbVGTr9SmfsedvbTEH5RdLqk38fQA4uu4v Ei1xYdcF1o992S66Wnvc27gfqT5G9bFNj3vj96Dl9VFaQ2z3j/08teJ4UWrslvGjqfElreOr79j6SuOV2kt8fM/zt3dT9wcA9oDfXndyfVL5tOYoNfOYsXovzr1UvBfHGuvXQmPaW C05tORfyrvUXpKLj20yZY5S/mL91JbKSXUxviW33NxSGj/XHnM1sa40fskc+aXMlcfU9QFAyppfJOK313E4vD4AAJjH5t9e7 +H/Kzz+F3kNi1ExHCjg8foAAODY+O11AACAS2qTj9f57fV19bxjN3 X/5tz/nvxzjvK85ZT2d879z5n7uamVW19sk9werZl/Kb/W9qm5a7za+QGg1yYfr/uLl90vXex6+HGXUHuh3lpPXn5tPeubGu/1xuUop6mWyK1GaX9L7bW2Wl9J7frU7vtJaow1+TlT8+faS7Etc s+xje0LABzJbH/TuTd7vSjv9dBQq5S/tausbcu9XeP1Vru+vb72c7S2rfJOzevrSu1z2fI1DABL47fXXV/fx+TapDY34+dMzd9ii/ia/FVvWnPzseLHiHOm8olS8RLza22X2M/43FJK7VHN3Ln8p8abmjFEfdUWH0e17ZHvH/uMjZUzJc+pa/DxcazS2ADQa5OP1z27wOUuerHO+LqxPkvy89j9OK/yidRPt6Xc1da6Pj/+VFPH6omvjbF2lV4+vnZ//XyK93U+f9X7sUvtRm2xeBbjx0optaf4vpo3xqfqIrXrVrn4nGK bqC2WKLc+a1NJKbVrTN2qn259TmNjbEW5xWJ8/jnWTwUAjiZ56Mxd+PZ6wfM5+4t5iuVfurgvJe5f616qf2/+c8RPyX9rMX/RfqjNHsc9Umwsno+LbUZ1cey9SK1J1BaLp8dxfdoXFRNjTal9T Izx42zJr8Hup4oX63Rf6/HrirEAsHejf9M5dmFLXfyORnmvuQbNFedsmd//A9RjSrzyVpE4ls2hskdj6zCqG8vfx/lSS2O2xKwtt7bYpiJbr0/5jD1/a4s5KL9YUm3i7wPA0XV/kWiJC7susH7sy3bR1drj3sb9SPUxqo9tetwbvwctr4/SGmK7f+znqRXHi1Jjt4wfTY0vaR1ffcfW1zpeKz9+z/O3d0vvHwCsgd9ed3J9Uvm05ig185ixei/OvVS8F8ca69dCY9pYLTm05F/Ku9RekouPbTJljlL+Yv3UlspJdTG+Jbfc3FIaP9ceczWxrjR+y Rz5pcyVx9T1AUDKml8k4rfXcTi8PgAAmMfm317v4f8rPP4XeQ2 LUTEcKODx+gAA4Nj47XUAAIBLapN3Ov07Sb7gWkvvDfsPAACuN xeHTv9xpd3X46MdfKbmu4f1bvnRMQddAACwhNn+pnMP1jpw+kP 59YQDJwAAWMpsv71ufLu1+fjS2KZlfJOLlTjGmJr4qfPn4k1qj Nr8TU1+qht7HLXMDwAAjmXzb6/bASR3SEkdVGJ7jC9pHd/4dj+P+vi6kpr4VF2kdt0qx571tSiNX+Ln1Bi+DgAAYIrkoTN32 LCDTMthptXY+MpJbUc9FC29fwAAAHs0+jed8ZAnOuwtdejLja+ 6Ix/c/NqsAAAAXAbdXyRa+uAXx/ePdVjLzR/jW02NL1l6/KnG8lP9nnMHAAD7s9lvr1v91PFju4lztMrFx/nF+qnNx8S6GJ8bf2zMnDnGj32iUjsAADiONb9ItNgvEqUONAAA ANiPzb+9PpV/N8zfBwAAwOW0yKHT3t30BQAAAJdb8m86vTkPjfFdzyUOpEf5m8 OePz+Yun9z7n9P/jlHed5ySvs75/7nzP3c1Jq6/rX2JyXOLcqhtX1q7hqvdn4A6LXJx+v+4mX3Sxe7Hn7cJdReqLf Wk5dfW8/6psZ7vXE5ymmqJXKrUdrfUnutrdZXMnX9pfY1aF7j70uuvRTbI rduG9sXADiSRT5e34O9XpTX/od0bqX8rV1lbVvu7Rqvt9r17fG1X8pp65xTc/u6UvtctnwNA8DSZvvtdd/X90tdmOO4MjZfaoyUXP+YU6qv72NybVKbm/FzpuZvsUV8Tf6qN625+VjxY8Q5U/lEqXiJ+bW2S+xnfG4ppfaoZu5c/lPjTc0Yor6pNtPaXjN37DM2ds6UvGtjI/X38XGs0tgA0Gvzb6/bBS530Yt1xteN9VmSn8fux3mVT6R+ui3lrrbW9fnxp5o6Vk98b Yy1q/Ty8bX76+dTvK/z+avej11qN2qLxbMYP1ZKqT3F99W8MT5VF6ldt8rF5xTbRG2xR Ln1WduUdtXpVn19TGzbC+UWi8mt2bN+KgBwNMlDZ+7Ct9cLns/ZX8xTLP/SxX0pcf9a91L9e/OfI35K/luL+Yv2Q232OO6RYmPxfFxsM6qLY+9Fak2itlg8PR5bX2l/Su1jYowfZ0t+DXY/VbxYp/taj19XjAWAvRv9m86xC1vq4nc0ynvNNWiuOGfL/P4foB5T4pW3isSxbA6VPRpbh1HdWP4+zpdaGrMlZm25tcU2Fdl 6fcpn7PlbW8xB+cWSahN/HwCOrvuLREtc2HWB9WNftouu1h73Nu5Hqo9RfWzT4974PWh5fZ TWENv9Yz9PrThelBq7ZfxoanxJ6/jqO7a+0nil9hIf3/P87d3U/QGAPdjst9e9OI6Jc5e05pabU1K5l+pq1Mxjxuq9OPdS8V4ca6x fC41pY7Xk0JJ/Ke9Se0kuPrbJlDlK+Yv1U1sqJ9XF+JbccnNLafxce8zVxLrS+C Vz5JcyVx5T1wcAKWt+kWjW317XRXHqxXCucXB94vUBAMA8Nv/2eg//X+Hxv8hrWIyK4UABj9cHAADHNus7nQAAADiOTT5e57fX19Xzjt 3U/Ztz/3vyzznK85ZT2t859z9n7uemVm59sc2zfmPta62hNH9r+9S8NV7 t/ADQa5OP1/3Fy+6XLnY9/LhLqL1Qb60nL7+2nvVNjfd643KU01RL5FajtL+l9lpbra+kdn1 qV5/It4/1WYqfLzV3rr0U2yL3HNvYvgDAkcz2N517s9eL8l4PDbVK+Vu7y tq23Ns1Xm+169vra3/PUvvl60rtc9nyNQwAS+O3111f38fk2qQ2N+PnTM3fYov4mvxVb 1pz87Hix4hzpvKJUvES82ttl9jP+NxSSu1Rzdy5/KfGm5oxRH1TbeL7lPrXzB375OYeU5tHqn3qGnx8HKs0NgD02uT jdc8ucLmLXqwzvm6sz5L8PHY/zqt8IvXTbSl3tbWuz48/1dSxeuJrY6xdpZePr91fP5/ifZ3PX/V+7FK7UVssnsX4sVJK7Sm+r+aN8am6SO26VS4+p9gmaoslqlnf WB+rV0lRf92qnx8vtu2FcovF+PxzrJ8KABxN8tCZu/Dt9YLnc/YX8xTLv3RxX0rcv9a9VP/e/OeIn5L/1mL+ov1Qmz2Oe6TYWDwfF9uM6uLYe5Fak6gtFk+Pc+tL9dG+qZ g4dk6M8eNsya/B7qeKF+t0X+vx64qxALB3o3/TOXZhS138jkZ5r7kGzRXnbJnf/wPUY0q88laROJbNobJHY+swqhvL38f5UktjtsSsLbe22KYiNet bcg+Uz9jzt7aYg/KLJdUm/j4AHF33F4mWuLDrAuvHvmwXXa097m3cj1Qfo/rYpse98XvQ8voorSG2+8d+nlpxvCg1dsv40dT4ktbx1bd3fa39 Ix/f8/zt3dT9AYA94LfXnVyfVD6tOUrNPGas3otzLxXvxbHG+rXQmDZW Sw4t+ZfyLrWX5OJjm0yZo5S/WD+1pXJSXYxvyS03t5fKQ3Lzp+JiXS6+Rim+Jr+UufKYuj4ASF nzi0T89joOh9cHAADz2Pzb6z38f4XH/yKvYTEqhgMFPF4fAAAcG7+9DgAAcElt8vE6v72+rp537Kbu35z 735N/zlGet5zS/s65/zlzPze1WtaXynGt/UmJc4tyaG2fmnvcn9L8ANBrk4/X/cXL7pcudj38uEuovVBvrScvv7ae9U2N93rjcpTTVEvkVqO0v6X 2Wlutr6Rlfan6lvilaF7j70uuvRTbIrduG9sXADiS2f6mc2/2elFe+x/SuZXyt3aVtW25t2u83mrXt9fXvtnyOcpJ7ZevK7XPZa/7AwBz4LfXXV/fx+TapDY34+dMzd9ii/ia/FVvWnPzseLHiHOm8olS8RLza22X2M/43FJK7VHN3Ln8p8abmjFEfVPjW11sr30cpcYX31Yrzhvl2mtjI/X38XGs0tgA0GuTj9c9u8DlLnqxzvi6sT5L8vPY/Tiv8onUT7el3NXWuj4//lRTx+qJr42xdpVePr52f/18ivd1Pn/V+7FL7UZtsXgW48dKKbWn+L6aN8an6iK161a5+Jxim6gtlii1v tKaVW/94rye+vn+/tbqY9teKLdYjM8/x/qpAMDRJA+duQvfXi94Pmd/MU+x/EsX96XE/WvdS/XvzX+O+Cn5by3mL9oPtdnjuEeKjcXzcbHNqC6OvRepNYnaYvH0 eGx9Mcbf93tnWvZIff38LfFLiWtNFS/W6b7W49cVYwFg70b/pnPswpa6+B2N8l5zDZorztkyv/8HqMeUeOWtInEsm0Nlj8bWYVQ3lr+P86WWxmyJWVtubbFNRXLr G4tJ9e2lsceev7XFHJRfLKk28fcB4Oi6v0i0xIVdF1g/9mW76GrtcW/jfqT6GNXHNj3ujd+DltdHaQ2x3T/289SK40WpsVvGj6bGl7SOr75T1xfHqeXn63n+9s6vDwCOit9ed 3J9Uvm05ig185ixei/OvVS8F8ca69dCY9pYLTm05F/Ku9RekouPbTJljlL+Yv3UlspJdTG+Jbfc3NHYPL4+xsVcTawbG 7dWKT7XHtu8ufKYuj4ASFnzi0T89joOh9cHAADz2Pzb6z38f4X H/yKvYTEqhgMFPF4fAAAcG7+9DgAAcElt8k6nfyfJF1xr6b1h/wEAwPXm4tDpP660+3p8tIPP1Hz3sN4tPzrmoAsAAJYw29907sF aB05/KL+ecOAEAABLme23141vtzYfXxrbtIxvcrESxxhTEz91/ly8SY1Rm7+pyU91Y4+jlvkBAMCxbP7tdTuA5A4pqYNKbI/xJa3jG9/u51EfX1dSE5+qi9SuW+XYs74WpfFL/Jwaw9cBAABMkTx05g4bdpBpOcy0GhtfOantqIeipfcPAABgj0b/pjMe8kSHvaUOfbnxVXfkg5tfmxUAAIDLoPuLREsf/OL4/rEOa7n5Y3yrqfElS48/1Vh+qt9z7gAAYH82++11q586fmw3cY5Wufg4v1g/tfmYWBfjc+OPjZkzx/ixT1RqBwAAx7HmF4kW+0Wi1IEGAAAA+7H5t9en8u+G+fsAAAC4 nBY5dNq7m74AAADgckv+Tac356Exvuu5xIH0KH9z2PPnB1P3b8 7978k/5yjPW05pf+fc/5y5n5taufXFNlGfsXazxjp68xtrn5qzxqudHwB6bfLxur942f3 Sxa6HH3cJtRfqrfXk5dfWs76p8V5vXI5ymmqJ3GqU9rfUXmur9 ZXUrk/tvp+Xa1uan3MsN4ntpdgWuefYxvYFAI5kkY/X92CvF+W9HhpqlfK3dpW1bbm3a7zeate319f+nqX2y9eV2uey5 WsYAJY222+v+76+X+rCHMeVsflSY6Tk+secUn19H5Nrk9rcjJ8 zNX+LLeJr8le9ac3Nx4ofI86ZyidKxUvMr7VdYj/jc0sptUc1c+fynxpvasYQ9VVbfFzDx9TMHfu0zCWlPHPttbGR+ vv4OFZpbADotfm31+0Cl7voxTrj68b6LMnPY/fjvMonUj/dlnJXW+v6/PhTTR2rJ742xtpVevn42v318yne1/n8Ve/HLrUbtcXiWYwfK6XUnuL7at4Yn6qL1K5b5eJzim2itlii3PqsT SVnbAw91q36+f6xbS+UWyxmbL2R9VMBgKNJHjpzF769XvB8zv5 inmL5ly7uS4n717qX6t+b/xzxU/LfWsxftB9qs8dxjxQbi+fjYptRXRx7L1JrErXF4ulxXJ/2RcXEWBkbIyeO6efZkl+j3U8VL9bpvtbj1xVjAWDvRv+mc+zCl rr4HY3yXnMNmivO2TK//weox5R45a0icSybQ2WPxtZhVDeWv4/zpZbGbIlZW25tsU1F5ljflDGUz9jzt7aYg/KLJdUm/j4AHF33F4mWuLDrAuvHvmwXXa097m3cj1Qfo/rYpse98XvQ8voorSG2+8d+nlpxvCg1dsv40dT4ktbx1Xdsfa3j tfLj9zx/e7f0/gHAGjb77XUvjmPi3CWtueXmlFTupboaNfOYsXovzr1UvBfHGuv XQmPaWC05tORfyrvUXpKLj20yZY5S/mL91JbKSXUxviW33NxSM34qT5Oqj3U14+eU4nPtsc2bK4+p6wO AlDW/SDTrb6/rojj1YjjXOLg+8foAAGAem397vYf/r/D4X+Q1LEbFcKCAx+sDAIBjm/WdTgAAABzHJu90+neSfMG1lt4b9h8AAFxvLg6d/uNKu6/HRzv4TM13D+vd8qNjDroAAGAJs/1N5x6sdeD0h/LrCQdOAACwlNl+e934dmvz8aWxTcv4JhcrcYwxNfFT58/Fm9QYtfmbmvxUN/Y4apkfAAAcy+bfXrcDSO6QkjqoxPYYX9I6vvHtfh718XUlNfGp ukjtulWOPetrURq/xM+pMXwdAADAFMlDZ+6wYQeZlsNMq7HxlZPajnooWnr/AAAA9mj0bzrjIU902Fvq0JcbX3VHPrj5tVkBAAC4DLq/SLT0wS+O7x/rsJabP8a3mhpfsvT4U43lp/o95w4AAPZns99et/qp48d2E+dolYuP84v1U5uPiXUxPjf+2Jg5c4wf+0SldgAAcBxr fpFosV8kSh1oAAAAsB+bf3t9Kv9umL8PAACAy2mRQ6e9u+kLAA AALrfk33R6cx4a47ueSxxIj/I3hz1/fjB1/+bc/578c47yvOWU9nfO/c+Z+7mpNXX9a+1PSpxblENr+9TcNV7t/ADQa5OP1/3Fy+6XLnY9/LhLqL1Qb60nL7+2nvVNjfd643KU01RL5FajtL+l9lpbra9k6vp L7WvQvMbfl1x7KbZFbt02ti8AcCSLfLy+B3u9KK/9D+ncSvlbu8rattzbNV5vtevb42t/jzl5qdx8Xal9Llu+hgFgabP99rrv6/ulLsxxXBmbLzVGSq5/zCnV1/cxuTapzc34OVPzt9giviZ/1ZvW3Hys+DHinKl8olS8xPxa2yX2Mz63lFJ7VDN3Lv+p8aZmDF HfVJuJ7bWPIz9+7DM2d06cN8q118ZG6u/j41ilsQGg1+bfXrcLXO6iF+uMrxvrsyQ/j92P8yqfSP10W8pdba3r8+NPNXWsnvjaGGtX6eXja/fXz6d4X+fzV70fu9Ru1BaLZzF+rJRSe4rvq3ljfKouUrtulYvP KbaJ2mKJcuuztlS77vv2FPXz/f2t1ce2vVBusRiff471UwGAo0keOnMXvr1e8HzO/mKeYvmXLu5LifvXupfq35v/HPFT8t9azF+0H2qzx3GPFBuL5+Nim1FdHHsvUmsStcXi6fHY+n L749vM2Bgpccw41lb8Gu1+qnixTve1Hr+uGAsAezf6N51jF7bU xe9olPeaa9Bccc6W+f0/QD2mxCtvFYlj2RwqezS2DqO6sfx9nC+1NGZLzNpya4ttKrL1+p TP2PO3tpiD8osl1Sb+PgAcXfcXiZa4sOsC68e+bBddrT3ubdyP VB+j+timx73xe9Dy+iitIbb7x36eWnG8KDV2y/jR1PiS1vHVd2x9tePFcWr58Xuev73z6wOAo9rst9e9OI6Jc5e0 5pabU1K5l+pq1Mxjxuq9OPdS8V4ca6xfC41pY7Xk0JJ/Ke9Se0kuPrbJlDlK+Yv1U1sqJ9XF+JbccnNLaXzfPtaWGk91pf FLWvIzqVxS5spj6voAIGXNLxLN+tvruihOvRjONQ6uT7w+AACY x+bfXu/h/ys8/hd5DYtRMRwo4PH6AADg2GZ9pxMAAADHscnH6/z2+rp63rGbun9z7n9P/jlHed5ySvs75/7nzP3c1GpZXy5Ha9s6d1Eere1T84/7U5ofAHpt8vG6v3jZ/dLFrocfdwm1F+qt9eTl19azvqnxXm9cjnKaaoncapT2t9Rea6v 1lbSsL7eGLdenvI2/L7n2UmyL3B7Y2L4AwJHM9jede7PXi/KW/6jOoZS/tausbcu9XeP1Vru+vb72zdgatnrNSGq/fF2pfS5b7gEALI3fXnd9fR+Ta5Pa3IyfMzV/iy3ia/JXvWnNzceKHyPOmconSsVLzK+1XWI/43NLKbVHNXPn8p8ab2rGEPVNjW91qXZTqo9S40sco8bY/JJrr42N1N/Hx7FKYwNAr00+XvfsApe76MU64+vG+izJz2P347zKJ1I/3ZZyV1vr+vz4U00dqye+NsbaVXr5+Nr99fMp3tf5/FXvxy61G7XF4lmMHyul1J7i+2reGJ+qi9SuW+Xic4ptorZYotT 6etaconjdtuS/NeUWi6ndH+unAgBHkzx05i58e73g+Zz9xTzF8i9d3JcS9691L9 W/N/854qfkv7WYv2g/1GaP4x4pNhbPx8U2o7o49l6k1iRqi8XT47H1xZgY3yvuuX8eth TXmiperNN9rcevK8YCwN6N/k3n2IUtdfE7GuW95ho0V5yzZX7/D1CPKfHKW0XiWDaHyh6NrcOobix/H+dLLY3ZErO23Npim4rk1jcWk+rbS2OPPX9rizkov1hSbeLvA8 DRdX+RaIkLuy6wfuzLdtHV2uPexv1I9TGqj2163Bu/By2vj9IaYrt/7OepFceLUmO3jB9NjS9pHV9951pfKz9fz/O3d2vvJwAsgd9ed3J9Uvm05ig185ixei/OvVS8F8ca69dCY9pYLTm05F/Ku9RekouPbTJljlL+Yv3UlspJdTG+Jbfc3FFqnlJ8zNXEutS4L UrxufbY5s2Vx9T1AUDKml8k4rfXcTi8PgAAmMfm317v4f8rPP4 XeQ2LUTEcKODx+gAA4Nj47XUAAIBLapOP1/nt9XX1vGM3df/m3P+e/HOO8rzllPZ3zv3Pmfu5qTXH+n2fNfOPuYlyaG2fmrvGq50fAHp t8vG6v3jZ/dLFrocfdwm1F+qt9eTl19azvqnxXm9cjnKaaoncapT2t9Rea6v 1lcyx/lSfNfk5U/Pn2kuxLeK+eDa2LwBwJLP9Tefe7PWinPsH5QhK+Vu7ytq23Ns1 Xm+169vraz9Ha9sq79S8vq7UPpctX8MAsDR+e9319X1Mrk1qcz N+ztT8LbaIr8lf9aY1Nx8rfow4ZyqfKBUvMb/Wdon9jM8tpdQe1cydy39qvKkZQ9Q31WZie23/yPePfcbGymnN25u6Bh8fxyqNDQC9Nvl43bMLXO6iF+uMrxvrsy Q/j92P8yqfSP10W8pdba3r8+NPNXWsnvjaGGtX6eXja/fXz6d4X+fzV70fu9Ru1BaLZzF+rJRSe4rvq3ljfKouUrtulYvP KbaJ2mKJpqzf2lRSFKNb9fNjxra9UG6xGJ9/jvVTAYCjSR46cxe+vV7wfM7+Yp5i+Zcu7kuJ+9e6l+rfm/8c8VPy31rMX7QfarPHcY8UG4vn42KbUV0cey9SaxK1xeLp8dj6 Su2l/RsTY/w4W/JrsPup4sU63dd6/LpiLADs3ejfdI5d2FIXv6NR3muuQXPFOVvm9/8A9ZgSr7xVJI5lc6js0dg6jOrG8vdxvtTSmC0xa8utLbapSGl9 S69f+Yw9f2uLOSi/WFJt4u8DwNF1f5FoiQu7LrB+7Mt20dXa497G/Uj1MaqPbXrcG78HLa+P0hpiu3/s56kVx4tSY7eMH02NL2kdX33H1ldqn8qP1/P87d3c+wUAW+C3151cn1Q+rTlKzTxmrN6Lcy8V78Wxxvq10Jg2 VksOLfmX8i61l+TiY5tMmaOUv1g/taVyUl2Mb8ktN7cptZvc/DFXE+ty8TVK8TX5pcyVx9T1AUDKml8k4rfXcTi8PgAAmMfm317 v4f8rPP4XeQ2LUTEcKODx+gAA4Nj47XUAAIBLapN3Ov07Sb7gW kvvDfsPAACuNxeHTv9xpd3X46MdfKbmu4f1bvnRMQddAACwhNn +pnMP1jpw+kP59YQDJwAAWMpsv71ufLu1+fjS2KZlfJOLlTjGm Jr4qfPn4k1qjNr8TU1+qht7HLXMDwAAjmXzb6/bASR3SEkdVGJ7jC9pHd/4dj+P+vi6kpr4VF2kdt0qx571tSiNX+Ln1Bi+DgAAYIrkoTN32 LCDTMthptXY+MpJbUc9FC29fwAAAHs0+jed8ZAnOuwtdejLja+ 6Ix/c/NqsAAAAXAbdXyRa+uAXx/ePdVjLzR/jW02NL1l6/KnG8lP9nnMHAAD7s9lvr1v91PFju4lztMrFx/nF+qnNx8S6GJ8bf2zMnDnGj32iUjsAADiONb9ItNgvEqUONAAA ANiPzb+9PpV/N8zfBwAAwOW0yKHT3t30BQAAAJdb8m86vTkPjfFdzyUOpEf5m8 OePz+Yun9z7n9P/jlHed5ySvs75/7nzP3c1MqtL7ZJrs+a+Zfya22fmrvGq50fAHpt8vG6v3jZ/dLFrocfdwm1F+qt9eTl19azvqnxXm9cjnKaaoncapT2t9Rea6v 1ldSuT+2+n5lrf6bw+fj7kmsvxbbIrdvG9gUAjmSRj9f3YK8X5 bX/IZ1bKX9rV1nblnu7xuutdn17fe3nbJ1zam5fV2qfy5avYQBY2m y/ve77+n6pC3McV8bmS42Rkusfc0r19X1Mrk1qczN+ztT8LbaIr8 lf9aY1Nx8rfow4ZyqfKBUvMb/Wdon9jM8tpdQe1cydy39qvKkZQ9RXbfFxyVh85MeLfWrn8kp55 tprYyP19/FxrNLYANBr82+v2wUud9GLdcbXjfVZkp/H7sd5lU+kfrot5a621vX58aeaOlZPfG2Mtav08vG1++vnU7yv8/mr3o9dajdqi8WzGD9WSqk9xffVvDE+VRepXbfKxecU20RtsUS5 9VmbSopvS8WrTrfq62Ni214ot1hMbs2e9VMBgKNJHjpzF769Xv B8zv5inmL5ly7uS4n717qX6t+b/xzxU/LfWsxftB9qs8dxjxQbi+fjYptRXRx7L1JrErXF4ulxXJ/2RcXEWFNqHxNj/Dhb8muw+6nixTrd13r8umIsAOzd6N90jl3YUhe/o1Hea65Bc8U5W+b3/wD1mBKvvFUkjmVzqOzR2DqM6sby93G+1NKYLTFry60ttqnI1ut TPmPP39piDsovllSb+PsAcHTdXyRa4sKuC6wf+7JddLX2uLdxP 1J9jOpjmx73xu9By+ujtIbY7h/7eWrF8aLU2C3jR1PjS1rHV9+x9ZXGK7WX+Pie52/vpu4PAOzBZr+97sVxTJy7pDW33JySyr1UV6NmHjNW78W5l4r34 lhj/VpoTBurJYeW/Et5l9pLcvGxTabMUcpfrJ/aUjmpLsa35JabW0rj59pjribWlcYvmSO/lLnymLo+AEhZ84tEs/72ui6KUy+Gc42D6xOvDwAA5rH5t9d7+P8Kj/9FXsNiVAwHCni8PgAAOLZZ3+kEAADAcWzy8Tq/vb6unnfspu7fnPvfk3/OUZ63nNL+zrn/OXM/N7Vq1lfzPFufrXMX5dHaPjV/jVc7PwD02uTjdX/xsvuli10PP+4Sai/UW+vJy6+tZ31T473euBzlNNUSudUo7W+pvdZW6yupWV+qT7Tl+ nxOqfxy7aXYFrk9sLF9AYAjme1vOvdmrxflLf9RnUMpf2tXWdu We7vG6612fXt87Sv3sby2es1IKi9fV2qfy5Z7AABL47fXXV/fx+TapDY34+dMzd9ii/ia/FVvWnPzseLHiHOm8olS8RLza22X2M/43FJK7VHN3Ln8p8abmjFEfdUWH48Z61czd+xTmiullGeuvTY2U n8fH8cqjQ0AvTb5eN2zC1zuohfrjK8b67MkP4/dj/Mqn0j9dFvKXW2t6/PjTzV1rJ742hhrV+nl42v318+neF/n81e9H7vUbtQWi2cxfqyUUnuK76t5Y3yqLlK7bpWLzym2idpii XLrszaVHhpTtxrHzxnb9kK5xWJ8/jnWTwUAjiZ56Mxd+PZ6wfM5+4t5iuVfurgvJe5f616qf2/+c8RPyX9rMX/RfqjNHsc9Umwsno+LbUZ1cey9SK1J1BaLp8dj6yvtT684pp9nS 36Ndj9VvFin+1qPX1eMBYC9G/2bzrELW+ridzTKe801aK44Z8v8/h+gHlPilbeKxLFsDpU9GluHUd1Y/j7Ol1oasyVmbbm1xTYV2Xp9ymfs+VtbzEH5xZJqE38fAI6u+4t ES1zYdYH1Y1+2i67WHvc27keqj1F9bNPj3vg9aHl9lNYQ2/1jP0+tOF6UGrtl/GhqfEnr+Oo71/pa+fl6nr+9W3s/AWAJ/Pa6k+uTyqc1R6mZx4zVe3HupeK9ONZYvxYa08ZqyaEl/1LepfaSXHxskylzlPIX66e2VE6qi/EtueXmltz4pfiYq4l1ufFrlOJz7bHNmyuPqesDgJQ1v0jEb6/jcHh9AAAwj82/vd7D/1d4/C/yGhajYjhQwOP1AQDAsfHb6wAAAJfUJh+v89vr6+p5x27q/s25/z355xzlecsp7e+c+58z93NTK7e+2Ca5PmvmX8qvtX1q7hqvdn4 A6LXJx+v+4mX3Sxe7Hn7cJdReqLfWk5dfW8/6psZ7vXE5ymmqJXKrUdrfUnutrdZXUrs+tft+Zq79mcLn4+9Lr r0U2yK3bhvbFwA4ktn+pnNv9npRXvsf0rmV8rd2lbVtubdrvN5 q17fX137O1jmn5vZ1pfa5bPkaBoCl8dvrrq/vY3JtUpub8XOm5m+xRXxN/qo3rbn5WPFjxDlT+USpeIn5tbZL7Gd8biml9qhm7lz+U+NNzRi ivmqLj0vG4iM/XuxTO5dXyjPXXhsbqb+Pj2OVxgaAXpt8vO7ZBS530Yt1xteN9V mSn8fux3mVT6R+ui3lrrbW9fnxp5o6Vk98bYy1q/Ty8bX76+dTvK/z+avej11qN2qLxbMYP1ZKqT3F99W8MT5VF6ldt8rF5xTbRG2xR Ln1WZtKim9LxatOt+rrY2LbXii3WExuzZ71UwGAo0keOnMXvr1 e8HzO/mKeYvmXLu5LifvXupfq35v/HPFT8t9azF+0H2qzx3GPFBuL5+Nim1FdHHsvUmsStcXi6XFcn/ZFxcRYU2ofE2P8OFvya7D7qeLFOt3Xevy6YiwA7N3o33SOXdhS F7+jUd5rrkFzxTlb5vf/APWYEq+8VSSOZXOo7NHYOozqxvL3cb7U0pgtMWvLrS22qcjW61 M+Y8/f2mIOyi+WVJv4+wBwdN1fJFriwq4LrB/7sl10tfa4t3E/Un2M6mObHvfG70HL66O0htjuH/t5asXxotTYLeNHU+NLWsdX37H1lcYrtZf4+J7nb++m7g8A7AG/ve7k+qTyac1RauYxY/VenHupeC+ONdavhca0sVpyaMm/lHepvSQXH9tkyhyl/MX6qS2Vk+pifEtuubmlNH6uPeZqYl1p/JI58kuZK4+p6wOAlDW/SMRvr+NweH0AADCPzb+93sP/V3j8L/IaFqNiOFDA4/UBAMCx8dvrAAAAl9QmH6/z2+vr6nnHbur+zbn/PfnnHOV5yynt75z7nzP3c1Mrt77YJrk+a+Zfyq+1fWruGq92fg DotcnH6/7iZfdLF7seftwl1F6ot9aTl19bz/qmxnu9cTnKaaolcqtR2t9Se62t1ldSuz61+35mrv2Zwufj70uu vRTbIrduG9sXADiS2f6mc2/2elFe+x/SuZXyt3aVtW25t2u83mrXt9fX/p6l9svXldrnsuVrGACWxm+vu76+j8m1SW1uxs+Zmr/FFvE1+avetObmY8WPEedM5ROl4iXm19ousZ/xuaWU2qOauXP5T403NWOI+qotPo782NZnLD7y48U+Y3Pl1OaZa q+NjdTfx8exSmMDQK9NPl737AKXu+jFOuPrxvosyc9j9+O8yid SP92Wcldb6/r8+FNNHasnvjbG2lV6+fja/fXzKd7X+fxV78cutRu1xeJZjB8rpdSe4vtq3hifqovUrlvl4nO KbaK2WKLc+qxNxfN9c/Gq0636+pjYthfKLRaTW7Nn/VQA4GiSh87chW+vFzyfs7+Yp1j+pYv7UuL+te6l+vfmP0f8lPy 3FvMX7Yfa7HHcI8XG4vm42GZUF8fei9SaRG2xeHoc16d9UTE+N hUXx86JY/p5thTXmCperNN9rcevK8YCwN6N/k3n2IUtdfE7GuW95ho0V5yzZX7/D1CPKfHKW0XiWDaHyh6NrcOobix/H+dLLY3ZErO23Npim4rMtb7eeOUz9vytLeag/GJJtYm/DwBH1/1FoiUu7LrA+rEv20VXa497G/cj1ceoPrbpcW/8HrS8PkpriO3+sZ+nVhwvSo3dMn40Nb6kdXz1HVtf63it/Pg9z9/eLb1/ALAGfnvdyfVJ5dOao9TMY8bqvTj3UvFeHGusXwuNaWO15NCSfy nvUntJLj62yZQ5SvmL9VNbKifVxfiW3HJzS2n8XHvM1cS60vgl c+SXMlceU9cHAClrfpGI317H4fD6AABgHpt/e72H/6/w+F/kNSxGxXCggMfrAwCAY+O31wEAAC6pTT5e57fX19Xzjt3U/Ztz/3vyzznK85ZT2t859z9n7uemVm59sU1yfdbMv5Rfa/vU3DVe7fwA0GuTj9f9xcvuly52Pfy4S6i9UG+tJy+/tp71TY33euNylNNUS+RWo7S/pfZaW62vpHZ9avf9zFz7M4XPx9+XXHsptkVu3Ta2LwBwJLP9Te fe7PWivPY/pHMr5W/tKmvbcm/XeL3Vrm+vr/09S+2Xryu1z2XL1zAALI3fXnd9fR+Ta5Pa3IyfMzV/iy3ia/JXvWnNzceKHyPOmconSsVLzK+1XWI/43NLKbVHNXPn8p8ab2rGEPVVW3xcMhYf+fFin9q5vFKeufba2E j9fXwcqzQ2APTa5ON1zy5wuYterDO+bqzPkvw8dj/Oq3wi9dNtKXe1ta7Pjz/V1LF64mtjrF2ll4+v3V8/n+J9nc9f9X7sUrtRWyyexfixUkrtKb6v5o3xqbpI7bpVLj6n2C ZqiyXKrc/aVMbk4lWnW/X1MbFtL5RbLCa3Zs/6qQDA0SQPnbkL314veD5nfzFPsfxLF/elxP1r3Uv1781/jvgp+W8t5i/aD7XZ47hHio3F83Gxzagujr0XqTWJ2mLx9DiuT/uiYmKsGYsviWP6ebbk12j3U8WLdbqv9fh1xVgA2LvRv+kcu7Cl Ln5Ho7zXXIPminO2zO//AeoxJV55q0gcy+ZQ2aOxdRjVjeXv43yppTFbYtaWW1tsU5Gp65 sar3zGnr+1xRyUXyypNvH3AeDour9ItMSFXRdYP/Zlu+hq7XFv436k+hjVxzY97o3fg5bXR2kNsd0/9vPUiuNFqbFbxo+mxpe0jq++Y+srjVeKL/H9e56/vWvdDwDYI3573cn1SeXTmqPUzGPG6r0491LxXhxrrF8LjWljte TQkn8p71J7SS4+tsmUOUr5i/VTWyon1cX4ltxyc0tu/FJ8zNXEutz4NUrxufbY5s2Vx9T1AUDKml8k4rfXcTi8PgAAmMf m317v4f8rPP4XeQ2LUTEcKODx+gAA4Nj47XUAAIBLapOP1/nt9XX1vGM3df/m3P+e/HOO8rzllPZ3zv3Pmfu5qZVbX2zz1G+t/UkZy28sN1kqd41XOz8A9Nrk43V/8bL7pYtdDz/uEmov1FvrycuvrWd9U+O93rgc5TTVErnVKO1vqb3WVusrqV2f2 tVH5tqfKXxOMT+Tay/Ftsit28b2BQCOZLa/6dybvV6U1/6HdG6l/K1dZW1b7u0ar7fa9e31tb9nqf3ydaX2uWz5GgaApfHb666v72N ybVKbm/FzpuZvsUV8Tf6qN625+VjxY8Q5U/lEqXiJ+bW2S+xnfG4ppfaoZu5c/lPjTc0Yor6pNvF9Yv+xx5EfP/bJzT0mzhvl2mtjI/X38XGs0tgA0GuTj9c9u8DlLnqxzvi6sT5L8vPY/Tiv8onUT7el3NXWuj4//lRTx+qJr42xdpVePr52f/18ivd1Pn/V+7FL7UZtsXgW48dKKbWn+L6aN8an6iK161a5+Jxim6gtlqhmf bGPbq0+zuul+vtbq49te6HcYjE+/xzrpwIAR5M8dOYufHu94Pmc/cU8xfIvXdyXEvevdS/Vvzf/OeKn5L+1mL9oP9Rmj+MeKTYWz8fFNqO6OPZepNYkaovF0+Pc+s b6+L0zLXukvn7slvil+P2x+6nixTrd13r8umIsAOzd6N90jl3Y Uhe/o1Hea65Bc8U5W+b3/wD1mBKvvFUkjmVzqOzR2DqM6sby93G+1NKYLTFry60ttqlIzfq W3APlM/b8rS3moPxiSbWJvw8AR9f9RaIlLuy6wPqxL9tFV2uPexv3I9XH qD626XFv/B60vD5Ka4jt/rGfp1YcL0qN3TJ+NDW+pHV89Z26vjhOLT9fz/O3d359AHBU/Pa6k+uTyqc1R6mZx4zVe3HupeK9ONZYvxYa08ZqyaEl/1LepfaSXHxskylzlPIX66e2VE6qi/EtueXm9lJ5iB+jJi7WxRxSc+SU4nPtsc2bK4+p6wOAlDW/SMRvr+NweH0AADCPzb+93sP/V3j8L/IaFqNiOFDA4/UBAMCx8dvrAAAAl9QmH6/z2+vr6nnHbur+zbn/PfnnHOV5yynt75z7nzP3c1OrZX1jOfox1sw/5i7KobV9au5xf0rzA0CvTT5e9xcvu1+62PXw4y6h9kK9tZ68/Np61jc13uuNy1FOUy2RW43S/pbaa221vpKW9ZXq/Rhr8nOm5s+1l2Jb5J5jG9sXADiS2f6mc2/2elHO/YNyBKX8rV1lbVvu7Rqvt9r17fW1b8bWoPqt8k7N6+tK7XPZ8jU MAEvjt9ddX9/H5NqkNjfj50zN32KL+Jr8VW9ac/Ox4seIc6byiVLxEvNrbZfYz/jcUkrtUc3cufynxpuaMUR9U+NbXWxP9fdq5o59xsbKqc0j1T51 DT4+jlUaGwB6bfLxumcXuNxFL9YZXzfWZ0l+Hrsf51U+kfrptp S72lrX58efaupYPfG1Mdau0svH1+6vn0/xvs7nr3o/dqndqC0Wz2L8WCml9hTfV/PG+FRdpHbdKhefU2wTtcUSpdZXu2brp5KieN2qnx8/tu2FcovF+PxzrJ8KABxN8tCZu/Dt9YLnc/YX8xTLv3RxX0rcv9a9VP/e/OeIn5L/1mL+ov1Qmz2Oe6TYWDwfF9uM6uLYe5Fak6gtFk+Px9YXY2J8af/GxBg/zpbiWlPFi3W6r/X4dcVYANi70b/pHLuwpS5+R6O811yD5opztszv/wHqMSVeeatIHMvmUNmjsXUY1Y3l7+N8qaUxW2LWlltbbFOR3Pr GYlJ9e2nssedvbTEH5RdLqk38fQA4uu4vEi1xYdcF1o992S66W nvc27gfqT5G9bFNj3vj96Dl9VFaQ2z3j/08teJ4UWrslvGjqfElreOr71zra+Xn63n+9m7t/QSAJfDb606uTyqf1hylZh4zVu/FuZeK9+JYY/1aaEwbqyWHlvxLeZfaS3LxsU2mzFHKX6yf2lI5qS7Gt+SWmzsa myc3f8zVxLpcfI1SfE1+KXPlMXV9AJCy5heJ+O11HA6vDwAA5r H5t9d7+P8Kj/9FXsNiVAwHCni8PgAAODZ+ex0AAOCS2uTjdX57fV0979hN3b85 978n/5yjPG85pf2dc/9z5n5uarWsL5XjWvuTEucW5dDaPjX3uD+l+QGg1yYfr/uLl90vXex6+HGXUHuh3lpPXn5tPeubGu/1xuUop6mWyK1GaX9L7bW2Wl9Jy/pS9S3xS9G8xt+XXHsptkVu3Ta2LwBwJLP9Tefe7PWivPY/pHMr5W/tKmvbcm/XeL3Vrm+vr32z5XOUk9ovX1dqn8te9wcA5sBvr7u+vo/JtUltbsbPmZq/xRbxNfmr3rTm5mPFjxHnTOUTpeIl5tfaLrGf8bmllNqjmrlz+U +NNzVjiPqmxre6VLsX22vmjn3Gxs5pzcurjY3U38fHsUpjA0Cv TT5e9+wCl7voxTrj68b6LMnPY/fjvMonUj/dlnJXW+v6/PhTTR2rJ742xtpVevn42v318yne1/n8Ve/HLrUbtcXiWYwfK6XUnuL7at4Yn6qL1K5b5eJzim2itlii1Ppa1 pzrqzrdqq+PiW17odxiMbX7Y/1UAOBokofO3IVvrxc8n7O/mKdY/qWL+1Li/rXupfr35j9H/JT8txbzF+2H2uxx3CPFxuL5uNhmVBfH3ovUmkRtsXh6PLa+GNM aPybuuT3ewx7HtaaKF+t0X+vx64qxALB3o3/TOXZhS138jkZ5r7kGzRXnbJnf/wPUY0q88laROJbNobJHY+swqhvL38f5UktjtsSsLbe22KYiufW Nxfj7U/dHY489f2uLOSi/WFJt4u8DwNF1f5FoiQu7LrB+7Mt20dXa497G/Uj1MaqPbXrcG78HLa+P0hpiu3/s56kVx4tSY7eMH02NL2kdX3171zdHfGqM60XrfgDAHvHb606uT yqf1hylZh4zVu/FuZeK9+JYY/1aaEwbqyWHlvxLeZfaS3LxsU2mzFHKX6yf2lI5qS7Gt+SWmztK zVOKj7maWJcat0UpPtce27y58pi6PgBIWfOLRPz2Og6H1wcAAP PY/NvrPfx/hcf/Iq9hMSqGAwU8Xh8AABwbv70OAABwSW3yTqd/J8kXXGvpvWH/AQDA9ebi0Ok/rrT7eny0g8/UfPew3i0/OuagCwAAljDb33TuwVoHTn8ov55w4AQAAEuZ7bfXjW+3Nh9fGt u0jG9ysRLHGFMTP3X+XLxJjVGbv6nJT3Vjj6OW+QEAwLFs/u11O4DkDimpg0psj/ElreMb3+7nUR9fV1ITn6qL1K5b5dizvhal8Uv8nBrD1wEAAEyR PHTmDht2kGk5zLQaG185qe2oh6Kl9w8AAGCPRv+mMx7yRIe9pQ 59ufFVd+SDm1+bFQAAgMug+4tESx/84vj+sQ5rufljfKup8SVLjz/VWH6q33PuAABgfzb77XWrnzp+bDdxjla5+Di/WD+1+ZhYF+Nz44+NmTPH+LFPVGoHAADHseYXiRb7RaLUgQYAAA D7sfm316fy74b5+wAAALicFjl02rubvgAAAOByS/5NpzfnoTG+67nEgfQof3PY8+cHU/dvzv3vyT/nKM9bTml/59z/nLmfm1pzrN/3WTP/mJsoh9b2qblrvNr5AaDXJh+v+4uX3S9d7Hr4cZdQe6HeWk9efm 0965sa7/XG5SinqZbIrUZpf0vttbZaX8kc60/1WZOfMzV/rr0U2yLui2dj+wIAR7LIx+t7sNeLcu4flCMo5W/tKmvbcm/XeL3Vrm+Pr/1STlrbVnmn5vV1pfa5bPkaBoClzfbb676v75e6MMdxZWy+1Bgp uf4xp1Rf38fk2qQ2N+PnTM3fYov4mvxVb1pz87Hix4hzpvKJUv ES82ttl9jP+NxSSu1Rzdy5/KfGm5oxRH1TbSa21/aPfP/YZ2ysnNa8valr8PFxrNLYANBr82+v2wUud9GLdcbXjfVZkp/H7sd5lU+kfrot5a621vX58aeaOlZPfG2Mtav08vG1++vnU7yv8/mr3o9dajdqi8WzGD9WSqk9xffVvDE+VRepXbfKxecU20RtsUS5 9VlbTbv6RIrRrfr5MWPbXii3WIzPP8f6qQDA0SQPnbkL314veD 5nfzFPsfxLF/elxP1r3Uv1781/jvgp+W8t5i/aD7XZ47hHio3F83Gxzagujr0XqTWJ2mLx9HhsfaX9KbWPiTF+n C35Ndj9VPFine5rPX5dMRYA9m70bzrHLmypi9/RKO8116C54pwt8/t/gHpMiVfeKhLHsjlU9mhsHUZ1Y/n7OF9qacyWmLXl1hbbVGTr9SmfsedvbTEH5RdLqk38fQA4uu4v Ei1xYdcF1o992S66Wnvc27gfqT5G9bFNj3vj96Dl9VFaQ2z3j/08teJ4UWrslvGjqfElreOr79j6Wsdr5cfvef72bun9A4A1bPbb 614cx8S5S1pzy80pqdxLdTVq5jFj9V6ce6l4L4411q+FxrSxWn Joyb+Ud6m9JBcf22TKHKX8xfqpLZWT6mJ8S265uaU0fq495mpi XWn8kjnyS5krj6nrA4CUNb9INOtvr+uiOPViONc4uD7x+gAAYB 6bf3u9h/+v8Phf5DUsRsVwoIDH6wMAgGOb9Z1OAAAAHMcmH6/z2+vr6nnHbur+zbn/PfnnHOV5yynt75z7nzP3c1Mrt77YJuoz1m7WWEdvfmPtU3PWeL XzA0CvTT5e9xcvu1+62PXw4y6h9kK9tZ68/Np61jc13uuNy1FOUy2RW43S/pbaa221vpLa9and9/NybUvzc47lJrG9FNsi9xzb2L4AwJHM9jede7PXi/JeDw21Svlbu8rattzbNV5vtevb62t/z1L75etK7XPZ8jUMAEvjt9ddX9/H5NqkNjfj50zN32KL+Jr8VW9ac/Ox4seIc6byiVLxEvNrbZfYz/jcUkrtUc3cufynxpuaMUR91RYf1/AxNXPHPi1zSSnPXHttbKT+Pj6OVRobAHpt8vG6Zxe43EUv1hlf N9ZnSX4eux/nVT6R+um2lLvaWtfnx59q6lg98bUx1q7Sy8fX7q+fT/G+zuevej92qd2oLRbPYvxYKaX2FN9X88b4VF2kdt0qF59TbBO1 xRLl1mdtKjljY+ixbtXP949te6HcYjFj642snwoAHE3y0Jm78O 31gudz9hfzFMu/dHFfSty/1r1U/97854ifkv/WYv6i/VCbPY57pNhYPB8X24zq4th7kVqTqC0WT4/j+rQvKibGytgYOXFMP8+W/Brtfqp4sU73tR6/rhgLAHs3+jedYxe21MXvaJT3mmvQXHHOlvn9P0A9psQrbxWJY9 kcKns0tg6jurH8fZwvtTRmS8zacmuLbSoyx/qmjKF8xp6/tcUclF8sqTbx9wHg6Lq/SLTEhV0XWD/2Zbvoau1xb+N+pPoY1cc2Pe6N34OW10dpDbHdP/bz1IrjRamxW8aPpsaXtI6vvmPrax2vlR+/5/nbu6X3DwDWwG+vO7k+qXxac5SaecxYvRfnXirei2ON9WuhMW2s lhxa8i/lXWovycXHNpkyRyl/sX5qS+WkuhjfkltubqkZP5WnSdXHuprxc0rxufbY5s2Vx9T1AU DKml8k4rfXcTi8PgAAmMfm317v4f8rPP4XeQ2LUTEcKODx+gAA 4Nj47XUAAIBLapOP1/nt9XX1vGM3df/m3P+e/HOO8rzllPZ3zv3Pmfu5qVWzvtrnee01xNxF87e2T807rr80PwD 02uTjdX/xsvuli10PP+4Sai/UW+vJy6+tZ31T473euBzlNNUSudUo7W+pvdZW6yupWV+qT8pWa/Q5pfLLtZdiW+TWb2P7AgBHMtvfdO7NXi/KW/2DOpdS/tausrYt93aN11vt+vb42lfupby2eg5Tefm6UvtctnwNA8DS+O1 119f3Mbk2qc3N+DlT87fYIr4mf9Wb1tx8rPgx4pypfKJUvMT8W tsl9jM+t5RSe1Qzdy7/qfGmZgxRX7XFxym+z1h85MeLfXJzjSnlmWuvjY3U38fHsUpjA0 CvTT5e9+wCl7voxTrj68b6LMnPY/fjvMonUj/dlnJXW+v6/PhTTR2rJ742xtpVevn42v318yne1/n8Ve/HLrUbtcXiWYwfK6XUnuL7at4Yn6qL1K5b5eJzim2itlii3PqsT cXLxXhq163ifHxs2wvlFoupXb/1UwGAo0keOnMXvr1e8HzO/mKeYvmXLu5LifvXupfq35v/HPFT8t9azF+0H2qzx3GPFBuL5+Nim1FdHHsvUmsStcXi6fHY+m r2x9en+qTEMf08W4prSRUv1um+1uPXFWMBYO9G/6Zz7MKWuvgdjfJecw2aK87ZMr//B6jHlHjlrSJxLJtDZY/G1mFUN5a/j/OllsZsiVlbbm2xTUWmrG9szJaxFDv2/K0t5qD8Ykm1ib8PAEfX/UWiJS7susD6sS/bRVdrj3sb9yPVx6g+tulxb/wetLw+SmuI7f6xn6dWHC9Kjd0yfjQ1vqR1fPWda32t/Hw9z9/erb2fALAEfnvdyfVJ5dOao9TMY8bqvTj3UvFeHGusXwuNaWO15 NCSfynvUntJLj62yZQ5SvmL9VNbKifVxfiW3HJzS+34qX4xVxP rascfU4rPtcc2b648pq4PAFLW/CIRv72Ow+H1AQDAPDb/9noP/1/h8b/Ia1iMiuFAAY/XBwAAx8ZvrwMAAFxSm7zT6d9J8gXXWnpv2H8AAHC9uTh0+o8r7 b4eH+3gMzXfPax3y4+OOegCAIAlzPY3nXuw1oHTH8qvJxw4AQD AUmb77XXj263Nx5fGNi3jm1ysxDHG1MRPnT8Xb1Jj1OZvavJT3 djjqGV+AABwLJt/e90OILlDSuqgEttjfEnr+Ma3+3nUx9eV1MSn6iK161Y59qyvRW n8Ej+nxvB1AAAAUyQPnbnDhh1kWg4zrcbGV05qO+qhaOn9AwAA 2KPRv+mMhzzRYW+pQ19ufNUd+eDm12YFAADgMuj+ItHSB784vn +sw1pu/hjfamp8ydLjTzWWn+r3nDsAANifzX573eqnjh/bTZyjVS4+zi/WT20+JtbF+Nz4Y2PmzDF+7BOV2gEAwHGs+UWixX6RKHWgAQAAw H5s/u31qfy7Yf4+AAAALqdFDp327qYvAAAAuNySf9PpzXlojO96LnE gPcrfHPb8+cHU/Ztz/3vyzznK85ZT2t859z9n7uemVsv6xnL0Y6yZf8xdlENr+9Tc4/6U5geAXpt8vO4vXna/dLHr4cddQu2Fems9efm19axvarzXG5ejnKZaIrcapf0ttdfaan 0lLesr1fsx1uTnTM2fay/Ftsg9xza2LwBwJIt8vL4He70o5/5BOYJS/tausrYt93aN11vt+vb62jdja1D9Vnmn5vV1pfa5bPkaBoClzfb b676v75e6MMdxZWy+1Bgpuf4xp1Rf38fk2qQ2N+PnTM3fYov4m vxVb1pz87Hix4hzpvKJUvES82ttl9jP+NxSSu1Rzdy5/KfGm5oxRH1T41tdbE/192rmjn3GxsqpzSPVPnUNPj6OVRobAHpt/u11u8DlLnqxzvi6sT5L8vPY/Tiv8onUT7el3NXWuj4//lRTx+qJr42xdpVePr52f/18ivd1Pn/V+7FL7UZtsXgW48dKKbWn+L6aN8an6iK161a5+Jxim6gtlii1v to1Wz+VFMXrVv38+LFtL5RbLMbnn2P9VADgaJKHztyFb68XPJ+ zv5inWP6li/tS4v617qX69+Y/R/yU/LcW8xfth9rscdwjxcbi+bjYZlQXx96L1JpEbbF4ejy2vhgT40v 7NybG+HG2FNeaKl6s032tx68rxgLA3o3+TefYhS118Tsa5b3mG jRXnLNlfv8PUI8p8cpbReJYNofKHo2tw6huLH8f50stjdkSs7b c2mKbiuTWNxaT6ttLY489f2uLOSi/WFJt4u8DwNF1f5FoiQu7LrB+7Mt20dXa497G/Uj1MaqPbXrcG78HLa+P0hpiu3/s56kVx4tSY7eMH02NL2kdX33nWl8rP1/P87d3a+8nACxhs99e9+I4Js5d0ppbbk5J5V6qq1Ezjxmr9+LcS 8V7cayxfi00po3VkkNL/qW8S+0lufjYJlPmKOUv1k9tqZxUF+NbcsvNHY3Nk5s/5mpiXS6+Rim+Jr+UufKYuj4ASFnzi0Sz/va6LopTL4ZzjYPrE68PAADmsfm313v4/wqP/0Vew2JUDAcKeLw+AAA4tlnf6QQAAMBxbPLxOr+9vq6ed+ym7t+ c+9+Tf85Rnrec0v7Ouf85cz83taauf639SYlzi3JobZ+au8arn R8Aem3y8bq/eNn90sWuhx93CbUX6q315OXX1rO+qfFeb1yOcppqidxqlPa31F 5rq/WVTF1/qX0Nmtf4+5JrL8W2yK3bxvYFAI5ktr/p3Ju9XpTX/od0bqX8rV1lbVvu7Rqvt9r17fW1v2ep/fJ1pfa5bPkaBoCl8dvrrq/vY3JtUpub8XOm5m+xRXxN/qo3rbn5WPFjxDlT+USpeIn5tbZL7Gd8biml9qhm7lz+U+NNzRi ivqk2E9trH0d+/NhnbO6cOG+Ua6+NjdTfx8exSmMDQK9NPl737AKXu+jFOuPrxvo syc9j9+O8yidSP92Wcldb6/r8+FNNHasnvjbG2lV6+fja/fXzKd7X+fxV78cutRu1xeJZjB8rpdSe4vtq3hifqovUrlvl4nO KbaK2WKKe9eu+tcV5PfXz/f2t1ce2vVBusRiff471UwGAo0keOnMXvr1e8HzO/mKeYvmXLu5LifvXupfq35v/HPFT8t9azF+0H2qzx3GPFBuL5+Nim1FdHHsvUmsStcXi6fHY+n Ltfu9Myx6prx+/JX4pfn/sfqp4sU73tR6/rhgLAHs3+jedYxe21MXvaJT3mmvQXHHOlvn9P0A9psQrbxWJY9 kcKns0tg6jurH8fZwvtTRmS8zacmuLbSpSWt/S61c+Y8/f2mIOyi+WVJv4+wBwdN1fJFriwq4LrB/7sl10tfa4t3E/Un2M6mObHvfG70HL66O0htjuH/t5asXxotTYLeNHU+NLWsdX37H1ldol9qvlx+t5/vbOrw8AjorfXndyfVL5tOYoNfOYsXovzr1UvBfHGuvXQmPaWC0 5tORfyrvUXpKLj20yZY5S/mL91JbKSXUxviW33Nym1G58nzh3zNXEujhHHKOkFJ9rj23eXHl MXR8ApKz5RSJ+ex2Hw+sDAIB5bP7t9R7+v8Ljf5HXsBgVw4ECH q8PAACOjd9eBwAAuKQ2eafTv5PkC6619N6w/wAA4Hpzcej0H1fafT0+2sFnar57WO+WHx1z0AUAAEuY7W8692C tA6c/lF9POHACAIClzPbb68a3W5uPL41tWsY3uViJY4ypiZ86fy7epM aozd/U5Ke6scdRy/wAAOBYNv/2uh1AcoeU1EEltsf4ktbxjW/386iPryupiU/VRWrXrXLsWV+L0vglfk6N4esAAACmSB46c4cNO8i0HGZajY2vn NR21EPR0vsHAACwR6N/0xkPeaLD3lKHvtz4qjvywc2vzQoAAMBl0P1FoqUPfnF8/1iHtdz8Mb7V1PiSpcefaiw/1e85dwAAsD+b/fa61U8dP7abOEerXHycX6yf2nxMrIvxufHHxsyZY/zYJyq1AwCA41jzi0SL/SJR6kADAACA/dj82+tT+XfD/H0AAABcToscOu3dTV8AAABwuV0cOu0dyVTBtZbeG/YfAABcby4Onf4dSf8O5dEOPlPz3cN6t3x3mIMuAABYwiIfr29l rQOnP5RfTzhwAgCApfDb6+dq4qfOn4s3qTFq8zc1+alu7HHUMj 8AADiWzb+9bgeQ3CEldVCJ7TG+pHV849v9POrj60pq4lN1kdp1 qxx71teiNH6Jn1Nj+DoAAIApkofO3GHDDjIth5lWY+MrJ7Ud9V C09P4BAADs0ejfdMZDnuiwt9ShLze+6o58cPNrswIAAHAZdH+R aOmDXxzfP9ZhLTd/jG81Nb5k6fGnGstP9XvOHQAA7A+/vR7k4uP8Yv3U5mNiXYzPjT82Zs4c48c+UakdAAAcx5pfJOK31w EAAC6pzb+9PpV/N8zfBwAAwOW0yKHT3t30BQAAAJfbxaHT3pFMFVxr6b1h/wEAwPXm4tDp35H071Ae7eAzNd89rHfLd4c56AIAgCUs8vH6VtY 6cPpD+fWEAycAAFgKv71+riZ+6vy5eJMaozZ/U5Of6sYeRy3zAwCAY9n82+t2AMkdUlIHldge40taxze+3c+jPr 6upCY+VRepXbfKsWd9LUrjl/g5NYavAwAAmCJ56MwdNuwg03KYaTU2vnJS21EPRUvvHwAAwB6N/k1nPOSJDntLHfpy46vuyAc3vzYrAAAAl0H3F4mWPvjF8f1jHdZ y88f4VlPjS5Yef6qx/FS/59wBAMD+8NvrQS4+zi/WT20+JtbF+Nz4Y2PmzDF+7BOV2gEAwHGs+UUifnsdAADgktr82 +tT+XfD/H0AAABcToscOu3dTV8AAABwuSX/ptOb89AY3/Vc4kB6lL857Pnzg6n7N+f+9+Sfc5TnLae0v3Puf87cz02t3Ppi m6d+a+1Pylh+Y7nJUrlrvNr5AaDXJh+v+4uX3S9d7Hr4cZdQe6 HeWk9efm0965sa7/XG5SinqZbIrUZpf0vttbZaX0nt+tSuPjLX/kzhc4r5mVx7KbZFbt02ti8AcCSLfLy+B3u9KK/9D+ncSvlbu8rattzbNV5vtevb62s/Z+ucU3P7ulL7XLZ8DQPA0mb77XXf1/dLXZjjuDI2X2qMlFz/mFOqr+9jcm1Sm5vxc6bmb7FFfE3+qjetuflY8WPEOVP5RKl4if m1tkvsZ3xuKaX2qGbuXP5T403NGKK+qTbJ9YltNXPHPrm5x5Ty bsk5Kq3Bx8exSmMDQK/Nv71uF7jcRS/WGV831mdJfh67H+dVPpH66baUu9pa1+fHn2rqWD3xtTHWrtLLx 9fur59P8b7O5696P3ap3agtFs9i/FgppfYU31fzxvhUXaR23SoXn1NsE7XFEtWsb6yP1efiVadb9fU xsW0vlFssJrdmz/qpAMDRJA+duQvfXi94Pmd/MU+x/EsX96XE/WvdS/XvzX+O+Cn5by3mL9oPtdnjuEeKjcXzcbHNqC6OvRepNYnaYvH0 OLe+XJ/S/o2JMX6cLfk12P1U8WKd7ms9fl0xFgD2bvRvOscubKmL39Eo7zX XoLninC3z+3+AekyJV94qEseyOVT2aGwdRnVj+fs4X2ppzJaYt eXWFttUpGZ9S+6B8hl7/tYWc1B+saTaxN8HgKPr/iLREhd2XWD92Jftoqu1x72N+5HqY1Qf2/S4N34PWl4fpTXEdv/Yz1Mrjhelxm4ZP5oaX9I6vvr2rq+1f+Tje56/vZu6PwCwB5v99roXxzFx7pLW3HJzSir3Ul2NmnnMWL0X514q3o tjjfVroTFtrJYcWvIv5V1qL8nFxzaZMkcpf7F+akvlpLoY35Jb bm4vlYfk5k/FxbpcfI1SfE1+KXPlMXV9AJCy5heJZv3tdV0Up14M5xoH1ydeH wAAzGPzb6/38P8VHv+LvIbFqBgOFPB4fQAAcGyzvtMJAACA4zjkO50AAAA4v htvvPH0AGrl5ptvvrhVsfYeHDoBAABwwQ6VT3ziE4f3e7/3Oy2Pfexjh4/6qI8anv3sZ59+Mh7fDa3FoRMAAAAX7rzzzuGnfuqnTg+cT3jCE 4ZP+IRPGJ71rGcNn/Ipn3J6e9ddd533bMOhEwAAABfs0Gnlec973vDgBz/49PD53u/93sMHf/AHnx44ra0Hh04AAIBLTl8MUrHDpZXnPOc5px+3P/rRj5504DQcOgEAAC45O1imDp72zfWP+ZiPOb21x7FPCw6dAAAA l5wdOu0LQvFQaQfNO+64Y/KB03DoBAAAuOR04IxU5w+bqX41OHQCAABccql3OWtKCw6dAAAA l9zYodPodioOnQAAAJfcW97ylq7S4vS315/61KeePwQAAADa1Pz2+pW77TvwAAAAwATFQ+ePvPINHDoBAACwi C+4623Dr7z/Q/mbTgAAACyPQycAAAAWx6ETAAAAi+PQCQAAgMVx6AQAAMDirjzq 53+Lb68DAABgMfbtdftfUuLQCQAAgAUNw/8DdiHvTKRAURIAAAAASUVORK5CYII=

msgcpp
23-01-2015, 00:56
از 10 تا game چهار تا رو بردم
یعنی 4 برد
6 تا باخت (یکی از باخت ها هم سرور هنگ کرد همه dc شدن بعد زد loose prevented)
ولی برام باخت حسابش کرده :n15:

بعد از 10 بازی گفت تبریک میگم شما برونز 4 شدید ! (خب میزدی برنز 5 که دیگه از صفر شروع کنم)
همه هم تیمی هام PL pl P L pl

من برم تو افق محو شوم
آخه این چه سیستم مضخرفیه (این چه عدالتیه) من با بدبختی و پینگ 380 - 400 خودمو رسوندم سیلور 3 حالا دوباره از اول ... :n27:

msgcpp
23-01-2015, 01:02
با این پینگ و این لهستانی ها شاید یکسال دیگه برسم سیلور
بعد دوباره فصل 2016 و روز از نو روزی از نو

Ari@n
23-01-2015, 01:38
خیلی جالبه من 4 تا بازی اول رو سر نامردی و ترول بازی باختم دیگه امیدی نموند واسه ادامش ! منم نشستم سر ریپورت یک نفر طومار نوشتم واسه ریوت که به چه حقی اینارو میندازی با من بعد دیدم یه نوشته از طرف ریوت اومد که به اعصاب خودت مسلط باش همه روز بد دارن روز خوب دارن !!!

بعد طی یه حرکتی خودجوش 6 تا بازی پشت هم رو بردم ! واقعا عجیب بود : دی (البته مسلمه کاملا اتفاقی بوده اما خوب واسه خودم جالب بود)

emproor
23-01-2015, 03:16
از 10 تا game چهار تا رو بردم
یعنی 4 برد
6 تا باخت (یکی از باخت ها هم سرور هنگ کرد همه dc شدن بعد زد loose prevented)
ولی برام باخت حسابش کرده :n15:

بعد از 10 بازی گفت تبریک میگم شما برونز 4 شدید ! (خب میزدی برنز 5 که دیگه از صفر شروع کنم)
همه هم تیمی هام PL pl P L pl

من برم تو افق محو شوم
آخه این چه سیستم مضخرفیه (این چه عدالتیه) من با بدبختی و پینگ 380 - 400 خودمو رسوندم سیلور 3 حالا دوباره از اول ... :n27:

من از 10 تا بازی 4 تا بردم برنز 1 شدم تو چطور 5 شدی ؟

GL & HF
23-01-2015, 11:03
من 7 از 10 رو بردم شدم پلات 1...:n21: سیزن قبل مستر1 بودم البته اواخر سیزن افتاد دایموند :n28::n27: