PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی به لپ تاپ با گرافیک قوی برای فروش داره؟ یا آدرسی که بشه از اونجا تهیه کرد؟

ahmad1900
14-10-2010, 08:17
سلام

من یه لپ تاپ میخواستم برای Game با کانفیگ بالا و خصوصا کارت گرافیگ قوی (مثل Ati 5870 یا Geforce 460M یا....) ترجیجا کارت گرافیکش Geforce باشه بهتره.خیلی تو ایران دنبال مدلهایی با گرافیک قوی مثل Asus G73 jw و G73jh و حتی dell Alienware M17x گشتم اما چیزی پیدا نکردم

محدوده قیمتی من هم از 1.5 میلیون تا حود 3.5 میلیون تومان است بیشتر از این بودجه ندارم

از دوستانی که میتونن در این مورد کمکم کنند خواهش میکنم اولا مدلهایی که میشناسن رو ذکر بفرمایند و ثانیا اگه میتونن مدل خاصی رو تهیه بفرمایند ممنون میشم با ذکر مدل و قیمت تو این تاپیک پیشنهاد خودشون را مطرح فرمایند

یه سوال دیگه هم دارم : من چون توی شرکت مهندسین مشاور .... کار میکنم که کارش سد سازی هست و علاوه بر ایران توی تاجیکستان هم کار میکنه و من هر1 ماه 1 بار میرم تاجیکستان،میخواستم بپرسم آیا من میتونم با Credit Card مثل visa یا مستر کارت از شرکت های اصلی (مثل Asus یا Dell یا...) که در آمریکا هستن لپ تاپ مورد نظرم را بخرم و اونها برام بفرستن؟ اگه این کار را بکنن و آدرس تاجیکستان بدم به دستم میرسه؟؟ آدرس ایران چطور؟ یعنی با کارت اعتباری خرید کنم و آدرس ایران بدم،با پست به دستم میرسه؟؟

بسیار ممنون میشم اگه دوستانی که در این زمینه فعالیت دارند کمک بفرمایند

در ضمن اگه کسی لپ تاپ با مشخصاتی که گفتم رو واسه فروش داره یا روش تهیه کردنش رو بلده با ذکر مدل،قیمت،و مشخصات فنی لپ تاپ، به من pm بده و یه تلفن بذاره ، بلافاصله تماس میگیرم

از مدیریت محترم هم نهایت سپاسگذاری را دارم که واقعا لطف بسیار دارند.دستتون درد نکنه و خسته نباشید

kiuq
14-10-2010, 10:39
سلام به شما دوست عزیز...
لطفا در جاهای دیگه ادامه ندید و در همین تاپیکی که ایجاد کردید سوالات رو بپرسید .. و مطمئن باشید همه میبینند..!:20:
--------------------
مدلهای موجود با این کارتهایی که شما میخواین معمولا 17 به بالا هستن..
شما با وزنش مشکلی ندارین؟

Facon_Archi
14-10-2010, 10:46
Card مثل visa یا مستر کارت از شرکت های اصلی (مثل Asus یا Dell یا...) که در آمریکا هستن لپ تاپ مورد نظرم را بخرم و اونها برام بفرستن؟ اگه این کار را بکنن و آدرس تاجیکستان بدم به دستم میرسه؟؟ آدرس ایران چطور؟ یعنی با کارت اعتباری خرید کنم و آدرس ایران بدم،با پست به دستم میرسه؟؟

dell رو که بعید میدونم اگه بخوای از خود شرکت بخری توی ایران بفرستن برات چون تحریم کردن ایران رو به خاطر همین هست
و اگه از تاجیکستان بخری و اونجا پست کنن اگه بفهمن ایرانی هستی یا چه میدونم id ایرانی نشون بدی واسه خرید اولا که بهت نمیدن:دی اگه هم بدن ازت تعهد میگیرن که لپ تاپ رو نیاری ایران
من خودم میخواستم از آلمان بخرم dell رو بهم ندادن یه آشنای آلمانی داشتم اومد ضمانتم رو کرد و تعهد دادیم که لپ تاپ رو ایران نمیاریم:دی حالا اینکه ایران بیاری از کجا میخوان بفهمن رو نمیدونم دیگه

farzad4
05-02-2011, 12:35
سلام. احمد اقا من فکر میکردم تا حالا تهیه کردید.
اون مدلی که دوست خودتون هم از امریکا اورده بود یکی الان موجوده. من به شما تلفن هم زدم اما متاسفانه همیشه خاموش هستید.
مدلی که موجود شده: ASUS G73JW-3DE

arfnpm
05-02-2011, 21:29
msi gt660
core i7 740
ram 12gig
nvidia 285m
hdd 1tb