PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

XxScorpionxX
03-09-2013, 14:02
یک دونه از اون باگاش توضیح بده ببینیم چطوریه :n02:انقدر باگ باگ میکنی به جاش توضیح بده

GL & HF
03-09-2013, 14:19
یک دونه از اون باگاش توضیح بده ببینیم چطوریه :n02:انقدر باگ باگ میکنی به جاش توضیح بده

خب اگه قرار بود به تو بگم که اسمش باگ نمیشد :n02:

ali_parlous
03-09-2013, 14:22
سلام
می دونم mobafire رو زیاد رفتم
منظورم یک سری rune جنرال هست که برای همه چمپ ها بتونم با کمترین مشکلی استفاده کنم
همین طور mastery های متفاوت که با 20 تا مستری بشه تمام چمپ ها رو به خوبی هدایت کرد.
مثلا mastery برای singed و sejuani یکی هست و می شه جنرال استفاده کرد برای هر دو
یا مثلا janna و soraka دقیقا mastery هاشون یکی هست ، اما برای nami فرق داره کمی و ...

آقا من یه پیشنهاد دارم برای شما، همه runepage و msatery ها بستگی به سبک بازی خود شما داره و اگر بخوای با guide های تو این سایت ها بازی کنی باید بشینی همه بازی های با این guide رو هم spec کنی تا یاد بگیری چجوری با این آیتم ها بازی کنی. ولی اگر با سبک بازی خودت خرید کنی لازم نیست از این و اون تقلید کنی خود می تونی یه سبک داشته باشی.

الیته گفتم این ها فقط پیشنهاد بود شما هر جور که راحتی می تونی بازیتو انتخاب کنی (تقلید یا نوآوری) Make ur choice

ali_parlous
03-09-2013, 14:25
نه من منظورم از نظر به صرفه تر بودن بود :n02:بعدش هم اگه کسی که با nunu بلد باشه می تونه تمام team جمع بکنه یک R بزن Penta kill می تو نی بگیری اگه team حریف گاگول باشن :n02: ولی Thresh اگه خوب هم بازی بکنی بشتر از یک نفر نمی تونی با Q بگیری:n09:فوق فوقش به دونفر می تونی DMG زیاد بزنی
البته من منظورم اینه که اگه suuport باهاش بازی بشه ADC Thresh حرف نداره من اون طوری قبولش دارم
nunu یادت رفت

داداش این چیزی که شما میگی nunu بلد بودن نمی خواهد که 800 تا AP می خواهد که اصولا support نمی تونه بره:n13:

ali_parlous
03-09-2013, 14:39
راستی در مورد wcg بگم که دوستان عزیز لطفا در مورد چیز هایی که نمی دونید صحبت نکنید. من یکی از دوست های 12 سالم داور و پشتیبان قسمت lol تو wcg هستش دارن تمام سعیشون رو می کنن با برداشتن عکس های تو صفحه loading همه کاراکتر های بازی رو آزاد کنن.
فقط بهتره آرزو کنین که مسئولین رضایت بدن که مسابقات lol برگزار بشه. تازه اگر هم کاراکتری نباشه برای همه تیم ها نیست پس بازی بالانسه. دیگه بدتر از من نیستید که diana, akali, fiora, nidalee,vayne هیرو های اصلی شما باشه و همه ban شده باشن.:n27:

در مورد گروهی که میره خارج از کشور هم باید بگم تو چین می تونن هر کاراکتری رو بردارن و هیچ مشکلی نداره. داداش مگه تیم فوتبال میره خارج از کشور چون تماشاچی زن دارن ما دیگه بازی رو رها می کنیم بر می گردیم ایران؟ :n18:

XxScorpionxX
03-09-2013, 14:57
دوست عزیز یک جا دیگه هم گفتم منظورم به زمانی که suuport بازی نکنی من کی گفتم اگه suuport بری pentakill می گیری :n27:

Arrowtic
03-09-2013, 14:59
در مورد گروهی که میره خارج از کشور هم باید بگم تو چین می تونن هر کاراکتری رو بردارن و هیچ مشکلی نداره. داداش مگه تیم فوتبال میره خارج از کشور چون تماشاچی زن دارن ما دیگه بازی رو رها می کنیم بر می گردیم ایران؟ :n18:
ورزشکارایی که با اسرائیلیا به زود مسابقه نمیدن هم عملا اجازشو دارن ولی خوب میدونن اگه مسابقه بدن پدرشون در میاد .

GL & HF
03-09-2013, 15:15
ورزشکارایی که با ئیلیا به زود مسابقه نمیدن هم عملا اجازشو دارن ولی خوب میدونن اگه مسابقه بدن پدرشون در میاد .

خب این یه چیزه طبیعی هست من خودمم اگه بهم بکن با اسرائیل بازی کن بازی نمیکنم از بس این اسرائیلیها سگن:n09: چرا این عمل جلو آمزیکاییها صورت نمیگیره چون اسرائیل کثیفترین دشمن ملت و دینمون هست :n09:

GL & HF
03-09-2013, 15:22
رنک رو به رگبار بستم چند روزه این دوستمون درست میگفت هرکی بالا رفته فقط با 1 چمپ سعود کرده:n02:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_parlous
03-09-2013, 15:24
دوست عزیز یک جا دیگه هم گفتم منظورم به زمانی که suuport بازی نکنی من کی گفتم اگه suuport بری pentakill می گیری :n27:

داداش حداقل متن کامنت های خودت رو بخون اول، دعوا سر ساپورت هستش شما زدی nunu بهتره ulti میزنه penta میگیری :n13:

(نظرم عوض شد بنظر من nunu از همه suuport ها قوی تر اخه ادم 6300 IP میده برای یک suuport :n15:
مگه این که دیگه IP اضافی اورده باشه:n15:)

ali_parlous
03-09-2013, 15:28
ورزشکارایی که با اسرائیلیا به زود مسابقه نمیدن هم عملا اجازشو دارن ولی خوب میدونن اگه مسابقه بدن پدرشون در میاد .

چه ربطی به پوشش داشت خب این؟؟ :n13:

من می گم پوشش قانون کشور ما هستش که دیگه اونجا وجود نداره که بخواهن بگن این هیرو ban هست و نمیشه pick کرد.
به اسرائیل چیکار دارم من؟:n13:

Arrowtic
03-09-2013, 16:04
چه ربطی به پوشش داشت خب این؟؟ :n13:

من می گم پوشش قانون کشور ما هستش که دیگه اونجا وجود نداره که بخواهن بگن این هیرو ban هست و نمیشه pick کرد.
به اسرائیل چیکار دارم من؟:n13:

حرفمو متوجه نشدید .

در مورد گروهی که میره خارج از کشور هم باید بگم تو چین می تونن هر کاراکتری رو بردارن و هیچ مشکلی نداره.
من میگم که تو مسابقات ورزشی هم گروهی که میره خارج میتونن با اسرائیلی ها(طبق قانون مسابقات) بازی کنن ولی به دلیل فشار از طرف داخل اگه نخوان هم به زور بازی نمی کنن . این بازیکنای لول هم امکانش بالاست به همون شکل به خاطر فشار از داخل پیک نکنن این چمپ ها رو .

بحث رو سیاسی نکنیم به هر حل .

XxScorpionxX
03-09-2013, 16:28
آقا اصلا من قلط کردم گفتم nunu ope بستگی به صلیقه طرف داره یکی از nunu خوشش میاد یکی از janna یکی از thresh دیگه ادامه نمی دم این بحث رو هر جوری می خوای فکر بکن :n16:
کسی هست اینجا اگه کسی از تیم دشمن یا از تیم خودت jayce pick بکنه وقتی ablity E بزنه من لگ می شوم فقط jayce نیست ziggs با varus با syndra هر وقت ablity E میزنن من لگ می شوم ولی لگ با jayce خیلی شدیده خواستم بدونم کسی مثل من هست اگه هست مشکل از نت منه یا از pc منه :n16:

hm741
03-09-2013, 18:32
کسی هست اینجا اگه کسی از تیم دشمن یا از تیم خودت jayce pick بکنه وقتی ablity E بزنه من لگ می شوم فقط jayce نیست ziggs با varus با syndra هر وقت ablity E میزنن من لگ می شوم ولی لگ با jayce خیلی شدیده خواستم بدونم کسی مثل من هست اگه هست مشکل از نت منه یا از pc منه :n16:
آره منم دقیقا همین مشکل رو دارم (از وقتی نت 128 گرفتم) فکر کنم در اون لحظه که jayce اون ابیلیتی رو میزنه بیشتر از 16kb برای سرور send ya receive میشه که در واقع اینترنتمون کم میاره و لگ میشه. قبلا که 1 مگ داشتم اینطور نبود.

daniel'
03-09-2013, 18:48
اقا ارمور پنتریشن اول به صورت درصدی اثر میکنه یا همونطوری خودش اول بعد درصدی؟یعنی مثلا 8 تا ارمور پنتریشن و 8% ارمور پنتریشن اول کدوم اثر میکنه؟اول 8 تا ازش کم میشه بعد 8% یا اول 8% عمل میکنه بعد 8 تا هم ازش کم میشه؟:n13:

pancha73
03-09-2013, 19:16
اقا ارمور پنتریشن اول به صورت درصدی اثر میکنه یا همونطوری خودش اول بعد درصدی؟یعنی مثلا 8 تا ارمور پنتریشن و 8% ارمور پنتریشن اول کدوم اثر میکنه؟اول 8 تا ازش کم میشه بعد 8% یا اول 8% عمل میکنه بعد 8 تا هم ازش کم میشه؟:n13:
سوال قشنگیه :n02: به نظر من هر دوش با هم و هم زمان اثر میکنه,اونی که مثلا نوشته 8 تا خوب معلومه دیگه 8 تا از basic damage هات بیشتر به طرف نفوذ میکنه یا به عبارتی 8 تا از armor طرف نادیده گرفته میشه و اونی هم که مثلا 8% نوشته یعنی 8% از کل armor طرف نادیده گرفته میشه

smohsen
03-09-2013, 19:31
با همچین کودن هایی چطور آدم می تونه بازی ببره آخه
اونم نه یکی دوتا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

XxScorpionxX
03-09-2013, 19:45
OMGF :n08:کی حوصله داره این همه وارد بکاره کلا 3 تا kill بیشتر ندارین فکر کنم پول همتون بوده:n08:

xSoushiantx
03-09-2013, 19:53
اول % اعمال میشه

Order of calculations

When attacking, armor penetration and armor reduction are considered in the following order

[*=left]Armor reduction, flat
[*=left]Armor reduction, percentage
[*=left]Armor penetration, percentage
[*=left]Armor penetration, flat

اطلاعات بیشتر در LeagueofLegends.wikia.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Vodoun
03-09-2013, 20:04
عاغا این دوستمون که رنگار بازی میکنه رفتم بازیشو دیدم خعععععلی چاخان دمیج میده....:n04:
ولی به من یاد نمیده خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:n 08:
از همین جا ازش خواهش میشه که به ماهم یاد بده ما هم رنگار باز بشییییییم:n02:

GL & HF
03-09-2013, 20:04

به جا runes آرمور پن یه Last whisp ببند ببین چقدر تاثیر داره :n02: runes نمیسزفه به جاش دمیج بگیر

XxScorpionxX
03-09-2013, 20:21
دوستان من بلد نیستم دور مطالب ابی کنم یکی به من یاد می ده چطوریه؟

avator20002000
03-09-2013, 20:26
به جا runes آرمور پن یه Last whisp ببند ببین چقدر تاثیر داره :n02: runes نمیسزفه به جاش دمیج بگیر
دقیقا برای last hit هم dmg خیلی کارا تره تا اینکه armor pen داشته باشید تو runepage

quote می کنن یا جواب بصورت نقل قول رو می زنن

mey123
03-09-2013, 20:35

:n02::n02::n02:
شرمنده که یه خورده خندم گرفت،منم اولا خیلی دنبال دکمه تشکر میگشتم!!:n09:
فکر کنم منظورت از آبی کردن دور مطالب همون جواب بصورت نقل قول هست روی این دکمه (که پایین پست هر شخص سمت چپه) اگه کلیک کنی میتونی در جواب اون نفر پستتو بنویسی که در این صورت پست اون شخص به صورت آبی میاد.

XxScorpionxX
03-09-2013, 20:38
من تازگیا نیومدم به این تاپیک از صفحه 200 تا الان میدونم چی کار کردین منتها ثبت نام نکردم

GL & HF
03-09-2013, 20:42
دقیقا برای last hit هم dmg خیلی کارا تره تا اینکه armor pen داشته باشید تو runepage

البته نا گفته نمونه armor pent خیلی جلو چمپای تانک جواب میده:n16:

XxScorpionxX
03-09-2013, 21:16
یاد گرفتم از همگی ممنونم:n16:

xSoushiantx
03-09-2013, 21:45
از نظر من Armor Pen زیر 10 کفایت میکنه, چون هم دمیج کامل به Minion ها میزنه و هم برای Harass خوب جواب میده :n01:

daniel'
03-09-2013, 22:03
برای اینکه بدون Ulti سه بار از ابیلیتی 1 ات استفاده کنی فقط ایتم هیدرا ببند. دیگه میفهمی باید چیکار کنی بعدش اگه ندونستی بگو برات میگم.:n02:کلا دو نوع build رنگار وجود داره یکی تنک گار یکی رنگار:n02:تنک گار بد نیست ولی کسی ازت نمیترسه کلا برای رنگار همه رو دیمیج ببند اگه تیم خیلی تانکی بود لست ویسپر و بلک کلیور ببند اگر هم نبود هی لست ویسپر کافیه اگه اصلا تانک نداشتن یه بلک کلیور یا اگر دوست داشتی لست ویسپر ببند و تو بوته ها برو برای گنک هم 6 رو استفاده کن و سعی کن 4 بار ابیلیتی 1 ات رو استفاده کنی دیگه اهمیتی نداره طرف تانکه یا نه.لذت ببرین از رنگار چون به زودی قراره باف شه:n08:

ali_parlous
03-09-2013, 22:08
اول % اعمال میشه

Order of calculations

When attacking, armor penetration and armor reduction are considered in the following order

[*=left]Armor reduction, flat
[*=left]Armor reduction, percentage
[*=left]Armor penetration, percentage
[*=left]Armor penetration, flat

اطلاعات بیشتر در LeagueofLegends.wikia.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دقیقا درسته اول بر اساس % دی ها اعمال میشن بر penteration های مقداری.
برای مثال اگر armor طرف 100 باشه شما یه 35% داشته باشی یه 20 تا
1. اول 35% اعمال میشه و میمونه 65 تا armor
2. دوم 20 تا اعمال میشه می مونه 45 تا armor

:n26:

GL & HF
03-09-2013, 22:09
برای اینکه بدون Ulti سه بار از ابیلیتی 1 ات استفاده کنی فقط ایتم هیدرا ببند. دیگه میفهمی باید چیکار کنی بعدش اگه ندونستی بگو برات میگم.:n02:کلا دو نوع build رنگار وجود داره یکی تنک گار یکی رنگار:n02:تنک گار بد نیست ولی کسی ازت نمیترسه کلا برای رنگار همه رو دیمیج ببند اگه تیم خیلی تانکی بود لست ویسپر و بلک کلیور ببند اگر هم نبود هی لست ویسپر کافیه اگه اصلا تانک نداشتن یه بلک کلیور یا اگر دوست داشتی لست ویسپر ببند و تو بوته ها برو برای گنک هم 6 رو استفاده کن و سعی کن 4 بار ابیلیتی 1 ات رو استفاده کنی دیگه اهمیتی نداره طرف تانکه یا نه.لذت ببرین از رنگار چون به زودی قراره باف شه:n08:

چطور میگی قراره باف بشه اگه اتک اسپیدش رو حذف کنن 10 برابر ضعیف میشه بعد میگی قراره باف شه ؟؟ بعدشم هیدرا اصلا ایتم رنگار نیست تو کدوم رنگار بازه پرو رو دیدی هیدرا ببنده ؟؟ من فقط بیلده Worst rengar eu رو قبول دارم چون بالاترین تاثیر رو داره خودمم مثل اون میبندم خیلی بهترو بیشتر جواب میده هیدرا واسه چمپایی خوبه که میخوان تانک کنن با یه دمیج قابل قبول نه واسه چمپه اساسینی مثل رنگار بهترین ایتم واسه رنگار last whisp + black cleaver هست

ali_parlous
03-09-2013, 22:11
من تازگیا نیومدم به این تاپیک از صفحه 200 تا الان میدونم چی کار کردین منتها ثبت نام نکردم

شما که همین 2 3 صفحه پیش 2 3 تا پست گذاشتی عزیزم جمعا چند ساعت نبودی فکر کنم :n16:

smohsen
03-09-2013, 22:29
OMGF :n08:کی حوصله داره این همه وارد بکاره کلا 3 تا kill بیشتر ندارین فکر کنم پول همتون بوده:n08:

از هرچی اروپای شرقی ایه متنفرم
یه احمقی ازشون تو بازی قبلی کلی فحش داد اول بازی بعدش که دید یه نفری یه لاین رو کلیر کردم گفت عذر می خوام اول بازی ......

Kheee
03-09-2013, 23:00
تو کدوم رنگار بازه پرو رو دیدی هیدرا ببنده ؟؟
برو match history Worst rengar eu شو ببین تو 2 تا مسابقش هیدرا بسته:n02:

alone_son
03-09-2013, 23:02
اسم اونی که با رنگار 15 تا کیل میگیره با 300 فارم رو بگو ببینم:n02: بعدشم من که از کسی ترس ندارم خالی ببندم یا ترول کنم Wfire daemonize اسم همون دیاموند هست ادد بکن بگو skillcappedtork بهت یاد داده یا نه:n16:رنگار یه سری باگ خفن داره که بین رنگار بازا مثل یه راز میمونه داری مجبورم میکنی همینجا همه باگاشو بگم تا همتون برین رنگار بازی کنید باورت نمیشه از همین Ali_palous بپرس که با من 1 بار بازی کرده دیده چطوری کار میکنم با رنگار البته اینا تعریف از خود و گنده بودن نیست فقط میخوام بهت بگم هیچی از رنگار نمیدونی راجبش حرف نزن
تازه برگشتم از دانشگوه واسه همینه دیر جواب میدم
اونی که با رنگار اینجوری بازی میکنه از بچه های همین جاست ولی شاید تا حالا بشتر از 20 تا پست نداده باشه مخصوصا الان که زیاده شده تو فروم آره زیاد شده:n09:
((صرفا جهت اطلاع: پستهات را میبینه اگه تاحالا نیمده بگه کیه حتما دیگه....))
راز مال دختراس
((دوستانی که پسر هستند سعی کنیم مثل جنس مذکر صحبت کنیم :n10:))

فقط میخوام بهت بگم هیچی از رنگار نمیدونی راجبش حرف نزن
این یکی در مقابل کدوم حرفم بود؟؟؟ جایی گفتم رنگار بده عایا؟؟ گفتم رنگار مال نوباست عایا؟؟؟ اصلا بد رنگار را گفتم عایا؟؟و عایا همچنان جاریست!!!!!!!

بگذریم تازه الان فهمیدم چی شد تازه الان به همه چی آگاه شدم :n08:تازه الان محل سکونتت را خوندم:n09:

GL & HF
03-09-2013, 23:23
تازه برگشتم از دانشگوه واسه همینه دیر جواب میدم
اونی که با رنگار اینجوری بازی میکنه از بچه های همین جاست ولی شاید تا حالا بشتر از 20 تا پست نداده باشه مخصوصا الان که زیاده شده تو فروم آره زیاد شده:n09:
((صرفا جهت اطلاع: پستهات را میبینه اگه تاحالا نیمده بگه کیه حتما دیگه....))
راز مال دختراس
((دوستانی که پسر هستند سعی کنیم مثل جنس مذکر صحبت کنیم :n10:))

این یکی در مقابل کدوم حرفم بود؟؟؟ جایی گفتم رنگار بده عایا؟؟ گفتم رنگار مال نوباست عایا؟؟؟ اصلا بد رنگار را گفتم عایا؟؟و عایا همچنان جاریست!!!!!!!

بگذریم تازه الان فهمیدم چی شد تازه الان به همه چی آگاه شدم :n08:تازه الان محل سکونتت را خوندم:n09:

میخوای بگی منم بچه درس خونم آفرین پسر گلم درستو بخون زیادم به کاره اینو اون دخالت نکن :n10: اگرم میخوای ماهی یبار بیای چرت بگی بدون به خدا فهمیدیم تو هم وجود داری لازم نیست اینقدر بالا پایین بپری:n20: اگرم قرار بود روشای رنگار رو بچه مچه بدونن که سنگ رو سنگ...

GL & HF
03-09-2013, 23:25
برو match history Worst rengar eu شو ببین تو 2 تا مسابقش هیدرا بسته:n02:

درسته بسته اما اون به گفته خودش آیتم اصلی نیست اون رو موقعی میبنده که میخواد تانکی کار کنه

vampi 73
04-09-2013, 00:13
اونم نه یکی دوتا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخ آخ آخ ، من از اینا فراوون دیدم... :n08:
وقتی اینجوری فید میدن و ترول میکنن آدم دلش میخواد خرخرشونو بجوئه! :n24:

alone_son
04-09-2013, 00:24
میخوای بگی منم بچه درس خونم آفرین پسر گلم درستو بخون زیادم به کاره اینو اون دخالت نکن :n10: اگرم میخوای ماهی یبار بیای چرت بگی بدون به خدا فهمیدیم تو هم وجود داری لازم نیست اینقدر بالا پایین بپری:n20: اگرم قرار بود روشای رنگار رو بچه مچه بدونن که سنگ رو سنگ...
:n04:
درس؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درس خون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ روشای رنگار؟؟؟؟؟؟؟؟:n04: من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تووووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟ اوووووووووو؟؟؟؟؟ مااااااااا؟؟؟؟ شماااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n30:
ما که نتونستیم با رابط هم اینا را به هم ربط بدیم بلاخره...
درس؟؟؟؟؟؟ خون؟؟؟؟؟؟؟؟ blood؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درس blood >؟
بهتره تمومش کنیم :n09:

avator20002000
04-09-2013, 00:35
ward رو دیگه نمی تونه ریوت محدود کنه ولی boot troll رو قبلا محدود کرده تو چند پچ پیش که بر نداره 6 boot بخره set درست کنه
راستی این همه سره rengar بحثه چرا سره پدر rengar اینجا بحث نیست!!!به شخصه :n12: باباشم:n02:
تو کفی بدونی کیه؟!!!:n09:هان؟:n07:
riot تقدیم می کند:

jarvan IV
شوکه کنندس نه؟:n04:
اون دو سالی که غیبش زد jarvan رفته بود یه کارایی داشت می کرد تو خونه خالی اینم نتیجش:n02::n09:حالا بگردید مامانشو گیر بیارید!

DANT3
04-09-2013, 00:50
چقدر سره این جنورا بن شدم...

GL & HF
04-09-2013, 01:14
ward رو دیگه نمی تونه ریوت محدود کنه ولی boot troll رو قبلا محدود کرده تو چند پچ پیش که بر نداره 6 boot بخره set درست کنه
راستی این همه سره rengar بحثه چرا سره پدر rengar اینجا بحث نیست!!!به شخصه :n12: باباشم:n02:
تو کفی بدونی کیه؟!!!:n09:هان؟:n07:
riot تقدیم می کند:

jarvan IV
شوکه کنندس نه؟:n04:
اون دو سالی که غیبش زد jarvan رفته بود یه کارایی داشت می کرد تو خونه خالی اینم نتیجش:n02::n09:حالا بگردید مامانشو گیر بیارید!
مامانشم حتما lux هست دیگه :n02::n08:

pancha73
04-09-2013, 08:15
و بااااز پچی دیگر در راه اسسست :n02: پچ 3.11 با edit و update های فراوان دیریدیدیییینگ:n02: ولی نمیدونم چند مگه چون سروس EUNE الان Offline هست :n28:

daniel'
04-09-2013, 08:15
چطور هیدرا تانکی وقتی هیچی بهت ارمور نمیده و فقط یه life steal و یه health regen میده بعد هیچ جا ندیدم نوشته باشه مال چمپ های تانکه و چمپ تانکی هم ندیدم که هیدرا ببنده.بعد همیشه هم که نباید این ایتم رو بست به دلایل مختلف یکیش اینه که ایتم خیلی گرونیه.هیدرا یکی از ایتم هایی که بیشترین دیمیج رو میده تو بازی.بعد ار از blood thirst و sword of ocelot (دیگه نمیدونم درست نوشتم فینگیلیشیشو یا نه).بعد وقتی هیدرا رو بگیری میتونی اسپیلیت پوش کنی مثل yi و با همین هیدرا میتونی در عرض چند ثانیه کل کمپ جانگل رو نابود کنی تا این که اون ایتمی که تو رکومندده رو ببندی برای جانگل گرچه اون راه های فرار وقتی رو رنگار فوکس میکنن برات باز میکنه. در ضمن من خودم میدونم اگه اتک اسپیدشو حذف کنن یه مقدار ضعیف میشه برای همین اینو گذاشتم:n08:<<<<< به خاطر این اتک اسپید ودیمیجش تک میتونی تاور بزنی.بعد مگه من گفتم نبندی لست ویسپر و بلک کلیور از اونجایی که رنگار دیمیج اصلیش کلا فیزیکاله مثل zed این ایتم ها خیلی ضرورین.

smohsen
04-09-2013, 09:29
من الان رو لوگوی لانچر بازی گیر کرده و فعلا 8 مگ دانلود کرده :n02:

شد 24 مگ فقط لانچر! چه خبره ؟

Dark_Priest
04-09-2013, 10:06
آقا چند مگه ؟

smohsen
04-09-2013, 10:15
1 اش 91 مگه قبلش حدود 28 مگ لانچر میگیره

pancha73
04-09-2013, 10:27
واسه من رو لوگو لول گیر میکنه :n28: باید صبر کنم؟

pancha73
04-09-2013, 10:27
اها درست شد :n02:

Dark_Priest
04-09-2013, 10:28
آقا من step اول 90 مگ بود الان step 2 380 مگ هست :n04:
سرعت دانلودم هم 100 هست .

GL & HF
04-09-2013, 10:36
چطور هیدرا تانکی وقتی هیچی بهت ارمور نمیده و فقط یه life steal و یه health regen میده بعد هیچ جا ندیدم نوشته باشه مال چمپ های تانکه و چمپ تانکی هم ندیدم که هیدرا ببنده.بعد همیشه هم که نباید این ایتم رو بست به دلایل مختلف یکیش اینه که ایتم خیلی گرونیه.هیدرا یکی از ایتم هایی که بیشترین دیمیج رو میده تو بازی.بعد ار از blood thirst و sword of ocelot (دیگه نمیدونم درست نوشتم فینگیلیشیشو یا نه).بعد وقتی هیدرا رو بگیری میتونی اسپیلیت پوش کنی مثل yi و با همین هیدرا میتونی در عرض چند ثانیه کل کمپ جانگل رو نابود کنی تا این که اون ایتمی که تو رکومندده رو ببندی برای جانگل گرچه اون راه های فرار وقتی رو رنگار فوکس میکنن برات باز میکنه. در ضمن من خودم میدونم اگه اتک اسپیدشو حذف کنن یه مقدار ضعیف میشه برای همین اینو گذاشتم:n08:<<<<< به خاطر این اتک اسپید ودیمیجش تک میتونی تاور بزنی.بعد مگه من گفتم نبندی لست ویسپر و بلک کلیور از اونجایی که رنگار دیمیج اصلیش کلا فیزیکاله مثل zed این ایتم ها خیلی ضرورین.

همون طور که خودت گفتی هیدرا دمیج زیاد میده و موقعی واسه رنگار خوبه که میخواد یکم خودشو سفت کنه میره هیدرا میبنده که دمیجش بالا بره و آیتمای بعدی رو تانکی میبنده که بتونه مقاومت بکنه هیدرا زمانی واسه رنگار خوب میشه که بخواد تانک کنه با یه دمیج خوب:n09: ( با چمپای دیگه کاری ندارم ) بعدشم عمرا اگه دست به رنگاز بزنن نمیتونن کاری کنن شاید اگه بخوان تغیری بدن دمیج savagery رو از رو تاور حذف میکنن

pancha73
04-09-2013, 10:38
استپ اول 91 mg و استپ دوم 388 mg
GL & HF :n02:

GL & HF
04-09-2013, 10:44
عجب !!!! ماله من رو این عکس LoL گیر میکنه بالا نمیاد :n02::n10:

pancha73
04-09-2013, 11:09
عجب !!!! ماله من رو این عکس LoL گیر میکنه بالا نمیاد :n02::n10:
ماله منم اول همینطوری بود ولی درست شد:n09:فکر کنم به خاطره این باشه که سرور offline بود بعد online شد,کاری نکن خودش درست میشه

Life Watcher
04-09-2013, 11:22
بـــــاز دوباره آپدیت اه:n04::n04::n04:

Georges St-Pierre
04-09-2013, 12:13
ماله من رو league of legends گیر کرده ! شما هم ؟:n16:

XxScorpionxX
04-09-2013, 13:03
ماله من رو league of legends گیر کرده ! شما هم ؟
پست های قبلی بخون به سوالت می رسی

Life Watcher
04-09-2013, 13:12
عاغا ماله من رو applying pacthes مونده دست نزنم تموم میشه؟:n13:

makan.net
04-09-2013, 13:15
فقط Undo purchase .واقعا کار جالبی کردن.تو Dota 2 هست این قابلیت.

GL & HF
04-09-2013, 13:22
سرعته شاخ :n21:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

garaa
04-09-2013, 13:27
لوگو بعد چند دقیقه میره ؟ 1 ساعته وایسادم نرفته ...

Georges St-Pierre
04-09-2013, 13:36
سرورا افلاینن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Apollo
04-09-2013, 13:39
شاید سرعتتون پایینه یا قطع شده.
همیشه یه بکاپ از بازی داشته باشید.
بعد Du meter رو نصب کنید متوجه میشید که بازی در حال دانلود ِ یا قطع شده.
زمانی هم که بازی میکنید نشون میده که بازی چه حجمی اطلاعات رد و بدل میکنه و آیا برنامه دیگه ای از اینترنت استفاده میکنه که پینگ رو بالا ببره.

Georges St-Pierre
04-09-2013, 14:03
شاید سرعتتون پایینه یا قطع شده.
همیشه یه بکاپ از بازی داشته باشید.
بعد Du meter رو نصب کنید متوجه میشید که بازی در حال دانلود ِ یا قطع شده.
زمانی هم که بازی میکنید نشون میده که بازی چه حجمی اطلاعات رد و بدل میکنه و آیا برنامه دیگه ای از اینترنت استفاده میکنه که پینگ رو بالا ببره.

نه بابا سرورا افلاینن

lordthunder
04-09-2013, 14:14
سلام
تست کردم ، لانچر داره دانلود می کنه ، چون وقتی باز میشه نسبت به بسته بودنش حدود 18 KB/s دانلود اضافه می شه ، ولی خوب سیاه میشه دورش و لود نمیشه لانچر
بعد تقریبا 5-10 دقیقه درست شد.

Life Watcher
04-09-2013, 14:57
عاغا ماله ما که آپدیتش تموم شد اومدم برم تو بازی اول بازی رو میاره ولی بعدش که میخوای بری تو صفحه ی لودینگ یهو میپره بیرون....:n03:

azaramir
04-09-2013, 15:02
سلام کسی میتونه exeهای بازی رو اپلود کنه سیستمم ویروسی شد پاک شدن

Kheee
04-09-2013, 15:08
4kbدانلود میکنه

ali_parlous
04-09-2013, 15:11
یعنی پدر lol ایران هستین شما :n16:
بابا هنوز سرور ها ok نشده شما دانلود کردین رفتین تو بازی میگین مشکل داره ؟ :n08:
یکم صبر کنید سرور ها مشکلش رفع بشه بعد برید پچ بگیرید. هیچ می دونید قبل اومدن کامل پچ ممکنه 3 الی 4 بار یک سری فایل تکراری رو بگیرید؟
چون دارن در حین پچ دادن تست انجام می دن. تا لحظه ای که همه سرور ها ok نشده سعی کنید پچ نگیرید این پیشنهاد منه....:n26:

XxScorpionxX
04-09-2013, 15:25
یعنی پدر lol ایران هستین شما :n16:
بابا هنوز سرور ها ok نشده شما دانلود کردین رفتین تو بازی میگین مشکل داره ؟ :n08:
یکم صبر کنید سرور ها مشکلش رفع بشه بعد برید پچ بگیرید. هیچ می دونید قبل اومدن کامل پچ ممکنه 3 الی 4 بار یک سری فایل تکراری رو بگیرید؟
چون دارن در حین پچ دادن تست انجام می دن. تا لحظه ای که همه سرور ها ok نشده سعی کنید پچ نگیرید این پیشنهاد منه....:n26:
من که حوصله ندارم آپدیت بکنم:n02: ساعت 5 6 غروب می زارم آپدیت شه تازه اگه هم آپدیت بکنیم با لگ اینا نمی شه بازی بکنیم اصلا تازه گیرم لگ هم نباشه 2 تا فیدر نباید بیان بازی خراب بکنن

XxScorpionxX
04-09-2013, 15:32
عاغا ماله ما که آپدیتش تموم شد اومدم برم تو بازی اول بازی رو میاره ولی بعدش که میخوای بری تو صفحه ی لودینگ یهو میپره بیرون....:n03:
اگه دروست نشد تو luncher یک reapir بکن شاید درست شد

avator20002000
04-09-2013, 16:23

ماله منم همینطوریه یه leave هم خوردم سر این کار riot

lordthunder
04-09-2013, 16:34
بیشتر از نیم ساعت روی 99% مرحله اول گیر کرده داره apply می کنه!سرور هم آنلاینه.

GL & HF
04-09-2013, 16:40
آقا کسی از چمپین بعدی که قراره بیاد خبری داره ؟:n13:

ali_parlous
04-09-2013, 16:48
آقا تو لینک نوشته اگه رو همون لوگو واستید بعد یه مدت ok میشه میره پچ می گیره من 3 4 دقیقه واستادم بسته شد. بعد دوباره باز کردم اومد اینجا :n02:
دوما نوشته هرکی مشکل داره log برای ما بفرسته تا بررسی کنیم مشکل رو رفع کنیم
ظاهرا پچ ok شده گفته همه بگیرن فقط اگر مشکلی تو بازی دارید log رو بفرستید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_parlous
04-09-2013, 17:06
رفقا ردیف شدین؟ مال من که آخراشه. :n16:

ali_parlous
04-09-2013, 17:09
آقا یه پیشنهاد کلی، اگر همه ID هاشون رو تو امضا بزنن خیلی خوب می شه. کاری به این ندارم طرف حرفه ای یا نه همه این کار رو بکنن.

avator20002000
04-09-2013, 17:10
repair کردم درست نشد دوباره باز کردم زد آپدیت الان هم رو 99 درصد گیر کرده جلو نمیره

ali_parlous
04-09-2013, 17:15
repair کردم درست نشد دوباره باز کردم زد آپدیت الان هم رو 99 درصد گیر کرده جلو نمیره

تو سایت lol نوشته یکم زمان می بره. یه چک بکن ببین send & reseive داری؟

DANT3
04-09-2013, 17:18
من ابدیت کردم ولی fps تو sp بیشتر از 13 نیمره !
تو گیم هم 30-60
قبله پچ 150 بود!

Georges St-Pierre
04-09-2013, 17:23
من نمیدونم وقتی سرور ها افلاینن شما چطور اپدیت کردید

ali_parlous
04-09-2013, 17:26
من نمیدونم وقتی سرور ها افلاینن شما چطور اپدیت کردید

گفتم که داداش بزار logo بازی که اومد همون جوری هنگ کنه داره آپدیت launcher میگیره. بعد بسته که شد بازش کن همه چی ok میشه و شروع می کنه به آپدیت بازی گرفتن.

Georges St-Pierre
04-09-2013, 17:26
8 سرور افلاین 1 سرور انلاین اونم فقط OCE انلاینه

ali_parlous
04-09-2013, 17:28
من ابدیت کردم ولی fps تو sp بیشتر از 13 نیمره !
تو گیم هم 30-60
قبله پچ 150 بود!

میشه سوال کنم کامپیتورت چیه؟ مشخصات میدی؟

والا ما که با
core i 7
8 GB ram
Graphic asus GT 580 DDR5 2GB
نتونستیم بالای 80 تا FPS بگیریم :n13:

میتونی بری تو تنظیمات video عوضش کنی بزار رو 60

ali_parlous
04-09-2013, 17:29
8 سرور افلاین 1 سرور انلاین اونم فقط OCE انلاینه

آره تو lolking.net دری وری زده می دونم. فقط شما تست کن. خود riot نوشته همه چی ok شده و مشکلی نداره.:n16:

XxScorpionxX
04-09-2013, 17:39
من نمیدونم وقتی سرور ها افلاینن شما چطور اپدیت کردیدمال من که آنلاینه

Kheee
04-09-2013, 17:46
من دارم بازی میکنم لول کینگ چرت گفته

Georges St-Pierre
04-09-2013, 17:55
منم موفق شدم اپدیت کنم:n16:

DANT3
04-09-2013, 18:25
میشه سوال کنم کامپیتورت چیه؟ مشخصات میدی؟

والا ما که با
core i 7
8 GB ram
Graphic asus GT 580 DDR5 2GB
نتونستیم بالای 80 تا FPS بگیریم :n13:

میتونی بری تو تنظیمات video عوضش کنی بزار رو 60
vga شما GTX هستش فکر کنم ...
سیستم شما به راحتی 150 fps رو میکشه ..
برو برنامه razor game boostr رو دانلود کنن بعد بزن لول رو انالیز کنه بعد 100-200 تا میره رو fps .ماله من گیم که استارت میشه fps رو 300 هستش تو فایت ها رو 120

sbr2000
04-09-2013, 18:28
روی 99%گیر میکنه کسی به همچین مشکلی بر نخورده؟؟:n13:

lordthunder
04-09-2013, 18:41
روی 99%گیر میکنه کسی به همچین مشکلی بر نخورده؟؟:n13:
بله ، یک نیم ساعت یک ساعتی واستا درست میشه!

GL & HF
04-09-2013, 18:45
برو برنامه razor game boostr رو دانلود کنن بعد بزن لول رو انالیز کنه بعد 100-200 تا میره رو fps .ماله من گیم که استارت میشه fps رو 300 هستش تو فایت ها رو 120

یعنی این نرم افزار که گفتی Fps رو بالا میبره ؟

Kheee
04-09-2013, 19:03
fps چه تاثیری داره گرافیکو میبره بالا؟
حجم بیشتر نمیکشه؟

lordthunder
04-09-2013, 19:19
fps چه تاثیری داره گرافیکو میبره بالا؟
حجم بیشتر نمیکشه؟
fps مخفف frame per second هست ، به معنای تعداد فریم بر ثانیه
چشم بشر تغییراتی بیشتر از 24 فریم بر ثانیه رو نمی تونه منفک ببینه و عملا پیوسته می بینه ، اما بعد از اختراع فیلم و ملاحظاتی حداقل سرعت 30 فریم بر ثانیه استاندارد شد که نتیجه بهتری داره
فریم بر ثانیه هر چه بیشتر باشه ، تصویر و انیمیشن روون تر دیده میشه ، اما 30 فریم بر ثانیه عدد استاندارد و مناسبی هست که در فیلم های رایج استفاده میشه ، و بیشتر از اون خیلی تفاوتی ایجاد نمی کنه.
اگر فریم بر ثانیه به زیر 24 افت پیدا کنه ، شما انیمیشن ها رو همون طور که هست ، به صورت تکه تکه و فریم به فریم می بینی.

XxScorpionxX
04-09-2013, 19:30
خوب یکم در مورد این برنامه توضیح بده ببینیم چطوریه اگه لینک دانلود چیزی داری بزار:n16:

ali_parlous
04-09-2013, 21:46

ببخشید X تایپ نشده بود GTX درسته:n16:

ولی مشکل اینجاست که چشم انسان نمی تونه بین 60 fps و 100 fps چیزی رو تشخیص بده. بعد از اون مانیتوری نیست که بخواهد 300 فریم بر ثانیه نمایش بده :n16:

ببخشیدا چون من تو قسمت دوربین های مدار بسته تحت شبکه کار می کنم از روی تخصصم گفتم. مانیتور بیشتر از 85 fps رو نمی تونه نمایش بده :n26:

Georges St-Pierre
04-09-2013, 21:56
سلام بچه ها ماله من گیر کرده قاطی کرده فک کنم :n13:

lordthunder
04-09-2013, 22:04
سلام
برای من مرحله دوم رو نوشته بود حدود 90 مگ ، اما نزدیک 3 ساعته که روی 99% گیر کرده!
امان از دست این riot نوب

XxScorpionxX
04-09-2013, 22:12
مال من اول میاورد بعد هی ارور می داد اینم عکسش خود به خود اینتر نتم قعط می شد:n13: دوباره سعی کردم برم تو آپدیت بکنم رو عکس league of legends
دیگه سریع می آد بیرون کسی مشکلی نداره؟
مگه هیرو جدید آوردن آخه 400 مگابیت آپدیت دادن بیرون کسی بازی آپدیت کرده ؟ اگه می شه بگید چه چیزی اضافه کردن

Vodoun
04-09-2013, 22:29
عاغا یکی بره این لینک ببینه جریان چجوریاس....
چند نفر تو نظرات گفتن rp گرفتن یعنی میشه عایا؟:n04:

hm741
04-09-2013, 22:39
ببخشیدا چون من تو قسمت دوربین های مدار بسته تحت شبکه کار می کنم از روی تخصصم گفتم. مانیتور بیشتر از 85 fps رو نمی تونه نمایش بده :n26:

فکر کنم به جای fps باید می نوشتی Hz (واحد Refresh Rate) ... در ضمن بعضی مانیتورها می تونند بیشتر از این هم نمایش بدهند ولی کسی باهاشون league بازی نمیکنه ... اصلا این چه وضعیه بحثو به حاشیه می کشونید:n06:!!! اومدم اینجا ببینم آپدیت چند مگه ببین به کجا رسیدم! حالا آپدیت چند مگه؟ مثل اینکه برای هرکس متفاوته

Georges St-Pierre
04-09-2013, 22:43
من 3 ساعته رو فایل BIN_0x00000 گیر کرده استپ 2

99%:n17:

avator20002000
04-09-2013, 22:47
از 6 تا الان رو 99% درصد مونده هیچی هم نمیشه!send و recive هم داره ولی موندم چی میره میفرسته که این جلو نمیره!

lordthunder
04-09-2013, 22:51
riot مثل این که حالش خرابه :n17:
الآن ساعت 12 می شه باز اینترنت ما قطع میشه چند دقیقه باید باز از اول بگذارم 7-8-10 ساعت بگذارم دانلود
صبح که نشد بازی کنیم ، شبم که نمیشه ، فردا صبحم که معلوم نیست.

Georges St-Pierre
04-09-2013, 23:00
رو چه فایلی گیر کرده ؟:n26:

garaa
04-09-2013, 23:00
من 3 ساعته رو فایل BIN_0x00000 گیر کرده استپ 2

99%

ببندش دوباره لول رو باز کن , میره 300 و خورده ای دیگه دانلود میکنه اینبار اوکی میشه .

Vodoun
04-09-2013, 23:01
عاغا یکی بره این لینک ببینه جریان چجوریاس....
چند نفر تو نظرات گفتن rp گرفتن یعنی میشه عایا؟:n04:

خخخخخخخخخخخخ یادم رفت لینک بدم :n08:

Georges St-Pierre
04-09-2013, 23:05
ببندش دوباره لول رو باز کن , میره 300 و خورده ای دیگه دانلود میکنه اینبار اوکی میشه .

STFU Nab:n16:

avator20002000
04-09-2013, 23:07
یه وبلاگه دیگه هم هست lol ---- اینا یه عده ایرانیه ..... هستن :n02: که فکر می کنن بقیه .... هستند :n02: و با این چیزا ... میشن:n02: ولی دوست عزیز همه اینا سرکاریه و تمام نظرات این وبلاگ ها هم خوده فرد میزاره نه کاربر پس وقتت رو باهاشون تلف نکن:3:

3 بار الان بستم باز کردم 12 mg دانلود می کنه و رو 99 درصد سکته می کنه دیگه جلو نمیره
برای شما الان قبل شروع بازی میپره بیرون تو نمیره؟ چون قبل repair من به خاطر اون مشکل دارم الان دوباره اپدیت می کنم

lordthunder
04-09-2013, 23:09
سلام
باز این آسیاتک منگول ساعت 12 شب اینترنتم رو قطع کرد همه 6 ساعت دانلودم پرید.
riot هم که از این منگول تر، یک سیستم resumable نگذاشته دیوانه ابله
موندم این riot چرا این قدر نفهمه!
الآن smite قابلیت resume داره این نداره.

garaa
04-09-2013, 23:13
STFU Nab:n16:

G-Lord

~~~

3 بار الان بستم باز کردم 12 mg دانلود می کنه و رو 99 درصد سکته می کنه دیگه جلو نمیره
برای شما الان قبل شروع بازی میپره بیرون تو نمیره؟ چون قبل repair من به خاطر اون مشکل دارم الان دوباره اپدیت می کنم

مال منم گیر کرد بستم رفت 300 م.ب دانلود کرد دیگه خواب بودم , اومدم بیدار شدم دیدم play روشن شده :دی

Georges St-Pierre
04-09-2013, 23:14
خخخخخخخخخخخخ یادم رفت لینک بدم :n08:

فک نکنم جواب بده ریوت بازی نیست که هکش بیاد بیرون

XxScorpionxX
04-09-2013, 23:35
سلام
باز این آسیاتک منگول ساعت 12 شب اینترنتم رو قطع کرد همه 6 ساعت دانلودم پرید.
riot هم که از این منگول تر، یک سیستم resumable نگذاشته دیوانه ابله
موندم این riot چرا این قدر نفهمه!
الآن smite قابلیت resume داره این نداره.
2 3 روز پیش عکس امضا من سرعت خارجیا بود 1970 kbs بود تو 254 مگابیت تو 2:52 ثانیه نوشته بود دانلود میشه اونا که مثل ما نیستن بزارن رو resume

XxScorpionxX
04-09-2013, 23:44
OMGF چه اسکینهایی برای renekton leesin Leona Graves janna امده :n02:من گفتم 400 مگابیت الکی چرا آوردن نگو اسکین آوردن

lordthunder
04-09-2013, 23:50
سلام
بله ولی همه که از این اینترنت ها ندارند!
من زیاد دیدم از سرعت پایین دانلود شکایت می کنند خارحی ها (آخه بعضی اوقات خود سرور هم محدودیت داره در ارسال)
آخه قابلیت resume همچین چیز سختی هم نیست ، الآن smite داره این قابلیت رو
می خواد خیر سرش چک کنه فایلی رو که دانلود کرده رو دوباره دانلود نکنه.
بعد هم همه که پچ دانلود نمی کنند ، یکی ممکنه کل بازی رو download کنه.

XxScorpionxX
04-09-2013, 23:58
سلام
بله ولی همه که از این اینترنت ها ندارند!
من زیاد دیدم از سرعت پایین دانلود شکایت می کنند خارحی ها (آخه بعضی اوقات خود سرور هم محدودیت داره در ارسال)
آخه قابلیت resume همچین چیز سختی هم نیست ، الآن smite داره این قابلیت رو
می خواد خیر سرش چک کنه فایلی رو که دانلود کرده رو دوباره دانلود نکنه.
بعد هم همه که پچ دانلود نمی کنند ، یکی ممکنه کل بازی رو download کنه.
عقل ندارن به فکر شون نرسیده قابلیت resume بزارن من خودم 2 دفعه بازی دارم تا 20 مگابیت step 1 می برم ارور می ده میاد از اول الانم که دیگه اصلا Luncher بالا نمیاد

lordthunder
05-09-2013, 00:02
حالا این ها به کنار فایل رو از صفر شروع می کنه می ره تا صد ، فکر می کنی نوبت فایل بعدیه ، باز می بینی همون رو داره از صفر شروع می کنه ، آدم می مونه الآن مشغول چه کاریه.
بعد هم که تایمرش هی کم میشه ، هی زیاد می شه، منفی میشه ، مثبت می شه . ......

new evil
05-09-2013, 00:15
به نظر من مشکل از اینترنتهسراسری هم هست

Vodoun
05-09-2013, 00:17
یعنی میخوام سرعته نتمو ریا کنم دیگه.....
حالا نمیگم از کجا نت گرفتم از حسودی بترکید چشتون دراد:n02:

XxScorpionxX
05-09-2013, 00:25
یعنی میخوام سرعته نتمو ریا کنم دیگه.....
حالا نمیگم از کجا نت گرفتم از حسودی بترکید چشتون دراد:n02:
این که خوبه مال من بعضی موقعه ها اصلا تکون نمخوره می ره رو 99% دیگه هیچی نمیشه:n02:مال من اول luncher می اورد الان دیگه اونم نمیاد شاید یک معجزه ای چیزی بشه فردا درست بشه

lordthunder
05-09-2013, 05:34
سلام
از ساعت 6 بعدازظهر تقریبا گذاشتم روی دانلود ، تا ساعت 12 شب ، قطع شده همه چیز پریده ، از ساعت 12 گذاشتم ، صبح ساعت 6 اومدم ، باز دیدم قطع شده همه چیز پریده ، زنگ زدم به آسیاتک عوضی ، میگه ما از عمد قطع می کنیم ، هرکی بیشتر از 400 مگ دانلود داشته باشه ، قطع می کنیم ، حالا کاش 400 مگ ، رفتم چک کردم ، می بینیم کل دانلود من در امروز به 100 مگ نرسیده
خدا ان شاء الله این دزد های آشغال رو لعنت کنه ، سرویس 512 نامحدود دارم ، اما عملا جوری محدودیت اعمال می کنند که نتونی بیشتر از چند گیگ دانلود کنی.چقدر این ها دزد هستند.

lordthunder
05-09-2013, 07:10
راستی کسی از دوستان می تونه آخرین پوشه های دانلود شده رو برای دیگران آپلود کنه تا دیگران هم بتونند استفاده کنند؟
(آخرین شماره از پوشه rads/projects/lol_game_client/releases و rads/projects/lol_air_client/releases)
0.0.1.39 برای air و 0.0.0.174 برای game
البته بهتره با کیفیت best توسط winrar فشرده شده باشه.

abrams
05-09-2013, 07:13
من بازیم مشکل پیدا کرده قسمت 2 آپدیت که میرسه ارور میده که آپدیت fail شده جالبیش اینه که من بازی رو دیروز آپدیت کردم اصلا آپدیت نمیخواد ولی این قسمت 2 رو ارور میده . چی کارش کنم؟

daniel'
05-09-2013, 07:37
خدا رو شکر برای من step 1 90 مگ تقریبا و step 2 حدود 50 مگه:n19::n20:

lordthunder
05-09-2013, 07:57
خدا رو شکر برای من step 1 90 مگ تقریبا و step 2 حدود 50 مگه:n19::n20:
زه خیال باطل، این طوری هم که فکر می کنی نیست ، سرکاری نوشته ، اشتباهه ، استپ دو بالای 300 مگه ، برای من هم اول کم می زد الآن درست شده می گه چقدر مونده.

XxScorpionxX
05-09-2013, 09:07
سلام
از ساعت 6 بعدازظهر تقریبا گذاشتم روی دانلود ، تا ساعت 12 شب ، قطع شده همه چیز پریده ، از ساعت 12 گذاشتم ، صبح ساعت 6 اومدم ، باز دیدم قطع شده همه چیز پریده ، زنگ زدم به آسیاتک عوضی ، میگه ما از عمد قطع می کنیم ، هرکی بیشتر از 400 مگ دانلود داشته باشه ، قطع می کنیم ، حالا کاش 400 مگ ، رفتم چک کردم ، می بینیم کل دانلود من در امروز به 100 مگ نرسیده
خدا ان شاء الله این دزد های آشغال رو لعنت کنه ، سرویس 512 نامحدود دارم ، اما عملا جوری محدودیت اعمال می کنند که نتونی بیشتر از چند گیگ دانلود کنی.چقدر این ها دزد هستند.
به اونا چه ربطی داره تو چقدر دانلود می کنی اونا باید پولشنو بگیرن ولی واقعا اونا چه کار به دانلود تو دارند؟:n13:
راستی کسی اسکینها دید؟

lordthunder
05-09-2013, 10:54
یعنی خاک بر سر riot با این پچ دادنش
تا چند ثانیه آخر رسیده بود ، ارور داد متوقف شد
یعنیخاک بر سرش که اندازه یک بی سواد از آی تی نمی فهمه.

bahman_0121
05-09-2013, 11:30
این چه وضع پچ دادنیه ی فایل 1 مگی به پچ اضافه میشه کلا دایرکتور رو دوباره باید دانلود کرد واقعا ریدن
البته فکرشو میکنم میبینم اینترنت کشور ما ریده به خاطر عوامل امنیتی اونم چه امنیتی !!!! :n08:
اینترنت 128 به قیمت خون باباشون ادعاشونم میشه

XxScorpionxX
05-09-2013, 12:00
یعنی خاک بر سر riot با این پچ دادنش
تا چند ثانیه آخر رسیده بود ، ارور داد متوقف شد
یعنیخاک بر سرش که اندازه یک بی سواد از آی تی نمی فهمه.
یعنی از آپدیت کردنم شانس نیا وردیم همه میرن راحت آپدیت می کنن ما مثل ... گیر کردیم توش منظورم با تو نیست من آخه آپدیت قبلی هم بعد از 2 3 روز آپدیت کردم همش ارور می داد:n23:

GL & HF
05-09-2013, 12:00
تو این پچ تمام باگای رنگار فیکس شده به عبارتی دیگه پشم شد از همه میخوره:n03::n28::n14: قبلا وقتی QوW رو با هم میزدی تو 5 تا چراغ هم هیل میشد هم میشد 2تا savagery زد الان دیگه نمیشه از همه چمپا میخوره دیگه :n04:

XxScorpionxX
05-09-2013, 12:06
تو این پچ تمام باگای رنگار فیکس شده به عبارتی دیگه پشم شد از همه میخوره:n03::n28::n14: قبلا وقتی QوW رو با هم میزدی تو 5 تا چراغ هم هیل میشد هم میشد 2تا savagery زد الان دیگه نمیشه از همه چمپا میخوره دیگه :n04:
من که باگ هاشو بلد نبودم همه رو می زدم 10 کیل به بالا می گرفتم همیشه البته جلو کانتراش کم میاوردم

GL & HF
05-09-2013, 12:15
من که باگ هاشو بلد نبودم همه رو می زدم 10 کیل به بالا می گرفتم همیشه البته جلو کانتراش کم میاوردم

برو ببین میتونی جلو یه آدم حسابی 10 تا کیل بگیری یا نه دیگه بیخیالش بشین همگی خیلی ضعیف شد وین ریتش کلی اومده پایین بعده این پچ

vampi 73
05-09-2013, 12:26
رنگارو بیخیال ، عکسو دریابین... :n09::n09::n10::n10:

XxScorpionxX
05-09-2013, 13:10
مال Graves با حالبود:n02: منم دارم آپدیت میکنم step 2 نوشته 50 مگابیت مال همه این طوری نوشته بعد یک ساعت الاف می شدین یا نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kheee
05-09-2013, 13:25
چرا برا من نیست؟ این اسکین منم اپدیت کردم دارم بازی میکنم:n27:

bahman_0121
05-09-2013, 13:27
مال Graves با حالبود:n02: منم دارم آپدیت میکنم step 2 نوشته 50 مگابیت مال همه این طوری نوشته بعد یک ساعت الاف می شدین یا نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم برای منم زده بود 50 الان روی 25 هستم

XxScorpionxX
05-09-2013, 13:42
چرا برا من نیست؟ این اسکین منم اپدیت کردم دارم بازی میکنم:n27:
برو تو پوشه های بازی همه ی اسکینها هست
League of Legends\rads\projects\lol_air_client\releases\0.0. 1.39\deploy \assets\images\champions
این مسیر برو اسم اسکینایی که جدید اومدن نوشتم
renekton -Graves-janna-leesin-Leona-
برای آپدیت بعدی برای luncher هم میاد فعلا اینجاست

garaa
05-09-2013, 14:24
من بازیو دیروز آپدیت کردم , چند دست هم پلی کردم , امروز باز میخوام لول رو باز کنم روی لوگو گیر میکنه :n29:
آپدیت جدید ریده به لول ... کسی این مشکلو داره ؟؟؟

mey123
05-09-2013, 14:26
مث اینکه همه زدن تو کار تعطیلات و تفریح تابستونی :n02:

Leona

LeeSin

Renekton

lordthunder
05-09-2013, 14:32
من گذاشتم روی repair شاید درست شه ، الآن حدود 3 ساعت می گذره از زمان شروع repair ، اما هنوز داره حساب می کنه.

Kheee
05-09-2013, 14:47
یه چمپ میخوام op زیاد بن هم نشه :n02:مثل tryndemere

lordthunder
05-09-2013, 14:49
rapair هم نشد وسطش ارور داد.

lordthunder
05-09-2013, 14:51
singed ه دیگه :n02:
فقط یکی دو بار یادمه ban شد برام.
اماخوب جدا از شوخی renekton هم بی شباهت نیست به tryndamere ، در ضمن بگو منظورت از champ توی چه role ی هست؟

Kheee
05-09-2013, 14:53
فقط جنگل نباشه و ساپورت چون این دوتا رول نمیتونم برم

daniel'
05-09-2013, 15:03
lee sin و draaaaven بعد از اینکه حسابی باهاشون وارد بشی از همه ی چمپ ها قوی ترن اون تمساحه ی **** و jax هم اگه مهارت پیدا کنی باهاشون اخرشن.کلا چمپ های فایتر خیلی قوین.ولی اگه چمپی میخوای همینطوری قوی باشه دایانا خیلی خوبه مهارت هم پیدا کنی باهاش که دیگه هیچی:n09:اگه mage میخوای فیدل تهشه اونقدرا بن نمیشه اخره تیم فایت .ساستین عالی داره.جانگل میتونی باهاش بری . اخر بازی میتونی تکی کل بازی رو کری کنی اگه ابیلیتی پاور زیادی داشته باشی.قیمتش هم پایینه:n02:

GL & HF
05-09-2013, 15:13
این اسکین جدیدا چرا برا من نشون داده نمیشه !!؟:n13:

lordthunder
05-09-2013, 15:16
رفته بودیم رنک چند روز پیش ، برعکس به من adc افتاد که وارد نیستم ، ساپورتم نداشتم zed همراهم بود ، اون هم که فیدر بود ، بازیم به دلم ننشست ، اما خوب توی top یک cho'gath داشتیم ، پدر malphite اون ها رو در آورد ، بعد هم بااین که اون ها بیشتر از دو برابر ما کیل داشتند ، این گودزیلا می رفت تو دل این ها ، یک دفعه رفت تاور اخرشون جای بیس ، پنج تایی ریختن روی سرش ، اینم هی راه می رفت و q می کرد و بعضی وقت ها auto attack ، تا رسید نزدیکای بیس خودمون (از رودخونه رد شده بود چندین متر) ، 2 تا از 5 تا رو انداخت ، از آخرم به زور مرد ، یعنی توی درگیری 1v5 تونست دو تا شون رو بندازه ، تازه جلوی 5 تا که به عنوان مثال adc و sup شون فید شده بودند
اگر خوب با cho'gath بری خیلی چیز خفنی میشه ، واقعا معرکه است ، با یک q می تونی جون چندتا که دنبال سرتن روعجیب کم کنی و اسلو کنیشون ، آخرم که یک R می زنی True یئل می دی به ADC شون می ره هوا
من اوین چمپم cho بود ، راحت باهاش adc و mage شون رو گلوله می کرد در حدود 1 ثانیه ، کافیه یک Q بزنی slow شن ، بعد بری جلو E بزنی که نتونن در برن ، بعد هم که یک R می زنی اگر تانکی نبسته باشن می میرن.

XxScorpionxX
05-09-2013, 15:17
فقط جنگل نباشه و ساپورت چون این دوتا رول نمیتونم برماگه برای mid می خوای kassadin ولی چون که زیاد بن میشه fizz یا khazix اگه برای top می خوای باید تانک بخر من هیرو گرون نمی گم بخری بنظر من garen یا xin بخر خوبن برای renked adc اگه پینگت خوبه برو اگه پینگت بده اصلا نمیشه با هر هیرو خوب بازی بکنی چون همه adc ها last hit می خواد که بدون پینگ خوب سخته من خودم graves یا ezreal اگه بودم میخریدم کلا همه adc ها اگه خوب باهاش بازی بشه ope هستن derven هم خوبه ولی راهه فرار نداره vayne هم آخر بازی تانک هارو سریع می کشه

XxScorpionxX
05-09-2013, 15:33
اصلا چرا همیشه مشورت میکنی تا حالا با همه هیرو ها بازی کردی ؟
اگه کردی با کدام هیرو خوب بودی اونو بخر از جایی که گفتی tryndamare معلومه که هیرو top می خوای با darius خوبه برات زیاد هم سخت نیست

pancha73
05-09-2013, 17:06
بابا بیچاره رو گیج کردین:n02: هر کی میاد میگه اینو بخر اونو بخر,یهو بهش بگین تمام چمپارو بره unlock کنه دیگه :n02: دوست عزیز با توجه به توانایی هات,خودت باید چمپتو پیدا کنی :n16:

XxScorpionxX
05-09-2013, 17:27
3 ساعت گیر کردم رو این فایل مسخره :n02:چک کردم داره دانلود می کنه 270 مگابیت هم دانلود کرده ولی هنوز تمام نشده :n13:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

XxScorpionxX
05-09-2013, 17:59
:n14::n03::n03::n28: 3 ساعت دارم دانلود می کنم اخرش ارور داده مجبور شدم ببندم الان 337 مگابیت باید دانلود بکنم

lordthunder
05-09-2013, 18:14
:n14::n03::n03::n28: 3 ساعت دارم دانلود می کنم اخرش ارور داده مجبور شدم ببندم الان 337 مگابیت باید دانلود بکنم
فکر کنم هزار بار دیگه هم این کار رو تکرار کنیم نشه از آخر.
توی فاروم خود lol اطلاع دادم ، اما کسی نیست نگاه کنه راهنمایی کنه برای دکوره همش.

GL & HF
05-09-2013, 18:18
پس چرا من بدون مشکل آپدیت کردم !!!؟

new evil
05-09-2013, 18:24
چون مشکل از بعضی نت های ایرانه نه از لول

lordthunder
05-09-2013, 19:16
چون مشکل از بعضی نت های ایرانه نه از لول
سلام
نه از جفتشونه
بستگی به شانس داره.

DANT3
05-09-2013, 20:24

ولی مشکل اینجاست که چشم انسان نمی تونه بین 60 fps و 100 fps چیزی رو تشخیص بده. بعد از اون مانیتوری نیست که بخواهد 300 فریم بر ثانیه نمایش بده :n16:

حیف که حوصله ندارم SS بگیرم از صحفه نمایش
اون گوشه زیره پینگ میزنه 230 -250 حالا دیگه نمیدونم این الکی هستش یا نه..
85 که اصلا نمیتونم بازی کنم .راستی یکی گفته بود 40-50 مناسبه و علی هستش (من fps 70-50 رو فاجعه میدونم ) شما هم برید اون برنامرو که گفتم دان کنید تفاوت رو احساس میکنید

DANT3
05-09-2013, 20:25

85 که اصلا نمیتونم بازی کنم .راستی یکی گفته بود 40-50 مناسبه و عالی هستش (من fps 70-50 رو فاجعه میدونم ) شما هم برید اون برنامرو که گفتم دان کنید تفاوت رو احساس میکنید

XxScorpionxX
05-09-2013, 20:32
سلام
نه از جفتشونه
بستگی به شانس داره.
مشکل بنظر من از launcher دفعه اول هیچی به من نشان نمی داد نه گفته چند مگابیت نه سرعتت چنده یک دفعه بعد 3 ساعت ... میبینم ارور میده مجبور میشم ببندمش دفعه بعد که بازش می کنم همه چی درسته نوشته 337 مگابیت باید دانلود کرد بنظرت این مشکل از نت منه فقط من که این طوری نبودم همه میگن 3 یا 4 ساعت روی applying patch گیر کرده

XxScorpionxX
05-09-2013, 20:34
85 که اصلا نمیتونم بازی کنم .راستی یکی گفته بود 40-50 مناسبه و عالی هستش (من fps 70-50 رو فاجعه میدونم ) شما هم برید اون برنامرو که گفتم دان کنید تفاوت رو احساس میکنید
منظورت از SS چیه بعد چطوری برنامه یک باره دیگه اسمش بنویس :n16:
منم اولا fps رو 30 بود مشکلی نداشتم الان که اونطوری میشه بعدم میاد منظورم اینه که هر کسی به یک fps عادت کرده الان تو از fps 60 70 بدت میاد ولی ما دیگه عادت کردیم

avator20002000
05-09-2013, 21:04
screen shot مظورشه

DANT3
05-09-2013, 23:48
اینو دانلود کن .بعد اکانت بساز بعد لول رو بشناسون بعد هر اپشنی داره این برنامه سره لول بیار ...:n02:
انالیز کن ... دفرگ کن ...و و و

Vodoun
06-09-2013, 09:17
خخخخخخخ بازم آپدیت گارن رو خوشگل کردن در حد لالیگا :n02:
50مگ باید آپدیت کنین
Step2 هم 7 مگههههههه

XxScorpionxX
06-09-2013, 09:59
اینو دانلود کن .بعد اکانت بساز بعد لول رو بشناسون بعد هر اپشنی داره این برنامه سره لول بیار ...:n02:
انالیز کن ... دفرگ کن ...و و و
باشه درست می کنم ولی اگه می خوای Screenshots از بازی بگیری تو بازی F12 بزن بعد تو پوشه های بازی یک پوشه هست به اسم Screenshots همون جا عکست میاد :n16:
پینگ اینا رو خراب نمیکنه؟

XxScorpionxX
06-09-2013, 10:01
خخخخخخخ بازم آپدیت گارن رو خوشگل کردن در حد لالیگا :n02:
50مگ باید آپدیت کنین
Step2 هم 7 مگههههههه
دیشب خودمه کشتم تا آپدیت کردم تازه بازی هم اصلا نکردم الا دوباره آپدیت اورده :n23:

Kheee
06-09-2013, 10:32
کی این اسکین جدیده گارن میاد؟

bahman_0121
06-09-2013, 11:36
وای از دیروز تا الان ی بازی کردم و دوباره آپدیت میخواد :n23:

Fusi0n
06-09-2013, 12:05
یعنی من نباشم کسی اینجا خبر تاپ و تغییرات PBE اینا نمیزاره ..... :n02:
تو این مدت چقدر خبر جدید اومد این پچ 3.11 خیلی مهم تا پچ 3.13 اینطور که از مطالب فهمیدم تغییرات مفصلی تو راه
تو این PAX show یک سری مطالب ریوت درج کرد یکی اپگرد Siver
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کم کم باید با S3 خداحافظی کنیم اما فعلا قرار اپدیت بدن تو جوایز
متن اینجا
S3 Ranked Rewards Update
In response to the community's concern about the recently announced S3 ranked rewards, Riot Socrates has posted an update to Ranked borders and changed the requirements on the ranked team rewards.

"Hey all,

A couple updates to Season 3 Rewards to share:

1. Ranked Borders

Many of you have raised some concerns over our announced plan to show your highest earned border across all queues types. I'll explain a little bit about our original reasoning, but first, some news: we'll be rolling back this change in a subsequent patch - so loading screen borders will reflect the highest tier you've achieved in the ranked queue you're currently playing.

This change was already implemented and is going to be in the patch for 3.11 (so you will see it applied to Season 2 rewards), but we'll be reversing the change in the following patch. In non-ranked queues, your rewards will be displayed based on the same rules as the start of season 3.

Why were we originally doing it? One of our goals is to improve the ranked team experience and drive more participation in ranked teams - after all, League is a competitive team game. We'll talk more about this in Season 4, but the idea to make loading screen borders valid across all queues was driven by this notion. In the case of cross-queue login screen borders, we viewed this as an incentive for players to form ranked teams. Players who participated in ranked teams would get to display their rewards everywhere.

The problem many of you have highlighted is that this change appears to incentivize players to sell ranked teams or otherwise abuse the system to illegitimately earn rewards. While our research indicates this actually hasn't become a common occurrence in the wake of our announcement, our priority is to make sure that the rewards you've worked so hard to earn over the course of Season 3 aren't tarnished by cheaters, even if it's rare.

We're being extra vigilant in tracking these cases and we're actively banning abusers for win trading and slot selling. Our tracking methods are also not limited to just high ranked teams. If we discover that someone has been selling ranked rewards (or is abusing the system), we will ban the account for two weeks, strip it of any previous season rewards (summoner icons, Victorious skins, etc) and we will make sure both the seller and the purchaser are completely ineligible for any reward associated with Season 3.

2. Ranked Team Rewards
Another great piece of feedback we've heard from you is that the 30% of total games requirement for players to earn Ranked Team rewards was a little confusing. We agree - it created too many scenarios where players might lose out on rewards they expected to earn, and it made the situation too complex.

Instead, you'll simply need to have 10 wins with your ranked team in order to earn rewards. A notification icon will appear above your 3s or 5s tier badge in your profile page in the next few weeks to inform you if you are below 10 wins on a ranked team.

We're going to be closely monitoring teams with big roster swaps and/or big drops in matchmaking rating, and we'll investigate any signs of abuse. In clear cases of abuse, we will (as above) ban the accounts for two weeks, strip it of any previous season rewards (summoner icons, Victorious skins, etc) and we'll make sure involved parties are ineligible for any reward associated with Season 3.

We're genuinely grateful for your feedback - we're listening closely as we work towards Season 4 and beyond."

اینم اشاره به S4 که به احتمال باید از دی ما شروع بشه
CertainlyT talks Thresh bits and Mundo in S4
CertainlyT had a few comments about Thresh's power level , mentioning his intent to shift some of his power from laning phase to mid and late game in the near future.

"I feel you: Thresh is a powerful champion and playing against him can be frustrating. There's nothing wrong with that; in fact all champions should feel strong when well played. When I play Thresh I feel more powerful than I actually am. This to is a good thing. The worst of all worlds is the champion that is overpowered but feels weak.

With that being said, rather than nerf him further, I'm looking to shift some of Thresh's power from the laning phase to the mid and late game in upcoming patches."

In addition to spell shields blocking Death sentence properly in 3.11, he also noted that you can now cleanse Death Sentence as well.

"You can now Cleanse the Death Sentence as well. You'll have 0.5 seconds to do so before he can reactivate the Q (this portion didn't make the patch notes... oops!). It's not something you'll always have available, just an option. The primary counterplay is of course not getting hit."

At the end of one of the Thresh threads, he also mentioned working to improve Mundo in S4.

"Yes. Hopefully for Season 4. He's a tough problem because he needs more than just numbers tuning."

این نمیدونم سایت رویت گذاشته تغییراتی که تو گارن دادن
همچنین تغییراتی در ویژوال Minion
As part of our ongoing effort to increase gameplay clarity, we've decided to revisit minion visual effects. Here are some of the problems we've identified with what you currently see on the live servers:

Ranged missiles fail the "screenshot test" for information conveyance. Because the missiles are round, directionality cannot be inferred.
Hit effects are too high in the "loudness" hierarchy. Champion particles should take much higher precedence!
Visual noise is excessive. There are a lot of bright flashes that simply aren't necessary.
The low Effects Quality setting made them look pretty bad!

With these issues in mind, we've made several revisions to minion VFX, which should come to the PBE in the (very) near future.

Ranged missiles now convey directionality.
Overall particle brightness and saturation are reduced.
Decreased amount of bright flashing.

We've taken great care to preserve the last-hitting experience, though it may take a game or two to adjust to the new visuals. Be sure to take a look and give feedback!"

تغییراتی هم در Olaf قرار بود بود در پچ 3.11 بشه ولی کنسل شد احتملا برای 3.13 بیاد
یکسری تغییراتی برای رنگار داده میشه که در 3.12 و 3.13 اشاره شده در Pax
Scarizard reported in for a post-PAX update on where his Rengar update currently stands, revealing how things things are feeling and that he's shooting for a 3.13 release.

"Sup dudes! Got back from PAX last night and busy playing catch-up this morning. Played Rengar today and have to say i'm pretty excited. End score was 10/4/16 iirc, with the lowest deaths and 2nd highest kills on my team.

(For those that care about anecdotes) - Laned vs Renekton. Maxed W since i got to lane later after helping a jungler out, which got him pushing vs me early. Used W2 to Sustain, but since all Ferocity bonuses are champion-level scaled atm, still got to reap the beenfits of high Armor/MR and pushing power as well as Q-Train (Although my extended all-ins were considerably weaker than if i had the +DMG/+AS% from Q levels).

Got the first kill of the lane vs him, then died getting outplayed (both of us were below 100 hp iirc) and so we basically conceded to farm. Felt fairly comfortable, used my Ult to roam and kill mid comfortably by Sprinting past his wards, then stealthing from a flank combo'd with my midlaner's CC.

Maxed Q 2nd, ended up doing enough damage with Q-Train and BOTRK as well as utilizing top brushes to chase down Renekton and 1v1 him.

Endgame build was Blade of the Ruined King, Mercury Treads, Frozen Mallet, Last Whisper, Bonetooth Necklace and a Kindlegem (With intent to Spirit Visage) - played a flexible peeler for my Carry by utilizing high Attack Speed with Frozen Mallet procs onto dudes like Nocturne and Renekton, but the most fun was using Thrill of the Hunt to run from a fight...only to double back around the brush i had exited (Since i had vision of the enemy team) and Stealth Ambush two mid-hp damage dealers that thought they had won the teamfight and wanted to push objectives.
Game ended in a Victory around the 30-35m mark.

Analysis outside of this game (as well as this game) seems to suggest that his Toplane is pretty strong vs a lot of melees, pending you use your W2 as a fallback should you be behind. (Remember! With Q-train, it's possible to Q, Q2, W, E, W2 all in a very short window, netting you great trade damage and the health swing from W2!)

He's scaling pretty well with gold, too - i posted about the insane stompy Xelnath game where he even went so far as to get Zerker Greaves and an IE and had over 400 AD and was one-shotting people. Endgame, anyone mid-hp was instantly dead to my Q2->Q->E->Q2->W Flurry, and was an appropriate threat to members of the enemy team.

Confidence level is pretty high atm that this can start going into Competitive testing, pending two things:

1. Code Review with Volty - this is something we do where Designers check eachothers' scripting to see edge/abuse cases that may be present, as well as those that may cause bugs. Essential to moving forward with QA Coverage so a champion is bug-free.

2. VFX/Smoothing on the Ultimate. Tl;dr here is that the Sprint/Stalk is working out really well in terms of the gameplay it's providing (Had some fail escapes, some sick jukes, some chase cleanups, some initiations and some stealth ganks) in that its truly flexible as an Ult if you premeditate it, but it's unclear currently in some playing against cases When or If i will stealth.

My confidence is still in the Re-cast version of the ult, but particle support when he attempts to 'fade', removing the built-in delay to re-cast but re-implementing fadetime-delay on damage taken as well as a few other things are on the table as potential necessary places to move to smooth out the pure feel of using this ult.

Just an update to let you guys know where things are at. We're pretty close to mechanics-locked at this point (meaning no drastic spell changes), but there is always room for tweaks and tuning across the board and i'm working closely with the team to figure out where any of it is necessary. If things continue as planned, i'd say i'm shooting for 3.13. 3.12 is unlikely, mostly due to the amount of time we'd need to account for bugfixing to ensure a safe patch release - but regardless of when it ships, it should be on PBE relatively soon for you guys to take a crack at.

Thanks for sticking with the thread and giving me a ton of feedback, good and bad. Can't wait for y'all to play it."

Nidlee قرار باگش فیکس بشه واقعا !
3.11 NidaleeBushwhack bug
Speaking of bugs, Nidalee's traps are currently bugged following the release of 3.11.

Here's the Riot NOC announcement:

"Hey Summoners,

With the deploy of patch 3.11 we ran into a game-changing bug with Nidalee's Bushwhack traps where they weren't working as intended.

We were able to implement a quick fix during our deploy but a smaller bug surfaced where the particle effect of the trap (the eye above the revealed champion) would only show for 3 seconds rather than the full duration of the reveal (12 seconds). Because this bug is only graphical and isn't actually game-breaking, we decided to preserve the stability of the deploy by waiting to hotfix this graphical issue later this week. Sorry for the inconvenience!

To quickly summarize:
- Nidalee's Bushwhack traps function exactly as normal (including debuff and reveal durations).
- The particle effect (the eye above the revealed champion) has a bug where it only lasts for 3 seconds rather than the full 12 second duration.
- The debuff icon lasts for the full duration so you can use that to see if you're still revealed.
- We will fix this as soon as possible!

Thanks again for your patience, Summoners. We'll let you know when this gets fixed up."

فقط اون عکس سومی دقیقا بخونید وقتی مگن تغییرات میدن در چمپ 4 مدل تغییرات هست که هر کدوم ریز جزئیات زده
اولی مهمتر

XxScorpionxX
06-09-2013, 12:17
تو این مدت چقدر خبر جدید اومد این پچ 3.11 خیلی مهم تا پچ 3.13 اینطور که از مطالب فهمیدم تغییرات مفصلی تو راه
تو این PAX show یک سری مطالب ریوت درج کرد یکی اپگرد Siver
کم کم باید با S3 خداحافظی کنیم اما فعلا قرار اپدیت بدن تو جوایز
متن اینجا
S3 Ranked Rewards Update
In response to the community's concern about the recently announced S3 ranked rewards, Riot Socrates has posted an update to Ranked borders and changed the requirements on the ranked team rewards.

"Hey all,

A couple updates to Season 3 Rewards to share:

1. Ranked Borders

Many of you have raised some concerns over our announced plan to show your highest earned border across all queues types. I'll explain a little bit about our original reasoning, but first, some news: we'll be rolling back this change in a subsequent patch - so loading screen borders will reflect the highest tier you've achieved in the ranked queue you're currently playing.

This change was already implemented and is going to be in the patch for 3.11 (so you will see it applied to Season 2 rewards), but we'll be reversing the change in the following patch. In non-ranked queues, your rewards will be displayed based on the same rules as the start of season 3.

Why were we originally doing it? One of our goals is to improve the ranked team experience and drive more participation in ranked teams - after all, League is a competitive team game. We'll talk more about this in Season 4, but the idea to make loading screen borders valid across all queues was driven by this notion. In the case of cross-queue login screen borders, we viewed this as an incentive for players to form ranked teams. Players who participated in ranked teams would get to display their rewards everywhere.

The problem many of you have highlighted is that this change appears to incentivize players to sell ranked teams or otherwise abuse the system to illegitimately earn rewards. While our research indicates this actually hasn't become a common occurrence in the wake of our announcement, our priority is to make sure that the rewards you've worked so hard to earn over the course of Season 3 aren't tarnished by cheaters, even if it's rare.

We're being extra vigilant in tracking these cases and we're actively banning abusers for win trading and slot selling. Our tracking methods are also not limited to just high ranked teams. If we discover that someone has been selling ranked rewards (or is abusing the system), we will ban the account for two weeks, strip it of any previous season rewards (summoner icons, Victorious skins, etc) and we will make sure both the seller and the purchaser are completely ineligible for any reward associated with Season 3.

2. Ranked Team Rewards
Another great piece of feedback we've heard from you is that the 30% of total games requirement for players to earn Ranked Team rewards was a little confusing. We agree - it created too many scenarios where players might lose out on rewards they expected to earn, and it made the situation too complex.

Instead, you'll simply need to have 10 wins with your ranked team in order to earn rewards. A notification icon will appear above your 3s or 5s tier badge in your profile page in the next few weeks to inform you if you are below 10 wins on a ranked team.

We're going to be closely monitoring teams with big roster swaps and/or big drops in matchmaking rating, and we'll investigate any signs of abuse. In clear cases of abuse, we will (as above) ban the accounts for two weeks, strip it of any previous season rewards (summoner icons, Victorious skins, etc) and we'll make sure involved parties are ineligible for any reward associated with Season 3.

We're genuinely grateful for your feedback - we're listening closely as we work towards Season 4 and beyond."

اینم اشاره به S4 که به احتمال باید از دی ما شروع بشه
CertainlyT talks Thresh bits and Mundo in S4
CertainlyT had a few comments about Thresh's power level , mentioning his intent to shift some of his power from laning phase to mid and late game in the near future.

"I feel you: Thresh is a powerful champion and playing against him can be frustrating. There's nothing wrong with that; in fact all champions should feel strong when well played. When I play Thresh I feel more powerful than I actually am. This to is a good thing. The worst of all worlds is the champion that is overpowered but feels weak.

With that being said, rather than nerf him further, I'm looking to shift some of Thresh's power from the laning phase to the mid and late game in upcoming patches."

In addition to spell shields blocking Death sentence properly in 3.11, he also noted that you can now cleanse Death Sentence as well.

"You can now Cleanse the Death Sentence as well. You'll have 0.5 seconds to do so before he can reactivate the Q (this portion didn't make the patch notes... oops!). It's not something you'll always have available, just an option. The primary counterplay is of course not getting hit."

At the end of one of the Thresh threads, he also mentioned working to improve Mundo in S4.

"Yes. Hopefully for Season 4. He's a tough problem because he needs more than just numbers tuning."

این نمیدونم سایت رویت گذاشته تغییراتی که تو گارن دادن
همچنین تغییراتی در ویژوال Minion
As part of our ongoing effort to increase gameplay clarity, we've decided to revisit minion visual effects. Here are some of the problems we've identified with what you currently see on the live servers:

Ranged missiles fail the "screenshot test" for information conveyance. Because the missiles are round, directionality cannot be inferred.
Hit effects are too high in the "loudness" hierarchy. Champion particles should take much higher precedence!
Visual noise is excessive. There are a lot of bright flashes that simply aren't necessary.
The low Effects Quality setting made them look pretty bad!

With these issues in mind, we've made several revisions to minion VFX, which should come to the PBE in the (very) near future.

Ranged missiles now convey directionality.
Overall particle brightness and saturation are reduced.
Decreased amount of bright flashing.

We've taken great care to preserve the last-hitting experience, though it may take a game or two to adjust to the new visuals. Be sure to take a look and give feedback!"

تغییراتی هم در Olaf قرار بود بود در پچ 3.11 بشه ولی کنسل شد احتملا برای 3.13 بیاد
یکسری تغییراتی برای رنگار داده میشه که در 3.12 و 3.13 اشاره شده در Pax
Scarizard reported in for a post-PAX update on where his Rengar update currently stands, revealing how things things are feeling and that he's shooting for a 3.13 release.

"Sup dudes! Got back from PAX last night and busy playing catch-up this morning. Played Rengar today and have to say i'm pretty excited. End score was 10/4/16 iirc, with the lowest deaths and 2nd highest kills on my team.

(For those that care about anecdotes) - Laned vs Renekton. Maxed W since i got to lane later after helping a jungler out, which got him pushing vs me early. Used W2 to Sustain, but since all Ferocity bonuses are champion-level scaled atm, still got to reap the beenfits of high Armor/MR and pushing power as well as Q-Train (Although my extended all-ins were considerably weaker than if i had the +DMG/+AS% from Q levels).

Got the first kill of the lane vs him, then died getting outplayed (both of us were below 100 hp iirc) and so we basically conceded to farm. Felt fairly comfortable, used my Ult to roam and kill mid comfortably by Sprinting past his wards, then stealthing from a flank combo'd with my midlaner's CC.

Maxed Q 2nd, ended up doing enough damage with Q-Train and BOTRK as well as utilizing top brushes to chase down Renekton and 1v1 him.

Endgame build was Blade of the Ruined King, Mercury Treads, Frozen Mallet, Last Whisper, Bonetooth Necklace and a Kindlegem (With intent to Spirit Visage) - played a flexible peeler for my Carry by utilizing high Attack Speed with Frozen Mallet procs onto dudes like Nocturne and Renekton, but the most fun was using Thrill of the Hunt to run from a fight...only to double back around the brush i had exited (Since i had vision of the enemy team) and Stealth Ambush two mid-hp damage dealers that thought they had won the teamfight and wanted to push objectives.
Game ended in a Victory around the 30-35m mark.

Analysis outside of this game (as well as this game) seems to suggest that his Toplane is pretty strong vs a lot of melees, pending you use your W2 as a fallback should you be behind. (Remember! With Q-train, it's possible to Q, Q2, W, E, W2 all in a very short window, netting you great trade damage and the health swing from W2!)

He's scaling pretty well with gold, too - i posted about the insane stompy Xelnath game where he even went so far as to get Zerker Greaves and an IE and had over 400 AD and was one-shotting people. Endgame, anyone mid-hp was instantly dead to my Q2->Q->E->Q2->W Flurry, and was an appropriate threat to members of the enemy team.

Confidence level is pretty high atm that this can start going into Competitive testing, pending two things:

1. Code Review with Volty - this is something we do where Designers check eachothers' scripting to see edge/abuse cases that may be present, as well as those that may cause bugs. Essential to moving forward with QA Coverage so a champion is bug-free.

2. VFX/Smoothing on the Ultimate. Tl;dr here is that the Sprint/Stalk is working out really well in terms of the gameplay it's providing (Had some fail escapes, some sick jukes, some chase cleanups, some initiations and some stealth ganks) in that its truly flexible as an Ult if you premeditate it, but it's unclear currently in some playing against cases When or If i will stealth.

My confidence is still in the Re-cast version of the ult, but particle support when he attempts to 'fade', removing the built-in delay to re-cast but re-implementing fadetime-delay on damage taken as well as a few other things are on the table as potential necessary places to move to smooth out the pure feel of using this ult.

Just an update to let you guys know where things are at. We're pretty close to mechanics-locked at this point (meaning no drastic spell changes), but there is always room for tweaks and tuning across the board and i'm working closely with the team to figure out where any of it is necessary. If things continue as planned, i'd say i'm shooting for 3.13. 3.12 is unlikely, mostly due to the amount of time we'd need to account for bugfixing to ensure a safe patch release - but regardless of when it ships, it should be on PBE relatively soon for you guys to take a crack at.

Thanks for sticking with the thread and giving me a ton of feedback, good and bad. Can't wait for y'all to play it."

Nidlee قرار باگش فیکس بشه واقعا !
3.11 NidaleeBushwhack bug
Speaking of bugs, Nidalee's traps are currently bugged following the release of 3.11.

Here's the Riot NOC announcement:

"Hey Summoners,

With the deploy of patch 3.11 we ran into a game-changing bug with Nidalee's Bushwhack traps where they weren't working as intended.

We were able to implement a quick fix during our deploy but a smaller bug surfaced where the particle effect of the trap (the eye above the revealed champion) would only show for 3 seconds rather than the full duration of the reveal (12 seconds). Because this bug is only graphical and isn't actually game-breaking, we decided to preserve the stability of the deploy by waiting to hotfix this graphical issue later this week. Sorry for the inconvenience!

To quickly summarize:
- Nidalee's Bushwhack traps function exactly as normal (including debuff and reveal durations).
- The particle effect (the eye above the revealed champion) has a bug where it only lasts for 3 seconds rather than the full 12 second duration.
- The debuff icon lasts for the full duration so you can use that to see if you're still revealed.
- We will fix this as soon as possible!

Thanks again for your patience, Summoners. We'll let you know when this gets fixed up."

فقط اون عکس سومی دقیقا بخونید وقتی مگن تغییرات میدن در چمپ 4 مدل تغییرات هست که هر کدوم ریز جزئیات زده
اولی مهمتر
من فقط آپدیت می کنم کاری با تغیرات ندارم :n02:
راستی abilty W garen چی کار می کنه :n13:

pancha73
06-09-2013, 12:41
صفحه کلاینت چه باحال شده :n02: janna چه خوشتیپ شده :n02: راستی این خبرایی که مینویسه درسته؟ آخه ساعتش که دقیقا همون ساعت pc من بود :n26:

vampi 73
06-09-2013, 12:50
دوستان آپدیت من تموم شده ولی خبری از اسکینها نیست!:n29:
یعنی فقط لانچر عوض شده و اسکین forecast janna اومده برام...
بقیه تو پچ بعدی میان یا اینکه باید repair کنم؟؟؟:n13:

lordthunder
06-09-2013, 13:05
من فقط آپدیت می کنم کاری با تغیرات ندارم :n02:
راستی abilty W garen چی کار می کنه :n13:
سلام
مقدار آرمور و magic resist اضافش رو 20% زیاد تر می کنه
اگرم فعالش کنی با یک درصدی دمیج کمتری می خواره تا 3 ثانیه.

Cooldown: 30/27/24/21/18 seconds
Damage Reduced: 20/24/28/32/36 %

XxScorpionxX
06-09-2013, 13:36
دوستان آپدیت من تموم شده ولی خبری از اسکینها نیست!:n29:
یعنی فقط لانچر عوض شده و اسکین forecast janna اومده برام...
بقیه تو پچ بعدی میان یا اینکه باید repair کنم؟؟؟:n13:
با آپدیت بعدی میاد

XxScorpionxX
06-09-2013, 13:40
Nidlee قرار باگش فیکس بشه واقعا !باگ های Nidalee چیه کسی می دونه
اینم اشاره به S4 که به احتمال باید از دی ما شروع بشهفکر کنم بعد کریسمکس season 4 میاد اون موقعه اگه خوب بازی بکنیم به احتمال زیاد بتونیم بیایم بالا از برنز

daniel'
06-09-2013, 17:09
mey 123 تو با چی این فایل vobank رو از حالت کمپرسد در اوردی چون با fsb extractor نمیشه و این فایل مثل اینکه با یه برنامه ی خاصی به اسم zlib اونطور که من بررسی کردم کمپرس شده.که هیچ برنامه ی دیگه ای نمیتونه decopresse اش بکنه:n28:میشه بهتر توضیح بدی.

new evil
06-09-2013, 21:46
حوصله می خواددددد

باگ های nidelia چیه کسی می دونه
Nidalee + Irelia =Nidelia
looool

XxScorpionxX
06-09-2013, 21:49
Nidalee + Irelia =Nidelia
looool
الان اینی که گفتی یعنی چه؟:n02:

new evil
06-09-2013, 21:54
یه چمپ داریم Irelia یکی دیگه داریم Nidalee
یو نیدالی رو نوشتی نیدلیا

XxScorpionxX
06-09-2013, 22:18
یه چمپ داریم Irelia یکی دیگه داریم Nidalee
یو نیدالی رو نوشتی نیدلیا
آهاااااااااا از اون نظر بیا درستش کردم

new evil
06-09-2013, 22:35
باحال بود ولی :دی

msgcpp
06-09-2013, 23:19
مث اینکه همه زدن تو کار تعطیلات و تفریح تابستونی :n02:

Leona

LeeSin

Renekton

چه اسکینهای باحالی،
به هر حال ما که rp نداریم بخریم،

یه نکته جالبی که تو عکس اولی هست یکی از چمپ ها (دقیقاً نمیدونم کیه) افتاده دنبال lux :n02:
و ezre هم داره میبینه و غیرتی شده (میدوننید که عیال ez هستش):n24:

GL & HF
06-09-2013, 23:29
lee sin شبیه افغانیا هست تو این اسکین جدیده :n02: اونی که دنباله lux میکنه taric هست

XxScorpionxX
06-09-2013, 23:32
چه اسکینهای باحالی،

یه نکته جالبی که تو عکس اولی هست یکی از چمپ ها (دقیقاً نمیدونم کیه) افتاده دنبال lux :n02:
اگه برای zac اسکین می دادن خیلی قشنگ می شد پشت renekton هست اسکین zac

vampi 73
07-09-2013, 00:01
تو اون عکس آخری چمپ خیلی زیاده...
renekton , zac , ziggs , ahri , lulu , grages , khazix , ryze...
فقط نمیدونم اونی که بالای ahri هست کیه؟!
پشت ryze هم دو نفر هستن که من نفهمیدم کیان!

sbr2000
07-09-2013, 00:06
تا حالا کسی از سرویس کاهش پینگ سیستک استفاده کرده ارزشش رو داره که بخریم یا نه؟؟:n13:
اگر کسی استفاده کرده پینگش رو چقدر پایین اورده؟؟

XxScorpionxX
07-09-2013, 00:09
فقط نمیدونم اونی که بالای ahri هست کیه؟!
یک اسکین corki داره نمی دونم اسمش چیه ولی هواپیما corki به احتمال زیاد

پشت ryze هم دو نفر هستن که من نفهمیدم کیان!
ryze کجاست ! اگه منظورت اونجایی هست که khazix پریده یکیش teemo هست اون یکی هم منم نشناختم :n29:

mey123
07-09-2013, 00:14
mey 123 تو با چی این فایل vobank رو از حالت کمپرسد در اوردی چون با fsb extractor نمیشه و این فایل مثل اینکه با یه برنامه ی خاصی به اسم zlib اونطور که من بررسی کردم کمپرس شده.که هیچ برنامه ی دیگه ای نمیتونه decopresse اش بکنه:n28:میشه بهتر توضیح بدی.

راستش زمانی که من داشتم دنبال راه حل این مشکل میگشتم آپدیت برادرم تموم شد و من فایل uncompresش رو از کامپوترش گرفتم و متوجه شدم که حجمش 20مگی بیشتره نسبت به حالت فشردش.آخرین جوابی هم که خودم بهش رسیده بودم همین نرم افزار fsb extractor بود که خودم به شخصه امتحانش نکردم متاسفانه.فکر کردم که این برنامه بتونه این کار رو بکنه.حالا که اینو گفتی خودم میگردم ببینم میتونم چیز دیگه ای پیدا کنم.
در ضمن یه پیام هم در این مورد(نحوه decopresse کردن این فایل)به ساپورت ریوت دادم تا شاید برنامه نویساشون بتونن کمک کنن.
با عرض پوزش از اینکه قبل امتحان کردن برنامه fsb extractor اون مطلبو نوشتم.:n16:

mey123
07-09-2013, 00:24
تا حالا کسی از سرویس کاهش پینگ سیستک استفاده کرده ارزشش رو داره که بخریم یا نه؟؟:n13:
اگر کسی استفاده کرده پینگش رو چقدر پایین اورده؟؟
من الان دارم ازش استفاده میکنم(اکانت یه ماهه 2 گیگ) و پینگ 4.2.2.4 رو حدود 145 فیکس میکنه حتی زمانی که پینگ من 400 500 بود روی 145 فیکس میکرد ولییییی برا تایم اوت ها خیلی تاثیر نداره و نمیتونه کمشون کنه.
قبل همه تو این پینگو بگیر ping ssgs.systec-co.com -t ببین اگر تایم اوت نداری به خریدنش فک کن در صورتی که تایم اوتت خیلی زیاده فایده ای نداره.
در ضمن اونا خودشون یه کانکشن تست دارن که میتونی باهاش فقط پینگ بگیری و وضعیت پینگتو بررسی کنی.از لینک زیر بگیر:
فقط یادت باشه یوزر و پسو بنویسی نه اینکه کپی پیست کنی.

XxScorpionxX
07-09-2013, 00:58
چه اسکینهای باحالی،

راستی چرا کسی اسکین Graves نمی زاره:n24: اونم اسکین براش امده بیچاره گناه داره الان من میزارم:n02:

GL & HF
07-09-2013, 01:56
این اسکینا هنوز وارد بازی نشدن؟ یا قراره بشن ؟:n13:

avator20002000
07-09-2013, 02:32
یک اسکین corki داره نمی دونم اسمش چیه ولی هواپیما corki به احتمال زیاد

اسمش urf هستش نه هواپیمای corki تویه یه اسکین برای april fool که می خواستن بدن برای corki دادن از urf به جای هواپیما استفاده کردن برای شوخی
urf یکی از fun های community lol هستش

XxScorpionxX
07-09-2013, 03:03
اسمش urf هستش نه هواپیمای corki تویه یه اسکین برای april fool که می خواستن بدن برای corki دادن از urf به جای هواپیما استفاده کردن برای شوخی
urf یکی از fun های community lol هستش

یک ساعته دارم می گم یک اسکینی corki داره نمی دونم اسمش چیشه تو الان باید می گفتی اینه اسمش نه به من بگی اسمش urf نه هواپیما corki اصلا کاری نداریم اصلا خر corki به ما چه کیه corki میشه:n02:اگه یک جوری پست دادم به دل نگیر خوابم میاد :n02:

Ari@n
07-09-2013, 14:17
سلام

دوستان این honor باید چقد باشه تا روبان بده ؟ به خصوص واسه روبان سبز , 100 تا کافی نیست مگه ؟

ali_parlous
07-09-2013, 15:03
سلام

دوستان این honor باید چقد باشه تا روبان بده ؟ به خصوص واسه روبان سبز , 100 تا کافی نیست مگه ؟

چرا 100 تا کافی هست ولی باید خیلی سریع و مرتب بگیری honor رو.
تازه اگر honor گرفتنت ادامه پیدا نکنه دوباره میره روبانت. خیلی بهش فکر نکن دیگه honor مرده تو lol.

Ari@n
07-09-2013, 15:07
چرا 100 تا کافی هست ولی باید خیلی سریع و مرتب بگیری honor رو.
تازه اگر honor گرفتنت ادامه پیدا نکنه دوباره میره روبانت. خیلی بهش فکر نکن دیگه honor مرده تو lol.

نه مهم که نیست فقط اولا خیلی دور داشت : دی
ولی میخواستم بدونم تعدادش چقدره چون 100 تایی داشتم ولی نداد

ali_parlous
07-09-2013, 15:18

پس به احتمال زیاد خیلی آهسته آهسته گرفتی. من چند ماه پیش 700 تا teamwork و 500 تا opponent رو به علت فحاشی ازم گرفتن و صفر شد :n02:

دیگه از اون موقع به بعد بیخیال شدم البته فکر کنم 300 400 تا گرفتم ولی دیگه اصلا مهم نیست برام.

msgcpp
07-09-2013, 16:10

تعدادش مهم نیست، با 20 تا هم میتونی ربان بگیری،
ولی باید پشت سر هم honor بگیری و ریپورت هم نشی زیاد
من سر 85 تا teamwork ربان گرفتم ولی با چند تا فید ازم گرفتش دوباره
الآن بالای 100 تا دارم ولی بازم بهم ربان نمیده.

برا آپدیت یه 50 مگ دانلود کرد، بعد یه 330 مگ، حالا رفته رو 650 مگ :n24:
ای ریوت خدا بگم چیکارت کنه، آپدیت یعنی 10 درصد، 20 درصد،
هر وقت آپدیت میکنیم 40 تا 50 درصد بازی دوباره دانلود میشه :n27:

vampi 73
07-09-2013, 18:27
ryze کجاست ! اگه منظورت اونجایی هست که khazix پریده یکیش teemo هست اون یکی هم منم نشناختم :n29:

آره همون جا...
teemo رو پیدا کردم ، سمت چپشم ryze واساده.من منظورم سمت راستش بود.
اون کیه؟!

XxScorpionxX
07-09-2013, 18:29
تعدادش مهم نیست، با 20 تا هم میتونی ربان بگیری،
ولی باید پشت سر هم honor بگیری و ریپورت هم نشی زیاد
من سر 85 تا teamwork ربان گرفتم ولی با چند تا فید ازم گرفتش دوباره
الآن بالای 100 تا دارم ولی بازم بهم ربان نمیده.

برا آپدیت یه 50 مگ دانلود کرد، بعد یه 330 مگ، حالا رفته رو 650 مگ :n24:
ای ریوت خدا بگم چیکارت کنه، آپدیت یعنی 10 درصد، 20 درصد،
هر وقت آپدیت میکنیم 40 تا 50 درصد بازی دوباره دانلود میشه :n27:
من خودم 2 روز توش گیر کردم روز اول ارور می داد روز دوم درست شد

pancha73
07-09-2013, 19:06
آره همون جا...
اون کیه؟!
Jarvan نیست,خیلی شبیشه

XxScorpionxX
07-09-2013, 19:56
آره همون جا...
اون کیه؟!
اصلا شکل ryze نداره... بیشتر شکل nunu میده چون یکی هم هست رو پشتش
سمت راستی teemo هر کسی هست روی سرش تاج داره دیگه بین skins ها بگردین ببینین کی تاج داره مثل ashe و tryndamere و ...

GL & HF
07-09-2013, 20:01
عکسا به این ترتیب هست ryze/teemo/karthus

XxScorpionxX
07-09-2013, 20:32
بچه ها این custom skins ها چطوره اگه کسی می دونه توضیح بده لطفا:n16:

ali_parlous
07-09-2013, 20:41
عکسا به این ترتیب هست ryze/teemo/karthus

دقیقا درست میگه، آخری karthus هه

Kheee
07-09-2013, 20:52
چطوری از این کاستوم اسکین ها استفاده کنم؟

msgcpp
07-09-2013, 20:56
بالأخره آپدیت من تموم شد :n07:
اگه از دوستان کسی فایلی رو میخاد بگه براش آپلود کنم یا فولدری یا حتی کلش (3.17 گیگ :n04:)

XxScorpionxX
07-09-2013, 21:14
چطوری از این کاستوم اسکین ها استفاده کنم؟
خودش توضیح داده باید برنامه براش دانلود بکنیم

Kheee
07-09-2013, 21:32
من هر کاری میکنم این نرم افزارش ارور میده:n27:

XxScorpionxX
07-09-2013, 21:42
من هر کاری میکنم این نرم افزارش ارور میده:n27:
چه اروری می ده هر اروری می ده تو گوگل سرچ بکن
از کجا دانلود کردی؟
حجمش چقدر بود؟

DANT3
07-09-2013, 21:57
خودش توضیح داده باید برنامه براش دانلود بکنیم
اونجوری که من فهمیدم باید اول برنامشو دانلود کنید بعد میتونید بیاید از همین سایت اسکین هایی که بقیه ساختن رو دانلود کنید و با استفاده از همون برنامه به لول بشناسونید

XxScorpionxX
07-09-2013, 22:11
کسی می دونه این ارور مال چیه برای یکی دو تا برنامه دیگه هم این ارور من داشتم

XxScorpionxX
08-09-2013, 11:02
کسی می دونه این ارور مال چیه برای یکی دو تا برنامه دیگه هم این ارور من داشتم
یعنی تا حالا کسی اینجوری نشده؟:n29:

Kheee
08-09-2013, 11:18
من وقتی درایوم پره یا یه فلدر زیادی توش چیزی داره برام اتفاق میافته میبرمش یه جای دیگه کپی میکنم درست میشه

من اسکینی که دوست دارم انتخاب میکنم بعد اد فایل میزنم تو نرم افزار اسکین بعد باید کدوم فایلو انتخاب کنم این چند نوع با اسم های مختلف تو فایلی که دانلود میکنم فایل هست:n28: چی گفتم:n09:

Apollo
08-09-2013, 12:22
صفحه لاگین udyr رو یادتونه که با موجودات مختلف میجنگید؟
در آخر یک غول بزرگ اومد و udyr با هر چهارتا لولش اون رو کشت
احتمالا چمپ بعدی اون غول خواهد بود
البته در حد یک شایعه است.

lordthunder
08-09-2013, 13:45
سلام
امروز بهترین بازیم با nami بود ، فکر نمی کردم بشه با nami هم بازی رو carry کرد.
توی تیم rank با دوستم khandan پایین بودم ، بنده خدا نتش مورد دار شد ما دو تا هم کمترین rank رو توی تیم داشتیم (پایین بودیم) ،تیم حریف karthus داشت ، ما brand ، اول بازی توی تیم فایت adc مرد ، double kill کردم ، بعد هم که یک بار تعقیبم کرد زدمش kill سوم رو گرفتم ، از اون سمت karthus هم با ult ش و passive ش از لاین های دیگه 4-5 تا یا شاید هم بیشتر kill گرفته بود ، خیلی هم مغرور بود و داشت همه رو درو می کرد ، توی teamfight چند بار با Q و R نتیجه رو عوض کردم و save کردم تیم رو ، آخرش هم با این که عقب بودیم رفتیم توی base شون و چند بار با Q و R اون ها رو CC کردم ، همه مردن غیر من و ADC (بنده خدا delay شدید داشت فقط autoattack می کرد) و اونا هی یکی یکی می اومدن ، ما cc می کردیم و می زدیم ، آخرم بردیم.karthus که این قدر مغرور بود کف کرده بود می گفت honor ت می کنم.

mansoor 7
08-09-2013, 14:10
دوستان یه عزیزی بود اینجا سرویسای کاهش دهنده پینگ میفروخت
راه ارتباطی ایمیل چیزی هست با ایشون؟

XxScorpionxX
08-09-2013, 15:34
دوستان یه عزیزی بود اینجا سرویسای کاهش دهنده پینگ میفروخت
راه ارتباطی ایمیل چیزی هست با ایشون؟
اسمش این بود hossein2801

XxScorpionxX
08-09-2013, 16:35
خاموش بودن firewall توی سرعت اینتر نت تاثیری داره ؟

new evil
08-09-2013, 17:12
صفحه لاگین udyr رو یادتونه که با موجودات مختلف میجنگید؟
در آخر یک غول بزرگ اومد و udyr با هر چهارتا لولش اون رو کشت
احتمالا چمپ بعدی اون غول خواهد بود
البته در حد یک شایعه است.
اسمش Ao Shin هست و ظاهرا یه اژدهاست
ولی فکر نکنم اونی که توی کامیک اودیر بود باشه

XxScorpionxX
08-09-2013, 17:20
اسمش Ao Shin هست و ظاهرا یه اژدهاست
ولی فکر نکنم اونی که توی کامیک اودیر بود باشه
تو این سایت هر تغیری بخوان بدن رو می نویسن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم اسکین Swain هست فکر کنم درست نخوندم ولی فکر کنم با آپدیت بعدی بیاد

new evil
08-09-2013, 17:31
اره درسته
من فقط اسنیک پیکشو دیدم صبح فقط عکس بود

new evil
08-09-2013, 17:46

من خونده بودم Battlecast viktor هستش
چندتا اسکین دیگه هم میشه دید
Battlecast Cho
BC Skarner
BC Urgot
BC Kog
اون اخری هم تشخیص ندادم
کیه ایا؟

XxScorpionxX
08-09-2013, 18:21
FIRST MY PENTA رفتم با acc که lvl پایین بود بازی کردم همه noob بودن فقط من بودم که پرو بودم دقیقه اخر teleport زدم 2 به 5 ما بردم یکمی معنی اکانتم بده معنیش میشه تیم من وحشی است :n02: ولی خدا وکیلی خیلی چسبید این Pentakill خوب تیم خودم که 4 به 5 بودیم کلا renkton مه داشتیم اصلا بلد نبود بازی کردن 24 ساعته feed می داد rengar خوب بود فقط بعضی موقعه ها لگ می شد garen هم متوسط بود

pancha73
08-09-2013, 19:12
با 43 تا kill و 200 تا farm و 4000 تاgold هنوز full built نیستی :n02: آخ آخ :n02: امروز همه از خودشون تعریف کردن پس منم یکم قمپوز در کنم دیگه :n02: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

XxScorpionxX
08-09-2013, 19:21
با 43 تا kill و 200 تا farm و 4000 تاgold هنوز full built نیستی
اگه اون 4000 خرج می کردم full builit می شدم من بازی داشتم carry می کردم نمیشه که همه item ها رو dmg بست باید تانک هم می رفتم منظورم اینه اگه همشو dmg می بستم full item می شدم

pancha73
08-09-2013, 19:23
شوخی کردم عزیزم :n02: :n16:چه جدی گرفت این :n02:

XxScorpionxX
08-09-2013, 19:30
شوخی کردم عزیزم :n02: :n16:چه جدی گرفت این :n02:
می دونم گفتم جواب بدم که بقیه همچین فکری نکنن :n02:

avator20002000
08-09-2013, 19:41
امروز همه از خودشون تعریف کردن پس منم یکم قمپوز در کنم دیگه :n02:

بدون شرح!!!:n02:
:n02::n09::n09::n09::n09:

XxScorpionxX
08-09-2013, 19:54
lol همه بازی هارو بردی به غیر از اونی که با bots رفتی :n08::n08:

xSoushiantx
08-09-2013, 21:59
بعضی وقتا Bot از PvP هم سختتره :n29:

daniel'
08-09-2013, 21:59
اقا میدونستین اونایی که تند تند و بیشتر مواقع بدون دلیل ریپورت میکنن ارزش ریپرتشون میاد پایین ؟:n02:

DANT3
08-09-2013, 22:21
اقا میدونستین اونایی که تند تند و بیشتر مواقع بدون دلیل ریپورت میکنن ارزش ریپرتشون میاد پایین ؟:n02:
اصولا ریپورت برا من حکمه اب خنکو داره بعضی وقتا:n02:
دیگه برام مهم نیست یارو بن میشه یا تاثیر داره ریپورتم یا نه

GL & HF
08-09-2013, 22:50
تو این سایت هر تغیری بخوان بدن رو می نویسن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
lOOOOOOOOOOOl منظورت از Swain همون Viktor هست ؟؟:n10::n08::n08::n08:

lordthunder
08-09-2013, 22:58
حالا match history من رو ببینید! :

GL & HF
08-09-2013, 23:01
اینم از چمپ جدیدی که قراره بیاد اما ریوت به معنی واقعی کلمه تر زده با این طراحی :n09:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

XxScorpionxX
08-09-2013, 23:01
lOOOOOOOOOOOl منظورت از Swain همون Viktor هست ؟؟:n10::n08::n08::n08:اولش من خودم گفتم خوب نخوندم بعدش اسمی از اسکین برای viktor نبوردن نوشتن skin برای swain می خواد بیاد تغیرات آپدیت بعدی نوشته در کل مثلا فکر کنمQ Thresh می خوان اندازه شو بیشتر بکنن garen می خوان عوض بکنن اسم skin هم اینه Dragonmaster Swain

XxScorpionxX
08-09-2013, 23:05
اینم از چمپ جدیدی که قراره بیاد اما ریوت به معنی واقعی کلمه تر زده با این طراحی :n09:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بهش می خوره که ساپورت باشه

pharm
08-09-2013, 23:22
اینم از چمپ جدیدی که قراره بیاد اما ریوت به معنی واقعی کلمه تر زده با این طراحی :n09:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابای threshه :دی

lordthunder
08-09-2013, 23:26
بیاین!
این قدر زدین تو سر ایده سیمرغ من که حالا این اژدهای چینی باید بشه ساپورت جدیدتون!
جالبه توی بازی smite عین همین رو داره ، نقشش هم AP هست ، باد تولید می کنه ، خیلی هم چمپ خفنیه.

XxScorpionxX
08-09-2013, 23:38
از این تیپ چمپها من بدم میاد بلد نیستن یک هیرو خوب بدن بیرون یکی مثل رنگار یا khazix بدن بیرون خیلی خوب میشد اصلا یک هیرو assasins بدن بیرون

xSoushiantx
08-09-2013, 23:58
اسمش Ao Shin هستش و گویا توی کمیک SGU (آخرش) بوده (همون که از زمین میاد بیرون)

@XxScorpionxX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): بازی به همه Role ها نیاز داره نه فقط Assassin :n16:

XxScorpionxX
09-09-2013, 00:16
اسمش Ao Shin هستش و گویا توی کمیک SGU (آخرش) بوده (همون که از زمین میاد بیرون)

@XxScorpionxX ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]): بازی به همه Role ها نیاز داره نه فقط Assassin :n16:
من کی گفتم فقط اساسین بدن بیرون می خوام بگم الان نوبت هیرو اساسین هست اخرین هیرو Assasins که دادن بیرون zed بوده پارسال دادن بیرون( فکر کنم)

xSoushiantx
09-09-2013, 00:41
تعداد ساپورت ها به شدت از تعداد Assassin ها کمتره
بعلاوه اینکه Yi هم جدیدن Rework کردن

پ.ن: عکس Ao Shin در کمیک SGU

GL & HF
09-09-2013, 00:54
کلا 14 تا assassin واقعی داریم و من حدس میزنم این Ao shin باید assassin باشه چون آخرین assassin که دادن بیرون Zed بوده و بعده Zed چمپای ساپورت 2 تا اومده (nami & thresh):n10::n09:

GL & HF
09-09-2013, 00:57

swain یه پاش چلاغه اصلا شبیه swain نیست این اما کاملا از نظر تیپ به Viktor شبیه هست:n02:

garaa
09-09-2013, 01:58
دوستان سایت های که میشه ازشون RP خرید , میشه لینکشون رو بدید ؟

Georges St-Pierre
09-09-2013, 02:12
سلام منم نیاز به خرید RP دارم سایت هایی که شما ازشون گرفتید و قابل اطمینان هستن بزارید ممنون.:n16:

XxScorpionxX
09-09-2013, 06:08
swain یه پاش چلاغه اصلا شبیه swain نیست این اما کاملا از نظر تیپ به Viktor شبیه هست:n02:
اره شاید من اشتباه کردم شاید برای viktor باشه skin هه من چیزی که خوندم گفتم گفتن می خوان برای swain بدن هیچ اسمی از viktor نیست

pancha73
09-09-2013, 08:13
lol همه بازی هارو بردی به غیر از اونی که با bots رفتی :n08::n08:
هم تیمی هام لول پایین بودن feed میدادن :n02: یکیشونم فید داد اول بعد afk شد :n02:

حالا match history من رو ببینید! :
خوبه دیگه تعادل برقراره :n02:

دوستان سایت های که میشه ازشون RP خرید , میشه لینکشون رو بدید ؟

سلام منم نیاز به خرید RP دارم سایت هایی که شما ازشون گرفتید و قابل اطمینان هستن بزارید ممنون.:n16:
persibox.com نسبت به سایت های دیگه قیمتاش ارزون تره,اگه میخوای register کنی به من بگو تا لینک refer واست بفرستم که هم تو و هم من از تخفیف بر خوردار بشیم :n16:

XxScorpionxX
09-09-2013, 09:37
هم تیمی هام لول پایین بودن feed میدادن یکیشونم فید داد اول بعد afk شد
اره منم خودم 1000 بار اینطوری شدم