PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

XxScorpionxX
09-09-2013, 10:04
تعداد ساپورت ها به شدت از تعداد Assassin ها کمتره کی گفته تعداد ساپورت ها از assasins ها کمتره؟:n13: riot یک پتچ داد که تعداد ساپورت هارو کم کرده تو لیست ساپورت ها دیگه نیسن اینا ولی هنوز هم بعضی ها با هاش میرن ساپورت
12- alistar
11-teemo
biltz-10
fiddel-9
gailo-8
leona-7
karma -6
lux-5
Nidalee-4
orianna-3
shen -2
zyra -1
که در نتیجه تعداد ساپورت ها میشه21 تا که خیلی هم زیادن
بعضی از ساپورت ها مثل shen به خودت بستگی داره که با هاش بری ساپورت یا نه تازه nautilus و volibear نگفتم چون زیاد به ساپوت نمی گرنشون

xSoushiantx
09-09-2013, 10:47
کی گفته تعداد ساپورت ها از assasins ها کمتره؟:n13: riot یک پتچ داد که تعداد ساپورت هارو کم کرده تو لیست ساپورت ها دیگه نیسن اینا ولی هنوز هم بعضی ها با هاش میرن ساپورت
12- alistar
11-teemo
biltz-10
fiddel-9
gailo-8
leona-7
karma -6
lux-5
Nidalee-4
orianna-3
shen -2
zyra -1
که در نتیجه تعداد ساپورت ها میشه21 تا که خیلی هم زیادن
بعضی از ساپورت ها مثل shen به خودت بستگی داره که با هاش بری ساپورت یا نه تازه nautilus و volibear نگفتم چون زیاد به ساپوت نمی گرنشون

2 و 3 و 8 و 11 ساپورت نیستن
حتا Karma و Lux هم ساپورت محسوب نمیشن!
با استدلال هایی که شما میکنی, من میتونم هر چمپیونی که CC خوب داره رو را بندازم ببرم ساپورت کنم باش! در صورتی که برای ساپورت بودن طراحی نشدن!

پ.ن: 200مگ پچ اومد :n08:

XxScorpionxX
09-09-2013, 10:53

آقا گیرم راست بگی هنوز هم تعداد ساپورت ها بیشتره
هیچ آپدیتی هم نیموده

بعضی از ساپورت ها مثل shen به خودت بستگی داره که با هاش بری ساپورت یا ن
خودم گفتم بعضی از ساپورت ها به خودت بستگی داره بری ساپورت یا نه
دوست عزیز بیخودی دیگه ادامه نمی دم شما این تیکه هم بخون گفته دومین جایی که می تونه بره ساپورت هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

XxScorpionxX
09-09-2013, 11:11
با استدلال هایی که شما میکنی, من میتونم هر چمپیونی که CC خوب داره رو را بندازم ببرم ساپورت کنم باش! در صورتی که برای ساپورت بودن طراحی نشدن!
آهااااااااااااااااااااااا اااااااا الان فهمیدم ساپورت می خوای اگه ساپورت می خوای همون soraka بگیر هیچ حرفی هم در مورد بقیه ساپورت ها نزن (بهترین ساپورت اونی که cc خوبی داشته باشه تو team fight خوب جواب بده )

xSoushiantx
09-09-2013, 11:11
مهم این نیست که اونجا چی نوشته
مهم اینه که ببینی هست یا نیس!

آهااااااااااااااااااااااا اااااااا الان فهمیدم ساپورت می خوای اگه ساپورت می خوای همون soraka بگیر هیچ حرفی هم در مورد بقیه ساپورت ها نزن (بهترین ساپورت اونی که cc خوبی داشته باشه تو team fight خوب جواب بده )

منظور من این بود که چمپیونا واسه جاهای خاصی طراحی شدن ولی شما باهاشون هر جا دلت بخواد میتونی بری!
مهم اینه که کجا بیشترین بازده رو داشته باشن
مثلن کسی با Yorick جانگل نمیره اگرچه قدرت Clear و Gankش خوبه
ولی Yorick برای Top طراحی شده

XxScorpionxX
09-09-2013, 11:15
مهم این نیست که اونجا چی نوشتهمهم اینه که ببینی هست یا نیس!
اگه مهم نیست پس riot مرعض که نداشته اینه بیاره
آقا شما اصلا درست می گین اگه بیان به شما بگن هیرو جدید بدین باید به جای league of legends بگیم league of suuport
:n10:

xSoushiantx
09-09-2013, 11:28
از نظر من 3نوع قدرت Gank داریم
1-افتضاح: بدون CC مثل Shyv و Yi که بیشتر دمیج میزنن
2- خوب : با 1 یا 2 CC مثل Trundle و Udyr که هم دمیج میزنن هم CC دارن
3- عالی : با 3 یا 4 CC مثل Zac و Nautilus که بیشتر CC دارن و دمیج کم میزنن

آقا شما اصلا درست می گین اگه بیان به شما بگن هیرو جدید بدین باید به جای league of legends بگیم league of suuport
الان نقش این جمله توی یه بحث عاقلانه چیه؟

پ.ن: در مثال مناقشه نیست

XxScorpionxX
09-09-2013, 11:41
از نظر من 3نوع قدرت Gank داریم
1-افتضاح: بدون CC مثل Shyv و Yi که بیشتر دمیج میزنن
2- خوب : با 1 یا 2 CC مثل Trundle و Udyr که هم دمیج میزنن هم CC دارن
3- عالی : با 3 یا 4 CC مثل Zac و Nautilus که بیشتر CC دارن و دمیج کم میزنن
از نظر من یک نوع گنک داریم اونم فقط گنکه به موقیتش بستگی داره نه به میزان CC

کل کل هم حال حوصله می خواد که من ندارم حالم واقعا بد شد :n21:

GL & HF
09-09-2013, 13:55

چرا هستن من Elise هم دیدم تو رنک بره ساپ خیلی هم جواب میده :n02:

XxScorpionxX
09-09-2013, 14:24
واقعا همه نظرشون بزارن
مگه Lux با karma ساپورت نیستن؟(خدایی جواب درست بدین الکی نگین:n06:)
همینطور orianna با gaiilo با shen و teemo مگه suuport نیستن؟؟؟؟؟؟!!!!

الان نقش این جمله توی یه بحث عاقلانه چیه؟
منظورم اینه اگه شما طراح هیرو ها بودی از 100 هیرو 99 تاش suuport بودن پس اسم league of legnds به league of suuport تغیر می کرد

XxScorpionxX
09-09-2013, 16:24
واقعا همه نظرشون بزارن
مگه Lux با karma ساپورت نیستن؟(خدایی جواب درست بدین الکی نگین)
همینطور orianna با gaiilo با shen و teemo مگه suuport نیستن؟؟؟؟؟؟!!!!
یعنی انقدر سوالم سخت بود :n04: از این به بعد سوالم آسون تر میگم :n01:

makan.net
09-09-2013, 17:03
30 دقیقه پیش از بازی دی سی شدم.هر کاری میکنم ریکانکت نمیشه.هیچ تایم اوتی هم ندارم.فقط صفحه سیاه مال قبل لودینگ میاد.انواغ اقسام کارهارو انجام دادم.چیز پی ان،ریستارت،ریپیر،ریستارت مودم و ...
اینجوریشو دیگه ندیده بودم،تو این 3 سال اولین بار که اینطوری من رو مچل خودش کرده.

mansoor 7
09-09-2013, 17:15
واسه منم امروز تا ران میکنم لانچرا اسکن میکنه میره رو 33 درصد بعد اپدیت فیل میده و هیچ کاریم نمیشه کرد
کسی راه حلی سراغ داره؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

Ari@n
09-09-2013, 17:22
مشکل از خوده ریوت ه , اون بالا ببینید زده . از بس همیشه مشکل از سمت ما بوده باورش سخته میدونم : دی

lordthunder
09-09-2013, 19:11
سلام
من امروز دیدم یکی با singed رفته بود ساپورت ، من هم با نامی پدرش رو در اوردم (با توجه به این که خودم singed بازم).
ببین به نظر من هر دو تا حدی درست می گید.
به نظر من ساپورت یا غیر ساپورت یک چیز صفر و یک نیست ، بلکه نسبیه
یک champ مثل soraka فقط برای ساپورت ساخته شده و نمی شه باهاش role دیگه رو خیلی خوب بازی کرد ، اما مثلاl luxبا این که ساپورت هم می تونه باشه ، اما تاثیرش به عنوان ساپورت بسیار کمه و بیشتر aggressive هست و در mid بهتر می تونه مثمر ثمر باشه.
مثلا به عنوان مثال می تونیم از ult برای champ های مختلف نام ببریم.
ببینید ult برای soraka کاملا دفاعی و supportive هست (می تونه جلوی کسی مثل karthus جون همه رونجات بده) ، اما برای lux کاملا تهاجمی ، برای teemo ، بیشتر تهاجمی هست و شاید فقط موقع فرار کردن کاربردی باشه .برای nami هم فوق العاده نجات بخش و تعیین کننده است.(من خودم با ult ش نتیجه رو کاملا عکس کردم)
به بیان دیگه ساپورت ها بیشتر شرایط رو برای تیم فراهم می کنند ، نه برای خودش ، دنبال kill نیست مگر این که شانسی این کار رو بکنه یا برای نجات هم تیمیش (مثل heal برای nami).
البته shen هم ult دفاعی داره ، اما فقط همین spell ش بدرد ساپورت می خوره که اون هم باید نقش تانک رو عمل کنه و برای gank هم به درد می خوره.

XxScorpionxX
09-09-2013, 19:51
البته shen هم ult دفاعی داره ، اما فقط همین spell ش بدرد ساپورت می خوره که اون هم باید نقش تانک رو عمل کنه و برای gank هم به درد می خوره.
فقط این نیست مثلا ablity E shen برای چند ثانیه اگه رو هر کسی بزنه میفته دنبالش
ablty Q ش هر کسی بزنه بعد اگه یک نفر به اون شخص بزنه healt renger میده یکم سخته فهمیدنش باید خودت تستش بکنی
ablity W هم که دیگه شیلد داره

برای teemo ، بیشتر تهاجمی هست
بنظر من بیشتر برای دفاع بهتره تا حمله قدرتی شو می گم

makan.net
09-09-2013, 20:32
دقیقه پیش از بازی دی سی شدم.هر کاری میکنم ریکانکت نمیشه.هیچ تایم اوتی هم ندارم.فقط صفحه سیاه مال قبل لودینگ میاد.انواغ اقسام کارهارو انجام دادم.چیز پی ان،ریستارت،ریپیر،ریستارت مودم و ...
اینجوریشو دیگه ندیده بودم،تو این 3 سال اولین بار که اینطوری من رو مچل خودش کرده.
خب فهمیدم مشکلم از کجاست.با این که بازی 1 ساعت پیش تموم شده بود اما وقتی با لانچر لاگین میکردم ،ارور Game Abondend میو مد و میگفت Please Reconnect
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راحت ترین راه اینه که کل بازیو پاک کنین و از کس دیگه ای بگیرین.یا از اول دانلود کنین.اما دانلود از اول خیلی طاقت فرساست.
راه حل مشکل اینی هست که پائین میبینید:
1.لانچر ببندید.فولدرهای lol_air_client رو تو این مسیر پاک کنین:League of Legends\RADS\projects
2.فولدر lol_launcher رو تو همون مسیر بالا پاک کنین.
3.برگردین به فولدر RADS و فایلهای داخل پوشه های Solutions و Downloads رو پاک کنین.اگه چیزی داخلشون نیست که هیچی.
4.سیستم ریستارت بدین و lol_launcher رو Run As Administrator کنین،بزارین خودشو آپدیت کنه،بعد شروع میکنه به آپدیت،بزارین آپدیت شه.

ajlost1
09-09-2013, 21:19
سلام
مال من همین که میره تو لانچر آپدیت failed میده کسی این مشکلو نداره ؟:n03:

XxScorpionxX
09-09-2013, 21:27
خوب الان یک خبر دارم اون اسکینی که قبلا گفتم مال ویکتور بوده الان تو suurnder at 20 نوشته شده توی اینجا همه چیز نوشته شده عکس ویکتور و پولش که 1350 RP می خواد

msgcpp
09-09-2013, 21:29
30 دقیقه پیش از بازی دی سی شدم.هر کاری میکنم ریکانکت نمیشه.هیچ تایم اوتی هم ندارم.فقط صفحه سیاه مال قبل لودینگ میاد.انواغ اقسام کارهارو انجام دادم.چیز پی ان،ریستارت،ریپیر،ریستارت مودم و ...

خب فهمیدم مشکلم از کجاست.با این که بازی 1 ساعت پیش تموم شده بود اما وقتی با لانچر لاگین میکردم ،ارور Game Abondend میو مد و میگفت Please Reconnect
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
راحت ترین راه اینه که کل بازیو پاک کنین و از کس دیگه ای بگیرین.یا از اول دانلود کنین.اما دانلود از اول خیلی طاقت فرساست.
1.لانچر ببندید.فولدرهای lol_air_client رو تو این مسیر پاک کنین:League of Legends\RADS\projects
3.برگردین به فولدر RADS و فایلهای داخل پوشه های Solutions و Downloads رو پاک کنین.اگه چیزی داخلشون نیست که هیچی.
4.سیستم ریستارت بدین و lol_launcher رو Run As Administrator کنین،بزارین خودشو آپدیت کنه،بعد شروع میکنه به آپدیت،بزارین آپدیت شه.

نمیدونم مشکل شما (makan.net) دقیقاً اینه یا نه، ولی گاهی اوقات وقتی Process اصلی بازی Crash میکنه و میپره بیرون و شما میای که دکمه Reconnect رو بزنی میبینی دکمه غیرفعاله (خاکستریه)،
من از یه برنامه (فایل) استفاده میکنم که Process ها رو مدیریت میکنه: Sysinternals Process Explorer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
lol رو کامل kill Proccess میکنم و دوباره اجرا میکنم، البته میشه فقط Proccess اصلی رو بست و لانچر رو نگه داشت و دوباره Reconnect رو بزنی:

XxScorpionxX
09-09-2013, 21:31
سلام
مگه آپدیت امده
من داشتم اخرش بازی از یکی دیگه گرفتم من زدم رو repair بعد آپدیت امد ولی 2 3 گیگ حجم بازی کم شد از 10 گیگ شد 7 گیگ ولی هر چی کردم آپدیت فایل می داد بعضی موقع ها هم که می رفت رو دانلود سرعت طوری بود که می نوشت 999:999:999 ساعت دیگه دانلود میشه :n04:

XxScorpionxX
09-09-2013, 21:37
خوب پس الان مشکلت اینه از بازی میای بیرون دیگه هیچی نمیاد بالا؟:n13:یعنی دیگه دکمه Reconnectبالا نمیاد اگه نمیاد این مسیر برو تو پوشه های بازی رو

rads\solutions\lol_game_client_sln\releases\0.0.0. 242\deploy/League of Legends روی این کلیک بکن بعد درست میشه

msgcpp
09-09-2013, 21:40
سلام
من امروز دیدم یکی با singed رفته بود ساپورت ، من هم با نامی پدرش رو در اوردم (با توجه به این که خودم singed بازم).
ببین به نظر من هر دو تا حدی درست می گید.
به نظر من ساپورت یا غیر ساپورت یک چیز صفر و یک نیست ، بلکه نسبیه
یک champ مثل soraka فقط برای ساپورت ساخته شده و نمی شه باهاش role دیگه رو خیلی خوب بازی کرد ، اما مثلاl luxبا این که ساپورت هم می تونه باشه ، اما تاثیرش به عنوان ساپورت بسیار کمه و بیشتر aggressive هست و در mid بهتر می تونه مثمر ثمر باشه.
مثلا به عنوان مثال می تونیم از ult برای champ های مختلف نام ببریم.
ببینید ult برای soraka کاملا دفاعی و supportive هست (می تونه جلوی کسی مثل karthus جون همه رونجات بده) ، اما برای lux کاملا تهاجمی ، برای teemo ، بیشتر تهاجمی هست و شاید فقط موقع فرار کردن کاربردی باشه .برای nami هم فوق العاده نجات بخش و تعیین کننده است.(من خودم با ult ش نتیجه رو کاملا عکس کردم)
به بیان دیگه ساپورت ها بیشتر شرایط رو برای تیم فراهم می کنند ، نه برای خودش ، دنبال kill نیست مگر این که شانسی این کار رو بکنه یا برای نجات هم تیمیش (مثل heal برای nami).

موافقم،
البته teemo رو هر جور حساب کنی نمیتونی بگی که ساپورت نیست!
چون با تله هایی که میذاره زمین رو برای حریف کوچیک میکنه و خیلی وقتا چمپ حریف جرأت نمیکنه بیاد توی Bush ها و موقع فرار هم با خوشحالی میرن توی Bush و میبینن که بـــله :n09: بوم ......
من هر وقت teemo پیک میکنم دنبال kill گرفتن نیستم، حتی اکثر اوقات فید میدم، ولی با بازی تخریبی که انجام میدم کفر حرف رو در میارم :n10: (طوری که ناسزا میگن)
خود قارچ ها یه مقداری نقش ward رو هم بازی میکنن و باعث میشن تیم خودی گستاخ تر بشه و بیشتر فارم کنه و موقع فرار از جایی فرار کنه حریف نتونه بیاد دنبالش.

teemo رو هر جور حساب کنی ساپورته حتی اگه ریوت بگه که ساپورت نیست! :n16:

mansoor 7
09-09-2013, 21:42
سلام

منم دقیقا همین مشکلا دارم

XxScorpionxX
09-09-2013, 21:52
موافقم،
البته teemo رو هر جور حساب کنی نمیتونی بگی که ساپورت نیست!
چون با تله هایی که میذاره زمین رو برای حریف کوچیک میکنه و خیلی وقتا چمپ حریف جرأت نمیکنه بیاد توی Bush ها و موقع فرار هم با خوشحالی میرن توی Bush و میبینن که بـــله :n09: بوم ......
من هر وقت teemo پیک میکنم دنبال kill گرفتن نیستم، حتی اکثر اوقات فید میدم، ولی با بازی تخریبی که انجام میدم کفر حرف رو در میارم :n10: (طوری که ناسزا میگن)
خود قارچ ها یه مقداری نقش ward رو هم بازی میکنن و باعث میشن تیم خودی گستاخ تر بشه و بیشتر فارم کنه و موقع فرار از جایی فرار کنه حریف نتونه بیاد دنبالش.

teemo رو هر جور حساب کنی ساپورته حتی اگه ریوت بگه که ساپورت نیست! :n16:
منم با هات موافقم من یک بار رفتم رنکد با teemo اول بازی اونا از ما برده بودن بعد هر وقت که ace ما می شدیم میومدن رو murshom ها می مردن یکبار tripel kill گرفتم با هاش بعد از اون به بعد دیگه جرت نمی کردن زیاد بیان جلو کلا هیرو رو اصابیه

teemo رو هر جور حساب کنی ساپورته حتی اگه ریوت بگه که ساپورت نیست!
من خودم هر بار با teemo بازی کردم بیشتر از adc که من ساپورتش بودم kill داشتم :n09:مشکل از ad carry ما هم بوده اگه draven باشه حتما اون بیشتر kill میگرفته

lordthunder
09-09-2013, 23:17
سلام
البته یک نکته دیگه و تفاوت دیگه
champ ساپورت توی درگیری 1v1 نمی تونه پیروز شه ، خصوصا آخر بازی ، شده با حریف که 10% hp داشته درگیر شدم کل hp مو برده.
اما خوب مثلا teemo اگر هم ساپورت بازی کنی باز هم می تونه بکشه طرف رو.
حتی alister که تانک هست هم نمی تونه تو درگیری 1 به 1 بزنه.

new evil
09-09-2013, 23:48
حتی alister که تانک هست هم نمی تونه تو درگیری 1 به 1 بزنه.
علیستار :دی 1ب1 خیلی هم قویه

ساپورت توی درگیری 1v1 نمی تونه پیروز شه ، خصوصا آخر بازی ، شده با حریف که 10% hp داشته درگیر شدم کل hp مو برده.
برای این چمپ های op (زد فیز جکس و غیره) هم یه مشت ایتم ساپ بری(سایت استون شورلیا لاکت) نمی تونن 1ب1 کنن اون موقع ساپورت ها بیان 1ب1 ؟ اونم اخر بازی؟
من بعضی وقتا کارما تاپ می رم کمتر کسی می تونه بزنتش توی تاپ(مثال بود بقیه ساپورت ها هم ایتم درست حسابی برن دست کمی از کری ها ندارن)

_sajjad_
10-09-2013, 02:05
آقا قضیه LP چیه؟ چرا هر برد حتی اگه 20 تا مثبت باشی، first win of the day رو هم داشتی باشی 13 تا Lp می ده. بعد یهو یه باخت رو 24 تا LP کم می کنه؟ واقعن دیگه شورشو در آورده...

pancha73
10-09-2013, 08:10
آقا قضیه LP چیه؟ چرا هر برد حتی اگه 20 تا مثبت باشی، first win of the day رو هم داشتی باشی 13 تا Lp می ده. بعد یهو یه باخت رو 24 تا LP کم می کنه؟ واقعن دیگه شورشو در آورده...
اول 1 نکته رو بگم که 1st win of the day ربطی به LP نداره بلکه باعث میشه با بردن 150 تا IP بیشتر بگیری,دوما منم همین مشکل رو دارم و اینم به دلیل اختلاف win و lose شما هست یعنی تعداد lose شما از win شما بیشتره,الان شما باید سعی کنی بیشتر بازی هاتو ببری تا تعداد win هات به تعداد lose هات نزدیک بشه بعد از اون LP کمتر ازت کم میکنه و میتونی promote بشی تو league

daniel'
10-09-2013, 08:18
اقا دوباره رنگار برای 2 هفته پشت سر هم free شد.دیگه تو چی رنگار ادمو سوپرایز نمیکنه:n09:
یه سوال: برای کریسمس این بیوجدانا rp مجانی میدن حداکثر چقدره اگه میدن ؟

new evil
10-09-2013, 09:40
90% نمیدن
اگه هم بدن 300 400 تا

xSoushiantx
10-09-2013, 12:09
مگه اصن میدن؟!

vampi 73
10-09-2013, 12:26
اووووووفففففف ، عجب عکسی... :n09::n09::n09::n10::n10::n10:

new evil
10-09-2013, 12:55
مگه اصن میدن؟!
می گم که احتمالش بشدت کمه

mansoor 7
10-09-2013, 12:56
Karma تاپ را
Kerpکه یکی از بهترین تاپ لینرای بازی مد کرد
البته قبلش دیاموند باش رفت jungleکه ترکوند و تو مسابقات پیک شد بعد از اون :دی

msgcpp
10-09-2013, 13:28
تو این سایت میتونید تمام wallpaper های رسمی و غیر رسمی lol رو دانلود کنید:

فقط تو قسمت search بنویسید: "اسم چمپ مورد نظر"+"League of Legends"

GL & HF
10-09-2013, 15:31
اینا فکر کنم از این که رنگارو 2 هفته پشت سر هم مجانی کردن یه هدفی دارن

XxScorpionxX
10-09-2013, 15:38
90% نمیدن
اگه هم بدن 300 400 تا
پارسال ندادن(پارسال همه ی عکس های مخفی هم 50% تخفیف اومد هم باز شدن برای خرید)
ولی 2 سال پیش میگن که 400 RP دادن

XxScorpionxX
10-09-2013, 15:42
اینا فکر کنم از این که رنگارو 2 هفته پشت سر هم مجانی کردن یه هدفی دارن
شاید هواسشون نبوده :n13: یک بار jax free بود ولی اومدن غیر فعالش کردن تا 2 روز فکر کنم آخرش جاشو با lee sin عوض کردن

xSoushiantx
10-09-2013, 15:46
Rengarو باید با Kha با هم Free کنن !

pancha73
10-09-2013, 16:17
من الان دارم ازش استفاده میکنم(اکانت یه ماهه 2 گیگ) و پینگ 4.2.2.4 رو حدود 145 فیکس میکنه حتی زمانی که پینگ من 400 500 بود روی 145 فیکس میکرد ولییییی برا تایم اوت ها خیلی تاثیر نداره و نمیتونه کمشون کنه.
قبل همه تو این پینگو بگیر ping ssgs.systec-co.com -t ببین اگر تایم اوت نداری به خریدنش فک کن در صورتی که تایم اوتت خیلی زیاده فایده ای نداره.
در ضمن اونا خودشون یه کانکشن تست دارن که میتونی باهاش فقط پینگ بگیری و وضعیت پینگتو بررسی کنی.از لینک زیر بگیر:
فقط یادت باشه یوزر و پسو بنویسی نه اینکه کپی پیست کنی.
این سایتش برا من باز نمیشه,خوب من میخوام اینو dl کنم و user و pw بخرم باید چیکار کنم؟:n16:

XxScorpionxX
10-09-2013, 17:21
این سایتش برا من باز نمیشه,خوب من میخوام اینو dl کنم و user و pw بخرم باید چیکار کنم؟:n16:
فقط مال تهران فکر کنم من هر چی امتحان کردم ارور می داد

lordthunder
10-09-2013, 17:42
علیستار :دی 1ب1 خیلی هم قویه

برای این چمپ های op (زد فیز جکس و غیره) هم یه مشت ایتم ساپ بری(سایت استون شورلیا لاکت) نمی تونن 1ب1 کنن اون موقع ساپورت ها بیان 1ب1 ؟ اونم اخر بازی؟
من بعضی وقتا کارما تاپ می رم کمتر کسی می تونه بزنتش توی تاپ(مثال بود بقیه ساپورت ها هم ایتم درست حسابی برن دست کمی از کری ها ندارن)
مثلا الآن چجوری می خوای با سوراکا حریف رو بزنی؟
من با ALISTAR چک کردم ، نمیشه زد ، توی ARAM رو می گم که دیگه ROLE معنایی نداره.
با نامی خوب میشه زد ، ولی فقط وقتی که teamfight هست و الا تک به تک کم می آره.

Vodoun
10-09-2013, 18:53
دوستاااااااان کمک نمیدونم چرا لولم اینجوری شده :n28:

ajlost1
10-09-2013, 19:35
یه ریپیر بزن درست میشه مال منم اینجوری بود .

mey123
10-09-2013, 19:38

برا چی سایتش باز نمیشه؟یعنی نمی تونی کانکشن تستشونو دانلود کنی؟اگه بخوای میتونم کانکشنو برات میل کنم یا جایی آپلود کنم.
در ضمن اینو بگما این سرویس اصلا به درد من نخورد!:n28: چرا؟ چون حتی وقتی با مخابرات خراب شده ی مازندران به سرور ایرانی هم وصل میشم تایم اوت دارم!
در مورد سرویس این شرکتم باید بگم که مثل یه چیز پی ان میمونه و بعد ثبت نام بهتون یوزر پس میدن بعد با همون کانکشنی که دانلود کردین کانکت میشین.والسلام! چیز خوبیه البته برا کسایی که بیشتر مشکل پینگ تایم بالا دارن.

فقط مال تهران فکر کنم من هر چی امتحان کردم ارور می داد

من که گفتم!در حال حاضر دارم از این سرویس استفاده میکنم و اهل آملم!:n02: اون کاری که گفتم کردین؟من بعد اینکه یوزر پسو خودم تایپ کردم دیگه ارور نداد.

Vodoun
10-09-2013, 19:47
یه ریپیر بزن درست میشه مال منم اینجوری بود .
ریپیر کردم درست نشد دوستان کمک لطفا :n28:

Vodoun
10-09-2013, 20:42
ریپیر کردم درست نشد دوستان کمک لطفا :n28:
عاغا جونه من یکی کمک کنه دارم دیووونه میشم

abrams
10-09-2013, 20:48
ماله منم این جوری شد و از اونجایی که مشکلمو گفتم کسی محل سگ بم نذاشت:n02:
من اومدم فایل بکاپم رو باز کردم و پوشه RADS رو از پوشه گیم کپی کردم توش بازی بدون آپدیت اومد بالا و درست اجرا شد.

Vodoun
10-09-2013, 20:56
ماله منم این جوری شد و از اونجایی که مشکلمو گفتم کسی محل سگ بم نذاشت:n02:
من اومدم فایل بکاپم رو باز کردم و پوشه RADS رو از پوشه گیم کپی کردم توش بازی بدون آپدیت اومد بالا و درست اجرا شد.
خخخخ من که بکاپ ندالم خدااااااااااااااااااااا.... :n27:

p30 arman
10-09-2013, 20:56
میگم این لول اسکین که ترکید یه کلک رشتی ، فوت کوزه گری چیزی نیس بزنیم ؟ :n13:

msgcpp
10-09-2013, 21:24
همیشه بکآپ داشته باشید، من یبار پاک کردم بکاپ نداشتم مجبور شدم دوباره دانلود کنم، 4 گیگ با سرعت 9 KB :n27:
الآن 2 تا بکاپ دارم،

همین عکس که گذاشتی + فایلهای لوگ رو بفرست به ساپورت riot ببین چی میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vampi 73
10-09-2013, 21:48
این عکسو از همون سایتی گرفتم که دوستمون گفت...
دلم نیومد نذارمش ، خیلی باحاله...!:n02::n02:

pancha73
10-09-2013, 22:32
اقا پچ اومد :n02: اسکین خوشگله ها release شدن :n10: صفحه کلاینت هم رپتتپه ..... :n02:

pancha73
10-09-2013, 22:54
برا چی سایتش باز نمیشه؟یعنی نمی تونی کانکشن تستشونو دانلود کنی؟اگه بخوای میتونم کانکشنو برات میل کنم یا جایی آپلود کنم.
در ضمن اینو بگما این سرویس اصلا به درد من نخورد!:n28: چرا؟ چون حتی وقتی با مخابرات خراب شده ی مازندران به سرور ایرانی هم وصل میشم تایم اوت دارم!
در مورد سرویس این شرکتم باید بگم که مثل یه چیز پی ان میمونه و بعد ثبت نام بهتون یوزر پس میدن بعد با همون کانکشنی که دانلود کردین کانکت میشین.والسلام! چیز خوبیه البته برا کسایی که بیشتر مشکل پینگ تایم بالا دارن.

واسه ثبت نام باید مشخصات خودتو بنویسی بعد اون ها باهات تماس میگیرن؟ پولشو چطور باید بدیم؟ user و pw کی میدن بهمون؟

lordthunder
10-09-2013, 22:58
واسه ثبت نام باید مشخصات خودتو بنویسی بعد اون ها باهات تماس میگیرن؟ پولشو چطور باید بدیم؟ user و pw کی میدن بهمون؟
سلام
فرم رو پر کن ، یک عکس هم درست کن که توش هم رو و هم پشت کارت ملی ت تصویرش باشه(فقط یک عکس) و آپلود کن ، بعدزنگ بزن بگو شماره حساب بدن ، پول که ریختی بهت user pass می دن.

XxScorpionxX
10-09-2013, 23:08
آپدیت چند مگابیته step 2 می گم

msgcpp
10-09-2013, 23:20
ای وای بازم آپدیت :n24:
خدا رحم کنه، جدیداً Riot هر چندوقت یکبار بین آپدیتهاش یه فرصتی برای آنلاین شدن سرورها میده :n08: (یعنی پیشفرض اینه که همیشه سرورها باید Off باشن مگر اینکه تصادفاً آپدیتی وجود نداشته باشه :n27:)

avator20002000
10-09-2013, 23:48
این یارو دختره دست خالکوبیه (تو این skin جدیدا که دادن تو تصویر دستش هست)champion اینده هستش کسی اطلاعاتی ازش داره کیه؟
========
اطلاعات نمی خوام دیگه فهمیدم کیه!:n06:
خواهر vi هستش :n02:

GL & HF
11-09-2013, 00:13
این یارو دختره دست خالکوبیه (تو این skin جدیدا که دادن تو تصویر دستش هست)champion اینده هستش کسی اطلاعاتی ازش داره کیه؟
========
اطلاعات نمی خوام دیگه فهمیدم کیه!:n06:
خواهر vi هستش :n02:

من فکر میکردم مادر tryndamere هست :n02:

XxScorpionxX
11-09-2013, 00:15
آپدیت چند مگابیته step 2 می گم
یعنی انقدر سوالم مسخره بود که جواب ندادین :n27: منم دیگه هیچ پستی اینجا نمی ذارم کسی محل سگم بهمون نمی داره واقعا نا مید شدم :n27:

Vodoun
11-09-2013, 00:18

لطفا یکی بگه من چیکار کنم هنوز درست نشده....

Georges St-Pierre
11-09-2013, 00:30
سلام ماله من روی لوگو گیر کرده

مثله اونبار

msgcpp
11-09-2013, 00:41
لطفا یکی بگه من چیکار کنم هنوز درست نشده....

جوابت رو دو سه صفحه قبل دادم، همین عکسی که گذاشتی + فایل های لوگ رو بفرست برا ساپورت ریوت وگرنه Repair کن اگر نشد باید از اول نصب کنی.

سلام ماله من روی لوگو گیر کرده

مثله اونبار

هیچ کاری بهش نداشته باش بذار داره آپدیت میکنه،
کلاً تا وقتی ارور نداده هیچ وقت به لانچر دست نزنید، وقتی روی لوگو میمونه و ارور نمیده یعنی داره دانلود میکنه،

Georges St-Pierre
11-09-2013, 00:45
جوابت رو دو سه صفحه قبل دادم، همین عکسی که گذاشتی + فایل های لوگ رو بفرست برا ساپورت ریوت وگرنه Repair کن اگر نشد باید از اول نصب کنی.

هیچ کاری بهش نداشته باش بذار داره آپدیت میکنه،
کلاً تا وقتی ارور نداده هیچ وقت به لانچر دست نزنید، وقتی روی لوگو میمونه و ارور نمیده یعنی داره دانلود میکنه،

نه بابا دانلود نمیکنه گرفتم اپدیت همین الانو

وقتی رو لانچر کلیک میکنم پروکسیی باز میکنم اصلا به اینترنت متصل نمیشه لانچر........ کسی مشکلو میدونه؟

GL & HF
11-09-2013, 00:46
ماله من step2 6mg بود

Georges St-Pierre
11-09-2013, 00:59
نه بابا دانلود نمیکنه گرفتم اپدیت همین الانو

وقتی رو لانچر کلیک میکنم پروکسیی باز میکنم اصلا به اینترنت متصل نمیشه لانچر........ کسی مشکلو میدونه؟

Vodoun
11-09-2013, 07:10

خب میشه بگی دقیقا چیکار کنم کجا برم تو سایت لول بلد نیستم آخه.....:n28:

pancha73
11-09-2013, 07:37
بابا حجم اپدیت کمه,باز 1 پچ اومد سر صدا راه انداختینا :n02: اهنگه صفحه کلاینت چه باحاله ,تازه عوض هم میشه,از اهنگه جیغه اسکین janna هم خیلی اروم تر و بهتره

daniel'
11-09-2013, 09:57
اقا به نظر شما میشه با اکالی جانگل رفت.
در کل با چه چمپ های ap میشه جانگلینگ کرد به غیر از فیدل و کارتوس

GL & HF
11-09-2013, 10:01

با fizz هم میشه اگه خوب بازی کنی اما هیچ چمپی مثل جانگرهای واقعی جوب نمیده مثل ( heca,naut,zac,udyr,j4) اینا بهترینا هستن:n02:

HOax
11-09-2013, 10:34
سلام.
وقـتی میخوام برم تو بازی روی لوگو گیر میکنه و اصلاً وارد لانچـر نمیشه.

تاپیک رو هم مطالعـه کردم اما راه حال خاصی جز "صبر کردن" نفـهمیدم. که اونم برای من جواب نمیده.
اگه کسی میدونه مشـکل دقیقاً از چیه که اینطوری میشه و چاره چیـه، ممنون میشـم بگه.

پـ.نـ) دیشب که آپدیت اومد مشکل خاصی نداشت.. آپدیت کردم. امروز صبح اینطوری شده.

N E X T
11-09-2013, 10:36
سلام.

تاپیک رو هم مطالعـه کردم اما راه حال خاصی جز "صبر کردن" نفـهمیدم. که اونم برای من جواب نمیده.
اگه کسی میدونه مشـکل دقیقاً از چیه که اینطوری میشه و چاره چیـه، ممنون میشـم بگه.

منم همین مشکلو داشتم امین 10مین بذارش خودش میره زود نبندش

bahman_0121
11-09-2013, 11:19
این چرا هر دو روز پچ میده :n23:
نشد ما ی روز بشینیم مثل آدم بازی کنیم

XxScorpionxX
11-09-2013, 12:44
سلام.

noob داره آپدیت می کنه دست نزن بهش دوتا از عکس هارو عوض کرده

Vodoun
11-09-2013, 13:03
خخخخخخخخخ بالاخره تونستم به ساپورت تیکت بزنم و حالا منتظر جوابم ایشالا که حل میشه:n01:

daniel'
11-09-2013, 13:58
سلام.

من صبح گذاشتم برای اپدیت اول این اومد ولی نه چراغ مدمم چشمک میزد نه توی task manager نشون میداد که از اینترنت استفاده میکنه یه بار مودمو خاموش روشن کردم.بعد دوباره بازی رو اوردم اینبار هم چراغ مودم شروع کرد به چشمک زدن هم توtask manager زده بود داره از اینترنت استفاده میکنه.همینطوری گذاشتمش بعد از ده دقیقه یه ربعی افتاد راه وصفحه ی لانچر اومد و شروع کرد به اپدیت کردن.:n27:

xSoushiantx
11-09-2013, 14:06

Tristana :n02: W+R

garaa
11-09-2013, 14:07
خخخخخخخخخ بالاخره تونستم به ساپورت تیکت بزنم و حالا منتظر جوابم ایشالا که حل میشه:n01:

این خخخخخخ و لوس بازیا چیه همش تایپ میکنی ؟ :n29:
دخترا هم دیگه از این کارا نمیکنن :n27:

Vodoun
11-09-2013, 14:27
این خخخخخخ و لوس بازیا چیه همش تایپ میکنی ؟ :n29:
دخترا هم دیگه از این کارا نمیکنن :n27:
اولا که خخخخخخخ کلی معنی میده و لوس بازی به حساب نمیاد
و اما دوم اینکه شما؟!! :|

Kheee
11-09-2013, 15:42
چه خوب شد حرفتو عوض کردی :n02:
اغا این پینگا برای شماهم فضایی شده؟

Vodoun
11-09-2013, 15:45
خخخخخخ یاده league of legende عزیز افتادم :n08:
نمیدونم چرا ساپورت جواب نمیده بی شعور ساپورتم ساپورتای قدیم!!!1

mey123
11-09-2013, 17:30
daniel جان در مورد decopresse کردن فایل vobank جوابی که ساپورت ریوت بهم داد اینه:

You can try to use a program called zlib.

Unfortunately I cannot provide any support on patching in this manner, as League of Legends is designed to be updated in a specific manner. If this program doesn't help, I suggest disabling peer-to-peer to aid in patching League of Legends.
Let me know if that helps! :)

گفته با این برنامه zlib احتمالا میتونی decopresse کنی.کاش میگفتی که این برنامه برات کار کرده یا نه تا بهش میگفتم.

GL & HF
11-09-2013, 17:31
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خ تف !! نیومد DAFUQ !

pancha73
11-09-2013, 17:43
amumu,chogath.diana,elise,evelynn,fiddle,moakai,nu nu,

lordthunder
11-09-2013, 18:27
amumu,chogath.diana,elise,evelynn,fiddle,moakai,nu nu,
سلام
همین طور :
sejuani,nasus,malphite

ajlost1
11-09-2013, 20:30
سلام
همین طور :
sejuani,nasus,malphite
جدیدا" این 3 تا ap ان ؟ :n04:

msgcpp
11-09-2013, 21:18

XxScorpionxX
11-09-2013, 22:36
خخخخخخ یاده league of legende عزیز افتادم :n08:نمیدونم چرا ساپورت جواب نمیده بی شعور ساپورتم ساپورتای قدیم!!!1منم سر یک آپدیت اینجوری شدم ساپورت هم هیچ غلطی نکرد

lordthunder
11-09-2013, 23:18
جدیدا" این 3 تا ap ان ؟ :n04:
په نه په AD ان!
خوب AP هستند دیگه ، AD که نیستند
البته nasus بیشتر AD می ره ، اما sejuani و malph کی می رن AD ؟
راستی Skarner,doctor mundo و zac هم هستند.

xSoushiantx
12-09-2013, 00:41
اینا که میگی AP نیستن!
بلکه AP Ratio دارن!

lordthunder
12-09-2013, 07:48
اینا که میگی AP نیستن!
بلکه AP Ratio دارن!
خوب اگر cho و nunu رو بخوایم AP حساب کنیم ، malphite که خیلی AP تره ، من خودم توی Aram با malphte آیتم Full Ap بستم قشنگ poke می کنه.

lordthunder
12-09-2013, 10:01
به نظر من شترسواری دولا دولا نمیشه،
یا lol مجوز داره ... یا نداره، این که فلان چمپ رو میشه بازی کرد، فلان چمپ رو نمیشه خیلی خنده داره.
خیلی راحت lol رو غیر قانونی اعلام کنن و خیال همه رو راحت کنن.

پ.ن: آپدیت 78 مگی (بازم آپدیت :n16:)
سلام
ایده خوبیه
برای من صبج یک آپدیت اومد ، اما 78 نبود ، عجب باز دوباره آپدیت داره؟

bahman_0121
12-09-2013, 10:08
برای من ی اپدیت 5 مگابایتی داشت که همین الان تمام شد خلاصه گیر اورده دیگه

XxScorpionxX
12-09-2013, 10:10
پ.
ن: آپدیت 78 مگی (بازم آپدیت )
چرا برای من نمیاد فقط دیشب یک 6 مگابیتی آپدیت اومد

samanjimmy
12-09-2013, 10:23
سلام دوستان من یه سوال داشتم من سرعت دانلودم شده بود 1 kb سر اون قضیه 500 mb آپدیت و منم نتونستم آپدیت کنم و از اون موقع دیگه با آی دی م کانکت نشدم.....و حالا سوال.چه بلای سر آی دیم اومده چون دوباره تصمیم دارم بازی کنم.

pancha73
12-09-2013, 10:36
سلام دوستان من یه سوال داشتم من سرعت دانلودم شده بود 1 kb سر اون قضیه 500 mb آپدیت و منم نتونستم آپدیت کنم و از اون موقع دیگه با آی دی م کانکت نشدم.....و حالا سوال.چه بلای سر آی دیم اومده چون دوباره تصمیم دارم بازی کنم.
هیچی سر جاشه :n02::n16:

samanjimmy
12-09-2013, 10:41
هیچی سر جاشه :n02::n16:

جدی می گم....تو رو خدا .فقط 100 تا ip دیگه میخواستم.

XxScorpionxX
12-09-2013, 10:49
باید password رو عوض بکنی

N E X T
12-09-2013, 11:49
واسه شما هم اپدیت اومده؟ step1 115mb

XxScorpionxX
12-09-2013, 11:57
نه هیچی آپدیتی نیومده

murche_sia
12-09-2013, 12:00
با سلام به همه دوستان عزیز
من دو شب پیش که داشتم آپدیت میکردم لول رو توی استپ 2 اینترنتم قطع شد و الان که میزنم آپدیت بشه خطای آپدیت فیلد رو میده و نمیخوام ریپیر کنم چون خیلی طول میکشه...
شنیدم اگه توی یکی از فولدرها برم و یک فایل رو پاک کنم و بذارم روی آپدیت درست میشه ...
اگه کسی از دوستان اون فایل رو یاد داره ممنون میشم بگه...
با تشکر از همه

msgcpp
12-09-2013, 12:03

بله صبح ساعت 9 یه آپدیت 78 مگی بود البته step اش هم 60 و خورده ای مگ بود،
آخر تمام فایلها هم نوشته بود DE احتمالاً مربوط به زبان آلمانی باشه و ما تغییری تو بازی احساس نمیکنیم.

vampi 73
12-09-2013, 12:11
دوستان واسه منم این ارور update failed رو میده...
با repair حل میشه یا باید به ساپورت بگم؟؟؟

Georges St-Pierre
12-09-2013, 13:08
واسه من چرا نیومده؟

pancha73
12-09-2013, 16:26
جدی می گم....تو رو خدا .فقط 100 تا ip دیگه میخواستم.
خوب منم جدی گفتم,ایدیت سر جاشه, اگه 1 زمان طولانی بازی نکنی ایدیت پاک نمیشه سرجاش هست اما شخص دیگه ای میتونه از summoner name شما استفاده کنه و اون وقت شما باید 1 summoner name دیگه واسه خودت انتخاب کنی(حالا شرایطشو نمیدونم که مثلا باید از لول 1 شروع کنه یا نه),در واقع ایدیت در خطر نیست و فقط summoner name شما در خطره(البته در این شرایط حتما به شما ایمیل میزنه و میگه) دقیقا مثل team rank که اگه بازی نکنین تیمتون inactive میشه و اسمه تیمتون به خطر میافته نه خوده موجودیت تیمتون

Apollo
12-09-2013, 18:07
اینها میگن چرا بازیکنهای ایرانی چمپ زن بر نداشتن
باید بهشون بگیم به تو چه آخه ما دوست داشتیم با چمپ مرد بازی کنیم.
چیز دیگه ای نبوده گیر بدن این احمقا

vampi 73
12-09-2013, 18:18

بعد از repair باز هم همون ارور update failed میاد!
ساپورت هم هنوز جوابی بهم نداده...!
کسی راه حلی در نظر نداره؟
باید بازیو دوباره از یکی بگیرم؟؟؟

murche_sia
12-09-2013, 20:38
برای منم همین مشکل دقیقا اتفاق افتاده...
حتی با ریپیر هم خطای آپدیت فیلد میده

hadi_gamer
12-09-2013, 22:24
سلام
پستهای نامربوط به تاپیک رو حذف کردم.
لطفا این بحثهای بیهوده رو دیگه ادامه ندید.

Georges St-Pierre
12-09-2013, 22:58
سلام منم به Error آپدیت فایلد بر خوردم مشکل چیه ؟

GL & HF
12-09-2013, 23:21
چقدر مسخره نمیدونم واسه چی بن شدم :n02:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

XxScorpionxX
12-09-2013, 23:23
loooooooooooooooool چرا پست هارو پاک می کنید به خودمون بگید دیگه ادامه نمیدیم در ضمن خیلی هم مربوط به تاپیک بود

XxScorpionxX
12-09-2013, 23:41
سلام منم به Error آپدیت فایلد بر خوردم مشکل چیه ؟
مگه آپدیت اومده که شما ارور دارین؟:n13:

Georges St-Pierre
12-09-2013, 23:46
کسی ارور منو نداره ؟عجب ؟

N E X T
13-09-2013, 00:00
مگه آپدیت اومده که شما ارور دارین؟:n13:

hossein2012 چرا دیگه لول play نمیکنی؟:21:

XxScorpionxX
13-09-2013, 00:07
hossein2012 چرا دیگه لول play نمیکنی؟:21:
lol وقتی حال می ده کشور خوب با اینتر نت مثل آدم داشته باشی که فعلا موجود نیست
با اسم اکانت صدا نکن Hamedz :n10:

vampi 73
13-09-2013, 00:11
کسی ارور منو نداره ؟عجب ؟

چرا دوست عزیز ، من و چند نفر دیگه هم این مشکلو داریم ولی انگار کسی پاسخگو نیست...!
به نظر میرسه تنها چارش اینه که باید بازیو از یکی بگیریم...

Vodoun
13-09-2013, 00:15

برای منم همین مشکل دقیقا اتفاق افتاده...
حتی با ریپیر هم خطای آپدیت فیلد میده

من چندروز پیش این مشکلو داشتم که دوستان بجای اینکه کمک کنن اومدن گفتن خخخخخ ماله دختراس و .....
ساپورتم که محله .... نمیزاره بهت من قبله تو تست کردم 100درصد حتی آدمم حسابت نمیکنه....
بازیرو از یکی دیگه بگیر تنها راهه حله :n10:

N E X T
13-09-2013, 00:18

hossein2012 رفتی سرور دیگه؟؟؟:thumbsdow:thumbsdow تو اگه یک روز بازی نکنی خودتو میکشی:thumbsdow:thumbsdow

murche_sia
13-09-2013, 00:22
من چندروز پیش این مشکلو داشتم که دوستان بجای اینکه کمک کنن اومدن گفتن خخخخخ ماله دختراس و .....
ساپورتم که محله .... نمیزاره بهت من قبله تو تست کردم 100درصد حتی آدمم حسابت نمیکنه....
بازیرو از یکی دیگه بگیر تنها راهه حله :n10:
من توی مشهد از کی میتونم بگیرم بازی رو؟

N E X T
13-09-2013, 00:25

hossein2012 پینگ منو ببین 2ماه این جوریه

XxScorpionxX
13-09-2013, 00:26
hossein2012 رفتی سرور دیگه؟؟؟:thumbsdow:thumbsdow تو اگه یک روز بازی نکنی خودتو میکشی:thumbsdow:thumbsdow
خوبه خودت می دونی پینگ من چجوریه اره تو lolking بزن 2 تا سرور هست که hossein2012 داره:n22:lol renked می ری match history فقط با bots هست :n02:

XxScorpionxX
13-09-2013, 00:41
hossein2012 پینگ منو ببین 2ماه این جوریه

دوباره2 ساعت پینگت شده 100 چاخان کردی الکی گفتی 2 ماه خجالت بکش من خودم خبر دارم پینگ چجوریه

msgcpp
13-09-2013, 00:50
ای آنهایی که پینگ زیر 100 دارید، در حلاقمتان گیر کند این پینگ (شوخی کردم:n09:)
تایم اوت نباشه پینگ خیلی مهم نیست، من با پینگ 350 Quadra گرفتم.

Georges St-Pierre
13-09-2013, 00:59
دوستان کسی با این Error برخورد نکرده سرویس کرد

garaa
13-09-2013, 01:03
hossein2012 Stop SPAM noob
رفتی لاتین آمریکا سرور رو هم به گند کشیدی ؟

GL & HF
13-09-2013, 02:07

سرور رو تغیر بده درست میشه ماله من اینطوری بود تغیر سرور دادم 2-3 بار درست شد:n16:

SOLY021
13-09-2013, 02:31

منم همین مشکل و داشتم , داخل این فولدر : C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions رو پاک کن مشکلت حل میشه .

Kheee
13-09-2013, 07:05
من وقتی با لانچر ادمین وارد میشم درست میشه

pancha73
13-09-2013, 09:10
پچ اومد ,چنتا سامونر ایکون برای تیم های جهانی اومده اونم free :n10: البته فقط تا پایان این دوره مسابقات
من که تو اپدیت پچ ها هیچ مشکلی ندارم :n11:

Life Watcher
13-09-2013, 09:26
این آپدیت جدیده حجمش چقدره؟

XxScorpionxX
13-09-2013, 10:25

من یک بار کردم یک بار گیر کردم reapair زدم آپدیت اومد خودت می دونی از بقیه گرفتم تا درست شد به ساپورت هم گفتم هیچی نکرد

vampi 73
13-09-2013, 11:33
منم همین مشکل و داشتم , داخل این فولدر : C:\Riot Games\League of Legends\RADS\solutions رو پاک کن مشکلت حل میشه .

ممنون دوست عزیز ، مشکل حل شد... :n16::n11:

XxScorpionxX
13-09-2013, 12:04
hossein2012 Stop SPAM noob
رفتی لاتین آمریکا سرور رو هم به گند کشیدی ؟

نه بابا همشون noob بودن انگلیسی بلد نبودن حرف بزنن پینگم که 500 بود 2 3 دست بیشتر بازی نکردم

daniel'
13-09-2013, 12:12
daniel جان در مورد decopresse کردن فایل vobank جوابی که ساپورت ریوت بهم داد اینه:

You can try to use a program called zlib.

Unfortunately I cannot provide any support on patching in this manner, as League of Legends is designed to be updated in a specific manner. If this program doesn't help, I suggest disabling peer-to-peer to aid in patching League of Legends.
Let me know if that helps! :)

گفته با این برنامه zlib احتمالا میتونی decopresse کنی.کاش میگفتی که این برنامه برات کار کرده یا نه تا بهش میگفتم.
اقا ریوت گذاشتتمان سر کار :n09:الان داره به ریش ما میخنده برنامه مثل winrar یا winzip یا چیزایی مثل این نیست با یه دکمه اکسترکت کنه و فایل اجرایی نداشت و از طریق زبان شیرین برنامه نویسی کار میکنه که :n01:باید بلد باشی ولی اگه یکم بیشتر طول کشیده بود اونم یاد میگرفتم.ولی من توی یه فرومی فایلی رو پیدا کردم که یکی خودش درست کرده بود که اون چیزی رو که میخوایdecompress کنی رو grab میکنی و روی ایکونش drop میکنی و اون خودش دکمپرسش میکنه.البته معلوم نیست که کار کنه چون طرف برای یه کار دیگه ای اونو ساخته بود . تو یه فروم خارجی بود که نیاز به عضو شدن داشت برای گرفتن فایل ومن از یکی دیگه اپدیت رو گرفتم دیگه نرفتم دنبالش.ببخشید دیر جواب دادم اخه سفر بودیم:n06:

چقدر مسخره نمیدونم واسه چی بن شدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حتما رفتی تو tribunal:n02: من دوتا prmaban دارم الان یارو ها چه حالی دارن مخصوصا یکیشون انگار اون رنکای بالا بود :n08:خدا به حال هیچ کی نیاره:n29:

lordthunder
13-09-2013, 12:59
من توی مشهد از کی میتونم بگیرم بازی رو؟
سلام
من مشهد هستم ، بازی رو هم دارم ، اما چند روزی هست درگیرم ، اگر وقت کنم بهت می رسونم.
فقط با چه شیوه ای؟ شما هارد اکسترنال داری؟

GL & HF
13-09-2013, 13:06
این آیکن ها تا کی مجانی هست :n02:؟؟؟

XxScorpionxX
13-09-2013, 13:33
این اسکینهای riot girl tristana با مال alistar از کجا باید بگیریم:n13:

xSoushiantx
13-09-2013, 13:47
این اسکینهای riot girl tristana با مال alistar از کجا باید بگیریم:n13:

RiotGirl : لایک کردن صفحه FB بازی
Subscribe : Unchained کردن صفحه utube بازی

msgcpp
13-09-2013, 16:00
بدون توضیح:

xSoushiantx
13-09-2013, 17:26

Fusi0n
13-09-2013, 17:49
اومدم Ward بگم که تصویر گذاشتین خود Ward اصلی تغییر دادن
یک چمپ جدید به نام Ao Shin تقریبا شبیه شیوانا عکس ازش اومده نمیدونم این خود سایت ریوت گذاشته یا نه
Xerath و Olaf قرار ویژوال یا VFX تغییر کنه ...
این nunu , nanus , kog,amumu ,akali,,alister,dr.mundo,fiddle,jax,jana,kartus,le blanc,mord,ryze,swain.ww, xin
یک سری چمپ دیگه اپگرد بشن دیگه بالانس تا حدود رو روال
مخصوصا این nunu کلا یه relanch میخواد

avator20002000
13-09-2013, 18:49
ward of draven اش خیلی کرکره خندس طرف oracle میخره میره میبینه همه جا draven هستش:n08:

pancha73
13-09-2013, 21:58
خبرای تازه این چمپ جدید که قراره بیاد همون رفیق جون جونی udyr :n02: این طور میگن ap هست و چمپ خوبی هست,مثل این که تو pbe اومده

lordthunder
13-09-2013, 22:47
یک چمپ جدید به نام Ao Shin تقریبا شبیه شیوانا عکس ازش اومده نمیدونم این خود سایت ریوت گذاشته یا نه

سلام
اینو ببین :
این مال بازی smite هستش.

Fusi0n
13-09-2013, 23:17
تا حدودی شبیه هم فقط اون لاغر تر رژیم گرفته بود قبلا اونجا :n09:
این درشت تر میزنه

Regarding Shyvana and adding another dragon to the mix:

"Fair concern, quite agree we should avoid disempowering existing champions with new ones. One of the things that appealed to us about Ao Shin in the first place though was that we saw an opportunity to do something pretty different dragon wise that wouldn't step on Shyvana's talons. Another western fire breathing dragon on the other hand would have created those sort of problems."

Regarding Janna and having someone contest her wind powers:

"Differentiation from Janna's definitely important, thankfully there's a huge number of different things you can do with this sort of theme so that's something we've borne in mind, rather than a significant problem. And yes, size is also something that's got a decent amount of discussion, as is how to capture the sort of power associated with dragons in a way that's both satisfying and balanced. We're not ready to talk details yet, great topics for discussion once we are though."

murche_sia
14-09-2013, 00:33
سلام
من مشهد هستم ، بازی رو هم دارم ، اما چند روزی هست درگیرم ، اگر وقت کنم بهت می رسونم.
فقط با چه شیوه ای؟ شما هارد اکسترنال داری؟
سلام عزیز
بله هارد اکسترنال دارم.
شما هرجا میخوای قرار بذار من میام پیشت.مشکلی نیست

lordthunder
14-09-2013, 07:15
سلام عزیز
بله هارد اکسترنال دارم.
شما هرجا میخوای قرار بذار من میام پیشت.مشکلی نیست
ok
کدوم ورا هستی شما؟ منزل رو می گم، که هر وقت اون سمت ها اومدم بگم بیای.
امروز یک مقدار سرم شلوغه ، ظهر خونه نیستم.

lordthunder
14-09-2013, 07:20
امروز اعصابم خورد شد خیلی ، از دیشب دائم بد بیاری می آرم.
صبح یک بازی رفتم ، تیم مقابل amumu برداشت ، من هم برای counter کردنش janna برداشتم ، آخر بازی با این که خیلی عقب بودیم فقط 3 تا death داشتم ، تیم مقابل خدود 15 دقیقه ADC ش DC بود ، اما یک مشت noob به جای این که درست بازی کنند ، جلوی تیمی که فقط 3 تا تانک و یه دونه assassin داشت ، همش feed می دادن ، عین دیوانه ها همش می رفتن جلو می مردن ، تک به تک ، آخرشم که ADC شون اومد.
به trynda می گفتم برو armor بخر ، health بخر ، احمق اصلا فکر می کنم انگلیسی بلد نبود ، نه یک ها گفت نه یک نه ، فقط یک مقدار magic resist داشت ،تانک هم نداشتیم غیر اون.
بازی دیگه هم که من malph برداشتم ، تیم مقابل 4 تاشون AD بودن ، راحت می تونستیم بزنیمشون ، اما ابله ها باز یک به یک می رفتن جلو feed می دادن ، آخرش هم هر چی می گم def بازی کنید ، من فارم کنم ، می بریم ، رفتند surrender کردن ، بازی از این بدتر رو برده بودم تا حالا ، اما اینا نمی دوتنم surrrender چه فایده ای داره براشون که این کار رو می کنند.خوب بازی کنید یا ببرید یا ببازید، حداقل سعیش رو آدم کرده Lp مفت از دست نداده.

p30 arman
14-09-2013, 10:07
صبح یک بازی رفتم ، تیم مقابل amumu برداشت ، من هم برای counter کردنش janna برداشتم ، آخر بازی با این که خیلی عقب بودیم فقط 3 تا death داشتم ، تیم مقابل خدود 15 دقیقه ADC ش DC بود ، اما یک مشت noob به جای این که درست بازی کنند ، جلوی تیمی که فقط 3 تا تانک و یه دونه assassin داشت ، همش feed می دادن ، عین دیوانه ها همش می رفتن جلو می مردن ، تک به تک ، آخرشم که ADC شون اومد.
به trynda می گفتم برو armor بخر ، health بخر ، احمق اصلا فکر می کنم انگلیسی بلد نبود ، نه یک ها گفت نه یک نه ، فقط یک مقدار magic resist داشت ،تانک هم نداشتیم غیر اون.
بازی دیگه هم که من malph برداشتم ، تیم مقابل 4 تاشون AD بودن ، راحت می تونستیم بزنیمشون ، اما ابله ها باز یک به یک می رفتن جلو feed می دادن ، آخرش هم هر چی می گم def بازی کنید ، من فارم کنم ، می بریم ، رفتند surrender کردن ، بازی از این بدتر رو برده بودم تا حالا ، اما اینا نمی دوتنم surrrender چه فایده ای داره براشون که این کار رو می کنند.خوب بازی کنید یا ببرید یا ببازید، حداقل سعیش رو آدم کرده Lp مفت از دست نداده.

چیز جدیدی نیس !! :n09: بنظر من sur وقتی خوبه که دقیقه 20 باشی و بدونی که حتما میبازی ! تیم حریفم اینو بدونه و بخواد ترول کنه!

msgcpp
14-09-2013, 12:36

واقعاً اینایی که میگن sur یا sur @ 20 اعصاب آدم رو خورد میکنن، تا یه tower از ما میوفته دیگه فقط میگن sur، یادمه یه پلیر pro بود میگفت sur is for noobs ، باور کنید شده 24 به 4 عقب بودیم و تک به تک هر 5 تامون از 5 تای اونا میخوردیم ولی با teamwork بازی رو بردیم.

p30 arman
14-09-2013, 12:38
تیم شما
ashe 0/10/4
sona 2/10/2
lux 0/4/0
nasus 2/8/1
yi DC
دقیقه 15 بازم با تیم ورک میتونی ببری؟:n13:

GL & HF
14-09-2013, 14:32

تا وقتی Eune هستی همینه که هست:n02: 60% انگلیسی بارشون نیست همش Agol Agol میکنن:n08:

pancha73
14-09-2013, 15:26
1 سوال از کلمه dafuq دقیقا چه زمانی باید استفاده کرد؟ :n02:

GL & HF
14-09-2013, 16:28
هر زمان که عشقت کشید :n02:

Kheee
14-09-2013, 16:44
nvm
یعنی چی؟

Soli_AK47
14-09-2013, 16:54
nvm
یعنی چی؟

Never mind یعنی بیخیال یا ولش کن

Soli_AK47
14-09-2013, 17:00
تا حدودی شبیه هم فقط اون لاغر تر رژیم گرفته بود قبلا اونجا :n09:
این درشت تر میزنه

Regarding Shyvana and adding another dragon to the mix:

"Fair concern, quite agree we should avoid disempowering existing champions with new ones. One of the things that appealed to us about Ao Shin in the first place though was that we saw an opportunity to do something pretty different dragon wise that wouldn't step on Shyvana's talons. Another western fire breathing dragon on the other hand would have created those sort of problems."

Regarding Janna and having someone contest her wind powers:

"Differentiation from Janna's definitely important, thankfully there's a huge number of different things you can do with this sort of theme so that's something we've borne in mind, rather than a significant problem. And yes, size is also something that's got a decent amount of discussion, as is how to capture the sort of power associated with dragons in a way that's both satisfying and balanced. We're not ready to talk details yet, great topics for discussion once we are though."

بقول من مثل اینکه shyvana و Zilean کلک یه روابط مشکوکی داشتن این به وجود آمده. :n10::n02::n19::n20:

GL & HF
14-09-2013, 17:07
بقول من مثل اینکه shyvana و Zilean کلک یه روابط مشکوکی داشتن این به وجود آمده. :n10::n02::n19::n20:

Zilean چه ریطی به ao shin داره !!!؟:n13:

msgcpp
14-09-2013, 18:12
Zilean چه ریطی به ao shin داره !!!؟:n13:

نکته رو نگرفتی دیگه :n02:
ظاهرش رو ببین ... ربطش رو میفهمی

smohsen
14-09-2013, 18:59
فقط دو هفته نبودما
تا حالا نزدیک 500 مگ دانلود کرده :n04:
الانم رو applying patch گیر کرده و فقط دانلود می کنه نزدیک 30 مگ گرفته اما اون زمان 5.21 پایین تر نمیره و هر دو خط هم روی 99 درصده
باید صفحه رو ببندم یا بذارمش ؟

msgcpp
14-09-2013, 19:28
فقط دو هفته نبودما
تا حالا نزدیک 500 مگ دانلود کرده :n04:
الانم رو applying patch گیر کرده و فقط دانلود می کنه نزدیک 30 مگ گرفته اما اون زمان 5.21 پایین تر نمیره و هر دو خط هم روی 99 درصده
باید صفحه رو ببندم یا بذارمش ؟

دست بهش نزن،
حتی اگه دانلود هم نکرد کاری نداشته باش.
اول فایلها رو کامل دانلود میکنه بعد از روی اونها شروع میکنه پچ کردن بعد دوباره دانلود میکنه و این روند چندبار تکرار میشه،
کلاً تا وقتی ارور نداده (Update Failed) نباید بهش دست بزنی.
نگران نباش برای من پچ آخری 12 ساعت طول کشید :n27:

smohsen
14-09-2013, 19:30
دست بهش نزن،
حتی اگه دانلود هم نکرد کاری نداشته باش.
اول فایلها رو کامل دانلود میکنه بعد از روی اونها شروع میکنه پچ کردن بعد دوباره دانلود میکنه و این روند چندبار تکرار میشه،
کلاً تا وقتی ارور نداده (Update Failed) نباید بهش دست بزنی.
نگران نباش برای من پچ آخری 12 ساعت طول کشید :n27:

دیر گفتی :n02:
مودم رو خاموش کردم تا ارتباط قطع بشه یه لحظه نوشت 280 مگ باقی مونده
بعد که ارور داد بستمش و دوباره وصل کردم اینترنتو
الان زده 336 باقی مونده :n04::n02:
من موندم از9/2 تا الان چقد آپدیت داده که 540 مگ گرفتم هنوز 300 تاش مونده:n28:

GL & HF
14-09-2013, 22:07
سرور west چه مرگشه !! unavailable هست

DANT3
14-09-2013, 22:47
لول ترکید کلا

Georges St-Pierre
14-09-2013, 23:38
لول ترکید کلا

آره Play نمیاد 8 خوابیدم تا الان:n01:

pharm
15-09-2013, 00:12
دوستان لینک بالارو بزنید کامل سایتو بررسی کنید
به صورت 100% میتونید رایگان فقط با تبلیق این سایت RP بگیرید

GL & HF
15-09-2013, 00:24

به نظر من که بچه بازیه حتما کلکی میخوان سوار کنن:n24:

pharm
15-09-2013, 00:34
به نظر من که بچه بازیه حتما کلکی میخوان سوار کنن:n24:

feedback هاشو نگاه کنید همه نوشتن جواب داده مثلا چی دارن اکانت world of warcraft میگیرن
من یه 7 تا کلیک دیگه نیاز دارم تا تست کنم بچه ها اگه میتونید رو لینک بالا کلیک کنیدچیزی از دست نمیدید

Fusi0n
15-09-2013, 00:36
PBE پچ که میاد خیلی سریع تر شده بازم منتظر پچ باشید برای ترش اسکین تو راه
چمپ شیپ S3 سپمتامبر 25 تمام ...

DANT3
15-09-2013, 01:24
PBE پچ که میاد خیلی سریع تر شده بازم منتظر پچ باشید برای ترش اسکین تو راه
چمپ شیپ S3 سپمتامبر 25 تمام ....
10 روز دیگه
ما که رفتیم اسیا ک......
ا ببخشید :n02: 50 lp مونده تا گلد

Kheee
15-09-2013, 05:35
اقا هکی چیزی در راه نیست بریم این سایته برای rp?:n02:

avator20002000
15-09-2013, 07:52

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Khom3lYR3qWBt8zIQ39
:n09:

new evil
15-09-2013, 10:54
من هرکسی رو که دیدم رفته دنبال ه.ک رایوت پویینتو این چیزا
یا موفق نشده
یا اکانتش ه.ک شده
یا بن شده
حالا دیگه خودانید
(بیشترم دیدم اکانتشون ه.ک شده)

pancha73
15-09-2013, 11:20
feedback هاشو نگاه کنید همه نوشتن جواب داده مثلا چی دارن اکانت world of warcraft میگیرن
من یه 7 تا کلیک دیگه نیاز دارم تا تست کنم بچه ها اگه میتونید رو لینک بالا کلیک کنیدچیزی از دست نمیدید
کی گفت چیزی از دست نمیدیم :n02: کلیک کردن رو لینک های مشکوک گاهی اوقتا ممکنه پدر pc یتو در بیاره

xSoushiantx
15-09-2013, 11:45
شیوه کار این سایتا به این صورته که
1- یک لینک به شما توسط کسی که میخواد جایزه بگیره ارسال میشه
2- شما لینکو به چند نفر دیگه میدی
3- اون چند نفر هم لینکای خودشونو به دوستاشون میدن (مثل یه ویروس که پخش میشه)
4- الان که تعداد مورد نظر به پیج شما سر زدن, یه لینک دانلود به شما میده که منتها باید یک عمل (از پر کردن فرم تا دانلود نرم افزار) انجام بدین
5- این کار یه مقدار پول در اختیار سایت میزاره که اکثر سایتا پولو ور میدارن واسه خودشون و یه کد تقلبی یا استفاده شده میدن
در نهایت پولا به سایت میرسه و وقت شمام هدر میره

Georges St-Pierre
15-09-2013, 12:34
کسی میدونه Season 3 کی تموم میشه ؟

vampi 73
15-09-2013, 13:03
31 اکتوبر S3 تموم میشه...

Fusi0n
15-09-2013, 13:22
من اشتباه گفتن 25 سپتامبر ولی امورز تمام شد چمپ شیپ 3

alone_son
15-09-2013, 13:28
بچه ها یه چیزیا فراموش نکنید که ریوت همه هزینه هاش را از طریق فروش ار پی به دست میاره یعنی اگه یه روز
ه.ک واسه ریوت اومد مطمئن باشید باید لول را ببوسید بزارید کنار:n09:

lordthunder
15-09-2013, 14:42
چرا همش من ، چرا همش هر چی afk و noob ه به من می اوفته ، چهار ساعت carry می کنی ، دو تا رامبو Afk فاتحه می خونن به همه زحمتت
خاک بر سر riot که عرضه نداره دو تا بالانس بکنه. هر چی noob می آد از من bronze I بالاتر!
موندم چه طور اینا رو راه می دن بیان بالا! چه طور من همش باید در جا بزنم.

XxScorpionxX
15-09-2013, 14:47
چرا همش من ، چرا همش هر چی afk و noob ه به من می اوفته ، چهار ساعت carry می کنی ، دو تا رامبو Afk فاتحه می خونن به همه زحمتت
خاک بر سر riot که عرضه نداره دو تا بالانس بکنه. هر چی noob می آد از من bronze I بالاتر!
چون سروری که اتنخاب کردی ت.خ.م.ی است :n02: هر چی عرب اسرایلی افتادن تو EUNE سرور عوض بکن شاید دیگه نوب نیاد
من نمیگم EU West بهتره ولی حد اقل انگلیسی بلدن کمتر فیدر داره من زیاد ندیدم فیدر

lordthunder
15-09-2013, 14:48
الآن دارم می رم یک بازیه دیگه ، یک احمق نفهم می گه می رم mid می گیم نرو ، برو top ، برای top میره Ezreal بر می داره ، انگلیسی هم بلد نیست
چرا همش اینا برای من اتفاق می افته؟
چرا این آدم توی Rank از من بالاتره! واقعا lol داره می ره روی مخ.

GL & HF
15-09-2013, 14:58
اتفاقا عربا خیلی پرو هستن از فرانسویها و اسپانیایی های نوب خیلی بیشتر بارشونه

Arrowtic
15-09-2013, 15:03

الآن دارم می رم یک بازیه دیگه ، یک احمق نفهم می گه می رم mid می گیم نرو ، برو top ، برای top میره Ezreal بر می داره ، انگلیسی هم بلد نیست

نمیشه تقصیر رو انداخت رو سر ریوت . دوتا2 هم همینطوره خیلی وقتا و این نه از ریوته نه از Valve . سبک MOBA جوریه که هر چه قدر هم بخوان خوب کار کنن باز هم عالی نمیشه . MMORPG ها مثل WoW اینطور نیستن چون هر کسی یه Class ـی داره و خوب وقتی Elo ـش بالاست یعنی باهاش بلده . ولی تو این سبک کلی هیرو/چمپ هست . یعنی من خودم توی دوتا2 با یه سری هیرو ها خیلی عالی بلدم و اکثریت بازیام باهاشونو می برم و Elo ی خوبی دارم . ولی خوب یه سری هیروها هم هستن که بلدشون نیستم . حالا من با Elo ی بالا هم که باشم ممکنه یه بازی با اون هیرو هایی بکنم که بلد نیستم چندان . و خوب مسلما نتیجه خیلی خوبی نمی گیرم . خودم هم بارها دیدم افرادی که خیلی نوب بودن با هیروشون ولی Elo ی بالایی داشتن و خوب کاملا قابل درک هست . البته از اونجایی که دوتا2 Solo Ranked نداره این چندان به چشم نمیاد .(برای جلوگیری از اینجور مسائل فقط 5 نفره میشه با تیم Ranked رفت)
توی لول هم اصلا تقصیر ریوت نیست بلکه تقصیر اون کسیه که نوب بازی در میاره : درسته کاملا قابل درکه که خوب بلد نیست با چمپ و میخواد یاد بگیره . ولی خوب یادگیری رو نباید توی Ranked انجام بدن که متاسفانه میدن . ریوت بدبخت هر کاری هم که بکنه باز هم راهی نیست که تشخیص بده که آیا این آقای حرفه ای ، این دست یه چمپی که بلد نیست رو پیک می کنه یا نه .
در کل در شاید 99 درصد اینجور مواقع تقصیر روی فرد هست نه شرکت سازنده . چه ریوت در LoL ، چه Valve در دوتا2 .

XxScorpionxX
15-09-2013, 15:05
اتفاقا عربا خیلی پرو هستن از فرانسویها و اسپانیایی های نوب خیلی بیشتر بارشونه
noob :n02: تو خودت گفتی EUNE ها noob هستن الان میگی EUNE خوبه
البته چون اسم acc من hossein بود همه ی عربا add ام می کردن
noob بودن در نژاد نیست که بگیم عربا noob ان spain ها pro ان یا بر عکس باید تو خونت باشه :n02: بعضی ها استعداد ندارن من خودم روز اولی که لول بازی کردم یادمه فید ندادم ولی pro هم نبودم چون قبلا زیاد از اینجور بازی ها می کردم آنلاین نبود ولی بلد بودم راه برم مثل بقیه نبودم بلد نیستن راه برن اول بازی همون جا خوشکشون می زنه

Georges St-Pierre
15-09-2013, 15:09
من همینجا اعلام میکنم عربا خدایی خیلی Pro هستن مخصوصا وقتی جکس پیک میکنن خدایی بازیشونو قبول دارم

cpt.sepehr
15-09-2013, 15:12

ez تو top خیلی خوبه :n26: aria هست تدریس میکنه :n05: اتفاقا pickesh تو top کمم نیست :n02: مثل janna تو top میمونه :n04: 1 به 2 دیدم حتی میزنه :n04: هرچند من خودم قبول ندارم ، هیرو که میره تاپ باید تانک باشه نه چیز دیگه ، حالا اگه بقیه لاین ها یکم تانکی تر بود چمپشون ، فایتر میرم .

lordthunder
15-09-2013, 15:44
نمیشه تقصیر رو انداخت رو سر ریوت . دوتا2 هم همینطوره خیلی وقتا و این نه از ریوته نه از Valve . سبک MOBA جوریه که هر چه قدر هم بخوان خوب کار کنن باز هم عالی نمیشه . MMORPG ها مثل WoW اینطور نیستن چون هر کسی یه Class ـی داره و خوب وقتی Elo ـش بالاست یعنی باهاش بلده . ولی تو این سبک کلی هیرو/چمپ هست . یعنی من خودم توی دوتا2 با یه سری هیرو ها خیلی عالی بلدم و اکثریت بازیام باهاشونو می برم و Elo ی خوبی دارم . ولی خوب یه سری هیروها هم هستن که بلدشون نیستم . حالا من با Elo ی بالا هم که باشم ممکنه یه بازی با اون هیرو هایی بکنم که بلد نیستم چندان . و خوب مسلما نتیجه خیلی خوبی نمی گیرم . خودم هم بارها دیدم افرادی که خیلی نوب بودن با هیروشون ولی Elo ی بالایی داشتن و خوب کاملا قابل درک هست . البته از اونجایی که دوتا2 Solo Ranked نداره این چندان به چشم نمیاد .(برای جلوگیری از اینجور مسائل فقط 5 نفره میشه با تیم Ranked رفت)
توی لول هم اصلا تقصیر ریوت نیست بلکه تقصیر اون کسیه که نوب بازی در میاره : درسته کاملا قابل درکه که خوب بلد نیست با چمپ و میخواد یاد بگیره . ولی خوب یادگیری رو نباید توی Ranked انجام بدن که متاسفانه میدن . ریوت بدبخت هر کاری هم که بکنه باز هم راهی نیست که تشخیص بده که آیا این آقای حرفه ای ، این دست یه چمپی که بلد نیست رو پیک می کنه یا نه .
در کل در شاید 99 درصد اینجور مواقع تقصیر روی فرد هست نه شرکت سازنده . چه ریوت در LoL ، چه Valve در دوتا2 .
سلام
فرمایش شما متین ، اما خوب بزرگ ترین مشکل Riot اینه که گوش شنوا نداره! باور کن چن تا تاپیک زدم پیشنهاد کردم محل سگ هم نمی ده ، اصلا دو نفر نداره برن توی فاروم مثل شما نظارت داشته باشند.با این که راحت ملت حاضرند بیان مجانی ناظر بشن.
به قول سیستمی ها ، سیستمی که فیدبک منفی نداشته باشه به سمت ناپایداری پیش می ره و ممکنه از هم بپاشه.
به نظر راه حل زیاد باید باشه
مثلا یکیش این هست که موقع رفتن توی Quote طرف بتونه چند تا Role انتخاب کنه ، که اگر تیم مچ شد بازی شروع بشه .
می تونه نظارت بیشتری روی بازی ها و report ها داشته باشه
بازی رو از حالت victory based به حالت score based تغییر بده.
اگر تیمی Afker داشت نمره منفی و lose براش لحاظ نکنه (البته با تمهیدات خاصی)
امگان بازی تیمی بدون Ranked team رو هم بده (مثل dungeon ها در WoW ,و همین طور Arena ها و ...) یا حداقل اجازه بده چند تا تیمداشته باشی
امتیاز بازی تیمی رو به امتیاز بازی solo و rank شخصی طرف اضافه کنه (اومدیم یکییک عمر توی یکتیم خوب بازی کرد و کمک کرد بعد kick ش کردن همه زحمتاش می پره خوب!)
در حالت کلی بهتره تشویق کنه با این تمهیدات بازیکن ها رو به بازی تیمی ، نه بازی Solo و نهایتا Duo!
iهمین طور می تونه یک option توی honor اضافه کنه که تیم مقابل تایید کنند فلانی کارش درست بوده اما الکی باخته و باعث بشه طرف از دست نداه امتیازاتش رو یا امتیازی بگیره.

Arrowtic
15-09-2013, 16:22
مثلا یکیش این هست که موقع رفتن توی Quote طرف بتونه چند تا Role انتخاب کنه ، که اگر تیم مچ شد بازی شروع بشه .

مشکل این روش اینه که زمان وایستادن تو صف چندین برابر میشه . چون اکثرا میخوان Carry باشن و ساپورت مثلا کم میرن مردم . حالا بین این همه کم بخواد هم سطح اون همه Carry پیدا کنه نمیشه .

می تونه نظارت بیشتری روی بازی ها و report ها داشته باشه
این که بله خوب اصلا باید این کار رو بکنن .

بازی رو از حالت victory based به حالت score based تغییر بده.
روش حساب کردن این امتیاز هست که دردسر ها میاره . مثلا یه ساپورت Ward کاریش توی امتیاز نمیشه به اون شکل براش یه ارزشی قائل شد یعنی اهمیتش توی بازی مثل Kill نیست که واضح دیده بشه و تاثیرش به صورت تدریجی هست . یه مشکلش هم اینه که اگه بیان K/D Ratio رو مثلا ملاک بذارن توی طریقه بازی تاثیر می ذاره . من خودم کسیم که اصلا هجومی در اول بازی کار نمیکنم(نه تو لول نه دوتا2) . یعنی اهل ریسک نیستم و فقط وقتی درگیر میشم که بدونم شانس پیروزیم تو نبرد از 50 درصد بالاتره . ولی دوستم برعکس منه و خیلی هجومی و با ریسک بازی میکنه . ولی خوب اگه بیان اینطوری کنن این شخص کلا برخلاف میل خودش میره سمت دفاعی بازی کردن تا آمارش خراب نشن با مرگ الکی با این که توی هر تیمی چنین پلیرهایی نیازن .

اگر تیمی Afker داشت نمره منفی و lose براش لحاظ نکنه (البته با تمهیدات خاصی)
این هم خیلی خوبه که البته یه مدت پیش دوستان یه عکس از PBE گذاشتن که گویا سیستم Mercy توش هست و اون سیستم خوبی هست به نظرم .

امگان بازی تیمی بدون Ranked team رو هم بده (مثل dungeon ها در WoW ,و همین طور Arena ها و ...) یا حداقل اجازه بده چند تا تیمداشته باشی
این هم چیز خوبیه . البته منظورم بدون Ranked Team هست نه اون چند تیم داشتن .

امتیاز بازی تیمی رو به امتیاز بازی solo و rank شخصی طرف اضافه کنه (اومدیم یکییک عمر توی یکتیم خوب بازی کرد و کمک کرد بعد kick ش کردن همه زحمتاش می پره خوب!)
این هم چیز خوبیه اگرچه توی این سیستم Queue تاثیر خاصی نداره .

در حالت کلی بهتره تشویق کنه با این تمهیدات بازیکن ها رو به بازی تیمی ، نه بازی Solo و نهایتا Duo!
الآن دوتا2 این کار رو کرده و همون قدر که راضی داره(مثل من) ناراضی هم داره . یعنی تکی رو بذاره خیلیا میگن تیمی فقط و اگه فقط تیمی باشه خیلیا میگن من که وقت تیم ندارم چی ؟

همین طور می تونه یک option توی honor اضافه کنه که تیم مقابل تایید کنند فلانی کارش درست بوده اما الکی باخته و باعث بشه طرف از دست نداه امتیازاتش رو یا امتیازی بگیره.
همون Mercy این کار رو هم میکنه .

GL & HF
15-09-2013, 16:27
noob بودن در نژاد نیست که بگیم عربا noob ان spain ها pro ان یا بر عکس باید تو خونت باشه :n02: بعضی ها استعداد ندارن من خودم روز اولی که لول بازی کردم یادمه فید ندادم ولی pro هم نبودم چون قبلا زیاد از اینجور بازی ها می کردم آنلاین نبود ولی بلد بودم راه برم مثل بقیه نبودم بلد نیستن راه برن اول بازی همون جا خوشکشون می زنه

من گفتم eune وضعش خرابه اما نگفتم بهتر از west هست در ضمن استعداد خیلی هم به نژاد ربط داره واسه همینه که کره بهترین تیم رو داره اما روسیه تر زده اونطور که فک میکنی نیست عربا خیلی بازیشون عالی هست چه در لول چه در دوتا

XxScorpionxX
15-09-2013, 16:38
من گفتم eune وضعش خرابه اما نگفتم بهتر از west هست در ضمن استعداد خیلی هم به نژاد ربط داره واسه همینه که کره بهترین تیم رو داره اما روسیه تر زده اونطور که فک میکنی نیست عربا خیلی بازیشون عالی هست چه در لول چه در دوتا
یک عرب بگو که chalenger باشه
اینکه کره بهترین تیم رو داره چه ربطی داشت به نژاد اون ربطش به استعداد هم باز ما هم اگه یک پینگ خوب داشته باشیم استعداد هامون شکوفا میشه :n02:

GL & HF
15-09-2013, 16:44
اینکه کره بهترین تیم رو داره چه ربطی داشت به نژاد اون ربطش به استعداد هم باز ما هم اگه یک پینگ خوب داشته باشیم استعداد هامون شکوفا میشه :n02:

اصلا ربطی به پینگ نداره من یه عرب میشناسم چلنجر نیست اما داره از آفریقا.کنیا بازی مینکنه با پینگ بدتر از ماله ما اما بازیش حرف نداره بعدشم اگه به چلنجر بودن بود که ما ایرانیا از همه نوب تریم چون حتی 1 چلنجر نداریم اصلا Elo رو به بازیکن بودن ربط نده چون منطقی نیست !!! :n21:

XxScorpionxX
15-09-2013, 17:12
اصلا ربطی به پینگ نداره من یه عرب میشناسم چلنجر نیست اما داره از آفریقا.کنیا بازی مینکنه با پینگ بدتر از ماله ما اما بازیش حرف نداره بعدشم اگه به چلنجر بودن بود که ما ایرانیا از همه نوب تریم چون حتی 1 چلنجر نداریم اصلا Elo رو به بازیکن بودن ربط نده چون منطقی نیست !!! :n21:
یعنی الان خدا خدا دارم می کنم یک روز پینگ منو داشته باشی اون موقعه می فهمی لگ چیه
من گفتم تو هی داری می گی عرب ها پرو ان چلتجر دارن یا نه؟
اصلا چرا ما انقدر داریم در مورد عربا بحث می کنیم :n13:

XxScorpionxX
15-09-2013, 17:14
سلامفرمایش شما متین ، اما خوب بزرگ ترین مشکل Riot اینه که گوش شنوا نداره! باور کن چن تا تاپیک زدم پیشنهاد کردم محل سگ هم نمی ده ، اصلا دو نفر نداره برن توی فاروم مثل شما نظارت داشته باشند.با این که راحت ملت حاضرند بیان مجانی ناظر بشن.به قول سیستمی ها ، سیستمی که فیدبک منفی نداشته باشه به سمت ناپایداری پیش می ره و ممکنه از هم بپاشه.به نظر راه حل زیاد باید باشهمثلا یکیش این هست که موقع رفتن توی Quote طرف بتونه چند تا Role انتخاب کنه ، که اگر تیم مچ شد بازی شروع بشه .می تونه نظارت بیشتری روی بازی ها و report ها داشته باشهبازی رو از حالت victory based به حالت score based تغییر بده.اگر تیمی Afker داشت نمره منفی و lose براش لحاظ نکنه (البته با تمهیدات خاصی)امگان بازی تیمی بدون Ranked team رو هم بده (مثل dungeon ها در WoW ,و همین طور Arena ها و ...) یا حداقل اجازه بده چند تا تیمداشته باشیامتیاز بازی تیمی رو به امتیاز بازی solo و rank شخصی طرف اضافه کنه (اومدیم یکییک عمر توی یکتیم خوب بازی کرد و کمک کرد بعد kick ش کردن همه زحمتاش می پره خوب!)در حالت کلی بهتره تشویق کنه با این تمهیدات بازیکن ها رو به بازی تیمی ، نه بازی Solo و نهایتا Duo!iهمین طور می تونه یک option توی honor اضافه کنه که تیم مقابل تایید کنند فلانی کارش درست بوده اما الکی باخته و باعث بشه طرف از دست نداه امتیازاتش رو یا امتیازی بگیره.اوووووووووووووو چرا انقدر طولانی خدایی حال کسی نداره بخونه همشو تو 2 3 خط خلاصه بکن تا همه بخونن کی اینو خونده راست بگی ؟

vampi 73
15-09-2013, 18:19
بابا مشکل اینکه کی با چه رولی بره تو تیم با اینجور حرفا حل نمیشه.همتون هم دیدین و هم خوب میدونین که تا میریم تو champion selection سریع جنگ و دعوا شروع میشه که کی کجا بره.یکی میگه من میرم top ، اویکی میگه من زودتر گفتم ، سومی میگه report report ، طبق معمول هم ساپورت میمونه که یه بدبختی به اجبار (99 % اوقات) یا از روی میل شخصی (1 %) اونو پیک میکنه!
خب وقتی همین الان همه با هم جنگ و دعوا دارن دیگه نباید انتظار یه بازی خوب با teamfight رو داشت...
جالب اینه که این مشکل هیچ راه حلی هم نداره!

Arrowtic
15-09-2013, 18:30
تنها راه حل رفتن به صورت تیمی و Premade هست .

DANT3
15-09-2013, 19:03
اقا شما ها هم نتتون ترکیده امرو؟
کلا تایم اوت زیاد شده امروز

ajlost1
15-09-2013, 19:13
آره مال منم همینجوری شده .

XxScorpionxX
15-09-2013, 19:52
بابا مشکل اینکه کی با چه رولی بره تو تیم با اینجور حرفا حل نمیشه.همتون هم دیدین و هم خوب میدونین که تا میریم تو champion selection سریع جنگ و دعوا شروع میشه که کی کجا بره.یکی میگه من میرم top ، اویکی میگه من زودتر گفتم ، سومی میگه report report ، طبق معمول هم ساپورت میمونه که یه بدبختی به اجبار (99 % اوقات) یا از روی میل شخصی (1 %) اونو پیک میکنه!
خب وقتی همین الان همه با هم جنگ و دعوا دارن دیگه نباید انتظار یه بازی خوب با teamfight رو داشت...
منم قبلا win پایین بود این مسخره بازیا زیاد در می آوردن ولی دیگه win بره بالا اینطور چیزا خیلی کم شد

msgcpp
15-09-2013, 21:40
من همینجا اعلام میکنم عربا خدایی خیلی Pro هستن مخصوصا وقتی جکس پیک میکنن خدایی بازیشونو قبول دارم
اون وقت چه جوری به این نتیجه رسیدین؟ :n13:
میدونید که عربا یه نفر و دو نفر و 100 نفر و هزاران نفر نیستن!
حداقل چندصد هزار عرب lol باز داریم، وفکر نمیکنم همشون با jax خوب بازی کنن.

n
oob بودن در نژاد نیست که بگیم عربا noob ان spain ها pro ان یا بر عکس باید تو خونت باشه :n02: بعضی ها استعداد ندارن من خودم روز اولی که لول بازی کردم یادمه فید ندادم ولی pro هم نبودم چون قبلا زیاد از اینجور بازی ها می کردم آنلاین نبود ولی بلد بودم راه برم مثل بقیه نبودم بلد نیستن راه برن اول بازی همون جا خوشکشون می زنه
pro بودن یا noob بودن به نژاد نیست دوستان، ممکنه یه آمریکایی 25 ساله که انگلیسی رو خوب بلده و هزار تا بازی آنلاین دیگه قبلاً انجام داده noob باشه ولی یه 16 ساله لهستانی ( :n08:PL) خیلی هم pro باشه. در واقع مشکل بیشتر لهستانیا اینه که انگلیسی زیاد بلد نیستن (بچه هاشون) و با تیم ارتباط خوبی برقرار نمیکنن، وقتی هم میان تو quee سریع میگن ?pl (یعنی سریع دنبال همزبون میگردن)
و اینه که میگن ایرانیها خیلی پpro هستن و این حرفا رو اصلاً قبول ندارم.

هرچند من خودم قبول ندارم ، هیرو که میره تاپ باید تانک باشه نه چیز دیگه ، حالا اگه بقیه لاین ها یکم تانکی تر بود چمپشون ، فایتر میرم .
من خودم با teemo که تانک نیست میرم تاپ رو لوله میکنم،
تاپ اگه solo باشه باید تانک باشه ولی اگه دو نفر باشن دیگه لازم نیست تاک باشن، ولی به هر حال تیمی که تانک نداشته باشه خیلی با ریسک بازی میکنه و باید چمپ های شاخی مثل trynda و yi و .... داشته باشن.

msgcpp
15-09-2013, 21:58

یعنی الان خدا خدا دارم می کنم یک روز پینگ منو داشته باشی اون موقعه می فهمی لگ چیه
من گفتم تو هی داری می گی عرب ها پرو ان چلتجر دارن یا نه؟
اصلا چرا ما انقدر داریم در مورد عربا بحث می کنیم :n13:

دوستان توجه داشته باشن که میانگین سرعت نت توی کره جنوبی 90 مگابیته (حداقل 180 برابر اینجا) و gamer های کره میتونن بهترین پینگهای دنیا رو داشته باشن ولی خب از یه طرف دیگه سرگرمیهای آنلاین تو کره و ژاپن و بخصوص کره خیلی طرفدار داره،
پس نمیشه گفت نت تأثیر نداره (امروز خودم سر قضیه تایم اوت کلی فید کردم)

آره مال منم همینجوری شده .

نت امروز داغونه داغونه در حد 30 - 40 درصد تایم اوت :n27:

XxScorpionxX
15-09-2013, 22:23
pro بودن یا noob بودن به نژاد نیست
خوب منم یک ساعت دارم اینو می گم کسی زیر بار نمی ره :n02:

Kheee
15-09-2013, 22:25
خیلی جالبه داریوش بودم
lucian 10بار مرده فارمش 100 تا نیست
udyr میگه تانک نرو من میرم تو تیم فایت فرار میکنه
اخر سر هم میگن داریوش ریپورت کنین:n04: احمق کم نیست واقعا بدی بازی انلاین همینه

lordthunder
15-09-2013, 22:51
کاش ریوت هم 4 تا ناظم با توجه مثل شما می داشت ، اونا به آدم محل سگ هم نمی دن

مشکل این روش اینه که زمان وایستادن تو صف چندین برابر میشه . چون اکثرا میخوان Carry باشن و ساپورت مثلا کم میرن مردم . حالا بین این همه کم بخواد هم سطح اون همه Carry پیدا کنه نمیشه .

صحیح می فرمایید ، اما خوب این مشکل موقتی هست ، بعد یک مدتی وقتی طرف می بینه نمی تونه همش بره top مجبور می شه با role های دیگه هم آشنا بشه و troll کمتر می شه.بعضی ها هم مثل من سه تا role رو انتخاب می کنند (من همیشه می گم top/sup/jung le) و معمولا در هر پنج نفر 2-3 نفر که بتونند چند role بازی کنند پیدا می ره.

روش حساب کردن این امتیاز هست که دردسر ها میاره . مثلا یه ساپورت Ward کاریش توی امتیاز نمیشه به اون شکل براش یه ارزشی قائل شد یعنی اهمیتش توی بازی مثل Kill نیست که واضح دیده بشه و تاثیرش به صورت تدریجی هست . یه مشکلش هم اینه که اگه بیان K/D Ratio رو مثلا ملاک بذارن توی طریقه بازی تاثیر می ذاره . من خودم کسیم که اصلا هجومی در اول بازی کار نمیکنم(نه تو لول نه دوتا2) . یعنی اهل ریسک نیستم و فقط وقتی درگیر میشم که بدونم شانس پیروزیم تو نبرد از 50 درصد بالاتره . ولی دوستم برعکس منه و خیلی هجومی و با ریسک بازی میکنه . ولی خوب اگه بیان اینطوری کنن این شخص کلا برخلاف میل خودش میره سمت دفاعی بازی کردن تا آمارش خراب نشن با مرگ الکی با این که توی هر تیمی چنین پلیرهایی نیازن .

بله صحیح می فرمایید ، سخته محاسبه اش ، اما خوب توی سبک dominion این سیستم وجود داره و فقط با کیل امتباز نمی ده! برای هر کاری یک امتیازی می ده ، برای هر kill (چه minion و چه دشمن و ...) ، برای هر heal امتیاز می ده .
فکر می کنم باید از امتیازات بازیکنان دیگه که به یک شخص می دن هم استفاده بشه.

mey123
16-09-2013, 02:09
اوووووووووووووو چرا انقدر طولانی خدایی حال کسی نداره بخونه همشو تو 2 3 خط خلاصه بکن تا همه بخونن کی اینو خونده راست بگی ؟
بنده پیشنهاد میکنم اساسا کسایی که قصد نوشتن بیش از 3 خط رو دارن یه خلاصه متن برا این دوستمون بزارن!:n02::n09::n10:
روزی چند ثانیه مطالعه میکنی عمویی؟:n02:
شرمنده فک کنم یه کم نوشتم طولانی شد!:n16:
خلاصه متن برا XxScorpionxX: یه کم بیشتر مطالعه کن همش 7 خطه اونوقت برا خوندنش مشکل داری؟ فوقش 1 دقیقه خوندنش طول میکشه، باور کن.:n02:
خلاصه ی خلاصه متن برا XxScorpionxX: :n02:

XxScorpionxX
16-09-2013, 03:14
بنده پیشنهاد میکنم اساسا کسایی که قصد نوشتن بیش از 3 خط رو دارن یه خلاصه متن برا این دوستمون بزارن!:n02::n09::n10:روزی چند ثانیه مطالعه میکنی عمویی؟:n02:شرمنده فک کنم یه کم نوشتم طولانی شد!:n16:خلاصه متن برا XxScorpionxX: یه کم بیشتر مطالعه کن همش 7 خطه اونوقت برا خوندنش مشکل داری؟ فوقش 1 دقیقه خوندنش طول میکشه، باور کن.:n02:خلاصه ی خلاصه متن برا XxScorpionxX: :n02: تو خودت خوندیش اگه نه هیچی اگه آره پس خیلی بیکاری
خوندنش سخت نیست حوصله می خواد
تو هم آدم گیر نیاوردی گیر دادی من :n27: این همه بحث کردیم اومدی اینو گفتی در صورتی که من دارم درست می گم

روزی چند ثانیه مطالعه میکنی عمویی؟
بستگی به این تاپیک داره چجوری پیش بریم:n02:

avator20002000
16-09-2013, 04:02
تیمم نوب بود ما باختیم....
اینترنتم قطع شد- قطع شده- تایم اوت میده .....
ban شدم....
خارجی های سگ نوب.....
همش تقصیر هم گروهی هامه فید می کنن.......
سیستم لول بیخوده.....
من جام برنز IV نیستش بهتر از گلد و پلاتینیوم بازی می کنم .....
rp میدن بیایید برام کلیک کنید-کجا میدن؟.........
eune بهتره یا west ?.......
این (مردم فلان کشور) انگلیسی بلد نیستن .....
دوتا2 بهتره از اینه ......
rp بدین .....
می خوام یه champion بخرم از بین اینا کدوم بهتره.....
ایتم برای champion-x چی ببندم....
خود pro پنداری.....
اکثر صفحه ها همیشه یکی از اینا رو میبینی یه جورایی روزمرگی لول شده تو اینجا همیشه هم راه حل هاش نوشته میشه ولی باز هر روز تکرار میشه!
تیمم نوب بود ما باختیم....همیشه دیگران تقصیر کارن؟(البته اکثرا این پست ها برای احساس همدردی شماست :n17::n16:)
اینترنتم قطع شد- قطع شده- تایم اوت میده .....اینترنتت رو عوض کن!تو اکثر شهر ها الان سیستم هایی هست که برای بازی هستش یا اگر حتی نمی تونی عوض کنی مثل من که به خاطر دانلودم نمی تونم سیستم رو عوض کنم تو یه ساعت که خوبه بازی کن مثلا من صبح ها ranked بازی می کنم
ban شدم....rules رو رعایت نمی کنی!یا فحش میدی یا وقتی نتت خرابه میری هی pvp یا flame می کنی یا toxic هستی...به درد lol نمی خوری!:n02:
خارجی های سگ نوب.....همه بازیکنای خارجی اَخ هستن ایرانیا فرشتن؟...همه جا خوب و بد داره با درصدهای متفاوت
همش تقصیر هم گروهی هامه فید می کنن.....ممکنه تو هم یه روز فید کنی یا کرده باشی قبلا. دوست داری خودت رو هم جاش بودی flame می کردن؟
سیستم لول بیخوده.....نظر بهتری داری واسه بهبودش بیا تو community بگو اینجا کسی برات تره هم خورد نمی کنه(nobody cares)
من جام برنز IV نیستش بهتر از گلد و پلاتینیوم بازی می کنم .....متاسفم ولی بازیه شما چیزه دیگه ای رو نشون داده به ریوت
rp میدن بیایید برام کلیک کنید-کجا میدن؟.........طرز کارش اینطوریه:اول این پایین دگمه تشکر رو بزن بعد جواب بصورت نقل قول رو بزن بنویس "lol" واست rp مجانی تو حسابت ریخته میشه(چراغ ماشینه هم روشن میشه:n02:):n09:
eune بهتره یا west ?.....دو حالته:یا تروله یا تازه وارده! (اگر دومی هستی تو دوتاش 10 تا بازی بکن هر کدوم حال کردی همونو ادامه بده)
این (مردم فلان کشور) انگلیسی بلد نیستن یا مردم فلان کشور اینطورین....بازیکنای ایرانی همه انگلیسی درست بلدن؟خوب شما اونطوری باش!

دوتا2 بهتره از اینه ......این مورد کلا تروله! این دوتا شاید ظاهرا شبیه هم باشن ولی playstyle مختلفی دارن برای شروع هم (نه کل سیستم بازی ) lol برای newb ها بهتره noob friendly تر هستش.pros and cons ها رو هم با یه دیدن از twich tv خودتون متوجه میشید من یه مورد که برای شروع بود رو گفتم
rp بدین .....به منم بدین:n02:
می خوام یه champion بخرم از بین اینا کدوم بهتره.....هر کدوم رو قبلش چند بار بازی کن که اینجا بهت پیشنهاد کردن رفتی خریدی نیای بگی مضخرف بود
ایتم برای champion-x چی ببندم....mobafire/lolking/leaguecraft/.........
خود pro پنداری.....چیز خوبیه:n02: ولی غرور کورت نکنه عقب میفتی

pool party
فعلا از آخر تابستون لذت ببرید که مهر داره میاد!:n02:

new evil
16-09-2013, 09:27
سامان جون حرف دل منو زدی
مخصوصا این جمله

من جام برنز IV نیستش بهتر از گلد و پلاتینیوم بازی می کنم .....متاسفم ولی بازیه شما چیزه دیگه ای رو نشون داده به ریوت

p30 arman
16-09-2013, 13:11
باید یه ست اسکین هم بدن mehr school party :n02:

ali_parlous
16-09-2013, 15:41
به فنا رفتن پورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو به همه تبریک می گم دوباره :n02:
ما که لاگین هم نمی تونیم بشیم دوباره (پارس آنلاین، صبا نت، آسیا تک، موبین نت ) :n08:
درست بچه های زیر ساخت درد نکنه

Georges St-Pierre
16-09-2013, 15:47
به فنا رفتن پورت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو به همه تبریک می گم دوباره
ما که لاگین هم نمی تونیم بشیم دوباره (پارس آنلاین، صبا نت، آسیا تک، موبین نت )
درست بچه های زیر ساخت درد نکنه

من مخابراتم , پینگ 150 , 0 تایم اوت ... هیچ مشکلی نداره .

pancha73
16-09-2013, 15:48
به نظر من تو champ selection باید role pick باشه یعنی 1st pick نسبت به بقیه ارجع تره در انتخاب role اش(و به همین ترتیب 2nd و ...پیک) و این روند باید متناوبی باشه یعنی اگه من الان 1st pick هستم بازی بعد باید 2nd pick باشم و بازی بعد 3rd pick و به همین روند,حالا شاید بگین یکی role ی براش بیوفته که نمیتونه بازی کنه خوب باید بگم team chat و trade رو واسه همین گذاشتن میتونه به یاراش بگه من فلان جا نمیتونم بازی کنم یا role رو با یکی عوض کنه یا trade کنه,البته به نظر من بازیکنی که خودشو pro مینامه باید بتونه در تمام role ها بازی کنه

msgcpp
16-09-2013, 16:33
به نظر من تو champ selection باید role pick باشه یعنی 1st pick نسبت به بقیه ارجع تره در انتخاب role اش(و به همین ترتیب 2nd و ...پیک) و این روند باید متناوبی باشه یعنی اگه من الان 1st pick هستم بازی بعد باید 2nd pick باشم و بازی بعد 3rd pick و به همین روند,حالا شاید بگین یکی role ی براش بیوفته که نمیتونه بازی کنه خوب باید بگم team chat و trade رو واسه همین گذاشتن میتونه به یاراش بگه من فلان جا نمیتونم بازی کنم یا role رو با یکی عوض کنه یا trade کنه,البته به نظر من بازیکنی که خودشو pro مینامه باید بتونه در تمام role ها بازی کنه

چه جلب !
همه حالش به همینه که موقع champ select بزنیم تو سر و کله هم ... :n09:

ali_parlous
16-09-2013, 17:12
آقا حالا لاگین میشه ولی لگ دارم مثل dog
دوست هام هم همین طورن

N E X T
16-09-2013, 19:11
scorpion کدام سروری؟؟ واسه منم id درست کنم تا منم بیام :n16::n16::n16:

mey123
16-09-2013, 19:50
باید یه ست اسکین هم بدن mehr school party :n02:
البته برا بچه ها! :n02::n09::n10:
برا بزرگترها (کسایی که دانشگاه میرن) باید ست اسکین mehr Kija mokh zani party بدن :n07:
کیجا=دختر

daniel'
16-09-2013, 21:23
:n07:میدونین چی خیلی باحال میشه .اگه یه هفته دیگه هم رنگار فری باشه :n09:

p30 arman
16-09-2013, 23:00
:n07:میدونین چی خیلی باحال میشه .اگه یه هفته دیگه هم رنگار فری باشه :n09:

عمرا :n09: zed رو فری کنن دلم براش تنگ شده :دی

lordthunder
17-09-2013, 00:23
سلام
آدم می مونه بخنده یا گریه کنه!:n29:
یه دفعه می ری 4-5 تا بازی می بازی!:n28:
باز یک هو می ری 4-5 بازی می بری!:n19:
مقدار شادی و غم نرمال توزیع نمیشه.:n13:

GL & HF
17-09-2013, 00:47
سلام
آدم می مونه بخنده یا گریه کنه!:n29:
یه دفعه می ری 4-5 تا بازی می بازی!:n28:
باز یک هو می ری 4-5 بازی می بری!:n19:
مقدار شادی و غم نرمال توزیع نمیشه.:n13:

الان دقیقا دارم از صبح همه بازیهامو میبازم داره اشکم در میباد از شدت هرس:grrr:

pancha73
17-09-2013, 08:19
و باز هم پچ :n02: فقط معلوم نیست این پچ واسه چیه :n02:

XxScorpionxX
17-09-2013, 10:27
چه موزیکی انداختن رو launcher :n12:

p30 arman
17-09-2013, 11:12
وای وای چه مسابقه های باحالی بود امرو !!! بخواطرش ساعت 6 بلند شدم! دی
فردا هم که عالیه!!!!!! مخصوصا مسابقه اخر
میگم این موسیقی های مسابقات رو نمیشه از جایی گرفت یا گوش کرد؟

N E X T
17-09-2013, 12:19
چه موزیکی انداختن رو launcher :n12:

scorpion داداش چرا جواب نمیدی میگم کدام سروری تا بیام افتخار بازی بده :n16::n16:شما بهترین پلایر ایرانی

msgcpp
17-09-2013, 12:41
دوستانی که میگن اگه توی تیم afk داشتین، باید بازی رو Carry کنید، ازشون میخوام بهم بگن من این تیم رو چجوری Carry کنم؟

4 تا با هم میرفتن mid بعد میرفتن blue حریف که invade کنن، بعد یدفعه میرفتن bot منم مثل ماست داشتم نیگا میکردم، بعد وقتی دیدن زورشون به اونا نمیرسه یهویی در یک حرکت انتحاری هر 4 تاشون left دادن :n04:

GL & HF
17-09-2013, 12:48
teemo=troll champion این ریوت 1 چمپ رو باید حذف کنه اونم تیمو هست:n02: با کمترین health بیشترین دمیج رو داره :n04:

daniel'
17-09-2013, 12:59
اقا امروز لیست دوستان رو تو لول نگاه کردم ماشاال.. همه یا سیلورن یا گلد هی من بدبخت موندم این ته مها:n28:(البته وقتم ندارم)
--------------------------
عزیز دل برادر اگه جانش کم نبود که دیگه هیچ کاری نمیشد کرد با تیمو دیمیج بالا جان زیاد همینطوری همه ی رول ها رو میره دیگه جانش هم زیاد باشه نقش تانک هم از این به بعد میگیره.هر چمپی یه نقطه ضعفی داره .

Fusi0n
17-09-2013, 13:09
دوستانی که میگن اگه توی تیم afk داشتین، باید بازی رو Carry کنید، ازشون میخوام بهم بگن من این تیم رو چجوری Carry کنم؟

4 تا با هم میرفتن mid بعد میرفتن blue حریف که invade کنن، بعد یدفعه میرفتن bot منم مثل ماست داشتم نیگا میکردم، بعد وقتی دیدن زورشون به اونا نمیرسه یهویی در یک حرکت انتحاری هر 4 تاشون left دادن :n04:

:n09: حالا خوب نورمال اگر 30 تا بازی مثل من تو رانک اینجوری میشد الان داشتی تا ته میسوختی بد ترین حس دوره گیم خوری تجربه میکردی
اون در لحظه که داری مخصوصا میبری 1 بیشور میره بیرون :n09:
ریوت که اصلا حالی این موارد نیست فقط پولش میشماره به ریش تو میخنده اگر حالیش بود تا الان این مورد یه راه حلی براش داده بود :n09:

XxScorpionxX
17-09-2013, 13:11
scorpion داداش چرا جواب نمیدی میگم کدام سروری تا بیام افتخار بازی بده :n16::n16:شما بهترین پلایر ایرانی
هستم تو EU WEST بیا add کردم

XxScorpionxX
17-09-2013, 13:13

چه بازی با حالی بوده :n02: اگه من به جای تو بودم منم مثل اونا می رفتم مید بعد زودتر از اینا leave می دادم :n09: حتما premade بودن اینطوری کردن

در اینطور مواقع باید تو هم بپری وسط فید بدی قشنگ بازی هم carry کردی

XxScorpionxX
17-09-2013, 13:17
:n09: حالا خوب نورمال اگر 30 تا بازی مثل من تو رانک اینجوری میشد الان داشتی تا ته میسوختی بد ترین حس دوره گیم خوری تجربه میکردی
ریوت که اصلا حالی این موارد نیست فقط پولش میشماره به ریش تو میخنده اگر حالیش بود تا الان این مورد یه راه حلی براش داده بود :n09:
الان تو در مورد این موضع یک راه حل بگو؟ مگه دست ریوته که اینا afk بشن یا feed بدن اونا تا جایی که می تونن ban می کنن راه حل دیگه ای نداره

Georges St-Pierre
17-09-2013, 13:23
Normal = Fun
چرا جدی گرفتی ؟ لول

new evil
17-09-2013, 13:32
هر راه حلی توی اینمورد بوده قابلیت سوءاستفاده داره
حتی mercy

avator20002000
17-09-2013, 14:44
ریوت که اصلا حالی این موارد نیست فقط پولش میشماره به ریش تو میخنده اگر حالیش بود تا الان این مورد یه راه حلی براش داده بود

برای زمان هایی که کسی dc میشه تو بازی های مهم دستور های /pause و /unpause رو برای بازی های مهمش گذاشته قبلا. اگر یکی از tournament ها رو قبلا دیده باشی از اینا زیاد استفاده میشه میبینی انقدر هم وضعیت بد نیست .حالا چرا تو ranked این دستور رو فعال نکرده نمی دونم.
tournament cup بعدی هم 30 September هستش
اگر کسی خواست شرکت کنه هم شرایط شرکت کردن توش هم نوشته اینجا :

smohsen
17-09-2013, 17:19
ای بابا تا میای یه دست بازی کن پچ پچ پچ پچ
این پچ آخری دیگه چیه ؟:n04:

avator20002000
17-09-2013, 17:22
launcher رو عوض کردن

Fusi0n
17-09-2013, 17:41
الان تو در مورد این موضع یک راه حل بگو؟ مگه دست ریوته که اینا afk بشن یا feed بدن اونا تا جایی که می تونن ban می کنن راه حل دیگه ای نداره
من طراح نیستم ریوت طرح داره وقتی یه بازی با این سطح طراحی میکنه باید یک طرح درست برای سیستم رانکد بزار
اصلا چرا باید سیستم رانک به این شکل باشه چرا سیستم قبلی تغییر داد ؟
تا الان مشخص شد این سیستم کلی مشکل اساسی داره باید تغییرات گسترده تر از این انجام بشه
الان afk بیشتر باعث باخت پلیر چرا سیستم حتما باید بر اساس برد باخت باشه ؟ چرا اصلا MMR باید لحاظ کنن ؟
وقتی بازی 100 درصد تیمی و هر لحظه امکان هر چیزی وجود داره ؟

یک مورد هست حداقل میتونست یه تعداد مثلا 3 بار اماکن ریست بده از اول بتونیم شروع کنیم این که میتونه؟

XxScorpionxX
17-09-2013, 18:18
من طراح نیستم ریوت طرح داره وقتی یه بازی با این سطح طراحی میکنه باید یک طرح درست برای سیستم رانکد بزار
اصلا چرا باید سیستم رانک به این شکل باشه چرا سیستم قبلی تغییر داد ؟
تا الان مشخص شد این سیستم کلی مشکل اساسی داره باید تغییرات گسترده تر از این انجام بشه
الان afk بیشتر باعث باخت پلیر چرا سیستم حتما باید بر اساس برد باخت باشه ؟ چرا اصلا MMR باید لحاظ کنن ؟
وقتی بازی 100 درصد تیمی و هر لحظه امکان هر چیزی وجود داره ؟

یک مورد هست حداقل میتونست یه تعداد مثلا 3 بار اماکن ریست بده از اول بتونیم شروع کنیم این که میتونه؟
اون موقع 3 یا 4 ساعت باید بازی بکنیم اگه afk داشته باشیم
اصلا بازی جنبه fun داره الان 1 بازی از 100 تا می بینی اینطور ادمایی میوفتن تو تیمت

ajlost1
17-09-2013, 18:23
بکس به نظرتون بین AAtrox و Quinn کدوم بیشتر fun هست و حال میده ؟ :n02:

msgcpp
17-09-2013, 20:14

Aatrox بسیار ریسکی و Agressive هستش (تهاجمی) و بقول خود ریوت (Primary: Fighter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Secondary: Tank ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) ولی quinn ریسکش کمتره والبته: (Primary: Marksman ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Secondary: Fighter ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

من میگم quinn بگیر

xSoushiantx
17-09-2013, 20:20

Aatrox این هفته Freeه
الان Quinn رو بگیری جفتشو با هم داری

alone_son
17-09-2013, 20:24
هیچ کدوم fun نیستند اگه می خوای توی بازی بری رو اعصاب مردم و بخندی باید shaco برداری اونم ap برای براش که 90% بلد نیستند ap shaco بازی کنند
اگه میخواهی یه چمپ سگ برداری که توی تیم فایت بیفتی وسط تیم حریف و کیل بگیری بعد بشنی ... شعر بگی پرو این حرفا همون Aatrox را بردار هیچی نداشته باشی همون پسیوش بسه
آخه من نمیدونم رو چه منطق و حسابی این Aatrox را ساختند:n21:

XxScorpionxX
17-09-2013, 21:18
بکس به نظرتون بین AAtrox و Quinn کدوم بیشتر fun هست و حال میده ؟
هیچ کدوم اگه بین اینن دوتا می خوای بدونی کدوم fun هست Aaxtor fun تره

Aatrox این هفته Freeه
الان Quinn رو بگیری جفتشو با هم داری
الان بیچاره نگفته کدوم بهتره بخرم گفته کدوم fun تره

Georges St-Pierre
17-09-2013, 21:48
آخه من نمیدونم رو چه منطق و حسابی این Aatrox را ساختند:n21:

امروز من Nasus بودم , جلوم این Aatrox که با جانگلر که Lee Sin باشه Premade بود .
LvL3 من نشتم زیر تاور Qـم رو فارم میکنم , Full Hp هم بودم ..و یهو دیدم این Q زد و تاور تانک کرد, Lee Sin هم پرید روش و اومدن منو Dive کردن ...
جون پر منو زیر تاور لول 3 میکشن :| منم این Aatrox رو زدما .. اما Passiveـش ... خیلی ت*میه خدایی ...
~~~
آخر شدم گلد امروز 3>
خیلی حال داد , Promo بازی اول رو خیلی راحت بردم بعد 2 بازی بعد رو باختم ... ناامیدانه دیگه زدم الکی پلی کنم دیدم بازی 4م رو هم بردم ...
بازی آخر دیگه داشتم از استرس میمردم :دی اما با یه نتیجه خیلی نزدیک بازیو بردیم ... خیلی حال داد :n12:

×××

من الان هرچه قدر بازیارو ببازم دیگه سیلور که نمیشم ؟ ( LP 0 - Gold V )

pancha73
17-09-2013, 21:50

خوب الان باید با سیستم 4-3-3 میرفتی جولو :n02: یاره شماره 6 رو هم باید دقیقه 1 تعویض می کردی معلومه خسته شده نمیتونه بازی کنه دیگه :n02: leave میده خوب :n02:بعد از پشت شبیه خون میزدی بعد 1 back hand بعد اون بوشه سمت بالا رو 1 دور میزدی میومدی تو بوشه پایین 1 دریبل اون جا میزدی بعد ult میزدی بعد recall میکردی :n02: بعد 6 تا turret رو مینداختی,بعد invis میشدی(پسیو teemo میدونی دیگه) دشمن که اومد با کله و به صورت مرتضی ای حمله میکردی البته با رمز یا زهرا و براحتی penta میکردی :n02: بعد 3 تا turret دیگه رو مینداختی بعد baron میزدی و با 1 حمله تمرین شده 3تا inhibit مینداختی و در نهایت با کمک نیروهای پشتی بانیه minions ها 2 turret و base رو نابود میکردی :n02:
استراتژیک باید بازی کنی همین طوری الکی که نمیشه کری کرد :n02: راستی دوستان این راز و سیستمو به کسی نگین,این طوری بازی کنین 100% بردین :n10::n02:

vampi 73
17-09-2013, 22:54
اون موقع 3 یا 4 ساعت باید بازی بکنیم اگه afk داشته باشیم
اصلا بازی جنبه fun داره الان 1 بازی از 100 تا می بینی اینطور ادمایی میوفتن تو تیمت

داداش شما خیلی شانس داری که از هر 100 تا بازی یدونه afk میوفته برات.برو خدا رو شکر کن مثل من نیستی که هر روز تو 3-4 تا بازی یا ترول دارم یا afk!
این جنبه fun که داری میگی با این وضعیتش اعصاب خیلیا رو ریخته به هم... :n23:

Georges St-Pierre
17-09-2013, 23:21
اقا این فصله لول کی تموم میشه ؟ اسن اسکین Elise ما رو کی میدن ؟

XxScorpionxX
17-09-2013, 23:31
داداش شما خیلی شانس داری که از هر 100 تا بازی یدونه afk میوفته برات.برو خدا رو شکر کن مثل من نیستی که هر روز تو 3-4 تا بازی یا ترول دارم یا afk!
این جنبه fun که داری میگی با این وضعیتش اعصاب خیلیا رو ریخته به هم... :n23:
lol خوب حق داری من از وقتی شروع کردم لول بازی می کنم تا حالا 2 بار اینطور تیمی افتاده بهم که 4 تا afk داشته باشه