PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

garaa
26-05-2013, 23:59
من که 2 روز دیگه عازم سفر به لندن , انگلیس هستم از شر این پینگ و لگ خلاص میشم ... :n26:

Apollo
27-05-2013, 01:07
بازی و اینترنت با هم جمع شدن اعصاب منو خورد کنن
میرم تو بازی بدون لگ بدون قطعی ولی یارها اینقدر فید میدن که میبازیم
باز میرم تو بازی بازیکنها خوب بازی پایاپای ولی من لگ دارم و قطعی
کافیه یه ذره اسرار کنم که با همین لگ بازی کنم زاپارات کلن قطع میشه قشنگ پنج دقیقه بعد وصل میشه مثل آیینه منتها آیتم و لول من چنده اونها چند
یه بار که اول بازی قطع شد بعد وصل شد من لول یک بودم اونها یازده دوازده

italodance
27-05-2013, 07:43
دوسان من مشکلی با دانلود از سرور خارج ندارم با سرعت 300 میتونم راحت اپدیت استیم دانلود کنم ولی وقتی تو بازیم; مشکلی نیست ولی وقتی درگیری زیاد میشه کاملا تاخیر بوجود میاد و تو بازیای دیگه مشکل خیلی اعصاب خرد میکنه جالب اینجاست پینگم 130ه تو بازی ولی تاخیر دارم
نمیدونم اینا چه به اینترنت کردن

دوست عزیز همانطور که گفته بودم این مشکل فقط بخاطر اکانتهای یوزر و پسورددار که با شناسه ip شون به سرور خارجی ای وصل میشوند وجود دارد حال برنامه باشه هاست باشه بازی باشه

ان که شما میبینی با سرعت بی نهایت از فلان سایت خارجی دانلود میکنی و پینگت اصلا 2 ثانیه با سرور LOL هست باز ربطی به مشکل 20 روزه کنونی نداره

قبلا سر 30 ثانیه یا 1 دقیقه ارتباط قطع میشد حالا کلا شما وصل میشی ولی دانلود یا اپلود از فلان سرور نداری :n27:

در ضمن حالا هم که میگی میری تو سرور جای خوش شانسی شما دارده

مشکل در کشور پابرجاست

pharm
27-05-2013, 08:33
دوستان من الان ساعت 9 صبحه مشکلی ندارم میتونید بازی کنید

italodance
27-05-2013, 10:15
دوستان من الان ساعت 9 صبحه مشکلی ندارم میتونید بازی کنید

کلا 1 شب تا 9 گویا خوبه بعد تعطیل

Dark_Priest
27-05-2013, 11:33
اه بابا ...... مسخره کردن دیگه خیلی ...... هستن اعصابم خورد شده 5 تا بازی لیو خوردم 2 تا بازی هم اینقدر دیسکانت شدم که فیدر شدم ای خدا چرا ایران ؟!؟
یه اینترنت آشغالم که تو ایران هست مبین نته بخدا هر گیگ 8500 هست :n03: واقعا زوره هر گیگ مخابرات 4 تومن این 8500 هست حالا سرعتشم اصلا :n15: 512 دارم انگار 68 دارم :n21: بخدا پارس آنلاین اصلا یه چیزی بود 128 داشتم پینگم تو لول زیر 100 هم میرفت خیلی که میخواست زیاد شه 120 بود تا 70 هم رفته بود اگه 512 میگرفتم 100% زیر 50 میرفت حالا این مبین نت آشغال 512 دارم پینگم بالای 350 هست و همش تایم اوت میده خدا بزنه همین شرکتشونو با خاک یکسان کنه که اینقدر پول مردم رو بالا میکشن :n30:

AlbisQT
27-05-2013, 12:12
یه دست بازی کردم نه لگ بود و پینگ ثابت ولی دیروز نمیشد.

dirtyworm
27-05-2013, 14:47
اه بابا ...... مسخره کردن دیگه خیلی ...... هستن اعصابم خورد شده 5 تا بازی لیو خوردم 2 تا بازی هم اینقدر دیسکانت شدم که فیدر شدم ای خدا چرا ایران ؟!؟
یه اینترنت آشغالم که تو ایران هست مبین نته بخدا هر گیگ 8500 هست :n03: واقعا زوره هر گیگ مخابرات 4 تومن این 8500 هست حالا سرعتشم اصلا :n15: 512 دارم انگار 68 دارم :n21: بخدا پارس آنلاین اصلا یه چیزی بود 128 داشتم پینگم تو لول زیر 100 هم میرفت خیلی که میخواست زیاد شه 120 بود تا 70 هم رفته بود اگه 512 میگرفتم 100% زیر 50 میرفت حالا این مبین نت آشغال 512 دارم پینگم بالای 350 هست و همش تایم اوت میده خدا بزنه همین شرکتشونو با خاک یکسان کنه که اینقدر پول مردم رو بالا میکشن :n30:

مبین نت آشغاله من داشتم ردش کردم رفت
مخابرات بد نیست ولی همچین تعریفی نداره پارس هم اینجا بد نیست ولی به هیچ وجه پینگش ثابت نیست
در مورد اینکه گفتی 128 داشتی اونقد بود و با 512 50 میشد نه مطمعن باش پینگ فرقی نمیکرد چون سرعت ربطی به پینگ نداره توی ایران

Dark_Priest
27-05-2013, 14:53
آقا بزار اصلا همون 100 بمونه :n27:

smohsen
27-05-2013, 14:55
باید ability power خرید یا magic resist یا attack damage کدوماش تاثیرش بیشتره و هر کدوم رو چی تاثیر میذاره؟ مجیک رسیست کدوم گزینه رو بیشتر می کنه ابیلیتی و اتک کدوم گزینه رو ؟

daniel'
27-05-2013, 15:13
باید ability power خرید یا magic resist یا attack damage کدوماش تاثیرش بیشتره و هر کدوم رو چی تاثیر میذاره؟ مجیک رسیست کدوم گزینه رو بیشتر می کنه ابیلیتی و اتک کدوم گزینه رو ؟
ابیلیتی پاور روی قدرت مجیکت تاثیر داره البته اگه mageباشه!!!!!اگه بدونی منظورم چیه.اتک دیمیج روی همه ی چمپ ها خوبه روی بیسیک اتک و بعضی از ابیلیتی هات تاثیر داره و دیمیجی که به دشمن میزنی رو قوی تر میکنه مجیک رزیست اون دیمیجی که از طریق ابیلیتی ها و یا بعضی از ایتم ها که به صورت مجیک می باشد رو کم میکنه کلا همه ی این ها برای چمپ خوبن و بستگی چمپت داره که چی براش بهتر باشه(اگه موست رو بیاری رو ابیلیتی ها اونجا نوشته که اتک دیمیج یا ابیلیتی پاور قدرت اون ابیلیتیت رو افزایش میده)خوب تونستم منظورم رو برسونم:n29:؟

smohsen
27-05-2013, 15:24
ابیلیتی پاور روی قدرت مجیکت تاثیر داره البته اگه mageباشه!!!!!اگه بدونی منظورم چیه.اتک دیمیج روی همه ی چمپ ها خوبه روی بیسیک اتک و بعضی از ابیلیتی هات تاثیر داره و دیمیجی که به دشمن میزنی رو قوی تر میکنه مجیک رزیست اون دیمیجی که از طریق ابیلیتی ها و یا بعضی از ایتم ها که به صورت مجیک می باشد رو کم میکنه کلا همه ی این ها برای چمپ خوبن و بستگی چمپت داره که چی براش بهتر باشه(اگه موست رو بیاری رو ابیلیتی ها اونجا نوشته که اتک دیمیج یا ابیلیتی پاور قدرت اون ابیلیتیت رو افزایش میده)خوب تونستم منظورم رو برسونم:n29:؟

تا حدودی فهمیدم :n02:
اینطوری درسته؟
فرضا چمپ انتخابی شمشیر دستشه اگر اتک دمج انتخاب کنم قدرت شمشیرش بیشتر میشه درسته؟
حالا اون ابیلیتی ها اونایی هستند که باید از گزینه های پایین انتخابشون کرد و یکبار رو حریف اثر می کنه بعد چند ثانیه بعد دوباره انتخاب میشه .. درسته؟

خوب مجیک کدومه این وسط؟ :n13:

dirtyworm
27-05-2013, 15:29

بزار یه توضیح کوتاه بدم
نگا واسه یه بازی بر فرض بازی رنک باید توی یه تیم همه جور چمپ باشه یه Ap range میره MID به طور معمول یه تانک میره Top که معمولا Solo یعنی تنها بازی میکنن و یه ADCو Suport میرن پایین
حالا اینا که گفتم چین ؟
AP که همون جادوگرا هستن معمولا و اکثرا هم دور زن هستن
tank هم که فکر کنم بدونی البته تاپ غیر از تانک هم میره یعنی melee هایی که off tank هستن مثل XIn یا Garen
و AD کلا به اونایی میگن که با اتک معمولی دمیج وارد میکنن و اسپل هاشون کمتر کار میکنن نسبت به Ap ها
ADC هم همونا هستن ولی دور زن هستن
Support هم که کارش معلومه خریدن Ward و کمک به تیم و معمولا مینیون نمیکشه تا ADC بکشه و قوی بشه
Jungler رو جا گذاشتم اونم که کارش جنگل کردنه تا نفری که سولو تاپ بازی میکنه زودتر قوی بشه و جانگر باید بیاد همه لاین ها و گنک کنه
این توضیح رو دادم که کل بازی دستت بیاد
حالا کاربرد ttack damage همون AD میشه که فکر کنم فهمیدی واسه کیاست
ability power هم همون Ap هست که واسه جادوگراست
magic resist واسه اینه وقتی یه Ap جلوت هست باعث میشه هر اسپل که به تو میزنه قدرتش کمتر به تو وارد بشه یعنی در واقع یه جور آیتم دفاعیه مثل Armor که برای دفاع در مقابل AD ها هست
میونم توضیحم کامل نبود چون تند تند نوشتم ولی امیدوارم یاد گرفته باشی قانون کلی این بازی رو

ezio7
27-05-2013, 16:14
آقا شما موست رو ببر رو ابلیتی ها تو نوشته ش نگاه کن اگه (X+) با رنگ سبز بود با ability power اثر میکنه اگه نارنجی بود با attack damage زیاد میکنه یا مثلا w راموس زرده با armor ااثر میکنه بازم هست ولی بیشتر ap و ad
magic resist و armor هم قابلیت های دفاعی هستن

The Awesome One
27-05-2013, 17:32
دقیقا همین پست بالا!
موس رو می بری رو ابیلیتی ها نوشته که فیزیکال دمج یا مجیک دمج وارد می کنن!
یه چیز دیگه اینکه شما هنوز وارد بازی نشدی تو خود کلاینت یه تب چمپیونز داره اونو کلیک کن!
اونجا اومده چیمپیونها رو بر اساس نقششون تو بازی دسته بندی کرده مثلا carry یا tank و... مثلا برای یه چمپ تانک مشخصه که باید hp و armor و mr بخری! یعنی اینا تو همه تانکها مشترکه ولی مثلا اینکه اول چی بخری یا کدوم بیشتر قوی کنی نسبت به بازی خودت و شرایط تیم و حریفت داره! (اینا کم کم دستت میاد)

ADC هم همونا هستن ولی دور زن هستن
آقا کی گفته کری حتما باید range باشه؟ yi بهترین کری تو کل بازی :n02:

AlbisQT
27-05-2013, 17:33
فقط یه چیز یادت باشه
حالا شما لول پایینی تو بازی هات جانگل نیستش.
معمولا 2/1/2 میرند
ولی معمولا ADC و ساپورت میرن Bot، یه AP قوی مثل Diana, TF, Syndra, Morgana,... میرن Mid و یه چمپی که بدونه تنهایی از پسش بر بیاد (مثل داریوس Irelia Jax Jayce Garen و ...) میره top و یه جانگل هم که معمولا با چمپای استاندارد و تابلو جانگل میکنند (کسی نمیاد با morgana جانگل کنه :دی)
به نظر من آسون ترین اینا Top هستش. اگه یکم map awareness داشته باشی و 1-2 تا وارد بذاری و با چمپت یاد بگیری دیگه کسی جلو دارت نیست.
Adc که من خودم با این پینگ نمیتونم چون باید هر چی کریپ هست Last Hit کنی و با این پینگ میزنی 5 ثانیه بعد اینکه مرد اتک میده :n09:
ساپورت هم بد نیست ولی باید وارد باشی و سخت ترین چیزش اینه جلوی خودتو بگیری و فرتی کیل ندی :دی
مثل اون Sona ی که Triple زد :|:n21:

AlbisQT
27-05-2013, 17:58
البته یه نکته زیاد به دورزن و نزدیک زن بودن توجه نکن.
بعضی ها که کلا Hybrid هستند.
مثلا Yi به ظاهر ADC اما باور کن اگه AP ببندی یکی از بهترین AP های Mid میشه. هر 25 ثانیه کل عمرتو هیل میدی :دی
Alpha Strike ت هم مثل چی دمیج میده. :n04:
همچنین Teemo هم میتونه ap هم ad باشه.

بعضی ها که کلا جدا هستند. مثل Kayle نزدیک زنه ولی یه اسپلش دور زنش میکنه و از APش استفاده میکنه به خطار همین هم ساپورت BOT میتونه باشه هم میتونه Solo Top بزنه همه رو :دی

smohsen
27-05-2013, 18:12
یکم پیچیده شد:n19:
از بین free ها کدوم بهتره؟ می خوام بوت بکشم فقط . من دفندر نیستم کلا:n02::n19::n19::n12:

daniel'
27-05-2013, 18:17
تا حدودی فهمیدم :n02:
اینطوری درسته؟
فرضا چمپ انتخابی شمشیر دستشه اگر اتک دمج انتخاب کنم قدرت شمشیرش بیشتر میشه درسته؟
حالا اون ابیلیتی ها اونایی هستند که باید از گزینه های پایین انتخابشون کرد و یکبار رو حریف اثر می کنه بعد چند ثانیه بعد دوباره انتخاب میشه .. درسته؟

خوب مجیک کدومه این وسط؟ :n13:
انگیلیسی بلدی دیگه برو رو ابیلیتی ها ببین چی نوشته بعد هر چمپی که شمشیر دستشه اتک دیمیج براش خوب نیست که کاسادین کاملا ap باید بری یا master yi با اینکه ابیلیتی هاش apقویش میکنه و در اصل باید apبری ولی به خاطر attack speedاش براش کریتیکال هیت ببندی . اتک دیمیج خیلی خفن تر یا به عبارتی اور پاور میشه همش بستگی به چمپت داره خواستی ای دی اکنتتو بده شاید یکی اومد تو بازی یهت یاد داد:n02:به صورت خفن:n06:master yi وقتی apمیری میشه از ابیلیتی 2 اش به عنوان تانک هم استفاده کرد وقتی جانش میرسه اخر همه میخوان اونو بزنن تا سریع بمیره ابیلیتی دو شو میزنه دیگه نمیمیره ولی نمیدونن جکس تو اون چند لحظه که میخوان yiرو بکشن چه میکنه(از بازی های خودم و مستر یی در تاپ)
از بین free ها کدوم بهتره؟ می خوام بوت بکشم فقط . من دفندر نیستم کلا:n02::n19::n19::n12: با viبری یاtalonبد نیست

smohsen
27-05-2013, 18:17
اینم آی دی من تو بازی ادد کنین تا وقتی بازیم بهتر شد باهم بازی کنیم:n07:
smohsen

avator20002000
27-05-2013, 18:22
از بین free ها کدوم بهتره؟ می خوام بوت بکشم فقط . من دفندر نیستم کلا:n02::n19::n19::n12:

صدتا بازیه ashe ت رو انجام دادی؟
بازیکنی که ashe بازی نکرده باشه بازیکن نیست.:n02:انقدر باید ashe بازی کنی احساس ... بهت دست بده.:n21:حالا شروع می کنی چمپ های راحت که زیاد سردرگم نشی.به نظرم اگر فعلا برات سخته همین ایتم های پیشنهادی رو پیش برو به مرور خودت یاد میگیری

daniel'
27-05-2013, 18:35
خدا کنه فرداAatrox رو ریلیس کنن:thumbsup:اقا تا حالا دقت کردین ما سه نفریم داریم پستو نگا میکنیم ولی زده چهارتا کاربر عضو شده دارن این پستو مشاهده میکنن:25:گمونم 100% این ادمینان دارن یواشکی نگاه میکنن این تاپیک رو یه هو یکی یه چیزی گفت(یک ذره کوچولو کوچولو (خیلی کوچولو)خلاف قوانین انجمن) به صورت یک عملیات انتحاری پست رو حذف کنن بگن ما نبودیم:n02:بعد من تا این چند وقت پیش اصلا با ashe بازی نکرده بودم خیلی جالبه تازه فهمیدم بازیکن نیستم:n01:

pancha73
27-05-2013, 19:59
من به شخصه تا لول 13 فقط ashe می گرفتم :n02:

pancha73
27-05-2013, 20:09
اقا خدا این روزو که من داشتم برا هیچ لول 30 نیاره :n29: امروز دیدم لگ شدید 1st win هم می خواستم گفتم co vs all برم چون شدید لگ بود منم win می خواستم گفتم beginner برم(مپشم twisted treeline بود) رفتیم تو چمپین سلکشن دیدم اونا varus و talon گرفتن با خودم گفتم خوب 2تا killer داریم پس من soraka می گیرم , خلاصه رفتیم تو بازی دیدم 2تاشون مثله گاو کله کردن رفتن زیر turret دشمن پر پر شدن :n02: ازشون پرسیدم لول چندین گفتن 1 :n04: اقا اینو گفت من یخ شدم :n02: فکر کن شما اگه 1 بار بازی کنی لولت از 1 میشه 2 یعنی اونا اولین بازیشونو تجربه می کردن:n04: حالا با اون لگ اونم با soraka مگه میشه کاری کرد, تا تونستن مردن feed دادن :n08: منم هر 2 دقیقه 1 دقیقه dc بودم :n02: varus ایتماش این بود 2 تا doran's blade,تا3 boot(بوت tank بوت ad بوت ap) , تا 5 hp :n02: خلاصه در 1 جدال سنگین با bot beginner بازی رو باختیم :n02: شانسو میبینی والا :n13:

ezio7
27-05-2013, 20:21
من به شخصه تا لول 13 فقط ashe می گرفتم :n02:

daniel'
27-05-2013, 20:35
اقا تا حالا دیدین با سوراکا ad برن خیلی جالب بود یکی اومد با سوراکا adرفت و برد:n02:نمیدونم چه جور میشه چون تا حالا خودم نرفتم اسم اکنتشم soraka adتو east هم هست،خفن ترین هیرو ها هم تو لول جکس و zed+dariu+kha zixاز نظر من هستن البته جکس از نوع فید شدش کسی جلو دارش نیست(تک میتونه بارون رو با 1/4 جانش بکشه خودم امتحان کردم که میگم ها:n09::n10:بدون اینکه یک ذره از جان بارون رفته باشه)

pancha73
27-05-2013, 20:45
بهترین چمپین tryndamere البته شاخ شدش,اگه شاخ بشه تمام چمپیونارو میزنه,ایتماشم اینه به ترتیبterberserkers greaves ,phantom dancer,infinity edge,the bloodtristeri,frozen mallet,infinity edge در طی بازی هم بایر قدرتی 3مش رو بیشتر از همه بگیری از 1 فقط بعد 6 کردن باید استفاده کنی ,این که تمام چمپیونارو میزنه راسته ها :n22: میگی نه امتاحان کن:n10:

lordthunder
27-05-2013, 22:05
سلام
من فکر نکنم با Ashe بازی کرده باشم
اولین هیرو که بازی کردم morde بود ، بعد طرفدار cho'gath شدم ، بعد ها رفتم سراغ Garen و malphite ، بعد با singed خودم آشنا شدم! که بهترین champion برای ایرانه!با yi هم AD بازی می کردم ، jungle خیلی عالیه ، فقط توی teamfight ناجور کم میاره ، مخصوصا اگر طرف cc داشته باشه.
از amumu و udyr هم خوشم می اومد.
برای Ranked هم رفتم سراغ alistar و soraka

hm741
27-05-2013, 22:13
در مورد اینکه کدوم چمپ قوی تره یاد یک قانون نانوشته افتادم که میگه : :n02:the ugliest hero is the strongest one تو دوتا به gondor فید شده میگفتن اینو

cpt.sepehr
27-05-2013, 22:54
من یه آدم عجیبیم :n13: اولین هیروم tryn بود :n02: زیاد دوران شیرینی نبود هر چند 1 ماه بازی کردم ، ولی خب ... لول 1 و ... :n14: دومین هیروم گارن :n07: رفتیم تو اوج ، حتی یه بار خودم تکی پنتا گرفتم :n10: بعد از اون به اصرار پژمان آکالی خریدم و باز هم در اوج بودم :n05: بعد گذشت mf , twitch , sivir خریدم تا به این نتیجه رسیدم که در امر adc اصلا مهارت ندارم :n02: بعدش taric , alistar , blitz خریدم و به این نتیجه رسیدم که در ساپورت مهارت خاصی برای باختوندن تیم خودی دارم :n17:واسه همین بعد یه مدت به خاطر خواهش شدید دوستان دیگه ساپورت نرفتم :n02: بعدش با ولدمیر آشنا شدم :n05: بعد از این بود که وارد دوره جدیدی از زندگیم شدم :n19: عشقم به ولد اونقدر زیاد بود که با هزاراااااان بدبختی و بی پولی اسکینش رو هم تهیه کردم :n10: اما بعد ... دوستان گفتن خو نمیشه از هر 10 بازی ، 10 بازی بری mid ، بیا جانگل تست کن :n18:و بعد از چند روز بازی کردن در پست جانگل با amumu و yi و xin دوستان گفتن ما رو عمیقا یاد دوران ساپورتیت انداختی :n13:انقدر خوب بودم که وقتی تاپ گنک میکردم حریف دبل کیل میگرفت :n13: به هر حال :n02: گفتم نه سپهر ، جای تو جانگل و بات نیست ! جای تو تاپ ه ! :n20: و شروع کردم به تست هیرو های تاپ ! yoric . zed , irelia , teemo وبعد فهمیدم آره سپهر ! تو برای تاپ سخته شدی :n10: الیته تو ساپورت soraka ( که نه پرت کردنی داره ، نه کشیدنی :n02: ) و مید آکالی و ولدمیر خوبم اما بقیه هریو هاشون :n03: البته استعداد در مید هم دارم ، ولی خوب با این پینگ .... :n02:

nevereverdown
27-05-2013, 22:55
بهترین چمپین tryndamere البته شاخ شدش,اگه شاخ بشه تمام چمپیونارو میزنه,ایتماشم اینه به ترتیبterberserkers greaves ,phantom dancer,infinity edge,the bloodtristeri,frozen mallet,infinity edge در طی بازی هم بایر قدرتی 3مش رو بیشتر از همه بگیری از 1 فقط بعد 6 کردن باید استفاده کنی ,این که تمام چمپیونارو میزنه راسته ها :n22: میگی نه امتاحان کن:n10:

بابا اینفینیتی که استک نمیده.یدونش کافیه....به ترتیب این ایتمارو ببند ببین چکور کریت میزنی،البته با ران کریت دمج
berserker's greavs
infinity
phantom
bloodthirster (واسه late game با warmogs عوض کنید)
last whisper....واسه late game حیاتیه
ravenus hydra
واسه من که زیاد کوادرا داشته توی late game
ممنون

AlbisQT
27-05-2013, 23:11
منم عجیبم :دی

اولین هیرومKayle بود. هیچی نمیفهمیدم اون زمان. با چند تا از دوستان خارجی میرفتم مچ هی میگفتن برو ساپورت من میگفتم ساپورت چیه فحشه ؟ :دی
خلاصه از اون که هیچی نفهمیدم. 4-5 تا بازی کردم دیدم به درد نمیخوره (البته الان که بازی میکنم میفهمم چیه :n02:)
بعد TF بازی کردم. اون زمان AD TF بد نبودش ولی نمیدونم چرا میرفتم Mid :n08:
البته با همونم یه بار 40/2 زدم فک کنم.
بعدش رفتم سر Sivir، adc خوبی بود یادش بخیر Qش خیری رو اعصاب بودش :دی
البته بازم چون لول بین 10-13 بود ساپورت نداشتیم دو تا ADC میرفتن Bot :n04:
بعدش دیگه خسته شدم گفتم یه چمپ آنلاک کنم عین آدم بازی کنمش. کلی تحقیق و اینا رفتم سراغ GP. شاید بگم بهترین هیرو عمرم بود. خیلی باهاش حال میکردم. چه 2v2 Topو چه 1v1 و حتی 1v2 (اونا جانگل نداشتند)
شاید تا لول 18 فقط با TF بازی کردم.
اواسطش بود که یهو داریوش اومدش. هی فرومو میخوندم میدیدم همه میگن Basketballist Darius (به خاطر Slam Dunkش :دی) ولی نمیفهمیدم چیه
تا اینکه اولین داریوش به طورم خوردش نامرد دقیقه 25 Penta Kill کرد تموم شد پی کارش :n08:
اون زمان خیلی OP بود. هفته اولش بود. Passive که ماشالله 3 برابر Ignite دمیج میداد. اولتشم cd نداشت کلا اگه میکشت. (الان خیلی نرف شده بیچاره مادر مرده :n14:)
خلاصه 2 هفته بعد Free شد (البته قبلش دمیجش به شدت نرف شد) من بازی کردم (اون زمان باید سریع کلیک میکردی وگرنه ور میداشتند. توی هر گیم یه داریوش بود :دی)
و استعدادمو با این چمپ بسیار OP کشف کردم خلاصه اینم آنلاک کردم و شاید یه 40-50 تا بازی باهاش زده باشم (و خدایی از بازی کردن باهاش لذت میبرم و اینکه تیم مقابل RAGE میشه اولین چیزی که میگن "OMG NOOB EZ CHAMPION" :n02:

بیشتر بازیام با اینا بوده. از چمپایی مثل Ashe که زیادی Faceroll هستند خوشم نمیاد.:n22:

AlbisQT
27-05-2013, 23:19
WTF تو بازی پینگم رفت روی 120
خبریه؟ EPEG اومده ؟ :O

pharm
27-05-2013, 23:24
دوستان nasus ابیلیتی Q ش یه قسمت داره اینجوری (x+) رنگش بنفشه اون چیه؟

dirtyworm
27-05-2013, 23:47
من مید zigg-veigar-karthus در حد فوق حرفه ای بازی میکنم
جنگل هم WW خدا اون روز رو نیاره گنک اول رو کیل بگیرم دیگه کسی منو نمیگیره
ADC خیلی کم بازی میکنم
تانک هم Malph-shen cho
ولی در کل از اونجایی که 5 ساه بازی میکنم هر چمپی بخوام در حد حرفه ای باری میکنم

AlbisQT
27-05-2013, 23:59
رفتم ARAM پینگم 120 بود جوگیر شدم رفتم 5v5 بازم همون 130 بود اما شدید لگ شد الانم ریکانکت نمیشه :n03:

smohsen
28-05-2013, 00:04
پینگ 150 اما مدام ریکونکت بدون اینکه حتی یک قدم بره جلو

گندش بزنن هی:n02:

ezio7
28-05-2013, 00:07
یادش بخیر یه زمانی با eve چی کار میکردم یبار تو یه بازی دو تا پنتا گرفتم از وقتی این بی همه چیزا عشقمو نرف کردن دیگه زندگی برام سخت شده بود تا این که جدیدا دوباره استعدادمو کشف کردم ap yi و teemo

League OF Legends
28-05-2013, 00:36
FiZz و ،Twitch میترکونم 7 تا پنتا:n19:

smohsen
28-05-2013, 00:47
الان من چه چمپی رو آنلاک کنم؟
گارن خوبه؟ :n19:

smohsen
28-05-2013, 00:50
tryndamere چی آنلاکش کنم ؟ (فقط 1400 تا دارم:n13:)

Mohaddi
28-05-2013, 05:58
tryndamere چی آنلاکش کنم ؟ (فقط 1400 تا دارم:n13:)
بچه ها به من گفتن فقط با فری چمپ بازی کنم تا بشم لول 20 . پولتو نگه دار لول 20 شدی Runs بخری . فعلا با همین فری ها بازی کن

در مورد آیتم ها هم وقتی میری تو بازی خودش بهت پیشنهاد میده چی بزاری . اونارو بزن :دی

daniel'
28-05-2013, 07:12
اقا من بیشتر از کوادرا نمیگیرم همیشه چمپ پنجم یا تو پایگاه یا یه لین دیگه یا کشتنش:n28:اولین هیرویی هم که با هاش بازی کردم Ryze بود اون موقع همه نوب بودن گند کاری من زیاد معلوم نبود:n02:دیگه تا حالا بیشتر با جکس بازی میکنم(جدیدا هیرو انلاک کردم کمتر بازی میکنم باهش)قبلنا با جکس از هر 20 مسابفه 21تا برنده بودم حتی اگه همتیمی هام نوب بودن یا حسابی فید میدادن جدیدا از هر 20تا17تا رو میبرم که بازم خوبه :n07: با بیشتر هیرو ها همه چی میشه بازی کرد جانگل و.... من با zedمید ،تاپو جانگل بازی کردم الحمد ال.... تو همش هم بد نبودم جدیدا جانگل خیلی خراب کاری میکنم:n01:

daniel'
28-05-2013, 07:20
دوستان nasus ابیلیتی Q ش یه قسمت داره اینجوری (x+) رنگش بنفشه اون چیه؟
اون مال ابیلیتی یکش میباشد اگر دشمن(مینین های کوچک یا مانستر های کوچک) را با ابیلیتی یکش بکشی(لست هیت) به شما3تا اتک دیمیج به صورت دائمی میده واگر چمپ یا مینین های بزرگ یا مانستر های بزرگ رو بکشی 6تا یعنی دو برابر3 به تو اتک دیمیج میده همین qش که اگر درست باهاش بری opاش میکند:n02:کس نوای ناگرد

lordthunder
28-05-2013, 07:42
اه اه اه ، نمی دونم قسمت چیه امروز هر چی noob و troller بود به من افتاد!
اون از بازی اول که bot دائم feed می داد ، junlger هم هی میومد می مرد.
اونم از دومی که ADC ترول رد ، انگلیسی هم بلد نبود ، فقط مثل گوشتکوب واستاده بود attack میداد support بدبخت هی می مرد.

Dark_Priest
28-05-2013, 08:14
ته چمپ فقط tryndamere یعنی تک به تک همه رو میزنه شاید فقط این یارو talon رو نزنه ولی دیگه همه رو میزنه امتحان کردم که میگم خیلی قویه نامرد فقط کافیه یه رانس خوب داشته باشی و بری همه رو بترکونی من الان رانس های ap همه کاملا و ad هنوز نصفش کامله با همین نصفه با tryndamere همین 1 ساعت پیش 29/7 بردیم خیلی حال میداد نامردا 6 میکردم همشون در میرفتن اعصابم رو خورد کردن یه 3 بار اینجوری شد بعد 6 میکردم در میفرتم تو اون جاهای سبز بعد اونا میومدن بعد ....... :n24: :n01:
خلاصه ولی یارامون shaco بود که همون اول لیو داد و یه لئونا فیدر داشتیم که فید میداد ولی خدایی teemo مون قشنگ بازی میکرد خیلی آلتیمیت میکاشت و gp مون هم نمیزاشت یونیت های به تاور برسن تا می خواستن بزنن 6 میکرد!
فعلا که تو کف کامل کردن رانس هستم بعد اون میخوام Khazix بگیرم و بعدش vi این KHazix خوراکش اول بازی Vayne هست آخ که این واین رو بد میترکونه اول 6 شد لول q رو آپگرید و بعد میپره رو سر واین یه 1 میزنه و یه 2 و 1 تک و دوباره q مرد ! :n07:

abrams
28-05-2013, 08:37
سلام شما لولتون درسه؟ من تو قسمت update 2/2 این ارورو میده و دیگه جلو تر نمیره میشه کمک کنین؟ اینم لینکه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راستی به ساپورت هم پست دادم گفت خودش درست میشه ولی ....

smohsen
28-05-2013, 09:09
آقا این 6 می کرد یعنی چی هی میگین؟ :n02:
یا این feed دادن چیه؟ :n19:

من چرا بوت نمی تونم بکشم:n13: لامصب هروقت به من میفتن فول جانن و من میارمش پایین و میمیرم یکی دیگه میکشه:n19::n22:

smohsen
28-05-2013, 09:16
بچه ها به من گفتن فقط با فری چمپ بازی کنم تا بشم لول 20 . پولتو نگه دار لول 20 شدی Runs بخری . فعلا با همین فری ها بازی کن

در مورد آیتم ها هم وقتی میری تو بازی خودش بهت پیشنهاد میده چی بزاری . اونارو بزن :دی
من از همین الان شروع کردم خرید runs :n19:

daniel'
28-05-2013, 10:56
ته چمپ فقط tryndamere یعنی تک به تک همه رو میزنه شاید فقط این یارو talon رو نزنه ولی دیگه همه رو میزنه امتحان کردم که میگم خیلی قویه نامرد فقط کافیه یه رانس خوب داشته باشی و بری همه رو بترکونی من الان رانس های ap همه کاملا و ad هنوز نصفش کامله با همین نصفه با tryndamere همین 1 ساعت پیش 29/7 بردیم خیلی حال میداد نامردا 6 میکردم همشون در میرفتن اعصابم رو خورد کردن یه 3 بار اینجوری شد بعد 6 میکردم در میفرتم تو اون جاهای سبز بعد اونا میومدن بعد ....... :n24: :n01:
خلاصه ولی یارامون shaco بود که همون اول لیو داد و یه لئونا فیدر داشتیم که فید میداد ولی خدایی teemo مون قشنگ بازی میکرد خیلی آلتیمیت میکاشت و gp مون هم نمیزاشت یونیت های به تاور برسن تا می خواستن بزنن 6 میکرد!
فعلا که تو کف کامل کردن رانس هستم بعد اون میخوام Khazix بگیرم و بعدش vi این KHazix خوراکش اول بازی Vayne هست آخ که این واین رو بد میترکونه اول 6 شد لول q رو آپگرید و بعد میپره رو سر واین یه 1 میزنه و یه 2 و 1 تک و دوباره q مرد ! :n07:
kha zixخیلی سخته دادا حالا وقتی گرفتیش اون موقع در میابی ولی وقتی فول ایتم براش بگیری با 6 ضربه یه towerرو میزنه البته باید باهاش حسابی بلد باشی

Dark_Priest
28-05-2013, 11:05
بازی کردم تو یه هفته که مجانی بود 93 تا بازی باهاش کردم :n07:

daniel'
28-05-2013, 11:32
سلام شما لولتون درسه؟ من تو قسمت update 2/2 این ارورو میده و دیگه جلو تر نمیره میشه کمک کنین؟ اینم لینکه: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستی به ساپورت هم پست دادم گفت خودش درست میشه ولی ....

شاید درست شه من که تا حالا برام پیش نیومده ولی سریعترین راه بدون دانلود و استفاده از اینترنت اینه که یکی رو پیدا کنی که بازی رو داره و مشکلی نداره بازیش پوشه ی بازیش رو روی پوشه ی لولت کپی و ریپلیس کنی
بازی کردم تو یه هفته که مجانی بود 93 تا بازی باهاش کردم :n07: آورین آورین:n06:

cpt.sepehr
28-05-2013, 11:39
آقا این 6 می کرد یعنی چی هی میگین؟ :n02:
یا این feed دادن چیه؟ :n19:

من چرا بوت نمی تونم بکشم:n13: لامصب هروقت به من میفتن فول جانن و من میارمش پایین و میمیرم یکی دیگه میکشه

6 کرد یعنی ult کرد
feed دادن یعنی هی میمیری :n02: طرف مقابل feed میشه تو feed میدی :n02: کل بازی اینه که بتونی با کشتن حریف با استعدادهات ، و یا فارم کردن درست و حسابی لحاظ گلدی ( آیتم ) از حریف جلو بزنی و ببری :n02:

avator20002000
28-05-2013, 11:43

باشه ولی 30 شدی دردش رو میفهمی:n09:

بازی کردم تو یه هفته که مجانی بود 93 تا بازی باهاش کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر هفته 168 ساعته
هر روز حداقل یه انسان 8 ساعت می خوابه (10-12 تو ایران)
که میشه 80 ساعت خواب حدودا
88 ساعت می مونه که هر روز هم 2-3 ساعت غذا و کارهای فرعی:n02: انجام میدی
میمونه67 ساعت حدودا
هر بازی هم حدودا 45 دقیقه طول میکشه اگر نرمال باشه
یعنی ازاین 67 ساعت 70 ساعت بازی کردی !
احساست چی بود تو اون هقته؟:n02:هنوز زنده ای؟!!:n09:

smohsen
28-05-2013, 11:44
باشه ولی 30 شدی دردش رو میفهمی:n09:

زیاد نمی خرم:n02:

Dark_Priest
28-05-2013, 12:13
دقیق یادم نیست نمیدونم یا 63 یا 73 یا 93 بود !! ولی میدونم 3 داشت :n08:

آره بابا امتحان نداشته باشم 24 ساعته پشت کامپیوترم غذا هم پشت کامپیوتر !!:n04:

Dark_Priest
28-05-2013, 12:14
راستی من زیاد نمیخوابم خیلی بشه دیگه 7 ساعته ! کمش هم 5 ساعتو نیم

smohsen
28-05-2013, 12:23
درد بوت کشتن دارم هنوز:n02::n04:

daniel'
28-05-2013, 12:23
دوستان امروز یه دست بازی کردم تیم ماچمپ های ضایع مثل گریوز و سایون و ناسوس و ashe (خودم) و زیگس بودن تیم مقابل نگو اکالی و fizzوچوگاف و انی و تریستانا بودن تازه همشون لول 30 بودن دو نفرشون (فیض و اکالی) روبان انریبل اپننت داشتن گفتم باختیم بدون اینکه تیم ما یه کیل بده بردیمflawless victory:n10::n02:کمپلت دهن من چهار متر وقتی تموم شد باز بود:n04:

Kheee
28-05-2013, 12:29
میشه انواع هروهایرو توضیح بدید مثلا PUSHER MELLE CARY اینا یعنی چی؟

ajlost1
28-05-2013, 12:41
الان من چه چمپی رو آنلاک کنم؟
گارن خوبه؟ :n19:
شما فعلا" با همین فری ها بازی کن اگرم خیلی دلت میخواد چمپ بگیری Master Yi خیلی چمپ خوبیه .
گارن هم بد نیست ولی من master yi رو پیشنهاد میکنم .:n23:

rune های لول 1 تا 10 ، Tier 1 هست که بدرد نمیخوره
rune های لول 10 تا 20 ، Tier 2 هست که اونم فایده نداره
صبر کن وقتی 20 به بعد شدی rune های tier 3 باز میشن اونا خیلی قویتر و بهتر از tier 1 و tier 2 ان .:n09:

daniel'
28-05-2013, 12:46
میشه انواع هروهایرو توضیح بدید مثلا PUSHER MELLE CARY اینا یعنی چی؟
کری کسی که بهش کمک میکنی تا سریعتر لول آپ شه اونوقت میتونه همه ی تیم رو پیروز کنه مثل تیراندامر میلی و رینج به معنای بیسیک اتکشون دور زن یا نزدیک زن بودن چمپ میلی مثل سایون و گرن و اسکارنر و ..... ورینج مثل اش و تریستانا ویکتور و .....ساپورت ها یعنی کسی که با دادن جان داشتن آورا های مختلف واسپل هایی که چمپ دیگه رو قوی تر میکنه مثل سوراکا و سونا که رینج هستند ومیلی ساپورت مثل شن و تاریک پوشر کسی که میتونه سریع یه لین رو از مینین ها خالی کنه و کاری کنه که چمپ دشمن عقب نشینی کنه معمولا این چمپ ها باید خیلی دقت کنی که پوش ندی در مواقعی که نمی خوای حمله کنی:n02:مثل جکس وzedالبته این هیرو پس از نرف شدن سرعت قبل رو نداره:n03:

pharm
28-05-2013, 13:29
دوستان امروز یه دست بازی کردم تیم ماچمپ های ضایع مثل گریوز و سایون و ناسوس و ashe (خودم) و زیگس بودن تیم مقابل نگو اکالی و fizzوچوگاف و انی و تریستانا بودن تازه همشون لول 30 بودن دو نفرشون (فیض و اکالی) روبان انریبل اپننت داشتن گفتم باختیم بدون اینکه تیم ما یه کیل بده بردیمflawless victory:n10::n02:کمپلت دهن من چهار متر وقتی تموم شد باز بود:n04:

اره منم دیدم تو ranked همه اعضای یه تیم الماس بودن تیم حرف 1 نفرشون پلاتین و بقیشونم یا گلد بود یا اصلا نبود :D
همین تیم ضعیفه برد با اختلاف زیاد
بعد چجوریه که میگید بازی رو فکر میچرخه؟به نظر من اینطور نیست

daniel'
28-05-2013, 13:46
اقا ازریل apبهتره یا ad?:n02:

sasy_mankan
28-05-2013, 14:03
اقا ازریل apبهتره یا ad?:n02:

از هیروی که skillshot در حد تیم ملی می خواد ( نه تیم ملی ایران :) ) به نظرم من که دمیج اش بهتره ( چون adc مورد علاقهمه شاید رو حرفم تاثیر بزاره هااا :) )

pancha73
28-05-2013, 14:30
بابا اینفینیتی که استک نمیده.یدونش کافیه....به ترتیب این ایتمارو ببند ببین چکور کریت میزنی،البته با ران کریت دمج
berserker's greavs
infinity
phantom
ravenus hydra
ممنون
trynda خوراکش کریت پس 2 تا infinity ببند ببین طرف چطور دود میشه :n02: passive خود trynda هم کریت فقط کریت :n22:

pancha73
28-05-2013, 14:48
اقایون نظرتون در مورد این تصویر چیه :n02: فکر کنین log in میشین و هی این صفحه خوشگله میآد :n02: به دلیل سرعت بالای اینترنتتون حتی صفحه اولیه lol نمی آد :n08: خوب الان من بدبخت چی کار میتونم بکنم:n04: :n02:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

daniel'
28-05-2013, 15:15
اقایون نظرتون در مورد این تصویر چیه :n02: فکر کنین log in میشین و هی این صفحه خوشگله میآد :n02: به دلیل سرعت بالای اینترنتتون حتی صفحه اولیه lol نمی آد :n08: خوب الان من بدبخت چی کار میتونم بکنم:n04: :n02:

دقیقا این برای من موقع رفتن به بازی یک بار پیش اومد کلن کلاینت رو بستم ریکانکت کردم درست البته موقع رفتن داخل بازی بود:n01:

N E X T
28-05-2013, 15:38
امروز به طور عجیبی پینگم اومده 85 سرور Eu west :n22::n22:

nevereverdown
28-05-2013, 15:46
trynda خوراکش کریت پس 2 تا infinity ببند ببین طرف چطور دود میشه :n02: passive خود trynda هم کریت فقط کریت :n22:

خب infinity edge مگه چی داره که همه واسه trynd میگیرن ؟! کریت 200% رو تبدیل به 250% میکنه ولی دمجش 70 .خرید 2تا infinity بیفایدس چون فقط یکیش اعمال میشه...میدونی مثله اینه که شما 2 تا deathcap بگیری ولی فقط یدونه Deathcap پسیوش اعمال میشه و یبار 30% کل ap رو افزایش میده ،خرید دوبار deathcap فقط ap میده ولی بدون پسیو
اونایی که من گفتم رو بگیر بیشترین کریت ممکن رو میزنی...من از سه سال پیش تا حالا trynd و fid چمپای اصلیم بودن

daniel'
28-05-2013, 16:59
اقا الان امتحان کردم هر دو ازریل رو(AP and AD)ازریل apصد برابر از ازریل adبهتره البته با lich bane بود اسمش اون شمشیر که برای میج ها میگیرن فقط 6 ،1300دیمیج میزنه ابیلیتی های عادیش بالا 600تا البته از نوع مجیک:n19:

nevereverdown
28-05-2013, 17:22
نه اصلا فایده نداره با این اینترنت LOL زدن اونم با اکانت اصلی،3تا leave خوردم بن نشم خیلیه
اکانت جدید ساختم،یاد قدیما با لول 1 بازی کنیم

hm741
28-05-2013, 17:22
امروز به طور عجیبی پینگم اومده 85 سرور Eu west :n22::n22:
پینگ 50 تا اینور اونور فرقی نمیکنه:n03: ...دوستان مال شما هنوز لگه یا درست شده؟:n13:

The Awesome One
28-05-2013, 18:16
اره منم دیدم تو ranked همه اعضای یه تیم الماس بودن تیم حرف 1 نفرشون پلاتین و بقیشونم یا گلد بود یا اصلا نبود :D
همین تیم ضعیفه برد با اختلاف زیاد
بعد چجوریه که میگید بازی رو فکر میچرخه؟به نظر من اینطور نیست

خب شما به تایرشون نگاه نکن شاید اونا ته جدولن چون دیاموند دلیل نمیشه صد در صد خوب باشه!
چند ضفحه پیش بحث شد که همه اینا به ایلو بستگی داره! اینا اگه هی ببازن هم تایرشونو از دست نمی دن!
بعد دقیقا اینجا معلوم میشه که رو فکر می چرخه! مهم نیست چه رنکی باشی تیم ورک داشته باشی و خوب بازی کنی می بری :n16:

ه اصلا فایده نداره با این اینترنت LOL زدن اونم با اکانت اصلی،3تا leave خوردم بن نشم خیلیه
اکانت جدید ساختم،یاد قدیما با لول 1 بازی کنیم
مال من که بالای 350 لگ شدید! بعد custum امتحان می کنم سر 30 min قطع میشه :n15:

nevereverdown
28-05-2013, 18:53
والا من تو USA همیشه با پینگ 350بازی میکردم بدون لگ ولی بعد از اینکه لول خراب شد ذوباره اومدم eu east چندروز پیش 700m دانلود کردم با پینگ 170-240 بازی میکنم صبح که لگ نیست ولی امروز با یکی از بچه ها که تو sweden زندگی میکنه بازی کردم یه time out داد بعدش دیگه کلا نمیرفت این گیم، لیو شدم....دیگه اکانت جدید ساختم بن نشم یه وقت و RP هم بره واسه اکانت اصلیم :D

Dark_Priest
28-05-2013, 19:20
اه !!
بابا Ez دمجیج خیلی بهتره هر لول 1 میزنی میدونی که 700 یا 800 دمیج میده !! خیلی بد میزنه !

Kheee
28-05-2013, 19:57
پسیو همونه که وقتی میمیری دوباره زنده میشه؟

avator20002000
28-05-2013, 20:40
پسیو یه ابیلیتی هست که سمت چپ کنار 4 ابیلیتی که هر چمپ داره زده.مثلا teemo بعد از چند ثانیه تکون نخوره کاری نکنه hidden میشه

Arrowtic
28-05-2013, 20:55
پسیو همونه که وقتی میمیری دوباره زنده میشه؟

هم تو لول هم تو بقیه بازی ها دو نوع قابلیت داریم :
Active و Passive .
Active اینطوره که خودتون باید بزنیدش و فعالش کنید ولی Passive اینه که نیاز به فعال کردن نداره و خودش طبق اینکه چی کار میکنه , خودکار عمل میکنه و اینطور نیست که با زدن Q,W,E,R فعالش کنید .

pancha73
28-05-2013, 21:00
خب infinity edge مگه چی داره که همه واسه trynd میگیرن ؟! کریت 200% رو تبدیل به 250% میکنه ولی دمجش 70 .خرید 2تا infinity بیفایدس چون فقط یکیش اعمال میشه...میدونی مثله اینه که شما 2 تا deathcap بگیری ولی فقط یدونه Deathcap پسیوش اعمال میشه و یبار 30% کل ap رو افزایش میده ،خرید دوبار deathcap فقط ap میده ولی بدون پسیو
اونایی که من گفتم رو بگیر بیشترین کریت ممکن رو میزنی...من از سه سال پیش تا حالا trynd و fid چمپای اصلیم بودن
اولا بگم منم 2 سال دارم lol بازی میکنم و trynda جزء اولین چمپین هایی بود که unlock کردم پس کار باهاشو بلدم,دوما کی گفته که infinity تا 2 ببندی فقط یکیش کار میکنه من رو ashe که اونم کریت میده 3 تا infinity میبندم پس در مورد چیزی که 100% اطمینان نداری نظر نده ثالثا infinity بیشترین کریتو میده پس الکی نگو ایتم هایی که من گفتم کریت بیشتری داری اول ایتمارو بشناس بعد نظر بده رابعا من خوراکم trynda ست پس شکی به ایتم هایی که گفتم ندارم خامسا اگه باز قانع نشدی بعد این قضیه ها و از بین رفتن لگ trynda با trynda تو مپ summoners rift 1v1حاضرم باهات match بدم

hm741
28-05-2013, 21:20
'daniel رو که میشناسید ... عشق و اسطوره اش jax است در حدی که خودشم به این شکل در میآره
وقتی که دو jungler در جنگل به هم میرسند

Kheee
28-05-2013, 21:35
پس اون چیه وقتی میکشیشون نمیمیرن دوباره زنده میشن و جونشون نصفست

League OF Legends
28-05-2013, 21:52

Guardian Angel

آیتمه

GA:n16:

lordthunder
28-05-2013, 22:27
البته Anivia و zac هم چنین مشخصاتی دارند!

ali_parlous
28-05-2013, 22:56
من پینگ و اینام خوبه فقط بعد لوگو League Of Legends که میاد میخواد برده تو بازی صفحه سیاه میشه ...
مشکل از چیه ؟

فایل game.cfg رو تو فلدر config پاک کن درست میشه

The Awesome One
28-05-2013, 22:58
ult zilean هم هست :n02:

smohsen
28-05-2013, 23:10
چمپ CHO رو تونستم خوب بازی کنم :n02:
یه چمپی مثل این احتمالا برا من خوبه :n19:

nevereverdown
28-05-2013, 23:31
اولا بگم منم 2 سال دارم lol بازی میکنم و trynda جزء اولین چمپین هایی بود که unlock کردم پس کار باهاشو بلدم,دوما کی گفته که infinity تا 2 ببندی فقط یکیش کار میکنه من رو ashe که اونم کریت میده 3 تا infinity میبندم پس در مورد چیزی که 100% اطمینان نداری نظر نده ثالثا infinity بیشترین کریتو میده پس الکی نگو ایتم هایی که من گفتم کریت بیشتری داری اول ایتمارو بشناس بعد نظر بده رابعا من خوراکم trynda ست پس شکی به ایتم هایی که گفتم ندارم خامسا اگه باز قانع نشدی بعد این قضیه ها و از بین رفتن لگ trynda با trynda تو مپ summoners rift 1v1حاضرم باهات match بدم

اخه برادر من قربون شکلت چرا لج میکنی یه مسئله کاملا ریاضیه...ربطی به trynd نداره،پسیو infinity میگه که بجای 200% شما 250% کریت میزنی حالا شما هرچندتا infinity ببندی پسیو تغییر نمیکنه،همون 250% باقی میمونه، اینم که شما کریت دمج بیشتر میزنی واسه اون درصد کریت دمجی هست که روی دمج کلی شما اعمال میشه....حالا شما 4 تا infinity بگیر فقط از پسیو یکیش استفاده میکنی و فقط دمج کل 4 تا infinity اعمال میشه...
حالا فرض حرف من غلط که بدون شک نیست غلط، دوستان نظر بدن
اینم که شما رو ashe 3 تا infinity میبندی خب داری اشتباه میکنی چون وقتی یه تانک بیاد جلوت با armor دمج شما به هیچ دردی نمیخوره و حتما باید armor penetration داشته باشید و اتک اسپید
من بهترین ایتمایی که واسه ashe بستم و جواب داده این بود
infinity
phantom
bloodthrister
lastwhisper
gaurdin angel
با کفش ارمور
عزیزم شما اگه 2 ساله اگه بازی کردی من از nov 2009 دارم لول بازی میکنم با این حال این به این معنی نیست که بازی من بهتره...من ایتمارو با توجه به تیم حریف و شرایط بازی میبندم
با اینحال موفق باشی

Ehsan Fire
28-05-2013, 23:33
جالبه من با اکانته وستم هنوز تو silver3 موندم بعد اکانت east م با 10تا گیم gold شدم ....عجب....واقعا matchmaking مضخرفی داره

msgcpp
28-05-2013, 23:55

آخه مجید جان، قربون شکلت برم، دلبندم، حتماً این جمله رو دیدی:

Unique passives with the same name don't stack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یونیک پسیوهای همنام استک نمیشوند (به هم اضافه نمیشوند و فقط یکیش اعمال میشه)

اینم مشخصات همون آیتمی که خیلی دربارش میدونی:

Infinity Edge

Total Price: 3800
Recipe Price: 645
Attack Damage, 25 Critical Strike Chance 70
.UNIQUE Passive: Critical strikes deal 250% instead of 200%

پس فقط اتک دمیج اش استک میشه و یونیک پسیو استک نمیشه!
به قول مهران مدیری: افتاد الآن؟
یه عمر اشتباه آیتم میبستی!

ali_parlous
28-05-2013, 23:56

ببین عزیزم من خودم tryn بازم ولی تو lol هر کی یه ضد داره مثلا teemo, jax, jayce, singed, darius اینها tryn رو راحت میزنن مگر اینکه noob باشن. هیچ هیرویی نموتونه با همه تک به تک بزنه. هیچ کس :n09:

ali_parlous
29-05-2013, 00:04
berserker's greavs
infinity
phantom
ravenus hydra
ممنون

من پیشهناد میدم یکم با tryn بیشتر بازی کن...
boot attack speed
infinity edge
bloodthirster
bloodthirster
phantom dancer
frozen mallt

در ضمن عزیزه دلم Q رو باید اول بگیری و قوی کنی بعدش هم W برای slow کردن از پشت در آخر E رو قوی می کنی. خواستی اول صبح ها هم با هم 1 به 1 بزنیم من مشکلی ندارم. با tryn بزرگ شدم پسرم

nevereverdown
29-05-2013, 00:16
من پیشهناد میدم یکم با tryn بیشتر بازی کن...
boot attack speed
infinity edge
bloodthirster
bloodthirster
phantom dancer
frozen mallt

در ضمن عزیزه دلم Q رو باید اول بگیری و قوی کنی بعدش هم W برای slow کردن از پشت در آخر E رو قوی می کنی. خواستی اول صبح ها هم با هم 1 به 1 بزنیم من مشکلی ندارم. با tryn بزرگ شدم پسرم

من نمیدونم شما دوستان چه علاقه ای دارید که یه ایتم رو دوبار بگیرید
bloodthirster یکی کافی و وقتی late game شه اون موقع شما به یخورده سیتم دفایی نیاز دارید که اگه ravenus hydra و warmogs داشته باشید ، اون موقع دارای health regen بالا میشید که خیلی مفید میتونه باشه ...ضمنا ravenus hydra توی late game و درگیری های تیمی خیلی مفیده و به چمپای نزدیک هم دمج وارد میکنه که با توجه با کریت بالای trynd این دمج خیلی بالاست
warmogs بجای frozen mallt چون شما به health refen و HP نیاز دارید نه slow چون trynd خودش slow داره
بعدشم شما توی ایتمای پیشنهادیتون اثری از armor penetration دیده نمیشه، که کلا یعنی هیچ...جلوی یه تانک با ارمور بالا و hp انگار به دبوار داری میزنی
عزیزم من trynd رو خوب میشناسم...شما اول ایتم بستن یاد بگیر واسه چمپتون بعدش بیا منو آموزش بده
با تشکر

msgcpp
29-05-2013, 00:24
اساتید اگه کسی با اش بازی کرده راهنمایی کنه این بیلد برای اش خوبه؟ اگه نه چیکارش کنم بهتره؟

ترتیب بستن آیتمها هم از چپ به راست.

new evil
29-05-2013, 00:34
بجای huricane یا banshee begir یا guardian angel یا یه ایتم دفاعی
اینفینیتی رو هم اخر بگیر
بجای blade هم phantom dancer بگیر(اما اگه دشمنات تانکی رفتن همین خوبه)

nevereverdown
29-05-2013, 00:44
اساتید اگه کسی با اش بازی کرده راهنمایی کنه این بیلد برای اش خوبه؟ اگه نه چیکارش کنم بهتره؟

ترتیب بستن آیتمها هم از چپ به راست.

دوست عزیز من این ایتمارو بهت پیشنهاد میدم، واسه من همیشه مفید بوده،به سبک بازی من میخوره
با doran's blade سروع کن و اولین اسپل رو هم q باز کن،واسه خاطر slow .. بعدش w\e\w\w\r ..سعی کن last hit کنی و gold هایی که به دست میاری رو Save کن واسه infinity وقتی به اندازه یه BFS پول جمع کردی و چندتا پوشن recall کن
من چون واسه ashe ران atak speed دارم کفش ارمور میگیرم یا boot of swiftness
phantom
bloodthirster
lastwhisper
و یه ایتم دفایی معمولا gaurdian angel جواب میده ولی من warmogs هم میبندنم
من اینارو پیشنهاد میکنم البته flash و barrier هم میگیرم من....ignite از اونجایی که range ashe زیاد هست نمیشه land کرد یجورایی safe نیست...barrier بهتره
nevereverdown
منو اد کن تو eu east دیروز و امروز فقط ashe گرفته بودم میتونی ببینی

msgcpp
29-05-2013, 01:00
من اینارو پیشنهاد میکنم البته flash و barrier هم میگیرم من....ignite از اونجایی که range ashe زیاد هست نمیشه land کرد یجورایی safe نیست...barrier بهتره
nevereverdown
منو اد کن تو eu east دیروز و امروز فقط ashe گرفته بودم میتونی ببینی

مرسی :n16:
راستش من به خاطر این وضعیت نت با هیچ چمپ دیگه ای به جز اش نمیتونم بازی کنم (یعنی همش فید میدم) قبلاً که نت درست بود با هر هیرویی میتونستم،

من flash و Ignite رواستفاده میکنم اینطوری: 3 تا Health Potion بر میدارم و boot معمولی و اولین اسپل W رو فعال میکنم.
میرم بات لاین تو علفا مخفی میشم متظر چمپ حریف، وقتی حریف داره وارد علفا میشه یه لحظه قبلش با W اسپل میزنم و پشت بندش بیسیک اتک و Ignite و اگه حریف فلش زد منم پشت بندش فلش میزنم و میرم دنبالش و اتک آخری رو میدم و تمام!! Firstblood اش میکنم، تو این حالت یکی دوتا هم از Turet میخورم ولی چون قبلش Potion رو فعال کردم با بالای 50 سلامتی برمیگردم.
راستش اینطوری خیلی Firstblood کردم،

nevereverdown
29-05-2013, 01:36
مرسی :n16:
راستش من به خاطر این وضعیت نت با هیچ چمپ دیگه ای به جز اش نمیتونم بازی کنم (یعنی همش فید میدم) قبلاً که نت درست بود با هر هیرویی میتونستم،

من flash و Ignite رواستفاده میکنم اینطوری: 3 تا Health Potion بر میدارم و boot معمولی و اولین اسپل W رو فعال میکنم.
میرم بات لاین تو علفا مخفی میشم متظر چمپ حریف، وقتی حریف داره وارد علفا میشه یه لحظه قبلش با W اسپل میزنم و پشت بندش بیسیک اتک و Ignite و اگه حریف فلش زد منم پشت بندش فلش میزنم و میرم دنبالش و اتک آخری رو میدم و تمام!! Firstblood اش میکنم، تو این حالت یکی دوتا هم از Turet میخورم ولی چون قبلش Potion رو فعال کردم با بالای 50 سلامتی برمیگردم.
راستش اینطوری خیلی Firstblood کردم،

خب اره من اون اولا همین کارو میکردم ولی خب توی Rank همه تیما مراقب adc هستن که farm کنه و کیل بگیره و کمتر بمیره واسه همین ، همیشه توی بات ساپورت پیش قدم میشه و توی علفها وارد میکاره،و شما با این روش خیلی احتمالش پایین هست که فیرست بلاد بگیرید
من دوران بلید رو پیشنهاد دادم به دلیل
10dmg
80health
restore 5hp per attack
گفتم بستگی به روش بازیتون داره...من 39% attack speed ران دارم واسه همین دوران بلید جواب میده واسم
ولی ایتمای دیگه که گفتم همه ویژگی های adc را واستون مهیا میکنه
dmg,attack speed,armor penetration
barrier که گفتم،وقتی بازی طولانی میشه،تیم حریف شمارو هدف اول فرار میده و شما با barrier و flash میتونید خودتونو نجات بدید ولی ignite نمیتونه خیلی کاربردی باشه

Dark_Priest
29-05-2013, 06:59
Spirit Visage اقا چرا این آیتمه کار نمیکنه ؟ لایف استیل نمیده ! یا اسپل ومپ هم نمیده قضیش چیه توضیح بدین !

ali_parlous
29-05-2013, 07:12
خب اره من اون اولا همین کارو میکردم ولی خب توی Rank همه تیما مراقب adc هستن که farm کنه و کیل بگیره و کمتر بمیره واسه همین ، همیشه توی بات ساپورت پیش قدم میشه و توی علفها وارد میکاره،و شما با این روش خیلی احتمالش پایین هست که فیرست بلاد بگیرید
من دوران بلید رو پیشنهاد دادم به دلیل
10dmg
80health
restore 5hp per attack
گفتم بستگی به روش بازیتون داره...من 39% attack speed ران دارم واسه همین دوران بلید جواب میده واسم
ولی ایتمای دیگه که گفتم همه ویژگی های adc را واستون مهیا میکنه
dmg,attack speed,armor penetration
barrier که گفتم،وقتی بازی طولانی میشه،تیم حریف شمارو هدف اول فرار میده و شما با barrier و flash میتونید خودتونو نجات بدید ولی ignite نمیتونه خیلی کاربردی باشه

از همون doran معلومه tryn باز نیستی عزیزم...
کی میگه دو تا bloodthirster کار نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا؟؟؟؟؟ :n08:

یه اتک میدی تا دندون heal میشی. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم همین امروز بازی کردم. گفتم خواستی 1 به 1 میزنیم هیچ مشکلی نیست. برو doran بخر......
خواهشا در مورد هر champ خواستی حرف بزن جلوی من به غیر از tryn, diana, akali, jax

lordthunder
29-05-2013, 08:21
چمپ CHO رو تونستم خوب بازی کنم :n02:
یه چمپی مثل این احتمالا برا من خوبه :n19:
سلام
مفلومه سلیقه شما هم مثل منه!
بعد از Cho برو garen ، singed و .... ، شما هم top هستی بیشتر.
امروز صبح ping 119 ، بالاخره هم تونستم دوتا rankببرم ، نمی دونم چرا همش مساوی میشه برد و باختم!

Mohaddi
29-05-2013, 08:29
پس اگه دشمن داره Armor میبنده ما AP ببندیم . اگه Magic resist می بنده ما AD ببندیم ؟ منظورم ضدش هست

garaa
29-05-2013, 08:38
Noobs:n26:

daniel'
29-05-2013, 08:40
پس اگه دشمن داره Armor میبنده ما AP ببندیم . اگه Magic resist می بنده ما AD ببندیم ؟ منظورم ضدش هست
نه عزیز من این همیشه صادق نیست شاید بعض از چمپ ها اصلا ADیاAPنبودن در بعضی مواقع شما باید ارمور پنتریشن یا مجیک پنتریشن و امثال اینا بببندی:n13::n06:فقط چمپ هایی که هر دو رو دارن یعنی هم ای پی و هم ای دی مثل ازریل میشه استفاده کرد بعضی از چمپ ها مثل لیساندرا ویکتور و Ryze فقط ap هستند

AlbisQT
29-05-2013, 09:45
AP یا AD بودن چمپت ربطی به دشمن نداره. بعضی چمپا AD ان بعضیا AP.
و اینکه اگه مثلا AD بودی مثل داریوش دیدی دشمنت فقط داره Armor میبنده و دمیجت روش اومده پایین یه آیتم Armor Pen میبیندی مثل Last Whisper. یا اگه AP بودی و دید اونا Magic Resist بستند میری Magic Pene میبندی. (Sorccer Boots مثلا)

pancha73
29-05-2013, 10:18
اخه برادر من قربون شکلت چرا لج میکنی یه مسئله کاملا ریاضیه...ربطی به trynd نداره،پسیو infinity میگه که بجای 200% شما 250% کریت میزنی حالا شما هرچندتا infinity ببندی پسیو تغییر نمیکنه،همون 250% باقی میمونه، اینم که شما کریت دمج بیشتر میزنی واسه اون درصد کریت دمجی هست که روی دمج کلی شما اعمال میشه....حالا شما 4 تا infinity بگیر فقط از پسیو یکیش استفاده میکنی و فقط دمج کل 4 تا infinity اعمال میشه...
حالا فرض حرف من غلط که بدون شک نیست غلط، دوستان نظر بدن
اینم که شما رو ashe 3 تا infinity میبندی خب داری اشتباه میکنی چون وقتی یه تانک بیاد جلوت با armor دمج شما به هیچ دردی نمیخوره و حتما باید armor penetration داشته باشید و اتک اسپید
من بهترین ایتمایی که واسه ashe بستم و جواب داده این بود
infinity
phantom
bloodthrister
lastwhisper
gaurdin angel
با کفش ارمور
عزیزم شما اگه 2 ساله اگه بازی کردی من از nov 2009 دارم لول بازی میکنم با این حال این به این معنی نیست که بازی من بهتره...من ایتمارو با توجه به تیم حریف و شرایط بازی میبندم
با اینحال موفق باشی
من این ایتم ها رو میبندمو خیلی هم راضی ام,خوب عزیزم بر فرض من اشتباه کنم باید بیای بهم بگی اگه این ایتم هارو ببندی بهتره نه اینکه به ایتم های و نظر من ایراد بگیری به هر حال باید به نظر هر کی احترام گذاشت,در هر صورت نمی خوام سوء تفاهم بشه دوا که نداریم اینجا هم میایم واسه همین کارا که راه های بهترو واسه بازی بهتر پیدا کنیم :n16:

AlbisQT
29-05-2013, 10:22
جدیدا علاقه مند شدم به این Lore نمیدونم چرا.
یکی مپ از بازی داره؟ این Noxian و Demacia کجاند؟ Ionia چیه پس؟

جالبه آخه مثلا Urgot جلاد بوده میخواسته سر Jarvan رو بزنه که Garen میاد و به دو نیم تقسیمش میکنه :n04: به خاطر همینم با نکرومنسری زنده میشه میاد تو لیگ تا کسی که دو نیمش کرده رو بکشه :دی

pancha73
29-05-2013, 10:22
آخه مجید جان، قربون شکلت برم، دلبندم، حتماً این جمله رو دیدی:

Unique passives with the same name don't stack ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یونیک پسیوهای همنام استک نمیشوند (به هم اضافه نمیشوند و فقط یکیش اعمال میشه)

اینم مشخصات همون آیتمی که خیلی دربارش میدونی:

Infinity Edge

Total Price: 3800
Recipe Price: 645
Attack Damage, 25 Critical Strike Chance 70
.UNIQUE Passive: Critical strikes deal 250% instead of 200%

پس فقط اتک دمیج اش استک میشه و یونیک پسیو استک نمیشه!
به قول مهران مدیری: افتاد الآن؟
یه عمر اشتباه آیتم میبستی!
خوب چرا میزنی :n28: بچه که زدن نداره :n02: من انتقاد پذیرم و اشتباه همو قبول کردم :n06:

pancha73
29-05-2013, 10:27
دوستان کسی عکسی از مپ قدیم twisted treeline داره؟:n01:

AlbisQT
29-05-2013, 10:34
باید بگردم نمیدونم. میخوای چیکار ولی؟
قدیمیه خیلی ضایع بود. به زور چند نفر 3v3 میرفتند

pancha73
29-05-2013, 10:40
همینجوری می خوام ارشیو داشته با شم :n02: نه با حال بود من قدیمیه رو بیشتر ترجیح می دادام ,کاش هر 2 مپو با هم نگه می داشتن

AlbisQT
29-05-2013, 10:42
البته میتونستند اونو واسه کاستوم نگه دارند.

nevereverdown
29-05-2013, 10:44
از همون doran معلومه tryn باز نیستی عزیزم...
کی میگه دو تا bloodthirster کار نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ واقعا؟؟؟؟؟ :n08:

یه اتک میدی تا دندون heal میشی.

اینم همین امروز بازی کردم. گفتم خواستی 1 به 1 میزنیم هیچ مشکلی نیست. برو doran بخر......
خواهشا در مورد هر champ خواستی حرف بزن جلوی من به غیر از tryn, diana, akali, jax

عزیزم اول برس به مطلب بعدش اظهارنظر کن ....من درباره Ashe حرف میزدم و دوران واسه ashe بود
آقا شما OP قبول برو full bloodthirster ببند...

من این ایتم ها رو میبندمو خیلی هم راضی ام,خوب عزیزم بر فرض من اشتباه کنم باید بیای بهم بگی اگه این ایتم هارو ببندی بهتره نه اینکه به ایتم های و نظر من ایراد بگیری به هر حال باید به نظر هر کی احترام گذاشت,در هر صورت نمی خوام سوء تفاهم بشه دوا که نداریم اینجا هم میایم واسه همین کارا که راه های بهترو واسه بازی بهتر پیدا کنیم :n16:

قربونت برم منم بهت ایتمهای پیشنهادی رو گفتم،ایتم هایی که واسه من جواب میداد و همچنین از ایتماتون با دلیل ایراد گرفتم که اشتباه نبندید ولی شما بهتون برخورد و ناراحت شدید،مثله دوستمون که الان میگه بیا 1v1 و درباره jax,aka,diana,trynd جلو من حرف نزنید
من واسه کسی شاخ نشدم که فقط نظرمو گفتم حالا دوست داشتید استفاده کنید

abrams
29-05-2013, 10:49
آقا میشه اسم اکانتاتونو بگین اد کنم؟ ماله من abrams1996

Dark_Priest
29-05-2013, 10:54
آقا هیرو Op میخواین فقط Tryn خدایی آیتم فول همه رو میزنه 5 ثانیه ایمورتال کم نیست ها !! طرف رو پودر میکنه !! هر کی میگه فلان هیرو میزنه بیاد 1به1 خودش ببینه !

AlbisQT
29-05-2013, 11:10
من که کاستوم هم دیگه نمیتونم شدیدا لگ شده :n03:

smohsen
29-05-2013, 11:35
امروز کلا هیچی تو گیم نمیره صفحه سیاه و retry و همین قضیه ...:n29:

new evil
29-05-2013, 12:04
جدیدا علاقه مند شدم به این Lore نمیدونم چرا.
یکی مپ از بازی داره؟ این Noxian و Demacia کجاند؟ Ionia چیه پس؟

جالبه آخه مثلا Urgot جلاد بوده میخواسته سر Jarvan رو بزنه که Garen میاد و به دو نیم تقسیمش میکنه :n04: به خاطر همینم با نکرومنسری زنده میشه میاد تو لیگ تا کسی که دو نیمش کرده رو بکشه :دی
بیا پیش خودم
من چیزایی از داستان چمپ ها می دونم که اگه بگم شاخ در میاری
اول لور همه چمپ هارو بخون بعد برو توی lol wiki اسم هر چمپی رو خواستی بزن بعد برو tab اخر (skins & trivia اگه اشتباه نکنم) و background
اولم برو سراغ اطلاعات Jericho Swain و Emilia LeBlanc که اسم اصلیش Evaine هستش
نقشه دنیای لول (Valoran) هم توی خود کلاینت هستش
اون علامت کنار پروفایلت رو بزن اسمش باید Journal of justice باشه

Map of Valoran
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smohsen
29-05-2013, 12:25
یک روز بن شد اکانتم :n07: :n29:
مسخرس
صفحه سیاه اومد و مجبور شدم گیم رو ببندم
چندبار لاگین کردم اما هی مجبورم میکر د ریکانکت کنم و درنهایت خودش میبست
آخر سر ایمیل اومد که اکانتت یک روز بن شده :n23:

ali_parlous
29-05-2013, 12:29
عزیزم اول برس به مطلب بعدش اظهارنظر کن ....من درباره Ashe حرف میزدم و دوران واسه ashe بود
آقا شما OP قبول برو full bloodthirster ببند...

قربونت برم منم بهت ایتمهای پیشنهادی رو گفتم،ایتم هایی که واسه من جواب میداد و همچنین از ایتماتون با دلیل ایراد گرفتم که اشتباه نبندید ولی شما بهتون برخورد و ناراحت شدید،مثله دوستمون که الان میگه بیا 1v1 و درباره jax,aka,diana,trynd جلو من حرف نزنید
من واسه کسی شاخ نشدم که فقط نظرمو گفتم حالا دوست داشتید استفاده کنید

من که گفتم اون آیتم های که گفتی رو بیا با من تک به تک بزن من هیچ مشکلی ندارم، اگر فکر می کنی آیتم های تو بهتره بیا....
بعد 12 سال wardcraft بازی کردن 1000 جور تجربه تو این جور بازیا لطفا حداقل جلوی این champ به این خوبی رو خراب نگن (Tryn) برو گیر بده به یه champ ایکه باهاش 20-30 تا penta نداشته باشم پسر جان...
ID رو بده می خواهم برم match history تو رو ببینم.
من که Ali ParLouS ام.

ali_parlous
29-05-2013, 12:33
rune page برای Tryn باید full critical damage بری پسرم نه اتک اسپید.....

new evil
29-05-2013, 12:36
من که گفتم اون آیتم های که گفتی رو بیا با من تک به تک بزن من هیچ مشکلی ندارم، اگر فکر می کنی آیتم های تو بهتره بیا....

اینکه میشه 1ب1
باید ایتم 1ب1 بست

garaa
29-05-2013, 12:54
تاپیک پُر نوب شده :n26:

nevereverdown
29-05-2013, 12:54
rune page برای Tryn باید full critical damage بری پسرم نه اتک اسپید.....

بعد 12 سال wardcraft بازی کردن 1000 جور تجربه تو این جور بازیا لطفا حداقل جلوی این champ به این خوبی رو خراب نگن (Tryn) برو گیر بده به یه champ ایکه باهاش 20-30 تا penta نداشته باشم پسر جان...
ID رو بده می خواهم برم match history تو رو ببینم.
من که Ali ParLouS ام.

بابا نمیخوری به ما...آخه تو چرا مطلب رو نمیگیری، اینم مثله دوران بلید کردی ؟ گفتم من واسه Ashe از ران پیج attack speed استفاده میکنم ، چرا بحث رو قاطی میکنی...دقت کن
آخه ادم وقتی میتونه ایتم های مختلف ببنده چرا باید یه ایتم رو دوبار بگیره ؟؟؟ بجای 2تا bloodthrister میتونی یدونه BT و Ravenous Hydra بگیری که تاثیرش خیلی بیشتره
ID : NeverEverDown
برو امارمو تو Rank USA ببین چون من اونجا بازی میکردم
چرا همه مشتاق 1v1 هستن اینجا !!!
NewEvil صحیح فرمودن تو 1v1 باید ایتم 1v1 بست،که اگه من جلوی یه Trynd بازی کنم،حتما اول Thornmail و Randouin's Omen میگیرم،خریدای بعد هم با توجه به حریف میبندم

daniel'
29-05-2013, 13:06
داداش همه از بدو تولد پرو که نبودن ما هم یاد میگیریم به پای شما انشا ال.. میرسیم:n06:(در ضمن جایی از تاپیک ننوشته که اینجا مال پرو هاست):n02:بعد اقا کی گفته جکس چاقه عکس تو امضا رو نگا کلا بادی بیلدینگی همش عضله خالص می باشد:n23:از تو سوراخ کلید رد میشه:n02:دیگه نبینم بهش توهین بشه:n23:

daniel'
29-05-2013, 13:12
راستی اگه برای tryn هیدرا ببندی بهتر نیست چون یکی از قدرت های ایتم اینه که به مقدار که دیمیج میزنی بهت جان میده برای خالی کردن لین از مینیون ها هم خیلی بدرد میخوره با لست ویسپر و اونی که قدرت کریتیکال رو بیشتر میکنه(دوتا استک نمیشه) و فانتوم دنسر .قوی ترین tyraکه تو بازی ها دیدم اینطوری ایتم بسته بود:n01:

ali_parlous
29-05-2013, 13:21
بابا نمیخوری به ما...آخه تو چرا مطلب رو نمیگیری، اینم مثله دوران بلید کردی ؟ گفتم من واسه Ashe از ران پیج attack speed استفاده میکنم ، چرا بحث رو قاطی میکنی...دقت کن
آخه ادم وقتی میتونه ایتم های مختلف ببنده چرا باید یه ایتم رو دوبار بگیره ؟؟؟ بجای 2تا bloodthrister میتونی یدونه BT و Ravenous Hydra بگیری که تاثیرش خیلی بیشتره
ID : NeverEverDown
برو امارمو تو Rank USA ببین چون من اونجا بازی میکردم
چرا همه مشتاق 1v1 هستن اینجا !!!
NewEvil صحیح فرمودن تو 1v1 باید ایتم 1v1 بست،که اگه من جلوی یه Trynd بازی کنم،حتما اول Thornmail و Randouin's Omen میگیرم،خریدای بعد هم با توجه به حریف میبندم

پیشنهاد می کنم یه سر برو ببین attack speed رو برای tryn نوشتی یا ashe.
دوما یاد بگیر هر هیرویی یک وضیفه داره، adc که می دونی چیه؟؟؟؟ اگه نمی دونی به معنی اینکه که باید دمج سنگین داشته باشی برای تیمت نه تانک بری. می خواهی تانک بری garen وردار اقا جان.
سوما من اصلا دوست ندارم با کسی تک به تک بزنم ولی شما خیلی ادعا tryn می کنی راستشو بخواهی خیلی بهم بر خورده.
با اون آیتم هایی که تو پیشنهاد دادی baron هم نمی تونی solo بزنی که پسر چه برسه به penta.
توی پست های که گذاشتی همش حرفات ضد و نقیضه آخر سر هدفت چیه بابا جان؟؟؟ Attack speed؟ Critical؟

من احمقم. من خرم که وقت گذاشتم دارم اینجا با یه مشت نوب بحث دری وری می کنم. والا....

آقا من با شما دیگه کاری ندارم هر چی هم می خوای پیشنهاد کن این تازه کارای بنده خدا هم این خودت unskilled کن :n08:
خواهشا دیگه نقل قول نکن :n15:

smohsen
29-05-2013, 13:22

بابا پرو
تو چند تا گیم آنلاین پرو هستی ؟ :sq_2:

lordthunder
29-05-2013, 13:29
سلام
من فقط یک نکته بگم ، اون هم این که هر کس که بهخودش مغرور بشه ، زمین خواهد خورد ، لطفا دوستان تواضع پیشه کنند.

ali_parlous
29-05-2013, 13:32
راستی اگه برای tryn هیدرا ببندی بهتر نیست چون یکی از قدرت های ایتم اینه که به مقدار که دیمیج میزنی بهت جان میده برای خالی کردن لین از مینیون ها هم خیلی بدرد میخوره با لست ویسپر و اونی که قدرت کریتیکال رو بیشتر میکنه(دوتا استک نمیشه) و فانتوم دنسر .قوی ترین tyraکه تو بازی ها دیدم اینطوری ایتم بسته بود:n01:
hydra هم بد نیست برای tryn نه برای life steal باری دمیج area که به enemy میده ولی اگر tryn رو سولو کیلر کنی میشه مثل vayne ولی 10 برابر قویتر رو یکی focus می کنی 2 ثانیه بعد میری یکی دیگه:n09:
مخصوصا خوراک adc هستش می پری رو adc و ,mage تیم دشمن تموم. بعضی هیرو ها رو باید solo بازی کرد نه multi.

nevereverdown
29-05-2013, 13:51
دوما یاد بگیر هر هیرویی یک وضیفه داره، adc که می دونی چیه؟؟؟؟ اگه نمی دونی به معنی اینکه که باید دمج سنگین داشته باشی برای تیمت نه تانک بری. می خواهی تانک بری garen وردار اقا جان.
سوما من اصلا دوست ندارم با کسی تک به تک بزنم ولی شما خیلی ادعا tryn می کنی راستشو بخواهی خیلی بهم بر خورده.
با اون آیتم هایی که تو پیشنهاد دادی baron هم نمی تونی solo بزنی که پسر چه برسه به penta.
توی پست های که گذاشتی همش حرفات ضد و نقیضه آخر سر هدفت چیه بابا جان؟؟؟ Attack speed؟ Critical؟

من احمقم. من خرم که وقت گذاشتم دارم اینجا با یه مشت نوب بحث دری وری می کنم. والا....

آقا من با شما دیگه کاری ندارم هر چی هم می خوای پیشنهاد کن این تازه کارای بنده خدا هم این خودت unskilled کن :n08:

1. شما اول واسه من نق قول باز کردین(همچنین پیشنهاد آموزش 1v1هم دادین که اصلا نشانه غرورتون نیست)
2.من واسه ashe گفتم با rune attack speed 38% و اون ایتمای پیشنهادی که نمیدونم شما چچوری برداشتتون از اون ایتما تانک بوده که بماند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این واسه Trynd که گفتم با ران کریت دمج، پس لطفا حرف منو تحریف نکنید

3.من درباره tryndادعا نکردم نظظر دادم،شما فرق نظر با ادعا رو نمیدونی دیگه اون مشکل خودتونه
4.بهتون برخورده ؟؟؟؟!!!!!! بابا دمت گرم
5. من که گفتم شما Pro Player...OP من Unskilled
راضی شدی داداش ؟؟؟
فقط بدون توی LOL هیچکس Pro محض نیست و دست بالا دست زیاده و ادعا برنمیداره
موفق باشی عزیز

dirtyworm
29-05-2013, 14:06

داداش شما انگار خیلی ادعای چیز بلدی میکنی
اولا حرمت نگه دار دوما حق کاملا با اون دوستمون هست و داره درست میگه
فکر کنم اول باید یه دوره فهمیدن مطلب رو بری بعد بیای پشتش جواب بدی هنوز نمیدونی طرف داره چی میگه یه چیزی تو ذهنت میاد میریزیش بیرون
اگه قرار باشه کسی قضاوت کنه منی که 5 سال دارم این بازی رو میکنم و به جرات میگم از همه قدیمی ترم و کل تاپیک های آموزشی لول رو توی ایران خودم زدم میام قضاوت میکنم
اگه کسی هست که بیشتر از من و قدیمی تر باشه یا علی بیاد داوری ولی نگرد نیست توی آمریکا همه هم میشناسن منو
شما هم بشین سر جات ادعای پرو بودن نکن
یک کلام Nevereverdown داره درست میگه و شما هم بهتره بری بخونی چی گفته و بفهمی و جواب بدی اگه هم حس میکنی فهمیدی و حواب دادی که دیگه کلا با شما حرفی نداره تو همون حال خودت خوش باش
واقعا خسته شدم از این همه نوب که میان ادعا میکنن طرف دو روزه اومده میاد کل هم میندازه:n08:

dirtyworm
29-05-2013, 14:10
راستی یادم رفت آقای ali_parlous شما چند وقته بازی میکنی ؟؟؟
چون من حتی توی اد لیست اروپا هم ندارمت چه برسه آمریکا

ali_parlous
29-05-2013, 14:15
1. شما اول واسه من نق قول باز کردین(همچنین پیشنهاد آموزش 1v1هم دادین که اصلا نشانه غرورتون نیست)
2.من واسه ashe گفتم با rune attack speed 38% و اون ایتمای پیشنهادی که نمیدونم شما چچوری برداشتتون از اون ایتما تانک بوده که بماند
3.من درباره tryndادعا نکردم نظظر دادم،شما فرق نظر با ادعا رو نمیدونی دیگه اون مشکل خودتونه
4.بهتون برخورده ؟؟؟؟!!!!!! بابا دمت گرم
5. من که گفتم شما Pro Player...OP من Unskilled
راضی شدی داداش ؟؟؟
فقط بدون توی LOL هیچکس Pro محض نیست و دست بالا دست زیاده و ادعا برنمیداره
موفق باشی عزیز

ok تموم شد خالی شدی؟ حالا این دستمال رو بگیر صورتتو پاک کنم مرد که گریه نمی کنه..:n14:
شما یه بار میگی warmong یه بار میگی damage تکلیفت معلوم نیست والا آدم نمی دونه تانک می خوای یا adc :n13:
در ضمن شما چرا فکر می کنی تانک تیم رو باید تک به تک بزنی؟؟؟؟ عزیزم tryn وظیفه داره adc و افراد ضعیف تیم دشمن رو پودر کنه اون ها هم آرمور ندارن که عزیزم
ببخشید ها تا آقای nov 2009 که lol شروع کردی من مغرورم یا شما که زدی تو پر بچه مردم؟؟؟ بازی کردی که کردی مگه مهمه؟؟؟ مهم اینکه آدم قشنگ بازی کنه...
شما چرا فکر می کنی یک آیتم رو نمی شه 2 بار خرید، اونم یک آیتم مثل Bloodthirster که همه چیزش با هم استک میشه و 100 تا دمیج میده با 18% lifesteal ؟
مشکل شما اینه که فکر می کنی 4 ساله داری بازی می کنی کسی هستی... فکر می کنی دو تا بازی spec کردی شدی pro؟؟؟
من هنوز یک سال نیست این بازی رو شروع کردم تا قبلش dota بازی میکردم تو این مدت 500 win نورمال دارم 140 تا رنکد. بعد 4 سال 700 تا win گرفتی میزنی تو سر آدم های دیگه؟؟؟
بابا Bot AI هم بود تا حالا 3000 تا win داشت پسر جان.
:n08:
من می خواستم تو همون تاپیک قبلی تمام کنم ولی تو دوباره جواب دادی. الکی نه وقت منو هدر بده نه این بنده خداهایی که دارن این جر و بحث مسخره منو تو رو می خوانند

من از همه دوستان واقعا عذر می خواهم البته به غیر از nevereverdown
دیگه تمومش کن اصلا حال ندارم جوابتو بدم

The Awesome One
29-05-2013, 14:22
bloodthirster یکی کافی

کاری به بحث ندارم (چون پست ها رو نخوندم درست)
فقط اینو بگم bloodthrister استک میشه! :n26:

dirtyworm
29-05-2013, 14:22
ok تموم شد خالی شدی؟ حالا این دستمال رو بگیر صورتتو پاک کنم مرد که گریه نمی کنه..:n14:
شما یه بار میگی warmong یه بار میگی damage تکلیفت معلوم نیست والا آدم نمی دونه تانک می خوای یا adc :n13:
در ضمن شما چرا فکر می کنی تانک تیم رو باید تک به تک بزنی؟؟؟؟ عزیزم tryn وظیفه داره adc و افراد ضعیف تیم دشمن رو پودر کنه اون ها هم آرمور ندارن که عزیزم
ببخشید ها تا آقای nov 2009 که lol شروع کردی من مغرورم یا شما که زدی تو پر بچه مردم؟؟؟ بازی کردی که کردی مگه مهمه؟؟؟ مهم اینکه آدم قشنگ بازی کنه...
شما چرا فکر می کنی یک آیتم رو نمی شه 2 بار خرید، اونم یک آیتم مثل Bloodthirster که همه چیزش با هم استک میشه و 100 تا دمیج میده با 18% lifesteal ؟
مشکل شما اینه که فکر می کنی 4 ساله داری بازی می کنی کسی هستی... فکر می کنی دو تا بازی spec کردی شدی pro؟؟؟
من هنوز یک سال نیست این بازی رو شروع کردم تا قبلش dota بازی میکردم تو این مدت 500 win نورمال دارم 140 تا رنکد. بعد 4 سال 700 تا win گرفتی میزنی تو سر آدم های دیگه؟؟؟
من می خواستم تو همون تاپیک قبلی تمام کنم ولی تو دوباره جواب دادی. الکی نه وقت منو هدر بده نه این بنده خداهایی که دارن این جر و بحث مسخره منو تو رو می خوانند

فکر کنم بازم متوجه نشدی ایشون گفت توی آمریکا نه اروپا برو آمریکای ایشون رو ببین

daniel'
29-05-2013, 14:23
نمیدونم برای چی این ریوت برای بازیش تنظیم برایتنس نگذاشته من همیشه میخوردم تو دیوار هی :n02:فقط اونجایی که بودم روشن بود بقیش همش تاریک بود بالاخره امروز از طریق برایتنس ویندوز درستش کردم:n09:قبلا تو جانگل گم میشدم یکی از همتیمی ها میومد میبردم تو لین برای همین بهم میگفتن جانگلت بده من میگفتم هیچی معلوم نیست باور نمیکردن:n08:

msgcpp
29-05-2013, 14:24
:n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16:

اینا رو گذاشتم جو تاپیک عوض بشه :n02:

عاغا اگه بحث سر نوب بودن و این چیزهاست من همین جا بگم که همتون ادعای الکی دارید و من از همتون نوب ترم!
باور ندارید؟ اینم اسم اکانتم برید ببینید: Senju Hashiramaa
سرور EUNE
برید آمار بازی هامو ببینید، همش Defeat و Leave هه :n02:

:n16:

dirtyworm
29-05-2013, 14:24
نمیدونم برای چی این ریوت برای بازیش تنظیم برایتنس نگذاشته من همیشه میخوردم تو دیوار هی :n02:تا اونجایی که بودم روشن بود بقیش همش تاریک بود بالاخره از طریق برایتنس ویندوز درستش کردم:n09:

دقیقا به دیوار کجا میخوری ؟؟؟ :n02:

nevereverdown
29-05-2013, 14:26

بابا تو خیلی رو داری کلا ارزش دهن به دهن شدن نداری، میدونستم همچین آدمی هستی اصلا جوابتو نمیدادم...دوستان شاهد همه چیز بودن و بهترین قضاوت رو دارن...اون دوستی هم که من بهش درباره infinity گفتم فقط قصد کمک داشتم
این پست آخرتو حتی کامل نخوندم واسه همین جوابی واست ندارم
شما PRO PLAYER برو دادش موفق باشی

nevereverdown
29-05-2013, 14:29
کاری به بحث ندارم (چون پست ها رو نخوندم درست)
فقط اینو بگم bloodthrister استک میشه! :n26:

میدونم استک میشه چون passive...اون unique passive که استک نمیشه،من عرض کردم چه کاریه که 2تا بگیری وقتی میتونی از ایتم های دیگه مثل هیدرا و passive های بیشتری استفاده کنی

این حرفی بود که من زدم

bloodthirster یکی کافی و وقتی late game شه اون موقع شما به یخورده سیتم دفایی نیاز دارید که اگه ravenus hydra و warmogs داشته باشید ، اون موقع دارای health regen بالا میشید که خیلی مفید میتونه باشه ...ضمنا ravenus hydra توی late game و درگیری های تیمی خیلی مفیده و به چمپای نزدیک هم دمج وارد میکنه که با توجه با کریت بالای trynd این دمج خیلی بالاست

ali_parlous
29-05-2013, 14:30
فکر کنم بازم متوجه نشدی ایشون گفت توی آمریکا نه اروپا برو آمریکای ایشون رو ببین

رفتی بزرگترتو آوردی nevereverdown؟ :n08:
آقای pro پدر lol ایران میشه فرمایید چند تا win دارن ایشون تو آمریکا؟ غیر از 700 تا win دارن؟؟؟

بابا خفن.. بابا مطلب کامل خوان... برو اول چک کن بعد بیا بالا خواه رفبقت. 50 سال هم lol بازی کرده باشی مهم نیست.
تا موقعی یک طرفه به قاضی بدرد نمی خوره تجربت.
لطفا شما هم همین جا تمومش کن.

dirtyworm
29-05-2013, 14:33
البته من یه چیز رو اضافه کنم در مورد Warmong که حتی ADC هم میتونه بگیره همه چی بستگی به شرایط بازی داره و آیتم بستن تیم حریف
بعضی وقتی نمیتونی پوش بدی مجبوری زنده بمونی میدونی زورت نمیرس مجبوری واسه ADC یا هر چمپ دیگه آیتم دفاعی ببندی مثلا 90% واسه GP این آیتم رو میخرن و نسبت به گفته شما نباید بخرن چون gp میتونه توی هر نوعی بخواد آیتم ببنده حتی میتونه تانک بشه یا حتی Full AD
ایو گفتم تا بعضیا اون دستما رو بگیرن و جای اشک اون چیزای قهوه ای رو که از خودشون باقی گذاشتن پاک کنن چون کم کم داره آثارش کل تاپیک رو به گند میکشه

ali_parlous
29-05-2013, 14:34
آقا من عذر خواهی می کنم به خدا نمی خواهم انقدر اینجا کل کل بشه ولی این دوتا همش جواب دری وری میدن نمیشه جواب نداد.
آقا لطفا تموم کنید. وقت این بنده خدا ها رو نگیرید.

dirtyworm
29-05-2013, 14:38
رفتی بزرگترتو آوردی nevereverdown؟ :n08:
آقای pro پدر lol ایران میشه فرمایید چند تا win دارن ایشون تو آمریکا؟ غیر از 700 تا win دارن؟؟؟

بابا خفن.. بابا مطلب کامل خوان... برو اول چک کن بعد بیا بالا خواه رفبقت. 50 سال هم lol بازی کرده باشی مهم نیست.
تا موقعی یک طرفه به قاضی بدرد نمی خوره تجربت.
لطفا شما هم همین جا تمومش کن.

من الان دو سال با یوزر آمریکا بازی نمیکنم بچه جون
کسی هم بزرگترش رو نیاور من خودم نوشته های مزخرف شما رو دیدم و جوابتون رو دادم
کلا ادب و تربیتت به وضوح پیداست برو همون دستمالرو که تو پست قبلی گفتم بردار کمتر قهوه ای کن خودتو داداش داری دیگه کم کم تاپیکو به گند میکشی
اون موقعی که من لول بازی میکردم نرمال گیم معنی نداشت اگه 10 دقیقه هم میموندی بهت گیم نمیداد من با کاستوم گیم شدم لول 30
و البته حتی کاستوم بیشتر از 10 تا گیم توش نبود خودت حساب کن با چه Xp کمی من شدم 30
و البته برد های کاستوم حساب نمیشه توی آمار البته فکر نکنم سن شما کوچولو قد بده تا فردا هم بگم درک نمیکنی چون خیلی بچه ای

dirtyworm
29-05-2013, 14:43
داداش خوردیش نوش جونت خوش مزه بود ؟ دلیل کم بودن وین رو هم که گفتم خب دیگه ؟ بگو تا بازم برات تعریف کنم :n09:

nevereverdown
29-05-2013, 14:45
من الان دو سال با یوزر آمریکا بازی نمیکنم بچه جون
کسی هم بزرگترش رو نیاور من خودم نوشته های مزخرف شما رو دیدم و جوابتون رو دادم
کلا ادب و تربیتت به وضوح پیداست برو همون دستمالرو که تو پست قبلی گفتم بردار کمتر قهوه ای کن خودتو داداش داری دیگه کم کم تاپیکو به گند میکشی
اون موقعی که من لول بازی میکردم نرمال گیم معنی نداشت اگه 10 دقیقه هم میموندی بهت گیم نمیداد من با کاستوم گیم شدم لول 30
و البته حتی کاستوم بیشتر از 10 تا گیم توش نبود خودت حساب کن با چه Xp کمی من شدم 30
و البته برد های کاستوم حساب نمیشه توی آمار البته فکر نکنم سن شما کوچولو قد بده تا فردا هم بگم درک نمیکنی چون خیلی بچه ای

محمد جان بابا اینو ولش کن تو حالا یه چیزی میگی اون واسه خودش یه برداشت دیگه میکنه،بعدش میاد یه کامنت دیگه با یه موضوع دیگه باز میکنه میچسبونه بهت...من اولش جواب دادم فک میکردم مثله دوستای دیگه که اینجا هستن منطقی هستن ،ولی خب اشتباه میکردم همه مثله هم نیستن و نباید با هرکسی وارد بحث شد
امیدوارم دوستان ببخشند و قضاوت منصفانه ای داشته باشن

dirtyworm
29-05-2013, 14:47
محمد جان بابا اینو ولش کن تو حالا یه چیزی میگی اون واسه خودش یه برداشت دیگه میکنه،بعدش میاد یه کامنت دیگه با یه موضوع دیگه باز میکنه میچسبونه بهت...من اولش جواب دادم فک میکردم مثله دوستای دیگه که اینجا هستن منطقی هستن ،ولی خب اشتباه میکردم همه مثله هم نیستن و نباید با هرکسی وارد بحث شد
امیدوارم دوستان ببخشند و قضاوت منصفانه ای داشته باشن
چشم آقا سجاد ما بخاطر شما چیزی بهش نمیگیم دیگه:n12:

pancha73
29-05-2013, 14:48
آقا میشه اسم اکانتاتونو بگین اد کنم؟ ماله من abrams1996
ماله منم pancha73 تو سرور EU Nodric & East

pancha73
29-05-2013, 15:01

خونسردیتو حفظ کن عزیزم :n16: راستش منم با ایتم هات موافقم رو trynda فقط باید دمیج و کریت و اتک اسپید بست,من خودم برا اینکه شاید حالا health کم بیاره ایتم 5 امی رو frozen mallet میبندم ,جمله آخر دعوا نکنین با هم دوست باشین :n11: :n06:

Kheee
29-05-2013, 15:03
آغا من میخوام هیرو بخرم مثل داریوش باگ ولی قیمتش کمتر چیو بخرم:n13:

The Awesome One
29-05-2013, 15:07
میدونم استک میشه چون passive...اون unique passive که استک نمیشه،من عرض کردم چه کاریه که 2تا بگیری وقتی میتونی از ایتم های دیگه مثل هیدرا و passive های بیشتری استفاده کنی

این حرفی بود که من زدم

خب داداش علاقس دیگه کار دل دست خود آدم نیست که کاریش نمی شه کرد :n02:
به شخصه دلم خیلی واسه آیتمهایی که bob (شاپ کیپر قبلیه) می فروخت تنگ شده مثل heart of gold :n02:
با آیتم دفاعی موافقم ولی طبق چیزی که خودم تجربه کردم لایف استیل(+اتک اسپید) خیلی بیشتر بهم کمک کرده تا hp (با رون پیج crit dmg)
یعنی با لایف استیل زمان خیلی بیشتری می تونم دووم بیارم تا با hydra! (بعد جالبیش اینه که طرف فکر میکنه وقتی low hp هستی میتونه راحت کیل بگیره وایمیسته می جنگه به جای فرار بعد تو دو تا هیت می زنی نصف hp پر میشه :n09: )
البته قبلا اول با Executioner's Calling شروع می کردم 18% لایف استیل داشت الان همه لایف استیلا رو نرف کردن :n29:
ولی این روش نقطه ضعفش هم cc ! یعنی ندونی کجا باید وایستی کِی باید از تیم فایت دور بشی به کی اول حمله کنی به کی آخر کارت تمومه!!
اما در نهایت نهایت من طبق مچ آیتم می بندم! (بعضی جا ها آیتم دفاعی لازمه بعضی جاها crit dmg و...)

Kheee
29-05-2013, 15:11
اقا من میخوام یه هیرو مثل داریوش باگ باشه ولی قیمتش کمتر

The Awesome One
29-05-2013, 15:15
پستتونو دیدیم چرا اسپم میکنی عزیز من منظورت چیه باگ؟

Arrowtic
29-05-2013, 15:16
هیروی باگ یعنی هیروی قوی و شاخ .

pancha73
29-05-2013, 15:16
البته من یه چیز رو اضافه کنم در مورد Warmong که حتی ADC هم میتونه بگیره همه چی بستگی به شرایط بازی داره و آیتم بستن تیم حریف
بعضی وقتی نمیتونی پوش بدی مجبوری زنده بمونی میدونی زورت نمیرس مجبوری واسه ADC یا هر چمپ دیگه آیتم دفاعی ببندی مثلا 90% واسه GP این آیتم رو میخرن و نسبت به گفته شما نباید بخرن چون gp میتونه توی هر نوعی بخواد آیتم ببنده حتی میتونه تانک بشه یا حتی Full AD
ایو گفتم تا بعضیا اون دستما رو بگیرن و جای اشک اون چیزای قهوه ای رو که از خودشون باقی گذاشتن پاک کنن چون کم کم داره آثارش کل تاپیک رو به گند میکشه
ااااااا افرین منم تو مپ 3v3 رو ashe اینو می بندم:n16:

The Awesome One
29-05-2013, 15:21
هیروی باگ یعنی هیروی قوی و شاخ .

اون که op :n09:

daniel'
29-05-2013, 15:24
اقا من میخوام یه هیرو مثل داریوش باگ باشه ولی قیمتش کمتر
4800لی سین بد نیست یا یوریک (گرچه راه رفتنش ضایع)450 مستر یی به صورت ad:n02:ش1350تیراندا و تیریستانا و فیدل استیکس بد نیست 3000هفتصد بود چند بود؟:n13:اکالی و کاتارینا،کاتارینا(دوبار نوشتم چون هیروی خیلی راحت و قوییه):n02:خلاصه هر هیروی دیگه ای هم که باهاش بازی بلد باشی شاخه

new evil
29-05-2013, 15:28

مگه به وین ه؟

به شخصه دلم خیلی واسه آیتمهایی که bob (شاپ کیپر قبلیه) می فروخت تنگ شده مثل heart of gold :n02:

اخ گفتی داداش
منم دلم واسه Force of nature تنگ شده

The Awesome One
29-05-2013, 15:35
fiddle واقعا op دقت کردین من custom میسازم اگه تو تیم خودم fiddle بزارم خودم بازی نکنم بازم ما می بریم 4v5 :n08:
cho هم همینطور یعنی bot شون هم op :n09:
از تریس که اصلا خوشم نمیاد می تونستم 6 طلاقش می کردم بره :n02:
اونایی آسونن trynd و yi پیشنهاد میشه شدید! ولی باید بازیتو خوب کنی چون cc ندارن
jax هم خوبه!

تابستون اگه خواستید تیم تشکیل بدیم واسه وبلاگ lore ترجمه کنیم؟ (من تو یوتیوب هم یه کانال نگاه می کردم یه چیزایی میگفت که تو خود ویکی نبود البته الان که نمیتونم برم همه چی رو قطع کردن :n28: ولی از اونم مطلب می تونیم بگیریم)

nevereverdown
29-05-2013, 15:42
خب داداش علاقس دیگه کار دل دست خود آدم نیست که کاریش نمی شه کرد :n02:
با آیتم دفاعی موافقم ولی طبق چیزی که خودم تجربه کردم لایف استیل(+اتک اسپید) خیلی بیشتر بهم کمک کرده تا hp (با رون پیج crit dmg)
یعنی با لایف استیل زمان خیلی بیشتری می تونم دووم بیارم تا با hydra! (بعد جالبیش اینه که طرف فکر میکنه وقتی low hp هستی میتونه راحت کیل بگیره وایمیسته می جنگه به جای فرار بعد تو دو تا هیت می زنی نصف hp پر میشه :n09: )
البته قبلا اول با Executioner's Calling شروع می کردم 18% لایف استیل داشت الان همه لایف استیلا رو نرف کردن :n29:
ولی این روش نقطه ضعفش هم cc ! یعنی ندونی کجا باید وایستی کِی باید از تیم فایت دور بشی به کی اول حمله کنی به کی آخر کارت تمومه!!
اما در نهایت نهایت من طبق مچ آیتم می بندم! (بعضی جا ها آیتم دفاعی لازمه بعضی جاها crit dmg و...)

خب هرکسی یه نظر و سلیقه ای دارم من ایتم هایی که عرض کردم خدمتتون بیشتر واسه شرایط late game هستش اگه دقت کرده باشی پشت بعد از ایتما به late game اشاره کردم
شما در نظر بگیر توی یه بازی سنگین رنک وقتی بازی طولانی میشه معمولا تو شرایط مختلف Adc و ap یه ایتم دفایی میخرن مثلا gaurdian angel و همیشه از ap و adc محافظت میشه چون دمیج اصلی رو وارد میکنن.حالا شما با trynd به adc حریف رسیدی طرف gaurdian angel داری و شما ایتم دفایی نداری کافی فقط یه stun بندازن روتون ap هم که معمولا hourglass داره و undtargetable میشه ...اون موقع فک نمیکنم 2 تا BT بتونه کمک زیادی کنه
البته این فقط نظر منه و تصورم اینه که اینجوری توی late game با trynd میشه موفقتر بود،شاید بعضی وقتا توی بعضی شرایط منم مثل شما ببندم ایتمارو واسه همین حرف شما هم کاملا درسته چون بستن ایتم به شیوه بازی کردن رابطه مستقیم دارم...من چون تو بازی یه ایرادی که دارم،زیاد turret dive میکنم سعی میکنم ایتمای دفایی استفاده کنم ،همچنین یجورای اکثر چمپها خودشون دمجشون بالاست
مثلا nasus
شارج q
کفش ارمو
triniry force (واسه شارج q و اتک اسپید و hp )
spirit visage (واسه CD و MR و افزایش hp و افزایش lifesteal و hp regen )
Warmogs
thornmail
انتخابی با توجه به شرایط بازی

خیلیا فک میکنن این ایتما اشتباست ولی من با توجه به سبک بازیم،یجورای نامیرا میشم با این ایتما
newevil گفتی force of nature یاد زمانی افتادم morde رو تانک میکردم....اون health regene خیلی حیف بود،فک کنم movment speed هم میداد

Dark_Priest
29-05-2013, 15:48
اه .
تا فردا لیو خوردم تا مین 30 با یک بدبختی با لگ و دیلی 2 ثانیه بازی کردم بعد مین 30 انداخت بیرون دیگه هم ریکانکت نشد حالا تا فردا بنم !!:n15:

nevereverdown
29-05-2013, 15:53
اه .
تا فردا لیو خوردم تا مین 30 با یک بدبختی با لگ و دیلی 2 ثانیه بازی کردم بعد مین 30 انداخت بیرون دیگه هم ریکانکت نشد حالا تا فردا بنم !!:n15:

داداش شرمنده شما چندتا leave داشتید که ban شدید ؟
من 4تا دارم دلم دیگه نمیره lol بزنم ، میترسم بن شم خفن

The Awesome One
29-05-2013, 16:02
خب هرکسی یه نظر و سلیقه ای دارم من ایتم هایی که عرض کردم خدمتتون بیشتر واسه شرایط late game هستش اگه دقت کرده باشی پشت بعد از ایتما به late game اشاره کردم
شما در نظر بگیر توی یه بازی سنگین رنک وقتی بازی طولانی میشه معمولا تو شرایط مختلف Adc و ap یه ایتم دفایی میخرن مثلا gaurdian angel و همیشه از ap و adc محافظت میشه چون دمیج اصلی رو وارد میکنن.حالا شما با trynd به adc حریف رسیدی طرف gaurdian angel داری و شما ایتم دفایی نداری کافی فقط یه stun بندازن روتون ap هم که معمولا hourglass داره و undtargetable میشه ...اون موقع فک نمیکنم 2 تا BT بتونه کمک زیادی کنه
البته این فقط نظر منه و تصورم اینه که اینجوری توی late game با trynd میشه موفقتر بود،شاید بعضی وقتا توی بعضی شرایط منم مثل شما ببندم ایتمارو واسه همین حرف شما هم کاملا درسته چون بستن ایتم به شیوه بازی کردن رابطه مستقیم دارم...من چون تو بازی یه ایرادی که دارم،زیاد turret dive میکنم سعی میکنم ایتمای دفایی استفاده کنم ،همچنین یجورای اکثر چمپها خودشون دمجشون بالاست
مثلا nasus
شارج q
کفش ارمو
triniry force (واسه شارج q و اتک اسپید و hp )
spirit visage (واسه CD و MR و افزایش hp و افزایش lifesteal و hp regen )
Warmogs
thornmail
انتخابی با توجه به شرایط بازی

خیلیا فک میکنن این ایتما اشتباست ولی من با توجه به سبک بازیم،یجورای نامیرا میشم با این ایتما
newevil گفتی force of nature یاد زمانی افتادم morde رو تانک میکردم....اون health regene خیلی حیف بود،فک کنم movment speed هم میداد

دقیقا به سبک بازی و شرایط بستگی داره! همین و بس! (مثلا این build دانک مستر یی رو اصلا قبول ندارم ولی خیلی معروفه )
من برای yi هم warmogs بستم تو dominion هی dive می کردم نمی تونستن بکشنم :n09:
درباره guardian angel و hourglass (خودم هروقت میخرمش یادم میره استفاده کنم:n08:) هم من کلا سعی میکنم وسط تیم فایت گیر نیفتم! ولی اگر گیر هم افتادم دیگه میزارم رو اتو اتک هر کی دم دستم اومد میزنم که hp پر شه! (در بدترین حالت اینه که adc رو هم با خودم می کشم پایین :n02:)

garaa
29-05-2013, 16:05
تاپیک پُر نوب / کید شده :n26:

Mohaddi
29-05-2013, 16:12
دقیقا به سبک بازی و شرایط بستگی داره! همین و بس
من شعورم نمیرسه چی کار باید بکنم نسبت به شرایط بازی :دی

AlbisQT
29-05-2013, 16:14
دقیقا به سبک بازی و شرایط بستگی داره! همین و بس! (مثلا این build دانک مستر یی رو اصلا قبول ندارم ولی خیلی معروفه )
من برای yi هم warmogs بستم تو dominion هی dive می کردم نمی تونستن بکشنم :n09:
درباره guardian angel و hourglass (خودم هروقت میخرمش یادم میره استفاده کنم:n08:) هم من کلا سعی میکنم وسط تیم فایت گیر نیفتم! ولی اگر گیر هم افتادم دیگه میزارم رو اتو اتک هر کی دم دستم اومد میزنم که hp پر شه! (در بدترین حالت اینه که adc رو هم با خودم می کشم پایین :n02:)

آره من اینطوریم. مثلا Blade of Ruined King میخرم یا Randuin Omen بعد وسط Teamfight یادم میره استفاده کنم تموم شد میگم ایی چرا از اینا استفاده نکردم :n08:
البته یه بار با چند نفر تو TS بودیم یادم نمیره وسط فایت هی داد میزدن "PRESS 2 PRESS 2 PRESS 2 PRESS 2" :n02:

The Awesome One
29-05-2013, 16:15
من شعورم نمیرسه چی کار باید بکنم نسبت به شرایط بازی :دی

اختیار داری داداش شعورم نمی رسه چیه تجربه نداری :n02:
فقط هر چیزی رو خودت امتحان کن نترس بعدم الان آموزش و این چیزا که پره بخونی دستت میاد چی به چیه:n16:

Arrowtic
29-05-2013, 16:15
اون که op :n09:

از اصطلاح باگ توی بازی های این سبک به خصوص DotA استفاده میشه . (بین ایرانی ها به خصوص)
میتونید توی گیم نت ها بپرسید .

اگه منبعی چیزی میخواید , میتونید وبلاگ زیر رو بخونید که درباره هیروی ترول توی دوتا1 نوشته شده خیلی وقت پیش :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%87%DB%8C%D8%B1%D9%88%20%D8%A8%D8%A7%DA%AF%20trol l.htm

عنوان مطلبش :
آموزش با هیروی باگ Troll

این وبلاگ رو با یه سرچ خیلی ساده در گوگل پیدا کردم و کافی بود سرچ کنم هیروی باگ .

The Awesome One
29-05-2013, 16:35
آقای اروتیک ( :n02:) متوجه معنی کلی هستم (البته این اصطلاح به غلط باب شده)
باگ یا گلیچ که کلا اشتباه سیستم
مثلا یادمه یه زمانی داریوس تازه ریلیس شده بود یه فیلم اومده بود که w میزد (نمیدونم دقیقا w یا نه همون ابیلیتی که میکشه سمت خودش) در حال ریکال دشمنو میکشید با خودش تو fountain و فری کیل می گرفت!
یا مثلا تو بازی با بات ها من خودم اول بازی که تازه مینیونها اسپاون میشدن می رفتم از تو جنگل تو bot lane نزدیک تاور دوم خودمو نشون میدادم دشمن دنبالم میفتاد از تو جنگل می کشیدم میاوردم مید زیر تاور اول double kill می گرفتم اول بازی!
و خیلی چیزهای دیگه که الان درستش کردن!
ولی ایشون منظورشون چمپیون قوی بود که اون بهش باگ نمیگن! (اگرم میگن اشتباه ما نباید تکرار کنیم :n02:)

ali_parlous
29-05-2013, 16:40
مثلا یادمه یه زمانی داریوس تازه ریلیس شده بود یه فیلم اومده بود که w میزد (نمیدونم دقیقا w یا نه همون ابیلیتی که میکشه سمت خودش) در حال ریکال دشمنو میکشید با خودش تو fountain و فری کیل می گرفت!
یا مثلا تو بازی با بات ها من خودم اول بازی که تازه مینیونها اسپاون میشدن می رفتم از تو جنگل تو bot lane نزدیک تاور دوم خودمو نشون میدادم دشمن دنبالم میفتاد از تو جنگل می کشیدم میاوردم مید زیر تاور اول double kill می گرفتم اول بازی!
ولی ایشون منظورشون چمپیون قوی بود که اون بهش باگ نمیگن! (اگرم میگن اشتباه ما نباید تکرار کنیم :n02:)

منم دیدم اون دمو رو که darius لول E میزنه می کشه تو base
خیلی با حال بود.
bug به معنی مشکل توی بازی هستش ،تو این مورد در مورد داریوس op و bug اشتباه شده یک مقدار
ولی op به معنی Over Power یعنی به قول خودمون شاخ معنی میده.

ali_parlous
29-05-2013, 16:46
آقای اینم هم تیمی های من تو Ranked :n08:

یارو kat بود تو ranked 0/24/3 :n28:

daniel'
29-05-2013, 16:47
اقا اونای که نوبن میتونن کاتارینا بازی کنن و باهاش وارد بشن 1 به 5 خودم دیدم تازه اون 5 نفر جانشون پر بود (به غیر از دو نفر که از نصف بیشتر بود)رو میکوشه به نظرم داریوس خیلی بزرگ کردن چون بازی باهاش ساده اس و کومبو های ساده ای داره ودیمیج بالایی میزنه :n01:عجیبه چه جور ریکومندد نشده؟:n13:فکر کنم به خاطر قیمتشه.:n02:کسی تا حالا این راه حل یوتیوب برای باز کردن چمپ ها رو امتحان کرده؟ایا شما بازیکنان پیشکسوت لول این روش ها رو امتحان کردین؟:n02:

ali_parlous
29-05-2013, 16:52
اقا اونای که نوبن میتونن کاتارینا بازی کنن و باهاش وارد بشن 1 به 5 خودم دیدم تازه اون 5 نفر جانشون پر بود (به غیر از دو نفر که از نصف بیشتر بود)رو میکوشه به نظرم داریوس خیلی بزرگ کردن چون بازی باهاش ساده اس و کومبو های ساده ای داره ودیمیج بالایی میزنه :n01:عجیبه چه جور ریکومندد نشده؟:n13:فکر کنم به خاطر قیمتشه.:n02:کسی تا حالا این راه حل یوتیوب برای باز کردن چمپ ها رو امتحان کرده؟ایا شما بازیکنان پیشکسوت لول این روش ها رو امتحان کردین؟:n02:

آره اون demo kat رو دیدم 1 به 5 full hp میزنه.
آره من alistar رو با اسکیل آبیه رو آنلاک کردم. باید بری تو لینک login کنی همین

Arrowtic
29-05-2013, 16:53

توی ایران به هیرو های قوی باگ گفته میشه .
منم سر درست غطلیش حرف نمی زنم فقط میگم که یه اصطلاح رایجه حالا بعضیا مثل منو شما ترجیح میدن بگن OP بعضیا باگ .

پ.ن : OP مخفف Over Powered هست نه Over Power .

پ.ن2 : اسممو انگلیسی تایپ کنید دوستان دچار اشتباه نشن : دی اون کلمه حرف اولش E هست من A : دی

ali_parlous
29-05-2013, 16:54
کسی تو وست هست ID بده با هم بریم مردیم از بس noob بودن.

ali_parlous
29-05-2013, 16:56
Over Powered :n02:

The Awesome One
29-05-2013, 17:00

منم سر درست غطلیش حرف نمی زنم فقط میگم که یه اصطلاح رایجه حالا بعضیا مثل منو شما ترجیح میدن بگن OP بعضیا باگ .

پ.ن2 : اسممو انگلیسی تایپ کنید دوستان دچار اشتباه نشن : دی اون کلمه حرف اولش E هست من A : دی

خب وقتی اشتباهه برای چی ادامه بدیم؟ چرا عاقل کند کاری...؟ :n02:
grammar nazi :n08:
به خاطر همین خندیدم! جالب بود :n02:

daniel'
29-05-2013, 17:11
پ.ن2 : اسممو انگلیسی تایپ کنید دوستان دچار اشتباه نشن : دی اون کلمه حرف اولش E هست من A : دی اقاچه فرقی میکنه هر دو یه معنی رو تقریبا میده فقط اولی یعنی شاخ شده دومی یعنی شاخ!(مقداری طنز غاطیش کردم فکر نکنی بیسواتم وگرنه معنیش رو میدونم:n06:) بعد کی حال داره دستشو ببره رو الت و شیفت:n02:هی تند تند زبان رو عوض کنی

AlbisQT
29-05-2013, 17:31
وقتی صندوق عقب ماشینو به هوای زاپاس باز میکنند میببند زاپاس کهنس به جاش مواد غذایی (سیب زمینی و آبلیمو و اینا...) کش میرند :n21::n04:
دیگه چه انتظاری از اینترنتش دارید.

pharm
29-05-2013, 18:24
همچین میگید داریوس راحته انگار مگه این زنه ماره چقدر سخته؟ ابه خوردنه برا من همشون یکی دوتا بازی باهاشون بکنی برات راحت میشن

Dark_Priest
29-05-2013, 18:24
Spirit Visage اقا چرا این آیتمه کار نمیکنه ؟ لایف استیل نمیده ! یا اسپل ومپ هم نمیده قضیش چیه توضیح بدین !

Kheee
29-05-2013, 18:28
با همین trynبازی کردم خریدمش حال کردم با عجب چیزیه هنوز بازیش دستم نیومده ولی تو بازی اول باهاش حال کردم:n04:

daniel'
29-05-2013, 18:35
منظورم یه اسکین یا یکی دوتا هیرو نیست تو یوتیوب زده همه ی هیرو ها رو میشه آنلاک کرد:n04:کسی از طریق سوروی rpگرفته؟ بعد یه مورد خیلی جالب تو این فروم دکمه ی Enterمن کار نمیکنه:n08:کلا با تایپ مشکل دارم

hm741
29-05-2013, 18:44
ملت از لگ شدید و فقدان بازی آنلاین نمیدونن چیکار کنن میان اینجا کل کل ... به جای این کارها برین به اینور اونور یه نامه ای پیغامی ایمیلی چیزی بدین بلکه از این لگ خلاص بشیم ... دوستان من پیشنهاد میدم ISP ها رو تهدید به عدم تمدید سرویس بکنیم تا شاید فرجی بشه. چون اونا پولشون از دست میره و قطعا اگه تماس های زیادی در این باره از سمت مشترکین باشه برای رفع مشکل لگ اقدام میکنند. من که به داتک گفتم اگه درست نشه دیگه تمدید نمیکنم چون اینترنت موبایل تمامی قابلیت های این ADSL مزخرفتون رو داره فقط پینگش بالاست که اونم الان با این لگ فرقی نداره

cpt.sepehr
29-05-2013, 18:49

spirit visage بت لایف استیل و اینا نمیده ، باعث میشه بقیه آیتمات که لایف استیل ، اسپل ومپ و اچ پی ریگن میدن ،عملکردشون بالا بره :n13:

smohsen
29-05-2013, 18:56
طبق انتظار بحث با ادمین های بازی بیفایده بود و بن رو ب هیچ عنوان بر نمیدارن
پس چاره اینه که تا بعد از انت... بازی نکنم وگرنه بن هی بیشتر و بیشتر میشه

dirtyworm
29-05-2013, 19:16
آقای Pro لطفا آیتم پیشتنهادی من رو هم قبل این رفیقت بخون بعد غرغره کن. من frozen mallt رو برای tryn پیشنهاد دادم مهندس.
ببخشید ببخشید دکتر.

آقای Noob خوندی چی گفتم ؟؟؟ :n06:
گفتم بستگی به نوع آیتم حریف داره
هیچ نوع آیتم بستنی توی این بازی اشتباه نیست به شرط اینکه نقطه مقابل حریف بسته باشی دکتر:n26:

dirtyworm
29-05-2013, 19:19
مسخره اینجاست یه 18 ساله(حداکثر 20 ) کسایی رو که نمیشناسه ... خطاب می کنه
این اوج مضحک شدنه این تاپیکه!

به نظرم باید از سوال پرسیدن در اینجا خودداری بشه
انگار برخی (با حالت عقده ای) بهشون بر می خوره

هیچ کس نباید کسی که تازه شروع کرده رو بازخواست کنه چون سوال پرسیدن عیب نیست
داداش شما هر سوالی داری اینجا بپرس بزار هرکی هرچی میخواد بگه

hm741
29-05-2013, 19:21
آقای Noob خوندی چی گفتم ؟؟؟ :n06:
گفتم بستگی به نوع آیتم حریف داره
هیچ نوع آیتم بستنی توی این بازی اشتباه نیست به شرط اینکه نقطه مقابل حریف بسته باشی دکتر:n26:
این بحثا فقط وقتی معنا داره که بازی وجود داشته باشه ... الان که اینترنت رو گل گرفتن دارین بحث چی میکنین؟ الان مینیون ها رو به زور last hit میکنیم چه برسه به اینکه بخوایم در مورد آیتم بستن بحث و فکر کنیم:n15:

dirtyworm
29-05-2013, 19:24
این بحثا فقط وقتی معنا داره که بازی وجود داشته باشه ... الان که اینترنت رو گل گرفتن دارین بحث چی میکنین؟ الان مینیون ها رو به زور last hit میکنیم چه برسه به اینکه بخوایم در مورد آیتم بستن بحث و فکر کنیم:n15:

دقیقا معنایی نداره ولی انگار این دوستمون ...

Dark_Priest
29-05-2013, 19:34
آقا حرف مزخرف نزنید اصلا 5 سال نیست که لول ساخته شده ! دیگه ته اش 4 سال هست

MrSeRiouS
29-05-2013, 19:34
من تا الان 25 درصد از این بازی رو دانلود کردم ، اما یه چندتا سوال واسم پیش اومد :

1- واقعاً ارزش بازی کردن رو داره ؟ :n13:
2- عایا بعد از دانلود بازی از کلاینتش آپدیت دیگه ای هم نیاز هست ؟ ( چند گیگ آپدیت ؟ )
3- شما می تونین در حال حاضر به راحتی بازی کنین یا پینگ بازی روی Nerve ـه ؟ :n29:

pharm
29-05-2013, 19:43
مخابرات و بقیه ی isp ها هیچ کارن تو این لگها و تهدیدشون کردن که درباره ی این مشکلات صلا حرفی نزنن بیخود زنگ نزنید چون جز گمراه کردن کاری نمیکنن

daniel'
29-05-2013, 19:49
من تا الان 25 درصد از این بازی رو دانلود کردم ، اما یه چندتا سوال واسم پیش اومد :

2- عایا بعد از دانلود بازی از کلاینتش آپدیت دیگه ای هم نیاز هست ؟ ( چند گیگ آپدیت ؟ )
3- شما می تونین در حال حاضر به راحتی بازی کنین یا پینگ بازی روی Nerve ـه ؟

1.اره (من که خوشم اومد ولذت بردم)2.احتمالا یه یک و نیم گیگی بخواد3.فقط صبح ها میتونی بازی کنی،شب لگ هست با این حال میشه رفت ولی ظهر فکرش رو هم نکن

daniel'
29-05-2013, 19:58
اقا یکی بیاد اسامی کسانی که الان تو eune یا euw یاna بازی میکنن رو تو یه لیست بده همه اد کنن در جا دیگه هر کی نیاد یه پست بده براش :n01:ها چطوره؟:n10:

msgcpp
29-05-2013, 20:07

آخ آخ گفتی،
دیگه مینیون هم نمیتونم last hit کنم، فقط میرم تو بازی هر 10 ثانیه یک بار جای چمپ ها توی مپ عوض میشه و دوباره تصویر Freeze میشه تا 10 ثانیه بعد! منم فقط تماشا میکنم!

hm741
29-05-2013, 20:10
مخابرات و بقیه ی isp ها هیچ کارن تو این لگها و تهدیدشون کردن که درباره ی این مشکلات صلا حرفی نزنن بیخود زنگ نزنید چون جز گمراه کردن کاری نمیکنن
وقتی مشترکین شون رو از دست بدن همچین همه کاره این قضیه میشن که کیف کنی ... ISP ها سعی دارن با گمراه کردن مخاطب و بی اطلاع نشون دادن خودشون رو به کوچه علی چپ بزنند تا شما همین طرز فکر رو داشته باشید و اینقدر تلفنی مزاحم شون نشی ... در هر حال من همه کارهایی که با این اینترنت میکنم با موبایل خیی برام ارزون تر تموم میشه (مصرف برق کمتر - اینترنت کم سرعت و ارزانتر موبایل مثل ADSL میتونه دانلود و وب گردی رو برام تامین بکنه):n06:

msgcpp
29-05-2013, 20:14
ملت از لگ شدید و فقدان بازی آنلاین نمیدونن چیکار کنن میان اینجا کل کل ... به جای این کارها برین به اینور اونور یه نامه ای پیغامی ایمیلی چیزی بدین بلکه از این لگ خلاص بشیم ... دوستان من پیشنهاد میدم ISP ها رو تهدید به عدم تمدید سرویس بکنیم تا شاید فرجی بشه. چون اونا پولشون از دست میره و قطعا اگه تماس های زیادی در این باره از سمت مشترکین باشه برای رفع مشکل لگ اقدام میکنند. من که به داتک گفتم اگه درست نشه دیگه تمدید نمیکنم چون اینترنت موبایل تمامی قابلیت های این ADSL مزخرفتون رو داره فقط پینگش بالاست که اونم الان با این لگ فرقی نداره

عزیز فکر میکنی ISP ها از این وضع راضی هستن؟ فکر میکنی دوست دارن کسب و کار خودشونو تخته کنن؟
نه عزیز، دست اینا هم نیست، کار از یه جای دیگه میلنگه،
یکی دیگه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و پورت ها رو بسته این بیچاره ها چیکار میتونن بکنن؟

الآن پستم پاک میشه، میگی نه نیگاه کن. :n02:

italodance
29-05-2013, 21:11

اصلا دیال اپ

hm741
29-05-2013, 21:23
اصلا دیال اپاونم خوبه:n02: ولی جدا از شوخی من همه رو رفتم سنجیدم ، اینترنت موبایل بین ارزانترین روش های اتصال ، پرسرعت ترینه و در نتیجه بهترین گزینه برای همه کاری به جز گیم آنلاینه ... اگه از دیال آپ استفاده کنیم بازم پول میدیم به همین ISP های بی عرضه (اندازه شلغم ازشون بر نمیاد) ... لااقل پولمون بره جایی که ادعای ارایه خدمات با کیفیت ندارن

dirtyworm
29-05-2013, 21:35
اونم خوبه:n02: ولی جدا از شوخی من همه رو رفتم سنجیدم ، اینترنت موبایل بین ارزانترین روش های اتصال ، پرسرعت ترینه و در نتیجه بهترین گزینه برای همه کاری به جز گیم آنلاینه ... اگه از دیال آپ استفاده کنیم بازم پول میدیم به همین ISP های بی عرضه (اندازه شلغم ازشون بر نمیاد) ... لااقل پولمون بره جایی که ادعای ارایه خدمات با کیفیت ندارن

کلا اوضاع خرابه کل کشور همه ISP ها همینوری شلغم شدن :n02:
کسی با رایتل تست کرده ؟ یکی از بچه ها میگفت پینگش خوبه
شما بودی میگفتی شاتل داری و سرویس گیم گذاشته ؟

lordthunder
29-05-2013, 21:40
اقا یکی بیاد اسامی کسانی که الان تو eune یا euw یاna بازی میکنن رو تو یه لیست بده همه اد کنن در جا دیگه هر کی نیاد یه پست بده براش :n01:ها چطوره؟:n10:
من یک مبحث براش زدم ، این ادمین نامرد اومد لهش کرد و رفت!

lordthunder
29-05-2013, 21:41
اصلا دیال اپ
من حوالی سال 85 از easy2call کارت اینترنت می گرفتم ، باور کنید از adsl الآن پینگش بهتر بود! اصلا لگ و delay نداشتم ، باهاش WOW می زدم.

Ultimator
29-05-2013, 21:47
ما که چند روزه بازی میکنیم. فرندلیست ایرانی هامون هم که یه مدتی خالی خالی بود الان همیشه ۱۵ نفر آنلاین و مشغول بازی داره :)

Arrowtic
29-05-2013, 21:50
من یک مبحث براش زدم ، این ادمین نامرد اومد لهش کرد و رفت!

بار ها عرض کردم که اینجور مباحثو میتونید توی یه گروه اجتماعی مطرح کنید .

برید به قسمت گروه های اجتماعی یکی بسازید لینکشو بذارید اینجا , یا بقیه رو شخصی اصلا توش دعوت کنید . اگه قرار باشه برای پلیر های هر بازی یه تاپیک بزنیم کل نظم انجمن به هم میریزه .

وقتی لیست به اندازه کافی بزرگ شد میتونید به من یا دیگر ناظرا بگید که توی پست دوم تاپیک قرار بگیره .

اگر چه که به نظرم سازماندهی چنین لیستی غیرممکنه ولی اگه انجامش دادید میتونید به ما بگید که قرار داده بشه .

توی پ.خ هم این موضوع رو اون موقع مطرح کردید که جواب دادم بهتون .

lordthunder
29-05-2013, 21:50
آغا من میخوام هیرو بخرم مثل داریوش باگ ولی قیمتش کمتر چیو بخرم:n13:
سلام
یک Singed بخر حالشو ببر ، انگه اینترنت ایرانه ، فقط راه برو دود ول کن ملت می اوفتند کف زمین.برو تو mobafire بخون mastery ش رو ، خیلی هیرو فوق العاده ای هست ، خصوصا برای ایران.

بار ها عرض کردم که اینجور مباحثو میتونید توی یه گروه اجتماعی مطرح کنید .

برید به قسمت گروه های اجتماعی یکی بسازید لینکشو بذارید اینجا , یا بقیه رو شخصی اصلا توش دعوت کنید . اگه قرار باشه برای پلیر های هر بازی یه تاپیک بزنیم کل نظم انجمن به هم میریزه .

وقتی لیست به اندازه کافی بزرگ شد میتونید به من یا دیگر ناظرا بگید که توی پست دوم تاپیک قرار بگیره .

اگر چه که به نظرم سازماندهی چنین لیستی غیرممکنه ولی اگه انجامش دادید میتونید به ما بگید که قرار داده بشه .

توی پ.خ هم این موضوع رو اون موقع مطرح کردید که جواب دادم بهتون .
بابا ادی جان ، یک زیر گروه بسازید برای هر بازی آنلاین پر طرفدار ، ملت نیان هر چی هست توی یک مبحث مطرح کنند ! مثلا یکی مبحث بزنه برای artwork یکی برای یک مسئله دیگه ، یکی برای آموزش و ....

hm741
29-05-2013, 22:02
ما که چند روزه بازی میکنیم. فرندلیست ایرانی هامون هم که یه مدتی خالی خالی بود الان همیشه ۱۵ نفر آنلاین و مشغول بازی داره :)آخه شما محل سکونتت اینجایی که ما ایرانی ها هستیم نیست :n06:(تو سرزمین افسانه ای و .netframework اوضاع رو به راهه)

pharm
29-05-2013, 22:38
هر کس تو زمینه ه-ک حرفه ای یا برنامه نویسی حرفه ای هست به نظرم میتونه یه کاری برا این لگ ها بکنه
الان مخبر میگه پستت پاک شد :D

vmirror
29-05-2013, 22:42
باز خوبه بچه ها لگ دارن من الان دو هفتس که نمی تونم لاگین کنم ......... اگه کسی راه حلی بلده به ما هم بگه ................ سرور EUW بازی می کنم...................:n04::n04::n04::n04:

Dark_Priest
29-05-2013, 23:38
اه آقا الان زنگ زدم به آی اس پی بهم گفت مگه خواب ندارین شما :n15:
اعصابم خورد شد قطع کردم ! آخه نامردا زدن 24 ساعت پشتیبانی بعد زنگ میزنی اینجوری حرف میزنن :n22:

َalireza
29-05-2013, 23:42
آقا این تریلر سینماتیک که توی یوتیوب منتشر شده رو کسی میتونه آپلود کنه ما هم بتونیم ببینیم ؟ خیلی تعریفشو شنیدم :n28: ما که نمیتونیم بریم یوتیوب

The Awesome One
29-05-2013, 23:44
بچه ها یکی تو این چت رومها اومده میگه فری rp
بعد میگم از این survey هاس؟ میگه نه من سیم کارت fake دارم با اون می گیرم ولی دیگه از لول خسته شدم به خاطر همین میدم به بقیه
بهش گفتم چقدر تو خوبی :n02:حالا یکم هم rp بده به من گفت باشه ولی یوزر نیمتو میخوام گفتم مگه نمی بینی؟ همینه دیگه summoner باهاش یکیه! گفت باشه پس نمیخوام 2 دقیقه بعد اومد گفت پسوردت هم میخوام! -منم خودمو زدم به اون راه- باشه مشکلی نیست پسوردم 123321 !
دو دقیقه دیگه اومد گفت مطمئنی همینه گفتم آره باز رفت اومد گفت مطمئنی؟ گفتم بدون اسپیس بزن! :n02:
یه سه چهار باری رفت اومد آخر گفت نمی تونم بهت rp بدم !
حیف که فارسی نمی فهمه وگرنه بهش میگفتم برو داوش ما رو سیاه نکن ما خودمون ذغالیم! خلاصه قشنگ یه 10-15 دقیقه ای سرکار بود:n08::n08:
میگم هیچ گزینه ای نیست اینا رو ریپورت کنیم؟ summoner ش این بود RyskGammalGubbe
یا مثلا الان چک میکنم تو روم پر اسپم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی کسی گول اینا رو میخوره؟ :n09:

msgcpp
29-05-2013, 23:59
یعنی کسی گول اینا رو میخوره؟ :n09:

بابا این سایتها رو نذار اینجا، به خدا الآن بعضیها میرن یوزر پسوردشونو وارد میکنن!
جدی میگم! :n16:

abrams
30-05-2013, 00:02
من یبار گول خوردم :n28: ولی طی دو روز accuont رو پس گرفتم از طریق lol support بعد که log in کردم طرف واسم rp گرفته بود :n19:

abrams
30-05-2013, 00:07
من خستم شده تنهایی بازی کردن کسی اسم account شو نمیده ما اد کنیم؟

nevereverdown
30-05-2013, 00:17
الان توی لول لاگین کردم یکی از بچه هارو دیدم داره بازی میکنه با پینگ 34 البته ایران نیستش، موندم با پینگ 34 بازی کردن چطوره !!!اونم مایی که یه عمره دعا میکنم خدا این دست لگ کم باشه و با این لگ درگیر لول شدیم

msgcpp
30-05-2013, 00:24
من خستم شده تنهایی بازی کردن کسی اسم account شو نمیده ما اد کنیم؟

اسم اکت چیه؟
بگو اضافه کنم به لیستم، همه user ها ایرانین، تو امضا لیستو گذاشتم. :n16:

abrams
30-05-2013, 00:29
اسم اکت چیه؟
بگو اضافه کنم به لیستم، همه user ها ایرانین، تو امضا لیستو گذاشتم. :n16:
شما West بازی نمیکنین؟ من abrams1996 EU West

The Awesome One
30-05-2013, 00:30
بابا این سایتها رو نذار اینجا، به خدا الآن بعضیها میرن یوزر پسوردشونو وارد میکنن!
جدی میگم! :n16:

گذاشتم که حواسشون جمع باشه گول نخورن :n26:

avator20002000
30-05-2013, 00:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C#post7495192
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C#post7316670
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C#post6985439
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C#post6389124
اینا پست های شامل اد لیست ایرانی هاست

AlbisQT
30-05-2013, 01:16
جریان این چیه فردا دارن تحریما رو ورمیدارند؟ شامل گوگل و بلیزاردم میشه؟

البته زیاد بی ربط به تاپیک هم نیستش ولی خب شرمنده.

League OF Legends
30-05-2013, 01:19
شدید لگم از بن در اومدم بعد از 1 هفته:n01:

Ultimator
30-05-2013, 02:54
شما West بازی نمیکنین؟ من abrams1996 EU West

عه :دی اینجا هم هستی شما :دی

من Divine Hammer 30 ام :دی
کلی بازی کردیم :n02::n02::n02:

The Awesome One
30-05-2013, 04:58
جریان این چیه فردا دارن تحریما رو ورمیدارند؟ شامل گوگل و بلیزاردم میشه؟

البته زیاد بی ربط به تاپیک هم نیستش ولی خب شرمنده.

جریان چیه؟ من چیزی نشنیدم

vmirror
30-05-2013, 05:25
خواهشا یکی یه کمکی هم به من بکنه .......................... موقع لاگین اکانتم ورفای می شه ولی موقع لاگین ، Internet Failure می ده ......................:n27::n27:

ali_parlous
30-05-2013, 06:12
آقا این تریلر سینماتیک که توی یوتیوب منتشر شده رو کسی میتونه آپلود کنه ما هم بتونیم ببینیم ؟ خیلی تعریفشو شنیدم :n28: ما که نمیتونیم بریم یوتیوب

سعی می کنم امروز برای همتون کل دمو های lol رو بزارم
Season 3
Season 1
Dominion

َalireza
30-05-2013, 06:36
سعی می کنم امروز برای همتون کل دمو های lol رو بزارم
Season 3
Season 1
Dominion

دمت گرم داداش :n19: داشتم نا امید میشدم:n16:

ali_parlous
30-05-2013, 06:58
جون مادرت!!!! وست بازی lol رو بستم دوباره login کنم patch امده :n28:
الان دارن فوش میدن بهم :n09:

pancha73
30-05-2013, 08:53

3- شما می تونین در حال حاضر به راحتی بازی کنین یا پینگ بازی روی Nerve ـه ؟ :n29:

1. اره داره
2.اگه پچ بیاد اره اما در حد گیگ نیست 30 mg تا400 mg متغیره
3.گاهی اوقات خوب گاهی بد,این روزا بخاطر .... بیشتر بد

abrams
30-05-2013, 09:10

مدیر انجمنی؟:18:

ali_parlous
30-05-2013, 09:10
دمت گرم داداش :n19: داشتم نا امید میشدم:n16:

نوکرم داداش
بیا اینم لینک League of Legends Cinematic- A Twist of Fate
تا جایی تونستم فشرده کردم حجمش 20 mb شده

Dominion رو دارم ولی صداش جا به جا ه. چیز شکنم درست شه اونم می گیرم می زارم

pancha73
30-05-2013, 10:09
میشه یکی لطف کنه تو picofile آپلود کنه :n16::n16::n16:

pancha73
30-05-2013, 10:11
جون مادرت!!!! وست بازی lol رو بستم دوباره login کنم patch امده :n28:
الان دارن فوش میدن بهم :n09:
مطمئنی؟ :n04: پچ نیومدا :n13:

Aria1997
30-05-2013, 10:28

اهه شمایی؟ :دی
هم دیویژنی هستیما :دی

daniel'
30-05-2013, 10:29
اقا اگه اول بازی قطع شدین اخر بازی وقتی نتایج اومد امدین و تیمتون باخته بود از اول تا اخر همه رو ریپورت کنین چون اونا هم اینکار رو کردن:n08: تا روحتون شاد شه و یادتون گرامی و وجدانتون اروم بگیره من هر وقت این اتفاق میفته این کار رو میکنم:n01:

ali_parlous
30-05-2013, 10:29
مطمئنی؟ :n04: پچ نیومدا :n13:
به خدا امده بود ساعت 8-9

ali_parlous
30-05-2013, 10:31
میشه یکی لطف کنه تو picofile آپلود کنه :n16::n16::n16:

چرا مگه uploadbaz نمی تونی دانلود کنی؟

daniel'
30-05-2013, 10:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C#post7495192
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C#post7316670
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C#post6985439
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C#post6389124
اینا پست های شامل اد لیست ایرانی هاست
خیلی از اینا دیگه بازی نمیکنن اخرین بازیشون اوایل اپریل بوده بعد اینا خیلی کلاسشون بالاس چه جور ما رو اد میکنن:n06:

mey123
30-05-2013, 10:37
من به راحتي log in ميکنم ولي وقتي ميخواد بره تو بازي صفحه سياه ميمونه و ارور پايين رو ميده،اگه کسي ميدونه دليلش چيه به من بگه.البته يه وقتايي هم صفحه سياه لعنتي رو رد کرده و لودينگ بازي مياد و ميرم تو بازي.
ابته فایروالم خاموشه و مطمئنم مشکل از سیستم من نیست.

abrams
30-05-2013, 10:55
من به راحتي log in ميکنم ولي وقتي ميخواد بره تو بازي صفحه سياه ميمونه و ارور پايين رو ميده،اگه کسي ميدونه دليلش چيه به من بگه.البته يه وقتايي هم صفحه سياه لعنتي رو رد کرده و لودينگ بازي مياد و ميرم تو بازي.
fire wall خاموشه؟

َalireza
30-05-2013, 11:04
نوکرم داداش

Dominion رو دارم ولی صداش جا به جا ه. چیز شکنم درست شه اونم می گیرم می زارم

آقا اینو الان کجاشو دانلود کنم :n02: اون دکمه قرمزه که سر کاریه . اون پایین سمت راست هم که Ad هستن. پایین سمت چپ هم که Regular Download رو میزنم یه صفحه میاد کپتچا میخواد مینویسم لینک میده . میرم توی لینک میگه :
Video can't be played because the file is corrupt

smohsen
30-05-2013, 11:42
آقا اینو الان کجاشو دانلود کنم :n02: اون دکمه قرمزه که سر کاریه . اون پایین سمت راست هم که Ad هستن. پایین سمت چپ هم که Regular Download رو میزنم یه صفحه میاد کپتچا میخواد مینویسم لینک میده . میرم توی لینک میگه :
Video can't be played because the file is corrupt
اون پایین پایین رو free download click کن یک صفحه تبلیغ خارج از مرورگر باز میشه ببندش و صبر کن صفحه لود شه کد رو بزن و لینک دانلود و دانلودش کن

daniel'
30-05-2013, 11:52
من یبار گول خوردم :n28: ولی طی دو روز accuont رو پس گرفتم از طریق lol support بعد که log in کردم طرف واسم rp گرفته بود :n19:
یعنی rp گرفتی ؟خوب اگه اینطوری من کل ip هام رو اول مصرف میکنم تا نتونه کاری کنه بعدپسورد و یوزر رو میدم بعد از اینکه درست شد پسوردم رو از طریق سایت عوض میکنم.شما کجا مشکل پیدا کردی که به ساپورت لول نیاز داشتی؟:n01:

new evil
30-05-2013, 12:06

میشه کیفیت 1080 اپ کنی؟ :دی
ممنون

یعنی rp گرفتی ؟خوب اگه اینطوری من کل ip هام رو اول مصرف میکنم تا نتونه کاری کنه بعدپسورد و یوزر رو میدم بعد از اینکه درست شد پسوردم رو از طریق سایت عوض میکنم.شما کجا مشکل پیدا کردی که به ساپورت لول نیاز داشتی؟:n01:
یوزر پستو بده تا برات عوضشون کنه

Mohaddi
30-05-2013, 12:28
خب یه صلوات بفرستید .
الان با leona بازی کردم خیلی خوب بود

Arrowtic
30-05-2013, 12:29
بحثتون داره زیادی بالا می گیره .
همین جا تمومش کنید .
اگر کسی این بحث های بچه گانه اخیر رو دنبال کنه برخورد میشه باهاش .

pancha73
30-05-2013, 12:51
اقا نمی خواد تو picofile آپ کنین خودم الان از سایت lol دیدم این cinematic رو,وااااااااااااااااااو چقد با حال بود:n19::n19: هر کی نبینه ضرر کرده :n10:

Kheee
30-05-2013, 12:53
گرافیگش بالا بود خیلی شفاف بود

pancha73
30-05-2013, 13:01
عزیز چرا باز پای منو وسط میکشی ؟ من خیلی محترمانه باهات صحبت کردم ولی حرمت نگه نداشتی شما دوست عزیز...یه حرفی بزن که حقیقت داشته باشه عزیزم
اول اینکه دوستمون توی ایتم بستن در اشتباه بود،من اشتباهشو بهش گفتم قبول نکرد و زیر بار نرفت،ولی کلی مدعی شد و حتی منو هم به 1v1 دعوت کرد و گفت 2 ساله که بازی میکنه
من درجوابش تاریخ عضویتمو گفتم و همچنین گفتم این دلیل نمیشه بازی من بهتر از شما باشه ولی تجربم بیشتره و میدونم دارم چی میگم،که یکی از دوستان یه پست گزاشتن که حرف منو تصدیق میکرد،و اون دوستمون متوجه اشتباهش شد...من اینجا صحبتام هست...نه به کسی توهین کردم نه بی احترامی پس لطفا حرمت نگه دارم و حرفی دور از حق نزن

همچین قرار نیست اطلاعات همه کامل باشه،آدم باید از اطلاعات دیگران استفاده کنه نه اینکه نسبت بهش موضع گیری کنه
من 1 نکته رو بگم :n02: من هنوزم 2تا infinity می بندم :n02:چون به نظر من هیجا ننوشته infinity پسیوش stack نمی شه :n13:یعنی هنوز قانع نشدم :n27:ولی خوب دوا که نداریم شما 1 نظر دارین منم 1 نظر دیگه و این هیچ اشکالی نداره چون قرار نیست همه 1 نظرو داشته باشن :n16: