PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست يك كد يا ...

andyan
07-05-2006, 15:23
سلام دوستان
چند وقت پيش دوستم اومد پيشم و گفت با بلوتوث يه سرچ بكن ببين گوشي من را پيدا ميكني. من هم اين كار را كردم و تا بلوتوث اون رو پيدا كردم گوشي من ريست شد. اول زرد كردم ولي بعد ديدم كه چيزي نشده و فقط گوشي ريست شده. بعد از اين هرچي ازش در اين باره سوال كردم چيزي نگفت تا اينكه يه روز بهم گفت كه اين يك كد است كه به گوشي ميدي و اين طور ميشه ولي اون كد رو بهم نداد.
حالا من ميخواستم بدونم كه آيا اين واقعا كده يا نرم افزار. اگه كد يا نرم افزار لطفا به من هم معرفيش كنيد.
مرسي

andyan
07-05-2006, 16:12
خودم سرچ كردم و فهميدم چطوريه. اين هم آدرس تاپيكي كه توش توضيح داده شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali-sh
11-05-2006, 11:59
سلام دوست عزيز
بهتر بود پس اول سرچ ميزدي

H.I.V
01-06-2006, 23:45
ریست کردن گوشی توسط بلوتوس

- متن Tarfandestan[Tab]dot[Tab]com را در notepad نوشته و ذخیره کنید.( دقت کنید منظور از [Tab] فشردن کلید Tab است).
2- این فایل متنی را توسط بلوتوث یا اینفرارد و یا USB به گوشی انتقال دهید.
3- فایل را در گوشی باز کرده ، اگر به عنوان Message آمده آن را Save کنید (دقت کنید در قسمت Note ذخیره میشود) و توسط دکمه مداد روی گوشی یا همان Pen متن مورد نظر را انتخاب و در همان حال دکمه Copy را بزنید.
4- به قسمت Connect/Bluetooth گوشی رفته و در قسمت My phone's name این متن را Paste کنید. پس از این کار مشاهده خواهید کرد که یک به هم خوردگی در قسمت نام بلوتوث وجود دارد.
5- بعد از این هر کسی بخواهد توسط بلوتوث شما را بیابد گوشی اش ریست خواهد شد.
مزایا: روش بسیار موثری است تا از ورود ویروسها به گوشی خود رهایی پیدا کنید. آن هم بدون اینکه نرم افزار خاصی نصب کنید و بدون اینکه به گوشی ارسال کننده ویروس آسیبی برسانید.
معایب: فقط در گوشی های نوکیا این عمل موثر است. و هنگامی که قصد رد و بدل کردن اطلاعات با دوست خود توسط بلوتوث را دارید باید این اسم را عوض کنید.