PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار تبدیل به dvd

mehrradg23
14-10-2010, 15:37
سلام

من نرم افزار winavi رو دارم ولی یه کلیپ که تبدیل میکنه وسطش که حجم به 1.046.566 میرسه از وسط فیلم قطع میکنه و یه کلیپ دیگه میسازه هیچ جا هم تنظیمات ندراه از دوستان کسی نرم افزار حرفه ای تر سراغ نداره؟

alireza1411
14-10-2010, 16:06
سلام

من نرم افزار winavi رو دارم ولی یه کلیپ که تبدیل میکنه وسطش که حجم به 1.046.566 میرسه از وسط فیلم قطع میکنه و یه کلیپ دیگه میسازه هیچ جا هم تنظیمات ندراه از دوستان کسی نرم افزار حرفه ای تر سراغ نداره؟

دوست من واسه اینکه دی وی دی رایت کنی و تو پلیرهای استاندارد بازش کنی باید همین کارو بکنه.

تو فیلمهای دی وی دی همیشه فیلم از چند تکه ی 1 گیگا بایتی تشکیل شده و پلیر به صورت اتوماتیک هر کدوم که تموم شد بعدی رو باز میکنه.

xeNociDe
14-10-2010, 16:59
اینجا مطرح کنید:
درخواست کانورتورهای صوتی و تصویری ( بهترین ها در پست اول) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

ممنون:11: