PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قضیه gprs همراه اول چیه ؟

alirafaat
12-10-2010, 20:53
سلام

یه مدت پیش یه دعوت ! همراه اول gprs گوشیمو فعال کردم با این خیال که هر زمان (خیلی کم حدود 5دقیقه در هفته ) نیاز داشتم از اینترنت استفاده کنم - بدون خرید هیچ بسته ای

از اون زمان تا حالا که 2 دوره میگذره حدود 10 هزار تومن به صورت میانگین به قبض موبایلم اضافه شده چرا اینطوریه ؟

اگه بخوام از خیر ش بگذرم چه کار باید بکنم ؟

با تشکر

MORINIO
12-10-2010, 22:54
زیاد چیز عجیبی نیست ... کلآ استفاده از اینترنت همراه اول بدون خرید بسته نامحدود زیاد نمیصرفه !:13:

شما 12 مگ که استفاده کنی قیمتش میشه 10000 تومن ! ضمنآ شاید گوشیت به صورت خود به خود از اینترنت استفاده میکنه !

اگه میخوای دیگه استفاده نکنی معمولآ تو گوشی گزینه ای به اسم use packet data یا شبیه این وجود داره که باید غیر فعالش کنی یا اینکه اصلآ پروفایل mcinet رو پاکش کنی

اگه مدل گوشیتو بگی بهتر میتونم راهنماییت کنم:20:

POROMA2008
12-10-2010, 23:08
سلام

یه مدت پیش یه دعوت ! همراه اول gprs گوشیمو فعال کردم با این خیال که هر زمان (خیلی کم حدود 5دقیقه در هفته ) نیاز داشتم از اینترنت استفاده کنم - بدون خرید هیچ بسته ای

از اون زمان تا حالا که 2 دوره میگذره حدود 10 هزار تومن به صورت میانگین به قبض موبایلم اضافه شده چرا اینطوریه ؟

اگه بخوام از خیر ش بگذرم چه کار باید بکنم ؟

با تشکر

باز از شما خوبه 10نومن از من 20 اضافه امد اصلا خط ا قطع کردم

alirafaat
13-10-2010, 08:26
زیاد چیز عجیبی نیست ... کلآ استفاده از اینترنت همراه اول بدون خرید بسته نامحدود زیاد نمیصرفه !:13:

شما 12 مگ که استفاده کنی قیمتش میشه 10000 تومن ! ضمنآ شاید گوشیت به صورت خود به خود از اینترنت استفاده میکنه !

اگه میخوای دیگه استفاده نکنی معمولآ تو گوشی گزینه ای به اسم use packet data یا شبیه این وجود داره که باید غیر فعالش کنی یا اینکه اصلآ پروفایل mcinet رو پاکش کنی

اگه مدل گوشیتو بگی بهتر میتونم راهنماییت کنم:20:

c905

با تشکر

Saeed System
13-10-2010, 08:30
nokia 6303i classic

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا به من هم کمک کنید. که اینترنت رو غیر فعال کنم.

من پریروز وصل کردم نمیخام مثل دوستان 10 هزار یا 20 هزار اضافه بشه به قبضم.

تازه صفحه اول همین فروم رو 7 دقیقه طول کشید تا باز کنه خیلی سرعتش کمه .

خواهش می کنم طریقه غیر فعال کردن رو یاد بدید