PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چک کردن خود به خود درایو فلاپی!

Mohammad King
10-10-2010, 22:34
سلام

امروز که کامپیتر را روشن کردم خود ب خود داریو فلاپی صدا میداد انگار که فلاپی داخلش گذاشته باشی.

فکر کردن ری استارت کنم درست میشه ولی درست نشد و هر چند بار که با کامپیتر کار مینک بازم چک میکنه.

آنتی ویروس اویرا آپدیت شده.

ویندوز 7

poyanian
10-10-2010, 22:38
دوستان ایا امکان تغییر نام کاربری وجود دارد ؟ ؟ ؟ لطفا راهنمایی کنید

Mohammad King
10-10-2010, 22:47
دوستان ایا امکان تغییر نام کاربری وجود دارد ؟ ؟ ؟ لطفا راهنمایی کنید

چرا اینجا سوال پرسیدین

خیر نمیشه.

مهم : تغییر نام کاربری امکان پذیر نیست ! لطفا تقاضا نفرمایید ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr Hannibal
11-10-2010, 00:19
سلام

امروز که کامپیتر را روشن کردم خود ب خود داریو فلاپی صدا میداد انگار که فلاپی داخلش گذاشته باشی.

فکر کردن ری استارت کنم درست میشه ولی درست نشد و هر چند بار که با کامپیتر کار مینک بازم چک میکنه.

آنتی ویروس اویرا آپدیت شده.

ویندوز 7

به این سوال جواب بدید:

آیا وقتی تیک های فولدر آپشن رو این شکل میکنید و پنجره های رو تایید میکنید سپس بر میگردید و تیکها رو چک میکنید به این شکل باقی موندند یا نه خود به خود عوض شدند ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad King
11-10-2010, 00:50
نه همین جوری باقی میمونن..

جاسم کدخدایی بنت
11-10-2010, 01:46
سلام

hanibal فک نکنم ویروسه

خوب شما از طریق safe mode برین یک کمی خوش گذرانی کنین همونجا ببینین آیا بازم صدا میاد

یا از تو device managre فلاپی رو خذف کنین دوباره add hardware نصب کنید البته اون محدوده زمانی که خذف کردین بازم گشتی بزنین ببینین صدا میده باز یانه

موفق باشید
شب بخیر
خوابیدم

Dr Hannibal
11-10-2010, 08:43
نه همین جوری باقی میمونن..

خیلی از ویروس های اتوران برای اینکه بتونند یک نمونه از خودشون وارد فلاپی ها کنند هر چند دقیقه یک بار فلاپی رو می خونند که این صدا از مشخصه این نوع ویروس هاست.

اما لازمه این کار خراب کردن فولدر آپشن هست. حالا که سالم هست احتمال این که ویروسی نباشه خیلی زیاده پس می تونید توی تاپیک ویندوز مربوط مطرح کنید.

Perpetual
11-10-2010, 10:23
البته جای صحبت من بین اساتید ممکنه یه کم خنده دار باشه ولی قصد من خیره:
چه موقع درایو فلاپی رو چک میکنه (ورود به ویندوز یا روشن کردن یا درحال کار با ویندوز یا ...)؟؟؟
آیا شما مطمئن هستید درایو فلاپی رو چک میکنه یعنی چراغ فلاپی روشن و خاموش میشه؟؟
این صدا ممتد هست یا قطع و وصلی داره؟؟

Mohammad King
11-10-2010, 17:53
سلام

والا هم وقتی که روشن میکنم صدا میده و هم وقتی که میخوام سی دی رایت کنم!

اره 100% فلاپی هست چراغش روشن میشه :دی

Dr Hannibal
11-10-2010, 18:14
سلام

والا هم وقتی که روشن میکنم صدا میده و هم وقتی که میخوام سی دی رایت کنم!

اره 100% فلاپی هست چراغش روشن میشه

اگه قبل بالا اومدن ویندوز هست تنظیمات بوت رو نگاه کنید.

اما به نظر من یک بار با نرم افزار های تنظیم ریجیستری مثل ccleaner یه اسکن کنید شاید بتونه ایراد رو رفع کنه.

یک بار هم با MBAM اسکن کنید نه فقط به خاطر ویروس به خاطر اینکه میتونه ریجیستری رو به خوبی اسکن کنه و اگه ایرادی داشته باشه رفع کنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

وقتی موارد رو پیدا کرد یک لیست به شما میده کرک هارو که مطمئن هستید تیک رو بردارید و بقیه رو تیک دار نگه دارید سپس دیلیت ال رو بزنید. در خواست ریست داد تایید کنید.

موفق باشید.

Perpetual
11-10-2010, 18:45
خوب شما یه فلاپی سالم و خالی توی فلاپی درایوتون بزارید و بعد روش یه چیزی بریزید .
ببینید که میریزه و مشکلی نداره؟؟
بعد با cmd فرمتش کنید .
یا می تونید یه دیسک بوت درست کنید و باهاش توت بشید.
بعد این کار ها ببینید درست میشه یا نه.
اگه درست نشد کابل هاردتون رو دربیارید و با خود فلاپی بوت بشید و مدتی بمونید ببینید صدا میده .
اگه داد مشکل از فلاپیه و گرنه از هارده و احتمالا بد سکتور داره.