PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 17-18 تا دارم چی بخرم بهتره؟؟

rezapr2
15-10-2010, 10:10
17-18 تا دارم چی بخرم بهتره؟؟
لطفا راهنمایی کنید

farshad bugatti
15-10-2010, 10:21
با سلام
ورودتون رو تبریک میگم.
شما اول انتظارات خودتون رو بگید تا بتونیم شما رو بهتر راهنمایی کنیم از اینجا میونید کمک بگیرید»:

برای درخواست مشاوره خرید اتومبیل در حالت کلی از تاپیک مــــــشــــــــاوره بــــــرای خــــــریــــــــد اتـــــومــــبــــیـــــل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید.
اگر میخواهید در مورد انتخاب ها و معیار ها و انتظاراتتون و ... بحث و مقایسه انجام بشه تاپیک جدا بزنید.
مهم: برای درخواست مشاوره حتما قیمت ، معیار ها، و انتظاراتتون رو ذکر کنید. (مثلا: زیر X تومن، ایمنی، جادار، نو، دست دوم، برای خانواده، برای اسپرت بازی ، پر قدرت، شتاب بالا، فراوان و ارزان بودن قطعات، بازار فروش خوب، خارجی، داخلی، کم مصرف، برای جاده، برای شهر، رحتی، لذت سواری و ... )
دوستانی که میخواهند خریدار را مشاوره کنن تا حد ممکن دلایل خودشون رو هم ذکر کنن)
در مشاوره جداً از تعصب و علاقه شخصی و ... دوری کنید. حرف شما میتونه مرز بین یک انتخاب صحیح و اشتباه باشه. پس در مشاوره دقت کنید .

rezapr2
15-10-2010, 10:37
کسی نیست کمک کنه

MoHaMaD ZaNd
15-10-2010, 16:15
پست دوم رو بخون و طبق اون عمل کن تا کمکت کنن !

hamed malekpour
15-10-2010, 19:43
ششما چه امکاناتی مد نظرتونه برای اتنخاب ماشین را بگین تا بتونیم راهنمایی بکنیم.

REGISTERED-USER
15-10-2010, 21:08
همه امکانات رو با هم میخوای ؟ EF7 بنزینی بخر ...! 16 میلیون

یه یک میلیون هم رینگ و تایر و یک سانروف بزار و تجهیزات میرسه 17

MoHaMaD ZaNd
16-10-2010, 06:43
همه امکانات رو با هم میخوای ؟ EF7 بنزینی بخر ...! 16 میلیون

یه یک میلیون هم رینگ و تایر و یک سانروف بزار و تجهیزات میرسه 17
والله دوست عزیز EF7 ماشین خوبیه ولی شما اینقدر گفتی ما نسبت بهش آلرژی پیدا کردیم ! شاید یکی از انتظارات دوستمون ایمنی بالا بود ! اونوقت چی !!؟ توی این زمینه EF7 در برابر 206 SD مدل V8 حرفی برای گفتن داره ؟!!؟؟!

REGISTERED-USER
16-10-2010, 12:29
والله دوست عزیز EF7 ماشین خوبیه ولی شما اینقدر گفتی ما نسبت بهش آلرژی پیدا کردیم ! شاید یکی از انتظارات دوستمون ایمنی بالا بود ! اونوقت چی !!؟ توی این زمینه EF7 در برابر 206 SD مدل V8 حرفی برای گفتن داره ؟!!؟؟!

کیسه هوا که نداره ابدا ! :20:

MoHaMaD ZaNd
16-10-2010, 15:36
کیسه هوا که نداره ابدا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تنها کیسه هوا نیست !
ترمز 206 SD مدل V8 بهتر از سمند LX عمل میکنه !
چهارچرخش دیسکیه !
بدنه اون جاذب انرژیه که تونسته 4 ستاره از 5 ستاره ایمنی رو بگیره !
حالا سمند چند ستاره گرفته خدا میدونه ...

farshad bugatti
16-10-2010, 15:57
دوستان لطفا بحث رو تموم کنید!
حالا ایشون انتظارات خودشون رو نگفتن و هیچ حرفی نزدن شما درید بحث میکنید!
اگه میخواین راجع به این موضوع بحث کنید تو پروفایل خودتون صورت بگیره
ممنون.

kazem795
30-10-2010, 13:34
اقا ال 90 بخر 16 تومن
با توجه به پولي كه ميدي نسبت به ماشيناي ديگه سره
مصرف كم- شتاب زياد- 16 سوپاپ- ABS-EBD- ايربگ - كولر عالي -و...

Gilopa
03-11-2010, 17:00
اینم نظر شخصیه من در رابطه با دو ماشین انتخابی زیر 20 میلیون :

من سوار l90 شدم سوار 206sd هم شدم
از نظر شخصی و شاید هم واقعیت میتونم بگم این دو ماشین فرق خاصی با هم ندارن و تقریبا هر دو در یه رده هستند
در نگاه کلی مدل sd v8 به دلیل امنیت بالاتر و طراحی داخلی زیباتر برتری نسبی پیدا میکنه ..

در مورد موتور و مشخصات فنی دیگه (که مهمترین فاکتور در خرید محسوب میشه ) هر دو بهم نزدیک هستند ولی l90 از لحاظ ترمزی یکم به نظرم سرتره و خط ترمز پایینتری داره .. امروز صبح اتفاقا داشتم یه مدل فول 87 رو تست میکردم با دنده 2 .. 100 تا کشوندم (:18: خیلی حال داد بهم )

و یه مشکلی که بنده به شخصه با l90 دارم اینه که طراحی داخلیش جالب نیست و خیلی سادست و حس میکنی سوار پراید شدی .. مخصوصا بالابرهای شیشه رو بدجایی قرار دادن و این باعث شده کمی تو ذوقم خورده

برعکس خیلیها که میگن ظاهر بیرونیش بده من خیلی از ظاهر بیرونی l90 خوشم میاد :46: و خلاصه خیلی سخته واقعا بین این دو انتخاب کردن ...

به دلیل کمتر بودن 206 sd v8 در خیابونها و همینطور ایمنی بالاتر و طراحی داخلی بهتر و در یک کلام نرم بودن این ماشین این مدل رو پیشنهاد میکنم (گرچه یادمون باشه 206 Sd ماشین محبوبی نیست و شرایط فروش سخت تری داره )

farshad bugatti
03-11-2010, 21:04
ولی l90 از لحاظ ترمزی یکم به نظرم سرتره و خط ترمز پایینتری داره ..

اصلا ترمز تندر با 206 قابل قیاس نیست! اونم SD!
ترمز های SD علاوه بر اینکه چشمک ای بی اسش زیاده و خوب عمل میکنه ترمز های عقبش هم دیسکیه که خیلی قوی هستن! و از تندر خیلی بهتره!

kazem795
06-11-2010, 09:17
اصلا ترمز تندر با 206 قابل قیاس نیست! اونم SD!
ترمز های SD علاوه بر اینکه چشمک ای بی اسش زیاده و خوب عمل میکنه ترمز های عقبش هم دیسکیه که خیلی قوی هستن! و از تندر خیلی بهتره!

دوست عزيز درسته كه 206sd 4چرخش ديسكه ولي ال90 بخاطر وزن كمترش بهتر عمل ميكنه در واقع اگه با دو تا ماشين توي يه سرعت همزمان ترمز بگيري ال90 زودتر توقف ميكنه نا گفته نمونه ترمز هاي ال90 4كاناله هستند ولي 206 دوكاناله كه اينم يكي از دليلهاش ميتونه باشه.

total_overdose
06-11-2010, 10:48
دوست عزيز درسته كه 206sd 4چرخش ديسكه ولي ال90 بخاطر وزن كمترش بهتر عمل ميكنه در واقع اگه با دو تا ماشين توي يه سرعت همزمان ترمز بگيري ال90 زودتر توقف ميكنه نا گفته نمونه ترمز هاي ال90 4كاناله هستند ولي 206 دوكاناله كه اينم يكي از دليلهاش ميتونه باشه.
دوست عزیز اطلاعات اشتباه ندین لطفا:31:
تفاوت وزنی تندر با اس دی خیلی کمه در حد 4 کیلو که موثر نیست.
ترمزهای ای بی اس 206 هم 4کاناله هست.:46:
فقط ترمزهای عقب 206 دیسکی هست ولی ال90 کاسه ای.

farshad bugatti
06-11-2010, 22:56

وزن 206 SD تیپ V8 حدود : 1104 (حالا V8 به خاطر فول اپشن بودن کمی سنگینتره!)
تندر 90: 1115 کیلو
وزن SD از تندر کمتره!!! بری از نزدیک ببینی ترمز های SD هم 4 کاناله هست!
در ضمن علاوه بر اینکه ABS 206 از تندر خوب عمل میکنه! ترمزهای عقب 206 دیسکی هست که این خودش خیلی تاثیر داره!

amirshokrani
15-11-2010, 18:31
سلام.من نظر خودم رو می گم.به نظر من روی پارس سال هم فکر کن.چون هم قیافه ی قشنگی داره وهم نرم و جاداره.امکاناتش هم نسبت به پارس معمولی بهتر شده.ایربگ هم داره.قیمتش هم حدودا 19میلیون در میاد.

آرشین
15-11-2010, 21:41
من v8 گرفتم ای بگی نگی راضی هستم در واقع با 17 تومن بهتر از این گیرت نمیاد

Gilopa
16-11-2010, 03:02
سلام.من نظر خودم رو می گم.به نظر من روی پارس سال هم فکر کن.چون هم قیافه ی قشنگی داره وهم نرم و جاداره.امکاناتش هم نسبت به پارس معمولی بهتر شده.ایربگ هم داره.قیمتش هم حدودا 19میلیون در میاد.

الان ایربگ رو از کجا آوردی؟:18: دلت خوشه ها مرد حسابی
ولی در کل من پشت پارس سال نشستم انصافا نسبت به پارس معمولی و سمند خیلی بهتره .. فرمون این ماشین دقیقا فرمون سمند سورنه و فوق العاده نرم هستش و آدم از رانندگی لذت میبره
از برخی دوستان میشنوم از کیفیت قطعات پارس سال شکایت دارن اما من تا الان چیز خاصی ندیدم انصافا ..

MoHaMaD ZaNd
16-11-2010, 20:28
الان ایربگ رو از کجا آوردی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دلت خوشه ها مرد حسابی
ولی در کل من پشت پارس سال نشستم انصافا نسبت به پارس معمولی و سمند خیلی بهتره .. فرمون این ماشین دقیقا فرمون سمند سورنه و فوق العاده نرم هستش و آدم از رانندگی لذت میبره
از برخی دوستان میشنوم از کیفیت قطعات پارس سال شکایت دارن اما من تا الان چیز خاصی ندیدم انصافا ..
دوست گلم میشه مثلا برتری پارس سال رو نسبت به پارس معمولی و سمند ال ایکس بنویسین !؟!؟!؟!؟
ولی خدایی کیفیت قطعات داخلی پارس سال افتضاحه ... مثلا کیفیت قطعات داخلی رو با یه سمند مدل 87 مقایسه کنین متوجه میشین چی میگم !!! :11::11::11:

Gilopa
16-11-2010, 21:14
دوست گلم میشه مثلا برتری پارس سال رو نسبت به پارس معمولی و سمند ال ایکس بنویسین !؟!؟!؟!؟
ولی خدایی کیفیت قطعات داخلی پارس سال افتضاحه ... مثلا کیفیت قطعات داخلی رو با یه سمند مدل 87 مقایسه کنین متوجه میشین چی میگم !!! :11::11::11:

خواب اگر در مقام مقایسه بین پارس سال و معمولی بگیم من به شخصه اصولا به حرف دیگران توجهی ندارم و چون خودم پشت ماشین نشستم و رفیق بنده هم پارس سال داره مسلما نظر خودم رو سال هست
برتریش نسبت به پارس معمولی مشخصا آپشنهای اضافه شده مثل سنسور دنده عقب و ترمز abs , صندوق عقب اتومات .. دیزاین بهتر داخل ماشین مثل کرم شدن و تودوزیهای در و بالابرهای شیشه عقب و همچنین شتاب بالاتر ماشین (میتونید خودتون پشت ماشین بشینید کاملا مشخصه شتاب ماشین بالاتر رفته ) و همینطور نرم بودن و راحتی فوق العاده ای داره فرمون پارس سال (فرمون سمند سورن هست فکر کنم )
دیگه انصاف داشته باشیم کاملا مشخصه که پارس سال از پارس معمولی خیلی بهتر شده .. در مورد کیفیت قطعات حداقل دوست من که گله ای نداشته تا الان :46: شاید اون روزای اول کیفیتش مشکل داشته که من نمیدونم اما جدیدا من ندیدم کسی از کیفیتش بد بگه (چند ماه پیش رو نمیدونم)
در کل خرید پرشیا به نظرم جالب نیست چه معمولی چه سال ... اما اگر ملاک انتخاب بین این دو باشه من هیچوقت حاضر نیستم پارس معمولی با اون امکانات سادش و طرح داخلی مذخرفش رو بخرم .. حداقل باز پارس سال بخاطر آپشنهاش کمی قابل تجمل تره و بیشتر به دل میشینه
[B]در مورد سمند به شخصه اصلا این ماشین رو قبول ندارم بنابراین نظری هم نمیدم (سلیقست دیگه ):10:

MoHaMaD ZaNd
16-11-2010, 21:43
دوست من اون یه غربیلک خیلی ساده هستش که میشه از بازار هم تهیه کرد و اصلا روی نرمی فرمون تأثیری نداره !!!!
درضمن شما وقتی یه ماشین یا چیزی رو قبول نداری باید دلیلش رو هم بگی ! ( زوریه :31: )

Gilopa
16-11-2010, 22:02
دوست من اون یه غربیلک خیلی ساده هستش که میشه از بازار هم تهیه کرد و اصلا روی نرمی فرمون تأثیری نداره !!!!
درضمن شما وقتی یه ماشین یا چیزی رو قبول نداری باید دلیلش رو هم بگی ! ( زوریه :31: )

قربانت بگردم کلا فرمون خیلی نرم شده من کاری به غربیلک ندارم .. وگرنه اینو که میدونم برادر :10:
خواب شخصیه به نظرم سمند ماشینیه که لش میشه بعد یه مدتی و یه جوریه (کلا به دل من نمیشینه :46:)

kazem795
24-11-2010, 14:04
سلام بالاخره چكار كردي؟ چي خريدي؟

آرشین
24-11-2010, 19:13
کیسه هوا که نداره ابدا ! :20:
راست میگه شما همش میگی سمند اونم ef7 اصلا گیر دادی به این گزینه !
ضمنا v8 کیسه هوای راننده و سرنشین جلوداره
جهت اطلاع !:27:

rezapr2
19-02-2011, 19:01
سلام بالاخره چكار كردي؟ چي خريدي؟
پول جور شد يه جنسيس كوپه گرفتم