PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

avator20002000
05-09-2012, 05:29
تا چند روز rp رو گفتن دوبله می زنن براتون:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TR4NC3
05-09-2012, 10:20
دوستان هیچ راهی نیست Triumphant Ryze خرید ؟ یا Professor Ryze ؟
توی ساپورت بهشون بگم به نظرتون یه جوری نمیشه بگیرمشون ؟

*Necromancer
05-09-2012, 11:16
دوستان هیچ راهی نیست Triumphant Ryze خرید ؟ یا Professor Ryze ؟
توی ساپورت بهشون بگم به نظرتون یه جوری نمیشه بگیرمشون ؟
اولی رو طی تورنمنت های رسمی به بازیکن ها هدیه میدن
دومی جزو اسکین های legacy ئه یعنی یه سال یا بیشتر توی فروشگاه بوده بعدش حذف شده و هر کی داشته باشه خوش به حالش شده :31:
هیچ راهی نیست که خریدشون متاسفانه

تا چند روز rp رو گفتن دوبله می زنن براتون:
نه فقط مقدار Bonus اش دوبله می شه
مثلا 1779 تا همیشه 1600 تا بوده با 180 تا اضافه
حالا اینا میان یه مدت محدود1600 تا میدن با 360 تا اضافه
ینی 1779 تا بخری 1960 تا میدن
تا 10 سپتامبر

Aria1997
06-09-2012, 15:21
یکم بیشتر بنویسین اینجا خیلی سوت و کور شده ها

TR4NC3
06-09-2012, 15:27
امروز خواستم کارتوس رو بگیرم دستم رفت روش با rp خریدمش ... 975 تا با Fuk رفت ... :41:

Aria1997
06-09-2012, 15:57
امروز خواستم کارتوس رو بگیرم دستم رفت روش با rp خریدمش ... 975 تا با Fuk رفت ... :41:

واااااااااااااای :( خیلی بده .... میفهمم اگه همچین چیزی پیش بیاد خودمو میکشم :(

TR4NC3
06-09-2012, 16:10
واااااااااااااای :( خیلی بده .... میفهمم اگه همچین چیزی پیش بیاد خودمو میکشم :(

آره , اعصابم الان داغونه ... به ساپورت گفتم ... خدا کنه برش گردونن ...

Aria1997
06-09-2012, 16:52
[/INDENT][/FONT][/COLOR]

آره , اعصابم الان داغونه ... به ساپورت گفتم ... خدا کنه برش گردونن ...

لعنتیا یه بار بیشتر نمیفروشن اگه فروختی قبلا فکر نکنم بشه من 10 20 بار امتحان کردم ندادن :((

avator20002000
07-09-2012, 03:43
rengar هم خیلی خوبه این هفته باز بود ولی اینم بدبخته nerf میشه.کلا هفته خوبی بود هیرو های باحالی باز بود مثل :darius,talon,vayne

Fusi0n
07-09-2012, 22:38
سلام دوستان چرا انقدر سوت کور شد :27:
خوب من چند وقت پیش دو تا چمپ خوب گرفت یکی maokai
واقعا وجودش تو بازی کمی تیم حریف به خوف میبره یک تانک قوی که واقعا قدرت خاصش همیشه کاربردی تو نبرد چند به چند ....
تو نبرد solo باز هم توان بالایی داره اگر قدرت استقامتش بالا ببریم تو اخرین نبرد با سه نفر زیر تاور مبارزه میکردیم کنار داریوس بود خیلی راحت تاور زدیم و دشمن بخاطر قدرت ULT که زده بودم دیگه جونی نداشت و تارو مار شد ...
اینم ضعف ها و قوت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این چمپ معولا تو رانک بیشتر می بینید... من خودم 1 بار تو تیم حریف نبوده :31: کلا چمپ سر سختی ..

بعدی که دیگه میشناسید volibear
اینم یک تانگ fighter ....
معمولا تانک میبندن ولی میشه با AP بالا fighter خوبی ازش ساخت که این حالت بیشتر به درد جونگلی میخوره ...
Q این چمپ جالب با راش کردن به سمت حریف اون به عقب پرت میکنه :21: و بقیه ازش پذیرایی میکنن :27: مخصوصا بندازی پشت تاور
ضعف و قدرت تو این عکس عنوان شده

کلا میخوام اگر بشه یه ویکی پدیا لول به فارسی بیاریم رو وب ولی چطوری ... نمیدونم ... با هم کمک کنیم :10:

Aria1997
07-09-2012, 23:32
باز دمت گرم به داد اینجا رسیدی :27:
یعنی نمیشه تو رانکد maokai نبینم این بمباشم اذیت میکنن باهاش بازی نکردم
من توی ویکی ثبت نام کردم میشه صفخه ساخت البته بایت کپی رایت و اینا داشته باشی که مشکلی نیست همه ی توضیحات درباره بازی ار خودمونه!
فقط از script استفاده میشه که من اصلا بلد نیستم
کافیه بری تو ویکی و ثبت نام کنی و ایجاد ساخت صفحه جدید رو بزنی حله

Fusi0n
08-09-2012, 18:24
باز دمت گرم به داد اینجا رسیدی
یعنی نمیشه تو رانکد maokai نبینم این بمباشم اذیت میکنن باهاش بازی نکردم
من توی ویکی ثبت نام کردم میشه صفخه ساخت البته بایت کپی رایت و اینا داشته باشی که مشکلی نیست همه ی توضیحات درباره بازی ار خودمونه!
فقط از script استفاده میشه که من اصلا بلد نیستم
کافیه بری تو ویکی و ثبت نام کنی و ایجاد ساخت صفحه جدید رو بزنی حله
نمیدونم من که اصلا تو نورمال ندیدم و تو تیم نبود تا حالا فقط یک بار تو رانک بود تیم مقابل چون تو رانک جزو بهترین تانک که میشه برداشت .....
ویکی پدیا اصلی که نه اون جالب نیست یه چیزی مثل wow یا همین خود lol که مستقل یه فارسی wow داشت که سرویس دهندش کلا ایرانی بود
حالا میگردم ببینم چی میشه اینجا مدیران همکار میکردن میشد صفحه اول یا یک تایپنگ مستقل عالی براش زد .... که نمیکنن چون میدونم و تجربه داشتم :27::41:

erfan_
08-09-2012, 19:56
آخ آخ جلو volibear alistar بردار,رسما خنثی میشه
هردفه جلو volibear alistar برداشتم چون نمیتونست منو بندازه پشتش همش ازم فرار میکرد
دارم Ip جمع میکنم nautilius بگیرم,مثنکه هم جانگل خوبیه هم تانک خوبیه

avator20002000
08-09-2012, 20:11
leona هم پایین با یه ad carry خوب خیلی عالی میشه.q+e+r =3.25 طرف بی دفاع! :31: بخورینش!
amumu jungle هم r عالی داره تو هر تیم فایتی

Aria1997
08-09-2012, 20:38
ult فقط مال sona .... یعنی حرف نداره ... قلقش دستم اومده میدونم کجاها استفاده کنم که بهترین نتیجه رو داشته باشه
من میخوام lux یا irelia رو بگیرم
امروز یه اتفاق بد افتاد .... اعصاب خورد کن بود
زدیم دامینیون بازی کنیم کاراکترهامونو برداشتیم مثلا با ghost و اینا
آقا یه دفعه دیدیم بازی نورمال بود! گفتیم بریم ترول بکنیم D:
لول 5 بود فک کنم رفتیم بارون : ))
کلا مسخره بازی بود برا خودش : ))
اسکورمم 0/11 با Lux :31:

erfan_
08-09-2012, 20:53
مگه بارون لول 5 باز میشه اصلا؟ :دی

Aria1997
08-09-2012, 21:28
مگه بارون لول 5 باز میشه اصلا؟ :دی

نمیدونم فکر کنم نوشتم .... کلا من لولم از همه پایینی تر بود تازه ad بسته بودم بهش مسخره بازی :‌دی

*IN*
09-09-2012, 01:16
سلام
من بازی رو دانلود و نصب کردم اگه میشه یکی یکم در مورد شروع بازی راهنمایی کنه...
کلاسهای کارکتارا و این جور چیزا...

Ehsan Fire
09-09-2012, 13:02
دور از طرفداری...به جرات میتونم بگم maok بهترین چمپ بازیه.....تقریبا همه ی چیزایی که یه تیم احتیاج داره رو با هم داره.....Slow-snare Range-Sustain-...و البته 6ش یه دونه باشه....یه باف خیلی خوبی میده که همه ی کسایی که تو این aoe باشن کمتر دمیج میخورن و یه مقداری از دمیجی که میخورن ذخیره میشه تو 6ش....مثه galio بهد میتونی دوباره cast کنی تا دمیج بده....همینطور یه مقداری هم flat هم داره....کول دانشم نسبتا کمه.....اون بچه هاشم میتونی به عنوان scout واسه یه چمنی چیزی استفاده کنی...خلاصه بگم یه دونه باشه....تازه تو top ]م خیلی قویه....کلا همه فن حریفه...ولی به خاطر ccهای زیادش....جنگل بهترین جاس...که بتونه راحت گنک کنه.....

سلام
من بازی رو دانلود و نصب کردم اگه میشه یکی یکم در مورد شروع بازی راهنمایی کنه...
کلاسهای کارکتارا و این جور چیزا...

این بازی که خوده سازنده ها اسمه سبکشو گزاشتن MOBA...یه جورایی تقلید موفقی از DOTA س....شما میتونی از training شروع کنی تا یکم دستت بیاد....بعدش بیشتر میتونیم کمکتون کنیم...البته اگه با دوتا و امثالهم اشنایی دارید که هیچی....زودی دستتون میاد بازی

Fusi0n
09-09-2012, 14:02
آخ آخ جلو volibear alistar بردار,رسما خنثی میشه
هردفه جلو volibear alistar برداشتم چون نمیتونست منو بندازه پشتش همش ازم فرار میکرد
دارم Ip جمع میکنم nautilius بگیرم,مثنکه هم جانگل خوبیه هم تانک خوبیه

واقعا ... جالب تا حالا جلوم سبز نشده با voli بزار یک بار رانک رفتم اوردن میرم تو کارش ...
اره Nautilus تانک خوبی یک از قدرتی یک زنجیر پرت میکنه چمپ میگره میره طرفش ، اون دیدش بالا یعنی فاصله زیاد میتونه پرت کنه

هم پایین با یه ad carry خوب خیلی عالی میشه.q+e+r =3.25 طرف بی دفاع! بخورینش!
amumu jungle هم r عالی داره تو هر تیم فایتی
leona راش میکنه رو سر هیکل چمپ یک بار تو رانک یک نفر اورده بود پدر مارو در اورد کنارش Ezral بود (عمق فاجعه ببنید) همون پایین بودیم من ashe بودم ولی در اخر ما بردیم با ULt ashe هرجفتشون زدم double گرفتم :27:
اون stun خوراک داریوس من باشه فقط باهاش داریوس نفله میکنم :27:

ult فقط مال sona .... یعنی حرف نداره ... قلقش دستم اومده میدونم کجاها استفاده کنم که بهترین نتیجه رو داشته باشه
من میخوام lux یا irelia رو بگیرم
امروز یه اتفاق بد افتاد .... اعصاب خورد کن بود
زدیم دامینیون بازی کنیم کاراکترهامونو برداشتیم مثلا با ghost و اینا
آقا یه دفعه دیدیم بازی نورمال بود! گفتیم بریم ترول بکنیم D:
لول 5 بود فک کنم رفتیم بارون : ))
کلا مسخره بازی بود برا خودش : ))
اسکورمم 0/11 با Lux

مثل cho اون مال sona تقریبا ، رنگ چمپ حریف پریده میشه وقتی بزنی، مخصوصا همه جم باشن بیای بزنی :39:
irelia برای solo خوب مثل همین leona که میتونه بره رو قیافه چمپ :21:

دور از طرفداری...به جرات میتونم بگم maok بهترین چمپ بازیه.....تقریبا همه ی چیزایی که یه تیم احتیاج داره رو با هم داره.....Slow-snare Range-Sustain-...و البته 6ش یه دونه باشه....یه باف خیلی خوبی میده که همه ی کسایی که تو این aoe باشن کمتر دمیج میخورن و یه مقداری از دمیجی که میخورن ذخیره میشه تو 6ش....مثه galio بهد میتونی دوباره cast کنی تا دمیج بده....همینطور یه مقداری هم flat هم داره....کول دانشم نسبتا کمه.....اون بچه هاشم میتونی به عنوان scout واسه یه چمنی چیزی استفاده کنی...خلاصه بگم یه دونه باشه....تازه تو top ]م خیلی قویه....کلا همه فن حریفه...ولی به خاطر ccهای زیادش....جنگل بهترین جاس...که بتونه راحت گنک کنه.....
اره ULT با مانا کار میکنه (کم میشه) که اخر مانا تمام بشه یا خودت کنسل کنی منفجر میشه هر کس اون وسط باشه رفته ......

فقط این /laugh صداش بالا ببرن ....خیلی بهتر مثل voli ... یه جتگ روانی بندازی بر اندام تیم حریف تاثییر داره اینا ..... اون dnac..e voli ش میرفتی جلو حریف حسابی کف میکردن ، کلا اعصاب میرفت بالا... :5::27:
مخصوصا که قدرتی maiki این فازش بالاتر میبره ......

---اره چند دست training بره بعد بره با AI beginer ....

درباره چمپ خواستی همون طور که احسان گفت اگر دوتا رفتی که هیچ نرفتی بگو من توضحی مختصر بدم برات اگرم East من اد کن trinity008چند دست با هم بریم .... برات توضیح بدم :46:

ولی چقدر نوشتم حالا خوب این بحث میکنیم به نظرتون چی؟ ؟!!من که خیلی استفاده کردم تو این مدت نکته خوبی عنوان شده....

Gregar
09-09-2012, 15:03
سلام . میبینم که این تاپیک دوباره جون گرفته چند وقتی نبودیم.

من که اکانت East رو ولش کردم اومدم West . خداییش سطح بازیشون واقعا بالاتره از این East ها . تا لول 18 که توی East بودم هیچکی حرفه ای بازی نمی کرد و حالم از بازی بهم میخورد.
اومدیم توی West از همون اول که با Beginner میزدیم همه حرفه ای بودن . از همون اول جانگل و ترول و ... میفهمیدن یعنی چی . بر عکس East ای ها.

خلاصه دیگه از اول شروع کردم و الان لول 18 شدم. پول هامو جمع کردم 6300 تا . اشتباهی کردم بس ناگوار . همه پولمو دادم وین رو خریدم . یعنی فقط میتونم بگم گند زدن به این هیرو . از وقتی East رو ول کردم دیگه با وین بازی نکرده بودم . اما حالا دیدم توی این پچ های اخری واقعا گند زدن بهش . حیفه اون همه پول.

حالا میخوام پولا رو جمع کنم تا 6300 . هیرو 6300 ای چی خوبه بخرم . چشمم فیورا رو گرفته . البته خیلی نمیدونم چجوریاست . فکر میکنم یه چیزی تو مایه های yi باشه اره؟ کسی بازی کرده باهاش؟ هیروی بهتری هم هست؟ فعلا که هیروی زیادی ندارم زدم تو خط الیستر و AP Yi . بد نیست ولی الیستر داره خوب جواب میده.

راجع به انتی Voli اش هم باید بگم معرکه است. خیلی کم میاره جلوی الیستر. البته فقط اولای بازی.

kingstreet
09-09-2012, 15:57
کاره خوبی کردی اومدی west:دی من فیورا دارم باهاش هم زیاد بازی میکنم شدیدا بازی باهاش سخته.وین که چمپ خوبیه من دیدم اونایی که باهاش خوب بازی کنن همیشه دردسر میشن واسه اددم.اگه تو west تازه شروع کرددی یه چمپ fighter بگیر(darus,Riven) اینا بیشتر جواب میدن واسه شروع.
یوزر بگو ادد کنیمت.

Aria1997
09-09-2012, 16:16
وای من که اصلا نمیتونم با وین بازی کنم! یعنی اصلا خوشم نمیاد ازش ....
lux چه چمپ خوبیه خیلی خوشم اومده ازش مخصوصا cage ش خیلی باحاله

یوزرتونو بدین ادد کنیم ماهم وست هستیم

Gregar
09-09-2012, 20:49
کاره خوبی کردی اومدی west:دی من فیورا دارم باهاش هم زیاد بازی میکنم شدیدا بازی باهاش سخته.وین که چمپ خوبیه من دیدم اونایی که باهاش خوب بازی کنن همیشه دردسر میشن واسه اددم.اگه تو west تازه شروع کرددی یه چمپ fighter بگیر(darus,Riven) اینا بیشتر جواب میدن واسه شروع.
یوزر بگو ادد کنیمت.

البته توی East یه سال پیش بازی میکردم بعد نتم داغون شد دیگه ولش کردم . تا یه ماه پیش که دوباره نصبش کردم و رفتم همینطوری وست . دیدم واقعا سطحشون بالاست و خوبه . تقریبا توی بازی های نرمال که بازی میکنم کم نمیارم . البته این مود blind pick خیلی بده . مثلا میام ap yi برمیدارم بعد میبینی حریف همشون cc دارن .

تو فکرم برم یه هیروی متعادل بردارم مثل داریوش.

راجع به فیورا هم خیلی بیلد دیدم . یک بیلد خوب داشت این بود که چون فیورا Attack speed اش وحشیانه بالاست یه ایتم هایی واسش میگرفت که با هر hit کمی magic damage بزنه یا هر دمیج دیگه . خیلی build توپی بود. یه جورایی شبیه مستر یی هستش . مخصوصا ult اش که شبیه Q مستر هست.

وین هم من یه سال پیش تقریبا بازیش میکردم . خیلی خفن بود . اومدن گند زدن به trumple اش و کول داونش رو بردن بالاتر کمی هم از passive اش کم کردن . یعنی مگه قبلا کسی میتونست از دست این در بره . ult مستر یی رو دیدی که عمرا نمیشه ازش جلو زد و در رفت ؟ این هم همینجوری بود . ولی دیگه گند زدن بهش . خون و ارمورش هم که اوردن پایین . قبلا تا وین free میشد همه همون اول برش میداشتن . اما حالا به زور برمیدارن .

وای من که اصلا نمیتونم با وین بازی کنم! یعنی اصلا خوشم نمیاد ازش ....
lux چه چمپ خوبیه خیلی خوشم اومده ازش مخصوصا cage ش خیلی باحاله

یوزرتونو بدین ادد کنیم ماهم وست هستیم

لقبم هم Hybrid Ranger هستش.

Aria1997
09-09-2012, 21:17
البته توی East یه سال پیش بازی میکردم بعد نتم داغون شد دیگه ولش کردم . تا یه ماه پیش که دوباره نصبش کردم و رفتم همینطوری وست . دیدم واقعا سطحشون بالاست و خوبه . تقریبا توی بازی های نرمال که بازی میکنم کم نمیارم . البته این مود blind pick خیلی بده . مثلا میام ap yi برمیدارم بعد میبینی حریف همشون cc دارن .

تو فکرم برم یه هیروی متعادل بردارم مثل داریوش.

راجع به فیورا هم خیلی بیلد دیدم . یک بیلد خوب داشت این بود که چون فیورا Attack speed اش وحشیانه بالاست یه ایتم هایی واسش میگرفت که با هر hit کمی magic damage بزنه یا هر دمیج دیگه . خیلی build توپی بود. یه جورایی شبیه مستر یی هستش . مخصوصا ult اش که شبیه Q مستر هست.

وین هم من یه سال پیش تقریبا بازیش میکردم . خیلی خفن بود . اومدن گند زدن به trumple اش و کول داونش رو بردن بالاتر کمی هم از passive اش کم کردن . یعنی مگه قبلا کسی میتونست از دست این در بره . ult مستر یی رو دیدی که عمرا نمیشه ازش جلو زد و در رفت ؟ این هم همینجوری بود . ولی دیگه گند زدن بهش . خون و ارمورش هم که اوردن پایین . قبلا تا وین free میشد همه همون اول برش میداشتن . اما حالا به زور برمیدارن .

لقبم هم Hybrid Ranger هستش.

یوزرتونو نباید بدین ... به هیچکس :دی
لقبتون کافیه!

Fusi0n
09-09-2012, 21:34
سلام
تو این مدت انقدر لول خوب پیشرفت زیادی کرد ، پلیر همین طور من تو west ای دی دارم بازی کردم همون لول یک دو نفر تو بازی داریوس ... برداشته بودن فقط قدم میزدن ....... :18: لول بالا بود 4 ...
به نظرم فرقی بین هیچ کدوم نیست هم west هم east و کلا از لول پایین نمیشه توقع زیادی داشت الان اکثریت هر یوزر 30 یه دوسه تا ای دی داره ....

Gregar
09-09-2012, 23:42
یوزرتونو نباید بدین ... به هیچکس :دی
لقبتون کافیه!

البته اینجا که خودمونیم . ولی واسه احتیاط پاکش کردم . تا حالا فرند اد نکردم نمیدونستم کدوم رو بایستی بدم .

marde tanhayi
10-09-2012, 17:14
خطلا متاسفم

egorlord
11-09-2012, 01:00
آقا 1 کی کمک کنه من بازی رو قبلا رو جارنا Garena میکردم سالم بود ولی ویدوز ریختم گفتم بزار بیام سرور اصلی بعد دانلود کردم بازیرو وقتی luncher رو میزنم صفحه ی کوچیکه lol میاد گیر میکنه یعنی جولوتر از اون نمیره یکی کمک کنه plz

Witcher6610
11-09-2012, 09:36
جواب بالایی : صبر کن ... صبر کن ... صبر کن... حتی روی اون عکس کلیک هم نکن... درست میشه نگران نباش...جواب خیلی بالاتر : شما تازه رسیدی به لول 18 فکر کردی همه ی league of legends رو رفتی بعد میگی که بازیکن های east نوبن؟!آخه انصاف داشته باش اولا league of legends 30 تا لول داره ثانیا لول 30 هم برسی باز رنکینک (واسه نرمال ) داره...ثالثا خود Ranked هم از Elo Hell داره تا Elo Awsome که کلا به اونجا نرسیدی...(انقدر بدم میاد هر کی واسه خودش میاد هم همه چیز رو تفسیر می کنه...)

egorlord
11-09-2012, 13:13
بازی های مثه سبک این و دوتا (خودم clan داشتم) دست رو دست خیلی داره یعنی خیلیها...!
با بچه ها میرفتیم گیم نت بعد یه سری آدم خیلی شاخ بودن تو دوتا با اونا پلی میکردیم میبردم حال میکردم...!
ولی میومدم آنلاین پلی میکردم طرف با یه روش ی که ساخته بود butchero میبرد لای درخت به طرف tower با اون یارو طبره که درخت میکنه سیخ میکرد منو میکشوند سمت خودش گیر میکردم میمردم :41::31:
خیلی حرفه ای سیخ میکرد :13:

دلیل ترک دوتا : map ha ck :41:

egorlord
11-09-2012, 13:20
جواب بالایی : صبر کن ... صبر کن ... صبر کن... حتی روی اون عکس کلیک هم نکن...

ایول دمت جیززز!!! :39: خدا تو lol بهت شانس بده :31:

Gregar
11-09-2012, 17:25
جواب بالایی : صبر کن ... صبر کن ... صبر کن... حتی روی اون عکس کلیک هم نکن... درست میشه نگران نباش...جواب خیلی بالاتر : شما تازه رسیدی به لول 18 فکر کردی همه ی league of legends رو رفتی بعد میگی که بازیکن های east نوبن؟!آخه انصاف داشته باش اولا league of legends 30 تا لول داره ثانیا لول 30 هم برسی باز رنکینک (واسه نرمال ) داره...ثالثا خود Ranked هم از Elo Hell داره تا Elo Awsome که کلا به اونجا نرسیدی...(انقدر بدم میاد هر کی واسه خودش میاد هم همه چیز رو تفسیر می کنه...)

نه معلومه که که لول 18 هیچی نیست . خیلی کار داره تا به 30 برسم هنوز . من خودم هنوز نوبم بیام باز به بقیه بگم نوب ؟ ولی چون هم توی East و هم تو West لااقل تا لول 18 رفتم میتونم در یه حدی که مقایسه کنم.
خیلی از لول 30 ها هم که اینجا هستن با امن موافقن . به نظرت چرا خیلی ها الان توی سرور وست یا امریکا هستن . به احتمال زیاد هم اول همون east بودن و بعدش اومدن وست یا امریکا .
من تا لول 18 توی east حتی یه جانگلر هم توی بازی هام ندیدم اما از لول 6 و 7 که رد شدم توی همه بازی ها به صورت حرفه ای بازی میشد و جانگلر و سولو و ... داشتیم .
من خودم هم دلیلش رو نمیدونم چیه ولی واقعا تجربه شخصی تا به اینجا نشون داده سطح بازی های واست خیلی بهتره . بعضی مواقع که یه لول 30 میاد توی بازی نرمال واقعا بازیش فرق میکنه با بقیه . اما من خودم توی East که بودم لول 30 هایی بودن که در حد من یا پایین تر بازی میکردن.
خواهشا راجع به این موضوع بحث نکنید .

خوب من یه سوال داشتم . یکی میتونه سلسله مراتب لول رو توی lol توضیح بده ؟
یعنی الان من 15 تا هیرو بگیرم تا مود draft pick که باز بشه چجوری هست. تا حالا نتونستم این مود رو باز کنم. با اینکه به لول 30 که میرسیم بازی چه تفاوتی میکنه . مودهای بازی اونجا چجوریاست.

Aria1997
11-09-2012, 17:33
نه معلومه که که لول 18 هیچی نیست . خیلی کار داره تا به 30 برسم هنوز . من خودم هنوز نوبم بیام باز به بقیه بگم نوب ؟ ولی چون هم توی East و هم تو West لااقل تا لول 18 رفتم میتونم در یه حدی که مقایسه کنم.
خیلی از لول 30 ها هم که اینجا هستن با امن موافقن . به نظرت چرا خیلی ها الان توی سرور وست یا امریکا هستن . به احتمال زیاد هم اول همون east بودن و بعدش اومدن وست یا امریکا .
من تا لول 18 توی east حتی یه جانگلر هم توی بازی هام ندیدم اما از لول 6 و 7 که رد شدم توی همه بازی ها به صورت حرفه ای بازی میشد و جانگلر و سولو و ... داشتیم .
من خودم هم دلیلش رو نمیدونم چیه ولی واقعا تجربه شخصی تا به اینجا نشون داده سطح بازی های واست خیلی بهتره . بعضی مواقع که یه لول 30 میاد توی بازی نرمال واقعا بازیش فرق میکنه با بقیه . اما من خودم توی East که بودم لول 30 هایی بودن که در حد من یا پایین تر بازی میکردن.

خوب من یه سوال داشتم . یکی میتونه سلسله مراتب لول رو توی lol توضیح بده ؟
یعنی الان من 15 تا هیرو بگیرم تا مود draft pick که باز بشه چجوری هست. تا حالا نتونستم این مود رو باز کنم. با اینکه به لول 30 که میرسیم بازی چه تفاوتی میکنه . مودهای بازی اونجا چجوریاست.

Draftpick ... کلی چمپ هست که توسط کاپیتان یا نفر اول هر تیم bann (بن) میشه
مثلا morgana shen darius معمولا بن میشن ... شن بخاطر اولتیش مورگانا بخاطر استانش داریوس هم بخاطر OP بودنش
کلا فرق زیادی با بازی نداره فقط بن میکنی همین
لول 30 که شدی و 16 تا چمپ داشتی میتونی رانکد بازی کنی
که خود رانکد هم draftpick هست

Fusi0n
11-09-2012, 18:24
چرا بحث نشه عزیز یک حرفی میزنی بقیه از راه میرسن همین طور فکر میکنن ........
اصلا 1 درصد این موارد که گفتید نیست من نمیدون چند سال بازی نکردید الان وضعیت به کلی تغییر کرده الان بهترین گیمر های ایرانی همین جا من پروفایل بزارم میبیند مقدار امتیاز اوردن چقدر ...
اونجا تو وست بازی کردم اونجا تفاوت نداره تقریبا همین فقط وست و امریکا بیشتر تو بازی بلدن فوش ریچارد بار ادم کنن ........... یعنی بیشتر از اینور
دیگه بقیشم اواتارم جوابتو میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه نگاه بنداز میگیری :31: فقط تو چشم زیاد خیره نشو :31:

Witcher6610
11-09-2012, 19:54
Trinity! وقتی یه طرف دعوا کوتاه میاد ادب حکم می کنه تو هم کوتاه بیای! حرف های لازمو زدم :دیالبته بن هایی که aria گفت توی لول های پایین اینطوریه... چون تمام اون هیرو ها به راحتی کانتر می شن و کارشون تمومه...البته کانتر هایی که ما می کنیم ( Elo 2000 اینا) بیشتر Malph leona morgana و خیلی وقت ها هم هیرو جدید ها چون اول هاش خیلی قوی ان...مثلا یه رنک گیم رفتم طرف تو تیم مقابل پیک اول بود Wukong ورداشت ... خوب معلومه Solo top هستش ... منم نامردی نکردم lee sin ورداشتم و دیگه چیز شد.... :دی

TR4NC3
11-09-2012, 20:19
آقا همه جا خوب و بد داره ... وست هم پُر نوبه هم پلیر خوب زیاد داره , من ایست هم پلی کردم اونجا هم همین طور .
×××
این لینک هم یه سر بزنید ... خیلی کمکتون میکنه موقع هیرو پیک کردن تو رانکد :

Gregar
11-09-2012, 21:39
چرا بحث نشه عزیز یک حرفی میزنی بقیه از راه میرسن همین طور فکر میکنن ........
اصلا 1 درصد این موارد که گفتید نیست من نمیدون چند سال بازی نکردید الان وضعیت به کلی تغییر کرده الان بهترین گیمر های ایرانی همین جا من پروفایل بزارم میبیند مقدار امتیاز اوردن چقدر ...
اونجا تو وست بازی کردم اونجا تفاوت نداره تقریبا همین فقط وست و امریکا بیشتر تو بازی بلدن فوش ریچارد بار ادم کنن ........... یعنی بیشتر از اینور
دیگه بقیشم اواتارم جوابتو میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه نگاه بنداز میگیری :31: فقط تو چشم زیاد خیره نشو :31:
فکر کنم یک و نیم سالی بشه که توی East نرفتم . یعنی همین تازگی ها که دوباره نصب کردم مستقیم رفتم وست . یعنی خداییش توی این مدت این همه سطح بازیکنا تغییر کرده ؟

Ehsan Fire
11-09-2012, 21:45
حالا تو این موضوع زchampionselect.net هم سایت خوبیه......به علاوه این که پلیر های همه ی سرورها یکی نیستن...مقلا سرور امریکا پلیر های بهتری نسبت به بقیه داره....اینوهمه جا میگن...حیف که us بازی کردن سخته و الا یه لحظه تو این سرور تخ م ی نمیموندم....اخه چقد لیور و نوب...دیگه خسته شدم:(

Fusi0n
12-09-2012, 00:13
! وقتی یه طرف دعوا کوتاه میاد ادب حکم می کنه تو هم کوتاه بیای! حرف های لازمو زدم
چشم کلا کمی شوخی بود گفتم تاپیک در بیاد و... :5:
ولی من تو غرب پلیر دیدم 1900 win داشته ولی تو خود east پلیر بوده 1777 همین چند وقت پیش با هم بازی میکردیم دیدیم ... همون jax برداشته بود و کلا با jax کلا ملق میزدن رو زمین بن نمیشد W گیر کرده بود :31:

فکر کنم یک و نیم سالی بشه که توی East نرفتم . یعنی همین تازگی ها که دوباره نصب کردم مستقیم رفتم وست . یعنی خداییش توی این مدت این همه سطح بازیکنا تغییر کرده ؟
حالا خود من که سه .... ماه بازی میکنم ولی شاید علتش این باشه west قدیمی تر باشه پلیر کمی لول بالاترش البته (اگر درست بگم)

کلا فضا east کمی این روس خراب کردن واقعا اکیو ندارن .... ولی باز پلیر شرق بیشتر قبول دارم بجز روس ... اکتیو ترن اینا
حالا یک سرور اسیا جدید افتحاح شد اونم به نظر خوب میاد تایوانی فلیپینی ...........

این سایت چرا دیر رو میکنین :44: مخصوصا چمپ کانتر :44: میخواستم یک چیزی بزارم دیگه نمیزارم :37:

avator20002000
12-09-2012, 04:26
سو تقاهم شده سو تفاهم شده :31:
قضیه این troll و بازی خوب که می بینید تو لول های پایین همش به خاطر یه مشت rp (ک.فتشون بشه!) همه اکثرا reffer هستن برای rp بازی می کنن.دفعه دیگه id ساختید یه کلمه بگید reffer نتیجشو می بینید 90 % refer هستن لول پایین ها این روزها قبلا که ماشالا زحمت هم نمی دادن به خودشون bot می زاشتن با vitural machine که یه روزه چندتا لول 10 کنن بعدا riot فهمید و دیگه....
====
واسه ترکیه سرور زدن ping اونو کسی امتحان کرده به نظر میاد باید بهتر از هر سرور دیگه ای باشه.

Gregar
12-09-2012, 10:39
سو تقاهم شده سو تفاهم شده :31:
قضیه این troll و بازی خوب که می بینید تو لول های پایین همش به خاطر یه مشت rp (ک.فتشون بشه!) همه اکثرا reffer هستن برای rp بازی می کنن.دفعه دیگه id ساختید یه کلمه بگید reffer نتیجشو می بینید 90 % refer هستن لول پایین ها این روزها قبلا که ماشالا زحمت هم نمی دادن به خودشون bot می زاشتن با vitural machine که یه روزه چندتا لول 10 کنن بعدا riot فهمید و دیگه....
====
واسه ترکیه سرور زدن ping اونو کسی امتحان کرده به نظر میاد باید بهتر از هر سرور دیگه ای باشه.

جداً ها . اون هم هست . یعنی الانم میشه از این روش استفاده کرد؟
راجع به سرور ترکیه کجا زده ؟ توی سایتش زده و راه اندازی هم شده؟ یا قراره بشه؟ چون فکر کنم یه ذره تایی پینگ بیاد پایین و زیر 100 بشه پینگمون.

Witcher6610
12-09-2012, 20:37
ما دیگه کنکوری شدیم و این آخرین لاگین من توی امسال خواهد بود.
جا داره از تمام دوستان عزیزی که در LOL با هم بودیم تشکر کنم ...
Eztech ( Trinity ) : به بچه های اینور ( محمد ، علیرضا ، اردلان و ...) سلام برسون بگو نمی تونم واسه مسابقات بازیتون رو نگاه کنم!
به بچه های اونور ( امین ، آرش ، ممد ، مازیار و ...) سلام برسون بگو من رفتم و دفعه بعدی واسه رنک تیم میام + خودت !
خودت که گلی ! خیلی خوشم میاد که همیشه شادی ! تنها کسی هستی که ندیدم عصبی بشه !
برگشتم یه Rematch 1v1 می زنم و امیدوارم سوسک بشم :دی
Necromancer (Shahriar) : آخرشم درست باهات بازی نکردم! نیستم هوا بچه ها رو داشته باش کم نشن ( هر روز بشمارشون ) :دی
ولی بازیت خیلی قشنگه .
و همه ی بچه های گل ! : دوستتون دارم! یه امسال رو می رم و بر می گردم ...
دفعه بعدی از دانشگاه شریف لاگین می کنم :پی
یا علی !

erfan_
13-09-2012, 18:18
بچه ها کسی خبر نداره از کجا میشه مسابقاتو دید؟
اصلا مسابقه میزارن؟
اگه میزارن نمیشه از همین اسپکتاتور مود ببینیم؟

Iloveu-ALL
13-09-2012, 18:25
بچه ها این تاپیک "پیوست مهم" بخوره بهتر نمیشه!؟

C0OPeR
13-09-2012, 18:32
نمیشه سرعت دانلود آپدیت رو بالا برد ؟! واسه یه آپدیت 50 مگی 3 ساعت باید وقت گذاشت ! یا لینک mirror نداره ؟

ali722
13-09-2012, 18:37
یه چندتا سوال دارم :
1.توی پچ جدید darius کمی ضعیف نشده؟
2.من riven و darius و jax و به طوره کلی malee fighter بازی میکنم تو این کلاس هیرو توپ چیه بنظر شما خوبه hercrim یا fiora یا ؟
3. یه صفحه خوب runs باری این hero ها و هیرو های mage معرفی کنید

*IN*
14-09-2012, 00:18
اقا این آپدیتاش چه جوریه؟؟؟
الان 10-12 ساعته گزاشتم هی میره تا 99 درصد بعید یهو میاد رو 33 درصد گیر میکنه...

kingstreet
14-09-2012, 01:34
اونو جدی نگیر رو 33 میمونه ولی آپدیت میشه.آپدیتاشم حجمیه باید فقط صبر کنید لینک هم نداره دان کنید فقط لانچر:دی

یه چندتا سوال دارم :
1.توی پچ جدید darius کمی ضعیف نشده؟
2.من riven و darius و jax و به طوره کلی malee fighter بازی میکنم تو این کلاس هیرو توپ چیه بنظر شما خوبه hercrim یا fiora یا ؟
3. یه صفحه خوب runs باری این hero ها و هیرو های mage معرفی کنید
نچ داریوس به نظر تغیری نکرده اون هفته که فیری بود باهاش رفتم فرقی نکرده.
جفتشون خوبن من فیوررا رفتم هر روزم باهاش بازی میکنم خیلی قویه اون یکی رو بازی نکردم نمیدونم.
این بهترین سایته از نظر خودم البته:دی در مورد همه چی چمپ ها هست حتی آیتمای درون بازی:دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

avator20002000
14-09-2012, 03:14
بچه ها کسی خبر نداره از کجا میشه مسابقاتو دید؟
اصلا مسابقه میزارن؟
اگه میزارن نمیشه از همین اسپکتاتور مود ببینیم؟
مسابقات هم تو سایت خودشون بری لینک می زارن هم موقع شروع مسابقات client وسطش تغییر می کنه یه عکسی میاد که لینک مسابقس روش بزنی.
مسابقات رو با spec نمیشه دید.stream میشه که بدک نیست فقط کنترل دست طرف هر جایی رو بهتون نشون نمی دن جایی که مهمه نشون داده میشه.

x_man2
14-09-2012, 08:47
سلام من تازه شروع کردم بازی را دانلود کردم اکانت ساختم توی این سرور ها EU west/EU West & nordic/North Amrica
اسم اکانتم:LoRdsXman
هست حالا وقتی بازی را میخوام اجرا کنم این ارور را میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و وقتی میخوام وارد بازی بشم این ارور را میده الان 3 روز میشه دارم هی تست میکنم ولی بازم این ارور ها را میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مشکل چیست لطفا راهنمایی کنید

x_man2
14-09-2012, 09:13
1 سوال دیگه هم داشتم این بازی را حتما باید با xfire بازی کرد یا نه بدون نرم افزار های دیگه هم میشه بازی کرد چون نوشته بودید توی xfire بهترین بازی هست

C0OPeR
14-09-2012, 09:54
من دیشب زدم آپدیت شد الان هم رفتم تو بازی بدون هیچ مشکلی بازی میکردم ولی رفتم بیرون دوباره خواستم برم تو بازی باز داره آپدیت میشه !!!! این آپدیت جدیده یا مارو اسکل کرده داره همون قبلیو دوباره میگیره ؟!

x_man2
14-09-2012, 12:16
این مشکل من را کسی نداشته
ممکنه مال اینترنت باشه مثلا من الان توی خونه بیشتر اوقات از اینترنت شرکتم استفاده میکنم
مثل یاهو منظورم هست من توی یاهو مسنجر باید با اینترنت خونه وصل بشم تا بتونم وصل بشم یا هو مسنجر ولی بقییه کارام به اینترنت شکرت وصل میشم
ایا ممکنه مشکل از isp باشه

kingstreet
14-09-2012, 14:10
اررور اولت اینه که بیشتر از یکی برنامه رو اجرا میکنی.
دومی هم که شلوغ بودن سرور هست:دی پس مشکلی نداری:P پسوورد هم دقت کن حرف اول باید بزرگ باشه.

*Necromancer
14-09-2012, 14:11
سلام من تازه شروع کردم بازی را دانلود کردم اکانت ساختم توی این سرور ها EU west/EU West & nordic/North Amrica
اسم اکانتم:LoRdsXman
هست حالا وقتی بازی را میخوام اجرا کنم این ارور را میده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و وقتی میخوام وارد بازی بشم این ارور را میده الان 3 روز میشه دارم هی تست میکنم ولی بازم این ارور ها را میده
مشکل چیست لطفا راهنمایی کنید
ارور اول که چیزی نیست
ok بزن حل می شه
ارور دوم هم برای مشغول بودن سرور هست، چند لحظه بعد برای لوگین اقدام کنید می تونید وارد شید

x_man2
14-09-2012, 14:18
نه مشکلم حل شد مال اینترنت بود با اینترنت خونه که وصل شدم اوکی شد وارد بازیم شدم خیلی هم حال میده ولی فقط 1 مشکلی داره اونم اینه که چون من پهنای باندم داره تموم میشه هی وسط بازی لگ میندازه توی سرور اروپا من را ادد کنید با اسم LoRdsXman

x_man2
14-09-2012, 14:20
فقط 1 سوال داشتم من چطوری میتونم هاست شم یا وارد بازی دیگران شوم
2.چطوری میتونم اون 1کی مد را بازی کنم dom را میگم؟

C0OPeR
14-09-2012, 19:19
عجب بازی مزخرفیه با این آپدیتهاش ! توی یه روز 3 بار دارم آپدیت میکنم ! هر بار بازی رو میبندم دوباره باز میکنم باز آپدیت میگیره ! جالب اینه هر بار حجم آپدیت ها هم بیشتر میشه ....
باز از همه جالبتر سرعت تخیلیه آپدیتهاست که باید یه فایل 50 مگی رو 4 ساعته دانلود کنی ! یدونه لینک بیرونی هم نمیذارن ملت راحت آپدیت کنن

Aria1997
14-09-2012, 19:55
عجب بازی مزخرفیه با این آپدیتهاش ! توی یه روز 3 بار دارم آپدیت میکنم ! هر بار بازی رو میبندم دوباره باز میکنم باز آپدیت میگیره ! جالب اینه هر بار حجم آپدیت ها هم بیشتر میشه ....
باز از همه جالبتر سرعت تخیلیه آپدیتهاست که باید یه فایل 50 مگی رو 4 ساعته دانلود کنی ! یدونه لینک بیرونی هم نمیذارن ملت راحت آپدیت کنن

مزخرفه؟
.....
بد موقع اومدی تقریبا 1 ماه بود آپدیت نیومده بود!
تازه یه آپدیت اومده

x_man2
14-09-2012, 20:11
دوستان کسی ریپلی از خودش یا دیگران نداره بده ما هم 1 نیگاه بکنیم ریپلی بازی کنان حرفه ای و نیمه حرفه ای باشه و این بازیش خیلی اسونه که من با بت بازی کردم 2 بار مردم 15 بار کیل گرفتم تا دامنیشن هم رفتم و 1 سوالی ایا میشه با بت بازی کرد دامنتیون را

TR4NC3
14-09-2012, 20:51
دوستان کسی ریپلی از خودش یا دیگران نداره بده ما هم 1 نیگاه بکنیم ریپلی بازی کنان حرفه ای و نیمه حرفه ای باشه و این بازیش خیلی اسونه که من با بت بازی کردم 2 بار مردم 15 بار کیل گرفتم تا دامنیشن هم رفتم و 1 سوالی ایا میشه با بت بازی کرد دامنتیون را
Bot میزنی احساس شاخی بهت دست داده ؟ :دی
2 بار هم زدنت ؟ لول ...

×××

دوستان یک Rune Page بخرین 2 تا بهتون میدن ... بد نیستا !

*Necromancer
14-09-2012, 22:21
این splash های جدید که برای مورگانا و Tyrandemere گذاشتن از قبلی ها زشت تره :|

x_man2
14-09-2012, 23:05
من ریپلی از بازیم با نرم افزار گرفتم حالا میره کجایه سیستمم تا براتون اپ کنم با 1 نفر زدم لول 13 حالش را گرفتم من لول 3 اول بازی هی میمردم اما بازی را بردم 9 مردم 6 بار بردم دمم گرم حالا راستی میدونین کجای سیستم میره که خودم توی اپلود سنتر بخوام اپ کنم نه خودش بخواد اپ کنه

C0OPeR
15-09-2012, 00:49
بفرما اینم یه مشکل دیگه ! :دی
Your leaver penalty is now at level 1
وسط بازی یهو stuck شدم و تکون نمیخوردم بعد مجبور شدم همونجا بمونم تا بازی تموم شه . بعد بازی این پیغام اومده .
بازی خوبیه . منم دوتا باز بودم و هنوزم بعضی وقتا بازی میکنم ولی اینجور چیزا روی اعصابه ...

*Necromancer
15-09-2012, 01:01
بفرما اینم یه مشکل دیگه ! :دی
Your leaver penalty is now at level 1
وسط بازی یهو stuck شدم و تکون نمیخوردم بعد مجبور شدم همونجا بمونم تا بازی تموم شه . بعد بازی این پیغام اومده .
بازی خوبیه . منم دوتا باز بودم و هنوزم بعضی وقتا بازی میکنم ولی اینجور چیزا روی اعصابه ...

برا من تا حالا اینجوری نشده ولی بهتر بود لیو میدادی دوباره بازی رو اجرا می کردی درست می شد

x_man2
15-09-2012, 07:48
بچه ها شما توی کدوم سرور تیم اسپیک هستین ما هم پاشیم بیاییم پیشتون با هم بازی کنیم هم اینکه راهنمایی ازتون بگیرییم:5:

Aria1997
15-09-2012, 11:00
برا من تا حالا اینجوری نشده ولی بهتر بود لیو میدادی دوباره بازی رو اجرا می کردی درست می شد

میگم چه عجب بازیکنای جدید اومدنا سه ماهی بود فقط خودمون بودیم اینجا :دی

Fusi0n
15-09-2012, 13:15
سلام سه روزی نبودیم
احمد جان موفق باشی ................. بهشون میگم کلا اعصاب رو مخ ادم تاثیر داره IQ صفر میکنه ............ :31:

پچ جدید که اومد دارم میگرم syndra باز کردن برای خرید این من تو lol reply دیده بودمش حواستون جم کنین چون AB بالایی میزنه و spell کمی عزیت میکنه............

دوستان یک Rune Page بخرین 2 تا بهتون میدن ... بد نیستا !
این جریانش چی بید ؟!

شما اگر east اد کنن من من چندتا یوزر ایرنای میدم که رانک بالایی دارن ببین ...
کلا بهتر همون لول reply باز کنی برو تو قسمت جستجو که چمپ لیست میتونی بیاری هر چمپ که داری چندتا دانلود کنن ببین راه میافتی و در کنارشم پلیر که با چمپ دیگه بازی میکنن میبینی وووووووووووو...
فرقی در هر بازی نیست میبینی بر اساس مو قعیت پلیر خوب زیادن در هر نبرد .... تجربه زیادی میدن این reply ها....
لول شما الان چند؟!

Gregar
15-09-2012, 18:14
یچه ها امروز مال شما کلاینتتون مشکل دار نشد ؟ اولا موقع ورود زد 10 دقیقه تو صف وایستم . بعد که رفت بازی . یه نرمال اومدم زدم 5 دقیقه شد پیدا نکرد . کنسل کردم ارور داد نمیشه کنسل کنی . لاگ اوت کردم و دوباره اومدم تو که این دفعه صف نداشت . منتهی گزینه بازی نرمال حذف شده بود .
گفتم یه Bot بزنم ببینم چی میشه . وقتی زدم اومد صفحه اصلی کلاینت . بعد دوباره رفتم ببینم چی شده دیدم کلا disable شده این بازی ها . بعد اون بالای صفحه قسمت information دیدم نوشته فعلا برای مشکل پیش امده بازی ها رو غیر فعال کردیم . یعنی اون قسمت به صورت انلاین اپدیت میشه ؟

راستی قرار شد یکی این مودهای Ranked و solo رو بگه که چه فرقی داره با مود نرمال . کسی نیست بگه ؟ eztech جان ؟ aria جان ؟

Aria1997
15-09-2012, 18:29
یچه ها امروز مال شما کلاینتتون مشکل دار نشد ؟ اولا موقع ورود زد 10 دقیقه تو صف وایستم . بعد که رفت بازی . یه نرمال اومدم زدم 5 دقیقه شد پیدا نکرد . کنسل کردم ارور داد نمیشه کنسل کنی . لاگ اوت کردم و دوباره اومدم تو که این دفعه صف نداشت . منتهی گزینه بازی نرمال حذف شده بود .
گفتم یه Bot بزنم ببینم چی میشه . وقتی زدم اومد صفحه اصلی کلاینت . بعد دوباره رفتم ببینم چی شده دیدم کلا disable شده این بازی ها . بعد اون بالای صفحه قسمت information دیدم نوشته فعلا برای مشکل پیش امده بازی ها رو غیر فعال کردیم . یعنی اون قسمت به صورت انلاین اپدیت میشه ؟

راستی قرار شد یکی این مودهای Ranked و solo رو بگه که چه فرقی داره با مود نرمال . کسی نیست بگه ؟ eztech جان ؟ aria جان ؟

سلام
هیچ فرقی نداره بازی همونه خود summoners rift هست بازی تغییر نمیکنه!
فقط قبل از بازی هر تیم 3 تا هیرو بن میکنه بعد بازی شروع میشه
که میشه همون خود ِDraft Pick ولی رانکد ..... امیدوارم خوب توضیح داده باشم

----------
راست میگیا ..... زده waiting average time 14 Minutes
14 دقیقه!!! چه خبره؟

Gregar
15-09-2012, 19:17
سلام
هیچ فرقی نداره بازی همونه خود summoners rift هست بازی تغییر نمیکنه!
فقط قبل از بازی هر تیم 3 تا هیرو بن میکنه بعد بازی شروع میشه
که میشه همون خود ِDraft Pick ولی رانکد ..... امیدوارم خوب توضیح داده باشم

----------
راست میگیا ..... زده waiting average time 14 Minutes
14 دقیقه!!! چه خبره؟

مرسی .
این بن کردن یعنی از توی این همه هیروی بازی سه تا رو خط بزنه که کسی برنداره ؟
در ضمن سولو رو نگفتی چیه.

Aria1997
15-09-2012, 19:23
مرسی .
این بن کردن یعنی از توی این همه هیروی بازی سه تا رو خط بزنه که کسی برنداره ؟
در ضمن سولو رو نگفتی چیه.

سولو با تیم رانکد هیچ فرقی نداره فقط تیم رانکد شما با تیمت بازی میکنی سولو میتونی تک نفره یا با یک نفر inv کنی بازی کنی
این عکسم پیدا کردم ببخشید اگه یکم کوچیکه اون سمت چب و راست نوشته شده banned champions

وقتی هیرویی بن بشه دیگه نمیشه برش داشت مثلا داریوس رو بن میکنیم روش علامت ورود ممنوع میاد نمیتونیم برش داریم :)

Fusi0n
15-09-2012, 20:34
حالا بیشتر دوستان گفتن..
solo اگر بدونید بالا 1V1 میشه معنی همین یعنی یک نفر با تیم حریف که اونم تنها نبرد میکنی و پایین که دوتا نبرد 2vs2 میکنن ... که اینا برا خودش قانون داره خواستید اگر اطلاع ندارید میگم...
خلاصه کلا اینکه بعد مود نورمال اون سه تا که همشون رانک حساب میشن اینکه اولی فرقش این که میتونی چمپ فری هفته بردارید در دومی و سومی این اماکن نیست و لی دومی و سومی ثبت میشه در پروفایل و جزو رانکیک به حساب میاد و ثبت میشه
و این خیلی مهم سومی فرق کوچیک دیگه داره اینکه کلا تا گلید یا تیم عضو نباشید نمیتونید وارد بشید 5 یا سه نفر ... باید باشن و اسم گلید کنار یوزرتون میاد کلا کار تو رانک دومی و سوی سخت و شدیدا باید رو چمپ و بازی مسلط باشید سوتی = defet

x_man2
16-09-2012, 03:06
ایا این بازی مسابقاتی داره؟
و
اگه میشه بگین وقتی 1 نفر هاست میزنه چه جور کد هایی را میتونه بزنه و کارایی اون کد چیه؟
و
1 سری از اصطلا حات هم را به ادم بگین توی بازی 1 هو هی میگفتن all mid من که نمیدونستم اینا چی میگن منظورشون چیه مینوشتم ok yes خوب بگین ادم از سردر گمی در بیاد

Fusi0n
16-09-2012, 11:40
بله میزارن دوستان چندتایی بود یکی تقریبا رسمی بود از riot اجازه گرفتن بودن سورس در اختیارشون قرار داده بودن ....
هاست منظورتون چی ؟ قسمت کاستوم میگین اون جا میتونی مد های مختلف و مپ ... انتخاب کنی بیشتر به درد بازی ها که تعداد زیاد و میخوام مثلا 5به5 برید میخوره
یه حالت هست که برای تورنومنت که کد در اختیار میدن میزنی میری داخل ...................

اره MID میشه وسط مپ
تو تصویر ببنید
یعنی همهتون بریزن وسط مپ یک نو استراتژیک خرکی که همه میان وسط تا تیم حریف سکته کنه برای چند دقیفه که تاور بکنن :27: کلا اگر برتری چمپ دارید این روش که تیم Job میشن با هم تاثیر داره...
دیگر اصطلاحات بازی مثلا یکی SS موقعی که مثلا پایین مپ هستید کسی اگر چمپ روبرو یک یا هر دو شون میخواست برن وسط باید SS بدین
یا در هر جایی که هستین این تایپ کنید که هم تیمی با خبر بشه تو حالت هم تیمی باید این بزنن که شما با خبر بشید
KS هست یعنی اینکه یک نفر داره با چمپ رو برو مبارزه میکنه اخرش کشتن شما بیای بزنی بکشی این میشه KS
GJ همین حالت بالا ولی درصورت که دیگه مجبور باشی که تیم حریف فرار نکنه وووووو
دیگه چی میمینه ؟!!

C0OPeR
16-09-2012, 15:17
من تازه لول 10 شدم . شما تیم خاصی ندارید که با هم جوین بدیم بازی کنیم ؟ این خارجیا خیلی بوقن :دی
وضعیت پینگ کدوم سرور بهتره ؟ من سرور north america هستم با پینگ 320 شبها بدون مشکل و روزها با کمی delay بازی میکنم . فکر کنم سرور ترکیه پینگش خوب باشه . اگه شما تست کردید بگید بریم اونجا :دی

kingstreet
16-09-2012, 15:52
سرور آمریکا که خیلی لگه چرا رفتی اونجا ؟:دی
بچه تو اروپا بازی EW و ES میکنن:دی من خودم EW ام.

C0OPeR
16-09-2012, 19:03
آی پی 3 تا سرور NA-EW-ES رو میدی تست بذارم ببینم کدوم در طول روز بهتره که همون رو شروع کنم

Gregar
16-09-2012, 19:57
من تازه لول 10 شدم . شما تیم خاصی ندارید که با هم جوین بدیم بازی کنیم ؟ این خارجیا خیلی بوقن :دی
وضعیت پینگ کدوم سرور بهتره ؟ من سرور north america هستم با پینگ 320 شبها بدون مشکل و روزها با کمی delay بازی میکنم . فکر کنم سرور ترکیه پینگش خوب باشه . اگه شما تست کردید بگید بریم اونجا :دی

آی پی 3 تا سرور NA-EW-ES رو میدی تست بذارم ببینم کدوم در طول روز بهتره که همون رو شروع کنم

من یه چیزی رو توی این همه بازی دیدم ولی دلیلش رو نمیدونم چیه . کسی اگه میدونه بگه .
چرا بازی های پشت سر همی که بازی میکنی بعضی بازی ها پینگشون افتضاحه در حالی که بازی قبلت و بعدت در طول بازی پینگ عالی داشتی . خیلی شده سه تا بازی پشت سر هم یکی پینگ ثابت 140 بوده . دومی رو که میزنم پینگ میشه 250 کل بازی ثابته . سومی میبینی باز خوبه و میاد روی 170 . یعنی متغیره .
میشه از کیفیت خطوط بقیه بازیکنها هم باشه ؟

در ضمن من فکر میکردم پینگم توی East بهتر از وست باشه اما وقتی رفتم وست دیدم واسه من اونجا بهتره . اینم از موارد عجیب .

Fusi0n
16-09-2012, 20:14
اروپا باز بهتر بستگی به شرکت ISP داره بعضی با west خوبن بعضی با east من هرودش یکی ..........
چندین صفحه قبل من شرکت مختلف بررسی کردم فقط مخابرات پینگ خوبی داره که دوستان اشاره کردن
بعضی مواقع دیدم دوستان که سرویس مخابرات داشتن با پینگ سبز بودن حدود 120 !

x_man2
16-09-2012, 21:54
سرور امریکا پینگ 400 هستم اروپا بستگی به هاست هم داره کمتزین پینگم توش 240 ولی ترکیه خیلی خوبه 140 پینگم توش هست

C0OPeR
16-09-2012, 23:00
من با پینگ 320 هیچ مشکلی تو سرور آمریکا ندارم یعنی بازی تاخیر نداره ولی روزها نمیتونم برم ! بخاطر ISP که پینگ میگیرم هر چندتا پینگ سالم وسطش یه lost میده . منظورم اینه پینگ 320 با 240 نباید زیاد فرقی داشته باشه ... ولی بازم هر چی پایینتر بهتر
راهی هستش بشه کاراکتر رو انتقال داد از سرور آمریکا به اروپا ؟ دیگه دوباره از اول شروع نکنم :دی کلی هم champ خریدم ...

Fusi0n
16-09-2012, 23:56
فکر بشه تو اروپا از east به وست هست و برعکس که باید 2800RP بدی ... :دی
امریکا باید بشه احتمالا
اونجا قیمت دلار حساب میشه راحت میشه RP خرید اگر RP زیاد میخری بمون یمدت شارژ کن بعد بیا اینور:31: چون اینور یورو و پوند برای خرید RP ، الان یورو 3200 شد :9:

Fusi0n
17-09-2012, 11:24
این on Sale چرا تغییر نمیکنه امروز 17 سپتامبر :31: امیدوارم یوریک shyvana بزارن :37:

*Necromancer
17-09-2012, 18:18
چون من قبل از تقسیم سرور اروگا عضو بودم، میتونم مجانی تغییر سرور بدم یه بار
میخوام سرور عوض کنم چون شنیدم سرور اروگای غزربی بهتره
توی اروگای شرقی همه نوبن تو رنکد تیم به گند کشیده می شه
نظرتون چیه؟

Gregar
17-09-2012, 19:44
این on Sale چرا تغییر نمیکنه امروز 17 سپتامبر :31: امیدوارم یوریک shyvana بزارن :37:

مگه on sale فقط مال خرید با RP نیست ؟ پس چرا مهمه واست ؟ نکنه RP میخری ؟ :18:

x_man2
17-09-2012, 19:50
برای اینکه هیرو های جدید باز بکنی باید RP بدی پس ارزش داره خریدنش یا باید با ip های که میده بخری من با ip اسکین میخرم خیلی قشنگه
راستی بچه ها چطوری توی بازی میشه vote داد و اگه چیکار کنم اکانتم بن میشه و برای چند روز بن میشه؟!

Aria1997
17-09-2012, 22:14
مگه on sale فقط مال خرید با RP نیست ؟ پس چرا مهمه واست ؟ نکنه RP میخری ؟ :18:

آره ما میخریم :دی

چون من قبل از تقسیم سرور اروپا عضو بودم، میتونم مجانی تغییر سرور بدم یه بار
میخوام سرور عوض کنم چون شنیدم سرور اروپای غزربی بهتره
توی اروپای شرقی همه نوبن تو رنکد تیم به گند کشیده می شه
نظرتون چیه؟

والا من نظری ندارم ولی اومدی غرب قدمت روی چشم ماست :دی

Fusi0n
17-09-2012, 22:44
نظرتون چیه؟
این همه بحث کردیم خدایش فرقی نداره .... من اونجا دارم اپ میکنم

مگه on sale فقط مال خرید با RP نیست ؟ پس چرا مهمه واست ؟ نکنه RP میخری ؟
بله الان 3700 دارم منتظرم چمپ بره ... این تالون نمیره .......... بدم میاد ازش

این Olaf نمیدونم چرا انقدر تچسب بابا اصلا با 200 ارمور فوکوس بد میخوره ........... چرا اینجوری این .... تا حالا انقدر مشکل نداشتم با یه چمپ ؟!!

TR4NC3
17-09-2012, 23:24
نظرتون چیه؟
به نظر من اگه خیلی به اونجا وابسته نیستی یه سر بیا وست ... Free هم هست که دیگه ...
من بودم میومدم /

مگه on sale فقط مال خرید با RP نیست ؟ پس چرا مهمه واست ؟ نکنه RP میخری ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

من خریدم :| پولداریه دیگه :|

Gregar
17-09-2012, 23:25
یعنی واقعا RP میخرین ؟ یا روشی هست که بشه RP گرفت ؟ مثل مسابقات و ... ؟

من با خیلی از این بروبچس خارجی واسه RP صحبت کردم . خود اونا میگفتن حیفه این همه پول نیست بیای واسه یک بازی بدی ؟ تعجب کردم که خود خارجی ها هم مثل ما هستن .

اخه خیلی ها میان با RP اسکین میخرن که به نظرم دور ریختن پوله . حالا خریدن چمپ باز میارزه . ولی همونم بخوای به پول ایران حساب کنی حرفی واسه گفتن نمیمونه .
من دو تا بازی ارجینال تا حالا خریدم اما 94 هزار تومن فقط واسه 3612 RP . من که مخم سوت میکشه :24:

Aria1997
17-09-2012, 23:52
آره RP میخریم .... من 10 یورویی میخرم 1776 تا RP میده:40:

من خریدم :| پولداریه دیگه :|

نذار یادت بندازم اشتباهی karthus رو با rp خریدی :39:

Fusi0n
18-09-2012, 00:02
یعنی واقعا RP میخرین ؟ یا روشی هست که بشه RP گرفت ؟ مثل مسابقات و ... ؟

من با خیلی از این بروبچس خارجی واسه RP صحبت کردم . خود اونا میگفتن حیفه این همه پول نیست بیای واسه یک بازی بدی ؟ تعجب کردم که خود خارجی ها هم مثل ما هستن .

اخه خیلی ها میان با RP اسکین میخرن که به نظرم دور ریختن پوله . حالا خریدن چمپ باز میارزه . ولی همونم بخوای به پول ایران حساب کنی حرفی واسه گفتن نمیمونه .
من دو تا بازی ارجینال تا حالا خریدم اما 94 هزار تومن فقط واسه 3612 RP . من که مخم سوت میکشه
یک دوبار که چیزی نیست پول یه باز اورجینال داری میدی اینجوری حساب کنن
این همه چمپ براحتی نمیشه با IP خرید من 6 چمپ دیگه هست بخرم تکمیل برای رانک.... بعد میرم برای ران که کمی دربه داخون کلا IP خور زیادی این کامل کردن ران

البته الان یورو شده 3200 دیگه نمی صرفه....................

شهریار چرا میخوای بری وست اینجا که بچه هستن بابا اون دفه 8 راند پشت سر هم بردیم 1 رانک رفیتم .... مهرداد بیاد دوباره شروع میکنن ، چمپ که تکمیل کردم :31: :21:
maoki تو رانک میارم میکنم تو پاچشون این خارجی :27:

ali722
18-09-2012, 10:05
یکی تو بازی اسمش alireza بود 10 صفحه runs داشت چطوری بیشتر 2 صفحه گرفته؟ با rp ؟ این که پول حرم کردنه که :31: ضمنا فرق ranked با normal چیه هست؟پول ییشتر میده؟

Fusi0n
18-09-2012, 12:24
بله پس شما east هستید ایشون یکی از رانک خوب ایرانی الان برای on sale گذاشتن که میشه با 560 rp دوتا اضافه کرد تا 2 روز دیگه وقت هست با IP میشه فکر 6300 بخواد....
فرقشون گفتم صفحه قبل دیگه حسش نیست بنویسم

بزارید صفحه ویکی ثبت کردم تکمیل کنم تو WIKIA
دوستان میتونید کمک کنید :31:

دوستان on sale اومد .........
ویکتور و hec هر دو خریدم
اسکین خیلی قشنگ مخصوصا این jarval

چمپ جدید خیلی زشت Kha’Zix :2: سوسک کردن چمپ خدا به داد برسه :27:

Aria1997
18-09-2012, 15:35
بله پس شما east هستید ایشون یکی از رانک خوب ایرانی الان برای on sale گذاشتن که میشه با 560 rp دوتا اضافه کرد تا 2 روز دیگه وقت هست با IP میشه فکر 6300 بخواد....
فرقشون گفتم صفحه قبل دیگه حسش نیست بنویسم

بزارید صفحه ویکی ثبت کردم تکمیل کنم تو WIKIA
دوستان میتونید کمک کنید :31:

دوستان on sale اومد .........
ویکتور و hec هر دو خریدم
اسکین خیلی قشنگ مخصوصا این jarval

چمپ جدید خیلی زشت Kha’Zix :2: سوسک کردن چمپ خدا به داد برسه :27:

من که این زبانشو بلد نیستم :دی
ولی این چمپ جدیده خیلی باحاله خوشم اومد!!!

x_man2
19-09-2012, 03:52
دوستان 1 راهنمایی میخوام چطوری میشه توی بازی vote داد برای باخت
و اگه چه کاری بکنم اکانتم بن میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?HELP

avator20002000
19-09-2012, 05:24
وای چه حالی میده این nunu یه نفر پیدا کردم راسته ی خودم vayne بازی می کنه راحت بازی رو بالا می کشه .ته بازی atk speed 2.5 می شه تا 2 ثانیه بیشتر طول نمی کشه طرف کارش تمومه:31:
یعنی اون فقط buff می خواد خوب بازی کنه منم حال ندارم شبه هی w واسش می زنم شاد شه با بچه ها.
در کل sup nunu رو ترجیح میدم به jungle nunu

avator20002000
19-09-2012, 05:56
دوستان 1 راهنمایی میخوام چطوری میشه توی بازی vote داد برای باخت
و اگه چه کاری بکنم اکانتم بن میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟
HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?HELP

یا بنویسی sur کدشو که surrender بشه یا esc رو بزن رو کیبوردت از more options اونجا انتخابش کن.
riot به leaver ها و afk ها حساسه سعی کن جز این دو دسته نباشی وگرنه ban نمیشی همینجوری ها

x_man2
19-09-2012, 16:05
1 سوالی این لینک -- که میگن راسته 1 لینک میگیری وقتی به لول 5 رسیدی rp میشه 50000 تا اینم برنامه اش ویروسی هم نیست

Fusi0n
19-09-2012, 16:49
اسم برنامه بزارید چک کنیم
معمولا تروجان ها جدید امکان داره شناسایی نشه ..............

Aria1997
19-09-2012, 16:53
دوستان توجه کنین هیچ کسی و هیچ نرم افزاری و هیچ هکی نمیشه روی LOL انجام داد
وقتتونو تلف نکنین ...

C0OPeR
19-09-2012, 17:56
منم اومدم Euro West اون یکی رو تو آمریکا با کلی کاراکتر ولی کردم ولی ارزش داشت پینگم خیلی خوب شد ! فکر میکردم از 320 برسه به 240 ولی الان بین 140-160 هستش و توی روز هم اصلا لگ نداره :دی

TR4NC3
20-09-2012, 09:49
Oh *** Yeah

آقا من Rp رو پس گرفتم ... اینجا رو بخونید :

Fusi0n
20-09-2012, 11:20
این سیستم خیلی عالی به نظر تا 90 روز مهلت دارید برگردونید ..... یعنی این جدیدا گذاشتن ؟!

Gregar
20-09-2012, 13:16
این سیستم خیلی عالی به نظر تا 90 روز مهلت دارید برگردونید ..... یعنی این جدیدا گذاشتن ؟!

اره جدید گذاشتن .تاریخش مال همین امروزه .
من وینم رو برگردوندم . موندم حالا جاش کی رو بخرم که 6300 تا IP بخواد .

Fusi0n
20-09-2012, 14:09
منم چندتا پس دادم یکی ریوان بود چون اصلا نتونستم یه بازی درست باهاش برم یکی eve بود بعدی pan
IP زیاد شد یه Shyvana گرفتم ...
واقعا یک تانک DPS عالی شدیدا جواب میده راحت میشه باهاش بازی کرد 1v1 خوب نمیدون با ww روبرو میشدم بد میخورد اصلا کلا فوکوس بود با من نمیدونم کانترش که نیست ...
البته این سایت کمی لیست فرق داد ؟!

این Blitzcrank من چند وقت دارم واقعا قدرتی این چمپ کاربردی در نبرد واقعا یک کمک اساسی .... Q که همه الان میدون......... جالبترین ULT قدرت بالایی داره و cool کوتاهی داره خیلی OP تو رانک واقعا ازش وحشت دارن ....

avator20002000
20-09-2012, 19:46
منم چندتا پس دادم یکی ریوان بود چون اصلا نتونستم یه بازی درست باهاش برم یکی eve بود بعدی pan

واقعا یک تانک DPS عالی شدیدا جواب میده راحت میشه باهاش بازی کرد 1v1 خوب نمیدون با ww روبرو میشدم بد میخورد اصلا کلا فوکوس بود با من نمیدونم کانترش که نیست ...

این Blitzcrank من چند وقت دارم واقعا قدرتی این چمپ کاربردی در نبرد واقعا یک کمک اساسی .... Q که همه الان میدون......... جالبترین ULT قدرت بالایی داره و cool کوتاهی داره خیلی OP تو رانک واقعا ازش وحشت دارن ....

تا سه تا میشد برای هر اکانت پس داد انگار نه بیشتر

Gregar
20-09-2012, 23:51

شما همون GT نیستی احیاناً ؟
راستی الان که سه تا رو برگردوندی سهمیه ات تموم شد . نوشته تو کل life time فقط سه بار میتونی اینکار رو بکنی . یعنی دیگه هیچ وقت با این اکانتت نمیتونی این کار رو انجام بدی .

ریوان رو همون بهتر پس دادی . من یکی هم عمرا نمیتونم با این برم . کلا به من نمیخوره . یه کاری کردم نمیدونم میارزید یا نه . همه 6300 تا دادم rune خریدم .

avator20002000
21-09-2012, 00:03
دوستان لطفا چیزی رو امتحان نکردید الکی اینجا پست نزارید فلان ملانه!
من الان زدم سرور ترکیه 110 mg dl کرد بعدش رفتم تو به امید این همه صبر که کردم واسه دانلود یه پینگ خوب داشته باشم .پینگ خیلی توش افتضاح بود از 260 تا 320 .بدیش این بود حتی یه کلمه هم نمی فهمیدم حتی champ ها ترکی صحبت می کرد .ryze می گفت نمی دونم گوترم موترم چی چی اصلا یه وضعی بازی ترکی خالصه.مبارک ترکا باشه.

kingstreet
21-09-2012, 00:33
امروز روزه خوبی بود واسم همش بردم :دی

چرا رفتی سرور ترکه آخه اونجا ه پینگ خوبه نه پلیراش قوین تازه به قول خودت زبون بازی ترکی هم هست:|

Fusi0n
21-09-2012, 01:11
تا سه تا میشد برای هر اکانت پس داد انگار نه بیشتر
شما همون GT نیستی احیاناً ؟
راستی الان که سه تا رو برگردوندی سهمیه ات تموم شد . نوشته تو کل life time فقط سه بار میتونی اینکار رو بکنی . یعنی دیگه هیچ وقت با این اکانتت نمیتونی این کار رو انجام بدی .

ریوان رو همون بهتر پس دادی . من یکی هم عمرا نمیتونم با این برم . کلا به من نمیخوره . یه کاری کردم نمیدونم میارزید یا نه . همه 6300 تا دادم rune خریدم .
درست اول فکر کردم 90 روز درست بعد الان دیدم برای همیشه بازم فرقی نداره فقط از اون چمپ که میخواستم راحت شدم الان وضع بهتر هم RP مونده هم 7000 IP .. :27:
ران کار خوبی کردید خیلی بازی بهتر میکنه ولی من منتظر ببینم این 7 صفحه ران on sale میاد یا نه ... الان اصلا تو قسمت باندلش نیست برداشتن .... عجیب همین حسش میده که برای فردا با نخفیف بدن :44:

من الان زدم سرور ترکیه 110 mg dl کرد بعدش رفتم تو به امید این همه صبر که کردم واسه دانلود یه پینگ خوب داشته باشم .پینگ خیلی توش افتضاح بود از 260 تا 320 .بدیش این بود حتی یه کلمه هم نمی فهمیدم حتی champ ها ترکی صحبت می کرد .ryze می گفت نمی دونم گوترم موترم چی چی اصلا یه وضعی بازی ترکی خالصه.مبارک ترکا باشه.
:27: حالت گرفته شد ولی به امتحانش بد نبود ترکی استانبولی حتی از انگلیسی سخت تر مثل اینکه داری زبان یونانی یاد میگیری :21: اینجوری شنیدم
سرور اسیا نمیدون چی شد یک بار خبرش اومده بود ...

Kha'Zix به نظر یه stealth / jungle /assassin ... کوپ رنگارد میاد.. جدیدا زیاد میرن تو فاز جونگلی ؟!!

x_man2
21-09-2012, 09:44
دوست عزیز من رفتم سرور ترکیه درسته زبانش ترکی بود من شهرم اصفهانه و اینترنتم 2 مگابایت سرعت دانلودم از 300 تا 353 کیلو بایت در ثانیه هست اون جا پینگم از 100 تا 198 بوده و بیشتر هم فقط شب ها که رایگان هست پینگم تا 240 میره شما باید ربط بدی به اینکه چقدر با ترکیه فاصله داری شهرت کجاس سرعت دانلودت و ........ به هر حال میدونم خیلی هم اپدیت کردی صدای بازیت را هم ببند و به جاش اهنگ های مورد علاقه ات را گوش بده تا لذت ببری از بازیت اگه خوستی بگو از پینگ جالم 1 عکس هم بگیرم

Gregar
21-09-2012, 10:16

عزیزم پینگ که همه اش به فاصله نیست . به قدرت اون سرور هم بستگی داره که این همه بازیکن رو ساپورت کنه . من حتی فکر میکنم اگه یه سرور توی ایران راه بندازن هم پینگ افتضاح تر از الان باشه .

سرور اسیا رو همین مونده راه بندازن . صد در صد توی یک کشور عربی یا شرقی میفته که کلا به ... میریم . از اون ور اهلا و سهلا یا حبیبی و از اون و چینگ چانگ چوچونگ چاچو

Fusi0n
21-09-2012, 11:35
تایوانی مالزی ویتنام فلیپینی .... فقط اینا هستن الان دیدم
خیلی خوب مشید این روس کلا جدا کنن .......
سرور اروپا یکی میشد دیگه راحت میشدیم

avator20002000
21-09-2012, 21:10
حس شیرینی که در رفتن زیر tower و کشته شدن (نرسیدن kill به طرف) هست در گرفتن penta نیست. حاج اقا لولبازیان :31:

Aria1997
21-09-2012, 22:22
حس شیرینی که در رفتن زیر tower و کشته شدن (نرسیدن kill به طرف) هست در گرفتن penta نیست. حاج اقا لولبازیان :31:

وای نگو!!! تورو خدا! .... حس بدیه :دی

Gregar
22-09-2012, 00:44

گفتی لذت . ولی نمیدونم کدومتون با ap yi بازی کردین .
لذتی که در penta کردن توسط این موجود هست توی هیچ penta یی نیست . خیلی خاصه خداییش .
امروز هم یک triple گرفتم بسی لذت داشت . سه تا هیروی حریف مالفایت و باتیلیوس و وین دنبال من بدبخت بودن که خونم 50 تا بیشتر نبود . خون اونا هم بد نبود . ولی بدبختها نفهمیدن یه دفعه چی شد منی که جلوشون بودم و در حال فرار بودم یکی مثل روح اومد از تو بدنشون رد شد و هر سه تا به دیار باقی شتافتن .
نفر چهارمی هم پشتشون بود که منتهی خونش موند و رفقم زدش و گرنه کوئاد میداد . خیلی خاصه این ap yi . توی healing که مثال نداره . فکر کن 2000 تا خون توی تقریبا 10 ثانیه . الفاش هم که دیگه کلا میشه ulti فیورا .
یه چند نفر حرفه ای دیدم توی یوتوب به راحتی پنتا میکردن . اینجوری که اول highlander بعد الفا . باز highlander و بعد الفا . و ...
البته توی هر دور باید یک هیرو بکشی که CD صفر بشه . میخوام روی همین ap yi تمرکز کنم و خوب یاد بگیرمش .

avator20002000
22-09-2012, 20:36
کسی اینجا از UI ای استفاده می کنه با این پچ جدید هم کارکنه؟ شدیدن نیازمندم
بدون UI خوب نمیشه با shen و karthus درست ult کرد حال ادم گرفته میشه
////////////
اینجا دیگه خوابید مدارس و دانشگاه ها باز شد؟:31:

ali722
26-09-2012, 22:15
من 3.300 ip دارم کدوم هیرو رو بخرم ؟ olaf یا leblance یا udyr یا هر هیرو دیگه کر تو این رنج قیمتی باشه و حسابی بشه باهاش ks کونی :31: چی پیشنهاد می کنید؟

Aria1997
26-09-2012, 23:50
من 3.300 ip دارم کدوم هیرو رو بخرم ؟ olaf یا leblance یا udyr یا هر هیرو دیگه کر تو این رنج قیمتی باشه و حسابی بشه باهاش ks کونی :31: چی پیشنهاد می کنید؟

Xin Xhao ... Olaf

Fusi0n
27-09-2012, 00:53
olaf کمی عزیت میکنه کلا باید موقیت خاص وارد صحنه بشی موقه که همه درگیر همن یا دفاع اصلا نباید بری زیر حریف باید حواست باشه چون کلاس که بیشتر محدود به قدرتیش ..... bliz تو این رنج اگر بتونی باهاش خوب بری leblance واقعا چمپ کابردی و خوب میشه kill گرفت فقط مشکلی هست واقعا سخت باید باهاش خیلی کار کنی تا دست بیاد ولی حریف دیوانه میکنه خیلی فاز این ..
کلا تو این رنج همه خوب دیگه مثلا kartus هم یولیتی خوبی داره هم اون W فکر کنم بود ....
udyr کلاس کمی خاص چون قدرتی باهم نمیشه زد و باید هر کدوم انتخاب کنی در شرایط خودش بیشتر باید باهاش حریف دور یا سورپرایز کنی .......
منم با xin موافقم خیلی وحشناک وارد میکنه دمیج ...چمپ حریف میشه در چند دقیقه کلا خفه کرد ...خیلی راحت ...میخوای حمله ور بشی اول W بعد با E میریم رو قیافه طرف بعد Q که سه تا ضربه وارد کنه اخرین بار حریف بالانس میزنه و حرکتش کند میکنه ....

Kheee
27-09-2012, 09:44
سلام من تازه بازی شروع کردم سطح 4 شده میشه بگید با کدوم هیرو شروع کنم بهتره؟

ali722
27-09-2012, 12:36
xin دارم نظرتون در مورد Akali یا gangplank چیه ؟ اگه هیرو پیشنادی بهتری تو 4800 هم دارید لطفا بگید :19:

Fusi0n
27-09-2012, 12:59
Akali سخت و تا قدرتی اخرش باز نشه زیاد نمیتونه باهش رون بری ولی خود درجای خودش خطرناک چون هم مجیک دمج میزنه هم دمیج فیزیکی با هم وارد میکنه ..... وهمچنین مانا نداره از انرژی مصرف میکنه ... و چمپ Stealth
gangplank من بعد تمو تو لول پایین خیلی باهاش میرفتم واقعا تو اپ کردن لول خیلی کمک کرد Q مجیک دمج وارد میکنه و W HP میتونه پورکنه E که سرعت و AT speed میده ... ULT که خوراک اینکه چمپ حریف یه جا جم باشن بزنی بمب بارون کنی ....
تو 4800 که چند چمپ فاز هست یکی Jarvan IV وبعد Miss اینم واقعا راحت کار باهاش Malzahar و Swain خوب هردو مجیک دمیج بالایی میتونن بزنن ....
بیشتر چون برای kill میخوای همون MIss gang خوب به نظر اگر teemo نداری اینم میتونی بگیر اینم خوب

همین چمپ بالا چون پایین میتونی teemo بگیری خوب ...
کلا برو تو کار چمپ که درجه سختی پایین دارن .. در قسمت که همه چمپ لیست کرده تو بیوگرافی هر چمپ مشخص یک خط بنفش رنگ که پایین تر از همه هست ....

Witcher6610
27-09-2012, 13:02
Irelia رو پیشنهاد می کنم ... شاید اولاش سخت باشه و early game ضعیفی داشته باشه ولی از هیرو هایی هست که می تونه خوب Game رو carry کنه...
شما یوزرتم بدی ممنون میشم ... دنباله یکی هستم که نمی دونم اینجا هست یا نه...
Akali به هر حال باید لول 6 بشه تا بتونه کیل بگیره حتما هم باید فید بشه وگرنه گیم از دست رفته...
Malzahar هم هیرویی هست که فقط برای تک به تک خوبه و نمی تونه کل تیم رو کاری بکنه ... توی Ranked خیلی کم بر می دارن چون به درد نمی خوره...
Swain هیرو جالبیه Survivility زیادی داره و یه تیم رو از پا در میاره ولی خوب بدیش اینه که فوکوس میشه و از پا درش میارن و یکم بازی کردن باهاش سخته...
Miss Fortune یه Ad Carry سرعتیه که واسه کشتنه یه تیم کامله هم Ult اش هم Attack Speed بالایی که داره و مجیک دمیج ای که میزنه می تونه تانک ها رو هم از پا در بیاره...
من Gang Plank رو هیرو نمی دونم فقط اذیت می کنه و عقب وا می استه ... اگه بخواد کیل بگیره نمی تونه فارم کنه ... اگه بخواد فارم کنه نمی تونه کیل بگیره

دوستان کسی یه گیم نت خوب تو تهران میشناسه که LOL بازی بشه؟

avator20002000
27-09-2012, 13:47

اگه قبلا بازی مثل دوتا اینا نکردی ashe خیلی واقعا انتخاب خوبیه که زیادم نزدیک نیای feed بشی.و گرنه همشون خوبن .بعدش fighter ها هم خیلی انتخاب خوبیه.

Aria1997
27-09-2012, 15:14
Irelia رو پیشنهاد می کنم ... شاید اولاش سخت باشه و early game ضعیفی داشته باشه ولی از هیرو هایی هست که می تونه خوب Game رو carry کنه...
شما یوزرتم بدی ممنون میشم ... دنباله یکی هستم که نمی دونم اینجا هست یا نه...
Akali به هر حال باید لول 6 بشه تا بتونه کیل بگیره حتما هم باید فید بشه وگرنه گیم از دست رفته...
Malzahar هم هیرویی هست که فقط برای تک به تک خوبه و نمی تونه کل تیم رو کاری بکنه ... توی Ranked خیلی کم بر می دارن چون به درد نمی خوره...
Swain هیرو جالبیه Survivility زیادی داره و یه تیم رو از پا در میاره ولی خوب بدیش اینه که فوکوس میشه و از پا درش میارن و یکم بازی کردن باهاش سخته...
Miss Fortune یه Ad Carry سرعتیه که واسه کشتنه یه تیم کامله هم Ult اش هم Attack Speed بالایی که داره و مجیک دمیج ای که میزنه می تونه تانک ها رو هم از پا در بیاره...
من Gang Plank رو هیرو نمی دونم فقط اذیت می کنه و عقب وا می استه ... اگه بخواد کیل بگیره نمی تونه فارم کنه ... اگه بخواد فارم کنه نمی تونه کیل بگیره

دوستان کسی یه گیم نت خوب تو تهران میشناسه که LOL بازی بشه؟

irelia رو دارم واقعا هیرو خوبیه یکی از خوبیاش اینه که با passive W فکرکنم وقتی فارم کنی hp میگیری این باعث میشه بیشتر تو lane بمونی

*Necromancer
27-09-2012, 22:43
کلا برای اونایی که بازی رو تازه شروع کردن بهترین گزینه هیرو های Tire1 هست
یعنی master YI دی پی اس
Ashe رنج
Ryze میج
و چند تا هیروی دیگه
اینا هم ارزونن و هم آسون

Gregar
27-09-2012, 23:15
راستی بچه ها یه راهنمایی میکنین منو ؟

من از اولی که بازی رو شروع کردم مستر یی رو ورداشتم و خیلی dps باهاش کار کردم . هنوزم باهاش خیلی کار میکنم البته بیشتر AP میرم . با اینکه این همه رفتم با این هیرو و جزو هیروهای اسون هستش اما کاملا حرفه ای نشدم باهاش . یعنی تقریبا 90 درصد مواقع رو با این میرم .

حالا سوالم اینه که چجوری کسایی هستن که هر بار یه هیرو برمیدارن و عجیبه که باهاش خیلی خوب کار میکنن . یعنی واسه هر نوع گیم پلیی چند نوع هیرو دارن و باهاش حرفه این . بر عکس من مجبورم فقط مستر یی بردارم که ممکنه تیم حریف سخت باشه واسش .

من خودم مثلا الیستر و تاریک و مستر یی و تریندامر رو خریدم . اما تا بیام با هر کدومشون حرفه ای بشم خیلی طول میکشه . چجوری ملت هر هیرویی که دارن رو باهاش خوب یاد دارن کار کنن .

Witcher6610
28-09-2012, 00:01
توضیح نا مهم :
نمونه اش خوده من...
من شروع بازیم با Ryze بود و فقط اونو بازی می کردم... کم نمی باختم به هر حال بازیکن بدی هم نبودم ... هیرو دوم Vieger بود که هر چی باهاش بازی کردم یاد نگرفتم بی خیال شدم...
بعد از اون مستر yi رو بازی می کردم ... کمتر بازی ای بود که باختم... ولی خوب خسته شدم چون خیلی قوی بود به خاطر همین رفتم سراغ هیرو های دیگه... تقریبا همه ی افراد خاطره خوبی از yi دارن!
گذشت و شروع کردم به بازی کردن تانک ها که بازی شون میشه گفت سخت تره ... کیف می داد ولی هنوز بازی رو یاد نگرفته بودم چون کیل گرفتن واسم مهم بود...
چیز بعدی ای که بازی کردم جانگل بود و بهترینشم برام ww بود که راحته خودتون می دونید...
nasus یکی از بهترین تجربه هام تو بازی بود که فقط با Riven توی یه بازی به طور وحشتناکی کانتر شدم ولش کردم...
ساپورت یکی از سخت ترین چیزهایی بود که یاد گرفتم و از همه بهم بیشتر کیف میده البته الان هم توی یه بازی Ranked ساپورت بازی می کنم و ساپورت بازم...!
حالا اینا رو گفتم که چی؟
اولا راهنمایی یه سری هیرو گذاشتم و ثانیا پیش بینی آینده شما رو کردم و ثالثا هم یکم حرف زدم!
در کل برای بازی بهتر کردن اولا نیازه که از بازی لذت ببرین ...
بعدش باید با تمام انرژی بازی کنید ... خود من بعد از بازی کردن خسته میشم مثلا اگه روز عادی ساعت 12 بخوابم با بازی ساعت 8 9 می خوابم...
بعد هم باید زیاد بازی بشه ... خود من نزدیکه 2500 تا بازی تو یوزر اصلی ام و 1000 تا بازی تو یوزر های دیگه ام یا یوزر بقیه انجام دادم که میشه 140000 ساعت به طور متوسط و 1350 ساعت برای هر هیرو ... مشخصه که باید همه ی هیرو ها رو بلد باشم...
هر دفعه که هیرو جدید هم میاد می تونم باهاش دفعه اولم خوب بازی کنم چون تجربه دارم...
توی 500 بازی قبلی هیچ 2 دست پشت سر هم ای یادم نمی یاد که با 1 هیرو بازی کرده باشم ... جدا بهم کیف نمی ده...
پس یه چند تا نکته کلی میگم : تجربه ، اعتماد به نفس ، انرژی و حس ششم
در مورد حس ششم هم بچه هایی که باهاشون بازی می کنم متوجه شدن...بیشتر از تجربه سرچشمه می گیره و نقش مهمی با خیلی هیرو ها داره!

*Necromancer
28-09-2012, 14:19
پس یه چند تا نکته کلی میگم : تجربه ، اعتماد به نفس ، انرژی و حس ششم
در مورد حس ششم هم بچه هایی که باهاشون بازی می کنم متوجه شدن...بیشتر از تجربه سرچشمه می گیره و نقش مهمی با خیلی هیرو ها داره!
آره حس ششم هم هست
بعضی وقتا می دونی اگه از اون طرف بری می میری ولی محض کنجکاوی می ری ببینی واقعا می میری یا چی می شه :31: و جدا هم می میری چون می ریزن سرت
توی دستگاه لیمبیک مغز به قسمتی هست که می تونه اطلاعاتی که در گذشته به دست آورده رو با موقعیت کنونی بسنجه و پیشگویی کنه :31:
اما من به اعتماد به نفس اهمیتی نمی دم! من برام فقط آرامش مهمه! اگه حتی یه لحظه حواسم پرت شه (تلفن زنگ بزنه یا اوایل بازی ks شم) تا آخر بازی بد بازی می کنم :|

چه عجب یه پچ با حجم کم اومد! مثل اینکه آه و ناله ای که می کردیم موثر افتاد :27:
فک کن یه هیرو اضافه کردن فقط هم 25 مگابایت دانلود کردیم! بهتر از این نمی شه!

Aria1997
28-09-2012, 15:11
آرامش تجربه اعتماد به نفس .... همه اینا به کنار!
هم تیمی هات یه طرف! یعنی همه اونایی که منو میشناسن میدونن بازیم خوبه ولی وقتی یارت که تو لین باهاش میری بد بازی میکنه بازی تورو هم خراب میکنه
اول بازی فید کنی تا آخرش (اگه بقیه بازیکنا هم مثل همین باشن) خراب میشه! اعصاب آدم بهم میریزه!
باید یکمی آرامش داشته باشم برام بیخیالی طی بشه

Fusi0n
28-09-2012, 15:18
سلام توضیحات احمد کامل تقریبا حس ششم با تجربه کمی مخلوط ........
پیچ اومد بله ولی یه مقدار چند روز پیش گرفتیم یعنی 60 مگ .......
حالا دوستان من تو reply lol چمپ جدید دیدم ولی تا لمس نکنیم نمیفهمی چی به چی بیشتر مخلوط بین رنگار و YI و Shaco میاد
اولین قدرتیش دمیج فیزیکی وارد میکنه دومین شاخک بمبی پرت میکنه این سومی شبیه رنگار تو بوته ها پنهان میشه میپره رو رو سر کله طرف ولی فرقش
اینکه نیاز نداره بره تو بوته چهارم اینم بازم مثل رنگاد مخفی میشه و حمله ولی کمی با تفاوت بیشتر ............
بعضی چیز نمیشه فهمید اینجوری که هر کدوم از این قدرتی چه کاربرد دیگه داره ...... باید باهاش چندبار رفت...

وسوسه خرید شدم ....:41:

Witcher6610
28-09-2012, 17:23
پیچ اومد بله ولی یمقدار چندروز پیش گرفتیم یعنی 60 مگ .......
حالا دوستان من تو reply دیدم زیاد چمپ جدید ولی تا لمس نکنیم نمیفهمی چی بیشتر مخلوط بین رنگار و YI و Shaco میاد
اولین قدرتیش دمج فیزیکی وارد میکنه دومین از دو renged پرت میکنه این شاخک سومی شبیه رنگار تو بوته ها پنهان میشه میپره رو رو سر کله طرف ولی فرقش
اینکه نیاز نداره بره تو بوته چهارم اینم بازم مثل رنگاد مخفی میشه و حمله ولی ولی کمی با تفاوت بیشتر ............ بعضی چیز نمیشه فهمید اینجوری که هر کدوم از این قدرتی چه کاربرد دیگه داره ......

من ای که 1 فقط یه ماهه بازی نمی کنم جدا نفهمیدم چی میگی ! وای بحال تازه کار ها!

Fusi0n
28-09-2012, 17:46
من ای که 1 فقط یه ماهه بازی نمی کنم جدا نفهمیدم چی میگی ! وای بحال تازه کار ها!
درست کردم چندتا کار با هم انجام میدم اینجوری میشه ..........
حالا که هستی بین Irelia و jarvan کدوم پیشنهاد میدی بیشتر برای solo ...

TR4NC3
28-09-2012, 19:10
سر کیف باشم + یه موزیک توپ : یه نفری تیمو جمع میکنم :دی

حالا که هستی بین Irelia و jarvan کدوم پیشنهاد میدی بیشتر برای solo ...

Irelia , کلا این چمپ خوراکش Solo Top ـه

×××

این چمپ جدیده هم 100% Nerf میشه ... مخصوصا Qـش

*Necromancer
28-09-2012, 19:37
راستی کسی می دونه این اسمکین جدید tyranda رو چرا همین اول کاری حراج کردن؟ وسوسه شدم بخرم ولی ریوتم داره تمو میم شه حیفم میاد

پیچ اومد بله ولی یه مقدار چند روز پیش گرفتیم یعنی 60 مگ .......
حالا دوستان من تو reply lol چمپ جدید دیدم ولی تا لمس نکنیم نمیفهمی چی به چی بیشتر مخلوط بین رنگار و YI و Shaco میاد
اولین قدرتیش دمیج فیزیکی وارد میکنه دومین شاخک بمبی پرت میکنه این سومی شبیه رنگار تو بوته ها پنهان میشه میپره رو رو سر کله طرف ولی فرقش
اینکه نیاز نداره بره تو بوته چهارم اینم بازم مثل رنگاد مخفی میشه و حمله ولی کمی با تفاوت بیشتر ............
بعضی چیز نمیشه فهمید اینجوری که هر کدوم از این قدرتی چه کاربرد دیگه داره ...... باید باهاش چندبار رفت...

هیروی خیلی سختیه
Q ش که دمیج کمی می زنه نمی دوم به چه درد می خوره
W ش عالیه مخصوصا وقتی ارتقا بدیش
E ش برای فرار خوبه برای کشتن هیرو های کم جون هم خوبه
R ش فقط 1 ثانیه نا مریی می کنه! خیلی سخته باهاش کار کردن، اگه ارتقاش بدی می تونه 3 بار استفاده شه، یه بار برای حمله یه بار برای مختل کردن ضربات حریف یه بارم برای فرار

Witcher6610
29-09-2012, 16:42
سلام
امروز به نظرم رسید که یه مقاله ی بلند و توضیحی بنویسم ... دست به قلمم زیاد بد نیست حالا بنویسم ببینم چی میشه شاید بیشتر نوشتم!
----------
واژه نامه :
LOL :
این کلمه به معنای "هر هر" می باشد که در بعضی موارد به عنوان "کرکر" هم استفاده شده است.
هم چنین این کلمه نام بازی ای می باشد که سرشار از نوب می باشد و هنوز گزارشی از دیده شدن پرویی به چشم نمی خورد.
کاربرد این کلمه وقتی می باشد که یک اتفاق غیر خنده دار بیافتد ... در آن زمان شما می توانید بگویید "لول" . توجه کنید که اگر "و" بیشتری استفاده کنید با کلمه ی "لولو" که معنی دیگر نوب است اشتباه می گردد.

NooB (نوب) :
این کلمه یک صفت کلی برای تمام بازیکن های بازی ها بکار می رود.
این کلمه زمانی به کار می رود که شخصی دهنش شدیدا سرویس گردد و برای خالی کردن خود این کلمه را به هر احد الناسی نسبت دهد.
چون کاربرد این کلمه سخت هست مثال می زنم :
وقتی حریف مقابل شما بازیکن خوبی است : Noob Ww
وقتی حریف مقابل شما بازیکن خیلی خوبی است : Fuuuuuuuuuu Noob Ww

Pro (پرو) :
افسانه ای که به معنای بازیکن عالی است که هیچ وقت و در هیچ کجا دیده نشده است.
چرا؟ زیرا هیچ بازیکنی وجود ندارد که طی انجام هر بازی به او نوب گفته نشود.
.
.
.
ادامه دارد؟!

Fusi0n
29-09-2012, 21:52
Irelia , کلا این چمپ خوراکش Solo Top ـه

×××

این چمپ جدیده هم 100% Nerf میشه ... مخصوصا Qـش
بیخیال انقدر تو این مدت چمپ خریدم شودم شبیه چمپ ............ رفتم ران حسابی تکون دادم ایجوری بهتر ........ با همین bliz میشه solo رفت ، ابتکار بخرج دادیم :27:

هیروی خیلی سختیه
Q ش که دمیج کمی می زنه نمی دوم به چه درد می خوره
W ش عالیه مخصوصا وقتی ارتقا بدیش
E ش برای فرار خوبه برای کشتن هیرو های کم جون هم خوبه
R ش فقط 1 ثانیه نا مریی می کنه! خیلی سخته باهاش کار کردن، اگه ارتقاش بدی می تونه 3 بار استفاده شه، یه بار برای حمله یه بار برای مختل کردن ضربات حریف یه بارم برای فرار
احساس کردم چمپ که نمیشه روش حساب کرد چقدر خرید تو هر بازی باید باشه ........ تیم درست نباشه باختیم ..............

راستی کسی می دونه این اسمکین جدید tyranda رو چرا همین اول کاری حراج کردن؟ وسوسه شدم بخرم ولی ریوتم داره تمو میم شه حیفم میاد
اون اسکین سلتان میگی اره خیلی جالب :31: خیالت راحت همه چمپ داری رانم تکمیل ... میری تو کار اسکین :31:
----------
احمد چی شده چرا انقدر جوش کردی؟! :31: :20:
راستی پسورد گیر اوردی ؟!

Witcher6610
29-09-2012, 22:28
دیدی وقتی امتحان داری چقدر هنرمند میشی و از هر انگشتت یه هنر می چکه؟
منم کنکور دارم و دیگه خودت تکلیفتو بدون :دی
----
نه باو این پسورد گیر ما نیومد یکم خودتو نشون بده یه پسورد گیر بیار دیگه...
----
دوستان کسی اگه از Tyreal امین Arash.Vampire آرش AmazingFeal ممد Sylynaqueen احسان شماره ای چیزی داره حتما PM بده و خانواده محترم رو از نگرانی در بیاره! :دی
----
لول باز های عزیز یه نظر جالب...
یه روز که درست و حسابی تعطیل هست رو انتخاب کنیم ... و دسته جمعی بریزیم تو یه گیم نت کلی بازی کنیم :12:
تازه کلی هم چیز یاد می گیرین (شوخی کردم :27:)
ولی جدا کسی پایه است می تونه یه تشکر بزنه یا نظرشو بگه ... یا PM بده آشنا شیم ببینم کی رو می برم!
(پست آخر امشب منه شب خوش)

Aria1997
29-09-2012, 22:35
دیدی وقتی امتحان داری چقدر هنرمند میشی و از هر انگشتت یه هنر می چکه؟
منم کنکور دارم و دیگه خودت تکلیفتو بدون :دی
----
نه باو این پسورد گیر ما نیومد یکم خودتو نشون بده یه پسورد گیر بیار دیگه...
----
دوستان کسی اگه از Tyreal امین Arash.Vampire آرش AmazingFeal ممد Sylynaqueen احسان شماره ای چیزی داره حتما PM بده و خانواده محترم رو از نگرانی در بیاره! :دی
----
لول باز های عزیز یه نظر جالب...
یه روز که درست و حسابی تعطیل هست رو انتخاب کنیم ... و دسته جمعی بریزیم تو یه گیم نت کلی بازی کنیم :12:
تازه کلی هم چیز یاد می گیرین (شوخی کردم :27:)
ولی جدا کسی پایه است می تونه یه تشکر بزنه یا نظرشو بگه ... یا PM بده آشنا شیم ببینم کی رو می برم!
(پست آخر امشب منه شب خوش)

ماکه اینوریم ولی خب!
چه حالی میده اکانت جدید ساختم لول 12 همرو میخورم چقدر نوب بودیما یادش بخیر :39:

Gregar
29-09-2012, 23:09
سلام
امروز به نظرم رسید که یه مقاله ی بلند و توضیحی بنویسم ... دست به قلمم زیاد بد نیست حالا بنویسم ببینم چی میشه شاید بیشتر نوشتم!
----------
واژه نامه :
LOL :
این کلمه به معنای "هر هر" می باشد که در بعضی موارد به عنوان "کرکر" هم استفاده شده است.
هم چنین این کلمه نام بازی ای می باشد که سرشار از نوب می باشد و هنوز گزارشی از دیده شدن پرویی به چشم نمی خورد.
کاربرد این کلمه وقتی می باشد که یک اتفاق غیر خنده دار بیافتد ... در آن زمان شما می توانید بگویید "لول" . توجه کنید که اگر "و" بیشتری استفاده کنید با کلمه ی "لولو" که معنی دیگر نوب است اشتباه می گردد.

NooB (نوب) :
این کلمه یک صفت کلی برای تمام بازیکن های بازی ها بکار می رود.
این کلمه زمانی به کار می رود که شخصی دهنش شدیدا سرویس گردد و برای خالی کردن خود این کلمه را به هر احد الناسی نسبت دهد.
چون کاربرد این کلمه سخت هست مثال می زنم :
وقتی حریف مقابل شما بازیکن خوبی است : Noob Ww
وقتی حریف مقابل شما بازیکن خیلی خوبی است : Fuuuuuuuuuu Noob Ww

Pro (پرو) :
افسانه ای که به معنای بازیکن عالی است که هیچ وقت و در هیچ کجا دیده نشده است.
چرا؟ زیرا هیچ بازیکنی وجود ندارد که طی انجام هر بازی به او نوب گفته نشود.
.
.
.
ادامه دارد؟!

خوب جناب دکتر از فرمایشاتتون به شدت سپاسگزارم .

فقط من یه مشکلی هست که چند وقته روی اعصابمه . این کلمه نوب رو که به من میگن به شدت به هم میریزم . در حالی که gj منو از این رو به اون رو میکنه .
یه جورایی با کلمه نوب منو واسه همیشه ignite میکنن . ولی با کلمه gj کلا یه بوستی میگیرم که به شدت دهن حریف سرویس میشه . چه کار کنم که اون اثر منفی کلمه نوب از بین بره . یعنی بی تفاوت باشم بهش . چون وقتی طرف اینو میگه دیگه توی لین همکاری نمیکنه و گند میزنه به first game . چه کارش کنم به نظرتون جناب دکتر .

TR4NC3
29-09-2012, 23:18
فقط من یه مشکلی هست که چند وقته روی اعصابمه . این کلمه نوب رو که به من میگن به شدت به هم میریزم . در حالی که gj منو از این رو به اون رو میکنه .
یه جورایی با کلمه نوب منو واسه همیشه ignite میکنن . ولی با کلمه gj کلا یه بوستی میگیرم که به شدت دهن حریف سرویس میشه . چه کار کنم که اون اثر منفی کلمه نوب از بین بره . یعنی بی تفاوت باشم بهش . چون وقتی طرف اینو میگه دیگه توی لین همکاری نمیکنه و گند میزنه به first game . چه کارش کنم به نظرتون جناب دکتر .

:)) بازی رو چه جدی گرفتی ...
اینقدر اولا باید بهت بگن نوب که دیگه پوستت کلفت شه ...
زمان , زمان , زمان ... بازیت خودش به مرور زمان خوب میشه ... بازی رو هم فان بگیر ... من بهم مییگن نوب خندم میگیره /

Witcher6610
30-09-2012, 14:55
بنده Strike Back رو پیشنهاد می کنم ...
وقتی به شما توهین میشه انرژی تون کم میشه و به عبارتی این انرژی تلف میشه چون افراد معمولی نمی تونم انرژی رو تسخیر کنن (بحث تخصصیه وجدی)
کلمات انرژی دارن و شما می تونین با استفاده از کلمات روحیه خودتون رو هم تقویت کنید.. مثلا وقتی با خودتون می گین : من این رکورد رو می زنم ...البته افکار هم انرژی دارند که بیشتر قابل کنترل هستند...
بهترین راه برای شما فحش دادن به زبون ایرانیه که خیلی به انرژی کمک می کنه ولی دهنه روحیه سرویس میشه...
اگه شما بخواین روحیه تون رو نگه دارین بهتره ساکت باشین و خودتون رو سنگین نشون بدین...
ولی راه خیلی سخت ولی از همه بهتره اگه بتونین انجام بدین همیشه شاد بودن...
نمونش این Eztech یا Trinty خودمون (اینا یکی ان) : این شخصیت همیشه می خنده و کمتر وقتی هست که ناراحت بشه (فقط 1 بار دیدم!)
همیشه روحیه داره و واسه تیم روحیه میاره...
یه چند نفر رو توی سرور EuNe معرفی می کنم که خوب بلدن از احساساتشون استفاده کنن اگه باهاشون بازی کنین شاید بتونین خودتون رو بهتر کنترل کنید...
SOLY021 : حامد ، یکی از با روحیه ترین افرادی که توی عمرم دیدم ... توی مسابقاتی که ایشون قرار بود با چند نفر دیگه برن این نفر روحیه تیم بود ... جدا وقتی باهاش بازی می کنم از این رو به اون رو میشم...
WinterSunner : محمد ، همیشه آدم رو همون طوری که هست می بینه و تشویق می کنه ... اگه ایشون نبود من از بی روحیه ای دق کرده بودم چون با تیمی که بودم کمترین سوتی ای خیلی گرون تموم میشد...
البته به طور کلی ایرانی ها اصاب ندارن :دی
ولی همیشه سعی کنید خودتون رو ناراحت نکنید ... و بازی کنید ... این فقط یه بازیه ولی کسایی که این رو فقط یه بازی نمی دونن رو ناراحت نکنید...
و این حرف هایی که زدم خیلی هاش حرفه و حتی خودمم بعضی وقتی نمی تونم آروم باشم...
خوشبختانه هیچ وقت فحش ندادم ...! کمتر از 0.1 %

Gregar
30-09-2012, 17:11
ممنون از توضیحات عزیزانم

TR4NC3 جان برعکس من بازی رو جدی نمیگرم اما بعضی ها هستن که چنان جدی میگیرن که فقط یاد دارن فحش بدن . اولا اشتباه بعضی وقتها رخ میده .
دوما انتظارت زیادی هم دارن . طرف که ساپورته اومده همون اول بازی از من که carry هستم سه تا ks میگیره بعد یه کم که میگذره و اون kill هایی که از من دزدیده تاثیر منفی میزاره روی بازی ، همه از یه طرف یه من بد و بیراه میگن .
منم بیام فحش بدم که بدتر میشه و میبازیم . واقعا یکی از دوستان خوب گفت که هم تیمی بد مخصوصا توی لین گیری از همه چی بدتره . و خوبش هم از همه چی بهتره . طرف اومده تاریک ورداشته و میگه ساپورت بازی میکنم بعد چندتا ks گرفته میگم f.u برمیگرده میگه من op هستم . یعنی در جا لیو زدم .
بابا توی east بودیم لااقل نوب تر بودن از این کارا کمتر میکردن اما اینجا بعضی وقتها حالم رو به هم میزنه .

......

یه روش تستی برای بهتر شدن پینگ
راستی دوستان من اخیرا یه نکته ای رو راجع به پینگ متوجه شدم که خیلی مفید بوده . بگم شاید به درد خیلی ها بخوره .
من اکثرا پینگم روی 200 تا 300 میچرخه . اما تازگی ها یه روشی یاد گرفتم که پینگ رو میاره زیر 200 یا حتی 120 هم رسیدم .
وقتی هیروها رو برمیدارین و بازی شروع میشه و لودینگ میاد اگه پینگتون بالا بود یعنی نارنجی یا قرمز بود alt tab بزنین . بعد ایکون گوشه تسکبار رو دابل کلیک کنین که کلاینت بیاد بالا . کلاینت رو close کنین یا همون لاگ اوت میشه .
یه کم صبر کنین تا خود بازی هم بسته بشه و پروسسش از بین میره و کانکشنش رو قطع میکنه . اینترنتتون رو یه دیسکانکت کنین و دوباره کانکت کنین بعد دوباره برین توی بازی . منتهی باید اینقدر صبر کنین که مطمئن شده باشین همه بازیکنها الان توی بازی ان . یعنی لودینگشون رفته .
بعد از اطمینان از این مورد سریع لاگ این کنین و به بازی ریکانکت بشین . قبل از ریکانکت هم صبر کنین اون پایین که میزنه logging onto chat service هم بره . یعد ریکانکت کنین و برین تو بازی . احتمال زیاد پینگتون خوب میشه .
اگه توی لودینگ از صفحه پرید بیرون یعنی هنوز بقیه بازیکنها توی صفحه لودینگن . اگه پرید بیرون سریع دوباره یه دیسکانکت کنین و کانکنت کنین و دوباره برین توی بازی .

این روش واسه من 100در100 جواب داده . اگه احتمالا جواب نداد (البته چندین بار تست کنین) ممکنه به خاطر تفاوت توی ISP باشه . مثلا من مخابراتم جوریه که کلا از 11 شب به بعد به هیچ وجه به دلیل پینگ بالای 2000 نمیتونم بازی کنم .

خلاصه هم بگم که شما باید توی لودینگ از کل بازی بیاین بیرون و اینترنتتون رو قطع و وصل کنین . بعد که همه بازیکنها رفتن توی بازی شما دوباره بازی رو بیارین رو ریکانکت کنین . اون لودینگ اخر هم خیلی طول نمیکشه تقریبا 15 ثانیه .

Fusi0n
30-09-2012, 21:41
من معمولا سعی میکنم اروم باشم چون واقعا بازی جدی نمیگیرم.... و جدیدا شدیدا سعی میکنم تمام تمرکز روی چمپ خودم باشه ......
شاید تو بازی یکی دو بار بار نگاه به پیغام کنم ......... و کلا سعی میکنم چیزی تایپ نکنم... مگر اینکه ادم مجبور باشه و حساس از این vison میخرم کار خودم راحت میکنم
اکثر مبینم اسپم میدن دیگه میرم تو igr و میبندم طرف .....
بازی گروهی با TF کلا بهتر .....

سعی کنید سمت ادم عصبی نرید چون شما عصبی میکنن ........ کلا اعصاب سلول خاکستری مغز و IQ ادم از کار میندازه ..............

نمونش این Eztech یا Trinty خودمون (اینا یکی ان) : این شخصیت همیشه می خنده و کمتر وقتی هست که ناراحت بشه (فقط 1 بار دیدم!)
Arash.Vampire ارش کلا عصبی اوایل خوب بود ولی الان اصلا ریخته بهم و کلا این دست ادم خوشم نمیاد که خیلی غوطه ور بازی میشن .............

Witcher6610
01-10-2012, 00:06
کمتر وقتی هست که ناراحت بشه (فقط 1 بار دیدم!) Arash.Vampire ارش کلا عصبی اوایل خوب بود ولی الان اصلا ریخته بهم و کلا این دست ادم خوشم نمیاد که خیلی غوطه ور بازی میشن .............
نه باو تازه باهاش حرف زدم ... کلی با هم خندیدیم... راستی پسورد هم برداشته شده خواستی برو اونجا!
اون TF ای که شما گفتی میشه Twisted Fate ولی چیزی که می خواستی بگی TS بود که میشه Team Speak!

مجبور باشه و حساس از این vison میخرم کار خودم راحت میکنم
خوب یعنی چی ؟ شما Ward بخری روحیه ات بهتر میشه یا اینکه کمتر Gank میشی؟ چه ربطی داره کلا؟!
تازه لازم نیست که Vision بخری همون Sight بخری حتی لازمم نیست بزاریش جایی تا آخره بازی هم دستته روحیه میگیری!

Fusi0n
01-10-2012, 00:10
خوب یعنی چی ؟ شما Ward بخری روحیه ات بهتر میشه یا اینکه کمتر Gank میشی؟ چه ربطی داره کلا؟!
تازه لازم نیست که Vision بخری همون Sight بخری حتی لازمم نیست بزاریش جایی تا آخره بازی هم دستته روحیه میگیری!
نه بیشتر منظور رو SS بود که بقیه میدن ادم واقعا یک لحظه حواش نباشه اماکن داره به مشکل بخوره ............. و کلا نمیخوام اویزون تیم باشم
اصلا قسمت تالک متنفرم .............. فقط برای اسپم و فوش دونی
همون میخواستم بگم sight ولی یادم رفته گفت vision

Witcher6610
02-10-2012, 00:19
دوستان فراخوان آخر رو میدم ... یه جوری منو خبر کنید که واسه گیم نت پنج شنبه LOL پایه هستید یا نه تا یه آمار بگیرم...
اول تهرانه ... ثانیا جاش هنوز معلوم نیست ... ثالثا الان یه 3 4 نفری هستند و کم نیستیم... بعدشم اگه گیم نت می شناسید بگید...
اینم آی دی یاهو : Witcher2210
PM هم همیشه کار سازه... خواهشا تو فروم ننویسید دردسر میشه میگن اسپمه بعد مثل اون تاپیک تیوردز می بندنش!

Fusi0n
02-10-2012, 00:55
من فعلا حس مسابقه ندارم

ها... چندتا سوال که شاید برای دوستان باشه من سه تا مفهوم هست واقعا خیلی سعی کردم کاربرد اصلی این تو بازی بفهمم چی از معنی نمیشه فهمید .........
Dodge
Tenacity
Spell Vamp

اینا واقعا چی ؟ ران داریم بنام Dodge ؟! و همچنین Spell Vamp فکنم باشه ... Tenacity رو چندتا ایتم من دیدم نوشته ... کلا میخوام کاربرد اصلی تو بازی بودنم چه تغییری میده ؟!

Aria1997
02-10-2012, 01:20
من فعلا حس مسابقه ندارم

ها... چندتا سوال که شاید برای دوستان باشه من سه تا مفهوم هست واقعا خیلی سعی کردم کاربرد اصلی این تو بازی بفهمم چی از معنی نمیشه فهمید .........
Dodge
Tenacity
Spell Vamp

اینا واقعا چی ؟ ران داریم بنام Dodge ؟! و همچنین Spell Vamp فکنم باشه ... Tenacity رو چندتا ایتم من دیدم نوشته ... کلا میخوام کاربرد اصلی تو بازی بودنم چه تغییری میده ؟!

dodge میشه جاحالیه خودمون مثلا وقتی jax E میزنه همه اتک هات دادج میشه :دی
Spell vamp به میزان درصدی که داری وقتی اتک بدی به هر دشمنی بهت خون میده مثلا
ahri with 16% spellvamp
وقتی که passivـش فعال باشه به هرچی minion Q بزنه Heal میشه
دیگه نمیدونم چجوری توضیح بدم امید وارم فهمیده باشی :دی
tenacity هم چیزیه مقابل stun va slow
Tenacity زیاد به درد نمیخوره فکرکنم چون آیتم زیادی نداره حالا من نمیدونم شاید دوستان بدونن

TR4NC3
02-10-2012, 01:21
Dodge : همون جاخالی دادنه ... نمونش Eـه Jax , تا اونجا که من میدونم Rune ـش قبلا بوده .. الان ورداشتنش
Tenacity : درصد CC رو کاهش میده , مثلا Stunـت کنن ... نسبت به درصد Tenacity که داری , زمانش کاهش پیدا میکنه .
Spell Vamp : همون LifeSteal ـه AD هاس برای AP ها

Fusi0n
02-10-2012, 12:57
dodge نگرفتم :20::31:
ها Tenacity یعنی یک جوری محافظه برای stun و slow ؟! :18: درصد کمتر میکنه ؟! فکرکنم یه کفش هست که مجیک re بالا میبره اون داره

حالا یکه چیز دیگه ما تو بازی دوستان توجه کردم دوتا دمج داریم ولی اصل سه نوع دمیج ؟! دمیج سومی که با رنگ سفید وارد میکنه فکنم true damage باشه شدیدا darius این نوع دمیج زیاد وارد میکنه حدود 400 اینا مال قدرتیش ؟!
ولی چیز که هست این دمیج چطوری میشه درصد کمتر کرد ؟! ما برای میجک دمیج magic re و برای melee که دمج فیزیکی میشه هم armor میندازیم ولی این داستان چی ؟!

ها جواب بالا خودم پیدا کردم ......... چه جالب چیزی وجود نداره فقط تنها راهش شیلد ؟! یعنی مثل Kayle و جالبتر Sivir و Pantheon کلا خودش سپر اتوماتیک ؟!
و یک ایتم هست اونم Banshee's Veil

Sivir یه Spell Shield [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که میتونه بلوک کنه این نوع دمیج ؟! جاب شد موضوع ........... داریوس زیاد تو بازی بخواد ازیت کنه
این میرم تو کارش :27:

اینجا اطلاعت هست

Aria1997
02-10-2012, 15:55
banshee یه سپر داره که هر ability بهت بخوره عمل نمیکنه بعدش هر 60 ثانیه هم cd داره
یه چیزی مثل مال sivir میمونه
true dmg رو نمیشه محافظش شد یعنی true dmg به همه چی میخوره مثل E از olaf یا اولتیه داریوس :دی

Ehsan Fire
02-10-2012, 18:10
Dodge قبلا جز State های بازی بوده مثه Mana regen..armor penetration و لول E جکس هم داج چنس میداده و همینطور Ninja tabi ....ولی الان حذفش کردن از بازی...الان فقط E جکس هست که داج میده...که اونم یجورایی unique هست واسه خودش...الان فقط جکس چیزی به اسم Dodge داره

Gregar
03-10-2012, 11:30
dodge نگرفتم :20::31:
ها Tenacity یعنی یک جوری محافظه برای stun و slow ؟! :18: درصد کمتر میکنه ؟! فکرکنم یه کفش هست که مجیک re بالا میبره اون داره

حالا یکه چیز دیگه ما تو بازی دوستان توجه کردم دوتا دمج داریم ولی اصل سه نوع دمیج ؟! دمیج سومی که با رنگ سفید وارد میکنه فکنم true damage باشه شدیدا darius این نوع دمیج زیاد وارد میکنه حدود 400 اینا مال قدرتیش ؟!
ولی چیز که هست این دمیج چطوری میشه درصد کمتر کرد ؟! ما برای میجک دمیج magic re و برای melee که دمج فیزیکی میشه هم armor میندازیم ولی این داستان چی ؟!

ها جواب بالا خودم پیدا کردم ......... چه جالب چیزی وجود نداره فقط تنها راهش شیلد ؟! یعنی مثل Kayle و جالبتر Sivir و Pantheon کلا خودش سپر اتوماتیک ؟!
و یک ایتم هست اونم Banshee's Veil

Sivir یه Spell Shield [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که میتونه بلوک کنه این نوع دمیج ؟! جاب شد موضوع ........... داریوس زیاد تو بازی بخواد ازیت کنه
این میرم تو کارش :27:

اینجا اطلاعت هست

پس با این حساب فقط ارمور و MR رو رد میکنه دیگه . ولی جاهایی که گفته میشه از چقدر دمیج رو absorb میکنه اینو هم جذب میکنه دیگه . مثلا اکثر shiled های سیون و .... . اخ که چقدر متنفرم از این داریوش . تنها کاری که یاد داره همینه : Pull و Spin و Ult
والا از pull ای که داریوش داره بیشتر از pull بلیتز میترسم .

Fusi0n
03-10-2012, 11:42
اخ که چقدر متنفرم از این داریوش . تنها کاری که یاد داره همینه : Pull و Spin و Ult

کلا به نظر این داریوس برای نوب پسند :31: من که اصلا ندارمش ولی چندبار رفتم باهاش واقعا کارباهاش راحت
ولی بعضی من میبینم خیلی ضایع برمیدارن روش ایتم برای DPS میزارن ؟! این اخر نوب به نظر من داریوس باید حتما اول بازی تانک کرد که راحت بتونه اون قدرتی بزنه اخر کمی melee باید برد بالا ...

Gregar
03-10-2012, 14:04
کلا به نظر این داریوس برای نوب پسند :31: من که اصلا ندارمش ولی چندبار رفتم باهاش واقعا کارباهاش راحت
ولی بعضی من میبینم خیلی ضایع برمیدارن روش ایتم برای DPS میزارن ؟! این اخر نوب به نظر من داریوس باید حتما اول بازی تانک کرد که راحت بتونه اون قدرتی بزنه اخر کمی melee باید برد بالا ...

اره داریوش باید حتما اول تانکی بازی کنی بعدش DPS رو ببره بالا . ولی اگه اول بازی جلوی یک نوب بیفته با همون بیلد هم اگه فید بشه دهن سرویس میکنه . اخ که بعضی بازی ها توی تیمم نوب میفته همش به این داریوش فید میکنن و کلا بازی به نفع اونا تموم میشه . فقط کافیه فید بشه تمومه .

Aria1997
03-10-2012, 17:22
این diana قرار بود نرف بشه! هنوز nerf نشده که!

erfan_
03-10-2012, 17:48
بچه ها مثل اینکه مسابقات شروع شده
اگه کسی اطلاعاتی در مورد تیمای شرکت کننده و اینکه میشه بازیارو از توی بازی یا سایتی دید داره بگه ممنون میشم

Aria1997
03-10-2012, 19:13
من فقط فینال آمریکای شمالی رو دیدم که CLG برنده شد دیگه ندیدم

erfan_
03-10-2012, 19:32
منم یه فینالیو دیدم نمیدونم برای کجا بود,فکر میکنم برای وست بود,fnatic برنده شد(شایدم فینال سیزن یک بود)

*Necromancer
04-10-2012, 19:51
این diana قرار بود نرف بشه! هنوز nerf نشده که!
سه هفته پیش شد
Q شو ضعیف کردن

در مورد هیروی جدید kha'zix یه کوئست جانبی به بازی اضافه شده!
چون انین هیرو و رنگار خیلی شبیه به هم هستن، وقتی تو هر تیم یکی شون باشه و هر دو به لول 18 برسن به شرطی که رنگار bonetooth necklace داشته باشه، یه کوئست میاد که می گه kill rengar یا kill kha zix to become the ultimate hunter
برای من یه بار این کوئست اومد ولی هم تیمی موقعی که داشتم رنگارو می کشتم منو ks کرد نفهمیدم اگه رنگارو می کشتم چی می شد :13:

Gregar
04-10-2012, 20:52
سه هفته پیش شد
Q شو ضعیف کردن

در مورد هیروی جدید kha'zix یه کوئست جانبی به بازی اضافه شده!
چون انین هیرو و رنگار خیلی شبیه به هم هستن، وقتی تو هر تیم یکی شون باشه و هر دو به لول 18 برسن به شرطی که رنگار bonetooth necklace داشته باشه، یه کوئست میاد که می گه kill rengar یا kill kha zix to become the ultimate hunter
برای من یه بار این کوئست اومد ولی هم تیمی موقعی که داشتم رنگارو می کشتم منو ks کرد نفهمیدم اگه رنگارو می کشتم چی می شد :13:

چی ؟ کوئست ؟ توی این بازی ؟ مگه میشه ؟ یه کم روشن تر کن . من اینجوریم فعلا :18: تا توضیح بدی .

*Necromancer
04-10-2012, 23:32
چی ؟ کوئست ؟ توی این بازی ؟ مگه میشه ؟ یه کم روشن تر کن . من اینجوریم فعلا :18: تا توضیح بدی .

تو اینترنت سرچ کنی می بینی
توی انجمن رسمی بازی چند تا تاگیک در موردش هست
اینو سرچ کن:
Kha'zix+head+ultimate hunter
کسی که اون یکی رو بکشه سرش رو می بره و به عنوان ایتم نگه میداره
من یه جا عکس مشخصات ایتمِ سر بریده ی خازیکس رو دیدم، cool down reduction داشت با movement speed و دمیج!
این دو تا هیرو چون از نظر ابیلیتی و غیره خیلی به هم شباهت دارن به خاطر همین این کوئست ایجاد شده
شاید میخوان آمار بگیرن که بفهمن کدوم یکی از این دو تا هیرو نیاز به nerf شدن داره :31:

avator20002000
05-10-2012, 01:59
5 روز بازی نکردم ببین چی شده ها دیدم تو بازی همه مهربون شدن هی gl hf برای هم میگن نگو این honor اضافه شده بوده!:31:

Witcher6610
05-10-2012, 10:25
کاشکی این بازی رو فارسی می کردن!
اونوقت چی میشد! البته با یکم لهجه کوچه بازاری هم می تونستن قاطی اش کنن!
همین Honor ها :
Friendly : ایول به مرامش Team Work : رفیق بازه...
Double Kill : نازه شستش دو تا نفله کرد! Triple Kill : ایول باو سه تا نفله کردی! Quarla Kill : دهن سرویس 4 تا نفله کرد! Penta Kill : *سانسور* :دی
BloodThirster : یه ایتُمی هَ که ببُندی همُ رو نفله مَکِنه...!!!

TR4NC3
05-10-2012, 11:33
دوستانی که ایران هستند ... جدیدا لگ نمیشید ؟ من پینگم 140 ـه ولی باز لگ میشم ...
یه دفعه هیرو تکون نمیخوره ... نمیدونم چش شده ...

Fusi0n
05-10-2012, 13:18
سیستم لایک من همیشه میگفتم چرا اضافه نمیکنن این سیستم به نظر خیلی خوب باعث میشه حدا اقل تیم بخاطر این موارد بهتر بازی کنه ................ اخر همه به Plz انداختن :21:
ولی من به خوبی متوجه نیشم اینا که میزنی تو پروفایل ثبت میشه به چه حساب میاد؟!! ته چی میشه اونجا عدد ثبت میشه ؟!

TR4NC3
05-10-2012, 15:12
دوستان راستی هیرو مورد علاقتون کیه ؟

من Singed ... چون خیلی فان ـه باهاش پلی کردن و به طور طبیعی تانکیه و سریعترین هیروه .
پ.ن : Lee Sin هم Jungler مورد علاقمه ... راستی کدوم اسکینش به نظرتون قشنگه ؟

avator20002000
05-10-2012, 15:14
منم با پینگ 190 این مشکل رو دارم لگ می شه تکون نمی خوره درست ....فکر کنم مشکل پچ جدید باشه یا سروری

Aria1997
05-10-2012, 16:43
همه مشکل پینگ دارن که :(

ردیف اولو خریدم :دی :دی

با همشون خوب بازی میکنم بجز akali

Gregar
05-10-2012, 18:45
دوستانی که ایران هستند ... جدیدا لگ نمیشید ؟ من پینگم 140 ـه ولی باز لگ میشم ...

اره از دیروز شروع شد . من که میگم از اینترنت خودمونه . البته اون خارجی ها هم میگفتن کمی لگ دارن منتهی نه مثل من . الان چند روزی هست که کلا نت داغونه و حتی پر.و.کسی رو هم از کار انداختن . من میگم از نت داخل کشوره .

سیستم لایک من همیشه میگفتم چرا اضافه نمیکنن این سیستم به نظر خیلی خوب باعث میشه حدا اقل تیم بخاطر این موارد بهتر بازی کنه ................ اخر همه به Plz انداختن :21:
ولی من به خوبی متوجه نیشم اینا که میزنی تو پروفایل ثبت میشه به چه حساب میاد؟!! ته چی میشه اونجا عدد ثبت میشه ؟!

میدونی فکر میکنم به برنامه جالبی واسه این افتخارات داشته باشن . به نظرم بهترین برنامه ای که میشه واسش داشت یا جایزه دادنه یا اینکه قبل از شروع بازی و توی قسمت انتخاب چمپ بشه فهمید خصوصیات هم تیمی ها چیه . مثلا روی ایکون من که برن بفهمن من چقدر Friendly هستم :11: که توی روند بازی و همکاری تیم خیلی تاثیر داره . هر چی هست چیز مثبت و خوبیه .

من Singed ... چون خیلی فان ـه باهاش پلی کردن و به طور طبیعی تانکیه و سریعترین هیروه .

به نظرم واسه لی سین اون اسکین Tai Lee یا Dragon رو بگیر . تای لی قشنگتره البته . دراگون هم میشه خود بروسلی .

Aria1997
05-10-2012, 18:57
اره از دیروز شروع شد . من که میگم از اینترنت خودمونه . البته اون خارجی ها هم میگفتن کمی لگ دارن منتهی نه مثل من . الان چند روزی هست که کلا نت داغونه و حتی پر.و.کسی رو هم از کار انداختن . من میگم از نت داخل کشوره .

میدونی فکر میکنم به برنامه جالبی واسه این افتخارات داشته باشن . به نظرم بهترین برنامه ای که میشه واسش داشت یا جایزه دادنه یا اینکه قبل از شروع بازی و توی قسمت انتخاب چمپ بشه فهمید خصوصیات هم تیمی ها چیه . مثلا روی ایکون من که برن بفهمن من چقدر Friendly هستم :11: که توی روند بازی و همکاری تیم خیلی تاثیر داره . هر چی هست چیز مثبت و خوبیه .

به نظرم واسه لی سین اون اسکین Tai Lee یا Dragon رو بگیر . تای لی قشنگتره البته . دراگون هم میشه خود بروسلی .

دقیقا! به جای اینکه هی flamm بدیم بگیم اگه بچه خوبی باشی بهت پاداش میدیم : )))))))
اینطوری دیگه غر نمیزنن و رام میشن بعضیا :دی

avator20002000
05-10-2012, 21:03
دقیقا! به جای اینکه هی flamm بدیم بگیم اگه بچه خوبی باشی بهت پاداش میدیم : )))))))
اینطوری دیگه غر نمیزنن و رام میشن بعضیا :دی

honor trade جز مواردیه که report محسوب میشه

Fusi0n
05-10-2012, 21:28
همون پس باید این سیستم بعدها تکمیل بشه ببینیم

من معمولا که الان تقریبا با اکثریتا چمپ رفتم یکی bliz که تانک میکنم بعد shyvana و گاهی maokai و shaco
ولی چمپ که اگر موقیت باشه مثل viktor یا nidell یا kog میرم این کلاس سختی دارن ولی تو جایی خودش حسابی میتن بازی پیش ببرن

Aria1997
05-10-2012, 22:48
مسابقات جهانیه
Season Two World Championship

شروع شده!

M5 vs iG
همین الان شروع میکنن

همه نوع کیفیت داره 720 480 360 240 p

m5 برد از iG

*Necromancer
06-10-2012, 01:41

سریع ترین که kenen هست
بهترین اسکین لی سین اونیه که شبیه بروس لیه. خیلی باحاله :دی

من امروز یکم لگ داشتم
هیچوفت دیسکانگت نمی کنم اما امروز چند بار مجبور شدم دیسکانکت کنم دوباره بیام

5 روز بازی نکردم ببین چی شده ها دیدم تو بازی همه مهربون شدن هی gl hf برای هم میگن نگو این honor اضافه شده بوده!:31:
=)) آره همه بد جوری مهربون شدن
خودمونیما این بچه های ریوت چقد باهوش بودن، اون جوی که این اواخر تو بازی راه افتاده بود خیلی ناجور بود، یکی دو بار می رفتی تریبونال می دیدی چقد گزارش شکایت و این چیزا میاد الکی الکی مردم با هم دعوا می کردن و ... فک نمی کردم بشه به این راحتیا اوضاعو درست کرد ولی اونا تونستن

Fusi0n
06-10-2012, 12:56
ولی این Kog'maw Ad carry خوبی میشه میتونه AD و AP با هم وارد کنه ......

Aria1997
06-10-2012, 13:35
ولی این Kog'maw Ad carry خوبی میشه میتونه AD و AP با هم وارد کنه ......

آخ آخ اینو نگو که کابوسه واسم!
ultش از همه بدتره اصلا نمیبینی کی خوردی کجا خوردی!

Gregar
06-10-2012, 15:40
آخ آخ اینو نگو که کابوسه واسم!
ultش از همه بدتره اصلا نمیبینی کی خوردی کجا خوردی!

اره خیلی خفنه . خوراکش هم فقط یک میلی مثل سیون هست .

C0OPeR
06-10-2012, 19:41
چرا اینطوری شده ؟! من با پینگ 140 نمیتونم تکون بخورم تو بازی ! قدیم که لگ داشت بازی یهو فریز میشد بعد سریع میرفت جلو ! الان بازی ادامه پیدا میکنه ولی من نمیتونم تکون بخورم یا اسپل کست کنم ...
با v*pn رفتم پینگم شد 300 ولی لگ از بین رفت ! چه مسخره بازیه جدیدیه راه انداخته مخابرات !!!

DANT3
06-10-2012, 23:10
اره واقعا این لگ دهنه مارو ..... کرده.فک میکنم بخاطر مسابقات باشه چون خارجی ها هم بعضی هاشون لگ دارن اما نه در حده ما

TR4NC3
06-10-2012, 23:23
اره واقعا این لگ دهنه مارو ..... کرده.فک میکنم بخاطر مسابقات باشه چون خارجی ها هم بعضی هاشون لگ دارن اما نه در حده ما

علی خودتی دیگه ؟ :دی
باوو مشکل مسابقات فکر نکنم باشه ! پس چرا فقط ایرانی ها اینطور میشن ؟
والله از وقتی این ساکس و اینا از کار افتادن اینم اینطور شده ... من که میگم مشکل از داخل ایرانه !

C0OPeR
06-10-2012, 23:33
آمارشو در آوردم !
احمقها زدن دو سه تا پورت رو بستن از جمله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ! توی یه سری از بازیهای دیگه آنلاین هم همین مشکل بوجود اومده ! مثلا توی بازی وست صفحه بازی لود میشه با سرعت زیاد ولی صفحه نبرد باز نمیشه باید چیز پی ان بزنی !

avator20002000
06-10-2012, 23:44
leatrix letency fix ریختم دوباره یکمی بهتر شد

Gregar
07-10-2012, 12:04
خوب مثل اینکه درست فکر میکردم .

همونطور که گفتم این honor ها تاثیرشون توی قسمت انتخاب چمپ هست . اگه یه مولفه تون زیاد باشه گوشه عکس هیروتون یه علامت میزنه راجع به صفتتون . مثلا اگه teamwork تون خوب باشه اون گوشه یه علامت سبز میاد و روش برین مینویسه که این اقا کار تیمیش خیلی خوبه . باید بگم عالیه .

آمارشو در آوردم !
احمقها زدن دو سه تا پورت رو بستن از جمله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ! توی یه سری از بازیهای دیگه آنلاین هم همین مشکل بوجود اومده ! مثلا توی بازی وست صفحه بازی لود میشه با سرعت زیاد ولی صفحه نبرد باز نمیشه باید چیز پی ان بزنی !

اره دقیقا خودشه . معلوم نیست ایا به خاطر اینترنت ملی بستن یا کارای دیگه میکنن . به هر حال من پارسال که به خود ساپورت LOL ایمیل زدم بعد از کلی بحث و ... گفت که احتمالا پورتهای ما از طرف ISP شما مشکل داره .
دقیقا همچین اتفاقی پارسال افتاد که من به خاطرش LOL رو ترک کردم . اما امسال که باز خوب شده بود دوباره داره بازی در میاره . اگه یه وقت دسترسی ایرانی ها به هر شکلی به این بازی قطع بشه حالا من به کنار ولی اونوقت تکلیف کسایی که حتی پول واقعی پای این بازی دادن چی میشه . کی جواب میده ؟ واقعا ...ـه داریم ؟

با یکی از همین دوستان خارجی که توی بازی بودیم چت میکردیم وقتی بهش گفتم لگ من به خاطر کامپیوترم نیست و به خاطر ISP هست شاخ در اورد که ایا توی این دوره و زمونه همچین لگ و سرعتی هم پیدا میشه ؟
واقعا یه بازی چیه که بخوان پورت ها رو ببندن یا سایتش رو فی..ل..تر کنن . من حتی اکثر اوقات نمیتونم چمپی یا rune ای چیزی بخرم . اصلا باز نمیشه قسمت فروشگاه کلاینت . شانس بیارم بعضی مواقع باز شه . خدا عاقبتمون رو بخیر کنه با این اینترنت ملی اگه بیاد معلوم نیست چی بشه .

DANT3
07-10-2012, 12:09
علی خودتی دیگه ؟ :دی
باوو مشکل مسابقات فکر نکنم باشه ! پس چرا فقط ایرانی ها اینطور میشن ؟
والله از وقتی این ساکس و اینا از کار افتادن اینم اینطور شده ... من که میگم مشکل از داخل ایرانه ![/B][/COLOR]

په نه په اصغرم...:sq_19:
دیدی گفتم از مسابقاته...امروز به گفته این دوستمون با قند شکن رفتم تو بازی لگ نبود بعد قند شکنو dc کردم بازم لگ نبود.
درس از 4oct شروع شد لگ تا 6oct

C0OPeR
07-10-2012, 22:00
من که هنوز لگ دارم !

Gregar
07-10-2012, 22:43
من که هنوز لگ دارم !

اره هنوز لگ هست . همون از اینترنت خودمونه .

Fusi0n
08-10-2012, 00:16
تو این مدت من چندباریم دیدم خارجی لیگ داشتن ولی مطمئن هستم این مسابقات عامل لیگ به هر حال این شرکت انقدر توانش بالا نیست که سرور و پهنای به اندازه میکرو.... داشته باشه :sq_24:
چیز هست البته یک اختلال سراسری یک چند روز هست که به نظر بوجود اومده ........ مشکل تایم اوت هست تو خط اینترنت البته به نظر بعضی شرکت دارن ............:sq_19::sq_6::sq_11:

TR4NC3
08-10-2012, 01:02
اصلا نمیشه پلی کرد ... وسط TeamFight اینطوری میشه کلا اعصاب آدم به **** میره .
این چند روزه من فقط میشینم Spec نگاه بازی بقیه ...
این طوری پیش بره باید Bye LoL داد .

Aria1997
08-10-2012, 14:41
مسخره بازی یعنی چی؟ ریوت به این بزرگی که اینتل اسپانسرشه یهویی بازی نیمه نهایی قطع میکنه؟ اونم درست موقعی که داشت CLG برنده میشد؟
ما و کلی بچه ها ریوت رو تحریم کردیم! به درک اصلا!
اینجارو ببینین

avator20002000
08-10-2012, 16:18
دیروز به خاطر همین ip رو 2 برابر کرده بودن ولی اصلا نمیشد بازی کرد چه برسه ip جم کنه آدم

Gregar
08-10-2012, 18:12
مسخره بازی یعنی چی؟ ریوت به این بزرگی که اینتل اسپانسرشه یهویی بازی نیمه نهایی قطع میکنه؟ اونم درست موقعی که داشت CLG برنده میشد؟
ما و کلی بچه ها ریوت رو تحریم کردیم! به درک اصلا!
اینجارو ببینین

الان چیز مشکوک این عکس چیه اونوقت؟

Aria1997
08-10-2012, 18:31
الان چیز مشکوک این عکس چیه اونوقت؟

خوب نکاه کنین! فیلمشم هست
یارو سرشو برمیگردونه از رو lcd نگاه میکنه سری پینگ میزنه اگه مسابقات رو دیده باشین میدونین اون بالا برای تماشاچیاست نه برای بازیکنا خوب هر دو تیم رو نشون میده!

DANT3
08-10-2012, 20:43
یارو سرشو برمیگردونه از رو lcd نگاه میکنه سری پینگ میزنه اگه مسابقات رو دیده باشین میدونین اون بالا برای تماشاچیاست نه برای بازیکنا خوب هر دو تیم رو نشون میده!

عجب !!!
اونورم از این کارا میکنن:D بگو چرا اینقدر مشکوک TSM یدفه بازی رو باخت....

Gregar
08-10-2012, 22:35

اها . من فکر کردم داره از روی مانیتور بقل دستیش میبینه . یعنی چی این کارا اخه ؟ چرا اون مانیتور بزرگه رو جوری گذاشتن که اینا ببینن . باید یه کم اینا رو عقب تر از مانیتورها بزارن . چه وضعشه . تقلبه محضه که این .

در ضمن با سپاس از نت عزیز هم امروز یه چندتایی لیو خوردم که دیگه برم تا یکی دو روز بن بشم . نذاشتن به لول 30 برسیم بعد نت رو قطع کنن .

Aria1997
08-10-2012, 22:57
عجب !!!
اونورم از این کارا میکنن:D بگو چرا اینقدر مشکوک TSM یدفه بازی رو باخت....
دیدین بازی رو؟ من تعجب میکردم فکر میکردم azubu چقدر حرفه ای هستن
خیلی نامردی بود واقعا!
من از همون اول طرفدار CLG بودم چه EU چه NA
چون قهرمان اروپا هم هستن بعد میام میبینم تو تا بارون زدن دارن میرن بیس رو بترکونن بعد کل شبکه lol بهم میریزه بازی ناتموم تموم میشه
منه بد بخت 3 ساعت نشستم پای هر 3 بازی آخرش اینطوری کرد

C0OPeR
09-10-2012, 22:46
شما چطوری بازی میکنید ؟! من با چیز پی ان هم فقط شبها 12 به بعد میتونم بازی کنم چون توی روز لگ داری شدید ...
اگه توجه کرده باشید سایت های ویدئوی آنلاین هم مشکلدار شده . سایت باز میشه ولی ویدئو ها لود نمیشه . فکر کنم بخاطر همون مسئله فیلم موهن باشه زدن یه سری پورت رو بستن ...

*Necromancer
10-10-2012, 13:31
امروز بدون وی پی ان نتونستم لانچر بازی رو اجرا کنم
نکنه ایران تحریم شده یا لول فیلــر شده باشه؟

Aria1997
10-10-2012, 13:37
شما چطوری بازی میکنید ؟! من با چیز پی ان هم فقط شبها 12 به بعد میتونم بازی کنم چون توی روز لگ داری شدید ...
اگه توجه کرده باشید سایت های ویدئوی آنلاین هم مشکلدار شده . سایت باز میشه ولی ویدئو ها لود نمیشه . فکر کنم بخاطر همون مسئله فیلم موهن باشه زدن یه سری پورت رو بستن ...

این لگ :(
همه مشکل دارن که!
کسی lolئـ Garena رو امتحان کرده؟ پینگش خوبه یا بده؟

C0OPeR
10-10-2012, 15:16
اصلا صحبت گارنا رو نکن ! :دی پینگ بدون چیز پی ان روی 400-500ـه چه برسه بخوای با قند شکن بری توی بازی ...

Kheee
10-10-2012, 15:40
میشه با یه نفر که اکانت داشته باهم رو یک اکانت بازی کرد؟

Fusi0n
10-10-2012, 18:21
این جریان Double IP چی شد چرا نمیدن ؟! :sq_19:

Aria1997
10-10-2012, 18:31
این جریان Double IP چی شد چرا نمیدن ؟! :sq_19:

20 و 21 اکتبر!

Gregar
10-10-2012, 19:36

چیز پی ان که اصلا نگو . چنان قطع و وصل میشه واسه من . پینگش هم که خیلی بالاست . تازه برعکس تو من ساعت 12 شب به یعد به هیچ وجه نمیتونم بازی کنم . لگی میگیره شدید .

جالبه که این لگ عادی نیست . واسه من که اینجوریه . پینگم رو مثلا زده 250 یا حتی 150 . ولی توی بازی که میره اولای بازی خوبه . اما یه کم که میگذره یهو میبینی همه چی ایستاد . یعنی داره رسیو هم میکنه اما بازی اپدیت نمیشه . ولی مثلا میبینی خونت اپدیت میشه . مثلا کنار برجت ایستادی یه دفعه همینجور الکی خونت کم میشه . بعد از کمی که اتفاقات بازی اپدیت میشه میبینی که اصلا مردی . کلا لگ من همینجوری که اصلا قابل بازی نیست . یعنی تاخیر انچنانی ندارم اما قطعی توی بازی زیاد دارم .

Fusi0n
10-10-2012, 21:08
20 و 21 اکتبر!
اره الان تازه دیدم ...واقعا زحمت کشیدن چقدر دیر بردن بعد فقط دوروز !!!!
این پلی اف چی زدن مال مسابقات ............... اخر چی شد ؟!

Aria1997
10-10-2012, 22:28
اره الان تازه دیدم ...واقعا زحمت کشیدن چقدر دیر بردن بعد فقط دوروز !!!!
این پلی اف چی زدن مال مسابقات ............... اخر چی شد ؟!

اون بالاها توضیح دادم
4 تا تیم میرن نیمه نهایی
2 تا که نصفه تموم شد کسی نرفت

ویرایش:

دعا کنین CLG ببره :دی

J A C K S O N
10-10-2012, 23:35
سلام دوستان من به طوره افتضاحی لگ دارم اصلا نمیشه بازی کرد ایا تحریم شده یا اینکه سرور ها فیلتر شدن !×

erfan_
10-10-2012, 23:55
چیز پی ان که اصلا نگو . چنان قطع و وصل میشه واسه من . پینگش هم که خیلی بالاست . تازه برعکس تو من ساعت 12 شب به یعد به هیچ وجه نمیتونم بازی کنم . لگی میگیره شدید .

جالبه که این لگ عادی نیست . واسه من که اینجوریه . پینگم رو مثلا زده 250 یا حتی 150 . ولی توی بازی که میره اولای بازی خوبه . اما یه کم که میگذره یهو میبینی همه چی ایستاد . یعنی داره رسیو هم میکنه اما بازی اپدیت نمیشه . ولی مثلا میبینی خونت اپدیت میشه . مثلا کنار برجت ایستادی یه دفعه همینجور الکی خونت کم میشه . بعد از کمی که اتفاقات بازی اپدیت میشه میبینی که اصلا مردی . کلا لگ من همینجوری که اصلا قابل بازی نیست . یعنی تاخیر انچنانی ندارم اما قطعی توی بازی زیاد دارم .

دقیقا منم همین مشکلو دارم,پینگم خوبه ولی همینجوری که شما گفتی همه چیز وای میسته و یوهو میبینم که مردم!
از کجا باید بفهمیم که مشکل از کجاست؟

C0OPeR
10-10-2012, 23:56
سلام دوستان من به طوره افتضاحی لگ دارم اصلا نمیشه بازی کرد ایا تحریم شده یا اینکه سرور ها فیلتر شدن !×
توضیح کامل :دی

دقیقاً همینطوره . من مطمئنم مشکل از سمت سرورهای بازی نیستش چون توی چندتا بازی دیگه هم اینجور مشکلات بوجود اومده که یقین دارم مشکل داخلی هستش

erfan_
10-10-2012, 23:59
یبار دیگه ام من این مشکلو پیدا کرده بودم,تو Ps3 که میخواستیم Gta iv رو آنلاین بازی کنیم تو بازی میرفت ولی یهو ایرانیارو مینداخت بیرون,یکی از بچه ها که پیگیری کرد و از پشتیبانی راکستار پرسید بهش گفتن از سمت شما یجورایی سرورای مارو فیلتر کردن(مطمئن نیستم ولی یه چیزی تو همین مایه ها بود) به نظرتون Lol ام اینجوری شده؟

J A C K S O N
11-10-2012, 00:05
یبار دیگه ام من این مشکلو پیدا کرده بودم,تو Ps3 که میخواستیم Gta iv رو آنلاین بازی کنیم تو بازی میرفت ولی یهو ایرانیارو مینداخت بیرون,یکی از بچه ها که پیگیری کرد و از پشتیبانی راکستار پرسید بهش گفتن از سمت شما یجورایی سرورای مارو فیلتر کردن(مطمئن نیستم ولی یه چیزی تو همین مایه ها بود) به نظرتون Lol ام اینجوری شده؟

فک کنم سرور های LoL هم فیلتر شده چون اگه مشکل از خود شرکت ها بود تا الان درست میشد چون اینطوری سابقه نداشته:sq_6:

Kheee
11-10-2012, 08:14

TR4NC3
11-10-2012, 10:35

آره ... ولی همزمان نمیشه .

×××

یه نفر بهشون ایمیل بده مشکل رو در میون بذاره ..

J A C K S O N
11-10-2012, 12:18
سلام ترانس شما هم مشکل لگ دارید ؟:sq_13:

Gregar
11-10-2012, 13:28
آره ... ولی همزمان نمیشه .

×××

یه نفر بهشون ایمیل بده مشکل رو در میون بذاره ..

فایده نداره من پارسال و چند وقت پیش هم ایمیل زدم و همونطور که اشاره کردن بچه ها اونا هم گفتن که مشکل از سمت کشور ماست . یه چند تا پورت و ای پی شون رو داد و یه سایت هم معرفی کرده بود که توی این سایت پورتهای ما رو چک کنین که بازه یا بسته است . دیدم اره یه چندتاییش بسته بود . و بعد به یارو گفتم گفت از دستشون کاری ساخته نیست و مشکل از طرف خود ماست .

J A C K S O N
11-10-2012, 17:26
دوستان من به VPN متصل شدم لگ خیلی کمتر شد

avator20002000
11-10-2012, 20:29
من بازی میمیرم هم مشکلیه باید dc شم باز log کنم وگرنه بعد 0 ثانیه هم ظاهر نمی شم
اینجا تست می گیره:

TR4NC3
12-10-2012, 11:58
من مشکل لگم خوب شده ... بدون Vpn و اینا میشه پلی کرد ...

Kheee
12-10-2012, 12:45
من تا 12 اکتبر بن هستم مگه امروز 12 اکتبر نیست؟ پس باید در بیام از بن دیگه

Aria1997
12-10-2012, 13:20
من تا 12 اکتبر بن هستم مگه امروز 12 اکتبر نیست؟ پس باید در بیام از بن دیگه

خب ساعتشم هست! صبر کن شاید تا ساعت 11 شب بن باشی کسی چمیدونه :D

Kheee
12-10-2012, 13:41
اون روز حدودای 7 بود بن شدم:sq_17:

TR4NC3
12-10-2012, 15:37
آقا ما 31 rp از اینا خواستیم ... میگه یه ذره خودشیرینی کن تا بدیم بهت :دی

[*=left]Hello Tr4nc3,
We don't normally give out RP, but because it is such a small amount I might be able to make an exception. If you send me a picture of something League of Legends related, that you have drawn yourself or a poemS, I will happily place the RP into your account. :)
This will be a one time exception, so please make sure the total is correct.
Please provide me with the following information so there is no confusion on which account this RP will be going to:
- Your account name (what you log-in with),
- Your summoner name (what other people see on PVP.net),
- Which platform you play on (NA, EU West or EU Nordic & East)
Looking forward to hearing from you soon!
Warmest Regards,
Helios Claytuz
Riot Games Player Support Specialist

یه شعری عکسی چیزی بدین بدم بهشون :دی

ali722
12-10-2012, 15:58
من می خوام یه هیرو بخرم 6300 تا باشه و به جز darius و talon و ezreal و riven و xerath باشه ( این ها رو دارم ) یه چیزی می خوام که هم سفت باشه و هم خیلی dps بده mage هم نباشه و خوب هم بشه ks باهاش گرفت:sq_2: من این چند هیرو زیر رو دیدم به نظز شما کدوم خوبتر هست و یا اصلا چی پیشنهاد می کنید ؟

1. fiora
2.wukong
3.draven
4.varus
5.vayne
6.dinna
7.renger
8.renekton
و ضمنا نظرتون رو در مورد 3 نفر اول بگید که تو اولویت هستن :31:

Kheee
12-10-2012, 16:20
درود یک نفر میاد باهم روی یک اکانت بازی کنیم من تازه شروع کردم قبلا هم در بازی دوتا به 4 یا 5 تا هیرو تسلط داشتم lvl8هم هستم

Aria1997
12-10-2012, 16:21
100% Wukong
یعنی این میمون دهنی از ما سرویس میکنه هرگیم!
مخصوصا ultـش ! یعنی بیوفتی توش کارت تموم ولت نمیکنه این غیب شدنش هم همش رو اعصابه
این نظر من بود

ali722
12-10-2012, 17:18
فکر نکم وکنگ به پای fiora برسه تمام حرفهای ها اول fiora رو گرفتم من بیشتر دنبال یه توضیح خوب از افرادی که با اینها بازی کردن هستم ولی به هر حال ممنون

avator20002000
12-10-2012, 18:31
من می خوام یه هیرو بخرم 6300 تا باشه و به جز darius و talon و ezreal و riven و xerath باشه ( این ها رو دارم ) یه چیزی می خوام که هم سفت باشه و هم خیلی dps بده mage هم نباشه و خوب هم بشه ks باهاش گرفت:sq_2: من این چند هیرو زیر رو دیدم به نظز شما کدوم خوبتر هست و یا اصلا چی پیشنهاد می کنید ؟

1. fiora
2.wukong
3.draven
4.varus
5.vayne
6.dinna
7.renger
8.renekton
و ضمنا نظرتون رو در مورد 3 نفر اول بگید که تو اولویت هستن :31:

اگه offtank یا همون fighter می خوای بالا باشه لاینت.از اینایی که گفتی wukung ولی اگه بتونی با renger درست بازی کنی از wukong هم بهتره تو solo وگرنه teamfight wukung بهتره.

ali722
12-10-2012, 18:37
یعنی بین اینها wukong رو بگیرم و بی خیال fiora بشم ؟ :41: توی 2 یا 3 بازی fiora خیلی kill میگرفت و خیلی هم سفت شده بود

avator20002000
12-10-2012, 19:04
یعنی بین اینها wukong رو بگیرم و بی خیال fiora بشم ؟ :41: توی 2 یا 3 بازی fiora خیلی kill میگرفت و خیلی هم سفت شده بود

بعضی هیروها حتما باید feed بشن که بتونن خوب بازی کنن مثل نمونش akali
fiora هم همین وضعیت رو داره من جات باشم چند وقت با هر کدومش وقتی Free بازی می کنم الکی نگیری پشیمون بشی .
video proplayer picks wukong هم میدیدی جالب بودش.

Aria1997
12-10-2012, 19:42
فیورا نه stun داره نه slow!
خوبم نمیتونه در بره یعنی اگه flash نداشته باشی مردی!
این بدیاش بود خوبیاش خیلی زیاده نمیدونم :دی
ولی من خیلی دوست دارم wukong رو بگیرم پولم برسه حتما

avator20002000
12-10-2012, 20:02
اولین خوبی ult اش هست که نخوری پاته بخوری هم باز پاته!:sq_13:
irelia,jayce هم خوبه اگه باز بالا بری انعطاف پذیری خوبی هم دارن جلوی همه هیروها تقریبا.بعد این دوتا هم yorik

Fusi0n
12-10-2012, 20:21
fiora اون Duelist خوبیش اینکه با وارد کردن زربه خون پور میکنه .......... تقریبا مثل life
به نظرم Shyvana به لیست اضافه کن چون نه مانا میخواد هم تانک اف خوبی هم دمج بالا HP لول 18 با ایتم خاص میشه تا 5000 بورد
قدرتی اخر همه مجیک دمیج رو حالت ULT دراگون میشه که اگر تیم حریف جم باشه بزنی اون وسط حسابی AP وارد کردی قدرتی بقیه رو حالت دراگون چند برابر میشه
من خودم بیشترین کیل گرفتم با همین بود چون ادم از هر نظر مطمئن که کم نمیاره
یه مورد داره Attack speed تقریبا اینم بالا .......

ali722
12-10-2012, 20:32
هیرو draven و le sin و virus و vanye چطور هست ؟ کسی باهاش بازی کرده؟

ali722
12-10-2012, 20:37
leona و jayceچطور؟!

avator20002000
12-10-2012, 20:43
هیرو draven و le sin و virus و vanye چطور هست ؟ کسی باهاش بازی کرده؟

leona چطور؟!
به نظرم اول باید مشخص کنی چه لاینی یا چه نقشی می خوای بازی کنی بشه کمکت کرد بهتر.
leona sup/tank هست برای پایین باید sup کنی.leesin یا باید بری jingle یا top تو بعضی شرایط.draven,varus ,vayne هم carry dps هستن که پایین میرن .بعدش هر کدوم با یه sup .می تونن combo بهتری داشته باشن مثلا vayne+nunu عالیه!
راستی ezrael اگه نخریدی دست نگه دار می خواد بعد مسابقات nerf بشه

ali722
12-10-2012, 21:44
من کلا بازی draven و wukong رو دیدم و بیشتر از این دست هیرو ها میخوام که mlee fighter باشند حالا بین این دو تا که هر کدوم هم فرار خوب دارن هم attack بالا کدو بگیرم ؟

کلا یه هیرو تو مایه های darius و Riven که هم خوب بزنه هم فرار خوبی داشته باشه چی معرفی می کنید؟

avator20002000
12-10-2012, 23:19
من کلا بازی draven و wukong رو دیدم و بیشتر از این دست هیرو ها میخوام که mlee fighter باشند حالا بین این دو تا که هر کدوم هم فرار خوب دارن هم attack بالا کدو بگیرم ؟

کلا یه هیرو تو مایه های darius و Riven که هم خوب بزنه هم فرار خوبی داشته باشه چی معرفی می کنید؟
wukong عالیه ولی jayce,rengar,olaf اینا هم می زنن هم فرار می کنن.
jayce برای counter کردن darius خیلی خوبه.شوتش می کنی عقب ult نکنه
اگه بین اون دوتا موندی 100 درصد wukong رو بگیر هم خوب dmg داره هم فرار gank خوب هم ult عالی برای teamfight

Gregar
13-10-2012, 02:16

یعنی فقط ووکونگ و بس . شاید من از بقیه هیروها بیشتر جلوی این بازی کردم . نمیدونم چرا ولی امار که گرفتم دیدم خیلی جلوی من توی top ظاهر میشه و بدجور solo top میکنه نامرد . مهمترینش هم همون فرارش هست که کلا ممکنه مانات رو تموم کنه و هیچ کارش نشه . وای که این و لی بلنک با هم اگه قاطی بشن چی میشن (البته تا حالا ندیدم ولی فکر میکنم اصلا نمیرن توی لاین)

avator20002000
14-10-2012, 03:24
باز امروز lag داشتم ولی timeout اش بیشتر از قبل شده بود

Gregar
14-10-2012, 12:27
باز امروز lag داشتم ولی timeout اش بیشتر از قبل شده بود

شما هنوز میتونین برین توی بازی ؟ این عوضی ها یا مارو مسخره کردن با خودشونو

همه چی عالی. لاگین سریع و .. . چمپ رو انتخاب میکنی . لاک میکنی و میره توی بازی . قبل لودینگ که باید میگه نمیتونه به سرور کانکت بشه . هزار بار هم ریکانکت میکنم اما نمیشه که نمیشه . یعنی ممکنه کلا دیگه بسته شده باشه ؟

Ehsan Fire
14-10-2012, 12:49
یه چیزی در مورد این چمپای که این دو صفحه بحث شد بگم...کلا اگه بخوایم از نظر ت و ری بحث کنیم...به نظر ووکونگ از همه بهتر میاد...Huge aoe disable-Stealth-Gap closer-Armor reduction ability-high stats-High early dmg-...اینطوری بخوایم حساب کنیم wou جز بهترین چمپ هاست...ولی در عمل میبینیم چون اکثرا با وو خوب بازی نمیکنن...فیورا بیشتر جواب میده توی بازی...ولی در کل نظر من ووکونگ هست...اصن وو قابل مقایسه با هیچ چمپی نیست به نظر من:)

avator20002000
14-10-2012, 13:08
شما هنوز میتونین برین توی بازی ؟ این عوضی ها یا مارو مسخره کردن با خودشونو

همه چی عالی. لاگین سریع و .. . چمپ رو انتخاب میکنی . لاک میکنی و میره توی بازی . قبل لودینگ که باید میگه نمیتونه به سرور کانکت بشه . هزار بار هم ریکانکت میکنم اما نمیشه که نمیشه . یعنی ممکنه کلا دیگه بسته شده باشه ؟

من میره تو بازی بعد دو سه دقیقه قبلا اینجوری بود هیچی تکون نمی خورد یهو می دیدم مردم.الان غیر از این attempting to reconnect می ده وصل نمی شه

Kheee
14-10-2012, 15:38
برای من خوبه شبا فقط یکم اذیت میکنه وگرنه ظهرها عالیه

Gregar
14-10-2012, 22:00
پس فکر کنم یه جورایی بین ISP هم فرق داشته باشه . این مخابرات که بسته همشو .

avator20002000
15-10-2012, 02:47
ولی امروز برای من خوب بود
تا مدت محدود!: