PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : League Of Legends

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70

DANT3
05-03-2013, 16:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دشواری ؟:n05::n10:

Arrowtic
05-03-2013, 17:06
هیچ وقت با jax در نیوفت :دی میخورتت :دی
خودم خیلی این چمپ رو دوست دارم :n12:

jax ope?
کی گفته ؟ چرا هر چمپی که میبینین میگین ope؟ :دی
متاسفانه این بین پلیر های لول جا افتاده که فلانی اوپه فلانی خیلی قویه.......
چرا تو مسابقات جهانی malp shen jax blitz amumu رو بن نمیکنن؟
کلا مسخرست این حرفها اگه بدونی چطور جلوی یه چمپی درست بازی کنی کانترتم که باشه میزنیش.

من LoL باز نیستم اما LoL بازان را دوست دارم : دی
حرفتو قبول دارم به غیر از خط آخر:
اونم تا وسط قبول دارم ولی خوب گاها پیش میاد که یه چمپ(در کیس من دوتاباز هیرو) جلوت باشه و نتونی بزنیش به صورت فردی(با تیم فرق داره درمورد 1v1 میگم).
چرا که طبق حرفت اون حریفتم میدونه چطور بزنت(حالتی رو میگم که Pro باشه البته) و در اینجاست که اون قسمت کانترت باشه پیش میاد و تا جایی که من دیدم در این مواقع اون کانتر بودن کاملا میاد وسط و فقط دونستن طرز درست بازی کار نمیکنه.
بازم میگم در زمینه 5v5 کلا وضع فرق داره و حرفت در اونجا درسته.

ویرایش:ادامه Discussion در یاهو چون طولانیه : دی

Aria1997
05-03-2013, 17:16
من LoL باز نیستم اما LoL بازان را دوست دارم : دی
حرفتو قبول دارم به غیر از خط آخر:
اونم تا وسط قبول دارم ولی خوب گاها پیش میاد که یه چمپ(در کیس من دوتاباز هیرو) جلوت باشه و نتونی بزنیش به صورت فردی(با تیم فرق داره درمورد 1v1 میگم).
چرا که طبق حرفت اون حریفتم میدونه چطور بزنت(حالتی رو میگم که Pro باشه البته) و در اینجاست که اون قسمت کانترت باشه پیش میاد و تا جایی که من دیدم در این مواقع اون کانتر بودن کاملا میاد وسط و فقط دونستن طرز درست بازی کار نمیکنه.
بازم میگم در زمینه 5v5 کلا وضع فرق داره و حرفت در اونجا درسته.

دقیقا قبول دارم ولی اگه بدونی داری کانتر میشی و بدونی دوم اسپل حریف بهت آسیب وارد میکنه میتونی از خوردن اون اسپل جلوگیری کنی.
یا یک راه دیگه هم هست! میبینی داری کانتر میشی 1 کیل دادی به طرفت باید defensive بازی کنی.
طوری که یارو میخواد کیل بگیره tower diveـت کنه که در اون صورت به احتمال 90 درصد کیل هم خودت میگیری.
ولی مشکل خیلیا اینجاست که سعی میکنن بازم کیل بگیرن درحالی که میبینن طرفت فید شده حالا چه از تو یا از لین های دیگه.
خو دمو جر دادم به این مردم نفهم elo hell بفهمونم که آقا جون!!!!! میبینی نمیتونی بزنیش داره میزنتت چرا تلاش میکنی؟
Play defensive and wait for the teamfights.

loten
05-03-2013, 18:20
دوستان من خیلی وقتا دیدم پلیرها از یه ایتم قوی چندتا میخرن به نظرتون این کار درسته یا ادم نباید این کارو بکنه در ضمن اگر امکانش هست یه نفر درست طریقه بازی در جنگل بگه >
اصلا خوب هست ادم این کارو بکنه اخه لولت خیلی از اونهایی که تو لن بازی می کنند عقب میافته.

Aria1997
05-03-2013, 18:40
دوستان من خیلی وقتا دیدم پلیرها از یه ایتم قوی چندتا میخرن به نظرتون این کار درسته یا ادم نباید این کارو بکنه در ضمن اگر امکانش هست یه نفر درست طریقه بازی در جنگل بگه >
اصلا خوب هست ادم این کارو بکنه اخه لولت خیلی از اونهایی که تو لن بازی می کنند عقب میافته.

فهمیدم.
مثلا میبینی تاپ میاد 2 تا doran blade میخره. چرا اینکارو میکنه؟
برای اینکه رول اصلیش د میجه. یا اینکه میخواد توی early game بیاد اول دمیج وارد کنه کیل بگیره بره برای تانک.
doran معمولا بیشتر برای sustain و farm هستش.

اینجا میتونی تمام اطلاعات راجب به جنگل رو ببینی.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

garaa
05-03-2013, 18:49
کی اینجا پرو پلیره ؟ کی هست بتونه منو بزنه ؟ :n25:

azaramir
05-03-2013, 19:08
بهترين بازي اونيكه هم گروهيهاش بدونن اول بايد كدوم بازيكن روبزنن طرف داره عين چي كايل ميگره هم گروهيات دارن اتك به تانك ميدن اگه بتونين بهشون بفهمونين اول كي رو بزنن بازي رو برديد با اين روش بازي باخته رو بدردم تو بازي مستر برميدارم تو 5 ثانيه طرف كايل ميشه ولي چون تيم حريف نميدونه اول بايد منو بزنه تا بتونن ببرن ميره اتك به بقيه ميدن بعد ميبينن بازي رو باختن:n09:

loten
05-03-2013, 20:26
تو بعضی عکسها دیدم تو نقشه برف هم هست
مال ورژنهای گذشته است؟

loomina
05-03-2013, 20:36
تو بعضی عکسها دیدم تو نقشه برف هم هست
مال ورژنهای گذشته است؟

اون مال زمستون سال پیش بود زمانی که riot هنوز به پلیر هاش اهمییت میداد!

Dark_Priest
05-03-2013, 20:53
بابا این خارجی ها که گــــاون ! خـ ...... هستن !
اصلا نمی فهمن 4 ساعت دارم سیگنال میدم تاور رو بزنید وسط رو بریم پوش کنیم اصلا انگار نه انگار هر کدومشون رفتن یه جا !
میگم من الان تو eune بازی میکنم ! شنیدم که West خیلی بهتره همینطوره ؟
بعد پلیر هاش خیلی قوی هستن ؟ ! :دی چون اگه قوی باشن نمیشه کیل گرفت !
لول یه بدی که داره نمیشه اصلا دینای کرد و هیرو هر چی باشه گلدش رو در میاره ولی تو دوتا اینطور نیست اینقدر دینای میدی که دهنش سرویس شه ! خدایی خیلی از چیز های لول بهتر از دوتا هست !
من که از 8 سالگی دوتا بازی میکردم تا 12 سالگی بعد اونم که تا الان 13 سالمه دارم Lol بازی میکنم که خیلی شاخ تر هست لول ! نمیدونم تو دوتا وقتی میمیری اعصابت خورد میشه ولی لول میمیری اصلا اینجور نیست !
دوستان یادتون نره جواب سوال هام رو بدین !
GL

Aria1997
05-03-2013, 21:52
هی خدا.
به خدا قسم به جون خودم به خدا قسم من میتونم از این elo hell لعنتی برم بالا.
من میتونم من بازیم خوبه اینو من نمیگم بقیه میگن.
اما وقتی میبینم همین الان دارم میرم top میبینم 3 نفر ترول کردن kata lux veigar ورداشتن دعوا سر مید کردن !!!!! من چیکار کنم؟؟؟
I DONT DESERVE THIS ELO

kingstreet
05-03-2013, 22:19
هی خدا.
اما وقتی میبینم همین الان دارم میرم top میبینم 3 نفر ترول کردن kata lux veigar ورداشتن دعوا سر مید کردن !!!!! من چیکار کنم؟؟؟
I DONT DESERVE THIS ELO
حالا هی مارو بپیچون تکی برو بازی کن:n08:

Aria1997
05-03-2013, 22:43
حالا هی مارو بپیچون تکی برو بازی کن:n08:

زهر مار :دی
بازی رو باحتیم بدجور فید دادن جالبه 4 نفرشون به من honorable دادن 9/5/2 بود آخر بازی.

garaa
05-03-2013, 23:24
آریا شاخی ؟ 1vs1 ?:n24:

Dark_Priest
05-03-2013, 23:31
کسی نبود جواب منو بده ؟

T.Eftekhari
05-03-2013, 23:44
کسی می تونه یه لینک بده که اصطلاحات بازی توش باشه ؟
انگلیسی م بود مشکلی نیست

اگه نه که حداقل این روال یه کامل بگید چین اینا هی می گین ؟

ap adc ope از این چیزا دی گه :(

loomina
06-03-2013, 00:51
هی خدا.
I DONT DESERVE THIS ELO

البته این دیگه league hell هست elo نیست :31:
ولی اره زیاده, اگر شانس بیاری برسی به devesion III دیگه تعداد ترول خیلی خیلی میاد پایین. اگر هم بالای silver باشی که معمولا ترول دیگه واقعا کم میاد.

کسی نبود جواب منو بده ؟

شما سوالتون چی بود دوست عزیز؟

کسی می تونه یه لینک بده که اصطلاحات بازی توش باشه ؟
انگلیسی م بود مشکلی نیست

اگه نه که حداقل این روال یه کامل بگید چین اینا هی می گین ؟

ap adc ope از این چیزا دی گه :(
َ
AP که یعنی Ability power که بخوایم معنیش کنیم یه چیزی میشه تو مای های همون مجیک زن خودمون. هیرو هایی مثل veigar , vladimir , katarina , fiddle , malzahar هیرو های ability power هستن.
ADC یعنی attack damage carry که معمولا یه هیروی range هست که attack dmg میزنه. از جمله ADC ها میشه به draven , ashe , sivir , ezreal , و quinn هم که همین اخری اومد اشاره کرد.

OP هم به معنی overpower هست که میشه همون بیش از حد قوی. مثلا طرف میگه OP akali یا مثلا jax is OP این یعنی هیروئه خیلی قوی شده, حالا بعضی وقتا منظور طرف اینه که هیرو در کل قویه بعضی وقتا هم منظورش اینه که FEED شده, feed هم که به معنی تغذیه شدنه, که وقتی یار ها تو بازی مرطبا به دست یه نفر میمیرا اصطلاحا میگن طرف feed شد.

AP معمولا میره MID چون باید CS بالا داشته باشه, ADC هم با یه support میرن پایین.

Dark_Priest
06-03-2013, 09:05
سوال هام صفحه قبل هستن !

namx
06-03-2013, 10:47
اینجا Priviate چت داره ؟؟؟ یا یکی بسازیم برای پی سی ورلد که همه بچه ها با هم بازی کنن

hm741
06-03-2013, 11:43
تازه امروز بازی دانلود شد....واقعا بازی قشنگیه نمیدونم چرا شکست خوردن توی این بازی اعصاب آدم رو خورد نمیکنه... تو دوتا وقتی آدم میبازه میخواد زمین و زمان رو به هم بریزه... حیف فقط این مشکل leaver همچنان توی این بازی هم پا برجاست . فکر کردم AI جایگزین leaver میشه اتوماتیک ولی اینطور نیست متاسفانه

Aria1997
06-03-2013, 13:45
البته این دیگه league hell هست elo نیست :31:
ولی اره زیاده, اگر شانس بیاری برسی به devesion III دیگه تعداد ترول خیلی خیلی میاد پایین. اگر هم بالای silver باشی که معمولا ترول دیگه واقعا کم میاد.

شما سوالتون چی بود دوست عزیز؟

َ
AP که یعنی Ability power که بخوایم معنیش کنیم یه چیزی میشه تو مای های همون مجیک زن خودمون. هیرو هایی مثل veigar , vladimir , katarina , fiddle , malzahar هیرو های ability power هستن.
ADC یعنی attack damage carry که معمولا یه هیروی range هست که attack dmg میزنه. از جمله ADC ها میشه به draven , ashe , sivir , ezreal , و quinn هم که همین اخری اومد اشاره کرد.

OP هم به معنی overpower هست که میشه همون بیش از حد قوی. مثلا طرف میگه OP akali یا مثلا jax is OP این یعنی هیروئه خیلی قوی شده, حالا بعضی وقتا منظور طرف اینه که هیرو در کل قویه بعضی وقتا هم منظورش اینه که FEED شده, feed هم که به معنی تغذیه شدنه, که وقتی یار ها تو بازی مرطبا به دست یه نفر میمیرا اصطلاحا میگن طرف feed شد.

AP معمولا میره MID چون باید CS بالا داشته باشه, ADC هم با یه support میرن پایین.

نه والا من از bronze 5 رسیدم به 1 هنوزم که هنوزه feeder هست!!!
من یکیرو دیدم 150 تا وین داشت Gold بود :|||||
همه چی سر اون 10 تا بازی اوله :| ای کاش ساپورت نمیرفتم :|
تو این League of hell لعنتی last pick یعنی ساپورت ... خیلی مسخرست! خیلی.

Aria1997
06-03-2013, 13:47

بفرما شروع شد.
آخه از یه ساپورت بد بخت چه انتظاری داری؟
دلیل های دیگه ای هم دارم 1v1 بازی نمیکنم. اگه خواستی بگو پ.خ کنم.

kingstreet
06-03-2013, 14:49
2v2 نمیشه بیای ؟ من با آریا یو هم یکی از دوستاتو بیار :n10:

Aria1997
06-03-2013, 15:11
2v2 نمیشه بیای ؟ من با آریا یو هم یکی از دوستاتو بیار :n10:

اوه اوه منو پژمانیم؟؟؟میترسم ببازینا؟؟؟ ُsurrender بدین بره :n08::n08:

Witcher6610
06-03-2013, 15:49
اوه اوه منو پژمانیم؟؟؟میترسم ببازینا؟؟؟ ُsurrender بدین بره :n08::n08:
آریا جون مواظب خودت باش :دی
مجبورم نکن بیام ! :n06:

League OF Legends
06-03-2013, 15:57
منو گارا میتونیم بازی کنیم

garaa
06-03-2013, 18:25
2v2 نمیشه بیای ؟ من با آریا یو هم یکی از دوستاتو بیار

با پرو پلیر League of Legends هماهنگ کن , باشه ...
شرطی سر کلیه , اوکی ؟ :n25:

Dark_Priest
06-03-2013, 18:37
اینجا که داره برف میاد من بد بختم وایمکس دارم دهنم سرویس شده 10 تا تایم اوت میده 1 پینگ میده !
اینام که یکسره آپدیت میزارن !

pharm
06-03-2013, 20:15
سلام
دوستان منم دارم به جمع شما ملحق میشم . :X
کسی می تونه بگه حجم فولدر اپدیت شده بازیتون چنده؟
من تموم نمیشه رو 470 مگ مونده رو فریز شده ولی هی حجم بازیم زیاد میشه
الان 1.96 گیگ شده

loomina
06-03-2013, 20:47
نه والا من از bronze 5 رسیدم به 1 هنوزم که هنوزه feeder هست!!!
من یکیرو دیدم 150 تا وین داشت Gold بود :|||||
همه چی سر اون 10 تا بازی اوله :| ای کاش ساپورت نمیرفتم :|
تو این League of hell لعنتی last pick یعنی ساپورت ... خیلی مسخرست! خیلی.

من خودم یکی از دوستامو اوردم, وقتی اون اومد من خودم 30 بودم کلی چیز میز داشتم, کل بازی رو خودم یادش دادم, بعد این سیستم جدیده که اومد گفتم بهش برو رنک بزن, بعد جالبه من رو ست کرد روی bronze dev iv بعد اون رو ست کرد رو silver V
(((:

سلام
دوستان منم دارم به جمع شما ملحق میشم . :X
کسی می تونه بگه حجم فولدر اپدیت شده بازیتون چنده؟
من تموم نمیشه رو 470 مگ مونده رو فریز شده ولی هی حجم بازیم زیاد میشه
الان 1.96 گیگ شده

حجم بازی حدودا به 6 گیگ میرسه

==================

یه چند مدتیه خیلی با سرورای LoL لگ دارم نمیدونم چرا, پینگم خوبه ولی سروراش ازیت میکنه تو بازی, کسی این مشکلو داره؟ البته من NA بازی میکنم.

Fusi0n
06-03-2013, 21:40
سیستم عجیب نیست یکی میبینی با 13 win گلد ؟
یعنی کلا 1 باخت نداشته ؟
این 3 وین پشت هم پوینت داره مثل اینکه ؟

Hassan_Linder
06-03-2013, 22:01
سلام اقا ما 3 روزی میشه داریم بازی میکنیم توی سرور west هستیم پس شما کجایید اسم سرورتونو بگید منم بیام

Hassan_Linder
06-03-2013, 22:18
lاقا من خسته شدم با این خارجیا بازی کردم دهنم سرویس شد اصلا نه کل کل میکنن نه هیچی

kingstreet
06-03-2013, 22:34
خوش اومدی لول کلا لول پایین باید تکی بازی کنی تا 30 بشی بعدش برو با دوستان بازی کن :n02:
اینم یه سایت واسه شروعت
نحوه آپ کردنه اسکیلو آیتما رو از اینجا میفهمی:n26:

Aria1997
07-03-2013, 01:45
سیستم عجیب نیست یکی میبینی با 13 win گلد ؟
یعنی کلا 1 باخت نداشته ؟
این 3 وین پشت هم پوینت داره مثل اینکه ؟

واقعا مسخرست ... آره دقیقا همینه.
آدم زورش میاد به خدا :n27:

hm741
07-03-2013, 08:09
lاقا من خسته شدم با این خارجیا بازی کردم دهنم سرویس شد اصلا نه کل کل میکنن نه هیچی
منم دیروز شروع کردم (با سه راند بازی کردن زارت به لول 5 رسیدم)توی سرور west هستم با آی دی HM741 . آی دی تو بگو تا اد کنیم. دیروز با AI یه دست زدم باختم ولی بعدش اومدم با بازیکنهای واقعی دو راند پشت سر هم رو بردم شد لول 5 .دو سوال از اساتید ... یک تیمی که inhibitor اش رو میزنند چطوری دوباره بازسازیش میکنه؟ ... بن کردن leaver ها چه تاثیری داره؟ منظور اینکه یک نفر بن بکنه یا چند نفر بعد از بازی بن کنند فرق داره؟

Dark_Priest
07-03-2013, 08:23
بابا این خارجی ها که گــــاون ! خـ ...... هستن !
اصلا نمی فهمن 4 ساعت دارم سیگنال میدم تاور رو بزنید وسط رو بریم پوش کنیم اصلا انگار نه انگار هر کدومشون رفتن یه جا !
بعد پلیر هاش خیلی قوی هستن ؟ ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چون اگه قوی باشن نمیشه کیل گرفت !
لول یه بدی که داره نمیشه اصلا دینای کرد و هیرو هر چی باشه گلدش رو در میاره ولی تو دوتا اینطور نیست اینقدر دینای میدی که دهنش سرویس شه ! خدایی خیلی از چیز های لول بهتر از دوتا هست !
من که از 8 سالگی دوتا بازی میکردم تا 12 سالگی بعد اونم که تا الان 13 سالمه دارم Lol بازی میکنم که خیلی شاخ تر هست لول ! نمیدونم تو دوتا وقتی میمیری اعصابت خورد میشه ولی لول میمیری اصلا اینجور نیست !
دوستان یادتون نره جواب سوال هام رو بدین !
GL

hadi_gamer
07-03-2013, 11:31
بچه ها یه سوال.چطور میشه تو رنک هنگام انتخاب هیرو از بازی خارج شد و بازی رو دیسبند کرد.من خیلی دیدم که موقع انتخاب طرف خارج میشه و بازی رو خراب میکنه.من یه بار خواستم این کار رو بکنم بازی رو بستم خارج شدم ولی وقتی دوباره اومدم تو بازی reconnect داد و به همون بازی وصل شدم.

hadi_gamer
07-03-2013, 11:53
یه سوال دیگه هم الان برام پیش اومد.الان تو رده بندی bronze I بالاتره یا bronze V ؟

Aria1997
07-03-2013, 14:24
یه سوال دیگه هم الان برام پیش اومد.الان تو رده بندی bronze I بالاتره یا bronze V ؟

رده بندی 1 بالاتره به ترتیب 1 2 3 4 5 ....

بچه ها یه سوال.چطور میشه تو رنک هنگام انتخاب هیرو از بازی خارج شد و بازی رو دیسبند کرد.من خیلی دیدم که موقع انتخاب طرف خارج میشه و بازی رو خراب میکنه.من یه بار خواستم این کار رو بکنم بازی رو بستم خارج شدم ولی وقتی دوباره اومدم تو بازی reconnect داد و به همون بازی وصل شدم.

باید قبل از اینکه ثانیه تموم بشه این کارو بکنی ... پیشنهاد میدم اینکارو نکنی چون از point ـت کم میشه

Hassan_Linder
07-03-2013, 16:20
سلام اقا ی مشکل پیدا کردم چرا ایدیم تو نمیره همش login error میده همه چیشم چک کردم هم سرورشو که west تازه توی سایت هم لوگین میشه . ی ایدی دیگه ساختم اونم اlogin نمیشه اشکال از کجاااااست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

loomina
07-03-2013, 16:39
منم دیروز شروع کردم (با سه راند بازی کردن زارت به لول 5 رسیدم)توی سرور west هستم با آی دی HM741 . آی دی تو بگو تا اد کنیم. دیروز با AI یه دست زدم باختم ولی بعدش اومدم با بازیکنهای واقعی دو راند پشت سر هم رو بردم شد لول 5 .دو سوال از اساتید ... یک تیمی که inhibitor اش رو میزنند چطوری دوباره بازسازیش میکنه؟ ... بن کردن leaver ها چه تاثیری داره؟ منظور اینکه یک نفر بن بکنه یا چند نفر بعد از بازی بن کنند فرق داره؟

inhib خودش بعد از چند دقیقه باز سازی میشه, دقیق نمیدونم ولی تقریبا 7 دقیقه باید بشه.
اون بن نیست البته, اون report هست که میدید و بعدا به اون report ها به روش های مختلف رسیدگی میشه, به علاوه اگر یه نفر leave بده جز اون report خود سیستم بازی بهش اخطار میده و در صورت تکرار بازی به صورت اوتوماتیک بنش میکنه که اول 1 روزه هست بعد 2 و در نهایت میرسه به یک هفته.

سلام اقا ی مشکل پیدا کردم چرا ایدیم تو نمیره همش login error میده همه چیشم چک کردم هم سرورشو که west تازه توی سایت هم لوگین میشه . ی ایدی دیگه ساختم اونم اlogin نمیشه اشکال از کجاااااست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ظاهرا این مشکل برای تعدادی از بازیکن های دیگه هم به وجود اومده, از سرور هاست.

avator20002000
07-03-2013, 22:08
karma remake در راه هست:n17:

Dark_Priest
07-03-2013, 22:25
جواب منو بدین لطفا !

kingstreet
07-03-2013, 22:40
بعد پلیر هاش خیلی قوی هستن ؟ !
پلیراش از جاهای دیگه بهترن نووباشم کمتره :n02:

loomina
07-03-2013, 23:08
karma remake در راه هست:n17:

فکر نکنم remake کننا,
یه لینک دیدم البته نخوندمش هنوز ولی بیشتر در مورد skin شه

garaa
07-03-2013, 23:33
اسکین های بعدی برای Nid , Rene , Draaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaven هستند ...

new evil
08-03-2013, 00:20
فکر نکنم remake کننا,
یه لینک دیدم البته نخوندمش هنوز ولی بیشتر در مورد skin شه

مطمئنا داره rework می شه اینا هم اسکینای جدیدن(توی پست گفتن تا قبل از ریورک اگه کارما رو خریده باشید اسکینش بصورت رایگان براتون انلاک میشه)
-----------------------
یه شایعه هم هست که چمپیون بعدی اسمش Zac هست و از Zaun هستش (شهر موندو -سینجد-وارویک و ...)

loomina
08-03-2013, 02:48
مطمئنا داره rework می شه اینا هم اسکینای جدیدن(توی پست گفتن تا قبل از ریورک اگه کارما رو خریده باشید اسکینش بصورت رایگان براتون انلاک میشه)
-----------------------
یه شایعه هم هست که چمپیون بعدی اسمش Zac هست و از Zaun هستش (شهر موندو -سینجد-وارویک و ...)

عجب, خوبه خیلی وقت بود از Noxian هیرو ریلیز نکرده بودن اگر اشتباه نکنم اخریش دراون بود.

Hassan_Linder
08-03-2013, 10:24
این خارجیا چقدر نوبن تا حالا 30 دست بازی کردم همش 2تاشو باختم :n08:
خیلی جالبه هر بازی 20 الی 30 دقیقه طول نمیکشه سریع جمع میشن
اقا اگر کسی خاست مارو ادد کنه
Stopid

ali722
08-03-2013, 13:03
یه سوال داشتم اونم اینه که چطوری بعضی ها icon جدید میگیرا وقتی هم ازشون میپرسم که پول دادین میگنه نه یا میگن اچیو هست!!!!!!!!!! خیلی از ایرانی ها هم تو بازی همینطور هست.چطوری ایکون جدید میگیرا؟:n13:

Fusi0n
08-03-2013, 14:27
یک چیزی درج شده بود از فایل PBE مثل این
به نظر چمپ جدید مثل قبی دو تیکه اسمش یا شاید دو چمپ جدید؟!
اشاره شده که چمپ jungle و AP

In the 3/6 PBE patch, Riot implemented a set of new files that deal with customizing recommended items. The files has a set of files for each champion, including the recently teased "Zac" ( could still be working name ), and LISSANDRA.

For those who might not be aware, Lissandra ( titled " Ice Dervish" in the lore ) is one of the three Princesses of Freljord - the other two being Ashe and Sejuani. She is an extremely popular lore figure and summoners have been waiting to see her join the League for ages now.

There is also a full list of recommended items for both Zac and Lissandra. Both seem to be AP based and Zac seems to be a jungler. Other these their recommended items and names, we don't have any other information.

Continue reading for a TENTATIVE list of their recommended items.

Note: The numbers beside each item are just their item ID. No fancy sorcery at work here.

loomina
08-03-2013, 15:06
یه سوال داشتم اونم اینه که چطوری بعضی ها icon جدید میگیرا وقتی هم ازشون میپرسم که پول دادین میگنه نه یا میگن اچیو هست!!!!!!!!!! خیلی از ایرانی ها هم تو بازی همینطور هست.چطوری ایکون جدید میگیرا؟:n13:

این ایکون ها برای مناسبت های مختلف و کار های مختلف هست, مثلا همین اخری( لونار فستیوال ) اگر یه گروه کامل از دوستاتون Invite میکردید و بازی میکردید یه icon میداد.
بقیه ایکون ها هم برای gift بود , مثلا اگر RP gift میکردید یه ایکون میداد, اگر champion میدادید یکی دیگه میداد و الی اخر.

Dark_Priest
08-03-2013, 16:12
یعنی لول بیاد بالا آیکون نمیگیریم ؟ !

ezio7
08-03-2013, 16:26
یعنی لول بیاد پایین آیکون نمیگیریم ؟ !
لول بیاد پایین؟!!!!!!!!!!!:n04::n04::n04::n13:

loomina
08-03-2013, 16:34
یعنی لول بیاد بالا آیکون نمیگیریم ؟ !

منظورتون رو نمیفهمم! یعنی چی لول بیاد بالا؟ ربطی به لول نداره.

ali722
08-03-2013, 20:31
راهی ساده برای گرفتن ایکون دارید که ارائه بدبد؟!:n02:

loomina
08-03-2013, 21:47
راهی ساده برای گرفتن ایکون دارید که ارائه بدبد؟!:n02:

راه ساده فقط باید صبر کنی برای فستیوال شروع بهار, بعد با 4 نفر از friendlist ت برید یه game بزنید.

اگر صبرت خیلی کمه میتونی بری challenger tier اونم ایکون میده خخخخخخ

Dark_Priest
09-03-2013, 08:58
این چلنج تیر که باید لول 30 باشیم ؟

Aria1997
09-03-2013, 10:54

میگم فراموشش کن باشه ؟ :n02::n02:

Dark_Priest
09-03-2013, 14:01
واسه جی ؟ ؟

namx
09-03-2013, 16:06
آقا کانکت نمیشه چرا ؟؟؟‌ شما هم مشکل دارید ؟؟؟

Dark_Priest
09-03-2013, 17:46
مال من که آنلاین میشه !

ezio7
09-03-2013, 18:18

:n08::n08::n08:

new evil
09-03-2013, 18:59
مال من که آنلاین میشه !
ای بابا چرا مسخرش می کنید خوب نمیدونه تایر و رنک این چیزا چیه
عجب

بین دوست عزیز دو نوع بازی هست یکی نورمال یکی رنک
نورمال اونیه که الان بازی می کنی
برای رنک باید لول 30 باشی و 16 تا چمپ از خودت داشته باشی تا بتونی رنک بزنی
توی رنک پلیر ها با تایر های مختلف تراز بندی میشن
تایر ها بترتیب از کم به بالا
Brone>Silver>Gold>Platinium>Diamond
که هرکدوم اینا به پنج تا دیویژن تقسیم میشن (I-II-III-IV-V)
که دیو I از اون چهار تا بالاتره
حالا بعد اینکه از برنز خودتو رسوندی دایموند بعدش میتونی Challenger Tier بشی و اون ایکون قشنگه که دوستان می گن رو بگیری (من ندیدم چنین ایکونی)

alone_son
09-03-2013, 19:30
عجب

حالا بعد اینکه از برنز خودتو رسوندی دایموند بعدش میتونی Challenger Tier بشی و اون ایکون قشنگه که دوستان می گن رو بگیری (من ندیدم چنین ایکونی)
آفرین بر تو ای ایرانی آفرین بر تو ای پسر گل آفرین به این همه دانایی:n12:
نکته اخلاقی : لطفا از .... کردن هم دیگر اجتناب کنید:n02:
:n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08::n08: :n08::n08:

loomina
09-03-2013, 19:31

در کل اونا که مال سیستم ranking هست که دوست عزیزمون new evel توضیح دادن در موردشون, اون challenger هم یه کار واقعا سخته رسیدن بهش .

آقا کانکت نمیشه چرا ؟؟؟‌ شما هم مشکل دارید ؟؟؟

منم گه گاه پیش میاد کانکت نمیشه.

Fusi0n
09-03-2013, 19:36
این اریا شروع میکنه چون خودش برنز مونده میخواد سر ما خالی کنه :n02: :n09:
نگران نباش الان 5 دست پشت هم از دیشب باختم lose رسید به 18 وین 13 :n14:
پوینت 0 شد............ :n20:
تو دو دست بازی اخر 1 نفر afk میکرد ری..د به بازیمون :n27:

farzad7173
09-03-2013, 19:45
من رفتم از سایت خریدم

Arrowtic
09-03-2013, 20:17
عجب
احسنت : دی
به قول معروف هر کسی اول نوب بوده بعد پرو شده(در زمینه من توی لول متاسفانه اول نوب بودم بعد نوب تر شدم)

____

امروز رفتم تو کار آپدیت که شاید دوباره بیام لول ولی همون اولش سرعت صفر میشه و میمونه.
کسی دلیلشو میدونه؟(لول من آخرین باز تا اون آپدیتی که Vi اومد آپ شده : دی )

Aria1997
09-03-2013, 21:00
این اریا شروع میکنه چون خودش برنز مونده میخواد سر ما خالی کنه :n02: :n09:
نگران نباش الان 5 دست پشت هم از دیشب باختم lose رسید به 18 وین 13 :n14:
پوینت 0 شد............ :n20:
تو دو دست بازی اخر 1 نفر afk میکرد ری..د به بازیمون :n27:

خفه :دی برنز 1 ام داوش :دی
رفیقمو بردم سیلور :n07: ایشالا منو تو گلد میبینین :دی

Aria1997
09-03-2013, 21:04
عجب

والا موقعی که ما نوب و تازه کار بودیم هیچ کی به ما یاد نداد همه چیو مجبور بودیم خومون یاد بگیریم!

farzad7173
09-03-2013, 21:04
کسی هست به دادم برسه؟/
:n27:

Fusi0n
09-03-2013, 21:13
والا موقعی که ما نوب و تازه کار بودیم هیچ کی به ما یاد نداد همه چیو مجبور بودیم خومون یاد بگیریم!
اره واقعا ما خودمون رشد کردیم :n02: چه درد های که نکشیدیم ...... :n10: اواوه دوباره یاد سرور East افتادم .... :n21:

خفه برنز 1 ام داوش
رفیقمو بردم سیلور ایشالا منو تو گلد میبینین

زوم کردم بری تو من بعد بزنم بیفتم جلوت یک وین کاسب بشیم :n10:

من که حوصله ندارم هی بزارم دانلود. بیزحمت اگه کسی نزدیک تر از خونه من هست به مویالم زنگ بزنه . وکیل آباد 72 مجتمع پردیس اینم شماره 09391698793
واقعا ممنونم
من تا این هفته جمعه شاید میرم شمال چون دانشجو هستم. از سایت گیمرشاپ بخر... اخرین اپدیت میده ...

Hassan_Linder
09-03-2013, 21:41
از استادان و دانشمندان عزیز چند تا سوال دارم :n26:
اخرین لول چنده؟ اونوقت کی میدونه بهترین هیرو دور زن و بهترین هیرو دی پی اس و بهترین هیرو مجیکر چیه چون دهنم اشی شد چمپیون جمع کردم میخوام ی هیرو بخرم کسی میتونه کمکم کنه
عایا سر ور ایرانی هم هست بریم توش بازی کنیم :n13:

Aria1997
09-03-2013, 22:08
اره واقعا ما خودمون رشد کردیم :n02: چه درد های که نکشیدیم ...... :n10: اواوه دوباره یاد سرور East افتادم .... :n21:

زوم کردم بری تو من بعد بزنم بیفتم جلوت یک وین کاسب بشیم :n10:

از سایت گیمرشاپ بخر... اخرین اپدیت میده ...

والا به خدا یادش بخیر روزی چند ساعت فقط guide میخوندیم :دی
لول پایین ....... یادش بخیر :n08:

اخرین لول چنده؟ اونوقت کی میدونه بهترین هیرو دور زن و بهترین هیرو دی پی اس و بهترین هیرو مجیکر چیه چون دهنم اشی شد چمپیون جمع کردم میخوام ی هیرو بخرم کسی میتونه کمکم کنه

سلام بهترین و بدترین هیرو نداریم هر هیرویی برای خودش قابلیت هایی داره.
سرور ایرانی خیر نداره.

Fusi0n
09-03-2013, 22:23
این صفحه اول مدیران اجازه بدن یک متن با ترتیب ببین جامع درباره تاکتیک بازی بزاریم سوال تکراری نشه .....

----
راستی داستان بازی به زبان فارسی هست .... جایی بشه خوند...

Arrowtic
09-03-2013, 22:35
این صفحه اول مدیران اجازه بدن یک متن با ترتیب ببین جامع درباره تاکتیک بازی بزاریم سوال تکراری نشه .....

----
راستی داستان بازی به زبان فارسی هست .... جایی بشه خوند...

شما متن رو آماده کنید و به من یا هادی جان پ.خ کنید تا بره توی پست اول :n18:

پست اول متاسفانه خیلی خیلی شلوغه.یعنی میشد چند تا عکس گذاشت و نیازی نبود این همه عکس باشه.
سیستم مورد نیاز و خیلی موضوعات دیگه رو هم میشد به صورت پست های جدا نوشت و لینکشونو گذاشت.
منظورم اینه یه آموزش اولیه اگه بودش و بقیه چیزهای جزئی تر به صورت لینک میومدن به نظرم زیبا تر میشد.

ویرایش:از اونجایی که لول باز نیستم خودم نمیتونم آموزشو بنویسم وگرنه مینوشتمش.
درمورد داستان هم شما یه لینک همون انگلیسی رو بدید میتونم ترجمه کنم به عنوان یه پست بذاریم اینجا.(فکر کنم تنها کاریه که میتونم بکنم تا به تاپیک کمک بکنه)

ezio7
09-03-2013, 22:56
دو نوع لول داریم یکی لول اکانتت هست که 30 تاست هروقت 30 برسی میتونی رنک بری یکی هم که هر بازی اهر هیرو(!)یی انتخاب کنی از لول 1 شروع میشه تا 18 تا لول داره که هرچی بیشتر مینیون یا چمپ بکشی زود تر لول آپ میشی نزدیکش هم باشی exp میده ولی سعی کن خودت بکشی مثلا تیم داره به یکی اتک میده صبر کن تو اتک نده آخرای جونش که شد یه اسپل بزن که تو کشته باشیش.
بهترین هیرو که هرکی نظری داره ولی به نظر من بهترین دور زن(!) urgot بهترین دی پی اس trundle و بهترین مجیکر(!) karma هست باز عده کمی هستن که نظر منو قبول ندارن
سرور ایرانی هم فعلا که نداریم ولی ریوت گفته اگه بچه خوبی باشی یه سرور هم واسه ایران می ذاره

loomina
09-03-2013, 23:03
احسنت : دی
به قول معروف هر کسی اول نوب بوده بعد پرو شده(در زمینه من توی لول متاسفانه اول نوب بودم بعد نوب تر شدم)

____

امروز رفتم تو کار آپدیت که شاید دوباره بیام لول ولی همون اولش سرعت صفر میشه و میمونه.
کسی دلیلشو میدونه؟(لول من آخرین باز تا اون آپدیتی که Vi اومد آپ شده : دی )

شما متن رو آماده کنید و به من یا هادی جان پ.خ کنید تا بره توی پست اول :n18:

پست اول متاسفانه خیلی خیلی شلوغه.یعنی میشد چند تا عکس گذاشت و نیازی نبود این همه عکس باشه.
سیستم مورد نیاز و خیلی موضوعات دیگه رو هم میشد به صورت پست های جدا نوشت و لینکشونو گذاشت.
منظورم اینه یه آموزش اولیه اگه بودش و بقیه چیزهای جزئی تر به صورت لینک میومدن به نظرم زیبا تر میشد.

ویرایش:از اونجایی که لول باز نیستم خودم نمیتونم آموزشو بنویسم وگرنه مینوشتمش.
درمورد داستان هم شما یه لینک همون انگلیسی رو بدید میتونم ترجمه کنم به عنوان یه پست بذاریم اینجا.(فکر کنم تنها کاریه که میتونم بکنم تا به تاپیک کمک بکنه)

من اگر بخواید میتونم کمک کنم تو ترجمه یا نوشتن هر گونه آموزش.

avator20002000
10-03-2013, 08:32
بهترین رو بازیه خودت تعیین می کنه.هر چقدر هیرو سخت تر باشه کار باهاش reward اش هم بیشتره بعد هر هیرویی هم یه جوری counter می شه.البته این Counter کردن تو normal blind pick که میری معنی زیاد نداره چون اصلا نمی دونی طرف چی pick می کنه!
همین دور زن ها carry dps مثلا اگر طرف مقابلت soraka داره یا heal زیاد انجام میده tristiana برداری بهتره یا مثلا چمپ هاشون خیلی تانکیه با health بالا هستش vayne برداری بهتره یا مثلا طرف taric یا leona داره اگر sivir برداری خیلی عالیه با روح و اعصابشون می تونی بازی کنی:n02:(مخصوصا taric )
اینایی که آبی کردم برات واقعا ارزش خریدشون خیلی زیاده خیلیم راحتن
carry dps: ashe ,miss,cait
offtank or fighter: garen ,darius,jax,volibear
mid :اینجا خیلی انتخاب های زیادی داری که انجام بدی
اگر assasin می خوای باشه :katarina,akali,ahri,leblanc
اگر میخوای ap نباشه :talon,zed یا akali البته akali outpot اش هم ad هم ap
اگر high end میخوای باشه :veiger,brand,cassiopeia
support:taric.soraka.sona,blitz
jungle:ammumu,maokai,skarner,shen
اگر نمی خوای تانکی باشه خیلی jungle ات:
jungle;lee,nuctorne,xin
اما یه نکته بگم در نظر داشته باشی karma هیروی خوبیه بدی نیست(یعنی همون چیز بدیه خوب نیست:n08:(شوخی کردم :n02:)) بعدش هم win rate اش خیلی پایینه نسبت به champion های دیگه. 1 در 1000 شاید اصلا اینو تو mid ببینی!وقتی که باید بزاری باهاش master بشی می تونی هیروهایی رو master بشی که خیلی از این بهتره win rate اشون مثلا تو همین mid جای این وقت رو leblanc یا akali یا twisted fate بزاری یا اگر bot می خوای بری supp می شه fiddle یا zyra یا nidalee .
اینایی که گفتم دلیل نمیشه نری سمتش هر champion ای قسمت های تاریکی داره. اگر master بشی باهاش هم توانایی های خاص خودشو داره .الانم که داره rework شدش میاد هر کسی هم قبل relaunch داشته باشدش هم skinاش رو به صورت free میگیره احتمالا چون من یکی هم بهم گفت اونایی که یه skin ازش دارن از قبل فقط skin رو به صورت free می گیرن.(حالا من karma رو دارم اگر skin اش رو دادن Free میام برات تعریف میکنم:n02: بدونی)واسه راحتی کار باهاش یه کاره دیگه ای که من بهت پیشنهاد می کنم اینه تو bind key بری جای r بغلش c بزاری که با همون C بتونی ult کنی اونوقت انگشت شصتت میاد رو c و انگشت کوچیکت ازاد میشه که باهاش می تونی ` (دگمه کنسول کنار 1 رو بزنی) این برای اینه که sheild یا bond ات رو درست تر بزنی چون اگر اشتباهی رو minion ها spell بزنی اطرافیانت کفرشون در میاد.باز نگاه کن اگر با چیزه دیگه ای راحت نیستی تو bind key عوضش کن. این ` برای shen زیاد مهم نیست چون از سمته چپ میبینی کی رو ult کنی راحت می ری روش ولی برای support ها heal کردن مثل soraka یا taric باید ` رو حتما استفاده کنی یا اصلا رو کلیدش چسب بزنی یا نرم افزارهایی که اینکارو می کنن رو استفاده کنی چون قرار نیست تو minion ها رو بزنی تو babysit می کنی carry رو ولی اگر mid میری با karma نبایدچسب بزنی یا اینکه بخوای از نرم افزار استفاده کنی چون minion ها رو هم باید last hit کنی.یه کاره دیگه ای که باز مهمه اینه با هر نوع champion ای که بازی کنی باز اسم بازیکنا بدردت نمی خوره اونم کلیدش رو بزن اسمشون بره برای support بازی کردن هم می تونی یه کلید هست بزنی hp bar minion ها بره زمان هایی که لازمه.راستی یه چیز دیگه تا هیرویی رو حداقل یک بار هم باهاش بازی نکردی اصلا نخر اصلا!!!
یه لیست هیروهای fun هم اینه به نظر من اخره خندس باهاشون خسته کننده هم نمی شن هیچ وقت( موقع بازی باهاشون می فهمی دلیلم چی بوده:n02:)
signed برای fighter
heimerdinger برای mid
fiddle برای jungle
twitch برای carry dps
zilean یا blitz هم supp

با تشکر از خودم که به جای رفتن کلاس ساختمان داده 8 صبحم دارم اینارو تو سایت می نویسم:n08:

namx
10-03-2013, 10:19
اموزش کاملی بود مرسی

من هنوز مشکل کانکت شدن دارم :((‌

یکی کمک کنه ... این ارور رو میده

login failed for unknown reason ....

3 روزه همینطوریه ....

support.leagueoflegends.com هم باز نمیشه برام ... هروقت این صفحه باز نمیشه همین اررور هم میاد ... لطفا یکی راهنمایی کنه

alone_son
10-03-2013, 14:09
اموزش کاملی بود مرسی

3 روزه همینطوریه ....

support.leagueoflegends.com هم باز نمیشه برام ... هروقت این صفحه باز نمیشه همین اررور هم میاد ... لطفا یکی راهنمایی کنه
والا ما توی ویندوز سون که همین مشکل را داشتیم هیچ جوری هم حل نشد :n29:
ولی تو ویندوز اکس پی یادمه که این مشکل برام پیش اومده بود اولین بار هارد دیسک را یکم خالی کردم و با یه ریست درست شد ولی دومین بار یادمه مجبور شدم ویندوز را عوض کنم بعدشم درست شد البته اینم بگم مشکل از سرور ای اس پی نبود چون بقیه با همین ای اس پی من می رفتند تو بازی پس 100% مشکل از پی سی بود حالا شما را نمی دونم اگه از ای اس پی نیست صد در صد از پی سیه
البته اینا که گفتم فقط تجربه بود و مطمئن نیستم :n13:
ما که همین مشکل را داشتیم اینطوری حل شد شما هم یه امتحانی بکن شاید درست شد:n27:

Fusi0n
10-03-2013, 14:12
خوب همه کمک کنن فقط از کجا متن بیارم خوب تقریبا خلاصه باشه ؟

hadi_gamer
10-03-2013, 14:25
دو نوع لول داریم یکی لول اکانتت هست که 30 تاست هروقت 30 برسی میتونی رنک بری یکی هم که هر بازی اهر هیرو(!)یی انتخاب کنی از لول 1 شروع میشه تا 18 تا لول داره که هرچی بیشتر مینیون یا چمپ بکشی زود تر لول آپ میشی نزدیکش هم باشی exp میده ولی سعی کن خودت بکشی مثلا تیم داره به یکی اتک میده صبر کن تو اتک نده آخرای جونش که شد یه اسپل بزن که تو کشته باشیش.
بهترین هیرو که هرکی نظری داره ولی به نظر من بهترین دور زن(!) urgot بهترین دی پی اس trundle و بهترین مجیکر(!) karma هست باز عده کمی هستن که نظر منو قبول ندارن
سرور ایرانی هم فعلا که نداریم ولی ریوت گفته اگه بچه خوبی باشی یه سرور هم واسه ایران می ذاره
آخه چرا به بچه مردم ks یاد میدی.بذار مثل یه مرد بازی کنه.:n05:

hm741
10-03-2013, 14:49
اموزش کاملی بود مرسی

3 روزه همینطوریه ....

از صفحه اول که باز میشه (صفحه ای که قبل از صفحه login میاد و play رو میزنید) گزینه option و بعد repair installation رو امتحان کن...دو حالت وجود داره یا بازی نصب شده رو ترمیم میکنه یا فایل setup نصب بازی رو آپدیت میکنه و با حذف و سپس نصب مجدد setup آپدیت شده مشکلتون احتمال زیاد حل بشه

Dark_Priest
10-03-2013, 14:49
ks بچه ها مخفف چیه ؟
میدونم یعنی مرده خوری خودمون:دی که میشه اتک آخر بدی که کار مخصوص ایرانیا تو دوتا و لول هست :n08:

hadi_gamer
10-03-2013, 14:53
ks بچه ها مخفف چیه ؟
میدونم یعنی مرده خوری خودمون:دی که میشه اتک آخر بدی که کار مخصوص ایرانیا تو دوتا و لول هست :n08:
ks=kill steal

Dark_Priest
10-03-2013, 15:02
بچه ها Difficulty هیرو یعنی چی ؟
به چه درد هیرو میخوره ؟
زیاد باشه خوبه یا کم ؟

Arrowtic
10-03-2013, 15:29
بچه ها Difficulty هیرو یعنی چی ؟
به چه درد هیرو میخوره ؟
زیاد باشه خوبه یا کم ؟

با توجه به معنی کلمه ای یعنی سختی(دوشواری : دی) هیرو.
فکر کنم میشه که میزان سختی کار با هیرو رو نشون میده و اینطوری نیست زیاد یا کم بودنش نشون دهنده قدرت یه هیرو باشه.

Dark_Priest
10-03-2013, 16:02
من که وست رو امتحان نکردم واسه پینگ ولی حتما امتحان میکنم !
من تو Eune با پینگ 340 تا 370 بازی میکنم اصلا لگ و اینجور چیزا ندارم ! فقط صبح ها و بعضی از روزها بعد از ظهر ها ؛ پینگم روی 250 میاد .
یه سوال دارم بچه ها من الان قسمت Refund که میشه چیز هایی که خریدی رو برگردونی پولشونو 3 بارشم استفاده کردم حالا بخوام باز استفاده بکنم باید چی کار کنم ؟
آخه 3 تا چمپ دارم که میخوام بفروشم یکی Nasus ، Mundo و nunu واقعا هیرو های شاخی هستن ولی من نمیتونم بازی کنم همیشه با اینا بازی میکنم باخت میدم !
چمپ Vladimir و Viktor ارزش خریدن دارن ؟ یعنی قوی هستن میشه باهاشون پا گرفت ؟

hm741
10-03-2013, 16:20
من تو Eune با پینگ 340 تا 370 بازی میکنم اصلا لگ و اینجور چیزا ندارم ! فقط صبح ها و بعضی از روزها بعد از ظهر ها ؛ پینگم روی 250 میاد .

من که توی هر دو سرور امتحان کردم پینگم 140 تا 150 میلی ثانیه بود و با هم هیچ فرقی نداشتن

alone_son
10-03-2013, 17:44
فکر می کنید نتیجه بازی زیر چی میشه؟

زیاد به خودتون فشار نیارید اینم آخر بازی بله ما باختیم

حالا فکر می کنید نوب بازی کی بوود؟؟
لیور گرامی نوب داگ با ترک بازی ما را 4 به 5 کرد و آکالی که من باشم هفتا کیل از کاتا که اومده بود مید گرفتم بعد یه دفعه دیدم که اون دوتا لاین
یه مشت فیدر داگ تشریف دارند و کلی هم یه حریف های گرامی را فید کردند ((چقدر سخته اون لحظه:n28:))
حالا توجه کنید که ساپورت میگه: وقتی که ساپورت از کسی که مید بوده بیشتر کیل گرفته((تو عکس معلومه))
یارو از همه کمتر کیل گرفته:n21: اصلا نمی دونست ساپورت یعنی چه یارو اصلا ساپورت نمی کرد جو گیر شده بود احساس می کرد کریه
خــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــدا
گفتم یکم درد دل کرده باشم آخه تا حالا نشده بود آکالی باشم و بازی را ببازم ولی حالا :n14:
خوشا اون زمان که اگه با آکالی بد بازی می کردیم وضعمون این بود:

یا حداقل اگه می باختیم اینطوری می باختیم:

نه الان که وضعمون این شده ::n21:

:n14:

azaramir
10-03-2013, 17:59
طرف اجب فيد داده 4k گولد مي خواسته ركورد فيد دادن بزنه
من هر وقت خواستم بيام سرور وست يه مشت نوب به تورم خوردم بازي رو باختم از 10 بازي كه كردم 8 تاشو باختم به خاطر يه مشت نوب

avator20002000
10-03-2013, 19:04
یه سوال دارم بچه ها من الان قسمت Refund که میشه چیز هایی که خریدی رو برگردونی پولشونو 3 بارشم استفاده کردم حالا بخوام باز استفاده بکنم باید چی کار کنم ؟
آخه 3 تا چمپ دارم که میخوام بفروشم یکی Nasus ، Mundo و nunu واقعا هیرو های شاخی هستن ولی من نمیتونم بازی کنم همیشه با اینا بازی میکنم باخت میدم !
چمپ Vladimir و Viktor ارزش خریدن دارن ؟ یعنی قوی هستن میشه باهاشون پا گرفت ؟
نه دیگه تموم کردی همه ی شانس های استفادتو.دفعه دیگه چمپی رو که واقعا بازی باهاش می کنی بخر.یه هفته وقت داری چمپی که free هست رو کلنجار بری تا ببینی اول از همه با استایل بازی باهاش خوشت میاد بعد می ری یه دوتا بازیه ranked رو می بینی اونایی که اون چمپ رو استفاده می کنن چه جوری استفاده می کنن بعدم میری چندتا guide می خونی راجعبش دیگه فکر نکنم مشکلی داشته باشی باهاش.
الان با اون سه تا مشکل داری 100% من بهت قول میدم با viktor هم مشکل پیدا می کنی.viktor یه کمی squishy هستش می خورنت اگر درست فرار نکنی از دستشون به مهارتت تو stun شون بستگی داره.
vladimir خوبه w اش هم خیلی خوبه خیلی مشکلاتو جل می کنه:n02:بعد یه چیزی فکر rune page خریدن و اینات هم باش حداقل 5 4 صفحه می خوای هر کدومشون هم 10000 تا ip می خواد حداقل.
چه لاینی و چه نوع هیرویی بگی بهتر میشه راهنماییت کرد.
چمپ قوی هم منظورت رو مشخص کن از چه لحاظ قوی باشه damage بالا داشته باشه فقط یا تانکی باشه با مقداری damage بالا یا فقط تانکی؟کجای game قوی باشه اولش یا اخرش؟
بعد champion ها هر کدوم تو یه بخشی درخشش بالاتری دارن نسبت به دوره های دیگه که به دسته های مختلف early game .mid game .late game تقسیم میشن.
end game رو champion هاشو با اونایی که snowball می کنن اشتباه نگیری!end game champion هیروهایی هستن که فقط احتیاج دارن که به late game برسن مثل jax که آخرای بازی خیلی قوی میشه حتی قابلیت snowball شدن هم داره که دیگه خیلی سخته کسی بخواد جلوشو بگیره snowball champion ها به kill احتیاج دارن که خیلی قوی بشن (قبلا به هیروهایی که item stack دار می خریدن می گفتن snowball میشه )لزوما اکثر champion ها می تونن snowball بشن ( البته گقتم اکثرشونا نه همه! مثلا leona تا خرخره هم kill داشته باشه مثل کبریت بی خطره :n02:) ولی یه سری champion ها هستن غیر از حالا carry dps ها بگذریم ازشون وحشتناک می شن وقتی snowball می شن مثل: kassadin یا akali
صفحه قبل یه سری هیرو ها معرفی کردم که هم آسون هستن هم قوی تو role خودشون اینجوری هم نیست فکر کنی آسونن پس آشغال نه. به احتمال زیاد هر بازی ranked که ببینی یکی از اونا رو هم میبینی . نگاشون کن ببین از هر کدوم خوشت اومد بخر .(این یه تیکه آخر شبیه مغازه دارا شد شما انتخاب کن خوشتون اومد ما تخفیف هم می دیم:n09:)

Dark_Priest
10-03-2013, 19:42
داداش Kassadin مگه چی داره که وحشتناک میشه ؟ !
Guide از کجا بخونم ؟
13 سالمه انگلیسیم هم زیاد خوب نیست !
.................................................. ......
یکم هم در مورد هیرو ناتیلوس توضیح بده ! از شکل و استایلش خیلی خوشم میاد !!
بعد اشتباه تایپی داری :دی حل رو جل نوشتی
.................................................. ..
هیرو تانکی با دمیج بالا و اول بازی قوی باشه که نزاره هیرو های مقابلت زیاد پا بگیرن ! مثل Volibear که 6 بندازی بد میزنه !

Fusi0n
10-03-2013, 20:19
early game .mid game .late game
این موضوع من تو گیلد زیاد میبینم ولی جستجو که کردم سایت خاصی مخصوص نداره...
کلا این موضوع برای هر چمپ تغییر نمیکنه مثلا Trishna نمی تونه تو همه سطح باشه ...؟

avator20002000
10-03-2013, 20:34
داداش Kassadin مگه چی داره که وحشتناک میشه ؟ !
Guide از کجا بخونم ؟
13 سالمه انگلیسیم هم زیاد خوب نیست !
.................................................. ......
یکم هم در مورد هیرو ناتیلوس توضیح بده ! از شکل و استایلش خیلی خوشم میاد !!
بعد اشتباه تایپی داری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حل رو جل نوشتی
.................................................. ..
هیرو تانکی با دمیج بالا و اول بازی قوی باشه که نزاره هیرو های مقابلت زیاد پا بگیرن ! مثل Volibear که 6 بندازی بد میزنه !

mobility خیلی بالایی داره kassadin
خیلی جاهای مختلف هست ببین کدومش به اون چیزی که می خوای نزدیکتره از تو اون پیدا کن:
mobafire خیلی بروزه
lolking هم جدیدا راه افتاده بخش guide اش اگر همت کنه می تونه mobafire رو بزاره کنار حتی
سایت های دیگه هم هست تو گوگل سرچ کنی میاره
leaguecraft.com هم ui mode های باحالی میزاشتن توش یه زمان الان دیگه اکثرنشون یا کار نمی کنن یا client رو خراب می کنه بخش خبرسانیش بد نیست هنوز
جای فارسی من نمی دونم بچه ها کسی می دونه معرفی کنه
فکر کردم لکه روی شیشه هستش دقت نکردم :n02:
Garen اگر aggressive بازی کنی هم ult خوبی داره هم خوب tanky میشه واسش ایتم گرفت
Darius اینم مثل بالایی
Riven اینم یه 6 رو بگیری همه چیز دیگه داری که kill رو بگیری
می خوای پا نگیره باید outfarm کنیش مثلا yorick می تونه خیلی راحت خیلی از champion ها رو هم counter کنه هم outfarm با harass هایی که انجام میده
nautilius یه تانکه باهاش یا میری جنگل یا می ری bot .تو bot نقش blitz رو داری تو کار ساپورت اونجا.بعد تنها کاری که می کنی spell هاتو به موقع می زنی همین!

Arrowtic
10-03-2013, 20:53
یه سوالیه مدت ها ذهنمو درباره لول و دوتا2 مشغول کرده:
این Recommended Item ها نقششون چیه؟توی دوتا2 که برای اکثریت هیرو ها آیتمایی که گفته چیزای شاخی نیستن و بهترش زیاده براشون.
لول هم Guide ها رو میخوندم گویا همینطوره ونمیشه اعتماد کرد.
حالا میگیم بعضی هیرو/چمپ ها چندین نقش رو میتونن داشته باشن قبول,ولی توی دوتا2 مثلا Lycan اون Starting item هاش کاملا مزخرفن!توی لول هم قدیما که میزدم دیده بودم برای بعضی چمپ ها اینطور بود که طبق Guide هیچ یک از شیوه های بازی کردن اون آیتمای Recommended رو نمی خواستن.

avator20002000
10-03-2013, 20:53
این موضوع من تو گیلد زیاد میبینم ولی جستجو که کردم سایت خاصی مخصوص نداره...
کلا این موضوع برای هر چمپ تغییر نمیکنه مثلا Trishna نمی تونه تو همه سطح باشه ...؟
من اینو تو چندتا مقاله به صورت گریزی که بهش زده بودن خوندم .tristana بیشتر early game خاص خودشو داره به خاطر Explosive Shot که heal های اولیه تقریبا نابود می کنه یا potion heal رو .احتمال داره champion ای هم نشه گفت early یا جای دیگه درخشش من الان تو ذهن ندارم کدومشون میشه تو بخش گفت که نیست.

avator20002000
10-03-2013, 21:01
یه سوالیه مدت ها ذهنمو درباره لول و دوتا2 مشغول کرده:
این Recommended Item ها نقششون چیه؟توی دوتا2 که برای اکثریت هیرو ها آیتمایی که گفته چیزای شاخی نیستن و بهترش زیاده براشون.
لول هم Guide ها رو میخوندم گویا همینطوره ونمیشه اعتماد کرد.
حالا میگیم بعضی هیرو/چمپ ها چندین نقش رو میتونن داشته باشن قبول,ولی توی دوتا2 مثلا Lycan اون Starting item هاش کاملا مزخرفن!توی لول هم قدیما که میزدم دیده بودم برای بعضی چمپ ها اینطور بود که طبق Guide هیچ یک از شیوه های بازی کردن اون آیتمای Recommended رو نمی خواستن.
الان وضعیت recommended items خیلی بهتر شده نوشته حتی واسه چه موقعیتی چی بخرید قبلا 6 تا fix ثابت بود .تقریبا میشه گقت با این recommend item ها هم برید بد نیست.این مشکل بد بودن recommended items وقتی پیش میاد که بخوای غیر از اون role tag هایی که یه چمپ داره باهاش بازی کنی.مثلا بخوای با fiddle بری برای bot supp کنی.یا بخوای aggro تر از اون چیزی که riot پیشنهاد کرده بازی کنی .اونوقت میبینی item های پیشنهادی چرت میشه برات

avator20002000
10-03-2013, 22:54
اموزش کاملی بود مرسی

3 روزه همینطوریه ....

احیانا از فندق شکنی مثل فری gate یا امثال این که استفاده نمی کنی؟ چون تنظیماتی که ایجاد می کنه هم باعث این عامل میشه

namx
11-03-2013, 00:24
نه از فندق شکن استفاده نمیکنم

Isp داتک دارم ... ریپیر هم جواب نداد :(

4 بار repair کردم جواب نداد
اگه کسی راه دیگه ای برای کانکت شدن به لول بلده بگه لطفا :n11:

ezio7
11-03-2013, 09:48
لولت رو ریپیر کن شاید درست شه

hm741
11-03-2013, 12:22
نه از فندق شکن استفاده نمیکنم

Isp داتک دارم ... ریپیر هم جواب نداد :(

4 بار repair کردم جواب نداد
اگه کسی راه دیگه ای برای کانکت شدن به لول بلده بگه لطفا :n11:

اگه پورت فوروارد هم ساختی (port forward همونیه که در تنظیمات مودم برای تسریع کار سرور لول بهتره set بشه) تنها راهی که باقی میمونه نصب بازی از اوله که اگه اون هم جواب نداد باید ویندوزت رو عوض کنی... از فایل های نصب شده در پوشه بازی یه Backup بگیر وبعد بازی رو حذف و از نو با استفاده از فایل های Backup نصبش کن اگر جواب نداد ویندوزت رو عوض کن ...

Arrowtic
11-03-2013, 12:35
دوستان بالاخره امروز گذاشتم بازی آپدیت بشه و آپدیتش کردم.
هر وقت وارد بازی میشم بعد از چند دقیقه یهویی از سرور DC میشه و میگه An Unknown Error Has Happened.در حالی که نه Time Out دارم نه پینگم بده!

مثل اینکه LoL به ما نیومده.

ویرایش:
اینم عکس پینگ

namx
11-03-2013, 13:58
نه پورت فوروارد ندارم ... چطوری بسازم ؟؟

فکر میکنم مشکلم از داتک باشه چون pvp.net هم پینگ نمیده

راهی بلدید بشه با پراکسی بازی کرد ؟؟

pharm
11-03-2013, 14:56
دوستان منم اومدم بانام :AL1ReZa
دوستان یکم راهنایی میکنید چجوری بیشتر کیل بگیریم ؟ چون من همش میمیرم میدونم نوبم ولی یه کارایی بگید انجام بدم بازیم بهتر بشه :D
thx

sasy_mankan
11-03-2013, 15:19
منم 3 روزه نمی تونم login کنم نمی دونم قضیه چیه من تو سرور eu east هستم user : ParsaSJ

Dark_Priest
11-03-2013, 15:21
مگه بازی به کیل گرفتنه ؟
باید اول ببینی چه نقشی میخوای بازی کنی !
کری یا ساپورت یا تانک و ...
بعد هیروت رو انتخاب کن یعنی با اون سبکی که میخوای بهترین هیرویی که میتونی باهاش بازی کنی رو بخر و بازی کن !
بعد به Mobafire برو و Guide های هیرو ها رو بخون تا بازیت بهتر شه !

Dark_Priest
11-03-2013, 15:22
من که Eune هستم ، میتونم لوگین کنم ای اس پی هم مبین نت هست ! که واقعا گنده همش تایم اوت میده !

Dark_Priest
11-03-2013, 15:35
هر 2 تا تونو ادد کردم تو Eune هستم
Nagotion

pharm
11-03-2013, 18:29
این ایتم هایی که اول بازی میخریم کدوم بهتره ؟
اول بازی ایتم بخریم یا نه صبر کنیم مینیون ها بیان ؟
بعد پینگ تو این بازی چه تاثیری داره؟
من پینگم 200ه ولی هیچ تفاوتی با وقتی که 350 میشه نداره یا من حس نمی کنم

Arrowtic
11-03-2013, 18:40
این ایتم هایی که اول بازی میخریم کدوم بهتره ؟
اول بازی ایتم بخریم یا نه صبر کنیم مینیون ها بیان ؟
بعد پینگ تو این بازی چه تاثیری داره؟
من پینگم 200ه ولی هیچ تفاوتی با وقتی که 350 میشه نداره یا من حس نمی کنم

پینگ بیشتر بازی بدتر
پینگ میشه زمان انتقال اطلاعات به سرور و بازگشتشون.پینگ بره بالا زمان رفته بالا در نتیجه سرعت اومده پایین که خوب نیست.

hm741
11-03-2013, 18:45
نه پورت فوروارد ندارم ... چطوری بسازم ؟؟

فکر میکنم مشکلم از داتک باشه چون pvp.net هم پینگ نمیده

راهی بلدید بشه با پراکسی بازی کرد ؟؟
تو گوگل یه سرچ بزنی "League of Legends Port forward" نحوه ساختنش رو توی خود سایت لول پیدا میکنی... در ضمن پورت فوروارد ساختن علاوه بر اینکه تاثیری زیادی در تسریع لاگین داره در کل همه منوها رو هم سریعتر لود میکنه ... برای هر مدل مودم نحوه پورت ساختن فرق میکنه که توی همون صفحه یه سایت دیگری معرفی کرده که برای انواع مودم ها نحوه پورت ساختن رو توضیح داده ... در ضمن منم از داتک دارم و بدون هیچ مشکلی پینگم به طور متوسط 140 است.اصلا داتک با این محدودیت حجمی و سرعت بالاش فقط و فقط به درد بازی آنلاین میخوره. pvp.net هم تست کردم برای من هم پینگ نمیده دلیلش هم اینه که سایتی با این نام وجود نداره اگه تو مرورگر هم بزنی میبینی که آدرس Reroute میشه به سایت لول.

ezio7
11-03-2013, 19:44
تو گوگل یه سرچ بزنی "League of Legends Port forward" نحوه ساختنش رو توی خود سایت لول پیدا میکنی... در ضمن پورت فوروارد ساختن علاوه بر اینکه تاثیری زیادی در تسریع لاگین داره در کل همه منوها رو هم سریعتر لود میکنه ... برای هر مدل مودم نحوه پورت ساختن فرق میکنه که توی همون صفحه یه سایت دیگری معرفی کرده که برای انواع مودم ها نحوه پورت ساختن رو توضیح داده ... در ضمن منم از داتک دارم و بدون هیچ مشکلی پینگم به طور متوسط 140 است.اصلا داتک با این محدودیت حجمی و سرعت بالاش فقط و فقط به درد بازی آنلاین میخوره. pvp.net هم تست کردم برای من هم پینگ نمیده دلیلش هم اینه که سایتی با این نام وجود نداره اگه تو مرورگر هم بزنی میبینی که آدرس Reroute میشه به سایت لول.
پورت فوروارد را نمیسازند آنرا میکنند بعد برو به این سایت ببین کدوم پورت ها بازه کدوم ها بلاکه بعدش فوروارد کن و به نظر من تاثیر خاصی هم نداره

hm741
11-03-2013, 20:44
پورت فوروارد را نمیسازند آنرا میکنند بعد برو به این سایت ببین کدوم پورت ها بازه کدوم ها بلاکه بعدش فوروارد کن و به نظر من تاثیر خاصی هم نداره

برای من که تاثیر داشت ... هم سرعت لود صفحات بالا رفت هم با سرور چت که قبلش وصل نمیشد تونست ارتباط برقرار کنه ... یک کلمه جدید امروز یاد گرفتم Create port forward = پورت فوروارد کردن ----> create=کردن:n08:

Hassan_Linder
11-03-2013, 20:44
اقا این چیه؟

Fusi0n
11-03-2013, 20:55
بن شدی بخاطر خروج یا Afk زیاد از بازی ......... این سیستم اتومات اگه اولین باره به احتمال 1 هفته بنی...

Hassan_Linder
11-03-2013, 20:58
بن شدی بخاطر خروج یا Afk زیاد از بازی ......... این سیستم اتومات اگه اولین باره به احتمال 1 هفته بنی...

عجب من کی ایدیمو afk کردم که خودم خبر ندارم من نمیدونم کی از بازی لیو دادم که همچین چیزی برام میاد اونم یک هفته بریم دوتا بازی کنیم باو ام اچ یوز میکنیم هیشکی هم نمیفهمه خخخخخخ

loomina
12-03-2013, 00:26
قضیه این port forward چیه به ما هم بگید اگر به درد بخوره ما هم استفاده کنیم :31:

loomina
12-03-2013, 00:41
دوستان منم اومدم بانام :AL1ReZa
دوستان یکم راهنایی میکنید چجوری بیشتر کیل بگیریم ؟ چون من همش میمیرم میدونم نوبم ولی یه کارایی بگید انجام بدم بازیم بهتر بشه :D
thx

دوست عزیز, یه راهنمایی بهت میکنم, که اگر عمل کنی بهش از نظر من 40% بازی رو درست انجام دادی و اون درصد بقیه هم باز رو همین کاری که انجام میدی سوار میشن.

نگاه کن, یه حساب سر انگشتی.

هر minions ( یا همون creep ) که میزنی بین 15 تا 20 گلد بهت میده.
پس
هر 20 تا minion برابر با یه kill هست
حالا فرقش چیه؟
شما برای کشتن 20 تا minion نیاز نیست جون هیرو رو به خطر بندازید یا به هیروی دشمن feed بدید.
کشتن 20 تا minion به مراطب اسون تر از کشتن یه هیرو هست.
پس اول بازی اگر یاد بگیری که به جای درگیری های مسخره و اضافی فقط farm کنی, اخر بازی جلودارت نیستن.

شما بازی های رنکه حرفه ای رو نگاه کن, کل بازی 30 دقیقه اگر باشه کل تعداد kill ]ای 2 طرف بازی شاید به 25-30 نرسه! ولی CS یا همون creep score شون رو نگاه کن, اکثرا بالای 200-250 cs دارن.

این به نظر من اساسی ترین نکته بازیه.

جدا از اون, شما باید یاد بگیری ( که خب تو گزشت زمان متوجه ش میشید) که Focus داشته باشید.
همیشه به خاطر بسپار که 2 تا هیروی مرده بهتر از 5 تا هیرو با Hp 50 هست!
وقتی وارد یه درگیری تیمی میشی, سعی که focus کنی, اگر تیمت اونقدر میدونست که focus کنه که چیزی رو که میگن بزنید, در غیر این صورت باید فوکوستون به شکله زیر بشه

اولین focus : کسی که ضعیف ترین فرد گروه مقابل از نظر قدرت دفاعی هست و در عین حال بیشترین خطر رو داره یا بیشترین دمیج رو میزنه.
دومین focus باید supporter باشه, چون ساپورتر اکثرا هیل و stun دارن و باعث دردسر میشن.
اخرین focus شما باید تانک های دشمن باشه, چون تانک ها دمیج کمتری دارن ولی قدرت دفاعیشون بالاس و اگر تیم شما اونارو اول بزنن فقط باعث میشه که به دشمن وقت بده دمیجش رو کامل رو گروه شما خالی کنه.

=====================

ویرایش:
برای ابهت اسکین 1 دقیقه سکوت!!

Aria1997
12-03-2013, 02:00
دوست عزیز, یه راهنمایی بهت میکنم, که اگر عمل کنی بهش از نظر من 40% بازی رو درست انجام دادی و اون درصد بقیه هم باز رو همین کاری که انجام میدی سوار میشن.

نگاه کن, یه حساب سر انگشتی.

هر minions ( یا همون creep ) که میزنی بین 15 تا 20 گلد بهت میده.
پس
هر 20 تا minion برابر با یه kill هست
حالا فرقش چیه؟
شما برای کشتن 20 تا minion نیاز نیست جون هیرو رو به خطر بندازید یا به هیروی دشمن feed بدید.
کشتن 20 تا minion به مراطب اسون تر از کشتن یه هیرو هست.
پس اول بازی اگر یاد بگیری که به جای درگیری های مسخره و اضافی فقط farm کنی, اخر بازی جلودارت نیستن.

شما بازی های رنکه حرفه ای رو نگاه کن, کل بازی 30 دقیقه اگر باشه کل تعداد kill ]ای 2 طرف بازی شاید به 25-30 نرسه! ولی CS یا همون creep score شون رو نگاه کن, اکثرا بالای 200-250 cs دارن.

این به نظر من اساسی ترین نکته بازیه.

جدا از اون, شما باید یاد بگیری ( که خب تو گزشت زمان متوجه ش میشید) که Focus داشته باشید.
همیشه به خاطر بسپار که 2 تا هیروی مرده بهتر از 5 تا هیرو با Hp 50 هست!
وقتی وارد یه درگیری تیمی میشی, سعی که focus کنی, اگر تیمت اونقدر میدونست که focus کنه که چیزی رو که میگن بزنید, در غیر این صورت باید فوکوستون به شکله زیر بشه

اولین focus : کسی که ضعیف ترین فرد گروه مقابل از نظر قدرت دفاعی هست و در عین حال بیشترین خطر رو داره یا بیشترین دمیج رو میزنه.
دومین focus باید supporter باشه, چون ساپورتر اکثرا هیل و stun دارن و باعث دردسر میشن.
اخرین focus شما باید تانک های دشمن باشه, چون تانک ها دمیج کمتری دارن ولی قدرت دفاعیشون بالاس و اگر تیم شما اونارو اول بزنن فقط باعث میشه که به دشمن وقت بده دمیجش رو کامل رو گروه شما خالی کنه.

=====================

ویرایش:
برای ابهت اسکین 1 دقیقه سکوت!!

وای پسر پولشو جور کردم حتما میگیرمش چه ناااااااااااااااااازههههه ههههه :n28::n12:

hadi_gamer
12-03-2013, 08:53
به نظر شما از بین vayne و ezreal و graves کدوم رو بگیرم برای adc ؟

Aria1997
12-03-2013, 11:19

هر سه تاشون قابلیت کایت رو دارن.
ult [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Ezreal یه اولتی هستش که میتونی هر 5 تا دشمن رو تو یه خط بزنه که البته زیاد قوی نیست ولی کارایی بالایی داره
CD پایینی هم داره!

Long Range Low CD
HARD TO PLAY واقعا بازی کردن باهاش سخته همش ُkill shot ئـه اما اگه تمرین کنی خوب بازی میکنی!
منم خیلی تمرین کردم :n16:

و Graves !
چمپ خوبیه! اما به سلیقه من نمیاد یعنی واقعا از سبک بازیش خوشم نمیاد.
قابلیت کایت داره که AS هم میده.

و ULT : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه ult فوق العاده قوی کا رنج مشخصی داره ولی اگه هرچی دشمنات دورتر باشن بیشتر دمیج میزنه مثل lux.

Vayne .
هیرو مورد علاقه من! LOW RANGE LOW CD

Pros :

Insane damage late game
Snowballs hard
Many escape mechanics
She has CC
TRUE DAMAGE
Can chase
She's so d4rk!!!

Cons :

Low HP pool
Short range
Can't tumble through wall
Single target
Her dance suxx!

فوق العادست! late game حرف نداره بخاطر اینکه TRUE DMG میزنه و اینکه میتونه با ULT [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ش غیب بشه و خوب کایت کنه!

امیدوارم خوب توضیح داده باشم سوالی در موردشون داشتین بپرسین.

Fusi0n
12-03-2013, 12:45
Taric متفاوت !!
AP
با یه Stun و W چیزی نمی موند ازت

amirharry
12-03-2013, 15:56
من تنها adc که دارم ezreal هست.می خوام یکی دیگه بگیرم.quinn چطوره؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

loomina
12-03-2013, 19:31

من میگم graves
دلیلشم اینه که با این که دمیج بالایی داره و ADC هست هیروی خیلی سفتی هم هست. با یه ایتم بندی درست واقعا سخت میشه زدنش.

من تنها adc که دارم ezreal هست.می خوام یکی دیگه بگیرم.quinn چطوره؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

الان بهترین ADC ها draven , Quinn , ezreal , vayne و tristina هستن.

pharm
12-03-2013, 19:53
kennen عجب چیزیه من 3 تا متچ پشت سرهم بردم با این champ کسی بهتر از این هم سراغ داره؟
اخه هی تیغ میزنه بعد با سرعت برق حرکت میکنی بقیه رو هم میزنی و فرار !!
خیلی عالیه

garaa
12-03-2013, 20:19
تیغ میزنه ؟

ezio7
12-03-2013, 20:51
برای من که تاثیر داشت ... هم سرعت لود صفحات بالا رفت هم با سرور چت که قبلش وصل نمیشد تونست ارتباط برقرار کنه ... یک کلمه جدید امروز یاد گرفتم Create port forward = پورت فوروارد کردن ----> create=کردن:n08:
دوست عزیز "create port forward" اصلا معنی نداره "port forward" خودش verb هست کلمه ی "create" با noun به کار میره و شما یه سایت معتبر رو پیدا کن نوشته باشه "create port forward" خود کلمه ی "port forward" به معنی "پورت فوروارد کردن" هست چون فعله حالا شما بیای "create" بذاری قبلش میشه "ساختن پورت فوروارد کردن!" قبل از این که انقدر با اطمینان حرف بزنی قبلش یکم تحقیق کنی بد نیست اصلا چرا راه دور بریم تو گوگل به همین فارسی سرچ کنی میفهمی

Fusi0n
12-03-2013, 20:51
Fidel شبیه kennen باهاش جنگل عالی Mid کانتر نشه خوب .... من چند بارم ساپورت کردم نمیزارن وگرنه کمک خوبی....

T.Eftekhari
12-03-2013, 23:00
بابا این فری چمپیونز شونم فقط رو اعصابه من بدبخته

هر هیروی آزاد می کنم اینا فری می کنن

اش بعد سه روز فری شد

تو اون هفته واروریک و کارتوس رو باهم آزاد کردم 2 روز بعد جفتشون باهم آزاد شدن

دیشب تویست فیت رو آزاد کردم فری شد

احتمالا تو هفته بعد شاوکو هست (بعیده چرا هیمن الان نذاشتنش)
----------------------------------------
کسی می خواد یه هیرو پیشنهاد بده آزاد کنم واسش فری شه والا :|
-------------------------------------------------------
یکی در باره یورگوت و ژین هو یه توضیح ی بده ممنون می شم

لولاشون و یه کوچیک در باره نحو پلی توضیح بدین ممنون می شیم
----------------------------------------
تو هیرو های این هفته تانک نیست ؟
(منم تانک فری ندارم :) *)

hm741
12-03-2013, 23:19
دوست عزیز "create port forward" اصلا معنی نداره "port forward" خودش verb هست کلمه ی "create" با noun به کار میره و شما یه سایت معتبر رو پیدا کن نوشته باشه "create port forward" خود کلمه ی "port forward" به معنی "پورت فوروارد کردن" هست چون فعله حالا شما بیای "create" بذاری قبلش میشه "ساختن پورت فوروارد کردن!" قبل از این که انقدر با اطمینان حرف بزنی قبلش یکم تحقیق کنی بد نیست اصلا چرا راه دور بریم تو گوگل به همین فارسی سرچ کنی میفهمی

عزیز دل برادر من نرفتم تو جایی تحقیق کنم ببینم کلمه درستش چی میشه (مشکل ما ایرانی ها اینه که خیلی خیلی سطحی به زبان انگلیسی نگاه میکنیم و فقط گرامر برامون مهمه) من این جمله create port forward رو از یه بنده خدایی که نمیدونم فرانسوی بود آلمانی بود چی بود برای نرم افزار تانگل توی چت رومش دیدم الان هم اگه بری تو گوگل بزنی این رو بزنی همون کلمه که شما میگی رو میاره چون اون درسته ... ولی دیگه دهن مارو با گرامر سرویس نکن من لفظ عامه رو گفتم که تو اروپای لاتین به کار میره(لاتین که میدونی صاحاب نداره) ... گیر نده دیگه :n18: ... یه مساله دیگه من با اون سایتی که گفتی و چند سایت دیگه پورت های فوروارد شده رو تست کردم میگفت close هستن ... فکر کردم که حتما تاثیری نداره اما همین که از تنظیمات مودم حذفشون کردم نرم افزار خیلی خیلی کند شد نسبت به قبل و مودم مدام ری استارت میشد... در نتیجه این تست ها صحت پورت های فوروارد شده رو نشون نمیدن... این قضیه مربوط به مودم دلینک و ویندوز 8 میشه شاید روی مودم های دیگه و ویندوز های دیگه نیازی به پورت فوروارد کردن نباشه

Dark_Priest
12-03-2013, 23:48
این Shyvana چقدر قویه !
باهاش 28 تا کیل گرفته بودم 1 بارم نمرده بودم !
اصلا هیرو از دستش در نمیره 2 میزنی میکشیش بعد 2 نفر میان 6 میزنی یه 3 و 2 و 1 2 تاشون میمیرن و بقیه 2 تا دیگه رو مثل آب خوردن میزنی باهاش 1 بار پنتا گرفتم 3 بارم تریپل گرفتم !
من که فعلا 1500 تا Ip دارم همش دارم جمع میکنم واسه Akali !

Fusi0n
13-03-2013, 01:48
Shyvana
یه تانک DPS عالی .......
E میجک تو درگیریا واقعا عالی جواب میده
نکته هست یه DPS سریع بخاطر AT Speed رو این بخش کار بشه بشدت جواب میده مثل Irna J ........
کلا مانا انرژی نداره نکته مثبت دیگش
قبل پیچ ایتم جدید واقعا تو بازی و تیم فیگ خوب بیرون میومد ولی حالا زیاد جواب نمیده باید باف بشه

newgolir
13-03-2013, 11:48
سلام دوستان چرا من نمیتونم بازی کنم این لینکام که شما میزارین را من اصن سر در نمیارم اصن سوار مواد ندارم که چیکارشون کنم.یکی لطفا دقیقا مراحل کار را کامل توضیح بده .میدونی چند تا چمپ داره گرد میخوره خدا را خوش میاد آخه.
با تشکر :n02:
:n14:

newgolir
13-03-2013, 12:58
سلام یکی از دوستان لطفا راهنمایی کنه مشکل چیه آیا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]

Dark_Priest
13-03-2013, 14:53
دوستان کسی اکانت بالای لول 20 نداره ؟
اگه داره میتونه به من بده ؟

Babri_ch
13-03-2013, 16:09
سلام من داشتم بازی می کردم که انتی ویروسم به عننوان ویروس برنامه را پاک کرد الان من برنامه ی exe برای اجرای بازی ندارم چه کنم ؟
Acc : 7tir

hadi_gamer
13-03-2013, 16:37
سلام
آقا یه سوال.امکان داره به لیگ پایینتر سقوط کنیم؟

loomina
13-03-2013, 17:02
سلام
آقا یه سوال.امکان داره به لیگ پایینتر سقوط کنیم؟

اگر منظورتون league point باشه که 100% !
ولی اگر نه که رنکینگ 2 تا قسمته که یه Division هست که متشکل از 5 فسمته.
یه Tier هست که همون silver و gold و این حرفاس.

شما میتونی از یه division بالاتر به division پایین تر سقوط کنی.
ولی نمیتونی tier بیای پایین تر.
البته اگر مدت 1 هفته بازی رنک بازی نکنید مقداری point ازتون کم میشه که اگر point تون حالت عادی 0 باشه و division تون هم V باشه میوفتید tier پایین تر, ولی اگر LP تون 0 باشه و بازی کنید و ببازید بازی رو هیچ اتفاقی نمیوفته.

============================

یکی از تفریحات غیر سالم من هم اینه که اگر یه هیرویی که skin ش رو دارم free بشه اون هیرو رو بر میدارم میرم جلو اونایی که هیرو رو دارن میزنمشون و میخندم خخخخخخ

از نمونه هاش تو این هفته :31:

newgolir
13-03-2013, 17:53
میگما من اینطوری که این بابا میگه پیش رفتم درسته آیا؟ اطفا .خواهشا. کمک کنید.این نرم افزار استاتیک آی پی را هم نصب کردم که گفته؟اصلا باید آی پی استاتیک باشه؟
:n03::n30:

ezio7
13-03-2013, 22:09
سلام یکی از دوستان لطفا راهنمایی کنه مشکل چیه آیا؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/QUOTE]
پروتوکل هارو درست بزن tcp و udp بعدش 8 رنج پورت هست که باید فوروارد کنی این الان 5 تاس ip روتر هم که ثابت کردی دیگه اگه نکردی بگو یادت بدم

hm741
13-03-2013, 22:17
سلام من داشتم بازی می کردم که انتی ویروسم به عننوان ویروس برنامه را پاک کرد الان من برنامه ی exe برای اجرای بازی ندارم چه کنم ؟
Acc : 7tir

اگه مطمینی فقط فایل exe (لانچر Launcher) حذف شده ایمیلتو بده تا من یا یکی از دوستان برات بفرستیم ... خیلی کم حجمه سریع کارت راه میوفته اگر فقط اونو حذف کرده باشه

T.Eftekhari
14-03-2013, 00:05
آقا توی صحفه پیک هیرو چطوری می شه لفت داد ؟

بن می شی ؟

تو نرمالم می شه یا فقط ماله رنکه ؟

hm741
14-03-2013, 00:12
دوستان وقتی یکی خارج از بازی به منی که توی بازی هستم پیغام میده چطور باید از تو بازی جواب بدم که طرف ببینه؟ چون من هرچی میزنم پیامم براش نمیره و فقط هم تیمی هام تو بازی اون پیغام رو میبینند

Hassan_Linder
14-03-2013, 00:14
اقا این اسکیل اپی که میکنی به چه دردی میخوره مگه world of warcrafte که تاثیر بزاره روی هیرو در ضمن چطوری باید توی all پیام بدیم
؟

T.Eftekhari
14-03-2013, 00:18
اقا این اسکیل اپی که میکنی به چه دردی میخوره مگه world of warcrafte که تاثیر بزاره روی هیرو در ضمن چطوری باید توی all پیام بدیم
؟

بعد از 30 می تونی بری رنک رانز برای خودت باز کنی پویت مستری می ده شبیه تلنت wow

صفحه آخر بازی قبل اون نمی شه داد

loomina
14-03-2013, 00:28
آقا توی صحفه پیک هیرو چطوری می شه لفت داد ؟

بن می شی ؟

تو نرمالم می شه یا فقط ماله رنکه ؟

شما میتونی تو نرمال leave بدی ولی مجبوری 5 دقیقه صبر کنی.
تو رنک هم میتونی ولی مدت زمانش بیشتره علاوه بر اون point از دست میدید.

دوستان وقتی یکی خارج از بازی به منی که توی بازی هستم پیغام میده چطور باید از تو بازی جواب بدم که طرف ببینه؟ چون من هرچی میزنم پیامم براش نمیره و فقط هم تیمی هام تو بازی اون پیغام رو میبینند

اگر بخواید به کسی PM بدید باید این رو تایپ کنید W/ مثلا من میخوام به اقای EXAMPLE قبل از این که بهم PM بده pm بدم.

w example/

ولی اگر یکی بهتون pm بده شما فقط کافیه r/ بزنید و بعد یه space و شروع به تایپ کنید.

T.Eftekhari
14-03-2013, 01:15
شما میتونی تو نرمال leave بدی ولی مجبوری 5 دقیقه صبر کنی.
تو رنک هم میتونی ولی مدت زمانش بیشتره علاوه بر اون point از دست میدید.

خوب چطوری این leave بدم موقعی که بازی رو اکسپت کردم
صحفه انتخاب هیرو اومده ؟

loomina
14-03-2013, 04:00
خوب چطوری این leave بدم موقعی که بازی رو اکسپت کردم
صحفه انتخاب هیرو اومده ؟

با بستن پنجره بازی, یا اون بالا گزینه ضربدر رو بزن یا با هر نوعی که بلدی بازی رو ببندی خودش leave محصوب میشه.
و البته هیچ گونه تخلفی هم نکردی فقط چند دقیقه ای برای این که بازی مطمئن شه نمیخوای هی این کاررو انجام بدی 5 دقیقه پنالتی گزاشته برای این کار.

hm741
14-03-2013, 10:18
دوستان به نظر شما کسی که تازه شروع کرده بهتره هرچه سریعتر 16 چمپ باز کنه (هرچند باهاشون بازی نمیکنه) تا draft pick باز بشه یا نه بهتره فقط و فقط هیروهای مورد نظرشو باز کنه ؟ که IP زیادی میبره و بازی کردن در حالت draft رو به تاخیر می اندازه ... در واقع draft ارزش اینو داره که IP رو برای چمپهای ارزان قیمت خرج کنم تا در اون حالت بازی کنم؟ ... یه سوال دیگه اینکه این Honor که میدن (هم تیمی ها کم میدن و دشمن معمولا زیاد ... یا شاید برا من اینطوره) چه فایده ای داره به چه دردی میخوره؟

Dark_Priest
14-03-2013, 10:29
nocturne باگ ! عجب چمپیه ها !

namx
14-03-2013, 11:24
بچه ها منو ادد کنید بریم با هم چند دست بزنیم :n25:

ایدی : AmirWingman

راستی مشکلم از دیروز درست شد :n09:

loomina
14-03-2013, 16:19
دوستان به نظر شما کسی که تازه شروع کرده بهتره هرچه سریعتر 16 چمپ باز کنه (هرچند باهاشون بازی نمیکنه) تا draft pick باز بشه یا نه بهتره فقط و فقط هیروهای مورد نظرشو باز کنه ؟ که IP زیادی میبره و بازی کردن در حالت draft رو به تاخیر می اندازه ... در واقع draft ارزش اینو داره که IP رو برای چمپهای ارزان قیمت خرج کنم تا در اون حالت بازی کنم؟ ... یه سوال دیگه اینکه این Honor که میدن (هم تیمی ها کم میدن و دشمن معمولا زیاد ... یا شاید برا من اینطوره) چه فایده ای داره به چه دردی میخوره؟

در واقع از نظر من مسخره ترین حالت ممکن draft هست :31:

هیچ گونه ارزشی نداره. مثل یه بازی عادی IP میده. تنها فرقشم اینه که بازیکن هاش تا حدی سطح بالاتر هستن.

شما اون 16 تا هیرو رو اگر بخوای هی هیرو بخری که بتونی رنک و draft باز کنی به هیچ دردیت نمیخورن, اون 16 تا رو که میگه یعنی 16 تا باید حداقل FULL بلد باشی بازی کردن باهاشون رو. وگرنه 100 تا هیرو داشته باش, وقتی بلد نیستی بازی کنی همش میبازی!

من الان یه دوستی دارم حدودا 20 تا هیرو داره ولی در کل با 4-5 تاشون در سطح رنک بلده بازی کنه. اگر شانسش بزنه اینا بن بشن دیگه کارش ساختس :31:

Hassan_Linder
15-03-2013, 13:51
چطویر ایکون lol رو به گارنا منتقل کنم اخه میخووام بازی رو از گارنا پلی کنم هر کاری کردم به گارنا ضافه نشود؟

avator20002000
15-03-2013, 16:41
چطویر ایکون lol رو به گارنا منتقل کنم اخه میخووام بازی رو از گارنا پلی کنم هر کاری کردم به گارنا ضافه نشود؟

تو GARENA پینگت چنده؟

Fusi0n
15-03-2013, 17:18
گارنا که سرور جدا و لاچر جداست؟

Dark_Priest
15-03-2013, 19:49
آره گارنا سرور و لانچرش کلا جدا هست ! تقریبا 5 تا پتچ عقبه !

Iloveu-ALL
15-03-2013, 20:11
چطوری میشه ایکون lol رو آورد توی لیست lan games ؟ HoN هم فکر کنم بشه آورد

Arrowtic
15-03-2013, 20:56
چطوری میشه ایکون lol رو آورد توی لیست lan games ؟ HoN هم فکر کنم بشه آورد

تا جایی که یادمه توی خود Garena Plus قسمت مخصوص داشت.
من مدت ها توی گارنا لول زدم و فقط میشه گفت که به درد نمیخوره.مثل افلاین بازی کردن WoW هستش و من شخصا ترجیح(ترجیه؟) دادم که اصلا لول نزنم تا توی گارنا بازی کنم(مدت هاست که توی لول الکی الکی DC میشم همیشه.به ساپورت هم تیکت دادم یارو نتونست مشکلو حل کنه چون نه پینگم بده نه مشکل Time out هست)
در کل پیشنهاد میشه که شما بری سرور اصلی خود ریوت.

مشکلات گارنا:
از نظر آپدیت عقبه
جمعیتش خیلی بالا نیست
برای من حداقل لگش بالا بود
نصفشون نمیتونن انگلیسی حرف بزنن.تنها چیزی که بلدن ایناست:
Me mid
ks
me play good you bad
(جدی اینا رو دیدم که میگما : دی)
یه بارم به یکی گفتم L2 Speak English که فرمودن wat؟ : دی

loomina
15-03-2013, 22:34
مشکلات گارنا:
از نظر آپدیت عقبه
جمعیتش خیلی بالا نیست
Me mid
ks
me play good you bad

دقیقا مشکل من با EU همینه خخخخخ ببین در چه حد مشکل داشتم باهاشون که حاضر شدم لگه NA رو به جون بخرم ولی NA بازی کنم!

Iloveu-ALL
15-03-2013, 23:04
تا جایی که یادمه توی خود Garena Plus قسمت مخصوص داشت.
من مدت ها توی گارنا لول زدم و فقط میشه گفت که به درد نمیخوره.مثل افلاین بازی کردن WoW هستش و من شخصا ترجیح(ترجیه؟) دادم که اصلا لول نزنم تا توی گارنا بازی کنم(مدت هاست که توی لول الکی الکی DC میشم همیشه.به ساپورت هم تیکت دادم یارو نتونست مشکلو حل کنه چون نه پینگم بده نه مشکل Time out هست)
در کل پیشنهاد میشه که شما بری سرور اصلی خود ریوت.

می خواستم برم ببینم که این lol و hon توی گارنا چند نفر آنلاین داره؟ می خوام ببینم چرا طرفدار های دوتا رفتن!
چون تا همین یه ماه پیش هم 200 هزار نفر آن داشت (قبلا که تا 300 هزار هم میومد) ولی الان آخرش 100 هزار نفر، بعضی موقع میشه 30 هزار!!
شما نمی دونید این طرفدار های دوتا کجا رفتن!؟ عجیب چون تا 2ماه پیش هم بودن.
وگرنه خواستم بازی کنم ، گذاشتم برای دانلود تو یه روز 1 گیگ هم دانلود نکرد بیخیالش شدم کلا. می خواستم تستش کنم ولی نشد

مشکلات گارنا:
از نظر آپدیت عقبه
جمعیتش خیلی بالا نیست
Me mid
ks
me play good you bad

هه هه ، اینجا رو خیلی جالب گفتی!! : دی
Me Mid
Me Nab (ترجمه im noob :دی)
My nab :دی
Me not problem
habla espanol? :دی

اصولا هم کسایی این جوری حرف میزنن که اسپانیایی هستن و انگلیسی بلدن نیستن ویا کسایی که زبان اسپانیایی رو تو مدرسه به انگلیسی ترجیح میدادن : دی :دی

Hassan_Linder
15-03-2013, 23:06
نه من نمیخوام که از طریق گارنا بازی کنم فقط میخواستم متفابت تر باشه هرکی که روی اسمت کلیک کنه اون پایین عکس بازی ها میات خیلی شاخه یارو فکر میکنه پرو ایی چیزی هستم:n19:

Iloveu-ALL
15-03-2013, 23:12
مشکلات گارنا:
از نظر آپدیت عقبه
جمعیتش خیلی بالا نیست
Me mid
ks
me play good you bad

کلمه "idiot" هم تو یه بعضی سرورهای wow زیاد می گن بعضیا :دی
اوه اوه روس ها رو جا انداختم !! اصلا حساب اونا جداست : )))))) بحث رو هم باز نمی کنم که شخصا علاقه ای به نوشتن کتاب ندارم : دی

Arrowtic
15-03-2013, 23:15
شما نمی دونید این طرفدار های دوتا کجا رفتن!؟ عجیب چون تا 2ماه پیش هم بودن.
در اینجاست که باید گفت:
DotA 2
خودمم اونجا هستم(البته به دلیل مشکل اینترنت مخابرات با استیم مدت هاست بازی نکردم ولی قدیما که شاتل داشتم خیلی خیلی زیاد بازی میکردم و 80 ساعت Playtime دارم در عرض یک هفته و نیم : دی )

بیشترین مشکل زبان رو با فیلیپینی ها داشتم من.روس ها و اسپانیایی ها در حدی که بفهمن و بفهمونن بلدن ولی فیلیپینی ها کلا از بز سوادشون کم تره گویا : دی

(در ضمن سعی نکنید اینا رو اسکل کنید چون ممکنه بلایی مثل بلایی که سر دانیال اومد و عکسشو چندین صفحه پیش گذاشت سر شما هم بیاد.همون sag too roohet رو میگم.واسه من متاسفانه خیلی بدترش پیش اومده :n28: )

Iloveu-ALL
15-03-2013, 23:19
در اینجاست که باید گفت:
DotA 2
خودمم اونجا هستم(البته به دلیل مشکل اینترنت مخابرات با استیم مدت هاست بازی نکردم ولی قدیما که شاتل داشتم خیلی خیلی زیاد بازی میکردم و 80 ساعت Playtime دارم در عرض یک هفته و نیم : دی )

بیشترین مشکل زبان رو با فیلیپینی ها داشتم من.روس ها و اسپانیایی ها در حدی که بفهمن و بفهمونن بلدن ولی فیلیپینی ها کلا از بز سوادشون کم تره گویا : دی

(در ضمن سعی نکنید اینا رو اسکل کنید چون ممکنه بلایی مثل بلایی که سر دانیال اومد و عکسشو چندین صفحه پیش گذاشت سر شما هم بیاد.همون sag too roohet رو میگم.واسه من متاسفانه خیلی بدترش پیش اومده :n28: )

دانیال از عواقب تقدیم کردن آواتاره ها !! بفرما تحویل بگیر :خخخخخ

Arrowtic
15-03-2013, 23:26

What dafuq did I just see?!

لول.شما دو تا با این آواتاراتون :n08:

______

در جواب تیکتم گفتند که مشکل از خودتونه :|
و گفتن که ببخشید جواب بهتری نداریم ولی پیشنهاد میکنیم تا وقتی که مطمئن نشدید که DC نمی شید وارد بازی نشید.(کلی هم دلداری داده بود یارو که پیش میاد این جور چیزا و من خودمم شده به خاطر DC از بازی Leave بدم : دی )

در کل هیچ!هنوزم مشکل پابرجاست.
کسی راهی نداره برای DC های متوالی؟

loomina
15-03-2013, 23:37
در اینجاست که باید گفت:
DotA 2

ها؟ چی ؟ نفهمیدم چی شد؟ ((:

یعنی میگی جا به جا گرفته؟ خخخخخ

______

و گفتن که ببخشید جواب بهتری نداریم ولی پیشنهاد میکنیم تا وقتی که مطمئن نشدید که DC نمی شید وارد بازی نشید.(کلی هم دلداری داده بود یارو که پیش میاد این جور چیزا و من خودمم شده به خاطر DC از بازی Leave بدم : دی )

من که نفهمیدم چی شد:31:
dc که برای من بیشتر تو CLIENT هست تا خود بازی. تو رنک queue میدم پدرمو در میاره! میبینم رندوم پیک کرد خخخخخ

Arrowtic
15-03-2013, 23:44
ها؟ چی ؟ نفهمیدم چی شد؟ ((:

یعنی میگی جا به جا گرفته؟ خخخخخ

من که نفهمیدم چی شد:31:
dc که برای من بیشتر تو CLIENT هست تا خود بازی. تو رنک queue میدم پدرمو در میاره! میبینم رندوم پیک کرد خخخخخ

منم همینطورم.توی کلاینت DC میشم اصلا نمیتونم وارد بازی بشم.بعضی وقتا هم سر قسمت پیک کردن چمپ DC میشه.مدت هاست رنگ بازیو ندیدم.

داستان از این قراره این Iloveu یه عکس گذاشته بود که توش جریانی رو تعریف کرده بود.آواتارشو دیده بودم و از اونجایی که آواتار سابق توئه فکر کرده بودم توئی نگو اون بوده.بنابراین عملا بله جا به جا گرفتم : دی

Fusi0n
15-03-2013, 23:48
من قبل سپنتا بود همه چیز خوب بود فقط مشکل اصلی پینگ اکثر اوقات 300 بود........ گاهی قطعی داخل بازی
الان مخابرات اومدم کلا تو صفحه بازی این مشکلات قطی دارم ولی بازی فقط گاهی تایم اوت ..........
با پرو ..کسی میشه کمی حلش کرد به نظر این مشکل از محدود کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .....

کسی اینجا Jayce نرفته حرفه این Red چطوری میشه من Q و E اپ میکنم هیچ تغییر نمیکنه لول 18 همین؟!!

Arrowtic
15-03-2013, 23:50
من قبل سپنتا بود همه چیز خوب بود فقط مشکل اصلی پینگ اکثر اوقات 300 بود........ گاهی قطعی داخل بازی
الان مخابرات اومدم کلا تو صفحه بازی این مشکلات قطی دارم ولی بازی فقط گاهی تایم اوت ..........
با پرو ..کسی میشه کمی حلش کرد به نظر این مشکل از محدود کردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .....

پس به نظرم شما هم کاری که من خواهم کردو بکن.تغییر ISP : دی
میخوام پردیس بگیرم نا محدود ماهی 30 و خرده ای.الآن مخابرات 1 مگ دارم 38تومن دارم میدم.
درسته که یه هفته ای (شایدم دو هفته) به نت دسترسی نخواهم داشت ولی خوب بعدش راحت میشم دیگه.

loomina
16-03-2013, 00:52
میخوام پردیس بگیرم نا محدود ماهی 30 و خرده ای.الآن مخابرات 1 مگ دارم 38تومن دارم میدم.
درسته که یه هفته ای (شایدم دو هفته) به نت دسترسی نخواهم داشت ولی خوب بعدش راحت میشم دیگه.

البته بگم یه رفیقم شاتل داره اون هم همین مشکل رو داره تو بازی.

pharm
16-03-2013, 01:01
دوستان jax هم خوبه ها
کسی این چمپ رو دوست داره؟من خیلی خوشم اومد
بعد کسی می تونه این هیرو هارو به ترتیب از قدرت بالا به رو به پایین ردیف کنه
khaz'ix
VI
akali
darius
hecarim
بعد برای jax پیشنهاد میکنید که Ability power رو زیاد کنم یا attack power یا attack speed?

Fusi0n
16-03-2013, 01:26
مخابرات واقعا دانلود عالی الان 1 مگ بعضی شب سرعت بالا میره تا 6 گیگ گرفتم :دی مخصوص تورنت عالی میده فازی :دی
یک خط دیگه دارم میگرم همین فن اوا با حجم پایین...

دوستان jax هم خوبه ها
کسی این چمپ رو دوست داره؟من خیلی خوشم اومد
بعد کسی می تونه این هیرو هارو به ترتیب از قدرت بالا به رو به پایین ردیف کنه
khaz'ix
VI
akali
darius
hecarim
بعد برای jax پیشنهاد میکنید که Ability power رو زیاد کنم یا attack power یا attack speed?

این چمپ گفتید شما معمولا جز بن رانک هستن البته hec نه زیاد
ولی مجموعلا همشون ازار دهنده ترین چمپ بازی
jax باید ایتم میکس ببندی کمی تانک
مثل این لینک
چندین مدل زده build یزن همون ایکن اواتار جکس........ عنوان بالاش نوشته برای چه سبک و چه لاینی

اینجا اریا گفت jax تخصصش فعلا گیر برونز بزار اپ کر میاد راهنمایت میکنه :n10:

Aria1997
16-03-2013, 01:50
ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAC THE NEW CHAMP
خیلیییییییی باحاله!

TOP/ JUNGLER

loomina
16-03-2013, 05:01
ZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAC THE NEW CHAMP
خیلیییییییی باحاله!

TOP/ JUNGLER

اگر april fool نباشه خخخخخخخ

T.Eftekhari
16-03-2013, 06:45
هر شب میام اینجا رو چک می کنم هر 20 ساعت یه پست بود فلان چمپ چه بحاله چه فازی میده

همین دیروز که ما مهمون داشتیم نتوستین بیایم چک کنیم ملت ریخت

از بررسی گارنا و دوتا گرفته تا آی اس پی و هیرو جدید و آیتم ای جکس

من بعد از بلای که سر ف ی س بوک آوردن این 2 هفنه تنها چشم امیدم اینجا بود

ازتون نمی گذرم سر پل (سرات؟)(صراط ؟)(ثراط ؟)(سراط؟) یعقه تون و می گیرم :|

الان من اینجا چی بگم :| بحثا تموم شد رفت :(

hadi_gamer
16-03-2013, 10:09

______

ویندوزت چیه؟
به نظر من ویندوز 8 نصب کن و کارت گرافیک و همه چی رو فول نصب کن.
فولدر بازی رو کلا کپی کن رو فلش و ویندوز رو عوض کن و بعد از اینکه ویندوز و همه چی رو نصب کردی فولدر بازی رو کپی کن رو هاردت و اجرا کن.به احتمال 95 % مشکل ویندوزی داری.
ویندوز 8 خیلی عالیه من تست کردم خوب جواب میده.

hadi_gamer
16-03-2013, 10:15
بچه ها این garen خیلی خره.3-4 تا فید بهش بدی دیگه باگ میشه.مگه میشه اینو کشت.تو رنکد 5 تایی ریختیم سرش نتونستیم بکشیمش آخر فرار کرد.

Dark_Priest
16-03-2013, 11:34
آره ... !
2 تا چکش بری واسش دیگه 5 به 1 هم میزنه ! من خودم دست پیش یارو 2 تا فید دادن بعد تاور مید و بات رو انداخت دیگه نمیشد کاریش کنی!
این Kha Zix رو باید نرف کنن خیلی بد میزنه نامرد ! جکس باز اگه یکم اول بازی زور بهش بدیو و یکم اذیتش کنی دیگه زیاد نمیتونه پا بگیره ! باحال ترین هیرو به نظر من Lulu هست ! یه بازی رفتیم خودم 11 بار مردم و 1 کیل گرفتم ولی اینقدر ساپورت کردیم بازی تا دقیقه 66 طول کشید آخرم بردیپ ! 200 تا xp داد ! خیلی هیرو باحالیه شیلد میکنی بعد طرفو هکس میکنی باز یارت رو 6 و ، 1 میزنی و آیتم شیلدت رو یوز میکنی باز دوباره 3 و آیتم هلت رو و بعد 1 و 2 رو هیرو خودی و 3 رو هیرو طرف و یک آیتم اسپید و دوباره 3 رو هیرو خودی و 2 میزنی هیرو های طرف همه میمیرن و بد GG :دی ! بازی رو بردی به همین راحتی !
دوستان الان من لول 19 هستم دارم ای پی جمع میکنم واسه ران ها که بگیرم ! حالا اول برم تو کار Ap و مجیک پن اینا یا اول تو کار دمیج و آرمور پن؟

Arrowtic
16-03-2013, 12:17
ویندوزت چیه؟
به نظر من ویندوز 8 نصب کن و کارت گرافیک و همه چی رو فول نصب کن.
فولدر بازی رو کلا کپی کن رو فلش و ویندوز رو عوض کن و بعد از اینکه ویندوز و همه چی رو نصب کردی فولدر بازی رو کپی کن رو هاردت و اجرا کن.به احتمال 95 % مشکل ویندوزی داری.
ویندوز 8 خیلی عالیه من تست کردم خوب جواب میده.

7 هست واسه من.
منم فکر میکردم از ویندوزه ولی دوستمون گفتند که ایشونم مخابرات دارن و همین مشکلو دارند برای همین الآن احتمال میدم که از ISP باشه.

Fusi0n
16-03-2013, 12:18
نه میاد به نظر بیشتر AB تا AD
بعد از بچه محل Zaun Bliz :n09: اینم Q شبه bliz.....

Karma اپگرد 19 مارچ

pharm
16-03-2013, 20:05
7 هست واسه من.
منم فکر میکردم از ویندوزه ولی دوستمون گفتند که ایشونم مخابرات دارن و همین مشکلو دارند برای همین الآن احتمال میدم که از ISP باشه.

مخابرات کلا مشکل داره مثلا بازی battlefield heroes هم به همین صورت دانلود میشه تازه اون قابلیت توقف هم نداره دوستم 50 بار یا حتی بیشتر این بازی رو با isp مخابرات اصفهان دانلود کرد ارور داد خودمم داشتم دیونه میشدم ولی قند شکن تست نکرده socks هم تست کرده فایده نداشته کلا نمیدونم پورت هایی که اینا می خوان رو مخابرات بسته

Arrowtic
16-03-2013, 21:33
تصمیم گرفتم بازیو دوباره دان کنم شاید درست شد : دی
برای کسایی که با لانچر مشکل دارن:
همین امروز هم اضافه شده گویا.

ezio7
16-03-2013, 22:02
آقا ریپیر کردی؟؟ اون بالای لانچر رو اون چرخ دنده کلیک کن ریپیر رو بزن
این zac عجب چیزیه بعده مدتها این ریوت داره یه چمپ باحال میده مانا نداره به جاش از جونش کم میشه اسپل میزنه مثل mundo ولی پسیوش هیلش میکنه بعد از این هم که بمیره 4 تیکه میشه اگه اونارو نزنن دوباره زنده میشه ته چمپه هر 4 تا اسپلش هم که اتک میده ap tank رو دستش نیست

T.Eftekhari
16-03-2013, 22:45
آقا ریپیر کردی؟؟ اون بالای لانچر رو اون چرخ دنده کلیک کن ریپیر رو بزن
این zac عجب چیزیه بعده مدتها این ریوت داره یه چمپ باحال میده مانا نداره به جاش از جونش کم میشه اسپل میزنه مثل mundo ولی پسیوش هیلش میکنه بعد از این هم که بمیره 4 تیکه میشه اگه اونارو نزنن دوباره زنده میشه ته چمپه هر 4 تا اسپلش هم که اتک میده ap tank رو دستش نیست

مشخص نیست چقدر پوینت واسه آزاد کردنش می خواد ؟

ezio7
17-03-2013, 00:18
هفته اول 7800 بعد از اون 6300 ip

loomina
17-03-2013, 01:02
مشخص نیست چقدر پوینت واسه آزاد کردنش می خواد ؟

هفته اول 7800 بعد از هفته اول مثل بقیه هیرو های جدید 6300 میشه, وقتی هم که 6300 شد یه هیروی 6300 تایی میشه 4800

ali722
17-03-2013, 03:03
بچه ها این garen خیلی خره.3-4 تا فید بهش بدی دیگه باگ میشه.مگه میشه اینو کشت.تو رنکد 5 تایی ریختیم سرش نتونستیم بکشیمش آخر فرار کرد.

دقیقا بگو باید چی براش ببندیم؟!

hadi_gamer
17-03-2013, 08:28
دقیقا بگو باید چی براش ببندیم؟!
این یارو که گفتم sunfire cape و randuin و frozen و کلا آیتمای تانک هویجی بسته بود.ولی بیلد حرفه ایش تو این لینک هست:

Fusi0n
17-03-2013, 12:47
سلام
خوب این چمپ جدید دیگه دوستان گفتن فقط ویدئو بررسی میزارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خوب خبر جدید که هست مود و مپ جدید مود ARAM که مپ Howling Abyss براش کذاشتن
این همون که الان هست فقط از طریق کاستوم میشه رفت
ولی حسابی ارتقع دادن

ویدئو

یک ایتم به خصوص در نظر گرفته شده

ببنید حالش ببرید

sasy_mankan
17-03-2013, 13:32
یکی نیست کمک کنه من الان یه هفتس می خوام برم تو بازی تو پیغام logged on گیر می کنه بعد send eror میاد تو هیچ بازی این مشکل رو ندارم جالب اینه این مشکل بعضی وقت ها با کشیدن کل سیم های مودم دوباره وصل کردنش بعد از 5 دقیقه درست میشه بعضی وقت ها هم نمیشه نمی دونم والله خواستم این دو روز دو لول آپ کنم لولم بشه 30 !!

namx
17-03-2013, 14:04
منم از دیشب همین مشکلو دارم البته چند هفتس این مشکلو داشتم 2 روز درست میشد باز قطع میشد :n30:

فکر کنم بخاطره بستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تو ایران باشه اخه یه سیستم جیلترینگ جدید رو چند تا isp امتحان کردن که جوابم داده اینطور که معلومه ... حالا تکلیفه ما که بازی میکنیم چی میشه معلوم نیست :n03:

loomina
17-03-2013, 14:06
یکی نیست کمک کنه من الان یه هفتس می خوام برم تو بازی تو پیغام logged on گیر می کنه بعد send eror میاد تو هیچ بازی این مشکل رو ندارم جالب اینه این مشکل بعضی وقت ها با کشیدن کل سیم های مودم دوباره وصل کردنش بعد از 5 دقیقه درست میشه بعضی وقت ها هم نمیشه نمی دونم والله خواستم این دو روز دو لول آپ کنم لولم بشه 30 !!

دوست عزیز این مشکل همه ماهاس, بعضی از ISP ها با پورت های بازی مشکل دارن, دیروز هم که کلا تمام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ها از کار افتاده بودن برای ایران, حتی سایت بانک هم باز نمیشد , و LOL هم از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنه.

loomina
17-03-2013, 20:15
سلام
خوب این چمپ جدید دیگه دوستان گفتن فقط ویدئو بررسی میزارم

خوب خبر جدید که هست مود و مپ جدید مود ARAM که مپ Howling Abyss براش کذاشتن
این همون که الان هست فقط از طریق کاستوم میشه رفت
ولی حسابی ارتقع دادن

ویدئو

یک ایتم به خصوص در نظر گرفته شده

ببنید حالش ببرید

من که بدم نمیاد ولی به قیافه عکس دومیه میخوره fake باشه.

garaa
17-03-2013, 20:31
سرور وست پُر حرومزاده نوبه ... ریدن به پوینتم ...
آخر هفته خارجیا میشه پر نوب ... از این خارجیا عقب مونده تر نیست ...
من پینگ اونا رو داشتم الان یه چیزی شده بودم ...
تو ایران اصلا امیدی به بالا بردن Elo نیست ...
با این وضع لگ و dc و اینا ...
در آخر ---- به این زندگی:n26:

T.Eftekhari
17-03-2013, 20:57
سرور وست پُر حرومزاده نوبه ... ریدن به پوینتم ...
آخر هفته خارجیا میشه پر نوب ... از این خارجیا عقب مونده تر نیست ...
من پینگ اونا رو داشتم الان یه چیزی شده بودم ...
تو ایران اصلا امیدی به بالا بردن Elo نیست ...
با این وضع لگ و dc و اینا ...
در آخر ---- به این زندگی:n26:

این پینگ اینا رئ داشتم داره کم کم به یه بیماری تبدیل می شه این دقیقا همین حرفی که من خودم اخر بازی میزنم :))
باید یه فکری به حالش کرد

Fusi0n
17-03-2013, 21:23
من که بدم نمیاد ولی به قیافه عکس دومیه میخوره fake باشه.

ویدئو گذاشتم اینا همه مال نسخه PBE و الان قابل بازی در این نسخه اون RP IP نجومیه برای همین چون PBE فقط برای تست ازمایش و اصلا قابل بازی نیست بخاطر باگ زیاد......

newgolir
17-03-2013, 23:21
سلام
آی پی مودم چطوری ثابت میشه واسه فوروارد میخوام(tp link 8951)

newgolir
17-03-2013, 23:28

دقیقا بگو باید چی براش ببندیم؟

هیچی دیگه اول یک عدد "وارمگ".بعدشم اگه خواستی دمیج . نخواستی سان فایر .دیگه بعد اینا آیتم آرمور پن و دمیج برو بعدشم هیچی دیگه اصن مادر بگرخد.(فقط میدونی که اولتیش اگه هرچی جون طرف کمتر باشه بیشتر دمیج میزنه)

loomina
18-03-2013, 02:59
سلام
آی پی مودم چطوری ثابت میشه واسه فوروارد میخوام(tp link 8951)

باید با Isp تون تماس بگیرید و درخواست static IP یا همون IP ثابت کنید که البته معمولا یه مقداری هم پول بابتش ماهانه میگیرن ازتون.

ezio7
18-03-2013, 08:30
باید با Isp تون تماس بگیرید و درخواست static IP یا همون IP ثابت کنید که البته معمولا یه مقداری هم پول بابتش ماهانه میگیرن ازتون.
چه ربطی داره این دوستمون ip مودم رو میخواد ثابت کنه مثلا اگه با چند تا وسیله همزمان از اینترنت استفاده کنی مثل کامپیوتر، لپ تاپ، گوشی و ... مودم میاد به هرکدوم یه ip میده که از 192.168.1.2 شروع میشه میره بالا برای پورت فوروارد باید این ip که به کامپیوترت میده همیشه ثابت باشه مثلا تعیین میکنید همیشه 192.168.1.20 رو به pc بده (اگه قبلا گرفته نشده باشه پس باید یه عدد بالا 10 بدید) حالا میگم چجوری:
1- cmd رو باز کن و دستور ipconfig /all رو وارد کن
2-subnet mask و default gateway رو بنویس
3- control panel>>network and sharing center>>change adapter settings
4- اون کانکشنی که مربوط به مودم هست انتخاب کنید و به propertice برید
5- قسمت ipv4 رو انتخاب کنید propertice بزنید
6- قسمت های use the following ip adress و dns رو فعال کنید
7- حالا تو فیلد اول ip که میخواید سیستم با اون به مودم وصل شه مثل 192.168.1.20
8- قسمت دوم و سوم اوناییکه یادداشت کردید
9- dns هم هرچی فکر میکنید بهتره بزنید من 4.2.2.4 و 217.218.127.127 گذاشتم ok کنید و تمام
portforward کردن هم واسه هر مودمی متفاوته از سایت portforwarding.com مدل مودم خودتون رو بزنید یاد داده

sasy_mankan
18-03-2013, 09:44
گارن هیرو خوبیه ولی ایتم همیشه یه جور نمیرن که بستگی به بازی و سبک خودت داره من که اصلا گارن رو تانک نمی کنم گارن فایتره
الان تو کف فیز هستم عجب چمپ باگیه البته ریوت باید چند تا چمپ بکشه پایین مثل katrina fizz akali darius vladmir یه دو سه تا دیگه

sasy_mankan
18-03-2013, 13:03
اوووف طلسم شکست داشتم دیوونه میشدم !

makan.net
18-03-2013, 13:04
بچه ها از اونجابیی که چیز پی انها از کار افتاده کسی تونسته با س.ا.ک.س کانکت کنه؟
یه سری میگن میشه اما من که استفاده میکنم تو صفحه لاگین ارور Maestro Error میده.
نیاز به تنظیم خاصی هست؟

hadi_gamer
18-03-2013, 13:08
بچه ها از اونجابیی که چیز پی انها از کار افتاده کسی تونسته با س.ا.ک.س کانکت کنه؟
یه سری میگن میشه اما من که استفاده میکنم تو صفحه لاگین ارور Maestro Error میده.
نیاز به تنظیم خاصی هست؟
بله من دارم استفاده میکنم.امروز هم کانکت شدم.

makan.net
18-03-2013, 14:00
پس من چرا نمی تونم کانکت کنم.سرورش usa هست.این میتونه ربط داشته باشه؟

Iloveu-ALL
18-03-2013, 15:06
توی دوتا 3 نوع هیرو داشتیم ، strength / agility / intelligence
توی league of legends چند نوع چمپ داریم؟

loomina
18-03-2013, 15:27
چه ربطی داره این دوستمون ip مودم رو میخواد ثابت کنه مثلا اگه با چند تا وسیله همزمان از اینترنت استفاده کنی مثل کامپیوتر، لپ تاپ، گوشی و ... مودم میاد به هرکدوم یه ip میده که از 192.168.1.2 شروع میشه میره بالا برای پورت فوروارد باید این ip که به کامپیوترت میده همیشه ثابت باشه مثلا تعیین میکنید همیشه 192.168.1.20 رو به pc بده (اگه قبلا گرفته نشده باشه پس باید یه عدد بالا 10 بدید) حالا میگم چجوری:
1- cmd رو باز کن و دستور ipconfig /all رو وارد کن
2-subnet mask و default gateway رو بنویس
3- control panel>>network and sharing center>>change adapter settings
4- اون کانکشنی که مربوط به مودم هست انتخاب کنید و به propertice برید
5- قسمت ipv4 رو انتخاب کنید propertice بزنید
6- قسمت های use the following ip adress و dns رو فعال کنید
7- حالا تو فیلد اول ip که میخواید سیستم با اون به مودم وصل شه مثل 192.168.1.20
8- قسمت دوم و سوم اوناییکه یادداشت کردید
9- dns هم هرچی فکر میکنید بهتره بزنید من 4.2.2.4 و 217.218.127.127 گذاشتم ok کنید و تمام
portforward کردن هم واسه هر مودمی متفاوته از سایت portforwarding.com مدل مودم خودتون رو بزنید یاد داده

چه ربطی داره؟!! شما هر باری که مودم رو روشن خاموش میکنی یه IP جدید میده بهت, یعنی IP امروزت با فردات متفاوته, IP ثابت رو هم ISP میده بهت :|

حالا من در مورد پورت فوروارد نمیدونم ولی PC و مودم اینه.

pharm
18-03-2013, 15:46
چه ربطی داره؟!! شما هر باری که مودم رو روشن خاموش میکنی یه IP جدید میده بهت, یعنی IP امروزت با فردات متفاوته, IP ثابت رو هم ISP میده بهت :|

من با شما موافقم ip ثابت رو فقط از isp میگیرن و شما هیچ کاری نمی تونی بکنی و یه مبلغی هم میدی این dns و ip هیچ فایده ای نداره بزارید رو حالت auto
بعد یه سوال من که هروز پینگم یه جوریه ip ثابت بگیرم خوب میشه ؟
دیروز پینگم 150 بود تو همه سرور های lol
ولی امروز یه بازی کردم 400 بود ولی با این حال بردیم و 5 تا هیرو کشتم :D

avator20002000
18-03-2013, 16:02
از league of legends خسته شدی ؟:n03::n14:یا می خوای در کنارش بازی جالبی بازی کنی؟:n11:
دیگه با قهرمانان حال نمی کتی می خوای با خداها بازی کنی؟:n09:
خز شده برات؟:n02:
دنبال هیجانی بیشتری تو بازی ؟ :n19:
ولی می خوای dota based باشه بازی برات هنوز؟:n23:
پس به ما بپیوندید SMITE برنامه ی ویژه یرای برای شما دارد::n17::n06:

dota رو با این حالت بازی کنید از این به بعد ::n02:

shopping

match:

اخرین پیام پاپ رو می دونید؟:n02:

هنوز تردید داری که چه جور بازی هست؟:n13:پس به channel مخصوصش تو twitch برو:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=smite&stp=1

بازی از حالت beta که قدیم بود در اومده الان
خودم هنوز شروع نکردم چون نیستم این چند روز رو بازیش رو انجام بدم اگر که پینگ و ایناش کاملا خوب بود یه تاپیک هم واسش می زنم برای معرفی کاملش
بازیش خوراک اینترنت آریاس که باهاش تستش کنه :n02:

loomina
18-03-2013, 16:28
توی دوتا 3 نوع هیرو داشتیم ، strength / agility / intelligence
توی league of legends چند نوع چمپ داریم؟

اینجا هیرو ها رو میشه رو حالت های مختلف بازی کرد, بعضی از هیرو ها هستن هم میشه Ability power و هم attack damage بازی کرد.
در کل به این دو حالت از نظر دمیج زدن تقسیم میشن.
ولی در کل میشه بیشتر هیرو هارو هر حالتی بازی کرد.
معمولا به نقش طرف مقابل تو بازی اهمییت داده میشه. که عنواعش به این صورته :

Jungler : کسی که تو lane نمیره و تو jungle فارم میکنه, کار اصلی jungler محافظت از buff ها و gank کردن lane هاست.
ap carry : که یه به هیرویی که با قدرت ability power تیم رو اصطلاحا carry میکنه.
adc یا همون ad carry : معمولا به هیروی attack damage میگن که range باشه.
tank : نقشی که دمیج کمتری میزنه و از طرفی دمیج هم کمتر میخوره.
supporter : که از اسمش معلومه, باید هوای تیم رو داشته باشه, شاید لازم بشه به جای هیرو های دیگه خودتو فدا کنی, یکی از کار هاش هم اینه که map رو ward کنه و ward های دشمن رو بزنه و یک سری ایتم های support مثل movement speed یا shield ببنده.

Fusi0n
18-03-2013, 16:39
منم خسته شدم مخصوص وضعیت رانک ........... فقط 12 lose گرفتم برای AFk تیم...................

الان جو گرفت بازی shift +del کردم الان احساس راحتی میکنم :n10::n20:

hm741
18-03-2013, 16:58
اینجا هیرو ها رو میشه رو حالت های مختلف بازی کرد, بعضی از هیرو ها هستن هم میشه Ability power و هم attack damage بازی کرد.
در کل به این دو حالت از نظر دمیج زدن تقسیم میشن.
ولی در کل میشه بیشتر هیرو هارو هر حالتی بازی کرد.
معمولا به نقش طرف مقابل تو بازی اهمییت داده میشه. که عنواعش به این صورته :

Jungler : کسی که تو lane نمیره و تو jungle فارم میکنه, کار اصلی jungler محافظت از buff ها و gank کردن lane هاست.
ap carry : که یه به هیرویی که با قدرت ability power تیم رو اصطلاحا carry میکنه.
adc یا همون ad carry : معمولا به هیروی attack damage میگن که range باشه.
tank : نقشی که دمیج کمتری میزنه و از طرفی دمیج هم کمتر میخوره.
supporter : که از اسمش معلومه, باید هوای تیم رو داشته باشه, شاید لازم بشه به جای هیرو های دیگه خودتو فدا کنی, یکی از کار هاش هم اینه که map رو ward کنه و ward های دشمن رو بزنه و یک سری ایتم های support مثل movement speed یا shield ببنده.
دوتا سوال ... 1-buff چیه که jungler باید ازش محافظت کنه؟ 2- carry به معنای هیروی endgame ای که باید زودتر ل و ل آپ بشه نیست؟

hm741
18-03-2013, 17:07
متاسفانه توی این بازی Level یکنفر هیچ ربطی به نوب یا حرفه ای بودنش نداره و وقتی آدم شانس بیاره و با چهار تا حرفه ای بیوفته تو یه تیم ، پینگش بینهایت هم باشه بازم برندس ... یه دفعه دو نفر از تیم ما leave دادن و بازی 3به 5 شد ولی دشمن از بس مارو feed کردن که حدود 5 ل و ل ازشون جلو افتادیم و به طرز مسخره ای بردیم ... کاش یه سیستم degradation هم براش میذاشتن که از بعضی ها xp کم بشه

garaa
18-03-2013, 18:15
این بازی جدید رو کسی تست کرده بگه ...
دوتا 2 هم کسی از وضعیت پینگ و لگ و نوب و اینا خبر داره بگه ...
سرور آمریکا پینگ و سطح پلیرهاش خبر داره بگه ...

T.Eftekhari
18-03-2013, 18:43
عاقا اینای که وسط بازی تهدید به ریپرتت می کنن چی رو می خوان ریپور کنن

وسط بازی گارن آنه مار و دنبال داد خیلی خونش کم آنه فقط یه ظرب می خواس

پیش آخرین تاور ما من اش بودم رسیدم تقریبا فول آیتم بودم 2 تا هیت زدم

یارو در رفت من دنبالش اما نرسیدم بزنمش

یارو گفته نووب ریپروت می دم

بر فرض ما نوب (البته هستیم اما تو اون بازی نبودم :| )

چی رو می خواد ریپورت بده نووب بودن مگه جرمه ؟ بن داره ؟

ezio7
18-03-2013, 19:42

من با شما موافقم ip ثابت رو فقط از isp میگیرن و شما هیچ کاری نمی تونی بکنی و یه مبلغی هم میدی این dns و ip هیچ فایده ای نداره بزارید رو حالت auto
بعد یه سوال من که هروز پینگم یه جوریه ip ثابت بگیرم خوب میشه ؟
دوست عزیز این ip که من میگم با اونی که شما میگی فرق میکنه این lan ip هست یعنی اگه مثلا یه شبکه از چند تا سیستم داشته باشی هر کدوم به صورت رندم یه ip میگیره با این کارا که گفتم این ip برای یه سیستم خاص ثابت میشه اونی که شما میگی ip جهانی هست که قضیش فرق میکنه و دست isp هستش زیاد هم پورت فوروارد به درد نمیخوره تاثیر خاصی نداره پس اگر هم ندونی چیزی رو از دست ندادی

Soli_AK47
18-03-2013, 19:44
پس از ساعتها بازی در دو سرور East و West به این نتیجه رسیدم که از نظر سطح بازیکن ها سرور East بهتره.:n09:

من که خودم توی East تو رنک 10 تا برد پشت سر هم کسب کردم که نمیشه گفت که همش شانسم خوب بوده و با بازیکنای خوب افتادم بنظر من سرور East تقریبآ به یک تعادل نسبی بین سطح بازی یازیکنا رسیده. :n19::n20::n10:

ezio7
18-03-2013, 20:03
من به این نتیجه رسیدم که ریوت خودش تعیین میکنه که کی ببره و کی ببازه من خودم 2 هفتس هرچی بازی میکنم نه leaver تو تیمم میاد نه feeder میاد و نه trollpick میکنه کسی ولی جوری که تو 2 هفته اخیر فقط 3 تا lose داشتم تو نورمال و رنکد ولی امروز صبح اومدم یه رنکد برم دسس اول que کردم یارو اومده Adc بن کرده اخرم اونا amumu و blitz گرفتن منم دیدم اینجوریه left دادم باز یه ربع بعد que کردم 3 نفر میخوان برن mid بازم left کردم دفه بعدشم که 2 نفر اومدن میگن premade bot با akali و zed. دقیقه 10 بازی 17-1 عقبیم بعد surr هم میدیم همه دینای. منم از ترسم دیگه امروز بازی نکردم شاید فردا دل riot به رحم بیاد

loomina
18-03-2013, 20:28
من به این نتیجه رسیدم که ریوت خودش تعیین میکنه که کی ببره و کی ببازه من خودم 2 هفتس هرچی بازی میکنم نه leaver تو تیمم میاد نه feeder میاد و نه trollpick میکنه کسی ولی جوری که تو 2 هفته اخیر فقط 3 تا lose داشتم تو نورمال و رنکد ولی امروز صبح اومدم یه رنکد برم دسس اول que کردم یارو اومده Adc بن کرده اخرم اونا amumu و blitz گرفتن منم دیدم اینجوریه left دادم باز یه ربع بعد que کردم 3 نفر میخوان برن mid بازم left کردم دفه بعدشم که 2 نفر اومدن میگن premade bot با akali و zed. دقیقه 10 بازی 17-1 عقبیم بعد surr هم میدیم همه دینای. منم از ترسم دیگه امروز بازی نکردم شاید فردا دل riot به رحم بیاد

اصلا چنین چیزی ممکن نیست!

این چیزی که شما میگید مبنی بر اینه که riot قدرت پیش بینی داره و میدونه یارو تو game بعدی میخواد leave بده یا میخواد feed بده!!

برد و باخت بعد از مهارت بر روی شانسه.

ezio7
18-03-2013, 20:41
اصلا چنین چیزی ممکن نیست!

این چیزی که شما میگید مبنی بر اینه که riot قدرت پیش بینی داره و میدونه یارو تو game بعدی میخواد leave بده یا میخواد feed بده!!

برد و باخت بعد از مهارت بر روی شانسه.
منظور من این سیستم جدید که بازیکنارو مقابل هم قرار میده (mmr (match making rating باعث شده که اینجوری بشه مثلا صفحه پیش دوستمون یه عکس گذاشت که چند تا بازی پشت سر هم باخته بود یا خود من یا soli چندین بازی پشت هم بردیم در حالی که قبل از پچ quine حریف ها بر اساس تعداد برد انتخاب میشد شاید این برد و باخت ها فقط اوایل سیستم جدید باشه تا mmr ها بالانس شه یادمه wow هم که بازی میکردیم سیستم arena بر اساس mmr بود که یه اسکریپت بود میساختیم mmr رو میاوردیم پایین بعد با 40-50 تا بازی همینجوری با نوب ها و گیر پایین ها میوفتادیم تا mmr بالانس شه

Fusi0n
19-03-2013, 00:26
چرت شده من دقیقا میبینم تیم اکثر وین پایین داشتن باختیم ولی تو بازی که 2 نفر وین خوب تو تیم داشتن بردیم 100 درصد
البته در صورتی که کسی نره بیرون 12 باخت الکی برای همین داشتم

garaa
19-03-2013, 01:18
پیشنهاد میکنم یک شنبه ها و دوشنبه ها اصلا رانکد نرید ...
چون میشه آخر هفته این خارجیایه نوب و پرش میشه بچه و نوب و ...
من خودم توی 1 روز از برنز1 اومدم برنز2 از بس ترول تو تیم داشتم :n27:

loomina
19-03-2013, 02:19
پیشنهاد میکنم یک شنبه ها و دوشنبه ها اصلا رانکد نرید ...
چون میشه آخر هفته این خارجیایه نوب و پرش میشه بچه و نوب و ...
من خودم توی 1 روز از برنز1 اومدم برنز2 از بس ترول تو تیم داشتم :n27:

بهترین تایمی که من دیدم نوب کمه توش( البته من NA بازی میکنم ) یکی صبح حدودای 9 تا 11-12 هست یکی هم شب حدودای 12 به بعد.

Dark_Priest
19-03-2013, 10:54
بچه ها وقتنی بازی پچ جدیدش میاد و آپدیت میشه کدوم پوشه حجمش زیاد میشه یعنی کدومشون آپدیت میشه ؟
آخه من بعضی موقعه ها رو لپ تاپ و بعضی اوقات روی کاپیوترم بازی میکنم واسه همین نمیشه که هر 2 تا رو آپدیت کنم اینجوری خیلی از حجمم میره بعد اگه بخوام کل بازی رو از اول تو فلش بریزم فلش بالای 4 گیگ ندارم ! بعد بخوام 5.5 گیگ بازی رو بریزم تو فلش زیاد طول میکشه واسه همین میخوام بدونم کدوم پوشه حجمش تغییر میکنه که هر وقت آپدیت شد همون پوشه رو بریزم که وقت کمتری صرفش کنم !

hm741
19-03-2013, 11:25
بچه ها وقتنی بازی پچ جدیدش میاد و آپدیت میشه کدوم پوشه حجمش زیاد میشه یعنی کدومشون آپدیت میشه ؟
آخه من بعضی موقعه ها رو لپ تاپ و بعضی اوقات روی کاپیوترم بازی میکنم واسه همین نمیشه که هر 2 تا رو آپدیت کنم اینجوری خیلی از حجمم میره بعد اگه بخوام کل بازی رو از اول تو فلش بریزم فلش بالای 4 گیگ ندارم ! بعد بخوام 5.5 گیگ بازی رو بریزم تو فلش زیاد طول میکشه واسه همین میخوام بدونم کدوم پوشه حجمش تغییر میکنه که هر وقت آپدیت شد همون پوشه رو بریزم که وقت کمتری صرفش کنم !
کل بازی حجمش 3.4 گیگابایته و اینکه حجم بازی شما از این مقدار بیشتره به خاطر اینه که سیستم آپدیت فایلهای جدید رو جایگزین فایلهای قدیمی نمیکنه. راه حل هم اینه که یه بار repairکنید تا بازی یه مقایسه بین فایل های جدید و قدیمی انجام بده و اضافه ها رو حذف کنه . من جدیدا بازی رو نصب و آپدیت کردم حجمش 3.8 گیگ شد ولی بعد از Repair رسید به 3.4 گیگ
آپدیتها ممکنه توی هر پوشه ای باشند ولی به طور تقریبی این مسیر فایلهای اصلی بازیه
X:\League of Legends\RADS\projects

Iloveu-ALL
19-03-2013, 12:09
بهترین تایمی که من دیدم نوب کمه توش( البته من NA بازی میکنم ) یکی صبح حدودای 9 تا 11-12 هست یکی هم شب حدودای 12 به بعد.

باهات موافقم، توی eternal-wow صبح ها از 9 تا 11-12 سرور که خلوت بود، هیچی. سرور 12 شب آنلاین هاش خوب بود، جالبه تو ساعت های دیگه raid به سختی 3 تا باس رو می زدیم و بعدش over می شد ولی بعد ساعت 12 شب رد خور نداشت raid یی برم و 5 تا باس رو نزده باشیم!
البته همه جا اینطوری نیست

Hassan_Linder
19-03-2013, 12:26
امروز بازی اپدیت شد قزیش چیه؟

Dark_Priest
19-03-2013, 18:34
بخوام ریپر کنم از حجم نتم میره ؟

hm741
19-03-2013, 18:39
امروز بازی اپدیت شد قزیش چیه؟
آقا من امروز زدم آپدیت بشه بار اول نوشت 24 مگ اما در حین آپدیت یکی دوبار قطع شد ... الان وقتی زدم شروع میکنه 300 مگ آپدیت میگیره:n04:
شما چند مگ آپدیت گرفت؟

Dark_Priest
19-03-2013, 19:03
من کلا 100 مگ بود !
..................
راستی من ریپر کردم تموم شد حجمش از 5.34 شد 5.16 چی کار کنم ؟
دوباره زدم باز ریپر کنه !

Dark_Priest
19-03-2013, 19:27
دوباره هم ریپر کرد حجمش فرقی نکرد همون 5.16 مونده !
شما چی کار کردی که اینقدر کم شده ؟!

Persian__Boy
19-03-2013, 20:56
آقا من رفتم این بازی جدیدرو یه سرچ زدم بازیش بد به نظر نمیرسه چه خداهای باحالیم داره :n08:
خدای جنگ-خدای مردگان-خدای عشق:n12:-خدا از رود خانه ی زرد:n19:خخخخخخخخخخخ
یعنی واسه هرچی خدا داریما...دیدم که میگم:n02:
اگه خدایه خودمون بزاره امشب میریم تو کاره دان بازی ببینیم چجوریاس:n07:

Persian__Boy
19-03-2013, 20:58
راستی بازی برا من یه 23 با یه 40 تایی داده فک کنم(آپدیتو میگوووییم):n01:

Dark_Priest
19-03-2013, 21:03
مال من سری اول 40 سری دوم 46

hm741
19-03-2013, 21:43
دوباره هم ریپر کرد حجمش فرقی نکرد همون 5.16 مونده !
شما چی کار کردی که اینقدر کم شده ؟!
من جدیدا بازی رو نصب کردم 2.7 گیگ حجم installer اش بود بعد از یک گیگ آپدیت حجم فولدر بازی نصب شده به 3.8 گیگ رسید . یه بار Repair کردم شد 3.4 ... امروز یه بار زدم آپدیت بشه بار اول زد 24 مگ بعد قطع شد نتم ... بار دوم هم حدود 40 مگ بود ولی متاسفانه نتم دوباره قطع شد ... الان هم که میخواد 300 مگ بگیره ... یعنی سیستم آپدیتشون تو حلقم ... با این اوصاف نتیجه اخلاقی که من گرفتم این بود که در حین آپدیت اینقدر فولدر های بازی را زیرو رو نکنیم و دیگر هیچ

Persian__Boy
20-03-2013, 01:30
خب دوستان طی یک عملیات انحصاری بازی رو گزاشتم رو دان 3.1 گیگه که داره با لانچر دان میکنه امید وارم تا 2.3 روزه آینده دان بشه خخخخخخخخخخ :n01:
عید همتونم پیشاپیش مبارک:n06:
ali-1.29pm

Hassan_Linder
20-03-2013, 02:35
درسته اول ی 20 مگ بود بعدش ی 45 مگ بود
اقا رفتم تو بازی دیدم 5 6تا هیرو فریی شده خیلی حال کردم:n19:
دیگه رفتیم تو نخ هیرو های جدید:n09:

namx
20-03-2013, 10:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

T.Eftekhari
20-03-2013, 12:20
دوستان اینجا کسی هست pr پوینت تعیه کنه ؟

اصلا از تو ایران راهی داره ؟

sasy_mankan
20-03-2013, 14:15
چند تا سایت هست ایرانی که تومان میدی برات میخرن ولی با توجه به وضع دلارخیلی گرون در میومد کمترین بسته ریوت که 5 یورو یا دلار باشه که میشه خرید تو سایته بود 20000 تومان
در ضمن یوزر و پست رو هم باس بدی بشون که به نظرم خطرناکم هست

pharm
20-03-2013, 17:25
دیشب با twitch بازی کردم
خیلی چمپ سختیه به نظر من
کسی نظری در بازه ی این چمپ نداره؟

Dark_Priest
20-03-2013, 18:07
اتقاقا خیلی آسونه من باهاش یه دست بازی کردیم کلا 6 بار مردم و 27 تا کیل داشتم !
چمپ واقعا خوبیه دارم فعلا پول جمع میکنم برم Zed رو بگیرم !

T.Eftekhari
20-03-2013, 18:22
همه هیروا بالانسن بستگی به پلیر داره :))

(یه جمله معروف دوتا بود :d )

T.Eftekhari
20-03-2013, 18:56
آقا امشب احتمالا به 3150 آی پی میرسم

بین آکالی و کاترینا مردم

لطفا یه مقایسه ی کنید و نظر شخصیتونم بگید

ممنون

garaa
20-03-2013, 20:30
آقا امشب احتمالا به 3150 آی پی میرسم

بین آکالی و کاترینا مردم

لطفا یه مقایسه ی کنید و نظر شخصیتونم بگید

ممنون

من با هردوشون حال نمیکنم .. کلا هیروهای خزی هستند ...
ap بنظرم Anivia یا Lux

loomina
20-03-2013, 20:31
دیشب با twitch بازی کردم
خیلی چمپ سختیه به نظر من
کسی نظری در بازه ی این چمپ نداره؟

از ADC های مورد علاقه من, حیف که نمیشه تو rank بازیش کرد چون خیلیسریع میمیره.
بالاترین cs رو معمولا با twitch دارم.

یه زمانی 50 ثانیه invis میشد باهاش عشق میکردم, دیگه از وسطای بازی به اونور یا کسی تنها نمیرفت یا اگر میرفت میمرد :31: