PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ادرار زیاد

natureraz
13-10-2010, 13:03
سلام دوستان عزیز من اصلا جرات ندارم مایعات بخورم ..آب که شاید درطول روز یک قطره هم مصرف نکنم فقط یکی دو استکان چای در طول روز میخورم ولی هربار توبه میکنم که دیگه اونم نخورم ولی معتاد شدم ونمیتونم ترک کنم بعضی اوقات پشت سر هم تا 3 الی 4 بار هم مجبور شدم گلاب به روتون برم دستشویی .تو محیط کارم هم خیلی اذیت میشم ..مسافرت که دیگه ....... تکدر ادرار هم دارم .دکتر رفتم و آزمایش هم دادم میگفت چیزی نیست یه چندتا قرص داد و آمپول زد که تاثیری نداشت .فکر میکنم کلیه هام هم مشکل داره کوچیکترین سرما مشکلمو تشدید میکنه دیگه دارم دیوانه میشم.خودم میدونم که آب باید زیاد بخورم به خاطر آب نخوردن مشکلات دیگه ای هم پیدا کردم فکرمیکنم سندروم روده تحریک پذیر بهش میگن ..شبها یا دم دمای صبح دل درد شدیدی ازخواب بیدارم میکنه که به نظرم بخشی از دردم به داشتن ادرار زیاد وبخشی به خاطر روده هام باشه همون نفخ و گاز و گاهی یبوست وصبح ها بعضی اوقات بعدیاقبل ازصبحانه اسهال .
واقعا اذیت میشم از این مشکلاااااااااااات
مشکلات دیگه ای هم دارم اگه بروبچس اینجا بتونن راهنمایی های خوبی کنن بقیه رو عنوان میکنم
به دادم برسین
ممنونننننننننننننننننن م

eMer@lD
13-10-2010, 14:01
سلام
شما به مثانه ی بیش فعال مبتلا شدید
آزمایش های متعددی هست که میتونه نشون دهنده ی علل باشه مثل کشت ادرار،یا نوعی عکسبرداری اشعه ی X و روش های دیگری مثل سیستوسکوپ
البته این حالت اصلا خطر ناک نیست مخصوصا اگر علت عفونی نباشه

لطفا بفرمایید چه داروها و تزریقاتی براتون تجویز کردند؟

شما بهتره مصرف چای رو کاهش بدید چرا که کافئین محرک هست

از دیگر محرک های تکرر ادرار اب میوه ها،و میوه های اسیدی هستند مانند:گوجه فرنگی،
نوشیدنیهای کربنات دار
غذاهای ادویه دار
شکر
عسل
شکلات
شربت ذرت
شیرین کنده های مصنوعی
اینها همه باعث مشکلات مثانه میشه
اما نوشیدن آب هیچ ضرری نداره ومحرک نیست.

natureraz
13-10-2010, 16:53
سلام دوست عزیز ازاینکه راهنمایی کردین خیلی خیلی ممنونم .راستش یادم نیست که چه قرصهایی مصرف کردم و یااینکه چه آمپولی تزریق کردم فقط فامیلمون بهم گفت که این قرصها برا عفونته خودمم داشتم ..
ترسوندین منو پس اگه عفونی باشه خطرناکه؟ . خطرش چیه ؟ توروخدا بگین . من خیلی وقته این مشکل رو دارم و دیگه تنبلی کردم و پیش دکتر دیگه ای نرفتم .. همون اولین دکتری که رفتم به زیر شکم یا همون مثانه بنده فشار وارد کرد وپرسید که ایا درد دارم یا نه .منم درد زیادی احساس نکردم و گفتم که نه ندارم.آزمایش ادرار هم برام نوشته بود که نتیجه رو پیش دکتردیگه بردم اون گفت چیزی نیست و همون قرص وامپول ها رو تجویز کرد که نمیدونم چی بود!!!
به نظرتون باید پیش یه دکتر دیگه هم برم ؟
اون دل دردایی که ازش نوشتم هم اذیت میکنه یه جاخوندم که نباید وعده های غذایی سه بارباشه وپرحجم بلکه باید میان وعده هم داشته باشم ... وزن زیادی هم ندارم 162 قدمه و45 وزنم ..اگه اینکارو کنم دل دردام خوب میشه ؟ چون یه دستشویی برم و یه چیزی که میخورم احساس میکنم بهتر میشه.
داروی گیاهی که بشه راحت گیر آورد هستش برا یبوست وگاهی گاز ونفخ؟
روغن زیتون مثلا شنیده بودم برا یبوست!!!
خیلی متشکرم واقعا لطف کردین:40:

eMer@lD
13-10-2010, 20:55
سلام
خواهس میشه عزیز

اگر نام دارو ها رو میدونستید بهتر بود

اما در هر صورت ، دوبار ه به پزشک خود مراجعه فرمایید و ادامه ی درمان رو پیش بگیرید ممکنه علت عفونی باشه و نه خطر به این معنی که اتفاق مهلکی پیش بیاد اما باعث درد ها وآزار شما و مزمن شدن میشه

در مورد یبوست نیز مواد غذایی با فیبر بالا میل کنید مثل:گندم،حبوبات ،غلات سبوس دار،اب و با پزشک نیز مشورت داشته باشید که اگر لازم بود داروی ملین براتو ن تجویز فرمایند

natureraz
14-10-2010, 10:54
سلام
از راهنماییتون ممنونم خیلی لطف کردین .
همین الان که صبحه دارم منفجر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]میشم .خیلی جالبه یه استکان چایی کوچولو صبحانه میل کردم .تازه نیم ساعت بعدش دست به آب هم رفتم .!!!
دیونم کرده .جرات آب خوردن هم ندارم .
حق باشماست باید پیش دکتربرم ولی یه دکتر درست وحسابی اون قبلی مثل اینکه زیاد دکتر نبود!.دیگه کم کم داره هوا هم سرد میشه من بیچاره میشم به خدا