PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پخش فیلم از پرژکتور توسط لب تاپ

mohsen_blid
16-10-2010, 22:41
یه سوال دارم اونم مربوط میشه به پخش فیلم توسط لپ تاب
اونم اینه که من می خوام به واسطه لپ تاب فیلم پخش کنم توسط پرژکتور
ممنون میشم راهنمایی کنید که ایا می تونم فیلم پخش کنم و اگر اره به چه شکلی و ایا پروژکتور های دانشگاه ها این قابلیت رو دارم یا نه نمیشه و اگر میشه با چه فرمت های سازگاری دارن
با تشکر

godfather_mk
17-10-2010, 08:45
این قابلیت بر روی تمامی لپ تاپ ها هست فقط کلید ترکیبی آنها برای انتقال تصویر از لپ تاپ به ویدئو پروژکتور فرق میکند ، مدل لپ تاپت رو بگو تا اعلام کنم. در ضمن دیتا پروژکتور هم هر مارکی باشه فرقی نمیکنه.

nima178
17-10-2010, 12:30
اولا کلید fn+f8 یا F5 همون کلیدی که روش علامت مونیتور کشیده رو تست کن
ببنین اگر کار کرد یعنی مثلا نوشت LCD Only یعنی مشکل نصب درایور اینا نداری
نهایتش درحالی که پروژکتور روشنه سیستم رو ری استارت کن و اون کلید را بزن تا تصویر بیفته رو پرده یا ال سی دی بزرگ هرچی
(کابل رو حتما قبلش وصل کرده باشی)
---
اگر کلیدا کار نکرد دو حالت داره یا تداخل داره با شرت کی یکی از برنامه های در حال اجرا که احتمالش کمه! ولی نرم افزارهایی هست که کلیدهای میانبر رو لیست کرده
حالت دو اینکه نرم ازفزار کمکی یا درایور هات کی ها نصب نیست که تو تاپیک مربوطه بقیه اش امده
نگران نباش
ان الله مع المحسنین

parham159
20-10-2010, 23:53
یه سوال دارم اونم مربوط میشه به پخش فیلم توسط لپ تاب
اونم اینه که من می خوام به واسطه لپ تاب فیلم پخش کنم توسط پرژکتور
ممنون میشم راهنمایی کنید که ایا می تونم فیلم پخش کنم و اگر اره به چه شکلی و ایا پروژکتور های دانشگاه ها این قابلیت رو دارم یا نه نمیشه و اگر میشه با چه فرمت های سازگاری دارن
با تشکر

دوست عزيز بيشتر پروژكتور فرمت Avi را بيشتر پشتيباني ميكنند مانند Epson,Sony , و كيفيت فيلم هم بالا هست