PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

R.I.P
19-11-2014, 06:52
***Delete***

pancha73
19-11-2014, 12:42
29 nov تا 2 dec که وسط هفته میشه میخوان double ip بدن :n23: شانس والا(البته کلی از اسکین ها off میخوره)، به کسایی هم که در طول سیزن 4 ban یا chat restrict نشدن هفته آینده 4 تا ip boost میدن

kamron_devil
19-11-2014, 15:37
فکر کنم بعد جایزه ها همه ریختن رنک بازی کنن من که یادم نمیاد آخرین بار کی بردم فقط میدونم که دارم همینجوری انفجاری میام پایین.
کیریست میشه سر سال؟؟؟

معمولا اخر های فصل رنک بالایی ها با رنک پایینی ها بازی می کنند :):n18:

Fiddle
20-11-2014, 05:39
آپدیت جدید اومده!
step 1 : 130 mb
step 2 : 80 mb
همه چیز عوض شده!!
---------------------------------------------
از kalista خوشم اومد!:n02: باحاله
----------------------------------------------------
omg
kalista با fiddle ...
الان دیدم فیدل التی کرد بعد کالیستا پرتش کرد سمت اونا همه استان شدن :n04::n12: و تا لحظه ی مرگ استان ماندن :n14::n19: بدبختا!
آقا هرچه سریع تر یه adc باز بیاد kalista یاد بگیره لازمش دارم!!:31:
---------------------------------------------------
الان فهمیدم که اگه کاتا التی کنه بعد کالیستا هم اونو التی کنه دیگه التی ـه کاتا کنسل نمیشه... bg

s-arash
20-11-2014, 07:13
4.20 = 420 patch
blaze it

GL & HF
20-11-2014, 07:28
برا من که آپدیت نیومده !!:n04: دوستان میشه یکی بگه وقتی بخواییم آپدیت رو از دوستی یا گیم نت تهیه کنیم باید دقیقا کدوم قسمت از پوشه لول رو کپی فلش کنیم؟ ممنون:n16:

GL & HF
20-11-2014, 08:28
تاثیر گذارترین روله بازی (jungle) رو کلا تغیر دادن خیلی خوب شده الان به جرات میشه گفت 80% گنک ها موفق میشه تغیرات تورنتها هم خیلی خوب شده تورنت آخر غولی هست واسه خودش . Bye backdoor Yi & Udyr
تو این پچ موفقترین چمپایه جنگل رو زدن نرف کردن:n08: تغیرات رو نمیشه رو کلمه جا داد ریتو ترکونده 300mb step 1

kamron_devil
20-11-2014, 14:04
بعد برداشت نکنی از حرفم
ولی تورنت برای دانلود اینها هستش
اینها تورت هستند :)
یا مثل من که teempo میگم شاید میگی :)

pharm
21-11-2014, 00:44
آپدیت جدید اومده!
step 1 : 130 mb
step 2 : 80 mb
همه چیز عوض شده!!
---------------------------------------------
از kalista خوشم اومد!:n02: باحاله
----------------------------------------------------
omg
kalista با fiddle ...
الان دیدم فیدل التی کرد بعد کالیستا پرتش کرد سمت اونا همه استان شدن :n04::n12: و تا لحظه ی مرگ استان ماندن :n14::n19: بدبختا!
آقا هرچه سریع تر یه adc باز بیاد kalista یاد بگیره لازمش دارم!!:31:
---------------------------------------------------
الان فهمیدم که اگه کاتا التی کنه بعد کالیستا هم اونو التی کنه دیگه التی ـه کاتا کنسل نمیشه... bg

leona هم از فیدل باحال تره پرت کنی کلا یه بازی باخته رو نتیجشو عوض میکنه
راستی ایتم های ساپورت ها هم عالی شده بازی داره از حالت static در میاد و اگه منظورمو بفهمید داره dynamic میشه

Amin MuskeT
21-11-2014, 08:35
سلام خدمت شما دوستان عزیز خسته نباشید.
من یه اکانت دارم که اون رو به فروش میگذارم با این قیمت که میدم هیجا پیدا نمیکنید....

دارای 41 عدد هیرو میباشد.
2.حدود 21 عدد اسکین داره که همشون 975 تایی یا 1350 تایی هستند (یعنی قیمت هر کدومشون 975 آر پی یا 1350 آر پی هستش) عبارت اند از :
دو عدد اسکین از داریوس ، دو عدد اسکین از لی سین ، ژین ژایو 2 تا اسکین ، گنگ پلنک Gp دو 2 تا اسکین ، برند 1 اسکین ، زد 1 اسکین ، تالون 1 اسکین ، الاف 1 اسکین ، هکاریم 1 اسکین ، کازیکس 1 اسکین ، یاسو 1 اسکین ، وولیبیر 1 اسکین ، جکس 1 اسکین ، جاروان 1 اسکین ، 1 اسکین از شن ، 1 اسکین از ترین ، 1 اسکین از پانتئون . خداییش اسکین های قشنگی هستند و از این اسکین ها 260 تایی نیستند. 3=حدود 343 تا وین نرمال داره .
4. چند تا آیکون داره که بد نیستند.
5. دو تا رون پیج بیشتر نداره ولی 3 تا شیت کامل واسه اف تانک و ap و ad داره که میتونید با IP های موجود داخل اکانت یه رون پیج دیگه هم بخرید.
6. 6000 تا آی پی داره و آر پی 70 تا بیشتر نداره. قیمت:200هزار تومان((مفت.مفت)) اسم اکانت:amin2828 برای خرید ایمیل بزنید:thebladenvm@gmail.com
و یا با اکانت یاهو در ارتباط باشید:jengirkiiler@yahoo.com
یا به شماره:09356031157زنگ بزنید. ... از این بهتر خدایی ‍بیدا نمیشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان عزیز آخرین قیمت 180هزار تومان است.

Fiddle
21-11-2014, 08:58
Normal Blind pick...

sauronn
21-11-2014, 13:20
عجب روزی امروز هرچی نوبه ریخته تو رنک:4:

kamron_devil
21-11-2014, 13:32
اقا ایشون تو چلنجر های دنیا اول هستند و کلا 2 تا رونه داره
حالا هی بهونه بیایید

ghmr1368
21-11-2014, 13:52
سلام دوستان واسه من رو 32% گیر کرده نوشته
updating interface 152 applied patch
واسه شما هم اینطوری بود؟ 4 ساعتیه اینطوریه بزارم بمونه؟ ببندم ؟
لطفا راهنمایی کنید
البته این شماره ها الان شده 152 از یک شروع کرد رسید 152 ولی 32% تکون نمیخوره:n23:

T.Eftekhari
21-11-2014, 15:54
سلام خدمت شما دوستان عزیز خسته نباشید.
من یه اکانت دارم که اون رو به فروش میگذارم با این قیمت که میدم هیجا پیدا نمیکنید....

دارای 41 عدد هیرو میباشد.
2.حدود 21 عدد اسکین داره که همشون 975 تایی یا 1350 تایی هستند (یعنی قیمت هر کدومشون 975 آر پی یا 1350 آر پی هستش) عبارت اند از :
دو عدد اسکین از داریوس ، دو عدد اسکین از لی سین ، ژین ژایو 2 تا اسکین ، گنگ پلنک Gp دو 2 تا اسکین ، برند 1 اسکین ، زد 1 اسکین ، تالون 1 اسکین ، الاف 1 اسکین ، هکاریم 1 اسکین ، کازیکس 1 اسکین ، یاسو 1 اسکین ، وولیبیر 1 اسکین ، جکس 1 اسکین ، جاروان 1 اسکین ، 1 اسکین از شن ، 1 اسکین از ترین ، 1 اسکین از پانتئون . خداییش اسکین های قشنگی هستند و از این اسکین ها 260 تایی نیستند. 3=حدود 343 تا وین نرمال داره .
4. چند تا آیکون داره که بد نیستند.
5. دو تا رون پیج بیشتر نداره ولی 3 تا شیت کامل واسه اف تانک و ap و ad داره که میتونید با IP های موجود داخل اکانت یه رون پیج دیگه هم بخرید.
6. 6000 تا آی پی داره و آر پی 70 تا بیشتر نداره. قیمت:200هزار تومان((مفت.مفت)) اسم اکانت:amin2828 برای خرید ایمیل بزنید:thebladenvm@gmail.com
و یا با اکانت یاهو در ارتباط باشید:jengirkiiler@yahoo.com
یا به شماره:09356031157زنگ بزنید. ... از این بهتر خدایی ‍بیدا نمیشه.

دوستان عزیز آخرین قیمت 180هزار تومان است.

با این حرفای که زدی احتمالا وضع مالی ت خوبه دیگه واسه چی می خوای بفروشی :|

MehdiT8
21-11-2014, 16:58
نظرتون چیه واس لول بازای ایران تو کلش اف کلنز ی کلن بزنیم ؟‌

:n02:

:n08:

Fiddle
21-11-2014, 19:42
اون الیکسیر ـه که بزرگ میکنه چه باحاله!
-----------------------------------------------------
تانک ها تانک تر شدن آیتم جدیدا...

kamron_devil
21-11-2014, 22:44
بابا گراوس یا وین مثلا یک جامپ میزنن و میرن عقب یا جاخالی میدن
این هیرو جدید پشت هم جامپ میزنه. یعنی فزض کن بخوای دنبالش کنی تو رو اتک می کنه میپره عقب. بعد مثل نیداری که نیزه هم پرت می کنه
می تونه یار خودش رو هم تو خشتکت آدم بندازه
نرفش کنید بابا

msgcpp
22-11-2014, 00:48
به یارو میگم تو خوش شانسی پینگ من 178 هستش. بعد از بازی میگه تو فلیم بودی :O

منظورت اینه که 178 زیاده؟
من هر وقت به پینگ 200 میرسم کلاهمو میندازم هوا
معمولا با 300 بازی میکنم، تا 370 هم میره.

alone_son
22-11-2014, 02:19
متاسفانه این روز ها شاهد تهمت زدن بعضی اشخاص به یکی از isp های خوب کشورمون یعنی صبا نت هستیم نمیدونم این تهمت ها چه جنبه ای داره یا چه سودی
میخواهند از این کار ببرند شاید برای فروش بیشتر خودشان است شاید جنبه سیاسی دارد
اما میخواهم اینا بگم به دوستان که صبا نت یکی از بهترین isp های کشور است که همواره حامی گیمر های عزیز بوده و با دادن پروفایل اختصاصی سعی کرده تا
پینگ مناسبی برای گیمر های عزیز فراهم کنه ، همچنین با قیمت مناسب سعی در راضی نگاه داشتن مشترکین خود کرده
عکس زیر گویای زحمت های فراوان کارکنان عزیز صبا نت است واقعا جا داره ازشون تشکر کنیم دقت کنید در هنگام دانلود پینگ چنده...

فقط یه خواهش دارم اونم اینه که دیگه دست از دروغ گفتن و تهمت زدن به این شرکت بزرگ بردارید
این دوستان با این تلاش های فراوان سزاوار تشویق و تمجید هستند نه دروغ و سیاست بازی

AloneSoN از واحد پشتیبانی شرکت رایوت
22 نوامر 2014

Fiddle
22-11-2014, 15:03
مخابرات OP !

البته فقط ظهر ها و صبح ها اینجوریه! شبا و بعد از ظهر ها پر تایم اوته :n22:

kamron_devil
22-11-2014, 15:14
منظورت اینه که 178 زیاده؟
من هر وقت به پینگ 200 میرسم کلاهمو میندازم هوا
معمولا با 300 بازی میکنم، تا 370 هم میره.

نه من خودم تو آمریکا با 400 بازی میکردم. فق داشتم به این خارجیه میگفتم شاخ نشه

متاسفانه این روز ها شاهد تهمت زدن بعضی اشخاص به یکی از isp های خوب کشورمون یعنی صبا نت هستیم نمیدونم این تهمت ها چه جنبه ای داره یا چه سودی
میخواهند از این کار ببرند شاید برای فروش بیشتر خودشان است شاید جنبه سیاسی دارد
اما میخواهم اینا بگم به دوستان که صبا نت یکی از بهترین isp های کشور است که همواره حامی گیمر های عزیز بوده و با دادن پروفایل اختصاصی سعی کرده تا
پینگ مناسبی برای گیمر های عزیز فراهم کنه ، همچنین با قیمت مناسب سعی در راضی نگاه داشتن مشترکین خود کرده
عکس زیر گویای زحمت های فراوان کارکنان عزیز صبا نت است واقعا جا داره ازشون تشکر کنیم دقت کنید در هنگام دانلود پینگ چنده...

Click here to view the small image.

فقط یه خواهش دارم اونم اینه که دیگه دست از دروغ گفتن و تهمت زدن به این شرکت بزرگ بردارید
این دوستان با این تلاش های فراوان سزاوار تشویق و تمجید هستند نه دروغ و سیاست بازی

AloneSoN از واحد پشتیبانی شرکت رایوت
22 نوامر 2014

متصفانه اولا با ص هستش و اینطوری نوشته میشه دوست عزیز
دوما شما فکر کنم خودت یا تو صبا نت کار می کنی یا بهت مجانی میدن. تهمت فلان چیه چیه
جمعش کن. مدرک گزاشتم.
دروغ کدومه. همین الان پینگ میگیرم آپ می کنم.

kamron_devil
22-11-2014, 15:20
خدا که اون بالا نشسته شاهده که من خودم 7 8 سال بیشتر اینترنت از صبادز میگیرم و خیلی موقع ها پینگ بالا میره یا مثلا سرعت پایین هستش یا قطعی دارند . بهشون زنگ هم بزنی درست جواب نمیدن. الکی میگن شماره بده میفرستن دنبال نخود سیاه
دوما من اگر از جای دیگه میگرفتم میومدم می گفتم مثلا برید از فلانی بگیرید. من دارم پول میدم آشغال میگیرم. به خاطر منطقمون هم مجبورم از این صبادز بگیرم. ولی اینها نباید سو استفاده کنند
تهمت. :n08: خندیدیم
این هم حتما فتوشاپه نه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kamron_devil
22-11-2014, 15:36
من نمیدونم این اقا کیه دروغ میگه که صبانت بده
متاسفانه ( به املای دوستمون ) باید اصلا بن بشن آقایون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kamron_devil
22-11-2014, 15:38
من تو آمریکا بازی می کردم پینگ 280 300 350 400 بود
و تو اروپا 100 بود
الان تو اروپا 312 هستش گاهی هم بیشتر. احتمالا تو امریکا میشه 500
که میگه صبا دز هستش. تهمت هستش. کی هستش این مرتد

alone_son
22-11-2014, 15:52
من تو آمریکا بازی می کردم پینگ 280 300 350 400 بود
و تو اروپا 100 بود
الان تو اروپا 312 هستش گاهی هم بیشتر. احتمالا تو امریکا میشه 500
که میگه صبا دز هستش. تهمت هستش. کی هستش این مرتد
بله این همون صبا نت هستش که پینگ شما 100 بوده حالا isp که تغییر نکرده ولی شاید مشکل از مودم شما یا نویز هستش به هر حال ما صبا نت را پینگ کردیم و هیچ مشکلی نبود مدرک هم که گذاشتم

متاسفانه ( به املای دوستمون ) باید اصلا بن بشن آقایون
دوست عزیز معلومه که زبان مادری شما پارسی نیست و خیلی کم از پارسی استفاده میکنید نمی خواهم وارد بحث نژاد بشم ولی شما هم سعی کن قبل از گفتن
چیزی که از آن 100% مطمئن نیستی یه جستو جویی توی اینترنت داشته باشی
اینم یه دیکشنری پارسی به پارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امیدوارم پارسی صحبت کردنتون را بهبود ببخشه

MehdiT8
22-11-2014, 16:15
بچه های 1 سوال !‌ من الان سرعتمو با IDM تست کردم 45 kbps بود ولی تو آپدیت لول از 20 بیشتر نمیره ‍! مشکل از چیه ؟‌بقیه هم این مشکل رو دارن ؟

MehdiT8
22-11-2014, 16:17
(متاسفانه) درسته برادر من نه متاصفانه:n02:

Kazemi22_Q
22-11-2014, 16:26
امروز بعد از یه هفته گشتن تو نت بالاخره تونستم یه چیز درست پیدا کنم . این -- امروز مال یه سایت خارجی که نوشته این لینک -- شده به مناسبت هالووین هستش ولی riot هیچوقت اون رو پخش نکرده اما این دوستان مثل اینکه تونستن این لینک رو -- بکنن .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]( توجه : لینک این -- بعد از هر بچ عوض میشه این لینک مربوط به پچ 4.20 هست و بعد از اون لینک آپدیت میشه )

برای اینکار اول به این لینک برید بعد یک اکانت بسازید و بعد log in کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]( دقت کنید این لینک -- شده هستش و اگر شما با لینک های دیگه ثبت نام کنید این -- کار نمیکنه )
در قسمت اسم summoner یک اسمی رو انتخاب کنید که با TIZ شروع شه ( فرقی نداره حروف کوچک باشه یا بزرگ ) حتما" باید با TIZ شروع شه. مثلا : TIZkar یا TIZboom

بعد توی قسمت انتخاب آواتار ، عکس درخـــت رو انتخاب کنید ( اینم عکسش :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
بعد سطح بازیتون رو هم روی Beginner قرار بدید و وارد بازی بشید و لول اکانتتون رو به 10 برسونید
وقتی که به 10 رسیدید سیستم بطور Random ( تصادفی ) بهتون IP و RP میده . این عکس اکانت منه :

البته این روش کاملا" تست شدس و من خودم دو تا از اکانت از این روش ساختم و جواب داده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما میتونید برای اینکه سریع تر 10 بشید از قسمت Store ، بخش Boosts ، یک XP Boost بخرید که خیلی سریع 10 بشید

پولاتونو واس این خارجی ها خرج کنین و بشینین حال کنین !

MehdiT8
22-11-2014, 16:29
امروز بعد از یه هفته گشتن تو نت بالاخره تونستم یه چیز درست پیدا کنم . این -- امروز مال یه سایت خارجی که نوشته این لینک -- شده به مناسبت هالووین هستش ولی riot هیچوقت اون رو پخش نکرده اما این دوستان مثل اینکه تونستن این لینک رو -- بکنن .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]( توجه : لینک این -- بعد از هر بچ عوض میشه این لینک مربوط به پچ 4.20 هست و بعد از اون لینک آپدیت میشه )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]( دقت کنید این لینک -- شده هستش و اگر شما با لینک های دیگه ثبت نام کنید این -- کار نمیکنه )
در قسمت اسم summoner یک اسمی رو انتخاب کنید که با TIZ شروع شه ( فرقی نداره حروف کوچک باشه یا بزرگ ) حتما" باید با TIZ شروع شه. مثلا : TIZkar یا TIZboom

بعد توی قسمت انتخاب آواتار ، عکس درخـــت رو انتخاب کنید ( اینم عکسش :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )
بعد سطح بازیتون رو هم روی Beginner قرار بدید و وارد بازی بشید و لول اکانتتون رو به 10 برسونید
وقتی که به 10 رسیدید سیستم بطور Random ( تصادفی ) بهتون IP و RP میده . این عکس اکانت منه :

البته این روش کاملا" تست شدس و من خودم دو تا از اکانت از این روش ساختم و جواب داده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما میتونید برای اینکه سریع تر 10 بشید از قسمت Store ، بخش Boosts ، یک XP Boost بخرید که خیلی سریع 10 بشید

واقعیه ؟ :n19::n04:

Georges St-Pierre
22-11-2014, 16:39
چرا این همه چرت و پرت و دروغ میگی ؟ بجا این کارا خودت بشین لول 10 کن ...
تا حالا فکرشو کردی اگه یه نفر بعد از این همه زحمت لول 10 کرد و دید Rp نمیده چه چیزایی نثار خودت و خواهر مادرت میکنه ؟ عایا ارزشش رو داره ؟
برو توبه کن ... :n27:

kamron_devil
22-11-2014, 16:45
بله این همون صبا نت هستش که پینگ شما 100 بوده حالا isp که تغییر نکرده ولی شاید مشکل از مودم شما یا نویز هستش به هر حال ما صبا نت را پینگ کردیم و هیچ مشکلی نبود مدرک هم که گذاشتم

نه عزیزم نویز نیست. بعضی موقع ها هم درست میشه. ولی معمولا خرابه. گردن نویز ننداز

دوست عزیز معلومه که زبان مادری شما پارسی نیست و خیلی کم از پارسی استفاده میکنید نمی خواهم وارد بحث نژاد بشم ولی شما هم سعی کن قبل از گفتن
اینم یه دیکشنری پارسی به پارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امیدوارم پارسی صحبت کردنتون را بهبود ببخشه

اتفاقا زبان بنده پارسی هستش ولی املام همیشه از مدرسه ضعیف بود. من تو نت سرچ کردم دیدم اینطوری نوشتن شکم بر طرف شد.پس تو نت هم اشتباه نوشته بودن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=%D9%85%D8%AA%D8%B5%D9%81%D8%A7%D9%86 %D9%87

Kazemi22_Q
22-11-2014, 17:01
چرا این همه چرت و پرت و دروغ میگی ؟ بجا این کارا خودت بشین لول 10 کن ...
تا حالا فکرشو کردی اگه یه نفر بعد از این همه زحمت لول 10 کرد و دید Rp نمیده چه چیزایی نثار خودت و خواهر مادرت میکنه ؟ عایا ارزشش رو داره ؟
برو توبه کن ... :n27:

اقای محترم چرا توهین میکنی ؟‌برو تست کن اگه جواب نگرفتی بعد اینجا پست بده

R.I.P
22-11-2014, 17:29
اتفاقا زبان بنده پارسی هستش ولی املام همیشه از مدرسه ضعیف بود. من تو نت سرچ کردم دیدم اینطوری نوشتن شکم بر طرف شد.پس تو نت هم اشتباه نوشته بودن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=%D9%85%D8%AA%D8%B5%D9%81%D8%A7%D9%86 %D9%87

درستش Moteassefane است. : )

mey123
22-11-2014, 17:29

:n02:

Crawling In MySkin
22-11-2014, 18:10
احتمالا شما هم شخصی هستی با پوست تیره لهجه ی فوق العاده توذوق زن و سنی بین 12-16 و ریشه ات هم برمیگرده به چنگیز جون همانند بقیه کسانی که دم از پارسی بودن یا آریایی میزنن:n07:

ایشون منظوری ندارن که
فقط میخوان بگن ارزش خودتونو برا یه recruit ساده پایین نیارید :)

ezio7
22-11-2014, 18:11

msgcpp
22-11-2014, 18:23

برو حاجی .... ما خودمون این کاره ایم،
از تعداد پست هات معلومه این اکانت به چه هدفی تشکیل شده.

از ادمین محترم میخوام این اکانتها هر چه سریعتر بن بشن
با تشکر

alone_son
22-11-2014, 19:30

زور نزن دیگه rp نمیدند:n02:

احتمالا شما هم شخصی هستی با پوست تیره لهجه ی فوق العاده توذوق زن و سنی بین 12-16 و ریشه ات هم برمیگرده به چنگیز جون همانند بقیه کسانی که دم از پارسی بودن یا آریایی میزنن:n07:
هه هه نه شما با اصالتی که رگ ریشت از 10 تا کشور اون طرف تر فرار کردند یه روزی اومدند اینجا حالا شدید با اصلت برا ما بابا دیگه الان سال 93 مردم اینترنت دارند تاریخ میخونند گذشت اون زمانی که
به دامن گل گلی ها می گفتند اصیل حالا دیگه تو چشم ما شما یه مشت انگلیسی و ترکیه ای فراری بیش نیستید :n08:

T.Eftekhari
22-11-2014, 19:50
قضیه rp مجانی که ته دیگشم خوردن بی خیال نمی شین ؟

---------------------------------------------------------------------------
راجع بحث زبان م ادامه ندید به نفع خودتون فعلا نه مردم آمادگی رو دارن نه اینجا جاشه

شمام لطفا ادامه ندین لطفا :n16:
----------------------------------------------------------------------------
کسی لینکی داره تمام تغییرات پچ جدید فارسی باشه ؟

MehdiT8
22-11-2014, 20:05
قضیه rp مجانی که ته دیگشم خوردن بی خیال نمی شین ؟

---------------------------------------------------------------------------
راجع بحث زبان م ادامه ندید به نفع خودتون فعلا نه مردم آمادگی رو دارن نه اینجا جاشه

شمام لطفا ادامه ندین لطفا :n16:
----------------------------------------------------------------------------
کسی لینکی داره تمام تغییرات پچ جدید فارسی باشه ؟

این وبلاگ تغیرات نوشته البته از سایت ggeasy کپیده ولی منبعرو نوشته :)

pancha73
22-11-2014, 20:25
استاد ww alone son رو کی update میکنین ؟ :n14:

kamron_devil
22-11-2014, 20:30
خداییش نمیدونم از چی صبا طرفداری می کنی
من وسط بودم سی اس با دشمن مساو بود. جفتمون خوب بازی میکردیم. که یکدفعه یک دی سی اپی ( یعنی دی اسی که شما دی سی میشی و تا 1 دقیقه دی سی هستش یا کمتر و محبوری لول رو ببندی باز کنی و وقتی بر میگیردی دشمن سی اسش دو برابر شده
پینگ هم که 300
حالا هر کی فکر می کنه من دروغ میگم بره صبا بگیره. ولی اگر گرفتی بد بود بیا اینجا خدائیش بگو کسی دیگه پولش رو حروم نکنه :n21:

ezio7
22-11-2014, 20:58
خداییش نمیدونم از چی صبا طرفداری می کنی
من وسط بودم سی اس با دشمن مساو بود. جفتمون خوب بازی میکردیم. که یکدفعه یک دی سی اپی ( یعنی دی اسی که شما دی سی میشی و تا 1 دقیقه دی سی هستش یا کمتر و محبوری لول رو ببندی باز کنی و وقتی بر میگیردی دشمن سی اسش دو برابر شده
پینگ هم که 300
حالا هر کی فکر می کنه من دروغ میگم بره صبا بگیره. ولی اگر گرفتی بد بود بیا اینجا خدائیش بگو کسی دیگه پولش رو حروم نکنه :n21:

دادا ماذا فازا؟
خسته نشدی؟
بسته دیگه
تیغو بکش خلاصمون کن

kamron_devil
22-11-2014, 21:09
دادا ماذا فازا؟
خسته نشدی؟
بسته دیگه
تیغو بکش خلاصمون کن

بعد از دو دفعه دی سی تو بازی
حالا صبا یک دریبل میزنه و 15 دقیقه دی سی و ریپورت ایز ریئال
انشالا که خرج دعوا درمون خانواده محترم رئیس محترم صبا دز بشه

چی چی خسته نشدم. نشستی یک اینترنت درست حسابی داری جات گرمه

smohsen
22-11-2014, 22:30

سرویس دهندت رو عوض کن

GL & HF
22-11-2014, 22:39

دادا اینا به هر زبونی گفتن منم با زبون مادریم میگم شاید تاثیر داشت ( گارداش سنی ددون جان دای سیش کوتار ددمیزی یاندیردون):n16:

Gregar
22-11-2014, 23:54
دوستان یه دو سالی هست دیگه بازی نمیکنم . اوضاع پینگ چطوره . والا پینگمون که به 300 رسید دیگه بازی رو ول کردیم . الانم که پینگها از قبل بدتر شدن . خواستم ببینم شاید بازی سرور ایرانی یا جایی نزدیک زده یا نه . در کل میشه بازی کرد اون هم با نت مخابرات که قطعی زیاد داره ؟ :n02:

mey123
23-11-2014, 00:42
دوستان یه دو سالی هست دیگه بازی نمیکنم . اوضاع پینگ چطوره . والا پینگمون که به 300 رسید دیگه بازی رو ول کردیم . الانم که پینگها از قبل بدتر شدن . خواستم ببینم شاید بازی سرور ایرانی یا جایی نزدیک زده یا نه . در کل میشه بازی کرد اون هم با نت مخابرات که قطعی زیاد داره ؟ :n02:

راحت بگم: برو دو سال دیگه بیا :n02:

mehdi951
23-11-2014, 08:01

راحت بگم دو سال دیگه نیا یک قرن دیگه بیا شاید درست شده باشه البته نه به صورت این که بازی رو تو تویچ بزاری در کنارش بازیم بکنی منظورم اینه که یک قرن دیگه تازه تایم اوت ها نصف می شن :n08:

alone_son
23-11-2014, 10:00
استاد ww alone son رو کی update میکنین ؟ :n14:

به زودی شاهد آپدیت قشنگی ازش خواهید :n16:

GL & HF
23-11-2014, 10:13
با سرویس کاهش پینگ میشه با پینگ 100 بازی کرد اما پینگ من بدون هیچی 170 هست دیگه الان isp ها جوری شدن که باید از بین بدو بدتر انتخاب کنیم اما اوضاع از 2 سال پیش بهتر شده ( حداقل ماله من):n16:

mey123
23-11-2014, 11:09
فقط و فقط مهم تایم اوته!:n09: اگه نت تایم اوت نداشته باشه برای بقیه مشکلات راه حل هست.
برای مثال پینگ من تو همین سرور EU Nordic حدود 400 هست! اما با استفاده از سرویسای کاهش پینگ بدون حتی یه لگ یا delay بازی میکنم:n02:

MehdiT8
23-11-2014, 14:40
شهراد نتورک -- به لیست دزد ها اضافه شد !!! هنوز لولمو آپدیت نکردم 20 بار دارم تست میکنم اخراش قطع میشه نت !! دزدای کثیف فقط پول بلدن بگیرن

kamron_devil
23-11-2014, 15:00
با سرویس کاهش پینگ میشه با پینگ 100 بازی کرد اما پینگ من بدون هیچی 170 هست دیگه الان isp ها جوری شدن که باید از بین بدو بدتر انتخاب کنیم اما اوضاع از 2 سال پیش بهتر شده ( حداقل ماله من):n16:

اگر تایم اوت داشته باشه حتی یکدونه؟ به درد نمیخوره کاهش پینگ. چون با یک تایم اوت بازی دی سی میشه و باید از نو ری لوگین بشه تو بازی که این کار 3 4 دقیقه میشه و طرف مقابلش مثل من سی اسش دو برابر هستش

شهراد نتورک -- به لیست دزد ها اضافه شد !!! هنوز لولمو آپدیت نکردم 20 بار دارم تست میکنم اخراش قطع میشه نت !! دزدای کثیف فقط پول بلدن بگیرن

شهراد نتورک دیگه چیه کیه ؟

Gregar
23-11-2014, 15:10
اگر تایم اوت داشته باشه حتی یکدونه؟ به درد نمیخوره کاهش پینگ. چون با یک تایم اوت بازی دی سی میشه و باید از نو ری لوگین بشه تو بازی که این کار 3 4 دقیقه میشه و طرف مقابلش مثل من سی اسش دو برابر هستش

الان تو با همین صبا داری بازی میکنی ؟ صبا که تایم اوتش اینجا افتضاحه . مخابرات هم که بدتر از اون .

خوب دوستان مشهد کسی هست بدونه کدوم isp واسه بازی خوبه ؟

MehdiT8
23-11-2014, 15:42

Shahrad.Net

emproor
23-11-2014, 17:23
پینگ من برای Hiweb :n02: ولی بازم تو بازی لگ دارم :n09:

kamron_devil
23-11-2014, 18:26
الان تو با همین صبا داری بازی میکنی ؟ صبا که تایم اوتش اینجا افتضاحه . مخابرات هم که بدتر از اون .

خوب دوستان مشهد کسی هست بدونه کدوم isp واسه بازی خوبه ؟
یک چیزی هم در مورد این کاهش پینگ ها بگم. اینها جادو نمی کنن. تا حدی که اینترنت جواب بده کم می کنن
صبا همه جا تایم اوتش افتضاحه
خدا رو شکر یکی دیگه هم اومد حرف ما رو تائید کرد نگن من دارم تهمت میزنم :n08:

MehdiT8
23-11-2014, 19:51
لولو ولش بازیو بچسب :n02::n09: استقلالیا کووووووشن ؟‌:n08:

پرسپولیس برررررررررررررررررد:n20::n20:

asgharpalang
24-11-2014, 14:11
ببخشید دوستان ...
تو قسمت patcher قسمت سمت راست و پایین patcher کنده نیستش
حالا نمیتونم برم تو بازی چون نمیتونم اکسپت بع از بازی رو بزنم لطفا راهنمایی (کمک) کنید
اینم عکس :

bahman_0121
24-11-2014, 14:23
سلام دوستان عزیز
دیسی شدم بیشعورا ریپورتم کردم الان توی این صفحه متن رو مینویسم ولی دکمه ok کار نمیکنه چیکار کنم :(

Soli_AK47
24-11-2014, 15:23
سلام دوستان عزیز
دیسی شدم بیشعورا ریپورتم کردم الان توی این صفحه متن رو مینویسم ولی دکمه ok کار نمیکنه چیکار کنم :(

بنویس I Agree

نت من هم مشکل داشت DC شدم این پیغام آمد زدم I Agree این صفحه رفت. یعنی مسخره ترین سیستمی که تا حالا دیدم همینه میخوام یک بازی 100 تا فید بدم ببینم همچین اخطاری میاد یا نه. 100 تا بازی پشت سرهم بازی میکنیم یکی که DC میشیم اونم به خاطر مشکل نت سریع اخطار میاد، طرف کلی فید کرده و Verbal abuse هم میکنه راحت تو بازی واسه خودش میچرخه. من که نزدیک 3000 تا بازی دارم تو LOL این اخطار واسم بیاد مثل جوک رو می مونه. حداقل نمیپرسه دلیل DC شدن چی بوده.

kamron_devil
24-11-2014, 15:40
ببخشید دوستان ...
حالا نمیتونم برم تو بازی چون نمیتونم اکسپت بع از بازی رو بزنم لطفا راهنمایی (کمک) کنید
اینم عکس :
من که نفهمیدم چی می گی؟
دکمه پلی رو میزنه چی میشه؟ یعنی اون اکسپت رو نمی تونی انتخاب کنی؟
یک کاری کن.ریزولیشن مانیتورت رو بالاتر بیار یا پایین تر بعد بازی رو اجرا کن ببین درست میشه

MehdiT8
24-11-2014, 17:24
بنویس I Agree

نت من هم مشکل داشت DC شدم این پیغام آمد زدم I Agree این صفحه رفت. یعنی مسخره ترین سیستمی که تا حالا دیدم همینه میخوام یک بازی 100 تا فید بدم ببینم همچین اخطاری میاد یا نه. 100 تا بازی پشت سرهم بازی میکنیم یکی که DC میشیم اونم به خاطر مشکل نت سریع اخطار میاد، طرف کلی فید کرده و Verbal abuse هم میکنه راحت تو بازی واسه خودش میچرخه. من که نزدیک 3000 تا بازی دارم تو LOL این اخطار واسم بیاد مثل جوک رو می مونه. حداقل نمیپرسه دلیل DC شدن چی بوده.

اره اگه I Agree بنویسی میره !‌رفیق من هم اینجووری شد زد i agree اوکی شد

MehdiT8
24-11-2014, 18:52
بعد 3 روز بلاخره اپدیت کردم به لطف اینترنت قووووووووی

mey123
24-11-2014, 18:53
ببخشید دوستان ...
اینم عکس :

مشکل از تنظیمات ویندوزته. رو دسکتاپ راست کلیک کن PERSONALIZE رو انتخاب کن تو صفحه باز شده سمت چپ پایین رو Display کلیک کن بعدش به شکل زیر مراجعه کن!:n02:

سلام دوستان عزیز

ریوت از منم تعهد گرفته:n28: منی به این مظلومی، منی به این مثبتی ....دفعه بعد احتمالا باید با والدینمون بریم دفتر ریوت تا بن نشیم:n02:
در ضمن تو سایتشون هم گفتن اگه این کار ادامه پیدا کنه بازیکنایی که تنبیه شدن وارد lower-priority matchmaking میشن یعنی نسبت به بازیکنای معمولی باید مدت زمان بیشتری رو منتظر بمونی(ممکنه حتی تا 20 دقیقه طول بکشه) تا وارد بازی بشی حتی اگه با تیم premade هم بری اونا باید به پات بسوزن!:n02:
حالا ما چه کنیم با نتی که 1 مین بعد معلوم نیس چطوریه؟:n28:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی داش مهدی تو که اسمه اکانتت با TIZ شروع میشه احتمالا ریوت بهت RP IP تصادفی نداده؟ :n02::n10:

kamron_devil
24-11-2014, 20:44
ریوت از منم تعهد گرفته:n28: منی به این مظلومی، منی به این مثبتی ....دفعه بعد احتمالا باید با والدینمون بریم دفتر ریوت تا بن نشیم:n02:
در ضمن تو سایتشون هم گفتن اگه این کار ادامه پیدا کنه بازیکنایی که تنبیه شدن وارد lower-priority matchmaking میشن یعنی نسبت به بازیکنای معمولی باید مدت زمان بیشتری رو منتظر بمونی(ممکنه حتی تا 20 دقیقه طول بکشه) تا وارد بازی بشی حتی اگه با تیم premade هم بری اونا باید به پات بسوزن!:n02:

بابا ریوت پارتی بازیه
من تو بازی به یارو گفت مثلا لول جت بن شدم
بعد الان داشتم بازی میکردم یک تیم داشتم 4تاشون نوب و سوپر توکسیک + افنسیو
عمرا اگر اینها تاحالا جت بن شده بودن تخم نمیکردن اینطوری رفتار کنن
ولی احتمالا اسکین خریدن جت بن نمیشن
یعنی دوست داشتم پول داشتم میدادم هکرها این بازی رو به گه بکشن ریوت برشکسته شه :n31:

bahman_0121
24-11-2014, 20:56
بنویس I Agree

:n02::n04::n08:
آقا تشکر

GL & HF
24-11-2014, 22:00
بابا ریوت پارتی بازیه
من تو بازی به یارو گفت مثلا لول جت بن شدم
بعد الان داشتم بازی میکردم یک تیم داشتم 4تاشون نوب و سوپر توکسیک + افنسیو
عمرا اگر اینها تاحالا جت بن شده بودن تخم نمیکردن اینطوری رفتار کنن
ولی احتمالا اسکین خریدن جت بن نمیشن
یعنی دوست داشتم پول داشتم میدادم هکرها این بازی رو به گه بکشن ریوت برشکسته شه :n31:
اگه -- کردن همچین کمپانی قدرتمند چند ملیتی به همین آسونی بود که میگی 100% تا الان چیزی به اسم league of legends وجود نداشت:n08:

kamron_devil
24-11-2014, 22:20
زنگ زدم صبا میگم اقا تایم اوت رگباری داری بگو دانلود نکنه
بعد از دو ساعت نخود سیاه میگه ما هر وقت بخوایم دانلود می کنیم.
به دانلود ربط نداره این حرف ها
بد حواب میدن . همیشه همینطورن. یک موقع هم معمولین.
یعنی اگر محبور نبودم عمرا از این دز ها نمی گرفتم. پشتیبانی صفر
خدائی بازی یکدفعه فریز میشه
ولی 5 2 3 هستشم 5 کیل

MehdiT8
25-11-2014, 05:11
اقا چرا تو لول همش دیسکانکت میشم؟ ۲ دست رفتم اولای بازی همش دیسی میشدم

MehdiT8
25-11-2014, 05:15
مشکل از تنظیمات ویندوزته. رو دسکتاپ راست کلیک کن PERSONALIZE رو انتخاب کن تو صفحه باز شده سمت چپ پایین رو Display کلیک کن بعدش به شکل زیر مراجعه کن!:n02:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
راستی داش مهدی تو که اسمه اکانتت با TIZ شروع میشه احتمالا ریوت بهت RP IP تصادفی نداده؟ :n02::n10:
نه حاجی نداده !!! منظور ؟

alone_son
25-11-2014, 17:44
نه حاجی نداده !!! منظور ؟
در آیندی ای نه چندان دور منظور ایشون را خواهی فهمید :n09:

MehdiT8
25-11-2014, 18:20
این LeaveBuster چقد مزخرف شده !!‌به منم اون پیامرو داد ! الان با رفیقم میخوام برم تو بازی زده باید 5 دقیقه صب کنی چون من زیاد لیو دادم ! وات دِ فاااااز ریوت

pancha73
25-11-2014, 19:26
منم تعهد دادم :n02: i agree از من گرفتن با اثر انگشت :n34:

msgcpp
26-11-2014, 00:30
پینگ 480 - 440 ، هر روز بدتر میشه کیفیت اینترنت.
مردم از بس فحش خوردم، و فید کردم :n03:

یعنی مثلا EUNE بهترین پینگ با ایرانو داره .....

GL & HF
26-11-2014, 10:49
ریتو از چمپ جدیدش پرده برداشت اسمش هست Rek'sai جزو دارو دسته Vel'koz & kha'zix هست پس قیافش هم 100% مثل اونا غیر عادی و بنفش هست:n02: اینم از قیافش

pancha73
26-11-2014, 13:08
جالب این چمپ جدیده دختره :n02: به روحیه لطیفش نمیاد که دختر باشه:n02:

kamron_devil
26-11-2014, 15:04
پینگ 480 - 440 ، هر روز بدتر میشه کیفیت اینترنت.
مردم از بس فحش خوردم، و فید کردم :n03:

یعنی مثلا EUNE بهترین پینگ با ایرانو داره .....
اعتراف کن که تو هم صبا دز داری؟

این چمپ جدید ترکیبی از خزیکس و مگا جینار هستش . ریوت این همه چمپ میده بیرون فکر کنم به 500 تا برسه به زوری لول

Dark_Priest
26-11-2014, 15:20

روحیه لطیف :n04: این !! :n04:دختر ؟!؟ :n04: خیلی روحیش لطیفه !!:n08:

GL & HF
26-11-2014, 16:58

این چمپ جدید ترکیبی از خزیکس و مگا جینار هستش . ریوت این همه چمپ میده بیرون فکر کنم به 500 تا برسه به زوری لول
(کازیکس / نار)

JIGSA
26-11-2014, 17:14

آقا به شخصه از این اعتراض دائمی شما از صبانت خسته شدم.
شما خودت خسته نشدی.
اگر میتونی عوضش کن. اگر نمی تونی باهاش بساز.
ما الان خیلی چیزای دیگه هم هست که ازشون ناراضی هستیم ولی چون نمیتونیم عوضشون کنیم داریم باهاشون میسازیم. اینم به همونا اضافه کن لطفا.

pancha73
26-11-2014, 17:42
خوب منم همینو گفتم دیگه با هوش :n02: منتها من با کنایه و طعنه گفتم :n13:

s-arash
26-11-2014, 19:44

به بانو احترام بزارید :n38:

GL & HF
26-11-2014, 21:02
جانگلر خوبی میشه این چمپ میتونه هم زمان تو مپ 8 تا تونل بزنه و هر موقع خواست رو هر کدوم بپره با ultimate تونل ها هم هرکدوم 10 دقیقه تایم دارن

kamron_devil
26-11-2014, 21:54
شما خودت خسته نشدی.
ما الان خیلی چیزای دیگه هم هست که ازشون ناراضی هستیم ولی چون نمیتونیم عوضشون کنیم داریم باهاشون میسازیم. اینم به همونا اضافه کن لطفا.

کاملا حق با شماست
شرمنده ام
ولی صبا دز هستند و من دارم باشون میسازم. منتهی سعی می کنم براشون تبلیغ مجانی بکنم :n33:

msgcpp
26-11-2014, 23:48

مخابرات دارم،
سرعت 10 مگ، ولی پینگ خراب 340 تا 400 و حتی 500 (فعلآ لول رو گذاشتم کنار :n15:) (نمیشه بازی کرد :n28:)
سرعت پایین هم میگیرم بازم همین وضعیته،
تازه مثلاً از وقتی شبها رایگان رو حذف کرده تایم اوتش بهتر شده (مثلاً)

kamron_devil
27-11-2014, 13:51
مخابرات دارم،
سرعت 10 مگ، ولی پینگ خراب 340 تا 400 و حتی 500 (فعلآ لول رو گذاشتم کنار :n15:) (نمیشه بازی کرد :n28:)
سرعت پایین هم میگیرم بازم همین وضعیته،
تازه مثلاً از وقتی شبها رایگان رو حذف کرده تایم اوتش بهتر شده (مثلاً)

پینگ به سرعت ربط نداره
من یک زمانی کرایسیس 2 رو انلاین بازی میکردم و به یک خارجی گفتم دیدم اون 10 مگ داشت فکر کنم ولی پینگش با من یکی بود یا یکمی کمتر بود
شما نمی تونی آی اس پیت رو عوض کنی؟ 128 هم بگیری پینگش با 100 مگ یکیه.
فکر می کنم این پینگ به شیر شدن خط شما بین تعداد دوستان ربط داره. سرعت رو من مطمئنم ربط نداره خیالت راحت

Dark_Priest
27-11-2014, 14:41
جانگلر خوبی میشه این چمپ میتونه هم زمان تو مپ 8 تا تونل بزنه و هر موقع خواست رو هر کدوم بپره با ultimate تونل ها هم هرکدوم 10 دقیقه تایم دارن

خوب از اون طرف هم می تونن تونل هاشو نابود کنن:n01:

new evil
27-11-2014, 14:42

تبعیض؟
حداقل یه هفته بگزره بعد

شما خودت خسته نشدی.
تروله
ولی باحاله(من خودم حامی ترولام)
پست که میزاره من هی می گم هرس نخور پیر میشی و می خندیم با بچه ها

kamron_devil
27-11-2014, 17:47
تروله
ولی باحاله(من خودم حامی ترولام)
پست که میزاره من هی می گم هرس نخور پیر میشی و می خندیم با بچه ها
دست شما درد نکنه.
ترول؟:n04: شما بفرما جلو آینه پس بعد بخند :n10:

Fiddle
27-11-2014, 18:40
منه به این مظلومی رو آخه چرا انقدر مجازات میکنن؟ دیگه خسته شدم :n28:

35 دقیقه باید تو queue واستم بعد اگه بیام بیرون دوباره از اول شروع میشه:n28:
این مجازات مگه واسه اونایی که afk میکنن یا leave میدن نیست مگه؟ من که هیشکدومش نبودم
چرا منی که اصن حرفی نمیزنم تو گیم باید 600 تا گیم بن بشم از چت !!
اینایی که انقدر toxic ان اینحمه فحش میدن و flame میکنن چرا بن نمیشن پس!...
آخـــــــــه چراااااااا؟!!!
ریتو داره غیر مستقیم میگه برو گمشو دیگه لول بازی نکن ازت خوشمون نمیاد!

kamron_devil
27-11-2014, 19:33

Click here to view the small image.

چرا منی که اصن حرفی نمیزنم تو گیم باید 600 تا گیم بن بشم از چت :n28:

اینایی که انقدر toxic ان اینحمه فحش میدن و flame میکنن چرا بن نمیشن...

خدا پدرت رو بیامرزه
من این همه این حرفو زدم کسی باور نکرد
تو بازی به کسی بگی چرا رفتی جلو یا چرا کمک نکردی یا چرا فلان این توکسیک حساب میشه
بگی لول بعد از کشتن طرف = توکسیک
بگی ریپورت فلانی = توکسیک
البته یک جیز بهت بگم. من یکسال تو آمریکا بازی کردم کلی فش کاری کل کل کردیم اینقدر که اینجا الکی بن می کنن اونجا نمی کنن
اگر پینگم 280 هم بود تو امریکا عمرا اینجا بازی نمی کردم. خیلی بچن
:n20:

kamron_devil
27-11-2014, 19:34
راستی چقدر وقت قرار هستش اینطوری باشی؟ 30 دقیقه برای بازی؟ روزی هستش یا دائمی یا چی ؟

Fiddle
27-11-2014, 19:55
راستی چقدر وقت قرار هستش اینطوری باشی؟ 30 دقیقه برای بازی؟ روزی هستش یا دائمی یا چی ؟
نقل قول منو edit کن plz
----
5 گیم

mey123
27-11-2014, 20:17

این مجازات مگه واسه اونایی که afk میکنن یا leave میدن نیست مگه؟ من که هیشکدومش نبودم
چرا منی که اصن حرفی نمیزنم تو گیم باید 600 تا گیم بن بشم از چت !!
ریتو داره غیر مستقیم میگه برو گمشو دیگه لول بازی نکن ازت خوشمون نمیاد!
آقا این حرفا رو ولش!
همه ی کسایی که تو سرور EU Nordic بازی میکنن حواسشون باشه که با اکانت IHIERO بازی نکنن وگرنه باید 20مین تو queue بمونن!:n02::4:
اولین قربانی ریوت پیدا شد:n09: خدا به هممون رحم کنه.فک کنم اینجوری پیش بره تاآخر سیزن هیشکی تو سرورEU Nordic باقی نمونه!:n09:
منم باید کاستم بسازم تنهایی تو سرور بازی کنم:n02: ریوتم به خاطر بچه مثبت بودنم بهم Santa Baron summoner icon میده.

kamron_devil
27-11-2014, 20:50
نقل قول منو edit کن plz
----
5 گیم
چی شو؟ چرا؟

GL & HF
27-11-2014, 21:42
من تو رنگ به یه دایموند گفتم ( آقا اکانتت رو چند خریدی؟) دقیقا بعد اون بازی 35 تا بازی چت بن شدم:n02::n04: جالب اینجاس که 1 هفته با اون اکانتم بازی نکرده بودم و تازه فهمیدم ریپورته یه high elo چقدر تاثیرش زیاده:n27:

kamron_devil
27-11-2014, 22:00
من تو رنگ به یه دایموند گفتم ( آقا اکانتت رو چند خریدی؟) دقیقا بعد اون بازی 35 تا بازی چت بن شدم:n02::n04: جالب اینجاس که 1 هفته با اون اکانتم بازی نکرده بودم و تازه فهمیدم ریپورته یه high elo چقدر تاثیرش زیاده:n27:

های مای نیست. اصلا به این بچه های حرومزاده اروپایی نباید هیچی بگی.
فقط باید بگی سلام گود لوک هو فان بعد هم بری بخوابی :) به اینکه ریپورت می کنن
منم حالا دارم انتقام میگیرم. میرم نرمال درافت مثل چی این توکسک ها رو ریپورت می کنم
فکر کنم ریوت بهم 1000 ار پی جایزه بده لول

msgcpp
27-11-2014, 22:38
خوب از اون طرف هم می تونن تونل هاشو نابود کنن:n01:

نه ISP رو نمیتونم عوض کنم،
مخابرات خط رو تخلیه نمیکنه، اینجا اگه یبار از مخابرات سرویس گرفتی دیگه تا ابد خط رو تخلیه نمیکنه، حتی اگه یکسال هم سرویس نگیری خط رانژه میمونه

kamron_devil
27-11-2014, 22:45
نه ISP رو نمیتونم عوض کنم،
مخابرات خط رو تخلیه نمیکنه، اینجا اگه یبار از مخابرات سرویس گرفتی دیگه تا ابد خط رو تخلیه نمیکنه، حتی اگه یکسال هم سرویس نگیری خط رانژه میمونه
دارم به صبادز امیدوارم میشم مرد

kamron_devil
28-11-2014, 10:52
رید تو این اروپا با این فرهنگشون بابا
من تو بازی به دشمن گفتم i can fly مثلا وقتی دشمن من رو التی کرده من پریدم بالا
من رو ریپورت کردن چت بن شدم
بابا اینا گنده بچه بودن رو در آوردن
بابا ما تو سرور آمریکا کلی کل کل فش دادیم اینطوری چت بن نشدیم لول
واقعا که فرهنگ ندارن و فقط بچن :n26:

bahman_0121
28-11-2014, 12:11
سرور اروپا ریده شد رفت :(
اصلا وارد بازی نمیشه
همیشه همه یکی دو نفر آفلاین هستن :(
2تا بازی پشت هم باخت واقعا این اروپاییها حروم زاده ان

pancha73
28-11-2014, 12:18
اقا به جا این حرفا رفتار خودتونو درست کنین، چطور واسه ما این مشکلات پیش نمیاد :n10:

------------------
استاد alone son خیلی مخلصیم :n16: استاد alone son الان که double ip week هست کاری کردن که به من triple ip بدن :n11: دستتون درد نکنه استاد :n16:

kamron_devil
28-11-2014, 13:16
اقا به جا این حرفا رفتار خودتونو درست کنین، چطور واسه ما این مشکلات پیش نمیاد :n10:

------------------
استاد alone son خیلی مخلصیم :n16: استاد alone son الان که double ip week هست کاری کردن که به من triple ip بدن :n11: دستتون درد نکنه استاد :n16:

چی چی میگی بابا
من گاهی بازی کنی ها رو چک می کنم اسکورشون در این حد هستش
3 4 3
بعد یارو میبینی به گلد یا بالاتر میرسه
چرا؟ چون خوشانسه تیم باهوش باهاش میفته. دوما رفتا کدومه. من مثلا می گم i can fly خدائی باید ریپورت شم ؟ :n04:

pancha73
28-11-2014, 14:18
چی چی میگی بابا
من گاهی بازی کنی ها رو چک می کنم اسکورشون در این حد هستش
3 4 3
بعد یارو میبینی به گلد یا بالاتر میرسه
چرا؟ چون خوشانسه تیم باهوش باهاش میفته. دوما رفتا کدومه. من مثلا می گم i can fly خدائی باید ریپورت شم ؟ :n04:
اولا از روی score هیچ وقت به بازی طرف قضاوت نکن، دوما خوب مشخصه که عنصر شانس هم دخیله باید بتونی باهاش کنار بیای، من خودم ازون بدشانسام اما این اتفاقها برام نیوفتاده،سوما از کجا میدونی که واسه گفتن این حرف rep شدی، شاید واسه دلیله دیگه ای بوده،1 باز بینی تو طرز بازیت یا چیزهای دیگه ای که گفتی بکن شاید دلیل دیگه ای باشه که مطمئنا هست، تازه اگه واقعا مطمئن هستی که بی دلیل rep شدی پس نباید نگران باشی چون اگه قرار باشه riot بیاد همه rep هارو تاثیر بده طرفو درجا بن کنه که الان پلیری باقی نمیموند ، همه بن بودن

kamron_devil
28-11-2014, 16:46
اولا از روی score هیچ وقت به بازی طرف قضاوت نکن، دوما خوب مشخصه که عنصر شانس هم دخیله باید بتونی باهاش کنار بیای، من خودم ازون بدشانسام اما این اتفاقها برام نیوفتاده،سوما از کجا میدونی که واسه گفتن این حرف rep شدی، شاید واسه دلیله دیگه ای بوده،1 باز بینی تو طرز بازیت یا چیزهای دیگه ای که گفتی بکن شاید دلیل دیگه ای باشه که مطمئنا هست، تازه اگه واقعا مطمئن هستی که بی دلیل rep شدی پس نباید نگران باشی چون اگه قرار باشه riot بیاد همه rep هارو تاثیر بده طرفو درجا بن کنه که الان پلیری باقی نمیموند ، همه بن بودن

اینقدر بازی کن هست که بن چت می کنه. من مطمئنم چون حرفهام رو تو بازی هواش رو دارم از آخرین بازی که چت بن شدم. فقط این می تونم پرواز کنم رو 2 3 بار گفتم. فکر کنم وین حرومزاده مایه بود باخته اسپام ریپورت داده
البته من چند بار ساری هم گفتم. ولی دست خودشون نیست.
مهم نیست. منم میرم نرمال درافت منتظرم یارو بگه
وای یو گو این ؟
ریپورتت توکسیک :) یعنی باید عین خودشون رفتار کرد. بچن. باید بچه باشی

kamron_devil
28-11-2014, 16:55
یادم اومد چرا جت بن شدم
احتمال میدم زمانی که ما داشتیم بازی می کردیم و یک تمپو ( تیمو ) تو بازی بود که اینستا لوک کرد رفت تاپ + فید داد سکی + میرفت تو لنه خودش نبود. یعنی من مجبور شدم برم ساپورت به جاش و اون بعد از اینکه تاپ فید داد و تا آخر بازی سی اسش 20 تا شاید نبود و تو جنگل دشمن میرفت افک میشد ( ترول اینطوری تاحالا دیدی ) + توکسک + افنسو و ما به دشمن گفتیم ریپورتش کنن
این ها رو هم که میشناسی حرومزادن. بگی کسی رو ریپورت کنی خودت رو هم ریپورت می کنن خوشمزن حروم زاده ها :n25:

alone_son
28-11-2014, 21:20
من یه سوالی برا پیش اومده شما دقیقا از کجا می فهمید که بقیه toxic ها و flame ها چت بن نمیشند؟؟؟؟
باگی، سایتی، چیزی ما ساختیم خودمون خبر نداریم؟:n31:

تو بازی به کسی بگی چرا رفتی جلو یا چرا کمک نکردی یا چرا فلان این توکسیک حساب میشه
بگی لول بعد از کشتن طرف = توکسیک
بگی ریپورت فلانی = توکسیک

دقیقا اینایی که گفتی جز toxic report های ما هستند فقط در عجبم چرا با این که میدونی هنوز چت بن میشی:n33:

------------------
بله حرف دل منا ایشون زدند چرا برا ایشون و خیلی های دیگه مشکلی پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز در مورد اون triple ip هم نوش جونت بازیکن با اخلاقی مثل شما را باید 10 برابر این بهش رسید و بعضی ها را هم باید 10 برابر چت بن و فروم چت بن کرد

Fiddle
28-11-2014, 21:43
من یه سوالی برا پیش اومده شما دقیقا از کجا می فهمید که بقیه toxic ها و flame ها چت بن نمیشند؟؟؟؟
باگی، سایتی، چیزی ما ساختیم خودمون خبر نداریم؟:n31:

منظورم همین ایرانی ها هستن دیگه
مثلا من با چند نفر از بچه ها که میرم گیم
مثلا همش فحش میدن به اونای دیگه آخر گیم ها gg easy izi از این حرفا میزنن و کلا فـــحش خواهر و مادر میدن بهشون منم ریپورتشون میدم :n31: حقشونه خب.:n09:
بعد میبینم باز دفعه بعد که رفتیم گیم همون آشو همون کاسه باز فحش میدن ... بان هم نمیشن... تیم دشمن همشون میگن ریپورت فلانی...
afk میشن یا leave میدن باز ریپورت میدم باز میبینم بن نشدن:n27:
دیگه به اینجام رسیده...!:n14:
طرف ایرانیه اندازه برونز نمیفهمه بعد میبینم platinum 3 ـه میگم لابد این بازی اینجوری بوده
باز همون روز یا چند روز بعد میبینم چقد نوبه این چجوری آخه plat شده !
یه بازیشو که رنکت رفته بود spec میکنم میبینم تیمش اونو کری میکنن :n14: شانس آخه تا اینقدرررر؟!!!
درد دلمو آخهه به کــــی بگم!:n03: :n02:

بعضی ها(Fiddle) را هم باید 10 برابر چت بن و فروم چت بن کرد
OK دیگه پست نمیذارم
تا مشکل من واستون اتفاق نیافته نمیتونین درک کنین
تو اگه با من duo بیای یا اونایی که میان میدونن که من در بدترین شرایط که اینجوری شدم>>:n34:
هیچی به هیشکس نمیگم آدم توکسیک یا فلیمری نیستم
ولی با این شرایط وقتی اینقدر بن میشم نمیتونم تحمل کنم...

GL & HF
28-11-2014, 22:19
مثلا همش فحش میدن به اونای دیگه آخر گیم ها gg easy izi از این حرفا میزنن و کلا فـــحش خواهر و مادر میدن بهشون منم ریپورتشون میدم :n31: حقشونه خب.:n09:
بعد میبینم باز دفعه بعد که رفتیم گیم همون آشو همون کاسه باز فحش میدن ... بان هم نمیشن... تیم دشمن همشون میگن ریپورت فلانی...
طرف ایرانیه اندازه برونز نمیفهمه بعد میبینم platinum 3 ـه میگم لابد این بازی اینجوری بوده
یه بازیشو که رنکت رفته بود spec میکنم میبینم تیمش اونو کری میکنن :n14: شانس آخه تا اینقدرررر؟!!!
این چیزی که میگی اصلا چیزی نیست که بشه قضاوت کرد راجبش طرف حتی 10 بازی هم پشت سر هم فیدر بشه دلیل نمیشه که بهش بگیم نوب یا... شاید زیاد گنک خورده شاید لگ بوده شاید بد شانسه که رول مورد نظر یه چمپ مورد نظر بهش نرسیده شایدم دستش شکسته نمیتونه درست بازی کنه و هزاران دلیل دیگه پس اونی که پلات3 هست واقعا باباش در اومده مثل من که روزهایی شده گفتم گور بابایه لول دیگه بازی نمیکنم ( از شدت هرس) چون تو 1 روز 4 تا تایر افتادم پایین و شدم پلات ولی نا امید نشدم و ادامه دادم تا افتادم تو گلد:n02: بعدش کلی تحقیق کردم و فهمیدم ایراد از خودمه الان مشکل که برترف شد الان دایموند 1 هست یکی از اکانت هام . کل منظورم اینه که بهتره اول کلاهمون رو بذاریم جلومون و راجب خودمون حرف بزنیم تا اینکه راجب دیگران قضاوت کنیم :n16: ( کاش اینجا هم یکی باید یه سیستم چت فرم بن قرار بده به قول Aloneson که بعضیا روزی 1 پست بیشتر نتونن بدن:n31: البته شوخی بود امیدوارم نارحت نشین:n33:

kamron_devil
28-11-2014, 22:51
من خوب درکت می کنم

kamron_devil
28-11-2014, 22:56
این چیزی که میگی اصلا چیزی نیست که بشه قضاوت کرد راجبش طرف حتی 10 بازی هم پشت سر هم فیدر بشه دلیل نمیشه که بهش بگیم نوب یا... شاید زیاد گنک خورده شاید لگ بوده شاید بد شانسه که رول مورد نظر یه چمپ مورد نظر بهش نرسیده شایدم دستش شکسته نمیتونه درست بازی کنه و هزاران دلیل دیگه پس اونی که پلات3 هست واقعا باباش در اومده مثل من که روزهایی شده گفتم گور بابایه لول دیگه بازی نمیکنم ( از شدت هرس) چون تو 1 روز 4 تا تایر افتادم پایین و شدم پلات ولی نا امید نشدم و ادامه دادم تا افتادم تو گلد:n02: بعدش کلی تحقیق کردم و فهمیدم ایراد از خودمه الان مشکل که برترف شد الان دایموند 1 هست یکی از اکانت هام . کل منظورم اینه که بهتره اول کلاهمون رو بذاریم جلومون و راجب خودمون حرف بزنیم تا اینکه راجب دیگران قضاوت کنیم :n16: ( کاش اینجا هم یکی باید یه سیستم چت فرم بن قرار بده به قول Aloneson که بعضیا روزی 1 پست بیشتر نتونن بدن:n31: البته شوخی بود امیدوارم نارحت نشین:n33:

من از این خوشبینیت هم خوشم میاد هم بدم میاد
ببین این که دوستمون گفتن درسته
شما میای به این حارجی ها یا احتمالا دوستان خودمون پول میدی
و برات کری می کنن. من کلی از این بوست اکانتا دیدم
پلات دیدم سی اسش 100 بود :O
وقتی هم رفتی اون بالا بالالخره 2 تا بازی میبری 2 تا میبازی پایین نمیایی که
خدا هم نکنه یک دوست خفن پیدا کنی با اون بری تو بازی

GL & HF
28-11-2014, 23:27
من از این خوشبینیت هم خوشم میاد هم بدم میاد
ببین این که دوستمون گفتن درسته
شما میای به این حارجی ها یا احتمالا دوستان خودمون پول میدی
و برات کری می کنن. من کلی از این بوست اکانتا دیدم
پلات دیدم سی اسش 100 بود :O
وقتی هم رفتی اون بالا بالالخره 2 تا بازی میبری 2 تا میبازی پایین نمیایی که
خدا هم نکنه یک دوست خفن پیدا کنی با اون بری تو بازی
احتمالا بین هر 20 تا بازیکن high elo شاید یکیشون اکانتش بوست باشه که اونم دووم نمیاره یا بازیکن میشه یا باز میفته به برنز اتفاقا چند روز پیش به جانگلرمون گفتم اکانتت رو چند خریدی با paypal پرداخت کردی یا کارت اعتباری بابات ؟ بعد بازی 30 گیم چت بن شدم:n27: :n28:

alone_son
28-11-2014, 23:52
کلا سیستم چت بن بسیار قوی شده ولی کاملا درست عمل میکنه یعنی شما اگه الان چت بنی باس بفهمی که این نوع برخوردت اشتباه بوده و درستش کنی
یه چیز دیگه ای هم که خیلی هاتون نمیدونید اینه که وقتی چت بن هستید انگار یه مجرمی هستید که کاملا تحت نظر هستید و با اولین خلاف دوباره اسیر قانون میشد
مثلا این آقای kamron_devil ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در نگاه رایوت الان یه قاتل زنجیره ای هستش که اگه بخواهد بگه سلام هم میزنندش واسه همین من به ایشون توصیه میکنم اصلا تو بازی چت نکنند
یعنی کلا hi هم نگند اصلا نگند چه رول یا لینی میخواند برند اگه یه مدتی اینجوری باشند اون حساسیته از بین میره و دیگه به این راحتیا چت بن نمیشند

شما خودت چه تایری هستید که میتونید بازی یه plat 3 را تحلیل یه تشخیص بدید؟؟یعنی چون plat 3 شده الان دیگه کلا نباید ببازه؟؟؟ نباید کیل بده؟؟؟
فکر کردی جلو یه plat 3 میا برنز 5 میندازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من قبول دارم بوست زیاده ولی اکثرا تا گلد هستش واسه ریوارد اما خوب پلت هم زیاد بوست داره ولی به این راحتی نمیشه به کسی تهمت زد

OK دیگه پست نمیذارم
تا مشکل من واستون اتفاق نیافته نمیتونین درک کنین
تو اگه با من duo بیای یا اونایی که میان میدونن که من در بدترین شرایط که اینجوری شدم>>:n34:
هیچی به هیشکس نمیگم آدم توکسیک یا فلیمری نیستم
ولی با این شرایط وقتی اینقدر بن میشم نمیتونم تحمل کنم...
من که اشاره به شخص خاصی نکردم که شما ناراحت میشید دوست عزیز

به به ببینید ایشون واقعا قبلا پسری بدی بودند اما یه کم به ارشاد های من توجه کردند الان چقدر پست هاش قشنگتر و پر محتوا تر شدند:n16:
الان مثلا همین پستی که دادند چقدر زیباست اصلا این پست با آدم حرف میزنه:n12:
البته یه مشکل کوچولو داره این پست اون اون پرانتز آخرشه که قرمزش کردم یادشون رفته آخر کار پرانتز را ببندند که انشاالله اونم در گذر زمان درست میشه:n11:

GL & HF
29-11-2014, 00:44
به به ببینید ایشون واقعا قبلا پسری بدی بودند اما یه کم به ارشاد های من توجه کردند الان چقدر پست هاش قشنگتر و پر محتوا تر شدند:n16:

الان مثلا همین پستی که دادند چقدر زیباست اصلا این پست با آدم حرف میزنه:n12:

البته یه مشکل کوچولو داره این پست اون اون پرانتز آخرشه که قرمزش کردم یادشون رفته آخر کار پرانتز را ببندند که انشاالله اونم در گذر زمان درست میشه:n11:
ای بابا استاد به فلانی گفتن ادب از که آموختی گفت از فلانی ما هم هرچی شما فرمودین خوب یاد گرفتیم و تو زندگی سر لوحه کردیم . کل کل ماله دوران برنزیت بود استاد با فرمایشات خوب و متین شما هم میشه با به اللوهایه بالا سعود کرد هم ( چت بن ) نشد در کل مخلصیم اگه تو شرکت ریتو کمکی چیزی خواستین واسه پخش غذا بین پرسنل ما در خدمتیم البته باید اینم گفت که دس پخت استاد حرف نداره :n12::n11:

mehdi951
29-11-2014, 12:32
من اومدم قبل از این که دوباره رنکو شروع کنم چند دست نرما زدم
بعد از برد دوازده بازی تو نرمال یکی دیگه هم اومدم برم تو بازی بعد ای دی کریمون تا اخر بازی 23 بار مرد تازه یک کیل گرفته بود تاپم که هی غر می زد تاورشم زود خورد تازه کمم فید نداد جانگلرم میومد تو لاینم فید می داد طوری که بهش نمی رسیدم کمک کنم روبروم هم از اول بازی دو نفر بودن شاکو و موردکاسیر با این وضعیت تو بازی 14 کیل گرفتم ده بار مردم کل بازیکنای تیم به غیر از من باهم ده تا بیشتر نگرفتن وضعیت طوری بود که تیم طرف چت می کرد بهم می گفت : چه قدر سختی تو. بازم من فکر می کنم باخت تقصیر من بود چون ای دی کری که بیستو سه تا فید داد بهم می گفت درست بازی کن و بازی خودمو با ام کا لول نگاه کردم ببینم کجا اشتباه کردم تازه با این وضعیت دیدم بعضی جا ها موقعیت گیریم مقداری اشتباه بود

از این بازیا زیاد کردم تازه نصف بازیام وسط بازی پینگم می رسید به 17000 ! که مجبور می شدم مودمو ریست کنم از بازی بیام بیرون دوباره لاگین کنم
ولی هیچ وقت مثل شما ها نیومدم این جا غرغر کنم الان ممکنه شما پلاتینیومو و دیاموند باشین اما هنوز یک برنز بیشتر نیستین

پی نوشت : ایپی بوست از دیروز شروع شد چرا وقتی شروع می شه خبر نمی دین؟

kamron_devil
29-11-2014, 17:23
احتمالا بین هر 20 تا بازیکن high elo شاید یکیشون اکانتش بوست باشه که اونم دووم نمیاره یا بازیکن میشه یا باز میفته به برنز اتفاقا چند روز پیش به جانگلرمون گفتم اکانتت رو چند خریدی با paypal پرداخت کردی یا کارت اعتباری بابات ؟ بعد بازی 30 گیم چت بن شدم:n27: :n28:
والا من که پلات گلد نوب زیاد میبینم

alone_son
29-11-2014, 18:39
ای بابا استاد به فلانی گفتن ادب از که آموختی گفت از فلانی ما هم هرچی شما فرمودین خوب یاد گرفتیم و تو زندگی سر لوحه کردیم . کل کل ماله دوران برنزیت بود استاد با فرمایشات خوب و متین شما هم میشه با به اللوهایه بالا سعود کرد هم ( چت بن ) نشد در کل مخلصیم اگه تو شرکت ریتو کمکی چیزی خواستین واسه پخش غذا بین پرسنل ما در خدمتیم البته باید اینم گفت که دس پخت استاد حرف نداره :n12::n11:
قربان شما عزیزم من هم شما را خیلی دوست دارم و خوش حالم که از برنزیت در اومدید
راستی شما دست پخت من را کی خوردید؟؟ من به آشپزی علاقه خاصی دارم و همه پرسنل را در همه بخش ها میشناسم به غیر از تیم نظافت!!!
درضمن من تا حالا تو شرکت آشپزی نکردم و فقط وقتی با دوستان میریم تفریح آشپزی میکنم که خوب مسلما همه دوستامم میشناسم
شاید هم شما یکی از دوستان من هستید و بدون اطلاع من این اکانت را ساختید وشوخی میکنید باهام
یا شاید هم قصد ترور من را دارید آخه این اطلاعات را شما از کجا دارید؟؟؟؟؟

پلیس ضد ترور آمریکا بهم گفته بود که یه سری افراد هستند از طرف شرکت های بازی سازی دیگه اجیر شدند و قصد ترور شما را دارند چون مغذ متفکر رایوت هستید و خیلی خوب داره جا میوفته
نکنه شما همونایید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من این اکانتتون را میدم چک کنند و شما هم هرچه سریع تر نصبت به معرفی خودتون اقدام کنید وگرنه مستقیما میدم cia وارد عمل بشه

JIGSA
29-11-2014, 18:49
دوستان یه نگاهی به 10-15 تا پست آخر که بندازیم یه کلکسیون فحش میبینیم که واقعا شرم آوره.

بچه ها من دوست ندارم اینکار رو بکنم اما در صورت تکرار مجبورم اقدام به حذف و ویرایش پستها بکنم

یه کم رعایت بکنین خواهشا.

به خارجیها فحش ندید نمیتونین بازی کنین ؟
فحش بدین اونا از نوبی درمیان ؟
بابا همه مثل شماها حرفه ای نیستن که. نوب هم زیاده.

Dark_Priest
29-11-2014, 18:55
خدایی ایرانی جماعت کله خرن :n02:و خوب بازی می کنن ولی امکانات نداریم چیکار کنیم ؟!؟ ؟ :n28:
من با پینگ 260 دارم پلی میدم و اون طرف ADC اونا که پینگش 20 هست ، میشه 25 میگه لگ و دیلی دارم :n03:

kamron_devil
29-11-2014, 19:50
خدایی ایرانی جماعت کله خرن :n02:و خوب بازی می کنن ولی امکانات نداریم چیکار کنیم ؟!؟ ؟ :n28:
من با پینگ 260 دارم پلی میدم و اون طرف ADC اونا که پینگش 20 هست ، میشه 25 میگه لگ و دیلی دارم :n03:

خدائی روی آمریکا یک موقع با پینگ 350 یا 400 کرری می کردم. ملت باور نمی کردن.
درکت می کنم

Fiddle
29-11-2014, 20:13
4 روز پیش یکی از بچه ها بهم گفته بود تیکت بزنم به ساپورت در مورد این 500 تا چت بن...
الان که رفتم تو گیم دیگه بن نبودم!
یعنی فهمیدن من علکی بن شده بودم درستش کردن!
----------------
الان رفتم تو گیم مثل زندانی هایی که بعد سال ها تو زندان بودن یهو میان بیرون
همچین حسی داشتم:n19:
باورم نمیشه بعد 7 ماه الان دیگه میتونم چت کنم:n28:
هم تیمی : ?fiddle ult cd
من: 60 sec
:50
:40
:30
:25
:20
:15
:5
:0 D:
:ok go go:n19:
:n14:

bahman_0121
29-11-2014, 20:46
دوستان شما هم تو بازی لگ دارین ؟؟؟ :(

alone_son
29-11-2014, 20:48
دوستان یه نگاهی به 10-15 تا پست آخر که بندازیم یه کلکسیون فحش میبینیم که واقعا شرم آوره.

بچه ها من دوست ندارم اینکار رو بکنم اما در صورت تکرار مجبورم اقدام به حذف و ویرایش پستها بکنم

یه کم رعایت بکنین خواهشا.

به خارجیها فحش ندید نمیتونین بازی کنین ؟
فحش بدین اونا از نوبی درمیان ؟
بابا همه مثل شماها حرفه ای نیستن که. نوب هم زیاده.

دکتر شما شیش و هشتتا گوش کن:n02:

خدائی روی آمریکا یک موقع با پینگ 350 یا 400 کرری می کردم. ملت باور نمی کردن.
درکت می کنم
نا امید شدم از سرور آمریکا:n31:

new evil
29-11-2014, 21:28
دکتر شما شیش و هشتتا گوش کن:n02:
استاد دکتر از Horde ه
خودیه فک کنم

دوستان شما هم تو بازی لگ دارین ؟؟؟ :(

پینگ از 120 اومده رو 230 با 60% تایم اوت نا قابل

همه از wow ایم و به wow باز خواهیم گشت
با 1 کیلو پینگو 99% تایم اوتم میشه بازیش کرد
هه

alone_son
29-11-2014, 21:46
استاد دکتر از Horde ه
خودیه فک کنم
ای بابا اگه horde پس چرا مثل alliance ها حرف میزنه؟؟:n02:
باس یه 313 جلسه بیاد پیشم آموزش زبان horde از مبتدی یاد بگیره زشته یه horde زبون horde بلد نباشه

FOR THE HORDE FCK alliance

Crawling In MySkin
29-11-2014, 23:10
همه از wow ایم و به wow باز خواهیم گشت
با 1 کیلو پینگو 99% تایم اوتم میشه بازیش کرد
هه
سرور بلیزارد رو با گوز سرور ریوت مقایسه کردن از ریشه اشتباهه:n06:

alone_son
30-11-2014, 00:40
سرور بلیزارد رو با گوز سرور ریوت مقایسه کردن از ریشه اشتباهه:n06:
مقایسه جمعیت یک سرور رایوت با گوز جمعیت یک سرور بلیزارد از یه وجب پایین تر از ریشه اشتباهه:n09:

Ab.Az
30-11-2014, 09:49
سلام به همه دوستان. تا جایی که خوندم تاپیک خوبیه فقط یه چیزی رو از دوستان بخوام. لطف کنید همه دوستان اکانت و سرور و رنکشون رو بگید تا بتوینم همدیگرو اد کنیم و حتی تیم تشکیل بدیم و بازی کنیم. من هم مثل شما از این نوب ها خسته شدم و بیخیال اکانت قبلیم شدم. تا حالا شده با cait ببازید اون هم بصورت 31/10 ؟؟؟ باز هم شده با CAIT چند دست بعد PENTA KILL بگیرید و باز هم ببازید ؟؟؟ اکانت دوم من Aliparlous2 هست در eu-west . تو این اکانت هم کلا 3 بار ranked بازی کردم و هر 3 رو باختم. تو بازی طرف م.س.ت بود داشت بازی میکرد. لطفا بقیه دوستان هم اکانت و سرورشون رو اعلام کنند. فعلا ریسک نکردم دوباره برم رنکد. ضمنا در صورت امکان دوستان پینگشون رو هم اعلام کنن. اینترنت بنده 2M مخابراته کا با سرویس کاهش پینگی که استفاده میکنم پینگم تو بازی تقریبا 130

Ab.Az
30-11-2014, 12:43
ببخشید که مجددا پیغام میدم. من بازیم واقعا خوبه و نوب نیستم ولی بخاطر یه سری نوب نمیتونستم تو اکانت اولم از برونز بیام بالا. برای همین با اکانت دوم دارم بازی میکنم و ممنون میشم از دوستانی که در Div بالاتر هستن که بنده رو نیز add کنن. ممنونم

mehdi951
30-11-2014, 14:24
دوستان سعی کنین از کسی کمک نگیرین خودتون بکشین بالا
چون اگر می بینین بازیتون خوبه اینو شما می بینین ولی ممکنه در نظر یک پلاتینیون (نه دیاموند یا چلنجر) شما یک نوب بیشتر نیستین
و وقتی شما با کمک دیگران میرین بالا بازی رو برا چهار نفر هم تیمیتون سخت می کنید
الان مثلا یکی گفته 10/ 31 واقعا ده تا کمه؟
بازی ها رو تو چلنجر نگاه کنین شاید کلا تا اخر بازی هر کس چهارتا هم نده تازه از طرف تیم بازنده!!!
یادتون باشه مشکل با نوب و مست افتادن نیست از ده بازی باید پنج تا رو ببرین پنج تا رو ببازین اگر بیشتر می بازین مشکل از شماست نه تیم!!
حتما درصد بردتون نسبت به باختتون رو تو رنک نگاه کنین تا بفهمین خوب بازی می کنین یا نه
اگر شما واقعا این قدر حرفه ای هستین که خب چه بهتر از هر ده تا هفتاشو می برین
تازه برد یک بازی فقط به کیل گرفتن نیست تو درفت پیک اگر هیرویی بردارین که برا کار تیمی باشه و نسبت به هیروها مقابل بهتر عمل کنه تو بازی تاثیر زیادی داره به جا این که هی رنکار بردارین
به عنوان مثال هیرویی مثل فیورا در مقابل جکس فید می ده ولی اگر تو اون مدت زمان فید نده در ادامه بازی در کار تیمی موفق تره یا مثلا اولاف هیروییه که برا بازی تک نفره است در مقابلش امومو برا بازی تیمیه تبیعتن امومو برا بردن در حالی که اولاف برا همچین چیزی نیست هر دوشونم جانگلرن یکی اولاف بر می داره تا بتونه کیل بگیره تیمشو ضعیف می کنه یکی امومو یر می داره تا برا تیمش کیل بگیره و تیمشو قوی می کنه
من خیلی بارها دیدم بازیهایی با اختلاف 30 کیل چون هیروها تیمی بودن و باهم هماهنگم بودن نتیجه عوض شده و تیمی که سی تا بیشتر فید داده برده چون هیروش تیمی بوده مثل امومو و ریز یا امومو و کاتا
و بازی هایی رو بازی کردم که با دوتا ای اف کی بردیم سه نفر در برابر پنج نفر
بردن خارج از این که به همتیمی های خوب نیاز داره بیشتر نیاز به بازی بهتر شما داره
برا این که بفهمین یک بازی کنه خوبی هستین تو صفحه لودینگ لیگ که داره بازی رو میازه یه سوال ساده کنین ایا من می دونم که هر کدوم از این هیروها نقات ضعف و قوتوش چیه ایا می دونم پسیو و کیو و دبلیو و ای و اولتشون چیه و مطمعن باشین شما اینو نمی دونین مگر این که با هر هیرو نزدیک دویست دست بازی کردین حالا 200 ضربدر صدو یازده تا یا همین حدودا بکنین تا بفهمین چه قدر باید بازی کنین تا بازیکن متوسط به حساب بیایین نه متوسط رو به بالا یا خوب چه برسه به عالی

kamron_devil
30-11-2014, 14:35
چون اگر می بینین بازیتون خوبه اینو شما می بینین ولی ممکنه در نظر یک پلاتینیون (نه دیاموند یا چلنجر) شما یک نوب بیشتر نیستین
بازی ها رو تو چلنجر نگاه کنین شاید کلا تا اخر بازی هر کس چهارتا هم نده تازه از طرف تیم بازنده!!!
یادتون باشه مشکل با نوب و مست افتادن نیست از ده بازی باید پنج تا رو ببرین پنج تا رو ببازین اگر بیشتر می بازین مشکل از شماست نه تیم!!
حتما درصد بردتون نسبت به باختتون رو تو رنک نگاه کنین تا بفهمین خوب بازی می کنین یا نه
تازه برد یک بازی فقط به کیل گرفتن نیست تو درفت پیک اگر هیرویی بردارین که برا کار تیمی باشه و نسبت به هیروها مقابل بهتر عمل کنه تو بازی تاثیر زیادی داره به جا این که هی رنکار بردارین
به عنوان مثال هیرویی مثل فیورا در مقابل جکس فید می ده ولی اگر تو اون مدت زمان فید نده در ادامه بازی در کار تیمی موفق تره یا مثلا اولاف هیروییه که برا بازی تک نفره است در مقابلش امومو برا بازی تیمیه تبیعتن امومو برا بردن در حالی که اولاف برا همچین چیزی نیست هر دوشونم جانگلرن یکی اولاف بر می داره تا بتونه کیل بگیره تیمشو ضعیف می کنه یکی امومو یر می داره تا برا تیمش کیل بگیره و تیمشو قوی می کنه
من خیلی بارها دیدم بازیهایی با اختلاف 30 کیل چون هیروها تیمی بودن و باهم هماهنگم بودن نتیجه عوض شده و تیمی که سی تا بیشتر فید داده برده چون هیروش تیمی بوده مثل امومو و ریز یا امومو و کاتا
بردن خارج از این که به همتیمی های خوب داره بیشتر نیاز به بازی بهتر شما داره

چی چی میگی برای خودت ادم رو عصبانی می کنی
مرد حسابی من بازی 9 4 9 رو میبازم چون تیمم احمق میفته
این تقصیر منه؟ دوما اینکه شما 5 تا ببری باید 5تا ببازی. این اصلا درست نیست اگر اینطوری بود که همه تو دیویژون خودشون میموندن
سوما من تو اکانت آمریکاک 1 هفته کامل تیم ترول افک فید داشتم چیش تقصیر من بوده اون وقت؟
همش شانسه بابا

Ab.Az
30-11-2014, 16:00
با یک بخش از حرفات موافقم و با یک سریشون مخالف. من اونقدر بازیم خوب هست که بدونم نقاط ضعف و قوت هیروها چیه و اینکه هیرویی که تو تیم مخالفه چه spell هایی داره. ولی عرض بنده چیز دیگه ای هست که شما متاسفانه متوجهش نشدید دوست عزیز. تو اکانت قبلیم هم اختلاف برد و باختم واقعا ناچیز بود. یه چیز دیگه اینکه بنده اصلا خودم رو با چلنجر قیاس نمیکنم ولی تو برنز امتیاز 31/10 و یا گرفتن penta kill بنظر من عالیه و بدون نقص. درضمن تو برنز وقتی میتونی با هیروهای تاثیرگزاری مثل Shen, Amumu, Lux و غیره خوب بازی کنی که تیمت بتونه carry کنه. آخه عزیزم وقتی تو هیروی تاثیرگزار رو برای یک مشت نوب برداری بعدش خودت رو شماتت میکنی که چرا برای همچین تیمی این هیرو رو برداشتی. چون جهت اطلاعتون عرض کنم که تو برنز اگه بخوای Solo بری باید خودت carry کنی و در غیر اینصورت نمیتونی بالا بری. دلیل این که از دوستان دیگه خواستم بیان با هم بازی کنیم هم اینه که من بدونم حداقل یکی دیگه مثل خودم تو تیم هست که بتونه carry کنه. مسلما وقتی برم تو Div گلد یا بالاتر دیگه ینجوری صحبت نمیکنم و اونوقت میدونم که قوانین و انتظارات متفاوت میشه. البته این رو هم بگم که چند سال قبل و در سیزن های قبلی که بازیم تعریفی نداشت اینقدر ranked بازی کردم و باختم که ELO اکانتم خیلی اومد پایین و برای همین برام سخت بود که بالا بکشم. حالا دوستان اگه صلاح میدونند Account و Server اعلام کنن.

mehdi951
30-11-2014, 16:02
خیلی باحالی من بازی باختم 20/3/7 بودم بازم فکر می کنی بد شانسی
اگر خیلی تو دیویژن یکسان نمونی پنج باخت پنج برد می برتت بالا اما اگر بمونی خب تو همون دیویژن باقی می مونی من با درصد برد 49.5 درصد تو حدود صدو پنجاه بازی حدود یک تایر رفتم بالا
برا حرف اخرتم بعضی وقتا اینجوری می شه به جاش بعضی وقتا هم یک هفته برد خالص داری

mehdi951
30-11-2014, 16:05
با یک بخش از حرفات موافقم و با یک سریشون مخالف. من اونقدر بازیم خوب هست که بدونم نقاط ضعف و قوت هیروها چیه و اینکه هیرویی که تو تیم مخالفه چه spell هایی داره. ولی عرض بنده چیز دیگه ای هست که شما متاسفانه متوجهش نشدید دوست عزیز. تو اکانت قبلیم هم اختلاف برد و باختم واقعا ناچیز بود. یه چیز دیگه اینکه بنده اصلا خودم رو با چلنجر قیاس نمیکنم ولی تو برنز امتیاز 31/10 و یا گرفتن penta kill بنظر من عالیه و بدون نقص. درضمن تو برنز وقتی میتونی با هیروهای تاثیرگزاری مثل Shen, Amumu, Lux و غیره خوب بازی کنی که تیمت بتونه carry کنه. آخه عزیزم وقتی تو هیروی تاثیرگزار رو برای یک مشت نوب برداری بعدش خودت رو شماتت میکنی که چرا برای همچین تیمی این هیرو رو برداشتی. چون جهت اطلاعتون عرض کنم که تو برنز اگه بخوای Solo بری باید خودت carry کنی و در غیر اینصورت نمیتونی بالا بری. دلیل این که از دوستان دیگه خواستم بیان با هم بازی کنیم هم اینه که من بدونم حداقل یکی دیگه مثل خودم تو تیم هست که بتونه carry کنه. مسلما وقتی برم تو Div گلد یا بالاتر دیگه ینجوری صحبت نمیکنم و اونوقت میدونم که قوانین و انتظارات متفاوت میشه. البته این رو هم بگم که چند سال قبل و در سیزن های قبلی که بازیم تعریفی نداشت اینقدر ranked بازی کردم و باختم که ELO اکانتم خیلی اومد پایین و برای همین برام سخت بود که بالا بکشم. حالا دوستان اگه صلاح میدونند Account و Server اعلام کنن.

خب حرف حساب گفتن نداره فککر کنم تا حدودی من اشتباه کردم معضرت
پی نوشت : بگذریم از این حرفا پاشیم بریم دابل ای پی بگیریم
2: من تو اروپا شرقی ام پس فایده نداره اسم اعلام کنم

GL & HF
30-11-2014, 16:14
تازه برد یک بازی فقط به کیل گرفتن نیست تو درفت پیک اگر هیرویی بردارین که برا کار تیمی باشه و نسبت به هیروها مقابل بهتر عمل کنه تو بازی تاثیر زیادی داره به جا این که هیرنگار بردارین
بردن خارج از این که به همتیمی های خوب نیاز داره بیشتر نیاز به بازی بهتر شما داره
برا این که بفهمین یک بازی کنه خوبی هستین تو صفحه لودینگ لیگ که داره بازی رو میازه یه سوال ساده کنین ایا من می دونم که هر کدوم از این هیروها نقات ضعف و قوتوش چیه ایا می دونم پسیو و کیو و دبلیو و ای و اولتشون چیه و مطمعن باشین شما اینو نمی دونین مگر این که با هر هیرو نزدیک دویست دست بازی کردین حالا 200 ضربدر صدو یازده تا یا همین حدودا بکنین تا بفهمین چه قدر باید بازی کنین تا بازیکن متوسط به حساب بیایین نه متوسط رو به بالا یا خوب چه برسه به عالی
داداش شما که خودت کمتر از 50 تا بازی هم با رنگار نداری چطوری میای راجبش نظر میدی؟:n02:
اگه اینجوری بود که تو میگی اونوقت کسی مثل pwn میومد به جا اینکه jayce پیک کنه تو مسابقات با fiddlestick میرفت وسط چون تو کار تیمی بهتره:n21: و با این حرفت چمپی مثل zed رو بردی زیر سوال چون تو کار تیمی زیاد موفق نیست خب این یعنی نمیتونه بازی رو carry کنه ؟:n31: راجب فیورا هم بگم که تو رنگ مستر ( چلنجر رو خبر ندارم) هرکی پیکش کنه اونقدر بههش میخندن تو بازی که اگه خودش سر سنگین afk کنه خیلی واسش خوبه و راجب Ammumu / rammus هم بگم که دیگه دوران این 2 تا چمپ با پایان رسید با ریورک شدن سیستم جنگل میگی نه ؟ برو یه سر به Lolking بزن همه چی دستت میاد:n40:
الان باید نو آوری کنی تا رنکت آپ شه من جدیدا tryndamere ap بازی میکنم 1 بارم بهم نمیگن ترول در صورتی که اینو تو برنز اگه بازی کنی درجا ریپوت میشی اینم از وضعیت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-details/EUW1/1848876247/26594294?tab=overview

Ab.Az
30-11-2014, 17:05
دوستان اگر حرفایی که بنده بالا گفتم اشتباهه لطفا بگید. ممنونم

kamron_devil
30-11-2014, 17:19
خیلی باحالی من بازی باختم 20/3/7 بودم بازم فکر می کنی بد شانسی
اگر خیلی تو دیویژن یکسان نمونی پنج باخت پنج برد می برتت بالا اما اگر بمونی خب تو همون دیویژن باقی می مونی من با درصد برد 49.5 درصد تو حدود صدو پنجاه بازی حدود یک تایر رفتم بالا
برا حرف اخرتم بعضی وقتا اینجوری می شه به جاش بعضی وقتا هم یک هفته برد خالص داری

اون یک مثال بود
من بیشتر بازی هام اگر حالش باشه اینطوری بازی می کنم ولی وقتی میبینم تیم احمق فقد توکسیک هستند خیلی خوب بازی نمی کنم که ببازن و به توکسکشون ادامه بدن و ریپورتشون کنم
البته تو رنک تمام تلاشم رو می کنم. ولی در کل آقا همش شانسه. من که تو این سرور اروپا ماشالا نوب خیلی میبینم تو گلدش پلاتش

در کل دوست عزیز خودت باید اینقدر بازی کنی زور بزنی تا بیای بالا
من تو آمریکا که بازی می کردم ریوت به من برونز 5 داد بعد از 6 تا برد
بیشتر از 30 پروموشن بازی کردم از برونز 5 بیام سیلور 5
چرا؟ چون همیشه خدا احمق ها تو تیم من. اسمورف ها دشمن.

pancha73
30-11-2014, 18:51
آقایون شما همه خدای لول :n02: شما پلیر بقیه نوب :n02: ول کنین بابا همش میاین از اینو اون بد میگین، اگه واقعا پلیر باشین میرین بالا، بابا یکم از استاد alone son یاد بگیرین، تمام پلیر های دنیا واسه استاد تعظیم میکنن اما بنده خدا 1 بار نیومد از خودش تعریف کنه، من که میدونم استاد میخوان 1 وقتی خدایی نکرده ریا نشه، زشته جلو استاد آخه این حرفارو نزنین، استاد این حرفارو میشنوه ناراحت میشه، استاد شما ببخش اینارو ، من خودم اینارو ادب میکنم :n02:

mey123
30-11-2014, 18:58
بحالا دوستان اگه صلاح میدونند Account و Server اعلام کنن.

من یه اکانت تو وست دارم که پایین نوشته. ولی runs و masteries فقط ad دارم. حالا تو اد کن شاید یه وقت تونستیم با هم رنک بریم.

R.I.P
30-11-2014, 19:50
Alonesonخیلی وقت بود دلم میخواست بهت بگم...
استــــــــــــــــاد میفرمودیه...... بفرمیو.....بگیو.. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D9%85%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%87...%D8%A8%D9%81 %D8%B1%D9%85%DB%8C%D9%88...%D8%A8%DA%AF%DB%8C%D9%8 8...)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

R.I.P
30-11-2014, 20:04
خب خدا رو شکر میبینم همتون باز با هم خوبین باز فروم شلوغ شده
جا داره در این قسمت یه سوال کوچیکی رو بپرسم:n40:
از اون همه Rp که آخرین بار تو مسابقات جهانی لول بردم کلی ش هنوز مونده خودمم دیگه همه اسکین ها رو خریدم نمیدونم با بقیه ش چکار کنم .
اسکین کسی نمیخواد ؟ :n02:

GL & HF
30-11-2014, 20:17
خب خدا رو شکر میبینم همتون باز با هم خوبین باز فروم شلوغ شده
جا داره در این قسمت یه سوال کوچیکی رو بپرسم:n40:
از اون همه Rp که آخرین بار تو مسابقات جهانی لول بردم کلی ش هنوز مونده خودمم دیگه همه اسکین ها رو خریدم نمیدونم با بقیه ش چکار کنم .
اسکین کسی نمیخواد ؟ :n02:
داداش شما اگه دستت چربه بکش رو سر خودت:n40::n31:

kamron_devil
30-11-2014, 21:41
داداش شما اگه دستت چربه بکش رو سر خودت:n40::n31:
این رو خوب اومدی :)

emproor
01-12-2014, 04:00
خدا همچین هم تیمی هایی رو نصیب هیچکس نکنه ...
premida هم بودن با هم....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-details/EUW1/1851459217/203600263?tab=overview

pancha73
01-12-2014, 10:17
دوستان 1 سیستم جدیدی که به لول اضافه شده screenshot هست،وقتی تو بازی هستین F12 رو بزنین درجا screenshot میگیره و تو پوشه لول 1 پوشه به اسم Screenshots ایجاد میشه که ازین به بعد هرچی دلتون خواست تو بازی screenshot بگیرین و تو این پوشه ذخیره میشه :n16: البته خیلی وقته که این سیستم اضافه شده اما من تازه فهمیدم :n02:

alone_son
01-12-2014, 18:59
آقایون شما همه خدای لول :n02: شما پلیر بقیه نوب :n02: ول کنین بابا همش میاین از اینو اون بد میگین، اگه واقعا پلیر باشین میرین بالا، بابا یکم از استاد alone son یاد بگیرین، تمام پلیر های دنیا واسه استاد تعظیم میکنن اما بنده خدا 1 بار نیومد از خودش تعریف کنه، من که میدونم استاد میخوان 1 وقتی خدایی نکرده ریا نشه، زشته جلو استاد آخه این حرفارو نزنین، استاد این حرفارو میشنوه ناراحت میشه، استاد شما ببخش اینارو ، من خودم اینارو ادب میکنم :n02:
بلاخره یه پیشکسوت باید اخلاقش با بازیکن تازه به دوران رسیده فرق کنه داداش یا نه اما ما از این حرفاشون ناراحت نمی شیم بلاخره اینام جوان اند تازه کارند نوبند خرررررررررند چیکارشون میشه کرد:n31:

بابا ما 100هزار بار گفتیم آقا اصلا شما 100/0/100 باش ولی وقتی نمی تونی کرری کنی و ببری چه ارزشی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
100هزار بار گفتیم آقا تعداد کیلی که شما میگیری مهم نیست مهم اینه که نقشت را تو بازی خوب اجرا کنی مثلا اگه Adc بتونی تو تیم فایت خوب دمیج بدی بتونی کرری شونا بزنی
100هزار بار گفتیم شما بازیا 0/100/0 ببر تانک کن کری کن نزار دستشون به adc برسه خوب این ارزش داره یا وقتی 1000/0/100 میبازی و هی میای اینجا چس ناله میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه فایده؟؟ ما اینا را واسه پیشرفت خودشون میگیم اینام هی میگند فلانی نوبه فلانی تروله بهمانی afk عزیز من مگه میشه شما همه بازیات اینجوری باشه؟؟؟ یعنی لول اینقدر
تو دنیا معروف شده و کل دنیا میاند اونجا afk میکنند اونم دقیقا تو تیم تو تا تو ببازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اقا اگه اینجوریه لول را پاک کن مگه دیونه ای با روان خودت بازی میکنی؟؟؟؟؟؟
آخرش اینکه عزیزای من کسی از چس ناله به جایی نرسیده و بلاخره برا رسیدن به هر جایی باس یه سری سختی هایی را تحمل کنید هیچ کی هم با 10 تا بازی اولش چلنجر نشده

Alonesonخیلی وقت بود دلم میخواست بهت بگم...
عمویی شما تا حالا مدرسه تشریف داشتید ؟؟؟ امتحانات تموم شد؟؟؟ معدلت خوب شده که بابات اجازه داده بشینی پای pc ها ای شیطون:n06:
راستی عمویی ما مثلی بعضیا نیستم که حرفمون از رو چیززززززززززمون بلند شه ما چیزززززززززمون واسه چیزاااااااااااای دیگست:n09:
حالا سنت کمه نمیشه جوابتا داده ولی عمویی من خیلی بیشتر از تو wow و lol زدم بلاخره یه چیزی میدونم

GL & HF
01-12-2014, 20:10
نامردایه بی معرفت اگه سیزن ریوارد رو 1 ماه عقب مینداختن من راحت میتونسم چلنجر بشم الان روحیم از بین رفته روزی 2-3 بار بین مستر و دایموند بالا پاین میشم:n27::n30::n28::n14:

R.I.P
01-12-2014, 20:18
بلاخره یه پیشکسوت باید اخلاقش با بازیکن تازه به دوران رسیده فرق کنه داداش یا نه اما ما از این حرفاشون ناراحت نمی شیم بلاخره اینام جوان اند تازه کارند نوبند خرررررررررند چیکارشون میشه کرد
:n31:

بابا ما 100هزار بار گفتیم آقا اصلا شما 100/0/100 باش ولی وقتی نمی تونی کرری کنی و ببری چه ارزشی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
100هزار بار گفتیم آقا تعداد کیلی که شما میگیری مهم نیست مهم اینه که نقشت را تو بازی خوب اجرا کنی مثلا اگه Adc بتونی تو تیم فایت خوب دمیج بدی بتونی کرری شونا بزنی
100هزار بار گفتیم شما بازیا 0/100/0 ببر تانک کن کری کن نزار دستشون به adc برسه خوب این ارزش داره یا وقتی 1000/0/100 میبازی و هی میای اینجا چس ناله میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه فایده؟؟ ما اینا را واسه پیشرفت خودشون میگیم اینام هی میگند فلانی نوبه فلانی تروله بهمانی afk عزیز من مگه میشه شما همه بازیات اینجوری باشه؟؟؟ یعنی لول اینقدر
تو دنیا معروف شده و کل دنیا میاند اونجا afk میکنند اونم دقیقا تو تیم تو تا تو ببازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخرش اینکه عزیزای من کسی از چس ناله به جایی نرسیده و بلاخره برا رسیدن به هر جایی باس یه سری سختی هایی را تحمل کنید هیچ کی هم با 10 تا بازی اولش چلنجر نشده

استـــــــــــــــــــاد دیویژنت رو بگو
ازت خوشم اومد میخوام اکانتت رو مجانی واست بوست کنم :n16: تروخدا ناراحت نشیا آخه یه عکس فرستاده بودی اسمت رو که چک کردم سیلور اینا بودی اگه میخوای بیای بالاتر خوشحال میشم کمکت کنم:n16:

عمویی شما تا حالا مدرسه تشریف داشتید ؟؟؟ امتحانات تموم شد؟؟؟ معدلت خوب شده که بابات اجازه داده بشینی پای pc ها ای شیطون
:n06:

راستی عمویی ما مثلی بعضیا نیستم که حرفمون از رو چیززززززززززمون بلند شه ما چیزززززززززمون واسه چیزاااااااااااای دیگست
:n09:

حالا سنت کمه نمیشه جوابتا داده ولی عمویی من خیلی بیشتر از تو wow و lol زدم بلاخره یه چیزی میدونم

سلام عمو جون ( استــــــــــــــــــــــ ـاد*)
اون >>>مقایسه جمعیت یک سرور رایوت با گوز جمعیت یک سرور بلیزارد از یه وجب پایین تر از ریشه اشتباهه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] <<< رو همینجوری آوردم دنبال آخرین پستتون بودم که نقل قولش کنم استــــــــــــــــــاد:n40 :

نکتش توی اون محتوا مخفی بود :n01:
بفرما نقل قل رو از پست قبلیم پاکش کردم :n16:

alone_son
01-12-2014, 20:51
استـــــــــــــــــــاد دیویژنت رو بگو
ازت خوشم اومد میخوام اکانتت رو مجانی واست بوست کنم :n16: تروخدا ناراحت نشیا آخه یه عکس فرستاده بودی اسمت رو که چک کردم سیلور اینا بودی اگه میخوای بیای بالاتر خوشحال میشم کمکت کنم:n16:
جنبه ما بالاتر از این حرفاست عمممممممممممممممممممممممم ممموووووووووووووووووووووو ییییییییییییییییییییییییی ییی:n34:
اشتباه چک کردی من سیزن قبلی گلد 1 بودم یه duo داشتم که یه دفعه به سرش زد همه بازیای رنکشا ترول میکرد البته بنده خدا حق داشت ملت بوست شده بودند گلد بعد یه سری هام به خاطر
خوب بازی کردن این بابا داشتند کری میشدند و تازه که که خوری هم میکردند اینم گفت ما که ریواردا را میگیرم بزار حال این سگا را هم بگیریم:n02:
ما هم به خاطر انسانیت و حق زن و حقوق بشر باهاش همکاری نکردیم:n10:
اون محتوای مخفی را هم خوندم واسه همین گفتم سنت کمه نمیشه جواب داد البته منظورم با شما نبودا به صورت خیلی نا محسوس به یه شخصی اشاره میکردم که میاد پست ها را حذف میکنه:n31:
البته حق داره بلاخره همه ما قبل عضویت یه قوانینی را قبول کردیم که این حرفا که میخواستم بزنم خلاف این قوانین بود اما اینجام یکم سخت گیری بیش از حد میشه ها ولی در کل ....:n09:
((حالا اگه خیلی طالبی بشنوی تا پیام خصوصی کنم برات)):n02:

نامردایه بی معرفت اگه سیزن ریوارد رو 1 ماه عقب مینداختن من راحت میتونسم چلنجر بشم الان روحیم از بین رفته روزی 2-3 بار بین مستر و دایموند بالا پاین میشم:n27::n30::n28::n14:

منم همینطور:n14:

R.I.P
01-12-2014, 21:14
جنبه ما بالاتر از این حرفاست عمممممممممممممممممممممممم ممموووووووووووووووووووووو ییییییییییییییییییییییییی ییی:n34:
اشتباه چک کردی من سیزن قبلی گلد 1 بودم یه duo داشتم که یه دفعه به سرش زد همه بازیای رنکشا ترول میکرد البته بنده خدا حق داشت ملت بوست شده بودند گلد بعد یه سری هام به خاطر
خوب بازی کردن این بابا داشتند کری میشدند و تازه که که خوری هم میکردند اینم گفت ما که ریواردا را میگیرم بزار حال این سگا را هم بگیریم:n02:
اون محتوای مخفی را هم خوندم واسه همین گفتم سنت کمه نمیشه جواب داد البته منظورم با شما نبودا به صورت خیلی نا محسوس به یه شخصی اشاره میکردم که میاد پست ها را حذف میکنه:n31:
البته حق داره بلاخره همه ما قبل عضویت یه قوانینی را قبول کردیم که این حرفا که میخواستم بزنم خلاف این قوانین بود اما اینجام یکم سخت گیری بیش از حد میشه ها ولی در کل ....:n09:
((حالا اگه خیلی طالبی بشنوی تا پیام خصوصی کنم برات)):n02:

ااااااااااا...
به قول یکی از بچه های فروم چقـــدر بزرگوارید شما استــــــــــــــــــــــ ــــــاد:n02:
شرمنده اگه گفتم سیلورید استــــــــــــــــــــــ ــاد:n16:

emproor
01-12-2014, 23:38
alone_son ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
میگم بعد از Double IP همیشه Double Rune Page داریم احیانا نمیدونید زمانش کی هست ؟

Double RP هم میگم Riot دوباره میزاره ؟

Ab.Az
02-12-2014, 09:28
سیزن جدید از ماه بعد شروع میشه؟

Ab.Az
02-12-2014, 09:32
ادب استاد به از SKILL اوست. بهتره یکم ادب چاشنی کارت بکنی و حرفت رو طوری بزنی که بقیه واقعا از راهنماییت استفاده کنن. نه اینکه با حالت تمسخر صحبت کنی آق دکتر. مگه خودت از اول اینجوری بازی میکردی ؟؟؟ مگه از اول این نکات کلیدی رو میدونستی. من یه حرفی رو زدم و بعدش دوستانه ازتون خواستم اگه حرفم اشتباهه اون هایی که کار بلد هستند اصلاح کنند. حلا اگه به مقام والاتون بر نمیخوره لطف کنید بگید بهترین راه بالا اومدن از برونز چیه ؟؟؟

R.I.P
02-12-2014, 10:15
ادب استاد به از SKILL اوست. بهتره یکم ادب چاشنی کارت بکنی و حرفت رو طوری بزنی که بقیه واقعا از راهنماییت استفاده کنن. نه اینکه با حالت تمسخر صحبت کنی آق دکتر. مگه خودت از اول اینجوری بازی میکردی ؟؟؟ مگه از اول این نکات کلیدی رو میدونستی. من یه حرفی رو زدم و بعدش دوستانه ازتون خواستم اگه حرفم اشتباهه اون هایی که کار بلد هستند اصلاح کنند. حالا اگه به مقام والاتون بر نمیخوره لطف کنید بگید بهترین راه بالا اومدن از برونز چیه ؟؟؟

^^^^^^^^^^^^^^^
بــــــــــــــــی ادب استـــــــــــــــاد رو دست میندازی؟!!!!:thumbsdow

Ab.Az
02-12-2014, 11:38
اولا وقتی حرف از ادب میزنی اینو بدون که ادب حکم میکنه حروقت باهات حرف زدن جواب بدی، ثانیا من بی احترامی به کسی نکردم برو بازم بخون ببین کجای حرفم بی احترامی کردم، ثالثا اگرم به نظر ایشان من بی احترامی کردم خودشون باید جواب بدن، رابعا کی خواست باج بده که حالا داری حرف از نصف قیمتش میزنی. من فقط میخواستم شرایطی پیش بیاد که این پست مفیدتر باشه و اون دوستانی که تجربه بیشتری دارند بتونند به بقیه راهنمایی بدن.

Crawling In MySkin
02-12-2014, 16:19
ادب استاد به از SKILL اوست. بهتره یکم ادب چاشنی کارت بکنی و حرفت رو طوری بزنی که بقیه واقعا از راهنماییت استفاده کنن. نه اینکه با حالت تمسخر صحبت کنی آق دکتر. مگه خودت از اول اینجوری بازی میکردی ؟؟؟ مگه از اول این نکات کلیدی رو میدونستی. من یه حرفی رو زدم و بعدش دوستانه ازتون خواستم اگه حرفم اشتباهه اون هایی که کار بلد هستند اصلاح کنند. حلا اگه به مقام والاتون بر نمیخوره لطف کنید بگید بهترین راه بالا اومدن از برونز چیه ؟؟؟
آدم رو مجبور میکنید 2 صفحه قبل رو بخونه ها...
پسرم شما سعی کن 31/10 رو بکنی 10/0 میتونی بری سیلور بعد بکنی 5/0/5 میتونی بری گلد و بالاتر:n39:
ایشون هم ترول هستن ایگنورشون کن

Ab.Az
02-12-2014, 16:48
پسرم شما سعی کن 31/10 رو بکنی 10/0 میتونی بری سیلور بعد بکنی 5/0/5 میتونی بری گلد و بالاتر:n39:
جاااااااااااااااااااااااا ن!!!؟؟؟ شما چند سالته گلم ؟؟؟ پشت لبت سبز شده که بمن میگی پسرم. اصلا اینجا از هر بچه تازه به دوران رسیده ای سوال میکنی فکر میکنه واسه خودش دیگه end بازیکنه. هر کسی که فکر میکنه اینجا خیلی حرفه ای تشریف داره بیاد 1vs1 باهاش بازی میکنم ببینم کی نوبه و کی حرفه ای. وقتی میگم راهنمایی کنید سرتون گیج نره و مثل آدم اگه چیزی میدونید بگید. گیر چه کسایی افتادیم ما. جنبه داشته باشید آخه.

Crawling In MySkin
02-12-2014, 16:53
جاااااااااااااااااااااااا ن!!!؟؟؟ شما چند سالته گلم ؟؟؟ پشت لبت سبز شده که بمن میگی پسرم. اصلا اینجا از هر بچه تازه به دوران رسیده ای سوال میکنی فکر میکنه واسه خودش دیگه end بازیکنه. هر کسی که فکر میکنه اینجا خیلی حرفه ای تشریف داره بیاد 1vs1 باهاش بازی میکنم ببینم کی نوبه و کی حرفه ای. وقتی میگم راهنمایی کنید سرتون گیج نره و مثل آدم اگه چیزی میدونید بگید. گیر چه کسایی افتادیم ما. جنبه داشته باشید آخه.
من 3 سال و 4 ماهمه پدرجان
اگه معنی جمله ی من رو متوجه نمیشی پس متعاقبا برونز جایگاه مناسبیه برات دیگه..نه ؟ :n06:

Ab.Az
02-12-2014, 16:54

ضمنا اینقدر قصه نگو. با Cait بیوفتی تو یه تیم نوب با به support نوب بعدش امتیازت بشه 31/10 این تو برنز بده ؟؟؟ اخه تویی که قصه تعریف میکنی بگو ببینم تو یه تیم نوب بعنوان ADC با امتیاز 10/0 میخوی چیکار کنی ؟؟؟ میشه یکم واقع بین تر باشید

alone_son
02-12-2014, 16:55
میگم بعد از Double IP همیشه Double Rune Page داریم احیانا نمیدونید زمانش کی هست ؟

Double RP هم میگم Riot دوباره میزاره ؟
بله دوست عزیز اگه توجه کرده باشید ما توی هر سال طی زمان های مختلف یک سری قابلیت هایی اضافه میکنم((Double IP Double Rune Page sale...)) ولی زمان دقیقی ندارند ولی توی محدوده معینی هستند
و همیشه بعد از پایان زمانشون بعد چند وقت دوباره تمدید میشند اگه شما میخواهید رون پیج بگیرید باید بگم بله Double Rune Page را به زودی میزاریم ولی زمان دقیق نمیتونم بگم شما ip هات را نگاه دار که بتونی
تداد زیادی رون پیج بگیری

سیزن جدید از ماه بعد شروع میشه؟
آره عمو

ببین آقای کتر شما باید تشریفتونا ببرید آهنگ 6.8 گوش کنید نه بیاد اینجا بحث کنید:n08:
شوخی کردم اما خدایی شما همون جا که به نظرتون من توهین کردما برداشتید حذف کردید بعد میگید بی احترامی میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟
اول این که من همین جوری حرف میزنم عــــــــــــــــــــشقم میکشه اینجوری حرف بزنم دلـــــــــــــــــــــــ ـــــم میخواد و به خودم مربوطه دوم این که کسی مجبور نیست اینجا
پستای منا بخونه
سوم اینکه آقا ما یه سری نکاتی را گفتیم که به نظر شخص بنده خیلی مفید هستند حالا کسی میخواهد استفاده کنه((به من چه))کسی نمی خواهد استفاده کنه((به من چه))
بعد هم شما تو اون پستتون برداشتید قصه های شاه نامه را نوشتید که منم وقت نکردم بخونم((یعنی خیلی طولانی بود))من خیلی وقتا فرصت نمیکنم خیلی پستا را بخونم
سعی کنید پستاتون کوتاه باشه که همه بتونند بخونند ببین چی نوشته که پست منم اینقدر طولانی شد:n02:
اما در جواب این که چه جوری از از برنز بیاید بیرون:
1- بدید بوستتون کنند:n31:
2-یه اکانت گلد چیزی بخرید:n10:
2- ی چمپ op یاد بگیرید واسه تاپ که بتونید خودتون بازی را کری کنید مثل ریون.نسس.سینجد و... البته باس کری کردنم بلد باشید فقط کیل گرفتن مطرح نیست
ببینید برنز یه باتلاقه که باید پاتونا بزارید رو مردم و بیاید بالا و گرنه همین جوری میرید پایین اگه هنوز نمیتونید بیاید بیرون دو دلیل داره
1- هنوز در اون حد بازیتون خوب نشده
2-بلد نیستید کری کنید
بهترین روش یاد گرفتن این دو مورد هم این که برید حضوری بشینید بازی یکی که توی پلتی گلدی دایموندی چیزیه را ببینید اون spect خود لول خوبه ولی
این بهترین روشه چون می تونید سوالاتونا ازشون بپرسید و خورد خورد یاد میگیرید. اگه هم کسی نیست در دسترستون میتونید برید گایید بخونید
و تو یوتیوب آموزش ببینید که خیلی بهتر از spect کردنه ولی زمان بره و نیاز به تمرین و کسب تجربه داره
ولی بزرگ ترین دلیلی که هنوز تو برنزند بعضها اینکه آهنگ 6.8 گوش میکنند که خوب کسی که اینجوری باشه جاش تو همون برنزه:n10:

آقا چقدر این پست طولانی شد به همه نوب هایی که این پست را خونندند خسته نباشید میگم:n40:

Ab.Az
02-12-2014, 16:56
عزیزم اکانت قبلیم Bronze بود و دلیلشم اگر دقت میکردی گفته بودم.

alone_son
02-12-2014, 18:46
آقا چرا دعوا میکنید و همو دو را گازه میگیرید؟؟؟ اصلا بنده خودم برنز هستم و افتخار میکنم برنز هستم دربه درا ملت میکوبند 700 یا شایدم 800 کیلومتر میزنند تو این وضع بی بنزینی
میرند لب آب برنز بشند حالا شما را خدا لطف کرده با دوتا بازی میندازه تو برنز میاید ناشکری میکنید؟؟؟؟ این به جا شکر نعمتتونه؟؟؟؟ وای به حالتونه اگه توبه نکنید و شکر به جا نیارید

منا ایگنور میکنی هان؟؟؟
منا ایگنور نکن ح.ش.ر.ی میشما یه وقت پس اکانتتا میگیرم خطری میشما:n02:

pancha73
02-12-2014, 18:51
وایییییییییی شما فرق ترول و بی احترامی رو نمیتونی تشخیص بدی مشکل استاد alone son چیه آخه :n02: در ضمن این جا تنها جایی که بابا بزرگ های لول باز رو پیدا میکنی :n02: پس نگو بچه، این ملت زنو بچه دارن اینجا با ادب باشین لطفا :n02:
استاد من پوزش می طلبم،همش چند روز اومدن تو این فروم کم کم باید عادت کنن :n02: این ها هنوز شما رو نشناختن استاد،آرمه میتیکومون رو نشون بدم بهشون ؟؟ :n02:

Georges St-Pierre
02-12-2014, 19:55
بابا ادامه ندید تاپیکو به گه کشیدین خیلی بی مزه این یه مشت Kid

R.I.P
02-12-2014, 20:00
هرکی وارده این فروم میشه 5 ، 6 تا پست اول روش بالا اومدن از برونز رو میپرسه :n02: خداییش تاحالا دقت کردین؟:n08:

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
آخه دوستان من این چه سوالیه میپرسین ؟ ما مثلا چی بگیم بهتون؟ وقتی برونز شدی 2 تا دلیل داره یا در همون حد هستی که بونز شدی یا اسکیلت در همون حدِ که برونز شدی!!! :| :|
اگه خواستی بیای بالا فقط دو راه داری! یا اکانتت رو بدی به یه نفر که بوست کنه برات یا بازیت رو بهتر کنی:n16:

شانسی کسی نمیتونه بیاد بالا اگر هم اومده باشه دوباره سریع برمیگرده پایین : )

alone_son
02-12-2014, 20:37
وایییییییییی شما فرق ترول و بی احترامی رو نمیتونی تشخیص بدی مشکل استاد alone son چیه آخه :n02: در ضمن این جا تنها جایی که بابا بزرگ های لول باز رو پیدا میکنی :n02: پس نگو بچه، این ملت زنو بچه دارن اینجا با ادب باشین لطفا :n02:
استاد من پوزش می طلبم،همش چند روز اومدن تو این فروم کم کم باید عادت کنن :n02: این ها هنوز شما رو نشناختن استاد،آرمه میتیکومون رو نشون بدم بهشون ؟؟ :n02:
نه دوست عزیز چرا این همه خشونت ؟؟؟؟این بنده خدا ها فقط یه مشت راه گم کرده هستند که واسه ما ملک نازل شده بریم اینا را به راه راست هدایت کنیم
درسته سخته ولی بلاخره از پسش بر میام:n09:

بابا ادامه ندید تاپیکو به گه کشیدین خیلی بی مزه این یه مشت Kid
دوست عزیز مزه را واسه جیز دیگه استفاده میکنند و چیز خوش مزه هم ما نداریم اگه گیرت اومد یه ندایی هم به ما بده
بچه هم تو قنداق البته من خودم همیشه قنداقش میکنم بعد به کارام میرسم که اذیت نشه:n10:

آخه دوستان من این چه سوالیه میپرسین ؟ ما مثلا چی بگیم بهتون؟ وقتی برونز شدی 2 تا دلیل داره یا در همون حد هستی که بونز شدی یا اسکیلت در همون حدِ که برونز شدی!!! :| :|
یعنی اگه معنی این جملت را میفهمیدند دو حالت داشت یا به فوش میکشیدندت یا از برنز در می اومدند
به دوتا چیز کاملا مجزا از هم اشاره کردی خوشم اومد:n02:

Georges St-Pierre
02-12-2014, 20:41
بالز داری؟رو در رو بل بل زبونی کن شمارتو خصوصی کن

JIGSA
02-12-2014, 20:46
اساتید گرامی

واقعا دیگه اسپم ها و خوش مزگی هی بعضی ها داره بار فنی تاپیک رو میاره پایین.

در صورت تکرار به مدیران گزارش میکنم تا برخورد بشه.

تو 30 - 40 پست آخر کلا 5 تا پست مفید میشه پیدا کرد.

GL & HF
02-12-2014, 20:50
باو والا ما خودمونم یه زمان برنز بودیم حتی ایکونش هم دارم هرکی خواست نشونش میدم راجب گزینه بوست که دوستان اشاره کردن باید بگم که هرکی خواست بوست بشه کافیه به خودم بگه ارزون حساب میکنیم که مشتری شه تا دایموند رو میتونیم بوست کنیم اما مستر یکم فشار رو میبره بالا ( خودم به گریه کردن به مستر رسیدم ):n31::n40:

alone_son
03-12-2014, 02:55
بالز داری؟رو در رو بل بل زبونی کن شمارتو خصوصی کن
ایلان این شعره؟؟؟ رجز قبل جنگه؟؟؟ تیکست؟؟؟
الان داری میگی شمارما بهت بدم که بیای مانا بزنی؟؟؟؟
تراخدا نزن منا من یه آدم ضعیفیم گناه دارم به خدا منا بزنی خدا سنگت میکنه این کارا نکن آفرین پسر خوب

اساتید گرامی

آقا ایشون راست میگند واقعا داره بار فنی تاپیک میاد پایین به خاطر همین بنده از امشب بعد این پست تا جمعه شب دیگه پست نمیدم و اعتصاب پستی میکنم:n35:
یعنی راستشا بخواید دارم میرم شیراز بــــــــــــــــــــله شیراز تا جمعه هم اونجام و بخاطر این که اونجا خیلی بهم خوش میگذره و به خاطر خوش گذرونی زیاد
وقت نمیکنم اینجا سر بزنم و گفتم حالا که نمی تونم سر بزنم یه اعتصاب پستی هم بکنم که بار فنی تاپیک بیاد بالا:n33:
شمام سعی کنید کمتر پست بدید اگه اینجوری بخواهیم پست بدیم که یه دفعه همه میشیم همکار انجمن بعد خو نمیشه دیگه:n33:
فعلا خدانگهدار تا جمعه پیشششش به سوی شیراز:n12:

GL & HF
03-12-2014, 04:37
:n19::n19::n19:

pancha73
03-12-2014, 11:53
سیبیله voli خیلی باحاله :n02:

Ab.Az
03-12-2014, 13:30
اساتید گرامی

خیلی دلت خوشه حاجی. یه جوری میگی بار فنی هرکی نخونه فکر میکنه چه خبره. دقیقا بار فنی تاپیک کجاشه ؟؟؟ میشه بفرمایید ؟؟؟ ما که چند تا سوال پرسیدیم یه سری مطابق معمول مسخره بازیشون گرفت و یه سری هم که شروع به کل کل کردند. تنها چیزی که واقعا این تاپیک نداره بار فنی برادر من.

Fiddle
03-12-2014, 14:26
Ao Shin Release On Hold, Names Trivia

Fiddle
03-12-2014, 14:38
پاک شود..........

new evil
03-12-2014, 14:43

عجب ناکسی بوده طرف:n04:

تچکسچر مازاهار داری دوباره بالانس می شه:n05:

kamron_devil
04-12-2014, 19:01
دوستان برای اینکه بار تاپیک بره بالا امروز می خوام یک آموزش براتون بزارم

این آموزش برای به وجود آوردن یک ترول و ریپورت یک اروپایی حرومزاده هستش

خوب ابتدا شما باید یک جمپ جنگل بردارد
بد اگر تاپ شما یک چمپی برداشت که شما با اون جنگل میتونستید با اون ترید می کنید.
اگر اون برای خنده ترید کرد خوب دوباره میخواد ترید کنه که جمپ خودش رو بهش بدید ولی
ولی شما نمیدید :) و اون عصبانی میشه و ترول می کنه
خوب ترول شما آمادس و شما می تونید این بچه های اروپایی حرومزاده رو ریپورت کنید
امیدوارم که از آموزش لذت برده باشید
این روزش 100% تست شده است و من خودم امو بودم یارو رنگار و این کار رو کردم و اون ترول کرد فید داد ولی خودم کری کردم و بردیم لول

Fiddle
04-12-2014, 20:35
دوستان برای اینکه بار تاپیک بره بالا امروز می خوام یک آموزش براتون بزارم

این آموزش برای به وجود آوردن یک ترول و ریپورت یک اروپایی حرومزاده هستش

خوب ابتدا شما باید یک جمپ جنگل بردارد
بد اگر تاپ شما یک چمپی برداشت که شما با اون جنگل میتونستید با اون ترید می کنید.
اگر اون برای خنده ترید کرد خوب دوباره میخواد ترید کنه که جمپ خودش رو بهش بدید ولی
ولی شما نمیدید :) و اون عصبانی میشه و ترول می کنه
خوب ترول شما آمادس و شما می تونید این بچه های اروپایی حرومزاده رو ریپورت کنید
امیدوارم که از آموزش لذت برده باشید
این روزش 100% تست شده است و من خودم امو بودم یارو رنگار و این کار رو کردم و اون ترول کرد فید داد ولی خودم کری کردم و بردیم لول
یه دفعه خیلی وقت پیش تو رنکت من annie پیک کردم ینفر دیگه riven
من 20 ثانیه آخر بود ترید کردم اون قبول کرد بعد دوباره ترید کرد من قبول کردم بعد دوباره ترید کردم اون قبول کرد بعد اون ترید کرد من هرکاری کردم نتونستم قبول کنم:n14:
دیسکنکت شده بودم...:n35:
بعد 5 دقیقه که تونستم دوباره کانکت بشم رفتم تو گیم فکر کردم الان منو به فحش میگیره
انقدر خوب برخورد کرد که......
اصن باورم نمیشد
اون با annie رفته بود مید منم مجبور شدم واسه بار دوم با riven بازی کنم رفتم تاپ با 30 تا ap :n35:
آخرشم باختیم
ولی حال داد:n31:

Fiddle
04-12-2014, 22:59
ad lb OP

ترولولولو

kamron_devil
05-12-2014, 11:53
اقا داشتیم دیشب بازی میکردیم نمی دونم سونا -- داشت
450 ای پی داشت ولی یک هیل ادیشه چیه میزد 1000 دمیچ فکر کنم میداد
:O

the mob
05-12-2014, 19:55
یه چند روزی هست تو شبا پینگم خراب میشه .کسی این مشکلو داره ؟:n35:

ezio7
05-12-2014, 19:59
اکانت ساختی همینو بگی؟
نه پینگ من 120
مشکل از isp ته

kamron_devil
05-12-2014, 20:00
برای من ساعت 11 به بعد بدتر میشه
یک موقع هم معمولیه:n25:

kamron_devil
05-12-2014, 20:11
پینگ منم بالاست
اینترنتت چیه صبا؟

alone_son
05-12-2014, 22:07
سلام شاگردای گلم
من از جزایر شیرازیا برگشتم جاتون خالی خیلی حال داد مخصوصا بیشب که شب جمعه بود اصلا لب صاحل یه حس حال عجیبی بود فضا بسیار معنوی بود
خیلی ناراحتم از اینکه برگشتم ولی بلاخره رایوت دهن ما را سریس کرد بس که زنگ زدند بیا کارت داریم اینجا کارا پیش نمیره و ....
همین الانم رسیدم به محض رسیدنمم اومدم پشت پی سی که به شما سر بزنم
خوب میبینم که اون اعتصاب پستی بسیار جواب داده و تو این چند روزه 12 تا پست بیشتر ندادید ممنون از حمایتتون:n16:

عجب ناکسی بوده طرف:n04:

تچکسچر مازاهار داری دوباره بالانس می شه:n05:
نگو اینطوری بنده خدا بچه سر به زیر و نماز خونیه و بسیار هم تو بازی فعلا بوده سیزن قبلیش بنده خدا پلت بود
ولی این سیزن که تموم شد به خاطر این نوب های گلد شد خیلی هم ناراحت شد حتی یه سفر رفت مشهد تا حال
و هواش عوض بشه
الانم تازگیا یه کمپ ترک نوب زده با حمایت چند تا خیر و داره تو این زمینه فعالیت میکنه که انشالله نسل بعد خودمون
با این مشکلات مواجه نشند انشالله به خواست خدا

MehdiT8
05-12-2014, 22:57
این کالیستا چقد باگه :n04:

mehdi951
06-12-2014, 06:41
این ای دی کری جدیده خیلی رو اعصابه
بابا یکی نیست به ریوت بگه هیرو ها رو طوری درست کنن که تو بازیه بقیه دخالت نکنه الان طرف اولت می زنه ادم نمی دونه سرعت کلیک کردنم اون قدر زیاده که اولتش به فنا می ره حد اقل برا این ای دی کری باید بازی تیمی خوب داشت یا حد اقل تو اس کایپ هماهنگ بود وگرنه به فنا می ریم الان چند وقته کلا جرأت ندارم ساپ بازی کنم کلا زدم مید یک زمانی می رفتم ساپ بازی می کردم با خیال راحت که ساپ به اندازه بقیه تو بازی تاثیر نداره الان مجبورم کری کنم هی این نوبا می رن رو اعصاب
استاد جان ما به این ریوت بگو دیگه هیرو این جوری بیرون نده یا اگر می ده یک چیزی بزاره که طرفی که می ره ساپ بتونه قبول کنه اون ای دی کریه

emproor
06-12-2014, 07:32
WW New :n02: ساخت خودمه مطمئن باش کری میکنی

Rune : 2 Quint Attack speed 1 Quint Hybrid pentration

Mark : 7 hybrid pentration 2 Attack dmg

Seal : 9 Armor

Glyph : Great Glyph of scaling mr

Blue رو بدون smite بزنید
اون قورباغه بقلیش رو با smite

اگه لاین ها صبر کنن برای گنک و مثل ادم بازی کنن 100 درصد بازی برنده اید

s-arash
06-12-2014, 11:28
Fnatic ترکید
چند روز پیش از IEM انصراف دادن
بعد هم خبر اومد که Cyanideبازنشسته شده و Xpeke هم تیم رو ترک کرده

Xpeke گفته می خوام خودم تیم بزنم

new evil
06-12-2014, 14:34
یک زمانی می رفتم ساپ بازی می کردم با خیال راحت که ساپ به اندازه بقیه تو بازی تاثیر نداره
بعد از مید جانگل ساپ سومین رول موثر توی برده

Layken
06-12-2014, 15:01
سلام
دوست عزیز alone_son ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لطفا درباره موضوع مربوط به تاپیک صحبت کنید و از بحث های نامربوط خودداری کنید.
alone_son
06-12-2014, 16:58
سلام
دوست عزیز alone_son ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لطفا درباره موضوع مربوط به تاپیک صحبت کنید و از بحث های نامربوط خودداری کنید.
مگه من غیر از لول اینجا حرف دیگه ای هم زدم؟؟
حالا شاید برای بحث آموزش به یه سری مباحثی متوسل شویم اما در کل بحث ما درباره لول هستش دیگه ایجا هم تاپیکه لول دیگه:n05:

R.I.P
06-12-2014, 21:09
بهترین ساپورت جیمز بانده

چون 007 عه :|

kamron_devil
06-12-2014, 23:12
اقا ما این همه سال لول بازی کردیم. این وارویک بیجاره رو بازی نکردیم
امروز یک بازی نرمال بازی کردم
15 1 9
15 کیل منظورم
عجب جمپ راحت و اپی و توپیه :) رفتم تو کارش :) :n25:

arash347
07-12-2014, 00:23
دوستان نظرتون در مورد این ترکیب رون چیه ؟
برای master yi یا xin zhao :
(attacker-killer-assasin)
level :21

mark :
4 تا attack damage
2 تا attack speed
یکی ciritical chance

seal:
3 تا magic resist
3 تا armor

glyph :
4 تا ability power
2 تا cooldown

quint هم هنوز نخریدم ولی میخوام هر دوتاشو attack damage بگیرم

حالا نظر دوستان در مورد ترکیبم چیه ؟

ضمناً دنبال آموزشی میگردم که نقش های تو بازی رو کامل توضیح بده.منظورم همین تانک و اتکر و ساپرتر و جانگلر و... و همچینین mid , adc , ap

یه لینک معرفی کنید که کامل توضیح داده باشه

ممنون

GL & HF
07-12-2014, 08:15
دوستان نظرتون در مورد این ترکیب رون چیه ؟
برای master yi یا xin zhao :
(attacker-killer-assasin)
level :21

mark :
4 تا attack damage
2 تا attack speed
یکی ciritical chance

seal:
3 تا magic resist
3 تا armor

glyph :
4 تا ability power
2 تا cooldown

quint هم هنوز نخریدم ولی میخوام هر دوتاشو attack damage بگیرم

حالا نظر دوستان در مورد ترکیبم چیه ؟

ضمناً دنبال آموزشی میگردم که نقش های تو بازی رو کامل توضیح بده.منظورم همین تانک و اتکر و ساپرتر و جانگلر و... و همچینین mid , adc , ap

یه لینک معرفی کنید که کامل توضیح داده باشه

ممنون
کاملا یه چیزه شخصی هست و به صلیقه خودت بستگی داره پس کسی نمیتونه بگه خوبه یا بد . شاید تو نتونی با runes ای که من بهت میگم درست بازی کنی پس هرچی که از نظر خودت درسته همون رو انجام بده البته فقط تو رمینه Rune
------------------------------

emproor
09-12-2014, 11:43
یکی از دوستان یه سایت کاملا مطمئن لطفا معرفی کنه برای خرید RP

kamron_devil
09-12-2014, 15:08
RP
یکی از دوستان یه سایت کاملا مطمئن لطفا معرفی کنه برای خرید RP
سایت پرسی باکس هست

pancha73
09-12-2014, 16:37
persibox.com قیمتش هم مناسب تره نسبت به سایت های دیگه
--------------------------
ww نرف شد :n14: اما گفتن آپدیتش تو راه ، هر چند استاد alone son خبرشو بهم داده بود

s-arash
10-12-2014, 10:17
Warwick رو رسما زدن کتلت کردن ، با Urgot و Galio محشور شد
اشکال نداره Champ Op جدید توی راهه :n10:

the mob
10-12-2014, 13:40
ey khodaya az jax motanaferam ye modat khoob shode bood vali alan dobare bugesh kardan:n34::n34:
rasti updatesh cheghadrie?

pharm
10-12-2014, 14:49
بالاخره elohell رو شیلتر کردن

kamron_devil
10-12-2014, 15:11
ww نرف شد :n14: اما گفتن آپدیتش تو راه ، هر چند استاد alone son خبرشو بهم داده بود

یعنی من رو هر چمپی دست میزارم نرف میشه
اقا اگر می خواهید چمپی نرف بشه بکید من فقط 2 نا بازی باهاش کنم نرفه :) :n19:

v.mohammad
10-12-2014, 20:33
آقا حجم آپدیتش چقدره؟

pancha73
11-12-2014, 08:57
حدود 200 mg در نظر بگیر الیور جان :n02:

Fiddle
11-12-2014, 13:30
این 420blaze it چیه قضیش؟
امروز تو یه بازی همه میگفتن بعد میخندیدن :|

s-arash
11-12-2014, 15:39
این 420blaze it چیه قضیش؟
امروز تو یه بازی همه میگفتن بعد میخندیدن :|

عواقب استریم ندیدنه دیگه
فهمیدن خود 420 به کنار ، فهمدینش توی LoL به مشاهده طولانی مدت استریم های qtpie رو نیازمنده
تاریخ چه اش بر می گرده به گروهی از دانش آموزان یک دبیرستان آمریکا که ساعت 4:20 دقیقه در جایی باهم قرار می زاشتن و ماری جوانا می کشیدن و از عدد 420 بین هم دیگه استفاده می کردند
هر ساله 4/20 رو کسانی که ماری جوانا و علف می کشن جشن می گیرن و یک جنش بین المللی هست ، به یاد اون ها
420 blaze it به معنی کشیدن علف و یا ماری جوانا هست ، عموما در ساعت 4:20 دقیقه صبح یا عصر
اما.....
توی LoL همچین معنی ای نمی ده ، باید بگردی دنبالش ، توی فروم NA ، فیلم ها Y0UTUBE رو ببینی ، استریم های qtpie رو ببینی تا بفهمی منظورشون از 420 چی هست ، عبارت هایی از جمله dongsquad420,weedemboyz,420 blazeit و ... از این دسته عبارت ها هستن ، معنی و مفهوم جمله ای ندارن توی LoL ، در واقع Meme ای هستند که در شرایطی خاص پیش میاد
توی بازی ها هم عمدتا وفتی AP اه یکی از Champion ها می شه 420 که اتفاق رایجی هست ، یا یکی Movement Speed اش می شه 420 و ... ، 420 رو اسپم می کنن دور هم می خندن

kamron_devil
11-12-2014, 20:14
عواقب استریم ندیدنه دیگه
فهمیدن خود 420 به کنار ، فهمدینش توی LoL به مشاهده طولانی مدت استریم های qtpie رو نیازمنده
تاریخ چه اش بر می گرده به گروهی از دانش آموزان یک دبیرستان آمریکا که ساعت 4:20 دقیقه در جایی باهم قرار می زاشتن و ماری جوانا می کشیدن و از عدد 420 بین هم دیگه استفاده می کردند
هر ساله 4/20 رو کسانی که ماری جوانا و علف می کشن جشن می گیرن و یک جنش بین المللی هست ، به یاد اون ها
420 blaze it به معنی کشیدن علف و یا ماری جوانا هست ، عموما در ساعت 4:20 دقیقه صبح یا عصر
اما.....
توی LoL همچین معنی ای نمی ده ، باید بگردی دنبالش ، توی فروم NA ، فیلم ها Y0UTUBE رو ببینی ، استریم های qtpie رو ببینی تا بفهمی منظورشون از 420 چی هست ، عبارت هایی از جمله dongsquad420,weedemboyz,420 blazeit و ... از این دسته عبارت ها هستن ، معنی و مفهوم جمله ای ندارن توی LoL ، در واقع Meme ای هستند که در شرایطی خاص پیش میاد
توی بازی ها هم عمدتا وفتی AP اه یکی از Champion ها می شه 420 که اتفاق رایجی هست ، یا یکی Movement Speed اش می شه 420 و ... ، 420 رو اسپم می کنن دور هم می خندن

بی نمکن چقدر

آقا چند وقت پیش رفتم پست دادم به ریوت گفتم یک سری چیزها رو درست کنه گوش کرد
مثلا هلس که می خوری پچ قبلی مثل باف ها میرفت سمت چپ پایین صفحه. بهش گفتم مثل قدیم بیار وسط بالای ایکونها آورده
عجب جرف گوش کنی هستشا :n04:

emproor
11-12-2014, 20:33
بی نمکن چقدر

وقتی طرف High باشه همه چی خنده داره :n01:
اینا نصف بیشترشون high میان بازی

s-arash
12-12-2014, 09:56

بانو ریلیز شد ، غلاف کنید :n04:

kamron_devil
12-12-2014, 13:58

اقا برید اینجا نظر بدید
هم بگید ملت توکسیک زیادن
و هم بگید که قیمت ار پی بیاد پایین

msgcpp
13-12-2014, 15:58
ww هم ترکوند این Riot !!!
تنها چمپی بود که با پینگ 400 میتونستم باش بازی کنم،
دیگه رسما باید lol رو ببوسم بذارم کنار :n14:

مثلا رنگار رو نرف نکی ww رو نرف کنی؟؟؟ خدا عقل بده ...

Rmin
13-12-2014, 18:31
سلام
من وقتی میخوام بازی هارو اسپکت کنم بعد 2 3 دقیقه ارور میده و میفته بیرون کسی تا حالا این مشکل داشته؟؟:n03::n03:

Apollo
13-12-2014, 21:04
سلام
من وقتی میخوام بازی هارو اسپکت کنم بعد 2 3 دقیقه ارور میده و میفته بیرون کسی تا حالا این مشکل داشته؟؟:n03::n03:
من وقتی مپ هایی رو که برای بازی ساختن نصب میکردم اینطور میشد با Repair درست میشه.

Rmin
13-12-2014, 22:35
تو بازی هیچ مشکلی ندارم فقط تو اسپکت اینجوری میشه

Rmin
13-12-2014, 23:36
تو بازی هیچ مشکلی ندارم فقط تو اسپکت اینجوری میشه

GL & HF
14-12-2014, 06:35

جون من !؟ رنگار 2 ساله اومده بکوب از روز اول داره نرف میشه بسش نیست ؟ ww مثل لودر از رو آدم رد میشد نرف رو نیاز داشت 60% win rate داشت

kamron_devil
14-12-2014, 15:40
من وقتی مپ هایی رو که برای بازی ساختن نصب میکردم اینطور میشد با Repair درست میشه.

یعنی چی مپ ساختند؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط msgcpp [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جون من !؟ رنگار 2 ساله اومده بکوب از روز اول داره نرف میشه بسش نیست ؟ ww مثل لودر از رو آدم رد میشد نرف رو نیاز داشت 60% win rate داشت

بابا اینها عشقی نرف می کنند
مثلا لیساندرا اون e رو مثل مسلسل میزنه کلی هم دمیچ میزنه. یعنی هر 2 ثانیه یا کمتر میزنه یا مثلا لبلانک یا ویگار بالای 1000 تا دمیج میزنن . یا مثلا نیدالی با اون q وای میسه تو بیسشون. هی کیو میندازه هرکدوماش ماشالا بالا 700 تا
تخیلی نرف می کنند. :n34:

msgcpp
14-12-2014, 18:28

خود Riot تو توضیحات پچ 4.21 نوشته که بخاطر Win Rate نرف نکردیم ww رو، چون Win Rate به خیلی متغییر ها بستگی داره و اگه بخاییم از روی Win Rate نرف کنیم بالانس بازی بهم میخوره،
نوشته که حس کردیم ww زیادی قویه، یخورده نرف کنیم!
حتی نوشته که ممکنه بازم نرف کنیم و فعلاً داریم بررسی میکنیم.

msgcpp
14-12-2014, 22:20
آقا این اکانت ما داره خاک میخوره، بخاطر پینگ نمیتونم دیگه بازی کنم،
اگه کسی دوست داره EUNE بازی کنه با این اکانت بگه که پسورد رو بهش بدم
سیلور V هستش (نخندین تورو خدا همینم بزور با پینگ 350 شدم و لگ شدید سیلور شدم)

فقط میخوام اکانتم Inactive نشه، تا شاید یه قرن دیگه پینگ ما هم درست شد تونستیم یه دست مثل آدم بازی کنیم.

EUNE : Senju Hashiramaa

Rmin
14-12-2014, 22:44
سلام

کسی نمیتونه کمک کنه به من؟؟
تو بازی هیچ مشکلی نیست فقط موقع اسپکت اینجوری میشه بعد چند دقیقه..ریپیر کردم نشد تنظیمات عوض کردم نشد

new evil
15-12-2014, 00:35
فقط میخوام اکانتم Inactive نشه، تا شاید یه قرن دیگه پینگ ما هم درست شد تونستیم یه دست مثل آدم بازی کنیم.

سیلور و گلد Inactivity day ندارن

GL & HF
15-12-2014, 00:56
خود Riot تو توضیحات پچ 4.21 نوشته که بخاطر Win Rate نرف نکردیم ww رو، چون Win Rate به خیلی متغییر ها بستگی داره و اگه بخاییم از روی Win Rate نرف کنیم بالانس بازی بهم میخوره،
نوشته که حس کردیم ww زیادی قویه، یخورده نرف کنیم!
حتی نوشته که ممکنه بازم نرف کنیم و فعلاً داریم بررسی میکنیم.
خب الان رنگار تو بالانس ترین حالت ممکن هست چند وقت پیش تو فروم آمریکا سازندهاش گفته بودن واقعا نمیدونیم باید با رنگار چیکار کنیم هر کاری میکنیم یا خیلی ضعیف میشه یا خیلی قوی نمیتونیم به حالت تعادل برسونیمش ولی در آینده برنامه هایه زیادی قراره روش پیاده کنیم که یکی از اون برنامه ها ریورکش بود کلا چپایه assassin اینقدر نرف شدن که دیگه نا ندارن نمونش همین yasuo :n08::n21:

T.Eftekhari
15-12-2014, 11:47
اگر کسی رو بلاک کنی تو مچ میکنگ دیگه باهاش نمی افتی ؟

kamron_devil
15-12-2014, 14:40
کسی نمیتونه کمک کنه به من؟؟
تو بازی هیچ مشکلی نیست فقط موقع اسپکت اینجوری میشه بعد چند دقیقه..ریپیر کردم نشد تنظیمات عوض کردم نشد

من فکر کنم بدونم مشکل شما چیه
ببین مثلا من وقتی میرم یک بازی اسپک کنم خوب سعی می کنه لایو باشه به همین خاطر بازی برای من فریز میشه یعنی هیچکی حرکت نمی کنه.
علتش هم این هستش که مثل فیلم انلاین که میبینی بافر می کنه. اون طوری میشه. از بس اینرتنت های ما قشنگه
شما باید این کار رو بکنی
تا بازی رو اسپک کردی. اون نوار پلی رو تا اخرین جایی که راه داره عقب بیار. یعنی از لایو بازی 3 4 دقیقه عقب تر باشی و سرعت رو هم همین معمولی باشه.
یک تست بکن بگو خبرش رو

Rmin
16-12-2014, 01:16
من فکر کنم بدونم مشکل شما چیه
ببین مثلا من وقتی میرم یک بازی اسپک کنم خوب سعی می کنه لایو باشه به همین خاطر بازی برای من فریز میشه یعنی هیچکی حرکت نمی کنه.
علتش هم این هستش که مثل فیلم انلاین که میبینی بافر می کنه. اون طوری میشه. از بس اینرتنت های ما قشنگه
شما باید این کار رو بکنی
تا بازی رو اسپک کردی. اون نوار پلی رو تا اخرین جایی که راه داره عقب بیار. یعنی از لایو بازی 3 4 دقیقه عقب تر باشی و سرعت رو هم همین معمولی باشه.
یک تست بکن بگو خبرش رو

منم معمولا همیشه اینکارو میکنم تا بازی ها رو راحت ببینم اما اینباز اینطوری نیست یهو کرش میشه بازی رو هم دوباره از سیستم تو مغازه ام که این مشکلو نداره کپی کردم اما بازم حل نشد دقیقا مثل زمانیه که وسط یک بازی رم یا کارت گرافیک کم بیاره یهو بیفته بیرون با این تفاوت که اصلا تو خود بازی اینجوری نمیشه حتی لگ هم ندارم فقط تو اسپکت

mey123
16-12-2014, 14:26
آقا مپ Snowdown اومده هاااااا
کسی نمیخواد در موردش حرف بزنه؟
من الان دارم اولین دست رو بازی میکنم . کسی میدونه چطوریاست؟

kamron_devil
16-12-2014, 16:11
منم معمولا همیشه اینکارو میکنم تا بازی ها رو راحت ببینم اما اینباز اینطوری نیست یهو کرش میشه بازی رو هم دوباره از سیستم تو مغازه ام که این مشکلو نداره کپی کردم اما بازم حل نشد دقیقا مثل زمانیه که وسط یک بازی رم یا کارت گرافیک کم بیاره یهو بیفته بیرون با این تفاوت که اصلا تو خود بازی اینجوری نمیشه حتی لگ هم ندارم فقط تو اسپکت

خوب یک سوالی؟ مغازه شما اینترنتش با اینترنت خونت یکی هستش؟ در مغازه اسپک مشکلی نداره؟
یک سوال دیگه؟ تو مغازه یا خونه هر دوشون انتی ویروس فایر وال چیزی داری؟ یعنی شاید اینها گیر میدن.
به نظرم از اینترنتت هستش. چون اسپک برای منم یک موقع پیغام میداد که نمی تونه بازی رو دانلود کنه و اوکی میکردم میومد بیرون. دلیل دیگه به ذهنم نمیرسه.
ولی تو فروم های خارج هم سوال کن شاید دوستان بتونن کمکت کنن.

kamron_devil
17-12-2014, 17:41
دوباره چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــرا آپدیت اومده؟
بابا کمرشکن شده این ریوت لامصبی :) هر 2 3 روز یک آپدیت 200 300 مگی نده بیرون عذاب وجدان میگیره
:n21:

v.mohammad
17-12-2014, 18:28
دوباره چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــرا آپدیت اومده؟
بابا کمرشکن شده این ریوت لامصبی :) هر 2 3 روز یک آپدیت 200 300 مگی نده بیرون عذاب وجدان میگیره
:n21:

120 مگ حدودا

راستی کالیستا هنوز فری هست؟؟؟؟؟

C0OPeR
17-12-2014, 21:02
سرعت دانلود پچ برای شما هم پایینه ؟
من قبلا با سرعت 200-300 Kbps دانلود میکردم تو این چندتا پچ اخیر سرعت به زیر 10 K رسیده !!

BHMthe
17-12-2014, 21:08
Patch 4.21 آخرین آپدیت 11 دسامبر 2014

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک بازی اعتیاد آور به سبک استراتژیک اما متفاوت با قابلیت های جدید به عنوان مثال شما در هنگام بازی در هر کجا از نقشه که باشید دکمه b را بزنید و به خانه برگردید و خودتان را ریکاوری نمایید ، موضوع بعدی این است که حریف های شما به آسانی از بین نمیروند پس باید تلاش بیشتری انجام دهید نکته دیگر این است که شما اگر از بین بروید جریمه نمیشوید و از پولتان کسر نخواهد شد همین نکات است که بازی را متفاوت کرده استنو آوری های این بازی تمامی ندارد با هر قهرمانی که انتخاب کرده اید و وارد نبرد شده اید امتیاز کسب می کنید و مهارت هایتان بیشتر می شود و منتظر قابلیت های فردی بیشتری باشید اگر امتیازتان زیاد شود میتوانید قهرمانان بیشتری را در اختیار داشته باشید و تجربه ای متفاوت از جنگ را داشته باشید ، بازی گرافیک قابل توجهی دارد و کاملا رضایت بخش می باشد شما میتوانید لباس های جدید را با پول خریداری نمایید در ضمن توجه کنید که این بازی طولانی ترین بازی قرن شناخته شده است که امیدواریم از آن لذت ببرید.

سیستم مورد نیاز :
Windows: Microsoft Windows XP SP3, Windows Vista SP1 and Windows 7
Processor: Pentium 4 2 GHz
Oper.pamyat: 1 GB of RAM
Video card with 128 MB, DirectX 9.0c compatible
Hard disk: 2 GB of free space
Sound. Device. 16-bit compatible with DirectX, DirectX 9.0c

دانلود

پسورد : persianbam.ir
لینک منبع : پرشین بام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] b%8c-%d9%84%db%8c%da%af-%d8%a7%d9%81%d8%b3%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%a9)

دانلود به صورت پارت های 1 گیگابایتی :
دانلود پارت 1 : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت 2 : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت 3 : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت 4 : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

kamron_devil
17-12-2014, 22:47
120
مگ حدودا

راستی کالیستا هنوز فری هست؟؟؟؟؟

آره

اقا یک چیزی؟ تاحا دقت کردید که مثلا هر قاره ای یک سرور داره مثلا
بعد ترکیه هم سرور داره؟ مثلا جرا آامان ایتالیا ندارن ولی ترکیه؟ ادم شده ؟

kamron_devil
17-12-2014, 22:49
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دانلود بازی کامپیوتری لیگ افسانه های کهن-آخرین آپدیت 11 دسامبر 2014
Patch 4.21 آخرین آپدیت 11 دسامبر 2014

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک بازی اعتیاد آور به سبک استراتژیک اما متفاوت با قابلیت های جدید به عنوان مثال شما در هنگام بازی در هر کجا از نقشه که باشید دکمه b را بزنید و به خانه برگردید و خودتان را ریکاوری نمایید ، موضوع بعدی این است که حریف های شما به آسانی از بین نمیروند پس باید تلاش بیشتری انجام دهید نکته دیگر این است که شما اگر از بین بروید جریمه نمیشوید و از پولتان کسر نخواهد شد همین نکات است که بازی را متفاوت کرده استنو آوری های این بازی تمامی ندارد با هر قهرمانی که انتخاب کرده اید و وارد نبرد شده اید امتیاز کسب می کنید و مهارت هایتان بیشتر می شود و منتظر قابلیت های فردی بیشتری باشید اگر امتیازتان زیاد شود میتوانید قهرمانان بیشتری را در اختیار داشته باشید و تجربه ای متفاوت از جنگ را داشته باشید ، بازی گرافیک قابل توجهی دارد و کاملا رضایت بخش می باشد شما میتوانید لباس های جدید را با پول خریداری نمایید در ضمن توجه کنید که این بازی طولانی ترین بازی قرن شناخته شده است که امیدواریم از آن لذت ببرید.

سیستم مورد نیاز :
Windows: Microsoft Windows XP SP3, Windows Vista SP1 and Windows 7
Processor: Pentium 4 2 GHz
Oper.pamyat: 1 GB of RAM
Video card with 128 MB, DirectX 9.0c compatible
Hard disk: 2 GB of free space
Sound. Device. 16-bit compatible with DirectX, DirectX 9.0c

دانلود

پسورد : persianbam.ir
لینک منبع : پرشین بام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] b%8c-%d9%84%db%8c%da%af-%d8%a7%d9%81%d8%b3%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%a9)

دانلود به صورت پارت های 1 گیگابایتی :
دانلود پارت 1 : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت 2 : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت 3 : Direct Link ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دانلود پارت 4 : Direct Link | لینک کمکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Last edited by BHMthe; امروز at 21:11.

دستت درد نکنه
فقط یک چیزی؟ من هر دو سرور رو دارم و حجمش الان 22 گیگ اینها شده. در فرض یک سرور هم باشه میشه 11 گیگ. تو چه جور 4 گیگ جاش کردی :)؟

BHMthe
18-12-2014, 01:27
دستت درد نکنه
فقط یک چیزی؟ من هر دو سرور رو دارم و حجمش الان 22 گیگ اینها شده. در فرض یک سرور هم باشه میشه 11 گیگ. تو چه جور 4 گیگ جاش کردی :)؟

حجم 3.40 گیگابیت( کامل ) این بازی برای سرور eun هست . برای استفاده از سرورهای دیگه حجم چندانی دانلود نمیشه
از انبار شدن آپدیت های متوالی به 22 گیگ رسیده
شما باید Repair کنید یا فایل بازی به همراه Patch 4.21 دانلود کنید.

در حالت Repair : کل فایل ها اسکن و مقایسه میشود ، در صورتی که فایلی قابل استفاده نباشد پاک میشود
در صورت دانلود بازی به همراه Patch 4.21 : فایل های دانلود شده انزیپ کنید و جایگزین فایل ها و پوشه های بازی کنید

در هر دو حالت زمان زیادی باید صرف کنید

برای حمایت لطفا از لینک کمکی استفاده کنید

GL & HF
18-12-2014, 08:04
120

آره

اقا یک چیزی؟ تاحا دقت کردید که مثلا هر قاره ای یک سرور داره مثلا
بعد ترکیه هم سرور داره؟ مثلا جرا آامان ایتالیا ندارن ولی ترکیه؟ ادم شده ؟
آدم بود . اولن ترکیه بعد اسپانیا توریستی ترین جایه دنیاس این خودش کلی میتونه مزیت واسه ریتو داشته باشه بعدشم سرور ترکیه هرچی نوب و تروله رو تو خودش جا داده طوری که خود ترکها هم اونجا بازی نمیکنن البته بازیکناش منظورمه نه نوباش:n02: شایدم خودشون درخاست کردن ریتو قبول کرده چون چند وقت پیش یکی از آشناهایه من خیلی پیگیر شد که 1 سرور واسه ایران و خاورمیانه بزنن قشنگ شیکو سر بسته بهش گفتن برین هر وقت از جهان سومی بودن خارج شدین اون موقع سرورم میزنیم:n19::n08: ولی اگه سرور خاورمیانه زده بشه 100% یا ziggs بن میشه یا پیک تو همه بازیا با روحیه طالبان خیلی سازگاره این چمپ البته kog'maw هم خوبه به خاطر passive شاخش:n10::n09:

Apollo
18-12-2014, 14:48
حجم 3.40 گیگابیت( کامل ) این بازی برای سرور eun هست . برای استفاده از سرورهای دیگه حجم چندانی دانلود نمیشه
از انبار شدن آپدیت های متوالی به 22 گیگ رسیده
شما باید Repair کنید یا فایل بازی به همراه Patch 4.21 دانلود کنید.

در حالت Repair : کل فایل ها اسکن و مقایسه میشود ، در صورتی که فایلی قابل استفاده نباشد پاک میشود
در صورت دانلود بازی به همراه Patch 4.21 : فایل های دانلود شده انزیپ کنید و جایگزین فایل ها و پوشه های بازی کنید

در هر دو حالت زمان زیادی باید صرف کنید

برای حمایت لطفا از لینک کمکی استفاده کنید
این الان نسخه نصبی بازیه و پچ آخره یا کلا حالت کپی پیست داره
یه صدمگ جدید اومد اونم اضافه کنی دیگه کامل میشه

BHMthe
18-12-2014, 20:29
این الان نسخه نصبی بازیه و پچ آخره یا کلا حالت کپی پیست داره
یه صدمگ جدید اومد اونم اضافه کنی دیگه کامل میشه

این نسخه آخر ( Portable ) کپی پیست هست

*یه صدمگ جدید اومد اونم اضافه کنی دیگه کامل میشه*

بررسی شد آپدیت جدیدی نیامده

Fiddle
18-12-2014, 21:25
این مود جدیده چیز خاصی نداره
ولی از این که تو aram میشه هر چی دلمون خواست رو پیک کنیم باحاله! همینش خوبه فقط :n36:

legendarymahdi
19-12-2014, 02:52
سلام دوستان من تازه با سایت شما آشنا شدم و توی سرور east دارم بازی میکنم لطفا من و داداشم را ادد کنید تا با هم بازی کنیم
اکانت خودم : legndarymahdi
کانت داشم: legndarymilad

راستی قبلا یه نرم افزار بد به اسم mk jokکه تمام اسکین ها را براتباز میکرد میشه لطفا آدرس سایترا بدد انلود کنم ممنون میشم

kamron_devil
19-12-2014, 10:31
سلام دوستان من تازه با سایت شما آشنا شدم و توی سرور east دارم بازی میکنم لطفا من و داداشم را ادد کنید تا با هم بازی کنیم
اکانت خودم : legndarymahdi
کانت داشم: legndarymilad

راستی قبلا یه نرم افزار بد به اسم mk jokکه تمام اسکین ها را براتباز میکرد میشه لطفا آدرس سایترا بدد انلود کنم ممنون میشم

سلام و خوش آمدی به سایت پی سی ورد
این برنامه که دانلود کن
فقط یک نکته. یک قسمتیش هست که تیکش رو باید برداری. چون زمان اینکه کی مثلا رد ریسپان میشه هم برای خودت و هم برای دشمن رو بردار. چون اگر ملت بچه حرو زاده اروپا بفهمن داری از این برنامه ها استفاده می کنی زیرابت رو میزنن و بن میشی :) من نصب ندارم ذقیق بهت بگم. ولی انگلیسی دبیرستان هم یکم بلد باشی خودت متوجه میشی. موفق باشی
mkjogo.com/en

P.30.MAN
19-12-2014, 12:38
سلام

میخواستم ببینم توی 2015 همه ی رنکها ریست میشه؟؟ یعنی الان هرچی بازی کنیم دیگه فایده نداره؟؟

lordthunder
19-12-2014, 16:52
من پچ 4.21 رو دانلود کردم ، باز پنج شنبه رفتم دیدم آپدیت داده همون 4.21، 99 مگ بود با سرعت 6-7 ، قطع کردم شد 194 با سرعت 0-12 ، پدرم در اومد آپدیت نمیشه ، سرعتش افتصاحه ، از آسیاتک هست مشکل یا از اینترنت ایرانه یا از خود بازیه؟

T.Eftekhari
19-12-2014, 17:08
من پچ 4.21 رو دانلود کردم ، باز پنج شنبه رفتم دیدم آپدیت داده همون 4.21، 99 مگ بود با سرعت 6-7 ، قطع کردم شد 194 با سرعت 0-12 ، پدرم در اومد آپدیت نمیشه ، سرعتش افتصاحه ، از آسیاتک هست مشکل یا از اینترنت ایرانه یا از خود بازیه؟

اشکال از لول ه من هم آپدیت ام رو از پارسال تا حالا از ساعت 1 شب تا 7-8 صبح کردم این ساعت ها سرعت خوبه مشکل نداره

kamron_devil
20-12-2014, 00:13
این نسخه آخر ( Portable ) کپی پیست هست

*یه صدمگ جدید اومد اونم اضافه کنی دیگه کامل میشه*

بررسی شد آپدیت جدیدی نیامده

اقا لول من 2تا سرور آمریکا و اروپاست حجمش 28 گیگ هستش
من موندم یعنی 2 تا سرور 14 گیگ اضافه میشه؟
گزاشتم ریپر بشه که وسطش یک ارور هم داده بود.
میگم bhtme سرور امریکا رو هم بزار آپدیت شه اگر با هم فرقی نداشته باشند 10 مگ اپدیت میکنه. بعد دوباره زحمت آپش رو بکشی داتنلود کنیم. مرسی

s-arash
20-12-2014, 06:09
Origen اسم تیم xPeke هست که ساخته
در حال حاضر هم خودش به عنوان Mid Laner هست ، Amazing به عنوان Jungler هست ، Zvanillan به عنوان ADC هست و mithy به عنوان Support هست
Top Laner ندارن فعلا اما احتمالا تا چند روز آینده اعلام بشه

kamron_devil
20-12-2014, 15:59
اقا دوباره آپدیت اومد یا من زدم ریپیر کنه اینطوری شد؟
280 این حدودا دوباره داره آپدیت می کنه. دیروز من داشتم بازی می کردم. از بعد از این ریپیر که هیچ خاصیتی نداشت این آپدیت اومده
برای همه اومده؟