PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در internet explorer

behrooz747
14-10-2010, 14:15
سلام دوستان
بنده به یه مشکلی در استفاده از ie7برخوردم
سیستم عاملم xp sp2 هست
وقتی اینترنت اکسپلورر رو باز میکنم .ناگهان مثل زمانی که سیستم هنگ میکنه اصلا نمیشه باهاش کار کرد
هیچکدوم از کلیداش رو نمیشه زد
زمانی که ماوس رو روی صفحه اینتر نت اکسپلورر حرکت میدم یک ردی از ماوس روی اون باقی میمونه!!!
و یا اگر پنجره ای رو باز کنم شکل اون پنجره روی صفحه اینتر نت اکسپلورر میمونه!!!و اصلا کاری با این نرم افزار نمیتونم انجام بدم
به نظر شما مشکل از کجاست؟

Mohammad King
14-10-2010, 15:16
سلام

ie رو حذف کنید و از اول نصب کنید:

کنترل پنل رو می ذاری رو حالت کتگوری بعد می ری تو قسمت اد اور ریمو . بعد از اونجا قسمت اد/ ریمو ویندوز کامپوننت رو می زنی بعد یه زره صبر می کنی تا یه پنجره باز شه , از اونجا تیک گزینه اینترنت اکسپلورر رو بر می داری تا حذف بشه .

SiyahVash
14-10-2010, 17:04
سلام؛
ببینید وقتی روی آیکونش کلیک راست می کنید و Start Without Add-ons رو میزنید هم همینطوره؟
می تونید قبل از پاک کردنش تنظیماتش رو Reset کنید و اگه حل نشد Reinstall.
برای Reset کردن به Internet Options برید (اگه از طریق منوی Tools داخل IE نمی تونید، روی آیکون دسکتاپش کلیک راست کنید و Properties رو بزنید)؛ از برگه Advanced دکمه ...Reset رو بزنید.

behrooz747
22-10-2010, 10:25
سلام؛
ببینید وقتی روی آیکونش کلیک راست می کنید و Start Without Add-ons رو میزنید هم همینطوره؟
می تونید قبل از پاک کردنش تنظیماتش رو Reset کنید و اگه حل نشد Reinstall.
برای Reset کردن به Internet Options برید (اگه از طریق منوی Tools داخل IE نمی تونید، روی آیکون دسکتاپش کلیک راست کنید و Properties رو بزنید)؛ از برگه Advanced دکمه ...Reset رو بزنید.

سلام
همین کارو کردم و جواب داد
از راهنماییتون ممنونم