PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : استایل ویندوزم به شکل ویندوز 98 شده

solo8
09-10-2010, 22:22
سلام دوستان
استیال ویندوزم مث ویندوز 98 شده و تو display properties>appearance<windows and buttons استایل اکس پی نداره!
فقط ویندوز کلاسیک استیال داره!
چطوری به حالت اول برگردم؟
در ضمن ویندوزمو دیروز عوض کردم و بعد از نصب برنامه ی tuneup utilities این اتفاق پیش اومد.(تقریبا 20 دقیقه بعد)
لطفا کمکم کنید.
ممنون...

Dew Drop
10-10-2010, 00:17
سلام
رو my computer کلیک راست کنید و properties
بعد advance بعد setting قسمت performnce رو بزنید بعد
تو صفحه ای که براتون باز میشه آخرین گزینه یعنی use visual style on windows and buttons
باید تیک داشته باشه.
این کار رو هم بکنید تو run بنویسید services.msc و ok کنید.تو صفحه ای که براتون باز میشه
ببینید اونجا گزینه themes رو automatic تنظیم شده باشه.

alireza1411
10-10-2010, 00:24
سلام دوستان
استیال ویندوزم مث ویندوز 98 شده و تو display properties>appearance<windows and buttons استایل اکس پی نداره!
فقط ویندوز کلاسیک استیال داره!
چطوری به حالت اول برگردم؟
در ضمن ویندوزمو دیروز عوض کردم و بعد از نصب برنامه ی tuneup utilities این اتفاق پیش اومد.(تقریبا 20 دقیقه بعد)
لطفا کمکم کنید.
ممنون...

شما رو مای کامپیوتر راست کلیک کن. تو بخش advanced گزینه ی performance رو بزار رو adjust for best apperence. این تینو آپ برای افزایش سرعت اگه بهش دستور بدین همه چیزای خوشگل ویندوز رو نا فعال میکنه که توربو مد خودش رو فعال کنه و سرعت کارا بالا بره. اگه مشکل حل نشد باید تیون آپ رو تنظیم کنید که درست کار کنه.

:11::11::11:

solo8
10-10-2010, 14:33
شما رو مای کامپیوتر راست کلیک کن. تو بخش advanced گزینه ی performance رو بزار رو adjust for best apperence. این تینو آپ برای افزایش سرعت اگه بهش دستور بدین همه چیزای خوشگل ویندوز رو نا فعال میکنه که توربو مد خودش رو فعال کنه و سرعت کارا بالا بره. اگه مشکل حل نشد باید تیون آپ رو تنظیم کنید که درست کار کنه.

:11::11::11:
ایوول پس جریان اینه!
خونده بودم واسه افزایش سرعت کامپیوتر میشه این کارو کرد اما نمیدونستم که این نرم افزار خود کار این کارو بکنه!!!
میشه در مور تنظیمات تیون اپ بیشتر توضیح بدی؟