PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

GL & HF
21-06-2013, 20:21
بدون شرح ! :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط در مورد ریون که همون اول بازی لیو داد باید بگم من جاوران جنگل بودم و رفتم تاپو گنک کردم یارو داشت با هلث چس در میرفت منو ریون هم دنبالش ،که من اولتی کردم وطرفو کشتم ولی هردوتای ما تو اولتی زیر تاور گیر افتادیم منم اصلا متوجه نبودم که تاور داره ریونو میزنه من فلش کردم وامدم بیرون و ریون هم با هلث تقریبا کمتر ازنصف تاور زد کشتش:n08:من داشتم میترکیدم از خنده فقط نوشتم omfg :Dریون هم که داشت منفجر میشد از عصبانیت،دوتا فحش بارم کردو لیو داد.حالا هروقت به اون لحظه فک میکنم خندم میگیره،ازاون بازیهایی بود که هیچ وقت فراموش نمیکنن .3به5بردیم کاتا هم هیsurr میداد میگفت 4به5نمیتونیم ببریم این بود که اونم وسط بازی لیو کرد!
خلاصه اینکه خلاصه براتون نوشتم تا اون مضمون بدون شرح حفظ بشه!:n08:

خب بی وجدان اگه یه R میزدی دیوارو ورمیداشت عجب... دفعه اولته نه :n08:؟

daniel'
21-06-2013, 20:40
عاغا چجوری عضو یه رنک تیم بشم؟
لول 30 شدم خیلی وقته ...
تو فروم lol یه قسمت داره هر کی بخواد عضو تیم های رنک بشه یا کسی رو بخوان برای تیم اونجا میزنن بری بگردی زیاد پیدا میکنی حتی خودتم میتونی یه درخواست بدی و شرایطتو بگی البته خیلیاشون اسکایپ و ...میخوان:n01:اونایی که اسکایپ و.... میخوان الکی نیست ها باید زبانتم خوب باشه بفهمی طرف چی میگه:n06:و جوابشو بدی البته بعضیا هم نمیخوان باید بری ببینی عجله هم زیاد نکنی

mey123
21-06-2013, 20:47
خب بی وجدان اگه یه R میزدی دیوارو ورمیداشت عجب... دفعه اولته نه :n08:؟

جان من!!!!!!:n08: واقعا نمیدونستم دفعه اولم بود باش بازی میکرد.حالا گرفتم چرا riven اینقد قاطی کرده بود.:n02:

ajlost1
21-06-2013, 20:57
پینگم تو حلقم :n09:

Doctor Splinter
21-06-2013, 21:38
حالا پینگ اروپای غربی بهتره یا شرقی؟؟؟؟؟
فقط پینگ در درجه اول برای من قرار داره@

msgcpp
21-06-2013, 21:51

فرقی نداره برای ما تو ایران، شاید 10 یا 20 میلی ثانیه اروپای شرقی پینگش بهتره چون نزدیکتره،
ولی برای اروپایی ها 20 میلی ثانیه خیلیه! :n10:

GL & HF
21-06-2013, 22:03

ببین اگه میخوای از بازی لذت ببری East بازی نکن نمیگن نوبش زیاده اما King of Trolls همه تو East هستن البته به جز League of legends عزیز :n10:

Crawling In MySkin
21-06-2013, 22:16
پینگم تو حلقم :n09:

شما گویا با صبای قم آشنایی نداری که اینجا عکس پینگ میزاری هاه ؟:دی

new evil
21-06-2013, 22:20
ایشون که King Of Kings هستش

AlbisQT
21-06-2013, 22:42
میثم حق داشت که عصبانی شه خب مرتیکه دوباره میزدی دیوارو ورداره دیگه :n08:

lordthunder
21-06-2013, 23:17
اگه بازی طول می کشید 6 تا banshee می رفت فک کنم
lol این banshee آیا stack هم میشه ؟

حالا ایست خوبه چون تیمت هرچقدرم اسکل باشن از او طرف تیم مقابلم اسکل داره میشه کری کرد! (از ده تا بازی 8 تاشو آدم می بره!
من الان تو امریکا از 10 تا سه تا می برم! (ایرم فکر کن تو تیم من lux بودم blitz و nid داشتیم! بعد باختیم :n08:)
یعنی همه داغون! این بلیتزه کل q شو میس میکرد تازه گیر داده بود به nid که تو میس میکنی!!
چجوری اینا موفق میشن تو ایرم بالای ده تا دث بگیرن من نمی دونم واقعا! واسه خودش هنره! :n09:

اصلا افتادم رو دور باخت نمیدونم شایدم اشکال از منه؟ :n28:
بابا تو ایستم از این خبرا نیست!
توی rank شانس گند من همش 2-3 تا noob تو تیم هست.
همین امروز یه لهستانی ashe برداشته بود ، کلا 1 ی کشته بود!
بعد ساپورت رفته بود galio برداشته بود! بعد همه اسلات هاش رو فیلوسفر گرفته بود ، بعد ارتقا داده بود بهاون جواهره که دائمی میشه! اون وقت تو لول 18! موندم چطور می خواست سه تا لول دیگه بگیره که آیتمش غیب بشه :D
همش به شانس ربط داره
قبل خرابی ها من رو شانس بودم ، این قدر win می گرفتم که نگو ، خیلی پیشرفتم خوب بود ، بعد قطع شد سه تا بازی به خاطر dc باختم ، از اون به بعد همش بدشانسی می آرم.
به زور میشه یه ساپورت خوب یا top خوب پیدا کرد! هر کدوم رو که میری یکی دیگه گند میزنه!
میری jungle جفتشون گند می زنن!

new evil
22-06-2013, 00:09
خیر استک نمی شه

avator20002000
22-06-2013, 00:38
بدون شرح ! :n02:

فقط در مورد ریون که همون اول بازی لیو داد باید بگم من جاوران جنگل بودم و رفتم تاپو گنک کردم یارو داشت با هلث چس در میرفت منو ریون هم دنبالش ،که من اولتی کردم وطرفو کشتم ولی هردوتای ما تو اولتی زیر تاور گیر افتادیم منم اصلا متوجه نبودم که تاور داره ریونو میزنه من فلش کردم وامدم بیرون و ریون هم با هلث تقریبا کمتر ازنصف تاور زد کشتش:n08:من داشتم میترکیدم از خنده فقط نوشتم omfg :Dریون هم که داشت منفجر میشد از عصبانیت،دوتا فحش بارم کردو لیو داد.حالا هروقت به اون لحظه فک میکنم خندم میگیره،ازاون بازیهایی بود که هیچ وقت فراموش نمیکنن .3به5بردیم کاتا هم هیsurr میداد میگفت 4به5نمیتونیم ببریم این بود که اونم وسط بازی لیو کرد!
خلاصه اینکه خلاصه براتون نوشتم تا اون مضمون بدون شرح حفظ بشه!:n08:

ali_parlous
22-06-2013, 09:06
کاش فقط مشکل نوب بودن و afk شدن بود. یه بار دیروز پیروز 2 نفر شروع کردن به troll همه آیتم ها رو فروختن ward خریدن هی میکاشتن تو مپ. بعد میگم به تیم مقابل این دوتا رو report کنین می گن برای چی؟:n04:
کاری ندارم که 3 به 5 بردیم. ولی داشتم مارو به فنا میدادن. تازه اونم تو ranked.

Witcher6610
22-06-2013, 09:08

sasy_mankan
22-06-2013, 09:52
والله ما که تو ایست تا یه قدمی سیلور رفتم سره سری ها هر 5 تا بازی نوب ترول خورد به من باختم طرف با آشه ساپورت بازی می کرد !! :|

lordthunder
22-06-2013, 10:13
[QUOTE=sasy_mankan;7708022]والله ما که تو ایست تا یه قدمی سیلور رفتم سره سری ها هر 5 تا بازی نوب ترول خورد به من باختم طرف با آشه ساپورت بازی می کرد !! :|[/QUOTبه شما هم که هم درد منی
چی بود آی دیت؟

sasy_mankan
22-06-2013, 12:47
ParsaSj اینقد عن نووب خوردن بهم که شدم bronze 2 تو سری بودم افتادم برونز 2 :|

Aria1997
22-06-2013, 12:51
ParsaSj اینقد عن نووب خوردن بهم که شدم bronze 2 تو سری بودم افتادم برونز 2 :|

همیشه بقیه نوبن نه؟
یه درصدم فکر نکردی شاید تو اشتباهی کردی تو بازی های پروموت؟
چرا همه فکر میکنن خدای بازی هستن و یه نگاهی به خودشون نمی اندازند؟

AlbisQT
22-06-2013, 12:59
دقیقا، من خودمم اگه لجم بگیره ترول میکنم، مثلا یه بار یارو Instalock کرد top رونذاشت من برم، منم خیلی شیک و مجلسی Janna برداشتم رفتم جانگل :))

samanjimmy
22-06-2013, 13:22
سلام خدمت دوستان عزیز من الان تو سرور ایست هستم به نظر شما بهترین سرور کدومه و یه سوال تغییر سرور چقدر دانلود می خواد.

Arrowtic
22-06-2013, 13:37
سلام خدمت دوستان عزیز من الان تو سرور ایست هستم به نظر شما بهترین سرور کدومه و یه سوال تغییر سرور چقدر دانلود می خواد.

آمریکای شمالی , ولی چون لگه وست .

خیلی خیلی کم در حد چند کیلوبایت یا مگابایت .

sasy_mankan
22-06-2013, 13:38
همیشه بقیه نوبن نه؟
یه درصدم فکر نکردی شاید تو اشتباهی کردی تو بازی های پروموت؟
چرا همه فکر میکنن خدای بازی هستن و یه نگاهی به خودشون نمی اندازند؟

یک اینکه من هیچ وقت ترول در نمی ارم در حالکه همیشه تو تیم من سره لاین ها دعواست فک نکنم مشکل من باشه این !!!
یا این که طرف میگه ساپورت بعد آشه پیک می کنم منم چون Adc مجبورم باهاش برم تو یه لاین اینم فک نکنم تقصیر من باشه
یا این که طرف نمی دونه رانکد چی هست دوتایی میرن تاپ بوت رو سولو می کنن !
یا این که کیل های adc رو ks می کنن
یا ساپورتی که 0 ward می کاره
نه عزیز من اگه اشتباه کنم قبول دارم
ولی تو rank جایی این کارا نیست !

sasy_mankan
22-06-2013, 13:40
یا این که سر درگیری یا وقتی داری فرار می کنی یهو reconect میشی
داداش با نت ایرن بازی کردن با پینگ 300 خودش هنره !

AlbisQT
22-06-2013, 13:42
خب دیگه رفتیم تو بازی بسم الله طرف مقابل هم Irelia هست.
گفتم خب میزنم، بعد دیدم نه چیزی بارشه. رفتم تو نخ Defensive
زیاد فارم نداشتم ولی به کمک هکاریم یه بار زدمش، شروع کرد شر و ور گفتن و flame کردن که جوابشو میدادم و کم نمیاوردم
دفعه دوم عصبانی شد اومد dive کرد لب تاور استانش کردم بازم زدم :))
دیگه عصبی شد، منم هی Flame میکردم که اسکل چرا اول Zephyr میبندی اولین بارته؟! لول نوب و اینا
تا اینکه بازم عصبی شد بار سوم دوباره با Hecariam گنک کردیم :n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08:
داشت از عصبانیت میترکید و هی منو مسخره میکرد که میگفتم AS واسه Irelia اولویت نداره و تا اینکه دیگه کل تیم بهش گفتن نوب و بعد 2 بار دیگه مردن کلا Rage quit کرد و تیم مقابل سارندر داد.

تا این باشد سزای کسانی که Defensive بازی کردن رو تمسخر میکنند و Ward نمیکنند :n10::n09:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

samanjimmy
22-06-2013, 13:55
آمریکای شمالی , ولی چون لگه وست .

خیلی خیلی کم در حد چند کیلوبایت یا مگابایت .
با تشکر یه سوال دیگه هم داشتم چه جوری ip بالا تر از ۱۵۰ تا بدست بیارم.آخه با این نت ایران آدم ۱۰۸ دقیقه بازی کنه و تیم ببره و ۶۴ تا ip بهدت بده خیلی زور داره.

AlbisQT
22-06-2013, 14:01
عکس هیلتره اما میدونم همتون هیلترشکن دارید.

samanjimmy: اگه ببری بیشتر IP میده، هرچقدرم بیشتر طول بکشه بیشتر میده.

Aria1997
22-06-2013, 14:02
خب دیگه رفتیم تو بازی بسم الله طرف مقابل هم Irelia هست.
گفتم خب میزنم، بعد دیدم نه چیزی بارشه. رفتم تو نخ Defensive
زیاد فارم نداشتم ولی به کمک هکاریم یه بار زدمش، شروع کرد شر و ور گفتن و flame کردن که جوابشو میدادم و کم نمیاوردم
دفعه دوم عصبانی شد اومد dive کرد لب تاور استانش کردم بازم زدم :))
دیگه عصبی شد، منم هی Flame میکردم که اسکل چرا اول Zephyr میبندی اولین بارته؟! لول نوب و اینا
تا اینکه بازم عصبی شد بار سوم دوباره با Hecariam گنک کردیم :n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08:
داشت از عصبانیت میترکید و هی منو مسخره میکرد که میگفتم AS واسه Irelia اولویت نداره و تا اینکه دیگه کل تیم بهش گفتن نوب و بعد 2 بار دیگه مردن کلا Rage quit کرد و تیم مقابل سارندر داد.

تا این باشد سزای کسانی که Defensive بازی کردن رو تمسخر میکنند و Ward نمیکنند :n10::n09:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

محض اطلاع Zephyr برای Irelia مثل یک آیتم اصلی میمونه
میدونی چرا؟ چون با passive ـش مچ میشه 35% بهت Tenacity میده همینجوریشم passiveـت 3 نفر بغلت باشن 25درصد میده
یعنی چی؟ یعنی میشه 55 درصد ... اصلاstun نمیشی :n09:
آیتم هایی که بستی خوبه ولی یکم گرون در میاد و اینم در نظر بگیر lifesteal اصلا نداری حالا الان جلوی mirror ـت افتادی
Botrk برای irelia عالیه بخاطر AS و Lifesteal و از همه مهم تر Chase کردن عالیش!
این آیتم هارو مسخره نکن چون بهترین هستن

new evil
22-06-2013, 14:19
با تشکر یه سوال دیگه هم داشتم چه جوری ip بالا تر از ۱۵۰ تا بدست بیارم.آخه با این نت ایران آدم ۱۰۸ دقیقه بازی کنه و تیم ببره و ۶۴ تا ip بهدت بده خیلی زور داره.
به نوع بازی هم بستگی داره
Normal-Co op vs AI - Custom
نرمال بیشتر میده

Aria1997
22-06-2013, 14:20
یک اینکه من هیچ وقت ترول در نمی ارم در حالکه همیشه تو تیم من سره لاین ها دعواست فک نکنم مشکل من باشه این !!!
یا این که طرف میگه ساپورت بعد آشه پیک می کنم منم چون Adc مجبورم باهاش برم تو یه لاین اینم فک نکنم تقصیر من باشه
یا این که طرف نمی دونه رانکد چی هست دوتایی میرن تاپ بوت رو سولو می کنن !
یا این که کیل های adc رو ks می کنن
یا ساپورتی که 0 ward می کاره
نه عزیز من اگه اشتباه کنم قبول دارم
ولی تو rank جایی این کارا نیست !
ببین اصلا دعوا ندارما دوست دارم بحث کنیم
اولا بگم ساپورت مجبور نیست همش وارد بذاره خودتم میتونی وارد بذاری مگه نه؟
باورکن من یه وسواسی که دارم اینه که لاینم وارد نباشه نمیتونم بازی کنم! باور کن مخصوصا تاپ!
ks کردن اصلا وجود نداره و این اشتباه محضه اگه بگی ks میکنن. درسته َdc به کیل نیاز داره اما کیل به همه میرسه یعنی حتی ساپورتم کیل بگیره بازم خوبه. شما adc هستی حداقل فارم 80 تاست توی 10 دقیقه که 99درصد نمیتونن.
من از برنز 4 شروع کردم و تا سیلور 1 رفتم (الان 3 شدم دوباره) از وقتی که شروع به بازی کردم هم afk هم ترول هم نوب همه چی بهم افتاده
ترول و afk و همه چی تو همه بازی ها هست حتی اگه دیاموند هم باشی.

sasy_mankan
22-06-2013, 14:38

یه چیز خیلی طبیعی تو هر گیم من !!
اینو قبول ندارم که adc بیاد وارد بخره !!!
پس ساپ می خواد چیکار کنه !!؟
اصلی ترین وظیفه ساپ vision هست !

lordthunder
22-06-2013, 14:47
ببین اصلا دعوا ندارما دوست دارم بحث کنیم
اولا بگم ساپورت مجبور نیست همش وارد بذاره خودتم میتونی وارد بذاری مگه نه؟
باورکن من یه وسواسی که دارم اینه که لاینم وارد نباشه نمیتونم بازی کنم! باور کن مخصوصا تاپ!
ks کردن اصلا وجود نداره و این اشتباه محضه اگه بگی ks میکنن. درسته َdc به کیل نیاز داره اما کیل به همه میرسه یعنی حتی ساپورتم کیل بگیره بازم خوبه. شما adc هستی حداقل فارم 80 تاست توی 10 دقیقه که 99درصد نمیتونن.
من از برنز 4 شروع کردم و تا سیلور 1 رفتم (الان 3 شدم دوباره) از وقتی که شروع به بازی کردم هم afk هم ترول هم نوب همه چی بهم افتاده
ترول و afk و همه چی تو همه بازی ها هست حتی اگه دیاموند هم باشی.
سلام
ببین خوب وقتی که توی تیم ها نوب باشه،احتمال این هست که همیشه به آدم نوب برسه ، اون وقت بستگی داره به شانست!
خوب خود آدم می فهمه چه طور بازی کرده.
وقتی هم تیمی هات تو رو قبول دارند و می گن خوب بازی کردی ، وقتی feeder داری ، وقتی ساپورت داغون داری ، ترالر داری و ....
من کم پیش می آد که هم تیمیهام بهم بگن مشکل از منه ، وقتایی هم که می گن به خاطر این هست که یا یادم می ره وارد بگذارم (درگیری زیاد که میشه بعضی اوقات یادم میره) ، یا گیر می دن ks کردی (خیالی کم و به خاطر اتواتک ها معمولا ، یا سایلنس ها و ..) ، یا بعضی اوقات در محساباتم اشتباه می کنم و solo می رم که باعث میشه بمیرم (سینگد تا یه موقعیتی راحت می تونه تا 4 نفر رو solo کنه و در بره ، اما بعد اون وقتی آخرای بازی میشه کم میاره )و اشتباها به هوای گذشته می رم و می میرم که بعدش دیگه سعی می کنم نرم.
خداییش شانس خیلی اهمیت داره،یعنی اگر همه تو رده خودم بودن ، اصلا این قدر اعصابم خورد نمیشد.

AlbisQT
22-06-2013, 14:57
اریا جون میدونم خوبه خودم هم میگیرم اما ترینیتی فورس خیلی اولویت داره، هم هلث میده، هم اسپید میده، هم اتک اسپید و ای دی میده و تازه Sheen هم که هست میتونی مثل خر Q بزنی. از این بهتر؟
Blade of The Ruined رو معمولا قبل یا بعد Zephyr میگیرم بسته به تیم حریف.
ولی در کل بهترین بیلد واسه من اینه،
TF > Giant Belt > Zephyr/ Ruined > Randiun Omen/Wit's End

msgcpp
22-06-2013, 15:07
33/14/18 :n10:

با اش

solo رفتم برا بارون! :n09: نصف hp بارون رفت ولی نتونستم آخرش در رفتم.

Aria1997
22-06-2013, 15:24
اریا جون میدونم خوبه خودم هم میگیرم اما ترینیتی فورس خیلی اولویت داره، هم هلث میده، هم اسپید میده، هم اتک اسپید و ای دی میده و تازه Sheen هم که هست میتونی مثل خر Q بزنی. از این بهتر؟
Blade of The Ruined رو معمولا قبل یا بعد Zephyr میگیرم بسته به تیم حریف.
ولی در کل بهترین بیلد واسه من اینه،
TF > Giant Belt > Zephyr/ Ruined > Randiun Omen/Wit's End

خب اگه اول بازی فید نشده باشی چی؟ اگه حریفت از تو قوی تر باشه و داغونت کنه TF به درد نمیخوره!

Aria1997
22-06-2013, 15:26

من ADC هم باشم بازم وارد میگیرم حتی vision هم باشه.
میدونم درست میگی ولی آدم باید با این ترول ها کنار بیاد وگرنه تا ابد اونجا میمونی که!
اعصابتو خورد نکن بازی ارزششو نداره

garaa
22-06-2013, 15:28
آخه نرمال فید بشی دیگه اسکرین شات گذاشتن داره ؟ pff

Aria1997
22-06-2013, 15:31
سلام
ببین خوب وقتی که توی تیم ها نوب باشه،احتمال این هست که همیشه به آدم نوب برسه ، اون وقت بستگی داره به شانست!
خوب خود آدم می فهمه چه طور بازی کرده.
وقتی هم تیمی هات تو رو قبول دارند و می گن خوب بازی کردی ، وقتی feeder داری ، وقتی ساپورت داغون داری ، ترالر داری و ....
من کم پیش می آد که هم تیمیهام بهم بگن مشکل از منه ، وقتایی هم که می گن به خاطر این هست که یا یادم می ره وارد بگذارم (درگیری زیاد که میشه بعضی اوقات یادم میره) ، یا گیر می دن ks کردی (خیالی کم و به خاطر اتواتک ها معمولا ، یا سایلنس ها و ..) ، یا بعضی اوقات در محساباتم اشتباه می کنم و solo می رم که باعث میشه بمیرم (سینگد تا یه موقعیتی راحت می تونه تا 4 نفر رو solo کنه و در بره ، اما بعد اون وقتی آخرای بازی میشه کم میاره )و اشتباها به هوای گذشته می رم و می میرم که بعدش دیگه سعی می کنم نرم.
خداییش شانس خیلی اهمیت داره،یعنی اگر همه تو رده خودم بودن ، اصلا این قدر اعصابم خورد نمیشد.

سلام بر شما : دی
دقیقا همینه همه چی به شانس ربط داره من یادمه 13 تا گیم پشت سر هم بردم (هم تیمی هام خوب بودن)
ولی تا رفتم سیلور 1 و 80 تا پوینت داشتم دوباره 20 تا گیم باختم! به هزار و یک دلیل!
خیالت از بابت ks تخت راحت باشههمچین چیزی bullshit ئـــه :دی
آدم باید از اشتباهاتش درس بگیره و دیگه اون کارارو تکرار نکنه این درسته :n11:
منم اینطوری بودم باور کن انقدر روم تاثیر گذاشته بود حتی با خانواده هم دعوا داشتم بعدش گفتم بیخیال اعصابتو خورد کردن سر یه بازی باور کن ارزششو نداره
من هرجا میرم با هرکسی بازی میکنم سعی میکنم چیزای بیشتری یاد بگیرم و تا اونجایی که میتونم به دوستان تازه وارد کمک میکنم :n11:

new evil
22-06-2013, 15:47
ks کردن اصلا وجود نداره و این اشتباه محضه اگه بگی ks میکنن. درسته َdc به کیل نیاز داره اما کیل به همه میرسه یعنی حتی ساپورتم کیل بگیره بازم خوبه. شما adc هستی
من دنبال اینجور ادما می گردم
دیدی گفتم؟دیدی گفنم الکی هی به من می گن ks
منم به ks اعتقادی ندارم دیدم می تونم کیل بگیرم سریع می گیرم کار ندارم حالا یارو اولتی کرده نمی دونم فلش کرده 5 مین داره می زنه طرفو ,ADC ه
از این حرکتم که هلث دشمن کمه 2 نفر دارن می زننش یکیشون هی کنار دشمن راه میره اتک نمی ده تا اون یکی کیلو بگیره بدم میاد که من توی 100 تا کیل 1 کیل اینطوری بذارم از دستم در بره

loomina
22-06-2013, 16:01

وارد خریدن کار همه ی اعضای تیمه, این که بگی فقطساپورت باید وارد بخره مثلاین میمونه که بگی فقط تانک ها باید از turret دفاع کنن!

من دنبال اینجور ادما می گردم
دیدی گفتم؟دیدی گفنم الکی هی به من می گن ks
منم به ks اعتقادی ندارم دیدم می تونم کیل بگیرم سریع می گیرم کار ندارم حالا یارو اولتی کرده نمی دونم فلش کرده 5 مین داره می زنه طرفو ,ADC ه
از این حرکتم که هلث دشمن کمه 2 نفر دارن می زننش یکیشون هی کنار دشمن راه میره اتک نمی ده تا اون یکی کیلو بگیره بدم میاد که من توی 100 تا کیل 1 کیل اینطوری بذارم از دستم در بره

درسته که بعضی ها یهو زیادی جدی میگیرن و حالا بیا حالی کن که از عمد نبوده ولی دیگه اینطوری هم که شما میگی نیست, اگر طرف داره یکو میکشه و مثلا میگم 95% hp طرف رو زده, بعد یکی دیگه بیاد بکشتش این تنها وقتی قابل قبوله که اون دشمنه از دست یارتون در بره, نه این که یارتون میتونسته بکشتش و شما بیای بزنیش.

new evil
22-06-2013, 16:07
نه من می زنم می کشم کار ندارم :دی
دلیل محکمیم دارم
می تونم
یارمم اگه می تونه ازاده کیل منو بگیره(زیاد اتفاق افتاده)
تا حالا نگفتم چرا ks کردی به کسی
:n11:
من مید رول اصلیمه بعضی وقتا که می خوام blue بگیرم حالا یا یکی می دزدتش ازم یا غیر عمدی میگیره
حتی اونم چیزی نمی گم

ajlost1
22-06-2013, 16:11

با اش

اسمت تو حلقم :n02:

Aria1997
22-06-2013, 16:17
نه من می زنم می کشم کار ندارم :دی
دلیل محکمیم دارم
می تونم
یارمم اگه می تونه ازاده کیل منو بگیره(زیاد اتفاق افتاده)
تا حالا نگفتم چرا ks کردی به کسی
:n11:
من مید رول اصلیمه بعضی وقتا که می خوام blue بگیرم حالا یا یکی می دزدتش ازم یا غیر عمدی میگیره
حتی اونم چیزی نمی گم

من تشخیص بدم یارو با کیل میتونه بازی رو کری کنه بهش میکدم
ولی وقتی جانگلرم گنک میکنم میبینم یارو اسگله خودم کیلو میگیرم چون میدونم خودم میتونم کری کنم بازیو : دی

new evil
22-06-2013, 16:19
Ex-Fcking-Xactly

smohsen
22-06-2013, 16:44
چند باره میرم نرمال بازی کنم تا 5 دقیقه هم میگذره و هیچ بازی پیدا نمیشه :n04:
اما تو co op کمتر از 30 ثانیه بازی آمادس

GL & HF
22-06-2013, 17:24
راست میگه بابا جمع کنید این بحث بی سروته رو این از اون ایراد میگیره اونم از این:n05:

pharm
22-06-2013, 18:01

با اش

داریوس احمقی بوده 19 بار با gp فید شده :DD
هی میرفته تاپ شما همگی گنکش میکردید :D

sasy_mankan
22-06-2013, 18:42
داشتم بازی می کردم رنک نگاه حال انگیلیسی خدایی
ته خندس به چت باکس توجه کنید لطفا !!! :)

Arrowtic
22-06-2013, 18:52
دوستان , دیگه تموم کنید این بحث ها رو , اگه خواستید ادامه بدید پروفایل بازه .
پستای اخیر رو پاک کردم .

msgcpp
22-06-2013, 19:04
داریوس احمقی بوده 19 بار با gp فید شده :DD
هی میرفته تاپ شما همگی گنکش میکردید :D

نه گنک نبود 1 به 1 با اش میزدمش، بیلدش خوب نیست،
یه ulti میزدم قبل از اینکه از Stun بیاد بیرون hp طرفو صفر میکردم :n10:

داشتم بازی می کردم رنک نگاه حال انگیلیسی خدایی
ته خندس به چت باکس توجه کنید لطفا !!! :)

همه 15 هستن طرف لول 4 هه بعد انتظار کمک هم داره!
با 22 فریم چجوری بازی میکنی، یخورده گرافیک رو بیار پایین ...

ezio7
22-06-2013, 19:06
دوستان , دیگه تموم کنید این بحث ها رو , اگه خواستید ادامه بدید پروفایل بازه .
پستای اخیر رو پاک کردم .

دستت درد نکنه ولی میذاشتی مام میخوندیم بعد پاک میکردی من عاشق دعوام البته فقط در این حد که ببینم و جدا نکنم خودم قاطی نمیشم :n02:

Dark_Priest
22-06-2013, 19:13
آقا من Khazix میخوام هر چی جمع میکنم نمیشه 6300 تا 4000 رفتم بعد همشو rune خریدم الان 1000 تا دارم و فقط 1 ران بنفش میخوام تا کل ران هام کامل بشه هم ap و هم ap ؛ حالا کسی اینجا هست که هیرو واسم گیفت کنه ؟ لطفا

pancha73
22-06-2013, 19:16
این که چیزی نیست من با FPS صدو خوردی بازی میکنم :n10:

Crawling In MySkin
22-06-2013, 19:21
آقا من Khazix میخوام هر چی جمع میکنم نمیشه 6300 تا 4000 رفتم بعد همشو rune خریدم الان 1000 تا دارم و فقط 1 ران بنفش میخوام تا کل ران هام کامل بشه هم ap و هم ap ؛ حالا کسی اینجا هست که هیرو واسم گیفت کنه ؟ لطفا
گیفت هیرو با RP اهه
اگرم کسی اینقدر داره که نمیدونه چیکار کنه بیاد برا ما چند تا اسکین وا کنه
والا :دی

sasy_mankan
22-06-2013, 19:30
22 فریم ؟! دوشواری نداره !!! :|
عادت کردم دیگه :)

garaa
22-06-2013, 20:21

تو جون بخواه ... Id ـت رو بده تا اسکینشم واست گیفت کنم :n12:

hadi_gamer
22-06-2013, 20:42
این ایتم ست خیلی چیز خوبیه.فقط یه ایراد بزرگ داره اونم اینه که رو سرور ذخیره نمیشه رو کلاینت ذخیره میشه یعنی اگه شما از یه سیستم دیگه بخوای بازی کنی نمیتونی از ایتم ست استفاده کنی باید رو هر سیستم جدا ایتم بچینی.

namx
22-06-2013, 21:33
بچه ها میتونید چندتا ست ایتم بذارید یاد بگیریم ؟؟

Dark_Priest
22-06-2013, 21:35
تو جون بخواه ... Id ـت رو بده تا اسکینشم واست گیفت کنم :n12:[/B][/COLOR][/RIGHT]

اسم آی دیم:Nagotion
بفرستی ها نامردی نکنی ؛ اگه نمیتونی بگو نهــه:n01:

GL & HF
22-06-2013, 22:05

عجب پسر اینقدر زود باور نباش:n09:

ajlost1
22-06-2013, 22:32
همه 15 هستن طرف لول 4 هه بعد انتظار کمک هم داره!
4 نیست ، 14 هه :n09:

ezio7
22-06-2013, 22:46
آقا یه بازی کردیم هرچی ترول تو eune بود جمع شده بود تو تیم ما 3 تا جانگل داشتیم 2 تا مید بوت و تاپ خالی :n02: ولی مث سگ دمیج داشتیما خیلی حال داد تا حالا با هیچ بازی انقد حال نکرده بودم تیم حریف هم نوب نداشت ولی 3 تایی با هم گنک میکنن خوب بدبختا به .. میرن تازه فکر کنم رکورد بارون هم زدیم تو 3 ثانیه و 86 صدم ثانیه بارون زدیم :n08:خلاصه که تاکتیک خوبیه از این به بعد با 3 تا جانگل برید

GL & HF
22-06-2013, 23:25
راست میگی خدایی من هر بار که یه کاره ناپسند انجام میدم اون روز کلا میبازم بز عکس روزی که کاره خوب بکنم همش وینه روزو شب که الکی نیست میبینی کاره خدا رو ؟:n08:

garaa
22-06-2013, 23:30

8---->
فرستادم داداش , مبارکت باشه ... :n12:

GL & HF
22-06-2013, 23:39
شمام لگ هستین ؟

GL & HF
22-06-2013, 23:48
دوستان اینم یه Build شاخ برا کسایی که عشق Zed دارن:n02: البته Boot رو بسته به حریف باید بست من با اینیکی خیلی حال میکنم

ezio7
23-06-2013, 00:07
build باید build باشه buildی که build نباشه اصن build نیست اینو واسه اونایی گفتم که build میبندن فکرم میکنن build بستن ولی build بستن که build بسته کجا و build بستن کجا build خودت buildه نه buildی که از رو یه build که build نیست build کنی:n04:

mey123
23-06-2013, 00:16
buildت تو حلقمممممممممم :n02:

Aria1997
23-06-2013, 00:44

kingstreet
23-06-2013, 00:46

فقط امتیاز دنی کله رو عشقه :n08:

GL & HF
23-06-2013, 00:47
build باید build باشه buildی که build نباشه اصن build نیست اینو واسه اونایی گفتم که build میبندن فکرم میکنن build بستن ولی build بستن که build بسته کجا و build بستن کجا build خودت buildه نه buildی که از رو یه build که build نیست build کنی:n04:

یه Build که من میخوام بگم یه Build دیگست Build داره توش ولی قاتی با Buildای دیگست فرقه منو تو اینه تو Build نداریو من اسم تورو از لیست Build دارا خط زدم.... هرکی واسه خودش Build داره Build بدو خوب بیخ ریش صاحاحبش باشه اگه Buildای بود . اینقدزم BuildوBuildوBuild نکن !! B U I L D

kingstreet
23-06-2013, 01:35
دوستان اینم یه Build شاخ برا کسایی که عشق Zed دارن:n02: البته Boot رو بسته به حریف باید بست من با اینیکی خیلی حال میکنم

آیتمات واسه بازی نرمال عالیه مخصوصا اینکه خودت بازیو carry کردی بجا اون کفش cold down ببندی بهتره :n02:

Aria1997
23-06-2013, 01:51
فقط امتیاز دنی کله رو عشقه :n08:

دنی عشق منه بهش بد نگیا میزنم میکشمت :n02: کله رو بگیر بالا آقااااااااااا :n08:

lordthunder
23-06-2013, 07:52
بچه ها میتونید چندتا ست ایتم بذارید یاد بگیریم ؟؟
سلام
mobafire.com رو ببین کمکت می کنه.

Dark_Priest
23-06-2013, 09:27
8---->
فرستادم داداش , مبارکت باشه ... :n12:

مسخره نکن ؛ :n15: نیومده چیزی که ؛ جدی یکی بفرسته لطفا:n02:

kingstreet
23-06-2013, 10:16
بعده چند ماه یه رنک رفتم یه تیم خوب واسم افتاد راضیم ازشون :n02:

Mohaddi
23-06-2013, 11:42
من باز مشکل دارم . همش میزنه Attempt to reconnect

smohsen
23-06-2013, 12:33
8/0/1 تو نرمال
تیم حریف نوب بود یا اینکه ما خوب بودیم و فید نمیدادیم :n02:
در ضمن یه تنه لاین خودم(top) رو کلیر کردم :n07:

samanjimmy
23-06-2013, 13:27
سلام به نظرتون این ترکیب واسه annie چطوره .واسه من که خوب جواب داده ولی اگه از این بهتر است لطفا بگید.

Crawling In MySkin
23-06-2013, 13:47
من به شخصه ترجیح میدم که یک رو کلا پر کنم بعد 2 بعد 3 (یعنی تا لول 3 یکی از هر کدوم و بعد 1 رو پر کنم بعد 2 6 هم که سر جاش)
در مورد آیتم هم یه دوران رینگ با 2 تا هلث پویشن
بسته به پولی که در اووردی باید تصمیم بگیری چه آیتمی بگیری اما اونی که مجیک پنریشن داره اونقدرا تا آخرای بازی به درد نمیخوره
آیتمایی که میبندی بستگی به این داره که جلوت کی باشه اما در 90 درصد مواقع بهتره که حمله ای بچینی
با آنی باید دقت کنی که cs زیاد بزنی..cs زدن باهاش کاری نداره حتی وقتی یک wave میاد میتونی از 6 تاش 4 تاش رو فقط با 1 ات بزنی
یعنی لفت دادن تاثیر خوبی داره مخصوصا اگه اونا جانگلر داشته باشن

Mohaddi
23-06-2013, 14:36
کس دیگه مشکل نداره؟ :s
پینگ عادی اما لگ زیاد تو بازی

new evil
23-06-2013, 14:39
من اگه یه روزی خواستم با انی بازی کنم(از ویژوال اپگرید به بعد تاحالا بازی نکردم)W رو پر می کنم بخاطر یک سری دلایل شخصی

Dark_Priest
23-06-2013, 15:29
اعصابم خورده :n03: مخابرات قرار بود شنبه وصل کنه رفتم میگه من از امروز شنبه زدم که 3 روز شارژت هدر نره و گفت 48 ساعت دیگه وصل میشه و مشکل اینجاست که 48 ساعت دیگه میشه دوشنبه که تعطیل هست و میوفته 3 شنبه و 3 شنبه برم میگه 48 ساعت دیگه باز میوفته 5 شنبه تعطیله و شنبه باز میرم حتما میگه 48 ساعت دیگه که میشه دوشنبه هفته دیگه :n08:

Kheee
23-06-2013, 16:30
اغا راه دیگه ای نیست به جز کلاینت بری یه جای دیگه ران بگیری
کلاینت بالا نمیاره صفحه خریدو

daniel'
23-06-2013, 19:04
تا حالا کسی بیوگرافی hm741 رو خونده ؟؟؟؟تا نیومده پاکش کنه بخونین

Dark_Priest
23-06-2013, 19:36
بخدا این خارجی ها بی پدر مادر خیلی نوبن خیلی سگن .
5 به 5 رفتم اول بازی یارو مرد لیو کرد و اون یکی مرد لیو کرد اینکی هم رفت afk شد اون یکی دیگه هم که بلد نبود بازی کنه داشتم 5v1 بازی میکردم بخدا خیلی قشنگ بازی کردم خودم خیلی خوشم اومد از بازیم ولی این نوبا که بگیرم ..... اعصابم رو خورد کردن ؛ حالا اصلا اگه اون یکی هم بازیش خوب میشد باز میشد 5 به 2 بخدا اصلا نمیشد کاری کرد ؛ دیگه اعصابم خورد شد بعد بازی 3 تاشونو ریپورت کردم و تو ریپورت یه عالمه توضیح دادم و خیلی جلو خودم رو گرفتم که فوحش ندم ؛ یادم بود آمریکا که بودم اصلا یه لیور نبود فیدر هم بود بنده خدا یا ساپورت بود یا خودش میگفت معذرت که فید دادم ؛ یارو 10 فید داده و از دقیقه 15 ریکانکت کرده و بعد میگه منم نوبم ؟ منم ریپورت میکنید ؟ اینقدر بهش فوحش دادم که دیگه یادش نره ؛ :n14:

Dark_Priest
23-06-2013, 19:44
چرا ریوت این فلان فلان شده ها رو بن دائمی نمیکنه ؛ بخدا خر بیاد بجای اینا حداقل نمیتونه بازی کنه ؛ ولی بازی رو که بهم نمیزنه ؛ اینا مثل نوبا میان میزنن فاتحه بازی رو میخونن از اینور هم پرو بازی درمیارن و مثل این عقده ای ها لیو میکنن واقعا براشون متاسفم ؛ خارجی های عقده ای ؛ یه زمانی دوتا بازی میکردم میگفتم ایرانی ها بعضی هاشون عقده و نوبن ؛ حالا میفهمم که اگه تو 100 نفر ایرانی باشن شاید 5 تاشون نوب باشه ولی تو خارجی ها به جرات میتونم بگم بین 100 تا 100 تاشونم نوب و عقده ای و پرو هستن. یه سرور واسه ایران اگه بزنن واقعا عالی میشه اینجوری دیگه نوبا نمیان .

Arrowtic
23-06-2013, 19:52
حالا میفهمم که اگه تو 100 نفر ایرانی باشن شاید 5 تاشون نوب باشه ولی تو خارجی ها به جرات میتونم بگم بین 100 تا 100 تاشونم نوب و عقده ای و پرو هستن. یه سرور واسه ایران اگه بزنن واقعا عالی میشه اینجوری دیگه نوبا نمیان .

نمیدونم جامعه لول چطوره ولی در کل این جمله کاملا غلطه . توی بازی های دیگه ببینید(مثل WoW) ایرانی ها بدترین جماعت هستن , اخلاق بد , نوبیت و ادعا برای همینم هست که همه ایرانیا تو سرورهای خارجی با پینگ بد میرن تا ایرانی با پینگ عالی .
خارجی ها فوق العاده از ایرانی ها بهترن(البته روس ها رو از خارج حذف کنید : دی) . توی دوتا2 تا یه نفر لیو میده بازیو Pause میکنن میاد , یه نفر سوتی میده جای فحش دادن بهش ایراد کارشو بهش میگن و آخرشم یه np میذارن , خودشون خوب کار میکنن از ساپورت هاشون تشکر میکنند و اینجور مسائل .
تجربه به من ثابت کرده ایرانی ها جماعتی هستن که همه ایرادات رو توی بقیه می بینن درحالی که خودشون پر از اشکالن .(البته استثناهای معدودی هم هستن)

smohsen
23-06-2013, 20:35
leaver ها که بن میشن و بنشون مدام بیشتر میشه
مثل بلایی که سر خودمون اومد یک ماه پیش
کم لیو نداشتیم و همین مقدار لابد فحش خوردیم:n02:

loomina
23-06-2013, 21:21
نمیدونم جامعه لول چطوره ولی در کل این جمله کاملا غلطه . توی بازی های دیگه ببینید(مثل WoW) ایرانی ها بدترین جماعت هستن , اخلاق بد , نوبیت و ادعا برای همینم هست که همه ایرانیا تو سرورهای خارجی با پینگ بد میرن تا ایرانی با پینگ عالی .
خارجی ها فوق العاده از ایرانی ها بهترن(البته روس ها رو از خارج حذف کنید : دی) . توی دوتا2 تا یه نفر لیو میده بازیو Pause میکنن میاد , یه نفر سوتی میده جای فحش دادن بهش ایراد کارشو بهش میگن و آخرشم یه np میذارن , خودشون خوب کار میکنن از ساپورت هاشون تشکر میکنند و اینجور مسائل .
تجربه به من ثابت کرده ایرانی ها جماعتی هستن که همه ایرادات رو توی بقیه می بینن درحالی که خودشون پر از اشکالن .(البته استثناهای معدودی هم هستن)

یکی از دلایلی که شخصا داشتم برای north America این بود که اولا هم ولایتی(!) توش کمتر بود دوما که 95% شون میتونن eng حرف بزنن.
یه مدتی هم که بازی کردم یک سری از دوستان مورد اعتماد خودمم اوردم و بازی رو بهشون یاد دادم, الان بیشتر با اونا میرم.

mey123
23-06-2013, 21:23
برا فهمیدن اینکه چرا تو این بازی این همه نوب،لیور ، فیدر،عقده ای،احمقو...داریم فقط کافیه یه سر به گیم نتا بزنین مخصوصا قبل آخر شبا، پر بچه راهنمایی کوچولو موچولو دماغو که دارن لیگ بازی میکنن!:n02:
البته نمیخوام بگم همشون نوبن یا...ولی درصد قابل توجهی هستن.با توجه به اختلاف زمانی حدود یکی دو ساعت با کشورهای منطقمون یه ساعتایی از روز همیشه تعداد اینجور بازیکنا که یهو مامانشون میاد گوششونو میپیچونه میبره خونه زیاده :n09: ، یاصرفا برا اینکه 10 دقیقه تو مدرسه بیکار نمونه،میرینه تو بازی دیگران(باور کنید بارها به پستم خورده که یارو بهم گفته داره ازمدرسه بازی میکنه و باید بره!!):n04:

achi
23-06-2013, 23:12
سلام کسی از دوستان داخل اهواز بازی رو داره با اخرین اپدیدتش داشتم ویندوز عوض میکردم برق رفت هاردم شوخت:n09:
نمیتونم دوباره بشینم 7گیگ دانلود کنم برا این بازی ممنون میشم یکی کمکم کنه تازه نت درست شده بودا شانسو میبنیی :n28:

msgcpp
24-06-2013, 00:44
ربان سبز Great Teammate گرفتم :n09:

msgcpp
24-06-2013, 01:39
سلام کسی از دوستان داخل اهواز بازی رو داره با اخرین اپدیدتش داشتم ویندوز عوض میکردم برق رفت هاردم شوخت:n09:
نمیتونم دوباره بشینم 7گیگ دانلود کنم برا این بازی ممنون میشم یکی کمکم کنه تازه نت درست شده بودا شانسو میبنیی :n28:

من دارم ولی اندیمشک هستم :n10:
نمیتونم به دستت برسونم :n09:

همش 2 و نیم گیگه + 1 و نیم گیگ آپدیت

Dark_Priest
24-06-2013, 08:53
داداش برو از سایت ها بخر با آپدیت آخر تمام سرور ها قیمتش هم 15 هست خیلی ارزون هست .

Dark_Priest
24-06-2013, 08:59
البته بچه ها استعدادشون خیلی بیشتر از بزرگ تر ها هست ولی نمیدونن چی کار کنن ؛ اینو واقعا هم تو لول دیدم و هم تو دوتا مخصوصا تو دوتا که تو گیم نت دیدم ؛ خودمم بچه هستم 14 سالمه ولی اینقدر ریپلی دوتا دیدم که میدونم کی و کجا باید چی کار کنم و یه چیز دیگه ای که بچه ها نمیتونن خیلی خوب انجام بدن رفلکس هست البته دو لول زیاد رفلکس نقش آن چنانی نداره ولی تو دوتا اگه یه هیرو ساپورت باشی باید واقعا بتونی خوب کار کنی مثلا اگه جینا (کریستن میدن) باشی باید خیلی زود dager بزنی و زود یه 6 و 2 و یه نفر رو hex کنی و یه نفر رو یخ کنی واقعا باید بتونی خوب کار کنی ؛ البته بازم میگم هر کسی میتونه با نگاه کردن به بازی های پلیر های خوب میتونه طی مدت زمان کوتاهی به چیزی که میخواد برسه .

Crawling In MySkin
24-06-2013, 09:27
چه بچه چه بزرگ توشون ابله پیدا میشه
باید روی اون بچه کار کرد که مثل اون بزرگ ابله نشه
بچه ها اولین مشکلشون اینه که کسی حسابشون نمیکنه در صورتی که خودشون هم هیچ چیزی نیستن
لول و دوتا و wow و tera و etc ! همه رفلکس میخوان
چه لول چه دوتا وقتی شما یه هیروی میج دستته کوچیک ترین اشتباهی میتونه سرنوشت بازی رو عوض کنه
وقتی داری با آنی بازی میکنی و کاتارینا جلوته با یه استان و 6 و 2 کاتارینا مرده ولی وای اگه اون استانت بخوره به یونیت یا یکی دیگه یا مثلا بخوای با 2 استان کنی و بش نخوره در اون صورت کیل اولشو ازت میگیره و بعدم دوم سوم و مید رو انداخته(در شرایط حاد:خخخ و اگه جانلگر نباشه)
تازه هیرو های adc ایی که لول داره هم به رفلکس نیاز دارن این خیلی مهمه که کوئین کی بلایند کنه که مثلا وین یا میس فورچن نخورتش و این اونو بخوره
ولی دوتا در همین حد که مثلا داری با سیلواناس بازی میکنی بدونی کی سایلنس کنی...کلش همینه :خخخخ دیگه ته تهش کی غیب کنی با لوتار

pharm
24-06-2013, 10:30
واقعا منم میگفتم حداقل سرور امریکا انگلیسی بلدند.دیروز یه نفر پشت سر هم نمیدونم به چه زبونی بود همینجور تو بازی اسپم میداد حواسشم به بازی نبود همینجور هم فید میداد

lordthunder
24-06-2013, 10:30
سلام به نظرتون این ترکیب واسه annie چطوره .واسه من که خوب جواب داده ولی اگه از این بهتر است لطفا بگید.
سلام
برای aram خوبه ، اما برای نرما خوب نیست
چون باعث ضعف دفاع میشه ، و همین طور w َآنی دمیج بیشتری رو می ده نسبت به q ش , q مخصوص last hit کردن هست.
با w هم دمیج بالایی می ده به تک ، و هم این که aoe هست و استان + dps خوبی داره

lordthunder
24-06-2013, 11:44
سلام
من یک چمپ مید می خوام ، با مشخصات زیر :
- بشه با اینترنت ایران بازی کرد (البته زیاد هم مهم نیست)
- زیاد squish نباشه
- lategame ش هم خوب باشه
- قیمتش هم خیلی بالا نباشه (این هم زیاد مهم نیست)
- ترجیها cc هم داشته باشه بد نیست.whats your openion?
راستی یک چیز دیگه ، اگر بشه باهاش یک role دیگه هم بازی کرد بد نیست.
تا حالا با ryze رفتم به استیل من نمی خوره
annie بد نبود اما بازم نمی ترکونم
با ziggs رفتم تستی خوب بوده
با اون مخ گندهه هم رفتم بد نبود.خوب بود
با اون خیکی گنده هه هم رفتم خوب بود اما می گفتند خوب نیست

new evil
24-06-2013, 11:47
morgana oriana fiddle
swain kass

AlbisQT
24-06-2013, 11:48
دقیقا چیزی که محمد گفت
البته بچه ای که میاد بازی میکنه باید خودشم رو خودش کار کنه، اول اینکه سنشو نباید همه جا جار بزنه که هیشکی آدم حسابش نمیکنه متاسفانه :n27:
دوما باید تا میتونه Eng حرف بزنه هر چقدرم افتضاح باشه، کلا بلدم نباشه دو سال اینکارو ادامه بده Eng ش تقریبا فول میشه، من خودم توی سه سالی که WoW بازی میکردیم انگلیسیم کلا یه جور خفن قوی شده که کلاس میرفتم نمیشد :n08:
نه جدی خودش خیلی موثر هستش، تازه رید هم برید Listening تون قوی میشه و اینا، واسه LoL هم از این Premade ها که Voice میذارن بی بهره نمونید فقط اینکه حدود 50-100 تا به پینگتون میره

خلاصه همه از بچگی شروع کردن :n02:

-------
تو West پوکیدیم
نبود کسی اد کنه؟ :(
Albiszor

Nekater
24-06-2013, 12:20
من الان lvl 7 ام اما هنوز 10 hero بشیتر ندارم چرا؟؟ اولش انگار گفتند کث 96 تا hero داره اما من 10 تا دارم

Nekater
24-06-2013, 12:22
میشه سریع به موضوع من رسیدگی کنید؟؟:n23:

msgcpp
24-06-2013, 12:29
من الان lvl 7 ام اما هنوز 10 hero بشیتر ندارم چرا؟؟ اولش انگار گفتند کث 96 تا hero داره اما من 10 تا دارم

باید با انجام بازی و کسب ip پوینت، اعتبار بدست بیاری و champ (هیرو به قول شما) بخری،
اون 10 تا champ هم که میبینی مال شما نیستند و هر هفته بصورت دوره ای 10 تا چمپ برای بازی باز میشن و هفته بعد 10 تا دیگه، یعنی باید چمپ بخری تا برای همیشه مال خودت بشه.

Kheee
24-06-2013, 12:39
اقا این دراون بقیه باهاش بازی میکنن باq تند تند ضربه میزنن و از بین نمیره این حرکتش ولی من q میزنم یه باز فقط اون حرکتو میره دراون بازا کمک کنن:n13:

Nekater
24-06-2013, 12:41
باید با انجام بازی و کسب ip پوینت، اعتبار بدست بیاری و champ (هیرو به قول شما) بخری،
اون 10 تا champ هم که میبینی مال شما نیستند و هر هفته بصورت دوره ای 10 تا چمپ برای بازی باز میشن و هفته بعد 10 تا دیگه، یعنی باید چمپ بخری تا برای همیشه مال خودت بشه.
?mishe daghighan begid ip chie
??badesham manzoore shoma az bazi kardan hamun be soorate lan e dge ya ba insane play kardan

Nekater
24-06-2013, 12:42
pls fast javab bede.pls

abrams
24-06-2013, 13:52
سلام
من یک چمپ مید می خوام ، با مشخصات زیر :
- بشه با اینترنت ایران بازی کرد (البته زیاد هم مهم نیست)
- زیاد squish نباشه
- lategame ش هم خوب باشه
- قیمتش هم خیلی بالا نباشه (این هم زیاد مهم نیست)
- ترجیها cc هم داشته باشه بد نیست.whats your openion?
راستی یک چیز دیگه ، اگر بشه باهاش یک role دیگه هم بازی کرد بد نیست.
تا حالا با ryze رفتم به استیل من نمی خوره
annie بد نبود اما بازم نمی ترکونم
با ziggs رفتم تستی خوب بوده
با اون مخ گندهه هم رفتم بد نبود.خوب بود
با اون خیکی گنده هه هم رفتم خوب بود اما می گفتند خوب نیست
fizz kssa swain akali از نظر من اینا بهترین lategame رو دارن خودم fizz و swain رو به همه ترجیح میدم

Dark_Priest
24-06-2013, 13:56
من هم swain و fizz رو پیشنهاد میکنم اگه میخواین خیلی زود طرف رو تو 2 ثانیه بکشید فقط fizz ولی swain جنبه نمردن یا همون تانک هم داره به خاطر 6 اش .

sasy_mankan
24-06-2013, 14:09
مهمترین مشکل این بازی همین بچه هان لا مصب مث چی بگم اخه
لجبازن اصلا حرف حالیشون نیست چه تو دوتا چه تو wow که چند تا بچه سر ایتم دعوا می کردن اصن یه وضعی اینا درس و مقش ندارن ؟!

Nekater
24-06-2013, 14:33
مدت بن (Leaver Buster) برای اولین بار در Lol چقدره؟؟:n27:

Aria1997
24-06-2013, 14:36
fizz kssa swain akali از نظر من اینا بهترین lategame رو دارن خودم fizz و swain رو به همه ترجیح میدم

Akali چمپ lategame نیست دوست عزیز.

Crawling In MySkin
24-06-2013, 14:38
مدت بن (Leaver Buster) برای اولین بار در Lol چقدره؟؟:n27:
فکر میکنم 1 روز

اقا این دراون بقیه باهاش بازی میکنن باq تند تند ضربه میزنن و از بین نمیره این حرکتش ولی من q میزنم یه باز فقط اون حرکتو میره دراون بازا کمک کنن:n13:
به یکی که میخوره میافته یه جا دایره پر رنگ میشه اگه میخوای دوباره برش داری دوباره بزنی=)

pharm
24-06-2013, 14:52
به نظرتون کاتا چطوره؟ mid and late game

sasy_mankan
24-06-2013, 15:10
کاتا کلا شاخه مخصوصا آخراش مه فو ل میشه
با 6 اش میپوکونه

Nekater
24-06-2013, 16:00
بهترین region از هر نظر کدومه؟؟ایرانی ها کدوم و بازی میکنند؟؟

AlbisQT
24-06-2013, 16:57
شروع کردم به بازی کردم Jarvan، بد نیست ولی با بیلد فعلی دمیج خیلی کمه و اکثرا ks یکنند کصافــطـا
Ancient Golem/Elder Lizard
Ninja/Mercury
Locket of the Iron Solari
Sunfire Cape
Runic Bulwark/Randuin Omen
Bloodthrister

Nekater
24-06-2013, 17:03
??che regioni bazi mikonid
???behtarin region chie

Nekater
24-06-2013, 17:07
??Amrica
??Eu West
??Eu Nordic & East
?! Kodum

shef
24-06-2013, 17:16
eu west or nordic

The General Guide to League of Legends ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
How to be a nicer LoL player - Don't be that guy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mey123
24-06-2013, 17:19
??Amrica
??Eu West
??Eu Nordic & East
?! Kodum

اولندش چند سالته داداش؟ البته این ربطی به جواب سوالت نداره بلکه به پست دادنای تند تند و عجولانت داره!:n09:
دوما جواب سوالت بارها در پست های قبلی داداه شده لازم نیس که حتما از صفحه 1 شروع کنی کافیه همین 10 صفحه قبل رو دوره کنی البته به لطف دوستانی مثل خود جنابعالی شاید بهتره بگم 20 صفحه قبل!:n02:
سوما در جواب باید بگم سرور EU West و EU Nordic بهتره ولی میگن که EU West نوباش(بازیکن غیر حرفه ای) کمتره البته از این نظر به پای North America نمیرسه ولی سرور آمریکا پینگش بالاس تو بازی برات لگ میشه
بقیه سرور ها مثل برزیل ترکیه و...مخصوص همون منطقه اند و از زبان انگلیسی پشتیبانی نمیکنن!:n02:

البته نباید اینو بگم ولی فک کنم این حرکتت جواب میده چون اینقدرو مخم بودی که مجبور شدم برا جلوگیری از زیاد شدن الکی صفحات تاپیک سریع جوابتو بدم

Arrowtic
24-06-2013, 18:22
??Amrica
??Eu West
??Eu Nordic & East
?! Kodum

دوست عزیز اینجا فرومه و نباید توش به سبک چت روم پست بدید .
یه بار پست بدید هر کی جوابتونو بلد باشه میگه و نباید هر چند دقیقه یه پست بدید .

درضمن فینگیلیش تایپ کردن خلاف قوانینه از این به بعد فارسی تایپ کنید .

avator20002000
24-06-2013, 19:40
??Amrica
??Eu West
??Eu Nordic & East
?! Kodum

من east
تو برو west
از ما بهترون us
:n09:

daniel'
24-06-2013, 19:50
اقا میخوان Master yi رو از قیافه تا ابیلیتی ها عوض کنن:n02:من که خیلی خوشم اومد از قیافش:n12:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

GL & HF
24-06-2013, 19:58
2-3 روزه داشتم به سبکه روسا ترول میکردم که امروز بن شدم:n10:

hm741
24-06-2013, 20:32
eu west or nordic

The General Guide to League of Legends ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

How to be a nicer LoL player - Don't be that guy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دومی مطلب خیلی جالبیه پیشنهاد میکنم همه بخونید

lordthunder
24-06-2013, 20:33
سلام
ممنون از نظرات دوستانه و مفیدتون
با swain موقعی که مجانی بود بازی کردم ، بد نبود.
با کاتا و آکالی اصلا بازی نکردم
مورگانا و اوریانا رو هم امتحان نکردم
با فیدل رفتم خوب نرفتم
تا به حال با heim و gragas و galio رفتم ، خوشم اومده ، اینا چطوری هستند؟
بعد نظرتون در مورد AP yi و Ap teemo و Ap kayle چی هست؟cho چطوره برای mid?

daniel'
24-06-2013, 20:49
سلام
ممنون از نظرات دوستانه و مفیدتون
با swain موقعی که مجانی بود بازی کردم ، بد نبود.
با کاتا و آکالی اصلا بازی نکردم
مورگانا و اوریانا رو هم امتحان نکردم
با فیدل رفتم خوب نرفتم
تا به حال با heim و gragas و galio رفتم ، خوشم اومده ، اینا چطوری هستند؟
بعد نظرتون در مورد AP yi و Ap teemo و Ap kayle چی هست؟cho چطوره برای mid?
اقا تو میدونی چی بدردت میخوره فقط هکاریم البته درست باهاش بازی کنی و ایتم های درست حسابی ببندی ها از اول بازی تا اخر بازی OP در حد المپیک هم میشه باهاش جانگل رفت هم تانک هم ADC مید گیمو که دیگه میترکونه خودم همیشه باهاش جانگل رفتم تو رنک ها هم دیدم بعضی ها هم تانک هم جانگل رفتن یعنی پنتا رو شاخته آخرشه هکاریم:n19:میخوام برای Role جانگلم هکا بگیرم خودم قبلا هم فری بود زیاد باهش بازی کردم اگرم داریش براش بوتی که بیشترین اسپیدو قبل از اینکه وارد جنگ بشی رو میده ببند با ترینیتی فورس و ریونیک بلید هم اخر بگیر با اسپیریت ویسج:n20:یعنی دیگه هی هیچ. فقط باید گنک ها رو درست انتخاب کنی بعد در عرض چشم به هم زدنی یه کیل یا دوتا میگیری

lordthunder
24-06-2013, 20:59
سلام
ممنون ولی خوب من یک APC خوب می خوام برای mid
حتی zed هم نمی خوام ، چون Ad هست آخرای بازی کم میاریم اگر آرمور ببندند.
راستی از ZIGGS هم خوشم اومد اون چطوره به نظرتون؟

abrams
24-06-2013, 22:01
سلام
اگه apc می خوای من leblanc و karthus رو به بقیه ترجح میدم مخصوصا leblanc راستی brand هم خوبه

Nekater
24-06-2013, 22:05
شما ها توی کدوم سرور بازی میکنید اروپا یا امریکا؟؟؟???Any irani

hm741
24-06-2013, 22:18
شما ها توی کدوم سرور بازی میکنید اروپا یا امریکا؟؟؟???Any irani
اکثرا توی وست هستند.ولی East و NA هم ایرانی داره.

avator20002000
24-06-2013, 22:19
سلام
ahri با kassa امتحان کردی؟اگر با استایل بازیت جور باشن خیلی خوبن

hm741
24-06-2013, 22:24
سلام
Ziggs که برا بچه ها خوبه:n02: . لااقل Brand یا Lux بگیر که هم تو team fight ها موثرتراند هم تو stun & immobilize کردن دشمن، از همه مهمتر اینکه یه تیپی هم دارند:n02: . به نظر من Lux اگرچه تمام ability هاش به صورت Skill shot هست و باید برای هرکدام هدفگیری کنید ولی از همه تو teamfight ها بهتره اونم به خاطر Range بالایی که تمام Ability هاش دارند.

lordthunder
24-06-2013, 22:42
Ziggs که برا بچه ها خوبه:n02: . لااقل Brand یا Lux بگیر که هم تو team fight ها موثرتراند هم تو stun & immobilize کردن دشمن، از همه مهمتر اینکه یه تیپی هم دارند:n02: . به نظر من Lux اگرچه تمام ability هاش به صورت Skill shot هست و باید برای هرکدام هدفگیری کنید ولی از همه تو teamfight ها بهتره اونم به خاطر Range بالایی که تمام Ability هاش دارند.
نظر خوبیه!
ارزون هم هست میشه راحت تستش کرد!
بعضی وقتا هم که میشه باهاش ساپورت رفت ، فرارش هم خوب.نظر خوبی بود
راستی دوستان گفته بودند leblanc , kassa,brand ، با bran قدیما رفتم خوشم نیومد ، بزار باز مفت بشه تست کنم!
کاسا هم خوبه که زیاد بن میشه.
leblanc هم رفتم به استیلم نخورد
پس فعلا میرم lux رو تست کنم.

GL & HF
24-06-2013, 22:57
اقا تو میدونی چی بدردت میخوره فقط هکاریم البته درست باهاش بازی کنی و ایتم های درست حسابی ببندی ها از اول بازی تا اخر بازی OP در حد المپیک هم میشه باهاش جانگل رفت هم تانک هم ADC مید گیمو که دیگه میترکونه خودم همیشه باهاش جانگل رفتم تو رنک ها هم دیدم بعضی ها هم تانک هم جانگل رفتن یعنی پنتا رو شاخته آخرشه هکاریم:n19:میخوام برای Role جانگلم هکا بگیرم خودم قبلا هم فری بود زیاد باهش بازی کردم اگرم داریش براش بوتی که بیشترین اسپیدو قبل از اینکه وارد جنگ بشی رو میده ببند با ترینیتی فورس و ریونیک بلید هم اخر بگیر با اسپیریت ویسج:n20:یعنی دیگه هی هیچ. فقط باید گنک ها رو درست انتخاب کنی بعد در عرض چشم به هم زدنی یه کیل یا دوتا میگیری

درسته اما Nautilus تو جانگل ضد hecarim هست یعنی تیمی که هکا پیک کرد کافیه یه ناتیلوس جلوش وردارن واسه جانگل:n10:

AlbisQT
25-06-2013, 01:28
APCفقط کاتارینا. لول 18 اولتش تقریبا 2000 تا دمیج ناقابل میده :))

abrams
25-06-2013, 02:07
یه چیزه جالب کشف کردم نمیدونم قبلا کسی این سایت رفته یا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تو این سایت وقتی میری داخل بازی summenor name رو که بزنی یه لیست میاد که کیا premade هستن و با چه runes و masteries امدن تو بازی

daniel'
25-06-2013, 06:13
درسته اما Nautilus تو جانگل ضد hecarim هست یعنی تیمی که هکا پیک کرد کافیه یه ناتیلوس جلوش وردارن واسه جانگل:n10:
یه سوال ناتیلوس چه جوری ضدشه؟:n13::n02:ناتیلوس میتونه خودش رو به سمت دیوار ها یا دشمن رو به طرف خودش بکشه که مشکلی نداره برای هکاریم میتونه برای چند ثانیه دشمن رو stun کنه یه مقداری طول میکشه تا به دشمن برسه میتونه شیلد درست کنه و اسلو هم داره .به نظرم ابیلیتی هاش خیلی عادیه

GL & HF
25-06-2013, 07:17
یه سوال ناتیلوس چه جوری ضدشه؟:n13::n02:ناتیلوس میتونه خودش رو به سمت دیوار ها یا دشمن رو به طرف خودش بکشه که مشکلی نداره برای هکاریم میتونه برای چند ثانیه دشمن رو stun کنه یه مقداری طول میکشه تا به دشمن برسه میتونه شیلد درست کنه و اسلو هم داره .به نظرم ابیلیتی هاش خیلی عادیه

اینا که میگی درسته اما Nautilus تو تیم فایت قویتره چون تانکش سفت تره وه میتونه با Grab حتی تو گنک بهتر از هکا عمل کنه تو تیم فایت هم کافیه یه Ulti رو Adc بندازه تموم میشه:n02: همون شیلدی که شما میگی عادی نیست کافیه روشنش کنه تو حالت تانک اندازه یه چمپ ad میزنه Titan's wrath خیلی قویتر از این حرفاس موندم چطور میگی عادیه :n02:

samanjimmy
25-06-2013, 09:12
با سلام یه سوال داشتم چجوری میشه آیتم رو موقتا drop کرد من تازه شروع به بازی کردم و lvl 8 هستم.این سوالو پرسیدم چون تا الان برام پیش نیومده بود که بازی زیاد طول بکشه .برای همین وقتی دیروز بازیمون زیاد طولانی شد اومدم یه آیتم دیگه ببندم که از 4 چیز دیگه درست میشد منم اون موقع 3 تا از جای بگم پر بود منم فکر کردم مثل دوتا اگه آیتم رو درگ کنم رو زمین drop میشه ولی نشد.

Persian__Boy
25-06-2013, 11:22
سلام دوستان
آقا کسی میدونه این مشکل از کجاس نمیزاره لوگین کنم هی باید yes بدم تمومم نمیشه کیثافط:n02:
no بدم کلا خارج میشه از بازی کمک لطفا:n03:

farhadpaye
25-06-2013, 11:34
بازی باهالی بود خیلی وقت بود قفلی نزده بودم رو بازی

hm741
25-06-2013, 11:37
Persian__Boy تاریخ ویندوز یا همون Date رو چک کن شاید به خاطر باتری مادربورد ریست شده به قبل از 2013 . این ارور رو برای مرورگر من وقتی تاریخ رو به 2007 تغییر میدادم (برای بازی Gears of War) خیلی زیاد میداد و هی yes میزدم ولی ول کن نبود... اگه مشکل از اونجا نبود تنظیمات Internet Explorer رو به حالت Default برگردان

Persian__Boy
25-06-2013, 11:41
Persian__Boy تاریخ ویندوز یا همون Date رو چک کن شاید به خاطر باتری مادربورد ریست شده به قبل از 2013 . این ارور رو برای مرورگر من وقتی تاریخ رو به 2007 تغییر میدادم (برای بازی Gears of War) خیلی زیاد میداد و هی yes میزدم ولی ول کن نبود... اگه مشکل از اونجا نبود تنظیمات Internet Explorer رو به حالت Default برگردان

داداش ایول داری دمت گرم درست شد....:n12:

hm741
25-06-2013, 11:47
با سلام یه سوال داشتم چجوری میشه آیتم رو موقتا drop کرد من تازه شروع به بازی کردم و lvl 8 هستم.این سوالو پرسیدم چون تا الان برام پیش نیومده بود که بازی زیاد طول بکشه .برای همین وقتی دیروز بازیمون زیاد طولانی شد اومدم یه آیتم دیگه ببندم که از 4 چیز دیگه درست میشد منم اون موقع 3 تا از جای بگم پر بود منم فکر کردم مثل دوتا اگه آیتم رو درگ کنم رو زمین drop میشه ولی نشد.
مثل بازی دوتا نیست دوست عزیز و تنها راهی که میشه یه Slot از Inventory رو خالی کنید اینه که یا آیتم ها رو با هم ترکیب و یک آیتم واحد که یک اسلات میگیره بسازید یا اینکه آیتم های Early game بفروشید

Dark_Priest
25-06-2013, 12:34
این draven هم هیرو جالبی هست اینم اولین بازیم با دراون:

حیف که لگ داشتم و دیلی فقط میتونستم 3 بار دیگه خیلی که خیلی بشه 4 بار لول q رو بگیرم پینگم 350 بود وگرنه خدایی خیلی بهتر از اینا میشد ولی هیرو خوبیه دقیقه 15 130 تا مینیون زده بودم و بلود با بوت رو داشتم و میخواستم برم کلیور رو کامل کنم.

Nekater
25-06-2013, 12:39
اقا name یه champ دیوونه ای ی ارزون رو بگید!!!:n06:

Dark_Priest
25-06-2013, 13:08
اگه میخوای اصلا نمیره و تانک باشه برو dr.mundo واقعا تانک هست 6 اش هم هلش رو پر میکنه

Nekater
25-06-2013, 13:25
از چیزی که بدم میاد اونم تانکه!!!تانک نمیخوام:n21:
یه champ بزن میخوام.full attker میخوام.
کلا یه champ دیوونه ای! میخوام طرف به نگاه نرسه:n05:حالا چی سراق داری؟؟:n01:

AlbisQT
25-06-2013, 13:55
اساسین میخوای که دو ثانیه ای بزنه؟
کاتا خوبه، آکالی هم خوبه ولی یکم سخته.
زد که هیچی کلا اگه بلد باشه دهن همه رو آصفالت میکنی :n02:

daniel'
25-06-2013, 14:13
اگه خیلی خفن میخوای برو draven رو فعلا که فریه بازی کن:n06:،تریستانا هم عین کره میباشد خیلی خفن به نگاه نمیکشه طرف رو کشته منتها قیافش ضایع میباشد اینا که گفتم تقریبا با بیسیک اتک طرف رو دود میکنن و ابیلیتی نمیخوان زیاد استفاده کنی اکالی و کاتارینا با استفاده از ابیلیتی ها دشمن رو عین کره میکشن:n02:

kingstreet
25-06-2013, 15:45
اگه واسه تاپ میخوای Riven- Vi اگه adc میخوای draven-mf-quinn

Life Watcher
25-06-2013, 16:05
agha emroooz man faghat lagam ya hamatoon mesle man lagin???

ajlost1
25-06-2013, 16:15
آره منم لگم نمیدونم مشکل چیه

AlbisQT
25-06-2013, 16:41
منم الان به شدت لگ بودم.

Mohaddi
25-06-2013, 16:55
منم لگ دارم کلن چند روزه اصلا غیر قابل بازی کردنه

pharm
25-06-2013, 17:18
اگه خیلی خفن میخوای برو draven رو فعلا که فریه بازی کن:n06:،تریستانا هم عین کره میباشد خیلی خفن به نگاه نمیکشه طرف رو کشته منتها قیافش ضایع میباشد اینا که گفتم تقریبا با بیسیک اتک طرف رو دود میکنن و ابیلیتی نمیخوان زیاد استفاده کنی اکالی و کاتارینا با استفاده از ابیلیتی ها دشمن رو عین کره میکشن:n02:

دریون از اونی که فکر میکردم خیلی سخت تره دوستان با تجرهبه میتونن یه کم تجربیاتشون رو بگن یه راهکاری برا این گرفتن تبر هاش خیلی سخته دستم چلاق شد یه بازی کردم باش به صورت وحشتناکی دمیج میده ولی من خیلی سخت میتونم بگیرم این تبرهاشو
مثلا چه وقت خوبه این q رو بزنیم و ...

Nekater
25-06-2013, 18:35
سرور امریکا login نمیشه !!:n04: بقیه هم همینطور ان؟؟

hm741
25-06-2013, 18:55
دیدین وقتی میدونیم دشمن یه جا Ward گذاشته چه حالی میده از این حرکات موزون همونجا انجام بدیم

ریوت جون هرکی دوست داری این Sejuani رو برعکسش کن

واکنش دیگر بازیکنان در مقابل کشته شدن یه Jungler توسط neutral minionها

Dark_Priest
25-06-2013, 21:13
منم لگم ؛
بچه ها اگه درست شد بلافاصله اینجا بیان کنید لطفا و بگین که درست شده .

ajlost1
25-06-2013, 21:42
مال من درست شده اما نه خیلی ولی میشه بازی کرد حدود 190 هست پینگ .

Life Watcher
25-06-2013, 22:00
من که login میشم ولی اصلا اصلا نمیتونم بازی کنم:n03:

lordthunder
25-06-2013, 22:37
اقا name یه champ دیوونه ای ی ارزون رو بگید!!!:n06:
singed!
در ضمن چمپ های 450 رو هم بگیر
مثلا alistar برای ساپورت ، sivir برای adc ، و ....

AlbisQT
25-06-2013, 23:10
برای دوستان تازه وارد:
به هیچ وجه سراغ این بازی نیاید، اعصابتونو خورد نکنید. وققتونو هدر ندید. یکی از مضخرف ترین و آشغال ترین Playerbase ها رو داره. کلا برید سراغ هر چی دیگه حتی شده دوتا 2 اما سراغ لول نیاید.

چرا؟
پر ترول و نوب و فیدره، تو هر بازی سه تا هست.
مثلا امروز برای دومین یا سومین بار کاتا ورداشتم، مید بودم تقریبا هم خوب بودم و داشتم بازی رو کری میکردم که یه کتلین @!#*!@ دیدم اسکورش 0/7 ه 34 تا cs داره.:n08:
آقا این انگلیسی که هیچی بارش نبود هیچ، فحشم میداد هی آشغال. خلاصه مثلا ما وسط teamfight بودیم این پایین بود میگفتیم بیا عقب میرفت تو دل جانگل گنک میشد
هر بازی 1 یا دو تا از اینا هست. این تازه وست هست East که بدتره.
بازم میگم اگه اعصاب درست حسابی ندارید این بازی توصیه نمیشه، بیشتر وقتا اعصاب خورد کنیه.
مثلا شاید از 10 تا بازی 1ش به شما واقعا حال بده و لذت ببرید.

mey123
25-06-2013, 23:43
برای دوستان تازه وارد:
به هیچ وجه سراغ این بازی نیاید، اعصابتونو خورد نکنید. وققتونو هدر ندید. یکی از مضخرف ترین و آشغال ترین Playerbase ها رو داره. کلا برید سراغ هر چی دیگه حتی شده دوتا 2 اما سراغ لول نیاید.

چرا؟
پر ترول و نوب و فیدره، تو هر بازی سه تا هست.
مثلا امروز برای دومین یا سومین بار کاتا ورداشتم، مید بودم تقریبا هم خوب بودم و داشتم بازی رو کری میکردم که یه کتلین @!#*!@ دیدم اسکورش 0/7 ه 34 تا cs داره.:n08:
آقا این انگلیسی که هیچی بارش نبود هیچ، فحشم میداد هی آشغال. خلاصه مثلا ما وسط teamfight بودیم این پایین بود میگفتیم بیا عقب میرفت تو دل جانگل گنک میشد
هر بازی 1 یا دو تا از اینا هست. این تازه وست هست East که بدتره.
بازم میگم اگه اعصاب درست حسابی ندارید این بازی توصیه نمیشه، بیشتر وقتا اعصاب خورد کنیه.
مثلا شاید از 10 تا بازی 1ش به شما واقعا حال بده و لذت ببرید.

کاملا با این نظر موافقم ولی، با تمام این اوصاف هیچی League of Legends نمیشههههههههههههههه :n07::n02::n10::n09:

JIGSA
26-06-2013, 00:22
من 4-5 سال از عمرم رو تو World of Warcraft با این جماعت نوب گذروندم اینقدر اذیت نشدم که تو همین یکی دو هفته که LoL بازی کردم.
من کلا از این بازی انصراف دادم. خیلی اعصاب خردکنه.
به طرف میگی فلان کار رو نکن میگه من لول 15 هستم تو 8. تو به من بازی یاد نده بعد میبینی آخر بازی 2 تا کیل داشته 25 بار مرده.

AlbisQT
26-06-2013, 00:50
آره مشکل همینه دیگه.
آدم بازم میخواد بازی کنه ولی ..

AlbisQT
26-06-2013, 00:51
حسن گفتم که تنها راهش Premade هست.
باز WoW خوبه. طرف نوبه؟ کیک کن فوقش یه نینجا پول میده اصلا به درک.
تو BG وبه؟ فوقش میبازید تازه اونم به خاطر یه نفر هیچوقت نمیبازه کسی.
نوبه فحش میده؟ ایگنور کن.
اینجا کاریش نمیشه کرد متاسفانه

mehdi_nin
26-06-2013, 00:52
من دارم بازیو دانلود میکنم ..ولی چرا اینقدر سرعتش پایین هست ؟؟؟ در حد یکی دو کیلو بایته

daniel'
26-06-2013, 06:07
دریون از اونی که فکر میکردم خیلی سخت تره دوستان با تجرهبه میتونن یه کم تجربیاتشون رو بگن یه راهکاری برا این گرفتن تبر هاش خیلی سخته دستم چلاق شد یه بازی کردم باش به صورت وحشتناکی دمیج میده ولی من خیلی سخت میتونم بگیرم این تبرهاشو
مثلا چه وقت خوبه این q رو بزنیم و ...
qشو هر وقت دلت خواست بزن حتی میتونی دوتا تبر بگردونی مدت خیلی زیادی هم داشته باشیش.تبر ها موقع پرتاب به اون سمتی که داری حرکت میکنی میرن اگه سر جات واستی یا رو سر خودت میان پایین یا یک ذره چپ یا راست:n02:پس اگه داشتی چپ میرفتی و تبرت رو پرتاب کردی همون مسیرو ادامه بدی میگیریش

Life Watcher
26-06-2013, 07:29
آقا بگین چند تا WIN دارین یکی یکی بگین
من خودم 1004 تا WIN دارم:n02::n02:

daniel'
26-06-2013, 08:55
اقا رنک ایست رو نمیشه به صورت solo برد حتما باید یه تیم باشی.اهمیتی هم نداره چقدر خوب بازی کنی همیشه بازنده ای حتی تو بازی یه پنتا هم گرفتم ولی بازم باختیم:n22:همیشه تیمت افتضاه

p30 arman
26-06-2013, 09:04
90 نا win :n10:

Mohaddi
26-06-2013, 10:41
کسی هست از تهران شاتل نت داشته باشه ؟ چند روزه از صبح ساعت 10 به بعد لگ شدید میافته تو بازی اما پینگ اینا عادیه . کسی هست این مشکلات براش پیش اومده باشه ؟

new evil
26-06-2013, 11:25
مگه به وین
وین اصلا مهم نیست

اقا رنک ایست رو نمیشه به صورت solo برد حتما باید یه تیم باشی.اهمیتی هم نداره چقدر خوب بازی کنی همیشه بازنده ای حتی تو بازی یه پنتا هم گرفتم ولی بازم باختیم:n22:همیشه تیمت افتضاه
من تاحالا خیلی پیش اومده تیم حریف پنتا بگیره ولی تیمم برده

Dark_Priest
26-06-2013, 12:33
با dns چیزی درست نمیشه برادر !

AlbisQT
26-06-2013, 12:55
امروز 8مین Defeat متوالی رو تجربه کردم. برم واسه 9امی
این بازیم من باز خوب بودم و داشتم مید فیورا رو میزدم که بات هم Ezrael همه رو میزد که یهو دیدم بله موندو Quadra کرد و از اون به بعد همه عین خیار رو Mundo فوکوس میکردن ...:n08:

به Troller جدید Life Watcher خوش آمد میگم

دوست من هر کسی که اسپم بی محتوا میده که ترول نیست، ترول واقعی کسی که حرکاتش خنده دار باشه. (اصلا ترول به اسپم دادن نیست، هیچ ربطی نداره)
توی اینترنت از 10 نفر فقط 1 نفر تروله بقیه Wannabe Trollن.

kingstreet
26-06-2013, 14:09
امروز 8مین Defeat متوالی رو تجربه کردم. برم واسه 9امی
این بازیم من باز خوب بودم و داشتم مید فیورا رو میزدم که بات هم Ezrael همه رو میزد که یهو دیدم بله موندو Quadra کرد و از اون به بعد همه عین خیار رو Mundo فوکوس میکردن ...:n08:

دوست من هر کسی که اسپم بی محتوا میده که ترول نیست، ترول واقعی کسی که حرکاتش خنده دار باشه. (اصلا ترول به اسپم دادن نیست، هیچ ربطی نداره)
توی اینترنت از 10 نفر فقط 1 نفر تروله بقیه Wannabe Trollن.

4تا پلیر دیگه پیدا کن 5نفری برین این مشکلاتت هم حل میشه :n15:

1271 win

daniel'
26-06-2013, 14:17
من تاحالا خیلی پیش اومده تیم حریف پنتا بگیره ولی تیمم برده
منظور خوب بازی کردن بود داداش:n02:اقا هر کی میخواد تو بازی خیلی پرو بشه بیاد ایست چون بیشتر افراد بازی بلد نیستن همش مجبور میشی بهترین بازی رو ارائه بدی تا شاید تیمت ببره. برای نرمالش هم کسی میبره زیاد کیف نکنه چون همشون نوبن.دونه دونه ای توش پرو پیدا میشه که گاهی وقتا بازی رو خیلی جذاب میکنه خیلی کیف میده ما رو بگو اون موقع نرمال رو میبردیم چه خوشی میکردیم

Mohaddi
26-06-2013, 15:00
جالب اینه که ISP همه چیز رو انکار می کنه و ممی گه هیچ اختلالی روی خط نیست . اما من که گیر دادم ول کن نیستم . دیگه از حس و حال بازی اومدم بیرون از بس لگ داره غیر قابل تحمل :n22:

Arrowtic
26-06-2013, 15:07
من از ساعت 10 , 12 به بعد مشکل دار میشه واسم , زنگ زدم مخابرات گفت مشکل از خودتونه , دوباره زنگ زدم 10 تا جا رو گفت پینگ گرفتم و آخرش گفت مشکل از طرف شما نیست و این مشکل تایم اوت رو فقط برا سرورای خارجی دارید . گفت حل شدن این دست ما نیست و ما فقط پشتیبانی هستیم و مشکل شما رو نمیتونیم حل کنیم .

pharm
26-06-2013, 15:08
جالب اینه که ISP همه چیز رو انکار می کنه و ممی گه هیچ اختلالی روی خط نیست . اما من که گیر دادم ول کن نیستم . دیگه از حس و حال بازی اومدم بیرون از بس لگ داره غیر قابل تحمل :n22:

منم اتفاقا امروز لگم فک کنم یه غلطی دارن میکنن

sasy_mankan
26-06-2013, 15:51
از ساعت 1 پینگم شده 400 !!

Life Watcher
26-06-2013, 16:07
agha harki to eune mikhad berim rank behem bege
tooye server : EU NORDIC & EAST/
esme khodam ham Life Watchere vali bishtar ba ye acce dige be esme khoon asham bazi mikonam hala be man begin harki khast bere rank

new evil
26-06-2013, 16:29
رنکت چیه؟!

Life Watcher
26-06-2013, 16:40
Boronz IV واس چی؟؟
:n26:

Life Watcher
26-06-2013, 16:41
ولی اون یکی Silver IV

pharm
26-06-2013, 17:44
دوستان امروز من یه بازی کردم دیدم دشمن kennen رو برداشته بعد همون اول بازی 46 تا ap داشت بدون ایتم و فقط یه کفش خریده بود این چطور ممکنه؟با runes فوقش 20 تا میشه

daniel'
26-06-2013, 19:40
اقا برای من یه مشکل پیش اومده : تو رنک بودم یهو اینترنت قطع شد مجبور شدم برای رکانکت برنامه رو قطع کنم بعد از 10 دقیقه دوباره وصل شد الان دیگه نمیتونم وارد اکنتم بشم میزنه invalid username/password combination رمز و .... اکنت هم به کسی ندادم و با کسی در میون نگذاشتم همه چی هم چک کردم ولی بازم وارد نمیشه.

abrams
26-06-2013, 21:04
دوستان امروز من یه بازی کردم دیدم دشمن kennen رو برداشته بعد همون اول بازی 46 تا ap داشت بدون ایتم و فقط یه کفش خریده بود این چطور ممکنه؟با runes فوقش 20 تا میشه
نه میشه من خودم همچین runes رو ست کردم اگه میتونی برو abrams1996 رو تو euw ببین

ezio7
26-06-2013, 22:08
اقا برای من یه مشکل پیش اومده : تو رنک بودم یهو اینترنت قطع شد مجبور شدم برای رکانکت برنامه رو قطع کنم بعد از 10 دقیقه دوباره وصل شد الان دیگه نمیتونم وارد اکنتم بشم میزنه invalid username/password combination رمز و .... اکنت هم به کسی ندادم و با کسی در میون نگذاشتم همه چی هم چک کردم ولی بازم وارد نمیشه.

Caps Lock :n06:

Life Watcher
26-06-2013, 22:29
manam rune page daram ham baraye ad va ap age mikhay boro acce Life Watcher ro bebin +15 ad +38 ap

Arrowtic
26-06-2013, 22:31
manam rune page daram ham baraye ad va ap age mikhay boro acce Life Watcher ro bebin +15 ad +38 ap

لطفا فارسی تایپ کنید .

lordthunder
26-06-2013, 22:47
منظور خوب بازی کردن بود داداش:n02:اقا هر کی میخواد تو بازی خیلی پرو بشه بیاد ایست چون بیشتر افراد بازی بلد نیستن همش مجبور میشی بهترین بازی رو ارائه بدی تا شاید تیمت ببره. برای نرمالش هم کسی میبره زیاد کیف نکنه چون همشون نوبن.دونه دونه ای توش پرو پیدا میشه که گاهی وقتا بازی رو خیلی جذاب میکنه خیلی کیف میده ما رو بگو اون موقع نرمال رو میبردیم چه خوشی میکردیم
سلام
البته بیشتر فکر کنم تمرکز آدم از بازی دور میشه و نمی فهمی چه کار می کنی!
وقتی تیم نرمال باشه آدم بهتر می تونه حرفه ای بشه.

pharm
26-06-2013, 23:03

چند ساله شما بازی میکنی؟
کلا از بازی زده شدم وقتی دیدم من 140 تا برد دارم شما 1004 تا

GL & HF
27-06-2013, 00:36

570تا من دارم ولی داداش وین شرط نیست مهم مغزه بازیه

daniel'
27-06-2013, 06:54
Caps Lock :n06:
نه اینا رو همه چک کردم:n03:حالا برای ریوت یه پیغام زدم ببینم چی میشه خوشبختانه هنوز تو سایت login بودم ولی فکر کنم هکش کردن بی وجدانا

Dark_Priest
27-06-2013, 07:43
من صفحه runes های ap ام اگه یه دوران رینگ بگیرم اول بازی میشه 61 و بدون اون میشه 40 .

Life Watcher
27-06-2013, 08:25
من که 2 سال هست دارم بازی می کنم
:n18:

Nekater
27-06-2013, 10:30
اقا میخوام از change region کنم از amrica برم East بنظرتون خوبه؟؟یا تو همون amrica بمونم؟؟:n13:
موندم چه کار کنم!!:n27:کدوم بهتره؟؟
شما بگید چه کار کنم ؟؟:n27:

Doctor Splinter
27-06-2013, 10:32
اقا میخوام از change region کنم از amrica برم East بنظرتون خوبه؟؟یا تو همون amrica بمونم؟؟:n13:
موندم چه کار کنم!!:n27:کدوم بهتره؟؟
شما بگید چه کار کنم ؟؟:n27:
از نظر پینگ خب اروپا خیلی بهتره ولی پلایر های آمریکا بهترن،انتخاب با شماست:n19:

Nekater
27-06-2013, 10:51
دیگه؟؟کسه دیگه ای نظری نداشت؟؟

abrams
27-06-2013, 11:07
دیگه؟؟کسه دیگه ای نظری نداشت؟؟
اگه با پینگت مشکلی نداری همون جا بمون

Mohaddi
27-06-2013, 11:28
:n21::n21::n14::n14:باز شروع شد لگ

Dark_Priest
27-06-2013, 11:59
اه ، لگ شروع شده ؛ بازی با Tryn رفتم 7 تا فید دادم هی میرفتم بکشم دیسکانکت میشد و 30 ثانیه بعد که مرده بودم وصل میشد :n08:
ولی آخر بازی با یه ترفند عجیب بردیم و با آمار 12/10 :n02: ولی آخرش یه 20 دقیقه دیسکانکت نشد تونستم مثل گلابی همه رو بزنم یه گاردین انجل رفته بودم میزدن میزدن تا میکشتن 2 نفرشون مرده بود و باز دوباره با 30 درصد هلم زنده میشدم و باز میزدن تا اینکه خونم کم بشه و 6 کردم و 3 تاشونم زدم و پنتارو گرفتم و خشمگین کل تاور ها رو انداختم :n02:

Dark_Priest
27-06-2013, 12:02
این دوستی که گفت ap kennen زیاد بوده ap اش معمولی هست اگه یه رانس رو همه رو ap بگیری و مستری هم ap بزاره راحت 46 میشه اینا میشه اول بازی بدون آیتم و با یه دوران رینگ میشه 61 تو لول 1 . این واسه nidalee خیلی جون میده اول بازی 61 بود و رفتم مید و 1600 جمع کردم و رفتم اون آیتم 1600 رابادون رو گرفتم با 1 دونه q خون تیمو رو از 1500 به 1 سوم میرسوندم خیلی باحال میده به هرکی q میزدم میمرد ولی خوب اول بازی اینجوری هست آخر بازی زیاد تاثیری نداره دیگه .

new evil
27-06-2013, 13:41
این اسکین جدیده Udyr و
WOW عجب چیزیه
fck
4 تا اسکین legendary تو یه اسکین :n19:

Kheee
27-06-2013, 14:00
اغا این ad و ap و adc یعنی جی؟

alone_son
27-06-2013, 14:31
اغا این ad و ap و adc یعنی جی؟

Attack Damage
Ability Power
ADcarry

Mohaddi
27-06-2013, 14:43
ip های سرور NA اینا درسته ؟

garaa
27-06-2013, 17:09

garaa
27-06-2013, 17:11
این اسکین جدیده Udyr و
WOW عجب چیزیه
fck
4 تا اسکین legendary تو یه اسکین :n19:

4 تا چیه , 8 تاس ! Rank5 هر کدوم باز عوض میشه ...

lordthunder
27-06-2013, 18:25
سلام
بدیه udyr اینه که ultimate ش واقعا بی مصرفه ، من تو guide هایی که ازش خوندم آخر از همه می گیرنش ،چون فقط AOE دمیج داره که به درد فارم میخوره (اونم توی لول 6!) ، و الا بقیه ابیلیتی هاش توی فایت کاربردی تره.

new evil
27-06-2013, 18:33
Udyr چیزی به اسم التیمیت نداره :n11:

abrams
27-06-2013, 18:59
یه سوال.. carry در واقع یعنی کسی که چیزیه و به دوش میگیره و پس adc یعنی اتک دمجی که بازی رو رول اون بچرخه در نتیجه ربطی به range بودن طرف نداره پس چرا تا میگن adc طرف حتما باید range باشه خوب fiora هم carry هست ولی چرا نمیشه اونو واسه bot به عنوان adc گرفت:n13:

AlbisQT
27-06-2013, 19:07
نه دیگه کری یعنی کسی که خوب بتونه مینیون فارم کنه و مثلا تا 300 تا بره. به خاطر همین بیلدشو باید بتونهزود تر از همه تکمیل کنه و بتونه بازی رو کری کنه و توی تیم فایت ها موثر باشه و بیشترین دمیج رو بده. معمولا رنج کری خوبیه اونم فقط واسه Harass و اینکه راحت تر فارم میکنه تا میلی.

pharm
27-06-2013, 20:51
دوستان میخوام یه adc خوب بخرم
vayn یا draven??
:D
draven :XXXX

lordthunder
27-06-2013, 20:52
سلام
کری یعنی کسی که ابتدای بازی ضعیف هست ، ولی جای رشد بسیار زیادی داره ، معمولا اول بازی توی تک به تک کم می آره.به همین خاطر نیاز به یک ساپورت داره.
ساپورت ها معمولا به گلد و اکس پی نیاز کمی دارند و باید سعی کنند این موارد رو برای کری نگه دارند.
کری می تونه رنج نباشه ، اما خوب جلوی هیروهایی مثل malphite و alister بد کم می آره ، و با یک cc به فنا می ره ، پس بهتره ترجیحا رنج زیادی داشته باشه تا بتونه در صورت حمله بهش فرار کنه (چون بیشترین دمیج رو می ده و کمترین هلث رو داره ، بیشترین توجه رو به خودش جلب می کنه برای کشتن)

دوستان میخوام یه adc خوب بخرم
vayn یا draven??
:D
draven :XXXX
من یک مدت توی فروم بازی می گشتم ، همه می گن vayne در آخر بازی قوی ترین کری هست ، چون ظاهرا تمام اسپل هاش از جنس AD و تهاجمی هستند ، مثل kog و tris و .. اسپل بیخود نداره.ظاهرا بیشتر دمیچ رو میده ، مکانیزم فرار هم که داره.اما خوب draven علارغم دمیج خوبش مگانیزم فرار نداره ، سخته (اونم با این پینگ) و در نهایت ظاهرا lategame ش به vayne نمی رسه.
هر چند بحث counter هم مطرحه.

pharm
27-06-2013, 21:54
دوستان من یه مشکل اساسی دارم
تو جنگهای بزرگ خودمو گم میکنم...
هم نشونه ی موسو هم خودمو کلا خیلی گیج میشم راهی دارید برا این مشکل؟البته چشمای من یکم استیگماته اجسام در حال حرکت سریع رو نمیتونم دقیق ببینم

pharm
27-06-2013, 21:56
من یک مدت توی فروم بازی می گشتم ، همه می گن vayne در آخر بازی قوی ترین کری هست ، چون ظاهرا تمام اسپل هاش از جنس AD و تهاجمی هستند ، مثل kog و tris و .. اسپل بیخود نداره.ظاهرا بیشتر دمیچ رو میده ، مکانیزم فرار هم که داره.اما خوب draven علارغم دمیج خوبش مگانیزم فرار نداره ، سخته (اونم با این پینگ) و در نهایت ظاهرا lategame ش به vayne نمی رسه.
هر چند بحث counter هم مطرحه.

بـــــــــــــــــــــــل ه یه تنه 3 تا full tank رو همین الان یه بازی کردم تو تیم دشمن بود از مارو کشتو بازی رو تموم کرد وباختیم

ابته دو تا مکانیزم فرار اساسی داره این draven ها w , e ش

Dark_Priest
27-06-2013, 22:05
علیرضا اسم اکانتت چی بود ؟ بگو ادد کنم اون نامرد هکره زده بود کل ادد لیستام رو پوکونده بود.

Dark_Priest
27-06-2013, 22:06
بالاخره اگه تو یه تیم فایت باشی نمیتونی خیلی خوب در بری ولی واین یه چیز دیگه هست ؛ طرف رو میترکونه . !

pharm
27-06-2013, 22:10
علیرضا اسم اکانتت چی بود ؟ بگو ادد کنم اون نامرد هکره زده بود کل ادد لیستام رو پوکونده بود.

اره میبینم نیستی D:
AL1ReZa

lordthunder
27-06-2013, 22:26
دوستان من یه مشکل اساسی دارم
تو جنگهای بزرگ خودمو گم میکنم...
هم نشونه ی موسو هم خودمو کلا خیلی گیج میشم راهی دارید برا این مشکل؟البته چشمای من یکم استیگماته اجسام در حال حرکت سریع رو نمیتونم دقیق ببینم
خوب چمپ هایی بخر که نیاز به تمرکز زیاد نداشتع باشند،ممثل singed که فقط باید در بری و پشت سرت دمیج بدی

Dark_Priest
27-06-2013, 22:30
sion خوبه ؟ میخوام بخرمش ؛ میتونی پا بگیره و هانتر بشه ؟:n13:

GL & HF
28-06-2013, 00:31
باز این تایم اوت شروع شد پدرم در اومد تا تونستم یه بازی کنم:n28:

Nekater
28-06-2013, 10:03
اقا مدت بن های lol رو کجا نوشته ؟؟

abrams
28-06-2013, 11:25
اقا مدت بن های lol رو کجا نوشته ؟؟

وقتی میخای با اکانتت آن شی ارور رو که میده تو اروره یه تاریخ نوشته که تا اون روز بنی

AlbisQT
28-06-2013, 14:15
ADC چی بازی کنم آسون باشه و با نت ایران بشه فارم کرد؟ زیاد Last Hitter خوبی نیستم چون پینگ بالاس کلیک میکنی 2 ثانیه بعد اتک میده که اونم مرده :))
Caitlyn چطوره؟ تا حالا adc نزدم. و واسه نرمال میخوام نه رنکد

kingstreet
28-06-2013, 14:44
ADC چی بازی کنم آسون باشه و با نت ایران بشه فارم کرد؟ زیاد Last Hitter خوبی نیستم چون پینگ بالاس کلیک میکنی 2 ثانیه بعد اتک میده که اونم مرده :))
Caitlyn چطوره؟ تا حالا adc نزدم. و واسه نرمال میخوام نه رنکد

cait با ez تو لگ هم جوابه :n02:

Aria1997
28-06-2013, 14:49
cait با ez تو لگ هم جوابه :n02:

خدایی ez تو لگ چجور جوابه؟‌ full skillshot ـئه‌ به خدا !!!!!! :n02:

kingstreet
28-06-2013, 15:08
خدایی ez تو لگ چجور جوابه؟‌ full skillshot ـئه‌ به خدا !!!!!! :n02:

په ما چجوری بازی میکردیم باهاش؟!!!!! از دیروز هر چی بازی میکنم با دوستان میبازیم کلا کـــــــلـــــه شدن رفته:n08:

AlbisQT
28-06-2013, 16:29
باو Ez که همش اسکیل شاته باید movement prediction 15 ثانیه بعدو داشته باشی :n05:

amirharry
28-06-2013, 16:34
هیچ کدوم از این چمپ ها لذت ezreal رو نمیده.فوق العادست این چمپ.مخصوصا با بیلد بلو که اصلا کسی نمی تونه بگیرتش پشت سر هم Q می کنی و slow میشند ملت

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Dark_Priest
28-06-2013, 16:35
آقا مال شما هم لگه ؟

sasy_mankan
28-06-2013, 17:07
داداش یه نصیحت کلی می خوای adc شی تو هر شرایط اگر تا دیقه 10 نتونی 60 تا موب بزنی adc بازی نکن چون کلا last hit اصلی ترین کار adc هست !

smohsen
28-06-2013, 17:12
یه چیزی که مشخصاتش شبیه جکس باشه اما امکان فرار سریع داشته باشه کدومه؟:n02:
جکس هیچ ابلیتی افزایش سرعت نداره :n07:

The Awesome One
28-06-2013, 17:16
یه سوال.. carry در واقع یعنی کسی که چیزیه و به دوش میگیره و پس adc یعنی اتک دمجی که بازی رو رول اون بچرخه در نتیجه ربطی به range بودن طرف نداره پس چرا تا میگن adc طرف حتما باید range باشه خوب fiora هم carry هست ولی چرا نمیشه اونو واسه bot به عنوان adc گرفت:n13:

کری نباید حتما رنجد باشه! الان این مد (یا بهتر بگم متا) شده ! (من خودم کری معمولا yi رو برمیدارم اولش همه flame میکنن بعد که کل لینو می زنم می ترکونم دیگه صداشون در نمیاد :n02:)
وگرنه هیچ قانونی نمیگه که مثلا حتما باید ساپورت با کری بره بات! یا حتما باید جانگلر داشته باشی و...
قدیم می دیدی یهو 3 تا کری تو یه تیم بودن (و جوابم میداد! بد! :n09: )

samanjimmy
28-06-2013, 17:54
میشه یه سوال نوبانه بپرسم....adc چیه؟

Crawling In MySkin
28-06-2013, 17:56
attack damage carrier

new evil
28-06-2013, 17:57
کری نباید حتما رنجد باشه! الان این مد (یا بهتر بگم متا) شده ! (من خودم کری معمولا yi رو برمیدارم اولش همه flame میکنن بعد که کل لینو می زنم می ترکونم دیگه صداشون در نمیاد :n02:)
وگرنه هیچ قانونی نمیگه که مثلا حتما باید ساپورت با کری بره بات! یا حتما باید جانگلر داشته باشی و...
موافقم

ولی اگه تیم حریف استاندارد بره(ساپ کری برن بات و جانگل و این ...) زیاد جواب نمیده

League OF Legends
28-06-2013, 18:23
سلام وسط MaTCh با Fnatic بودم یهو ابنترنتم قطع شد زنگ زدم Xpeke کنسل کردم بازیو:42::42::42::n22::n22:

Dark_Priest
28-06-2013, 18:43
یکم کمتر خالی ببند داداش !
دوستان شما هنوز لگ دارید؟

hm741
28-06-2013, 18:52
یکم کمتر خالی ببند داداش !
دوستان شما هنوز لگ دارید؟
من که از صبح چندین ساعت قطعی داشتم و همچنان هم لگ هست ولی شده مثل مخابرات نتم دارم سعی میکنم با این لگ کنار بیام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mey123
28-06-2013, 20:00
سلام وسط MaTCh با Fnatic بودم یهو ابنترنتم قطع شد زنگ زدم Xpeke کنسل کردم بازیو:42::42::42::n22::n22:

من شنیدم اینترنت با پهنای باند 16 mb داری و با پنگ 15 ms بازی میکنی:n04: آخه چطو یه همچین نتی قطع شده؟:n02::n04::n07:
بچه ها دیدین League OF Legends خالی بنده! بالاخره دستشو رو کردم:n09:

garaa
28-06-2013, 20:10
شما هم Login Error میده واستون ؟ وست

hm741
28-06-2013, 21:04
نه سرور وست مشکلی نداره الان پینگ هم اومده رو 135 خوراک بازیه بدون لگ

lordthunder
28-06-2013, 21:17
سلام
خوب yi اگه تیم حریف cc داشته باشه ، مثل malp و alister و از این چیزا کم می آره.
کلا تک به تک بهترینه ، ولی خوب تو تیم فایت کم می آره ، چون مجبوره بره جلو و دمیج زیاد می خوره.
راستی من تازه فهمیدم چرا جدیدا کم می برم ، امروز با دوستان می رفتیم نرمال ، من هم singed بر می داشتم ، هر بازی که کردیم برد بود ، واقعا اصلا انگار singed تو خونمه ، اما توی rank مجبورم برم ساپ ، چون اول از همه ، همه می گن top T ساپورتم هم بد نیست ، اما خوب ساپورت نقشش مثل top تخصص خاصی نمی خواد ، به همین خاطر هر وقت می رم ساپورت می شم ، معمولا تیم یک جاش می لنگه
به نظرتون چه کار کنم؟ خسته شدم از بس الکی باختم.
آخه با singed خیلی خوب می تونم برم ، نشد با malph و این چیز میزا هم خوب می رم top ، اما خوب کسی تحویل نمی گیره
jungle بعضی وقتا راحت گیر می آد ، اما خوب من ganker خوبی نیستم ، با singed خوب می رم gank ، اما با cho که می رم خوب نمی تونم بکشم ، با yi هم که می خوام برم همه می گن نرو! البته با yi هم خوب میرم به نسبت اما در کل من زیاد ganker نیستم.