PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

lordrun
03-05-2014, 16:24
به فرضم که بشه.از دست سازمان ملل کاری برنمیاد.قطع نامه ها که کاغذ پارست..

bahman_0121
03-05-2014, 17:02
روحانی دوست داریم :n08:
شنیدم بچهای زیر ساخت همشون دکترای آفتوبه سازی دارن :n08:
بابا شما که بلد نیستین چرا از این ... میخورید :n09:
بابا از ماست که بر ماست روزی ده هزارتا پست میدین ولی ی بار هم زنگ نمیزنید برای شکایت
وقتی تعدادمون انگشت شمار باشه خوب یارو هم میگه به ... :n02:
آقا پاکش نکن حد اقل بزار بچها ی خورده بخندن

egorlord
03-05-2014, 19:07
:n13: یه وضی بود دست آخر هی میگرفت هی ول میکرد ترکوندن آقایان...
آقا بچه ها پارسال کلی ز میزدن نمیدنم شکایت نامه فرستادیم امضا کردیم امثال همه troll شدین عجیبه :n03:
برین بازی سنتر اونجا حداقل پی گیر باشین بخش اینترنتش... 2 ماه داره میشه ها با این نت کوفتی یه بازی آنلاین میشد کرد که اونم خراب کنن دیگه اصن نتو باید بندازیم دور :n14:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
زنگ بزنین ایمیل بزنین من خودم 10 بار زنگو ایمیل زدم متن ایمیلم :
احتراما به استحضار جنابعالی می رساند که بنده و تعداد کثیری از کاربران شبکه ی دیتا/خدمات دهنده ی اینترنتی........ از تاریخ مورخ 7/1/93 دچار اختلالاتی در استفاده از سرویس اینترنتی/سرویسهای آنلاین/ ارتباط اینترنتی خود شده ایم که با پیگیریهای مکرر با پشتیبان ISP فوق و بررسی توسط کارشناسان ارتباطی و حرفه ای مشخص شد مشکل از تایم آوت شدن لینک ارتباطی بر روی پروتکل UDP و بعد از گذشت مدتی از برقراری ارتباط با سرورهای مختلف بروز کرده و نهایتا به قطعیهای مکرر/پیام های خطای نرم افزاری در برنامه هایی مانند سرویسهای ارتباطی/ بازیهای آنلاین و هر برنامه ای که برای کار نیاز به پورت UDP دارد منجر می شود و عملا استفاده از بسیاری از برنامه ها رو مختل یا غیر ممکن کرده است.

از آنجایی که پشتیبان خدمات دهنده ی اینترنتی ما مشکل را از سرویس دریافتی از مخابرات/زیرساخت دانسته و این مشکل برای بسیاری از دوستان در نقاط مختلف کشور و روی برنامه های یکسان و کاملا به یک شیوه رخ می دهد، (به نمایندگی از جمعی از کاربران و شهروندان مشتری خدمات) خواهشمند است نسبت به پیگیری مشکلات ما و رفع آن همراهی و ما را در داشتن خدماتی پایدار در راستای اهداف آن نهاد محترم و قولهای امیدوار کننده ی شما مبنی بر افزایش سرعت و کیفیت خدمات اینترنتی یاری نمایید.

با تشکر

DANT3
03-05-2014, 19:14
zang bezanid MANOTO1 :n02:

R.I.P
03-05-2014, 19:14
اه حوصلم سر رفت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehdi680
03-05-2014, 19:54
سلام بچه ها LoL من یه مشکل داره اونم اینه که از دقیقه ی 4 به بعد تو هر 10 ثانیه دیسی میشه ‌!

کسی راه حلی نداره؟
؟
؟
؟
؟
؟

p30 arman
03-05-2014, 20:13
سلام بچه ها LoL من یه مشکل داره اونم اینه که از دقیقه ی 4 به بعد تو هر 10 ثانیه دیسی میشه ‌!

کسی راه حلی نداره؟
؟
؟
؟
؟
؟

یه وقت دادا خسته نشی پستای قبلی رو بخونی ها!!!! 10 صفحست داریم برا چی فحش به این و اون میدیم -_-

ezio7
03-05-2014, 20:44
openv(p)n با پروتکل tcp پورت 443 دیسی نمیشه یه سایت پیدا کردم 100 مگ رایگان میده من الان یه دست با بوت رفتم 30 مین طول کشید مشکلی نبود هرکی میخواد پی ام بده

ajlost1
03-05-2014, 20:45
دوستان جالبه بدونین مال من الان یکی دو هفتس مشکلی نداره :n13:

bahman_0121
03-05-2014, 21:29
سلام به دوستان عزیز
دلیل تایم اوت بخاطر اینه که پروکتل tcp رو محدود کردن البته ی خورده بیش از حدش پیش رفتن نامردا
و دلیل این که توی بازی نمیتونید خوب بازی کرد و هی دیسی میشیم پروکتل udp رو نابود کردن حالا یا کوسه خورده یا لنگر خورده یا ی نفر دیگه
و دوست عزیزمون هم درست میگن با پرت 443 و 80 باید بشه بازی کرد

mohammad154
03-05-2014, 21:36
حجم کل بازی چقد میشه؟(تمام حجمی ک باید دانلود کنی و اپدیت بشه).بعضیا میگن 1 گیگه تمام چیزی ک باید دانلود کنی بعضیا هم 7 گیگ میگن
موندم بخدا...:n13:

coolan82
03-05-2014, 21:40
Malphit ap power?

alone_son
03-05-2014, 22:24
حجم کل بازی چقد میشه؟(تمام حجمی ک باید دانلود کنی و اپدیت بشه).بعضیا میگن 1 گیگه تمام چیزی ک باید دانلود کنی بعضیا هم 7 گیگ میگن
9 گیگ تا آخرین آپدیت با رپیر

lordrun
03-05-2014, 22:39
برای من از ساعت 6 به بعد بعد از ظهر درست میشه روز بعد اش همون اش و کاسه همون کاسه تا ساعت 6 :|

mamadmir
03-05-2014, 23:05
درست بود تا لان ساعت 12:00 am داغون شد دوباره

بازی league of legends و world of tanks

mnime
03-05-2014, 23:33
هم DOTA2 و هم LOL و هم از پروتکل UDP پشتیبانی میکنه اما پولیه ! ماهی 4 دلار
عجب، تمام چیز پی ان ها هم ارتباطشون از طریق پورت UDP قطع شده. نمیدونم شما تا حالا امتحان کردی که اینو میگی یا نه من الان Pingzapper دارم و بازم DC میده. تنظیمی ندیدم که با پورت UDP وصل بشه. اگه شما بلدی برای من توضیح بده چه تنظیمی باید انجام بدم.

Crawling In MySkin
04-05-2014, 08:08
عجب، تمام چیز پی ان ها هم ارتباطشون از طریق پورت UDP قطع شده. نمیدونم شما تا حالا امتحان کردی که اینو میگی یا نه من الان Pingzapper دارم و بازم DC میده. تنظیمی ندیدم که با پورت UDP وصل بشه. اگه شما بلدی برای من توضیح بده چه تنظیمی باید انجام بدم.
این پینگ زپر برای بازیی مثل lol که پولیه دی سی میده
لکن بازی های wow و wushu که میشه مجانی ازشون استفاده کرد رو من بدون مشکل با پینگ زپر میارم...جالبه که بدون پینگ زپر داخل میره اما شما فقط کاراکترت رو میبینی هیچی در اطراف لود نمیشه
حالا این فوشا که میدید رو من متوجه نشدم :n13: ولی بگیرید پیدا کنید مجانیه از چی استفاده میکنه همونو استفاده کنید

s-arash
04-05-2014, 08:21
فقط به دو عکس می شه بسنده کرد و بس:

egorlord
04-05-2014, 09:40
نت که خرابه داشتم تو یوتوب میگشتم یه ویدیو دیدم موهام سیخ شد :n09: گفتم بزارم دانلود کنین از دست ندین ( MSG for all Toxic player)

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] laying_It_546.mp4)
Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.
Einstein :n05:

daniel'
04-05-2014, 09:53
حجم کل بازی نزدیک 4.5 گیگ هستش ولی با هر بار اپدیت چون فایل های قبلی رو حذف نمیکنه نزدیک یه 300 مگی میره روش .

درست مثل زمان انتخابات شده اون موقع اون اخرین روز های انتخابات بعد از ظهر ها درست بود تا یه زمانی بعد دوباره خراب میشد.
این مسخره ها :
الف)برای امتحانات کنکور و پایان ترم و جام جهانیو و... دوباره خرابش کردن
ب)یا اینکه دیدن دارن به زودی rune page مفت میدن گفتن اینا که این همه مدت اذیتمون کردن بگذار الان حالشونو میگیریم
ج)به غیر از اینا دیگه میشه گفت برای از ریشه از بین بردن ---- شکن ها اینکار رو کردن ولی هنوز موفق نشدن
د)یا اینکه مرض مردم ازاری دارن.
یکی از این گزینه هاست.

coolan82
04-05-2014, 14:30
اصلا ديگه تو بازي logging هم نميشه نابود شده اين سايتم به سختي باز شد

mohammad154
04-05-2014, 18:18
بازی رو خریدم.نسخه مرداد سال 90 . باید تمام اپدیت هاشو دانلود کنم یا نه؟چجوریه؟:n13:

smohsen
04-05-2014, 19:00
بازی رو خریدم.نسخه مرداد سال 90 . باید تمام اپدیت هاشو دانلود کنم یا نه؟چجوریه؟:n13:
تو که خریدی چرا اینقدر قدیمی ؟
الان به همون اندازه باید دانلود کنی شایدم بیشتر:n02:

egorlord
04-05-2014, 19:22
:n02: oddone left tsm
دیشب استریم گفت داره میره از Tsm
خودم ایکون لولم tsm هه ولی خداوکیلی fail بود :n28:
اینم ویدیوش دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alone_son
04-05-2014, 19:27
بابا یه کاری بکنید تراخدا آخه باید یه راهی باشه که بشه این مخابرات کوفتی را پیچوند....
از این اینترنت کوفتی هزار نوع سواستفاده میشه خووو آخه من نمیدونم چرا سیستم گیمینگ مملکت را زدند ترکوندند
فقط منتظر روزیم که بشه خاررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر رر هرچی _________________________

lordrun
04-05-2014, 19:47
اقا من میگم پاشیم بریم جولو وزارت ارتباطات انقد بشینیم تا رسیدگی کنن :|

khashayar_terror
04-05-2014, 21:28
شماره پشتیبانی زیرساخت : 02142811

egorlord
04-05-2014, 21:44
حجم کل بازی نزدیک 4.5 گیگ هستش ولی با هر بار اپدیت چون فایل های قبلی رو حذف نمیکنه نزدیک یه 300 مگی میره روش .

درست مثل زمان انتخابات شده اون موقع اون اخرین روز های انتخابات بعد از ظهر ها درست بود تا یه زمانی بعد دوباره خراب میشد.
این مسخره ها :
الف)برای امتحانات کنکور و پایان ترم و جام جهانیو و... دوباره خرابش کردن
ب)یا اینکه دیدن دارن به زودی rune page مفت میدن گفتن اینا که این همه مدت اذیتمون کردن بگذار الان حالشونو میگیریم
ج)به غیر از اینا دیگه میشه گفت برای از ریشه از بین بردن ---- شکن ها اینکار رو کردن ولی هنوز موفق نشدن
د)یا اینکه مرض مردم ازاری دارن.
یکی از این گزینه هاست.
why not all :n08:

GL & HF
04-05-2014, 22:10
بابا یه کاری بکنید تراخدا آخه باید یه راهی باشه که بشه این مخابرات کوفتی را پیچوند....
از این اینترنت کوفتی هزار نوع سواستفاده میشه خووو آخه من نمیدونم چرا سیستم گیمینگ مملکت را زدند ترکوندند
فقط منتظر روزیم که بشه خاررررررررررررررررررررررر ررررررررررررررررررررررررر رر هرچی _________________________
تا خودشون نخوان هیجوره نمیشه کاریش کرد ما اتمم بشیم نمیتونیم جایی رو بترکونیم من پدر خودمو در آوردم همه راهارو تست کردم... نمیشه کاری کرد:n16:

s-arash
04-05-2014, 22:12
تیمی که از S1 و وقتی که LoL رو شروع کردم فن 2 آتیشش بودم ببین به چه روزی افتاده

CRS Xpecial

و نتیجه همه این ها کسی نیست جز Reginald احمق

سطر ها باید نوشت اما فعلا سکوت

mohammad154
04-05-2014, 22:39
تو که خریدی چرا اینقدر قدیمی ؟
الان به همون اندازه باید دانلود کنی شایدم بیشتر:n02:
خب چجوری نسخه جدیدشو پیدا کنم؟بازی رو هم تا 50 درصد دانلود کردم یهو سرعت صفر میشه:n30:

shervin legend
04-05-2014, 23:01
رکورد زدم. هر 2 ثانیه attempt میده.
جوووووووووووووووونم نت خودم.

Rmin
05-05-2014, 00:00
دوستان یکی از بچه ها کافی نت داره خیلی پیگیر قضیه بود چون درآمدش از این راهه گفت بعد کلی پیگیری فهمیده که اصن مشکل از داخل نیست از خارج بخاطر تحریم ها و هکرهای داخلی که تو سایت های خارجی اختلال بوجود می آوردن پورت های ایرانو محدود کردن

emproor
05-05-2014, 00:09
ماشالله باید بگم هر 10 ثانیه یک بار
ه attempt ماشالله

دوستان یکی از بچه ها کافی نت داره خیلی پیگیر قضیه بود چون درآمدش از این راهه گفت بعد کلی پیگیری فهمیده که اصن مشکل از داخل نیست از خارج بخاطر تحریم ها و هکرهای داخلی که تو سایت های خارجی اختلال بوجود می آوردن پورت های ایرانو محدود کردن

برادر من از خودت ایرانه و زیر ساخت اینا هم شایعه مسخره هست

mahad killer
05-05-2014, 00:15
من 3 شبه ساعت 3 و 5 ذقیقه تا 8 صبح بی مشکل بازی میکنم ولی قبل 3 همیشه dc میشه

behroozuac
05-05-2014, 00:52
من 3 شبه ساعت 3 و 5 ذقیقه تا 8 صبح بی مشکل بازی میکنم ولی قبل 3 همیشه dc میشه

دیشب من ساعت 4 رفتم.دقیقه 5 dc شد :)

coolan82
05-05-2014, 00:56
انگار بهتر شد دوستان تست كنن

Rmin393
05-05-2014, 02:31
م اطلاعاتی تو این زمینه داری که بیخودی میگی نه این اقا که به من گفت کارش همینه پاشنه در ای اس پی رو در اورده چه دلیلی داره از داخل اينكارو کنن؟ بخاطر یارانه ها؟ اونكه تموم شد..شيلترشكن ها؟ اوناهم که همه از روز اول بهتر کار میکنن من انواع شونو دارم..لطفا اطلاعات ندارید الکی مغلطه راه نندازيد.

egorlord
05-05-2014, 04:59
م اطلاعاتی تو این زمینه داری که بیخودی میگی نه این اقا که به من گفت کارش همینه پاشنه در ای اس پی رو در اورده چه دلیلی داره از داخل اينكارو کنن؟ بخاطر یارانه ها؟ اونكه تموم شد..شيلترشكن ها؟ اوناهم که همه از روز اول بهتر کار میکنن من انواع شونو دارم..لطفا اطلاعات ندارید الکی مغلطه راه نندازيد.
:n13: کلا پرتی از ماجرا... دارن پورتایه udp و دست کاری میکنن عین *** تو خودشون موندن 2 ماهه :n27: انگار تو فضا سیر میکنی شما یه سر به سایتای دیگه بزن... open vpn kerio [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و... رو دارن میبندن ولی هنوز توش گیرن شما کانکت کنی بعد از 5-6 مین دی سی میشی باید مودمو ریس بدی بره 5 6 دقیقه دیگه سره همین یه سری از بازیای آنلاین که از این پورت استفاده میکنن

BattleField 4
FIFA 2014

WARTHUNDER

CounterStrike:Source
League Of Legends
StarCraft II
DOTA 2
CALL OF DUTY 4
CALL OF DUTY: GHOSTS
PLANET VS ZOMBIE
DayZ
TITANFALL
Team Fortress 2
Left 4 Dead 2
Crysis 3
Battlefield Heroes

نمیشه بازی کرد , هیچ ربطی ام به تحریم گیم برای ایران نداره چون خیلی گیما اینجورین :n28: داخلی هست این داستان اینقدم سفسطه نکنین که از riot و نمیدونم کوسه و... هست. :n03:
هنوز مین 7 بره من dc. هر روز بدتر میشه

behroozuac
05-05-2014, 06:31

داداش معلومه چند وقته بی نت بودی از اوضاع خبر دار نیستی اول یه نگاه به نت بنداز بعد بیا اینجا نظر بده و بگو کی غلط میگه.کل سایتا دارن میگن بخاطر اینترنت ملی و این جور شرو ورا اینترنتو ر*** توش...

shervin legend
05-05-2014, 07:59
سلام
آقا يه امتحان كنيد ببينيد وضعش اوكي هست؟
من ديروز هر ٢ ثانيه دي سي بودم. :|

coolan82
05-05-2014, 10:00
الان شده هر ١ دقيقه يك بار recconect فاجعست

Rmin
05-05-2014, 10:37
:n13: کلا پرتی از ماجرا... دارن پورتایه udp و دست کاری میکنن عین *** تو خودشون موندن 2 ماهه :n27: انگار تو فضا سیر میکنی شما یه سر به سایتای دیگه بزن... open vpn kerio [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و... رو دارن میبندن ولی هنوز توش گیرن شما کانکت کنی بعد از 5-6 مین دی سی میشی باید مودمو ریس بدی بره 5 6 دقیقه دیگه سره همین یه سری از بازیای آنلاین که از این پورت استفاده میکنن

BattleField 4
FIFA 2014

WARTHUNDER

CounterStrike:Source
League Of Legends
StarCraft II
DOTA 2
CALL OF DUTY 4
CALL OF DUTY: GHOSTS
PLANET VS ZOMBIE
DayZ
TITANFALL
Team Fortress 2
Left 4 Dead 2
Crysis 3
Battlefield Heroes

نمیشه بازی کرد , هیچ ربطی ام به تحریم گیم برای ایران نداره چون خیلی گیما اینجورین :n28: داخلی هست این داستان اینقدم سفسطه نکنین که از riot و نمیدونم کوسه و... هست. :n03:
هنوز مین 7 بره من dc. هر روز بدتر میشه

متاسفانه شعورت در حد جواب دادنته
اول بفهم طرف مقابلت کیه چند سالشه چیکارس بعد از کلمه پرت استفاده کن بدی اینترنت اینه کی هرکسی بخودش اجازه میده راحت هر حرفی بزنه
دوما تحریم گیم نیست مهندس بیکار نیستن گیم مارو ببندن بخاطر عملیات بانکی و خرابکاری های هکرها پورت هارو واسه ایرانی ها محدود کردن
ضمنا اینم یک نظریه است مثل نظراتی که شما هر روز میدین و هیچکدوم هم سندی نداره

egorlord
05-05-2014, 12:19
متاسفانه شعورت در حد جواب دادنته
اول بفهم طرف مقابلت کیه چند سالشه چیکارس بعد از کلمه پرت استفاده کن بدی اینترنت اینه کی هرکسی بخودش اجازه میده راحت هر حرفی بزنه
دوما تحریم گیم نیست مهندس بیکار نیستن گیم مارو ببندن بخاطر عملیات بانکی و خرابکاری های هکرها پورت هارو واسه ایرانی ها محدود کردن
ضمنا اینم یک نظریه است مثل نظراتی که شما هر روز میدین و هیچکدوم هم سندی نداره
:n04: خودت گفتی

خودت میگی داخلی نیست پست قبیلتو بخون :n13: واسه اینکه واقعا پرتی من اصن مهم نیست طرف مقابلم وزیر باشه 40 سالش باشه دکترای it داشته باشه وقتی حرفش منطقی نیست فقط داره سفسطه میکنه هرسری یه چیز میگه با منطق باهاش برخورد میکنم...اینجا شما هستی که بی احترامی داری میکنی ما که چیزی نگفتیم (بی شعورم خودتی :n07::n06:) موضوع مشکلو نمیدونستی گفتم نمیدونی (شاید بره شما معنی پرتی از ماجرا یه فحشه دیگه اون به خودتون ربط داره)
سند واضح تر از این دیگه :n27: زدن udp بستن بازی هارو خراب کردن :n29: من نظریه ندادم(کلاس شیمی نی که همه جا پر شده 2 ماهه udp بستن.) واقعیتو گفتم.
----------------------
ای پیر مرد فروم( :n08:حال پست جدید ندارم . بابا از قضیه پرتی توهین نیست...اَنگ به مردم زدن توهینه. من که اینقد پرتم که دیگه به گرانش زمین گفتم هِکی :n14:
|
|
|
V

Crawling In MySkin
05-05-2014, 12:53
شما به چه حقی به این آقای پرت توهین کردی؟ بدم پدرتو در بیارن ؟ حالا بنده خدا یکم پرته...یعنی که چی ...یکم شعور داشته باشید اینقدر به پرتی مردم گیر ندید...اه اه از دست این بچه های تازه وارد فروم پرت :n22:

bahman_0121
05-05-2014, 13:25
یخ ورده توی اینترنت سرچ کنید متوجه مشیید که هر اتفاقی که برای این اینترنت میوفته ی دلیلی داره پینگ و تایم به tcp ربط داره که هم محدود کردنش و هم دارن روش کرم میریزن
پورت udp هم دستکاری میکنن که هر چند دقیقه از سرور خارجی بپره بیرون و ارتباط با بیرون قطع بشه
فکر نکنم درست بشه غیر از اینکه آدم بشن
و ی راه هست که هنوز تست نکردم و اگه کسی میتونه تستش کنه
توی تنظیمات مودم ی قسمت هست بنام dns و ی قسمت دیگه هست بنام dns داینامیک و باید dns داینامیک رو تنظیم کنید که به این صورت است اول باید برین توی سایت مربوطه که میده ثبت نام کنید و بعد ی سری هاست سازی و ی سری dns و یوزر پس بهتون میده که باهاش از داخل تنظیمات مودم لوگین میکنید و فکر کنم بعد مشکل رفع بشه که من زیادی چیزی ازش سر در نیوردم
ااگه کسی میده کمک کنه

mnime
05-05-2014, 14:17
حالا یه بنده خدایی اومده یه نظر داده، خب نظرش بوده حالا چرا اینقدر باهاش بد صحبت می کنید؟
اتفاقا این نظری که داده غیر ممکن نیست اما غیر قابل باوره!
ببینید اینکه بگیم اومدن خارجی ها پورت های UDP رو بستن خیلی دقیق نیست. ما از 0 تا 50009 پورت UDP داریم که Register شده، یعنی متعلق به شرکت های مختلف هست که مردم میتونن با IP های مختلف به این port ها وصل بشن. اگر بگیم پورت UDP رو بستن منظورمون کدوم یکی از این شرکت هاس؟ چند تا پورت بسته شده؟ پورتی که به قول شما مربوط به بانک ها بوده و به دلیل دزدی و سوءاستفاده بسته شده چه ربطی به پورت League of Legends یا پورت ها اتوماتیک داره که شمارشون از 50009 به بالاست؟ مثلا پورت های UDP مربوط به چیز پی ان ها.
فقط یه راه ممکنه وجود داشته باشه اونم اینه که خود دولت آمریکا بیاد تمام پورت های UDP رو ببنده. واقعا فکر می کنید میشه باور کرد که دولت آمریکا همچین کاری بکنه؟ و البته به نظر من اینم غیر ممکنه چون مثلا فرض کنید یه بنده خدایی تو کشور آلمان سرور زده و چیز پی ان میفروشه، یعنی دولت آلمان هم UDP هارو بسته؟ چیز پی ان بقیه کشور ها چی؟ همه دنیا UDP هاشونو به ایران بستن...
از اون طرف راه دیگه اینه که زیر ساخت اومده همچین کاری کرده و راه ارتباطی تمام پورت های UDP رو مختل کرده.
به نظر شما کدومش باور کردنی تره؟ به نظر من راه دوم...

lordrun
05-05-2014, 14:52
حالا یه بنده خدایی اومده یه نظر داده، خب نظرش بوده حالا چرا اینقدر باهاش بد صحبت می کنید؟
اتفاقا این نظری که داده غیر ممکن نیست اما غیر قابل باوره!
ببینید اینکه بگیم اومدن خارجی ها پورت های UDP رو بستن خیلی دقیق نیست. ما از 0 تا 50009 پورت UDP داریم که Register شده، یعنی متعلق به شرکت های مختلف هست که مردم میتونن با IP های مختلف به این port ها وصل بشن. اگر بگیم پورت UDP رو بستن منظورمون کدوم یکی از این شرکت هاس؟ چند تا پورت بسته شده؟ پورتی که به قول شما مربوط به بانک ها بوده و به دلیل دزدی و سوءاستفاده بسته شده چه ربطی به پورت League of Legends یا پورت ها اتوماتیک داره که شمارشون از 50009 به بالاست؟ مثلا پورت های UDP مربوط به چیز پی ان ها.
فقط یه راه ممکنه وجود داشته باشه اونم اینه که خود دولت آمریکا بیاد تمام پورت های UDP رو ببنده. واقعا فکر می کنید میشه باور کرد که دولت آمریکا همچین کاری بکنه؟ و البته به نظر من اینم غیر ممکنه چون مثلا فرض کنید یه بنده خدایی تو کشور آلمان سرور زده و چیز پی ان میفروشه، یعنی دولت آلمان هم UDP هارو بسته؟ چیز پی ان بقیه کشور ها چی؟ همه دنیا UDP هاشونو به ایران بستن...
از اون طرف راه دیگه اینه که زیر ساخت اومده همچین کاری کرده و راه ارتباطی تمام پورت های UDP رو مختل کرده.
به نظر شما کدومش باور کردنی تره؟ به نظر من راه دوم...
ازطرفی اگه مشکل ازخارج بوده باشه خیلی راحت میان اعلام میکنن هم خود خارجی ها هم ایرانی ها وقتی اونا حرفی نمیزنن تو ایران هم هیچگونه خبر رسمی دراین مورد منتشر نمیشه تابلوئه کار خودشونه دیگه

shervin legend
05-05-2014, 16:15
با چه برنامه ای میشه packet data lost رو فهمید؟

geshani
05-05-2014, 16:21
nazaret khili khobe vali ma irania kolan koshtigirim na fotbalist hichvaght motahed nashodim ke bedonin ba motahed shodan harchi ke bekhiano bedast miarin

mey123
05-05-2014, 20:20
بعد از کلی آزمایشات و کشفیات بنده به این نتیجه رسیدم!:n02:
مودم رو رو حالت بریدج میگذاریم بعد از اولین دی سی کانکشن رو قطع کرده و 15 ثانیه بعد دوباره ریکانکت میکنی
اینم بگم من انواع قندشکن های خارجی و همچنین vpn و vps ایرانی رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد
فعلا همین روش بالا که قبلا دوستان گفتن بهترین راه حله و البته کاشفیدم که بعد هر دی سی تا دی سی بعدی زمان بیشتری میتونید بازی کنید مثلا من به شخصه وقتی بعد دی سی دوم ریکانکت میکنم تقریبا میتونم 30 تا 40 دقیقه تا دی سی سوم بازی کنم.(فقط در مورد مخابرات مازندران میتونم صحت این موضوع رو تضمین کنم)

Accursed Prince
05-05-2014, 21:42
سلام به همه ...

من مدتی هست که بازی میکنم و مشکلی ندارم .. برا همین هم چندین بار تست کردم و حتی بازی های رنک هم بازی کردم ..

روشی که من رفتم اینه :

تو Network and Sharing Center به قسمت connection برید .. همون قسمتی که زده به انترنت دسترسی دارد و من خودم با وای فای وصل میشم میزنه :

Connection : Wireless Network Connevtion

اینو انتخاب میکنید براتون یه پنجره جدید باز میکنه ، اونجا Properties رو انتخاب کنید

از اونجا Internet protocol version 6 تیک خورده تیکش رو بردارید .. و Internet protocol version 4 رو انتخاب کنید و Properties رو بزنید

به قسمت DNS نگاه کنید و اونو به حالت دستی وارد کنید با انتخاب : Use the following DNS servers

تو قسمت به ترتیب اینو وارد کنید :

208-67-222-222
208-67-220-220

بعدا هم ok بزنید و اونا رو سور کنید و مطمئن شید که سیو میشن ..

ببینید درست میشه برای شما هم ؟!

بازی های رنک و نورمال و بوت هم بازی کردم و مشکلی نداشته ..

رکورد دار Yasuo تو All Region هم شدم :دی

p30 arman
05-05-2014, 23:05
سلام به همه ...

من مدتی هست که بازی میکنم و مشکلی ندارم .. برا همین هم چندین بار تست کردم و حتی بازی های رنک هم بازی کردم ..

روشی که من رفتم اینه :

تو Network and Sharing Center به قسمت connection برید .. همون قسمتی که زده به انترنت دسترسی دارد و من خودم با وای فای وصل میشم میزنه :

اینو انتخاب میکنید براتون یه پنجره جدید باز میکنه ، اونجا Properties رو انتخاب کنید

از اونجا Internet protocol version 6 تیک خورده تیکش رو بردارید .. و Internet protocol version 4 رو انتخاب کنید و Properties رو بزنید

به قسمت DNS نگاه کنید و اونو به حالت دستی وارد کنید با انتخاب : Use the following DNS servers

208-67-222-222
208-67-220-220

2 نفر پارس انلاین چک کردیم نه سر 20 دقیقه دیسکانکت شد

navakhodro
05-05-2014, 23:56
سلام به همه ...

روشی که من رفتم اینه :

208-67-222-222
208-67-220-220

4min dc:n24:

mamadmir
06-05-2014, 00:19
1min بیشتر طول نمی کشه مال من . هر ایپی که change می دم 1min

GL & HF
06-05-2014, 02:03
منم تست کردم جواب نداد (پارس آنلاین) ولی باز ممنون بابت راهنمایی:n16:

Ali-ss
06-05-2014, 07:45
شیراز منزل برادرم پارس آنلاین هر از سه مین دی سی یم شد!
جهرم خونه خودمون مخابرات بدون دی سی هست بازی ...تقریبا بیشتر اوقاتم که دوستان مشکل دارن من اینجا مشکل ندارم!

جدیدن با Talon می رم خیلی بهم چسبیده بهترین خاصیتش اینه تقریبا اکثر چمپهای Op مید که Ap هستن رو کانتر می کنه یه جوری می شه بگی Kassadian مدل Ad هستش!

lordrun
06-05-2014, 08:35
شیراز منزل برادرم پارس آنلاین هر از سه مین دی سی یم شد!
جهرم خونه خودمون مخابرات بدون دی سی هست بازی ...تقریبا بیشتر اوقاتم که دوستان مشکل دارن من اینجا مشکل ندارم!

جدیدن با Talon می رم خیلی بهم چسبیده بهترین خاصیتش اینه تقریبا اکثر چمپهای Op مید که Ap هستن رو کانتر می کنه یه جوری می شه بگی Kassadian مدل Ad هستش!
یه دایانا بزار جوری میزنه نفهمه از کجا خورده :D

Ali-ss
06-05-2014, 10:05
البته بحث کانتر بودن و پیروزی در لن بستگی زیادی به مهارت بازیکن داره شما کافیه یه دمیج بتونی بیشتر وارد کنی ودر بقیه بازی هم خطا نکنی راحت لن رو یمبری حتی اگر کانترت جلوت باشه...

daniel'
06-05-2014, 10:47
چهار ساعت با خون دل یه تیکت به اندازه ی دو صفحه نوشتم اخرش خواستم بفرستمش پیام داد جلسه ی کاری نمیدونم چه کفتو زهر ماری بود پایان یافته و هیچی به هیچی نفرستادش یعنی من رو میگی :grrr:

Ali-ss
06-05-2014, 11:23
من هر وقت بخوام پیامی بفرستم قبل از زدن دکمه ارسال کپی می گیرم چون بارها مشکلات این مدلی برام پیش اومده

حالا موضوعش چی بود؟

daniel'
06-05-2014, 11:50
همین وضع مزخرف اینترنت موضوع دیگه ای نیست.:n03:

mey123
06-05-2014, 19:39
فقط همین یکیو کم داشتیم!:n03:

xSoushiantx
06-05-2014, 20:12
"League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0. 1.83\deploy\mod\lgn\themes\loginAprilfools2014\log in.swf"
برید اینو ببینید دلتون واشه :n14:

BZ7
06-05-2014, 21:49
مشکل DC شدن هنوز هست ؟!

mnime
06-05-2014, 21:52
دوستان نیاز به تستر داریم

این روشی که میخوام بهتون بگم هنوز تو مرحله تست هست و دارم با سازنده هاش صحبت می کنم. ممکنه هنوز پینگ داخل بازی بسیار بالا بره خودمم میدونم، اما الان در حال حاضر تست روی مسئله DC شدن هست، میخوان بدونن با این برنامه میشه جلوی DC هارو گرفت یا نه و نیاز دارن که تست بشه.

از همه کسایی که میتونن کمک کنن لطف کنید برید به این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) روی دکمه دانلود کلیک کنید. یه برنامه دانلود میشه، نصبش کنید.
Username: testmannz
Password: lollipop123
صفحه اصلی برنامه که اومد یه دکمه بالاش هست شبیه چرخ دنده که Preferences رو میاره، تو قسمت Protocol نگاه کنید، از UDP (Default به TCP تغییرش بدید، یعنی گزینه TCP باید روشن باشه. صفحه رو ببندید دکمه Connect رو بزنید و صبر کنید که بنویسه Connected، سرور رو هم حتما United Kingdom و London انتخاب کنید. بعد خود League of Legends رو به طور معمولی باز کنید. یه بازی Custom بسازید و چند تا Bot اضافه کنید که صرفا تست کنید (که DC شدن باعث بن شدنتون نشه) ببینید DC داره یا نه. نتیجه رو به من اعلام کنید، اگر DC شدید بعد از چند دقیقه بوده و پینگ داخل بازی هم بگید ممنون میشم.
اگر این مرحله OK بود بعد روی پینگ هم کار می کنن.

HOax
06-05-2014, 22:10
دوستان نیاز به تستر داریم

این روشی که میخوام بهتون بگم هنوز تو مرحله تست هست و دارم با سازنده هاش صحبت می کنم. ممکنه هنوز پینگ داخل بازی بسیار بالا بره خودمم میدونم، اما الان در حال حاضر تست روی مسئله DC شدن هست، میخوان بدونن با این برنامه میشه جلوی DC هارو گرفت یا نه و نیاز دارن که تست بشه.

از همه کسایی که میتونن کمک کنن لطف کنید برید به این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) روی دکمه دانلود کلیک کنید. یه برنامه دانلود میشه، نصبش کنید.
صفحه اصلی برنامه که اومد یه دکمه بالاش هست شبیه چرخ دنده که Preferences رو میاره، تو قسمت Protocol نگاه کنید، از UDP (Default به TCP تغییرش بدید، یعنی گزینه TCP باید روشن باشه. صفحه رو ببندید دکمه Connect رو بزنید و صبر کنید که بنویسه Connected بعد خود League of Legends رو به طور معمولی باز کنید. یه بازی Custom بسازید و چند تا Bot اضافه کنید که صرفا تست کنید (که DC شدن باعث بن شدنتون نشه) ببینید DC داره یا نه. نتیجه رو به من اعلام کنید، اگر DC شدید بعد از چند دقیقه بوده و پینگ داخل بازی هم بگید ممنون میشم.

سلام. تست کردم ..

بعد از اینکـه هیرو و اینا رو پیک میکنم، اصلاً وارد قسمت Loading نمیشه.
صفحـه سیاه میشه فقط.

مشکل DC شدن هنوز هست ؟!

آره هسـت. فکر کن نباشه !!

mnime
06-05-2014, 22:35
سلام. تست کردم ..
بعد از اینکـه هیرو و اینا رو پیک میکنم، اصلاً وارد قسمت Loading نمیشه.
صفحـه سیاه میشه فقط.

سلام اینو یادم رفته بود اضافه کنم که از سرور United Kingdom ، London استفاده کنید. فکر کنم با این سرور مشکل صفحه سیاه نداشته باشه

QuinT
06-05-2014, 22:49
تست کردم اما DC میشد همچنان!

coolan82
06-05-2014, 22:59
اصلا وصل نميشه error ميده

mnime
06-05-2014, 23:11
جالبه انگار این شرکت زیر ساخت ایمیل های منم چک می کنه. لابد فهمیده داره OK میشه سریع کارشو ساخته!
دیشب این برنامه رو بهم ایمیل کردن، از صبح داریم با 3 نفر با ISP های مختلف تست می کنیم. تا همین الان همه OK داده بودن. DC نمی داد فقط پینگ رو 400 ، 500 بود. تا اومدم گذاشتم تو Forum واسه تست، خراب شد. :n13: یکی پیدا بشه واسه منم توضیح بده یعنی چی خیلی خوب میشه...

mahad killer
07-05-2014, 02:56
فروم جاسوس داره راهی پیدا کنی لومون میده :n02:

behroozuac
07-05-2014, 04:25
آقا واسه من کار کرد اول vpn کاهش پینگ زدم بعد این برنامه رو و کانکت شد و دی سی هم نمیشد.فقط تنها مشکلی که داره پینگ رو از 120 میبره 300-400 ^_^
اینو نمیتونین کاری کنین؟

bahman_0121
07-05-2014, 06:14
دوستان با چیز پی ان کاهش پینگ راحت میشه وصل شد چرا دنبال دردسر هستین چیز پی انهای معمولی پینگ رو میبرن بالا و کلا لگ میشید

shervin legend
07-05-2014, 07:26
Chiz pn kaheshe ping dc nadare?
Az koja migiri?

bahman_0121
07-05-2014, 08:00
یوزرهای جدیدی که تو تاور چیز پی ان ثبت نام کردن :n02:

New Users

About 7 hours ago from Iran, Islamic Republic of
About 8 hours ago from Iran, Islamic Republic of
About 8 hours ago from Canada
About 13 hours ago from United States
About 13 hours ago from Iran, Islamic Republic of

shervin legend
07-05-2014, 08:11
یوزرهای جدیدی که تو تاور چیز پی ان ثبت نام کردن :n02:

New Users

About 7 hours ago from Iran, Islamic Republic of
About 8 hours ago from Iran, Islamic Republic of
About 8 hours ago from Canada
About 13 hours ago from United States
About 13 hours ago from Iran, Islamic Republic of

Az koja migiri?
chi hast?

bahman_0121
07-05-2014, 08:15
Az koja migiri?
chi hast?

برو توی اینس ایت ثبت نام کن بهت چیز پی ان 14 روزه بهت میده
کانکشن رو دانلود کن و پوزر پس ثبت نامی رو توش وارد کن من با سومین سرورش وضل شدم پینگم هم هیچ تغییری نکرد ولی بازی خوب اجرا میشه و صفحات هم مثل برق باز میشه

bahman_0121
07-05-2014, 08:16
راستی ببخشید خدا کنه اسپم نباشه :n02:
تایم اوتم با این سرویس 99 درصد کم شده نمیدونم چرا و چه ربطی داره

shervin legend
07-05-2014, 08:23
راستی ببخشید خدا کنه اسپم نباشه :n02:
تایم اوتم با این سرویس 99 درصد کم شده نمیدونم چرا و چه ربطی داره
Ba in chiz pn ke gofti dc nemishe?

bahman_0121
07-05-2014, 08:25
Ba in chiz pn ke gofti dc nemishe?

نه نمیشه دادا

ali_parlous
07-05-2014, 08:28
سلام. بعد 2 ماه اومدم آپدیت کردم دیدم میری تو دوباره مثل زمان انتخابات شده. زنگ زدم چند تا از دوستام که lol باز همهمشکل دارن ولی 2 نفرشون مشکلی ندارن
این 2 نفر adsl مخابرات دارن. کسی انا مخابرات داره آمار بده؟
من 2 تا خط تلفن دارم می تونم مخابرات هم بگیرم رو اون خط

bahman_0121
07-05-2014, 08:37
سلام. بعد 2 ماه اومدم آپدیت کردم دیدم میری تو دوباره مثل زمان انتخابات شده. زنگ زدم چند تا از دوستام که lol باز همهمشکل دارن ولی 2 نفرشون مشکلی ندارن
این 2 نفر adsl مخابرات دارن. کسی انا مخابرات داره آمار بده؟
من 2 تا خط تلفن دارم می تونم مخابرات هم بگیرم رو اون خط

سلام داداش توی سایت بخون راه حلش نوشته یکی دو صفحه قبل

mamadmir
07-05-2014, 08:55
بهمن اقا این سایت ساختم اکانت ولی می گه اکتیو نیست . چه کنیم ؟

Behi09
07-05-2014, 09:09
بهمن اقا این سایت ساختم اکانت ولی می گه اکتیو نیست . چه کنیم ؟

به منم همین پیغامو میده!!!!

bahman_0121
07-05-2014, 09:26
خوب ی ایمیل براتون میفرسته که توش ی لینک هست روی لینک کلیک کنید اکتیو میشه

bahman_0121
07-05-2014, 09:27
راستی دوستان من همین الان ی بازی انجام دادم ولی دیسی نشد بدون شیلتر شکن بازی کردم جالب بود
شاید داره درست میشه

egorlord
07-05-2014, 09:34
من لانچرم دیگه باز نمیشه :n02: ترکیده پینگ ولی عالیه 8888 - 90 4224-110 جالبه خرابه پینگ خوبه دیسا درست شه پینگ 3 برابر میشه:n08:

mamadmir
07-05-2014, 09:54
خوب ی ایمیل براتون میفرسته که توش ی لینک هست روی لینک کلیک کنید اکتیو میشه

active کردمش . ولی می گه باید پول بدی

mamadmir
07-05-2014, 09:55
اگه می تونی یوزر پسورد خودتو بده امتحان کنم

bahman_0121
07-05-2014, 10:09
اگه می تونی یوزر پسورد خودتو بده امتحان کنم

خوب این یوزر پس رو از چند صفحه قبل گرفتم
بفرما :
سرورها رو تست کن ببین کدوم پینگ بهتری داره چون چنتاش پینگ رو میبرد تا 400

bahman_0121
07-05-2014, 10:10
آقا ی چند نفر یوزر منو ادد کنن بشینیم بازی کنیم

mamadmir
07-05-2014, 10:19
خوب این یوزر پس رو از چند صفحه قبل گرفتم
بفرما :
سرورها رو تست کن ببین کدوم پینگ بهتری داره چون چنتاش پینگ رو میبرد تا 400

دمت گرم . کانکت هم کردم . پینگ هم زیاد تغییر نکرد ولی تو بازی دی سی می شد .

Behi09
07-05-2014, 10:23
واسه من که دی سی نشد ولی پینگ خیلی زیاده.400 تا 600 ا.شما با کدوم سرور وصل میشید؟؟

mamadmir
07-05-2014, 10:33
واسه من که دی سی نشد ولی پینگ خیلی زیاده.400 تا 600 ا.شما با کدوم سرور وصل میشید؟؟
من به لندن وصل شدم

Behi09
07-05-2014, 10:40
من به لندن وصل شدم

داش حتما قبل از کانکت شدن،پروتکل رو tcp کن.منم اولش حین کانکنت شدن پروتکلو عوض کردم،جواب نداد.یه بار دیگه امتاحان کن.من یه بازی رو بدون دی سی زدم،ولی یکم لگ اذیت می کرد:n27:

mamadmir
07-05-2014, 10:49
داش حتما قبل از کانکت شدن،پروتکل رو tcp کن.منم اولش حین کانکنت شدن پروتکلو عوض کردم،جواب نداد.یه بار دیگه امتاحان کن.من یه بازی رو بدون دی سی زدم،ولی یکم لگ اذیت می کرد:n27:

دمت گرم . اوکی شد ولی پینگ 300 تا 600 هست .

اگه راه حل بهتر یا همین سروری پیدا کردین پینگش پایین تر بود بگین . ممنون

bahman_0121
07-05-2014, 11:02
دوستان گرامی
من دارم بدون هیلتر شکن بازی میکنم و اصلا هم دیسی نمیشم
تست کنید فکر کنم درست شد
البته رو حالت بریج وصل شید منضورم تنظیمات مودم هست

mamadmir
07-05-2014, 11:05
دوستان گرامی
تست کنید فکر کنم درست شد

نمی تونم بزارم حالت bridge و بدون اون هم دی سی می شم.

Behi09
07-05-2014, 11:15
دوستان گرامی
تست کنید فکر کنم درست شد

میشه این حالت بریج رو یکم توضیح بدی!!!تو کدوم قسمت مودم هس؟!

daniel'
07-05-2014, 11:28
تیکت فرستادم برای isp دوباره میگم اگه مشکل از سرویس اوناست (خارجی ها) پس چرا بقیه ی بازی های اینترنتی خراب شدن و این ربط داره به یارانه و انتخابات و... چون اگه ربط نداشت پس چرا وقتی این قضایا تموم میشن اینترنت به طرز اعجاب اوری درست میشه و...
اخرش گفتم آیا این وضع درست میشه یا نه اگه درست میشه کی و... لطفا اطلاع رسانی کنین.
بعد از چند دقیقه رفتم دیدم زده خاتمه یافته هیچی هم جواب نداده.صد رحمت به این خارجی ها حداقل کمک نمیکنن یه دلداری میدن.

R.I.P
07-05-2014, 11:49
توجه توجه :n18::n18:

میخوام یه اسکین 487 rp گیفت کنم:n20:

هر کی میخواد پس باید این پست رو لایک کنه
اگه بیشتر از 15 تا لایک خورد یه نفر( از اونایی که لایک کردن) انتخاب میشه و در پست بعدی اسمش گذاشته میشه و یه اسکین 487 تایی میگیره :n16:

Persian__Boy
07-05-2014, 11:53

اگه بیشتر از 15 تا لایک خورد یه نفر( از اونایی که لایک کردن) انتخاب میشه و در پست بعدی اسمش گذاشته میشه و یه اسکین 487 تایی میگیره :n16:
آقا من من من لطفا من اسکین دوس دارم:n02::n02:

GL & HF
07-05-2014, 12:02

شما اگه دستت چربه بمال رو کله خودت :n08:

lordrun
07-05-2014, 12:13

15 لایک و 487 تا؟:| لااقل لجندری میدادی :/

bahman_0121
07-05-2014, 12:18
دوستان عزیز درست شد بازی برین بازی کنید من 2 دست بازی کردم خدا رو شکر
راستی ی برنامه جدید گرفتم کلی چیزای باحال داره از جمله اینکه میتونی تمام اسکین ها رو استفاده کنید :n06:

R.I.P
07-05-2014, 12:19
10 تاشم قبول اصن ...
یه لایک کردن انقدر سخته !!؟ در مقابل 500 تا free RP ؟ :|

R.I.P
07-05-2014, 12:20
دوستان عزیز درست شد بازی برین بازی کنید من 2 دست بازی کردم خدا رو شکر
راستی ی برنامه جدید گرفتم کلی چیزای باحال داره از جمله اینکه میتونی تمام اسکین ها رو استفاده کنید :n06:

mkjoko ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :D

lordrun
07-05-2014, 12:20
بقیه دوستان هم تست کنن لطفا چون من دیگه حال یه دست بازی کردن با کاستوم رو ندارم.دیشبیه دست کاستوم زدم فک کردم درست شده رفتم رنک مین 3 دی سی شدم:n14:

mnime
07-05-2014, 12:30
دیشب ساعت 12 نمیدونم چی شد یهو این برنامه کار نمی کرد! فکر کردم مخابرات رد منو زده :n02: امروز دوباره درست شد.
حالا قراره کسایی که دارن روش کار می کنن بهم خبر بدن که آیا میتونن این برنامه رو با pingzapper یکی کنن که پینگ هم بیاد پایین یا نه. من دارم همه تلاشمو می کنم مجانی در بیاد، چون League of Legends جزو بازی های مجانی Pingzapper نیست. حداقل اینکه اگه مجانی نیست هر 1 ساعت 1 بار DC بده، اگر کسی خواست بخره که خب هیچی. خبرشو همینجا میگم بهتون.

یه بار دیگه تنظیمات رو میگم دوستان تست کنن و لطفا تنظیمات رو حتما دقیق انجام بدید در عیر اینصورت بازم DC میده، حداقل واسه First win of the Day خوبه تا وقتی برنامه اصلی رو بسازن.

صفحه اصلی برنامه که اومد یه دکمه بالاش هست شبیه چرخ دنده که Preferences رو میاره، تو قسمت Protocol نگاه کنید، از UDP (Default به TCP تغییرش بدید، یعنی گزینه TCP باید روشن باشه. یک بار اینترنت رو DC کنید دوباره Connect کنید تا تنظیمات برنامه انجام بشه. توی برنامه سرور رو هم حتما United Kingdom و London انتخاب کنید، دکمه Connect رو بزنید و صبر کنید که بنویسه Connected، بعد خود League of Legends رو به طور معمولی باز کنید. یه بازی Custom بسازید و چند تا Bot اضافه کنید که صرفا تست کنید (که DC شدن باعث بن شدنتون نشه) ببینید DC داره یا نه. نتیجه رو به من اعلام کنید، اگر DC شدید بعد از چند دقیقه بوده و پینگ داخل بازی هم بگید ممنون میشم.

egorlord
07-05-2014, 12:56
بقیه دوستان هم تست کنن لطفا چون من دیگه حال یه دست بازی کردن با کاستوم رو ندارم.دیشبیه دست کاستوم زدم فک کردم درست شده رفتم رنک مین 3 دی سی شدم:n14:
پارس آنلاین- مرکز مخ.حکمت شعار-همین الان مین 5 دی سی شد ولی انگار کم کم درست میکنن isp به isp یا منطقه (خدا کنه:n27:)

mamadmir
07-05-2014, 12:59
تیکت فرستادم برای isp دوباره میگم اگه مشکل از سرویس اوناست (خارجی ها) پس چرا بقیه ی بازی های اینترنتی خراب شدن و این ربط داره به یارانه و انتخابات و... چون اگه ربط نداشت پس چرا وقتی این قضایا تموم میشن اینترنت به طرز اعجاب اوری درست میشه و...
اخرش گفتم آیا این وضع درست میشه یا نه اگه درست میشه کی و... لطفا اطلاع رسانی کنین.
بعد از چند دقیقه رفتم دیدم زده خاتمه یافته هیچی هم جواب نداده.صد رحمت به این خارجی ها حداقل کمک نمیکنن یه دلداری میدن.

یکی از بچه ها صحبت کرده با مسولین parsonline مکالمشو هم ضبط کرده . که گفته شده زیرساخت دست گذاشته روی udp و معلوم نیست کی درست شه .

GL & HF
07-05-2014, 14:16
الان تست میکنم میگم درست شده یا نه

bahman_0121
07-05-2014, 14:41
والله برا من که درست شد
ای پی رو هم چک کردم مثل همیشه هست
نمیدونم شاید دارن درست میکنن کمکم
ولی بازم خدا میدونه ایراد از کجاست

Behi09
07-05-2014, 14:46
والله برا من که درست شد
ای پی رو هم چک کردم مثل همیشه هست
نمیدونم شاید دارن درست میکنن کمکم
ولی بازم خدا میدونه ایراد از کجاست

هنوز دی سی میشه
راستی لطف میکنی نحوه بریج کردنو آکوزش بدی:n01:

GL & HF
07-05-2014, 15:10
من نمیدونم چرا بن نمیشم:n10: 10تا leave هم داشتم اما باز بن نشدم شاید خوده ریوت میدونه ایران تر زده کاری با پلیراش نداره:n08:

R.I.P
07-05-2014, 15:29
خب مثه اینکه دیگه کسی اسکین مجانی نمیخواد !

قرعه کشی رو شروع کنم ؟
دیگه کسی نمیخواد ؟:n03:
like کنید بعد از قرعه کشی unlike کنید اصن :|
آخه میخوام تعداد زیاد بشه ...
تا فردا ساعت 12 ظهر هم صبر میکنم ...
((دفعه ی بعد 975 تایی میشه ها حالا لایک نکنین :n22:))

mamadmir
07-05-2014, 15:40

قرعه کشی رو شروع کنم ؟

ما لایک کردیم ولی فکر کنم سرکاری باشه واسه گیفت کردن اولا باید لول 20 باشی بعد هم دو هفته باید از زمان دوستی بگزره تا بتونی گیفت کنی

daniel'
07-05-2014, 16:53

قرعه کشی رو شروع کنم ؟
دلم سوخت:n12::n16:بیا ازت تشکر کردم.:n12:

msgcpp
07-05-2014, 17:21
خبری نیست، مخابرات که هنوز داغونه،
5 دقیقه از شروع بازی که بگذره هر 5 ثانیه یبار قطع میشه، بعد از تغییر آیپی هم نهایتاً 30 ثانیه میشه بازی کرد، بعد دوباره هر 5 ثانیه قطع میشه :n24:
ولی امروز تایم اوتم از 40 درصد اومده روی 10 درصد، فکر کنم دارن یه کارایی میکنن.

lordrun
07-05-2014, 18:12
برنامه ای که اون دوستمون دادن سرور کالیفرنیا دی سی نمیشه ولی پینگ تو سرور ان ای روی 900 ه پینگو درست کنید عالی میشه دمتون گرم

lordrun
07-05-2014, 18:20
برنامه ای که اون دوستمون دادن سرور کالیفرنیا دی سی نمیشه ولی پینگ تو سرور ان ای روی 900 ه پینگو درست کنید عالی میشه دمتون گرم

Behi09
07-05-2014, 18:37

سرور لندن که بهتره.دوروبره 500 ا. آره اگه پینگ کمتر بشه عالی میشه

lordrun
07-05-2014, 19:32
سرور لندن که بهتره.دوروبره 500 ا. آره اگه پینگ کمتر بشه عالی میشه
لندن واسه من مین 10 دی سی شد ولی کالیفرنیا اوکی شد

shervin legend
07-05-2014, 19:45
آقا این tower vpn که پولیه.
شما چجوری گرفتید؟

mnime
07-05-2014, 20:28
آقا این tower vpn که پولیه.
شما چجوری گرفتید؟
من فعلا ازشون یه اکانت Trial گرفتم برای تست. اگه خواستی تست کنی حتما تنظیماتی که گفتم رو انجام بده، 2 صفحه قبل بری هست.

Accursed Prince
07-05-2014, 20:41
درسته کار میکنه .. ولی فک کنم باید برای بازی لول پول بدیم دیگه ..

البته دوستان من تو خوابگاه بدون هیچ دردسری بازی میکردم و امروز اومدم خونه مشکل و میبینم و این tower مشکل رو حل میکنه ولی پینگ خیلی بالاس ..

یه سوال دارم ..

کسی اینجا هست که بدونه چجوری میشه روی wireless ها و همین سیمی ها یه connection دیگه بتونه بسازه ؟

مثل قدیما که کارت میگرفتیم با یوزر و پس اون وصل میشدیم به نت .. چون تو دانشگاه برای ما یه اکانت برای یه هفته میدن که یه حجم مشخصی داره .. باید اول به وای فای وصل شی و بعد یه connection که اسمش brodband pppoe هست ایجاد میکنیم و با شماره دانشجویی و رمزی که داریم به عنوان یوزر و پس به اون وصل میشیم و از اونجا به بعد به نت وصلیم .. من خودم اومده بودم خوبه اینو تست کنم که دیدم بله و فقط اونجا میشه بازی کرد .. کسی میدونه که چجوری میشه اینکار رو برای کابل lan که تو خونه هست انجام داد ؟ که یه connection دیگه باز کنی و تا باز نکنی نره تو اینترنت ..

کسی سر درمیاره ؟ .. چون اگه در بیارید با پینگ عالی خودمون میتونیم راحت بازی کنیم .. من تو خوابگاه با پینگ 150 و بدون قطعی بازی میکنم و مدت 1 ساعت هم بازی کردم و مشکلی نداشته ..

mahad killer
07-05-2014, 21:37
سرور آّلمان و فرانسه پینگشون خوبه (200 تا 300) ولی time out زیاد داره

هــــنـــــگ مـرزی
07-05-2014, 21:43
اینجا تاپیک League of Legends اِه یا VPN?

msgcpp
07-05-2014, 21:59

همون دومی که نوشتی ... :n15:

چون دیگه لیگ آف لجندی نمونده که در تاپیک دربارش بحث بشه، به فنا رفت. :n14:

هــــنـــــگ مـرزی
07-05-2014, 22:04
همون دومی که نوشتی ... :n15:

چون دیگه لیگ آف لجندی نمونده که در تاپیک دربارش بحث بشه، به فنا رفت. :n14:
من نمی دونم شما چرا از اسمه VPN فرار می کنین نکنه گفتنشم ممنوعه ؟؟؟؟؟؟؟؟
درسته نیست و خدا باعث بانیشم لعنت بکنه ولی جای VPN هم نیست یا هست؟ آقا اصلا به من چه بگین :دی

R.I.P
07-05-2014, 22:07
خب ایندو همدیگه رو کامل میکنن تو تا vpn نداشته باشی نمیتونی لول بازی کنی:n06:
------------------------------------------------------------
یه اسم انتخاب کردم واسه فروم league of vpns :11:

مخففش میشه lov :wub:
چه رمانتیک :39:

bahman_0121
07-05-2014, 23:34
دوستان عزیز با سرور فرانسه وصل بشید پینگ اصلا بالا نمیره و بدون لگ میتونید بازی کنید

Witcher6610
08-05-2014, 00:10

Life Watcher
08-05-2014, 06:26
من ک هیچ مشکلی ندارم :/ پینگم هم 99 مخابراط بدون vpn :D

egorlord
08-05-2014, 06:58
ماله من که دیگه لانچرم بالا نمیاد ارور http میده دارن اونم میبندن؟! کسه دیگه این مشکلو داره؟ از دیروز اینجوری شده دیگه لانچرشم نمیشه دید :n15:(فایروال همه چی off هست خود به خود اینجوری شده )

bahman_0121
08-05-2014, 07:39
ماله من که دیگه لانچرم بالا نمیاد ارور http میده دارن اونم میبندن؟! کسه دیگه این مشکلو داره؟ از دیروز اینجوری شده دیگه لانچرشم نمیشه دید :n15:(فایروال همه چی off هست خود به خود اینجوری شده )

خوب ی بار با این تاور ویپی ان وصل شو لوگین کن بعد شاید درست بشه
فایروال فقط از طرف شما نیست میتونه از طرف isp یا حتی سرور بازی باشه
مثلا با ایپی شما مشکل پیدا کرده

bahman_0121
08-05-2014, 07:41
ی آپدیت 150 مگی اومده حالشو ببرین :(

ببخشید اگه تکراریه

mamadmir
08-05-2014, 07:54
patch واسه دانلود هنوز نیومده !!

چون لانچر من نمیره دانلود . فقط patch note رو خوندم . skin rengar رو عشقه

bahman_0121
08-05-2014, 08:02
patch واسه دانلود هنوز نیومده !!

چون لانچر من نمیره دانلود . فقط patch note رو خوندم . skin rengar رو عشقه

نمیدونم والله برای من 150 مگ پچ جدید داره دانلود میشه و فقط 20 مگش مونده سرور اروپا هستم

egorlord
08-05-2014, 08:14
یره منم نیومده هنوز بره دانلود عجیبه . مشکلم خود به خود اکی شد:n13:
ماها که دی سی میشم فکر کنم آپدیتو نمیزاره دانلود کنیم اصن :n08: حالا 1 ساعت دیگه میزنم ببینیم چی میشه
allstar امروز شروع میشه :n02: team fire باید ببره

bahman_0121
08-05-2014, 08:22
وای 140 مگ دیگه هم هست :(
ی روز امدیم بازی کنیم اونم اینجوری شد

egorlord
08-05-2014, 08:30
وای 140 مگ دیگه هم هست :(
ی روز امدیم بازی کنیم اونم اینجوری شد

شاید eu east آپدیتش اکیه واستا میتستم west که خرابه
----
eu east میشه آپ کرد

bahman_0121
08-05-2014, 09:05
این نت هم هر روز ی ایرادی داره برا من هر 10 مین قطع میشه
الان استوپ خورده از ادامش میاد یا باید لانچر رو ببندم

bahman_0121
08-05-2014, 09:14
این نت هم هر روز ی ایرادی داره برا من هر 10 مین قطع میشه
الان استوپ خورده از ادامش میاد یا باید لانچر رو ببندم

خوب خودم فهمیدم اگه دیسی شد و دانلود ایستاد باید مودم رو از پشت خاموش کنید و بعد روشن کنید درست میشه و دانلود ادامه پیدا میکنه

shervin legend
08-05-2014, 09:26
بچه ها از tower vpn چجوری اکانت تست گرفتید شما؟
این که همش پولیه و من هر وقت میزنم که وصل بشه میگه your account is not active.

mamadmir
08-05-2014, 09:39
بچه ها از tower vpn چجوری اکانت تست گرفتید شما؟
این که همش پولیه و من هر وقت میزنم که وصل بشه میگه your account is not active.

پیج های قبلی نوشتن . یه یوزر پسورد هست . اونو بزن . مثل اینکه اینو واسه تست گرفتن. اینجوری که بچه ها گفتن . فعلا هم کار می کنه این یوزر پسوردی که گذاشته.

mehdi680
08-05-2014, 10:07
step 2 120 mg e!

R.I.P
08-05-2014, 10:40
خب قرعه کشی تموم شد و سه پلیر خوش شانس انتخاب شدند :n23:

خب معلومه که الان دارین به این فکر میکنین که چرا سه تا !
سه نفری که انتخاب شدند witcher6610 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و daniel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و navakhodro ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این سه نفر برای اینکه حس رقابت بینشون باشه و RP عادلانه به یه نفر داده بشه باید مرحله دوم رو انجام بدن :n18:
مرحله دوم باید حد اکثر تا 1 روز بهترین پست رو راجع به Void بذارن هر پستی که بیشترین لایک رو داشت برنده میشه (حتی یک لایک ) :n06:
GL
------------------------------------------------------------------------------------------------
توجه هر کدوم از این سه نفر به هر دلیلی حاضر به ادامه نبودند مرحله ی دوم بین همه ی اون 8 نفری که اسمشون اون بالاست انجام میشه :n16:
پس عجله کنینو یه چیز خوب راجع به VOID بذارین از این سه نفر جلو بزنین :n19:

Witcher6610
08-05-2014, 11:06
جدا این عکس ترول بهت می خوره :دی
داری بدجور ما رو ترول می کنی :n02: ( خیلی وقت بود این رو می خواستم :دی !)
به هر حال Challenge Accepted !

Witcher6610
08-05-2014, 11:27

R.I.P
08-05-2014, 11:35

:n19::n19:
وای آخریه عالی بود :n08::n12:
-------------------------------------------------------
یه سوال احمقانه:n02: اینا رو با چی میکشن ؟
کسی میدونه :n13:

Crawling In MySkin
08-05-2014, 11:46
نه انصافا آخریه خیلی توپ بود دومی هم قشنگ بود زک رو باد کرد:دی

خوب خودم فهمیدم اگه دیسی شد و دانلود ایستاد باید مودم رو از پشت خاموش کنید و بعد روشن کنید درست میشه و دانلود ادامه پیدا میکنه
آقا مودم رو چجوری از جلو خاموش میکنن به ما هم بگید:22:

bahman_0121
08-05-2014, 11:49
نه انصافا آخریه خیلی توپ بود دومی هم قشنگ بود زک رو باد کرد:دی

آقا مودم رو چجوری از جلو خاموش میکنن به ما هم بگید:22:

خوب فکر کنم داری شوخی میکنی
اگه دیسی بشی و دوباره وصل بشه دانلود ادامه پیدا نمیکنه
و حتما باید دستی خاموش روشن کنی :n24:
بعضیها همین راه کارهای کوچیک رو نمیدونن و خیلی هم بدرد میخوره

Witcher6610
08-05-2014, 12:02
:n19::n19:
وای آخریه عالی بود :n08::n12:
-------------------------------------------------------
یه سوال احمقانه:n02: اینا رو با چی میکشن ؟
کسی میدونه :n13:
با دست که نمی کشن ! الان همه کامپیوتری شده ، اگر دستی باشه پخش شدن رنگ ها معلومه ...
قبلا قلم نوری مد بود که همه با اون می کشیدن ( بجای موس استفاده می شد ، یکم فرق داره البته)
الان ملت با IPAD هاشون هم نقاشی می کنن :n02:
یه چیزی که من خیلی ازش خوشم میاد اینه :
یه وقتی 3 4 میلیون بود ! الان رو نمی دونم :دی
-----
این هم واسه محکم کاری ، البته کلا قشنگ بود خواستم بزارم !

coolan82
08-05-2014, 13:08
Rip قرار بود skin بگيري چي شد ?????

qosmio
08-05-2014, 13:36
توی تاپیک دوتا گفتم اینجا هم میگم که بچه ها اگر کسی خواست کمکش کنم . یک نرم افزار هست که من با استفاده ازش تاحالا دیسی نشدم . کسی راهنمایی خواست فقط پ.خ کنه

R.I.P
08-05-2014, 13:54
توی تاپیک دوتا گفتم اینجا هم میگم که بچه ها اگر کسی خواست کمکش کنم . یک نرم افزار هست که من با استفاده ازش تاحالا دیسی نشدم . کسی راهنمایی خواست فقط پ.خ کنه

اگه پینگو بالا نمیبره اگه پولی نیست اگه سخت نیست اگه 100% جواب میده اگه چند نفر استفاده کردن و درست بوده اگه سرکاری نیست :n02:
پس همینجا اسمشو همه چیزشو بزار همه استفاده کنن :n22:

lordrun
08-05-2014, 14:01
خوب همینجا بگو اینکارا چیه

mamadmir
08-05-2014, 14:04
این update خیلی سرعتش پایینه کسی راه حلی داره واسش؟

4kb میده واسم .

amirmz12
08-05-2014, 14:32
همین جا بگو خو:|

هــــنـــــگ مـرزی
08-05-2014, 14:36
بابا سر کارید اینجا هم نمیگه چون کارش دور زدن فیلترینگ اگه ببین سایت رو فیلتر می کنن و سریع هم پست حذف میشه اگرم باشه پینگ اینا رو زیاد میبره بالا

amirmz12
08-05-2014, 14:43
بابا سر کارید اینجا هم نمیگه چون کارش دور زدن فیلترینگ اگه ببین سایت رو فیلتر می کنن و سریع هم پست حذف میشه اگرم باشه پینگ اینا رو زیاد میبره بالا

اگه پینگ وبالا ببره میشه کاریش کرد.

هــــنـــــگ مـرزی
08-05-2014, 15:41
اگه پینگ وبالا ببره میشه کاریش کرد.
میشه بگی چطوری؟ هیچ راهی نیست پینگ بیاد پایین ولی بالا بردنش راحته :دی مگر اینکه پولی باشه شاید بیاد پایین اونطوری

Behi09
08-05-2014, 15:42
دوستان به نظر میرسه،فعلا مشکل حل شده.یه تستی بکنین به ما هم خبر بدین!!!(از شانس ما،سروره na آفلاینه :n01: )

Witcher6610
08-05-2014, 15:45
دیروز Best Of 5 رو WIN/Lose/WIN/Lose/Lose باختم !
این دفعه دیگه باید برد !
شوخی هم ندارم :n02:

GL & HF
08-05-2014, 15:52
اصلا تو ماله من LoL بالا نمیاد WTFFFFF

geshani
08-05-2014, 16:16
واقعا این مملکت بی صاحبه

s-arash
08-05-2014, 16:32
Allstar is on

Thursday, May 8: All-Star Challenge – U.R.F. Mode

6:00AM PDT/15:00 CEST – Team Fire vs. Team Ice

All-Star Invitational – Group Stage Day 1

7:00AM PDT/16:00 CEST – OMG vs. Fnatic
8:00AM PDT/17:00 CEST – Azubu Taipei Assassins vs. SK Telecom T1 K
9:00AM PDT/18:00 CEST – Fnatic vs. Cloud 9
10:00AM PDT/19:00 CEST – OMG vs. Azubu Taipei Assassins
11:00AM PDT/20:00 CEST – SK Telecom T1 K vs. Cloud 9

R.I.P
08-05-2014, 16:38
این دفعه دیگه باید برد !

EEEEE
تو چرا دی سی نمیشی ؟ تو تنها ایرانی هستی که دی سی نمیشه !!

Witcher6610
08-05-2014, 16:46
EEEEE
تو چرا دی سی نمیشی ؟ تو تنها ایرانی هستی که دی سی نمیشه !!
من کلا کارم درسته !
از ایرانی ها جدام !
اجنبی شدم :n02:
از همون عید هم بازی می کردم ! خیلی هم خوب بود :n09:

mnime
08-05-2014, 16:49
من کلا کارم درسته !
از ایرانی ها جدام !
اجنبی شدم :n02:
از همون عید هم بازی می کردم ! خیلی هم خوب بود :n09:
تا حالا به شرکت زیر ساخت نه زنگ زدم نه ایمیل ولی در این یه مورد همین الان زنگ می زنم میگم آقا یه نفر اینجاست DC نمیشه لطفا رسیدگی کنید :n10::n09:
اگه امشب 30 تا کماندو نریختن تو خونت...

s-arash
08-05-2014, 16:50
گور بابای اینترنت و زیر ساخت

Allstar رو دریابید :

Bjreg vs Froggen URF Hype

Ali-ss
08-05-2014, 16:59
Team Ice!

من که می گم

s-arash
08-05-2014, 17:07
Bjerg the god

s-arash
08-05-2014, 17:10
به Bjerg ایمان بیارید :n04:

R.I.P
08-05-2014, 17:15
Congratulations witcher6610 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n12::32:
من همینجا witcher6610 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو برنده اعلام میکنم :n19:
از 10 نفری که قرار بود پست های متنوعی از void بذارن و گذاشتن تشکر میکنم :n23: واقعا عاشقه این رقابت و این همه ذوقتون شدم :n21::n15:
ولی بالاخره مسابقه یک برنده داره و بر خلاف میلم witcher6610 برنده شد:n27: (:n02:)
witcher6610 برو اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بگو کدوم اسکین رو میخوای :n01:

s-arash
08-05-2014, 17:18
gg Bjerg , MVP

در اینجا باید گفت :
TSM Wonned

این بازی رو در واقغ Bjerg برد ، Shy هم کلا تا دقیقه 12 افتضاح بود بعدش خوب شد

amirmz12
08-05-2014, 17:19
تا حالا به شرکت زیر ساخت نه زنگ زدم نه ایمیل ولی در این یه مورد همین الان زنگ می زنم میگم آقا یه نفر اینجاست DC نمیشه لطفا رسیدگی کنید :n10::n09:
اگه امشب 30 تا کماندو نریختن تو خونت...
فک کنم مخابرات بعضیجاها مشکل نداره.

Witcher6610
08-05-2014, 18:34
فک کنم مخابرات بعضیجاها مشکل نداره.
یه ذره توضیح میدم فقط پی اشو نگیرید :n02:
اینترنت کاملا شخصی نیست ، بیشتر نظامیه و به اسم یه فرد نظامی ثبت شده !
...

lordrun
08-05-2014, 18:42
Bjerg the god
عزیزم اون faker the god ه :|

mey123
08-05-2014, 18:51
Allstar is on

Thursday, May 8: All-Star Challenge – U.R.F. Mode

6:00AM PDT/15:00 CEST – Team Fire vs. Team Ice

All-Star Invitational – Group Stage Day 1

7:00AM PDT/16:00 CEST – OMG vs. Fnatic
8:00AM PDT/17:00 CEST – Azubu Taipei Assassins vs. SK Telecom T1 K
9:00AM PDT/18:00 CEST – Fnatic vs. Cloud 9
10:00AM PDT/19:00 CEST – OMG vs. Azubu Taipei Assassins
11:00AM PDT/20:00 CEST – SK Telecom T1 K vs. Cloud 9

تشکر از اطلاع رسانیتون ولی خدایی این همه حجم ترافیکو از کجا میارید؟منم خیلی دلم میخواد مسابقاتو ببینم ولی ....:n03:

----------------------------------------------------
این بار هم بعد از کلی آزمایشات و اکتشافات جدید به نتیجه زیر رسیدم که 100% برا من جواب داده با پینگ 150 و بدون دی سی بازی کردم:
من اول یه vps ایرانی خوب تهیه کردم(برا من سیستم کاهش پینگ سیستک بود) و بعد یه اکانت ک-ریو خوب گرفتم
فقط کافیه اول به اکانت سیستک وصل شید و بعد با اسفاده از کریو بازی کنید.
جان زنو بچتون برام حرف در نیارید من اصلا تبلیغ سیستکو نمیکنم فقط چون صرفا با سیستک امتحان کردم نوشتم. ممکنه با سرورای کاهش پینگ دیگه هم بشه اینکارو کرد.
چند دسته که دارم بازی میکنم برا من ok شده:n10:

msgcpp
08-05-2014, 19:22
این دفعه دیگه باید برد !

کاشکی منم میتونستم رنکد بازی کنم،
فقط یبار اومدم سیلور 2 ولی از اون به بعد با پینگ 400 و دی سی شدن دیگه جرات نکردم برم رنکد،
دیروز بخاطر دی سی شدن 0/32/0 به AI باختیم !!! :n27:

هــــنـــــگ مـرزی
08-05-2014, 19:29
جان زنو بچتون برام حرف در نیارید من اصلا تبلیغ سیستکو نمیکنم فقط چون صرفا با سیستک امتحان کردم نوشتم. ممکنه با سرورای کاهش پینگ دیگه هم بشه اینکارو کرد.
ای بابا چه خبرته ما اونقدرم دیگه پیر نشدیم که بریم زن و بچه داشته باشیم :دی

این دفعه دیگه باید برد !
شوخی هم ندارم :دی
تو که اینو گذاشتی حد اقل نتیجه شو هم بگو ببینم ریدی یا بردی :دی :دی

Witcher6610
08-05-2014, 19:41
ای بابا چه خبرته ما اونقدرم دیگه پیر نشدیم که بریم زن و بچه داشته باشیم :دی

تو که اینو گذاشتی حد اقل نتیجه شو هم بگو ببینم ریدی یا بردی :دی :دی
چون دفعه قبلی به خاطر دانلود خانواده باختم این دفعه ریسک نمی کنم !
وعده ما امشب ، نصفه شب ! دو تا Lose تو رنک :دی
--------
با تشکر از R.I.P ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه اسکین صاحب شدم :دی
تا باشه از این آدم های خوب :دی !

mehdi680
08-05-2014, 19:58
منم اسکین میخوام :n14::n02:

Witcher6610
08-05-2014, 20:31
درکت می کنم ! :n11:
ولی نه ، بسوز :n09:

هــــنـــــگ مـرزی
08-05-2014, 20:33
اسکین واسه بچه هاست بزار اونا اسکین بگیرن ما که بچه نیستیم هستیم؟:n10::n10::n10:

mehdi680
08-05-2014, 20:48
تشکر از اطلاع رسانیتون ولی خدایی این همه حجم ترافیکو از کجا میارید؟منم خیلی دلم میخواد مسابقاتو ببینم ولی ....:n03:

این بار هم بعد از کلی آزمایشات و اکتشافات جدید به نتیجه زیر رسیدم که 100% برا من جواب داده با پینگ 150 و بدون دی سی بازی کردم:
من اول یه vps ایرانی خوب تهیه کردم(برا من سیستم کاهش پینگ سیستک بود) و بعد یه اکانت ک-ریو خوب گرفتم

dash meysam raziam azat vas man ke doros shod :D

R.I.P
08-05-2014, 20:50
برو با اسکینت حال کن :n19::n08::n08:

Handhunter nidalee
قابش کن یادگاری از من داشته باش:n02: :n12:
----------------------------------------------
دیگه کسی اسکین نمیخواد ؟ :n19:
به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید و اسکین خودتون رو انتخاب کنید در اسرع وقت ارسال میشه :n23:
:n11: اسکین لجندری و التیمیت هم میفرستم :n02::n09:

mehdi680
08-05-2014, 21:29
برو با اسکینت حال کن :n19::n08::n08:
قابش کن یادگاری از من داشته باش:n02: :n12:
----------------------------------------------
دیگه کسی اسکین نمیخواد ؟ :n19:
به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برید و اسکین خودتون رو انتخاب کنید در اسرع وقت ارسال میشه :n23:
:n11: اسکین لجندری و التیمیت هم میفرستم :n02::n09:

منم اسکین میخوام :n03:

lordrun
08-05-2014, 21:36
اقا یه ذره از فاز این دی سی دربیاید یه بحثی کنیم راجب پچ 4.7
به نظرتون با این وضعیت نرف کزیکس دیگه یوزلس شده؟مینم بود :n03:

Crawling In MySkin
08-05-2014, 21:46
اگه مینت بود با نرف و باف نه یوزلس میشه و نه یوزفول
و یه جمله دیگه که ربطی نداره ولی ادای این روشنفکرای لول رو در بیارم یکم :n09:
Counter is a word for bronzies

GL & HF
08-05-2014, 21:53
OMG چقدر بد tpa رو جر دادن:n02::n08:

Witcher6610
08-05-2014, 21:54
و ما Platinum شدیم !

mehdi680
08-05-2014, 22:13
بچه ها با کریو برید مشکلتون حل میشه . من با کریو رفتم تازه بدون سرویس کاهش پینگ خیلی هم خوب بازی کردم نه لگ نه دیسی

mehdi680
08-05-2014, 22:13
و ما Platinum شدیم !
مبارکه

:40:

R.I.P
08-05-2014, 22:21
و ما Platinum شدیم !
thresh : op plat 5 <3
thresh : gg hahahhahaha
thresh : noooobs
thresh : GG LOL
ezreal : gg E z
Oriana : pls report bot for feed
annie : report draven unskilled
draven : xaxaxaxa u r an idiot annie! noob supp
lulu : troll team pls report my team
draven : pls report shyvana noob gank
shyvana : lol trolololo
:n09:

lordrun
08-05-2014, 22:54
اگه مینت بود با نرف و باف نه یوزلس میشه و نه یوزفول
و یه جمله دیگه که ربطی نداره ولی ادای این روشنفکرای لول رو در بیارم یکم :n09:
Counter is a word for bronzies
باو چه حرفیه میزنی معلومه که میشه :|
مثلا همین گرگس مین میدم بود زدن ترکوندنش دیگه مید بدرد نمیخوره :|
یا رنگار شونصد بار نرف کردن اخرم ریورک کلا disable میکردن سنگین تر بود :|
بعد این لنترن رو هم زدن ترکوندن دیگه ff جانگلر ها خیلی ضعیف شدن.باید دقت کرد به این چیزا

Behi09
08-05-2014, 22:57
بچه ها با کریو برید مشکلتون حل میشه . من با کریو رفتم تازه بدون سرویس کاهش پینگ خیلی هم خوب بازی کردم نه لگ نه دیسی

این کریو رو از کجا میشه گیر آورد؟؟

bahman_0121
08-05-2014, 23:21
ریدن توی دهن هر چی مردم آزاد خوار مادرشونو ...
دهن آدمو دیگه دارن باز میکنن

Witcher6610
08-05-2014, 23:36
دلم واسه مندلیف می سوزه !
بیچاره اسم گذاری کرده ... !
حالا Diamond رو استثنا کانی می گیریم ردش می کنیم !
Challenger رو من کجام بزارم ؟!

lordrun
08-05-2014, 23:44
دلم واسه مندلیف می سوزه !
بیچاره اسم گذاری کرده ... !
حالا Diamond رو استثنا کانی می گیریم ردش می کنیم !
Challenger رو من کجام بزارم ؟!
ترجمه لطفا :|
یعنی یه کلمه از حرفاتو هم نفهمیدم :n04:

msgcpp
08-05-2014, 23:46
آقا درست شده یا نه؟
کسی جدیدا تست نکرده، مردم از بس leave خوردم و بن شدم، به AI هم باختیم :n14:

Witcher6610
09-05-2014, 00:26
ترجمه لطفا :|
یعنی یه کلمه از حرفاتو هم نفهمیدم :n04:
چپی یه نقره است ، وسطی طلا و راستی پلاتینیم ، عنصر های رنکیک !
کانی ها هم یه جور سنگ معدنی میشه گفت هستند ! آخه چه جوری بگم :n08:
ولی خوبتو جدول قرار نمی گیرند !

GL & HF
09-05-2014, 01:15
باو چه حرفیه میزنی معلومه که میشه :|
مثلا همین گرگس مین میدم بود زدن ترکوندنش دیگه مید بدرد نمیخوره :|
یا رنگار شونصد بار نرف کردن اخرم ریورک کلا disable میکردن سنگین تر بود :|
بعد این لنترن رو هم زدن ترکوندن دیگه ff جانگلر ها خیلی ضعیف شدن.باید دقت کرد به این چیزا

رنگار مگه چشه ؟ فک نکنم تو کل ایران کسی تجربش تو زمینه رنگار بیشتر از من باشه البته تعریف از خود نیست اما رنگار جدید از قبلیه خیلی بهتر هم واسه تیم فایت خوبه هم واسه جنگل که دیگه OP هست (رنگار قدیم بیشتر واسه low elo خو ب بود اما رنگار جدید اگه توجه کنی به طور چشمگیری % پیکش تو رنکهای دایموند زیاد شده چون تو تیم فایت خیلی بهتر از قبله ) پس نتیجه میگیریم خیلی بهتر از قبل شده و نکته کاملا مثبت اینه که دیگه دست هر نوبی نمیتونی ببینیش شده کاملا تخصصی:n09::n10:

lordrun
09-05-2014, 08:26
رنگار مگه چشه ؟ فک نکنم تو کل ایران کسی تجربش تو زمینه رنگار بیشتر از من باشه البته تعریف از خود نیست اما رنگار جدید از قبلیه خیلی بهتر هم واسه تیم فایت خوبه هم واسه جنگل که دیگه OP هست (رنگار قدیم بیشتر واسه low elo خو ب بود اما رنگار جدید اگه توجه کنی به طور چشمگیری % پیکش تو رنکهای دایموند زیاد شده چون تو تیم فایت خیلی بهتر از قبله ) پس نتیجه میگیریم خیلی بهتر از قبل شده و نکته کاملا مثبت اینه که دیگه دست هر نوبی نمیتونی ببینیش شده کاملا تخصصی:n09::n10:
مشکل همینه که نیاز به تیم داری و برای soloQ اصلا خوب نیست جانگلش با اون ff خوب بود بعد از ریورک یه دست بازی کردم خیلی قوی بود خصوصا لیت گیم اما این ff رو هم زدن ترکوندن فقط تاپش بدرد میخوره بعدشم قبلا Q هاش رو تاور میخورد اسپلیت پوشش عالی بود 2تا q میکردی تاور رو میزدی غیب میشدی درمیرفتی الان نمیشه بعد اونe ش چیه اخه :| اسلوئه اسکیل شات چه صیغه ایه به نظرم واقعا نیاز داره اون e رو باف کنن که بدون empower هم رووت کنه از طرفی اون اولتشم خیلی مسخره شده ینی چی اخه اولت میکنی طرف بیاد تو دایره میفهمه -_-

s-arash
09-05-2014, 08:31
عزیزم اون faker the god ه :|

"The NA Faker" introduced himself to the world,

#believe

من موندم C9 احمق با این روابط خوبی که با TSM داره Bjerg رو گداشته کنار رفته یه mid laner اه معمولی رو آورده جای Hai
یعنی واقعا عقل تو کله این Jack نیست ، Bjerg خودش داره میاد Allstar در مهارت هاشم که شکی نیست بعد ورداشتی با CLG صحبت کردی که Link رو ورداری بیاری Allstar!!!!

lordrun
09-05-2014, 08:36

#believe

من موندم C9 احمق با این روابط خوبی که با TSM داره Bjerg رو گداشته کنار رفته یه mid laner اه معمولی رو آورده جای Hai
یعنی واقعا عقل تو کله این Jack نیست ، Bjerg خودش داره میاد Allstar در مهارت هاشم که شکی نیست بعد ورداشتی با CLG صحبت کردی که Link رو ورداری بیاری Allstar!!!!
دقیقا منم همین فکرو کردم اما بعد فهمید چون بیرگسن تو team fire هستش احتمالا نمیتونستن بیارن اگه دقت کنی از فنتیک هم هیچ بازیکنی توی آیس و فایر نیست درحالی ک رکلس بیشترین رای رو اورده بود
دراون که بیرگسن بخشی از dna فیکر رو داره شکی نیست ولی هنو به درجه گاد بودن نرسیده :n02:

s-arash
09-05-2014, 09:41
دقیقا منم همین فکرو کردم اما بعد فهمید چون بیرگسن تو team fire هستش احتمالا نمیتونستن بیارن اگه دقت کنی از فنتیک هم هیچ بازیکنی توی آیس و فایر نیست درحالی ک رکلس بیشترین رای رو اورده بود
دراون که بیرگسن بخشی از dna فیکر رو داره شکی نیست ولی هنو به درجه گاد بودن نرسیده :n02:

احتمالش هست به خاطر بودن توی Team Fireباشه
به Bjerg ایمان بیارید یکی از بهترین Mid Laner های حال حاضر دنیاست

Alex Ich EU Super Team Confirmed , NIP Reformed
بعد از موفقیتشون با اسم Rest In Pepperonis رسما اعلام شد به NiP پیوستن و دوباره Reform اش کردن
جالب اینه که این تیم برای LCS نتونست Qualify بشه ، یعنی Alex Ich با اون عظمت می خواد بره CS بازی کنه!!!!

R.I.P
09-05-2014, 10:11

واسه منم کار کرد :n19:الان دو دسته که دی سی نشده با پینگ 150 :n12: اما نه با کریو! کریو پینگم رو 4 رقمی میکرد
من از یه چیز دیگه استفاده کردم :n23: :n06:

mnime
09-05-2014, 10:21
همینجوری خرکی که نیست هر کی رو دوست دارن وردارن بیارن تو تیم! :n02: تعویض تیم کلی قانون داره مهم ترینش هم اینه که 3 هفته باید مونده باشه تا مسابقات که اون فرد تعویضی بتونه بازی کنه. اگه Bjergsen میومد مطمئن باش که همه تیم ها اعتراض میکردن! منتخب آمریکا که نمی خواستن بسازن. :n04: این تعویض هم فقط به خاطر این قبول کردن (اولین بار در تاریخ مسابقات) که فکر کردن هیجان مسابقات از بین نره با نبودن Hai، برای برگشتن LiNk به CLG هم 3 هفته تا مسابقات تابستون مونده بنابراین میتونه قانونی دوباره واسه CLG بازی کنه.
فکر کن فردا رئال مادرید هم بگه حالا که Xabi Alonso رو تو فینال نداریم Xavi و Iniesta رو بدید بهمون که هیجان فینال کم نشه!

s-arash
09-05-2014, 10:53
همینجوری خرکی که نیست هر کی رو دوست دارن وردارن بیارن تو تیم! :n02: تعویض تیم کلی قانون داره مهم ترینش هم اینه که 3 هفته باید مونده باشه تا مسابقات که اون فرد تعویضی بتونه بازی کنه. اگه Bjergsen میومد مطمئن باش که همه تیم ها اعتراض میکردن! منتخب آمریکا که نمی خواستن بسازن. :n04: این تعویض هم فقط به خاطر این قبول کردن (اولین بار در تاریخ مسابقات) که فکر کردن هیجان مسابقات از بین نره با نبودن Hai، برای برگشتن LiNk به CLG هم 3 هفته تا مسابقات تابستون مونده بنابراین میتونه قانونی دوباره واسه CLG بازی کنه.
فکر کن فردا رئال مادرید هم بگه حالا که Xabi Alonso رو تو فینال نداریم Xavi و Iniesta رو بدید بهمون که هیجان فینال کم نشه!

دقیقا هیچ کسی اعتراض نمی کرد در واقع حق اعتراض نداشت
این قانون های نا نوشته رو از کجا در میارید، Hai مشکل ریوی پیدا کرد Link اومد Allstar ، به همین مناسبت توی سایت CLG هم یک پست طویل نوشتن که CLG با C9 برای Allstar همکاری می کنه

دلیل بودن Bjerg توی Team Fire منطقی تر به نظر می رسه :)

mehdi680
09-05-2014, 10:59
واسه منم کار کرد :n19:الان دو دسته که دی سی نشده با پینگ 150 :n12: اما نه با کریو! کریو پینگم رو 4 رقمی میکرد
من از یه چیز دیگه استفاده کردم :n23: :n06:
از چی استفاده کردی کلک ؟ :n02:

GL & HF
09-05-2014, 11:21
مشکل همینه که نیاز به تیم داری و برای soloQ اصلا خوب نیست جانگلش با اون ff خوب بود بعد از ریورک یه دست بازی کردم خیلی قوی بود خصوصا لیت گیم اما این ff رو هم زدن ترکوندن فقط تاپش بدرد میخوره بعدشم قبلا Q هاش رو تاور میخورد اسپلیت پوشش عالی بود 2تا q میکردی تاور رو میزدی غیب میشدی درمیرفتی الان نمیشه بعد اونe ش چیه اخه :| اسلوئه اسکیل شات چه صیغه ایه به نظرم واقعا نیاز داره اون e رو باف کنن که بدون empower هم رووت کنه از طرفی اون اولتشم خیلی مسخره شده ینی چی اخه اولت میکنی طرف بیاد تو دایره میفهمه -_-
خب ببین با تغیز اولتش هیرو رو واقعی تر کردن دیگه مثل قبل فیلم هندی نیست 2 تا savagery بزنه تاور بپکه و خوبی bola strike هم اینه که اصلا نباید بگیریش منظورم قوی کردنشه تو رنم 1ش و حالت ferocity راحت 300تا دمیج میزنه و خب این خیلی بهش کمک میکنه گنکایه موفقی داشته باشه راجبsavagery هم باید گفت تنها تغیری که توش دادن فقط اتک اسپیدش رو انداختن رو حالت ferocity پس نمیشه گفت یوزلز شده هنوزم مثل قبل میتونه با 2تا savagery دشمنو ناکار کنه اما جوری درست کردن که بازیکن رو به چالش بکشن چون دمیج bola strikesh خیلی خیلی خوب شده و اگه طرفو root کنی راحت 80% میزنیش:n09: اولتش که عالی شده واقعا واسه تیم فایت مشته :n12:

mnime
09-05-2014, 11:47
دقیقا هیچ کسی اعتراض نمی کرد در واقع حق اعتراض نداشت
این قانون های نا نوشته رو از کجا در میارید، Hai مشکل ریوی پیدا کرد Link اومد Allstar ، به همین مناسبت توی سایت CLG هم یک پست طویل نوشتن که CLG با C9 برای Allstar همکاری می کنه

دلیل بودن Bjerg توی Team Fire منطقی تر به نظر می رسه :)
قانون نا نوشته نیست، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

our LCS rules state that teams must wait 3 weeks before they are able to make a player tradeback. Because of the timing of the NA LCS summer split, Cloud 9 and CLG are able to make this trade and still tradeback before the start of the LCS.
یه جا دیگه هم گفتن ما نمیخوایم واسه مسابقات Super Team تشکیل بشه! که دقیقا به نظر من با اومدن Bjergsen سوپر تیم تشکیل میشد.

Normally we wouldn’t approve a player transaction of this nature, as we don’t want to see so-called ‘super teams’ forming before major events.

msgcpp
09-05-2014, 12:09
کریو هم جواب نداد، بعد از champ select وارد بازی نمیشه،
تو خود بازی هم اگه استفاده کنید کاملا DC میشید،
آقا کسی پولشو برای کریو دور نریزه، اصلا جواب نمیده.

mehdi680
09-05-2014, 12:19
کریو هم جواب نداد، بعد از champ select وارد بازی نمیشه،
تو خود بازی هم اگه استفاده کنید کاملا DC میشید،
آقا کسی پولشو برای کریو دور نریزه، اصلا جواب نمیده.

شاید برای شما اینجوریه !! منو داش میثم که از کریو استفاده میکنیم راضی هستیم .

باید از سرویس کاهش پینگ هم استفاده کنید

Mohaddi
09-05-2014, 12:26
هیچی دیگه . اسم بازی مجانی بود اما الان واسه یه بازی باید ماهی 50 تومن پول نت و بدیم با اعمال شاقه کنارش . گور بابای این بی پدرا هم کرده . اگه قراره پول بریزیم تو جیب اینا دوباره که نمیشه . من هیچی نمیخرم بازی هم نمی کنم

ezio7
09-05-2014, 12:56
منم الان 2-3 روزه دیگه با کریو دی سی نمیشم البته بستگی داره طرف سرورشو چجوری گانفیگ کرده باشه
من کریو میگیرم ماهی فقط 2 تومن پینگم هم از 120 میشه 160 که زیاد مهم نیست همین الانم یه دست دیگه بازی کردم قطع نشد

mehdi680
09-05-2014, 13:46
منم الان 2-3 روزه دیگه با کریو دی سی نمیشم البته بستگی داره طرف سرورشو چجوری گانفیگ کرده باشه
من کریو میگیرم ماهی فقط 2 تومن پینگم هم از 120 میشه 160 که زیاد مهم نیست همین الانم یه دست دیگه بازی کردم قطع نشد

2هزار تومتن !! :n04:

سایتشو میگی؟؟ :n26:

R.I.P
09-05-2014, 14:46
night hunter rengar

day hunter rengar

s-arash
09-05-2014, 14:47
Allstar is on

Hexakill Toyz(S2 Faker) Hype

Crawling In MySkin
09-05-2014, 18:42
خودت میکشی؟
قشنگ میکشی...استعدادشو داشتی
الآن اگه یه نقاش معروف بود هر کدوم از اینا 10 میلیون دلار قیمت گذاری میشد چون طرف معروفه

یه بوهایی میاد.....با ping zapper دی سی میکنه ولی با کریو یا وی پی ان های دیگه دیسی نمیشه

bahman_0121
09-05-2014, 18:52
night hunter rengar

day hunter rengar

خوب داداش شما که استعداد داری همینا رو میتونی توی انجمن اصلی لول هم قرار بدی به نظرم خیلی خوب میشه

R.I.P
09-05-2014, 19:50
River spirit nami

rocky path nami

R.I.P
09-05-2014, 19:54
خودت میکشی؟
قشنگ میکشی...استعدادشو داشتی
الآن اگه یه نقاش معروف بود هر کدوم از اینا 10 میلیون دلار قیمت گذاری میشد چون طرف معروفه

:n19:
اگه بخوای آموزش بهت میدما جلسه ای مفت تومن :39:
بعد با هم میفروشیم 99 من 1 تو قبوله:21::7:

DANT3
09-05-2014, 20:27
yeK**rio khob morafe mikonid?

lordrun
09-05-2014, 21:49
اقا راس میگن یه ک*ریو خوب بگین واسه گیم که پینگو بالا نبره :/
پ.ن:واقعا کفم برید که کلود 9 omg رو زد انصافا فکرشو نمیکردم روی این چینیارو حسابی کم کردن خلاصه:n02:

mnime
09-05-2014, 21:54
USA USA USA USA :26::n20:

از 24 May یعنی 2 هفته دیگه به مدت 7 روز یه Rune Page بخرید 2 تا ببرید.

GL & HF
09-05-2014, 22:11
خوب داداش شما که استعداد داری همینا رو میتونی توی انجمن اصلی لول هم قرار بدی به نظرم خیلی خوب میشه
چمپیون تموم شده بود اومدی رنگارو ترول کردی؟:n23::n24::n25::n08::n08:

msgcpp
09-05-2014, 22:29
USA USA USA USA :26::n20:

از 24 May یعنی 2 هفته دیگه به مدت 7 روز یه Rune Page بخرید 2 تا ببرید.

من یه هفته هست دارم براش IP جمع میکنم،
برا دوتا اکانتم توی شرق و غرب.

من یه کریو استفاده کردم جواب نداد،آیپیش تو رنج: 31.xxx.xxx.xxx بود
(اینترنت مخابرات)

bahman_0121
10-05-2014, 10:49
دوستان بپرین تو بازی درست شده

amirmz12
10-05-2014, 10:50
شاید برای شما اینجوریه !! منو داش میثم که از کریو استفاده میکنیم راضی هستیم .

باید از سرویس کاهش پینگ هم استفاده کنیداز کجا ک..ری گرفتی؟!:D

amirmz12
10-05-2014, 10:58
دوستان بپرین تو بازی درست شده
:| چرا شایعه پخش میکنی؟!

bahman_0121
10-05-2014, 11:29
دوباره خراب شد :(

bahman_0121
10-05-2014, 11:31
:| چرا شایعه پخش میکنی؟!

شایعه چیه بازی کردم درست بود اینم شایعه داره عجب

mehdi951
10-05-2014, 12:55
دوستان سلام
در این چند روز کامنتهای شما را مطالعه کردم و احساس کردم بخشی از شما دوستان از موضوع مسدود شدن پروتکل UDP نگران هستید.
چند روزی ارسال بدافزار از برخی سرورها که در آنها سرورهای game نیز دیده می شود به ایران افزایش یافته و این موضوع با تقابل سیستم های کنترلی شبکه ایران مواجه شده است.
با مدیریت سرورهای آلوده به زودی تمام سرورها از جمله سرورهای game که از پروتکل UDP استفاده می کند نرمال خواهند شد.

Mohaddi
10-05-2014, 13:04
دوستان سلام
در این چند روز کامنتهای شما را مطالعه کردم و احساس کردم بخشی از شما دوستان از موضوع مسدود شدن پروتکل UDP نگران هستید.
چند روزی ارسال بدافزار از برخی سرورها که در آنها سرورهای game نیز دیده می شود به ایران افزایش یافته و این موضوع با تقابل سیستم های کنترلی شبکه ایران مواجه شده است.
با مدیریت سرورهای آلوده به زودی تمام سرورها از جمله سرورهای game که از پروتکل UDP استفاده می کند نرمال خواهند شد.

یعنی موندم چی بگم . دو ماه جلوی این بدافزار رو نتونستن بگیرن ؟
اما خدا وکیلی خودم فکر نمی کردم همچین پستی بزاره بگه gamer ها ناراحت نباشن درست می شه . ایشالا تا یه سال دیگه درست میشه . دو ماه طول کشید تا یه حرفی بزنن :n08:

mamadmir
10-05-2014, 13:07
پست جدید وزیر

دوستان سلام
در این چند روز کامنتهای شما را مطالعه کردم و احساس کردم بخشی از دوستان از موضوع اختلال در پروتکل UDP ناراضی هستند.
این نگرانی را به زیر مجموعه منعکس و پس از پیگیریهای صورت گرفته امروز گزارش رفع اختلال مذکور را دریافت کردم. ضمن پوزش از اختلال به وجود آمده، خوشحال می شوم در اینگونه موارد مراتب از طریق سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شماره تلفن 195 اعلام و در صورت عدم حل موضوع از طریق همین صفحه با من در میان بگذارید.

bahman_0121
10-05-2014, 13:12
چه آقای مهربونیه :n02:
دهنمون صاف شد آخه من موندم که چی دارین برای دزدیده شدن یا خراب شدن :n08:
کل پهنای باندتون رو جمع کنن بازم نمیشه ی آهنگ بدون حرص دانلود کرد چه برسه به بد افزار و -- و از این خوزولا
این راه جدیدشونه از راه گیم وارد میشن :n08:
وای سیستمم بد افزاری شد !!:n08:

Mohaddi
10-05-2014, 13:17
یعنی اون قبلی رو ادیت کرد ؟ عجب جونوریه :n08:

mehdi951
10-05-2014, 13:21
هم دید من پستشو این جا گذاشتم ادیتش کرد :n30:

Mohaddi
10-05-2014, 13:24
هم دید من پستشو این جا گذاشتم ادیتش کرد :n30:
من خودم رفتم با چشمای خودم اون پست قبلی رو دیدم . حرفتو باور دارم :n11:

bahman_0121
10-05-2014, 13:24
الان خودم میرم زیر کامنتاش همین پست پاک شدش رو میزنم :n02:

alone_son
10-05-2014, 13:35
دوستان سلام

این با کی کار داره؟؟؟
یکی بیاد پول اینو بده بره...

پست جدید وزیر

دوستان سلام
در این چند روز کامنتهای شما را مطالعه کردم و احساس کردم بخشی از دوستان از موضوع اختلال در پروتکل UDP ناراضی هستند.
این نگرانی را به زیر مجموعه منعکس و پس از پیگیریهای صورت گرفته امروز گزارش رفع اختلال مذکور را دریافت کردم. ضمن پوزش از اختلال به وجود آمده، خوشحال می شوم در اینگونه موارد مراتب از طریق سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به شماره تلفن 195 اعلام و در صورت عدم حل موضوع از طریق همین صفحه با من در میان بگذارید.
چی بگم خدا وکیلی
فکر کردند ما جونا سال 57 که با یه سری خرافات خر بشیم :n05: فکر کنم آقای وزیر این چند وقته که نت ترکیده بوده دنبال راه بهشت و جهنم بوده که ایشالله هر وقت مردند راه را بلد باشند مستقیم برند بهشت
اصلا روایت داریم ((یا ایهل الذین الوزیرین یستمو به فاک گیمر جماعت انا فی جنت))
:n08:

bahman_0121
10-05-2014, 13:44
برین زیر پیامش رو ببینین کامنتش رو دوباره براش تایپ کردم که یادش بمونه این مشکل باید درست بشه
خدایا واقعا این حقمونه که این زال زالک داره بازیمون میده

mnime
10-05-2014, 14:09
برین زیر پیامش رو ببینین کامنتش رو دوباره براش تایپ کردم که یادش بمونه این مشکل باید درست بشه
خدایا واقعا این حقمونه که این زال زالک داره بازیمون میده
با سلام
دوستان عزیز دلیل حذف مطلب قبلی و پاك شدن كامنتهای بعضی از دوستان خوب من این بود كه در فاصله چند دقیقه بعد از گذاشتن پست همكاران وزارتخانه اطلاع دادند كه مشكل پروتكل UDP حل شده و مطلب قبلی با این مضمون كه پروتكل در حال پیگیری برای رفع مشكل است اعتبار خود را از دست داده بود. لذا به خاطر رفع سوء برداشتها و همچنین دادن خبر خوش رفع مشكل پروتكل، پست جدید را جایگزین مطلب قبلی نمودم. از همه دوستانی كه كامنتهایشان حذف شده است عذرخواهی می كنم.

اون همکارانتم آخه دروغگوئن

هــــنـــــگ مـرزی
10-05-2014, 14:10
نوشته مشکل حل شده یعنی بهم خبر دادن که درسته ولی کسی مشکلش حل نشده عجب دروغ گون اینا :دی وای به حالمون عجب مفت خور هایی داره این کشور

هــــنـــــگ مـرزی
10-05-2014, 14:43
پــــــــــســـــــــــــ ـت 12000 رو خودم گذاشتم :دی :دی