PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Documents and Settings

morteza_n21
12-10-2010, 04:14
برنامه Math type ر ا نصب کرده بودم تا اینکه امروز وقتی خواستم آن را اجرا کنم با پیغام زیر مواجه شدم :

.The toolbar equation library:
(C:\Documents and Settings\ReleaseEngineer.MACROVISION\Application Data\Design Science\DSMT6\Toolbar.eql) cannot be opened or created. It may be read-only or in use by another program
اول دوباره uninstall کردم و دوباره نصب کردم بازهم با همین پیغام مواجه شدم وقتی دقت کردم دیدم فولدر Documents and Settings من در درایور C به کل نیستش !!!!:18: از اونجا که یک هفته ای هست درایو C من کامل پر شده می خواستم بدون آیا ممکن هست ویندوز ویستا مثلا این فولدر را خودش حذف کرده باشد. در ضمن من همه فولدر ها و ویندوز و ... در درایو C هستن.
مرسی

راستی اگر این فولدر پاک شده چه جور ویندوز درست کار میکنه؟!!!

alireza1411
12-10-2010, 21:11
برنامه Math type ر ا نصب کرده بودم تا اینکه امروز وقتی خواستم آن را اجرا کنم با پیغام زیر مواجه شدم :

.The toolbar equation library:
(C:\Documents and Settings\ReleaseEngineer.MACROVISION\Application Data\Design Science\DSMT6\Toolbar.eql) cannot be opened or created. It may be read-only or in use by another program
اول دوباره uninstall کردم و دوباره نصب کردم بازهم با همین پیغام مواجه شدم وقتی دقت کردم دیدم فولدر Documents and Settings من در درایور C به کل نیستش !!!!:18: از اونجا که یک هفته ای هست درایو C من کامل پر شده می خواستم بدون آیا ممکن هست ویندوز ویستا مثلا این فولدر را خودش حذف کرده باشد. در ضمن من همه فولدر ها و ویندوز و ... در درایو C هستن.
مرسی

راستی اگر این فولدر پاک شده چه جور ویندوز درست کار میکنه؟!!!

بیشتر شبیه علائم یه ویروسه. باز ببین دوستان متخصص چیا میگن.:11::11:

Mohammad King
13-10-2010, 13:43
این کدها را توی نوت پد کپی کن و بعد با نام و پسوند desktop.ini سیو کن توی My Documents . بعد توی صفحه یک بار refresh کن .

IconFile=8DF8E482.ico
IconIndex=0
InfoTip=Created with EGP
ConfirmFileOp=0
[ExtShellFolderViews]
BE098140-A513-11D0-A3A4-00CO4FD706EC}={BE098140-}
{A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC
[{BE098140-A513-11D0-A3A4-00C04FD706EC}]
IconArea_Image=8ajvy.jpg
IconArea_Text=77215نقل از mahdi7610

ولی
فولدري كه شما ميگين در ويندوز ويستا و سون در داخل پوشه يوزر در رشه درايو c قرار داره دوباره چك كنيد در داخل user يوزر خودتونو انتخاب كنيد

morteza_n21
25-11-2010, 13:31
سلام ببخشید دوستان این مشکل بازهم حل نشد فایل های سیستمی را از حالت هاید برداشتم فولدر Documents and Settings دیده می شود اما به صورت شورت کات می باشد. البته اول access deny بود که در در تنظیماتش عوضش کردم . عجیب این مشکل برای کسی پیش نیامده !!؟ :(