PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Witcher6610
07-06-2012, 08:47
اینجاست که میگن کمتر بازی کن بیشتر درس بخون :31:
1 بازی 2 تا حالت داره، برد یا بباخت، Win یا Lose پس اگر احتمال برد 1 بازی رو بخوای حساب کنی میشه 50% چون نصف نصفه. حالا میخوای احتمال بردن تو 2 تا بازی رو حساب کنی. 2 بازی 3 حالت داره، جفتشو ببری، جفتشو ببازی، یکیشو ببری یکشو ببازی. بنابراین احتمال اینکه تو 2 تا بازی هر 2 رو ببری یک سوم یا همون 33.33%، تا اینجا درست؟ :27:
حالا میایم به قول شما گرفتن پول یا همون در آوردن IP رو حساب کنیم، وقتی چند تا کامنت قبل برات حساب کردم که اگر همه بازی ها رو ببری، 1 بازی Classic به اندازه 2 تا بازی Dominion به شما IP میده. شما 50% احتمال داری که توی Classic برنده بشی و IP بگیری، اما همونقدر IP رو توی Dominion فقط 33% احتمال داره بگیری، هر حالت دیگه ای توی Dominion پیش بیاد، یعنی حتی اگه فقط یکی از بازی ها رو ببازی IP کمتری میگیری نسبت به حتی باخت توی Classic چون ضریب Classic بیشتره از Dominion طبق فرمول Riot Games. پس فقط در صورتی میشه به اندازه Classic از بازی های Dominion یک مقدار IP گرفت که همه بازی ها رو ببری.
البته شما هم بیشتر درس بخون!چهار حالت داره {(w , l) , (w ,w) (l, w) (l , l)}
حالا Pa میشه Na به Ns خوب Na یکه و Ns چهار
میشه یک چهارم یا 25%
اون یکی هم فقط دو حالت داره که میشه یک دوم یا 50%
بشین Summoner Rift رو بازی کن بهترم هست!
منبع : جبر و احتمال سال سوم

new evil
07-06-2012, 12:35
میشه یک چهارم یا 25%
اینی که شما میگی معنیش میشه :
(یک برد + یک باخت) با (یک باخت + یک برد) فرق داره :دی
اینم فرمول :دی :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aria1997
07-06-2012, 12:37
بیخیال دیگه بابا از مدرسه فرار میکنیم اینجا میان درس میدن ! :دی

این draven بدجوری op شده .... اعصاب آدمو بهم میریزه!

mnime
07-06-2012, 14:17
میشه یک چهارم یا 25%
ای وای من :39:
شما دوباره جبر و احتمال سال سوم رو سعی کن بخونی. عزیز من اگه یادت باشه یه سری احتمال داشتیم که توش ترتیب مهم نبود، یه سری هم بود که توش ترتیب مهم بود. در این حالت که ما مثال زدیم چه فرقی می کنه که بازی اول ببریم بازی دوم ببازیم یا بازی اول ببازیم بازی دوم ببریم، هر دوش 1 حالت حساب میشه!!! ای خدا اینقدر با اعتماد به نفس سوتی ندید تو رو خدا.

Witcher6610
07-06-2012, 17:09
اتفاقا این احتمال توش ترتیب مهمه من امسال نهایی دارم...
من 3 روز قبل امتحان دادم...
من 4 تا امتحان اصلی از ترم رو 20 شدم!
چی میگی باو!
من را حریف نی!
:31:

dirtyworm
07-06-2012, 22:27
سلام خدمت بکس عزیز :31:
من بعد یه عمر چند هفته پیش دوباره شروع کردم به بازی البته آمریکا ولی دیگه میخوام اروپا بازی کنم همه که یوزرک رو دارین
در ضمن یکی از بچه ها بهم تو وبلاگم پیام داده بود واسه کمک توی ترجمه زندگی نامه چمپ ها هرکی میتونه کمک کنه بهم بگه که باهم ترجمه کنیم

avator20002000
08-06-2012, 11:04

]

قرار بود ادرس ip reward رو بزارید چی شد؟
کسی 3d بازی کرده lol رو ببینه کیفیتش تا چه حده؟
نو ویدیو های you tu.be یه سری بود ولی درست معلوم نبود.فکر کن malphite ult بزنه همه بریزن از مانیتور بیرون! :31:

mnime
08-06-2012, 13:27
اتفاقا این احتمال توش ترتیب مهمه من امسال نهایی دارم...
من 3 روز قبل امتحان دادم...
من 4 تا امتحان اصلی از ترم رو 20 شدم!
چی میگی باو!
من را حریف نی!
پس واسه نهایی بیشتر بخون چون با این وضع جبر و احتمالت 2 هم نمیگیری چه برسه به 20 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه یکم فکر کن بعد بگو ترتیب مهمه.

قرار بود ادرس ip reward رو بزارید چی شد؟

با انگلیسی که مشکل نداری؟ اینم از لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Witcher6610
08-06-2012, 13:44
باشه بعدا نمره 20 رو می کنم تو حلقت :19:
به هر حال من کمک راننده معلمم :31:
در ضمن رفتم سراغ چزوه! حرفم صحیج است!
دیگه زشته از جروه Scan کنم :27:

Fusi0n
08-06-2012, 14:22
این یعنی چی ؟!
The maximum amount of IP won from a match is:

Win: (first win of the day bonus, 55+ mins match, IP boost (timed and per win)) 150 + 145 + 145 + 145 = 585 IP (730 on a double-IP weekend)
Loss (55+ mins match): 95 IP

p30 arman
08-06-2012, 14:47
دیشب ما اومدیم دانلودش کنیم سرعت رسید به 3kbps :9: روی پیشونی سیاه سیاهه!

mnime
08-06-2012, 17:52
این یعنی چی ؟!
The maximum amount of IP won from a match is:

Win: (first win of the day bonus, 55+ mins match, IP boost (timed and per win)) 150 + 145 + 145 + 145 = 585 IP (730 on a double-IP weekend)
Loss (55+ mins match): 95 IP
حداکثر IP که ممکنه از یه بازی Classic بگیری رو حساب کرده. اگر First win of the Day داشته باشی که مقدارش هست 150 آی پی، IP Boost از هر دو نوع روزانه و بُرد خریده باشی، 55 دقیقه به بالا هم بازی طول کشیده باشه که Cap هست، 585 تا IP میتونی به دست بیاری از 1 بازی،
توی پرانتز هم حساب کرده توی هفته هایی که IP دو برابر حساب میشه به عنوان جایزه از طرف Riot ، مثل همین چند وقت پیش که 2 روز به خاطر کسایی که Facebook لایک کرده بودن IP دو برابر برای تمام بازی ها جایزه به همه داده شد، میشه 730 تا IP به دست آورد از 1 بازی.
اگرم ببازی حداکثر IP که میتونی بدست بیاری 95 تاست.

Fusi0n
08-06-2012, 23:10
ممنون واقعا تو بازی خیلی کمک کردید شما راهنمایی تون عالی بوده کلا این First win of the Day فلسفه چی ؟! :31: یک ساعت میاد میره گاهی اون یک خاموش و گاهی روشن و شمارش نمیشه ساعت ؟!

Aria1997
08-06-2012, 23:43
ممنون واقعا تو بازی خیلی کمک کردید شما راهنمایی تون عالی بوده کلا این First win of the Day فلسفه چی ؟! :31: یک ساعت میاد میره گاهی اون یک خاموش و گاهی روشن و شمارش نمیشه ساعت ؟!

یعنی روزتو با اولین برد شروع کنی برای ip هات bonus میگیری :12:

Fusi0n
09-06-2012, 14:31
امروز rumble گرفتم بار اول با AI خوب بود ولی بار دوم یه 16 باری مردم پینگ یاری نکرد چرا انقدر مقاومت کم با اینکه HP خوبی داره
قلقل بگین ؟!

یک مدتی هست با Teemo میرم فوقل العادس به نظر بهتر از amumu میتونه تیم نجات بده :27:
البته با amumu یک دست بیشتر نرفتم :21:

Aria1997
09-06-2012, 14:45
من 8000 تا ip دارم

میخوام darius رو بگیرم ... ترکوندم دست نبوده ببازم با داریوس ... آخرشه :دی

AmatX
09-06-2012, 19:05
امروز rumble گرفتم بار اول با AI خوب بود ولی بار دوم یه 16 باری مردم پینگ یاری نکرد چرا انقدر مقاومت کم با اینکه HP خوبی داره
قلقل بگین ؟!

رامبل هیروی بسیار فان و جالبیه من اکثر اوقات که که باهاش بازی کردم بازی رو بردم

مهمترین نکته در مورد رامبل اینکه یه AP که melee و به دلیل melee بودن برای dmg زدن باید به دشمن خیلی نزدیک بشی و در نتیجه focus میشی و خیلی سریع کشته میشی !

پس بهترین راه حل اینه که رامبل رو نیمه تانکی بسازی تا دووم بیاری ومثل یه off tank عمل کنی

مهمترین ایتمها که در اصطلاح core یا هسته رو برای رامبل تشکیل میدن

بعد از اینها نسبت به نوع دشمنات یعنی AP یا AD بودن میتونی armor یا magic res بخری و اگر بازی خیلی طولانی شد برای بالا بردن dmg در اخر یک Rabadon's Deathcap بخری

erfan_
09-06-2012, 19:07
من 8000 تا ip دارم

چرا خالی میبندی؟ :دی
دوبار با خودم باختی:دی

Aria1997
09-06-2012, 19:19
چرا خالی میبندی؟ :دی
دوبار با خودم باختی:دی

خخخخ

خب نوب تو تیم بود :دی
Afk هم داشتیم :دی

دیشب با ts همگی 5 نفری 5 دست بازی کردیم فوق العاده بود همشونم جز آخری بهترین بودم :27:

AmatX
09-06-2012, 19:20
من 8000 تا ip دارم

با اینکه nerf شده ولی هنوز OP هسته بهت پیشنهاد میکنم صبر کنی تا بازم nerf بشه تا از خریدش پشیمون نشی

امروز برای اولین بار با darius یه co op vs AI بازی کردم
50 تا بات کشتم و یک بار هم نمردم در نتیجه هم تیمی ها هم شروع کردند به فحش و QQ که بزار ما هم چند تا بکشیم !

عکس

یوزرم در بازی :

NOOB4WIN

EU Nordic & East

mnime
10-06-2012, 00:24
Rumble خیلی تاکتیک داره، اولا که Spell هاشو همینجوری نباید کیلویی زد که Overheat بشه، Overheat فقط زمانی خوبه که 1v1 باشی و بخوای Melee بزنی، اگر بتونی یه جوری بازی کنی که بیشتر Spell هات توی Danger Zone بزنی بدون اینکه Overheat بشی اونوقت Rumble رو یاد گرفتی، من خودم ترجیح میدم Lich Bane هم بخرم چون Melee هایی که میزنی خیلی تاثیر داره، دلیل اینکه باید Melee بزنی هم اینه که باید Spell هاتو زمان بندی شده بزنی تا Overheat نشی زود بنابراین بین Spell هایی که میزنی Melee لازمه.

Ultimator
10-06-2012, 00:30
داریوش بگیر جلو من تا پشیمون شی ازش :دی تانک فایتر خوبیه من هفته اول خریدمش که فری شد خز شد :دی
الان vayne rocks
draven هم بد نیس فانه :دی ولی دیگه گول نمیخورم بخرم بزنن تو سرش :دی

Fusi0n
10-06-2012, 11:52
Rumble خیلی تاکتیک داره، اولا که Spell هاشو همینجوری نباید کیلویی زد که Overheat بشه، Overheat فقط زمانی خوبه که 1v1 باشی و بخوای Melee بزنی، اگر بتونی یه جوری بازی کنی که بیشتر Spell هات توی Danger Zone بزنی بدون اینکه Overheat بشی اونوقت Rumble رو یاد گرفتی، من خودم ترجیح میدم Lich Bane هم بخرم چون Melee هایی که میزنی خیلی تاثیر داره، دلیل اینکه باید Melee بزنی هم اینه که باید Spell هاتو زمان بندی شده بزنی تا Overheat نشی زود بنابراین بین Spell هایی که میزنی Melee لازمه.
منظورتون از Melee اینجا DM این باید بالا ببرم تا زیاد از spell استفاده نکنم
چون مانا احتیاج نداره Lich Bane بجاش Force of Nature بهتر نیست همزمان یه AB بخرم ؟! یا Abyssal Scepter

mnime
10-06-2012, 12:47
داریوش بگیر جلو من تا پشیمون شی ازش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تانک فایتر خوبیه من هفته اول خریدمش که فری شد خز شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین دیروز 2 بار به Darius خوردم توی Top Lane یه بارش Solo بود یه بارشم 2v1 له کردم، جلو Darius اگه Pot بخری ، Shield هم بندازی رو خودت هیچ کاری نمی تونه بکنه، مگر اینکه خوب Gank کنن. با کمال احترام Darius از Trynda هم بد تره، Noob Champ نسخه 2 بازیه. فقط اونایی که بلد نیستن چطوری جلوش بازی کنن می خورن.

منظورتون از Melee اینجا DM این باید بالا ببرم تا زیاد از spell استفاده نکنم
چون مانا احتیاج نداره Lich Bane بجاش Force of Nature بهتر نیست همزمان یه AB بخرم ؟! یا Abyssal Scepter
آره Mana نداره ولی Passive این آیتم واسش از عالی هم عالی تره. Force of Nature جایی باید بخری که میبینی هم تو Team Fight بد میخوری و هم چند تا Champ دارن که بد میزنن مثل Master Yi یا Akali یا Katarina اگه این جور Champ ها OP بازی کنن میان Force of Nature می بندن که Regen این آیتم خیلی کمک می کنه. Abyssal Scepter هم تقریبا جزو آیتم ها اصلیه، MR با AP تو یه آیتم دیگه بهتر از این چی میخوای. فقط اینکه Abyssal Scepter و Void Staff رو که Magic Pen میده هیچوقت با هم نمیگیرن، اگر می بینی MR لازم نیست Magic Pen بگیر. Build فقط به Champ های دشمن بستگی داره، اونا هر چی باشن، ضد اونو میسازی.

Aria1997
10-06-2012, 13:05
آره والا بعضی ها هستن الکی فری چمپ ور میدارن
pvp بازی کردیم طبق معموال داریوس ورداشتم حریفمم داریوس بود
منتها من کجا اون کجا!
خیلی نوب بود طرف!

الانم با 8k ip تیمو و فیز رو خریدم
خدا کنه پشیمون نشم :دی

Fusi0n
10-06-2012, 13:54
آره Mana نداره ولی Passive این آیتم واسش از عالی هم عالی تره. Force of Nature جایی باید بخری که میبینی هم تو Team Fight بد میخوری و هم چند تا Champ دارن که بد میزنن مثل Master Yi یا Akali یا Katarina اگه این جور Champ ها OP بازی کنن میان Force of Nature می بندن که Regen این آیتم خیلی کمک می کنه. Abyssal Scepter هم تقریبا جزو آیتم ها اصلیه، MR با AP تو یه آیتم دیگه بهتر از این چی میخوای. فقط اینکه Abyssal Scepter و Void Staff رو که Magic Pen میده هیچوقت با هم نمیگیرن، اگر می بینی MR لازم نیست Magic Pen بگیر. Build فقط به Champ های دشمن بستگی داره، اونا هر چی باشن، ضد اونو میسازی
مممنون گرفتم الان تست کردم داخل
ولی این Melee نگرفتم چی ؟!!

mnime
10-06-2012, 14:18
مممنون گرفتم الان تست کردم داخل
ولی این Melee نگرفتم چی ؟!!
Melee یعنی همون Attack معمولی از نزدیک که میدی. Champ هایی که Melee هستن بیشتر Melee میزنن دیگه، مثلا Master Yi یا همین Darius با شمشیر خودشون Melee میزنن، Rumble هم چزو Champ های Melee هست یعنی برعکس AD Ranged ها (Vayne، Ashe و ...) یا Mage Range ها (Ryze، Morgana و ...) از دور Attack نداره، باید بره نزدیک دشمن Attack بده. Attack معمولی، نه Spell ها.

Fusi0n
11-06-2012, 22:50
واییی این teemo عجب چیزی الان لول بهتر شده واقعا بازی طرف به گند میکشه الان یه quad kill گرفتم تیم حریف وسط بازی surr کرد :21:

Aria1997
11-06-2012, 23:04
بعضی وقتا میخوام بازی رو ول کنم دیگه
ری.دن به بازی
هر چی میشه ریپورت

یارو خودش نوبه بعد به من زر میزنه
اصلا بازی رو به گند کشیدن این نوبا
دلمون تنگ شده با یه حرفه ای بازی کنیم

Witcher6610
12-06-2012, 08:30
این روش جدیدیه که من با Kat میرم...یکم تانکیه ولی فوق العادست!
نگاه کنید...تیم 0.10 بود شد 42.31
بردیم

Fusi0n
12-06-2012, 12:23
سلام
ممنون جناب witcher
یه سوال این چطوری ذخیره میکنید بازی به این شکل من اون برنامه گرفتم ولی جایی ندیدم بشه باهاش ذخیره کرد؟

من چندتا از دوستانم add کردم ولی مارو قابل ندوسنتن تائید نکردن
یوزرم trinity008

Witcher6610
12-06-2012, 12:43
سلام
من احمدرضام Witcher یه جوریه!!!
خوب وقتی شما این برنامه رو نصب کردی اولا حواست باشه که همیشه آپدیت باشه در ضمن اون به طور خودکار ضبط می کنه...
فلش سمت چپ پایین رو بزن یه عکس L هست روی اون دابل کلیک کنی برنامه باز می شه (البته اگه اینکار رو هم نکنی خودش Record ها رو ضبط می کنه) توی قسمت دوم می تونی Record هاتو ببینی!

erfan_
12-06-2012, 16:02
بعضی وقتا میخوام بازی رو ول کنم دیگه
ری.دن به بازی
هر چی میشه ریپورت

یارو خودش نوبه بعد به من زر میزنه
اصلا بازی رو به گند کشیدن این نوبا
دلمون تنگ شده با یه حرفه ای بازی کنیم

تو اینجور مواقع به صورت فینگیلیش به طرف بگو گور بابات(یا در صورت لزوم میتونی بدترم بگی):دی
دیگه ام جوابشو نده:دی
چتتم خاموش کن تا اعصابت خورد نشه;)

Witcher6610
12-06-2012, 17:18
ما که با انرژی ها کار می کنیم موضوعات گسترده ای داریم...
مثلا وقتی کسی به شما فحش می ده می خواد انرژی شما رو تسخیر کنه...
اگه شما جوابش رو ندی و عصبانی نشی اون انرژی اش رو از دست می ده ( مقدار زیادی شو)
اگر هم شما جوابشو بدی نمی زاری کسی ازت انرژی بگیره...
البته این موضوع خیلی گسترده تر از این مسخره بازی هاست! به هر حال این یه تیکه کوچیک رو داشته باشید....
(می خواید باور کنید یا نه همه چیزش مثل گفته های اسلامه! :31:)
چی می خواستم بگم چی شد :دی
به هر حال سعی نکن خودت رو به خاطر آدم های پوچی که واسه شون مادر و غیرتی وجود نداره خودت رو خراب کنی!

Ehsan Fire
12-06-2012, 17:23
Darius بدبخت....چقد قوی بود....بعد nerf دمیج پاسیوش خیلی اومده پایین....اصلا حذف تقریبا فقط به درد لول 6ت میخوره:)....ولی هنوزم 6ش یه دونه باشه..^^...پزیرای همه ی دوستانی که تو west بازی میکنن هستیم...SN:Luck Gene

avator20002000
12-06-2012, 22:42
راستی تا الان 99 تا champion اومده بیرون اگه اشتباه نکرده باشم تو شمارشش .برای هیروی 100 ام event ای چیزی نمی زارن ؟

Aria1997
12-06-2012, 22:50
Darius بدبخت....چقد قوی بود....بعد nerf دمیج پاسیوش خیلی اومده پایین....اصلا حذف تقریبا فقط به درد لول 6ت میخوره:)....ولی هنوزم 6ش یه دونه باشه..^^...پزیرای همه ی دوستانی که تو west بازی میکنن هستیم...SN:Luck Gene

بیچاره داریوس :((
چه هیرویی بود خیلی باهاش عالی بودم :((

erfan_
13-06-2012, 12:28
آریا دیشب سر اون آخرین باری که کانکت نتونستم بشم بن شدم:دی
تا آخر امشب بنم:(

Aria1997
13-06-2012, 18:44
آریا دیشب سر اون آخرین باری که کانکت نتونستم بشم بن شدم:دی
تا آخر امشب بنم:(

باشه پس فردا بازی میکنیم : )

erfan_
13-06-2012, 19:32
بچه ها کسی نمیدونه این سیستم بن کردنشون چجوری کار میکنه؟

TR4NC3
13-06-2012, 20:45
Irelia or Lee Sin
???????????????
میخوام یه Off Tank بگیرم که جرررر بده ...
نظرتون چیه ؟

Fusi0n
14-06-2012, 13:21
سلام
یک موضوع عجیب الان یک راند رفتیم بردیم ولی یکی Veigar برداشته بود بطور عجیب این ابجکت هیدن داخل Danger Zone میدید مثل قارچ teemo اون اسپیل clairvoyance برنداشته بود اخر بازی دیدم
میخوام ببینم مال ایتم داخل بازی شه یا خود هیرو این قابلیت داره ؟!
ایتم خاص Morello's Evil Tome بود این ایتم همچین قابلیت داره ؟!!!

erfan_
14-06-2012, 13:36
Irelia or Lee Sin
???????????????
میخوام یه Off Tank بگیرم که جرررر بده ...
نظرتون چیه ؟
off tank میخوای olaf بردار,جرررررررررمیده,فقط کافیه E بزنی,کلی از جون تانک کم میکنه

سلام
یک موضوع عجیب الان یک راند رفتیم بردیم ولی یکی Veigar برداشته بود بطور عجیب این ابجکت هیدن داخل Danger Zone میدید مثل قارچ teemo اون اسپیل clairvoyance برنداشته بود اخر بازی دیدم
میخوام ببینم مال ایتم داخل بازی شه یا خود هیرو این قابلیت داره ؟!
ایتم خاص Morello's Evil Tome بود این ایتم همچین قابلیت داره ؟!!!

شاید Oracle's Elixir خریده بوده استفاده کرده

Aria1997
14-06-2012, 19:08
سلام من هرکاری میکنم کانکت نمیشه :((
بازی رو باز میکنم هیرو انتخاب میکنم ولی کانکت نمیشه نمیدونم چرا!

Kheee
15-06-2012, 10:26
نمیدونم چرا به این قسمت اپدیت میریسه این ارورو میده 3 4 دفعه امتحان کردم ولی تو این قسمت این ارورو میده:ِی

erfan_
15-06-2012, 13:13
نمیدونم چرا به این قسمت اپدیت میریسه این ارورو میده 3 4 دفعه امتحان کردم ولی تو این قسمت این ارورو میده:ِی

من خودم این مشکلو با کامپیتورم داشتم,ولی وقتی با لپ تاپم دانلودش کردم بدون مشکل دانلود شد,بچه هاییم که این مشکلو داشتن با چیز پی ان دانلود کردن درست شده

Fusi0n
17-06-2012, 12:26
سلام
وای وای... چند روز پیش با جناب احمدرضا یک دست رفتیم مشخص بشه کی نوب جاتون خالی نباشه :31: پینگشم بالا بود بنده خدا! گفتم کمی نرم بریم دفاع نکنیم
یه مرتبه دیدیم کل بیس جم کرد رفت :27:
هیچی دیگه نوب شدیم :13:
هیرو Tristana برداشته بود :31: با ایتم AB
ولی این هیرو فکر نمیکردم AB به این خوبی بزنه!؟

Witcher6610
17-06-2012, 14:51
این رو خودم کفش کردم! (البته ممکنه بقیه هم کفش کرده باشند!)
AP Ratio این هیرو شدیدا زیاده!
ماله W اش 0.8 هست...
ماله E هم 1.0 هست ...
و Ult هم 1.4 هست....
در تمام هیروهای LOL این هیرو بیشترین AP ratio رو داره!
آره پینگم رو 700 بود...یه ult می زدم بنده خدا جونش در می رفت!

TR4NC3
17-06-2012, 16:56
امروز VLAD رو فروختم با ipـش ap rune م رو تکمیل کردم ...
الان موندم کدوم هیرو رو بگیرم ... یه چیز میخوام بازی طولانی شد کم نیاره و توی Teamfight ها خوب باشه /

Ultimator
18-06-2012, 00:34
امروز VLAD رو فروختم با ipـش ap rune م رو تکمیل کردم ...
چطوری میشه یه hero رو فروخت ؟

TR4NC3
18-06-2012, 09:29
چطوری میشه یه hero رو فروخت ؟

برو بخش ساپورت سایت اونجا یه نامه براشون بفرست ... :

موضوع رو بزن cuntent refund , کتگوری هم همینو انتخاب کن ...
توی Description هم فقط اسم هیرو رو بنویش ... هرچندتا که می خوای ...
مثلا این طوری : Teemo - Jax - Talon
ولی انگار چدن بار بگی دیگه عوض نکنن ..

Greetings Summoner,

We do not do this normally, but I was able to make an exception and have refunded this content for you.

The points have been added to your account, but they may not display properly until you go to the Store and attempt to make a purchase. You do not need to complete the purchase as the value should correct itself before you complete the transaction.

If you happen to have been online while I was operating on your account, you may notice a short ~5 minute hold on your account. This is just to allow the database to re-sync and will be over shortly.

Fusi0n
18-06-2012, 11:57
این رو خودم کفش کردم! (البته ممکنه بقیه هم کفش کرده باشند!)
AP Ratio این هیرو شدیدا زیاده!
ماله W اش 0.8 هست...
ماله E هم 1.0 هست ...
و Ult هم 1.4 هست....
در تمام هیروهای LOL این هیرو بیشترین AP ratio رو داره!
آره پینگم رو 700 بود...یه ult می زدم بنده خدا جونش در می رفت!

اوه اوه چه AB میزنه :18:
یک دست دیشب رفتم باهاش مخصوص اون Buster Shot نصف جونشون می پرید :27:
Ryze با یه هیرو دیگه اوفتادن دنبالم زدم دوتایی رفتن تو در دیوار Ryze فوت شد بنده خدا :21:

اینم اینجا بود الان دیدم

ILLIDAN-D
18-06-2012, 12:44
سلام من Eu West ام شدیدا دنبال کلن می گردم وضعیت بازی های خیلی بدجور شده حتما یکی دوتا بیشعور تو بازی هست دیروز نتونستم First win of day رو بگیرم خلاصه اعصاب داغونه دوستان لطفا ادد کنید یک فکری برا کلن کنیم :| SRmad

main champ : Alistar

but i like other tanks like : Amumu - rammus - leona - pro with shen

Fusi0n
18-06-2012, 13:50
برو بخش ساپورت سایت اونجا یه نامه براشون بفرست ... :

موضوع رو بزن cuntent refund , کتگوری هم همینو انتخاب کن ...
توی Description هم فقط اسم هیرو رو بنویش ... هرچندتا که می خوای ...
مثلا این طوری : Teemo - Jax - Talon
ولی انگار چدن بار بگی دیگه عوض نکنن ..
ممنون خیلی خوب من rumble میخوام پس بدم :20: اصلا نتونستم باهاش یه دست درست برم واقعا سخت کار باهاش ، چقدر طول میکشه تا جواب بدن!؟
میخوام akali بگیرم کسی کار کرده باهاش ؟!

TR4NC3
18-06-2012, 15:32
آقا بعضی ایتم ها UNIQUE active دارن ... اونا رو کیبورد با کدوم Key کار میکنن ؟ چون من اونا رو با موس میزنم .

Fusi0n
19-06-2012, 00:27
akali گرفتم ولی باهاش نمیتونم درست بازی کنم احساس میکنم AB درست حسابی نداره ؟!

AmatX
19-06-2012, 06:19
آقا بعضی ایتم ها UNIQUE active دارن ... اونا رو کیبورد با کدوم Key کار میکنن ؟ چون من اونا رو با موس میزنم .

با کلیدهای 1-6 میتونید استفاده کنید

akali گرفتم ولی باهاش نمیتونم درست بازی کنم احساس میکنم AB درست حسابی نداره ؟!

کلا" بازی با assasin های خالص کار مشکلیه مخصوصا" اگر AP باشن
بهتره mid بازی کنی ولی اگر نوعAD assasin باید بری جنگل

Aria1997
20-06-2012, 15:06
سلام خدمت دوستان
کسایی که لول 30 شدن یه سوال داشتم
الان همه طبق معموا 400 تا rp دارن
تا لول 30 شدن آیا بازم rp میگیرم؟
میخوام بدونم اگه میدن که صبر کنم جمعشون کنم اگه نمیدن برم اسکین بخرم :دی

مرسی

erfan_
21-06-2012, 03:29
سلام خدمت دوستان
کسایی که لول 30 شدن یه سوال داشتم
الان همه طبق معموا 400 تا rp دارن
تا لول 30 شدن آیا بازم rp میگیرم؟
میخوام بدونم اگه میدن که صبر کنم جمعشون کنم اگه نمیدن برم اسکین بخرم :دی

مرسی

به من که نداد

RedSpoT
21-06-2012, 09:06
سلام همگی،می بینم که فوروم League of legends تو P30world اکتیو شده،من و یه 30-40 نفر دیگه ایرانی تو EU west بازی می کنیم اگه خواستین عضو گروپ فیس بوغ ما شید تا همدیگرو ادد کنید و شاید حتی یه مسابقات کوچیک هم انداختیم بین همدیگه
اینم اسم گروه فیس بوغ : Official League of legends iran
اینم اکانت من تو EU west : Jelly KF

RedSpoT
21-06-2012, 09:15
اسکرین ها و متن صفحه اول ادیت میخواد،اگه وقتشو نداری بگو من متن و اسکرین هارو برات بفرستم...اسکرین ها قدیمین و متن میتونه بهتر باشه.

Fusi0n
21-06-2012, 11:05
سلام یک سوال نوب
critical چی؟رو چی تاسیر داره کلی میگم چون این کلمه رو بعضی ایتم هست ؟

Aria1997
21-06-2012, 14:58
سلام همگی،می بینم که فوروم League of legends تو P30world اکتیو شده،من و یه 30-40 نفر دیگه ایرانی تو EU west بازی می کنیم اگه خواستین عضو گروپ فیس بوغ ما شید تا همدیگرو ادد کنید و شاید حتی یه مسابقات کوچیک هم انداختیم بین همدیگه
اینم اسم گروه فیس بوغ : Official League of legends iran
اینم اکانت من تو EU west : Jelly KF

سلام ... از west هستی خوبه
ادت کردم ....

AmatX
21-06-2012, 20:51
سلام یک سوال نوب

critical چی؟رو چی تاسیر داره کلی میگم چون این کلمه رو بعضی ایتم هست ؟

کلا" 2 تا critical داریم ولی معنی کلیش اینه که باعث میشه ضربات فیزیکی یا attack damage که میزنی با یه درصد احتمال که به شانس بستگی داره قدرت ضربات 2-3 برابر حالت

عادی بشه که حداقل 2 برابر و اگر rune مخصوص و ایتم خاصش رو خریده باشی 3 برابر dmg میزنی

اصطلاحات :

critical strick chance : مقدار احتمالی که ممکنه dmg ت critical بشه که 8%تا 100% متغییره وبستگی به ایتم هات داره

critical strick damage : مقدار damage ی که در صورت critical شدن ضربت به هدف وارد میکنی که 200% تا 300% و بستگی به ایتمها و rune داره

یک مثال :

اگر ایتم Infinity Edge[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو خریده باشی و dmg هیروت 200 شده باشه وفتی که ضربه فیزیکی میزنی 25% احتمال داره که ضربت به جای 200 تا 500 تا dmg بزنه

مهمترین ایتمهای critical

Infinity Edge

Phantom Dancer

Kheee
22-06-2012, 08:45
سلام من دانلود کردم اپدیتشم کردم حالا میخوام اکانت بسازم هی میگه ثبت نام لغو شد

AmatX
22-06-2012, 17:33
سلام من دانلود کردم اپدیتشم کردم حالا میخوام اکانت بسازم هی میگه ثبت نام لغو شد

متن یا عکس پیغام رو بزار

Witcher6610
01-07-2012, 06:17
داستان شد ها!
لوووووووووول!
این واسه 5 دقیقه پیشه!

ali722
02-07-2012, 14:18
اکانتم بازیابی نمیشه و ایمیلش برام نمی یاد و ضمنا برام سرور esat nortic میزنه unable چه کنم؟من یه مدت نبودم

avator20002000
07-07-2012, 13:50
دیشب خیلی صد حال بود سرور off شدش .صدمین هیرو هم اومد!

Aria1997
07-07-2012, 14:16
خوشم از این هیرو جدیده نمیاد
زرتی زرتی هیرو میدن بیرون
یکم وقت بدن ... الان شما نگاه کن draven دیگه پیداش نیست چون به درد نمیخوره
توی این هیرو های جدید darius از همشون بهتر بود

AMIR_TO
07-07-2012, 15:35
من هم بعد حدود 6 ماه برگشتم PerSiaNHawK
بازی خیلی عوض شده؟

avator20002000
08-07-2012, 18:39
نه زیاد یکمی بهینه تر شده به نظر من

ali722
09-07-2012, 14:40
راستی اسمتون رو تو بازی بگید تا add کنم اسم من ali722 تو باز هست

Aria1997
09-07-2012, 18:22
راستی اسمتون رو تو بازی بگید تا add کنم اسم من ali722 تو باز هست

راستی علی جون EU WEST یا EU EAST ؟

TR4NC3
09-07-2012, 18:29
دوستان نظرتون در مورد Ryze چیه ؟ یه Mid Champ لازم دارم که به صورت حرفه ای باهاش پلی کنم ...
بعد یه جا معرفی کنید برای خرید Rp ... میخوام Dark Crystal رو براش بخرم ... خیلی Bad As*S میشه :xD

ali722
09-07-2012, 20:11
راستی علی جون EU WEST یا EU EAST ؟

من تو سرور eu nordic and east بازی می کنم چون هم نزدیکتره هم میگن ایرانی زیاد داره ولی من یکی هم پیدا نکردم :41:

erfan_
09-07-2012, 21:07
دوستان نظرتون در مورد Ryze چیه ؟ یه Mid Champ لازم دارم که به صورت حرفه ای باهاش پلی کنم ...
بعد یه جا معرفی کنید برای خرید Rp ... میخوام Dark Crystal رو براش بخرم ... خیلی Bad As*S میشه :xD
swain,orianna به نظر من این دوتا برای وسط عالین

Aria1997
10-07-2012, 00:01
من تو سرور eu nordic and east بازی می کنم چون هم نزدیکتره هم میگن ایرانی زیاد داره ولی من یکی هم پیدا نکردم :41:

شرقی ؟ بد شد که !
ما غربیم ... ایرانی بیشتره ... مثلا خودم و همین عرفان :دی

مگه نه عرفان ؟ teemo :دی

ali722
10-07-2012, 00:44
شرقی ؟ بد شد که !
ما غربیم ... ایرانی بیشتره ... مثلا خودم و همین عرفان :دی

مگه نه عرفان ؟ teemo :دی

اولا همه به من گفتن برو شرقی ولی حالا همتون رفتید غربی و ثانیا شرقی نزدیکتره تا غربی پس پینگش هم کمتره چون من توش 150 هستم

Aria1997
10-07-2012, 02:24
اولا همه به من گفتن برو شرقی ولی حالا همتون رفتید غربی و ثانیا شرقی نزدیکتره تا غربی پس پینگش هم کمتره چون من توش 150 هستم

دعوا داری ؟ :دی شرقی با غربی فرقی نمیکنه بستگی به اینترنت داره :7:

kingstreet
10-07-2012, 07:42
من تو سرور eu nordic and east بازی می کنم چون هم نزدیکتره هم میگن ایرانی زیاد داره ولی من یکی هم پیدا نکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پست اول کلی یوزر تو سرور EUEN هست باوو اونا رو ادد کن. منم ادد کن با یوزر Pezhool بازی میکنم:دی

Aria1997
10-07-2012, 11:11
swain,orianna به نظر من این دوتا برای وسط عالین

mid champ فقط Veigar :40:

erfan_
10-07-2012, 11:43
pezhool مگه غرب بازی نمیکردی؟
من از شرق خبر ندارم ولی غرب 5 6تا ایرانی ثابت هستن که همیشه دارن بازی میکنن

TR4NC3
10-07-2012, 12:29
آقا بعضی اسکین ها هستند که دیگه توی Store قرار ندارن .. راهی هست که بشه خریدشون ؟

Aria1997
10-07-2012, 12:45
آقا بعضی اسکین ها هستند که دیگه توی Store قرار ندارن .. راهی هست که بشه خریدشون ؟

حتما On Sale بوده ... که بعد یه هفته مهلتش تموم شده ....
بعضی اوقات تخفیف میزنن بعضی هاشون واقعا مناسبه......

kingstreet
10-07-2012, 14:12
تو غرب وضع پینگ بهتره رفتم اونور:P

Aria1997
10-07-2012, 15:28
تو غرب وضع پینگ بهتره رفتم اونور:P

یوزرتو بگو ادد کنیم :10:

AMIR_TO
10-07-2012, 16:29
یچه ها همه لطفا یوزر هاشون رو بگن من الان 21 نفر تو فرندلیستم هست اصلا یادم نمیاد کین(:31:)

Aria1997
10-07-2012, 18:21
یچه ها همه لطفا یوزر هاشون رو بگن من الان 21 نفر تو فرندلیستم هست اصلا یادم نمیاد کین(:31:)

خب خوشگل پسر بگو شرقی با غربی ؟ :دی

kingstreet
10-07-2012, 18:27
من هم تو شرق و غرب یوزرم pezhool هست ادد کنید :دی
تو شرق بچه ها بیشترن یا غرب؟:دی

Fusi0n
10-07-2012, 19:14
چطوری شرقی و هم غربی شدین دیتا هاشون فرقی نداره یعنی تغییر بدم دان نیاز نیست مثل WOW.... ?!!!!:44:

کلا بچه اینجا eu همه ازم ترسیدن نمیان بازی با هام :39:

kingstreet
10-07-2012, 19:43
چطوری شرقی و هم غربی شدین دیتا هاشون فرقی نداره یعنی تغییر بدم دان نیاز نیست مثل WOW.... ?!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوتا اکانت جدا ساختم :دی

Fusi0n
10-07-2012, 19:54
دوتا اکانت جدا ساختم
درست ولی لانچر یکی ?!یعنی هر موقع بخواین رو اون chang.. میزنید بعد وارد میشید هر اکانت eu یا west ?!

kingstreet
10-07-2012, 19:58
درست ولی لانچر یکی ?!یعنی هر موقع بخواین رو اون chang.. میزنید بعد وارد میشید هر اکانت eu یا west ?!
اهوم سرور رو عوض میکنم بدون هیچ مشکلی میرم تو بازی.مگه نمیشه اینکارو کرد ؟:44:

AMIR_TO
10-07-2012, 21:22
خب خوشگل پسر بگو شرقی با غربی ؟ :دی

eu nordic and east

*Necromancer
11-07-2012, 16:33
بابا دیگه شورشو در آوردن
همین چند روز پیش 360 مگ آپدیت دان کردم، الانم 100 مگ دیگه آپدیت اومده
کل بازی دو گیگه، اما فقط ماهی 2 گیگ آپدیت براش میاد
ما محدودیت دانلود داریم آخه

Aria1997
11-07-2012, 16:38
عاشقش شدم من :دی

Fusi0n
11-07-2012, 16:41
دیگه شاه اپدیت این بازی اپدیت اپدیت نیست دوتا شکل شمایل هیرو تغییر میدن میشه اپدیت :39:

kingstreet
11-07-2012, 17:43
خدایی آپدیتآش خیلی رو اعصابه هر دفه 200 mb باید بزاری آپدیت سرعت آپدیت هم که نگو افتضاح:|

*Necromancer
11-07-2012, 18:01
بیاید یه نامه ای چیزی بهشون بفرستیم بگیم دست وردارن :31:
خیلی ستمه خدایی! من فک می کنم اگه بخوان یه هیرو رو فیکس کنن، دیگه نمیان اطلاعات تغییر پیدا کرده رو جایگزین کنن، میان یه دفه کل هیرو رو جایگزین ورژن قبلیش می کنن :27:

avator20002000
12-07-2012, 02:15
اپدیت بعدی هم تو راهه که این zyra که الان با اپدیت اومده برامون بیاد تو لیست هیرو ها

Fusi0n
12-07-2012, 12:15
یه چند تا ایتم از اول بگید رو امامو ببندیم ؟! یعنی بهترین که جواب میده ؟!

Aria1997
12-07-2012, 13:15
یه چند تا ایتم از اول بگید رو امامو ببندیم ؟! یعنی بهترین که جواب میده ؟!

چجوری میخوای جانگلر یا تانک ؟

TR4NC3
12-07-2012, 17:14
یه جای خوب برای خرید Rp معرفی کنید لطفا ...

Fusi0n
12-07-2012, 20:30
چجوری میخوای جانگلر یا تانک ؟
پس باید موقیت بازی باتوجه به هیرو دشمن تغییر داد خوب جانگلر تو چه زمانی بهتر و تانک در چه زمانی ؟!؟!

Aria1997
12-07-2012, 21:27
پس باید موقیت بازی باتوجه به هیرو دشمن تغییر داد خوب جانگلر تو چه زمانی بهتر و تانک در چه زمانی ؟!؟!

علم غیب که نداریم ... نمیدونیم خب!
smite & flash رو بر میداری برای جانگلر
بعد 18+ hp regen
رو میخری با یه health potion

erfan_
12-07-2012, 22:50
آقا امروز تو بازی داشتم با آریا چت میکردم,وسط چت یک دفعه چت قطع شد,بعد دو سه ساعت که برگشتم دیدم فریند لیستم کلش پاک شده!(آریا آیدیت سخته,هروقت اومدی تو بازی اددم کن)

Aria1997
13-07-2012, 00:12
آره عرفان .... چی شد ؟ :(
اعصابم بهم ریخته لعنتی

باشه ادد میکنم :/

Fusi0n
13-07-2012, 10:58
علم غیب که نداریم ... نمیدونیم خب!
بقیه چی بندازم مثلا این سری میرم چطور
تو اخرین دست شدیدا از YI میخورد ولی بقیه نه تو یه دست خیلی خوب با riven vs میکرد تقریبا چندبار vs کردیم لب به لب میشدیم هر دومون میبردیم ؟! :27:
فقط این YI رو عصاب اگر YI داخل بود چه کنیم ایتم ؟!
Force of Nature
یا Warmog's Armor ؟!

Aria1997
13-07-2012, 13:09
تو اخرین دست شدیدا از YI میخورد ولی بقیه نه تو یه دست خیلی خوب با riven vs میکرد تقریبا چندبار vs کردیم لب به لب میشدیم هر دومون میبردیم ؟! :27:
Force of Nature
یا Warmog's Armor ؟!

خب جانگلر میخوای باشی یا نه ؟ :دی
از اون عکسه که مشخصه جانگلر نیستی چون اسمایت نداری ...
خب بستگی داره yi چی بازی کنه ap یا ad !!!
اگه ap بود Force of Nature خیلی به کار میاد مخصوصا با 76 تا magic resis که داره
اگه ad بود Warmog's Armor چون
+920 health
+30 health regeneration
.......
البته آیتم های دیگه هم هست ولی من به اسم نمیشناسمشون با عکس میبینم میرم تو کارش
آخه اسماشون سخته :دی
راستی full tank بازی میکنی یا ap ؟
چون مهمه
اینم از guide
که سه تا گزینه برات گذاشته

MAIN/FULL TANK/SUPPORT TANK

دقت کرده باشی main 150 تا ap داره
full tank ap نداره
ساپورت تنک هم 70 تا ap داره
بستگی به خودته که چجوری باهاش بازی کنی
من full tank بازی میکنم میرم جلو بقیه هم پشتم میان بعد با ult stun میشن و هم تیمی هام حسابشونو میرسن :دی

Aria1997
13-07-2012, 13:10
مثل اینکه دوباره آپدیت اومده .....
برای من که مشکلی نیست ولی خب ناراحتم باید بازم صبر کنم بچه ها از ایران دوباره آن بشن
اعصاب خورد کنه ها

Fusi0n
13-07-2012, 16:23
سلام ممنون
jungle واقعا مشکل چون یکی اینکه همیشه نمیشه به تیم اطمینان کرد و میری تو jungle فوش میدن ادم راحت نمیتونه بره و تیم نوب باشه تاور میزن ...
فکر کنم همون فول تانک خوب باشه میرم تو کارش :27: بیشتر من اول سعی میکردم ایتم بگیرم که هم AB هم مقاومت بالا ببر... یکجوری اف تانک.... زیاد جواب نمیده

Aria1997
13-07-2012, 17:44
سلام ممنون
jungle واقعا مشکل چون یکی اینکه همیشه نمیشه به تیم اطمینان کرد و میری تو jungle فوش میدن ادم راحت نمیتونه بره و تیم نوب باشه تاور میزن ...
فکر کنم همون فول تانک خوب باشه میرم تو کارش :27: بیشتر من اول سعی میکردم ایتم بگیرم که هم AB هم مقاومت بالا ببر... یکجوری اف تانک.... زیاد جواب نمیده

آره خب! من دو دست پشت سر هم جانگل کردم
دست اول تیم عالی بود و بردیم
دست دوم تیم نوب بود و باختیم
بعد همشو انداختن گردن من که ...
بهتره با کسایی که میشناسیش مثل دوست و رفیق یا تو اسکایپ یا تو ts بازی کنی
از همه لحاظ بهتره هم اینکه میشناسیشون هم اینکه از طریق صدا در ارتباطی مشکلی باشه بهت میگن

TR4NC3
13-07-2012, 19:38
یه سوال : وقتی یه اسکین از یه هیرو میخری بعد اون هیرو رو نداری ... هیرو رو هم بهت میده ؟

ali722
13-07-2012, 20:18
یه سوال : وقتی یه اسکین از یه هیرو میخری بعد اون هیرو رو نداری ... هیرو رو هم بهت میده ؟

فکر کنم تا زمانی که هیرو نخری نمی تونی skin اون هیرو بگیری

Aria1997
13-07-2012, 20:32

چیزی که علی جان گفت درسته
ولی من یه اسکین مجانی alistar unleashed رو گرفتم خود هیرو هم آنلاک شد :دی

Aria1997
13-07-2012, 21:48
بازم لول مشکل پیدا کرده ... برای من تو چت نمیره ... واسه شما هم همینطوره؟

ali722
13-07-2012, 22:34
بازم لول مشکل پیدا کرده ... برای من تو چت نمیره ... واسه شما هم همینطوره؟

شما اسمتون تو بازی چیه ؟من Add کردمت؟ راستی چطوری هیرو رایگان دادت ؟ و در مورد چت روم من که مشکلی ندارم :31:

Aria1997
13-07-2012, 22:50
شما اسمتون تو بازی چیه ؟من Add کردمت؟ راستی چطوری هیرو رایگان دادت ؟ و در مورد چت روم من که مشکلی ندارم :31:

نگو شما :دی
من west هستم .. AriaaEvaane
گقت اکانت یوتیوب riot رو subscribe کن منم کردم بهم alistar رو مجانی داد :دی
نه برای من باز نمیشه چت :(

erfan_
13-07-2012, 23:27
Force of Nature
یا Warmog's Armor ؟!
عزیز اگر هیروهایی مثل master yi یا AD های دیگه دیدی دارن اذیتت میکنن thornmail ببند مشکلت حل میشه;)

ali722
13-07-2012, 23:59
راستی یکی از بچه گفت یکی از هیرو ها اسکین ایرانی داره میدونید کدومشه؟ یا اصلا وجود نداره؟!!!!

Aria1997
14-07-2012, 00:22
راستی یکی از بچه گفت یکی از هیرو ها اسکین ایرانی داره میدونید کدومشه؟ یا اصلا وجود نداره؟!!!!

اسکین ایرانی ؟ تاحالا ندیدم !!!
شاید منظورش داریوس بوده

avator20002000
14-07-2012, 00:58
sandstorm katarina فکر کنم منظورش بوده

Fusi0n
14-07-2012, 12:08
واقعا امامو فول تانک یه چیز دیگس :)
بعد تمو فقط amumu

avator20002000
14-07-2012, 15:04
اوایل که kayle رو اشتباهی خریده بودم با اسکینش خیلی ناراحت بودم هفته پیش گفتم بزار یکم باهاش بازی کنم حیفه هیروش اسکین داره(Judgment Kayle) خاک بخوره:31:
طبق معمول رفتم تو کار support دیدم جواب میده عالی بعدش tank اونم خوب بود بعدش dps ترکوند!
در کل به نظرم انعطاف پذیری خیلی عالی داره.ult ش هم که دیگه محشره!

Aria1997
14-07-2012, 16:56
اوایل که kayle رو اشتباهی خریده بودم با اسکینش خیلی ناراحت بودم هفته پیش گفتم بزار یکم باهاش بازی کنم حیفه هیروش اسکین داره(Judgment Kayle) خاک بخوره:31:
طبق معمول رفتم تو کار support دیدم جواب میده عالی بعدش tank اونم خوب بود بعدش dps ترکوند!
در کل به نظرم انعطاف پذیری خیلی عالی داره.ult ش هم که دیگه محشره!

دقیقا ... من و عرفان یه دست بازی کردیم ... kayle هم بود
خدایی ترکوند عالی بازی میکرد اوایل نوب بود ولی اواسط بازی نتیجه رو برگردوند
بازی خوبی بود :دی

Fusi0n
14-07-2012, 23:07
kayle spell واقعا عالی به نظرم بعد درجه سختی هیرو هایی که spell کارامدتری دارن خیلی تو بازی فاز میدن ایتم خوب بسته شاهکار میشن...

ali722
15-07-2012, 15:50
من می خوام یه هیرو بخرم که که malee و attaker باشه ولی نکی دونم کدوم رو بخرم اگه میشه یه راهنمایی کنید. قیمتش حتما 6300 باشه یعنی خفنترین هاش من خودم دلم با talon هست:40: نظر شما چیه هیرو خوبی هست یا بدرد نخوره؟:2:اگه این خوب نیست اینtryndamere چطوره؟یه هیرو قبلا گرفتم اسمش jax بود خیییییییییییییلی توپه 20/2 میزنمشون :27:

Aria1997
15-07-2012, 16:27
من می خوام یه هیرو بخرم که که malee و attaker باشه ولی نکی دونم کدوم رو بخرم اگه میشه یه راهنمایی کنید. قیمتش حتما 6300 باشه یعنی خفنترین هاش من خودم دلم با talon هست:40: نظر شما چیه هیرو خوبی هست یا بدرد نخوره؟:2:اگه این خوب نیست اینtryndamere چطوره؟یه هیرو قبلا گرفتم اسمش jax بود خیییییییییییییلی توپه 20/2 میزنمشون :27:

آواتارتو عوض کردی بعد چند سالی :دی
پیشنهاد من خواهر Riven هست :دی
برو نگاه کن ببین چطوره ؟ :دی

البته من دارم جمع میکنم برای brand

ali722
15-07-2012, 18:27
آواتارتو عوض کردی بعد چند سالی :دی
پیشنهاد من خواهر Riven هست :دی
برو نگاه کن ببین چطوره ؟ :دی

البته من دارم جمع میکنم برای brand

مطمئن هستی که هیرو خوبی هست بحث 6300 تا پوله نه بخرم مثل sivir مسخره باشه با این sivir نمی شه یکی هم کشت خیلی داغونه خودتون این هیرو رو خریدین یا جایی دیدین بازیش رو :31:

Fusi0n
15-07-2012, 19:04
اره من با Riven موافقم هم تانک خوبی هم DM خیلی خوبی میزنه فکر کنم جزو هیرو هست که penta kill گرفته :27:
درجه سختی خوب زیاد نیست

Aria1997
15-07-2012, 19:10
مطمئن هستی که هیرو خوبی هست بحث 6300 تا پوله نه بخرم مثل sivir مسخره باشه با این sivir نمی شه یکی هم کشت خیلی داغونه خودتون این هیرو رو خریدین یا جایی دیدین بازیش رو :31:

سیویر خوبه ... بلد نیستی بازی کنی ؟ :دی
اول بازی کلی دمیج میده
بیخودی به قیافه هیرو نگاه نکن riven حرف نداره
منم دارم میرم بخرمش .... کلی پوله ولی :(

ali722
15-07-2012, 19:59
این سختی چیه که جزء مشخصه هیرو هست ؟ بدرد چی می خوره؟ شما با 400 تا rp تون چه کار کردید؟ نمیشه یه هیرو باهش خرید نصفش RP بدیم نصفش IP؟ :27:

ali722
15-07-2012, 21:04
مپ blind pick با draft pick چه فرقی با هم دارند؟ اگه تو پول دادن هست کدوم بیشتر میده ؟:27:

Aria1997
15-07-2012, 21:37
این سختی چیه که جزء مشخصه هیرو هست ؟ بدرد چی می خوره؟ شما با 400 تا rp تون چه کار کردید؟ نمیشه یه هیرو باهش خرید نصفش RP بدیم نصفش IP؟ :27:

نه نمیشه :دی
من باهاش یه اسکین white mage veigar خریدم :دی
قبلا از 520 شد 290 و الانم 10 تا دارم :دی

avator20002000
15-07-2012, 21:45
rp فقط اسکین بهترین چیزیه که میشه خرید مخصوصا وقتی off می خوره
راستی یه چیزی یادم اومد این دو صفحه رو خوندم.من الان 27 هستم از 20 به بعد runes تاثیر خوش رو نشون می ده خیلی.الان یه مشت هیرو خریده دارم ولی runes ندارم برای همشون.شما اشتباه منو نکنید برای runes هم پول کنار بزارید.
همین!:20:

Aria1997
15-07-2012, 22:22
مپ blind pick با draft pick چه فرقی با هم دارند؟ اگه تو پول دادن هست کدوم بیشتر میده ؟:27:
بلایند که معمولیه و بلدی
درفت ....
اولش یه مشت هیرو میاره
بعد از مثلا 30 ثانیه چندتارو بن هم تیمیت برای اون تیم حریف
بعد تیم حریف چندتا هیرو بن میکنه که نمیتونی برداری
بعد یه سری هیرو میمونه میتونی برداری و بازی کنی

کلا جالبه من همش دعا دعا میکردم Ashe رو بن نکنن :دی
از نظر ip هم نمیدونم فکر کنم یکی باشه!

اینجا هم انگلیسی توضیح دادهـ

ali722
15-07-2012, 23:42
اخر هم نگفتید این سختی هیرو چیه و بدرد چی میخوره؟ و با این 400 میشه یه هیرو خرید که 250 نا هست و متاسفانه 150 زیاد میاد و دیگه کاربردی نداره جزئ اینکه boost برای ip یا xp بگیرم :31: حالا به نظر شما بدم اسکین کنمش مثلا میشه اسکین riven بخرم با 400 تا خرید یا باهاش همون یه هیرو و باست رو بخرم؟؟ و یه سوال دیگه برای هر سبک هیرو باید رانز جدا بخریم اینطوری پولی واسه خوده هیرو نمی مونه :27:

avator20002000
16-07-2012, 00:08
اخر هم نگفتید این سختی هیرو چیه و بدرد چی میخوره؟ و با این 400 میشه یه هیرو خرید که 250 نا هست و متاسفانه 150 زیاد میاد و دیگه کاربردی نداره جزئ اینکه boost برای ip یا xp بگیرم :31: حالا به نظر شما بدم اسکین کنمش مثلا میشه اسکین riven بخرم با 400 تا خرید یا باهاش همون یه هیرو و باست رو بخرم؟؟ و یه سوال دیگه برای هر سبک هیرو باید رانز جدا بخریم اینطوری پولی واسه خوده هیرو نمی مونه :27:
سختی هیرو سختی کار کردن با هیرو هستش.یعنی باهاش کار کردن سخته combo هاش هم سخته ولی عموما هیروهای سخت مثل cassopeia می تونن خوب kill بگیرن!
riven همه skin هاش 975 ا قیمتش off هم بخوره 487 تا میشه.که باید صبر کنید فرجی بشه اینا باز rp بدن .اگر نمی تونی صبر کنی همون هیرو با باست بخر وگرنه تو هر هفته چندتا off می خوره اگر خوشت اومد skin دیگه بخر با این rp.
برای تک تک که نه ولی حدود 7-8 صفحه runes میخوای mage-tank-support و ....
من خودم هنوز 4-5 تا runes دیگه می خوام یکیشو کامل کنم!:31:

ali722
16-07-2012, 01:19
به نظر شما یه هیرو 260 ip بخرم مثل master i یا ... یا boost ip 4win بخرم که 290 تا هست (اسکین نمی خوام البته اگه می خواستم هم نمی تونستم بخرم چون قیمتش از 520 به بالاست:41:) مگه اسکین تو قدرت تاثیر داره؟

Aria1997
16-07-2012, 01:38
مستر رو که با IP میتونی بخری نیازی به rp نیست
بوست هم فکر نکنم نیاز باشه آخه لول بالا نیستی فک کنم!
اسکین رو قدرت تاثیر نداره فقط قشنگی داره که میارزه واقعا
اسکین هایی که 520 هستن off میخورن نصف میشن
صبر کن ببین هر هفته کدوم زیر 400 میشه همونو بگیر

ali722
16-07-2012, 19:16
الان katrina sandstorm می خوام بخرم ؟ هیرو خوبی هست؟ و اینکه وقتی روش کلیک میکنم با قیمت قبلی میبینمش نه با قیمت 40% off چه باید کرد :31:

ali722
16-07-2012, 20:47

یه نگاهی به این فیلم بندازید نتیجه اش رو بهم بگید

Aria1997
16-07-2012, 21:04
الان katrina sandstorm می خوام بخرم ؟ هیرو خوبی هست؟ و اینکه وقتی روش کلیک میکنم با قیمت قبلی میبینمش نه با قیمت 40% off چه باید کرد :31:

خب درصد خورده 487 تا نمیتونی بخری از 400 تا بیشتره!

Aria1997
16-07-2012, 21:29

یه نگاهی به این فیلم بندازید نتیجه اش رو بهم بگید

همش الکیه ... باورم شد دیگه الان
کلی هــک و چیت برای لول میگن هست ولی من همرو تست کردن جز ویروس چیزی نبودن
این یکی هم همین بود حتی یه اکانت دیگه ساختم تست کردم کار نکرد
بهتره دنبال این جیزا نری چون الکین همشون

TR4NC3
16-07-2012, 21:51
نظرتون در مورد این Build برای Yurick چیه ؟

erfan_
17-07-2012, 00:04

من تو mobfire در رابطه با بیلدی که ساختی خوندم,اینا آیتمای خیلی خوبین برای yurick ولی به نظر من جای trinity یه آیتم دیگه برای بیشتر تانک کردن خودت یا بیشتر دمیج کردن بگیری بهتره

Aria1997
17-07-2012, 01:12
دیگه خسته شدم از هرچی نوبه
باور کنید تو هر بازی یه نخاله هست میزینه تو بازی ... اصلا من نمیدونم چرا بازی میکنن لعنتیا لول 30 بازم نوبه
نمیدونم شاید لول رو گذاشتم کنار!

avator20002000
17-07-2012, 02:03
باور کنید تو هر بازی یه نخاله هست میزینه تو بازی ... اصلا من نمیدونم چرا بازی میکنن لعنتیا لول 30 بازم نوبه
تو هر بازی که می کنی کسی که خوبه اخر بازی ادش کن دفعات دیگه با اونا بازی کن اینحوری کمتر اذیت میشی

ash!ash
17-07-2012, 08:27

Build کلا بسته به شرایط هست، شما نمی تونی همیشه یک Build برای یک Champ ببندی که!!!!!!!
باید تیم حریف رو دید ، بعد بر طبق شرایط بازی آیتم بست.

کلا LoL تعطیل شده خیلی وقته، پیشنهاد اینه که همون Friend اد کنی باهاشون بازی کنی.

TR4NC3
17-07-2012, 12:00
Build کلا بسته به شرایط هست، شما نمی تونی همیشه یک Build برای یک Champ ببندی که!!!!!!!
عزیز این چیزا رو خودم هم میدونم .. ولی هر هیرویی یه Bulid استاندارد داره ... حالا با توجه به هیرو های مقابل چندتا ایتم رو میشه تغییر داد .

Aria1997
17-07-2012, 13:16
تو هر بازی که می کنی کسی که خوبه اخر بازی ادش کن دفعات دیگه با اونا بازی کن اینحوری کمتر اذیت میشی

شما درست میگی ...
وقتی از کسی شکایت میکنم که یارو نوبه برمیگرده خارومادر آدمو فحش میده هیچ خودتم تهمت میزنه یهو کل تیم میان منو ریپورت میکنن!
0/6 بودم با amumu ... خب! من تانکم! نباید بهترین اسکور رو داشته باشم که!
میرم تو شیکم حریف stun میکنم هم تیمی های گاوم مثل خر نیگا میکنن ....
اینا فقط ماله یه بازی نیست همش اینطوریه!

avator20002000
17-07-2012, 13:47
شما درست میگی ...
وقتی از کسی شکایت میکنم که یارو نوبه برمیگرده خارومادر آدمو فحش میده هیچ خودتم تهمت میزنه یهو کل تیم میان منو ریپورت میکنن!
اینا فقط ماله یه بازی نیست همش اینطوریه!
بعد از لول 20 بازی تیمی میشه قبلش 99% موارد تکی بازی کردنه!

Fusi0n
17-07-2012, 14:59
اخه سیستم مچ کردن مسخره یک مرتبه میبینی دو تا لول 9 یا 6 میندازن با یک 30 و... این لول باید درجه بندی کرد 1 تا 10 با هم 10 تا 20 باهم 20 تا 30 باهم اینجوری باز بهتر نه لول 1 با 30 :27:

این حرف دل من هست واقعا ستم میری تو شیکم تیم حریف همه هیرو جمع شدن بعد میبینی تیم غیب شد رفت زیر 5 نفر داری کتک میخوری :31:
البته من همین جوری تلافی میکنم میبینم میرزن سرشون میچیچم میرم :27: تا ادب بشن :39:

Aria1997
17-07-2012, 15:20
بعد از لول 20 بازی تیمی میشه قبلش 99% موارد تکی بازی کردنه!

من لول 27 هستم :دی

kingstreet
17-07-2012, 16:19
:دی من دوباره برگشتم سرور EW یوزرم pezhool ادد.

avator20002000
17-07-2012, 16:29
اخه سیستم مچ کردن مسخره یک مرتبه میبینی دو تا لول 9 یا 6 میندازن با یک 30 و... این لول باید درجه بندی کرد 1 تا 10 با هم 10 تا 20 باهم 20 تا 30 باهم اینجوری باز بهتر نه لول 1 با 30 :27:

سیستم درسته تقریبا ولی اون موقع ادمی که لولش با شما مچ باشه گیر نمیاره یه لول پایین میندازه باهاتون پر شه زود برید تو بازی!:31:

Aria1997
17-07-2012, 16:34
سیستم درسته تقریبا ولی اون موقع ادمی که لولش با شما مچ باشه گیر نمیاره یه لول پایین میندازه باهاتون پر شه زود برید تو بازی!:31:

من که خیلی کم همچین چیزی دیدم همیشه لولامون درست بوده
راستی این brand حرف نداره ... خیلی شاخه :دی

kingstreet
17-07-2012, 17:23
راستی این brand حرف نداره ... خیلی شاخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من با Ahri همش میزدمش:P امروز همش لگ بودم من :|

*Necromancer
17-07-2012, 22:13
Thundra ww یه کمی به نظر خز میاد چون همه دارنش
من Heyena ww رو میخواستم اما حراجش دو ماه پیش بود و من اون موقع دسترسی نداشتم به بازی، تا اون دوباره حراج بشه می ارزه این Thundra رو بخرم؟ چون الان حراج شده با 260 پوینت که خیلی هم ارزونه
ولی پوینت هام داره تموم می شه... اگه اینو بخرم فقط می تونم یه اسکین دیگه بخرم

این Black belt Udyr عجب چیز مضخرفی بود کاش نمی خریدمش... خر شدم گفتم حداقل یه اسکین برای این هیروی OP داشته باشم

Fusi0n
17-07-2012, 22:15
brand AB خیلی خوب یعنی کلا همین AB داره ولی شدیدا کتک خورش ملث :27: با دوتا مشت لگد خلاص میشه :31: باید کمی رو de کار کرد
ولی AB فقط Veigar یجوری میخوری تا تهش بسوزی بمونی تو کفش :27::31: حالا فکرکن brand vs Veigar :39:

*Necromancer
17-07-2012, 22:24
آخرین باری که rp مجانی دادن کی بوده؟ من یادمه یه بار پارسال دادن یه بار هم به مناسبت کریسمس دادن

avator20002000
18-07-2012, 02:53
Thundra ww
این Black belt Udyr عجب چیز مضخرفی بود کاش نمی خریدمش... خر شدم گفتم حداقل یه اسکین برای این هیروی OP داشته باشم
یکی از بچه ها چند صفحه قبل چندتا هیروش رو نمی خواست پس داده بود.می تونی فکر کنم اسکین هم پس بدی اگه دوسش نداری

TR4NC3
18-07-2012, 12:33
اتفاقا من با این Black belt Udyr خیلی حال کردم ... اسکین باحالیه که !
ولی اگه من Rp گیرم بیاد Nurse Akali رو میگیرم :X

پ.ن : راستی از کجا Rp میخرین ؟

erfan_
18-07-2012, 15:07
Thundra ww یه کمی به نظر خز میاد چون همه دارنش
من Heyena ww رو میخواستم اما حراجش دو ماه پیش بود و من اون موقع دسترسی نداشتم به بازی، تا اون دوباره حراج بشه می ارزه این Thundra رو بخرم؟ چون الان حراج شده با 260 پوینت که خیلی هم ارزونه
ولی پوینت هام داره تموم می شه... اگه اینو بخرم فقط می تونم یه اسکین دیگه بخرم

من یکی از اسکینای ww حراج بود گرفتم اتفاقا خوشمم اومد باحال بود feral ww ولی این heyena ww از همش باحال تره 2 3 بار تو رنک دیدمش واقعا حال کردم,وایسا اون حراج شه همونو بگیر;)

*Necromancer
18-07-2012, 20:11
یکی از بچه ها چند صفحه قبل چندتا هیروش رو نمی خواست پس داده بود.می تونی فکر کنم اسکین هم پس بدی اگه دوسش نداری

چطوری؟
فک نمی کنم به راحتی قابل بازگشت بلاشه وگرنه هر کسی می رفت اون اسکین پالس فایر رو برا یه شب کرایه می کرد :27:

اتفاقا من با این Black belt Udyr خیلی حال کردم ... اسکین باحالیه که !
من قدیما باهاش حال می کردم ولی وقتی خریدمش متوحجه شدم طراحیشو عوض کردن
قدیما یه جوری بود که وقتی استنس عوض می کردی طرح لباسش عوض می شد... حتی از دور هم مشخص بود :31:
ولی الان نه

پ.ن : راستی از کجا Rp میخرین ؟

یه سایت هست به اسم persibox
ایرانیه و قابل اطمینان

من یکی از اسکینای ww حراج بود گرفتم اتفاقا خوشمم اومد باحال بود feral ww ولی این heyena ww از همش باحال تره 2 3 بار تو رنک دیدمش واقعا حال کردم,وایسا اون حراج شه همونو بگیر

فرال الان تبدیل به legacy skin شده و خیلی آنتیکه :دی
لجسی ها رو هر کسی داشته باشه خوش به حالشه
تاندرا هم بد اسکینی نیست خوشگله ولی بدیش اینه که همه دارنش ...
چون دو ماه پیش حراج heyena بود فک نکنم تا سال دیگه حراج بشه

*Necromancer
18-07-2012, 23:01
یه لینک یدا کردم که یه کاربر در این مورد توضیح داده:
فک کنم فقط سه تا آیتم رو می شه پس داد
باید ایمیل بزنیم به بخش پشتیبانی و از خودشون بخوام که اینکار و بکنن
معمولا وقتی که یه هیرو یا یه اسکین ارزون می شه اینکارو می کنن که پوینت از کف رفته شون برگرده :دی

Aria1997
18-07-2012, 23:34
یه لینک یدا کردم که یه کاربر در این مورد توضیح داده:
فک کنم فقط سه تا آیتم رو می شه پس داد
باید ایمیل بزنیم به بخش پشتیبانی و از خودشون بخوام که اینکار و بکنن
معمولا وقتی که یه هیرو یا یه اسکین ارزون می شه اینکارو می کنن که پوینت از کف رفته شون برگرده :دی

یه بار میشه پس داد دیگه نمیشه خیلی سعی کردم نشد

*Necromancer
18-07-2012, 23:47

Galactic Renekton :31:

Fusi0n
19-07-2012, 10:39
ولی این دوره چمپ خوبی گذاشتن بقیر 1 دوتا ،با همهشون یک دو تا دست برید :27: این Dr. Mundo ,Wukong خیلی بیشتر فاز میدن :31:

Aria1997
19-07-2012, 10:56
ولی این دوره چمپ خوبی گذاشتن بقیر 1 دوتا ،با همهشون یک دو تا دست برید :27: این Dr. Mundo ,Wukong خیلی بیشتر فاز میدن :31:

با wukung خیلی خوب بازی میکنم خیلی فانه .... ولی mundo نه ... اصلا نمیتونم بازی کنم مخصوصا اینکه هر spellـش با health کار میکنه فوق العاده مزخرفه
بهترینشون brand بود که خیلی باهاش خوب بازی میکنم عرفان میدونه :دی
راستی بهترین اسکینی که تا حالا دیدم pentakill yorick بوده!
خیلی باحاله قبول دارین؟

Fusi0n
19-07-2012, 11:45
با wukung خیلی خوب بازی میکنم خیلی فانه .... ولی mundo نه ... اصلا نمیتونم بازی کنم مخصوصا اینکه هر spellـش با health کار میکنه فوق العاده مزخرفه
بهترینشون brand بود که خیلی باهاش خوب بازی میکنم عرفان میدونه
خیلی باحاله قبول دارین؟
wukung خیلی رو مخ حریف میره من که همش دعا میکنم حریف این برنداره یا کسی برداره نوب باشه :27:
brand که فقط AB ببند ادم ، تا خخره میشه عذاب تیم حریف. هیرو جمع میشن عقب وایستیم هی spell خالی می کنیم روشون :7: :39: ks بازاری میشه برای خودش
Dr. Mundo اینم تقریبا اخر خندس 100 میزنی 200 میخوری :39:

erfan_
19-07-2012, 13:54
خیلی باحاله قبول دارین؟
اتفاقا Mundo یکی از چمپهایی هست که همیشه دعا میکنم تو تیم حریف نباشه,اگه طرف بلد باشه باهاش خوب بازی کنه یه نفره کل تیمو حریفه اصلا نمیشه کشتش

ali722
19-07-2012, 13:59
یه آپدیت 200 مگی اومده شما می دونید چی اضافه شده؟ هیرو اضاف کرده یا آیتم ؟:31:

cao-cao
19-07-2012, 14:06
سلام
کسی از دوستان لینک مسقیم دانلود داره بده
نه اینی که تو خود سایت هست اول یه چیزی رو باید نصب کنی بعد دان کنی
چون میخوام با گوشی دانلود کنم

Aria1997
19-07-2012, 14:20
یه آپدیت 200 مگی اومده شما می دونید چی اضافه شده؟ هیرو اضاف کرده یا آیتم ؟:31:

هیچی اضافه نشده که :دی

ali722
19-07-2012, 15:54
الان نزدیک 500 مگ داره میگیره این چیه ؟ شما هم گرفتید؟

ali722
19-07-2012, 15:56
تازه زده 40 درصد چه خبره مگه LOL 2 اومده میدونید مشکل از کجاست؟

Aria1997
19-07-2012, 16:17
الان نزدیک 500 مگ داره میگیره این چیه ؟ شما هم گرفتید؟

نه والا واسه من چیزی نیومده بدون آپدیت بازی کردم از صبح تاحالا!
بچه های ایران چندتاشونم آپدیت 500 مگی اومده
جریان چیه چرا من نگرفتم؟

kingstreet
19-07-2012, 17:07
200mb آپدیت هیچی اضافه نشده :|
mundo که خیلی قویه شاید نمیتونی باهاش بازی کنی:دی

*Necromancer
19-07-2012, 17:28
تو اپدیت جدید یه چند تا اسکین جدید اضافه شده
اون هیروی جدید Zyra هم اضافه شده اما هنوز داخل بازی قابل استفاده نیست فقط فایل هاش اومده

خیلی باحاله قبول دارین؟

من این اسکینو یه دفه تو بازی دیدم... اگه طرفدار گروهای راک قدیمی باشی باهاش حال می کنی اما اگه نباشی نه :دی
چون از روی قیافه و ترپ یه نوازنده ی راک مشهور ساخته شده

ali722
19-07-2012, 18:32
نه والا واسه من چیزی نیومده بدون آپدیت بازی کردم از صبح تاحالا!
بچه های ایران چندتاشونم آپدیت 500 مگی اومده
جریان چیه چرا من نگرفتم؟

pvp.net با شما لجه می خواد حالت رو بگیره :31:

Aria1997
19-07-2012, 19:09
علی :/
6300 تا ip دارم
میخوام ahri رو بگیرم اولش میخواستم darius رو بگیرم ولی نظرم عوض شد
امیدوارم ahri حالمو نگیره تاحالا باهاش بازی نکردم :)

Fusi0n
19-07-2012, 21:10
اتفاقا Mundo یکی از چمپهایی هست که همیشه دعا میکنم تو تیم حریف نباشه,اگه طرف بلد باشه باهاش خوب بازی کنه یه نفره کل تیمو حریفه اصلا نمیشه کشتش
اره کلا فول تانک کنی و ایتم عالی ببندی خیلی قدرتش استقامتش بالا میره شدیدا HP re بالایی داره تا لول اخر و ایتم عالی میشه تا 150 رسوند :27:
Summoner Spells اگر کنارش Surge باشه ....:41:

میخوام ahri رو بگیرم اولش میخواستم darius رو بگیرم ولی نظرم عوض شد
امیدوارم ahri حالمو نگیره تاحالا باهاش بازی نکردم
difficulty بالایی داره خیلی کارباهش سخت
------
راستی این Singed چه spell خوبی داره ....

kingstreet
19-07-2012, 21:35
ahri خیلی خوبه من همیشه باهاش بازی میکنم براش spell vamp بگیر خیلی خفن میشه :دی
من میخوام Fiora رو بگیرم خفن قویه.

Aria1997
19-07-2012, 22:27
ahri رو خریدم خیلی خوشم اومده :دی

kingstreet
19-07-2012, 22:47
آقا یوزرتونو بگین ادد کنیم بعدا با هم یه دست بزنیم :دی

Aria1997
19-07-2012, 22:51
فکر کنم صد بار گفتم ولی دوباره میگم :24:

ARiaaEvaane EU WEST

kingstreet
19-07-2012, 23:11
اگه میشد این یوزرهارو به پست اول اضاف کرد همه اینا حل میشدآ:دی
من سرور EUNU تو آپدیتش میشکل پیدا شده دیگه نمیتونم برم اونور مجبورم همین EU WEST بازی کنم:P

avator20002000
20-07-2012, 01:46
SPEC رو خراب کردن نامردا!کلی تغییر دادن .دست چپی دیگه نشون نمی ده ranked دوستاتم دیگه نمی گه چند دقیقه هست دارن بازی می کنن.
بدترین چیزشم اینه قطعی بدی تو این پچ همه چی کش میاد!از قبل هم بدتر شده والا

ali722
20-07-2012, 01:49
sctm چیه ؟ هی می گن سخت سخته :31: این چیه مد هست؟

kingstreet
20-07-2012, 10:28
باز آپدیت؟تو 2 روز 400mb آپدیت :|

Aria1997
20-07-2012, 12:54
بیخودی چمپ اضافه میکنن بابا
اینهمه چمپ بسه دیگههههههه!
دوباره jax رو خوشگل کردن

kingstreet
20-07-2012, 14:51
لانچرم مشکل پیدا کرده آپدیت که تموم میشه filed میشه:|
به جای چمپ هم بهتره برن یه چندتا مد اضافه کنن :|

*Necromancer
20-07-2012, 15:34
دوباره jax رو خوشگل کردن
اتفاقا منم چند ماه پیش تو این تاپیک همینو گفتم :31:
اون زمان ziggz تازه اضافه شده بود منم گفتم همش جک و جونور های جدید به جای هیرو به خوردمون می دن باید چارصد مگ چارصد مگ آپدیت بکنیم تو پاچه مون :27:

دقیقا"!

*Necromancer
20-07-2012, 15:37
دوباره jax رو خوشگل کردن
اتفاقا منم چند ماه پیش تو این تاپیک همینو گفتم :31:
اون زمان ziggz تازه اضافه شده بود منم گفتم همش جک و جونور های جدید به جای هیرو به خوردمون می دن باید چارصد مگ چارصد مگ آپدیت بکنیم تو پاچه مون :27:

دقیقا"!

kingstreet
20-07-2012, 15:44
کسی سایتی سراغ داره بشه آپدیتاشو دان کرد به صورت دستی اضافه کرد به بازی؟:|

avator20002000
20-07-2012, 23:23
garena فکر کنم می زاره همینجوری هم تو سایتش برای دانلود
راستی spec دوباره با اپدیت 14 مگی امروز درست شد

ali722
21-07-2012, 00:15
دوباره jax رو خوشگل کردن

ایول من jax رو قبلا خریده بودم :31:

Fusi0n
21-07-2012, 11:11
یک هیرو جدید به نام zyra اضافه شده حسابی ab بالایی داره! به همون اندازه درجه سختی :27:

راستی چند روز پیش 5 نفر با چندتا دوستان رفتیم کدومتون بودید؟! :31: باختیم من Wukong بودم

Aria1997
21-07-2012, 12:48
من با ahri جلوی fizz هیچ شانسی نداشتم واقعا نمیتونستم بکشمش ..... خیلی حرص خوردم :(

new evil
21-07-2012, 21:25
یک هیرو جدید به نام zyra اضافه شده حسابی ab بالایی داره! به همون اندازه درجه سختی :27:

دوست عزیز درستش AP هست که سرواژه ی Ability Power هست نه AB

من با ahri جلوی fizz هیچ شانسی نداشتم واقعا نمیتونستم بکشمش ..... خیلی حرص خوردم :(
Ahri میزنه

Aria1997
21-07-2012, 23:56
دوست عزیز درستش AP هست که سرواژه ی Ability Power هست نه AP

Ahri میزنه

چطوری میگی؟
هر کاری میتونستم کردم ولی یدفعه کلی hp رفت و آخرشم ماهی :(

new evil
22-07-2012, 00:28
چطوری میگی؟
هر کاری میتونستم کردم ولی یدفعه کلی hp رفت و آخرشم ماهی :(
اولا range هستی
دوما لول رنج داری
سوما spell vamp داری
تازه ماهی رو هم راحت میشه با فلش یا خود ulti جا خالی داد یا فوق فوقش اگه نتونستی ایتم zhoya فک کنم (همون که میزنی طلایی میشی) رو بگیر اصلا نمی تونه combo کنه
تازه ahri بهتر از فیز می تونه رشد کنه و فید بشه

avator20002000
22-07-2012, 13:58
حتما به این سایت سر بزنید خیلی اطلاعات خوبی توش هست.می تونید بفهمید چه هیرویی بیشترین طرفدارو داره و ....
اول نام کاربری تونو بالا بهش بدید

Aria1997
22-07-2012, 14:13
اولا range هستی
دوما لول رنج داری
سوما spell vamp داری
تازه ماهی رو هم راحت میشه با فلش یا خود ulti جا خالی داد یا فوق فوقش اگه نتونستی ایتم zhoya فک کنم (همون که میزنی طلایی میشی) رو بگیر اصلا نمی تونه combo کنه
تازه ahri بهتر از فیز می تونه رشد کنه و فید بشه

تورو خدا بهم یاد بده :دی
هرچی orc میزدم همرو جاخالی میداد بی شرف
یهنی من هرچی اسپل روش میزدم hp اون خیلی کم نمی شد اما hp من با یه اتک اون نصف میشد
شاید rune خیلی خریده بود؟
آخه اول بازی 53 تا ip داشت من 3 تا

ali722
22-07-2012, 14:33
من الان 5900 تا جمع کردم به نظر شما VARUS بگیرم یا RIVEN ؟ کودومش باز باهاش راهت تره و KILL بیشتری میشه با هاش گرفت و کلا تو 6300 تا riven بهترین هست؟

new evil
22-07-2012, 14:54
تورو خدا بهم یاد بده :دی
هرچی orc میزدم همرو جاخالی میداد بی شرف
یهنی من هرچی اسپل روش میزدم hp اون خیلی کم نمی شد اما hp من با یه اتک اون نصف میشد
شاید rune خیلی خریده بود؟
آخه اول بازی 53 تا ip داشت من 3 تا
Orb زدنت مربوط میشه به skill shot ه خودت باید یبار بزنی همونجایی که هست یه بار بغلش پشت سر هم بزن ارب اولا ارب را مکس کن
dmg ه اسپلات هم مربوت میشه به ap ت که حتما کم بوده
فیز هرچی هلثت کمتر باشه بیشتر دمج میزنه اسلا تو رنجش نباید بری چون اگه 6 شد با 4 تا کوبو میکشه راحت
باید رون ap هم بگیری
ببین صفحه رون ap منه خیلی خوبه

Aria1997
22-07-2012, 15:57
Orb زدنت مربوط میشه به skill shot ه خودت باید یبار بزنی همونجایی که هست یه بار بغلش پشت سر هم بزن ارب اولا ارب را مکس کن
dmg ه اسپلات هم مربوت میشه به ap ت که حتما کم بوده
فیز هرچی هلثت کمتر باشه بیشتر دمج میزنه اسلا تو رنجش نباید بری چون اگه 6 شد با 4 تا کوبو میکشه راحت
باید رون ap هم بگیری
ببین صفحه رون ap منه خیلی خوبه

اوه آره mark هارو تموم کردم دارم میرم سراغ بقیه rune ها
یکمی طول میکشه ولی خب وقتی تموم شد اون موقع بهتر بازی میکنم :دی

Fusi0n
22-07-2012, 17:07
این پایک بشه دوتا شد ؟!

Fusi0n
22-07-2012, 17:13
riven امروز خرید قبلا که لول پایین بود رفته بودم باهاش ولی اون موقه اصلا هالیم نبود چی به چی ! ولی کلا این riven یکم اون q مشکل زدنش باید دوربین قفل باشه تا 3 کلید سریع زد spell زدنش کمی با هیرو دیگه تفاوت داره !
این دوربین نمیشه زاویش تغییر داد؟!

من الان 5900 تا جمع کردم به نظر شما VARUS بگیرم یا RIVEN ؟ کودومش باز باهاش راهت تره و KILL بیشتری میشه با هاش گرفت و کلا تو 6300 تا riven بهترین هست؟
چی بگم ... riven هیرو خوبی واقعا حتی من خودم تو بازی دیدم تونسته از پس دوتا تانک براحتی بر بیاد!

*Necromancer
22-07-2012, 19:14
Champion Ryze یه اسکین فوق العاده ست که همزمان با تورنمنت های مختلف بازیکن ها می تونن صاحبش بشن :دی
توی این تاپیک جزییاتش نوشته شده:
اما مشکل اینجاست که هیچ تورنمنتی تو سرور اروپا اتفا نیوفتاده تا حالا :|

اتفاقا منم دقیقا همین طلسما رو دارم :31:

hajoo
22-07-2012, 19:45
دوستان وضع چطوره هنوز نسخه بتاست؟ کجا دانلود کنم؟ یه آموزش بزارین لطفا
ممنون

Aria1997
22-07-2012, 20:51
Champion Ryze یه اسکین فوق العاده ست که همزمان با تورنمنت های مختلف بازیکن ها می تونن صاحبش بشن :دی
توی این تاپیک جزییاتش نوشته شده:
اما مشکل اینجاست که هیچ تورنمنتی تو سرور اروپا اتفا نیوفتاده تا حالا :|

اتفاقا منم دقیقا همین طلسما رو دارم :31:

آره خب بهترین rune هستن
از اینجا

avator20002000
23-07-2012, 00:19
امروز طلسم شده بودم هر بازی می کردم یکی نوب بود(زیر tower وایمیستاد حرف هم نمی زد نه atk ای میداد.) یکی dc یکی هی میرفت به دشمن کیل می داد(این رو مخ ادم راه می رفت پرو) و ... فقط یکیشو بردم که تو اونم با یکی از هم تیمی هام دعوام شد!league of legends اه داریم؟

Aria1997
23-07-2012, 00:29
امروز طلسم شده بودم هر بازی می کردم یکی نوب بود(زیر tower وایمیستاد حرف هم نمی زد نه atk ای میداد.) یکی dc یکی هی میرفت به دشمن کیل می داد(این رو مخ ادم راه می رفت پرو) و ... فقط یکیشو بردم که تو اونم با یکی از هم تیمی هام دعوام شد!league of legends اه داریم؟

آخ گفتی!!!!
آدم صاف میشه به قرآن!
یا afk میشن یا نوبن
یارو اومده چمپ هارو تو pvp normal امتحان کنه
آخه مرتیکه عوضی کرم داری هیرو تست میکنی ؟
خو خبرت برو با بوت بازی کن .....
1/16 بود اسکورش!
من مثل آدم مید بازی میکنم خوب بازی میکنم یدفعه 5 نفر میریزن سرم میبینم همشون فید شدن هیشکی هم ss نگفته!
والا به خدا آدم داغون میشه

*Necromancer
23-07-2012, 03:50
دوستان وضع چطوره هنوز نسخه بتاست؟ کجا دانلود کنم؟ یه آموزش بزارین لطفا
ممنونیه چند سالی هست که منتشر شده :31:
از این لینک ثبت نام کن:
بچه های ایرانی معمولا توی همین سرور که لینکشو بهت دادم هستن
بازی رو بعد از ثبت نام می تونی مجانی دانلود کنی از خود سایتشون

Aria1997
23-07-2012, 12:51
نه برادر من!
از این لینک ثبت نام کن ثواب داره! :دی

Iloveu-ALL
23-07-2012, 13:01
داداش اینارو ول کن برو تو خوده سایت lol از اونجا sing up رو بزن :دی

avator20002000
23-07-2012, 13:08
اینم لینک کامل که همرو جامع می شه: :) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Fusi0n
23-07-2012, 23:30
سلام
اقا این RIVEN رفته رو اعصاب اصلا نمیشه باهاش رفت درست چرا انقدر DM کمی میزنه؟! ایتم عالی میبندم این spell اصلا مثل ادم نمیزنه قیافم شده شبیه نوب!:41::19:
امروز میخواستم پس بدم دلم نیومد برم داریوس بگیرم کششی در کنم یه پرشی ... برم رو اعصاب پلیر :27:

راستی این Vayne خیلی وحشت ناکه DM یه ویدئو هست اگر شد میزارم تو بازی دوبار penta kill کرد !!!.....

kingstreet
24-07-2012, 00:22
Riven که جزء چمپای خوبه باوو حتما بد باهاش بازی میکنی اینو ببین بهترین روشو بهت گفته منم خودم همین روش رو میرم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Fusi0n
24-07-2012, 00:31
ایتم همین جوری بستم ولی اصلا نمیشه البته HP نه کلا مشکل DM با وجود ایتم خوب بازم DM ضعیف میزنه
کلافم کرده نمیدونم مشکل چی ؟!

kingstreet
24-07-2012, 00:40
خوو Riven با steel life خیلی خفن میشه باوو من دیدم حتی از پس 5 تا هم بر میاد ترکیب spell هم دومیت خیلی قویه میتونه طرف رو گیج کنه بعد سری یک بزن پدرش در میاد اگرم دیدی داری میخوری میتونی با سه سری در بری بعد با یک هم میتونی کامل از دستش بپیچی بری شاید یکم باهاش بازی کنی راه میوفتی الان منم با fiora هنوز نمیتونم درست بازی کنم. یوزر هم بده ادد کنم :دی

ali722
24-07-2012, 03:51
Riven که جزء چمپای خوبه باوو حتما بد باهاش بازی میکنی اینو ببین بهترین روشو بهت گفته منم خودم همین روش رو میرم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا عجب سایتی هستا چرا زودتر این سایت رو معرفی نکردید؟ خییییییییییییییییییییلیی باحاله کلی چیز درمورد jax یاد گرفتم :31:

Fusi0n
24-07-2012, 11:28
خوو Riven با steel life خیلی خفن میشه باوو من دیدم حتی از پس 5 تا هم بر میاد ترکیب spell هم دومیت خیلی قویه میتونه طرف رو گیج کنه بعد سری یک بزن پدرش در میاد اگرم دیدی داری میخوری میتونی با سه سری در بری بعد با یک هم میتونی کامل از دستش بپیچی بری شاید یکم باهاش بازی کنی راه میوفتی الان منم با fiora هنوز نمیتونم درست بازی کنم. یوزر هم بده ادد کنم
این حتما تست میکنم البته مشکل DM همون spell یعنی قدرت بالا نمیزنه به نظرتون magic per تاثیر داره روش؟!

راستی کسی از gamershop خرید داشته rp مورد اطمینان؟!

ali722
24-07-2012, 15:35
سلام
اقا این RIVEN رفته رو اعصاب اصلا نمیشه باهاش رفت درست چرا انقدر DM کمی میزنه؟! ایتم عالی میبندم این spell اصلا مثل ادم نمیزنه قیافم شده شبیه نوب!:41::19:
امروز میخواستم پس بدم دلم نیومد برم داریوس بگیرم کششی در کنم یه پرشی ... برم رو اعصاب پلیر :27:

راستی این Vayne خیلی وحشت ناکه DM یه ویدئو هست اگر شد میزارم تو بازی دوبار penta kill کرد !!!.....

همه میگن این هیروی قویی هست من هم خواستم بگیرم به نظر تو که داریش بخرمش؟ یا مسخره هست؟

kingstreet
24-07-2012, 16:19
من اولین هیرویی که گرفتم همین Riven بود خیلی قویه بتونی باهاش بازی کنی واقعا کسی دیگه حریفت نمیشه.

این حتما تست میکنم البته مشکل DM همون spell یعنی قدرت بالا نمیزنه به نظرتون magic per تاثیر داره روش؟!
تو همون سایتی که گفتم زده دیگه تاثیری نداره اتک تاثیر داره به نسبت اتکی که میگیری spell هم قوی میشه یوزرت هم نگفتی:دی

Fusi0n
24-07-2012, 16:42
Trinity008 البته من eu میرم :20:

راستی چمپ جدید اضافه شده Vayne هست :27:

*Necromancer
24-07-2012, 17:29
راستی چمپ جدید اضافه شده Vayne هست

وین که حدود یه ساله اومه :31:
اینجا کسی هست Urgot بازی کنه؟

امروز میخواستم پس بدم دلم نیومد برم داریوس بگیرم کششی در کنم یه پرشی ... برم رو اعصاب پلیر
هیچ هیرو ای رو پس نده! تنها چیزی که ارزش پس دادن داره اسکینه که فقط با پول واقعی می شه خرید
الان من Harbinger kassadin رو دارم ولی از بس شبیه اسکین اصلیه میخوام پسش بدم
برای ip حرص نزنید× بعد از یه مدت اشباع می شید :31: مثلا من یه تیم دارم متشکل از 7-8 هیرو که فقط با همونا حال می کنم.... 20 هزار تا ip اضافه دارم نمی دونم چیکار کنم!

erfan_
24-07-2012, 18:42
وین که حدود یه ساله اومه :31:

منظور دوستمون free champ هفته هست;)

Aria1997
24-07-2012, 21:06
فقط یه بار میشه پس داد ؟ :(

refund منظورمه

*Necromancer
25-07-2012, 00:17
فقط یه بار میشه پس داد ؟ :(

refund منظورمه
فقط یک بار
ولی همون یه بار می تونی سه تا جنسو پس بدی
البته من فک می کنم با نقل مکان به یه سرور دیگه بشه بازم پس داد
البته امتحان نکردم :27:
اگه خرید با ریوت پوینت زیاد کردی و متضرر شدی به امتحانش می ارزه

Fusi0n
25-07-2012, 00:36
سلام
نظرم به کل درباره Riven عوض شد مشکلم این بود که زیاد feed میکردم الکی ... کلا باید سریعم باشیم با این هیرو خیلی عالی چند بار باهش tripal kill گرفتم :27:
life steel شدیدا جواب داد ایتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موقعیم که تو بازی تانک هست و ارمور تا خرخره پور کرده کنار ایتم بالایی اینم بگیرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی این life steel اصلا کارش چی ؟!

avator20002000
25-07-2012, 01:00
الان تازه با morgana شروع کردم.دیگه مشکل همیشگی که مقابل cass تو mid داشتم الان ندارم.فقط این q رو باید خوب پرت کرد.

one.user
25-07-2012, 01:09
کارتون درسته واقعا

Aria1997
25-07-2012, 01:32
سلام
نظرم به کل درباره Riven عوض شد مشکلم این بود که زیاد feed میکردم الکی ... کلا باید سریعم باشیم با این هیرو خیلی عالی چند بار باهش tripal kill گرفتم :27:
life steel شدیدا جواب داد ایتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موقعیم که تو بازی تانک هست و ارمور تا خرخره پور کرده کنار ایتم بالایی اینم بگیرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خب خدارو شکر .... دهنمون سرویس شد امروز آخه چقدر آدم میتونه خر شانس باشه آخه!‌:دی

*Necromancer
25-07-2012, 01:47
life steal یعنی دزدین جون حریف
در ازای مقدار دمیجی که وارد می کنی یه درصدی به جونت اضافه می شه
مثلا اگه 200 تا دمیج داشته باشی و 15 درصد life steal بعد از هر ضربه 30 تا به جونت اضافه می شه، بعد از 10 ضربه مثل این می مونه که از اول 300 تا جون بیشتر داشتی!

مشکل همیشگی که مقابل cass تو mid داشتم الان ندارم
نه تنهاcassopia بلکه تمام جادوگر ها رو می شه خیلی راحت با Kassadin خنثی کرد
خودشم میگه your magic is powerless against me :31:
معادل DPS کاسیدین کسی نیست جز Talon
تالون حتی از خود kassadin هم قوی تره

Aria1997
25-07-2012, 03:29
اینم شانسه ما داریم هی با ahri بازی میکنیم Counter مون میوفته twisted fate .... :دی

Aria1997
25-07-2012, 10:15
فقط یک بار
ولی همون یه بار می تونی سه تا جنسو پس بدی
البته من فک می کنم با نقل مکان به یه سرور دیگه بشه بازم پس داد
البته امتحان نکردم :27:
اگه خرید با ریوت پوینت زیاد کردی و متضرر شدی به امتحانش می ارزه

من یه بار پس دادم الانم پشیمونم میخوام دوباره پس بدم نمیشه :(

ali722
26-07-2012, 14:58
شرمنده برای آخرین بار سوال می کنم بین darius و riven کدوم بهتره؟

Witcher6610
26-07-2012, 21:18
نمی دونم چرا یکی دیگه هم ازم اینو پرسید :دی
اگه می خوای بازی بهت خوش بگذره که Riven خیلی بهتره چون ورجه وورجش حال میده!
اگه فقط می خوای ببری و بازی بهت کیف نده بازم Riven رو پیشنهاد می کنم :پی
چون Draruis اگه فید نشه و توی Solo نباشه به اندازه ی Riven مفید نیست!
Riven خریدی! مبارک باشه!
A sword shows its owner

*Necromancer
27-07-2012, 00:11
به نظرم با ید یه تغییری تو رویه کار fiddle بدن، خیلی خشکه، نمیدونم شاید چون مترسکه عمدا اینطوری طراحیش کردن:27:
بیشتر بازیکنایی رو که دیدم روش کارشون اینجوری بوده، یه جا قایم می شه، ult می کنه(معمولا هم دشمن از ult اش فرار می کنه) بعد با یه terrify دشمنو Drain میکنه و خلاص!
اینم شد روش مبارزه آخه؟ :31: شاید آدم بخواد یه ذره اکشن به کار بده
بازیکن های حرفه ای تر روی dark wind اش کار می کنن که موقع دمیج زدن به دشمن مجبور نباشن مثل چوب خشک وایسن جلو دشمن و Drain اش کنن
ولی اونم به تنهایی کافی نیس

gamebazi.blogfa
27-07-2012, 16:14
کودم سرور برا ایران صلاح تره؟با این وضع اینترنت؟

*Necromancer
27-07-2012, 17:22
کودم سرور برا ایران صلاح تره؟با این وضع اینترنت؟
سرور ی که من توشم بهترین گزینه ست (شرق اروپا)
هم پینگ خوبه هم ایرانی زیاده
از این لینک میتونی توش ثبت نام کنی:

gamebazi.blogfa
27-07-2012, 17:54
منظورم خوده سرورهای بازیه
eu ne یا us یا eu west? کودم پینگ بهتری داره؟

*Necromancer
27-07-2012, 18:05
منظورم خوده سرورهای بازیه
خب منم لینک از سرور خود بازی دادم دیگه
مال شرق اروپا ست

gamebazi.blogfa
27-07-2012, 18:11
نمیشه اکانت us رو به ue انتقال داد؟

*Necromancer
27-07-2012, 18:24
نمیشه اکانت us رو به ue انتقال داد؟

توی قسمت Shop بازی یه کالای مجانی هست به اسم account transfer