PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای باز و بسته کردن نرم افزار های دیگر به صورت زمانبندی شده ؟؟

navid_ice_heart_128
12-10-2010, 12:42
سلام دوستان
میخواستم بدونم ایا نرم افزاری هست که بشه نرم افزار های دیگه به صورت زمانبندی باز و بسته کنه؟
در واقع من اینترنت محدود دارم ولی شبها از ساعت 12 تا صبح ساعت 7 میشه به صورت نا محدود دانلود کرد
من نرم افزاری میخاستم که بتونه تو ساعتی که گفتم نرم افزار ترنت رو باز کنه و ببنده
ممنون

Dew Drop
12-10-2010, 12:57
سلام

Auto Power-on & Shut-down روشن کردن اتوماتیک کامپیوتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ship Storm
12-10-2010, 19:20
با تشکر از sharifdorsa عزیز
یک تاپیک در این مورد ما داریم که مخصوص اینترنت شبانه هست که دانلود رایگان رو شامل میشه :

آموزش روشن شدن کامپیوتر سر ساعت معین و اتصال به اینترنت و دانلود کردن سپس خاموش شدن (آموزش جدید در پست دوم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

Nima King
12-10-2010, 19:36
با IDM هم میشه من امتحان کردم حتی بعد دانلود خود کامپیوتر رو هم خاااااااااااااموووووووووو ش میکنه:9: