PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

DANT3
18-09-2013, 00:04
اقا این فصله لول کی تموم میشه ؟ اسن اسکین Elise ما رو کی میدن ؟
اسکین قرار نیست به شما بدن دوسته من .
تا من گلد نشم نیمدن بت :n09:
نترس به زودی با اون GF اسپانیایه میرم گلد:n10:
زود تر گلد شدی امید ولی من gf مجازی گیرم امد لول:n19:

Ari@n
18-09-2013, 00:12
بچه ها یه سوال اگه سرور عوض کنیم , برد و لیگ چه بلایی سرش میاد ؟

new evil
18-09-2013, 00:21
من الان هرچه قدر بازیارو ببازم دیگه سیلور که نمیشم ؟ ( LP 0 - Gold V )

نه نمیشی
برو حال کن

mansoor 7
18-09-2013, 08:46
امیدوارم این tsm بیاد بالا بخوره به fnatic یاgambit له بشه تا سطح بالاتر eu یه بار دیگه ثابت بشه
هرچند گمبیت( m5)تو s2 یه سرگردن ازشون بالاتر بود الانم که تیم دوم naرا تحقیر کرد

XxScorpionxX
18-09-2013, 09:16
بچه ها یه سوال اگه سرور عوض کنیم , برد و لیگ چه بلایی سرش میاد ؟فقط اسمت عوض میشه همون جایی که هستی می مونی فرقی نمی کنه

زود تر گلد شدی امید ولی من gf مجازی گیرم امد لول
loooooooooooooooooooool

avator20002000
18-09-2013, 13:03
امیدوارم این tsm بیاد بالا بخوره به fnatic یاgambit له بشه تا سطح بالاتر eu یه بار دیگه ثابت بشه
هرچند گمبیت( m5)تو s2 یه سرگردن ازشون بالاتر بود الانم که تیم دوم naرا تحقیر کرد
gambit :n12:
تو s2 خیلی خلاقیت داشت تو بازیشون

pancha73
18-09-2013, 13:41
عشق از fnatic همرو لوله میکنه :n02:

DANT3
18-09-2013, 17:17
عشق از fnatic همرو لوله میکنه :n02:
فعلن که gamebit همه بازی هاشو برده:n05:
ftw alex ich

pancha73
18-09-2013, 17:32
ftw alex ich
مرغ و خروسو وقتی جوجه هستن نمیشمارن :n02:

GL & HF
18-09-2013, 17:34
ftw alex ich

من با alex ich رفیقم اسمه اکانتش GG BenQ alex ich هست 1 بارم باهاش بازی کردم خیلی کارش درسته با Zed/ khazix/ tf :n02:

Kheee
18-09-2013, 17:40
این اروری که برای بقیه امده بود ارور اپدیتو میداد برا من پیش امده
باید چکار کنم؟ لطفا بگید تو خماریم

XxScorpionxX
18-09-2013, 19:06
توی پوشه های بازی
solutions اینو پاک بکن فکر کنم پاک نکنی ها گفتم فکر کنم

XxScorpionxX
18-09-2013, 19:08
من با alex ich رفیقم اسمه اکانتش GG BenQ alex ich هست 1 بارم باهاش بازی کردم خیلی کارش درسته با Zed/ khazix/ tf :n02:
alex ich با برونز ها نمی چرخه :n10:

GL & HF
18-09-2013, 22:39
alex ich با برونز ها نمی چرخه :n10:

از کجا میدونی مگه باباته که میشنایسش ؟:n09:

XxScorpionxX
18-09-2013, 22:46
از کجا میدونی مگه باباته که میشنایسش ؟:n09:از اونجایی که خودم خواستم add ش بکنم اصلا جواب نداد چه برسه به اینکه بیاد با هات بازی بکنه

Georges St-Pierre
18-09-2013, 23:09
GL & HF ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کلتو عشقه 3>

GL & HF
19-09-2013, 02:44
از اونجایی که خودم خواستم add ش بکنم اصلا جواب نداد چه برسه به اینکه بیاد با هات بازی بکنه

من تو بازیه نرمال باهاش افتادم یبار اددش کردم قبول کرد 1بارم باهاش رنک رفتم :n05:

lordthunder
19-09-2013, 07:24
من تو بازیه نرمال باهاش افتادم یبار اددش کردم قبول کرد 1بارم باهاش رنک رفتم :n05:
حالا بردین یا باختین؟

mansoor 7
19-09-2013, 08:41
اصلاmmrکسی که چلنجر هست اونم الکس اینقدر بالا هست که با برنز و سیلور و... پیک نمیشه :دی

XxScorpionxX
19-09-2013, 08:57
من تو بازیه نرمال باهاش افتادم یبار اددش کردم قبول کرد 1بارم باهاش رنک رفتم
حال حوصله جر بحث ندارم خودتم خوب می دونی که داری دروغ می گی حالا ما بیایم بگیم تو اینکارو نکردی تو هی می گی من اینکار کردم چه فایده ای داره دیگه ادامه نده اصلا alex ich بچه محلتون خیالت راحت شد ؟ :n16:

DANT3
19-09-2013, 10:31
:n02:
فکر کن الکس رفته نرمال بازی کنه .افتاده وسطه یه مشت برونز :
alex ich= mid plz
boronz player= STFU noob
boronz=MID or feed
boronz =fuck off im mid
boronz= i go soraka jungl

pharm
19-09-2013, 10:39
alex ich با کازیکس league of legends رو منفجر میکنه ویدیونهاش تو youtube هست

vampi 73
19-09-2013, 11:00

پست 8629 تو صفحه 863 رو بخون!

HOax
19-09-2013, 14:57
اینترنت وصل ـه ! اما ... :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی نمیدونه دقیقاً چه اتفاقی افتاده؟ چی کار باید بکنم که درست شه؟! .. 2روزه همینطوریه!:2:

GL & HF
19-09-2013, 16:43
حالا ما خاستیم یه ترولی کرده باشیم فظا تغیر کنه بچها همه دنباله شوژه میگردن :n02:

XxScorpionxX
19-09-2013, 17:48
حالا ما خاستیم یه ترولی کرده باشیم فظا تغیر کنه بچها همه دنباله شوژه میگردن :n02:
ترول کردنم استعداد می خواد به league of legends می گم بیاد اون بلده ترول بکنه :n02:

avator20002000
19-09-2013, 19:06
evil ich :4:
ولی اینا نمی دوننcounter اش زنشه!:n02:نشون میده zz هستش:n09:

Georges St-Pierre
19-09-2013, 19:10
سلام اینم ترول دوست عزیزمون GL & HF

Kheee
19-09-2013, 19:38
این بیشتر بهش میخوره کله مثلثی تا مستطیلی:n13:

Soli_AK47
19-09-2013, 20:06
فکر کن الکس رفته نرمال بازی کنه .افتاده وسطه یه مشت برونز :
alex ich= mid plz
boronz player= STFU noob
boronz=MID or feed
boronz =fuck off im mid
boronz= i go soraka jungl

ایشون تو کدوم ناحیه اکانت دارن؟ چون من تو lolking چک کردم چند تا اکانت با این اسم بود. که هیچکدومشون در حدی نبودن که اینقدر بزرگشون کنید. :n25::n05:

البته مطمئن هستید اسمش رو درست نوشتید چون کسی با همچین اکانتی تو چلنجر نیست. اگه هست لینک بدید یه بررسی کنم!

XxScorpionxX
19-09-2013, 20:39
ایشون تو کدوم ناحیه اکانت دارن؟ چون من تو lolking چک کردم چند تا اکانت با این اسم بود. که هیچکدومشون در حدی نبودن که اینقدر بزرگشون کنید.

البته مطمئن هستید اسمش رو درست نوشتید چون کسی با همچین اکانتی تو چلنجر نیست. اگه هست لینک بدید یه بررسی کنم!
اره مطمن هستیم اسم اکانتش هم GG BenQ Alex Ich اینه تازگیا امده diamond 1 تا 7 penta گرفته
5 تا با Master yi
1 با Evelynn
1 هم با Karthus
اکانتش تو EUW هست
اگه خواستی اینم نگاه بکن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GL & HF
19-09-2013, 22:38
ترول خوبی بود :n02: چند وقت بود نبودی جات خالی بود:n08:

GL & HF
19-09-2013, 23:26
امروز من Nasus بودم , جلوم این Aatrox که با جانگلر که Lee Sin باشه Premade بود .
LvL3 من نشتم زیر تاور Qـم رو فارم میکنم , Full Hp هم بودم ..و یهو دیدم این Q زد و تاور تانک کرد, Lee Sin هم پرید روش و اومدن منو Dive کردن ...
جون پر منو زیر تاور لول 3 میکشن :| منم این Aatrox رو زدما .. اما Passiveـش ... خیلی ت*میه خدایی ...
~~~
آخرشم Gold شدم3>
خیلی حال داد , Promo بازی اول رو خیلی راحت بردم بعد 2 بازی بعد رو باختم ... ناامیدانه دیگه زدم الکی پلی کنم دیدم بازی 4م رو هم بردم ...
بازی آخر دیگه داشتم از استرس میمردم :دی اما با یه نتیجه خیلی نزدیک بازیو بردیم ... خیلی حال داد :n12:

×××

من الان بازیارو هرچقدر ببابزم دیگه برنز نمیشم ؟ ( LP0-GOLD V )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان فک کردی چه خبره ملت چه اعتماد به نفسی دارن سیلور 3 رو گلد میبینن:n13:؟:n16:

Georges St-Pierre
19-09-2013, 23:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] الان فک کردی چه خبره ملت چه اعتماد به نفسی دارن سیلور 3 رو گلد میبینن:n13:؟:n16:

این Id که باهاش میایم P30World , هم من میام هم این دوستم که League Of Legends باشه ...
اون پست گلد رو من زدم نه این League Of Legends که باهاش کل داری , میخوای برو چک کن : TR4NC3z

lordthunder
20-09-2013, 01:05
ريالبال توجه اونایی که می گن رنک همش دست خودته ، شانس معنا نداره ...
الآن من سه دست رفتم ، دست اول حالا بالفرض تقصیر من بوده که بازی برده ر باختیم (که تا زمانی که دست من بود مشکلی نبود) ،
بازی دوم یکی Afk شده آخرش آنلاین شده بعد پریده وسط همه رو به فنا داده ، من چه غلطی بکنم؟
وقتی بازی سوم طرف با blitz میره بعد من با singed جلوی teemo که counter هست برای singed میرم 3 تا kill می گیرم ، بعد یک ه blitz میره afk میشه بعد می اد feed می ده .
وقتی بازی چهارم طرف می گه jungler بعد که من sup می رم می گه من sup ، kayle بر میداره ، خوب من چه غلطی بکنم؟
چرا وقتی یکی شانس می آره از یک سیستم معیوب دفاع می کنه؟خوب اگر شما جای من بودی بازم به به جه چه می کردی؟ نمی گفتی این نفهم رو کی بالاتر از من گذاشته؟
همینه دیگه ، توی زندگی واقعی هم وقتی یکی پولدار میشه بقیه رو تحقیر می کنه می گه شما بی عرضه بودین، نمی بینه طرف چقدر بدبیاری آورده.

moscow
20-09-2013, 02:09
سلام برو بچه های لیگ باز :)
من دوباره فکرکنم برگشتم، ولی یه مشکلی هست.
من خیلی وقته لیگم رو آپ نکردم. الان میخوام واردش بشم، حتی به صفحه دانلود هم نمیرسه.
و روی همین لوگوی لیگ میمونه... مشکلی پیش اومده؟ جدیدا تحریف نشدیم!؟:n26:

Georges St-Pierre
20-09-2013, 02:56
سلام برو بچه های لیگ باز :)
من دوباره فکرکنم برگشتم، ولی یه مشکلی هست.
من خیلی وقته لیگم رو آپ نکردم. الان میخوام واردش بشم، حتی به صفحه دانلود هم نمیرسه.
و روی همین لوگوی لیگ میمونه... مشکلی پیش اومده؟ جدیدا تحریف نشدیم!؟:n26:

نه باید صبر کنی

pancha73
20-09-2013, 12:16
قبول کنین سیستم mmr لول ... هست :n02: منو همش با 4 تا شاسگول میندازه :n02: البته دشمن هم شاسگول هست اما خوب یارای من شاسگول تر :n02: از silver 3 اوفتادیم silver 5 به خاطره همین شاسگولا :n02:

smohsen
20-09-2013, 14:57
نمی دونم چرا امروز هرچی troller هستش به تور ما می خوره
از یه طرف دیگه ایرانی ها هم دیگه عقده ای شدن(برخی البته) با یه دونه ks شروع می کنن اعتراض
بابا بازی نرمال که دیگه گریه کردن نداره
آدم نه می تونه با ایرانی ها بره نه با خارجی ها! :n29:
شاید تو چند نفری(ایرانی) که باهاشون بازی کردم فقط 2 یا 3 نفر بچه های باحالی بودن!

lordthunder
20-09-2013, 15:06
کی کی کی باحال بوده ؟:n13:
اما خوب بنج تا Rank رفتم 4 تا Afk داشتیم!
شانسی آخری ویطای بازی برگشت بردیم

alone_son
20-09-2013, 17:24
ريالبال توجه اونایی که می گن رنک همش دست خودته ، شانس معنا نداره ...
الآن من سه دست رفتم ، دست اول حالا بالفرض تقصیر من بوده که بازی برده ر باختیم (که تا زمانی که دست من بود مشکلی نبود) ،
بازی دوم یکی Afk شده آخرش آنلاین شده بعد پریده وسط همه رو به فنا داده ، من چه غلطی بکنم؟
وقتی بازی سوم طرف با blitz میره بعد من با singed جلوی teemo که counter هست برای singed میرم 3 تا kill می گیرم ، بعد یک ه blitz میره afk میشه بعد می اد feed می ده .
وقتی بازی چهارم طرف می گه jungler بعد که من sup می رم می گه من sup ، kayle بر میداره ، خوب من چه غلطی بکنم؟
چرا وقتی یکی شانس می آره از یک سیستم معیوب دفاع می کنه؟خوب اگر شما جای من بودی بازم به به جه چه می کردی؟ نمی گفتی این نفهم رو کی بالاتر از من گذاشته؟
همینه دیگه ، توی زندگی واقعی هم وقتی یکی پولدار میشه بقیه رو تحقیر می کنه می گه شما بی عرضه بودین، نمی بینه طرف چقدر بدبیاری آورده.

کی گفته همش دسته خودته؟؟؟ دقیقا اسم اکانت بگو تا براش بازی 1به5 بزارم ببینم چه میکنه:n05: ببینم چه جوری 3 لاین را جم میکنه:n09:
توی یه بازی 5 نفره فقط و فقط 20% از بازی به شما مربوط میشه حالا احتمال داره شما بد بازی کنی بقیه همه پرو باشند خوب شانس برد شما 80% ولی اگه 4 تا نوب افتاد باهات و کلی هم فید دادند
همون 20% هم که شانس توه دقیقا 0 میشه بـــــــــــــــله
حالا همه اینا به کنار بعضی موقه ها با این ممد اویل بحث میکنم یه چی میگه آدم ناراحت نمیشه خوب بلاخره پلته یارو برنز 5 ال پی 0 با وین ریت ت..خ... اومده منا نصیحت میکنه میگه سعی کن تانک برداری استعدادت توی تانکه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بعد بهش میگم از کجا فهمیدی این استعداد منا؟؟؟ میگه دیدم چه جوری مستر یی بازی می کردی 24/1/20 داشتم اسپکت می کردم بازیت خوب بود اگه دووو خواستی بگو من هستم!!!!!!!!!!!!! آخه من به این بابا چی بگم؟؟؟؟؟:n04:

XxScorpionxX
20-09-2013, 17:55
دیدم همه دارن از ترول حرف می زنن منم بگم منم یکمی ترول می کنم و تا جایی که می تونم تیم به F.U.C.K می دم و قبول هم شدم اینم مدرک تو مپ 3 به 3
بودم

:n26::n26::n26:شما هم دیدن afk یا feeder دارین برین troll بکنین حال می ده :n09::n09::n09:

lordthunder
20-09-2013, 23:51
کی گفته همش دسته خودته؟؟؟ دقیقا اسم اکانت بگو تا براش بازی 1به5 بزارم ببینم چه میکنه:n05: ببینم چه جوری 3 لاین را جم میکنه:n09:
توی یه بازی 5 نفره فقط و فقط 20% از بازی به شما مربوط میشه حالا احتمال داره شما بد بازی کنی بقیه همه پرو باشند خوب شانس برد شما 80% ولی اگه 4 تا نوب افتاد باهات و کلی هم فید دادند
همون 20% هم که شانس توه دقیقا 0 میشه بـــــــــــــــله

تیمم نوب بود ما باختیم....همیشه دیگران تقصیر کارن؟(البته اکثرا این پست ها برای احساس همدردی شماست :n17::n16:)
اینترنتم قطع شد- قطع شده- تایم اوت میده .....اینترنتت رو عوض کن!تو اکثر شهر ها الان سیستم هایی هست که برای بازی هستش یا اگر حتی نمی تونی عوض کنی مثل من که به خاطر دانلودم نمی تونم سیستم رو عوض کنم تو یه ساعت که خوبه بازی کن مثلا من صبح ها ranked بازی می کنم
ban شدم....rules رو رعایت نمی کنی!یا فحش میدی یا وقتی نتت خرابه میری هی pvp یا flame می کنی یا toxic هستی...به درد lol نمی خوری!:n02:
خارجی های سگ نوب.....همه بازیکنای خارجی اَخ هستن ایرانیا فرشتن؟...همه جا خوب و بد داره با درصدهای متفاوت
همش تقصیر هم گروهی هامه فید می کنن.....ممکنه تو هم یه روز فید کنی یا کرده باشی قبلا. دوست داری خودت رو هم جاش بودی flame می کردن؟
سیستم لول بیخوده.....نظر بهتری داری واسه بهبودش بیا تو community بگو اینجا کسی برات تره هم خورد نمی کنه(nobody cares)
من جام برنز IV نیستش بهتر از گلد و پلاتینیوم بازی می کنم .....متاسفم ولی بازیه شما چیزه دیگه ای رو نشون داده به ریوت

راستی من جدیدا پی بردم عرب ها هم خوب بازی می کنند ، با چند تا عرب بازی کردم winrate ام بالا بود.درسته کم فکر بازی می کنند ، حرف گوش نمی دن ، اما خوب همونی که بازی می کنند رو بهش تسلط دارند.

bahman_0121
21-09-2013, 08:39
بازیهای دیروز همش رو باختم توی هر بازی 2تا غیر فعال داشتیم :(

lordthunder
21-09-2013, 09:00
بازیهای دیروز همش رو باختم توی هر بازی 2تا غیر فعال داشتیم :(
ّله
متاسفانه همین طوره .ما جالبه ، من چند تا بازی پشت سر هم بردم ، اما واقعیت امر من توی بازی هایی که باختم بهتر بازی می کردم تا ان هایی که بردم!
مثلا یکیش رو با sona بردم که دفعه اولم بود باهاش رنک میزدم ، چند بار ult رو miss دادم ، اما خوب بردم ، اما بازی هایی که با nami رفتم و انصافا خیلی بهتر هم بازی می کردم رو باختم.

XxScorpionxX
21-09-2013, 10:25
ّله
متاسفانه همین طوره .ما جالبه ، من چند تا بازی پشت سر هم بردم ، اما واقعیت امر من توی بازی هایی که باختم بهتر بازی می کردم تا ان هایی که بردم!
مثلا یکیش رو با sona بردم که دفعه اولم بود باهاش رنک میزدم ، چند بار ult رو miss دادم ، اما خوب بردم ، اما بازی هایی که با nami رفتم و انصافا خیلی بهتر هم بازی می کردم رو باختم.
اگر می خوای واقعا ببری با این هیرو های ت.خ.م.ی که نمیشه ببری 2 تا هیرو خوب بخر اخه sona کیه می ندازی تو رانکد اگه بازی خوبه ادات میاد باید khazix یا tryndamare بخری اگه feed بشی 1 به 5 به زور می زننت من نظر خودم گفتم کاری به بقیه ندارم چه نظری دارن هر کسی نظر داشت قبول نمی کنیم :n09: Sona اگه feed بشی با 2 سوت می کشنت
من از روی این گفتم tryndamare بخر چون دیروز خودم باهاش بازی می کردم یعنی اگه من تو تیم نبودم یک kill هم به زور می گرفت می گرفتن ولی آخرش ما بردیم
منظورم اینه اگه منتظر بقیه باشی که اونا بیان بازی بکشن جلو اشتباه می کنی خودت باید دست به کار بشی (دیگه ساپورت نگیر یا مثل دوستم TR4NC3z که فقط Nasus می گیره که به زور یک 5 به 1 می زننش) خدایی Nasus خوبه برای رنکد اگه بلد باشی

GL & HF
21-09-2013, 11:36
اگر می خوای واقعا ببری با این هیرو های ت.خ.م.ی که نمیشه ببری 2 تا هیرو خوب بخر اخه sona کیه می ندازی تو رانکد اگه بازی خوبه ادات میاد باید khazix یا tryndamare بخری اگه feed بشی 1 به 5 به زور می زننت من نظر خودم گفتم کاری به بقیه ندارم چه نظری دارن هر کسی نظر داشت قبول نمی کنیم :n09: Sona اگه feed بشی با 2 سوت می کشنت
من از روی این گفتم tryndamare بخر چون دیروز خودم باهاش بازی می کردم یعنی اگه من تو تیم نبودم یک kill هم به زور می گرفت می گرفتن ولی آخرش ما بردیم
منظورم اینه اگه منتظر بقیه باشی که اونا بیان بازی بکشن جلو اشتباه می کنی خودت باید دست به کار بشی (دیگه ساپورت نگیر یا مثل دوستم TR4NC3z که فقط Nasus می گیره که به زور یک 5 به 1 می زننش) خدایی Nasus خوبه برای رنکد اگه بلد باشی

درسته اما همین sona در نقش خودش بهترین هست و نمیشه tryn رو باهاش مقایسه کرد چون هیچکدوم نمیتونن جای همدیگرو پر کنن راجب nasus هم نا گفته نمونه یکی از چمپای قوی هست اما میشه در ساده ترین حالت کانترش کرد چون اگه اجازه فارم بهش ندی دهنش سرویسه:n10: اینم بگم که ساپورت نقشش تو بازی حتی از بازیکن وسط هم کلیدیتر هست هیچوقت نگو sona ت..خ..م..ی.. هست بهت میخندن:n16:

XxScorpionxX
21-09-2013, 11:45
من نظر خودم گفتم کاری به بقیه ندارم چه نظری دارن هر کسی نظر داشت قبول نمی کنیم
مرض که نداشتم اینو نوشتم نظر قبول نمی کنیم :n10:

اینم بگم که ساپورت نقشش تو بازی حتی از بازیکن وسط هم کلیدیتر هست هیچوقت نگو sona ت..خ..م..ی.. هست بهت میخندن
من بخاطر این گفتم ت.خ.م.ی نه بخاطر اینکه بده بخاطر این گفتم این دوستمون 24 ساعته می گه ترول دارم afk داریم می گم منتظر بقیه نباش یک هیرو بهتری pick بکنه شاید یک بازی هم بردی اگه نظرت این نیست دیگه کم بگو afk و troll داریم برو بازی بکن اینجا پست می دی مثلا afk ها troll ها کم میشن
از اونجایی که همه با شما موافقن پس لطفا دیگه حرف از ترول اینا نزنین اعصابم خورد میشه

Georges St-Pierre
21-09-2013, 12:07
مرعض نداشتی ؟ :n13:

alone_son
21-09-2013, 14:10
تیمم نوب بود ما باختیم....همیشه دیگران تقصیر کارن؟(البته اکثرا این پست ها برای احساس همدردی شماست :n17::n16:)
اینترنتم قطع شد- قطع شده- تایم اوت میده .....اینترنتت رو عوض کن!تو اکثر شهر ها الان سیستم هایی هست که برای بازی هستش یا اگر حتی نمی تونی عوض کنی مثل من که به خاطر دانلودم نمی تونم سیستم رو عوض کنم تو یه ساعت که خوبه بازی کن مثلا من صبح ها ranked بازی می کنم
ban شدم....rules رو رعایت نمی کنی!یا فحش میدی یا وقتی نتت خرابه میری هی pvp یا flame می کنی یا toxic هستی...به درد lol نمی خوری!:n02:
خارجی های سگ نوب.....همه بازیکنای خارجی اَخ هستن ایرانیا فرشتن؟...همه جا خوب و بد داره با درصدهای متفاوت
همش تقصیر هم گروهی هامه فید می کنن.....ممکنه تو هم یه روز فید کنی یا کرده باشی قبلا. دوست داری خودت رو هم جاش بودی flame می کردن؟
سیستم لول بیخوده.....نظر بهتری داری واسه بهبودش بیا تو community بگو اینجا کسی برات تره هم خورد نمی کنه(nobody cares)
من جام برنز IV نیستش بهتر از گلد و پلاتینیوم بازی می کنم .....متاسفم ولی بازیه شما چیزه دیگه ای رو نشون داده به ریوت
کجا گفته 5 به1 ببرید؟؟؟
اگه منظورت جمله اولشه که خوب کاملا درسته میگه من تا حالا شده خودم فید بدم ((موقعی که اوایل با رامبل بازی میکردم یه بازی بود به خاطر اینکه نمیتونستم 6 رامبل را درست بزنم
داشتیم به خاطر من می باختیم بازی هم کاملا بالانس بود اصلا هم نوب تو بازی نبود دوتا تیم خوب بازی می کردند((البته به غیره من که با رامبل نوب بودم))با رامبل زیاد برد و باخت داشتم
ولی من بازی که نوب تو بازی باشه چه تو تیم حریف چه تو تیم خودم اصلا بر یا باختش را حساب نمی کنم))
خلاصه سامان کارش درسته منظورشم چیز دیگه ای بود:n16:

lordthunder
21-09-2013, 15:19
سلام
این جمله ایشون دردناکه که می گن "
متاسفم ولی بازیه شما چیزه دیگه ای رو نشون داده به ریوت"
خوب مگر ریت بر اثر بازی ما به ما رنک می ده؟
والا من دوستی دارم گلد هست ، اون هم می گه توی برنز بوده از این مشکلات من بوده.
بعد هم توی این مبحث این همه پست های بی فایده نوشته میشه ، چرا همه گیر دادین به من و دوستمون! حداقلش اینه که چهار نفر می آن راهنمایی می کنند یا همدل می شند.یا تاکتیک بهتر می دن.
مثلا من خودم یک برنامه توی ذهنم دارم به زودی می گم ، که می تونه بازی ما ایرانی ها رو یک لول ببره بالا.
در مورد حرف شما ، درسته ، من با champ های top بهتر تونستم نتیجه بگیرم ، win rate ام با singed خیلی خوبه ، وقتی می تونم بر دارم برش می دارم و راحت حتی counter خودم رو هم می زنم (غیر از kayle!) اما خوب اگر بشه! نمی گذارند خوب ، یا ترال می کنند ، یا می رن ساپورت گند می زنند به bot ، مجبورم برم ساپورت شم ف چون ساپورت هم نقش موثری هست.
در ضمن یک نکته ای ، ساپورت معمولا سخت میشه counter ش کرد ، چون اکثرا بیرون fight می ایسته و زود هم در میره و تنها هم نیست ، اما خوب top و mid رو راحتی میشه Counter کرد ، مثلا شما first pick هستی ، می ری trynda بر می داری ، طرف last pick هست می ره ضدت رو بر می داره دیگه نمی تونی carry کنی ، مثلا می رفتم singed بر می داشتم طرف kayle ّرو می داشت دیگه کلا تعطیل بودم! بخوای last pick باشی و بری Top باز احتمال این که بتونی برداری کم میشه.
جدیدا یک رویه اتخاذ کردم که خوب جواب داده فعلا ، اونم اینه که player هایی که خوب بازی می کنند و اون ها هم بازی من رو تایید می کنند رو add می کنم که بعدا با هم بریم
مثلا اون روز یک nasus بود که دو نفری با هم تونستیم پیروز بشیم (بقیه تیم اصلا teamwork نداشتند) ، خداییش خیلی خوب بازی می کرد و می رفت وسط پنج تاییشون داغون می کرد!
یا مثلا دوستان عرب و ایرانی هم هستند که اکر افتخار بدند با هم می ریم.عرب ها زیاد اهل teamwork نیستند ، هر چی هم عربی دمی نویسم لهجه دارم نمی فهمند
:n02: ولی خوب کارشون خوبه باز هم.
خدا رو شکر باز دارم می رم بالا اگر کله نشم ، دعا کنید.
از pancha گرامی هم متشکرم.

pancha73
21-09-2013, 15:39
من که کاری نکردم عزیزم همش همت و تلاش خودته :n16: امیدوارم بیای silver پیشه خودم :n02: به هر حال واسه promote شدنت آرزو موفقیت می کنم :n12:

HOax
21-09-2013, 15:45
کسی نمیدونه چرا FPS من از 5 بیشـتر نمیشه ؟
سیستـمم مشکل نداره. تو بازی های دیگه fps و اینا مثل همیشه ـس.

فقط تو LOL اینطوریه.

alone_son
21-09-2013, 16:01

فقط تو LOL اینطوریه.
لول به صورت بسیار عجیبی ریده
من کامپیوتر نفتی دارم که همیشه اویل بازی حدود تا دقیقه 5 FPS لگ دارم و FPS روی 14 بود و تا بعد از دقیقه 5 زور میزد میرفت رو 30:n08:
حالا امروز FPS رفته روی 95 ولی تا دقیقه 8 یا 9 مخصوصا تیم فایت ها بد جور لگه بعدشم یکی دو روزی هست وقتی تو بازی هستم و کسی بهم pm میده نمیتونم جوابش را بدم
امروز دیگه وقتی تو بازی هم نیستم نمی تونم به کسی pm بدم یعنی pm هام نمیره به ساپورت گفتم اونم گفت که مشکل از ماست و داریم تلاش میکنیم برطرفش کنیم
حالا شاید شما هم مشکل منا پیدا کردید چون اکثر دوستان را پرسیدم گفتند مشکل ندارند ولی من....

smohsen
21-09-2013, 16:56
من که فعلا کوچ کردم WEST شاید اینجا TROLL کمتری ببینم:n04:

daniel'
21-09-2013, 17:33
اقا اگه میخواین اکنت بسازین وقتی اون اول سطح بازی رو انتخاب کنین هیچوقت جو گیر نشین برین expert یا veteran رو بزنین اعصاب خودتون رو خورد نکنین اینطوری (چون فیدر و لیور اون لول های پایین تعدادشون بیداد میکنه نمیدونین من چی کشیدم).:n02:همون beginner رو انتخاب کنین اگه ماهر باشین حسابی بازی رو کری میکنین و کلی حال میده نوب کشی اگر هم نه اصلا نگران هیچی نمیخواد باشین اونا از شما افتضاح ترن.:n09:

Kheee
21-09-2013, 18:44
اپدیت جدید چی داره

XxScorpionxX
21-09-2013, 18:48

فقط تو LOL اینطوریه.
فکر کنم صدا بازی قعط بکنین درست بشه الان من خودم صدا بازی آوردم fps ام می شد 20 ولی قطع کردم درست شد

GL & HF
21-09-2013, 20:17
خخخخخخخخخخخخخخخخخخ :n02: آپدیت کجا بود خواب دیدی :n22:

DANT3
21-09-2013, 20:25
دوستان حرف از سختی های رنکد و بلایایی از قبیل afk و troll میزنن بخصوص برونز . باید با توجه به تجربه ای که از برونز 5 داشتم تا سیلور یک که الان هستم بگم که واقعا این promo واسه گلد شدن از همه ی promotion ها سخت تر و یه طرفه هستش.
بخاطره اینکه شما نتنها مشگل لگ .afk . troll . noob . رو دارید مشکلات پلیر های smurf شده رو هم دارید . مثلا من الا 1 ماه گیرم تو این SI واسه اینکه اکثره وقت ها تیم دشمن یک یا دوتا بازیکن plat . diamond داره که امدن یا بخاطره رفیقشون یا پول با این اکانت ها بازی میکنن تا ایم اکانت هارو گلد بکنند . واقعا ظلمه:n28:من یه بازی تیم دشمن silver 1 rene داشت با varus bronz 1 . اگه اسپکت میکردی اصلا یارو به بروز سیلور نیمخوردن .rene 9/3 varus 12/0 بعد گفتن معذرت میخوایم ما داریم boost میکنیم این اکانتارو. منو میگی:n28::n24:
کلی بازی این داستانارو داشتم تو این silver 1 شانس هم که نگو همین امید TRANC خبر داره 2 گیم داشتن afk تو promotion و یه ترول jayce jungl =2/12

alone_son
21-09-2013, 20:43
دوستان حرف از سختی های رنکد و بلایایی از قبیل afk و troll میزنن بخصوص برونز . باید با توجه به تجربه ای که از برونز 5 داشتم تا سیلور یک که الان هستم بگم که واقعا این promo واسه گلد شدن از همه ی promotion ها سخت تر و یه طرفه هستش.
بخاطره اینکه شما نتنها مشگل لگ .afk . troll . noob . رو دارید مشکلات پلیر های smurf شده رو هم دارید . مثلا من الا 1 ماه گیرم تو این SI واسه اینکه اکثره وقت ها تیم دشمن یک یا دوتا بازیکن plat . diamond داره که امدن یا بخاطره رفیقشون یا پول با این اکانت ها بازی میکنن تا ایم اکانت هارو گلد بکنند . واقعا ظلمه:n28:من یه بازی تیم دشمن silver 1 rene داشت با varus bronz 1 . اگه اسپکت میکردی اصلا یارو به بروز سیلور نیمخوردن .rene 9/3 varus 12/0 بعد گفتن معذرت میخوایم ما داریم boost میکنیم این اکانتارو. منو میگی:n28::n24:
کلی بازی این داستانارو داشتم تو این silver 1 شانس هم که نگو همین امید TRANC خبر داره 2 گیم داشتن afk تو promotion و یه ترول jayce jungl =2/12

کاملا باهات موافقم داداش واقعا سخته دقیقا به خاطر نوب afk troll حالا هم که تازگیا ملت افتادند تو کار بوست منم بعضیــــــــــــــــــا را میشناسم که به خاطر اسکین دارند این کار را میکنند
بلــــــــــــــــــــه ایرانی هم هستند از بچه های همین فروم هم هستند تـــــــــــــــــازه به خود منم پیشنهاد داده 50 هزار تومنش بدم منا بکنه سیلور5 حالا خودم برنز3 هستم الانم 100 تا پینت دارم
حالا بازم به انصاف همین آقایون بعضــــــــــــــــــــــ ــــیا یارو از دایموند اومده منا ادد کرده میگه 100 یرو میگیرم گلد 5 میکنم برات با حساب پرور 5 هزار تومن میشه 500 هزار تومن تازه میگه اول پی پال
پول را بریز بعد من شروع میکنم به بازی کردن:n21:ریوت واقعا باید برای این جور کار ها یه فکری بکنه:n21::n21::n21::n21:
ولی کلا ربطی کیل نداره یعنی اگه کسی زیاد کیل گرفت معنیش این نیست که داره بوست میکنه مثلا خود من الان یه دست ww رفتم17/6/3 بودم چون دقیقا کسایی که جلوم بودند برنز بودند
ولی بر عکسشم بوده 6/17/0 باختم حالا دو حالت داره یا طرف داشته اکانت بوست میکرده جلو ما افتاده یا اینکه بازیش خیلی خوب بوده

smohsen
21-09-2013, 20:50
:n02: برای اولین بار یه بازی رفتم که کلی حال داد تمام 9 نفر رو ادد کردم:n02: و بقیه هم همینطور

new evil
21-09-2013, 20:51
برو بده به همون دایموند بوستت کنه

Georges St-Pierre
21-09-2013, 21:02

200 تومن میگیرم گلدت میکنم :n09:
والله من همون اولین Pormo رفتم گلد ...
~~~
اما علی اون Lee Sin / Aatrox لول 3 منو Full Hp زیر تاور Dive کردن من هنوز تو کفشم !
اینکارا از دسته گلد و سیلور و اینا برنمیاد , نامردا Challenger بودن :دی
اون روز ترول NuNu / Leona رفتیم Bot بردیم اما بازی بعدش خودمونو کشتیم آخر سر هم باختیم ...
کلا بازی بیشترش شانسه دیگه ...

alone_son
21-09-2013, 21:45
برو بده به همون دایموند بوستت کنه
ات پت تت ..... آخه ...... حالا.......................................... .............
اولا بعد هزار بدبختی 300 تومن دارم جور میکنم بدم پیشت قسط یه کامپیوتر
دوما پی پال ایران را تحریم کرده
ســــــــــــــــــــــــ وما اینقدر ... نیستم
چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــهارم ا از این پولا ندارم
پنجــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــما خودم گلد میکنم تا قبل اینکه سیزن تموم بشه
شیشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـما اگه هم داشتم به یه همچین آدمای که می خواند دنیای گیمری را خراب کند نمی دادم:n05:
هفتمـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــا تو بیا...:n02:

DANT3
21-09-2013, 21:50
200 تومن میگیرم گلدت میکنم :n09:
والله من همون اولین Pormo رفتم گلد ...
~~~
اما علی اون Lee Sin / Aatrox لول 3 منو Full Hp زیر تاور Dive کردن من هنوز تو کفشم !
اینکارا از دسته گلد و سیلور و اینا برنمیاد , نامردا Challenger بودن :دی
اون روز ترول NuNu / Leona رفتیم Bot بردیم اما بازی بعدش خودمونو کشتیم آخر سر هم باختیم ...
کلا بازی بیشترش شانسه دیگه ...
من از قصد سیلور موندم گلد گلاس نداره:n05::n10:
درباره خودت هم این جمله کفایت میکنه =
most epick lucker ranekd games in the world :n07:
دیدم چقدر بعد شانسی یه گیمت هم مثله اون یارو rumuss....... تیم روبرو رو گ.ا.ئ.ید:n08:

DANT3
21-09-2013, 22:03
ات پت تت ..... آخه ...... حالا.......................................... .............
اولا بعد هزار بدبختی 300 تومن دارم جور میکنم بدم پیشت قسط یه کامپیوتر
دوما پی پال ایران را تحریم کرده
ســــــــــــــــــــــــ وما اینقدر ... نیستم
چــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــهارم ا از این پولا ندارم
پنجــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــما خودم گلد میکنم تا قبل اینکه سیزن تموم بشه
شیشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـما اگه هم داشتم به یه همچین آدمای که می خواند دنیای گیمری را خراب کند نمی دادم:n05:
هفتمـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــا تو بیا...:n02:

منم همین چند ماه که نتمو عوض کردم تونستم بیام بالا . نته قبلی با پینگه 350 میرفتم رنک:n02: اکثره بازی ها هم dc میشدم یه وضی بود...
به غیر از مورد هایی که گفتی یه چیز که خیلی بده اینه که boostet کنن بشی گلد بعد بازیت یه چی دیگه نشون بده....:n26:
راستی چقدر مونده به اتمام سیزن من که هفته بن شدم بخاطره یه مشت عقده ای:n02: (با امید رفتیم من adc بودم جلوم tristina plat یارو تهه غرور بود کلی جلو بودن . بعد اینو کشتم رفتیم qouad زدم بازیو بردیم .یارو ریپرتم داده :n04::n09:
امید هم تا تونسته بود فید داد اون گیم . من نیمدونم چقدر خوش شانسه گلد شده این:n20:
امید:n07:

Kheee
21-09-2013, 22:30
مگه سیزن عوض بشه چه بلایی سره رنک میاد:n02:

ajlost1
21-09-2013, 23:10
شانس مارو نگا : 99 lp :|

DANT3
21-09-2013, 23:48
چه بازی بود :n02:
fnatic vs gambit
alex ich تا حالا انجوری فشار نخورده بود . oriana بود جلوش xpeke fizz
0/6 بود الکس . xpeke 15 تا کیل :n09:
اینجاست که اهمیت کانتر کردن معلوم میشه . alex ich یکی از بهترین مید لاین های جهان با چمپه تخصصیش oraiana رسما نمیتونست کاری کنه جلو fizz . fizz میرفت dive میکرد میومد بیرون
اقا من پیش بینی میکنم فینال fnatic باشه با omg
omg میبره .بازم پرچم اسیا میره بالا

Georges St-Pierre
22-09-2013, 00:23
چه بازی بود :n02:
fnatic vs gambit
alex ich تا حالا انجوری فشار نخورده بود . oriana بود جلوش xpeke fizz
0/6 بود الکس . xpeke 15 تا کیل :n09:
اینجاست که اهمیت کانتر کردن معلوم میشه . alex ich یکی از بهترین مید لاین های جهان با چمپه تخصصیش oraiana رسما نمیتونست کاری کنه جلو fizz . fizz میرفت dive میکرد میومد بیرون
اقا من پیش بینی میکنم فینال fnatic باشه با omg
omg میبره .بازم پرچم اسیا میره بالا

لینک داری ؟

N E X T
22-09-2013, 01:18
شانس مارو نگا : 99 lp :|

20 نفرو کشتی عکس گذاشتی؟واسه اولین باره 20 نفرو زدی؟:n18:

DANT3
22-09-2013, 01:25
لینک داری ؟

llolsport.com

ajlost1
22-09-2013, 08:36
20 نفرو کشتی عکس گذاشتی؟واسه اولین باره 20 نفرو زدی؟:n18:
:| چکار 20 نفر داری lp رو نگاه کن وارد جزئیات نشو :n02:

GL & HF
22-09-2013, 11:14
خب اگه بازیکن fizz نتونه فید بشه که باید بره بمیره:n02:

Georges St-Pierre
22-09-2013, 13:29
سلام و عرض ادب:n16:

daniel'
22-09-2013, 15:06
فروم به ***** رفته :n21:

mansoor 7
22-09-2013, 21:47
واقعا رایوت چه فکری کرد ترینیتی را این جوری باف کرد؟ ؟
به جا این که بازی را بالانس کنن با هر پچ دارن گند میزنن

Georges St-Pierre
22-09-2013, 21:50
اقا کسی ts داره؟

DANT3
23-09-2013, 00:56
1 هفته بنم :n02:
چقدر زیاد تا حالا یه هفته بن نشده بودم

GL & HF
23-09-2013, 01:44
من همیشه سره flame بن میشم یبار 10 روز بن بودم:n02:

Kheee
23-09-2013, 05:51
flame چیه
وقتی سیزن عوض میشه چه اتفاقی برای رنک ها میفته

smohsen
23-09-2013, 09:08
فحش دادن گیر دادن ...

pancha73
23-09-2013, 09:46
flame چیه
وقتی سیزن عوض میشه چه اتفاقی برای رنک ها میفته
یعنی اعصاب یکی رو خورد کنی ,آتیشیش کنی جوش بیاره :n02:(حالا با فحش یا مسخره کردن یا ...)

daniel'
23-09-2013, 10:37
اقا اگه برین تو سایت elophant ثبت نام کنین دیگه achievement هم برای بازی هاتون میتونین بگیرین.جالبه ادم ذوق میکنه یه دونه رو کامل میکنه:n02: یه کلاینت هم داره اونم بد نیست.سایتش قابلیت های دیگه ای هم داره.
-----------------------------------------
اگه سیزن تموم جایزه به همه میدن اونایی که رنک های بالا ی سیلورن به برنز ها هم یه ابنبات چوبیی میدن برای اینکه دل بچه نشکنه و بعد همه چی دوباره از اول میاد یعنی دوباره باید شروع کنی بری بالا و برنز و .... رو بگیری.اتفاق دیگه ای نمیوفته

moscow
23-09-2013, 17:10
سلام بچه ها
من به تازگی (برگشتم و ) لیگ میزنم...
دیشب یه لحظه VPN رو روشن کردم، فیسمو چک کردم، دوباره خاموش کردم.
از بعدش همش این میاد.. میدونید مشکل از کجاست؟

DANT3
23-09-2013, 17:42
اقا کسی این مشگلو داشته ؟
راه حل؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GL & HF
23-09-2013, 17:51
من این مشکلو داشتم سرور رو تغیر بده یبار درست میشه

Rhodes
23-09-2013, 17:55
دوستان من الان odta 2 میزنم ... یه مقایسه کنید بین این دو تا بازی ببینم کدومش بهتره ...:n13:

moscow
23-09-2013, 17:57
من این مشکلو داشتم سرور رو تغیر بده یبار درست میشه

عوض کردم، هر سروری هم میذارم همین میشه ... :|

ولی فکرمیکردم فقط خودم این مشکل رو دارم :)

احتمالا خودشون درستش میکنن : )

abrams
23-09-2013, 18:00
جواب اینو قبلا دادن صفحه 863 پست 8629

moscow
23-09-2013, 18:17
ممنون! درست شد :)

راستی جدیدا چه خبره!؟

با 256 مخابرات، ساعت (نزدیک) هشت شب، پینگم 150 هست : O

Kheee
23-09-2013, 18:37
حالا بازم تفصیره منه من فقط فکر میکنم پرو ام بقیه نوبن

GL & HF
23-09-2013, 18:44
تو چون تمام کیل هارو taking میکنی دلیل پرو بودنت نیست یادت نره با این کار باعث ضعیف شدن تیمت و باخت میشی در نتیجه تقصیر رو میندازی گردن تیم در صورتی که دلیل اصلی باخت خودتی:n02:

ajlost1
23-09-2013, 19:05
بکس میخواستم بین Ahri و Darius یکی رو بگیرم نظر شما چیه هم تاپ بازی میکنم هم مید . :n27:

Kheee
23-09-2013, 19:11
اتفاقا تو کار ks نیستم:n02:
برند حریفو لوله کرده بودم اخرم ریپورتم کردن برای ه ک

mansoor 7
23-09-2013, 19:55
بکس میخواستم بین Ahri و Darius یکی رو بگیرم نظر شما چیه هم تاپ بازی میکنم هم مید . :n27:

ahri
به شدت انبلانس هست وین ریتش خیلی بالاس سخت کانتر میشه بازی باش زیاد سخت نیست
اساسینه و.... بن ریتش البته الان یکم بالاس
تو اکثر بازیا تو مسابقات پیک میشه.

DANT3
23-09-2013, 20:00
منم همین مشکل و داشتم , داخل این فولدر : C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions رو پاک کن مشکلت حل میشه .
این کارو کردم درست شد

moscow
23-09-2013, 21:02
یه سوالی..!
همه میگن ساپورت برای شروع کردن بازی بعنوان یه نوب خیلی خوبه.
بنظرتون ساپورت ها موجودات مزخرفی ان؟

چون هرجور فکر میکنم ، ساخته شدم واسه ساپورت بودن :(

smohsen
23-09-2013, 21:34
تو همچین شرایطی آدم چه غلطی می تونه بکنه؟

moscow
23-09-2013, 21:45
تو همچین شرایطی آدم چه غلطی می تونه بکنه؟

اوه اوه!
گیر عجب شمر هایی افتاده بودین!
قتل عامتون کردن :D

لفت میدادی، خیــــــلی سنگین!
البته ریپورت هم میشدی ولی ارزششو داشت:D

pancha73
23-09-2013, 22:00
یه سوالی..!
همه میگن ساپورت برای شروع کردن بازی بعنوان یه نوب خیلی خوبه.
بنظرتون ساپورت ها موجودات مزخرفی ان؟

چون هرجور فکر میکنم ، ساخته شدم واسه ساپورت بودن :(
اتفاقا نصفه کاره تیم و supp انجام میده :n02: ازین لحاظ میگن واسه شروع بهتره چون کار باهاشون کمی آسونتره نسبت به بقیه چمپ ها,در نتیجه اصلا مزخرف نیستن
بازی fnatic و c9 الان شروع شد ما رفتیم ببینیم :n10: من طرفدار fnatic هستم :n10: همه رو لوله میکنه :n25:

DANT3
24-09-2013, 00:02
اتفاقا نصفه کاره تیم و supp انجام میده :n02: ازین لحاظ میگن واسه شروع بهتره چون کار باهاشون کمی آسونتره نسبت به بقیه چمپ ها,در نتیجه اصلا مزخرف نیستن
بازی fnatic و c9 الان شروع شد ما رفتیم ببینیم :n10: من طرفدار fnatic هستم :n10: همه رو لوله میکنه :n25:
just omg
دوباره پرچم اسیا بالا میره
الان 2 تا تیم شاخ داره اسیا ولی EU فقط fnatic
من که اصلا نتونستم بازی رو ببینم از بس تیک میخورد اعصابم خورد شد

vampi 73
24-09-2013, 00:26
Fnatic بازیو برد...:n16:
من که خیلی حال کردم با این بازی...:n09::n09:

GL & HF
24-09-2013, 00:28
همه رو سولاخ کردن دمشون گرم:n10:

DANT3
24-09-2013, 00:47
Fnatic بازیو برد...:n16:
من که خیلی حال کردم با این بازی...:n09::n09:
شاهنامه اخرش خوشه:n09:
دوستان یک هشتم هستش ...
بازی دوم همین الان تموم شد و C9 برد:n10:
game 1= fnatic
game 2=C9
omg :n02:
fnatic own کرد
20/1 fnatic برد بازی رو

mansoor 7
24-09-2013, 08:38
وای حیف شد گمبیت
Fnatic به تیمی اسونی خورد ولی دمشون گرم
این گمبیت فقط به خاطر ساپورت بدشون بود که باختن درست قبل از مسابقات انتخابی ادوارد که معروفترین ساپورت بازی بود از تیمشون رفت اینام مجبور شدن 3بار ساپور عوض کنن که هیچ کدوم هم رول اصلیشون ساپورت نبود در نهایتم ضربشا خوردن.
هرچند امروز بازیای دوم و سوم را به خاطر پیکای ضعیف باختن

Georges St-Pierre
24-09-2013, 11:05
1 هفته بن شدم ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

میسوزن , ریپورت آدم میدن ... Riot **** هم بن میکنه ...
GG

نمیشه به این بن اعتراض زد ؟

Georges St-Pierre
24-09-2013, 12:59
1 هفته بن شدم ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

میسوزن , ریپورت آدم میدن ... Riot **** هم بن میکنه ...
GG

نمیشه به این بن اعتراض زد ؟

لووووووووووول امید بن شدی ؟ من امشب Unban میشم

Fusi0n
24-09-2013, 14:02
زیر 38 فکر کنم بود easy
واقعا این ریوت بجای این مسخره بازی تریبال بره به فکر بخش رانک و Afk باشه :weird:
دارم یه اعتراض نامه مینویسم بزارم صفحه فیس بوق .... یه متن توپ بنویسم حسابی یه حرکت اعتراضی این ریوت بزاریم سر جاش

DANT3
24-09-2013, 16:44
tnx god for baning omid TRANCz:n07:

moscow
24-09-2013, 16:59
میخوام بین Riven و Cassiopeia و Fiora یکی رو بخرم.
بنظرتون کدوم بهتره؟ یه چیزی میخوام همچین جنگ باهاش کیف بده، گیمینگ پر هیجان هم داشته باشه!

مثلا یه سری Draven خریدم، خیـــــــــــــــــــــلی باهاش صفا کردم همیشه بالای 20 تا کیل میگرفتم باهاش :D
Akali هم یه سری خریدم، دوسش داشتم ولی خیلی سخت بود برام :|
هیروهایی که سبک بازیشون رو (یکم) میتونم پیاده کنم: Draven ,Ziggs,Syndra ,Malzahar , Leona , Nami , Jayce , Mordekaiser , Lulu
کلا با همین چندتا بیشتر نمیتونم کمک کنم تا ببریم :( بقیه هیروها رو محض فان برمیدارم :دی
اینا رو یکم بلد بودم، ... حالا .. بنظرتون کدوم این هیروها میتونه واسم هیرو بشه؟! :D

یه چیزی میخوام که استفاده ازش کیف بده بهم. مثل Yi خز و خیل نباشه :n02:
__________________________________________________ _________
ویرایش: renekton از قلم افتاد!
بهترینایی که تونستم برم همین renekton و Jayce و Malz و Draven و Nami بودن :)

راستی! من یکم زیادی تازه کارم... اینم مد نظر داشته باشید D:

pancha73
24-09-2013, 17:42
riven بگیر , magic زدن باهاش هم آسونه

moscow
24-09-2013, 19:11
مشکلی با اسپل زدن و اینا ندارم :)
اسمارت کستینگ رو خوب بلدم! با Malz کلی اسمارت کست میکردم
یه باف آبی میگرفتم، همینجوری اسپل میریختم وسط!
تو هر بازی 70 الی 80 کیلو مجیک دمیج میزدم

GL & HF
24-09-2013, 21:44
دوستان اینقدر گیر به گرفتن چمپ ندین سعی کنید با 3-4 تا فقط بازی کنید به نظر من آدم با 1 چمپ بازی کنه اما بترکون نه این که 120تا چمپ داشته باشه با همه تر بزنه اکثرا کسایی هم که elo بالایی دارن فقط با 1 رول و با یه چمپ به بالا رسیدن:n09::n16:

pancha73
24-09-2013, 21:56
من با نظرت مخالفم,نصفه کیف و حال لول اینه که چمپ جدید try کنی :n10: در ظمن اکثر elo بالا ها با 90% چمپ ها بازی میکنن اونم به صورتpro و تعداد کمی هستن که با چمپ های محدود بازی میکنن, همین مسابقات جهانی رو نگاه کن,تو هر بازی چمپ متفاوت میبینی ,من که بازی fnatic رو از اول دنبال کردم فقط aatrox بود که چند بار pick شد و همش تو هر بازی چمپ متفاوت میدیدم pick میشه

GL & HF
24-09-2013, 23:03
خب هرکسی نظر خودشو داره و قابل احترامه اما منطق من میگه با 1 چیز بازی کن اما درست بازی کن و لذت ببر :n02: کسی مثل الکس ایچ هم فقط با چمپای محدودی بازی میکه

DANT3
25-09-2013, 00:42
خب هرکسی نظر خودشو داره و قابل احترامه اما منطق من میگه با 1 چیز بازی کن اما درست بازی کن و لذت ببر :n02: کسی مثل الکس ایچ هم فقط با چمپای محدودی بازی میکه
نتیجش رو هم دید :n02:
ori vs fizz

mansoor 7
25-09-2013, 00:45
اتفاقا الکس خیلی با چمپای متفاوت بازی میکنه تو مسابقات قبلی annieرفت و حتی galio
برعکس xpekeفقط با 5 تا چمپ بازی میکنه خیلی پیکای محدودی داره
این مید پلیرomg حرف نداره از همه متنوع تر و عالی حتی جرات کرد با syndraرفت

DANT3
25-09-2013, 16:17
باو رو دست این چیشم بادومیا فقط خودشونن .....
royal clube چقدر تیمشون شاخه مخصوص adc شون:n19:
omg که اونجوری تیمارو برده بود تو 2 تا گیم بردن و اصلا به گیم 3 نرسید .
فکر میکنم بازی سختی داشته باشه fnatic جلو royal

GL & HF
25-09-2013, 16:31
بازی نهای بین fnatic , royal club هست ؟؟

new evil
25-09-2013, 16:39
نه نیمه نهایی این

GL & HF
25-09-2013, 17:29
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شکل اسکین رنگار از داخل بازی :n02:(عکس اسکین منظورمه ژستش)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n09:

چه ستاره ای هست این چمپ:n02: حیف که هیشکی باهاش حرفه ای بلد نیست :n25:

Kheee
25-09-2013, 17:38
اینجا کسی fIzz باز هست تو east بیاد بهم بازی باهاش رو یاد بده؟

pancha73
25-09-2013, 19:54
همه رو چشم بسته punish کردم:n02: به هیچ کی رحم نکنین :n10:

ajlost1
25-09-2013, 22:11
بکس نت شمام لگ شده ؟

Kheee
25-09-2013, 22:35
فجیح
من پینگم 150 بود الان 300 شده

ard1378
25-09-2013, 22:47
Kheee ما همو تو Minecraft م میشناسیم ، آره من با Fizz بلدم اما East نه ، EU West اگه خواستی بیا ، تو هم در عوض Amumu یاد بده :n06:
یاهوو رو اگه نداری : Leon4rdo78@yahoo.com ، اسمم تو بازی : TheLordAlireza

GL & HF
25-09-2013, 23:11
دوستان این چمپ جدید که قراره بیاد از قرار معلوم خواهر vi هست نه ao shin اسمشم jinx هست

GL & HF
26-09-2013, 03:03
Dafuq قراره رنگارو مثل yi بکنن:n08:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه مثل نوشتهای اینجا عمل کنن چه هیولای بشه رنگار :n02:

avator20002000
26-09-2013, 05:04
گقتم اون دسته که خالکوبی شده تو login screen بود خواهر vi هیروی جدیده .ریوت خبرش رو زده:
به نظر میاد marksman باشه با توجه به عکس هاش

p30 arman
26-09-2013, 11:17
کجاش نوشته که خواهر vi هست؟

alone_son
26-09-2013, 13:36
Dafuq قراره رنگارو مثل yi بکنن:n08:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه مثل نوشتهای اینجا عمل کنن چه هیولای بشه رنگار :n02:

زیادی ذوق نکن عمو جون خیلی گنده بشه اون موقعه توی همه رنک ها بن میشه بد تو............... آره دیگه

چمپ خدایــــــــــیییه اما تا قبل پلت:n09:

pancha73
26-09-2013, 14:48
گقتم اون دسته که خالکوبی شده تو login screen بود خواهر vi هیروی جدیده .ریوت خبرش رو زده:
به نظر میاد marksman باشه با توجه به عکس هاش
.No one knows who she is,or where she came from
اونوقت تو از کجا میدونی که خواهره vi هست؟
ولی هرکی هست با lee شیطونی هایی انجام داده :n02: آخه تو عکس pool party ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لی داره آب شنگولی میریزه تو ظرف دست راستش :n02:

GL & HF
26-09-2013, 15:42
زیادی ذوق نکن عمو جون خیلی گنده بشه اون موقعه توی همه رنک ها بن میشه بد تو............... آره دیگه

چمپ خدایــــــــــیییه اما تا قبل پلت:n09:

کی گفته تا قبل پلت شاخه ؟:n04: کارشناس رنک بودیو ما نمیدونستیم !؟ شما راجب چمپا فتوا ندی سنگین تری

Vodoun
26-09-2013, 19:11
سوتي بزرگ ريوت :n05:

GL & HF
26-09-2013, 19:23
خیلی شبیه vi هستا :n02: ریدن هنوز نمیتونن دست چپو راستو تشخیص بدن اومدن چمپ بدن بیرون

Georges St-Pierre
26-09-2013, 21:02
هر کی اینجا تونست احساس کرد منو با کارما بزنه اعلام کنه

DANT3
26-09-2013, 21:16
تا 27 sep بنم..
یعنی میشه 12 شب به بعد در بیام از بن؟:n02::n03:

Georges St-Pierre
26-09-2013, 21:20
Tnx god for banning me ? :n09:

GL & HF
26-09-2013, 21:25
هر کی اینجا تونست احساس کرد منو با کارما بزنه اعلام کنه

این از اون حرفای ترولی بود؟:n02::n06:

DANT3
26-09-2013, 21:31
Tnx god for banning me ? :n09:

lol نوب الان که بن نشدم یه هفتس بن شدم :n09::n10:
فلن خوش بگذره baning :n20::n18:

daniel'
26-09-2013, 22:53
Dafuq قراره رنگارو مثل yi بکنن:n08:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه مثل نوشتهای اینجا عمل کنن چه هیولای بشه رنگار :n02:
ابیلیتی 3 اش قراره اسکیل شات بشه یعنی دیگه احتمال خطا هم وجود داره.ولی حسابی دیمیج و زمان slow و ... زیاد میشه.رنج اش هم زیاد میشه.
ابیلیتی 1اش قراره دیمیج اش بیاد پایین ولی وقتی بزنیش فل فور 3 تا فراسیتی بهت میده .اتک اسپیدش هم هنوز هست منتها مقدارش رو کم کردن.و نمیدونم یا حالت معمولیش یا ایمپاوردشه که بهت اتک اسپید میده.
ابیلیتی 2 اش فقط فیزیکال دیمیج ریداکشن بهت میده ولی دیگه دیمیج هم میزنه.این AR and MR رو کامل بر میدارن گمون نکنم اینطوریش کنن که اونجا نوشته.
اولتیش هم قراره خیلی خفن شه ولی دیگه پرش نیمکنه وقتی نامرئی میشی اونطور که من خوندم یه جای دیگه.اون کریتش هم شک دارم درست باشه.
ایمپاورد ها هم دیگه بر اساس لول چمپ که دیمیج و... شون میره بالا نه بر اساس اینکه کدوم ابیلیتی رو لول اپ کنی.
اینا رو من تو یه سایتی دیدم و به نظرم این درست تر باشه یارو ارزو هاش رو نوشته بود برای رنگار:n09:.ولی من میگم yi رو ناجور نرف کردن
ap اش میترکوند

alone_son
26-09-2013, 23:16
کی گفته تا قبل پلت شاخه ؟:n04: کارشناس رنک بودیو ما نمیدونستیم !؟ شما راجب چمپا فتوا ندی سنگین تری
ما بهمون کاردانی هم بدند بسه کارشناسی نمی خواهیم اشالله صد سال دیگه که پلت شدی به امید خدا بعد می فهمی توی بحث safegame رنگار حرفی واسه گفتن نداره
البته همین الان جواب سوال های بعدیتم بده چون زیاده حوصله بحث ندارم
نه عزیزم بنده نه پلتم نه بنده این نظر را دادم ولی اگه یه خورده از اون اسپکتی که لول برات گوشه کلاینت گذاشته استفاده کنی میفهمی که بازی های پلت به بالا خیلی با بازی های
ما توی برنز فرق داره هر چی باشه اونا یه خورده از ما بیشتر تجربه دارند
نمی خواهم بهت توهین کنم ولی اینجوی تعصبی بودن معموله کار نوب های سن و سال پایینه مثلا منم از آکالی خیلی خوشم میاد ولی وقتی میدونم توی رنک حرفی واسه گفتن نداره
دلیل نداره اینجوری بیام دفاع کنم بگم فلان بهمان تا حالا هم باهاش 100 تا پنتا گرفتم ولی اینا بدون رنک با نرمال اونم توی دوتا تایر مختلف زمین تا آسمون فرق داره...
آهان راستی اینقدر سنگین هست که نخواهم کاری کنم سنگینتر بشه ماشالله هم قد بلنده هم سنگین وزن:n02:

GL & HF
27-09-2013, 00:33
ما بهمون کاردانی هم بدند بسه کارشناسی نمی خواهیم اشالله صد سال دیگه که پلت شدی به امید خدا بعد می فهمی توی بحث safegame رنگار حرفی واسه گفتن نداره
نه عزیزم بنده نه پلتم نه بنده این نظر را دادم ولی اگه یه خورده از اون اسپکتی که لول برات گوشه کلاینت گذاشته استفاده کنی میفهمی که بازی های پلت به بالا خیلی با بازی های
نمی خواهم بهت توهین کنم ولی اینجوی تعصبی بودن معموله کار نوب های سن و سال پایینه مثلا منم از آکالی خیلی خوشم میاد ولی وقتی میدونم توی رنک حرفی واسه گفتن نداره
دلیل نداره اینجوری بیام دفاع کنم بگم فلان بهمان تا حالا هم باهاش 100 تا پنتا گرفتم ولی اینا بدون رنک با نرمال اونم توی دوتا تایر مختلف زمین تا آسمون فرق داره...
آهان راستی اینقدر سنگین هست که نخواهم کاری کنم سنگینتر بشه ماشالله هم قد بلنده هم سنگین وزن:n02:

عزیز من کی گفته که safegame رنگار ضعیفه رو چه منطقی اینو میگی وقتی با مکس کردن Bola strike میتونه راحت فارم بکنه و طرف رو poke کنه یا battle roar رو واسه خنده نذاشتن که 100% برای safe game ساخته شده تو 1 چیز رو میدونی 1 چیز رو نمیدونی من موندم تو که هیچی از این چمپ نمیدونی چرا داری الکی تز میدی رنگار فقط team fight ضعیفی داره که اونم قراره درست بکنن به گفته تو هرکی پلات شد باید این چمپو ببوسه ول کنه بره بشینه آکالی بازی کنه نه ؟ من تجربم از تو خیلی بیشتره ( در زمینه رنگار) یه چیزی رو میدونمو میگم اما شرط میبندم 2 هفته پیش برا اولین بار باهاش بازی کردی تر زدی گفتی عجب تخ.. هست !!!

DANT3
27-09-2013, 02:28
باو اینقدر رنگار رنگار نکنید :n02:
هرکی شاخه رنگاره بیاد من soraka پیک میکنم اون rengar:n09:

GL & HF
27-09-2013, 02:46
باو اینقدر رنگار رنگار نکنید :n02:
هرکی شاخه رنگاره بیاد من soraka پیک میکنم اون rengar:n09:

فعلا بخواب مونده تا از بن درای:n09::n10:

daniel'
27-09-2013, 09:03
ههیییی ووواااییی چه بی ریخته این چمپ جدید .:n21:ولی ابیلیتی هاش بد نیست.هی به خاطر ریختش نمیخرمش همون اول که بیاد:n01:

Kheee
27-09-2013, 11:45
من یه جا عکسشو دیدم
یه دستش مصنوعی بود و بیشتر ابیلیتی هاش با همون دست مصنوعیست

Fusi0n
27-09-2013, 12:26
پسر چه چمپ Fun یه
این کلیپ بررسی چمپ واقعا تو دل برو :n09: حتما ببینید کلیپ
تو کامنت میگفتن این GF شاکو خیلی به هم میان هر دو crazy :n02:
اینم دیالگوک که به هم میگن
Special taunts for Cait:

"But where are your other guns hat lady?"
"Welcome to snoresville hat lady, population: you"

Special taunts for Vi:

"You gonna chase me FAT HANDS"
"Vi ... stands for stupid."
"I'm over here FAT HANDS"

DANT3
27-09-2013, 12:36
فعلا بخواب مونده تا از بن درای:n09::n10:
امروز ساعت 5-6 از بن در میام:n19:
تا renekton خریدم بن شدم:n02:

alone_son
27-09-2013, 15:11
عزیز من کی گفته که safegame رنگار ضعیفه رو چه منطقی اینو میگی وقتی با مکس کردن Bola strike میتونه راحت فارم بکنه و طرف رو poke کنه یا battle roar رو واسه خنده نذاشتن که 100% برای safe game ساخته شده تو 1 چیز رو میدونی 1 چیز رو نمیدونی من موندم تو که هیچی از این چمپ نمیدونی چرا داری الکی تز میدی رنگار فقط team fight ضعیفی داره که اونم قراره درست بکنن به گفته تو هرکی پلات شد باید این چمپو ببوسه ول کنه بره بشینه آکالی بازی کنه نه ؟ من تجربم از تو خیلی بیشتره ( در زمینه رنگار) یه چیزی رو میدونمو میگم اما شرط میبندم 2 هفته پیش برا اولین بار باهاش بازی کردی تر زدی گفتی عجب تخ.. هست !!!

فارسیت ضعیف آیا؟؟؟یا شایدم چشمات ضعیفه!!!!!! یا شایدم اصلا پست منا نخوندی اومدی نقل قول میکنی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منظورت از دوهفته پیش همون موقعیه که چمپ اومد دیگه آره؟؟؟؟چون آخرین باری که رنگار بازی کردم هفته بعدی بود که چمپ اومده بود و آنلاک شد
اگه هم به نظر شما 21/4/9 ((همین حدودا بود میدونم 21 کیل گرفته بودم و زیر 5 یا 6 تا کیل داده بودم)) تر زدنه آره پس تر زدم ولی تا حالا نخریدمش چون شخصا باهاش حال نمی کنم نمیگم ضعیفه هاا ولی خوب شخصا باهاش حال نمی کنم توجه کنی اصلا نه توی مسابقات پیک میشه نه توی اسپکت دیدم تا حالا حتما یه چیزی هست پیکش نمی کنند:n09:

ajlost1
27-09-2013, 16:47
بکس کسی برنامه ای مثل Lolskins سراغ نداره بتونیم با اسکین پلی کنیم ؟

Arrowtic
27-09-2013, 19:28
دوستان مجبور شدم یه چندتا پست رو بعد از مدت ها دوباره پاک کنم .
احترام هم رو نگه دارید . بار بعد که توهین بکنید به هم برخورد شدیدتر از پاک کردن پست خواهد بود .

Georges St-Pierre
28-09-2013, 00:54
دوستان بازی بعدی مسابقات میشه ساعت چند به وقت ایران ؟

It's a battle between Korean teams for the first spot in the World Championship final. Tune in Friday, Sep 27 at 8PM PDT / 05:00 CEST to watch the showdown.

DANT3
28-09-2013, 11:51
دوستان بازی بعدی مسابقات میشه ساعت چند به وقت ایران ؟

این بازی امروز ساعت 9/30 - 10 صبح به وقت ایران بود که من نرسیدم ببینم :n02:
همیشه ساعت ما از CEST 1 ساعت جلوتره .امشب بازی FNTIC vs ROYAL هستش یادتون نره:n02:

p30 arman
28-09-2013, 11:56
بکس کسی برنامه ای مثل Lolskins سراغ نداره بتونیم با اسکین پلی کنیم ؟
این سوالو من توی 4 تا فوروم و توی همین فروم 7-8 بار پرسیدم!! کسی هم به ball اش نگرفت! زور نزن!

GL & HF
28-09-2013, 12:59
من 1 اسکین 975 تایی رو rolay میکارم کسی هست شرط ببنده :n02:

Kheee
28-09-2013, 15:06
این واردا چه فرقی با هم میکنن یکش سبزه یکی بنفشه یا بقیشون اگه میشه بگید:n13:

SOLY021
28-09-2013, 16:10
این واردا چه فرقی با هم میکنن یکش سبزه یکی بنفشه یا بقیشون اگه میشه بگید:n13:

با بنفشه میتونی سبزه رو بزنی :n02:

GL & HF
28-09-2013, 16:48
قابل توجه کسایی که ادعا میکنن رنگار پیک نمیشه و بعد پلات به درد نمیخوره:n23:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Georges St-Pierre
28-09-2013, 19:55
Royal Club v. Fnatic ساعت چند شروع میشه ؟

ajlost1
28-09-2013, 20:22
بکس من Jinx رو توی pbe بازی کردم خیلی چمپ باحالیه خیلی fun اه . پیشنهاد میکنم همین که اومد بخرید حالشو ببرید . :n02:
تازه ulti ش هم مثل ez کل مپ میره هرچی بیشتر بره دمیجش بیشتر میشه .

DANT3
28-09-2013, 21:01
12 به بعد(1 فکر کنم)

pancha73
28-09-2013, 21:06
ساعت 11 به وقت ما
دوستان 1 سوال mastery هارو تا 20 تا page میشه ساخت ,می خواستم بپرسم آیا runes ها هم محدودیت دارن؟

moscow
28-09-2013, 21:23
سلام، شما هم این مشکل رو دارید؟
نمیدونم چی شده، هرچی سعی میکنم وارد بشم، اینو میگه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alone_son
28-09-2013, 21:33
دیشب که توی سایت زده بود 10.30 حالا شما همتون 10.30 بیاید که اگه شروع شد جا نمونید
دقیقا 1 ساعت دیگه میشه
راستی دوستان مسلمون برای تیم Fnatic دعا کنید بقیه ادیان هم برای سلامتی و پیروزی شون drink کنید :n08:

DANT3
28-09-2013, 22:02
دیشب که توی سایت زده بود 10.30 حالا شما همتون 10.30 بیاید که اگه شروع شد جا نمونید
دقیقا 1 ساعت دیگه میشه
راستی دوستان مسلمون برای تیم Fnatic دعا کنید بقیه ادیان هم برای سلامتی و پیروزی شون drink کنید :n08:
lol باو نگید بزارید 1 بره سر وقته گیم :n10:
اره 10/30 شروع میشه. الان 8.30 هست به تایم CEST که بازی 9 CEST شروع میشه.
باو من که عاشق بازی uzi تو رویالم .تو بازی با OMG برو ببین چیکار میکنه.....تو اکثره تیم های مطرح mid lane بهترین بازیکنشونه ولی این uzi adc . وین رو بن ندن xpece رو اذیت میکنه بدجور ..

DANT3
28-09-2013, 22:44
bazi shoro shod

abrams
28-09-2013, 22:48
آقا من اینو از کجا ببینم روون تر باشه ؟ از بس گیر کرد حالم داره به هم میخوره

DANT3
28-09-2013, 22:50
آقا من اینو از کجا ببینم روون تر باشه ؟ از بس گیر کرد حالم داره به هم میخوره
من که azuba میبینم . نیاز به قند شکن نداره

mansoor 7
28-09-2013, 23:06
فک کنم fnatic ببره و اگه بره فینال قهرمانه به نظرم

DANT3
28-09-2013, 23:39
royal میبره . اصلا بازی با omg دیده باشی میفهمی .
گیم پلی بسیار سریع و وحشی ...:n02:الانم که گیم 1 رو برد رویال .

ajlost1
28-09-2013, 23:41
royal میبره . اصلا بازی با omg دیده باشی میفهمی .
گیم پلی بسیار سریع و وحشی ...:n02:الانم که گیم 1 رو برد رویال .
بازی بعدی کیه ؟

Soli_AK47
29-09-2013, 00:01
باز هم پیک Royal بهتره. من نمیدونم چرا Fanatic گیر داده به zac.:n13:

mansoor 7
29-09-2013, 00:15
اتفاقا پبکای fnatic بهتره هر وقت این cyanide aatrox رفته بردن
Ahri هم همین طور کلا رویال بسی بد بن کردن

mey123
29-09-2013, 00:33
omfg!!:n04:
متاسفم برا همه طرفدارای فانتیک.رویال بازی دوم رو هم به طرز شگفت انگیزی برد.

GL & HF
29-09-2013, 00:37
من که گفتم 1 اسکین رو رویال میکارم کسی شرط نبست:n02:

mansoor 7
29-09-2013, 00:40
چقدر عجیبن اینا من بازی با omgرا ندیده بودم اما فک نمیکردم این قدر خفن باشن :دی
اما مهمترین نکته چرا اینقدر بد فارم میکنن این fnatic
کلا از این تیمای اروپایی و امریکایی فقطm5 جلو اینا وای میستاد که بعد از تبدیل شدنش به گمبیت و لفت دادن ساپورتشون درس قبل از مسابقات اینام تر زدن

DANT3
29-09-2013, 00:42
omfg!!:n04:
متاسفم برا همه طرفدارای فانتیک.رویال بازی دومشو به طرز شگفت انگیزی برد.
MUHAHAHAHHAHA:n10:
باو اصلا بازی رویال سوای تیم های دیگس . کافی این چش تنگا یه چیزی یاد بگیرن:n02: رویال یه گیم نته محلی بودن که تیم های چینی رو شکست دادن امدن الان فینال ....
اما فناتیک واسه ی اکثره گیم ها تیم داره .مثلا فناتیک تو dota 2 . حساب کنید چقدر ثاپورت میشن ....(در کل یه مشت بچه خشگل ان):n02:
گیم 2 هم fnatic خیلی کثیف پیک کردن. رسما zac و atrox با اون pasive نوبشون....2 بار باید میکشتی .

mey123
29-09-2013, 00:48
:n09::n09::n09::n09:
دقیقا همین موضوع رو اعصاب منم بود:n02: تو اکثر تیم فایتا پسیو این دو تا فعال بود من اصلا فکر نمیکردم که رویال با این وضع بتونه بازیو ببره!با توجه به اینکه ahri,zac,atrox تا وسطای بازی از نظر تعداد کیل برتری داشتن و فید شده بودن.
ولی در نهایت رویال سر اون بارون یه قمار بزرگ کرد که براشون جواب داد:n02:

DANT3
29-09-2013, 00:50
game 3 ham hast rasti

Soli_AK47
29-09-2013, 00:52
بازی 3 از 5 هستش نرید بخوابید. :n18:

N E X T
29-09-2013, 00:54
دوباره zac گرفت:n29:

GL & HF
29-09-2013, 00:55
آقا من ورژن جدیده فلش پلیر رو دارم اما باز میگه نداری چیکار باید بکنم... یکی بگه میخوام مسابقه 3 رو ببینم :n02:

mey123
29-09-2013, 00:57
بازی 3 از 5 هستش نرید بخوابید. :n18:
من طرفدار رویال نیستم ولی امیدوارم بازیه سومم ببره تا تکلیف ما زودتر مشخص شه بریم بخوابیم :n02:
میبینم که این فناتیک بیخیال zac و atrox نمیشه:n09:

Soli_AK47
29-09-2013, 00:59
این دفعه fanatic تو پیک برتری داره. کل فشار رو renekton هستش چون تیم رویال خیلی از نطر سرعتی ضعیفه. در ضمن cc تیم fanatic بهتره. بنطر من این بازی خیلی نزدیک میشه.:n05:

mey123
29-09-2013, 01:15
wow!
دقیقه 20 و 11به 0 فناتیک جلوئه!:n02:
ای بابا! من موخوام بخوابممممممممم:n02:

mansoor 7
29-09-2013, 01:24
واقعا احمقانس که aatrox را بن نمیکنن هنوز شانس داره fnatic

DANT3
29-09-2013, 01:30
باو نوب پیکه میده رویالو پیک کرد ......
رویال بخواد ببره گیم 4 رو باید ori رو بن کنه یا پیک .
دوباره ori سرنوشت ساز شده:n02: مثل سیزن قبلی که TPA مد کرد ori رو و برد:n02:

Soli_AK47
29-09-2013, 01:33
cc رو داشتین. گفتم cc تیم fanatic خیلی بالاست. من اگه banner بودم سریع Orianah رو بن می کردم یعنی هر تیمی که برش داره احتمال بردش میره رو 60 درصد به 40 درصد تیم مقابل.

DANT3
29-09-2013, 01:43
atrox & oriana ban
خیلی سبکه بازی عوض میشه !

mansoor 7
29-09-2013, 01:48
باو نوب پیکه میده رویالو پیک کرد ......
رویال بخواد ببره گیم 4 رو باید ori رو بن کنه یا پیک .
دوباره ori سرنوشت ساز شده:n02: مثل سیزن قبلی که TPA مد کرد ori رو و برد:n02:

Tpaکه عالی بودن
Ezrealهم با بلو بیلد شاخ کردن
من بر خلاف پارسال امسال حرکت ابتکاری ندیدم از تیما کاملا تکراری پیکای محدود و... از بس بازی انبلنس شده :دی

DANT3
29-09-2013, 02:42
yeeeeeeeeeeeeeeeeeee
رویال برد .:n02:
تهه بازی بود خدایی گیم 4 . uzi بلاخره خودشو نشون داد (البته گیم 1 هم ترکوند).این بشر سلطانه رفلکسه .... کله فناتیک میخواست اینو بگیره نمیتونست

mey123
29-09-2013, 02:45
:n02::n10::n09:
League of Legends S3 World Championship Finall:

SK Telecom T1 Vs Royal Club

GL & HF
29-09-2013, 02:53
بی انسافی نکنید annie خیلی قشنگ بازی کرد خدایی

DANT3
29-09-2013, 02:59
بی انسافی نکنید annie خیلی قشنگ بازی کرد خدایی

anine(مایتابه:n02:) لیدرشونه .کلا یه ادمه روانی هستش تو lol:n02: .صحبتشو اگه گوش کرده باشی همه ی حرکت های تیم حریفو میخونه و بهترین کوچ رو میکنه .در ضمن با uzi یه زوجه عالی هستن ...در کل کله تیمشون عالی هستن .

Georges St-Pierre
29-09-2013, 03:05
به عنوان طرفدار fanatic :
بازی اول رو
کاملا باخت ...
بازی دوم رو باید میبرد ...
بازی سوم رو برد ...
بازی چهارم رو هم میتونست ببره ...

اما صادقانه بخوام بگم رویال حق ـش بود ببره ...
Mid Laner ـشون رید به Xpeke
:n09:

GL & HF
29-09-2013, 03:15
تو بازی آخر به نظر من بزرگترین اشتباه فناتیک این بود که rumble پیک کردن جاروان تکی عمرا اگه بتونه تانک باشه به جا rumble اگه یه چمپه( ad & tanky) پیک میکردن شانس زیادی داشتن تو نظر سنجی فناتیک 73% وین داشت ( الان وقت تف کردنه ):n02:

Kheee
29-09-2013, 06:09
اقا لینک مسابقیه 4 رو نمیدیدن من ببینم:n02:

mey123
29-09-2013, 10:37
عجبببببب!:n23:
نمیدونم قضیه از کجا آب میخوره ولی هر ترفندی میزنم نمیتونم به سرویس چت بازی کانکت شم!:n03:
کس دیگه ای هم این مشکلو داره آیا؟ داریم؟:9:

hm741
29-09-2013, 12:15
Store توی سرور وست اصلا لود نمیشه (صفحه سیاه میاد و بعد از مدت طولانی چیدمان آیکن ها به هم ریخته ست و غیر قابل کلیک) ... ولی تو ایست سالمه. کسی راه حلی داره؟

N E X T
29-09-2013, 12:19
Store توی سرور وست اصلا لود نمیشه (صفحه سیاه میاد و بعد از مدت طولانی چیدمان آیکن ها به هم ریخته ست و غیر قابل کلیک) ... ولی تو ایست سالمه. کسی راه حلی داره؟

منم همین الان امتحان کردم سرور وست نمیره

hm741
29-09-2013, 12:29
Dafuq قراره رنگارو مثل yi بکنن:n08:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اگه مثل نوشتهای اینجا عمل کنن چه هیولای بشه رنگار :n02:سال 2012 یکی اومده نظرشو راجع به تغییر دادن و بهبود رنگار گفته (چرت گفته) ولی آیا ریوت با یک ایده از طرف یک کاربر مجهول الهویه حاضره چمپ هاشو تغییر بده؟

p30 arman
29-09-2013, 12:51
ما گفتیم حالا میریم سیلور از دست نوب ها راحت میشیم !! مثل اینکه اشتباه میکردم!
اون 3 تا کیل هم من از مید بلند شدم رفتم گنگ کردم بجا جانگل اینا کیل گرفتن!!! :n21:

alone_son
29-09-2013, 14:23
ما گفتیم حالا میریم سیلور از دست نوب ها راحت میشیم !! مثل اینکه اشتباه میکردم!
اون 3 تا کیل هم من از مید بلند شدم رفتم گنگ کردم بجا جانگل اینا کیل گرفتن!!! :n21:
lol اینا چرا همه 1/6 هستند؟؟؟بلاخره اینم یه نکته مثبته دیگه همشون با هم متچ بودند تو کیل دادن:n08:

داداش تا نیمدی گلد 1 و 2 از این فکرا نکن زیر این دوتا دیویزن همیشه نوب مثل باکتری هست و تولید مثل میکنه:n02:
البته هر تایر با دیویژن هاش یه سری پلیر ضعیف داره که خوب به اونا نمیشه بگی نوب مثلا ترف تو پلت به سختی داره بازی می کنه ولی اگه بیاریش برنز یا سیلور تنهایی بازی را کری میکنه
اینا نوب نیستند ضعیفند توی سطح خودشون ولی اگه طرف نوب باشه توی دایموند هم که باشه موقعی که بیاریش برنز باز هم فید میده و نوبه

avator20002000
29-09-2013, 14:39
.No one knows who she is,or where she came from
اونوقت تو از کجا میدونی که خواهره vi هست؟

کجاش نوشته که خواهر vi هست؟

Play ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) "You think I'm crazy? You should see my sister!"' :n09:

Fusi0n
29-09-2013, 14:58
Play ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) "You think I'm crazy? You should see my sister!"' :n09:

این چمپ واقعا من حال کردم مطمئن چمپ محبوبی میشه قدرتی خوبی داره :n02::n12:
مثل اینکه این 6300 باید بدم برای این چمپ :n01:
Aartox میخواستم بگیرم :n15:

GL & HF
29-09-2013, 15:31

خواهرش چه گلی به سر ریوت زد که اینم بزنه :n02: اما چمپ باحالی باید باشه

p30 arman
29-09-2013, 17:04

6300 فقط نصف چمپو بت میدن :n09:
7800 باس بزاری کنار :n19:

Fusi0n
29-09-2013, 18:20
خواهرش چه گلی به سر ریوت زد که اینم بزنه :n02: اما چمپ باحالی باید باشه

همین چند ساعت پیش Vi پدر مارو تو بازی در اورد کلا تا ظاهر میشد با leona میرفتم تو شیکمش همه اسپیل میزدم stun میشد :n02:
تا بلاخره تیم focus ش کنه :n02: سه تا stun نیاز بود کلا

6300 فقط نصف چمپو بت میدن
7800 باس بزاری کنار
اون که یه هفته بیشتر نیست زود 6300 تا میشه
دیگه فعلا leona گرفتم تا بیاد بشه این قیمت من جم کردم :n02:

Jinx GF من حواستون باشه توهین نکنین بهش :n09: تو PBE بهش شماره دادم :n02:

GL & HF
29-09-2013, 19:04

عجب به لیگ نیومده شوهر کرد :n08:

pancha73
29-09-2013, 19:19
این کره و چین ول کن نیستن :n02: یعنی هر دفعه اینا باید برن فینال:n13: من از وقتی که یادمه همش فینال بین شرق آسیایی ها بود :n02:

Fusi0n
29-09-2013, 19:59
این کره و چین ول کن نیستن یعنی هر دفعه اینا باید برن فینال من از وقتی که یادمه همش فینال بین شرق آسیایی ها بود
یکی از علت این که کلا تو بازی پلاس هست و خواب با بازی تموم میشه
یادم بود همین سال پیش جدی شده بود موضوع اعتیاد انلاین یه این بازی و... مراکز ترک اعتیاد راه انداخته بودن :n02:

DANT3
29-09-2013, 20:02
lol ترکیده دوباره...

mey123
29-09-2013, 20:04

عجب! پس اگه خدا بخواد با هم باجناغ میشیم.:n02::n09::n10::n07:

smohsen
29-09-2013, 21:00
بازی بدون چیز پی ان کانکت نمیشه :n13:

Georges St-Pierre
29-09-2013, 21:01
unavailable شده واسه شما هم ؟

DANT3
29-09-2013, 21:19
unavailable شده واسه شما هم ؟
گفتم که لول مشگل داشت مچ مارکینگش . کلا down کردن

GL & HF
29-09-2013, 21:21
کاش یه چند ساعت سرور آف باشه به جاش مثل اون سری 20 تا بوست بدن:n02:

moscow
29-09-2013, 22:18
برای من دو روزه دیگه نمیتونه وصل بشه، هی وسط لاگین میپره بیرون

الان امتحان کردم که با "سپر نقطه ی داغ" تونستم وصل بشم : |

نکنه این lol که فقط مونده بود رو هم تحریم شدیم!؟

تازه داشتیم میگفتیم مچکریماااااااا!:n27:

avator20002000
30-09-2013, 08:59

cpt.sepehr
30-09-2013, 12:51
اصلا باز نمیشه :n28: با همه چی تست کردم تو همون اولش میمونه میترکه :n28: میگه
unspecific error ioccurred . please chek the logs for more infotrmation
چش شده ؟ :n14:

hm741
30-09-2013, 13:34
برای من دو روزه دیگه نمیتونه وصل بشه، هی وسط لاگین میپره بیرون

الان امتحان کردم که با "سپر نقطه ی داغ" تونستم وصل بشم : |

نکنه این lol که فقط مونده بود رو هم تحریم شدیم!؟

تازه داشتیم میگفتیم مچکریماااااااا!:n27:
من دو هفته پیش موقع لاگین از طرف سرور (چی East و چه West) یه اروری میداد (یادم رفته چی بود) که ok میکردم میپرید بیرون و نمیتونستم لاگین کنم ... همه جور راه حلی که توی نت نوشته بود رو امتحان کردم و در نهایت بعد از عوض کردن DNS از حالت اتومات به دستی در تنظیمات مودم ، مشکل حل شد . الانم تست کردم مشکلی نداره

pancha73
30-09-2013, 19:06
من که مشکلی ندارم :n13:

moscow
30-09-2013, 21:30
من دو هفته پیش موقع لاگین از طرف سرور (چی East و چه West) یه اروری میداد (یادم رفته چی بود) که ok میکردم میپرید بیرون و نمیتونستم لاگین کنم ... همه جور راه حلی که توی نت نوشته بود رو امتحان کردم و در نهایت بعد از عوض کردن DNS از حالت اتومات به دستی در تنظیمات مودم ، مشکل حل شد . الانم تست کردم مشکلی نداره

همممممم....
سه سوته ترین راه درست کردنشو میگی لطفا؟ :n01::n18:

moscow
30-09-2013, 21:42
بیخیال! ظاهرا دوباره متچکریم :D

GL & HF
01-10-2013, 01:23
shen در حالت دمر:n08::n02:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p30 arman
01-10-2013, 10:21
shen در حالت دمر:n08::n02:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جوون عجب مالی خخخخخخ:n08:

mey123
01-10-2013, 11:40
نه10مگ نه 100 مگ، 400مگابایتتتتتتتتتتتتتتتت step2!!؟؟:n28::24:
آخه خدا رو خوش میاد؟:37:
تقصیر من چیه معتادم به این بازی؟ الان من 400 مگ ترافیک از کجا بیارم؟ ها؟:34:

cpt.sepehr
01-10-2013, 12:29
نه10مگ نه 100 مگ، 400مگابایتتتتتتتتتتتتتتتت step2!!؟؟:n28:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه خدا رو خوش میاد؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تقصیر من چیه معتادم به این بازی؟ الان من 400 مگ ترافیک از کجا بیارم؟ ها؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که سرعت دانلودم 8 چی بگم ؟ :n27:

_sajjad_
01-10-2013, 13:39
آقایونی که توی PBE با جینکس بازی کردید، چطوریاست؟
سبک بازیش مثل Ez و Graves هست؟ فقط می تونه ADC باشه؟

GL & HF
01-10-2013, 15:03
کاترینا رو مثل خر باف کردن:n02: rework rengar/ xerath هم موند واسه پچای بعدی...:14:

Life Watcher
01-10-2013, 15:57
از همون اول من میدونستم رویال میبره:n02: مطمئن بودم بازییشون عالیع

pancha73
01-10-2013, 16:01
باز که سرعت آپدیت پچ ذغالیه :n24: عجب اینترنتی داریم ما :n27:
katarina همینطوری cooldown پایینی داشت باز اینا اومدن کمترش کردن mana هم که نمیخواد :n02: به به چه شود , Yi دوم رو نمایی میشود :n02:

Life Watcher
01-10-2013, 16:04
410 مگ استپ 2 باو من چه جوری آپ کنم 410 مگ رو؟؟؟:n04::n04:

daniel'
01-10-2013, 16:21
هی کاشکی 410 مگ بود.میگذاریش برای دانلود تا 220 مگ میره بعد یهو میشه 680 مگ و دوباره از اول میگذاریش 340 مگ دانلود کنه. اخه من موندم خوب اینا مگه همون صدا های پچ های قبلی نیست خوب فقط اون جدیداش رو میریخت نه اینکه همشو دوباره دانلود کنه برای هر پچی که میاد:n03:

pancha73
01-10-2013, 16:39
Towers now have an item inventory that can be seen by clicking on them (no changes to how towers actually work). Each item in the inventory explains a specific tower mechanic.
چه بلایی قراره سره tower ها بیاد :n19:

When playing in windowed mode, players can now interact with the game even while the options menu is open

While playing in windowed mode your mouse cursor will be constrained to the game window regardless if the options menu is open or not

Pressing F9 (default hotkey) releases the mouse from the game window so you can interact with your desktop or other applications
این تغییرات بهتر از همه بود به نظر من :n06:

Kheee
01-10-2013, 16:49
معنی میکنید؟

p30 arman
01-10-2013, 16:49
بابا شما هی ور میرید با لانچر میخواستید قاط نزنه!؟!؟ بزارید اپدیت کنه خودشو ! اصلا از پای pc بلند شید! هی میاید انگولک میکنید اینم قلبش ضعیفه ! دوباره شروع میکنه از اول گرفتن:n09:

Georges St-Pierre
01-10-2013, 17:25
بابا شما هی ور میرید با لانچر میخواستید قاط نزنه!؟!؟ بزارید اپدیت کنه خودشو ! اصلا از پای pc بلند شید! هی میاید انگولک میکنید اینم قلبش ضعیفه ! دوباره شروع میکنه از اول گرفتن:n09:

منم همین کار رو میکنم ... کلا از پای PC بلند میشم یا میشینم فیلم نگاه کردن , کاری با نت ندارم ...
×××
الانم آپدیت من تموم شد + Idـیم از بن در اومد :n28:

Arrowtic
01-10-2013, 17:37
دوستان من لانچر رو که باز می کنم ، نت قطع میشه : دی
کسی این مشکلو داشته تا حالا ؟

alone_son
01-10-2013, 17:51
دوباره یه پچ اومد تاپیک 20 تا صفحه رفت جلووووو:n08:
عجب رابطه عمیقی بین پچ های لول و فروم پیسی ورلد هست :n02: اینجور که این تاپیک با بازی مچه فک نکنم تاپیک های سایت خود لول مچ باشند:n09:

DANT3
01-10-2013, 19:10
اقا چرا ادد لیسته من 0 نشون میده !
انگار هیچکی on نیست

pancha73
01-10-2013, 22:15
turret ها چه باحال شدن :n02: ازین به بعد فقط زیره تورت بازی کنین :n02:

Kheee
01-10-2013, 22:39
چجوری شدن؟:n27:

GL & HF
02-10-2013, 00:25
چجوری شدن؟:n27:

هیچ فرقی نکرده جز این که 1 چشم اومده بالا سرش با 2تا ایتم که هیچ فرقی با تاور قبل پتچ نداره

daniel'
02-10-2013, 07:31
turret ها چه باحال شدن :n02: ازین به بعد فقط زیره تورت بازی کنین :n02:
از این به بعد مگذازی تورت ها فارم کنن تا ایتم بهتر ببندن:n09:(شوخی بود جدی نگیرین)

pancha73
02-10-2013, 07:44
این ward skin draven چه خوف ناکه :n02:

daniel'
02-10-2013, 09:53
اقا من دیروز نگذاشتم این 300 مگ vobank رو دانلود کنه همینطور قطعش میکردم وقتی میشد 680 مگ میخواست دانلود کنه.دیگه دیروز نامید شدم گفتم میگزارم وست فردا صبح اگه اونم نشد دیگه ولش. امروز صبح اومدم زدم وست کلا step 1 و 2 رو هم 35 مگ دانلود کرد بعد پلی اش روشن شد.بعد رفتم تو Fmod نگا کردم vobank رو گرفته بود.حالا این چه اتفاقی افتاده من نمیدونم:n13:
----------
پست 9000 مال من شد:n02: