PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل عکس 3*4 به 5*5

yumyum
11-10-2010, 10:38
سلام
چطوری میتونم عکس 3*4 خودم رو بدون افت کیفیت به 5*5 تغییر اندازه بدم؟

King A
11-10-2010, 15:46
شما باید تو صفحه اول فتوشاپ درخواستت رو میگفتی
امیوارم بررسی بشه

huti_421
11-10-2010, 17:08
راه حلی وجود نداره که بدون افکت کیفیت بتونید اون رو بزرگنمایی کنید ولی نرم افزار PHotozoom تا حدودی این کار رو می کنه ( با کمترین افت کیفیت )

تاپیک منتقل شد :)

ferij
11-10-2010, 18:29
سلام
چطوری میتونم عکس 3*4 خودم رو بدون افت کیفیت به 5*5 تغییر اندازه بدم؟

سلام دوست عزيز:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هومن جان درست گفتن.افت كيفيت پيدا ميكنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هم دو راه ميگم امتحان كن:
1- يه كراپ 5*5 بگير.""" ولي اطراف عكس حذف ميشه"""
2- روي لايه عكست راست كليك كن و گزينه convert to smart object را كليك كن بعد با ctrl+tبزرگ كن

"""""ميبيني كه وقتيtransform را ميزني وسط كادر يه علامت ضربدر هست كه عكس موقع بزرگ و كوچك شدن كيفيتش بهم نريزه""""""
در ضمن سايز عكس 5*5زياد محسوس نيست "من خودم مشكلي نداشتم"
موفق باشي.

yumyum
11-10-2010, 20:12
ممنون از راهنماییتون
من این عکس رو برای لاتاری گرین کارت میخوام و اینطور که مشخص خیلی رو عکس گیرند به نظرتون این تغییر اندازه محسوس؟

ferij
12-10-2010, 02:14
بله دوست من به عكس گير ميدن ......
رتوش (كم باشه) و ساده و بك سفيدوكنتراست و فكوس وحجم و رزولوشن و غيره... بايد رعايت بشه""مثل عكس پاسپورت"
وبيشتر از 6 ماه هم نگذشته باشه.
بهتره بري عكاسي ويه عكس جديد بگيري و بگي كه براي چي ميخواي خودشون تنظيمات را انجام ميدن و روي سي دي برات ميريزن ومياري خونه روي كامپيوترت ميزاري و بعد آپلودش ميكني.
اين كار خودش ريسكه شما ديگه رو عكس ريسك نكن:41:
اميدوارم برنده بشي.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

توضيح بيشتر برات پ.خ ميگم.

yumyum
12-10-2010, 13:25
ممنون از لطفت ferij