PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : God of War: Ghost of Sparta

CATALONIA
15-10-2010, 00:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

سازنده : Ready at Dawn Studios, SCE Santa Monica Studio
ناشر : Sony Computer Entertainment
كارگردان : Dana Jan
برنامه نويس ها : Derek Mulder  ( سرپرست برنامه نويس ها ) و Adam Burn ( سرپرستانميشين ساز ها )
   كارگردان هنري : Nathan Phail-Liff 

سري :     God of War

پلتفرم :     PlayStation Portable ( PSP ) f

تاريخ عرضه : NA November 2, 2010

سبك : H a c k  and slash, action-adventure

مود : Single-player

درجه بندي سني : ACB: MA15+ و  ESRB: M

رسانه ها : UMD, Download

Every End .. Must First 
B E G I N 

نسخه ي جديد از سري بازي هاي پرطرفدار و پر فروش God of War يا به اختصار GOW اين بار بر روي يكي ديگر از پلتفرم هاي Sony يعني  PlayStation Portable يا به اختصار PSP عرضه خواهد شد . نسخه اي از بازي كه شما را به عمق وجودي شخصيتي مي كشاند كه مدت ها با او خو گرفته ايد . حال شما آگاه مي شويد كه Kratos چگونه تبديل به يك God of War شد . مسلما اين پايه اي است كه طرفداران را ميتواند براي خريد اين نسخه نيز مجاب كند . Ghost of Sparta يك  interquel  از سري GOW مي باشد كه در آن شما چگونگي رها شدن Kratos از كابوس هاي خود در مورد دوران كودكي اش و همچنين اطلاعات بيشتر كلي در مورد خالكوبي هاي روي بدن Kratos يا زخم هاي روي صورت او كسب مي كنيد . 

Kratos در مقابل دري كه تصوير Poseidon بر روي آن نقش بسته است 

گيم پلي بازي شبيه به نسخه هاي گذشته است . يك اكشن ماجراجويي سوم شخص كه شما كنترل شخصيت اصلي بازي يعني Kratos را بر عهده داريد كه روند بازي همراه  با QTE هاي متفاوت و معما ها و غولآخر ها شما را به بازي كردن تشويق ميكند . بازي سلاح هاي جديد ، جادو هاي جديد و نبرد هاي تن به تن جديدي را به گيمر معرفي كرده است كه در نسخه هاي قبلي وجود نداشته اند . در اين نسخه 25 درصد گيم پلي بازي نسبت به نسخه ي گذشته عرضه ي شده بر روي PSP يعني Chains of Olympus افزايش داشته است . Kratos در اين نسخه داراي "Blades of Athena" و همچنين "Arms of Sparta"  كه شامل نيزه و سپر اوست ، ميباشد . سيستم combat بازي اين امكان را به Kratos ميدهد كه دشمنان را همانگونه كه به خوبي پرت ميكند ، به خوبي نيز له كند ! . همچنين نبرد هاي هوايي نيز در بازي افزايش داشته اند . سيستم بهبود سلامتي نيز در اين نسخه بهبود يافته است . اولين جادوي قابل استفاده در بازي يك حمله ي شوك دار به نام "Eye of Atlantis" مي باشد  . مانند نسخه هاي گذشته ي بازي اسلحه وجادو ها قابل آپگريد خواهند بود .  داستان بازي حول محور Kratos و اتفاقاتي كه براي او افتاد كه به يك God of War تبديل شد مي چرخد . بازي شامل اتفاقاتي در شهر گمشده ي Atlantis مي باشد كه در اين بين دشمنان جديد Kratos در اين نسخه شامل افسانه اي به نام King Midas و Scylla معروف به هيولاي دريا مي باشد كه مسلما هيجان زيادي را به گيمر ها ميدهد . در تريلر به نمايش در آمده ي بازي به نام Origins مشخص كرد كه بازي بين سه شخصيت اصلي بازي يعني Kratos و برادر Kratos به نام "Deimos" و مادر آن ها رخ ميدهد و شما اتفاقات آن ها را دنبال خواهيد كرد . همچنين در تريلر يك قبر كني را مشاهده ميكنيد كه در God of War هم وجود دارد كه البته در آينده متوجه ميشويد كه او همان Zeus مي باشد كه تغيير لباس داده است !!. 

Kratos در مقابل شهر ويران شده ي Atlantis

اولين دموي به نمايش در امده از بازي در نمايشگاه E3 بود . كه Sony به بازديد كنندگان يه دموي 15 دقيقه رو نمايش داد كه يكي از مبارزات Kratos با يكي از دشمنانش را نشان ميداد كه هم در دريا و هم در خشكي بود كه شبيه به هيولاي دريا يعني Scylla بود . همچنين در اين دمو Kratos از سلاح جديدش يعني "Arms of Sparta"  كه شامل سپر و نيزه است و همچنين جادوي جديد مورد استفاده ي Kratos يعني "Eye of Atlantis. " هم در اين دمو وجود داشتند . در سپتامبر سال 2010 Ready at Dawn  چندين سايت  از جمله GodofWar.com و SpartansStandTall.com را براي دموي بازي آماده كرد . كاربران PlayStation Plus اولين كساني بودند كه به اين دمو ها دسترسي پيدا كردند و بعد از آن هم تمام كاربران PlayStation Network از طريق PlayStation Store دموي بازي را دانلود كردند . 
بازي در دوم نوامبر براي PSP به طور انحصاري عرضه خواهد شد . 

Images 

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]  [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Videos

God of War: Ghost of Sparta Teaser Trailer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGod of War: Ghost of Sparta Gamescom 2010 Trailer
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 10_140.jpg

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدGod of War: Ghost of Sparta Origins Trailer
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] _mul_100810_140.jpg

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Boxarts

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]   [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 

Sources

mehdi30nema
15-10-2010, 09:43
دستت درد نکنه . واقعا حیف بود این بازی تاپیک نداشه باشه .
من دیروز نسخه دمو را بازی کردم و باید بگم که تا به حال چنین عظمتی را در psp ندیده بودم . همه چی فوق العاده بود ، از امواج دریا گرفته تا اون غولی که صد ها برابر از کریتوس بزرگ تر بود .
بی صبرانه منتظر عرضه بازی هستم .

aha2012
15-10-2010, 11:20
دستت درد نکنه . واقعا حیف بود این بازی تاپیک نداشه باشه .
من دیروز نسخه دمو را بازی کردم و باید بگم که تا به حال چنین عظمتی را در psp ندیده بودم . همه چی فوق العاده بود ، از امواج دریا گرفته تا اون غولی که صد ها برابر از کریتوس بزرگ تر بود .
بی صبرانه منتظر عرضه بازی هستم .
منم یه 2-3 روزه میخوام دمو رو دانلود کنم ولی لینک خوبی براش پیدا نکردم.
اگه لینک خوب برای دانلود داری برام بذار.دمت گرم

aha2012
15-10-2010, 13:13
آقا خودم پیداش کردم و دانلودش هم کردم.
عجب چیییییییزیییییییییه
خیلی معرکست.فوقالعاده بود.لامسب مارو تو خماری گذاشتو رفت.حالا کی حال داره تا 2 نوامبر صبر کنه

گرافیک مثل نسخه ی قبله ولی یه کم بهتر شده.گیم پلی همونه.حرکات کریتوس یه کم بهتر شده.کمبوها بعضیاش جدید و بعضیاش همون قبلیس
از یه چیزیش خیلی خوشم اومد و اون اینکه وقتی آدم میترکونیم خون دشمنا میریزه رو بدنش و با ریزش بارون روی بدن کریتوس خونا هم از بین میره.از این حرکتش خیلی خوشم اومد
جای دکمه ی کمبوها نسبت به نسخه ی قبل که همش تو وسط صفحه بود و باید حواست باشه که چه موقع مثلث میاد و یا مربع،خیلی بهتر شده.جای دکمه کمبو ها مثل جای خود دکمه هاست یعنی اینکه دایره میره سمت راست صفحه-مربع سمت چپ صفحه و مثلث و ضربدر هم به ترتیب بالا و پایین صفحه .در نتیجه گیمر به راحتی میتونه کمبوهارو بزنه.
من که بینهایت ازش خوشم اومد.
یه حرکت دیگه ای هم که میزنه اینه که L و O و با هم که بزنی ،کریتوس به سمت دشمن هجوم میاره و طرفو به زمین میزنه و بعدش با خنجر و مشتش میترکونتش.
دوربین بازی هم خیلی قشنگ شده.مثلا میخواد درو باز کنه با لگد به در میکوبه و دوربین با یه حرکت روبه جلو و تحت یه زاویه ی قشنگ زووم میشه رو کریتوس.
یه سپر و یه نیزه هم داره که باهاش حرکات جالبی انجام میده.مثلا اگه دشمن ازت خیلی دور باشه با پرتاب نیزه ها دشمنارو از بین میبره.البته دشمنا هم به سمتت شمشیر پرت میکنن که میتونی با دفاع کردن به موقع شمشیراشونو به سمت خودشون پرت کنی.
تو منوی بازی هم که کله ی کریتوس معلومه،گرافیکش بهتر شده و اینکه صدای نفس کشیدن کریتوس هم میاد .خیلی جالبه
در کل من بیصبرانه منتظرش هستم:20:

halflife g
15-10-2010, 18:44
بازی فوق العاده ای هستش و میشه گفت بهترین در سبک خودش(البته با فاصله زیادی از رقبای هم سبکش) ولی در عوضش یه ایراد داره...... .اونم اینکه کم کم دیگه داره بازی مثه پنیر پیتزا کش پیدا می کنه .......آخر شماره 3 که شمشیرو فرو کرد تو شکم خودش و تمام(البته اونم یه جورایی آخرشو باز نگهداشتن) .....حالا هم کم کم پای برادرشو میخوان بکشن وسط تا چند شماره ای هم با اون کش بدن بازی رو ..... .

این موردش یکم به نظرم آزار دهندس....... .وگرنه بازی از 20 نمره 100 میگیره.:31:

Arrowtic
15-10-2010, 19:13
دست موسس تاپيك درد نكنه!
چه شود اين!از نظر من تو PSP دو بازي عالي بودن:GOW و Dante's Inferno .مثل اينكه داره يه شاهكار جديد مياد!فكر كنم از نسخه اول هم بهتر باشه!

Shahroozs2
16-10-2010, 12:39
من نمیدونم سونی چیکار میکنه که این بازی رو با این گرافیک و جزییات خوبش تو حجمی معادل 1.50 گیگ جا میده؟؟؟؟؟؟؟؟
خداییش بازی خفنیه. دموش که خیلی حال داد.به نظر من کسایی که برای psp بازی میسازن باید ببینن که سونی چیکار میکنه که اینقدر بازیهاش با گرافیکه تا اینقدر سوتی ندن.

Alireza.M67
16-10-2010, 19:56
ای بابا ! مگه قرار نبود آخر سال بیاد ؟
اینو دیگه کجای دلم بذارم با این ترافیک بازی و درس و کار ؟:41:

Leon-117
16-10-2010, 20:36
بازی فوق العاده ای هستش و میشه گفت بهترین در سبک خودش(البته با فاصله زیادی از رقبای هم سبکش) ولی در عوضش یه ایراد داره...... .اونم اینکه کم کم دیگه داره بازی مثه پنیر پیتزا کش پیدا می کنه .......آخر شماره 3 که شمشیرو فرو کرد تو شکم خودش و تمام(البته اونم یه جورایی آخرشو باز نگهداشتن) .....حالا هم کم کم پای برادرشو میخوان بکشن وسط تا چند شماره ای هم با اون کش بدن بازی رو ..... .

این موردش یکم به نظرم آزار دهندس....... .وگرنه بازی از 20 نمره 100 میگیره.:31:
بازي داره سريال ميشه ديگه....:31:

ای بابا ! مگه قرار نبود آخر سال بیاد ؟
اینو دیگه کجای دلم بذارم با این ترافیک بازی و درس و کار ؟:41:
آقا ولش كن ارزش نداره اين بازي!:31::27::10:

Alireza.M67
16-10-2010, 21:22
آقا ولش كن ارزش نداره اين بازي!:31::27::10:

تیکه میندازی :31:
الآن دموشو دان کردم برم ببینم چجوریاست ...
(گرچه چشم بسته میدونم فوق العادست همونطور که اون 4 تای دیگه فوق العاده بودن )

Leon-117
16-10-2010, 21:29
تیکه میندازی :31:
الآن دموشو دان کردم برم ببینم چجوریاست ...
(گرچه چشم بسته میدونم فوق العادست همونطور که اون 4 تای دیگه فوق العاده بودن )
نه بابا تيكه چيه!
ميگم اين سري بازي همشون بدرد نخورن!ارزش نداره آدم بره وقتشو تلف كنه GOW بازي كنه!:31:
ولي اگه هنوز مشتاق به بازي كردن اين عنوان نه چندان معروف(و از يه شركت بي خود) هستيد يه راهي هست.
خوب مگه اين بازي برا psp نيست؟بعد مگه psp قابل حمل نيست؟خوب بزارين براي مواقعي كه بيرون خونه هستيد.مثلا توي اتوبوس يا محل كار يا مدرسه(من خودم psp ميبرم مدرسه MGS:PW بازي ميكنم!:31:)

Alireza.M67
16-10-2010, 22:01
همین الآن دموشو تموم کردم .
چون آخرین GOW ی که بازی کردم GOW3 بود اولش یکم سرعت و گرافیکش تو ذوقم زد .
ولی باید بگم فوق العادست و فرای کنسول PSP ه .

خوب مگه اين بازي برا psp نيست؟بعد مگه psp قابل حمل نيست؟خوب بزارين براي مواقعي كه بيرون خونه هستيد.مثلا توي اتوبوس

نمیشه سر درد می گیرم:13:

يا محل كار

کارم مجازیه و محل مشخصی نداره.:21:

يا مدرسه

(دانشگاه)
بله فقط همینم مونده که به عنوان یه دانشجوی کارشناسی ارشد سر کلاس PSP بازی کنم . :31:
ناسلامتی باید الگوی کوچیکترا باشم اینجوری باشه که دانشگاه به فنا میره .:31:

Advanced Ali-001
16-10-2010, 22:30
پلوفتروم مشکل99%بازیها.....:13:

halflife g
17-10-2010, 00:15
پلوفتروم مشکل99%بازیها.....

حالا با خود پست و چراییش کاری ندارم فقط یه سوال واسم پیش اومده؟؟؟این که نوشتی "پلوفتروم" یعنی چی؟؟:31::31:

mehdi30nema
17-10-2010, 09:31
نه بابا تيكه چيه!
ميگم اين سري بازي همشون بدرد نخورن!ارزش نداره آدم بره وقتشو تلف كنه GOW بازي كنه!:31:

این واقعا از اون جمله ها هست .
اومدی تو تاپیک GOD OF WAR بعد میگی این بازی بیخوده ؟؟
اونم بازی که تمام دنیا ازش تعریف میکنن . لابد گاد آف وار بیخوده بجاش بریم فیفا بزنیم . نه ؟

دیروز برای بار دوم نسخه دمو را بازی کردم ریزش قطرات باران روی بدن کریتوس فوق العاده هست . واقعا یک همچین گرافیکی روی psp بی نظیره .

vahidgame
17-10-2010, 12:30
حالا با خود پست و چراییش کاری ندارم فقط یه سوال واسم پیش اومده؟؟؟این که نوشتی "پلوفتروم" یعنی چی؟؟:31::31:

اینو توی گوگل ترنسلیت بزنی ارور میده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورشو می دونم یعنی چی :31: یعنی یه بازی که برای پی سی نیاد از نظر ایشون به درد نمی خوره!!! :31: شرکت ها اگه می خواستن این تفکر رو داشته باشن همه ورشکست شده بودن و الان داشتن غاز می چروندن :38:

این واقعا از اون جمله ها هست .
اومدی تو تاپیک GOD OF WAR بعد میگی این بازی بیخوده ؟؟
اونم بازی که تمام دنیا ازش تعریف میکنن . لابد گاد آف وار بیخوده بجاش بریم فیفا بزنیم . نه ؟
آقا زیاد سخت نگیر :31:
ایشون یا شوخی کرده یا اینکه کلا با اسم سونی مشکل داره :31:

CATALONIA
17-10-2010, 16:19
اينم يه سري screen جديد از بازي :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fgos_vortex_001_tif_jpgco py1.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fgos_volcano_007_tif_jpgc opy.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fgos_volcano_005_tif_jpgc opy.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fgos_volcano_003_tif_jpgc opy.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fgos_volcano_001_tif_jpgc opy.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fgos_volcanicpass_002_tif _jpgcopy.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fgos_volcanicpass_001_tif _jpgcopy.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fgos_icemountain_001_tif_ jpgcopy1.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fgos_deathdomain_003_tif_ jpgcopy1.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fgos_burntcity_002_tif_jp gcopy1.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fgos_atlantistop_003_tif_ jpgcopy1.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fgos_atlantistop_002_tif_ jpgcopy1.jpg)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2010%2F10%2Fgos_atlantistop_001_tif_ jpgcopy1.jpg)

aha2012
17-10-2010, 17:05
انقدر این بازی قشنگه که من 3 بار نسخه ی دموشو تموم کردم.
واقعا بازیه بینظیریه

Hamid..God
18-10-2010, 10:17
اقا یه لینک بزارین ما هم بازی کنیم دیگه

Leon-117
18-10-2010, 15:30
دوستان من شوخي كردما!:31:(پست11)
همين جا هم از دوستاني كه ناراحت شدن معذرت ميخوام:11::10:

Hamid..God
19-10-2010, 15:16
نا راحت رو ولش کن یکی یه لینکه دانلود بزاره

(راستی این تاپیک دانلود بازی های psp کجا رفته؟

Guts
19-10-2010, 17:10
آقا دمو رو چطوری روی PSP با CFW اجرا کردین؟

Alireza.M67
19-10-2010, 20:09
نا راحت رو ولش کن یکی یه لینکه دانلود بزاره

(راستی این تاپیک دانلود بازی های psp کجا رفته؟

بیا رفیق :

آقا دمو رو چطوری روی PSP با CFW اجرا کردین؟

اینن فایله که گذاشتم پچ شدست و به راحتی اجرا میشه .

halflife g
20-10-2010, 23:48
این بازی اولین امتیاز خودش رو گرفت:

game vortex=95\100

Sam Fisher 11
21-10-2010, 20:27
من دارم واس خاطر این بازی دوباره psp میگیرم: دی

Hamid..God
24-10-2010, 09:58
بیا رفیق :

اینن فایله که گذاشتم پچ شدست و به راحتی اجرا میشه .

so tanks body

راستی تاپیک دانلود بازی ها رو پیدا نمی کنم . کجاست؟

Alireza.M67
24-10-2010, 10:37
so tanks body

راستی تاپیک دانلود بازی ها رو پیدا نمی کنم . کجاست؟

وزارت محترم ارشاد در راستای هدفمند کردن بازیهای رایانه ای اومد جمعش کرد .

choory
24-10-2010, 15:11
God of War: Ghost of Sparta

[ENG] [EUR] [FULL]

لینک دانلود:
حجم:1.57 گیگابابت

لطفا زحمت منتقل کردن تاپیک را بکشید.

aha2012
24-10-2010, 15:35
بازیش کردی داداش؟سالمه؟دمت گرم

choory
24-10-2010, 15:40
بازیش کردی داداش؟سالمه؟دمت گرم

خواهش میکنم.
خودم هنوز دانلود نکردم.امشب دانلود میکنم.

اما بازی هایی که سایت ex.ua قرار میده معمولا هیچ مشکلی ندارند.
به نظر من هم بازی مشکلی نداره.

اما اگه دوست داشتید میتونید صبر کنید تا من و یا بقیه دوستان دانلود کنیم و خبرش را بدیم.

aha2012
24-10-2010, 17:27
آره بازم دمت گرم:20: دانلودش کن خبر بده
تازگیا نمیدونم این اینترنت شبانم چه مرگش شده سرعتش نصف شده.برای شما هم همینطوریه؟؟

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

راستی داداش میتونی لینک مستقیمشو هم برام بذاری؟؟ممنون میشم:46:

Leon-117
24-10-2010, 17:35
تازگیا نمیدونم این اینترنت شبانم چه مرگش شده سرعتش نصف شده.برای شما هم همینطوریه؟؟

---------- Post added at 05:27 PM ---------- Previous post was at 05:25 PM ----------

اين لينك مستقيمه:

aha2012
24-10-2010, 17:58
دستت درد نکنه خودت دان کردیش که ببینی سالمه یا نه؟
راستی من لینکی ندیدم که دانلودش کنم

choory
24-10-2010, 18:30

برای من هم سرعت متغیر هست یک شب خوبه یک شب افتضاح

لینک مستقیم هم که قرار دادم.لینک اول که از سرور ex.ua هست به صورت کاملا مستقیم و بدون محدودیت زمانی هست.

من امشب که دانلود کنم حدود 1300 مگ دانلود میشه و بقیه هم میمونه برای فردا شب.دانلود شد حتما خبرت میدم.

aha2012
24-10-2010, 19:10
دستت درد نکنه علی جون
ولی تو سرور اولی من لینکی برای دانلود پیدا نکردم

choory
24-10-2010, 19:22
دستت درد نکنه علی جون
ولی تو سرور اولی من لینکی برای دانلود پیدا نکردم

خواهش میکنم.لینک اولی به صورت مستقیم هست.شما باید از برنامه idm برای دانلود استفاده کنی.لینک را کپی کرده و داخل idm گزینه add url را زده و لینک را وارد کرده ok را بزنید تا دانلود شروع بشود.
البته ممکنه بعضی وقت ها دانلود شروع نشه و وارد یک سایت بشه.برای حل این مشکل به روش زیر عمل کن.
این سایت چون روسی هست به ip ها غیر روسی اجازه دانلود نمیده(البته وقتی لینک دانلود را بگیری دیگر مشکلی برای دانلود با ip دیگه ای نیست) باید شما ip را با ip روسی عوض کنی (من خودم از برنامه Real Hide IP استفاده میکنم) وقتی ip به ip روسی تبدیل شد به لینک دانلود رفته و فایل iso را مشاهده میکنی و میتونی دانلود کنی.بعد از اینکه که دانلود شروع شد با هر ip میتونی به دانلود کردن ادامه بدی.

اگه باز هم سوالی بود داخل پرفایل یا پیغام خصوصی بپرس تا از موضوع اصلی تاپیک خارج نشویم.

موفق باشی.

aha2012
24-10-2010, 19:50
اینم آخریش::31:
بعد اونوقت بازی روسی از آب درنیاد؟؟

راستی علی تو دموشو بازی کردی؟عجب چیزی بود.من که باهاش خیلی حال کردم.یه 4 باری بازیش کردم.امیدوارم نسخه ی کاملش یه کم طولانی باشه تا آدم حال کنه:20:

choory
24-10-2010, 19:58
اینم آخریش::31:
بعد اونوقت بازی روسی از آب درنیاد؟؟

راستی علی تو دموشو بازی کردی؟عجب چیزی بود.من که باهاش خیلی حال کردم.یه 4 باری بازیش کردم.امیدوارم نسخه ی کاملش یه کم طولانی باشه تا آدم حال کنه:20:

نه دیگه توی توضیحات که Language را نوشتم English

دمو را قسمت نشد کامل بازی کنم.فقط تا آنجایی بازی کردم که این جونور کله گندهه :31: از آب میاد بیرون.بعدش دیگه به دلایلی نشد بازی کنم.

سازندگان گفتن حدود 25% از chains of olympus طولانی تر هست.

aha2012
24-10-2010, 20:02
من شنیده بودم 25% بهتر شده نسبت به نسخه قبل.بهتر تو گرافیک

choory
24-10-2010, 20:25
من شنیده بودم 25% بهتر شده نسبت به نسخه قبل.بهتر تو گرافیک

والا من هم شنیدم مدت زمان بازی 25% افزایش داشته.صبر کن بازی دانلود بشه همه چیز مشخص میشه.

valapeji
24-10-2010, 23:31
من امشب میزارم تا صبح دانلود شه از مدرسه که اومدم اگه کسی خبری تز سالم بودنش نذاشته بود من حتما می زارم

ali_disslove
25-10-2010, 00:02
بازی فقط واسه پلیه ؟واسه pc نمیاد ؟مگه نسخه های قبلیش توی پی سی نبود ؟

choory
25-10-2010, 00:12
بازی فقط واسه پلیه ؟واسه pc نمیاد ؟مگه نسخه های قبلیش توی پی سی نبود ؟

کلا سری بازی های god of war انحصاری سونی هست و فقط برای سری پلی استیشن منتشر میشوند.

god of war 1 و god of war 2 برای ps2 منتشر شد (البته چند وقت پیش این 2 عنوان با عنوان god of war collection برای ps3 هم منتشر شدند) و god of war 3 هم برای ps3 و دو بازی chains of olympus و Ghost of Sparta هم برای psp

aliani
25-10-2010, 02:49
من نسخه ای که جناب choory گزاشتن رو دانلود کردم روی fw 5.03 Gen C به راحتی اجرا شد

am_merman01
25-10-2010, 07:43
آقا کسی لینک دانلود نسخه دومش رو داره که به من بده؟

choory
25-10-2010, 12:45
من نسخه ای که جناب choory گزاشتن رو دانلود کردم روی fw 5.03 Gen C به راحتی اجرا شد

ممنون بابت اطلاع رسانی.

آقا کسی لینک دانلود نسخه دومش رو داره که به من بده؟

منظور شما از نسخه دوم چی هست؟ چون این این بازی دومین نسخه از سری بازی های god of war برای psp هست.

mehdi30nema
25-10-2010, 20:29
IGN بازی را نقد کرد و امتیاز فوق العاده 9.5 را داد .

Alireza.M67
25-10-2010, 21:32
آقا من اون لینک مستقیم رو دانلود کردم ارور Game couldnot be started 80020148 میده .
چی کار کنم ؟
GEN- C full دارم .

Arrowtic
25-10-2010, 21:47
آقا منتشر شده كامل؟(يا دمو هستش؟)

choory
25-10-2010, 22:30
آقا من اون لینک مستقیم رو دانلود کردم ارور Game couldnot be started 80020148 میده .
چی کار کنم ؟
GEN- C full دارم .

دوستانی که احیانا با اجرای بازی مشکل دارند.افزونه Prometheus-2 را با توجه به فریموری که الان هستن دانلود کنند و نصب کنند.به احتمال زیاد بازی اجرا میشه.

Prometheus-2 for 5.00 M33-6

Prometheus-2 for 5.50 GEN-D

Prometheus-2 for 5.03 GEN-C

آقا منتشر شده كامل؟(يا دمو هستش؟)

بله نسخه کامل منتشر شده و خیلی از دوستان هم بازی را دانلود کردن و در حال بازی کردن بازی هستن.

Alireza.M67
25-10-2010, 22:54
دوستانی که احیانا با اجرای بازی مشکل دارند.افزونه Prometheus-2 را با توجه به فریموری که الان هستن دانلود کنند و نصب کنند.به احتمال زیاد بازی اجرا میشه.

Prometheus-2 for 5.00 M33-6

Prometheus-2 for 5.50 GEN-D

Prometheus-2 for 5.03 GEN-C

.

آقا الهی قربونت برم .
دمت گرم اجرا شد .

aha2012
26-10-2010, 00:49
لامسب نمیدونم چرا اینترنت ما ترکیده.چندین ماهه نمیتونم شبانه دانلود کنم.
کسی که خونش نزدیکه بگه بیام ازش بگیرم:31:
من تهران هستم

Hamid..God
26-10-2010, 11:06
ایول منم تهرانم یعنی خونهامون به هم نزدیکه؟

این رو چه ورژنی اجرا میشه؟
دمویی که دوست عزیزمون لینک دادن رو دستگام اجرا شد یعنی اینم اجرا میشه؟

دستگاه منgen-d2 5.50هست برا اجرا باید چی کار کنم؟

کسی لینک غیر مستقیم داره؟
من سرعت دانلودم از 200 شروع شد کم کم ، کم شد الان رسیده به 40، 10درصدم بیشتر دانلود نشده فکر کنم به 50 که برسه بر ه رو 3 یا 5 در ثانیه!

aha2012
26-10-2010, 11:19
پس همسایه شدیم:31:دانلود کن بیام ازت بگیرم:31:جدی میگما

Arrowtic
26-10-2010, 13:37
طريقه ي نصب اين فايل ها كه گذاشتيد چه جوريه؟(ببخشيد آخه من خيلي با PSP بازي نميكنم و خيلي كم پيش بياد باش بازي كنم برا همين بلد نيستم!)

aha2012
26-10-2010, 14:40
نصبی نیست که.باید بازیو دانلود کنی بعدش یه فایل iso یا cso داره.اونو پرت میکنی تو فولدر isoه psp.همین

Hamid..God
26-10-2010, 14:44
پس همسایه شدیم:31:دانلود کن بیام ازت بگیرم:31:جدی میگما

بابا چاچریم
چشم همسایه

choory
26-10-2010, 16:43
آقا الهی قربونت برم .
دمت گرم اجرا شد .

خواهش میکنم عزیز.قابل شما را نداشت.

لامسب نمیدونم چرا اینترنت ما ترکیده.چندین ماهه نمیتونم شبانه دانلود کنم.
کسی که خونش نزدیکه بگه بیام ازش بگیرم:31:
من تهران هستم

دوست داشتی آدرست را برام پیغام خصوصی کن تا برات پست کنم.

ایول منم تهرانم یعنی خونهامون به هم نزدیکه؟

این رو چه ورژنی اجرا میشه؟
دمویی که دوست عزیزمون لینک دادن رو دستگام اجرا شد یعنی اینم اجرا میشه؟

دستگاه منgen-d2 5.50هست برا اجرا باید چی کار کنم؟

کسی لینک غیر مستقیم داره؟
من سرعت دانلودم از 200 شروع شد کم کم ، کم شد الان رسیده به 40، 10درصدم بیشتر دانلود نشده فکر کنم به 50 که برسه بر ه رو 3 یا 5 در ثانیه!

من خودم از لینک سایت ex.ua دانلود کردم و به راحتی و بودن مشکل با پچ Prometheus-2 اجرا شد.شما هم پچ را با توجه به فریموری که هستی دانلود کن و نصب کن بدون مشکل اجرا میشه.

همه دنبال لینک مستقیم میگردن شما برعکس هستی و دنبال لینک غیر مستقیم میگردی؟؟؟!!!بقیه لینک ها که از سرور هایی مثل هات فایل و فایل فکتوری و ... هست به صورت غیر مستقیم هست.

طريقه ي نصب اين فايل ها كه گذاشتيد چه جوريه؟(ببخشيد آخه من خيلي با PSP بازي نميكنم و خيلي كم پيش بياد باش بازي كنم برا همين بلد نيستم!)

منظورت از فایل ها چی هست؟اگه بازی هست که فقط کافیه فایل iso را داخل پوشه iso کپی کنی.
اگر هم منظورت پچ Prometheus-2 هست که باید با توجه به ورژن فریمورت پچ مخصوص را دانلود کنی از حالت فشرده خارج کنی سپس فولدر حاصله را در مسیر x:\psp\game کپی کنی سپس از بخشی که بازی ها را اجرا میکنی برنامه اضافه شده را باز کنی و کلید ضربدر را فشار دهی تا این افزونه بر روی فریمور نصب بشه.
اگه باز هم سوالی در این ضمینه بود در تاپیک اصلی psp در خدمتتون هستم.

Arrowtic
26-10-2010, 17:28
منظورم پچ بود!ممنون!(ميگم ديگه در اين حد هم نوب نيستم بلد نباشم بازيو بريزم!:31:)
عجب چيزيه اين بازي ها!!!

mehdi30nema
27-10-2010, 08:23
دیشب موفق شدم بازی را تهیه کنم .
حدود نیم ساعت هم بازی کردم .
بازی نسبت به نسخه قبلی خیلی بهتر شده و در مقایسه با دیگر بازی های psp با یک اثر فوق العاده مواجه هستیم .
مبارزه با غول آخر ها خیلی هیجان انگیز تر از نسخه قبل شده .
این افکتی که تو بازی گذاشتند و بعضی وقت ها تصویر برای چند ثانیه مات میشه خیلی جالب از کار دراومده .

aha2012
27-10-2010, 09:52
دیشب موفق شدم بازی را تهیه کنم .
حدود نیم ساعت هم بازی کردم .
بازی نسبت به نسخه قبلی خیلی بهتر شده و در مقایسه با دیگر بازی های psp با یک اثر فوق العاده مواجه هستیم .
مبارزه با غول آخر ها خیلی هیجان انگیز تر از نسخه قبل شده .
این افکتی که تو بازی گذاشتند و بعضی وقت ها تصویر برای چند ثانیه مات میشه خیلی جالب از کار دراومده .
پس بگو خونتون کجاست بیام ازت بازیو بگیرم:31:
راستی من هر روز دو بار پستاتو میخونم:31:یه بار اینجا یه بارم تو بازی سنتر:31:

mehdi30nema
27-10-2010, 10:32
پس بگو خونتون کجاست بیام ازت بازیو بگیرم:31:
راستی من هر روز دو بار پستاتو میخونم:31:یه بار اینجا یه بارم تو بازی سنتر:31:

من وقتم اصلا دست خودم نیست .
یه روز تا 6 غروب سر کارم یه روز ممکنه تا هشت یا نه شب هم سر کار باشم .
شما برو توپخونه اونجا همه دارند میفروشن بازی رو .
یا پی اس پی یا فلشتو ببر برات میریزن تو فلشت - 1000 تومان هم بیشتر نمیگیرن .
من خودم رفتم فروشگاه تماشا ( روبروی ورودی مترو در میدان اما ) - 10 دقیقه طول کشید بازی را برام کپی کنه .

aha2012
27-10-2010, 11:47
میدونم داداش داشتم شوخی میکردم.فردا میرم بگیرمش

M_F_GAMER
27-10-2010, 14:46
آقا من بازیو دانلود کردم Error میده!
فریمورم 5.50Gen D2 هستش!
ویرایش:
اجرا شد!

Guts
27-10-2010, 14:50
آقا من بازیو دانلود کردم Error میده!
فریمورم 5.50Gen D2 هستش!
من مشکل ندارم با همین فریم ور بازی رو کلی رفتم جلو.
بازی خیلی خوبه از نسخه ی قبلش بهتره.

aha2012
28-10-2010, 19:16
بالاخره منم بازیو رفتم خریدم.نشد دان کنم.اینترنتمون پکیده.

راستی دوستان من تو بازی هی لگ میبینم و انگار بازیو رو صحنه آهسته گذاشتن.
خیلی حالم گرفته شد.برای شما هم اینطوریه؟؟
بیشترجاهاش خوبه ولی وقتی خرتوخر میشه و کلی دشمن میاد دیگه اوضاع ناجور میشه و هی شاهد لگ های وحشتناک هستم.:41::19:
چرا؟؟؟؟

mehdi30nema
28-10-2010, 19:35

بیشترجاهاش خوبه ولی وقتی خرتوخر میشه و کلی دشمن میاد دیگه اوضاع ناجور میشه و هی شاهد لگ های وحشتناک هستم.:41::19:
چرا؟؟؟؟

من که تا اینجا نزدیک به دو ساعت بازی کاملا روان اجرا شده .

Leon-117
29-10-2010, 09:35
من که تا اینجا نزدیک به دو ساعت بازی کاملا روان اجرا شده .
منم همينطور.تا اينجا كه بازي كردم هيچ مشكلي نداشتم.

mehdi30nema
29-10-2010, 10:16
هرچی که بیشتر بازی میکنم به عظمت بازی هم بیشتر پی میبرم .
تا حالا همیچین شکوه و عظمتی را در هیچ یک از بازی های psp ندیده بودم .
بار داستانی بازی هم فوق العاده بالا هست .

aha2012
29-10-2010, 11:28
احتمال داره مموریه پی اس پیم تا خرخره پره بازیم دچار لگ شده؟؟؟

mehdi30nema
29-10-2010, 17:09
احتمال داره مموریه پی اس پیم تا خرخره پره بازیم دچار لگ شده؟؟؟

به اون ارتباطی نداره .
من مموریم 8 گیگه الان 50 مگ خالی داره .
خدارو شکر که فعلا مشکل نداشتم .

Big-Boss
29-10-2010, 17:29

چرا؟؟؟؟

سرعت cpu رو ماکزیمم هست؟

aha2012
29-10-2010, 17:46
به اون ارتباطی نداره .
من مموریم 8 گیگه الان 50 مگ خالی داره .
خدارو شکر که فعلا مشکل نداشتم .
ای نامرد:31::31:خب بازیتو برام بفرست دیگه:31:

MZN84
29-10-2010, 20:06
لگ بخاطر مموری تقلبیه بی کیفیت هستش. من همین بازی رو یکبار با مموری تقلیبه خوب انجام دادم و مشکلی نداشت و یکبار با مموری تقلبی بی کیفیت رفتم هی لگ میزد. به سرعت سی پی یو ربطی نداره. محتویات مموری رو بریز روی هارد و با PSP یکبار فرمت کن و فقط خود بازی رو بریز و امتحان کن شاید بهتر بشه.

Shahroozs2
30-10-2010, 08:17
سلام دوستان
من دیروز بازی رو تموم کردم. عجب بازیه خفنی بود!
نکته منفیش این بود که گیم پلی کوتاهی داشت و زود تموم شد.
به نظر من بعد silent hill shatterd memories بهترین بازی پی اس پی هست.

aha2012
30-10-2010, 11:52
خب gamespot به بازی نمره ی 8/10 رو داد

aha2012
30-10-2010, 15:15
یه باگ مسخره تو بازی دیدم.یه جایی رفتم که باید برای اولین بار اون اسکلت هارو که بزنی دوباره درست میشنو بترکونم،دیدم یهو محیط بازی رفت تو هم و من داشتم رو مذابها راه میرفتم.برای شما هم اینطوری شده بود؟؟؟

Layken
03-11-2010, 22:20
تقریبا اخرهای بازی هستم...
باگ نبود توش ...ولی بازی های بزرگ رو دیگه باید همچین زود زود ندن بیرون رو....یا..هی واسش داستان
اضاف کنن قبلا چه کار کرده بعد می خواد چی کار کنه
به هر حال باز گیم پلی بازی خیلی روان و درگیرانه هستش.

choory
03-11-2010, 22:35
من هم امروز بازی را تمام کردم.بازی فوق العاده عالی بود.

برای من هم که هیچ باگ و لگی نداشت.اما حیف که زود تمام شد و psp تا مدتی (تا عرضه شدن patapon 3) باید گرد وخاک بخوره. :(

aha2012
04-11-2010, 00:50
بگو ببینم حالا که بازیو تموم کردی:من رسیدم به جایی که 4 تا مجسمه هست بعدش باید بهشون برق بزنی تا خم و راست بشن،چقدر مونده تا آخر بازی؟؟؟
راستی من دارم رو sparta(خیلی سخت)بازی میکنم.پدرم دراومده.بعضی موقع ها به خودم میگم بیکار بودی گذاشتی رو این درجه سختی.واقعا سخته.به هیچ کس پیشنهاد نمیشه رو این درجه سختی تمومش کنه

choory
04-11-2010, 10:44
بگو ببینم حالا که بازیو تموم کردی:من رسیدم به جایی که 4 تا مجسمه هست بعدش باید بهشون برق بزنی تا خم و راست بشن،چقدر مونده تا آخر بازی؟؟؟
راستی من دارم رو sparta(خیلی سخت)بازی میکنم.پدرم دراومده.بعضی موقع ها به خودم میگم بیکار بودی گذاشتی رو این درجه سختی.واقعا سخته.به هیچ کس پیشنهاد نمیشه رو این درجه سختی تمومش کنه

شما چرخ دنده 2 تا مجسمه سمت راستی را از پشت بهشون وصل کردی؟
دقیق نمیتونم بگم چقدر رفتی اما آخر های بازی هستی.حدودا 20 تا 25 درصد از بازی باید مانده باشه.

حالت sparta میشه سخت.حالت god هست که میشه خیلی سخت.:46:

aha2012
04-11-2010, 14:23
شما چرخ دنده 2 تا مجسمه سمت راستی را از پشت بهشون وصل کردی؟
دقیق نمیتونم بگم چقدر رفتی اما آخر های بازی هستی.حدودا 20 تا 25 درصد از بازی باید مانده باشه.

حالت sparta میشه سخت.حالت god هست که میشه خیلی سخت.:46:
اونجا رو که رد کردم.فقط میخواستم بدونم چقدر مونده تا آخر بازی
spartaمیدونم میشه سخت میخواستم یه کم جو بدم:31::31:
دمت گرم

mehdi30nema
06-11-2010, 11:18
دیشب ساعت 11.30 شب موفق شدم بازی را تموم کنم . در یک کلام باید گفت بازی به معنای واقعی شاهکار و بی نظیر بود . تا به حال همچین چیزی را روی پی اس پی ندیده بودم .

مبارزه با اون غول پرنده که کریتوس سوارش شده بی نظیر بود ، مبارزه با برادره کریتوس که فوق العاده بود ، تا حالا کریتوس را این قدر خونی مالی ندیده بود . فوق العاده ترین قسمت بازی هم مبارزه کریتوس و برادرش با غول آخره بازی بود و به خصوص جایی که دیموس به شدت کتک خورد و کریتوس خشمگین شد . خیلی باحال غیرتی شده بود ، کلی حال کردم .

بازی نسبت به نسخه قبل خیلی بهتر شده اما به شدت آسون تر شده . مبارزه با غول آخرها و خیلی راحت شده بود اصلا چالش برانگیز نبود . خبری هم از معماها ی سخت نبودش . کلا برای اتمام بازی زیاد به فکر کردن احتیاجی نیست .

در کل باز هم شاهکاری دیگر از سونی را روی پی اس پی دیدیم و فکر میکنم خداحافظی باشکوهی با این کنسول دوست داشتنی انجام شده است .

Hamid..God
07-11-2010, 08:46
لینکها پاک شدن کسی لینک جدید تری نداره؟

choory
07-11-2010, 23:47
لینکها پاک شدن کسی لینک جدید تری نداره؟

لینک سایت ex.ua که مشکلی نداره.
از این لینک دانلود کن هم بازی سالم هست و هم اینکه لینک ب صورت یک تکه و مستیم میباشد.

mehdi30nema
08-11-2010, 08:00
دوستان بعد از اتمام بازی امکان بازی با برادر کریتوس هم هستش ؟

Sam Fisher 11
15-11-2010, 02:36
عجب گیمیه لاکردار!!!
چه گرافیکه خوفیم داره...
من با قبلی زیاد حال نکردم ولی این یکی خیلی خوراکه...فعلا اولاشم ولی تا همینجاشم خیلی فاز داده...

ali_ranger22
15-11-2010, 09:32
دوستان بعد از اتمام بازی امکان بازی با برادر کریتوس هم هستش ؟

آره میشه
تازه تو این حالت بازی خیلی آسون میشه

mehdi30nema
15-11-2010, 11:19
آره میشه
تازه تو این حالت بازی خیلی آسون میشه

مرسی
چند روزه پیش دیدم که میشه .
الان دارم یه دوره دیگه با کریتوس حالت خدا میرم .

Layken
15-11-2010, 14:20
این کریتوس رحم و مروت نداره.........
انصافا خوب به بازی های PSP می رسند من که شدید منتظر Parastive 3 هستم (پاراستیو 3)
تیزرهاشو ببینید خیلی بازی خوبی میشه....باز هم با Aya

aha2012
04-12-2010, 23:17
این مردک قبر کنه میدونید کیه؟؟
همون زئوسه
خیلی برام جالب بود
بعد از اتمام بازی من تو اون مرحله که نوشته TEMPLE OF ZEUS رفتم و تمامشو آزاد کردم بعدش دیدم کاراکتر قبرکنو برام آزاد کرد و رفتم باهاش بازی کردم یهو دیدم بیلشو کوبید زمین و شد زئوس.خیلی هم خر زور بود.خیلی حال کردم

Layken
05-12-2010, 00:19
اولش من هم نم یدونستم کیه ولی بعدش که دانستم با کی بیدیم حال داد اساسی...
اون بیلش هم واسه اولین بار که کار کردم باهاش یهو جذابیت خاصی بهم داد.:31:

Nico-SMY
06-12-2010, 19:05
سلام
من این خدای جنگ رو گرفتم ولی وقتی اجراش می کنم , رم شروع می کنه به خواندن ولی هیچی اجرا نمیشه و باید کلید پاور رو نگه دارم تا خاموش بشه .
PSP من هم 3000 کپی خور موقته .چطوری این بازی رو اجرا کنم؟

Nico-SMY
29-12-2010, 23:31
کسی به ما جواب نمی ده؟
این بازی رو با کدوم فریم ور اجرا کردین؟

online_amin
30-12-2010, 10:03
ببخشید دوستان من شنیده بودم که این بازی برای کامپیوتر هم امده و چند سایت هم برای دانلود گذاشته
این حرفها درسته؟

mehdi30nema
31-12-2010, 12:28
ببخشید دوستان من شنیده بودم که این بازی برای کامپیوتر هم امده و چند سایت هم برای دانلود گذاشته
این حرفها درسته؟

این بازی اختصاصی psp هست .
اون نسخه پلی استیشن 2 بود که پورت کرده بودند و میشد یه جورایی روی pc هم بازی کرد ولی اینو نمیشه .