PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

Aria1997
05-07-2013, 00:14
نمیدونم تاحالا همچین بازیه رنکی داشتین که هر 2 تیم مساوی باشن و تو درگیری 5به5 هر 10 نفر بمیرن ولی بازیه بالانس بدجوری حال میده پدر آدم در میاد تا کسی رو بکشه :n02:با گیر انداختن adc تونستیم تو یه پوش به زور ببریم

یعنی امروز کلا رنکو گذاشتم کنار دیگه بسمه!
ری.....د...م به این Logic و سیستم مسخره LoL
از این به بعد میرم نرمال با رفقا بازی میکنم یکمی هم میخندیم :)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vampi 73
05-07-2013, 00:51
هه هه ما هم به جمع روبان سبزا پیوستیم :n10:

ایولا... :thumbsup:

pancha73
05-07-2013, 07:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نمیدونم تاحالا همچین بازیه رنکی داشتین که هر 2 تیم مساوی باشن و تو درگیری 5به5 هر 10 نفر بمیرن ولی بازیه بالانس بدجوری حال میده پدر آدم در میاد تا کسی رو بکشه :n02:با گیر انداختن adc تونستیم تو یه پوش به زور ببریم
آره داشتیم :n02: ماشا الله full built:n02:

pancha73
05-07-2013, 07:48
یعنی امروز کلا رنکو گذاشتم کنار دیگه بسمه!
ری.....د...م به این Logic و سیستم مسخره LoL
از این به بعد میرم نرمال با رفقا بازی میکنم یکمی هم میخندیم :)
تو کدومی؟ بعدش گفتین اینو از کدوم سایت میشه پیدا کرد؟ سایتشو یادم رفت:n13:

ajlost1
05-07-2013, 10:16
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]نمیدونم تاحالا همچین بازیه رنکی داشتین که هر 2 تیم مساوی باشن و تو درگیری 5به5 هر 10 نفر بمیرن ولی بازیه بالانس بدجوری حال میده پدر آدم در میاد تا کسی رو بکشه :n02:با گیر انداختن adc تونستیم تو یه پوش به زور ببریم
میشه بگید چجوری از توی بازی عکس میگیرید ؟ من که میگیرم سیاه میوفته .

GL & HF
05-07-2013, 10:29
میشه بگید چجوری از توی بازی عکس میگیرید ؟ من که میگیرم سیاه میوفته .

من با f12 میگیرم:n02:

smohsen
05-07-2013, 11:09
اون بازی هایی که من می تونم یه رکورد خوب بزنم همیشه تیم حریف ووت می زنن! :n21::n22:

JU JU
05-07-2013, 23:40
دوستان
لینک مستقیم نیس واسه دانلود؟
اولین لینکی که اینجا گذاشته با حجم 2 مگابایت، خودش شروع می کنه به دانلود، هیچ قابلیت stop و resume هم نداره گویا!
درصد هم نزده

روش بهتر و مناسب تر ندارین؟

Aria1997
05-07-2013, 23:47
تو کدومی؟ بعدش گفتین اینو از کدوم سایت میشه پیدا کرد؟ سایتشو یادم رفت:n13:

jayce هستم
سایت lolteam.net

GL & HF
05-07-2013, 23:58
دوستان
اولین لینکی که اینجا گذاشته با حجم 2 مگابایت، خودش شروع می کنه به دانلود، هیچ قابلیت stop و resume هم نداره گویا!
درصد هم نزده

چرا هست برو سایت خوده بازیه League of Legend اونجا لینک دانلود هست

JU JU
06-07-2013, 00:25
چرا هست برو سایت خوده بازیه League of Legend اونجا لینک دانلود هست

ببخشید، آدرس سایت رو لطف می‌کنید؟

JU JU
06-07-2013, 00:32
هیچ فرقی نکرد
این بار بجای یه فایل 2 مگابایتی، یه فایل 32 مگابایتی رو گذاشت واسه دانلود :n28:

hadi_gamer
06-07-2013, 07:40
هیچ فرقی نکرد
این بار بجای یه فایل 2 مگابایتی، یه فایل 32 مگابایتی رو گذاشت واسه دانلود :n28:
بهترین روش دانلودش همینه.از سایتهای دیگه دانلود کنی ممکنه کار نکنن و دوباره باید بری از سایت خودش دانلود کنی.قابلیت رزیوم هم داره اگه کلاینت رو ببندی دفعه بعد از ادامش دانلود میکنه.

pancha73
06-07-2013, 08:12
دوستان
درصد هم نزده

پست 4937 رو بخون

JU JU
06-07-2013, 10:20
ممنون از همه دوستانی که کمک کردند
دیشب دانلود نمودم و الان نصب
آموزش بازی کجا هست؟
یه آموزش مقدماتی و خوب که نوب وارد بازی نشیم دیگه

یه اطلاعاتی در موردش داشته باشیم

Fusi0n
06-07-2013, 11:06
من بازی دوباره دریافت کردم
از قبل راحت تر این فایل 32 مگابایتی 800 مگ اول سریع میگره ولی فایل 2 گیگ 200 مگی کمی سرعت پایین تر میاد ... بعد یک فایل 400 یا 500 مگی
تنظیم کن بزار شب دو شب گرفتی اون پچ اخر رسید صبح بزار چون کمتر راحت تر بگیری اگر اینترنت حجمی ...

کلا 3.66 گیگ بیشتر نیست حجم نمیدونم چرا حجم پوشه قبلی من 6.5 گیگ بود !

JU JU
06-07-2013, 13:28
من بازی دوباره دریافت کردم
از قبل راحت تر این فایل 32 مگابایتی 800 مگ اول سریع میگره ولی فایل 2 گیگ 200 مگی کمی سرعت پایین تر میاد ... بعد یک فایل 400 یا 500 مگی
تنظیم کن بزار شب دو شب گرفتی اون پچ اخر رسید صبح بزار چون کمتر راحت تر بگیری اگر اینترنت حجمی ...

کلا 3.66 گیگ بیشتر نیست حجم نمیدونم چرا حجم پوشه قبلی من 6.5 گیگ بود !

جانم؟ چیزی که من دانلود کردم کلن 1 گیگ بود !

avator20002000
06-07-2013, 13:38

client رو باز می کنی play هم نارنجی و روشنه؟اگر بود که درسته ولی من بعید میدونم 1 گیگ باشه الان پوشه من 7.8 گیگ هستش.ریوت حجم رو کم کرده قبلا 9 گیگ هم شده بود ولی 1 گیگ فکر کنم بازیه دیگه دانلود کردی:n02:

pancha73
06-07-2013, 13:39
حجم مهم نیست,مهم اینه که بازی اجرا بشه,چنتا پچ که بیاد حجم فولدر لول تغییر می کنه,معمولا بین 3 تا 5 گیگ متغیره

hm741
06-07-2013, 13:41
اول از همه باید بگم که به جمع League بازان خوش آمدی... در مرحله اول شما یه برنامه 2 یا 3 مگابایتی دانلود میکنید (به اسم pando media booster) که این نرم افزار با قابلیت Resume(بازگشت دانلود) برنامه نصب بازی (یا همون Installer) رو برای شما دانلود میکنه بعد از اینکه دانلود Installer به پایان رسید و آنرا را اجرا کردید بازی روی هارد دیسک شما نصب میشه اما هنوز آماده نیست و پس از اجرای بازی پنجره ای باز میشه که شروع به دریافت update ها و patchهای بازی میکنه.installer بازی حجمش 2.6 گیگ است و آپدیت ها هم حدود 1 گیگ یا بیشتر هستند که به طور تقریبی 3.6 گیگ میشه.

pancha73
06-07-2013, 13:44
client رو باز می کنی play هم نارنجی و روشنه؟اگر بود که درسته ولی من بعید میدونم 1 گیگ باشه الان پوشه من 7.8 گیگ هستش.ریوت حجم رو کم کرده قبلا 9 گیگ هم شده بود ولی 1 گیگ فکر کنم بازیه دیگه دانلود کردی:n02:
با اومدن پچ روی پچ و دانلود اونا حجم پوشه لول میره بالا اما معمولا چون بیشتر فایل ها جایگزین میشن حجمش زیاد بالا نمیره و کنترل شدست,7 گیگ خیلی زیاد ماله من الان 4 گیگ هست البته به سرور هم بستگی داره ولی شما حتما گزینه repair رو بزن تا فایلای اضافی پاک بشه و حجم پوشه لول بیاد پایین بعدش درایوری که بازی توش هست رو 1 بار defragment کن

smohsen
06-07-2013, 14:32
با اومدن پچ روی پچ و دانلود اونا حجم پوشه لول میره بالا اما معمولا چون بیشتر فایل ها جایگزین میشن حجمش زیاد بالا نمیره و کنترل شدست,7 گیگ خیلی زیاد ماله من الان 4 گیگ هست البته به سرور هم بستگی داره ولی شما حتما گزینه repair رو بزن تا فایلای اضافی پاک بشه و حجم پوشه لول بیاد پایین بعدش درایوری که بازی توش هست رو 1 بار defragment کن

تو سیستم من هم 3.8 گیگ 6800 فولدر

Fusi0n
06-07-2013, 14:49
خیلی جالب هر کس یه حجمی داره ولی کلا من تعجب کردم با 3.66 تونستم بگیرم

اوندفه پوشه من زیاد شده بود و پر مشکل برام درست کرده بود موقع رفتن تو بازی بعد لودینگ نمیومد بازی با repair ..درست نشد...

تنها مشکل این بازی لانچر فکر اساسی باید بکنه riot باید از اول یک لانچر براش طراحی کنن ...

League OF Legends
06-07-2013, 14:54

smohsen
06-07-2013, 14:57

6 گیگش اضافیه :n02:

avator20002000
06-07-2013, 15:04
:n09:gold edition :n09:
====
season چند پیوستید؟

League OF Legends
06-07-2013, 15:26
6 گیگش اضافیه :n02:

نه من فایل هایی که برای لن میرم خازج از کشور هم داخلش هست:n16:

smohsen
06-07-2013, 15:28
نه من فایل هایی که برای لن میرم خازج از کشور هم داخلش هست:n16:

آها حواسم نبود 6 گیگش توهمه

Mohaddi
06-07-2013, 16:28
بچه ها نت درست شد ؟ دیگه مشکل لگ ندارید ؟

vampi 73
06-07-2013, 16:54
بچه ها نت درست شد ؟ دیگه مشکل لگ ندارید ؟

نه بابا ، چه کشکی؟! چه دوغی؟!:n09:
فقط صبح میشه بازی کرد.اونم بین ساعت 8 تا 11 . بعدش لگ میشه خفن!:n03:

Fusi0n
06-07-2013, 17:07
من الان 5 دستی شد مشکلی نبود 2 ساعت پیش پینگ حول 190 تا 200 بود؟

smohsen
06-07-2013, 17:12
من که مشکلی ندارم در کلیه ساعات
اما روزی 2 یا 3 دست بیشتر بازی نمی کنم
لامصب خیلی طول میکشه بازی ها
مخصوصا اگر یکی دوتا نوب هم تو تیم باشه:n04:

daniel'
06-07-2013, 17:58
اینجا کسی هست اسم پروفیلش تو Ambassador74 EUNE باشه .

madara sama
06-07-2013, 18:11
اقا این بازی بهتره یا dota 2؟؟؟ من یه 7-8 سالی میشه دوتا بازی نکردم

Mohaddi
06-07-2013, 18:17
نه بابا ، چه کشکی؟! چه دوغی؟!:n09:
فقط صبح میشه بازی کرد.اونم بین ساعت 8 تا 11 . بعدش لگ میشه خفن!:n03:
از کجا نت می گیری ؟

Arrowtic
06-07-2013, 18:26
اقا این بازی بهتره یا dota 2؟؟؟ من یه 7-8 سالی میشه دوتا بازی نکردم

جهت جلوگیری از بحث :
هر دو خوبن هر دو خوبن : دی
یه مقایسه بخوام بکنم براتون :

از نظر پینگ پینگ تو لول بهتره ولی دوتا2 رو با پینگ 400 هم به راحتی میشه زد .

از نظر Community دوتا2 به نظر من خیلی بهتره .

گرافیک دوتا2 .

برای نوب و تازه کار ها لول راحت تره تا دوتا2 .

جمعیت لول بهتره.(چون دوتا2 تو بتا هست و دیگه به کسی Key نمیده)

از نظر گیم پلی به نظر من دوتا2 خیلی سرتره .

فرق بین کسایی که پول واقعی صرف بازی میکنن با کسایی که فری بازی میکنن توی دوتا2 فوق العاده کمه و فقط به آیتم ست ها(یه شکل پیشرفته تر از اسکین توی لول) محدود میشه که تازه کاربرای فری هم از این آیتم ست ها میگیرین و آخر هر دست رندوم به چند نفر میده از اینا . با هر لول آپ هم(لول آپ خود اکانت) باز یه آیتم دیگه میده .

نتیجه کلی :
هر دو عالین و به شما بستگی داره ولی برای شخص من دوتا2 خیلی لذتش بیشتره و واقعا لذتی که بهم میده رو هیچ بازی نمیده ولی ممکنه برای بقیه اینطور نباشه .

پ.ن : اوبیتو زد ماداراتونو قشنگ سر کار گذاشت چپتر آخری که : دی

madara sama
06-07-2013, 18:30
خب من چه طور میتونم dota بازی کنم؟؟؟ اکانت استیم دارم

madara sama
06-07-2013, 18:34
البته لول هم زدم دانلود شه 300 مگ مونده

Arrowtic
06-07-2013, 18:57
خب من چه طور میتونم dota بازی کنم؟؟؟ اکانت استیم دارم

forum.p30world.com/showthread.php?t=556244&p=7664867&viewfull=1#post7664867

madara sama
06-07-2013, 19:02
اخه دیگه کی نمیده!!!!!!!!!!!!!!!

Arrowtic
06-07-2013, 19:29
من پراکـــسی ندارم ، اگه داشتم میتونستم براتون Key بفرستم .
این صحبتو رو تو تاپیک دوتا2 (نه تاپیک دوتا) ادامه بدید لطفا .

Fusi0n
06-07-2013, 20:37
من که مشکلی ندارم در کلیه ساعات
اما روزی 2 یا 3 دست بیشتر بازی نمی کنم
لامصب خیلی طول میکشه بازی ها
مخصوصا اگر یکی دوتا نوب هم تو تیم باشه

من الان دو دست دیگه رفتم مشکلی نبود
-----
این Aatrox مثل بز کوهی میفته رو ادم ، کف ش میبره ادم اسپیل واقعا عالی سرعت تیم بالا میبره...:n09:
امروز خبر PBE میدیم به نظر پچ 3.9 تغییراتی تو گرافیک بازی میخوان بدن ...

mansoor 7
06-07-2013, 20:41
من الان دو دست دیگه رفتم مشکلی نبود
این Aatrox مثل بز کوهی میفته رو ادم ، کفش میبره اسپیل واقعا عالی سرعت تیم بالا میبره...:n09:
امروز میدیم به نظر پچ 3.9 تقریبا تو گرافیک بازی میخوان بدن ...

فککنم این سه شنبه پچ ۳.۹ میاد نرف_باف draven ک مربوط ب پسیوشه و احتمالا kenen اعمال میشه

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

JU JU
06-07-2013, 22:35
والا الان که برای من 33٪ دانلود شده، و در قسمت applying patch بدجور گیر کرده
فکر کنم باید از نو برم جلو :n30:

از فایل دو مگابایتی رفتم
ای خدا، چرا این بازی دانلود نمی‌شه

شنیدم نسبت به دوتا، حرفه‌ای تر هست، واقعیت دارد آیا؟

hm741
06-07-2013, 23:09
شنیدم نسبت به دوتا، حرفه‌ای تر هست، واقعیت دارد آیا؟بستگی به این داره که تعریف شما از یک بازی Moba حرفه ای چی باشه؟ اینکه در صورت اشتباه در بازی باز هم فرصت جبران داشته باشید؟ یا اینکه عملکرد یک شخص مهمتر از کار تیمی است؟ و یا خیلی موارد دیگه ......

new evil
06-07-2013, 23:10
پ.ن : اوبیتو زد ماداراتونو قشنگ سر کار گذاشت چپتر آخری که : دی
چیییییی؟
شایعست :n24:

توی پچ 3.9 قراره پینگ هارو دیگه نشون نده توی لودینگ بجاش سامانر ایکون رو نشون بده
این اسکین Udyr هم نمیاد لامصب تو کفیم(دارن 4 تا death animiation واسش می سازن اورین اورین)
خلاصه این پچ 3.9 خیلی خوبه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

GL & HF
06-07-2013, 23:21

از فایل دو مگابایتی رفتم

اره گیم پلیش اسونتر از دتا هست و تنوع مدل هیروهاش زیاده مثله دوتا (agility.Strength,intel)اینا نداره به جاش(fighter.assassin.mage.tank.junglercarry) داره وبالانس هم هست مثله دوتا نیست که فیسلس 6 بکنه همرو بکشه :n09::n02:
رو 33% وایسا یکم فرصت بده یه 4-5ساعت

JU JU
06-07-2013, 23:26
بستگی به این داره که تعریف شما از یک بازی Moba حرفه ای چی باشه؟ اینکه در صورت اشتباه در بازی باز هم فرصت جبران داشته باشید؟ یا اینکه عملکرد یک شخص مهمتر از کار تیمی است؟ و یا خیلی موارد دیگه ......
والا من که هنوز موفق به دانلود بازی کردن نشدم
نمی دونم ایراد از کجاس
فایل یک گیگابایتی دانلود شد، وسط راه به applying patch‌ رسید و همونجا گیر کرد
همه چی رو حذف کردم و حالا از فایل 32 مگابایتی قصد ادامه دارم
امیدوارم جواب بده

خوب، چیزایی رو که شما گفتین، یعنی ارجحیت داشتن

این سوالایی که شما پرسیدین چی؟ چطور هست؟ سایر اطلاعاتی نیز که دارین، میتونین در اختیار بزارین؟

خوب، یک دست بودن بازي، هیروها، قدرت مساوی، که مشخص کننده قدرت بازی کننده میشه و نه فقط هیرو
امکان بازیابی قدرت در صورت وجود چند اشتباه، و اینجور چیزها دیگه

daniel'
07-07-2013, 06:10
هم اکنون 20 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 19 مهمان):n04::n04::n04:

hadi_gamer
07-07-2013, 07:39
نمی دونم ایراد از کجاس
امیدوارم جواب بده

خوب، چیزایی رو که شما گفتین، یعنی ارجحیت داشتن

این سوالایی که شما پرسیدین چی؟ چطور هست؟ سایر اطلاعاتی نیز که دارین، میتونین در اختیار بزارین؟

خوب، یک دست بودن بازي، هیروها، قدرت مساوی، که مشخص کننده قدرت بازی کننده میشه و نه فقط هیرو
امکان بازیابی قدرت در صورت وجود چند اشتباه، و اینجور چیزها دیگه
من بازی دیشبم رو میگم که چقدر تیم ورک تو این بازی تاثیر داره.فکر نمیکنم تو دوتا همچین چیزی ممکن باشه.دیشب رنک رفتم و من مید بودم با fizz.همون اول بازی سیستم هنگ کرد و تو بازی نرفت مجبور شدم سیستم رو ریستارت کنم و مودم رو ریست کنم و خلاصه یه چند دقیقه طول کشید تا بالاخره وارد بازی شدم دیدم همه لول 9 و 10 شدن و مید هم به فنا رفته و فحش و ریپورته که به من میدن.حالا من لول یک:n14:
گفتم من که ریپورت میشم بذار حداقل تلاشم رو بکنم.آقا رفتم فارم از تاپ شروع کردم و مید و بات رو همه رو فارم کردم 3 دقیقه ای شدم لول 10 همه کف کردن خلاصه خودم رو رسوندم به بقیه و حالا مساوی بودیم.خلاصه تو یه تیم فایت یه تریپل گرفتم و فید شدم.یه 10 تایی کیل گرفتم از خیلیا که از اول تو بازی بودن بهتر بازی کردم.بالاخره پوش کردیم و آخر بازی رو بردیم.
میخوام اینو بگم که شما اگه خوب بازی کنید با هر هیرویی میتونید برنده باشید و کیل بگیرید و با تیم ورک میشه تو هر بازی ای برنده بود.

hm741
07-07-2013, 08:46
نمی دونم ایراد از کجاس
امیدوارم جواب بده
یعنی الان اگه بریم همین پست شما رو به انگلیسی برای Riot بنویسیم از تعجب شاخ در می آرن: :n02:(شما اون فایل 1 گیگابایتی رو از کجا دانلود کردید؟ :n04:این فایل 32 مگابایتی رو از کجا پیدا کردید؟ :n04:فرمت شون چیه؟ :n04: بازی ما چنین فایلهایی نداره اصلا:n04:)

Arrowtic
07-07-2013, 08:50
من بازی دیشبم رو میگم که چقدر تیم ورک تو این بازی تاثیر داره.فکر نمیکنم تو دوتا همچین چیزی ممکن باشه.دیشب رنک رفتم و من مید بودم با fizz.همون اول بازی سیستم هنگ کرد و تو بازی نرفت مجبور شدم سیستم رو ریستارت کنم و مودم رو ریست کنم و خلاصه یه چند دقیقه طول کشید تا بالاخره وارد بازی شدم دیدم همه لول 9 و 10 شدن و مید هم به فنا رفته و فحش و ریپورته که به من میدن.حالا من لول یک:n14:
گفتم من که ریپورت میشم بذار حداقل تلاشم رو بکنم.آقا رفتم فارم از تاپ شروع کردم و مید و بات رو همه رو فارم کردم 3 دقیقه ای شدم لول 10 همه کف کردن خلاصه خودم رو رسوندم به بقیه و حالا مساوی بودیم.خلاصه تو یه تیم فایت یه تریپل گرفتم و فید شدم.یه 10 تایی کیل گرفتم از خیلیا که از اول تو بازی بودن بهتر بازی کردم.بالاخره پوش کردیم و آخر بازی رو بردیم.
میخوام اینو بگم که شما اگه خوب بازی کنید با هر هیرویی میتونید برنده باشید و کیل بگیرید و با تیم ورک میشه تو هر بازی ای برنده بود.

دوتا یکی از دلایلی که بعضیا لول رو بهش ترجیح میدن اینه که توی دوتا(به خصوص بازی های Clan و لول های بالا) به شدت توش آدم باید حواسش جمع باشه ، یعنی 2 تا کیل هیروی حریف بگیر همه چیز میتونه تموم بشه . یا یه هیروی یار 5 دقیقه نباشه تو بازی کاملا از بازی عقب میفته ، البته مثل لول میشه اون هیرو به بازی برگرده ولی خوب سخت تر و تیمتون هم باید بهتر کار کنه . ما داشتیم چنین اتفاقی که یارمون 5 دقیقه نبوده و وقتی اومده ضعیف بوده ، در نتیجه سریع Lane هامونو دوباره چیدیم بهترین Support ـمونو فرستادیم Babysit و Invoker ـمون که مید رفته بود تمام وقت با گنک و Sun Strike کمکشون کرد(Invoker جز هیروهای خلاقانه دوتا هستش ، 3 تا Orb داره که از سه نوع Orb هم میتونه استفاده کنه و با Ult ـش میتونه با توجه به ترکیب این Orb هاش یه اسپل جدید بسازه(یعنی 10 تا اسپل میتونه بسازه که البته ماکسیمم دوتاشونو میتونه در یه لحظه داشته باشه) . Sun Strike یکی از اسپلاشه که Global هست و هر جای مپ بزنه با چند ثانیه Delay یه لیزری میخوره به اون منطقه) و تونستیم اون بازی رو هم ببریم .
البته چیزی که هست اینه که توی دوتا2 هیچ وقت چنین اتفاقی نمیفته معمولا . خیلی به ندرت پیش میاد(مگر تو بازی های بین نوب ها) چون قابلیت Pause بازی هست ، توی بازی های Clan اگه یکی DC بشه سریع بازی رو Pause میکنن تا اون برگرده و عقب نیفته و یکی از نکات مثبت Community اینه که تیم حریف هم شعورشون میرسه که Resume نکنن .
در کل این مشکل این که کسی DC بشه و کسی هم بازیو Pause نکنه میشه گفت زیر 5 بار پیش اومده برام و همیشه تا یکی DC شده بازیو Pause کردیم و برگشته .(حتی توی بازی های Solo)

فرقای دیگشون : بازی های نرمال دوتا2 معمولا بالای 50 دقیقن و تعداد کیل ها معمولا به اندازه لول زیاد نیست و شاید مثلا تا لول 7 یا حتی یه بار 10 کسی First Blood رو نگیره . چون Clan ها همیشه تو Safe Lane یه Lane-Support (البته اگه Carry اون Lane خیلی Squishy نباشه یه ساپورت عادی هم کافیه)و توی Hard Lane هم یه Support که به صورت هجومی بازی میکنه قرار میدن(به همراه یه Carry که Escape داره) که این ترکیب باعث میشه قدرت دفاع توی Safe Lane بیاد بالا تا Carry اونجا فارم کنه و توی Hard Lane هم باز ایمن باشن .(که البته توی Hard Lane میشه دو Carry ـه هم بازی کرد که یکی میذاره اون یکی فارم میکنه)

اره گیم پلیش اسونتر از دتا هست و تنوع مدل هیروهاش زیاده مثله دوتا (agility.Strength,intel)اینا نداره به جاش(fighter.assassin.mage.tank.junglercarry) داره وبالانس هم هست مثله دوتا نیست که فیسلس 6 بکنه همرو بکشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
رو 33% وایسا یکم فرصت بده یه 4-5ساعت
Jungler رو همه MOBA ها دارن . Tank هم همینطور .
واقعا دوست دارم بدونم چرا میگید بالانس نیست ؟ فیسلس وقتی همه رو میتونه بکشه که فید بشه . اگه هیروی مید و Carry(ها) ی تیمتون بدونن دارن چی کار میکنن میتونن از گنک شدن توسط فیسلس جلوگیری کنن و حتی گنکش کنن . یه کسی مثل Pudge اگه مید باشه با یه Hook و یه Ult جلوی Escape اون رو میگیره و همون جا راحت میتونن بکشنش .
مثلا من با Venomancer که میرم Hard Lane با اون Ward ـم(اسپل 3) تمام وقت Jungle اونا رو تحت کنترل دارم در نتیجه نمیتونن ما رو گنک کنن . با همکاری مید هم در مواقع درست گنک میکنیم .(با Deny و Harass هم نمیذارم فارم کنه)
تا Icefrog ببینه بالانس بازی به هم ریخته سریع همون روز یه آپدیت حساب شده میده تو استیم . Huskar وحشتناک قوی بود که سریعا توی پچ بعد اون Passive ـش رو نرف کردن .

چیییییی؟
شایعست :n24:
پس این چیه ؟

new evil
07-07-2013, 09:37
پس این چیه ؟
اینا الکیه
Fan Made هستن اینااااااا
:n14:

mansoor 7
07-07-2013, 09:54
دوتا یکی از دلایلی که بعضیا لول رو بهش ترجیح میدن اینه که توی دوتا(به خصوص بازی های Clan و لول های بالا) به شدت توش آدم باید حواسش جمع باشه ، یعنی 2 تا کیل هیروی حریف بگیر همه چیز میتونه تموم بشه . یا یه هیروی یار 5 دقیقه نباشه تو بازی کاملا از بازی عقب میفته ، البته مثل لول میشه اون هیرو به بازی برگرده ولی خوب سخت تر و تیمتون هم باید بهتر کار کنه . ما داشتیم چنین اتفاقی که یارمون 5 دقیقه نبوده و وقتی اومده ضعیف بوده ، در نتیجه سریع Lane هامونو دوباره چیدیم بهترین Support ـمونو فرستادیم Babysit و Invoker ـمون که مید رفته بود تمام وقت با گنک و Sun Strike کمکشون کرد(Invoker جز هیروهای خلاقانه دوتا هستش ، 3 تا Orb داره که از سه نوع Orb هم میتونه استفاده کنه و با Ult ـش میتونه با توجه به ترکیب این Orb هاش یه اسپل جدید بسازه(یعنی 10 تا اسپل میتونه بسازه که البته ماکسیمم دوتاشونو میتونه در یه لحظه داشته باشه) . Sun Strike یکی از اسپلاشه که Global هست و هر جای مپ بزنه با چند ثانیه Delay یه لیزری میخوره به اون منطقه) و تونستیم اون بازی رو هم ببریم .
البته چیزی که هست اینه که توی دوتا2 هیچ وقت چنین اتفاقی نمیفته معمولا . خیلی به ندرت پیش میاد(مگر تو بازی های بین نوب ها) چون قابلیت Pause بازی هست ، توی بازی های Clan اگه یکی DC بشه سریع بازی رو Pause میکنن تا اون برگرده و عقب نیفته و یکی از نکات مثبت Community اینه که تیم حریف هم شعورشون میرسه که Resume نکنن .
در کل این مشکل این که کسی DC بشه و کسی هم بازیو Pause نکنه میشه گفت زیر 5 بار پیش اومده برام و همیشه تا یکی DC شده بازیو Pause کردیم و برگشته .(حتی توی بازی های Solo)

فرقای دیگشون : بازی های نرمال دوتا2 معمولا بالای 50 دقیقن و تعداد کیل ها معمولا به اندازه لول زیاد نیست و شاید مثلا تا لول 7 یا حتی یه بار 10 کسی First Blood رو نگیره . چون Clan ها همیشه تو Safe Lane یه Lane-Support (البته اگه Carry اون Lane خیلی Squishy نباشه یه ساپورت عادی هم کافیه)و توی Hard Lane هم یه Support که به صورت هجومی بازی میکنه قرار میدن(به همراه یه Carry که Escape داره) که این ترکیب باعث میشه قدرت دفاع توی Safe Lane بیاد بالا تا Carry اونجا فارم کنه و توی Hard Lane هم باز ایمن باشن .(که البته توی Hard Lane میشه دو Carry ـه هم بازی کرد که یکی میذاره اون یکی فارم میکنه)

Jungler رو همه MOBA ها دارن . Tank هم همینطور .
واقعا دوست دارم بدونم چرا میگید بالانس نیست ؟ فیسلس وقتی همه رو میتونه بکشه که فید بشه . اگه هیروی مید و Carry(ها) ی تیمتون بدونن دارن چی کار میکنن میتونن از گنک شدن توسط فیسلس جلوگیری کنن و حتی گنکش کنن . یه کسی مثل Pudge اگه مید باشه با یه Hook و یه Ult جلوی Escape اون رو میگیره و همون جا راحت میتونن بکشنش .
مثلا من با Venomancer که میرم Hard Lane با اون Ward ـم(اسپل 3) تمام وقت Jungle اونا رو تحت کنترل دارم در نتیجه نمیتونن ما رو گنک کنن . با همکاری مید هم در مواقع درست گنک میکنیم .(با Deny و Harass هم نمیذارم فارم کنه)
تا Icefrog ببینه بالانس بازی به هم ریخته سریع همون روز یه آپدیت حساب شده میده تو استیم . Huskar وحشتناک قوی بود که سریعا توی پچ بعد اون Passive ـش رو نرف کردن .

پس این چیه ؟

دوست عزیز این تاپیک مال این بحث نیس خواهشا تمومش کنید
پ ن:مظورم شما نیستی اما کلا ایرانی ها کلا همیشه کهنه پرستن حالا هر چی دلیلم بیاری باز...

achi
07-07-2013, 10:15

از فایل دو مگابایتی رفتم

اگه کلا نتونستی دانلود کنی یا مثل من محدود دانلودت از سایت فروش بازی سفارش بده بازیرو من 12 دادم 3 روزه اومد اخرین اپدیت سرور اروپا و امریکا هم بود:n19:

Arrowtic
07-07-2013, 10:29
دوست عزیز این تاپیک مال این بحث نیس خواهشا تمومش کنید
پ ن:مظورم شما نیستی اما کلا ایرانی ها کلا همیشه کهنه پرستن حالا هر چی دلیلم بیاری باز...
بحث با مقایسه در جواب یه نفر فرق داره . من حتی نگفتم که دوتا از لول بهتره . توی صفحه قبل هم گفتم هر دو عالین به فرد ربط داره فقط برای کسی که درخواست یه مقایسه کرده بود نظر شخصیمو گفته . نکات مثبت لول نسبت به دوتا رو هم گفتم .
دوتا2 هنوز از بتا هم بیرون نیومده و نمیشه بهش گفت کهنه و تازه این تابستون عرضه عمومی میشه .(با دوتا1 هم بسیار فرق داره)
+
ندیدم کسی دلیلی بیاره ! من توی این پستی که نقل قول کردید هم از لول بدی نگفتم و حواسم بود که یه وقت به طرفدارانش بر نخوره و فقط گفتم که از فلان نظر درسته لول این خوبیو داره و توی دوتا سخت تره این کار اما با Pause جلوی این مشکل گرفته شده .
و این که گفتم دوتا هم همیشه حواسشون به بالانس بودنش هست . کلا جایی بدی از لول نگفتم .
_______
طبق مشاهداتم در این تاپیک ، اکثریت دوستان ذهنشون بر روی بحث سازنده بستست(استثناهایی هم هستن) که جالبیش اینه هیچ کدوم این افراد دوتا2 بازی نکردن .(یا اگه کردن به زور 1 ساعت)
برای این که نظر یه نفر درباره مقایسه بین دو بازی حساب بشه ، بهتره توی هر دو تجربه کافی رو داشته باشه که این افراد اکثریتشون ندارن متاسفانه و اون وقت در کمال تعجب به امثال من که دارن یه مقایسه کاملا با دلیل و استدلال میکنن میگن کهنه پرست .
پ.ن : منظورم شما نیستی منظورم کل کسایی هست که نگاه متعصبانه دارن به یه بازی که ایرانی ها هم اکثرشون در این دستن . یا میگن فقط دوتا یا میگن فقط لول و اکثریتشون به این نتیجه نمیرسن که هر دو خوبی های خودشونو دارن .

من از بحث های مقایسه ای بین این دوتا پرهیز میکنم همیشه چون میدونم بسیاری از دوستان توانایی تحمل بحث ندارن(جه دوتا باز ها چه لول باز ها) و این حرف ها رو هم به دو دلیل زدم :
1 . یک نفر که دنبال یه بازی MOBA بود نظر بقیه رو خواسته بود و من هم هر دو بازی رو به اندازه ای کردم که بتونم نظر بدم دربارشون .
2 . یکی از دوستان فرمودن که دوتا بالانس نیست و من هم فقط گفتم که این صحبت به نظرم اشتباهه و از این نظر فرق زیادی با لول نداره .

به هر حال این پست شما نشون داد که بهتره جواب این دسته از دوستان رو توی پروفایلشون بدم بهشون و نظرم رو اونجا بگم که تا به طرفدارای متعصب لول(و دوتا با توجه به این که در چندین زمینه گفتم که لول به نظرم بهتره) برنخوره .

RedSpoT
07-07-2013, 10:34

سلام هادی :دی تو هم لول بازی می کنی ؟ xd
اگه تو سرور وست هستی منو ادد کن : Jelly KF

pancha73
07-07-2013, 10:59
اقایون کللاینت من تو logging on گیر میکنه :n28: چی کار کنم ؟؟؟

vampi 73
07-07-2013, 11:45
از کجا نت می گیری ؟

شاتل...:n29:

GL & HF
07-07-2013, 12:07
بحث با مقایسه در جواب یه نفر فرق داره . من حتی نگفتم که دوتا از لول بهتره . توی صفحه قبل هم گفتم هر دو عالین به فرد ربط داره فقط برای کسی که درخواست یه مقایسه کرده بود نظر شخصیمو گفته . نکات مثبت لول نسبت به دوتا رو هم گفتم .
دوتا2 هنوز از بتا هم بیرون نیومده و نمیشه بهش گفت کهنه و تازه این تابستون عرضه عمومی میشه .(با دوتا1 هم بسیار فرق داره)
+
ندیدم کسی دلیلی بیاره ! من توی این پستی که نقل قول کردید هم از لول بدی نگفتم و حواسم بود که یه وقت به طرفدارانش بر نخوره و فقط گفتم که از فلان نظر درسته لول این خوبیو داره و توی دوتا سخت تره این کار اما با Pause جلوی این مشکل گرفته شده .
و این که گفتم دوتا هم همیشه حواسشون به بالانس بودنش هست . کلا جایی بدی از لول نگفتم .
_______
طبق مشاهداتم در این تاپیک ، اکثریت دوستان ذهنشون بر روی بحث سازنده بستست(استثناهایی هم هستن) که جالبیش اینه هیچ کدوم این افراد دوتا2 بازی نکردن .(یا اگه کردن به زور 1 ساعت)
برای این که نظر یه نفر درباره مقایسه بین دو بازی حساب بشه ، بهتره توی هر دو تجربه کافی رو داشته باشه که این افراد اکثریتشون ندارن متاسفانه و اون وقت در کمال تعجب به امثال من که دارن یه مقایسه کاملا با دلیل و استدلال میکنن میگن کهنه پرست .
پ.ن : منظورم شما نیستی منظورم کل کسایی هست که نگاه متعصبانه دارن به یه بازی که ایرانی ها هم اکثرشون در این دستن . یا میگن فقط دوتا یا میگن فقط لول و اکثریتشون به این نتیجه نمیرسن که هر دو خوبی های خودشونو دارن .

من از بحث های مقایسه ای بین این دوتا پرهیز میکنم همیشه چون میدونم بسیاری از دوستان توانایی تحمل بحث ندارن(جه دوتا باز ها چه لول باز ها) و این حرف ها رو هم به دو دلیل زدم :
1 . یک نفر که دنبال یه بازی MOBA بود نظر بقیه رو خواسته بود و من هم هر دو بازی رو به اندازه ای کردم که بتونم نظر بدم دربارشون .
2 . یکی از دوستان فرمودن که دوتا بالانس نیست و من هم فقط گفتم که این صحبت به نظرم اشتباهه و از این نظر فرق زیادی با لول نداره .

به هر حال این پست شما نشون داد که بهتره جواب این دسته از دوستان رو توی پروفایلشون بدم بهشون و نظرم رو اونجا بگم که تا به طرفدارای متعصب لول(و دوتا با توجه به این که در چندین زمینه گفتم که لول به نظرم بهتره) برنخوره .

در کل لول از دوتا الهام گرفته شده و چون دوتا یه بازیه خاطره انگیزه(نمونش خوده من) لول نمیتونه جای دوتا رو بگیره تو ذهن ارانیایی که قبلا دوتا باز بودن:n16:من 4 سال پیش که بازی میکردم اون موقع بالانس نبود اما الان دیگه خبر ندارم یورسا به هرکی میچسبید مکشتش یا سند گینک با یه بلینک 5 نفرو میکشت :n27:

Arrowtic
07-07-2013, 12:10
در کل لول از دوتا الهام گرفته شده و چون دوتا یه بازیه خاطره انگیزه(نمونش خوده من) لول نمیتونه جای دوتا رو بگیره تو ذهن ارانیایی که قبلا دوتا باز بودن:n16:
من دوتا بازم ولی میتونه : دی
من چندین دوست دارم که دوتا باز بودن ولی از وقتی لول زدن دوتا رو ول کردن .
چندین دوست هم دارم که برعکس این بودن و الآن دوتا باز شدن .

پ.ن : هر وقت میگم دوتا منظورم دوتا2 هست .
________
دوستان مشکل تایم اوت از چی میتونه باشه ؟ پینگ عالیه ولی تایم اوت دارم و مخابرات میگه از طرف منه نه خودش .
نرم افزاری نیست .
از مودم میتونه باشه ؟ یا کابل های اون یا ... ؟

new evil
07-07-2013, 12:13
از ISP ه به احتمال کلی زیاد

xixigoolu
07-07-2013, 12:36
یه مشکل بسیار .....

اقا من وقتی downloader 30mB رو دانلود میکنم و نصبش میکنم ، لوگوی league of legends میاد ولی گیر میکنه.... وقتی روش کلیک میکنم بسته اگه کلیک نکنم هم بعد مدتی ارور میده ERROR: HTTP server cannot be connected please check your enternet connection
با ------ هم امتحان کردم نشد....
اگه اشکال از ISP باشه باید بیخیال بازی بشم؟ یا از یه لینک دیگه 3-4 گیگ بازیو دان کنم دوباره؟؟

Kheee
07-07-2013, 14:13
این نرف و باف یعنی چی؟

hm741
07-07-2013, 14:28
این نرف و باف یعنی چی؟
nerf یعنی ضعیف کردن و buff یعنی تقویت کردن

hm741
07-07-2013, 14:33
دوستان مشکل تایم اوت از چی میتونه باشه ؟ پینگ عالیه ولی تایم اوت دارم و مخابرات میگه از طرف منه نه خودش .
نرم افزاری نیست .
منم به همین مشکل شما برخوردم دیشب ولی بعد از کلی بررسی متوجه شدم ویندوز در حالت idle (بیکار) داره از اینترنت استفاده میکنه ... وقتی توی task manager نگاه کردم دیدم سیستم update ویندوز قاط زده و مدام میخواد یه چیزی رو دانلود کنه ولی نمیتونه و پشت سر هم Retry میکرد. مشکلم با System Restore حل شد خوشبختانه.ببینید آیا در حالتی که از نت استفاده نمی کنید باز هم چراغ های مودم چشمک میزنند یا نه؟ این میتونه ریشه تایم اوت رو مشخص کنه که از سیستم خودتونه یا از مخابرات.

xixigoolu
07-07-2013, 14:36
یه مشکل بسیار .....

اقا من وقتی downloader 30mB رو دانلود میکنم و نصبش میکنم ، لوگوی league of legends میاد ولی گیر میکنه.... وقتی روش کلیک میکنم بسته اگه کلیک نکنم هم بعد مدتی ارور میده ERROR: HTTP server cannot be connected please check your enternet connection
اگه اشکال از ISP باشه باید بیخیال بازی بشم؟ یا از یه لینک دیگه 3-4 گیگ بازیو دان کنم دوباره؟؟

کسی نیس جواب بده؟

hm741
07-07-2013, 14:39
یه مشکل بسیار .....

وارد قسمت internet option در نرم افزار Internet Explorer بشید و بعدتمامی تنظیمات رو در تب Advanced به حالت Default برگردانید (Reset) بعد دوباره امتحان کنید. اگر درست نشد بگید تا دوباره راهنمایی تون کنیم.

xixigoolu
07-07-2013, 15:51
ممنون دوست عزیز ولی نشد... همون ارور رو میده . میرم برم از کافی نت دان کنم ولی میترسم که وقتی هم که فولدر بازیو ریختم رو هارد کانکت نشه . به نظرتون خود بازیو مستقیم کپی کنم رو هارد کانکت میشه؟ نتم مخابرات اصفهانه

Arrowtic
07-07-2013, 15:53
ممنون دوست عزیز ولی نشد... همون ارور رو میده . میرم برم از کافی نت دان کنم ولی میترسم که وقتی هم که فولدر بازیو ریختم رو هارد کانکت نشه . به نظرتون خود بازیو مستقیم کپی کنم رو هارد کانکت میشه؟ نتم مخابرات اصفهانه

بله میشه . من خودم بازی رو از دوستم گرفتم کپی کردم کار کرد . فوقش میتونید با اینستالر نصب کنید بازیو ولی آپدیت نکنید و بعدش اون پوشه رو جایگزین پوشه بازی آپدیت نشدتون کنید اگرچه که نیازی نیست و یه کپی ساده کار میکنه .

xixigoolu
07-07-2013, 16:02
میترسم وقتی به سرور اینستالر کانکت نشد لابد به سرور خود بازیم کانکت نمیشه. میشه؟!

Arrowtic
07-07-2013, 16:05
اگه مشکلتون فقط گیر کردن سر لوگوئه ممکنه اصلا مشکل نباشه .
من بار اول که اجرا کردم لول رو شاید 1 ساعت شایدم بیشتر صبر کردم تا اون لوگو رفت ولی بعدش دیگه درست شد و سریع رفت تو محیط لانچر .

Mohaddi
07-07-2013, 16:30
شاتل...:n29:
منم از شاتل می گیرم . جاهای دیگه مشکل نداره . الان 1 ماه پشتیبانیشون داره بررسی می کنه ببینه مشکل از کجاست که نمی تونن درست کنن . تو هم زنگ بزن گیر بده بگو نمی شه بازی کرد فک نکنه برای منه فقط . دیروز هم دوباره زنگ زد جویا شد که درست شده یا نه . منم گفتم من دیگه بیخیال شدم اصلا چک نمی کنم چون همش اعصاب خوردی . تا آخر دوره ام مشکل برطرف شد که شد . نشد زنگ میزنم یه وایمکس ایرانسل می گیرم . نهایت 72 ساعت وصل میشه .
احمق ها پینگ گوگل اشون رو 300-400 به من می گن عادی ه . می گم پس پینگ گوگل ایرانسل و پارس آنلاین چرا رو 100 150 ؟ اصلا جوابی ندارن بدنن . من واقعا واقعا واقعا سرویس ام رو فسخ می کنم حتی اگر از جای دیگه نتونم بگیرم . مدام پکت لاست از سمت دستای مخابرات میفته رو این سرویس های شاتل . من نمیدونم جاهای دیگه جزو آدم حساب نیستن هر روز رو سرویس من پکت لاست میافته

hm741
07-07-2013, 17:18
ممنون دوست عزیز ولی نشد... همون ارور رو میده . نتم مخابرات اصفهانه
یه پینگ با CMD ویندوز بگیر برای سرور 4.2.2.4 (توی CMD تایپ کنید "ping -t 4.2.2.4" ) اگه تایم اوت داشتی مشکل از اینترنت شماست اگر نه همون طور که دوستان گفتند یه مدت بگذارید بمونه (چراغ های مودم هم باید چشمک بزنند که مشخص باشه داره یه چیزی دانلود میکنه) درست میشه.البته اگر باز هم درست نشد با صدای بلند بگو "زی زی گولو آسی پاسی درا کوتا تا به تا " (اونقدر بلند نگی که زنگ بزنند این آمبولانس قرمزا ببرنت تیمارستان)دیگه صد در صد درست میشه:n02:

smohsen
07-07-2013, 17:37
من دوتا بازم ولی میتونه : دی
من چندین دوست دارم که دوتا باز بودن ولی از وقتی لول زدن دوتا رو ول کردن .
چندین دوست هم دارم که برعکس این بودن و الآن دوتا باز شدن .

پ.ن : هر وقت میگم دوتا منظورم دوتا2 هست .
________
نرم افزاری نیست .

اون پشتیان احمق و کودن بوده
تنها زمانی تایم اوت مربوط به یوزره که یوزر پهناش مثلا 128 کیلوبیت هستش و سرویسش هم نامحدوده و رو همین عدد بستن براش
حالا اگه با سرعت بیشتر از 10 کیلوبایت دانلود کنه پینگ تایمش میره بالا و پر از تایم اوت
اما اگر دانلود رو قطع کنه پینگ درست میشه
بنابراین احتمال اینکه از طرف تو باشه صفره!

GL & HF
07-07-2013, 17:38
میترسم وقتی به سرور اینستالر کانکت نشد لابد به سرور خود بازیم کانکت نمیشه. میشه؟!

منم این مشکلو داشتم یه ویندوز عوض کردم درست شد

pancha73
07-07-2013, 18:01
یه مشکل بسیار .....

چنتا کار اساسی میگم شک نکن درست میشه,اول بورو control panel بعد windows firewall بعد از سمت چپ turn windows firewall on or off رو بزن بعد تیکه (turn off windows firewall (not recommended رو در هر دو بخش بزن بعد ok بزن بعد دوباره سمت چپ allow a program or feature through windows firewall رو بزن بعد تیکه های lol.launcher رو بزن (اگه تو لیست نبود allow another pogram رو بزن و اضافش کن) بعد ok کن,این کارو کن درست میشه اگه نشد بهم بگو 1 راه اساسی تر میگم:n16:

Fusi0n
07-07-2013, 18:17
مخابرات کلا سرویس پر تایم اوت حتی ای پی داخلی بگیریم پر تایم اوت علت خیلی مسائل میگن
فقط تهران اینجوری تا خرره دادن چون اوایل مخابرات محدودیت 256 داشت این مشکلات نبود ولی بعد سرویس تا یک مگ دو مگ باز کرد این مشکل بوجود اومد
حتی سرویس اختصاصی این مشکلات داره ....

vampi 73
07-07-2013, 18:34
منم از شاتل می گیرم . جاهای دیگه مشکل نداره . الان 1 ماه پشتیبانیشون داره بررسی می کنه ببینه مشکل از کجاست که نمی تونن درست کنن . تو هم زنگ بزن گیر بده بگو نمی شه بازی کرد فک نکنه برای منه فقط . دیروز هم دوباره زنگ زد جویا شد که درست شده یا نه . منم گفتم من دیگه بیخیال شدم اصلا چک نمی کنم چون همش اعصاب خوردی . تا آخر دوره ام مشکل برطرف شد که شد . نشد زنگ میزنم یه وایمکس ایرانسل می گیرم . نهایت 72 ساعت وصل میشه

حتما اینکارو میکنم.ولی چشمم آب نمیخوره که درست بشه...
مثلا همین امروز حدود ساعت 10 یهو نتم ریب زد ، قطع شد! تا یه ربع معطل بودم تا دوباره وصل شه...
دیشبم حدود 7-8 بار قطع و وصل شد...
من نمیدونم اینا چجوری بهترین اپراتور شدن!:n13:

pancha73
07-07-2013, 18:37
اره والا منم بخاطره این شاتل ... لیو خوردم امروز :n28: همش dc میشد :n03::n14:

xixigoolu
07-07-2013, 20:13
اقا از همه ممنون مشکل از فایروالو ویندوز نبود مشکل از بی شکیبایی بنده بود.... ولی هم اکنون یک مشکل دیگر وجود دارد:
مشکل دانلود! اقا گوش بدین چی مینویسم یکم باهام همدردی کنین..... مخابرات پدرررسگگ تو تعرفش مینویسه گیگی 3.5 تومن بعد 1000.000.000.000 تا تعرفه مالیاتو غیره میزاره روش در اخر یهو میبینی 3 گیگ دانلود کردی قبض میاد برات 40 هزار تومن! این از نت خودم . بعدش میرم کافینت به خیالم گیگی 1000 میگیره دان میکنه تحویل میده... ازش میپرسم اقا ببخشید 3 گیگ چند میگیری دان کنی میگه 20-25 هزار تومن! :دی .....بخدا راس میگم یعنی دستشویی عمومی های اروپا نتش بهتر از کافینت وسط شهر ایرانه (بدم میاد بگم ولی بجای اروپا همین افغانستان خودمونم همینطوره) خب اینم از به قول روحانییون "نت کافه" بعدش رفتم گیم نت با خودم گفتم اگه دارن پول میدم بریزه رو فلش اگه ندارنم بهشون میگم دان کنن برا خودشون بریزن رو سیستماشون . اقا 3-4تا گیمنت رفتم یکیشونم اسم لول به گوشش نخورده بود. بابا میگف لول چه ک..@.یه عمو تازه جالبیش به اینه که گیمنتامونم نت نامحدود ندارن نتشون پارس انلاین 20گیگ در ماهه!!:n02:

یه پینگ با CMD ویندوز بگیر برای سرور 4.2.2.4 (توی CMD تایپ کنید "ping -t 4.2.2.4" ) اگه تایم اوت داشتی مشکل از اینترنت شماست اگر نه همون طور که دوستان گفتند یه مدت بگذارید بمونه (چراغ های مودم هم باید چشمک بزنند که مشخص باشه داره یه چیزی دانلود میکنه) درست میشه.البته اگر باز هم درست نشد با صدای بلند بگو "زی زی گولو آسی پاسی درا کوتا تا به تا " (اونقدر بلند نگی که زنگ بزنند این آمبولانس قرمزا ببرنت تیمارستان)دیگه صد در صد درست میشه:n02:
ممنون پینگ داد اونم چه پینگی 137MS

Arrowtic
07-07-2013, 20:37
چه شهری هستید ؟ شاید یکی از دوستان تونست براتون بیاره .

پینگتونم خیلی خوبه .

Kheee
07-07-2013, 20:59
تو شهر ما هنوز وارکرافت نمیدونن چیه دوتا رو که میگن فهش میدی؟
اینجا فقط کانتر بازی میکنن:n30:

Nekater
07-07-2013, 22:12
اقا خسته شدم اینقدر با champ های تکراری بازی کردم:n21:
الان 7000 تا ip point دارم .
میخوام ببینم بین zed و darius یا بقیه champ ها (چه ارزون مثل lee sin یا چه گرون ) کدوم بهتره ؟؟

mey123
07-07-2013, 22:27
اقا خسته شدم اینقدر با champ های تکراری بازی کردم:n21:
الان 7000 تا ip point دارم .
میخوام ببینم بین zed و darius یا بقیه champ ها (چه ارزون مثل lee sin یا چه گرون ) کدوم بهتره ؟؟

باز این پسره شروع کرددددددددد! :n02:
zed بگیر حالشو ببر!:n09:

xixigoolu
07-07-2013, 22:40
چه شهری هستید ؟ شاید یکی از دوستان تونست براتون بیاره .

پینگتونم خیلی خوبه .
نجف اباد اصفهان

pharm
07-07-2013, 22:43
دوستان یه signature از vayne ساختم :D
بدک نیست ولی دوستان photoshop باز ممنون میشم کمک کنن قشنگ تر درست کنم البته دارم آموزش میبینم :)

daniel'
08-07-2013, 09:47
آقا اینجا کسی با Yorick بازی کرده.واقعا خیلی چمپ قوییه.اولین دست باهاش بازی میکنی فکر می کنی مزخرف ترین چمپ دنیاست.ولی چشمت روزه بد نبینه وقتی ایتم های درست حسابی براش میبندی زیر تورت دشمن تک برات دابل کیل میگیره.فقط باید یکم صبور باشی وقتی باهاش بازی میکنی چون دیمیج خیلی بالایی نمیزنه بگی با دو ضربه طرفو از پا در میاره.یواش یواش :n10: قبر طرفو میکنه:n09:به لطف ابیلیتی شماره ی 3 اش هم اصلا نیاز نیست بری پایگاه برای پر کردن health.وقتی بر میگردی پایگاه دیگه میمونی چی بخری :n09:جیبا پر gold

new evil
08-07-2013, 10:03
برای Rework ش داره نظر سنجی می کنه رایوت

pancha73
08-07-2013, 11:35
به نظر من که باید نرف شه :n09:

pancha73
08-07-2013, 11:42
اقایون این ارور چیه که هی میاد:n13: پدر مارو دروورد :n14: هر جا میرم هی میاد بعدش کلاینتم می گوزه :n28: repair هم کردم درست نشد,یکی بگه چی کار کنم من :n14:

daniel'
08-07-2013, 11:55
برای Rework ش داره نظر سنجی می کنه رایوت
اگه ریورک بشه که خیلی خوبه .حداقل یه خاکی بر سر early game اش شاید کردن باید حتما یکی کنارت باشه تا بتونی کیل بگیری:n03:میمونه یه تیکه گوشت بدون استخوان وقتی گنک میشه راحت میخورنش اون اولای بازی .

pancha73
08-07-2013, 12:31
اره جون خودشون :n08: ما که سرعت قطع شدنمون 7 برابر شد :n08: click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

daniel'
08-07-2013, 12:36
به نظر من که باید نرف شه :n09:
این یوریک بدبختو خیلی نرف کردن:
Base armor of ghouls reduced to 10 from 20
Omen of Death damage percent reduced to 45/60/75% from 50/75/100%
(باف) Omen of Pestilence now scales off of ability power at a 1.0 ratio instead of a .8 bonus attack damage ratio
Omen of Famine
Heals for 40% of the damage dealt, down from 50%
Range reduced to 550 from 650
سرعت ghoul هم اوردن پایین مثل اینکه

pancha73
08-07-2013, 12:46
خوب بازم باید نرف شه :n02: لامصب یکم که ایتم ببنده نمیشه جولوشو گرفت:n09:

pharm
08-07-2013, 12:48
این یوریک بدبختو خیلی نرف کردن:
Base armor of ghouls reduced to 10 from 20
Omen of Death damage percent reduced to 45/60/75% from 50/75/100%
(باف) Omen of Pestilence now scales off of ability power at a 1.0 ratio instead of a .8 bonus attack damage ratio
Omen of Famine
Heals for 40% of the damage dealt, down from 50%
Range reduced to 550 from 650
سرعت ghoul هم اوردن پایین مثل اینکه

لیست کاملشو داره کسی؟پتچ جدیده؟

new evil
08-07-2013, 12:56
در واقع نرف هست اونم چه نرفی
عددو نگاه نکن

اره جون خودشون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ما که سرعت قطع شدنمون 7 برابر شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من پینگم 130 بود الان کم باشه 360 تا 500 م میره از وقتی EPEG اومده

pancha73
08-07-2013, 13:12
اوووووووووووف این ارور unknown... پاره کرد مارو بگین چی کار کنم :n27: اگه بخوام در باره این مشکلم به support ایمیل بزنم باید کجا برم؟؟؟ چی کار کنم؟؟؟

hossein6599
08-07-2013, 13:17
سلام بچه ها
من تازه با این بازی آشنا شدم
Installer رو از سایت خود بازی دان کردم.نصب کردم.
صفحه دانلود بازی از طریق Installer اومده و داره دان میکنه.
میخوام ببینم مراحل رو درست رفتم.نمیخوام ترافیکم حروم بشه.
لطفا سریع پاسخ بدید.ممنون

Fusi0n
08-07-2013, 13:21
اوووووووووووف این ارور unknown... پاره کرد مارو بگین چی کار کنم :n27: اگه بخوام در باره این مشکلم به support ایمیل بزنم باید کجا برم؟؟؟ چی کار کنم؟؟؟
تو قبل اینکه من فایل قبلی پاک کنم این مشکل منم داشتم ولی بعد این که الان دوباره از اول گرفتم درست شد
البته احتمال هست از کند بودن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه شما جیمل راحت میتونید باز کنید ؟

دقیقا این مشکل از اوفت سرعت که لانچر نمیتونه کل سرعت استفاده کنه این ارور میده یه برنامه networks نصب کن ببین موقع کار تو لانچر چقدر سرعت میده ؟

سلام بچه ها
من تازه با این بازی آشنا شدم
Installer رو از سایت خود بازی دان کردم.نصب کردم.
صفحه دانلود بازی از طریق Installer اومده و داره دان میکنه.
میخوام ببینم مراحل رو درست رفتم.نمیخوام ترافیکم حروم بشه.
لطفا سریع پاسخ بدید.ممنون
سلام عزیز
فایل که گرفتید یه فایل 33 مگی درست ؟
بعد دقت کنید از چه سروی دارید فایل میگیرید یا East باشه یا West
اون گوشه یه کلید نارنجی رنگ زده chang server اگر نیست این دو گزینه
تغییر بدید به همین که اشاره کردم

daniel'
08-07-2013, 14:13
لیست کاملشو داره کسی؟پتچ جدیده؟
نه بابا قدیمیه مال یکی دو سال پیشه.من موندم این سه باره دارن پشت سر هم nasus رو فری میکنن ولی یه بار هم Yorick رو فری نکردن:n15:

daniel'
08-07-2013, 14:20
در واقع نرف هست اونم چه نرفی
عددو نگاه نکن

اره راست میگی AD کردن AP ای خدا بگم چیکارشون نکنه:n04:خوب میخواستن نرف کنن حداقل از 8. میکردنش 5. دیگه چرا AP واقعا طرف با این چمپ لج بوده احتمالا خودشون بازی کردن هر بار که اینو میاورده تیم حریف میباختن لج کردن.حالا ulti رو میشه قبول کرد نرفش رو با توجه به دلایلی که هست ولی این دیگه اخر نامردی بود برای این چمپ.الان میفهمم چی بوده چی شده:n09:همین الان یه دست زدم top رو باهاش ترکوندم یه kill هم ندادم همچین داره kill گرفتنش هم دستم میاد.الان بازم با اون همه نرف هنوز قوی ببین قبلش چی بوده کاشکی قبل از این همه نرف میگرفتمش:n28:

hossein6599
08-07-2013, 15:11
سلام عزیز
فایل که گرفتید یه فایل 33 مگی درست ؟
بعد دقت کنید از چه سروی دارید فایل میگیرید یا East باشه یا West
اون گوشه یه کلید نارنجی رنگ زده chang server اگر نیست این دو گزینه
تغییر بدید به همین که اشاره کردم

سلام
بله فایل 33 مگی بود.سرور هم east هست.
اما در step 1/2 حدود 700 مگ دان کرد ودر step 2/2 حدود 2200 مگ میخواد دان کنه.

آیا طبیعیه؟خواهشا زود خبر بدین.
حجم خیلی زیادیه

Mohaddi
08-07-2013, 15:35
اره جون خودشون :n08: ما که سرعت قطع شدنمون 7 برابر شد :n08: click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دیگه نمیشه بازی ها رو هم نگاه کرد از بس لگ زیاده .

hossein6599
08-07-2013, 15:42
دیگه نمیشه بازی ها رو هم نگاه کرد از بس لگ زیاده .
چه بازی رو نمیشه نگاه کرد؟

Fusi0n
08-07-2013, 16:01
سلام
بله فایل 33 مگی بود.سرور هم east هست.
اما در step 1/2 حدود 700 مگ دان کرد ودر step 2/2 حدود 2200 مگ میخواد دان کنه.

آیا طبیعیه؟خواهشا زود خبر بدین.
حجم خیلی زیادیه
درست رفتید بعد این دو گیگ 200 یه 500 مگ دیگه هست کل حجم میشه 3.66

hossein6599
08-07-2013, 16:04
درست رفتید بعد این دو گیگ 200 یه 500 مگ دیگه هست کل حجم میشه 3.66
اون وقت بازی کامل میشه و ببدون مشکل میشه بازی کرد؟
در ضمن میشه به دوستام هم بدم یا اونا خودشون باید دان کنن؟

Mohaddi
08-07-2013, 16:10
چه بازی رو نمیشه نگاه کرد؟
می تونی بازی های Ranked رو Spectate کنی . قبلا فقط نمی شد بازی کرد حداقل می شد بازی ها رو تماشا کنی . امروز اینقدر لگ زیاده که بازی ها رو نمیشه تماشا کرد . حداقل برای من که اینطوریه .:n22:

hossein6599
08-07-2013, 16:14
می تونی بازی های Ranked رو Spectate کنی . قبلا فقط نمی شد بازی کرد حداقل می شد بازی ها رو تماشا کنی . امروز اینقدر لگ زیاده که بازی ها رو نمیشه تماشا کرد . حداقل برای من که اینطوریه .:n22:
اینترنتت چیه و از چه شرکتی؟
دوستان دیگه هم چنین مشکلی دارن؟

Arrowtic
08-07-2013, 16:25
اون وقت بازی کامل میشه و ببدون مشکل میشه بازی کرد؟
در ضمن میشه به دوستام هم بدم یا اونا خودشون باید دان کنن؟

میتونید بدید بشون .

Mohaddi
08-07-2013, 16:46
اینترنتت چیه و از چه شرکتی؟
دوستان دیگه هم چنین مشکلی دارن؟
ADSL
شاتل . اکو 512
فکر کنم فقط شاتلی ها با مخابرات این مشکل رو دارن . وایمکسی ها این مشکل رو ندارن . پارس آنلاین رو من یه مورد می دونم مشکل نداره .

Kheee
08-07-2013, 16:47
با سونا9/1/21بازی کردم همشون ریپورتم دادن بزغاله ها میگن کیلر:n08:

hossein6599
08-07-2013, 17:26
سلام بچه ها.
بالاخره بازی دان شد با حجم حدود 4 گیگ
حالا تو صفحه لاگین هرچی یوزر پس رو میزنم میگه Invalid user name/password combination
چه کنیم
دوستان راهنمایی کنن
قطعا یوزر پس رو درست میزنم
سرور هم EU West

xixigoolu
08-07-2013, 17:57
سلام بچه ها.
بالاخره بازی دان شد با حجم حدود 4 گیگ
حالا تو صفحه لاگین هرچی یوزر پس رو میزنم میگه Invalid user name/password combination
چه کنیم
دوستان راهنمایی کنن
قطعا یوزر پس رو درست میزنم
سرور هم EU West
:D دوست عزیز شما به احتمال 90% موقعی که داشتی ثبت نام میکردی تو سایتش سرور رو تغییر ندادی سرور به صورت دیفالت امریکا هستش . چنجش بده تو صفحه ثبت نام east ش کن

hossein6599
08-07-2013, 19:03
:D دوست عزیز شما به احتمال 90% موقعی که داشتی ثبت نام میکردی تو سایتش سرور رو تغییر ندادی سرور به صورت دیفالت امریکا هستش . چنجش بده تو صفحه ثبت نام east ش کن
دوست عزیز ممنون
حق با شما بود

xixigoolu
08-07-2013, 19:22
دوست عزیز ممنون
حق با شما بود

فقط خوش به حالت تونستی 4 گیگو دان کنی 2 روزه دارم خواره خودمو .... از گیمنت تا دوست و اشنا و کافی نت و ... نشد که نشد
قدر نتتو داشته یاش! 4 گیگ برا من 50-60 تومن در میاد:sq_10:

garaa
08-07-2013, 20:07
دوستان یه سوال داشتم : وقتی سیلور میشی دیگه هرچی هم ببازی باز نمیندازنت برنز 1 , نه ؟

smohsen
08-07-2013, 21:01
اومفگ
تیمو رو آنلاک کردم اگه تیم همرات قوی باشه مثل چی کیل میتونه بگیره
اما اگه ضعیف باشن خورده میشه

abrams
08-07-2013, 21:43
یه سوال من تو صفحه west account میسازم واسه east میسازه حالا یعنی واسه account ساختن در west باید تو صفحه east بسازم؟

avator20002000
08-07-2013, 22:07
تریپ برازرز هم بود اینجا نمیشه گذاشت خودتون پیدا کنید خیلی خنده داره:n09::n08:

Aria1997
08-07-2013, 22:41
ای جان Ocelote عشق منه :دی
اون The Solo Queue Veteran هم خودمم :n09: این همه رنک بازی کردم هر نوع نوبی دیدیم :n27:

mey123
08-07-2013, 22:47
دوستان یه سوال داشتم : وقتی سیلور میشی دیگه هرچی هم ببازی باز نمیندازنت برنز 1 , نه ؟
بنده سیلور بودم یه ماه قبل انتخابات نمیدونم الکی چی شد که نت ترکید:n13: اصن همینجوری بی دلیل :n08: بعد انتخابات دیدم که برنز1 تشریف دارم!
الانم که در خدمت شمام دارم مث سگ جون میکنم تا دوباره سیلور شم و باید بگم بار اول اگه پشت هم رنک بری و ببری خیلی راحت سیلور میشی ولی اگه دوباره بخوای برگردی،فقط 6تا 6تا بت ال پی
میدن (حالا یه کم اینور اونور) پدرآدم در میاد تا به پوینت 100 برسه!:n28:

Fusi0n
08-07-2013, 23:24
اون ترول دومی حال کردم اولین بار بازی میبینم پلیر دختر داره همین لول :n02:
تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یک سری بازی گذاشتن چند تا امار گرفتم west :n10:

pancha73
09-07-2013, 08:37
تو قبل اینکه من فایل قبلی پاک کنم این مشکل منم داشتم ولی بعد این که الان دوباره از اول گرفتم درست شد
البته احتمال هست از کند بودن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] باشه شما جیمل راحت میتونید باز کنید ؟

دقیقا این مشکل از اوفت سرعت که لانچر نمیتونه کل سرعت استفاده کنه این ارور میده یه برنامه networks نصب کن ببین موقع کار تو لانچر چقدر سرعت میده ؟
من repair کردم اما نشد,جیمیل هم خوب میاد بالا البته نه همیشه :n02: حالا اگه بخوام که لانچرم از کل سرعت استفاده کنه باید چی کار کنم؟

Fusi0n
09-07-2013, 11:20
من repair کردم اما نشد,جیمیل هم خوب میاد بالا البته نه همیشه حالا اگه بخوام که لانچرم از کل سرعت استفاده کنه باید چی کار کنم؟
repair این بازی اصلا نمیتونه فایل اضافه حذف کنه یعنی تا اون حد نیست ....
نمیدونم میخوای شما از اول بزار دان شه شاید درست شد البته احتمال هست مال همون اینترنت باشه چون میگید اکثر اوقات کند ...

پ.ن : من چطوری ارتقا پیدا کردم؟ :n04:

Arrowtic
09-07-2013, 11:47
پ.ن : من چطوری ارتقا پیدا کردم؟ :n04:
با فعالیت مفید : دی
_________
دوستان چمپ ساپورت با قیمت زیر 4800 چی خوبه به نظرتون ؟ برای دوستم میخوام ، تا حالا ساپورت بازی نکرده . از اونجایی که چمپ های لول رو به اون شدت نمیشناسم گفتم بهتره قبل اینکه چیزی بهش پیشنهاد بدم نظر شما رو هم بپرسم .

xixigoolu
09-07-2013, 12:02
توجه توجه:33::33:
از تمامی پلیر های انجمن تقاضا داریم به کلن ما در xfire بپیوندید!!
xfire چیست؟ تو مایه های team speek میمونه فقط با امکانات 100 برابر
چزا xfire ? مصرف بهینه اینترنت (اگه از تو اپشنز وضعیت اینترنتو رو bad بزارین خیلی ناچیز ترافیک میکشه دوما کلا خوراک بازیه لوله اکثر خارجیای لولباز ایکسفایرو با لول با هم run میکنن سوما همه امکاناتی داره از نمایش fps گرفته تا اموزش و اکترو و فرومو غیره
دوستان شما هم مانند خارجی ها با کیفیت بازی کنید!:n09: میزان کیف بازی کردن با ts چه بسا به مراتب بیشتر از بازی در سکوت مطلق است:n23:
دوستان خود را دعوت کنید ادرس کلن :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طریقه ی دانلود و اجرای xfire : مراجعه به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و ثبت نام در ان با سپس دانلود فایل ستاپ! اگه ادرس فیلل بود به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه فرمایید!

pancha73
09-07-2013, 12:10
_________
دوستان چمپ ساپورت با قیمت زیر 4800 چی خوبه به نظرتون ؟ برای دوستم میخوام ، تا حالا ساپورت بازی نکرده . از اونجایی که چمپ های لول رو به اون شدت نمیشناسم گفتم بهتره قبل اینکه چیزی بهش پیشنهاد بدم نظر شما رو هم بپرسم .
leona,alistar,sona

avator20002000
09-07-2013, 12:12
_________
دوست داری چه مدلی ساپورت کنه؟
taric:n12: و اگر ranged می خواد sona همه جا جواب میده

pancha73
09-07-2013, 12:15
چزا xfire ? مصرف بهینه اینترنت (اگه از تو اپشنز وضعیت اینترنتو رو bad بزارین خیلی ناچیز ترافیک میکشه دوما کلا خوراک بازیه لوله اکثر خارجیای لولباز ایکسفایرو با لول با هم run میکنن سوما همه امکاناتی داره از نمایش fps گرفته تا اموزش و اکترو و فرومو غیره
دوستان شما هم مانند خارجی ها با کیفیت بازی کنید!:n09: میزان کیف بازی کردن با ts چه بسا به مراتب بیشتر از بازی در سکوت مطلق است:n23:
دوستان خود را دعوت کنید ادرس کلن :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طریقه ی دانلود و اجرای xfire : مراجعه به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ثبت نام در ان با سپس دانلود فایل ستاپ! اگه ادرس فیلل بود به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه فرمایید!

1 چیزی شبیه twitch.tv هست؟؟؟؟؟؟:n13: کامل تر توضیح بده:n29:

Arrowtic
09-07-2013, 12:27

یه چیزیه تو مایه های استیم یا Garena . یعنی بعضی از کارهایی که استیم برای بازی ها تحت پوششش میکنه رو این برنامه هم میکنه(با این که خدمات استیم کامل ترن ولی خوب بازی های استیم به جز دو سه تا هیچ کدوم فری نیستن ولی این برنامه کاری با اصل یا کرک شده بودن بازی ها نداره) . توش میتونید با دوستاتون چت کنید ، Voice بدید ، از بازی ها عکس و فیلم بگیرید و تو سایت xfire منتشر کنید و اینجور کارا .

Aria1997
09-07-2013, 12:29

اگه یه موقع خواستی stream کنی میتونم کمکت کنم :n26:

pancha73
09-07-2013, 12:53
1.میشه از برنامه Game Booster برای lol استفاده کرد؟ باعت لگ که نمیشه؟
2.میشه 1 برنامه خوب معرفی کنین که بشه از محیط بازی عکس و فیلم گرفت

xixigoolu
09-07-2013, 13:07
بابا میای توش لوگین میشی همزمان با بازی با فشاردادن یه HOTKEY که تو تنظیمات برنامه خودت تعیین میکنی با هم تیمی هات حرف میزنی هدستو میکروفونم باید داشته باشی

Arrowtic
09-07-2013, 13:27
1.میشه از برنامه Game Booster برای lol استفاده کرد؟ باعت لگ که نمیشه؟
2.میشه 1 برنامه خوب معرفی کنین که بشه از محیط بازی عکس و فیلم گرفت

2 . Fraps

daniel'
09-07-2013, 14:07
طریقه ی دانلود و اجرای xfire : مراجعه به سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و ثبت نام در ان با سپس دانلود فایل ستاپ! اگه ادرس فیلل بود به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه فرمایید!

لگ نمیفته تو بازی ؟اقا همین الان یه برنامه ای مثل همین نصب کردم هنوز هیچی نشده شد دعوا فحش و .... من به این نتیجه رسیدم که دیگه از این چیزا استفاده نکنم:n08:

Apollo
09-07-2013, 16:03
هیشکی مشکل نداره با بازی ؟؟!!
من کل روز لگ دارم اصلا نمیشه بازی کرد(مخابرات)

pancha73
09-07-2013, 16:19
raidcall و team speak به اون عظمتشون لگ میندازن چه برسه به اینا,البته واسه ما ایرانیا که سرعتموی پایین فقط اینطوری :n02:

Kheee
09-07-2013, 16:46
هیشکی مشکل نداره با بازی ؟؟!!
من کل روز لگ دارم اصلا نمیشه بازی کرد(مخابرات)

مال منم شدید اینجوریه
فقط
attemp recconect mide

azaramir
09-07-2013, 18:24
من جند هفته است این وضعمه

smohsen
09-07-2013, 19:58
اینترنت لگ شده!

Mohaddi
09-07-2013, 23:18
اینترنت لگ شده!
اشتباه نکن . ما یه چیزی داریم به اسم لگ که بعضی وقتا اینترنت میشه
اگه دیدی لگ نداری تعجب کن نه الان که لگ داری .

msgcpp
10-07-2013, 01:24
اینترنت مخابرات خوزستان خیلی لگ شده %33 Timeout داره (یعنی تقریباً قطع کامل اینترنت)
یه هفته ای هست نمیشه بازی کرد، یعنی میشه ولی با 10 ثانیه تأخیر !!! :n15:
اینفدر feed دادم که ربان سبزم پرید :n29:
اون وضعیت نسبتاً خوب نت که بعد از انتخابات درست شده بود از بین رفت.

daniel'
10-07-2013, 03:55
دیروز بعد از ساعت 4 بعد از ظهر مال من نابود شد اینترنتم تقریبا 50% تایم اوت داشت .الان ساعت 5 صبح به نظر درسته:n02:

avator20002000
10-07-2013, 06:48
450 mg update اومده.هر چی زودتر بزارید دانلود تا از حداکثر سرعت بهره ببرید:n01:

hadi_gamer
10-07-2013, 07:25
بله الان دیدم خیلی خفنه آپدیته.کلا پسیو draven رو عوض کردن خیلی مسخره شده.دیگه تبر رو میگیری w ریست نمیشه.مسخره کردن.

garaa
10-07-2013, 07:50
وست که فعلا خبری از آپدیت نیست ...

pancha73
10-07-2013, 08:01
پچ اومده :n10: پسیو draven عوض شده البته به نظر من این پسیو براش بهتره چون draven یک ad و killer هست و با last hit خوب میتونه از پسیوش استفاده ببره,اما nunu بیچاره باز نرف شده :n02: دیگه چیزی ازین بدبخت نموند :n08:از چمپیون جدیدم رونمایی شد :n19: همونی که رفیقمون طراحی کرده بود :n02::n08:master yi هم کومپلت تیپش عوض شد همراه با تمام ability هاش :n10:

daniel'
10-07-2013, 08:08
west همین الان پیغام داد برای قطع شدن pvp سرور از اونم میشه پچ گرفت الان:n01:

mansoor 7
10-07-2013, 08:15
بله الان دیدم خیلی خفنه آپدیته.کلا پسیو draven رو عوض کردن خیلی مسخره شده.دیگه تبر رو میگیری w ریست نمیشه.مسخره کردن.

خیلی opبود نرف خوبی بود سومین بن ریت بازیا داشت

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

garaa
10-07-2013, 08:20
unavailable شده وست واسه من ... آپدیته میخواد بیاد یا مشکل نت منه ؟

pancha73
10-07-2013, 08:21
اون Q نیست که ریست میشه؟؟؟:n02: البته شما ممکن تو آپشن رفته باشی واسه راحتی خودت تغییر داده باشه ولی در اصل اولین ability کلید Q هست :n18:

garaa
10-07-2013, 08:22
اون Q نیست که ریست میشه؟؟؟:n02: البته شما ممکن تو آپشن رفته باشی واسه راحتی خودت تغییر داده باشه ولی در اصل اولین ability کلید Q هست :n18:

Q رو بگیری W ریست میشه ...

pancha73
10-07-2013, 08:23
مشکل از شماست چون وست سرورش online هست click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pancha73
10-07-2013, 08:26
[/INDENT][/FONT][/COLOR][/RIGHT]

Q رو بگیری W ریست میشه ...
خوده Q ریست میشه که دوباره 1 میکنه اگه سری بری اون مکان های مشخص و بگیری دوباره Q میزنه :n13:

pancha73
10-07-2013, 08:33
اها فهمیدم شماها منظورتون cooldown هست,شرمنده من بد گرفتم:n02: اره اره اگه اون مکان مشخص هارو بگیرین اگه w در حال cooldown باشه reset میشه (کامل بگین خوب:n02:):n16: hadi_gamer عزیز من ازون ور به این مورد نگاه کرده بودم شرمنده :n16:

pancha73
10-07-2013, 08:36
سرور وست همین الان unavailable شد :n27: مشکل از شما نیست :n13:

garaa
10-07-2013, 08:37
مشکل از شماست چون وست سرورش online هست click here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کجا آنلاینه ؟ :n13:

×××
Axes هارو بگیری که اتوماتیک باز Bonus dmg میزنه ( Q ریست یه طورایی ) اما وقتی Axes هارو بگیری W که Blood Rush بودم ریست میشد .

Catching a Spinning Axe will refresh Blood Rush's cooldown.

pancha73
10-07-2013, 08:43
کجا آنلاینه ؟ :n13:آنلاین بود باور کن همین الان unavailable شد :n29:

Axes هارو بگیری که اتوماتیک باز Bonus dmg میزنه ( Q ریست یه طورایی ) اما وقتی Axes هارو بگیری W که Blood Rush بودم ریست میشد .متوجه ام متوجه ام :n02:
میگم عجب پچ شاخی هست تمومم نمیشه لامصب :n02:

smohsen
10-07-2013, 09:31
بجز 45 مگ اول بازم آپدیت داره ؟

pancha73
10-07-2013, 09:37
بجز 45 مگ اول بازم آپدیت داره ؟
آره حدود350 مگ دیگه :n02: اونم 350 مگی که با سرعت 10,15 Kb دانلود میشه :n08: ماله من از صبح تا حالا داره آپدیت میشه :n02:

smohsen
10-07-2013, 09:43
آره حدود350 مگ دیگه :n02: اونم 350 مگی که با سرعت 10,15 Kb دانلود میشه :n08: ماله من از صبح تا حالا داره آپدیت میشه :n02:

:n04::n04::n04:

pancha73
10-07-2013, 09:45
سرعت را با ما تجربه کنید :n08: اینترنت پر سرعت شاتل :n02:گاهی اوقات به 6kb هم میرسه :n04:

daniel'
10-07-2013, 11:35
مال من الان فقط با سرعت 6 کیلو بایت دانلود میکنه کلا قطعش کردم یه دو سه بارم قطع شد الان قاطی کرده:n03:

Life Watcher
10-07-2013, 11:36
penta kill با jax خیلی آسون یه w میزدم نصف جون طرف می رفت
خیلی چمپ باهالیه

new evil
10-07-2013, 11:41
ا ا ا ا ا ا
عجب
پس اسکین Udyr کو
:|
:n22:

Life Watcher
10-07-2013, 11:43
تو همین پچ فک کنم بیاد

pancha73
10-07-2013, 11:45
مال من الان فقط با سرعت 6 کیلو بایت دانلود میکنه کلا قطعش کردم یه دو سه بارم قطع شد الان قاطی کرده:n03:
اوه اوه قطعش نباید بکنی قاط میزنه بعد همه از اول آپدیت میشه ,من 1 بار این کارو کردم به غلط کردم اوفتادم,آخه اگه بخواد درست بشه خیلی خیلی طول میکشه تازه تایمشو هم نمینویسه که بدونی چقدر مونده

new evil
10-07-2013, 11:45
نیست خوب
قرار بود توی همین پچ 3.9 ریلیس بشه

pancha73
10-07-2013, 11:46
penta kill با jax خیلی آسون یه w میزدم نصف جون طرف می رفت
خیلی چمپ باهالیه
شما کی پچو دانلود کردین رفتین تو بازی :n04: واسه من از صبح تا حالا داره دانلود میشه :n13:

Life Watcher
10-07-2013, 11:48
عزیز دلم پچ آپدیت نشده دیروز بازی کردم
:n08::n08:

Life Watcher
10-07-2013, 11:50
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به این میگن سرعت شاتل دو مگ:n09::n10:

pancha73
10-07-2013, 11:51
میگم:n02: آخه با این سرعت 6kb کی میخواد تموم شه من نمیدونم :n29: خوش به حال خارجی ها آپدیت واسشون تعریف نشدست :n28:

pancha73
10-07-2013, 11:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به این میگن سرعت شاتل دو مگ:n09::n10:
تازه این مرحله اوله برس به مرحله 2 آدم نصفه جون میشه :n02: خدا به هممون صبر بده :n08:

Life Watcher
10-07-2013, 11:56
رسیدم به مرحله دیمش ....:n28:

Life Watcher
10-07-2013, 12:02
365 mg در 2 ساعت و 45 دقیقه

pancha73
10-07-2013, 12:07
365 mg در 2 ساعت و 45 دقیقه
تموم شد؟؟؟؟؟؟ :n04::n04::n04:دروغ میگه :n02:

Life Watcher
10-07-2013, 12:08
نه بابا مونده 350 mb

pancha73
10-07-2013, 12:09
شما که 2mg شاتل دارید پینگتون تو بازی چقدر هست؟

Life Watcher
10-07-2013, 12:10
350 وقتی هم که باده 480

Life Watcher
اوه اوه نه باده منظورم بد بود :n08::n08::n08::n08::n08::n08:

ajlost1
مرحله دوم برای من با سرعت 150 kb/s گرفت .

Life Watcher
10-07-2013, 12:12
:n04::n04::n04:جدا؟؟؟؟؟.....:n04::n04::n04 :

pancha73
10-07-2013, 12:13
مرحله دوم برای من با سرعت 150 kb/s گرفت .
اولش اینتوریه:n02: توهمی بیش نیست :n02:

new evil
10-07-2013, 12:16
ااااه میگه شاید هفته ی دیگه ریلیس بشه اسکینه
اه

شما کی پچو دانلود کردین رفتین تو بازی :n04: واسه من از صبح تا حالا داره دانلود میشه :n13:
سرعت من 250 kb بود :n05: سریع اپ شد

pancha73
10-07-2013, 12:16
life watcher: اونوقت attempting to reconnect میشی یا فقط یکم لگ داری؟

Life Watcher
10-07-2013, 12:18
اصلا لگ ندارم بعضی وقتا خیلی کم

pancha73
10-07-2013, 12:18
سرعت من 250 kb بود :n05: سریع اپ شد
جدی؟؟:n04: نت شما چیه؟ سرعتش چنده؟؟؟:n04:

Life Watcher
10-07-2013, 12:24
جدی؟؟:n04: نت شما چیه؟ سرعتش چنده؟؟؟:n04:

شاید مبین نت آخه اون اینجوریه:n29:

vampi 73
10-07-2013, 12:30

یا خدا...
شما 2 مگ دارین اینجوریه!
من که 128 دارم . چه شود... :n08::n09:

vampi 73
10-07-2013, 12:33
اصلا لگ ندارم بعضی وقتا خیلی کم

پس یعنی سرعت تو پینگ تاثیر نداره ؟؟؟؟!!!!:n13:
فقط لگ نمیشی؟؟؟!!!

Life Watcher
10-07-2013, 12:33
یا خدا...
شما 2 مگ دارین اینجوریه!
اوه اوه من با 128 ایرانسل بودن هیچ لگی بازی میکنم هیچ لگی هیچی

pancha73
10-07-2013, 12:36
یا خدا...
شما 2 مگ دارین اینجوریه!
شما اگه از همین الان شروع کنی به حول قوه الهی تا پایان ماه رمضون آپدیت میشه :n02:

vampi 73
10-07-2013, 12:39
اوه اوه من با 128 ایرانسل بودن هیچ لگی بازی میکنم هیچ لگی هیچی

جدی؟؟؟
دیگه واجب شد یه وایمکس بخرم.اینجوری اصلا نمیشه بازی کرد.پدرم در اومد ...:n28:

Nekater
10-07-2013, 12:39
اقا فکر کنم که وضع امریکا بد شده :sq_11::sq_3:
میخوام ببینم اگه بخوام chang region کنم دوباره باید از lvl 1 شروع کنم ؟؟:wac:

vampi 73
10-07-2013, 12:40
شما اگه از همین الان شروع کنی به حول قوه الهی تا پایان ماه رمضون آپدیت میشه :n02:

ایشالا که همینجوری باشه... :n09:

pancha73
10-07-2013, 12:41
به این میگن پینگ,512 شاتل هست مثلا :n02:

GL & HF
10-07-2013, 12:41
عجب ماله من با 4KBps داره دان میشه فک کنم تا پسفردا تموم شه:n02:(پارس آنلاین)

vampi 73
10-07-2013, 12:45
به این میگن پینگ,512 شاتل هست مثلا :n02:

به نظر من دیگه باید قیام کنیم و بریم در این شاتل و تخته کنیم با این سرویس دادنش...:n24:
هممونو پیر کرده...

Life Watcher
10-07-2013, 12:45
اینم پینگ ما

Dark_Priest
10-07-2013, 12:46
دوستم یه اینترنت مخابرات داره اینجا 2 مگ با سرعت بالای 1 مگ دانلود میکنه :n08:
خودم 256 دارم با سرعت 225 دانلود میکنم . :n02:
پینگم هم که تا 180 اینا هست و عالیه .
قبلا که مبین نت 512 داشتم سرعت دانلود 110 با زور میشد و پینگم هم زیر 350 نبود . هر گیگی هم 8500 بود . :n15:

vampi 73
10-07-2013, 12:48
عجب ماله من با 4KBps داره دان میشه فک کنم تا پسفردا تموم شه:n02:(پارس آنلاین)

موفق باشی داداش...
فقط بپا پیر نشی پشت سیستم... :n09:

pancha73
10-07-2013, 12:48
اینم پینگ ما
باز خوبه تو time out نداری :n02:

Navid6912
10-07-2013, 12:50
من از آسیاتک میگیرم الان با سرعت زیر 10 داره آپدیت میشه. با این سرعت و حجم بالای آپدیت فک کنم تا آخر تابستون باید صبر کنیم تا این پچ آپدیت بشه.

vampi 73
10-07-2013, 12:52
من از آسیاتک میگیرم الان با سرعت زیر 10 داره آپدیت میشه. با این سرعت و حجم بالای آپدیت فک کنم تا آخر تابستون باید صبر کنیم تا این پچ آپدیت بشه.

خدا بهت صبر بده... :n02:

Nekater
10-07-2013, 12:57

GL & HF
10-07-2013, 12:59
دوستم یه اینترنت مخابرات داره اینجا 2 مگ با سرعت بالای 1 مگ دانلود میکنه :n08:
خودم 256 دارم با سرعت 225 دانلود میکنم . :n02:
پینگم هم که تا 180 اینا هست و عالیه .
قبلا که مبین نت 512 داشتم سرعت دانلود 110 با زور میشد و پینگم هم زیر 350 نبود . هر گیگی هم 8500 بود . :n15:

جدی؟ یعنی مخابرات تا این حد خوبه ؟؟ اگه راضی هستی به منم بگو برم مخابرات بگیرم :n16:

Dark_Priest
10-07-2013, 13:00
البته تو شهر ما فکر کنم اینجوریه ، تو شهر های دیگه که پرسیدم اینجوری نبود . :n07:
آقا چرا این قسمت دوم 370 مگ هست ؟:n04: فکر نمیکردم جدی بگید ، یا حسین بدبخت شدیم رفت.

pancha73
10-07-2013, 13:00
نه از همون لول هست,البته نمیدونم اگه کسی با همون اسم مشابه باشه اونوقت وضع چطور میشه

msgcpp
10-07-2013, 13:01
جدی؟؟؟
دیگه واجب شد یه وایمکس بخرم.اینجوری اصلا نمیشه بازی کرد.پدرم در اومد ...:n28:

این اشتباه رو نکنی ها ...
من خودم وایمکس ایرانسل دارم ولی همیشه خاموشش میکنم با ADSL مخابرات میرم، لامذهب گذاشته گیگی 7.500 تومان!
وایمکس ایرانسل فقط برای افرادی که مدام در سفر هستن خوبه.

برای من تا قبل از %33 با سرعت 70 کیلو آپدیت شد ولی بقیش داره با 7 کیلو آپدیت میشه،
تا فردا صبح باید سیستمو بذارم روشن که آپدیت بشه،
ولی بعدش هیچ بازی ای در کار نیست چون: لــــــگگگگگگگگگگــــــه :n24:

Kheee
10-07-2013, 13:01
مخابرات من چند وقت پیش گیگی 1000بود الان من مخابراتم با سرعت 6داره دانلود میکنه

vampi 73
10-07-2013, 13:03
من که گیج شدم...:n13:
یکی میگه مبین نت خوبه ، مخابرات به درد نمیخوره ....
اون یکی میگه مخابرات عالیه ، سرعت مبین نت کمه ...
خودمم که از شاتل ناراضیم شدید...
به نظر میرسه که هر ناحیه یه شرکت به خصوص خوب سرویس میده ، درسته؟

pancha73
10-07-2013, 13:05
من خودم وایمکس ایرانسل دارم ولی همیشه خاموشش میکنم با ADSL مخابرات میرم، لامذهب گذاشته گیگی 7.500 تومان!
خوب فقط مشکل گرون بودنشه دیگه,آخه منم از هرکی می پرسم میگه با ایرانسل لگ نیستیم:n13:

vampi 73
10-07-2013, 13:06

ممنون از شما دوست عزیز...
الان یعنی مخابرات خوبه؟

pancha73
10-07-2013, 13:07
من که گیج شدم...:n13:
یکی میگه مبین نت خوبه ، مخابرات به درد نمیخوره ....
اون یکی میگه مخابرات عالیه ، سرعت مبین نت کمه ...
خودمم که از شاتل ناراضیم شدید...
به نظر میرسه که هر ناحیه یه شرکت به خصوص خوب سرویس میده ، درسته؟
آره آره,اما تو ناحیه من هیچ شرکتی سرویس خوب نمیده :n21::n02:

vampi 73
10-07-2013, 13:08
برای من تا قبل از %33 با سرعت 70 کیلو آپدیت شد ولی بقیش داره با 7 کیلو آپدیت میشه،
تا فردا صبح باید سیستمو بذارم روشن که آپدیت بشه،
ولی بعدش هیچ بازی ای در کار نیست چون: لــــــگگگگگگگگگگــــــه :n24:

شما چه موقعی بدون دردسر بازی میکنی؟
منظورم اینه که چه موقعی اصلا لگ نیست؟

vampi 73
10-07-2013, 13:09
آره آره,اما تو ناحیه من هیچ شرکتی سرویس خوب نمیده :n21::n02:

اتفاقا تو ناحیه ما هم همینطوریه انگار... :n02::n09::n10:

T.Eftekhari
10-07-2013, 13:16
کلا همه می دونیم اینترنت تو ایران چیز مزخرفیه این بحث هم به جای نمیرسه
وایمکس - وایرلس-مخابرات-شاتل-پارس آنلاین-......
همه ش یه چیز ه باید برید دس به دعا بردارید که شاید تو آینده یه فرجی بشه وگرنه .......
دیگه این دو روز آخر انقدر وضع خراب بوده که حتی از ساعت 3 شب به بعد هم پینگ 300 دارم با دلی 1 ثانیه
تنها آی اس پی اینجا هم مخابراته هیچ حق انتخابی هم ندارم :(

mey123
10-07-2013, 14:29
بدون شرح ! :n02::n09::n07:

Life Watcher
10-07-2013, 14:56
فقط 290 mb دیگه مونده انشاالله تا هفته ی دیگه تموم میشه :n02:

smohsen
10-07-2013, 15:09
اینترنتم قطع شد و لانچر به هم ریخت کلا
الان که دوباره استارت کردم تو scannig فایل مونده
چقدر دیگه باید وایسم؟
ممکنه کلا دیگه نره جلو ؟:n02:

درست شد ولی با سرعت بیشتر از 40 تا نمیکشه :n04:

alone_son
10-07-2013, 15:41

همه چی آروومه من چقدر بدبختم :n21::n21::n21:

DANT3
10-07-2013, 15:45
نیست خوب
قرار بود توی همین پچ 3.9 ریلیس بشه
skin کلا اضافه نشده یا unavalibale?

Life Watcher
10-07-2013, 15:55

همه چی آروومه من چقدر بدبختم :n21::n21::n21:

Navid6912
10-07-2013, 15:59
برو کلاهتو بنداز بالا که داری با سرعت 40 دنلود میکنی. مال من با سرعت 4-6 داره آپدیت میشه!

avator20002000
10-07-2013, 16:01
وضعیت عادیه صبح زود که من دانلود گزاشتم با حداکثر سرعت اینترنتم دانلود میشد یهو تو 99 درصد timeout شد (تو 1.5 ساعت)اینترنت بعدش که گزاشتم دانلود با 5 کیلو بایت داره دانلود میشه هنوز هم ادامه داره.مشکل فقط اینترنت ما نیست ساعت های اولیه همیشه سرعت بهتره برای up کردن.

hadi_gamer
10-07-2013, 16:08
سلام
دیگه تو صفحه لودینگ پینگ دیگران رو نشون نمیده و فقط پینگ خودت رو میبینی پینگ هم تا بالای 200 سبزه فکر کنم یه کارایی کردن که با پینگ 300 هم بشه راحت بازی کرد.برای من که حول و حوش 200 همش سبزه تا حالا زرد نشده که ببینم تا چه پینگی سبزه.قبلا تا 110 سبز بود بعدش زرد میشد.

Life Watcher
10-07-2013, 16:35
آقا یکی من یهو شد 918 mb مجبور شدم دوباره از 320 mb شروع کنم:n07::n07:

Fusi0n
10-07-2013, 16:35
کلا تا 366 برای من رفت ولی مشکلی احساس نکردم یه 8 دست رفتم
من تمام سرعت تونستم بگیرم حول 100 تا 200 Kb میداد

GL & HF
10-07-2013, 16:42
ماله من 1ساعته تو Applying patches مونده تازه دانلودمم تموم شده:n21:

GL & HF
10-07-2013, 17:05
نه بابا یعنی میشه با پینگ بالا راحت بازی کرد :n04::n04::n04:؟

avator20002000
10-07-2013, 17:30

پ.ن:حالم از هر چی سرور اپلود ایرانی بهم می خوره .عکس سالم میدی مثل آدامس میکشه .... اگر کسی سرور خارجی که تو فروم فی..تر نباشه میشناسه به من pm کنه.ممنون

mey123
10-07-2013, 17:32
بدون شرح ! :n02::n09::n07:

برو بچز محترم هرکی میخواد سرعت دانلودش مثل ماله من تا 326 بالا بره بهم بگه تا نرم افزاری رو که شخصا برا بالا بردن سرعت دانلود ازش استفاده کردم با لینک دانلود براتون بزارم:n02::n09::n10:

در ضمن این دختره احتمالا آکالی نیس؟

Navid6912
10-07-2013, 17:40
پارتی داری آتیش پاره؟ :n02: به ما بگو خب! :n19:

new evil
10-07-2013, 17:46
سلام
دیگه تو صفحه لودینگ پینگ دیگران رو نشون نمیده و فقط پینگ خودت رو میبینی پینگ هم تا بالای 200 سبزه فکر کنم یه کارایی کردن که با پینگ 300 هم بشه راحت بازی کرد.برای من که حول و حوش 200 همش سبزه تا حالا زرد نشده که ببینم تا چه پینگی سبزه.قبلا تا 110 سبز بود بعدش زرد میشد.
نه دیگه پینگ دشمن ها نشون داده نمی شه
اونم فقط رنگش سبز شده فرقی نداره
توی بازی 200 نارنجی ه

daniel'
10-07-2013, 18:11
بابا نابود این اینترنت 2 ثانیه میگیره با سرعت 5 کیلوبایت حداکثرش میره 9 اونم با معجزه. تازه ای کاش هی با 9 کیلو بایت دانلود میکرد کلا هیچی نمیگیره برای یکی دو دقیقه بعد چند کیلو بایت دانلود میکنه دوباره میره تو حالت چرت زدن:n03:

smohsen
10-07-2013, 18:13
برو بچز محترم هرکی میخواد سرعت دانلودش مثل ماله من تا 326 بالا بره بهم بگه تا نرم افزاری رو که شخصا برا بالا بردن سرعت دانلود ازش استفاده کردم با لینک دانلود براتون بزارم:n02::n09::n10:

بستگی داره که سرعتت رو چند بسته باشه
اگه سرعت خط کم باشه که نمیشه بالا برد

حالا نرم افزارت چیه ؟ net balancer نیست ؟:n02:

برا من 3 مگ مونده

pancha73
10-07-2013, 18:28
اینترنتم قطع شد و لانچر به هم ریخت کلا
الان که دوباره استارت کردم تو scannig فایل مونده
سر منم همین بلا اومد :n02: همش 68mg دیگه مونده بود :n14: الان کلا از اول داره step 2 رو دانلود میکنه :n28:

pancha73
10-07-2013, 18:31
سلام
یعنی میخوای بگی پچو دانلود کردی دل مارو آب کنی :n02: بابا خوش به حالت در رفتی :n02:

pancha73
10-07-2013, 18:35

میگم 1 کلکی زدی :n02:

pancha73
10-07-2013, 18:37
lux میباشد :n08::n08::n08:نگاه چقدر شبیشه:n02:

GL & HF
10-07-2013, 18:43
ای بابا آدم نمیتونه با شکم خالی با لول حال کنه رفت تا بعد ماه رمضون:n08::n16:

smohsen
10-07-2013, 18:44
سر منم همین بلا اومد :n02: همش 68mg دیگه مونده بود :n14: الان کلا از اول داره step 2 رو دانلود میکنه :n28:

نه برا من از اول نرفت
اما به هر حال تموم شد
ذلیل مرده می شد تو یه ساعت تموم شه
اما بیشتر از 40 سرعت نرفت

msgcpp
10-07-2013, 18:49
آقا من یه اشتباهی کردم:
lol رو پاک کردم (آپدیتش گیر کرده بود و جلو نمیرفت) بعد اومدم از رو بکآپ دوباره Extract کنم دیدم فایل بکآپم نیست :n04:
رفتم از اول با پکیج رسمی Riot نصب کنم دیدم بعد از نصب موقع ورود به لانچر روی لوگو lol گیر میکنه :n24:

یه بنده خدا ، یه مسلمون ، بازی رو با پچ 3.9 آپدیت کنه بعد آپلود کنه من بتونم دانلود کنم،
خدا خیرتون بده، منتظرم.
تمام راه ها رو هم امتحان کردم فایده نداشته.

mey123
10-07-2013, 18:50
بنده از نرم افزار پينت استفاده کردم راستيتش نتونستم لينک دانلودشو پيدا کنم ولي فک کنم ويندوز اکثرتون اين نرم افزارو به صورت پيشفرض داره:n02::n02::n02: و اما طرز استفاده:
فقط کافيه سرعت دانلودتونو پاک کرده و سرعت دانلود دلخواه مورد نظر خود را با مهارت تمام طوري که مو لا درزش نره و هيشکي متوجه نشه به جاش بنويسين!:n02:
نه واقعا شما چي فک کردين؟ نه واقعا فک کردين من دارم از کره جنوبي نت ميگيرم؟:n07:
عجيبهههههه! چرا هيشکي وقتي سرعت دانلودمو ديد کف نکرد؟:n04::n04:ها؟ها؟ها؟ چرا حداقل يکي نيومد بگه چطوري با اين سرعت دانلود ميکني که من کلي بخندم!
نه بازم واقعا شما چي با خودتون فک کردين؟نه واقعا به نظرتون ميشه با يه نرم افزار کاري کرد که اين نت صابمرده ييهويي باسرعت 326 lol رو آپديت کنه!
خدا بگم چيکار کنه اين مخابرات خراب شده رو که باعث شده اينجوري توهم بزنين:n02::n02::n02::n02:
اين هم سرعت واقعي دانلودم::n28::n30::n14:

pancha73
10-07-2013, 18:54
نه برا من از اول نرفت
اما به هر حال تموم شد
ذلیل مرده می شد تو یه ساعت تموم شه
اما بیشتر از 40 سرعت نرفت
40؟؟؟؟؟؟؟:n02: برو نذری بده ماله من بیشتر از 9 نمیشه :n02:

Nekater
10-07-2013, 18:57
الان یعنی اگه من chang region بدم از امریکا بیام اروپا اگه تو امریکا لول ام 13 باشه تو اروپا هم لول ام 13 هست ؟؟ مگه میشه ؟؟:n13:

pancha73
10-07-2013, 18:58
آقا من یه اشتباهی کردم:
lol رو پاک کردم (آپدیتش گیر کرده بود و جلو نمیرفت) بعد اومدم از رو بکآپ دوباره Extract کنم دیدم فایل بکآپم نیست :n04:
رفتم از اول با پکیج رسمی Riot نصب کنم دیدم بعد از نصب موقع ورود به لانچر روی لوگو lol گیر میکنه :n24:

یه بنده خدا ، یه مسلمون ، بازی رو با پچ 3.9 آپدیت کنه بعد آپلود کنه من بتونم دانلود کنم،
خدا خیرتون بده، منتظرم.
تمام راه ها رو هم امتحان کردم فایده نداشته.
فحش میدی :n02: 3.4 گیگ رو کجا آپ کنیم اونم با سرعت ذغالی ما:n02: میدونی چقدر طول میکشه :n02: تنها راش اینه به هم شهریت بگی بریزه تو فلش بده بهت

avator20002000
10-07-2013, 18:59
lux میباشد :n08::n08::n08:نگاه چقدر شبیشه:n02:

5 امی از راست lux نه این :n02:

pancha73
10-07-2013, 19:00
بنده از نرم افزار پينت استفاده کردم راستيتش نتونستم لينک دانلودشو پيدا کنم ولي فک کنم ويندوز اکثرتون اين نرم افزارو به صورت پيشفرض داره:n02::n02::n02: و اما طرز استفاده:
فقط کافيه سرعت دانلودتونو پاک کرده و سرعت دانلود دلخواه مورد نظر خود را با مهارت تمام طوري که مو لا درزش نره و هيشکي متوجه نشه به جاش بنويسين!:n02:
نه واقعا شما چي فک کردين؟ نه واقعا فک کردين من دارم از کره جنوبي نت ميگيرم؟:n07:
عجيبهههههه! چرا هيشکي وقتي سرعت دانلودمو ديد کف نکرد؟:n04::n04:ها؟ها؟ها؟ چرا حداقل يکي نيومد بگه چطوري با اين سرعت دانلود ميکني که من کلي بخندم!
نه بازم واقعا شما چي با خودتون فک کردين؟نه واقعا به نظرتون ميشه با يه نرم افزار کاري کرد که اين نت صابمرده ييهويي باسرعت 326 lol رو آپديت کنه!
خدا بگم چيکار کنه اين مخابرات خراب شده رو که باعث شده اينجوري توهم بزنين:n02::n02::n02::n02:
اين هم سرعت واقعي دانلودم::n28::n30::n14:

من میگم دیگه,اون عکس فتوشاپ بود اقا فتوشاپ:n02: