PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از یک هاردم که به یک هارد دیگرم فایلی رو کپی می کنم سیستم کند میشه!

Golbarg01
10-10-2010, 19:40
سلام دوستان

من به تازگی یک هارد اینترنال 1 ترا بایت وسترن دیجیتال سری سیاه خریدم البته همه حجمش رو هنوز پارتیشن بندی نکردم.
یک هارد مکستور 80 گیگ ide هم از قبل داشتم که ویندوزم روی همین هارد هشتاد گیگی نصب هست.
ولی یک فایلی رو که می خوام از هارد قبلیم به هارد جدید کپی یا کات کنم اولا که خیلی طول می کشه و هم اینکه سیستم کند میشه و وقتی کار انتقال یا کپی تموم میشه یا دکمه کنسل رو می زنم سرعت عادی میشه.
البته این مشکل فقط در انتقال هارد به هارد وجود نداره بلکه وقتی از یک درایو به یک درایو دیگر در خود هارد جدید هم کپی پیست یا کات می کنم باز هم سیستم کند میشه.
وقتی از روی سی دی هم یک فایل رو کپی می کنم روی هارد,روی هارد قبلی خیلی عادی کپی میشه ولی روی هارد جدید تقریبا دو برابر طول می کشه زمانش سیستم هم کند میشه.
علتش چیه؟:41:
چیکار باید کنم؟
چون طبیعتا این هارد جدید باید سرعتش از اون هارد قدیمی که ide هم هست بیشتر باشه ولی برعکسه
البته اینم بگم که گاهی اینجوری میشه نه همیشه.و هر وقت اینجوری میشه سیستم رو که ریستارت می کنم و ویندوز دوباره میاد بالا درست میشه.

joe_satriani
10-10-2010, 20:04
با سلام
دوست عزیز مشکلتون بیشتر سخت افزاری هست
اگه توی انجمن مربوطش مطرح کنید بهتره
و اینکه به احتمال زیاد بافر هارد پایین هست و نمیتونه خودش رو با سیستم یکی کنه و سرعت میاد پایین
بازم اونجام مطرح کنید بیشتر کمکتون میکنن

موفق باشید.

Golbarg01
10-10-2010, 20:30
با سلام
دوست عزیز مشکلتون بیشتر سخت افزاری هست
اگه توی انجمن مربوطش مطرح کنید بهتره
و اینکه به احتمال زیاد بافر هارد پایین هست و نمیتونه خودش رو با سیستم یکی کنه و سرعت میاد پایین
بازم اونجام مطرح کنید بیشتر کمکتون میکنن

موفق باشید.

آخه هارد وسترن دیجیتال سری سیاه از سری های دیگش گرونتر بود و بافرش هم تا جایی که می دونم بیشتره!!