PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اجرای فایل Rmvb به مشکل میخورم ... برنامه معرفی کنید

Javadgenral
16-10-2010, 14:14
سلام بچه ها

یه فیلم با فرمت rmvb.004 دانلود کردم ... عدد دو صفر چهار رو برداشتم تا فرمت بشه rmvb و اجراش کنم
اما نمیشه و همش خطا میده فکر کنم میگه پارت های دیگه هم لازم هست
ایا راهی هست فیلم رو اجرا کنیم ؟؟ چون اینطور که معلومه پارت های دیگه رو میخواد ....

ممنون میشم کمک کنید .....

:40:

xeNociDe
16-10-2010, 15:07
سلام بچه ها

یه فیلم با فرمت rmvb.004 دانلود کردم ... عدد دو صفر چهار رو برداشتم تا فرمت بشه rmvb و اجراش کنم
ایا راهی هست فیلم رو اجرا کنیم ؟؟ چون اینطور که معلومه پارت های دیگه رو میخواد ....

اگر پارت هاي ديگرو داريد با نرم افزار HJ Splitter اونو بهم بچسبونيد اما اگر نيست... اين امكان به 0 ميرسه.

Javadgenral
16-10-2010, 15:11
نمیشه قسمت یک یه فیلم دیگه رو به قسمت دوم یه فیلم دیگه چشبوند که هر دو اجرا بشه ؟؟؟!!!

xeNociDe
16-10-2010, 15:15
نمیشه قسمت یک یه فیلم دیگه رو به قسمت دوم یه فیلم دیگه چشبوند که هر دو اجرا بشه ؟؟؟!!!
اونجوري بايد فرمت فيلمت يكي باشه مثلاً بايد هردورو به AVI تبديل كني بعد با نرم افزار ويرايش فيلم بچسبوني.

alireza1411
16-10-2010, 21:37
سلام بچه ها

مطمئن نیستم شه ولی اینکارو کن. با VLC تست کن. معمولا استریم های خراب و مشکل دار و نصفه دانلود شده و ... ... ... رو خوب پخش میکنه و در این زمینه بی رقیبه. :31:
نشد با کانورتورهای تست ن ببین میتونن بازش کنن ... ساختارشون یه جوریه که شاید جواب بده.:11::11::11: