PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک کمک کمک !!!

morteza_mzh
13-10-2010, 12:17
با سلام به همه دوستای خوبم :20:

از بین همه کامپیوترای محل کارم فقط یکیشون به اینترنت دسترسی داره ( همه سیستمها شبکه هستن )، و یوزرها رو هم طوری تعریف کردن که هر کدوم با یک کامپیوتر خاص لاگین میشه، یعنی با یوزری که اینترنت داره نمیشه از یه دستگاه دیگه لاگین کرد .
میخواستم ببینم امکان این وجود داره که اسم کامپیوتر ( computer name ) رو تحت دامین شبکه به زور عوض کرد تا با یه کامپیوتر دیگه هم بتونم از همون یوزری که اینترنت داره استفاده کنم ؟ ( خود شبکه اجازه عوض کردن computer name به یوزرا نمیده )

از دوستای گلم خواهش میکنم اگه راه حلی به ذهنشون میرسه راهنماییم کنن :31:

a6l3i
13-10-2010, 19:40
سلام ، مرتضی جان. کاش وقت میکردی یه دور قوانین رو میخوندین :

3- عنوان تاپیک باید به خودی خود نشانگر محتوا و گفتگوی های تاپیک باشد . لطفا در هنگام ایجاد تاپیک به این نکته توجه کنید تا تاپیک شما بیشتر مورد توجه سایر کاربران قرار گیرد . از ایجاد تاپیک هایی با عناوین : کمک ، کمک فوری ، خیلی مهم و سایر عناوین عمومی جدا خودداری کنید ...

این جوری نظم فروم بهم میریزه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمچی گفتی کمک ، که گفتم سیستمت آتیش گرفته :13:

--------------

نه ، برای این کار باید از هون اول با User-name و Password کسی که شبکه رو ست کرده (Administrator) وارد شید. چون هرگونه تغییر در پارامترهای شبکه و همچین پارامترهایی از سیستم ها مثل تنظیم IP و نام اونها فقط در اختیار مسئول شبکه هستش.