PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : نرم افزار تبدیل حرفه ای

virus2009
11-10-2010, 00:46
سلام دوستان

این فیلم هایی که با کیفت بالا و حجم پایین هستند ( فرمت AVI ) رو چجوری تبدیل می کنند ( با نرم افزار یا سخت افزار .. ؟؟ )
آیا در ایران اینگونه تبدیل کردن فیلم وجود دارد.......؟؟؟
---------------------------------------------------------------------------
من یک نرم افزار حرفه ای میخوام که بشه باهاش فایل های AVI رو که کپچر از روی فیلم دوربین فیلمبرداری ضبط می کنه ( منظورم تبدیل فیلم دوربین به کامپیوتر است ) و حجمشون خیلی بالا در میاد رو به حداقل حجم برسونه ( مثلا هر ساعت فیلم بین 500 تا 1000 مگابایت برسه یا همین حدود ها )......؟؟؟؟؟؟؟؟

امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم چون من زیاد حرفه ای نیستم در این زمینه.

یک دنیا ممنون از اینکه می خواهید یک راه حل به من بدید.:40::40::40::11::11::11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alireza1411
11-10-2010, 08:42
سلام دوستان

این فیلم هایی که با کیفت بالا و حجم پایین هستند ( فرمت AVI ) رو چجوری تبدیل می کنند ( با نرم افزار یا سخت افزار .. ؟؟ )
آیا در ایران اینگونه تبدیل کردن فیلم وجود دارد.......؟؟؟
---------------------------------------------------------------------------
من یک نرم افزار حرفه ای میخوام که بشه باهاش فایل های AVI رو که کپچر از روی فیلم دوربین فیلمبرداری ضبط می کنه ( منظورم تبدیل فیلم دوربین به کامپیوتر است ) و حجمشون خیلی بالا در میاد رو به حداقل حجم برسونه ( مثلا هر ساعت فیلم بین 500 تا 1000 مگابایت برسه یا همین حدود ها )......؟؟؟؟؟؟؟؟

امیدوارم منظورم رو درست رسونده باشم چون من زیاد حرفه ای نیستم در این زمینه.

یک دنیا ممنون از اینکه می خواهید یک راه حل به من بدید.:40::40::40::11::11::11:

اگه دوست داری avi باشه از اینکدر xvid استفاده کن. Divx هم میشه و هر دوش خوبه.
نرم افزار هم Xvid4psp خوبه.

اگه درصد درصد بالاتر فشردگی میخوای از اینکدر x264 استفاده کن که برنامه ی مناسبش staxrip هست.

اطلاعات بیشتر بخوای باید تو فروم درخواست همه کانورتورهای صوتی تصویری نگاه کنی.:11::11:

Open-Source
11-10-2010, 09:06
تبدیل کن به x264 با MKV Container . اینطوری حجمش کم میشه ولی کیفیتش قابل قبول میمونه.

من خودم از Avidemux استفاده میکنم.
خیلی نرم افزار قوی و البته نیمه حرفه ایی هستش.

alireza1411
11-10-2010, 09:11
تبدیل کن به x264 با MKV Container . اینطوری حجمش کم میشه ولی کیفیتش قابل قبول میمونه.

من خودم از Avidemux استفاده میکنم.
خیلی نرم افزار قوی و البته نیمه حرفه ایی هستش.

ولی یه اشکال داره که باعث شده من بی خیالش شم. اینکدر صدای AAC رو نگاه کن. FLAC هست نه اینکدر قدرتمند NERO AAC 1.5.1. اگه این اینکدر رایگان نرو رو توش میذاشتن یه برنامه ی خوب میشد. مخصوصا که با استفاده از mplayer موقع باز کردن فایل و قبل از شروع تبدیل میشه افکت های خوب و متنوعی به فیلم داد. بعد فیلم هم با همون افکت ها تبدیل میشد.

:11::11::11::11:

Open-Source
11-10-2010, 10:53
این برنامه Open Source هستش.
اگه چیزیش باب میلیت نیست خودت میتونی تغییرش بدی.
خیلی راحت میتونی از پلاگین های متنوع استفاده کنی.

virus2009
11-10-2010, 17:11
ممنون دوستان

میشه لینک های این 3 نرم افزار رو قرار بدید.
من الان از نرم افزار 4Videosoft DVD Ripper Platinum برای تبدیل استفاده می کنم.
البته الان من میخوام DVD رو تبدیل به AVI کنم چون آموزشی که ساختیم کار تدوینش تموم شده و به صورت 2 دی وی دی در اومده الان می خوام به avi تبدیل کنم که تو یک dvd جا بشه.
این نرم افزار تبدیل avi رو برای پک های بعدی می خوام که دیگه تبدیل به dvd نکنیم و مستقیم به صورت AVi ذخیره کنیم.
نرم افزار 4Videosoft تنها مشکلی که داره اینکه رزولیشنش بالاتر از 640 نمیره و انداره فیلم رو کوتاه می کنه در نتیجه کیفیت یکم میاد پایین والا نرم افزار خوبیه ، هر چی کدک هم نصب میکنم به لیست فرمت هاش اضافه نمیشه.
حالا شما برای ریپ DVD چه نرم افزاری پیشنهاد می کنید. ( از این نرم افزار های معمولی نباشه چون من کلی با این ها سر و کله زدم و چیز خوبی از توشون در نمیاد )

بازم ممنون یک دنیا :11:

لینک اون نرم افزار ها رو هم اگه دارید بزارید .:40:

alireza1411
11-10-2010, 21:40
این برنامه Open Source هستش.
اگه چیزیش باب میلیت نیست خودت میتونی تغییرش بدی.
خیلی راحت میتونی از پلاگین های متنوع استفاده کنی.

خب اون یکی ها هم سورسش بازه
ولی من بلد نیستم از اینکارا کنم و به دردسر یادگیریش نمی ارزه.
:31: تنبلیم دیگه.:31:

:11::11::11:

alireza1411
11-10-2010, 21:48
ممنون دوستان

میشه لینک های این 3 نرم افزار رو قرار بدید.
من الان از نرم افزار 4Videosoft DVD Ripper Platinum برای تبدیل استفاده می کنم.
البته الان من میخوام DVD رو تبدیل به AVI کنم چون آموزشی که ساختیم کار تدوینش تموم شده و به صورت 2 دی وی دی در اومده الان می خوام به avi تبدیل کنم که تو یک dvd جا بشه.
این نرم افزار تبدیل avi رو برای پک های بعدی می خوام که دیگه تبدیل به dvd نکنیم و مستقیم به صورت AVi ذخیره کنیم.
نرم افزار 4Videosoft تنها مشکلی که داره اینکه رزولیشنش بالاتر از 640 نمیره و انداره فیلم رو کوتاه می کنه در نتیجه کیفیت یکم میاد پایین والا نرم افزار خوبیه ، هر چی کدک هم نصب میکنم به لیست فرمت هاش اضافه نمیشه.
حالا شما برای ریپ DVD چه نرم افزاری پیشنهاد می کنید. ( از این نرم افزار های معمولی نباشه چون من کلی با این ها سر و کله زدم و چیز خوبی از توشون در نمیاد )

بازم ممنون یک دنیا :11:

لینک اون نرم افزار ها رو هم اگه دارید بزارید .:40:

خب شما برای سادگی از برنامه ی xlisoft hd video convertor میتونی استفاده کنی. فکر نمیکنم مشکل رزولوشن پیش بیاد.
xvid4psp هم که خوراکه اینکارهاست.

ِDVDFAB هم استاد ریپ کردن دی وی دی و حتی بلوری هست.

:11::11::11::11:

Amir Varasteh
11-10-2010, 22:33
سلام.

نرم افزار HandBrake هم عالیه.

رایگان هم هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alireza1411
11-10-2010, 23:07
سلام.

نرم افزار HandBrake هم عالیه.

رایگان هم هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آره توپه. فقط یه مشکل ... خیلی دیر به دیر آپدیت میشه. الان نسخه ی x264 مورد استفاده در این برنامه مال دو ماه پیش یا بیشتره !!!!

میدونین که x264 به شدت آپدیت میشه و تنظیمات جدیدی مثل lock Acess Dilimiters و ... تو همین دو ماه اضافه شده !!!

Amir Varasteh
11-10-2010, 23:16
آره توپه. فقط یه مشکل ... خیلی دیر به دیر آپدیت میشه. الان نسخه ی x264 مورد استفاده در این برنامه مال دو ماه پیش یا بیشتره !!!!

میدونین که x264 به شدت آپدیت میشه و تنظیمات جدیدی مثل lock Acess Dilimiters و ... تو همین دو ماه اضافه شده !!!

اوهوم این مشکل هست... اما برای کاربرهای غیر حرفه ای مثل خودم به نظرم خیلی خوبه.

virus2009
12-10-2010, 11:31
پیدا کردم GordianKnot

نرم افزارش خیلی توپه.
با این نرم افزار تونستم dvdیه 4.5 گیگابایتی رو به 1.8 گیگابایت تبدیل کنم بدون حتی یک ذره افت کیفیت با کدک Divx-5 و فرمت AVI.
البته حجمش کمتر هم میشد ولی من لازم نداشتم چون می خوام 2 dvd رو در 1 dvd جا بدم که همینم شد.
ممنون از همه دوستان بخاطر وقتی که گذاشتید.