PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

smohsen
18-10-2013, 23:12
خیلی ممنون به طور غیر مستقیم بهم گفتی آماتر:):n02: باز با کلاس تر از نوب هست:ی

نه عزیزم
اون دوستمون گفت این برات خوبه
گفتم جکس تو رنک هم حتی پیک میشه
البته بیراه نگفت
جکس رو برداری و بلدش بشی عاشقش میشی :n02:

mey123
19-10-2013, 00:05
با عرض سلام خدمت برو بچز
من دو تا اکانت تو east دارم که میخوام یکیشو بفروشم کسی در این مورد تجربه داره؟چطوری میشه این کارو کرد؟
تو چت ریوت گفتم،بهم گفتن بن میشی این کار غیر قانونیه و اینجا نگو!:n02:
داریم آیا؟بن میشم؟غیر قانونیه؟:n02:
-----------------------------------------------------------------
الان وضعیت سرور وست چجوریاست؟یه مدته که به اکانت وستم سر نمیزنم ولی هر وقتم که خواستم بازی کنم به خصوص 6 بعدظهر به بعد این صفحه انتظار تو لوگین میزنه اعصابمو خرد میکنه.:grrr:تازه امروز بعد مدت ها تو سرور east هم برام اتفاق افتاد!!:n04:

daniel'
19-10-2013, 08:21
با عرض سلام خدمت برو بچز
من دو تا اکانت تو east دارم که میخوام یکیشو بفروشم کسی در این مورد تجربه داره؟چطوری میشه این کارو کرد؟
تو چت ریوت گفتم،بهم گفتن بن میشی این کار غیر قانونیه و اینجا نگو!:n02:
داریم آیا؟بن میشم؟غیر قانونیه؟:n02:
-----------------------------------------------------------------
الان وضعیت سرور وست چجوریاست؟یه مدته که به اکانت وستم سر نمیزنم ولی هر وقتم که خواستم بازی کنم به خصوص 6 بعدظهر به بعد این صفحه انتظار تو لوگین میزنه اعصابمو خرد میکنه.:grrr:تازه امروز بعد مدت ها تو سرور east هم برام اتفاق افتاد!!:n04:
اره بن میشی اینجا نوشته:

Account Sales. The Account supplied to you is personal to you, and Riot Games does not recognize and expressly forbids the transfer of user Accounts. You shall not purchase, sell, gift or trade any Account, or make any such offer, and any attempt shall be null and void. Any distribution by you of your Account and/or your Login Credentials (except as expressly provided herein or otherwise explicitly approved of by Riot Games) may result in suspension or termination of your Account.
اگه اسم اکنتی چیزی دادی تو ریوت فلفور برو پاکش کن.:n09:

خبر داده ریوت میخوان سرورشونو اپگرید کنن این مشکلات هم احتمالا حل میشه.

mey123
19-10-2013, 10:14
اره بن میشی اینجا نوشته:

Account Sales. The Account supplied to you is personal to you, and Riot Games does not recognize and expressly forbids the transfer of user Accounts. You shall not purchase, sell, gift or trade any Account, or make any such offer, and any attempt shall be null and void. Any distribution by you of your Account and/or your Login Credentials (except as expressly provided herein or otherwise explicitly approved of by Riot Games) may result in suspension or termination of your Account.
اگه اسم اکنتی چیزی دادی تو ریوت فلفور برو پاکش کن.:n09:

خبر داده ریوت میخوان سرورشونو اپگرید کنن این مشکلات هم احتمالا حل میشه.
خب با اکانت اضافم چیکار کنم؟ اصلا دیگه نیازی بهش ندارم!میخوام از این به بعد به اکانت وستم بیشتر برسم:n02:

bahman_0121
19-10-2013, 10:22
این لیست ماله عهد بوق الان بیشتر از نصفشون اومدن Eu west

دوست عزیز منم نگفتم برای 2014 هست مگه اینکه اسامیه نوب هم بخوای خیلیها همینم ندارن

GL & HF
19-10-2013, 12:10
خب با اکانت اضافم چیکار کنم؟ اصلا دیگه نیازی بهش ندارم!میخوام از این به بعد به اکانت وستم بیشتر برسم:n02:

بدش من ببینم اوضاع eune چطوره میخوام ببینم اینقدر ازش تعریف میکنن آیا راسته یا نه:n02:4-5 روز هم هست بن هستم و در خماری :n08:

alishirazi88
19-10-2013, 12:12
به دلیل کمبود زمان و یکسری مشکلات دیگه ، فعلا جهت اطلاع رسانی سایتی آماده شده.

ممنون میشیم نظرات شما را بدونیم.

با تشکر
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

s-arash
19-10-2013, 16:19
بدش من ببینم اوضاع eune چطوره میخوام ببینم اینقدر ازش تعریف میکنن آیا راسته یا نه:n02:4-5 روز هم هست بن هستم و در خماری :n08:

EUNE اسمش بد در رفته وگرنه اونقدری که می گن بد نیست

نمی گم از EUW بهتره اما توی low elo بدتر هم نیست

در کل مشکل اصلی EUNE اینه که بیشتر از این که player داشته باشه flamer داره

PL Hell :d

daniel'
19-10-2013, 16:37
من دوتا از بهترین بازی هامو تو EUNE انجام دادم یکیش که بالای یک ساعت و نیم طول کشید.یکی دیگه هم اونقدرهر دو تیم حرفه ای بازی کردن که نگو خیلی لذت بخش بود همه چی .دام میگذاشتیم یهو 5 نفری میریختیم اونا هم همینطور سرشون یه فیورا داشتن تیم مقابل تکی بازی رو کری میکرد کلا همش صحنه خیلی شلوغ بود.:n06:

Ali-ss
19-10-2013, 18:06
ماشالا خدا قوت:n02:زنده باشی :n10: یکی از بهترین چمپای جانگلر منو به شدت بردی زیر سوال:n02: اما دوست عزیز با این بازی نکن زیاد واسه تازه کارا خوب نیست:n09: با این چمپا بازی کنی واست بهتره jax tryndamare mundo warwick annie این چمپی که تو باهاش بازی کردی آدمایی هستن 1 ساله بازی میکنن هنوزم باهاش وارد نیستن چه برسه به یک آماتور چیزایی که پیشنهاد کردم رو بگیر مخصوصا jax به شدت بازی باهاش حال میده خیلی هم قوی هست:n02:

جدی چقدر هیرو عوض کردن اثر داره ... برا روز چهارم بازیم فکر کنم این نتیجه بد نباشه عجب چیزیه این جکس چند تا هیرو دیگه در همین مایه ها معرفی کنید :ی

پیشرفتم خوب بوده؟:(

بدی این سایت اینه که یه راهنما جامع برا کسی که این سبک رو بازی نکرده نیست من حتی دوتا هم تا حالا بازی نکردم

مثلا برا خرید یه آیتم گاهی بیشتر از یک دقیقه دنبالش می گشتم تو اون همه آیتم الان فهمیدم می شه آیتمها رو ذخیره کرد و تو ی بازی استفاده کرد خوب یکم راهنمایی کنید !!

Georges St-Pierre
19-10-2013, 19:11
جدی چقدر هیرو عوض کردن اثر داره ... برا روز چهارم بازیم فکر کنم این نتیجه بد نباشه عجب چیزیه این جکس چند تا هیرو دیگه در همین مایه ها معرفی کنید :ی

بدی این سایت اینه که یه راهنما جامع برا کسی که این سبک رو بازی نکرده نیست من حتی دوتا هم تا حالا بازی نکردم

مثلا برا خرید یه آیتم گاهی بیشتر از یک دقیقه دنبالش می گشتم تو اون همه آیتم الان فهمیدم می شه آیتمها رو ذخیره کرد و تو ی بازی استفاده کرد خوب یکم راهنمایی کنید !!

به نظره من به جای 2 تا کفش 3 تا بگیر پیشرفتت خوبه
:n16:

SOLY021
19-10-2013, 19:30
به نظره من به جای 2 تا کفش 3 تا بگیر پیشرفتت خوبه

مگه 3 تا پا داره :n09: همون 2 تا کفش خوبه فقط بدیش اینه که کفش ها رو لنگه به لنگه خریده ...

Ali-ss
19-10-2013, 19:45
وا!

مگه لنگه به لنگه داره؟:|

الان یه بازی دیگه 17/4/6 شدم دو سه نفر ادد م کردن خخخخخ
نمی دونم من نوبم:ی

هنوز نمی دنم ap چیه ad چیه

mey123
19-10-2013, 19:53
مگه 3 تا پا داره :n09: همون 2 تا کفش خوبه فقط بدیش اینه که کفش ها رو لنگه به لنگه خریده ...
نوبیاااااااااا!:n02:
نه اتفاقا خیلی هم کارش درسته یکی بهش armor میده اون یکی هم magic resist :21:
همیشه که قرار نیس ما به تازه کارا چیز یاد بدیم یه وقتایی هم میتونیم ازشون یاد بگیریم:n09:
در مورد لنگه به لنگه بودن هم غصه نخور داداش مهم اینه که جفتشون سایز پات باشن:n02:

---------------------------------------------------------------------------
میگم داش SOLY021 تو اکانتتو به وست منتقل کردی؟ قبلا تو east تو لیستم بودی خیلی وقته که نیستی!
حدود یه سالو نیم پیش بود که تو east باهات بازی میکردم اونوقتا یادمه gp برمیداشتی،داداشمم Roshakan همیشه jax میگرفت،منم خیلی نوب بودم!

Fusi0n
19-10-2013, 20:03
AP مخفف ability power
AD مخفف Attack Damage |Power
قدرت ability در مجیگ یا اسپیل همون قدرتی که رو چمپ حریف وارد میکنی
Attack قدرت melee همونی که با راست کلیک موس رو چمپ حریف وارد میشه
البته چمپ که renged از فاصله دور وارد میکنن melee
مورد دیگه هست در اسپیل یا قدرتی همه از AB استفاده نمیکنن بعضی از Attack Damage استفاده میکنن
تو تصویر بالا چند ایکون کوچیک میبینی
قرمز عکس تبر ابی عکس عصا دوباره قرمز عکس شمشیر
این مقدار همین موارد که گفت اولی AD دومی AP سومی Attack speed
Attack speed باعث میشه سرعت وارد کردن AD بالا ببر .......

Ali-ss
19-10-2013, 20:27
یعنی ap قدرت ضربه زدنت ویژه هر چمپ هست بر روی چمپهای دیگه؟ ولی ad قدرت دمیج معمولی که هر چمپ براش تعریف شده با توجه به قدرتش و آیتمهاش؟

آقا من یه نقطه ضعف دارم توی بازی اویل بازی زیاد فید یم شم اکثرا ه مبخاطر پاور ولی از دقیقه 20 به بعد کلن خیلی کم می شه death بشم ...

alone_son
19-10-2013, 20:42
جکس :n14:
مگه فریه؟؟؟ عجبــــــــــــــا:n14::n28:

mey123
19-10-2013, 21:04
یعنی ap قدرت ضربه زدنت ویژه هر چمپ هست بر روی چمپهای دیگه؟ ولی ad قدرت دمیج معمولی که هر چمپ براش تعریف شده با توجه به قدرتش و آیتمهاش؟

آقا من یه نقطه ضعف دارم توی بازی اویل بازی زیاد فید یم شم اکثرا ه مبخاطر پاور ولی از دقیقه 20 به بعد کلن خیلی کم می شه death بشم ...

اولندش ضربه ای که یه چمپ به چمپ دیگه میتونه وارد کنه دو نوع هست یکی فیزیکیه AD و دیگری جادو یا مجیکه AP
دومندش ضربه اي که يه چمپ به چمپ ديگه ميتونه وارد ميکنه به دو طريقه:
يکي بيسيک اتک هست که با راست کليک موس رو چمپ حريف وارد ميشه که از نوع AD هست(البته بعضي چمپ ها مثل TEEMO هستن که به خاطرabiitie که دارن همراه با بيسيک اتکشون دميج مجيک هم وارد ميکنن)
يکي ديگه abilitie هاي چمپت هست که بايد رو عکسش چپ کليک کني يا از کليدهاي q w e r استفاده کني
و تفاوت بيشتر چمپ ها تو همين abiliti هاشونه که باعث ميشه به يه چمپ بگيم ad يا ap يا hybrid که تلفيقي از جفتشونه.
مثلا یکی مثل Riven اکثر abilitie هایی که میتونه یاد بگیره از نوع AD هست یعنی با آیتمایی که بهت Attack Damage میدن قویتر میشه
ولی یکی دیگه مثل Annie همه abilitie هایی که میتونه یاد بگیره از نوع AP هست یعنی با آیتمای Abiliti Power قویتر میشه
در انتها یه چمپ مثل جکس abilitieهاش هم از نوع AP و هم AD هست.

*abilitie = همون توانایی که با لول آپ شدن بدست میاری (همون 4 تایی که با q w e r میتونی ازشون استفاده کنی!)

ali_parlous
19-10-2013, 22:30
همینجور الکی الکی شدم لول هفت ولی اصلا نیم دونم چجوریباید خرید کنم یا جادوببندم

شوخی کردمبیشتر وقتها هیرو بیشتر کشتم تا که مرده شده باشم:d:n02:

یه ربع دارم می خندم به این جمله "تا که مرده شده باشم" :n08:

lordthunder
19-10-2013, 22:32

سلام
حتما سایت mobafire.com رو ببین
برو garen رو تست کن برات عالیه
cho'gath هم خوبه
singed هم همین طور (این نظذ منه، سخته اما برای اینترنت ایرانعالیه)

GL & HF
19-10-2013, 23:17

ایتمات حرف نداره بهترین ایتمای جکس رو بستی اما 2تا کفش اشتباهه:n02: من اولین بار که بازی کردم واسه annie آیتمه blood thrist بسته بودم:n08: در کل واسه شروع خیلی خوب بود با جکس ادامه بده:n09:

Fusi0n
19-10-2013, 23:23
خبر تکمیلی و جدید
قرار Skarner هم rework بشه
Base Attack speed lowered by 1%

Crystal Slash

Mana cost reduced from 20/22/24/26/28 to 16/18/20/22/24
When target is hit, applies an attack speed buff for 6s that stacks up to 3 times 4/5/6/7/8
Slow removed from Crystal Slash (moved to Fracture)

Exoskeleton

Attack speed component removed
Cooldown lowered from 18s to 14s
Max movepseed increased from 15/17/19/21/23 to 24/28/32/36/40 and ramps up over 3s
Duration remains at 6s
Shield value increased from 70/115/160/205/250 to 75/125/175/225/280
Shield AP ratio increased from 0.6 to 0.8

Fracture

Mana cost reduced from 50/55/60/65/70 to 30/35/40/45/50
Heal removed
Targets hit are slowed by 30/35/40/45/50 for 2.5s
Missile range increased 800->1000
Missile width reduced 120->90

Impale

Impale now roots targeted champion during the windup animation
VO for “feel my sting” etc will happen on successful grab instead of cast start

Heimer من ویدئو گذاشتم ولی تو اپدیت مشاده شده کلا یه Relaunch جدید ازش در اوردن به غیر اون تغییرات در قدرتی
شمایل اصلی تغییرات شدو و از نو طراحی شده
Taric's قرار تغییرات در UV بدن یکسری تکسنجر ها
Galio اپدیت روش اعمال شده
اما یک Rework کوچیک تو مورگان داده شده
New Draft of Upcoming Morgana
General

Attack Range increased to 450 from 425

Base Attack Speed increased to 0.625 from 0.579

Made her basic attack more responsive

Tormented Soil

Tormented Soil's damage now increases by 10% to 60% based on the enemy's missing Health

Damage application cadence increased to every 0.5 seconds from every 1 second

No longer applies a Magic Resist reduction debuff
همین چنین خبر هایی از
Eve و Kassadin به نظر میرسه دارن روش کار میکنن و تغییرات اعمال شده

راستی خبر اومده دارن سرور Eu West اپدیت شده و میخوان یه حالی بدن :n10:

GL & HF
20-10-2013, 00:13
چه حالی:n02:؟ باز مثل قبل boosts میدن:n13:؟

Ali-ss
20-10-2013, 00:34
اینم آخرین بازی امشبم که بخاظرش خانمم باهام قهر کرد !!! خوب چیکار کنم یکساعت طول کشید ....وقتی وارد می شدم هر سه چمپ اونها فرار می کردن :ی

فقط یه مشکل داشتم وقتی آیتم ها فول شده بود نمی دونستم کدوم رو باید بفروشم و چی بخرم جاش ولی می دونم health رفته بود رو 4008 هر چی مزدن کم نمی شد تا کم می شد هم فوری پر می شد :d

GL & HF
20-10-2013, 00:41
این که مثله dota نیست طرف 4تا heart میخره میشه سنگ:n02:از هر ایتم 1 دونه ببند 2تاش فایده نداره

daniel'
20-10-2013, 08:52
xin zhao رو امتحان کن از این چمپ ساده تر و قوی تر وجود نداره تو کل بازی خیلی خیلی قویه . خوشتیپ هم هست.:n02:
اقا 6 روز دیگه بتمن جدید میاد.11 روز دیگه هم بتل فیلد 4 :n20:

Ali-ss
20-10-2013, 10:16
xin zhao رو امتحان کن از این چمپ ساده تر و قوی تر وجود نداره تو کل بازی خیلی خیلی قویه . خوشتیپ هم هست.:n02:
اقا 6 روز دیگه بتمن جدید میاد.11 روز دیگه هم بتل فیلد 4 :n20:

درسته باید در انتخاب چمپ سبک بازی خودت و قدرت و توانایی چمپ در نظر گرفت ولی یکی از پارامترهای من برا انتخاب چمپ تیپ و ظاهر و نوع حرکتش هست!

کلن چمپهای قد کوتاه و اینها که کج و کوله راه می رن با سلیقه من جور نیست:|

GL & HF
20-10-2013, 10:24
خوب جکس بازی میکنیا:n02: اما اون چمپ قبلیت خیلی بیشتر از جکس جواب میده تو درگیری تیمی ولی runes & masteries کامل و مخصوص خودشو میخواد باید کلی attack speed داشته باشه همه ابیلیتیهاش cc داره:n09:

s-arash
20-10-2013, 10:29
درسته باید در انتخاب چمپ سبک بازی خودت و قدرت و توانایی چمپ در نظر گرفت ولی یکی از پارامترهای من برا انتخاب چمپ تیپ و ظاهر و نوع حرکتش هست!

yordles?:d

Ali-ss
20-10-2013, 10:59
دیشب خیلی با حال بود یه چمپ حریف داشت بر ا خودش می چرخید من یواش می رفتم از کناری جایی می پریدم روش ! داشتم فایت می زدم ( اتک دمیج معمولی )دیدم وسط گرد وخاکها دو سه تا چمپ رقیب هم قاطی دعوا شدن من هم qwer رو با هم می زدم نمی دونم چی می شد می دیدم هنوز من 500 تا هیلت دارم بقیه ولو شدن رو زمین :D

p30 arman
20-10-2013, 11:45
خانمت قهر کرده؟؟ این که چیزی نیست معتادش که بشی از جامعه هم عقب میمونی :n10:

GL & HF
20-10-2013, 12:39

عجب !!! پس با کاترینا بازی کن:n02::n08:

Ali-ss
20-10-2013, 13:08
زن جماعتم خوب نیست همش جیغ جیغ می کنن !:n09: به اندازه کافی تو زندگیمون هستن:n02:

lordthunder
20-10-2013, 15:49
زن جماعتم خوب نیست همش جیغ جیغ می کنن !:n09: به اندازه کافی تو زندگیمون هستن:n02:
singed سلطانه
اگر یک کم درست بازی کنی فقط کافیه راه بری ، ملت پشت سرت میوفتن زمین
همین جکس بدبخت رو بیچاره می کنع،فقط باید آیتم و mastery درست داشته باشی و باهاش درست حمله و عقب نشینی کنی.

Ali-ss
20-10-2013, 16:22
می خوام پولهام خرج runes کنم الان با توجه به اینکه با جکس خوب بازی می کنم این signed توی سبک جکس هست؟ بخرم به نظرتون یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟ راستی از کجا runes? بخرم

Kheee
20-10-2013, 16:30
runes واستا لول 20 بشی بعد بخر و از store میشه خرید یا علامت صندوق اون بالا زرده:n02:
tryndmere هم توپه منم بازیو با این چمپ یاد گرفتم

pancha73
20-10-2013, 16:35
اینا فقط توی سرور EU Nordic And East هستن میتونید ادد کنید : هم وطنن :)

soushiant

74mpire

amirtank

farvehar

GuardianOfPerisa

I AM WIZWIZ

P4R4Normal

hhaammiidd

KasraHawk

RamtinWolf

Khoon Asham

farazpsycho

SMLoopin

SM Highborn

vampi 73

Tavali Arms

Hunters Hunter

Soly021

Alireza8580

Gheshi

KooroshiiiKraZZZy

Noob4Win

2012Masoud2012

Alireza3

Arab Shah

ArashDante

Arian13

ArianMaXx

Chosed Soldier

Dirtyworm111

E KINHG

Eyesforeyes

Hosein

Kv4u

Newevilr

Persian Wizard

PeRsiaNHawK

Rezaviz

Roshakan

Sakshen

Saman2003

Shahriar

ShoAa

T3nQ

XfarhadX

Mohammad Javad

nini52

Wintersunner

GusTmagiQQ

Sparda

pooya1234

BoomStun

hd136459

disscow
ایول بابا مارو پشمم حساب نکردی :n02:

lordthunder
20-10-2013, 16:46
می خوام پولهام خرج runes کنم الان با توجه به اینکه با جکس خوب بازی می کنم این signed توی سبک جکس هست؟ بخرم به نظرتون یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟ راستی از کجا runes? بخرم
سلام
نه دقیقا عکس جکسه
همین باعث میشه چند نوع بازی داشته باشی
singed 4 تا اسپل داره:
q: پشت سرش یک خط سم میریزه که هر کس بره روش مسموم میشه و جونش کم میشه ، فقط وقتاییکه لازمش داری روشنش کن تا مانات نپره.
w: چسب می ریزه روی زمین که سرعت طرف روکم می کمه
e : که طرف رو که معمولا یا روی چسب ها اس ، یا دنبال یک یار ضعیف تره رو پرت می کنه پشت سر singed تا مسموم بشه ، خیلی موثره
R : سرعت و قابلیت بازیابی مانا و هلٍ زیاد تر میشه و سخت تر گیر میوفته.
passive هر چه ماناش بیشتر بشه ، health اش بیشتر میشه
singed بر عکس جکس نباید زیاد در گیر بشه ، فقط باید جلوی طرف راه بره (نیاز به کفش سرعت بالا داره) و هیطرف رو اگر در رفت بندازه روی سمش
خوبیش اینه که توی LAG جواب مبده ، من با یکیدو ثانیه DELAY بازی رو CARRY می کردم
اگر کتفم سالم بود بیشتر می نوشتم.برو MOBAFIRE و مطالعه کن
فقط بهتره براش Flask / rod of ages/ boots of swiftness/liandry/rabadon و .... ببندی و بسته به تیم حریف می تونی آیتم های سرعت گیرِ یا کاهش دهنده heal یا spell vampl یا تانک بگیری
فقط Flask رو آخرای بازی بفروش یک آیتم بهتربگیر.
summoner spel هم ghost و ignite بگیر.
اسپل ها تم این طوریبگیر :
Q
E
Q
W
Q
R
یعد Q رو تکمیل کن با R و بسته به تیم حریف دو اسپل دیگه رو.

راستی اصلا پولات رو خرج champion گرون نکن، فقط زیر 3150 بخر ، خصوصا 450 و 1350 بیشتر بگیر.

Georges St-Pierre
20-10-2013, 20:25
انگشت دست راسته منم با فاک رفت ... تا یه مدت فکر نکنم بشه بازی کنم ...

smohsen
20-10-2013, 20:43

چرا به فاک رفت ؟:n04:

Kheee
20-10-2013, 20:43
کی برمیگرده از ف ا ک؟:D:n02:

smohsen
20-10-2013, 21:18
فک کنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باز به .... رفت..
نمی تونم کانکت شم
تایم اوت زیادی هم اومد....

hm741
20-10-2013, 22:46
چند نوع فاک داریم ... به چه فاکی رفت؟ به فاک عظمی؟ :n02:

DANT3
20-10-2013, 22:56

tnx god for f.ucking omid finger :n09::n19::n20:
منم بن شدم دوباره2 هفته

Georges St-Pierre
20-10-2013, 23:57
اما بنیامین هنوز پا برجا هست:n16:

زدم کله ادد لیستو پاک کردم 0 انلاین:n25:

GL & HF
21-10-2013, 09:59
tnx god for f.ucking omid finger :n09::n19::n20:
منم بن شدم دوباره2 هفته

هاهاها :n08::n08: من فردا از بن در میام دلت بسوزه 3 بار تریبونال بن شدم 1 باز دیگه بن بشم... به فاک رسمی میرم :n02:

smohsen
21-10-2013, 10:20
از بس فلیموو ترول می کنین دیگه

lordthunder
21-10-2013, 11:23
ناراحت نباش
من از وقتی کتفم شکسته با همین کتف شکسته یک ععالمه پیش رفت کردم
قبلش مدت زیادی تو برنز 1 گیر کرده بودم، اما از اون موقع با همین کتف شکسته بازی می کنم تا مرز سیلور 2 پیش رفتم (ازمرز رد نشدم :n03:)
با ARAM شروع کم تا عادت کنی بعد یک DRAFT برو بعد برو RANK

DANT3
21-10-2013, 12:50
هاهاها :n08::n08: من فردا از بن در میام دلت بسوزه 3 بار تریبونال بن شدم 1 باز دیگه بن بشم... به فاک رسمی میرم :n02:
یه بار دیگه بن بشم به عنوانه بد دهن ترین player وست شناخته میشم:n02:

ali_parlous
21-10-2013, 13:42
اینم آخرین بازی امشبم که بخاظرش خانمم باهام قهر کرد !!! خوب چیکار کنم یکساعت طول کشید ....وقتی وارد می شدم هر سه چمپ اونها فرار می کردن :ی

فقط یه مشکل داشتم وقتی آیتم ها فول شده بود نمی دونستم کدوم رو باید بفروشم و چی بخرم جاش ولی می دونم health رفته بود رو 4008 هر چی مزدن کم نمی شد تا کم می شد هم فوری پر می شد :d

متولد چندی رفیق؟ میبینم که فقط من متاهل نیستم اینجا :n10:

Ali-ss
21-10-2013, 14:04
می ترسم بگم زشت بشه!:n02:

دور و بر 30 حساب کن بره:|

آقا تصمیم گرفتم هیچ چمپی نخرم اول پول هام خرج runes کنم بعد برم تو کار خرید چمپ

وقتی سن بالا باشه تجربه داشته باشی اینجور خسیس و صبور تر می شیا :n10:

GL & HF
21-10-2013, 14:44

عجب !! نه این کارو نکن تا میتونی چمپ بگیر بعده لول 30 شدن runes رو کامل کن:n02: wukong هم خوبه راستی خیلی آسون و قوی هست بهت پیشنهاد میکنم بگیریش پشیمون نمیشی :n09:

ali_parlous
21-10-2013, 16:32

من خودم 27 سالمه 4 ساله ازدواج کردم ، خجالت نداره که داداش. تازه من خانومم کلی از champ ها رو میشناسه :n09:

ولی به نظر من سعی کن حداقل 10 تا champ رو تو پوزیشن های مختلف (top, mid, jungle ,adc, support) خوب بازی کنی و تا لول 30 حتما واستا تا runes بخری. وقتی champ نداری runes که فایده نداره. من نظز شخصی خودم اینه. اول 10-20 تا champ خوب بعد runes.

GL & HF
21-10-2013, 17:23
این که چیزی نیست بابا بزرگه من خودش LoL باز هست بهترین چمپشم brand هست باهاش میترکونه خود منم بازی رو از اون یاد گرفتم داییم گیم نت داره بابا بزرگم روزی 2-3 ساعت فقط LoL میزنه:n02:

Georges St-Pierre
21-10-2013, 18:11
منم با خانومم همیشه Duo میریم بازی ...

چمپ مورد علاقه ی خانومم Teemo هستش

daniel'
21-10-2013, 18:33

افرین همین درسته هی با جکس( راحت میتونی هر بازی رو باهاش کری کنی تو این لولای پایین حتی بازی های 100% باخته رو ):n09: بازی کن ip ها هم برای ریون بگذار rp هم خرج نکن واستا یه اسکین خوب بگیر باهاش اگه مصرف کردی برو ریفاندش کن.
هر چقدر با چمپ کمتری بازی کنی ماهر تر میشی توشون(بعدا کارایی یاد میگیری که کمتر کسی با اون چمپ ها بلده(تا اونجایی که چشم بسته میگی کدوم جنگ ها رو میری کدوم ها رو میبازی ).)اگه ازشون خسته شدی با همین فری ها بازی میکنی بعدا که ریون گرفتی ببین از اونا کدومشو خوشت اومد همونو بگیر. بعد حداکثر تا لول 20 (اگه رو مبتدی زدی سطحشو) نیازی نیست برای هر رولی یه چمپ داشته باشی اگه نتونستی اون رولی رو که میخوای بازی کنی و بقیه گیر دادن فوقش یه بازیه دیگه ، چمپی که باهاش بلد نیستی از تو فری ها انتخاب کن مختص با اون رول.
خلاصه قبل از اینکه ریون بگیری فقط یه دوتا چمپ بگیر پولتو جمع کن برای ریون تو لول 20 چون ریون ها باهم فرق دارن tire 3 اش رو بگیربرای tire 2 و1 ip تو هدر نده.ip تو جمع کن بشه 20000 تایی بعد هر ریونی که دلت خواست بگیر:n01:اگه خواستی add ات میکنم تا جایی که بشه جکس رو بهت یاد میدم

DANT3
21-10-2013, 19:22

WoW
فکر نمیکردم میانگین سنی بازیکنا بالا باشه .خوشحال شدم ....
فکر میکردم همه 17-18 ساله باشید... مخصوصا این امید ...
اقا یه ts جور کنید زن بچه دارا بریزیم اونجا:n02:

Fusi0n
21-10-2013, 20:17
خوش بحالتون که میتونید با همسرتون بازید کنید من فعلا در شرف نامزدی کلا باید گیم بزارم کنار چه برسه lol :n03:

mey123
21-10-2013, 20:43

من خودم 27 سالمه 4 ساله ازدواج کردم ، خجالت نداره که داداش. تازه من خانومم کلی از champ ها رو میشناسه :n09:

ولی به نظر من سعی کن حداقل 10 تا champ رو تو پوزیشن های مختلف (top, mid, jungle ,adc, support) خوب بازی کنی و تا لول 30 حتما واستا تا runes بخری. وقتی champ نداری runes که فایده نداره. من نظز شخصی خودم اینه. اول 10-20 تا champ خوب بعد runes.

جان من راس میگین؟!:n20:
آقا دمتون گرم،منو از دپرسی در آوردین!:n02:
همش به من میگن الان وقت زن گرفتنته،برا چی اینقده بازی میکنی،سن تو بودیم خرج 4تا خونواده رو میدادیم،پس فردا زن گرفتی میخوای چی کار کنیو ازین حرفا!
حالا که فهمیدم میشه بعد ازدواج هم لول بازی کرد دیگه از هیچی نمیترسم! :n09::n10:
الان دارم میرم به بابام بگم برام زن بستونه!:n02:

smohsen
21-10-2013, 20:50
منم اضافه کنید
خوراک بازی آنلاین حتی بعد از ازدواج :n02:

GL & HF
21-10-2013, 23:13

تو که کفترم نداری چه برسه به خانوم:n08: Real toll :n27:

alone_son
22-10-2013, 11:40
والا من فکر میکردم من با 20 سال سن بابابزرگ این پیجم ولی در حال حاضر با دیدن صفحه قبل به این نتیجه رسیدم که هنوز شاشم کف نکرده:n03:
ولی یه چیزی میگم خدا وکیلی انجام بدید از صبح تا شب هر کاری می کنید بکنید ولی زبونتون فقط شکر خدا را به جای بیاره که خانودهاتون مثل خانواده من نیستند
که وسط بازی کردنتون بیاند داد و بیداد کنند که مگه تو بچه ای و ... بعد هم میرند برق را قطع میکنند خلاصه زندگی را کوفتمون کردند
ولی خدایی کف کردم که با زن بچه ها تون بازی می کنید:n02:

Ali-ss
22-10-2013, 11:57
همه چیز بستگی به توان و قدرتتون توی خانواده داره!:n02:

اگر یکم برنامه داشته باشید می تونید همه رو راضی نگه دارید!!

نکته اینکه همیشه وقتهایی خاصی براشون بزارید کنار مثلا 5 تا 8 امروز بیرون رفتن و خرید و شام رستوران و لی 8 تا 11 مخصوص لول هستا:| اگر یکم دوستت داشته باشه باهاتون مجبوری رفته رفته کنار می یاد:ی

البته بگم حالا فکر نکنید همه زنهای دنیا مثل همدیگن خیلی هام می شناسم خانمشون با این موضوع کنار نیومدن و مجبور شدن نت و بازی رو ببوسن بزارن کنار!!

البته من شاغلم و تا ساعت 5 عصر اصلا کامپیوتر منزل دورش نمی رم... من اینجا به عنوا متاهل پا به سن گذاشته اعلام می کنم بعد از فوتبال بازی دیوانه وار نو جوانی و موتور و ماشین بازی دوران جوانی در کنارش تفریحات دست جمعی کوه رفتن و باغ رفتنها و پ ا س و ر زدنها و ! سرگرمی با جی اف ها... هیچی چیز لذت بخش تر از بازی آنلاین دوران تاهلی نیست!
اولن خانمت خیالش راحته تو خونه ای سرت گرم بازی هست تا بازی های بیرون از خونه:n23: بعد هم خداییش از همه اون تفریحاتی که من براتون گفتم و گذروندم خوش تره! بخصوص ظرف میوه هم بیارن بزران کنارت تایم های استراحت بین بازی تقویت بشین:ی

این که چیزی نیست پدر خانمم سبک بازیهای باتلفیلد رو استاده:ی

فکر کنم برا تنوع هم شده بحث های جنبی بازی هم تاپیک رو لذت بخش می کنه...

الان واتز آپ خانمم پیام دادم چندتا چمپ لول امروز فری شده من ظهر دیگه بعد ناهار نیم یام بخوابم از حالا بگمت غر نزنی سرم:| در عوض شب مثل پسر خوب ساعت 11 می یام بخوابم:)خخخخخخ

mehdi_nin
22-10-2013, 14:49
تنهایی حال نمیده بازی کرد ... :n03: اونایی که eu west هستن ادد کنیم بریم بازی کنیم با هم ...

lordthunder
22-10-2013, 15:25
سلام
من هم حوالی 30 هستم بچه هم دارم، اما زیادی گیر میدن به این بازی
مثلا اون روز سوسک اومده بود من گفتم بزار بازی تموم شه، بعد می کشمش ، بعد رفنتم سوسکه قایم شده بود ، الآن روابط تیره و تار شده!
بعد خودشون این همه وظیفه شرعی دارن یکیشو درست انجام نمی دن ، حق نداره یک شکایت کوچیک بکنی
عجب جامعه زن سالاریداریم ما
قدیم طرف می رفت 4 تا زن می گرفت یکشون سرش تو جیک و پوک شوهرش نبود همه هم عاشق شوهرشون بودند،الآن با رعایت مسائل مختلف می خوای به جای تی وی دیدن بقیه، بشینی gold شی نمی گذارند.
والا یک مدت به جای 8 ساعت5 ساعت می خوابیدم صبح بعد نماز میومدم رنک،همونم برام حرف در میاوردن،دیگه اختیار خوابتم نداری.
هم جمع کنبم بریم معتاد شیم بهتره والا ، من که بعید می دونم تو این مهلتو با این سیستم matchmaking بشه gold شد.

Ali-ss
22-10-2013, 17:27
رامسوس برا مید هست برا کجا هست؟ کارش چیه؟ اصولا تانکها کارشون چیه؟

mey123
22-10-2013, 18:49
رامسوس برا مید هست برا کجا هست؟ کارش چیه؟ اصولا تانکها کارشون چیه؟

رامسوس دیگه کیه؟!:n02:
rammus دومین چمپی بود که تو اکانت اولم خریدمش! و کلی خاطره دارم باهاش،اون زمانا خیلی op بود پدر همه رو در میاورد خیلی باهاش حال میکردم.
این چمپ یه جانگلر خیلی خوب هست و gank باهاش خیلی راحته ولی برای بازی تو lane ها خوب نیس،قبلا قوی ترین تانک دنیا بود ولی الان آخر بازی به اندازه بقیه تانک ها قوی نیست ولی هنوزم میتونه پدر چمپ های AD رو در بیاره.
در ضمن خیلی ساده بخوام بگم کار تانک ها اینه که وقتی مثلا جلو بارونbaron همه اعضای دو تا تیم واستادن و هی دارن کرم میریزن برا همدیگه و هیشکی جرئت نمیکنه دعوا رو شروع کنه:n02: تو یه موقعیت مناسب تانک تیم بپره جلو و یه جورایی تیم فایتو شروع کنه!
در غیر این صورت هممون میدونم که وقتی مثلا adc تیم قلدر بازی دربیاره و تیم فایتو شروع کنه چی میشه:n02::n09:

Kheee
22-10-2013, 19:04
بعد از سال ها رنکم معلوم شد 5 تا بازی بردم 5 تا باختم
نقره 5:n19:

vampi 73
22-10-2013, 21:28
بعد از سال ها رنکم معلوم شد 5 تا بازی بردم 5 تا باختم
نقره 5:n19:

به لیگ خوش اومدی داداش.... :n16:
ولی حیف که season داره تموم میشه!!!!:n03:

daniel'
22-10-2013, 21:45
اقا شما هم نمیتونین سایت LOL رو باز کنین.
برای من نه سایت باز میشه نه میتونم از تو کلاینت دکمه ی پلی رو بزنم.میزنه سرور undefined:n13:کلن سایتش بر فنا رفته مثل اینکه .جایی هم نزده که سرور unavailable باشه.

pancha73
22-10-2013, 21:49
افرین همین درسته هی با جکس( راحت میتونی هر بازی رو باهاش کری کنی تو این لولای پایین حتی بازی های 100% باخته رو ):n09: بازی کن ip ها هم برای ریون بگذار rp هم خرج نکن واستا یه اسکین خوب بگیر باهاش اگه مصرف کردی برو ریفاندش کن.
هر چقدر با چمپ کمتری بازی کنی ماهر تر میشی توشون(بعدا کارایی یاد میگیری که کمتر کسی با اون چمپ ها بلده(تا اونجایی که چشم بسته میگی کدوم جنگ ها رو میری کدوم ها رو میبازی ).)اگه ازشون خسته شدی با همین فری ها بازی میکنی بعدا که ریون گرفتی ببین از اونا کدومشو خوشت اومد همونو بگیر. بعد حداکثر تا لول 20 (اگه رو مبتدی زدی سطحشو) نیازی نیست برای هر رولی یه چمپ داشته باشی اگه نتونستی اون رولی رو که میخوای بازی کنی و بقیه گیر دادن فوقش یه بازیه دیگه ، چمپی که باهاش بلد نیستی از تو فری ها انتخاب کن مختص با اون رول.
خلاصه قبل از اینکه ریون بگیری فقط یه دوتا چمپ بگیر پولتو جمع کن برای ریون تو لول 20 چون ریون ها باهم فرق دارن tire 3 اش رو بگیربرای tire 2 و1 ip تو هدر نده.ip تو جمع کن بشه 20000 تایی بعد هر ریونی که دلت خواست بگیر:n01:اگه خواستی add ات میکنم تا جایی که بشه جکس رو بهت یاد میدم

من پدرم در اومد تا فهمیدم منظورت از ریون چیه :n02:

خانواده من که همش 19 سال دارم به من هم گیر میدن میگن این بازی ماله کوچولوهاست بازی نکن :n02: اما من همین جا اعلام کنم که این بازی اصلا ماله کوچولوها نیست اتفاقا مال آدم بزرگاست چون شعور خیلی بالایی میخواد این بازی (البته دلیل نمیشه همه ادم بزرگا شعور داشته باشن:n02:) و من تا روزی که چشمام ببینه و دستام از کار نیوفته به این بازی ادامه میدم :n02:

daniel'
22-10-2013, 22:04
باشه. رون ، رون :n01::n06:
درستش کردم :n09:الان راه افتاد دوباره سرورا و سایتشون اشتباه کردم پست دادم.

smohsen
22-10-2013, 22:09
تا وقتی 4 تا بچه باحال که عقده ای نباشن و سنشون(سن عقلی) به اندازه یه بچه 4 ساله نباشه گیر نیارم محاله به صورت رندوم با عقده های خارجی رنک بازی کنم!
حتی اگه ایرانی هم باشه و (چون تو یکی دو بازی دیدم) عین عقده ای ها شروع به گریه کردن کنه ترجیح میدم همون بازی های شوتر آنلاین که قابلیت کیک کردن حین گیم رو دارن بازی کنم
تا یه بازی مثل این که کودن های لهستانی توش موج میزنن
بیخیال لیگ آف کیدز !

mey123
22-10-2013, 23:02
من تا روزی که چشمام ببینه و دستام از کار نیوفته به این بازی ادامه میدم :n02:
من فک کنم دیگه کار به اونجاها نکشه!
احتمال داره ریوت هم مثل خیلی از شرکت های بازیسازی ورشکست شه یا اینکه یه زمانی دیگه این بازی براش سوددهی نداشته باشه و پروندشو ببنده یا بعد اینکه مطمئن شد امثال ما رو به طور کامل معتاد کرده مثل world of warcraft پولی بشه که با این وضع دلار بیچاره میشیم یا اینکه بعد به نتیجه نرسیدن مذاکرات ژنو و 5+1 (3+3 یا 4+2 یا 6+0 یا 1-7) کلا ریوت IP های ایرانی رو بن کنه یا اینکه.....
هی وای من! حالا بدون لول چی کارکنیم؟ :n28::n30::41::n14:

GL & HF
23-10-2013, 08:18
من با پدر بزرگم میزنیم خیلی کارش درسته با brand بازی رو کری میکنه اسکینه Zombie brand هم داره:n02: بی شوخی راست میگم ترول نیست 62 سالشه کارش درسته:n09: به من میگه نوبه سگ چون اصلا mid نمیتونم بازی کنم:n08:

hadi_gamer
23-10-2013, 09:47
سلام
من هم حوالی 30 هستم بچه هم دارم، اما زیادی گیر میدن به این بازی
مثلا اون روز سوسک اومده بود من گفتم بزار بازی تموم شه، بعد می کشمش ، بعد رفنتم سوسکه قایم شده بود ، الآن روابط تیره و تار شده!
بعد خودشون این همه وظیفه شرعی دارن یکیشو درست انجام نمی دن ، حق نداره یک شکایت کوچیک بکنی
عجب جامعه زن سالاریداریم ما
قدیم طرف می رفت 4 تا زن می گرفت یکشون سرش تو جیک و پوک شوهرش نبود همه هم عاشق شوهرشون بودند،الآن با رعایت مسائل مختلف می خوای به جای تی وی دیدن بقیه، بشینی gold شی نمی گذارند.
والا یک مدت به جای 8 ساعت5 ساعت می خوابیدم صبح بعد نماز میومدم رنک،همونم برام حرف در میاوردن،دیگه اختیار خوابتم نداری.
هم جمع کنبم بریم معتاد شیم بهتره والا ، من که بعید می دونم تو این مهلتو با این سیستم matchmaking بشه gold شد.
به به میبینم که همه متاهل هستن.من رو هم به گروه اضافه کنید.آره راست میگی زندگی خیلی سخت شده ولی باید ساخت دیگه.

Ali-ss
23-10-2013, 10:49
udyr چقدر بازی باهاش مشکل بود اصلا نمی تونم بازیش کنم باز راموس بد نیست!

همینجور پیش بره جمعیت متاهل ها لول از مجردها بیشتر می شه :d

GL & HF
23-10-2013, 11:29
udyr چقدر بازی باهاش مشکل بود اصلا نمی تونم بازیش کنم باز راموس بد نیست!

همینجور پیش بره جمعیت متاهل ها لول از مجردها بیشتر می شه :d

یک جمله آذری هست که میگه( سوبایلغ سلطانغ ) فکر کردین مجرد بودن کم حال داره:n07:؟:n09::n09:

Ali-ss
23-10-2013, 11:50
مجردی هم عالم خوش خودش داره ما که نگفتیم بده!

توصیه من هم به همه اینه که اگر قصد ازدواج دارین و علاقمندیتون به نت و سیستم زیاده حتما خانم محترم رو از روز اول در جریان بزارید که من جهت کسب اطلاعات و پرداختهای اینترنتی و یکم بازی و اینها نیازمندم روزانه چند ساعت پشت کام باشم بعدا براتو ن مشکلی نیست خانم محترم؟ بعد ازدواجم اون یکم بازی رو بکنید روزی 4 -5 ساعت بازی :n02:

یکی از دوستام که توی استارکرافت 2 باهم بودیم وبچه بوشهره هم وارد بازیش کردم مثل خودم تازه کار و نوب هست می گه با جینکس خوب بازی می کنم
آیدیش drone691
خودمم که ali7000
هردو eu west هستیم

------------
راستی سر این پینگ و لگ من توی استارکرافت یه تایم اوت هم می گرفتم قشنگ تو بازی مشخص بود لگش ولی این سرور لول خیلی عالیه تا حالا یه ثانیه هم لگ نداشتم اصلا نیم دونم لگ تو لول چجو.ریه؟ علایمش چیه؟ من مخابرات نامحدود 256 دارم

GL & HF
23-10-2013, 12:05
من ادد کردمت اما انگار اون پایین سمته راست علامت تعجب رو نمیبینی که داره خودکشی میکنه:n02::n02:

Ali-ss
23-10-2013, 12:06
عامو من که الان خونه نیستم:d

عصر 5 به بعد ؟آنلاین می شم گل پسر

pancha73
24-10-2013, 09:24
منتظر 1 پچ بالای 500 mg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در preseason باشید :n02: تغییرات اساسی ان :n19:

lordthunder
24-10-2013, 10:42
من فک کنم دیگه کار به اونجاها نکشه!
هی وای من! حالا بدون لول چی کارکنیم؟ :n28::n30::41::n14:
من که آرزو میکنم کلا پروندش بسته شه خیالم راحت شه راحت به کار و زندگیم برسم!:n02:
مردم از بس تو رنک بالا و پایین شدم.

Dark_Priest
24-10-2013, 14:26
این ارور certifcate رو چجوری ببرم ؟

Ali-ss
24-10-2013, 15:19
بچه ها این اسپل فلش کارش چیه؟؟

GL & HF
24-10-2013, 15:20
بچه ها این اسپل فلش کارش چیه؟؟

Blink هست میپره جلو از بعضی موانع هم عبور میکنه مثل دیوار

Ali-ss
24-10-2013, 16:11
موقع درگیری که من می ز نم هیچی حس نمی کنم 300 ثانیه هم که وقت باز سازیشه:|

GL & HF
24-10-2013, 16:48

mouse رو جایی که میخوای بپری تنظیم کن بعد فلش رو بزن تا بپره اگه موست رو خودت باشه نمیپره . یعنی میپره اما حس نمیشه :n02: Fail flash میشه

Dark_Priest
24-10-2013, 19:40
بچه ها مال من lol ام میرم تو بازی همین که 100% میشه دیسکانکت میشه مشکل از چیه ؟

lordthunder
24-10-2013, 20:49
در تکمیل حرف دوستمون، یکی از بهترین استفادههاش برای کشتن ADC حریف هست، می پری زیر Turret حریف می کشیش با فلش می پری اون ور درختا یا سمت هم تیمی هات در میری، برای Assassin ها و Jungler ها ضروریه.

hm741
24-10-2013, 21:28
منتظر 1 پچ بالای 500 mg ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در preseason باشید :n02: تغییرات اساسی ان :n19:
این team snowballing که نوشته منظورش چیه؟

lordthunder
24-10-2013, 21:35
سلام
تا جایی کهمن فهمیدم یعنی مثلا یک champion خاص مثل کاتارینا بتونه به راحتی یک تیم درب و داغون بازنده رو برنده کنه.

s-arash
24-10-2013, 21:43

snowball در واقع تعریفش به تعریف واقعی اش توی دنیا بر می گرده

شما اگر یک توپ خیلی کوچیک برف رو روی کوه هل بدی شروع می کنه بزرگ و بزرگتر شدن تا به یک توپ بسیار عظیم برف که غیر قابل مهار هست تبدیل می شه

توی بازی اگر یک champion به هر دلیلی در level/items/... جلوتر از بقیه باشه و یا item هایی که به آیتم هایی معین در زمانی زودتر از زمان معمول دست پیدا کنه بهش اصطلاحا snowball می گن یعنی تقریبا نمی شه جولوش وایستاد

Dark_Priest
25-10-2013, 07:29
بچه میرم تو بازی 100% که میشه دیسکانکت میکنه مشکل چیه ؟

Georges St-Pierre
25-10-2013, 14:18
1روز بن شدم:n19:

lordthunder
25-10-2013, 16:10
خاک بر سر ریوت

daniel'
25-10-2013, 16:28
خاک تو سر ریوت حقت بود بیشتر بن شی:n08:

lordthunder
25-10-2013, 16:46
کاش میشد ما هم ریوت رو برای این مسخره بازیهاش یک مدت بن میکردیم
خسته شدم از بس رنک بازی کردم، همه چیز شانسیه.

Georges St-Pierre
25-10-2013, 16:57
دلیل بن شدنم

Afk - Troll - Negative - Feed enemy

فقط 1 روز من پارتی دارم

lordthunder
25-10-2013, 17:03
دلیل بن شدنم

Afk - Troll - Negative - Feed enemy

فقط 1 روز من پارتی دارم
والا به نظر من حق این خارجیها فقط تراله،ابله نوب فقط میره top فاتحه می خونه، اون وقت من باید از سری سیلور 2 بیوفتم سسیلور 4 ، خوب آدم با خودش میگه ترا کنی بهتره، حداقل خودت باعث شدی ببازی در بدترین وضعیت دلت نمی سوزه.

DANT3
25-10-2013, 17:25
من که گفتم سیستمه ریوت مزخرفه ....
یادش بخیر سیسن قبلی 100 تا elo میگرفتی میرفتی دیویژن بعدی ...مثلا از boronz یه راست میرفتی silver مثله الان نبود از هفت خانه رستم رد بشی ....
فقط اونایی که سیسن 1و 2 دیویژن های بالا تونستن بگیرن .الان دیگه راحتن...
در کل ......رم تو ایده ی کسی که سیتمه رنکو عوض کرد

beckham7
25-10-2013, 18:13
سلام دوستان
بازی رو بصورت کامل و یکجا چجوری بگیرم؟ اون دو گیگ رو از میهن دانلود گرفتم باقیش ظاهرا خیلی طول میکشه راهی نیست با دانلود منیجر یکجا بگیرمش ؟

Ali-ss
25-10-2013, 18:19
اینجا رفتین؟

این بازی چی داره هیمشه پر بیننده ترین هست توی توییچ تی وی؟

GL & HF
25-10-2013, 18:31
اینجا رفتین؟

این بازی چی داره هیمشه پر بیننده ترین هست توی توییچ تی وی؟
خر چه داند لذت لاهاف تشک:n10: شوخی کردم. بیشتر مسابقاتش بیننده زیادی جذب میکنه:n02:

GL & HF
25-10-2013, 18:44
امروز یه رنک بازی کردم به یاد ماندنی تاریخی team fight میکردیم جوری که 3v5 بردیم اولش singed گوساله ی ما afk شد بعد من موندم با orianna و miss fortune منم jarvan بودم ori توپ رو پاس میداد رو کله من منم میپریدم وسط دشمن بعد با اولتش همه رو به یک نقطه پرت میکرد و بعد نوبت من بود که اولت میکردم همه رو میگرفتم و بعد... با تخیل خودتون تصور کنید mf با تیم دشمن چیکار میکرد تو عمرم بازی به این comboi ندیده بودم:n02::n09:

Ali-ss
25-10-2013, 18:52
آقا دمت گرم darius خیلی خوب جواب داده...

کسی می دونه والپیپرها بازی کجا گیر می یاد؟

pancha73
25-10-2013, 19:11
آقا دمت گرم darius خیلی خوب جواب داده...

کسی می دونه والپیپرها بازی کجا گیر می یاد؟
چمپ ایرانی همینه دیگه :n12: تازه قبل از نرف شدنشو میدیدی چی میگفتی :n09:
تو سایت لول هست

lordthunder
25-10-2013, 19:30
امروز یه رنک بازی کردم به یاد ماندنی تاریخی team fight میکردیم جوری که 3v5 بردیم اولش singed گوساله ی ما afk شد بعد من موندم با orianna و miss fortune منم jarvan بودم ori توپ رو پاس میداد رو کله من منم میپریدم وسط دشمن بعد با اولتش همه رو به یک نقطه پرت میکرد و بعد نوبت من بود که اولت میکردم همه رو میگرفتم و بعد... با تخیل خودتون تصور کنید mf با تیم دشمن چیکار میکرد تو عمرم بازی به این comboi ندیده بودم:n02::n09:
خوش به حالت ، ما که هذ وقت بهمون orianna افتاد فاتحه خوند به teamfight

GL & HF
25-10-2013, 21:13
چمپ ایرانی همینه دیگه :n12: تازه قبل از نرف شدنشو میدیدی چی میگفتی :n09:
تو سایت لول هست
ایرانیا کلا اصاب ندارن داریوش هم اصابش ضعیفه بدنش قوی:n02:

lordthunder
25-10-2013, 22:03
داریوش خوبه اما خوب OP نیست
بعضیا مثل nasus آخره بازی نمیشه کاریشون کرد

pancha73
25-10-2013, 22:08
داریوش op بود نرف کردن بیچاره رو,اون هفته اول که reveal شده بود رو که یادتونه :n02: 1v5 از همون لول 1 میزد :n08:

داریوش خوبه اما خوب OP نیست
بعضیا مثل nasus آخره بازی نمیشه کاریشون کرد
اره خیلی حال دادوبازی باخته رو به زیبایی جم کردیم بردیم :n16: فقط 2 تا turret جلو base داشتیم اونا 2 تا turret جلو inhibit ها رو داشتن به جز Mid که 1 turret جلو inhibit داشتن ولی آخرا کولاکی push کردیم بردیم,یکی از بهترین بازی هام بود

Georges St-Pierre
25-10-2013, 22:13
شخصی که داره روی هیرو بعدی کار میکنه همونه که Zed , Thresh , Darius رو طراحی کرده ...
منتظر یه هیرو شاخ باشید !

lordthunder
25-10-2013, 22:16
شخصی که داره روی هیرو بعدی کار میکنه همونه که Zed , Thresh , Darius رو طراحی کرده ...
منتظر یه هیرو شاخ باشید !
حتما selena است، داره از چنگ thresh درش می آره.

moscow
25-10-2013, 23:42
آقا یه سوالی...
هیروهایی مثل jayce و renekton و riven دقیقا نقششون توی بازی چیه؟
تو یه بازی jayce آخرت تانکی میشه ، یه بازی کلا melee هست، تو یکی DPS شده رنج کار میکنه.
یا renekton معلوم نیست AD Caster ـه؟ تانکه؟ یا جفتشونه؟ توی طبقه بندی fighter خورده .. اصلا معلوم نیست چیه!
riven هم که نصف بازی رو باید فقط فارم کنه. همه دارند میزنن تو سر و کله ی همدیگه، این هنوز داره فارم میکنه..!
آخرشم نه دمیجش خیلی خفن (در حد نصف Draven )میشه ، نه تانک میشه ، نه هیچی! فوکوس هم میشه روش سریع میترکه.
با اینحال jayce و renekton خیلی پیک میشن : |

lordthunder
25-10-2013, 23:54
سلام
اینایی که شما گفتین، rene که واقعا می تونه تانک باشه، بعد 6 هم واقعا چیزی عجیبی میشه و سخت میمیره، Dps خوبیم میده، بیشتر Aoe میده
jayce هم offtank هست،هم range میره و هم melee به تیم هم کمک می کنه (با speed و knockback و ....) درسته در هر نقشی بهترین نیست،اما کار راه اندازه و aoe میده
raven هم offtank هست و مثل jayce کار راه اندازه و به شخصه رقیب سر سختیه برای top برام
این champ ها یک هو می پرن وسط fight و میریزن رو سر ADC حریف و با AOE فاتحه تیم رو می خونن
واقعا بعضی وقتا از draven خطرناک تذن، چون زود نمی میرن، AOE دارن و دمیج تیمی بالا،راحتم در می رن.

moscow
26-10-2013, 00:11
offtank یعنی چی؟!
یعنی ضد تانکن!؟ یا یعنی درسته که تانک نیستن، ولی یکم تانکن! :D
جدا نمیدونم!:n13:

msgcpp
26-10-2013, 00:51
offtank یعنی چی؟!
یعنی ضد تانکن!؟ یا یعنی درسته که تانک نیستن، ولی یکم تانکن! :D
جدا نمیدونم!:n13:

همون دومی که گفتی: نیمه تانک هستن
ضد تانک هم که adc هستش ( خوراک خودمه :n02: )

اینترنتمو شارژ کردم، حالا نمیتونم لوگین کنم !!! (بسم الله)،

مشکل از نت خودمه :n27:

Georges St-Pierre
26-10-2013, 10:54

نامه اکانتتو چرا مشکی کردی ؟ عجبز:n17:

Ali-ss
26-10-2013, 12:07
نام کاریری رو چرا اینجور کردی بابا کی حالا حوصله -- و اینها داره؟:ی

DANT3
26-10-2013, 12:39

برو ساعت ویندوزت رو ابدیت کن
برو رو ساعت سمت راست پاین ....change data & time >internet time>change seting

Fusi0n
26-10-2013, 13:53
من الان چند روز هست با jayce میرم بجای ساپورت میرم واقعا خیلی تو تیم فیگت عالی میتونه باشه
راحت میتونی رو ADC حریف زوم کنی و بری توشکمش - قدرتی جوری که رو اعصاب حریف واقعا ازار دهنده میتونه باشه

daniel'
26-10-2013, 14:42
بابا این هکاریمو چقدر نرف کردن قبلا طرف نوب هم بود باهاش بازی رو از اول تا اخر میترکوند. الان فقط از مید گیم به بعد یه مقداری به چشم میاد.بیلدش هم که تقرییا مثل جکس گرونه با این پول حلالی هم که از جانگل بدست میاد نمیشه گرفتش مگر اینکه بری مینیون دزدی کنی از لین ها اونم همه بهت فحش میدن.عجیب اینجاس فقط تا اونجایی که من یادم میاد ult رو یکم تغییر دادن ابیلیتی 1 اش هم باف کردن این چرا اینطوری شده نمیدونم دیگه زیاد به ادم حال نمیده:n28:6300 ریختم دور.تنها امیدم این سیستم جدید جانگلینگ :n14: گفتن از لحاظ مالی به قشر جانگلر بازی هم میرسن و اوضاع اقتصادیشونو درست میکنن.

GL & HF
26-10-2013, 15:22
هکاریم هیچ مشکلی نداره خیلی هم Op هست حتما شما باهاش درست بلد نیستی

daniel'
26-10-2013, 16:16
اگه کسی باهاش خیلی بلده یه راهنمایی بکنه :n01:

beckham7
26-10-2013, 17:19
سلام دوستان
بازی رو بصورت کامل و یکجا چجوری بگیرم؟ اون دو گیگ رو از میهن دانلود گرفتم باقیش ظاهرا خیلی طول میکشه راهی نیست با دانلود منیجر یکجا بگیرمش ؟

اقا یکی جواب منو بده ممنون میشم
اگه نمیشه یکجا دانلود کرد یکی از دوستان زحمت نمیکشه کامل برام پستش کنه هزینشم میدم ممنون میشم

GL & HF
26-10-2013, 17:34
اگه کسی باهاش خیلی بلده یه راهنمایی بکنه :n01:

خب دوست عزیز آخرین بار هکاریم فقط ابیلیتی 3 نرف شد اونم فقط دمیجش کم شد چطور میگی فرق کرده :n02: من قبلا باهاش بازی میکردم اما الان خز شده:n10:

msgcpp
26-10-2013, 19:23
نامه اکانتتو چرا مشکی کردی ؟ عجبز:n17:

نام کاریری رو چرا اینجور کردی بابا کی حالا حوصله -- و اینها داره؟:ی

راستش یه عادت همیشگیه، حفاظت اطلاعاتم خیلی قویه، عادت کردم دست خودم نیست
اسم اکانتم firstkenpachi هست اگه بدردتون میخوره :n02:

برو ساعت ویندوزت رو ابدیت کن
برو رو ساعت سمت راست پاین ....change data & time >internet time>change seting

مرسی ولی مشکل از آداپتور کارت شبکه ام بود (wifi)
با ریست سیستم هم درست نشد، شات دان کردم برق سیستم رو برای 1 دیقیقه قطع کردم بعد روشن کردم درست شد.
آخه مادربوردم نیمسوزه (رعد و برق خورده بهش)

ali_parlous
26-10-2013, 20:30
اگه نمیشه یکجا دانلود کرد یکی از دوستان زحمت نمیکشه کامل برام پستش کنه هزینشم میدم ممنون میشم

دوست عزیز کدوم شهر هستی. اگه تهرانی کدوم طرف ها...

ali_parlous
26-10-2013, 20:33
بالاخره از این برنز بی پدر و مادر در اومدم :n21:

smohsen
26-10-2013, 21:31
بالاخره از این برنز بی پدر و مادر در اومدم :n21:

چطوری ؟ :n04: چطور تونستی یه تیم درست درمون پیدا کنی ؟:n04:

pancha73
26-10-2013, 21:37
riven هم که نصف بازی رو باید فقط فارم کنه. همه دارند میزنن تو سر و کله ی همدیگه، این هنوز داره فارم میکنه..!
آخرشم نه دمیجش خیلی خفن (در حد نصف Draven )میشه ، نه تانک میشه ، نه هیچی! فوکوس هم میشه روش سریع میترکه.
با اینحال jayce و renekton خیلی پیک میشن : |
riven که وحشیه :n02: تو تیم فایت هم خوب جواب میده ,شما احتمالا riven باز به طورت نخورد,نه به نظر من که چمپ ضعیفی نیست,jayc رو نمیدونم ولی rene رو بهتره hybrid تانک و ad بری :n16:

از سایت خوده لول دانلود کن 100% تضمینیه فقط تو انتخاب windows یا مک و سرور دقت کن :n16:

Ali-ss
27-10-2013, 09:20
آقا rank خیلی باحال تره درسته؟ چطور می شه وارد ranking شد؟

mey123
27-10-2013, 10:19
آقا rank خیلی باحال تره درسته؟ چطور می شه وارد ranking شد؟

اکانت lvl30 به علاوه 16 چمپ که مال خودت باشه (اونایی که هر هفته مجانی اند حساب نیس)
اونوقت میتونی رو دکمه play کلیک کنی و بعدش به جای نرمال، Ranked Solo/Dou رو انتخاب کنی.:n02:

Ali-ss
27-10-2013, 13:22
یعنی حالا حالا ها نوب باشیم؟ پس

دارم داریوش تمرین می کنم فعلا

hm741
27-10-2013, 14:49
آقا rank خیلی باحال تره درسته؟
یه مقداری تنش تو Ranked زیاد تره ... بازی خیلی جدی گرفته میشه و اون هدف اولیه بازی کلا فراموش میشه (که برای سرگرمیه). در نتیجه flamerها و leaver ها اعصابتو خورد میکنند. همین نرمال برای fun خیلی از Rank بهتره. هرچند بعضیا همین نرمال هم خیلی جدی می گیرند و وقتی می بازن می خوان دنیا رو روسر هم تیمی هاشون خراب کنند. در کل کسایی میرن rank که اینترنت شون از ثبات کافی و کیفیت مناسبی برخورداره و در هر rule ایی بازی کردن رو بلدند.

daniel'
27-10-2013, 16:12
اقا رکورد باخت رو تو لول شکستم:n08:در عرض 6 دقیقه بازی رو به طور کامل باختم و تموم شد.afk و ... هم نداشتیم بازی 5 به 5 نرمال بود (هر دو تیم هم تقریبا همه لول 30 بودن ) دیگه ببین چه جور شده:n09:حالا اینجاش باحاله که یه sona اومد همه رو کشت .هر کی تونست رو این رکورد بزنه بگه ببین این چجور ممکنه؟:n02:اون اخر هم نه IP داد نه گذاشت ریپورت کنم نه گذاشت honor بدم.صفحه ای اومد که اخر بازی وقتی داری spect میکنی میاد ظاهر شد و نوشته بود تیم بنفش برد:n02:

ali_parlous
27-10-2013, 19:14
اقا رکورد باخت رو تو لول شکستم:n08:در عرض 6 دقیقه بازی رو به طور کامل باختم و تموم شد.afk و ... هم نداشتیم بازی 5 به 5 نرمال بود (هر دو تیم هم تقریبا همه لول 30 بودن ) دیگه ببین چه جور شده:n09:حالا اینجاش باحاله که یه sona اومد همه رو کشت .هر کی تونست رو این رکورد بزنه بگه ببین این چجور ممکنه؟:n02:اون اخر هم نه IP داد نه گذاشت ریپورت کنم نه گذاشت honor بدم.صفحه ای اومد که اخر بازی وقتی داری spect میکنی میاد ظاهر شد و نوشته بود تیم بنفش برد:n02:

خیلی با حال بود واقعا؟؟؟ :n08:

ali_parlous
27-10-2013, 19:37
چطوری ؟ :n04: چطور تونستی یه تیم درست درمون پیدا کنی ؟:n04:

تیم کجا بود بابا چیزم پاره شد اومدم سیلور :n21:

Georges St-Pierre
28-10-2013, 00:31
1 روز دیگه بن شدم:n16:مرسی که 1 روزه بنم میکنه

lordthunder
28-10-2013, 06:53
سلام
جایزه رده های مسخره سیلور با هم فرقی داره؟
والا هممون سر کاریم
فکز کنم سیستم matchmaking به RP خریداری شده هم بستگی داشته باشه.
leader تیم ما با adc 4 بار به ساپورت حریف feed داد.
یعنی این قدر سیستمشون آشغالیه
3 تا کیل گرفتم ول بازی اما چه فایده.
سرورای مسخرشون هم امروز پوکیده بود.
من رو از serrie siver II کشوند نزدیک سیلور 5
مضحکه عام و خاص شدم.

Ali-ss
28-10-2013, 09:30
آقا چرا شماها اینقدر بن می شید؟

این که زمان بازی می گن ریپورت می دیم اگر ریپورت بدن اثری هم داره؟

DANT3
28-10-2013, 11:24
1 روز دیگه بن شدم:n16:مرسی که 1 روزه بنم میکنه

توی این 1 ماه 4 هفته بن شدم:n23:
noob riot

Fusi0n
28-10-2013, 12:27
من تو کل بازی لول یکبار بار 1 هفته بن نداشتم اونم مال اوایل بازی بود
کل afk شاید 40 بشه ...
البته این تریبال من مسخره میدونم واقعا هیچ مشکلی حل نمیکنه هنوز ترول و afk هست همین سه دست اخر رانک سه نفر رفتن afk .....

Ali-ss
28-10-2013, 13:11
آقا tier2 با tier3 تفاوت در لول 15 و 20 هست باز شدنشون؟ وچه تفاوتی دارن این دو باهم؟ اگر Tier2 بخریم آیتمهاش ضرر کردیم؟ بزاریم tier3 باز بشه؟ بهتره؟

Georges St-Pierre
28-10-2013, 13:38
آقا tier2 با tier3 تفاوت در لول 15 و 20 هست باز شدنشون؟ وچه تفاوتی دارن این دو باهم؟ اگر Tier2 بخریم آیتمهاش ضرر کردیم؟ بزاریم tier3 باز بشه؟ بهتره؟

آره 3 بگیر 2 بگیری ضرر میکنی:n16:

hm741
28-10-2013, 18:14
آقا چرا شماها اینقدر بن می شید؟

این که زمان بازی می گن ریپورت می دیم اگر ریپورت بدن اثری هم داره؟
اگه واقعا کاری کرده باشی که باعث رنجش دیگر بازیکنان شده باشی بله بد جور هم تاثیر داره ... کارهایی از قبیل عدم همکاری با تیم و لج بازی(مثلا برنداشتن رول مورد نیاز تیم که troll pick میگن) - سرزنش کردن دیگران با لحن بد ( میگن flamer یا Toxic) - ترک بازی به هر دلیل (AFK و Leaver)

Kheee
28-10-2013, 20:00
من کاستوم میرم مشکلی نداره ولی با بوت یا pvp میرم ارور فایروال میده و فایروال منم افه:n02:

Fusi0n
28-10-2013, 20:30
سرور west چی شد الان همه قطع شدیم الان نمیره داخل میزنه busy

smohsen
28-10-2013, 20:35
سرور لگ شد
من تو EAST بودم ... یهو کلا برا همه لگ شد
معلومم نشد نتیجه بازی چی شد
چون میزنه سرور مشغول...:n05:

smohsen
28-10-2013, 20:44
17 دقیقه تو صف@!!

daniel'
28-10-2013, 20:50
17 دقیقه تو صف@!!
اااا تو هم تو صفی :n02:منم تو صفم.لطفا حرکت کن ملت منتظرن.
------------------------------
این تغییراتی که قراره به ساپورت ها بدن گند میزنه تو بازی از این به بعد thresh ADC و Sona mage و ... تو بازی زیاد میشه بازی کلن میریزه به هم.:n02: هی همین پولا بود که اینا رو نگه میداشت از خریدن ایتم های گرون.

Crawling In MySkin
28-10-2013, 20:54
البته دوست عزیز لازم به ذکره که thresh adc همین الآنشم با اسکیل زیاد به شدت وحشیه
sona ایی هم که لجنداری بگیره کم نیست :دی

Kheee
28-10-2013, 21:04
من کاستوم میرم مشکلی نداره ولی با بوت یا pvp میرم ارور فایروال میده و فایروال منم افه:n02: نمیدونید باید چکار کنم؟:n02:

cpt.sepehr
28-10-2013, 21:06
از چمپ جدید چه خبر ؟ شنیدم adc ه ! :n13: سروراشونم که مرد :n17:

GL & HF
28-10-2013, 21:14
adc:n04: عجب 3 تا پشت سر هم :n02: اصلا دیگه لول حال نمیده از پچ 3.11 به بعد بدجوری ریوت زد تو حال من زد ترکوند چمپ اصلیمو :n21::n15:

cpt.sepehr
28-10-2013, 21:27
adc
:n04: عجب 3 تا پشت سر هم :n02: اصلا دیگه لول حال نمیده از پچ 3.11 به بعد بدجوری ریوت زد تو حال من زد ترکوند چمپ اصلیمو :n21::n15:

میگن کمه :n13: راستم میگن :n02: اما من دلم چمپ مید جدید میخواد ، با lissandra حال نکردم اصلا :n21: یه چی خوب بدن بیرون :n02: مرد هم باشه :| خوشتیپم باشه در حد TF :n18: چمپ مرد میخوام :n02: مثلا Dr Who بسازن :n10: اصلا چرا نمیارن چمپار و از لحاظ زمانی به حال ؟ مثلا یه چمپ از آینده بیارن :n13: یا همین الان ، یه اسکین بدن برا malphite که قیاقش شیبه The Rock باشه :n02: یا اسکین Lee Sin بدن با قیافه جکی جان یا بروس لی :n02: یه اسکینم برا tryn بدن قیافه اون Bruce Willis تو Die Hard بدن بش :n05: میدونین چقدررررر فروش می کنه ؟ :n10: چیز عجیبیم نیست خیلی از بازیها بازیگرا براشون تبلیغ می کنن همین AOw مگه اون زاپنیه بود معروفه واسشون تبلیغ نمی کرد؟ :n02: فروش اسکین Mf با قیافه Angelina فروشش میلویونی میشه ... تضمینی :n10:

cpt.sepehr
28-10-2013, 21:53
آقا ایدم خیلی خوب بود نامه دادم بشون :n02:

Hi rIot :D I Have A really really good Idea that can make you made some really good money :D and make a game more fun for players :D
why you dont release some skins look like famous actors ?
Just think how much Mf Skins with angelina jolie style you can sell ...
Or Bruce Willis In Die Hard for tryndamare ...
Or jackie jon for lee sin !
Or The ROck for malphite !!!
i dont say something unbelievable, if you search you see in AOW,they do something like that with Jet Lie ...
I dont know if you want a permission of the actors or not ... even if you want it really worth to try ... plz consider my mail .
ty so much
best regards , Sepehr Kiani

GL & HF
28-10-2013, 23:11
آره خوب میشه مثلا بیان ashe در نقش جومونگ بسازن:n08::n08:یا بیان gp رو مثل jack sparow بکنن باحال میشه

hm741
28-10-2013, 23:18
آقا ایدم خیلی خوب بود نامه دادم بشون :n02:

Hi rIot :D I Have A really really good Idea that can make you made some really good money :D and make a game more fun for players :D
why you dont release some skins look like famous actors ?
Just think how much Mf Skins with angelina jolie style you can sell ...
Or Bruce Willis In Die Hard for tryndamare ...
Or jackie jon for lee sin !
Or The ROck for malphite !!!
i dont say something unbelievable, if you search you see in AOW,they do something like that with Jet Lie ...
I dont know if you want a permission of the actors or not ... even if you want it really worth to try ... plz consider my mail .
ty so much
best regards , Sepehr Kiani
Riot response: Rofl ... but seriously u should have written This: look at me . no no no look at my Avatar Picture ... look carefully ...yeah I know i'm Handsome. no need to remind me of that. but u know what I wanna tell? if u make a Skin like my Avatar Picture it will make u Rich like HELL . yeah no shit. I Guaranty that

cpt.sepehr
28-10-2013, 23:55
Riot response: Rofl ... but seriously u should have written This: look at me . no no no look at my Avatar Picture ... look carefully ...yeah I know i'm Handsome. no need to remind me of that. but u know what I wanna tell? if u make a Skin like my Avatar Picture it will make u Rich like HELL . yeah no shit. I Guaranty that

:n04: ... :n28: ... :n14:
هی استعداد های من و زیر سوال ببرین :n14: اصلا حالا که اینطور شد میرم فرار مغز ها میکنم :n14: میرم جزایر قناری قدرم و بدونن حداقل :n14: آواتار من مگه چشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Fusi0n
29-10-2013, 00:20
سلام دوستان سپهر چطوری اینورا چه میکنی :n02:
اقا این بخش Team Builder عجب چیزی شده یعنی باید ببنید واقعا عالی الان ADSL قطع بعدا ویدئو میزارم .....
کلا بطور خلاصه بگم چیزی شبیه به PVE WOW هست که میشد مثلا Mege باشی دمجر باشی یا تانکر حالا اینجا
انتخاب به این شکل که دوست داری چه لاین و چه چمپی باشی
بعد میزنی رو گزینه Group Find میره دنبال یوزر دیگر میگرد اینجا دنبال لاین دیگه مثلا شما ساپورت و sroka انتخاب کردی Find که میزنی
میره دنبال یوزر که درخواست دادن در لاین دیگه بازی کنن به غیر اون لاین که شما انتخاب کردی
البته موارد دیگه هست میشه بعد اون تغییر داد و به هم تیم Vote منفی مثبت داد اگر منفی بیشتر باشه باید چمپ تغییر بده
شمارش گر زمان بیشتر شده و همچنین اگر خارج بشید دیگه به نظر مشکل 30 دقیقه بن نمیاد
کلا اگر به توافق نرسید داخل بازی نمیره .........:n02::n10:

Georges St-Pierre
29-10-2013, 01:09
از روی شخصیت Silent Hill : Pyramid Head اسکین برای Tryn میساختن اولین نفری که میخریدش خودم بود :

×××

کاش اینبار اسکین واسه Zed , Zac , Aatrox , Kha , Rengar اینا بدن ...

p30 arman
29-10-2013, 01:15
اقا این بخش Team Builder عجب چیزی شده یعنی باید ببنید واقعا عالی الان ADSL قطع بعدا ویدئو میزارم .....
کلا بطور خلاصه بگم چیزی شبیه به PVE WOW هست که میشد مثلا Mege باشی دمجر باشی یا تانکر حالا اینجا
انتخاب به این شکل که دوست داری چه لاین و چه چمپی باشی
بعد میزنی رو گزینه Group Find میره دنبال یوزر دیگر میگرد اینجا دنبال لاین دیگه مثلا شما ساپورت و sroka انتخاب کردی Find که میزنی
میره دنبال یوزر که درخواست دادن در لاین دیگه بازی کنن به غیر اون لاین که شما انتخاب کردی
البته موارد دیگه هست میشه بعد اون تغییر داد و به هم تیم Vote منفی مثبت داد اگر منفی بیشتر باشه باید چمپ تغییر بده
شمارش گر زمان بیشتر شده و همچنین اگر خارج بشید دیگه به نظر مشکل 30 دقیقه بن نمیاد
کلا اگر به توافق نرسید داخل بازی نمیره .........:n02::n10:

حالا باس با اجنبی جماعت کل کل کنی که حاجی تو اینو بر ندارن اینو بردار :n09:
حالا طرفم انگلیسی بلد نباشه واویلا!!!

GL & HF
29-10-2013, 11:29

تقصیر تو نیست کلا ایرانیا عادت دارن واسه هرچی بامبول درارن....:n15:

Fusi0n
29-10-2013, 12:46
اصلا دیگه نیازی به جر بحث نیست با منفی مثبت میشه به نیتجه رسد شبیه لایک فیس بوق
بعد باید Role و postion انتخاب کنیم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] g

Ali-ss
29-10-2013, 13:20
دوستان روی چمپ های جدید که فری شده به نظرتون رنجر رو بازی کنم؟ یا چیز دیگه پیشنهاد می دن؟

Fusi0n
29-10-2013, 13:43
دوستان روی چمپ های جدید که فری شده به نظرتون رنجر رو بازی کنم؟ یا چیز دیگه پیشنهاد می دن؟

شما تا چمپ جدید فری میشه سعی با همشون چندین دست بری باید تمام چمپ اشنایی داشته باشی ........... تو این بین شاید چمپ پیدا کنی که بتونی روش مسلط باشی
بعدا اگر رانک بری نیاز به 16 چمپ هست که باید فول باشی کار باهاش .......

hm741
29-10-2013, 18:24
دوستان به نظرتون با پینگ 150 تا 200 میشه با Nidalee درست بازی کرد و Spear شو به هدف زد. من با lux و Ezreal و Tresh راحت Skillshot رو به هدف میزنم ... نمیدونم Nidaleeهم unlock کنم یا نه؟

lordthunder
29-10-2013, 18:48
دیگه دارم دیوونه میشم
5 تا باخت الکی ، فقط به خاطر top نوب نفهم، 4 تاشونم garen بودند و feed دادن گند زدن له همه چی
یک بازی همنشد تیمم از بازی من بد بگه،خوب دیگه چه غلطی باید بکنم تا بتونم LP بگیرم؟
من که فکر می کنم سیستم matchmaking به IP خریداریشده وابسته است.

lordthunder
29-10-2013, 18:50
دوستان به نظرتون با پینگ 150 تا 200 میشه با Nidalee درست بازی کرد و Spear شو به هدف زد. من با lux و Ezreal و Tresh راحت Skillshot رو به هدف میزنم ... نمیدونم Nidaleeهم unlock کنم یا نه؟
خیلی champ خوبی نیست ، فقط ساپورتش خوبه ، lategame و توی teamfight قدرتی نداره ، چون Aoe و دمیح درستی که بتونه از روی تیم حریف به اون طرف dmg بده نداره زیاد.

Kheee
29-10-2013, 19:00
به نظر من وقتی 6 شو بگیره دیگه تمومه اگه باهاش بازی یاد بگیری و سریع از اسکیلاش استفاده کنی حریف نداری دیگه و اگه ap ببندی q شاخ داری در میاره و تو حالت حیوونش e شاخی داره:n02:

GL & HF
29-10-2013, 19:05

:n02::n02::n02::n02::n02::n02:خدایی اصلا 1 دونه هم اسکیل شات که مزنی میس نمیشه:n02::n02::n02: مخصوصا با ez و lux :n02:

hm741
29-10-2013, 20:02
:n02::n02::n02::n02::n02::n02:خدایی اصلا 1 دونه هم اسکیل شات که مزنی میس نمیشه:n02::n02::n02: مخصوصا با ez و lux :n02: این که بخوره یا نخوره بستگی به پینگ طرف مقابل هم داره ... یه بار با Ez در مقابل vayne بازی میکردم حتی وقتی داشت از تیم ما در یک مسیر کاملا قابل پیش بینی حرکت میکرد با q اش از q من Dodge میزد بهش گفتم پینگت چنده گفت 30 (اگه بازی اکشن اول شخص آنلاین بازی کرده باشی متوجه منظورم میشی) من که نگفتم همش میخوره ولی به هدف زدن باهاشون راحته چون سرعت حرکت اون اشعه ای که میندازن بالاست ... ولی nidalee خیلی آهسته Spear اش حرکت میکنه. کسی nidalee باز اینجا داریم؟ بیاد در مقابل Ez یا Lux یک به یک یه دست بزنیم؟

Georges St-Pierre
29-10-2013, 20:11
این که بخوره یا نخوره بستگی به پینگ طرف مقابل هم داره ... یه بار با Ez در مقابل vayne بازی میکردم حتی وقتی داشت از تیم ما در یک مسیر کاملا قابل پیش بینی حرکت میکرد با q اش از q من Dodge میزد بهش گفتم پینگت چنده گفت 30 (اگه بازی اکشن اول شخص آنلاین بازی کرده باشی متوجه منظورم میشی) من که نگفتم همش میخوره ولی به هدف زدن باهاشون راحته چون سرعت حرکت اون اشعه ای که میندازن بالاست ... ولی nidalee خیلی آهسته Spear اش حرکت میکنه. کسی nidalee باز اینجا داریم؟ بیاد در مقابل Ez یا Lux یک به یک یه دست بزنیم؟

Id : TR4NC3z

alone_son
29-10-2013, 21:35

شما تا چمپ جدید فری میشه سعی با همشون چندین دست بری باید تمام چمپ اشنایی داشته باشی ........... تو این بین شاید چمپ پیدا کنی که بتونی روش مسلط باشی
بعدا اگر رانک بری نیاز به 16 چمپ هست که باید فول باشی کار باهاش .......

حرف دوستمونا یکم کاملترش میکنم شما سعی کن با همشون بازی کنی اما توی co op
با چنجرم میتونی عزیزم بازی کنی این چمپ چنجر اینجا طرفدارای زیادی داره :n09:منم باش بازی کردم خیلی خوبه:n02:

cpt.sepehr
29-10-2013, 21:40
من خیلی وقته اینجام :n02: پشت پرده قایم شده بودم :n10:
جوایم و دادن خود مرده خیلی حال کرد با ایدم :n20:

Dear Summoner,

Thank you for the suggestion! As a fellow player I would very much like to see them too! If you have a cool idea you want to share, I suggest posting this on our forums. There are a lot of creative ideas there, and you can get helpful feedback and support from your fellow Summoners.

You can find the forums here:
NA - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
EU West - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
EU Nordic & East - [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Please note that this forum's purpose isn't to help Riot find the newest champion of the League. Rather, we want to give you a platform to express your creativity.
Don't hesitate to let me know if you have any other concerns :)
Wear a smile! A big one! :D
Jamdaze
Player Support Specialist
Riot Games

[/QUOTE]

منم همونطور که گفته بود پیشنهادم و دادم ... ولی خو زیاد مورد جلب واقع نشد :n22: دوستان برین بم رای بدین لطفا :n18: :n16:

87 نفر دیدن یه نفر لایک نکرده :n23: یه نفرم اومد چرت و پرت نوشته :| کجام غلط املایی داره :| اونم تازه خودم لایکش کردم :n17:

این آخرش یه جمله نوشتم خودم کف کردم از کجام در آوردم این جملر و

ideas sometimes are funny , look like a joke , and sometimes they are unbelievable , but im sure the great ideas born from these kind
به خدا داره استعدادام حروم میشه اینجا ، یکی بیاد کشفم کنه دیگه ...

:n14:

lordthunder
29-10-2013, 22:26
اگر این سیستم جدید بیاد،درسته troll pick کم میشه ، اما بازی کنای نئب چی میشن؟
شاید توی 10 تا بازی یکی توش ترال باشه ، اما ترال به نوب نمی رسه ، بازی اگر حتی ترال داشته باشی راحت تره تا نوب داشته باشی.
باورتون نمیشه 7-8تا بازی پشت سرهم feeder و soloer داشتم، اینا چی میشه؟

alone_son
29-10-2013, 23:08
من خیلی وقته اینجام :n02: پشت پرده قایم شده بودم :n10:
جوایم و دادن خود مرده خیلی حال کرد با ایدم :n20:

منم همونطور که گفته بود پیشنهادم و دادم ... ولی خو زیاد مورد جلب واقع نشد :n22: دوستان برین بم رای بدین لطفا :n18: :n16:

87 نفر دیدن یه نفر لایک نکرده :n23: یه نفرم اومد چرت و پرت نوشته :| کجام غلط املایی داره :| اونم تازه خودم لایکش کردم :n17:

این آخرش یه جمله نوشتم خودم کف کردم از کجام در آوردم این جملر و

یعنی این نظرت تو حلقم Or The ROck for malphite !!! راک رو ملفایت؟؟؟؟؟؟:n08::n08::n08:
ببین داشم عزیزم جیــــــــگرم نظرت خوبه ولی لول زیادم نباید فان باشه یکمم جنبه جدیش باید حفظ بشه... نظرت خوبه ولی نه واسه این بازیگرا شاید یه بازیگر زن برای یکی از شخصیتا
که بشه روش هر استایلی خواستند بدند
شمام اگه ذهن خیلی خلاقی داری بهتره یه چمپ ap طراحی کنی و بیس اولیشا بدی به لول فکر کنم این روزا لول به گوز گوز افتاده همش داره ad میده از jayce به بعد که ما چمپ درست حسابی ندیدم
درسته جیس ap نیست ولی چمپی بود که برای طراحیش کلی خلاقیت به خرج دادند
اون قسمت دوم نظرتم خوب بود که چمپ از این شخصیت های معاصر((پارسی را پاس کنید:n02:))بدند ولی چون اسم بازی لیگ افسانه ای هاست اگه قهرماناش از اون قهرمان های خاک خورده باشند
با اسم بازی بهتر جور در میاد...

انشالله که از نظریت استفاده کنند تا افتخار اولین لایکش به من برسه:n16:

البته رنگار جز چمپ های لجنداری محسوب میشه که نظر دادن در موردش بوووووق شده ((صرفا جهت جلوگیری از جنگ های احتمالی در پیج)):n09::n02:

lordthunder
29-10-2013, 23:12
نظرت در مورد اینچیه پس؟
البته روش rework کردم اما حسش نبود اضافه کنم.
مثلا یک اسپلش رو تغغیر دادم که وقتی می زنه چند تا پر به اطرافش پرت می کنه ، اگر به هم تیمی هاش بخوره ، اگر health شون کم تر از یک درصدی شد رفته رفته heal بشن ، اگر هم خورد به تیم مقابل بسوزه و آتششون بزنه.(DOT)

name : simurgh, the wisdom of Noxius
Story :
The father of Darius , King kambugia has been slain in the last fight with demacia.he has been betrayed by Commander of his army , Afrasiab , and has been slain While Fighting from behind . after that , have started attacking their camp , the mother of Darius (Gordafarid) that was pregnant from kambugia tried to save herself, her little child and Darius , she gave Darius to her best Servant and asked him to take Darius that was only 2 years old Out of fight.both of them(Gordafarid and her servant) escaped from war. the enemy was after them and they have spreaded. She went to the southern way and the servant went to northern way. the enemy have lost Gordafarid and tracked the servant and killed him with an arrow. They went forward to find Gordafarid and didn't see Darius with him. he hugged the child and fell down. Gordafarid successfully Escaped the enemy, but she didn't know what happened to her grand son, Darius. Darius walked away from Servant and was playing around him. Right at the moment , Great Simurgh , the wisdom of the Noxious was flying around there to find some thing to feed her chickens. She found the son and fell in love of him. She carried him to his lair At the mount Albroz in Ironspike Mountains and Started to grow him. She learned him the knowledge of the nature and the way to fight.Darius rised and became a teenager.Simurgh told him the story of how she found Darius. Darius asked her to allow him to find his parents and simurgh Carried him to the Noxius. Darius was asking people about his parents and heared the story about Son of the last king. after searching he found his mother and brother.after he has been lost, his uncle became the king of noxius , and when he found darius,he gave him the chance to fight Demacia.Simurgh gave him 3 of her Feathers , and said him to burn them when he needs help.
Darius found that the one that killed his father was the Esfandiar,the leader of army.he started the fight with Esfandiar. it takes long ,but darius couldnt kill the esfandyar due to his invurnublity.the kayle has been blessed him before the fight,so he was unvurnuble .he didnt know what to do , and filaly at the night when he was wounded and exhausted, he burned one of the feathers. the Simurgh came to him , and cured his wounds .she said that when kayle blessed the esfandyar with divine light, he has closed his eyes and his eyes are not unvurnuble.she said darius to make a tow headed arrow and poison it and target the eyes of esfandyar.the darius did that and he finally taken the revenge.
Simurgh is the symbol of Wisdom and knowledge. she is one of the most beutifull Creatures in noxius.She can use her sense and see trough history to find the weakness of the enemy.she is biggest bird in the world and when she fly , his shadow spread along the army of the enemy.she protects and heals the people and learn them the way to learn better and control their rage.
Role : support , baby sitting , mage
spells
Passive (will of the protector) : While simurgh is alive , her allies will have increased exprience rate , and reduced duration of harmfull effects
Q (Healing Fire):simurgh gives her feather to her allies around her,any time that their health fall below 10%,it will heal them for 10% of their maximum health
W(The Ancient Knowledge):simurgh Finds the Weakness of the target enemy,increases the damage he takes for 30% in 5 sec's,this effect will be decreased by 6% every sec
E(Life giving Wings):Simurgh flyes to the ally and Shields him with her wings for 3 secs,taking 30% of damage he take , while active, the target will not take damage and will regenerate 30% of his life.if simurgh cast this effect on herself,she will only take 20% of incoming damage.
Ultimate:simurgh flys to the target Area,slaping her wings every 1 sec for 5 sec's,each time she do that,enemies around her will take 100/160/250/350 damage and will be throwed out of Area,while active the Simurgh will become untargetabl
Note 1 : Some people Think that simorgh is other name of the phoenix , but Really it is very different,the only thing that is same is that they are both big birds.Phoenix is hermafrodit bird that reborn with fire , but simurgh lifes in couples and lays eggs. Simurgh has not fire in itself and is colorful bird.
in my suggestion , you can find nothing like anivia or phoenix.
Note 2: the story has been taken From Great Ancient epic,named shahname , that is one of the 3 best epics (including Iliad and odissey , and the indian one).the story has been reshaped to be compatible with LOL.
Note 3:Simurgh lacks in dps and it is not 1v1 champion. she work good with other teammates.
note 4: i tried to Create different style support champ , that has different spells that changes gameplay of being support.

GL & HF
29-10-2013, 23:22
یا خدا :n04: منم یه چمپ تونستم طراحی کنم تو مایهای Opsidan در dota خیلی باحاله به نظرم:n02:

hm741
29-10-2013, 23:24

همون طراحی یه چمپی مشابه president قبلی مون خیلی جالب میشه ... ابیلیتی 1 اش پول میندازه برای طرف مثلا 10 تا Gold از اون میگیره میده به خودش ( بعد بهش میگیم Gold Steal) - ابیلیتی 2 اش کتش رو پرت میکنه یارو برای چند ثانیه کلا از مپ محو میشه انگار اصلا وجود نداره - ابیلیتی 3 اش باعث میشه طرف کپ کنه (یه چی تو مایه های Fear تنها تفاوتش اینه که یارو خشکش میزنه هیچی نمیفهمه مات میشه - ابیلیتی 6 اش هم باعث میشه کل مینیون ها و چمپ های مپ un targetable بشن و درنتیجه کل چمپهای بازی برای چند ثانیه از کار بیکار میشن و هیچکس هیچ کاری نداره که انجام بده ... CPT sepehr رو بیخیال یکی بیاد منو کفش کنه

cpt.sepehr
29-10-2013, 23:51
همون طراحی یه چمپی مشابه president قبلی مون خیلی جالب میشه ... ابیلیتی 1 اش پول میندازه برای طرف مثلا 10 تا Gold از اون میگیره میده به خودش ( بعد بهش میگیم Gold Steal) - ابیلیتی 2 اش کتش رو پرت میکنه یارو برای چند ثانیه کلا از مپ محو میشه انگار اصلا وجود نداره - ابیلیتی 3 اش باعث میشه طرف کپ کنه (یه چی تو مایه های Fear تنها تفاوتش اینه که یارو خشکش میزنه هیچی نمیفهمه مات میشه - ابیلیتی 6 اش هم باعث میشه کل مینیون ها و چمپ های مپ un targetable بشن و درنتیجه کل چمپهای بازی برای چند ثانیه از کار بیکار میشن و هیچکس هیچ کاری نداره که انجام بده ... CPT sepehr رو بیخیال یکی بیاد منو کفش کنه

2 ش به جا کت ، حاله بیاد بهتره :n08:یه حاله ای میاد ، stun بشه طرف :n10:

new evil
30-10-2013, 00:44
به به فروم خیلی خوب شده توی این 2 روز
از همین بحثا بکنید
اورین اورین

شمام اگه ذهن خیلی خلاقی داری بهتره یه چمپ ap طراحی کنی و بیس اولیشا بدی به لول فکر کنم این روزا لول به گوز گوز افتاده همش داره ad میده از jayce به بعد که ما چمپ درست حسابی ندیدم

همون طراحی یه چمپی مشابه president قبلی مون خیلی جالب میشه
الان باید یه چمپ بدن با کلید کار کنه
ضد چمپ president
Ob'Ssan
The Key Maker
یا
Grand Master Of Keys

pancha73
30-10-2013, 05:19
والا ما که با پینگ 300 بازی میکنیم مشکلی باهاش نداریم :n02:

دیگه دارم دیوونه میشم
5 تا باخت الکی ، فقط به خاطر top نوب نفهم، 4 تاشونم garen بودند و feed دادن گند زدن له همه چی
یک بازی همنشد تیمم از بازی من بد بگه،خوب دیگه چه غلطی باید بکنم تا بتونم LP بگیرم؟
من که فکر می کنم سیستم matchmaking به IP خریداریشده وابسته است.
نه بابا ازین خبرا نیست من خودم این همه RP خریدم هیچ فرقی نکردم نسبت به زمانی که RP نمیخریدم تازه اونموقه بهتر بود وضعم :n02:
سرورای Eu باز کله صبح off شدن :n13: قبول کنین کلا 2 تا سرور اروپاشون ری.... :n02: پچ جدید اومده تو قسمت league system اینو نوشتن Players who earned silver in Season 2 will now have silver profile borders until the end of the season چرا فقط به silver ها؟
best answer پچ note 3.13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بخونین :n02: همه like کنین

ali_parlous
30-10-2013, 08:10

یعنی یه ساعته دارم به "طرف کپ کنه" می خندم :n08:

lordthunder
30-10-2013, 09:11
سلام
این پچ جدید هم سر کار میگذاره حواستون باشه ، حدود 350 مگ ی هم میشه.
اول یک حدود 70 ، باز دوباره همین حدودا، آخرش به جای تموم شدن 200 و خورده ای دیگه دانلود می کنه
هنور استپ آخرشهخدا کنهباز نت نپکه.

Fusi0n
30-10-2013, 11:32
zed بازم نرف !!!! این چیزی نمونده ازش :n15:
اکثرا بقیه باف rework شدن ...

GL & HF
30-10-2013, 12:03
zed بازم نرف !!!! این چیزی نمونده ازش :n15:
اکثرا بقیه باف rework شدن ...

خیلی rework پر باری رو رنگار اعمال شده:n21:

lordthunder
30-10-2013, 12:06
شما تونستید درست دانلود کنید؟
من از قبل 7 صبح سر کارم.

GL & HF
30-10-2013, 12:15
کلا استیپ 1 و2 برا من 170mb هست

daniel'
30-10-2013, 12:54
کلا استیپ 1 و2 برا من 170mb هست
برا من 140 مگ بود 70 مگ استپ 1 70 مگ استپ 2:n07::n20:.خلاصه بالاخره با تلاش فراوان گند زدن به zed. این xerath هم که نیومد هیچ عکس ایکونش هم زدن خراب کردن:n02::n09:اتروکس هم که نرف شد .کلا این پتچ یکی از افتضاح ترین پچ هایی بود که دیدم:n21:

lordthunder
30-10-2013, 13:21
خوش به حالتون
من بعد دانلود دوتا 70 مگ تازه رفت روی 200 و خورده ای، 100 و خورده ای مونده بود که ارور بیخود داد، الآن هم که تعطیله،الکی داره دانلود می کنه.

GL & HF
30-10-2013, 13:43
اسکینای تاریخ مصرف گذشته اومد:n02: البته به جز ماله هکاریم و برند

mey123
30-10-2013, 13:45
ای ریوت ذلیل مردهههههههههههه!:n24:
همین که من میخواستم دوباره با corki حال کنم زدن نرفش کردن!:n27:
جینکس رو هم بالاخره نرف کردن؛ به خصوص کاری کردن اول بازی ضعیف تر باشه ولی late gameش تغییری نکرده.

pancha73
30-10-2013, 13:51
گرافیک بازی چه باحال شده لول آپ شدن ها last hit کردن و gold گرفتن ها و چنتا چیزه کوچیکه دیگه تغییر کرد ,nuctorne و sivir اسکین default تشون rework شده,من که از تغییرات راضی ام :n02:

lordthunder
30-10-2013, 14:00
آقا من غیر 150 تا نزدیک 1 ساعت دانلود می کنه بعد تازه میره رو 200 و خورده ای
دفعه قبل وسطاش قطع شد.

s-arash
30-10-2013, 14:21
باید از riot games متشکر باشید که سعی در بالانس کردن هرچه بیشتر بازی داره و کارش رو هم انصافا خوب انجام می ده

الان dota2 رو میان balance کنن یک سری hero ها رسما می شن کتلت یک سری دیگه هم اصلا نمی شه جولوشون وایستاد فی نفسه snowball شدن :d

lol واقعا جزو بالانس ترین بازی های ممکنه هست و riot نمی زاره champion ایش useless بشه و می ره سراغ buff/rework/rerelease/... کردنش و champion های op هم nerf می کنه و جدا از این ها به mechanics هم خیلی اهمیت می ده و به بالانس کردن المان های مپ ها

GL & HF
30-10-2013, 14:57
باید از riot games متشکر باشید که سعی در بالانس کردن هرچه بیشتر بازی داره و کارش رو هم انصافا خوب انجام می ده

الان dota2 رو میان balance کنن یک سری hero ها رسما می شن کتلت یک سری دیگه هم اصلا نمی شه جولوشون وایستاد فی نفسه snowball شدن :d

lol واقعا جزو بالانس ترین بازی های ممکنه هست و riot نمی زاره champion ایش useless بشه و می ره سراغ buff/rework/rerelease/... کردنش و champion های op هم nerf می کنه و جدا از این ها به mechanics هم خیلی اهمیت می ده و به بالانس کردن المان های مپ ها

خدایی راست میگی ولی من نمیدونم چرا چمپین اساسینی مثل رنگار useless شده و ریوت هم اصلا بهش نگاه نمیکنه خدایی خیلی ضعیف کردنش الان با riven بخوای مقایسش بکنی نه تو درگیری 1 به 1 نه تو درگیری تیمی به riven نمیرسه در صورتی که قبل پچ 3.11 که رنگار 1 باگ داشت که خیلی OP میکردش میشد riven رو خیلی آسون ترکوند ولی الان نه تنها نمیشه riven رو زد بلکه از خیلیا هم میخوره موندم چرا این چمپ رو نا دیده میگیرن:n14: کاش ابیلیتی 1ش true damage بود خیلی خوب میشد :n02:

lordthunder
30-10-2013, 15:00
باز این بی شعور پچ داد ، واقعا بلد نیست یکدانلودر بده بیرون
6-7 سال پیش از بلیزارد دالود می کردم با اینترنت 64 راحت تر بودم.

daniel'
30-10-2013, 15:31
خدایی راست میگی ولی من نمیدونم چرا چمپین اساسینی مثل رنگار useless شده و ریوت هم اصلا بهش نگاه نمیکنه خدایی خیلی ضعیف کردنش الان با riven بخوای مقایسش بکنی نه تو درگیری 1 به 1 نه تو درگیری تیمی به riven نمیرسه در صورتی که قبل پچ 3.11 که رنگار 1 باگ داشت که خیلی OP میکردش میشد riven رو خیلی آسون ترکوند ولی الان نه تنها نمیشه riven رو زد بلکه از خیلیا هم میخوره موندم چرا این چمپ رو نا دیده میگیرن:n14: کاش ابیلیتی 1ش true damage بود خیلی خوب میشد :n02:
مگه قرار نیست ریورک شه ؟:n13:ریورک میشه منتها بعدا.احتمالا با ریورک یوریک با هم بدنش بیرون.

آقا من غیر 150 تا نزدیک 1 ساعت دانلود می کنه بعد تازه میره رو 200 و خورده ای
دفعه قبل وسطاش قطع شد

اگه باز گیر داد هی نشد سرورو عوض کن از east بکنش west.اگه نشد ریپیرش کن(اینو ریوت خیلی وقتا میگه) یا از یکی دیگه بگیر.:n16:

s-arash
30-10-2013, 15:41

Rengar توی PBE خیلی وقته داره rework و buff می شه و کماکان هم دارن روش کار می کنن

باز این بی شعور پچ داد ، واقعا بلد نیست یکدانلودر بده بیرون
6-7 سال پیش از بلیزارد دالود می کردم با اینترنت 64 راحت تر بودم.

دلیل این مشکل اینه که شما وقتی سرور unavailable بوده شروع کردی بازی رو آپدیت کردن الان اینجوری شده
یک دور بزار از سرور NA کاملا آپدیت شه بعد دوباره سویچ کن روی EU

lordthunder
30-10-2013, 15:48
آقا سرشو گول مالیدم درست شد ، فایل پچ قبل رو ریختم تو فولدر پچ جدید.
فکر کنم جا نداشت که این ارور رو میداد ، موندمآخرش از چی بوده.

Ali-ss
30-10-2013, 16:38
بعد از آپدیت به نظرم گرافیک بازی بهتر شده و قشنگتر

Life Watcher
30-10-2013, 17:03
اه تا اومدم با کا زیکس بازی کنم زدن آپدیت جدید دادن آخه چرا...؟:n28:

Ali-ss
30-10-2013, 17:43
این تنظیمات آیتم کجای فولدرهای نصبی بازی سیو یم شه؟/

spacted live کجا رفته ورژن جدید؟:(

smohsen
30-10-2013, 17:49
:n04: g بعد از 4 ساعت دانلود هر دو نوار روی 99 درصد گیر کردن تا یک ساعت ..
مجبور شدم ببندم
الان که دوباره زدم زده استپ دوم 344 مگ :n04::n04::n04::n04:

pancha73
30-10-2013, 19:12
اقایون برین تو store وارد اسکین Tomb Angel Ward رو use کنین بهتون 1 سامونر ایکون مید,فکر کنم اگه 3v3 هم بازی کنین 1 ایکون دیگه بده ولی نمیدونم چرا واسه من ایکون 3v3 رو نداد

daniel'
30-10-2013, 22:31
اقا به نظرتون تیکت بدم ببینم این zed چرا اینقدر W شو نرف کردن و چرا kassadin باف شده یهو دستگیرم نکنن .:n03:1500 دیگه خیلی کمه حداقل میکردنش 1800 یا 1900.
خاک بر سرت ریوت اینا همش زیر سر این سرور NA .ریوت به feedback های هیچ سروری گوش نمیده جز NA عقب مانده کافیه بری نظراتشونو نگاه کنی...:n03: کلا اونجا به نظر میاد kassa رو بیشتر دوست دارن تا Zed.

cpt.sepehr
30-10-2013, 23:18
از صبح گزاشتم آپدیت الان step 2 , 4mg مونده با اسپید دان kb\ps 1 :n07: درورد بر اینترنت ایرانی :n19:

ali_parlous
31-10-2013, 08:36
واقعا؟؟؟؟
گور بابای match making

lordthunder
31-10-2013, 10:03
واقعا؟؟؟؟
گور بابای match making

سلام
درکت می کنم.

mansoor 7
31-10-2013, 12:44
پچ خیلی خوبی بود در کل بازی بالانس تر شده نرف های خیلی خوبی بود به خصوص zed و به نظرم هنوز ahri جای نرف بیشتر داره و kass هم کلا باف نرفش بدک نبود. هر چند کلا دیلیت کنن این چمپا سنگین تره :دی

Georges St-Pierre
31-10-2013, 14:52
واقعا؟؟؟؟
گور بابای match making

کجای کاری یه بار به من دیاموند داد

moscow
31-10-2013, 15:22
یکی دوتا سوال...
این نرف و PL یعنی چی که همه راجع بهش حرف میزنن؟؟
بعد یه سوال دیگه.. اینکه توی بازی های رنک بازی کنیم و اینا .. به چه دردی میخوره!؟ دقیقا چه مزایایی داره؟:n27:

lordthunder
31-10-2013, 15:49
یکی دوتا سوال...
این نرف و PL یعنی چی که همه راجع بهش حرف میزنن؟؟
بعد یه سوال دیگه.. اینکه توی بازی های رنک بازی کنیم و اینا .. به چه دردی میخوره!؟ دقیقا چه مزایایی داره؟:n27:
سلام
nerf یعنی تضعیف
buff یعنی تقویت
PL یعنی لهستانی (علامت اختصاری Poland) که نوب زیاد دارن (من پرو هم توشون دیدم)

hm741
31-10-2013, 16:31

مزایایی که داره اینه که حدود 10 الی 20 تا IP بیشتر میده نسبت به نرمال - به رنک های بالاتر (مثل Silver gold و ...) بری یه خطی به همون رنگ دور عکس چمپت تو صفحه Loading میاد ملت کف میکنند میگن ماااااااااا طرف خیلی کارش درسته (بعد اگه گند بزنی همونا ریپورتت میدن) - یه Summoner Icon اختصاصی هم بعضی وقتا میده ( یا میداد دقیق نمیدونم)

smohsen
31-10-2013, 16:54
لول یه بار دیگه 344 مگ دانلود کردم اما باز هر دو نوار روی 99 درصد گیر کردن ! و بعد از چند ساعت هیچ اتفاقی نیفتاد......
حالا دوباره میخواد 344 مگ رو دانلود کنه
تغییر سرور هم دادم ریپیر هم کردم:n21:

s-arash
31-10-2013, 16:56
مزایایی که داره اینه که حدود 10 الی 20 تا IP بیشتر میده نسبت به نرمال - به رنک های بالاتر (مثل Silver gold و ...) بری یه خطی به همون رنگ دور عکس چمپت تو صفحه Loading میاد ملت کف میکنند میگن ماااااااااا طرف خیلی کارش درسته (بعد اگه گند بزنی همونا ریپورتت میدن) - یه Summoner Icon اختصاصی هم بعضی وقتا میده ( یا میداد دقیق نمیدونم)

اول این که ip ها در normal و ranked یکسان هستند و فرقی نمی کنند و رابطه مستقیم با زمان بازی و برد یا باخت شما دارند
دوما اون نواری که می بینید مربوط به honor ها هست نه ranked
سوما summoner icon ها آخر season داده می شن و هر کسی در هر division ای هست summoner icon همون division رو دریافت می کنه مربوط به همون season

لول یه بار دیگه 344 مگ دانلود کردم اما باز هر دو نوار روی 99 درصد گیر کردن ! و بعد از چند ساعت هیچ اتفاقی نیفتاد......
حالا دوباره میخواد 344 مگ رو دانلود کنه
تغییر سرور هم دادم ریپیر هم کردم:n21:

با هیتلر شکن بزار آپدیت بشه

Life Watcher
31-10-2013, 17:21
عجب چرا شماها میگین سرعت کمه یا 344 مگ بابا من دارم با سرعت 310 فقط 50 مگ رو استپ 2 دان میکنم:n26:

smohsen
31-10-2013, 17:36
اول این که ip ها در normal و ranked یکسان هستند و فرقی نمی کنند و رابطه مستقیم با زمان بازی و برد یا باخت شما دارند
سوما summoner icon ها آخر season داده می شن و هر کسی در هر division ای هست summoner icon همون division رو دریافت می کنه مربوط به همون season

با هیتلر شکن بزار آپدیت بشه
اون که دانلودش کرده دیگه هیلتر میخواد چیکار؟ مشکلش همون آخرشه فقط:n28:

lordthunder
31-10-2013, 17:38

سلام
honor که نوار نداره ، ریبون داره اون بالا
نواری که دوستمون میگه (منظورظ بوردر یا جاشیه هست) منظورش اطراف عکس هست که رنگ های مختلفی داره.

hm741
31-10-2013, 17:41

اول اینکه اگه مقایسه کنید میبینید که یه مقداری بیشتر میده تو رنک دقیق نمیدونم چقدر ولی بیشتره . دوم اینکه اون روبان شما میگی با اون قابی که تو رنک میدن فرق فوکوله . سوم اینکه آفرین قبولت دارم هر چند از رنک کنار کشیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

s-arash
31-10-2013, 17:49
اول اینکه اگه مقایسه کنید میبینید که یه مقداری بیشتر میده تو رنک دقیق نمیدونم چقدر ولی بیشتره . دوم اینکه اون روبان شما میگی با اون قابی که تو رنک میدن فرق فوکوله . سوم اینکه آفرین قبولت دارم هر چند از رنک کنار کشیدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
honor که نوار نداره ، ریبون داره اون بالا
نواری که دوستمون میگه (منظورظ بوردر یا جاشیه هست) منظورش اطراف عکس هست که رنگ های مختلفی داره.

من فکر کردم منظورشون اون honor ها هست

اما در کل به طور قطع می گم ip توی ranked با normal فرق نداره
این سوال N بار از riot پرسیده شده N بار هم یک جواب دادن که فرقی نداره

Ali-ss
31-10-2013, 18:03
دوستم بخاطر نت ایران چند بار از بازی بیرون افتاده الان این پیام می ده

بن شده؟ چند روز؟

این شرکتهایی که اکانت سرویس مخصوص گیم می دن کسی می شناسه معرفی کنه؟

DANT3
31-10-2013, 19:07
دوستم بخاطر نت ایران چند بار از بازی بیرون افتاده الان این پیام می ده

بن شده؟ چند روز؟

این شرکتهایی که اکانت سرویس مخصوص گیم می دن کسی می شناسه معرفی کنه؟
فردا با هم از بن در میایم:n02:
فرقش اینه من 4 هفته بن شدم تو 1 روز:n09:

alone_son
31-10-2013, 19:51
acc on sale:n02:
سلام میخوام اکانتم را بفروشم

account League Of Legends
Skins : spirit guard udyer
Unchained Alistar
Rank rate:silver 1 ((75 LP))Wukong's Shields win:79 lose:57
EUNE: AloneSoN
Normal WIN : 301

اگه کسی خواست برا قیمت پی ام بده تا با هم کنار بیایم

hm741
31-10-2013, 20:31
من فکر کردم منظورشون اون honor ها هست

اما در کل به طور قطع می گم ip توی ranked با normal فرق نداره
این سوال N بار از riot پرسیده شده N بار هم یک جواب دادن که فرقی نداره
تو east آی دی داری درسته؟

s-arash
31-10-2013, 21:19
تو east آی دی داری درسته؟

نه عزیز من season1 توی NA بازی می کردم و بعد از split سرور های eu هم توی euw بازی می کنم

smohsen
31-10-2013, 21:59
با هیلتر شکن هم کار نکرد
تو لوگ وفتی به اینجا میرسه ارور میده
000003.136| 51768.0000kb| 0.0000kb added| OKAY| RADS::Common::[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ("/releases/live/projects/lol_game_client_en_gb/releases/0.0.0.153/packages/files/BIN_0x00000000", "F:/Riot Games/League of Legends/RADS/temp/TMP5.tmp", RETRY, 0x0b59fdb8)
000841.748| 52104.0000kb| 336.0000kb added| ERROR| RADS::Common::[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] perform request failed with code 28
000841.751| 52104.0000kb| 0.0000kb added| ERROR| RADS::Common::[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Retrying after failed attempt 1

hm741
31-10-2013, 23:10
acc on sale:n02:
سلام میخوام اکانتم را بفروشم

اگه کسی خواست برا قیمت پی ام بده تا با هم کنار بیایم

منم اسکین unchained Alistar میفروشم ... کسی خواست pm بده تا درباره قیمت بحث کنیم
نه عزیز من season1 توی NA بازی می کردم و بعد از split سرور های eu هم توی euw بازی می کنم

مگه می خوای استخدام بشی سابقه کاری میدی؟ آی دی تو بده داشته باشم شاید چند دست بازی کردیم

ajlost1
01-11-2013, 00:02
منم اسکین unchained Alistar میفروشم ... کسی خواست pm بده تا درباره قیمت بحث کنیم

میترسم یه موقع ضرر کنی :n02:

alone_son
01-11-2013, 02:32
الان دقیقا اون همه جمله را ول کردید چسبدید به این اسکینه ؟؟؟؟
عجب قدرت بینایی عجیبی داند بعضی هااااا:n13:

hm741
01-11-2013, 09:28
میترسم یه موقع ضرر کنی :n02:

خب این که لو رفت ... اصلا میخواین تا یه کار دیگه ای بکنیم ... پول میگیرم براتون بازی می کنم IP جمع میشه honor هم میدن روبان میگیرم برین حالشو ببرین. البته اول باید از حاج آقای محل بپرسم ببینم حلاله؟ فکر کنم اگه با یه تعداد چمپ های خاصی (مثل janna و MF و ....) بازی نکنم حلال بشه. حالا این روش با کلاس کسب درآمد از طریق بازیه ، طرف اومده بود تو چت روم عمومی league گدایی میکرد برای RP ... در راه رضای خدا هرچقدر RP در توانتان ست کمک کنید. انشااله از بازی های رنک تون خیر ببینید Riot عوضتون بده انشااله برید تو لیگ پلتنیوم به بالا .....

ajlost1
01-11-2013, 11:49
اسکین Riot Girl Tristana در سه سوت براتون میگیرم 10 تومن :n09:

smohsen
01-11-2013, 12:46
بعد از 3 بار 340 مگ دانلود بالاخره بار چهارم تمام شد
مشکل از اینترنت بود هربار
وسطای دانلود اینترنت چند ثانیه سکته میزد هربار و کلاینت لول هم که بشدت مزخرف ! باعث میشد که سرگیجه بزنه

Fusi0n
01-11-2013, 17:24
این اپدیت واقعا عالی بود اپدیت جدید خیلی بهتر میده ریوت
فقط این recoder اضافه نمیدوم چرا نمیکنن خیلی وقت PBE هست احتمالا میزارن با پچ مخصوص شروع S4
با این builed team جدید

mey123
01-11-2013, 17:56
این اپدیت واقعا عالی بود اپدیت جدید خیلی بهتر میده ریوت
فقط این recoder اضافه نمیدوم چرا نمیکنن خیلی وقت PBE هست احتمالا میزارن با پچ مخصوص شروع S4
با این builed team جدید
آی گفتی! من خیلی وقته منتظر RECORDER هستم با این نرم افزار LOLReplay اصلا حال نمیکنم.

lordthunder
01-11-2013, 19:07
سلام
این fiddle عجب چمپ sup باحالی هست ، اولین بار باهاش رنک رفتم ، ترکوند ، adc مون 8/0/0 شده بود.

DANT3
02-11-2013, 00:32
ریوت دیگه refund نمیزاره؟

s-arash
02-11-2013, 08:37
ریوت دیگه refund نمیزاره؟

شما 3 بار می تونی خرید هات رو refund کنی بعد از اون باید به ساپورت lol تیکت بزنی
اگر ببینن refund کردن عادتت شده برات refund نمی کنن اگر ببینن خیلی خیلی به ندرت refund می کنی برات refund می کنن البته خرید های 30 روز اخیر رو

hm741
02-11-2013, 16:24
سرور east چرا اینقدر ملت Troll Pick میکنن؟ west اصلا اینطور نیست ... این troll pickها به خاطر End season نیست؟

ajlost1
02-11-2013, 18:38
سرور east چرا اینقدر ملت Troll Pick میکنن؟ west اصلا اینطور نیست ... این troll pickها به خاطر End season نیست؟
نه بابا ... این از اولشم همینجوری بود :n27:

new evil
02-11-2013, 21:07
کسی مجبور نیست از متا (Meta) پیروی کنه

DANT3
03-11-2013, 11:59
شما 3 بار می تونی خرید هات رو refund کنی بعد از اون باید به ساپورت lol تیکت بزنی
اگر ببینن refund کردن عادتت شده برات refund نمی کنن اگر ببینن خیلی خیلی به ندرت refund می کنی برات refund می کنن البته خرید های 30 روز اخیر رو
اخه seasn قبل این ریفاند رو گذاشت ریوت تو کلاینت .قبلش فقط با ایمیل میتونستی ریفاند کنی اونم به بار ....
گفتم شاید دوباره 3 تا مهلت بده

s-arash
03-11-2013, 14:44
TSM رسما roster هاش رو اعلام کرد:

Bjergsen به عنوان mid laner جدید TSM هست و Reginald شده Coach
Ninjaken و Altec هم به عنوان sub هستند

TSM برای Season4 واقعا تیم قوی ای جمع کرده

Georges St-Pierre
03-11-2013, 16:05
آقا از مسابقاته چه خبر ؟

Fusi0n
03-11-2013, 16:10
s4 فعلا خبر خوبی میاد
یک سری ایتم خاص جدیدی قرار ترتیب ببین و اپگرد ایتم قبلی شدیدا تو کار :18: (ایتم خیلی عجیب )
سیستم گلد و گیم پلی و جونگل قرار تحول بدن :18:
ui منوها و ... قرار تغییرات کنه من عکس ویدئو بزودی میزارم :18:

pancha73
04-11-2013, 11:27

آخره هر فصل به اونایی که رنک بازی میکنن با توجه به رنکینگی که دارن 1 سری reward یا جایزه میدن,هر فصل جایزه خودشو داره اما summoner icon,loading page border و profile border جزء reward های ثابت هر فصل هستند,معمولا جایزه های دیگه و بیشتر,ماله silver و سیلور به بالا(plat,gold,...) هست

Ali-ss
05-11-2013, 12:08
می خوام Runes برا AD رو این شکلی ببندم نظرتون چیه؟

pancha73
05-11-2013, 13:27
تا لول 20 نشدی runes نخر