PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 [53] 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

last slayer
09-07-2014, 01:15
این لینکو ببینین اگه بشه چی میشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

last slayer
09-07-2014, 04:06
این لینکم ببینین خیلی خوبه اگه راست باشه من قصد داشتم صبا نت بخرم رفتم تو سایتش اینارو دیدم امیدوار شدم

Dark_Priest
09-07-2014, 09:59
ای خدا ؛ باز آپدیت واسه کلاینت میاد ؛ رحم کنید به ما:n03:

bahman_0121
09-07-2014, 10:09
ای بابا من ی بازی میرم پشتش ی آپدیت میاد :-(

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk

kamron_devil
09-07-2014, 13:52
برای شما دی سی نمیشه؟
برای من یک موقع میشه:n19:

Apollo
09-07-2014, 13:56
امروز یه دست رنک زدم عراقی ها زیر آتیش نیروهای داعش و فلسطینیها زیر بمبارون اسرائیل نزدن.
بازی شروع شد کاری نداریم که باز یه nidda به تور ما خورد پایین که علاقه ای به خریدن ward و هیل کردن و ساپورت کردن ما نداره.دقیقه شیش توی خیابون گرومپ صدای اتصال سیم برق اومد کامپیوتر خاموش نشد ولی مودم قط شد 7 8 10 دقیقه AFk اون بین دوباره گرومپ صدای دوم اتصالی اومد.
دوباره ریکانکت شدم تاورها جمع شده بود تاور اونها هم جم شده بود من با پینگ 380 چهار دقیقه بازی کردم تا پینگ رفت روی 250
دوباره اون وسط یک دیسکانت شدم و برگشتم
آخر بازی که من ِadc با یک تاور خسته آخر بودیم سه نفر اومدن و دیسکانت اجازه نداد دلیرانه دفاع کنم و آخرشم leave خوردم.

Fusi0n
09-07-2014, 14:51
این لینکو ببینین اگه بشه چی میشه

چه خوب هم لانچر و کلایت تغییر میکنه بعد نوشته بود دیگه براساس Adobe Air نیست با HTML5 طراحی میشه و کار میکنه امیدوارم سرعت دانلود حل بشه

Mehrshadgamer
09-07-2014, 15:10
این skin جدید کایت خیلی باحاله.:n02: تا حالا کسی دیدش ؟
اسمش headhunter caitlyn هستش.

Dark_Priest
09-07-2014, 18:55
حدود 10 روزه که اسکینش Cait اومده بعد الان میگی :n02:

Mehrshadgamer
09-07-2014, 19:52
آخه برای من نیومده بود تو لیستش:n02:. ولی خیلی باحال بود من باهاش یه دست زدم.:n20::n20:

pharm
09-07-2014, 22:44
دوستان سایتی هست که مثلا تو سرور EUNE بفهمیم که کی بیشترین بازی رو برا مثال با رنگار انجام داده ؟مشخصاتشو ببینم؟

Fiddle
10-07-2014, 04:26
دوستان سایتی هست که مثلا تو سرور EUNE بفهمیم که کی بیشترین بازی رو برا مثال با رنگار انجام داده ؟مشخصاتشو ببینم؟
آره برو این سایت LOLKING ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد برو تو قسمت champions
رو rengar کلیک کن بعد برو تو قسمت summoners اونی که بیشترین بازی رو با rengar بازی کرده و ELO اش از همه بیشتره کلیک کن میتونی مشخصاتشو ببینی
بعد یه کاره جالب هم میتونی بکنی
اسم summoner رو برو تو سایت OP.GG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بنویس میتونی replay های بازی با rengar اشو ببینی :n06:

Fiddle
10-07-2014, 08:57
آقا این قضیه lose streak چیه بیچاره کرده مارو
من تجربه دارم وقتی که شکسته بشه بعدش پشت هم رنکت میبریم
این قضیه دست riot عه ؟ اون اینکارو میکنه که بعضیا به tear بالا تر نریم ؟ یا یه جا ثابت بمونیم ؟
خیلی عجیبه !
تاحالا 10 دفعه اتفاق افتاده واسه من ...:n28::n14:

Crawling In MySkin
10-07-2014, 09:06
آقا این قضیه lose streak چیه بیچاره کرده مارو
من تجربه دارم وقتی که شکسته بشه بعدش پشت هم رنکت میبریم
این قضیه دست riot عه ؟ اون اینکارو میکنه که بعضیا به tear بالا تر نریم ؟ یا یه جا ثابت بمونیم ؟
خیلی عجیبه !
تاحالا 10 دفعه اتفاق افتاده واسه من ...:n28::n14:

تا حدودی دست riot اهه 10 تا برد پشت سر هم و به محض ورود به باخت 10 تا باخت پشت سر هم اما تو همون برد پشت سر هم riot سعی میکنه کسایی که چند بار باختن رو باهات بندازه علت اینکه میبری علت عمده ی این قضیس(صحبت های من از behind ام در نیومده من هر بازی همرو چک میکنم)
علت عمدش جذبیه که خود شما انجام میدی...نا خود آگاه احمق هارو جذب میکنی و حتی اگه چیزی هم نگی موج باخت و flame رو توی بازی میندازی
قانون جاذبه ذهن به شدت تو این بازی تاثیر میزاره
بهترین توصیه هم اینه که اولی رو که باختی بری هواخوری یه بازی دیگه و ...

Fiddle
10-07-2014, 09:50
نا خود آگاه احمق هارو جذب میکنی و حتی اگه چیزی هم نگی موج باخت و flame رو توی بازی میندازی
چند تا که وین میشه یهو یک باخت باعث میشه رید...ه بشه به همه چیز الان یه جوری شده که تو گولد همه مثه برونز 5 بازی میکنن اصن الان چند تا بازیه که همه ناامید و خیلی بد بازی میکنن همه تو لابی میگن ته این بازی باخت ولی بازی میکنیم همه یه جور حس رو داریم مثلا کسی که میری متچ هیستوریشو نگاه میکنی میبینی خیلی خوبه اسکورش یهو توی اون گیم گند میزنه! خیلی عجیب شده!
حالا ولی وقتی که سیلور 5 بودم اونایی که برونز بودن مثه دیاموند 1 بازی میکردن بعضی وقتا ! بعضی وقتا هم هست که مثلا اسپکت میکنم بازی دیاموند ها ،رو اونا هم اینجوری میشن ...
واقعا عجیبه هر کاری هم میکنی بازم نمیشه ببری!!!!
با یه نفر که دیویژن اش پایین تر باشه مثلا سیلور باشه اگه رنکت بریم باعث میشه که اینجوری بشه ؟ قضییه پایین اومدن mmr حقیقت داره؟ راهی نداره بشه درست کنم اکانتمو از پرومو gold 3 پرت شدم تو gold 5 چیکار کنم؟
یه حس بد نا امید کننده وجوده منو گرفته که نمیتونم خلاص بشم شاید mmr ام پایین اومده باشه که اینجوری میشه:n14:
راهی داره درستش کنم لطفا کمک کنین خیلی حالم بده!!:n28:
لطفا کمک کنین ;(

hm741
10-07-2014, 09:51
دوستان این سایت na.leagueoflegends.com رو وقتی میزنم نمیتونه مرورگر بهش وصل بشه. خیلی دیگه از سایتهای خارجی دیگه هم بهمین صورت هستن. فیلتره یا مشکل از طرف سیستم منه؟

Fiddle
10-07-2014, 09:56
یه platinum 5 0 lp نیست اینجا با من یه دست بیاد رنکت mmr ام fix بشه دارم
به خدا دارم دیونه میشم ..........:n14::n28:

Accursed Prince
10-07-2014, 10:01
چند تا که وین میشه یهو یک باخت باعث میشه رید...ه بشه به همه چیز الان یه جوری شده که تو گولد همه مثه برونز 5 بازی میکنن اصن الان چند تا بازیه که همه ناامید و خیلی بد بازی میکنن همه تو لابی میگن ته این بازی باخت ولی بازی میکنیم همه یه جور حس رو داریم مثلا کسی که میری متچ هیستوریشو نگاه میکنی میبینی خیلی خوبه اسکورش یهو توی اون گیم گند میزنه! خیلی عجیب شده!
حالا ولی وقتی که سیلور 5 بودم اونایی که برونز بودن مثه دیاموند 1 بازی میکردن بعضی وقتا ! بعضی وقتا هم هست که مثلا اسپکت میکنم بازی دیاموند ها ،رو اونا هم اینجوری میشن ...
با یه نفر که دیویژن اش پایین تر باشه مثلا سیلور باشه اگه رنکت بریم باعث میشه که اینجوری بشه ؟ قضییه پایین اومدن mmr حقیقت داره؟ راهی نداره بشه درست کنم اکانتمو از پرومو gold 3 پرت شدم تو gold 5 چیکار کنم؟
یه حس بد نا امید کننده وجوده منو گرفته که نمیتونم خلاص بشم شاید mmr ام پایین اومده باشه که اینجوری میشه:n14:
لطفا کمک کنین ;(

تو میتونی به خوبی بازی کنی ؟ :n13:

لگ اینا نیست ؟

Fiddle
10-07-2014, 10:29
آره ولی الان یکم با بیخیالی بازی میکنم اعصابمم زیر خط فقره..............
لگ دیگه نیست فعلا! ولی از وقتی که دی سی شدم و باختم این بلا سرم اومده... 3 ،4 روز میشه
همیشه وقتی اینجوری میشد هی پشت هم میباختم بعد از 2 روز درست میشد ولی ایندفعه خیلی طولانی شده :n14:

Crawling In MySkin
10-07-2014, 11:09
لطفا کمک کنین ;(
علت اولش همون که گفتم داری جذب میکنی
mmr و این چرتا هم چرته
خیلی هارو دیدم چندتا بازی پشت سر هم carry شدن
علت دومش هم اینه که تو eune به سر میبری :دی:دی:دی
علت سوم هم اینه که این بازی رو بیش از اندازه ای که باید مهم در نظر گرفتی
علت چهارم هم اینه که نتت اوضاش خوبه اینایی که اوضاشون بده دارن دنفرینت میکنن
والا صب رفتیم 2 دس بازی کنیم انواع مشکلات جدید اومد جلومون.....دیلی میشد لا مصب چه دیلی 5 ثانیه بعد انجام میداد دستورو اکانت Euw از گلد 1 پرت شده سیلور 1 حالا برا من غم promo میگی ؟:خخخخخخ
من که دیگه وقتمو تو این moba ت---- حروم نمیکنم میرم مثل یه معتاد خوب میچسبم به mmo هام

Fiddle
10-07-2014, 11:16
نگین طرف flamer عه ها من اصن تو گیم چت نمیکنم با کسی اول یه چیز میگم و وسط گیم و آخر گیم هم یا gg یا bg هیچ چیز اضافه ای نمیگم
ولی وقتی 130 تا chat ban میشم نمیتونم تحمل کنم واقعا داره اتفاقا عجیبی تو lol میوفته ...
در بدترین شرایط هم هیچ وقت نه به کسی فحش میدم نه فلیم میکنم حالا چرا chat ban شدم خدا میدونه
Riot باید یه فکری به حال این report های علکی بکنه!

Fiddle
10-07-2014, 11:24
من که دیگه وقتمو تو این moba ت---- حروم نمیکنم میرم مثل یه معتاد خوب میچسبم به mmo هام
خوب شد گفتی mmo منم دیگه میخوام مثه خیلی ها این بازی رو کم کم ترکش کنم
آقا این mmo ها رو کدومشو بازی کردی چجورین میخوام دانلود کنم کدومش قشنگ تره ;(
Tera
Diablo 3
Rift
final fantasy xiv
.....

Dark_Priest
10-07-2014, 12:09
این Chat بن خیلی جدیدا مسخره شده . من یه بازی Flame کردم و یک چند تا حرف اینا گفتم بعد 5 بازی بن کرد منو ؛ 4 تا بازی رفتم شد 12 تا بازی ، 12 تا تموم شد ؛ فرداش آنلاین شدم زده بود 20 گیم و دیروز 20 گیم رو تموم کردم و امروز که اومدم زده 30 گیم :| .
اعصابم به کلی بهم ریخته . اصلا تو بازی چیزی نگفتم که این اینجوری میکنه :n14:

Accursed Prince
10-07-2014, 13:00
خوب شد گفتی mmo منم دیگه میخوام مثه خیلی ها این بازی رو کم کم ترکش کنم
آقا این mmo ها رو کدومشو بازی کردی چجورین میخوام دانلود کنم کدومش قشنگ تره ;(
Tera
Diablo 3
Rift
final fantasy xiv
.....

فاینال فانتزی خوبه .. اگه کسی دنبال گرافیک میگرده .. این Tera چیه باو :| بدین پسرا بازیش کنن کلا ! :)):n02:

بعد اغا یکی به من بگه Fiora یا Aatrox و چرا .. موندم بینشون باز :| :n13::n27: در کل ..

Crawling In MySkin
10-07-2014, 16:50
fiora .. fiora ...هیچ برتری خاصی براش ندارم فقط خوشم میاد :دی به نظر شخصی من بازی fiora بیشتر حال میده

برادر منم چند وقت یه بار همینطوری بن میشه از چت..چیز خاصی نیست عادیه

tera رو کلا خط بزن :دی diablo3 یک بازی درپیت ! که به طور رسمی multi هم نیست که بخوای بش بگی mmo سینگلیه که دور هم جمع میشن :دی
final fantasy رو بازی نکردم نظری نمیدم rift هم قشنگه
اگه بخوای بین اون 4 تا انتخاب کنی به نظرم rift رو انتخاب کن
یه mmo جدید اومده که البته یکم با قدیمیا فرق داره یه جورایی شاید بشه گفت سخت تره فعلا دارم لول آپ میکنم به اسم wildstar
mmo های کلاسیک پیشنهادی wow / teso
اگه هدفت pvp باشه و دنبال بازی بگردی که بیسش رو pvp باشه فقط و فقط age of wushu/wulin/kungfo این 3 تاش یکیه ناشر ریجن هاش فرق داره
gw2 حروم کردن وقت و سرمایس

coolan82
10-07-2014, 20:18
براي همه چت گروهي بسته شده ?

Apollo
10-07-2014, 20:32
فاینال فانتزی خوبه .. اگه کسی دنبال گرافیک میگرده .. این Tera چیه باو :| بدین پسرا بازیش کنن کلا ! :)):n02:

بعد اغا یکی به من بگه Fiora یا Aatrox و چرا .. موندم بینشون باز :| :n13::n27: در کل ..

فاینال فانتزی رو چجوری باید گرفت از سایتش دانلود کنم؟
کرک نداره؟پیدا میشه جدا؟

Accursed Prince
10-07-2014, 21:01
فاینال فانتزی رو چجوری باید گرفت از سایتش دانلود کنم؟
کرک نداره؟پیدا میشه جدا؟

الا نمیدونم .. پسر خالم بازی کردنی دیده بودم فقط .. :n13:

pharm
11-07-2014, 00:32
کثیف های عوضی دوباره یه چیزایی رو بستن برا من قطع میشه دیگه وصل هم نمیشه
5 تا بازی باختم پشت سره هم
تو تیم فایت همه لگ میشه فقط میتونم ببینم HP دشمنا یا خودم یا یارام کم میشه کم کم

Fiddle
11-07-2014, 21:36
نت چرا اینجوری شده کلا هیرو قفل میکنه
خیلی بدجور شده نمیشه بازی کرد
چه بلایی دارن سره این نت میارن اینا!؟

Fiddle
11-07-2014, 21:46
شانس گند من همیشه این اتفاق تو رنکت میوفته تو نورمال همه چیز اوکیه ها رنکت که میرم دیسکنکت و لگ گند میزنه به همه چیز
اصن دیگه مینیون ها تکون نمیخورن از گیم میام بیرون دوباره میرم تو میبینم همه چیز همون شکلیه هنوز مینیون ها سر جاشونن....
نکنه مشکل از کلاینته ریپیر کنم درست میشه یا از نته کوفتیه ؟ یا از رایوت ه ؟
کسی هست همین مشکل داشته باشه ؟
فک کنم ایندفعه دیگه بان بشم مطمئن ام خیلی لیو خوردم امروز

Accursed Prince
11-07-2014, 23:15
شانس گند من همیشه این اتفاق تو رنکت میوفته تو نورمال همه چیز اوکیه ها رنکت که میرم دیسکنکت و لگ گند میزنه به همه چیز
اصن دیگه مینیون ها تکون نمیخورن از گیم میام بیرون دوباره میرم تو میبینم همه چیز همون شکلیه هنوز مینیون ها سر جاشونن....
نکنه مشکل از کلاینته ریپیر کنم درست میشه یا از نته کوفتیه ؟ یا از رایوت ه ؟
کسی هست همین مشکل داشته باشه ؟
فک کنم ایندفعه دیگه بان بشم مطمئن ام خیلی لیو خوردم امروز

مشکل از نته .. پینگ زیاد .. گیر کردن .. لگ .. دیسی ها .. هزار تا مشکلات دیگه هم همش از این نت ماست .. امروز بعضی وقتا و ساعتا درست بود میشد بازی کرد ..

من خودم که نورمال رو مجبور نباشم بازی نمیکنم .. حالشو ندارم .. هر بلایی هم سرم بیاد تو رنک مشکلی نیست .. فقط این نت ما درست شه همه چیز رو میشه جبران کرد ..

نت درست شه با یکی دو تا از دوستای ترکیه ای که diamond o chalenger- DOU میریم سریع تا پلات میتونم بربم .. ولی لامصب درسته درست نمیشه که ادم با اطمینان کامل بره بازی شو بکنه ..

Dadashmohammad22
12-07-2014, 07:18
شاید به نظر مسخره بیاد ولی هروقت من با میتونم بدون هیتلر شکم با پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یوتیوب رو باز کنم یه بلایی سر Lol میاد

Fiddle
12-07-2014, 10:38
باور کن به پینگ نیست من پینگم همیشه بین 150 و 200 میچرخه نصف شبا که دانلود مجانی میشه پینگ پایین تر میاد ولی پر تایم اوته اصن نمیشه بازی کرد
ولی اون موقه ها که فقط کم شدن hp رو میتونم ببینم و هیرو و مینیون ها تکون نمیخورن نه تایم اوته نه پینگ بالاست مشکل چیه پس!

من خودم که نورمال رو مجبور نباشم بازی نمیکنم
تو نرمال اصن نمیشه پیشرفت کرد اصلا نمیشه چون اونایی که باحات میوفتن همدیویژن و همسطح نیستن اصن منم هنوز خیلی باید یاد بگیرم هیچی بلد نیستم هنوز
---------
من که دیگه زدم تو کاره بیخیالی دیگه جانگل رو ترک کردم چسبیدم به mid اونجوری mid رو اگه بتونم ببرم دیگه تمومه
یه Nasihat (فارسیش سخته :|) اگه میخوای زود به دیویژن بالا برسی هیرو های aoe دمیج یا aoe سایلنس یا aoe استان بگیرین ( fiddle و kata خیلی خوبن مخصوصا اگه تو تیم morgana هم باشه اونجوری التیمیت ها cancel نمیشن) velkoz هم بد نیست
---------------------------
امروز یه چیزی فهمیدم الان clinet unavailable بود تو گوگل سرچ کردم فهمیدم اگه بنویسیthereisnourflevel درست میشه ! چرا!

hm741
12-07-2014, 12:14
عجب سرور مزخرفیه east تو هرچی تیم رفتم هیچکی ساپورت نمیشه. ده دقیقه وایستادم تو دوتا تیم هیچکی نیومد. همه شون میخوان کیل بگیرن بدبختای عقده ای. یه دست ساپورت رفتم یارو irelia تو لاین بالا بود 17 تا کیل گرفت از vayne که اونم رفته بود top. دو بار پنتا کیل گرفت ولی بازیو تموم نمی کرد. عقده ای میرفت قایم میشد فقط کیل بگیره حدود 32 تایی کیل گرفت. کیفیت بازی تو سرور وست خیلی بالاتره.

pharm
12-07-2014, 12:23
دوستان یه مشاوره در مورد چمپ های جانگل میخوام
من حدود 50 تا بازی با rengar رفتم همه جانگل اکثر بازی هارو بردم و میخوام یه جانگل بهتر بگیرم به نظرتون بهترینش کدومه
اکثرا میگن Lee ولی واقعا udyr به نظرم بهتره نه//؟
بعد این مشکل که فقط میشه جونه چمپ ها و مینیون ها که کم میشه رو دید من هم دارم نمیدونم مشکل سراسریه یا نه؟

Accursed Prince
12-07-2014, 14:04
باور کن به پینگ نیست من پینگم همیشه بین 150 و 200 میچرخه نصف شبا که دانلود مجانی میشه پینگ پایین تر میاد ولی پر تایم اوته اصن نمیشه بازی کرد
ولی اون موقه ها که فقط کم شدن hp رو میتونم ببینم و هیرو و مینیون ها تکون نمیخورن نه تایم اوته نه پینگ بالاست مشکل چیه پس!

تو نرمال اصن نمیشه پیشرفت کرد اصلا نمیشه چون اونایی که باحات میوفتن همدیویژن و همسطح نیستن اصن منم هنوز خیلی باید یاد بگیرم هیچی بلد نیستم هنوز
---------
من که دیگه زدم تو کاره بیخیالی دیگه جانگل رو ترک کردم چسبیدم به mid اونجوری mid رو اگه بتونم ببرم دیگه تمومه
یه Nasihat (فارسیش سخته :|) اگه میخوای زود به دیویژن بالا برسی هیرو های aoe دمیج یا aoe سایلنس یا aoe استان بگیرین ( fiddle و kata خیلی خوبن مخصوصا اگه تو تیم morgana هم باشه اونجوری التیمیت ها cancel نمیشن) velkoz هم بد نیست
---------------------------
امروز یه چیزی فهمیدم الان clinet unavailable بود تو گوگل سرچ کردم فهمیدم اگه بنویسیthereisnourflevel درست میشه ! چرا!

نورمال عصاب میخواد ! کلا چرته !

راستشو بخوای .. اگه میخوای سریعتر بری بالاتر .. باید با یه dou ه حرفه ای وارد شی .. بعدش هم دوتاتونم تو پست هایی که لازمه بازی کنین هیروهایی بردارین که تو تیم فایت خیلی خیلی موثر باشن -(یکی مید یا تاپ و یکی جانگل ترجیها) دو تا هیرو که باشید خون رو نصف میکنید و استان و اینا هم میزنید و بقیه چقدر هم نوووب باشن ادما رو میکشن .. این روشه که تو eloboost و بقیه جاها به کار میبریم .. برای رسیدن به دایمند و اینا ..

بعدشم east سروری هست که از نظر عقلی صفر ان بازی کن هاش .. اونجا بتونی دایمند باشی یعنی خدایی ..

در مورد جانگل هر دوتای این هیرو ها خدان .. هم Lee هم Udyr .. جانگل های دیگه ای هم داریم که خیلی خوبن مثل :

Jax

بازی باهاش بلد باشی خیلی خوبه .. هم tf هم تکی و gank
Hecarim

هیرو باحالیه .. استان داره ..
Kha'Zix

فقط خون و کم میکنه و سرعت و میاره پایین ..
Pantheon

هیرو خوبیه .. استان داره ..
Xin Zhao

اینم خوبه .. تو خراب کردن تاور هم خوبه ..
Vi

کلا برا جانگ ساخته شده با توجه به ability هاش ..
Skarner

لامصب با ulti که داره تو جانگ خیلی شاخه .. بازی بلد باشی //
Nocturne

اینم خیلی خوبه ..
Maokai

جانگ خیلی باحالیه ..
Elise

اینم عالیه ..

WW

برا خوردن adc با هر دو بیلد ad و ap به درد بخوره و تنها جانگیه که بدون هیچ کمکی و استفاده از heal میتونه از اول blue رو بگیره .. خیلی op هست این ww :))

Twich

اینم جانگ باحالیه .. این روزا مد شده .. :))
اونم سراسریه ..

Dark_Priest
12-07-2014, 14:49
هیرو برای رنک با این وضع نت ؛ Lux خوبه؛ براش 40% کولکدان ببندید و فقط زرت و زرت ult بزنید:n09: هر جا دیدین دشمن هست ult بزنید و عقدتون رو خالی کنید:n08:

Soli_AK47
12-07-2014, 15:30
دوستان یه مشاوره در مورد چمپ های جانگل میخوام
من حدود 50 تا بازی با rengar رفتم همه جانگل اکثر بازی هارو بردم و میخوام یه جانگل بهتر بگیرم به نظرتون بهترینش کدومه
اکثرا میگن Lee ولی واقعا udyr به نظرم بهتره نه//؟
بعد این مشکل که فقط میشه جونه چمپ ها و مینیون ها که کم میشه رو دید من هم دارم نمیدونم مشکل سراسریه یا نه؟

اول باید بگم که خدا رنگار رو رحمت کنه چمپ خوبی بود ولی بعد از نرف حرفی برای گفتن نداره مخصوصآ اگر تیم حریف حرفه ای باشه هیچکاری باهاش نمیشه انجام داد. قبل از نرف وقتی ult رنکار رو استفاده میکردی کل تیم حریف دو پا داشتن دوتا قرض می گرفتن فرار ولی الان میگن اگه جرات داری میگن رنگار خودت رو نشون بده (الان بیشتر رنگار بازها از ult برای فرار استفاده می کنند تا برای حمله). و یکی از عوامل نرف رنگار خودم هستم چون اینقدر بازیها رو تنهایی با رنگار نتیجه اش رو مشخص کردم که ریوت نرفش کرد.

اولآ باید عرض کنم Lee در اینکه چمپ خوبیه شکی درش نیست ولی بازی باهاش یک کم سخته و Gank زیاد خراب میکنه و تیم فایت متوسطی داره و به خاطر LS ابیایتیش خوب میشه تو جانگل فارم کرد. البته من Lee رو TOP ترجیه میدم چون هرچی زودتر و بیشتر فارم کنه شاختره.

البته از نظر من انتخاب چمپ برای جانگل بیشتر به مهارت مرتبط هست و کارایی چمپ در مبارزات 1VS1 و تیم فابت بستگی داره.

به ترتیب انتخاب های من بر اساس تجربه شخصی به این صورت هستش.( البته چمپ ها از Lvl 6 به بعد در نظر گرفته شدند.)

1. Xin : فارمینگ خیلی خوب، یک به یک خوب، تیم فایت متوسط (بستگی به Build داره اگه tank بسازی خوب) و گنک با موفقیت بالا.
2.Warwick : فارمینگ خوب، یک به یک عالی، تیم فایت متوسط (بستگی به Build داره اگه tank بسازی خوب) و توانایی گنک بالا با توجه به Ulti.
3.Nocturne: فارمینگ خوب، یک به یک خیلی خوب، تیم فایت متوسط (بستگی به Build داره اگه tank بسازی خوب) و توانایی گنک بالا با توجه به Ulti و cc عالی.
4. Amumu : فارمینگ متوسط، یک به یک متوسط، تیم فایت عالی، توانایی گنک خوب.
5. fiddle : فارمینگ متوسط، یک به یک خوب، تیم فایت عالی، توانایی گنک عالی.
6. Vi : فارمینگ خوب، یک به یک عالی، تیم فایت خوب، توانایی گنک خوب.
7. Aatrox : فارمینگ خوب، یکی به یک خیلی خوب، تیم فایت متوسط ، توانایی گنک خوب. (البته بهتر به عنوان Top).
8. Yi: فارمینگ عالی، یک به یک عالی، تیم فایت خوب، توانایی گنک متوسط.

البته باید عرض کنم یک سری چمپ دیگه هم هستن که میشه باهاشون جانگل رفت ولی تو top بهتر جواب میدن مثل Shyvana , voli , nasus, jax, tryn, trundle, ... .

البته مهمترین نکته تو موفقیت جانگلر هماهنگی lane ها با جانگلر موقع گنک هستش و بعدش اینکه سه تا lane همزمان نوب نباشن که هیچ کاری نمیشه کرد، اگر دیدی هر Lane قبل از اینکه 6 بشی بگه گنک کن بدون کارت خیلی سخته چون اگر بازیکن خوب باشن حداقل تا 10 دقیقه اول نیاز به گنک ندارن.

Fiddle
12-07-2014, 15:43
نورمال عصاب میخواد ! کلا چرته !

راستشو بخوای .. اگه میخوای سریعتر بری بالاتر .. باید با یه dou ه حرفه ای وارد شی .. بعدش هم دوتاتونم تو پست هایی که لازمه بازی کنین هیروهایی بردارین که تو تیم فایت خیلی خیلی موثر باشن -(یکی مید یا تاپ و یکی جانگل ترجیها) دو تا هیرو که باشید خون رو نصف میکنید و استان و اینا هم میزنید و بقیه چقدر هم نوووب باشن ادما رو میکشن .. این روشه که تو eloboost و بقیه جاها به کار میبریم .. برای رسیدن به دایمند و اینا ..

بعدشم east سروری هست که از نظر عقلی صفر ان بازی کن هاش .. اونجا بتونی دایمند باشی یعنی خدایی ..

در مورد جانگل هر دوتای این هیرو ها خدان .. هم Lee هم Udyr .. جانگل های دیگه ای هم داریم که خیلی خوبن مثل :

Jax

بازی باهاش بلد باشی خیلی خوبه .. هم tf هم تکی و gank
Hecarim

هیرو باحالیه .. استان داره ..
Kha'Zix

فقط خون و کم میکنه و سرعت و میاره پایین ..
Pantheon

هیرو خوبیه .. استان داره ..
Xin Zhao

اینم خوبه .. تو خراب کردن تاور هم خوبه ..
Vi

کلا برا جانگ ساخته شده با توجه به ability هاش ..
Skarner

لامصب با ulti که داره تو جانگ خیلی شاخه .. بازی بلد باشی //
Nocturne

اینم خیلی خوبه ..
Maokai

جانگ خیلی باحالیه ..
Elise

اینم عالیه ..

WW

برا خوردن adc با هر دو بیلد ad و ap به درد بخوره و تنها جانگیه که بدون هیچ کمکی و استفاده از heal میتونه از اول blue رو بگیره .. خیلی op هست این ww :))

Twich

اینم جانگ باحالیه .. این روزا مد شده .. :))
اونم سراسریه ..
fiddle و evelynn و amumu رو یادت رفت چند تا دیگه هم ننوشتی با هر چمپی میتونی جانگل بری مهم اینه که استایلت چی میگه با چی حال میکنی من که با فیدل حال میکنم بچه ها بهم میگن فیدل عاشقشم ;S
من یه زمان بود که فقط با udyr و rengar بازی میکردم جانگل
rengar بخواطر التیمیتش خیلی دوس دارم خلی بدرد میخوره قبل ریورکش زیاد بازی میکردم الان بعد ریورک نمیدونم چجوری شده یه بارم باحاش بازی نکردم ولی انگار قوی تر شده قبلا میپرید همون اول یه دمیج بالا میزد تموم میشد الان انگار تا چند ثانیه دمیج بالا میتونه بزنه زیاد نمیدونم ولی قبلا نمیذاشتم adc از بیسشون تکون بخوره adc که ساپورتش باحاش نبود خوراکم بود سریع میکشتمش

Accursed Prince
12-07-2014, 15:59
fiddle و evelynn و amumu رو یادت رفت چند تا دیگه هم ننوشتی با هر چمپی میتونی جانگل بری مهم اینه که استایلت چی میگه با چی حال میکنی من که با فیدل حال میکنم بچه ها بهم میگن فیدل عاشقشم ;S
من یه زمان بود که فقط با udyr و rengar بازی میکردم جانگل
rengar بخواطر التیمیتش خیلی دوس دارم خلی بدرد میخوره قبل ریورکش زیاد بازی میکردم الان بعد ریورک نمیدونم چجوری شده یه بارم باحاش بازی نکردم ولی انگار قوی تر شده قبلا میپرید همون اول یه دمیج بالا میزد تموم میشد الان انگار تا چند ثانیه دمیج بالا میتونه بزنه زیاد نمیدونم ولی قبلا نمیذاشتم adc از بیسشون تکون بخوره adc که ساپورتش باحاش نبود خوراکم بود سریع میکشتمش

اره یادم رفته .. aatrox اینا هم یادم رفته .. خیلی ها میشن .. ولی اینا رایج بودن و یادم بودن گفتمشون ..

Soli_AK47
12-07-2014, 16:00
طرف اسکین Cowgirl miss fortune رو برداشت نمیتونم برم تو بازی باگ میشه. :n19::n20::n08:

Accursed Prince
12-07-2014, 16:05
کی میگه Rengar نرف خورده ؟ :n02::n09:

تنها نرفی که این هیرو خوره اینه : Critic ی که Q میزد ورداشته شده .. تنها نرفش اینه ..

برید از Pridéstalkerr بپرسید بببینید چی میگه .. :)))

hm741
12-07-2014, 17:58
طرف اسکین Cowgirl miss fortune رو برداشت نمیتونم برم تو بازی باگ میشه. :n19::n20::n08:
آره . بدبختانه عبارت 'cowgirl' تو نت ایران فیلتر شده. من یه بار بازی رو ریپیر کردم. نمیدونم چطور شد این فایلو دوباره میخواست دانلود کنه. رو همین فایل گیر میکرد. مجبور شدم از اول با یه بک آپ آپدیت کنم.

Fiddle
12-07-2014, 18:40
عاشق این LOSE PREVENTED ام بعد از کلی حرص خوردن واقعا آروم کرد منو ...

pharm
13-07-2014, 01:14
کی میگه Rengar نرف خورده ؟ :n02::n09:

تنها نرفی که این هیرو خوره اینه : Critic ی که Q میزد ورداشته شده .. تنها نرفش اینه ..

برید از Pridéstalkerr بپرسید بببینید چی میگه .. :)))

من این یارو رو ادد کردم خیلی باحاله ولی باگ هاشو نامفهوم میگه طرف لهستانیه
حالا دوباره ازش می پرسم شما یه بار بازیشو با رنگار بیینید معنای دیگه ای پیدا میکنه بازی چون هر بار که با رنگار میره میبره اصلا خیلی استثناییه

coolan82
13-07-2014, 09:45
اين درسته اگر در rank. از برنز پايين تر بياييد اكانت براي هميشه bann ميشه؟!

Crawling In MySkin
13-07-2014, 09:52
سرکاری:دی
از برنز پایین تر نمیاد اگه میخواست بیاد باید دوباره 10 گیم رو میرفتی که در اون صورت زیادی خوش به حالت بود و ریوت قلبش درد میگرفت
پس خیر از برنز پایین تر نمیاد فقط MMR به طرز فجیحی پایین میاد

Dark_Priest
13-07-2014, 10:37
چرا اینا آپدیت نمی دن ؟!
آپدیت زود بیاد که هم مپ آپدیت شه و هم کلاینت .

coolan82
13-07-2014, 10:56
چرا اینا آپدیت نمی دن ؟!
آپدیت زود بیاد که هم مپ آپدیت شه و هم کلاینت .
فردا يا پس فردا

Rmin
13-07-2014, 11:10
سلام
من نمیتونم لوگین کنم آیا کس دیگه هم این مشکل رو داره؟؟

pharm
13-07-2014, 11:24
دو.ستان این مشکلی که فقط میشه HP دشمن یا خودتو دید داره کم میشه و کاری نمیشه کرد رو داره؟ خیلی عذاب اوره

pancha73
13-07-2014, 11:31
اقا اینا چقدر خسیس شدن همش 15 تا 15 تا lp میده :n14:

Rmin
13-07-2014, 11:32

mehdi680
13-07-2014, 12:45
Id FOr Sale

Level 30
36 Champion
Skins :
Nightraven Fiora
Dreadknight Garen
Mercenary Katarina
Riot Girl Tristana
Arclight Varus
Shockblade Zed

2 rune page full : AD | AP
474 win Normal
12 Icon .
Server Eune

GL & HF
13-07-2014, 15:41
مپ و کلاینت جدید موند واسه سیزن 5 فکر کنم:n27:

ahmaddiss
13-07-2014, 16:08
سلام
من نمیتونم لوگین کنم آیا کس دیگه هم این مشکل رو داره؟؟

اره منم نمیتونم

Fiddle
13-07-2014, 16:24
روشی نیست سرعت لود لول زود تر بشه (زود تر بازی 100% ) بشه ؟

smohsen
13-07-2014, 17:38
روشی نیست سرعت لود لول زود تر بشه (زود تر بازی 100% ) بشه ؟

کیفیت اینترنت خودت تاثیر داره (بیشتر سرعت )
مثلا من الان تقریبا جز 3 نفر اول از 10 نفر(موقع لود بازی) که به 100 میرسه چون سرعت خط بالاست و پینگش هم تقریبا خوب

ajlost1
13-07-2014, 23:21
Id FOr Sale

Level 30
36 Champion
Skins :
Nightraven Fiora
Dreadknight Garen
Mercenary Katarina
Riot Girl Tristana
Arclight Varus
Shockblade Zed

474 win Normal
12 Icon .
Server Eune
الآن قیمت اون
Riot Girl Tristana هم حساب شده ؟

coolan82
13-07-2014, 23:55
Eune بهتره يا euw از نظر ping تفاوت داره يا يكسان هست?!

ahmaddiss
14-07-2014, 01:11
مال من چرا log in نمیشه :n30::n30:

erorr "security alert میاره:n30::n28:

Dark_Priest
14-07-2014, 09:04
Id FOr Sale

Level 30
36 Champion
Skins :
Nightraven Fiora
Dreadknight Garen
Mercenary Katarina
Riot Girl Tristana
Arclight Varus
Shockblade Zed

474 win Normal
12 Icon .
Server Eune

Riot Girl Tristana + Dreadknight Garen این 2 تا مجانی هستن البته اسکین Garen با تویتر قبلا میشد بگیریش.

saliteh
14-07-2014, 09:16
مال من چرا log in نمیشه :n30::n30:

erorr "security alert میاره:n30::n28:

منم همین مشکل رو داشتم. با vps مشکلم حل شد. تونستم وارد بازی بشم

Fiddle
14-07-2014, 15:13
omg
واسه برد 15 تا lp میده واسه باخت -25 تا کم میکنه چرا !!!! :n14:

Accursed Prince
14-07-2014, 16:11
omg
واسه برد 15 تا lp میده واسه باخت -25 تا کم میکنه چرا !!!! :n14:

حتما تو یه بازی afk بودی /// یا یه بار هیرو انتخاب نکردی در حین بازی رنک ..

من یه بازی بردم .. دو نفر afk بودن و کلا با زور من بردیم .. بهم 23 تا lp داد ذوق مرگ شدم .. :n04:

ولی lp هام شده بود 99 تا برا این که صد شه مجبور بودم یه بازی دیگه بازی کنم :| :n24::n29::n15:

mnime
14-07-2014, 21:00
نه اون LP که به شما میده ربطی به AFK بودن یا چیزای اینطوری نداره.
LP فقط مقدارش با بردن تیم های قوی تر از خودت زیاد میشه. توی LoL هر بازیکن یه چیزی داره به اسم ELO که به خیلی چیزا بستگی داره اما کلا یه امتیازه. شما اگر یه تیم رو ببری که مجموع ELO هاشون از تیم شما بیشتر باشه LP خیلی بالاتری میگیری. اینکه چجوری تصمیم میگیره که با چه تیمی شمارو بندازه به برد و باختت ربط داره، مثلا اگر 5 تا بازی پشت سر هم ببری یهو تو رو میندازه با یه تیم که ELO خیلی بالایی داره، خب اگه اون تیمو ببری LP خیلی زیادی میگیری. حالا اینکه چطور میشه فهمید که این تیمی که الان داری باهاش بازی می کنی چقدر ELO داره که ممکن نیست اما میشه توی op.gg اسم تک تکشون رو زد و اونجا یه دکمه داره که MMR رو حساب می کنه. با MMR خودت مقایسه می کنی تا ببینی حریفت قوی تره یا ضعیفتر، اگه ضعیف تر باشه زیاد LP نمیده بردنشون.

pharm
14-07-2014, 23:54
دوستان من فک کنم اکانتمو -- کردن هی میرم تو اکانتم میگه تو بازی هستی یعنی چی؟بعد میزنم reconnect ارورر میده نمیتونی وارد شی و اینا

ahmaddiss
14-07-2014, 23:56
دوستان من فک کنم اکانتمو -- کردن هی میرم تو اکانتم میگه تو بازی هستی یعنی چی؟بعد میزنم reconnect ارورر میده نمیتونی وارد شی و اینا
یکی داره با acc تو بازی میکنه "پسوردتو عوض کن"

pharm
15-07-2014, 00:14
سریع پسوردو عوض کردم هنوز تو بازیه یعنی من هیچ کاری نکردم

navakhodro
15-07-2014, 09:14
سریع پسوردو عوض کردم هنوز تو بازیه یعنی من هیچ کاری نکردم
ديشب Riot قاط زده بود نگران نباش نه اكانتتو دزديدن نه مشكل از خودته.
احتمالا بخاطر اين Mod جديد بازيه كه قراره پس فردا بياد.

pharm
15-07-2014, 10:12
اره امروز دوباره قاط زده رفتم تو بازی بعد نوشت بازی شما crash شده بعد دیگه وصل نمیشه

P.S: وصل شد

Dark_Priest
15-07-2014, 10:26
هیرو جدید که میخواد بیاد اسمش Ao shin هست ؟

navakhodro
15-07-2014, 11:29
هیرو جدید که میخواد بیاد اسمش Ao shin هست ؟
والا اين Ao shin نزديك به 2 ساله قراره بياد ولي خبري نيست. تو اخبار PBE هم خبري نيست. از كجا خبرشو شنيدي؟

amirharry
15-07-2014, 12:07
مثل این که مشکل برگشته من دقیقه 30 دی سی هام شروع شد

ahmaddiss
15-07-2014, 12:12

من اصلا لولم log in نمیشه :|

Dark_Priest
15-07-2014, 12:45
فردا هم پچ 4.12 میاد.
تو اخبار PBE در مورد Ao shin یه چیزایی گفتن.

mansoor 7
15-07-2014, 13:04

تایید میشه دقیقه 32 شروع شد واسه من

pancha73
15-07-2014, 13:49
دوستان 2تا خبر دارم،یکی خوب یکی بد ،اول خوبه رو میگم
----- نه نه نه اول بد رو میگم :n02:

خبر بد اینه که دوباره dc میشه :n14: اون موقعی هم که dc نمیشه پینگ فضایی بالاست :n14: باز اینا نتو پوکوندن، خدا لنتشون کنه :n24:

اما خبر خوب این که بعد از تحمل afk ها troll ها نوب ها و لهستانی ها بالاخره ما هم به جمع gold بازا پیوستیم باشد که رستگار شویم :n02:

Fiddle
15-07-2014, 14:05
اینم از وضعیت MMR من:n28:

WELCOME TO ELO HELL

آقا این dc شدن خیلی رو mmr ام تاثیر داشت درست از زمانی که دی سی شدم 4 روز پیش این جوری شد
الان 1 باخت اندازه 2 تا برد lp کم میکنه
----------------------------------------------------------------------------------
mmr ام قبل dc

اکانتم به فااک رفته تصمیم گرفتم بفروشم کسی میخره ؟:n14:

Accursed Prince
15-07-2014, 16:39
پینگ خیلی خیلی بالا نیست ؟ .. 500 تا خیلی زیاده والا ! .. هنوز دقیقه 30 دی سی شدن در مقایسه با قبل خیلی خوبه ! قدر دان باشیم ! :n13:

Dark_Priest
15-07-2014, 16:59
مال من دیسکانکت نمیشه ولی پینگم از 110 رفته رو 190 ، یه نیم ثانیه لگ شده.:n03:

GL & HF
15-07-2014, 18:06
منم پینگم 500 شد !!!:n04:

pharm
15-07-2014, 20:09
دوستان این سرویس جدید matchmaking خیلی رو اعصابه خوبی هایی داره بدی هاییی داره ..
بدیش اینه که اصلا ساپورت پیدا نمیکنه :D
کلا خیلی طول میکشه ادم پیدا کنه

smohsen
15-07-2014, 20:11
دوستان این سرویس جدید matchmaking خیلی رو اعصابه خوبی هایی داره بدی هاییی داره ..
چون فعلا محدودیت داره و برای رنک 25 به بالاس
و خیلی ها مثل من و تو حوصلشون نمیشه نمیرن تو این سیستم و از قدیمی استفاده می کنه
بنابراین استفاده کننده هاش فعلا پایینه

hm741
16-07-2014, 08:47
تو وست پیدا می کنه. چند بار که از این گروه به اون گروه بپری پیدا میشه. تو وست هستی؟

mahdi12397
16-07-2014, 09:16
omg Step1 915 MB
:O
:n04::n04::n04::n04::n04:

ahmaddiss
16-07-2014, 09:16

این چیه ؟؟؟؟ :n28:

coolan82
16-07-2014, 09:30
omg Step1 915 MB
:O
:n04::n04::n04::n04::n04:
اين مقدار نيست فقط ٢٠٠ mb بود OoOo

hm741
16-07-2014, 09:54
اين مقدار نيست فقط ٢٠٠ mb بود OoOo
برا منم 200 مگ بود ولی رفت رو اسکین mf cowgirl گیر کرد. کسی قند شکنی که بشه باهاش آپدیت کرد داره کمک کنه؟ سایفون و فری گیت جواب نمیدن فقط رو مرورگر جواب میدن. کمک ......

Dark_Priest
16-07-2014, 10:10
مال من step 1 نزدیک 137 مگ بود و Step 2 هم 52 مگ . الان آخراشه .

ycrazy
16-07-2014, 11:55
مال من step1 تموم شد step 2 ده تا مونده بود ارور داد بسته شد.دوباره باز کردم از step 2 اومد ولی شد 450 mb !!!!

ycrazy
16-07-2014, 11:58
مال من step1 تموم شد step 2 ده تا مونده بود ارور داد بسته شد.دوباره باز کردم از step 2 اومد ولی شد 450 mb !!!!

Dark_Priest
16-07-2014, 12:16
آقا مال من آپدیت شد و درست بود و 2 تا بازی کردم ولی بازی 3 رو که الان رفتم همین که 100 شد کرش کرد. مودم خاموش کردم ، کامپیوتر رو ریستارت کردم و دی ان اس ست کردم و بازم نشد.
زدم الان یه ریپر کنه ، دعا کنید درست شه.:n14:

Rmin393
16-07-2014, 13:30
دوستان ماله من رو استپ 2 یهو بسته شد حالا 420 مگ داره دوباره میگیره...:n28:

ezio7
16-07-2014, 13:56
آقا مال من آپدیت شد و درست بود و 2 تا بازی کردم ولی بازی 3 رو که الان رفتم همین که 100 شد کرش کرد. مودم خاموش کردم ، کامپیوتر رو ریستارت کردم و دی ان اس ست کردم و بازم نشد.
زدم الان یه ریپر کنه ، دعا کنید درست شه.:n14:
آره مال منم اینجوری شده بازی رو داشتیم میبردی که حریف سور داد ولی نرفت تو صفحه نتایج الانم لگین میکنم صفحه ریکانکت میاد میزنم ریکانکت ارور میده
اینم از شانس ما داشتم میرفتم پلات ها خدا کنه زود هات فیکس بدن
ادیت: درست شد P:

coolan82
16-07-2014, 14:08
هيچكسي سرور euw نيست?

Dark_Priest
16-07-2014, 14:09
آقا فهمیدم مشکل از چیه ! با Mkjogo که برید همون اول دیسکانکت میکنه.

ezio7
16-07-2014, 14:53
مال من از mk نبود کلن سرور قاط زده الان هم یه دست باختم lost prevented شد

Dark_Priest
16-07-2014, 14:58
آره سرور قاط زده همه دیسکانکت شدن من با یه نفر دیگه تو گیم بودیم :n02:

coolan82
16-07-2014, 14:59
من كه مشكل ندارم از صبح تا الان 4 دست بازي كردم حتي بدون اخ

Dark_Priest
16-07-2014, 15:14
الان تو گیم استارت همه گیر کردن هیچ کس هم نمیتونه ریکانکت کنه :n08:
خوبه یه بار مشکل از ریوت شد. :n09:

Dark_Priest
16-07-2014, 15:39
الان 30 دقیقه گذشته و هنوز کانکت نمیشه . روی ریکانکت کلیک میکنم هیچ عملی نشون نمیده

mehdi680
16-07-2014, 15:45
الان 30 دقیقه گذشته و هنوز کانکت نمیشه . روی ریکانکت کلیک میکنم هیچ عملی نشون نمیده

vas manam injorie

coolan82
16-07-2014, 16:48
زدن public chat بستن چطوري گروه واسه rank درست كنن با اين كار احمقانشون

pancha73
16-07-2014, 17:00
زدن public chat بستن چطوري گروه واسه rank درست كنن با اين كار احمقانشون
گفتن public چت کارایی که باید داشته باشه رو نداره،راستم میگن همه میومدن تبلیغات rp رایگان میدادن spam میدادن و ازین کارا،تازه تا ابد که نبستن گفتن روش کار میکنیم ،در آینده دور دوباره public چت میاد،شما هم تو این فرصت تشریف بیار چت روم iran :n02:
------
واسه من آپدیت شد فقط آخرای step دوم برق رفت دوباره که زدم دیدم 400 mg اضافه شده دقیقا مثل دوستان :n04:

hm741
16-07-2014, 17:33
آخی ... امروز عصر cowgirl از فیلترینگ در اومد. آپدیت شد بالاخره. بی هیچ مشکلی چند دست زدم

Fusi0n
16-07-2014, 18:37
اوه اوه این کارما عجب چیزی ؟! وقتی R بزنی بعد Q حتی از نیدل بیشتر AP میزنه به طرف شدیدا متونه به تیم پشتیبانی ساپورت بده
اون E شیلد Speed بالا میره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-details/EUW1/1575433409/40522957

Crawling In MySkin
16-07-2014, 18:50
آخی ... امروز عصر cowgirl از فیلترینگ در اومد. آپدیت شد بالاخره. بی هیچ مشکلی چند دست زدم

یکی از بچه ها همین مشکل و داشت با vpn گذاشت درست شد...همون موقع که فیتلر بود

اوه اوه این کارما عجب چیزی ؟! وقتی R بزنی بعد Q حتی از نیدل بیشتر AP میزنه به طرف شدیدا متونه به تیم پشتیبانی ساپورت بده
اون E شیلد Speed بالا میره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-details/EUW1/1575433409/40522957)

کارما بازی باهاش یکم سخته یه چند تا بازی اسپکت کن یه چند دستم تمرین کن میشه یکی از اولویت هات برا ساپورت
البته خیلی جلوی چمپای تانکی جواب نمیده جلوی ap ها خوبه
با braum و gragas راحت میشه خاموشش کرد :n02:

Fusi0n
16-07-2014, 20:45
یکی از بچه ها همین مشکل و داشت با vpn گذاشت درست شد...همون موقع که فیتلر بود

کارما بازی باهاش یکم سخته یه چند تا بازی اسپکت کن یه چند دستم تمرین کن میشه یکی از اولویت هات برا ساپورت
البته خیلی جلوی چمپای تانکی جواب نمیده جلوی ap ها خوبه
با braum و gragas راحت میشه خاموشش کرد :n02:

من خیلی وقت این چمپ داشتم حتی قبل rework بازی میکردم باهاش بعد rework زیاد نرفتم باهاش فکر نمیکردم انقدر OP شده چون تو کمتر بازی دیده بودم
دست دوم داشتم با Syndra میرفتم یکی کارما اورد جلوم گفتم کارش تموم :n02: ولی تا اخر بازی پدر من کل تیم درد اورد تیمونم میدیدی واقعا چمپ عالی داشتیم Cho lee varus bliz
اونقدر سخت نیست دیگه در حد Lee sin یا Yashu بیشتر سرعت عمل میخواد

msgcpp
16-07-2014, 21:52
تو این پچ چقدر این Lucian رو باف کردن!
واقعا پیش خودشون چی فکر کردن؟ :n15:

Georges St-Pierre
16-07-2014, 23:22
تو این پچ چقدر این Lucian رو باف کردن!
واقعا پیش خودشون چی فکر کردن؟ :n15:

ATTACK RANGE 550 ⇒ 500

Q : CAST RANGE 550⇒ 500

E : REMOVED : CULLED Relentless Pursuit no longer resets on kill during The Culling

یه خورده مانا و چیزای کوچیک رو قوی کردن نسبت به اینا که بالا گذاشتم مطمئنی بافه ؟

alone_son
17-07-2014, 00:08
ATTACK RANGE 550 ⇒ 500

Q : CAST RANGE 550⇒ 500

E : REMOVED : CULLED Relentless Pursuit no longer resets on kill during The Culling

یه خورده مانا و چیزای کوچیک رو قوی کردن نسبت به اینا که بالا گذاشتم مطمئنی بافه ؟
نه بابا کجا باف شده؟؟؟ فقط مانا را دست کاری کردند که اونم هیچ فرقی نمیکنه برای پرو هاا
General mana ATTACKmana RANGEmana 550 ⇒ 500

BASEmana MOVEMENTmana SPEEDmana 330 ⇒ 335

BASEmana HEALTHmana 470 ⇒ 500

BASEmana ATTACKmana DAMAGEmana 49 ⇒ 52

FARMCIAN Piercing Light now deals 75% ⇒ 100% damage to minions mana

COST 60/65/70/75/80 ATTACKmana ⇒ 50/55/60/65/70 ATTACKmana

Cooldown is now reduced by 1 second per Lightslinger (passive) hit, mana

COOLDOWNmana 18/16/14/12/10 secondsmana ⇒ 14/13/12/11/10 secondsmana

کلا فقط مانا را کم و زیاد کردند که اونم میگیم اصلا نترسید رو بازی پرو ها زیاد تاثیری نداری دیگه اگه رو بازیتون تاثیر داره بدونید که پرو نیستید.
آره دیگه!!!!!

v.mohammad
17-07-2014, 00:21
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])The Bloodthirster ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) LIFE STEAL 15% ⇒ 20%

این چه وعضشه اینطوری که ADC ها تانک رو می خورن
Fiora دیگه میتونه 10 دقیقه اول بازی 2تا پنتا بگیره دوتا اتک بده جونش پره تازه اگه یک دونه تبر نانجیه که 70ad 12 life steal ببنده که دیگه هیچ
قبل تبر نارنجیه مهم بود بعد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مهم شد الآن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوپر مهم و قوی شد :O

ezio7
17-07-2014, 10:17
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])The Bloodthirster ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LIFE STEAL 15% ⇒ 20%

این چه وعضشه اینطوری که ADC ها تانک رو می خورن
Fiora دیگه میتونه 10 دقیقه اول بازی 2تا پنتا بگیره دوتا اتک بده جونش پره تازه اگه یک دونه تبر نانجیه که 70ad 12 life steal ببنده که دیگه هیچ
قبل تبر نارنجیه مهم بود بعد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مهم شد الآن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سوپر مهم و قوی شد :O

اثن کسی واسه فیورا bloodthirster نمی بنده ایتم اصلی فیورا ravenous hydra حالا اگه یکی باز لایف استیل بخواد ruined king میگیره اونم فقط تو بازی های خاص

GL & HF
17-07-2014, 10:50
دقیقا همینطوره boodthrist چمپ میلی رو useless میکنه البته فیورا که کلا useless هست جز Elohell هیجا به درد نمیخوره :n02:

Dark_Priest
17-07-2014, 11:47
خوبه حداقل Unique passive کردن LS اش رو ! وگرنه که ...

ezio7
17-07-2014, 13:02
دقیقا همینطوره boodthrist چمپ میلی رو useless میکنه البته فیورا که کلا useless هست جز Elohell هیجا به درد نمیخوره :n02:
در دفاع از fiora بگم که هر چی هم بد باشه که نیست بازم رنگارو می خوره چه تو لاین چه تو جانگل
من که جدیدن زیاد با فیورا بازی میکنم خیلی هم شاخه برو لول کینگ recent stats منو ببین 9برد در مقابل 1 باخت با فیورا
MSDiran>>>eune

Dark_Priest
17-07-2014, 13:13
fiora کلا راحت رنگار رو میزنه ولی خوب بازم بستگی به پلیر داره.

last slayer
17-07-2014, 13:33
کلن منم موندم الان فیورا بخرم یا زیگز؟
میدونم فرق دارن اونم خیلی ولی میخوام بدونم کدومو اسنوبال تره(راحت تر گیم برونزو وین میکنه)

v.mohammad
17-07-2014, 13:37
اثن کسی واسه فیورا bloodthirster نمی بنده ایتم اصلی فیورا ravenous hydra حالا اگه یکی باز لایف استیل بخواد ruined king میگیره اونم فقط تو بازی های خاص

منظور من اینکه دیگه کسی برای فیورا 70 ای دی و 12 لایف نمی بنده آخه وفتی یه آیتم 100 تا گرون تره ولی 10 تا ای دی و 8 لایف زیاد تر میده دیگه کی میره طرف اون

راستی آپدیت هنوز مشکلی داره؟ تو بازی بازم دیسکانکت میشید؟

v.mohammad
17-07-2014, 13:42
کلن منم موندم الان فیورا بخرم یا زیگز؟
مدونم رق دارن اونم خیلی ولی میخوام بدوه کدومو اسنوبال تره(راحت تر گیم برونزو وین میکنه)

آخه داری فرق Mage و Fighter این دوتا چه ربطی دارن به هم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه گفتی بین فیورا و آتروکس یه حرفی ، اگه میگفتی بین کاتارینا و زیگز باز یه حرفی
آخه فیورا و زیگز چه وجه اشتراکی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13 ::n13::n13:

Dark_Priest
17-07-2014, 14:06
آخه مگه هر آیتمی که AD و Life بده بهتره ؟ Ravenus خیلی ضروریه واسه ult فیورا

last slayer
17-07-2014, 14:13
آخه داری فرق Mage و Fighter این دوتا چه ربطی دارن به هم؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه گفتی بین فیورا و آتروکس یه حرفی ، اگه میگفتی بین کاتارینا و زیگز باز یه حرفی
آخه فیورا و زیگز چه وجه اشتراکی دارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13 ::n13::n13:

اصلا خوندی من چی نوشتم؟؟؟

Dark_Priest
17-07-2014, 14:53
Doom bot رو 3v5 با Ezreal به تـوپ بستم :n02:

v.mohammad
17-07-2014, 19:31
Doom bot رو 3v5 با Ezreal به تـوپ بستم :n02:

OMG OMG OMG
امکان نداره 2 تا AFK با 35 تا KILL تو این مود مزخرف :O
درجه سختیش چقدر بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

smohsen
17-07-2014, 20:05
OMG OMG OMG
امکان نداره 2 تا AFK با 35 تا KILL تو این مود مزخرف :O
درجه سختیش چقدر بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1 اون بالا مشخصه

Accursed Prince
17-07-2014, 21:07
درجه سختی 5 اشون خداس .. با دایمند ها موندیم توشون .. تو tf ها اصلا کاری از دستمون بر نمیاد .. فقط با bd میشه بازی رو برد :n13:

Fiddle
17-07-2014, 21:24
یه HearthStone باز داریم اینجا!؟

pharm
17-07-2014, 21:26
ما 5 ستاره شو هم بردیم doombot رو حالا چی میشه؟

v.mohammad
17-07-2014, 22:04
این مود واقعا بیخود حداقل اگه به پولی بیشتر میدادن (که فکر کنم می دن) یا به خودمونم یه قدرتی اضافه می کردن باز یه حرفی آخه دلمونو به چیش خوش کنیم
فقط تو خود مپ قشنگش کردن (شب شده و سایه ها و یه ترسناکی خاص)

Dark_Priest
17-07-2014, 22:08
هیچی نمیشه . :n18:

Dark_Priest
17-07-2014, 22:10
دوستان عزیز ؛ Mkjogo برای شما وقتی باز میشه مشکل داره ؟

pharm
17-07-2014, 22:35
هیچی نمیشه . :n18:

یه summoner icon میدن اگر حداقل یکبار بری

msgcpp
17-07-2014, 22:47
آخیش، بالاخره اولین Penta رو گرفتم :n05:
(با پینگ 280 :n09:)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-details/EUW1/1577744503/209124599

GL & HF
18-07-2014, 00:07
در دفاع از fiora بگم که هر چی هم بد باشه که نیست بازم رنگارو می خوره چه تو لاین چه تو جانگل
من که جدیدن زیاد با فیورا بازی میکنم خیلی هم شاخه برو لول کینگ recent stats منو ببین 9برد در مقابل 1 باخت با فیورا
MSDiran>>>eune
واقعا جک با مزه ای بود اصلا چرا باید هیروی شاخ و hardcorei رو با یه چمپ نو بی تو مایه هایه داریوس/فیورا مقایسه کرد ؟ برو پیک ریت رنگار رو تو الوهایه چلنجر دایموند چک کن حساب دستت میاد شما هم خسته نباشی با فیورا کری میکنی PreSS R FTW نه تو تیم فایت به پایه رنگار میرسه نه تو پتانسیل دمیج فقط press R :n02: البته حق داری چون تو eune اصلا رنگار باز نیست که بیفته جلوت کپ کنی

s-arash
18-07-2014, 08:33
این Doom Bots به نظرم مد مسخره ایه ، الاخصوص سختی آخرش واقعا دیگه خیلی مسخرست

Fiddle
18-07-2014, 11:31
کاش fiddle همیشه مثه تو مپ doom bots بود

Fiddle
18-07-2014, 11:40
Delete this

pharm
18-07-2014, 12:38
atrox رو کسی میدونه چجوری با رنگار کانتر کنه؟سخت ترین هیرو در مقابل رنگاره

Dark_Priest
18-07-2014, 17:59
سرور های ریوت به قبرستان بقیع پیوستند :n07:

پینگم شده بود 11500 !!:n04:

R.I.P
18-07-2014, 18:37
واقعا جک با مزه ای بود اصلا چرا باید هیروی شاخ و hardcorei رو با یه چمپ نو بی تو مایه هایه داریوس/فیورا مقایسه کرد ؟ برو پیک ریت رنگار رو تو الوهایه چلنجر دایموند چک کن حساب دستت میاد شما هم خسته نباشی با فیورا کری میکنی PreSS R FTW نه تو تیم فایت به پایه رنگار میرسه نه تو پتانسیل دمیج فقط press R :n02: البته حق داری چون تو eune اصلا رنگار باز نیست که بیفته جلوت کپ کنی

شما هم ما رو کشتی با این rengar ات ;)
فیورا press R gg
رنگار press R + Q gg زیاد تفاوتی نداره
بهتره چلنجر . دیاموند که گفتی سیلور هم اضافه کنی هر چی باشه با این رنگارت نمیتونی برسی یه دیویژن گولد :n02:
کلا از این نوب چمپیونا بدم میاد فرقی نمیکنه رنگار باشه یا فیورا یا فیز یا یی یا ( چمپایی که wooden 1 ای ها هم میتونن بازی کنن و ببرن لاین یا گیم رو منظورمه)...:n21:

Fusi0n
18-07-2014, 20:30
مود Doom میشه 2 راند اول رفت راحت ،ولی راند اخر واقعا خیلی سخت 3 نفر تانکر باید بشن دو نفر مثل Shaco YI برن tower togher

Dark_Priest
18-07-2014, 23:20
فیورا press R gg
بهتره چلنجر . دیاموند که گفتی سیلور هم اضافه کنی هر چی باشه با این رنگارت نمیتونی برسی یه دیویژن گولد :n02:
کلا از این نوب چمپیونا بدم میاد فرقی نمیکنه رنگار باشه یا فیورا یا فیز یا یی یا ( چمپایی که wooden 1 ای ها هم میتونن بازی کنن و ببرن لاین یا گیم رو منظورمه)...:n21:

همه جاشو باهات موافقم .
مخصوصا نوب چمپها :n08:

Accursed Prince
18-07-2014, 23:47
فیورا press R gg

راسشو بخوای هر چمپی که کیلل بگیره چمپ نوب حسابش میکنن .. yasuo - kha - try - همه ی adc ها و همه ی چمپ ها ..اصلا ربطی به این نداره که نوب باشن - فقط یه چمپ واقعا نووب داریم اونم نووب نیست کلا کریتیک میزنه با پاسیوش که اونم master yi هستش و تمام ..

من خودم با morgana - yasuo - yi - darius - jinx - zed - tritina - katarina - akali - پنتا دارم .. ولی هیروی نوبب اشون در نظر خودم yi هستش چون هنوزم یادمه بدبخت ها داشتن baron میگرفتن و منم یه کیلای داشتم و یه r زدم یه e و چند تایی هم q هم پنتا گرفتم هم baron رو که خونش رو خیلی کم کرده بودن .. :n13:

Dark_Priest
19-07-2014, 00:01
ریوت خیلی لگ میزنه.

Dark_Priest
19-07-2014, 00:11
بعضی چمپ ها طرف باید اسکیل و مهارت لازم رو داشته باشه تا بتونه بهترین رو انجام بده مثلا Morgana که واقعا استراتژی جالبی داره و APC خیلی شاخیه و در این حال اگه دست یه تازه کار بیوفته ؛ علاوه بر خودش ، کل تیم رو بهم میریزه. ولی خوب بعضی چمپ ها مهارت زیادی نمی خواد و فقط با شناخت اسپل ها و چند بار استفاده میشه خیلی راحت کیل گرفت مثلا Khazix که جزء مسخره ترین ها هست ، باهاش E میزنی و W و Q و AA و طرف میمیره و بلافاصله E میزنی و در میری و این کار خیلی سختی نیست و یه آماتور خیلی راحت میتونه این کار رو با چند بار تمرین بکنه . کلا چمپ های Assassin بیشترشون جزء چمپ هایی هستن که مهارت خاصی نمیخواد ولی بعضی هاشونم مثل Nidalee و Shaco علاوه بر شناخت اسپل ها و تمرین بسیار ، مهارت خیلی بالایی میخواد.
کلا با چمپ های Assassin مخالفم به خصوص با Khazix و Rengar و LB و Akali .
حرفم این نیست که همه چمپ های Assasin رو از صحنه حذفشون کنن ولی خوب میتونن نرف شدید کنن . خصوصیتی که چمپ های Assassin دارن ، همشون یک اسپل برای فرار دارند که حالا برای بعضی از چمپ ها این اسپل ها فقط Invisible هست مثل W چمپ Akali یا Ult چمپ Talon و برای بعضی ها Leap هست مثل E چمپ Khazix و همچنین چمپ های Assassin مثل اسمشون که معنیش قاتل میشه ؛ در عرض کمتر از 2 ثانیه هیروی مقابل را میکشن و این خیلی ناعادلانه هست هم دمیج بالا و هم اسپل برای فرار خیلی سریع.
کلا نظر من روی چمپ های مثل Lissandra ، Morgana و Cassiopeia هست که هم اسکیل و مهارت خاصی میخواد و هم خیلی موثر هستند.
ولی اگه چمپ هایی مثل Morgana تو تیم فایت خوب عمل کنند ، چمپی مثل Rengar و Khazix هیچ حرفی برای گفتن نداره . هر چقدر هم طرف مهارت خاص خودش رو با یکی از این 2 داشته باشه ؛ کاری نمیتونه بکنه.

mehdi951
19-07-2014, 06:47
ممکنه چمپی مثل اکالی با دوتا اسپل بزنه یکی رو بکشه و در ره ولی وقتی از سیلور یک میره ادم بالاتر به محض دیده شدنش هرچی استانو اسپله روش سرازیر می شه حتی فرصت نمی کنه نصف جون ای دی کری یا میجو کم کنه تازه همون دبیلیو اکالی با گذاشتن یک وارد مخصوص تمومه کلا چمپای اساسین تو دیویژن هایه بالا له می شن فقط همین مونده بیشتر نرف بشن اون وقت ازشون چی می مونه؟ چمپی که نه اتک می ده با دوتا ضربه هم می میره همین اکالی رو جلو داریوش بنداز ببین چه جوری له میشه.
این قدر گفتین اساسینا باید نرف بشن هم یک نگاه بنداز الان کی دیگه خازیک بر میداره هر پچ اومد به خواطر افرادی مثل شما هی نرفش کردن الان هیچی ازش نمونده
اما در مورد فیورا یکی از بهترین چمپاییه که من بازی کردم تنها چمپی که هیجان فیورا رو داره فقط جکسه هرچند جکسم به خواطر نوبایی مثل شما نرف کردن
ریوت اومد تو این سیزن و اواخر سیزن قبل بازی رو بالانس کنه خراب ترش کرد

pancha73
19-07-2014, 10:15
ممکنه چمپی مثل اکالی با دوتا اسپل بزنه یکی رو بکشه و در ره ولی وقتی از سیلور یک میره ادم بالاتر به محض دیده شدنش هرچی استانو اسپله روش سرازیر می شه حتی فرصت نمی کنه نصف جون ای دی کری یا میجو کم کنه تازه همون دبیلیو اکالی با گذاشتن یک وارد مخصوص تمومه کلا چمپای اساسین تو دیویژن هایه بالا له می شن فقط همین مونده بیشتر نرف بشن اون وقت ازشون چی می مونه؟ چمپی که نه اتک می ده با دوتا ضربه هم می میره همین اکالی رو جلو داریوش بنداز ببین چه جوری له میشه.
این قدر گفتین اساسینا باید نرف بشن هم یک نگاه بنداز الان کی دیگه خازیک بر میداره هر پچ اومد به خواطر افرادی مثل شما هی نرفش کردن الان هیچی ازش نمونده
اما در مورد فیورا یکی از بهترین چمپاییه که من بازی کردم تنها چمپی که هیجان فیورا رو داره فقط جکسه هرچند جکسم به خواطر نوبایی مثل شما نرف کردن
بابا proo00o0o0oo00 :n02: تو به بزرگی خودت ما هارو ببخش :n02:
----------
خواطر ؟؟؟؟؟ :n02:

Dark_Priest
19-07-2014, 11:48
شما که فقط حرف میزنی آخه کجا دنیا Akali میره TOp جلوی داریوش ؟ مگر اینکه خونه شما اینجوری باشه:n08:

جکس هم یکی از مسخره ترین چمپ ها هست ؛ جکس کلا هر چقدر هم نرف بشه بازم خاصیت خودش رو داره ، شما Useless هستی ، به بقیه چی کار داری ؟!؟ :n18:

shervin legend
19-07-2014, 12:06
بچه ها واسه من بعد پچ 4.12 آخر بازی نمی نویسه victory یا defeat و همینجوری تو اون صفحه میمونه. |:
واسه کسی اینجوری شده؟
بيشتر تو spectate اينجوري ميشه.

Apollo
19-07-2014, 12:18
ای بابا این چت بن کشت منو اولش یه 60 تا بود بعد همون بین رسید به 100 تا باز یه نودتا اومد الانم این

پشت به پشت میان من به کجا باید بگم چه وضعشه؟؟؟؟؟

reza_kinglord
19-07-2014, 12:20
عاقا یه سوال. می شه چمپی رو که خریدی بفروشیش؟ یا نه؟:n13:

pharm
19-07-2014, 12:24
اگه khazix رو یکبار دیگه نرف کنن حذف بکنن سنگین ترن چیزی دیگه نمی مونه ازش بعد من اصلا قبول ندارم چمپ های assassin نوب هستن اتفاقا خیلی سختر هم هست چون معمولا تو جنگ ها زود تر از ADC ها میمیرن باید خیلی تاکتیکی تر باشن

راستی اهنگ صفحه لوگین رو کجا میشه دانلود کرد؟ خیلی قشنگه

egorlord
19-07-2014, 12:35
ریوت خیلی لگ میزنه.

لگ نیست
drop h.ack چند وقته بیشتر گیما همینن یه سرچ کنی میفهمی
گقتن پی گیری دارن میکنن ولی همچنان همونجوریه stream اگه ببینی از هر 3 تا گیمشون یکیش هکر هست win rate هکر ها هم 100% اگه بری ببینی

Fiddle
19-07-2014, 13:28
آقا پس این drop ha.ck وجود داره ! ;(
یه بار با Fiddle کلی کیل داشتم و دیگه زود تر از همه داشتم Ful build میشدم تیم هم که ضعیف بودن خیلی برد به من بستگی داشت تا اینکه یهو DC شدم سریع رفتم دیدم که تایم اوت هم ندارم رفتم یه سایت و باز کردم دیدم باز میشه از یکی از بچه ها پرسیدم DC میشه گفت نه از چند نفر دیگه هم پرسیدم گفتن dc نمیشن
گفتم اگه ریست کنم adsl رو درست میشه اینکارم کردم درست نشد لول رو بستم باز کردم هر کاری کردم درست نشد تو گیم میرفت میدیدم تیم رو ولی دوباره دی سی میشد فکر کردم از Riot عه ولی همه ی تیم اوکی بودن فقط من دی سی شده بودم
آخرین لحظه که base داشت ضربه میخورد درست شد!

egorlord
19-07-2014, 13:50
آقا پس این drop ha.ck وجود داره ! ;(
یه بار با Fiddle کلی کیل داشتم و دیگه زود تر از همه داشتم Ful build میشدم تیم هم که ضعیف بودن خیلی برد به من بستگی داشت تا اینکه یهو DC شدم سریع رفتم دیدم که تایم اوت هم ندارم رفتم یه سایت و باز کردم دیدم باز میشه از یکی از بچه ها پرسیدم DC میشه گفت نه از چند نفر دیگه هم پرسیدم گفتن dc نمیشن
گفتم اگه ریست کنم adsl رو درست میشه اینکارم کردم درست نشد لول رو بستم باز کردم هر کاری کردم درست نشد تو گیم میرفت میدیدم تیم رو ولی دوباره دی سی میشد فکر کردم از Riot عه ولی همه ی تیم اوکی بودن فقط من دی سی شده بودم
آخرین لحظه که base داشت ضربه میخورد درست شد!

اره دارن همینجوریه پی گیری میکنن دفه اول نیست اینجوری میشه 2 تا S قبلی ها هم همین بود ولی درست کردن
داری میبری مثلا میزنن یا Team fight یا سر baron یهو میبینی پینگ میره رو فضا یا کلا میپرو بازی... این چند وقته اخیر پر شده دیگه کسی رانک نمیره طرف اینجوری شده challenger
winrate 100%

Dark_Priest
19-07-2014, 14:15
Drop HAack باشه آدم میفهمه آخه کل بازی Resume میخوره و همه دی سی میشن اگه دراپ هــک باشه اونی که داره استفاده میکنه دیسکانکت نمیشه . در صورتی که دیروز هممون دیسکانکت میشدیم.
پینگم دیروز تو بازی شده بود 11500 یه Fiddle داشتیم بدبخت جانگل بود 4 بار تو جانگل از لگ مرد. کلا یا زیر Turret میمردیم یا همینجوری میزدیم یا می مردیم یا میکشتیم :n02:

egorlord
19-07-2014, 14:25
اون drop ---- که میگی قدیمیه این جدیده یه نفرو اینجوری میکنه اگه بخواد کله تیمو میکنه معمولا carry رو اینجوری میکنن الا منو یه سری بچه های دیگه هم همینیم اخرش که دارن نکسوس رو مزنن میبینم 2 نفر فقط دارن میزنن...فعلا باید صبر کنیم تا پچ جدید
----
پینگ میره بالا اره

pharm
19-07-2014, 16:15
دوستان یه چمپ قوی و سخت میخوام بهم معرفی کنید
جدا از این blitz خوبه؟ :دی
خیلی حال میده میکشیش
بعد دریون چمپ نو ب ها نیست؟

Fiddle
19-07-2014, 17:08
Syndra
Vel'Koz
Yasuo

Fiddle
19-07-2014, 17:21
سایت ایرانی نیست که کسی lore های چمپیون ها رو ترجمه کرده باشه ؟

Dark_Priest
19-07-2014, 17:24
Syndra
Vel'Koz
Yasuo

Zyra
Vel'Koz
Cassiopeia
Janna

Accursed Prince
19-07-2014, 18:03
حسه گشتن صفحه های پایین تر و خوندن پست ها رو ندارم
انگلیسیم هم زیاد قوی نیست حسه google translate هم ندارم
سایت ایرانی نیست که کسی lore های چمپیون ها رو ترجمه کرده باشه ؟

بابا کاری نداره که ... اینگلیسی روونه .. بخونی مفهمی .. یه سایتی بود یکی از بچه های همین سایت داشت نمیدونم دیگه کودوم بود .. :D

نگردی کاری از دستت بر نمیاد .. :n02:

یه سوال درست حسابی بپرسید باو این چیه ؟! :n08:

برو Malphite بگیر .. top برو .. فوول تانک برو .. هم قویه هم سخته نمیشکنه کلا !:n02:.
پنتا هم میگیری باهاش ! همه میرن adc و apc رو میزنن تو میمونی و 5 نفر با helth کمتر از 25% و بعدشم r و e w q تموم میشن همشون .. :n08:

Janna
این خیلی سرسخته .. ای خدا مردم..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا تو سرور ترکیه هیچکسی بازی باهاشو بلد نیست ! :n08:

GL & HF
19-07-2014, 18:04
جدا از این blitz خوبه؟ :دی
خیلی حال میده میکشیش
بعد دریون چمپ نو ب ها نیست؟
باو مرد حسابی اصلا چمپ نوب نداریم که دریون جزو سخت ترین هاست چمپیون نوب داریوش هست فیورا هست اینا واقعا خیلی مسخره هستن:n02:

last slayer
19-07-2014, 18:10
راسشو بخوای هر چمپی که کیلل بگیره چمپ نوب حسابش میکنن .. yasuo - kha - try - همه ی adc ها و همه ی چمپ ها ..اصلا ربطی به این نداره که نوب باشن - فقط یه چمپ واقعا نووب داریم اونم نووب نیست کلا کریتیک میزنه با پاسیوش که اونم master yi هستش و تمام ..

من خودم با morgana - yasuo - yi - darius - jinx - zed - tritina - katarina - akali - پنتا دارم .. ولی هیروی نوبب اشون در نظر خودم yi هستش چون هنوزم یادمه بدبخت ها داشتن baron میگرفتن و منم یه کیلای داشتم و یه r زدم یه e و چند تایی هم q هم پنتا گرفتم هم baron رو که خونش رو خیلی کم کرده بودن .. :n13:

منم با شما موافقم یه چمپی مثه مستر ای(دیگه از این چمپ خیط تر نداریم دیگه داریم؟؟؟؟)در لحظه ای تو تیم فایت استان میخوره در همون زمان استانم میپوکوننش. چمپیم نیست که عقب مقبا وایسته اگر بخواد دیر بیاد تیم فایت که نمیره بچه هارو تیم حریف میخورن
حالا اینکه تو دیویزن های پایین مثه دیویزن خودم است میدن تو سر هر کی نزدیک باشه دیگه مشکل ریوت نیست

pharm
19-07-2014, 18:37
Hecarim تو teamfight قویه؟

xSoushiantx
19-07-2014, 21:52
Hecarim تو teamfight قویه؟

اگه Rو خوب بزنه و آیتم درست حسابی یسته باشه آره

pharm
19-07-2014, 23:29
دوستان یه سوال خیلی احمقانه میشه از یک کلاینت چند تا اکانت از سرور های مختلف داشت؟ مثلا یه اکانت سرور امریکا داشته باشی فقط spectate کنی یه west ....
اینا هر کدوم جدا گانه نباید اپدیت کرد؟

یه سوال دیگه بعضی از چمپ ها هستند شروع کننده ی تیم فایت هستند مثل shen و ramuss و .. اینا باید از چه موقعیتی برا حمله استفاده کنند؟ مثلا به کی حمله کنن؟ مثلا خیلی از مواقع من یا تیمم نمیدونیم حمله کنیم در این شرایط یا نه مثلا من یه بازی دیدم 30-10 بودن بعد 41-42 بردن با اختلاف 10k پول با اینکه خیلی feed داده بودنو خیلی ضعیف بودن چجوریه؟استراتژیه حمله ها چجوریه؟ مثلا تیم ما با تیم مقابل هی دوره هم میچرخیم کسی حمله نمیکنه البته مثلا چون eune کلا adc میره جلو FTW کله تیمو به باد میده :دی

smohsen
20-07-2014, 00:15
دوستان یه سوال خیلی احمقانه میشه از یک کلاینت چند تا اکانت از سرور های مختلف داشت؟ مثلا یه اکانت سرور امریکا داشته باشی فقط spectate کنی یه west ....
اینا هر کدوم جدا گانه نباید اپدیت کرد؟

یه سوال دیگه بعضی از چمپ ها هستند شروع کننده ی تیم فایت هستند مثل shen و ramuss و .. اینا باید از چه موقعیتی برا حمله استفاده کنند؟ مثلا به کی حمله کنن؟ مثلا خیلی از مواقع من یا تیمم نمیدونیم حمله کنیم در این شرایط یا نه مثلا من یه بازی دیدم 30-10 بودن بعد 41-42 بردن با اختلاف 10k پول با اینکه خیلی feed داده بودنو خیلی ضعیف بودن چجوریه؟استراتژیه حمله ها چجوریه؟ مثلا تیم ما با تیم مقابل هی دوره هم میچرخیم کسی حمله نمیکنه البته مثلا چون eune کلا adc میره جلو FTW کله تیمو به باد میده :دی
بین دو تا eu من جابجا می کنم آپدیت نمی کنه
اما با na احتمال اینکه آپدیت بکنه خیلی زیاده
بنابراین بهتره دو تا کپی از فودر بازی داشته باشی یکی برای na یکی برای eu

xSoushiantx
20-07-2014, 00:37

Shen و Rammus عموما TF رو شروع نمیکنن
یا Assassinها میرن سراغ apc یا adc تیم مقابل یا کسی که CC داره یه بلایی سر تیم طرف میاره (Thresh, Blitz) یا اینکه شیر تو شیره

GL & HF
20-07-2014, 04:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ّFIRST BLOOD NASUS FROM TWITCH[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

last slayer
20-07-2014, 06:02
باو مرد حسابی اصلا چمپ نوب نداریم که دریون جزو سخت ترین هاست چمپیون نوب داریوش هست فیورا هست اینا واقعا خیلی مسخره هستن:n02:

کلا داداش ما با هر چمپ تاپی جز رنگار مشکل داری نه؟:n17:امیدوارم مشکلت به جانگلر ها نکشه باز نیای بگی جانگلر فقط رنگار

mehdi951
20-07-2014, 08:29
شما که فقط حرف میزنی آخه کجا دنیا Akali میره TOp جلوی داریوش ؟ مگر اینکه خونه شما اینجوری باشه:n08:

جکس هم یکی از مسخره ترین چمپ ها هست ؛ جکس کلا هر چقدر هم نرف بشه بازم خاصیت خودش رو داره ، شما Useless هستی ، به بقیه چی کار داری ؟!؟ :n18:

من کی گفتم اکالی می ره جلو داریوش اکالی می ره مید شما نمی فهمید به من چی کار دارید :n02:
یکی گفت اکالی همه رو با دوتا اتک می زنه منم جواب دادم اگر راست می گی با اکالی برو جلو داریوش حالا نه اوایل گیم اواخر گیم بازم داریوش اکالی رو حشره می کنه
منظورم این بود که بازی اکالی رو تو چلنجر ببین در هشتاد درصد مواقع تیمش می بازه بازی با اکالی کار هر کسی نیست نیاز به استراتژی و مهمتر از اون زمان بندی درست داره حتی تو این مواقع هم بازم کاری از پیش نمی بره چون سریع می بره اون وقت می گن دمیج اکالی رو باید اورد پایین اون وقت جون من یکی بگه اکالی رو چرا باید برداشت !!!!

جکسم بازی باهاش کار هرکسی نیست برای یک نوب خوب معلومه اول دبیلیو می زنه بعد کیو اما برای یک ادم درست حسابی که متاسفانه هنوز من نتونستم بشم باید اول کیو اتکدست بین دو اتک دست باید دبیلیو بخوره بعد فرار خارج از این جکس به خواطر اسپید تو اتک دستش مجبوره لاینو پوش بده که این جوری تو دام جانگلر میوفته حالا با این وضعیت تانک بودنشو برداشتن جانگلر بیاد کمک تاپ کار جکس کلا تمومه مگه چه قدر شانس بیاره

smohsen
20-07-2014, 10:39
در مورد جکس درست صحبت کنید:n05:

pharm
20-07-2014, 14:24
جال اینجاست اولین نفر تو draft pick همیشه jax بن میشه (نرمال)

GL & HF
20-07-2014, 15:31
Euw server[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ahmaddiss
20-07-2014, 18:01
رفتم بوت بازی کردم 2 min تو base ایستاده بودم امدم بیرون بن شدم :n29::n28::n27:

Soli_AK47
20-07-2014, 21:33
خب مثل اینکه معیار سنجش چمپ های نوب طی چند روز گذشته توسط لول بازهای غیور ایرانی کشف شد. هر چمپی رو که یک نفر نمیتونه کانتر کنه و جلوش ضعف داره جزو دسته چمپ های نوب قرار می گیره. :n08:

smohsen
20-07-2014, 21:52
مشکل سایت‌های بازی‌ آنلاین رفع شد
دریافت اطلاعات دقیق‌تر برای بررسی اختلال جدید

ایتنا- چندی پیش اعتراض‌هایی از سوی کاربران اینترنت کشور درباره اختلال در پروتکل UDP مطرح شد.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: در پروتکل UDP برای جلوگیری از تبادل ترافیک‌های غیر مجاز، اقداماتی را در شبکه انجام می‌دهیم که تمام کشورهای همسایه انجام داده‌اند.

به گزارش ایتنا از فارس،‌ چندی پیش اعتراض‌هایی از سوی کاربران اینترنت کشور درباره اختلال در پروتکل UDP مطرح شد و برخی کاربران این گلایه خود را در صفحه اجتماعی وزیر ارتباطات منعکس کردند.

UDP مخفف User Datagram Protocol به معنی پروتکل کنترل انتقال، یک پروتکل ارتباطی اصلی مورد استفاده در شبکه اینترنت است.

آن زمان با اعلام رفع این اختلال از سوی واعظی، در اردیبهشت‌ماه موضوع حل شد.

اکنون بار دیگر موضوع اختلال این پروتکل مطرح شد و وزیر ارتباطات وعده داده که این موضوع را بررسی خواهد کرد.

در این باره محمود خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس،‌ در خصوص علت اختلال پروتکل UDP، اظهار داشت: پیش از این گلایه از اختلال این پروتکل روی سایت‌های بازی‌های آنلاین بود که مسائل را حل کردیم. در زمینه این پروتکل کاری در شبکه انجام می‌دهیم که جلوی ترافیک‌های غیر مجاز را بگیریم کاری که در همه کشورهای همسایه انجام دادند.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: همچنین از آقای وزیر و مجموعه‌ای که صفحه وزیر را به‌روز می‌کنند خواسته‌ایم اطلاعات بیشتر و جزئی‌تری از کاربری که اعتراض دارد را ارائه کند تا مشکل را پیدا کنیم.

:n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02::n02:

Accursed Prince
20-07-2014, 23:21

ایتنا- چندی پیش اعتراض‌هایی از سوی کاربران اینترنت کشور درباره اختلال در پروتکل UDP مطرح شد.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: در پروتکل UDP برای جلوگیری از تبادل ترافیک‌های غیر مجاز، اقداماتی را در شبکه انجام می‌دهیم که تمام کشورهای همسایه انجام داده‌اند.

به گزارش ایتنا از فارس،‌ چندی پیش اعتراض‌هایی از سوی کاربران اینترنت کشور درباره اختلال در پروتکل UDP مطرح شد و برخی کاربران این گلایه خود را در صفحه اجتماعی وزیر ارتباطات منعکس کردند.

UDP مخفف User Datagram Protocol به معنی پروتکل کنترل انتقال، یک پروتکل ارتباطی اصلی مورد استفاده در شبکه اینترنت است.

اکنون بار دیگر موضوع اختلال این پروتکل مطرح شد و وزیر ارتباطات وعده داده که این موضوع را بررسی خواهد کرد.

در این باره محمود خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس،‌ در خصوص علت اختلال پروتکل UDP، اظهار داشت: پیش از این گلایه از اختلال این پروتکل روی سایت‌های بازی‌های آنلاین بود که مسائل را حل کردیم. در زمینه این پروتکل کاری در شبکه انجام می‌دهیم که جلوی ترافیک‌های غیر مجاز را بگیریم کاری که در همه کشورهای همسایه انجام دادند.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: همچنین از آقای وزیر و مجموعه‌ای که صفحه وزیر را به‌روز می‌کنند خواسته‌ایم اطلاعات بیشتر و جزئی‌تری از کاربری که اعتراض دارد را ارائه کند تا مشکل را پیدا کنیم.

ما مشکل این پینگ فضایی رو به کی بگیم الان ؟ :n13:

mey123
20-07-2014, 23:29
دهنه ریوت سرویس!
چند وقته درگیر doom سختی 5اش بودم،آخرشم 4 به 5 بردیم.
.

ezio7
21-07-2014, 03:20
دهنه ریوت سرویس!
چند وقته درگیر doom سختی 5اش بودم،آخرشم 4 به 5 بردیم.

دقیقا چون 4 به 5 بود بردین من دقت کردم تو این مود جدیده وقتی یکی لیو میده بوت ها قاط میزنن یجورایی کمتر اکتیو میشن زیاد هم پوش نمیدن حالا نمیدونم باگه یا چیز دیگس

Ali-ss
21-07-2014, 08:48

محمود واعظی اعلام کرد: با توجه به اینکه نظرات مختلفی را در ارتباط با اختلالUDP (مخفف User Datagram Protocol به معنی پروتکل کنترل انتقال، یک پروتکل ارتباطی اصلی مورد استفاده در شبکه اینترنت) در هفته‌های گذشته خواندم برای آگاه شدن از اشکال و مرتفع کردن آن با برخی کاربران ارتباط برقرار شد و در نتیجه در روز دوشنبه، 93/04/23 همکاران من با تعدادی از اعضای صفحه اجتماعی کلوب که مشکلات حوزه game و بازیهای آنلاین را یادداشت کرده بودند، جلسه‌ای برگزار و اشکال و اختلال در این بازیها را بررسی کردند.

وی ادامه داد: همکاران اینجانب قول داده‌اند که مشکلاتی مربوط به حوزه game است را برطرف کنند. همواره از پیشنهادات شما برای بهبود وضعیت استقبال می کنیم. البته همه نظرات شما در ارتباط با سرعت اینترنت را می‌خوانم. باور کنید سالهاست برای زیرساخت این امور سرمایه گذاری نشده است و ما در این ده ماه گذشته پروژه‌هایی طراحی کرده‌ایم که باید حدود چهار هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری کنیم. امیدوارم در سال 94 وضع اینترنت بهتر شود تا کمتر شرمنده مردم عزیزمان بشویم.
===================

زیاد نیم شه خوش بین بود ولی به نظر می رسه نظرات توی سایت کلوب به استحضار این وزیر می رسه یک مقدار کوچولو امیدوار شدم...

mansoor 7
21-07-2014, 09:49
دوستان ی برنامه ای بود ب نام لول اسکیینز ک بعدا متوقف شد کارش. میخواستم ببینم چیزی مشابه هست؟

Crawling In MySkin
21-07-2014, 10:05
mklol

mansoor 7
21-07-2014, 19:08
محمود واعظی اعلام کرد: با توجه به اینکه نظرات مختلفی را در ارتباط با اختلالUDP (مخفف User Datagram Protocol به معنی پروتکل کنترل انتقال، یک پروتکل ارتباطی اصلی مورد استفاده در شبکه اینترنت) در هفته‌های گذشته خواندم برای آگاه شدن از اشکال و مرتفع کردن آن با برخی کاربران ارتباط برقرار شد و در نتیجه در روز دوشنبه، 93/04/23 همکاران من با تعدادی از اعضای صفحه اجتماعی کلوب که مشکلات حوزه game و بازیهای آنلاین را یادداشت کرده بودند، جلسه‌ای برگزار و اشکال و اختلال در این بازیها را بررسی کردند.

وی ادامه داد: همکاران اینجانب قول داده‌اند که مشکلاتی مربوط به حوزه game است را برطرف کنند. همواره از پیشنهادات شما برای بهبود وضعیت استقبال می کنیم. البته همه نظرات شما در ارتباط با سرعت اینترنت را می‌خوانم. باور کنید سالهاست برای زیرساخت این امور سرمایه گذاری نشده است و ما در این ده ماه گذشته پروژه‌هایی طراحی کرده‌ایم که باید حدود چهار هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری کنیم. امیدوارم در سال 94 وضع اینترنت بهتر شود تا کمتر شرمنده مردم عزیزمان بشویم.
===================

زیاد نیم شه خوش بین بود ولی به نظر می رسه نظرات توی سایت کلوب به استحضار این وزیر می رسه یک مقدار کوچولو امیدوار شدم...

بچه های بازی سنتر بودن ک رفتن به این جلسه و خیلی نکات امیدوار کننده ای گفتن و انگار خیلی مثبت بوده جلسه :دی

kamron_devil
21-07-2014, 19:32
هر 1 دقیقه دی سی میشه. خدا لعنتشون کنه

GL & HF
22-07-2014, 04:16
اقا کسی اطلاعاتی راجب چمپ بعد از braum نداره ؟

Fiddle
22-07-2014, 09:10
چمپیون بعدی احتمالا باید یه ربطایی به رعد داشته باشه !

Georges St-Pierre
22-07-2014, 10:35
ip address سرور وست رو کسی داره واسه تست پینگ قبل از بازی ؟

pharm
22-07-2014, 10:43
تازه یه اکانت ساختم سرور NA عجب حالی میده همشون فوق حرفه ای پینگ هم 280ه سبزه لول 1 هاشون هم حرفه هستن :دی
کلا تیمفایت هاشون حرف نداره
پیشنهاد میکنم بیاید اکانت بسازیم

hm741
22-07-2014, 15:05
با 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 پینگ بگیر تقریبا یکی هستن

v.mohammad
22-07-2014, 18:56

بفرما
سرور WEST
104.16.25.33

Apollo
22-07-2014, 19:46

واسه همینه دو روزه پینگ من 280 با دی سی ِ پس

Dark_Priest
22-07-2014, 20:33
کسی لینک دانلود فیلم های League of Legends رو داره ؟ (غیر از یوت*وب)

conficker
22-07-2014, 23:47
سلام
من تا چند وقت پیش این بازی رو بازی می کردم (یه 10 . 11 ماهی میشه که بازی نکردم) لول 29 بودم
می خواستم بدونم الان بازی درست هست یا ارزش داره دوباره بازی رو دانلود کنم یا نه
یه سوال دیگه تا الان اکانتم سر جاش مونده یا حذف شده؟؟

GL & HF
23-07-2014, 00:42
100% این ویدیوی فوق زیبا رو از این لینک بدون شیلتر ببینید من که انگشت به دهن موندم .... دلم واسه دراون سوخت زیر اتک اسپید رنگار بیچاره تیکه تیکه شد تنها بدیش اینه که savagery رنگار میس شد و فرر نرفت لایه پایه کاتارینا بیچاره خودشم کپ کرد یه ان :n08:و این سینماتیک صابت کرد که ریوت هیچ گونه علاقه ای به کازیکس نداره و بر عکس رنگار رو خیلی دوس میداره 50% فیلم رو رنگار زیبا کرده خدایی اینو از خودم نگفتم کامنتارو بخونید میبینید همه گفتن Rengar and katarina fight was epic:n09::n10:

coolan82
23-07-2014, 12:55
كسي ميدونه چطوري ميشه honor يا teamwrk كنار skin هست را بدست بياريم?!

pancha73
23-07-2014, 12:58
100% این ویدیوی فوق زیبا رو از این لینک بدون شیلتر ببینید من که انگشت به دهن موندم .... دلم واسه دراون سوخت زیر اتک اسپید رنگار بیچاره تیکه تیکه شد تنها بدیش اینه که savagery رنگار میس شد و فرر نرفت لایه پایه کاتارینا بیچاره خودشم کپ کرد یه ان :n08:و این سینماتیک صابت کرد که ریوت هیچ گونه علاقه ای به کازیکس نداره و بر عکس رنگار رو خیلی دوس میداره 50% فیلم رو رنگار زیبا کرده خدایی اینو از خودم نگفتم کامنتارو بخونید میبینید همه گفتن Rengar and katarina fight was epic:n09::n10:
کی گفت از همه بهتر داریوش جان بود :n02: همیشه اونی که میکشه بهترین نیست،مقاومت داریوش ستودنی بود :n02: مرد بودن 1v1 میومدن جلو،آخه چند نفر به 10 نفر :n02:

emproor
23-07-2014, 14:43
رو داریوش سه تا Ulti زدن لامصبا

Mehrshadgamer
23-07-2014, 18:08
کی گفت از همه بهتر داریوش جان بود :n02: همیشه اونی که میکشه بهترین نیست،مقاومت داریوش ستودنی بود :n02: مرد بودن 1v1 میومدن جلو،آخه چند نفر به 10 نفر :n02:
خداییش داریوش از همه بهتر بود واسه خودش غولی بود:n10::n02:.
ولی از همه بی عرضه تر دراون بود هیچ کاری نکرد همون اول کار هم مرد:n08::n08:

reza_kinglord
23-07-2014, 21:04
داریوش رو واقعا خوب گذاشته بودن با سه تا ulti زدنش :n15:و یکی از بچه ها گفت داریوش چمپ نوبی هست ولی خدایش اگه یه بار روبروی یه پرو باش بیفتی می بینی که واقعا کشتنش سخته :n23:

GL & HF
23-07-2014, 21:50
داریوش خیلی ضعیف بود اصلا روزش به جکس هم نرسید گنک کردن با ناتیلوس زدنش اما رنگار 1 کیل با 2تا اسیست گرفت:n02::n08:

GL & HF
23-07-2014, 21:56
داریوش خیلی ضعیف بود اصلا زورش به جکس هم نرسید گنک کردن با ناتیلوس زدنش اما رنگار 1 کیل با 2تا اسیست گرفت Poor Draven:n02::n08:

msgcpp
23-07-2014, 22:13

اسم lol رو باید بذارن League Of Rengar :n27: :n27: :n27:

تو سینماتیک هم ولمون نمیکنه،
کلا چمپهایی که دوست داشتم تو این سنماتیک همشون ناکار شدن.

coolan82
24-07-2014, 00:31
كسي ميدونه چطوري ميشه honor يا teamwork كنار skin هست را بدست بياريم?! اينجا سخت كسي جواب كسي كه سئوال داره بده؟!؟!؟

msgcpp
24-07-2014, 00:47
كسي ميدونه چطوري ميشه honor يا teamwork كنار skin هست را بدست بياريم?! اينجا سخت كسي جواب كسي كه سئوال داره بده؟!؟!؟

باید تیم خودت یا تیم حریف آخر بازی تو صفحه آمار خلاصه بازی تو رو honor کنن
چندتا honor که پشت سر هم بگیری ربان میگیری،

v.mohammad
24-07-2014, 00:49
آقا این ویدئویی که گذاشتن صفحه اول جریانش چیه؟؟:n13::n13::n13:
وقتی میرم توش بدون قندشکن یوتیوب رو باز میکنه:n04::n04::n13::n15:

v.mohammad
24-07-2014, 00:52
باید تیم خودت یا تیم حریف آخر بازی تو صفحه آمار خلاصه بازی تو رو honor کنن
چندتا honor که پشت سر هم بگیری ربان میگیری،

آقا من ربان قرمزه رو داشتم بعد یه مدت که لول نرفتم (تو امتحانا) رفت :n03::n03::n03::n28::n28::n28:
جریان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چی کار کنم دوباره پسش بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
روبان قرمز به خاطر HONOR هایی که دشمن میده؟؟؟؟؟؟؟
pls help me

mehdi951
24-07-2014, 07:46
معمولا تو لول اونایی که لول ده تا بیست هستن هنور می دن ولی لول سی کار سخت میشه باید طوری بازی کنی که بازی از حالت کسالت اور تبدیل به هیجانی بشه یعنی کل بازیکنا از بازیت حال کنن نه زیاد مردم ازار بشی نه زیاد شل و ول بازی کنی باید واقعا بازیت خوب باشه

Mehrshadgamer
24-07-2014, 10:07
داریوش خیلی ضعیف بود اصلا زورش به جکس هم نرسید گنک کردن با ناتیلوس زدنش اما رنگار 1 کیل با 2تا اسیست گرفت Poor Draven:n02::n08:

داریوش با 2 تا مشت رنگار رو پرت کرد رو زمین:n08::n08::n19::n19: ولی داریوش روش 3 تا ulti پشت سر هم زدن ولی بازم سرپا موند:n04::n04: تا آخرش که دیگه مرد
اگه با رنگار 1vs1 میزد میخوردش:n10::n10::n09::n09:

v.mohammad
24-07-2014, 11:18
داریوش با 2 تا مشت رنگار رو پرت کرد رو زمین:n08::n08::n19::n19: ولی داریوش روش 3 تا ulti پشت سر هم زدن ولی بازم سرپا موند:n04::n04: تا آخرش که دیگه مرد
اگه با رنگار 1vs1 میزد میخوردش:n10::n10::n09::n09:

3 تا ulti :n23::n23: یعنی داریوش 100 تا کولدرون بسته :O
در ضمن شما دارید درباره چی انقدر بحث می کنید من که نفهمیدم:n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13:: n13::n13::n13::n13::n13:

Mehrshadgamer
24-07-2014, 11:33
3 تا ulti :n23::n23: یعنی داریوش 100 تا کولدرون بسته :O
در ضمن شما دارید درباره چی انقدر بحث می کنید من که نفهمیدم:n13::n13::n13::n13::n13::n13::n13:: n13::n13::n13::n13::n13:ا
درباره این که گفتن داریوش ضعیفه و رنگار خیلی از اون بهتره:n08: منم گفتم داریوش تو آخر بازی 3 ulti خورد ولی بازم سر پا موند ولی رنگار با 2 تا مشت افتاد:n08::n07::n07:

GL & HF
24-07-2014, 12:00
ا
درباره این که گفتن داریوش ضعیفه و رنگار خیلی از اون بهتره:n08: منم گفتم داریوش تو آخر بازی 3 ulti خورد ولی بازم سر پا موند ولی رنگار با 2 تا مشت افتاد:n08::n07::n07:
سزه درگیری با کاتارینا قمه رنگار گم شد وگرنه با اولت سر داریوش رو میکند:n02:

hm741
24-07-2014, 12:19
سینماتیک خیلی قشنگی بود منو یاد نبردهای CG تو بازی هاfinal fantasy انداخت (مبارزات تند و سریعی که با ریتمی موزیک متناسب دنبال میشه). پیشنهاد می کنم advent children رو هم ببینید اگه ازین سبک خوشتون اومده. Google : advent children fight

Mehrshadgamer
24-07-2014, 12:39
سزه درگیری با کاتارینا قمه رنگار گم شد وگرنه با اولت سر داریوش رو میکند:n02:
رنگار با شمشیر هم نمیتونست داریوش رو بکشه چه برسه به قمه:n02::n02::n09::n09:

pancha73
24-07-2014, 13:05
اقا تند نرو تند نرو :n02: اصلا بگو rengar چطوری kata رو زد؟؟؟ چرا کامل نشون ندادن :n02: خوب ابهام آمیز بود دیگه :n02: ولی داریوش با تمام ابهت ایستادگی کرد،پدر جکسو که در اورد،leona که با پارتی بازی لول نمرد :n02: اونجایی هم که با رنگار فیس تو فیس شد رنگار مرگ رو جلو چشاش دید :n02:

GL & HF
24-07-2014, 13:17
اقا تند نرو تند نرو :n02: اصلا بگو rengar چطوری kata رو زد؟؟؟ چرا کامل نشون ندادن :n02: خوب ابهام آمیز بود دیگه :n02: ولی داریوش با تمام ابهت ایستادگی کرد،پدر جکسو که در اورد،leona که با پارتی بازی لول نمرد :n02: اونجایی هم که با رنگار فیس تو فیس شد رنگار مرگ رو جلو چشاش دید :n02:
رنگار نقش جنگلر رو داشت تو تیمشون و خیلی شیک و مجلسی کاتا رو داد دست Graves که اسیستشو بگیره:n08: داریوش که اصلا نمیتونست چیز جکس هم بخوره ناتیلوس که تو این سینماتیک یکم سوپرمن بود اومد جکس رو زد اگرم قشنگ دیده باشی آخر قشنگ رنگار Weapon دست چپش رو تا بیخ کرد تو شکم داریوش همون Weaponi که باهاش سرو صورت draven رو خط خطی کرد. بنده خدا قیافش خیلی باحال شد داروش وقتی اولت خورد از ahri:n08::n10:

Mehrshadgamer
24-07-2014, 13:22
رنگار نقش جنگلر رو داشت تو تیمشون و خیلی شیک و مجلسی کاتا رو داد دست Graves که اسیستشو بگیره:n08: داریوش که اصلا نمیتونست چیز جکس هم بخوره ناتیلوس که تو این سینماتیک یکم سوپرمن بود اومد جکس رو زد اگرم قشنگ دیده باشی آخر قشنگ رنگار Weapon دست چپش رو تا بیخ کرد تو شکم داریوش بنده خدا قیافش خیلی باحال شد داروش وقتی اولت خورد از ahri:n08::n10:
رنگار ulti شو زد فقط به پارگی کوچیک تو بدن داریوش به وجود آورد:n02::n02:ولی اگه داریوش ulti شو میزد رنگار از وسط نصف میشد:n08::n19::n19::n07::n08:
رنگار اندازه این حرف ها نیست که بخواد داریوش رو بزنه:n05::n05:

GL & HF
24-07-2014, 13:34
رنگار ulti شو زد فقط به پارگی کوچیک تو بدن داریوش به وجود آورد:n02::n02:ولی اگه داریوش ulti شو میزد رنگار از وسط نصف میشد:n08::n19::n19::n07::n08:
رنگار اندازه این حرف ها نیست که بخواد داریوش رو بزنه:n05::n05:
خود ریوت هم ابلاغ کرد ستاره دوم این سینماتیک بعد ahri رنگار هست همممممم 80% بینندهام گفتن OP Rengar Epic دیگه شما از رو تاصب یه چیزی میگی اون دیگه به خودتون مربوطه. کله رنگار فقط اندازه تمام هیکل داریوش بود فک کن 1%:n02:

Mehrshadgamer
24-07-2014, 14:50
خود ریوت هم ابلاغ کرد ستاره دوم این سینماتیک بعد ahri رنگار هست همممممم 80% بینندهام گفتن OP Rengar Epic دیگه شما از رو تاصب یه چیزی میگی اون دیگه به خودتون مربوطه. کله رنگار فقط اندازه تمام هیکل داریوش بود فک کن 1%:n02:
چه حرف ها !!!:n04::n04:داریوش شخصیت دوم بازی بود تاره جنگ اصلی بین ahri و داریوش بود.
بعدشم رنگار تو این فیلم بیشتر شخصی یه آدم kser رو داشت که دنبال کیل گرفتن بود آخرشم نمیتونست کیل بگیره فقط دراون کشت:n09::n09::n08:
فکر کنم teleport هم داشت چون تو کل فیلم به غیر از اولش هر جا رو نگاه میکردی رنگار اونجا:n02::n02:
اینقدر تو چشم آدم بود که با نگاه مردن بهش حوصله آدم سر میرفت:n08::n08:
تازه وقتی به زور از پس کاتا بر اومد اونم به کمک graves چطور می تونست داریوش رو بکشه؟:n13::n13:

GL & HF
24-07-2014, 15:20
چه حرف ها !!!:n04::n04:داریوش شخصیت دوم بازی بود تاره جنگ اصلی بین ahri و داریوش بود.
بعدشم رنگار تو این فیلم بیشتر شخصی یه آدم kser رو داشت که دنبال کیل گرفتن بود آخرشم نمیتونست کیل بگیره فقط دراون کشت:n09::n09::n08:
فکر کنم teleport هم داشت چون تو کل فیلم به غیر از اولش هر جا رو نگاه میکردی رنگار اونجا:n02::n02:
تازه وقتی به زور از پس کاتا بر اومد اونم به کمک graves چطور می تونست داریوش رو بکشه؟:n13::n13:
شما راست میگی برو کامتا رو بخون اینقدرم از رو تعصب داریوش رو گنده نکن:n16:

hm741
24-07-2014, 17:18
چقد جدی گرفتین این کلیپو. بابا بیخیال این 5 دقیقه فیلم فقط برا به نمایش گذاشتن قدرت انیمیشن سازی تیم طراحی ریوته و بس. چقد ربطش میدین به بازی!!! خواستن بگن مام بلدیم مث EA و Square Enix و Capcom و بقیه شرکتها ازین انیمیشن های از پیش رندر شده با کیفیت بالا و جزییات ریز بسازیم. به حرکت موهای کارکترها دقت کردین که از هم تفکیک شده نیستن کل موهاشون انگار خیسن با هم حرکت می کنه تو صحنه های شلوغ؟ به رنگ های شاد و سرسبزی فوق العاده دیدنیه جنگل توجه کردین؟ نوری که از لا به لای درختها به داخل جنگل تاریک میتابه خیلی به صحنه زیبایی داده ولی روی چهره و جزییات لباس کارکترها اونقدر که باید تاثیری نداره این نور. افکت دود و خاک هم تو قسمتهایی که graves شلیک میکنه بد نیست ولی به پای افکت های دودو خاک تو بازی grid و Dirt نمیرسه.اینا تازه شروع کردن و قطعا کیفیتشون وقتی به حد مطلوبی برسه یه فیلم کامل با داستانی که تعداد زیادی از کارکترها رو تو خودش داشته باشه از این بازی میسازن. دقیقا مثل mortal kombat تازه اونا اول از کارتون دو بعدی شروع کردن و الان به اینجا رسیدن.

Dark_Priest
24-07-2014, 17:53
یه چند روز نبودم ؛ این لینک دانلودش رو بدید . معلومه که خیلی جالبه :D:n02:

v.mohammad
24-07-2014, 19:06
آقا یکی به من بگه جریان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه فیلمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه بازییه که همه دیدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به ما هم بگین جریان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
قضیه همون عکس اهریه که تو صفحه اول گزاشتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Mehrshadgamer
24-07-2014, 19:44
شما راست میگی برو کامتا رو بخون اینقدرم از رو تعصب داریوش رو گنده نکن:n16:
من خودم به شخصه عاشق رنگار هستم و قبول هم دارم که خیلی از داریوش قویتره و هر دو شونو دوست دارم مخصوصا اسکین جدید داریوش:n02::n12::n12:
ولی من دارم در مورد اون فیلم صحبت میکنم و تو فیلم این کاملا مشخصه که داریوش قویتره
منم طرفدار پرو پا قرص داریوش نیستم و شاید ماهی 4 بار باهاش بازی کنم و از روی تعصب هم صحبت نمیکنم
امیدوارم که زیاد از دستم ناراحت نشده باشی:n16::n16:

Mehrshadgamer
24-07-2014, 19:45
آقا یکی به من بگه جریان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه فیلمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه بازییه که همه دیدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به ما هم بگین جریان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
قضیه همون عکس اهریه که تو صفحه اول گزاشتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما برو تو این سایت فیلم رو نگاه کن همه چی رو میفهمی:n02::n02:

Dark_Priest
24-07-2014, 20:21
آقا لینک قیلتره که

Dark_Priest
24-07-2014, 20:22
درست شد:n02:
دیگه از اینا ندارید؟

HOax
24-07-2014, 22:07
آقا یکی لطف میکنه این ویدئو رو از یه جا که راحت بشه دانلود کرد آپلود کنه ؟
مثلاً mediafire.

mamadmir
24-07-2014, 22:52
دوستان یه ایدی دارم توی nordic می خواستم بفروشمش

اسم : dungon

win : 380

rune page : 2 page

فول هم هست 2 صفحه

تعداد چامپیون ها : 45 تا

قیمت بین 90-100 در صورتی که واقعا خریدار باشی هم باهات راه میام .

pancha73
24-07-2014, 23:13
دوستان یه ایدی دارم توی nordic می خواستم بفروشمش

اسم : dungon

win : 380

rune page : 2 page

فول هم هست 2 صفحه

تعداد چامپیون ها : 45 تا

قیمت بین 90-100 در صورتی که واقعا خریدار باشی هم باهات راه میام .
اااااا این نوب همه جا هست :n02: چطوری داداش محمد،کم پیدایی،به اون امیر نامرد بگو که خیلی نامرده :n02:

mamadmir
24-07-2014, 23:23
اااااا این نوب همه جا هست :n02: چطوری داداش محمد،کم پیدایی،به اون امیر نامرد بگو که خیلی نامرده :n02:

شما؟

دوستان اگه خریدار باشید باهاتون راه میام .

N E X T
25-07-2014, 01:26
آقا یکی لطف میکنه این ویدئو رو از یه جا که راحت بشه دانلود کرد آپلود کنه ؟
مثلاً mediafire.

Silence Hunter
25-07-2014, 05:17
این ویدیویی که من دیدم نه طرفداری رنگار کرد نه داریوش و نه هیچ هیرو دیگه ای...

v.mohammad
25-07-2014, 06:14
آهان فیلمو دیدم تو خود یوتیوب (بدون قند شکن) عجیبه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13: شما هم می تونید برید تو سرور NA یه فیلم گذاشته فکر کنم سازنده ها doom bot باشن که دارن بازی می کنن بدون قند شکن می فرستتنون تو یوتیوب بعد میتونید برید صفحه اصلی lol این فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید اینم LOL تو یوتیوب بدون قند شکن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امتحان کنید ببیند میشه
حتما یه نگاه به این صفحه بندازید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینجا نتیجه رو بدید تازه یه سری از دوستامم همین حرف منو تایید کردن تست کنیدا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ولی نامردی 3v1 بود آخر کار تازه اونجا که رنگار زد دریون (داش داریوش) رو داغون کرد مثل این که ulti وارویک رو زد روش:n08: (مثل اینکه ریوت وارویک را با رنگار قاط زده بود ((یا احتمالا با DOOM BOT اشتباه گرفته بودن :n08::n08:که هر چمپیون دشمن هر لولی میخواد میزنه ))

GL & HF
25-07-2014, 07:07
رنگار Ruined king داشت شما کدوم چمپی سراغ داری که اتک اسپیدش بیشتر از رنگار باشه البته با Ferocity منظورمه ؟:n02:

v.mohammad
25-07-2014, 08:54
از نظر من باید Rengar و جلو Kha'Zix می زاشتن آخه این دوتا باهم خیــــــــــــــــــــــل ی دشمنن انقدر که بعضی مواقع تو بازی وقتی این دوتا جلو هم باشن LOL پیام میده به همه پلیرا که این دتا هر کدوم زود تر هم دیگه رو کشتن پول اضافی به طرفی که kill میده و همچنین به اون تیم یعنی اگه Rengar بیاد Kha'Zix بکشه به Rengar و تیمش پول میده (مثل وقتی تورت میندازین به همه پول میده) و اگه Kha'Zix بیاد Rengar رو بکشه Kha'Zix و تیمش پول میده
میدونین چرا ؟
من می دونم اگه می خواید داستانش رو بگم

smohsen
25-07-2014, 09:00
آهان فیلمو دیدم تو خود یوتیوب (بدون قند شکن) عجیبه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n13: شما هم می تونید برید تو سرور NA یه فیلم گذاشته فکر کنم سازنده ها doom bot باشن که دارن بازی می کنن بدون قند شکن می فرستتنون تو یوتیوب بعد میتونید برید صفحه اصلی lol این فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ببینید اینم LOL تو یوتیوب بدون قند شکن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) امتحان کنید ببیند میشه
حتما یه نگاه به این صفحه بندازید
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اینجا نتیجه رو بدید تازه یه سری از دوستامم همین حرف منو تایید کردن تست کنیدا
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ولی نامردی 3v1 بود آخر کار تازه اونجا که رنگار زد دریون (داش داریوش) رو داغون کرد مثل این که ulti وارویک رو زد روش:n08: (مثل اینکه ریوت وارویک را با رنگار قاط زده بود ((یا احتمالا با DOOM BOT اشتباه گرفته بودن :n08::n08:که هر چمپیون دشمن هر لولی میخواد میزنه ))

این یک اختلاله تو‌زیرساخت که برخی جاها یوتوب شیلتر نیست ، وگرنه برای اکثریت شیلتره

Sent from my Xperia L using Tapatalk

Crawling In MySkin
25-07-2014, 09:59
از نظر من باید Rengar و جلو Kha'Xiz می زاشتن آخه این دوتا باهم خیــــــــــــــــــــــل ی دشمنن انقدر که بعضی مواقع تو بازی وقتی این دوتا جلو هم باشن LOL پیام میده به همه پلیرا که این دتا هر کدوم زود تر هم دیگه رو کشتن پول اضافی به طرفی که kill میده و همچنین به اون تیم یعنی اگه Rengar بیاد Kha'Xiz بکشه به Rengar و تیمش پول میده (مثل وقتی تورت میندازین به همه پول میده) و اگه Kha'Xiz بیاد Rengar رو بکشه Kha'Xiz و تیمش پول میدهمیدونین چرا ؟
من می دونم اگه می خواید داستانش رو بگم
داخل این ویدیویی که ساخته بودن جایی برا سگ و شغال نبود
تمام کاراکتر های به کار رفته کاراکتر های با شخصیت lol بودن
نه kogmaw , khazix , nocturne و غیره اینا سگ شغال حساب میشن :دی
رنگار هم سگه منتها با شخصیته

pancha73
25-07-2014, 10:26
شما؟

دوستان اگه خریدار باشید باهاتون راه میام .
ای بابا مارو یادت رفت :n02:منم علی از بچه های paramount

GL & HF
25-07-2014, 10:27
رنگار بین تمام چمینهایه monster form بهترین شخصیت و غنی ترین داستان رو داره :n09: راجب Hunt is on هم بگم گلد اضافی نمیده وقتی این دوتا بعد لول 16 quest رو بگیرن فقط اگر کاریکس رنگار رو بکشه میتونی هر 4تا آپگرید خودشو کامل کنه و متاسفانه اگه رنگار ببره هیچی بهش داده نمیشه فقط شکل Bonetooth neck میشه کله کازیکس ریوت میدونه رنگار op هست دیگه نخواسته با کشتن کازیکس قویترم بشه:n08:

mnime
25-07-2014, 10:53
این یک اختلاله تو‌زیرساخت که برخی جاها یوتوب شیلتر نیست ، وگرنه برای اکثریت شیلتره

Sent from my Xperia L using Tapatalk
نه عزیزم اختلال نیست، گوگل هزینه بالایی داده و سایتش رو از طریق پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابل دسترس کرده، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کاری که می کنه اینه که روی اطلاعات رد و بدل شده بین شخص و سرور رمز گذاری می کنه، چیزی که رمز گذاری شده باشه به این راحتی فیلتر نمیشه و باید مستقیما بسته بشه، از اونجایی که هم Gmail و هم Youtube هر دو روی یک سرور قرار دارند و فیلتر کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یوتیوب باعث بسته شدن جی میل هم میشه (همونطور که چند وقت پیش به خاطر فیلمی در مورد پیامبر فیلتر شدن هر دو) اینا نمیان جی میل رو از دسترس خارج کنن بنابراین یوتیوب هم این وسط با پروتکل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] قابل دسترس باقی می مونه.

mnime
25-07-2014, 10:55
youtube.com اگه بزنید فیلتره اما [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نباید فیلتر باشه اما نسبت به معمولی سرعت کمتری داره.

mnime
25-07-2014, 11:30
رنگار بین تمام چمینهایه monster form بهترین شخصیت و غنی ترین داستان رو داره :n09: راجب Hunt is on هم بگم گلد اضافی نمیده وقتی این دوتا بعد لول 16 quest رو بگیرن فقط اگر کاریکس رنگار رو بکشه میتونی هر 4تا آپگرید خودشو کامل کنه و متاسفانه اگه رنگار ببره هیچی بهش داده نمیشه فقط شکل Bonetooth neck میشه کله کازیکس ریوت میدونه رنگار op هست دیگه نخواسته با کشتن کازیکس قویترم بشه:n08:
اینم واسه تو عشق Rengar :n09:

Dark_Priest
25-07-2014, 12:11
The visual updates to the Patcher & Landing Page have been reverted and will not be coming with Patch 4.13.

Summoner’s Rift Update has been removed and will not be in Patch 4.13.

اینم از اینا :n03:

v.mohammad
25-07-2014, 14:01
کسی منظور این چیزا که تو این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نوشته رو میدونه
یه ربطی به Bonetooth Necklace و لولا خازیکس (Kha'Zix)داره

v.mohammad
25-07-2014, 14:08
رنگار زد دریون (داش داریوش) رو داغون کرد (این تیکه) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مثل این که ulti وارویک رو زد روش:n08: (مثل اینکه ریوت وارویک را با رنگار قاط زده بود ((یا احتمالا با DOOM BOT اشتباه گرفته بودن :n08::n08:که هر چمپیون دشمن هر لولی میخواد میزنه ))
چرا آخه :n13:؟؟؟؟؟؟؟؟چرا :n13:؟؟؟؟؟؟؟ من درگیرم اصلا یه وضعی ام ؟؟ آخه بهترین ADC بازی (دریون) باید انقدر اینجوری بمیره:n14::n14::n14: حداقل نزاشتن دریون یه ulti بزنه لامصبا

چرا کاتارینا (Katarina) شیش (ulti) نزد همه رو میگشت :n14::n14::n30::n28::n28:
تیم رنگار همشون به صورت موفق ulti زدن ولی تیم داریش زورکی داریوش یه Ulti ناموفق زد(نامردی به تمام معنا!!!!!!!)

GL & HF
25-07-2014, 14:14
رنگار زد دریون (داش داریوش) رو داغون کرد (این تیکه) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مثل این که ulti وارویک رو زد روش:n08: (مثل اینکه ریوت وارویک را با رنگار قاط زده بود ((یا احتمالا با DOOM BOT اشتباه گرفته بودن :n08::n08:که هر چمپیون دشمن هر لولی میخواد میزنه ))
چرا آخه :n13:؟؟؟؟؟؟؟؟چرا :n13:؟؟؟؟؟؟؟ من درگیرم اصلا یه وضعی ام ؟؟ آخه بهترین ADC بازی (دریون) باید انقدر اینجوری بمیره:n14::n14::n14: حداقل نزاشتن دریون یه ulti بزنه لامصبا

چرا کاتارینا (Katarina) شیش (ulti) نزد همه رو میگشت :n14::n14::n30::n28::n28:
تیم رنگار همشون به صورت موفق ulti زدن ولی تیم داریش زورکی داریوش یه Ulti ناموفق زد(نامردی به تمام معنا!!!!!!!)
ریوت هرکاری کرد که رنگار نتونه ADC رو تک ضرب بکشه همه جوره ریورک و گیم پلیش رو سخت کرد دید نه باو این هیرو ساخته شده adc بترکونه اومد تو این سینماتیک هم یه adc بهش داد که بترکونه و متاسفانه دریون بود:n02::n08::n09:
شما هم رنگار و کازیکس رو با قلک اشتباه گرفتی که فک میکنی بیشتر بهم گلد میدن :)