PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [نظرسنجی] بهترین نقد بر بازی FIFA 11 به انتخاب شما؟

Sam Fisher 11
09-10-2010, 16:07
دوباره سلام

ابتدا از 4دوست عزیزی که وقت گذاشتن و با نقدهای با کیفیتشون به شعور مخاطبان انجمن احترام گذاشتن تشکر میکنم. هر 4 شرکت کننده از کاربران فعال انجمن هستن که روزانه زحمات زیادی برای انجمن میکشن و انجمن پی سی ورلد به خاطر داشتن چنین کاربرانی باید به خود افتخار کند!

طبق وعده ای که داده بودم تاپیک نظرسنجی رو ایجاد کردم تا شما عزیزان با رای هایی که میدید نفرات برتر رو انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که تنها قادرید به یک شرکت کننده رای بدید!

رای ها مخفی است و دیگران نمیتونن ببینن که شما به چه کسی رای دادین پس با خیال راحت به نقدی که فکر میکنید لیاقت بیشتری داره رای بدید و جانب انصاف رو رعایت کنید.;)

دقت کنید که تمام شرکت کننده ها برای نوشتن نقدهاشون زحمت کشیدن و اگر حتی یک بار چنین کاری کرده باشید میدونید که کاری بسیار زمان بر است پس از همه ی شما عزیزان که قصد رای دادن دارید صمیمانه خواهش میکنم که نقدهارو بخونید و بعد رای بدید نه اینکه از روی نام کاربری شرکت کننده قضاوت کنید تا هم حق کسی ضایع نشه و هم اینکه اگر کسی برنده نشد اقلن نقدش توسط شما عزیزان خوانده شده باشد!
باز هم تاکید میکنم که به نام کاربری شرکت کننده ها توجه نکنید و برای خواندن نقدها وقت صرف کنید!

نقدها به ترتیب شرکت در مسابقه:

نقد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Masoud King

نقد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) krauser

نقد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) CATALONIA

نقد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) amin 2010

برای دیدن نقد ها روی کلمه "نقد" کلیک کنید!

تاپیک مسابقه:
[مسابقه] بهترین نقد بر بازی FIFA 11 از نظر کاربران پی سی ورلد؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون و موفق باشید

amin 2010
09-10-2010, 18:51
اینجانب ارمین 2010 از هم اکنون خودم رو برنده این انتخابات دونسته و با اختلاف اساسی هم در صدر هستم. اگه من اول نشدم بفهمید این اقا (شها.) تقلب کرده !یه بارم دوره قبلیشو تقلب کرد دور دوم منتخب احاد اعضا شد!!
(البته یکسری شیطنت هایی صورت گرفته که نشون میده دست هایی پشت پرده دارن انتخاباتو بهم میریزن (من با دست احاد ملت میزنم تو دهن متقلبا و. .!!!)

نمونه ای از این تقلب اشکار :
CATALONI.خطاب به وحید گی.!!:(حرف A و م اخرشو سانسور کردم نفهمید کین !!دی)

ن كه فهميدم به ارمين راي دادي ... :37:
این اقا ضمن تقلب در ارا یه بار قبلا هم دست به این کار ناپسند زده بود !!!
عاجزانه خواهشمدم ضمن قطع دسترسی ایشون به این بخش سریعا از سایت شوت کرده تا شاهد این گونه تقلب ها نباشیم !!دی:
+
ضمن تمسخر این مسابقه پیشنهاد های بی شرمانه ای هم ارائه داده !!

= )))))))))))
از حسين چيزي بعيد نيست . يهو ديدي بعد مسابقه گفت برا اين كه دل اون كاربر نسوزه يه پا كني تراشي چيزي هم برا اون ميزاريم كنار : )))))))))))))))))))))))))))))
+
مسعود هنوز نیومده ؟
+
حسین من اخر شدم جان مادرت ماست مالی کن بگو انصراف داده !!دی:

vahidgame
09-10-2010, 19:30
به نظر من حسین جان لطف کنن به نفر چهارم هم یه جایزه ای بدن : دی
حیفه واقعا. بذارید همه به یه نونو نوایی برسن :38:
یا اینکه اصلا میشه یه نفر مردونگی کنه انصراف بده تا دیگه همه یه جایزه ای ببرن : دی
ولی جدای از شوخی هر 4 تا نقد خیلی خوب بودن. انتخاب یه دونه از اونا واقعا سخته...

Masoud King
09-10-2010, 20:02
مسعود هنوز نیومده ؟
اومدم کاری داری؟
+
اون مسابقه کال که میشه به چندین نفر رای داد من به دو نفر رای دادم:دی

به نظر من حسین جان لطف کنن به نفر چهارم هم یه جایزه ای بدن : دی
می خوای به تو هم یه جایزه بدیم.... مودمی که بشه با هاش آنلاین بازی کرد : دی
+

اگه من اول نشدم بفهمید این اقا (شها.) تقلب کرده !
بنده خدا شهاب یه مدرسه داره میره از شغل شریفش یعنی تقلب باز مونده :دی
+
ولی دسته همه درد نکنه... مطالب خیلی خوبی بود... لذت بریدم از خوندنشون :)

amin 2010
09-10-2010, 20:04
یا اینکه اصلا میشه یه نفر مردونگی کنه انصراف بده تا دیگه همه یه جایزه ای ببرن : دی
ولی جدای از شوخی هر 4 تا نقد خیلی خوب بودن. انتخاب یه دونه از اونا واقعا سخته...

من با دیدن نتایج شدیدا مردونگی کرده انصراف میدم تا رقابت فشرده تر شه !!دی:
+
اینم بگم فضا عوض شه !!!

به يکی میگن با ارّه برقی 100 تا درخت قطع کن ، 96 تا قطع میکنه خسته میشه. بهش میگن پاشو روشنش کن 4 تا دیگه بیشتر نمونده ، میگه مگه روشنم میشه!!!دی:
انصافا پیدا کردن جوکی که مورد نداشته باشه سخته این بهترینشون بود !!دی:(تازه اینم یکیش یکی نبود که !!)

CATALONIA
09-10-2010, 21:24
اینجانب ارمین 2010 از هم اکنون خودم رو برنده این انتخابات دونسته و با اختلاف اساسی هم در صدر هستم. اگه من اول نشدم بفهمید این اقا (شها.) تقلب کرده !یه بارم دوره قبلیشو تقلب کرد دور دوم منتخب احاد اعضا شد!!
(البته یکسری شیطنت هایی صورت گرفته که نشون میده دست هایی پشت پرده دارن انتخاباتو بهم میریزن (من با دست احاد ملت میزنم تو دهن متقلبا و. .!!!)

نمونه ای از این تقلب اشکار :
CATALONI.خطاب به وحید گی.!!:(حرف A و م اخرشو سانسور کردم نفهمید کین !!دی)

این اقا ضمن تقلب در ارا یه بار قبلا هم دست به این کار ناپسند زده بود !!!
عاجزانه خواهشمدم ضمن قطع دسترسی ایشون به این بخش سریعا از سایت شوت کرده تا شاهد این گونه تقلب ها نباشیم !!دی:
+
ضمن تمسخر این مسابقه پیشنهاد های بی شرمانه ای هم ارائه داده !!
+
مسعود هنوز نیومده ؟
+
حسین من اخر شدم جان مادرت ماست مالی کن بگو انصراف داده !!دی:
آخه يكي نيست بياد بگه آخه تو كار رو زندگي نداري ؟!  :دي 
آخه آرمين يه كم فك كن از خودم بپرس بعد بيا مطرح كن :دي 
من اصلا از اون جمله مفهومم تو نبدي كه .. : )) 
آخه تو كه يه راي داري اونم خودت دادي به خودت ديگه .. اين كه پرسيدن نداره از وحيد ... ( شوخي كردم .. ولي جدي بگير :دي ) 
+
تو برو اول براي افكار عمومي روشن كن كه چرا ول همه رو گول زدي گفتي امين هستي ؟ ديگه بي اعتمادي از اين بيشتر ؟ خجالت داره .. :! : )) 
بعدش هم به جاي اين كه بري سوتي بگيري برو ... ولش كن .. بيخيال گفتنش شدم :دي 
آخر و اول نداره عزيز من كه ... مهم نيت آدمه ( كه براي تو كه جايزه و ايناست خطاست : دي ) 

اومدم کاری داری؟
+
اون مسابقه کال که میشه به چندین نفر رای داد من به دو نفر رای دادم:دی

می خوای به تو هم یه جایزه بدیم.... مودمی که بشه با هاش آنلاین بازی کرد : دی
+

بنده خدا شهاب یه مدرسه داره میره از شغل شریفش یعنی تقلب باز مونده :دی
+
ولی دسته همه درد نکنه... مطالب خیلی خوبی بود... لذت بریدم از خوندنشون :)
خب نفر بعدي : :دي 
يعني منظورت اين بود كه به خودت دو بار راي دادي ؟ : )) 
+
: )))))))))))))))))
+
كي گفته از تقلب افتادم ؟! 
باو تو مدرسه پر كار تر هم شديم .. نا كردار ها همش امتحان ميگيرن : )) 
+
خواهش ميكنم ... حالا كه گفتي حتما ما هم بايد بگيم كه دست همه درد نكنه خيلي نقد هاشون خوب بود .. ( مسعود باور كن اين فريب دادن هاي افكار عمومي قديمي شده ديگه : ))     ) 

ديگه كسي نبود ؟ 
باو اينجا چرا جو به ضرر منه ؟ :دي 
از ارمين كرايوز باد بگيرين بدون صر و صدا داره ميره بالا :دي ( چاكر آرمين هم هستيم .. ) 

amin 2010
09-10-2010, 21:28
تو برو اول براي افكار عمومي روشن كن كه چرا ول همه رو گول زدي گفتي امين هستي ؟ ديگه بي اعتمادي از اين بيشتر ؟ خجالت داره .. :! : ))

سوال خوبی پرسیدی ولی جوابشو میدونی پس مرض داری میپرسی !!؟؟:8:

من اصلا از اون جمله مفهومم تو نبدي كه .. : ))

به کراز من بی احترامی می کنی !!!:18:

كي گفته از تقلب افتادم ؟!

!!خودشم قبول داره !!!:27:

چاكر :3:آرمين هم هستيم :26:

راضی به زحمت نیستیم !!!:43:

CATALONIA
09-10-2010, 21:39
سوال خوبی پرسیدی ولی جوابشو میدونی پس مرض داری میپرسی !!؟؟:8:

به کراز من بی احترامی می کنی !!!:18:

!!خودشم قبول داره !!!:27:

راضی به زحمت نیستیم !!!:43:
من خوساتم بهت نشون بدم كه ميشه از سوتي گرفت .. كه تو هم ماشاالله كه كم نداري  :دي 

بي احترامي كجا بود ؟ باو تو با دوستات اگه داشته باشي ! شوخي نميكني ؟ : )) 
باو اينجا من بايد تمام جملاتم رو توضيح بدم .. ! :دي 
باو منظورم تو نبودي ... اون يكي آرمين اصلي رو ميگم : ))‌

vahidgame
09-10-2010, 21:46
این قدر بحث نکنید : دی
الان من نوئی وقتی می بینم که دو نفر اینجوری دارن مناظره می کنن و جو رو خراب می کنن به هیچ کدوم رای نمیدم و مجبور میشم که برم به دو تا کیس دیگه فکر کنم :38:

CATALONIA
09-10-2010, 21:48
الان من نوئی وقتی می بینم که دو نفر اینجوری دارن مناظره می کنن و جو رو خراب می کنن به هیچ کدوم رای نمیدم و مجبور میشم به دو تا کیس دیگه فکر کنم :38:
پسر اينا شوخيه ... واي به تو هم بايد توضيح بدم : )) باو اين نشان از رابطه ي خوب ما ميده .. : )) 

وحيد چرا مياي اذهان عمومي رو ضذ ما ميكني ؟‌:دي 
ميگم حسين يه برنامه بزار هرشب دو به دو با هم مناظره كنيم . : )) 
بقيه ي مباحث رو ارمين بزار تو گروه ديه ... زشته جلو چشمه مردم :دي 

amin 2010
09-10-2010, 21:49
الان من نوئی وقتی می بینم که دو نفر اینجوری دارن مناظره می کنن و جو رو خراب می کنن به هیچ کدوم رای نمیدم و مجبور میشم به دو تا کیس دیگه فکر کنم :38:

وحید این یه رای ت مارو کشته !!!
به مسعود که میگی مودمم درست نشه رای نمیدم !!به منو شهابم که ایجوری میگی !!! اخر سر میخوای به کی رای بدی !!!!؟؟(رای تو نگه دار اگه تعداد رای های من بالا نرفت تو به من رای بده ، با هم حساب می کنیم !!!)دی:

باو تو با دوستات اگه داشته باشي
شهاب توضیح !!! تو با دوستات دارین ؟ چی دارین >؟!!!
+
من و شهاب از دادن این پست ها در انظار عمومی پشیمان بوده !!میگیم بی زحمت بعدا پستا رو پاک کنید (فعلا بزارید باشن !! مخصوصا پست اول من که مسائلو شفاف سازی می کنه!!)
+

پسر اينا شوخيه ... واي به تو هم بايد توضيح بدم : )) باو اين نشان از رابطه ي خوب ما ميده .. : ))

:36:

+

اولا که صدا گذاری رو از 9 دادی 10 :31: (این که شوخی بود)

نه بابا از 10 دادم نه !دی:
+

ثانیا نقد باید بی طرفانه باشه به جان تو تا حالا تو زندگیم از نقد تو غرض ورزانه تر ندیده بودم .:10: (اینم دوستانه بود)
برادر من کجاش غرض ورزانه بود ؟ شاید در مورد نمرات انتهایی نظرات شخصی باشن اما هیچ جای نقد نظر شخصی دخیل نبود . اونا از نظر فنی بررسی شده بودن .
+

Masoud King
09-10-2010, 22:10
بچه ها یکم رعایت کنید ..... حالا در دیزی بازه شما مرحمت کنید و ناخونک نزنید ;)

Alireza.M67
09-10-2010, 22:14
انتخاب بین نقد آرمین و شهاب سخت بود .
آخرش زدم شهاب دیگه برو خیرشو ببین شهاب جان .:10:

من با دیدن نتایج شدیدا مردونگی کرده انصراف میدم تا رقابت فشرده تر شه !!دی:

آخه قربونت برم یه نگاه به امتیازهایی که دادی بنداز :

صداگزاری :10/9

گیم پلی : 10 / 10

گرافیک: 10 / 9

فیزیک: 10 / 10

هوش مصنوعی : 10 / 9.5

نمره نهایی : 100 / 95

تنوع مد های بازی : 10 / 10

اولا که صدا گذاری رو از 9 دادی 10 :31: (این که شوخی بود)

ثانیا نقد باید بی طرفانه باشه به جان تو تا حالا تو زندگیم از نقد تو غرض ورزانه تر ندیده بودم .:10: (اینم دوستانه بود)

mehdy.z
09-10-2010, 22:29
آقا همش عالیه دمتون گرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی من موندم به کی رای بدم؟!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
آخه به هر کسی بدم برای بقیه عذاب وجدان میگرم خو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ولی هر کی رای بیاره واقعا از ارزش کارهای بقیه چیزی کم نمیکنه:20:
واقعا خسته نباشید:46:

halflife g
10-10-2010, 00:02

امین جان جان مادرت دیگه اون روزا رو یادمون نیار......:2:همین لحظه که این شوخیتو خووندم رفتم یاد اون گذشته و 97درصد از امید به زندیگم کم شد.......:31:

راستی در کل مبارزه فشرده ای هست.......ما کماکان منتظر اعلام فرد برنده هستیم...:31:

Sam Fisher 11
10-10-2010, 00:28
نظرسنجی تا 30ام مهر بازه پس تا اون موقع میتونین واسه خودتون تبلیغات کنید: دی

mehdy.z
10-10-2010, 02:15
خوب تا 30 مهر وقت هست!
من یکی که به کسی رای میدم که بهترین تبلیغ رو داشته باشه...یا بهتر بگم این وسط یه چیزی هم به من بماسه:31::31:

amin 2010
10-10-2010, 15:49
بچه ها یکم رعایت کنید ..... حالا در دیزی بازه شما مرحمت کنید و ناخونک نزنید ;)

تحویل بگیر مسعود !!! در دیگو باز کرد اساسی !!!!!!دی:

میشه حریف رو تضعیف روحیه هم کرد !!!؟؟؟ مثلا من یه تیکه از نقد دوستان هست نوشته سال 1999 فکر نمی کرد م سال 2011 ایجوری بشه !!!
بعدا ایشون اون موقع 6 سالش بوده!!!
با این کار قصد برهم زدن انظار عمومی رو داشته !!!دی:
+
سعی کردم یجوری بگم نفهمین کیه !!!دی:
+
حسین روشن سازی کن منظور از تبلیغ چیه !!!!
یعنی شیرین کاری !!؟؟دی:

CATALONIA
10-10-2010, 16:00
میشه حریف رو تضعیف روحیه هم کرد !!!؟؟؟ مثلا من یه تیکه از نقد دوستان هست نوشته سال 1999 فکر نمی کرد م سال 2011 ایجوری بشه !!!
بعدا ایشون اون موقع 6 سالش بوده!!!
با این کار قصد برهم زدن انظار عمومی رو داشته !!!دی:
  آرمين ول كن ديگه حالا مسعود دوباره صداش در مياد ;) ! :دي

h-rafiee
10-10-2010, 18:25
نقد بررسی همه جانبه یک اثر هستش که ما این همه جانبه بودن رو نمیبینیم باید همان گونه که نقاط قوت گفته میشه نقاط ضعف نیز گفته بشه که داخل بخش فیلم برداری و صحنه هات آهسته شرکت ea کم کاری کرده و امکاناتی که در فیفا10 دیده می شد از جمله ضبط کل بازی و مشاهده دوباره آن دیگر دیده نمیشود حتی نمی توانیم صحنه های گل خود را ذخیره کنیم و این نمره بازی رو میاره پایین من که نمره 8.3 به بازی میدم.

amin 2010
10-10-2010, 18:46
نقد بررسی همه جانبه یک اثر هستش که ما این همه جانبه بودن رو نمیبینیم باید همان گونه که نقاط قوت گفته میشه نقاط ضعف نیز گفته بشه که داخل بخش فیلم برداری و صحنه هات آهسته شرکت ea کم کاری کرده و امکاناتی که در فیفا10 دیده می شد از جمله ضبط کل بازی و مشاهده دوباره آن دیگر دیده نمیشود حتی نمی توانیم صحنه های گل خود را ذخیره کنیم و این نمره بازی رو میاره پایین من که نمره 8.3 به بازی میدم.

شما قصد نمره دادن داشتین بهتر بود تاپیک قبلی نقدتون رو می نوشتید
+
بنظر شما عدم قابلیت ظبط بازی باعث کاهش نمره بازی در حد 1 نمره میشه !!!

Turok-71
10-10-2010, 19:01
پس این نقدا کجان؟!!!
حسین نقدا رو بردی خونتون؟!:دی
ملت به چی رای بدن؟به نقد نخونده؟

amin 2010
10-10-2010, 19:05
پس این نقدا کجان؟!!!
حسین نقدا رو بردی خونتون؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

نقدا اینجا !!!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نقدا اونجا !!

نقدا همه جا !!دی:

amin 2010
10-10-2010, 20:01
حسین بیا اینم تبلیغ من !دی:

.........................

دلتون میاد رای ندین !!!دی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
10-10-2010, 21:16
رای ما Masoud King!

h-rafiee
12-10-2010, 12:41
شما قصد نمره دادن داشتین بهتر بود تاپیک قبلی نقدتون رو می نوشتید
+
بنظر شما عدم قابلیت ظبط بازی باعث کاهش نمره بازی در حد 1 نمره میشه !!!
سلام بر دوست گرام
گفتي چرا خودت ننوشتي چون بنده دير اطلاع پيدا كرد.
حال گفتي ضبط بازي باعث كاهش امتياز بازي مي شود بله مي شود اما فقط ضبط نبوده مربوط به تصويربرداري و صحنه هاي آهسته نيز ميباشد.
همان گونه كه شما مي توانستيد اوج زيبايي فوتبال را در مسابقات 2010 جام جهاني با تصوير برداري زيباي آن حس كنيد و تفاوت آن را با تصويربرداري هاي آبكي ديگر مسابقات مقايسه كنيد.
8.3 به نظرم عادلانه ترين نمره ميتونه باشه

Mehran Gamer
12-10-2010, 21:26
عجب ، نقد بازی های دیگر رو نمیگذارین ؟ مثل PES 2011 و بازی های دیگر ؟...

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:26 PM ----------

من به SAM FISHER 10 عزیز رای میدم ، حیف نیست :41:

mehdy.z
12-10-2010, 22:32
عجب ، نقد بازی های دیگر رو نمیگذارین ؟ مثل PES 2011 و بازی های دیگر ؟...
تا همینجاش هم ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی دنبال کارای حسین رو گرفته که پول جایزه ها رو از کجا آورده:31::31:
(از من نشنیده بگیرید ولی شایعه شده حسین فعلا متواریه تا آبها از آسیاب بیفته!! نمی بینید سه روزه پیداش نیست:31:)

Kianoosh
13-10-2010, 04:05
من به مسعود رای دادم پس هرکی غیر از مسعود بشه قطعا تقلب شده !:دی

Hamid Hamid
13-10-2010, 12:20
دوستان منم يه نيمچه نقدي نوشتم كه خوندنش خالي از لطف نيست.ميدونم حرفه اي نيست.ممنون

البته خيلي مفصل نيست.سعي كردم خلاصه باشه.

Mehran Gamer
13-10-2010, 12:43
چرا سام فیشر = حسین ، ON نمیشه ؟ موضوعی پیش اومده که ما نمیدانیم ؟

Masoud King
13-10-2010, 13:00
چرا سام فیشر = حسین ، ON نمیشه ؟ موضوعی پیش اومده که ما نمیدانیم ؟
خودم صبی چکش کردم هنوز در قید حیاته ;)
احتمالا استارکرافت 2 اجازه نت رفتن بهش نمیده...
+

من به مسعود رای دادم پس هرکی غیر از مسعود بشه قطعا تقلب شده ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همکار به این میگن : دی

Mehran Gamer
14-10-2010, 12:31
رای ما مسعود :46:

amin 2010
14-10-2010, 20:39
اخطار !!!:

اقای حسین سم فیشر سریع طی دو روز اینده ON شده جایزه ها رو میدید !!(با زبون خوش ) وگرنه مجبورمیشیم با بچه ها بریم شکایت کنیم (هر کی باهاش در ارتباطه بگه بهش !!)(مسعود با تو نیستما !!دی)

+
اقا این چه وضعشه !!!!
این برادرا همشون در ارا تقلب کردن !!!(جز ارمین بقیشون !!!(نام نمیبرم اشاره هم نمی کنم !!]
+
این گربه هه چرا تاثیر نداشت !!!!
خوب اینو ببینید به این رای بدین !!!!

+
دیگه عرضی نیست !!!

Killzone2
14-10-2010, 20:47
اخطار !!!:
دوستان این آرمین از لحاظ روحی بصورت شگرفی داغون شده این عکس هم که براش توضیح کاملی نداد این هست که این شخص که مشاهده میکنید همین آرمین خودمون هست که نگفت خودشه ایشون کلا کچل هستند یعنی رو سر مبارک مو ندارند.!!! دی:
و همینطور بعد از بازی Medal of Honor به این روز افتادند حالا فکرش را بکنید که اگه رای نیاره چی میشه پس به این شخص انسان دوست رای بدهید.همینطور ایشون به دنبال چیزی نیست فقط یک بار نقد ایشون را از اول تا اخر کامل بخوانید و بعد رای بدهید.
آرمین جان بیکار بودی اخر از همه نقد نوشتی خوب معلومه کسی نگاه نمیندازه!!!
پس جان آرمین نقد را بخوانید !!! یعنی همون رای بدهید نه برای جایزه بلکه ایشون برای خود فیفا نقد کرده اند .

Sam Fisher 11
16-10-2010, 11:50
پس این نقدا کجان؟!!!
حسین نقدا رو بردی خونتون؟!:دی
مثه این کاربرا که پست اول تاپیکارو نخونده میان میگن بازی کی میاد: دی
عزیزم پس این:

برای دیدن نقد ها روی کلمه "نقد" کلیک کنید!
تو پست اول چیه: دی

+
من که پست دادم تا 30ام وقت دارید رای بدید امروز تازه 24امه

Turok-71
16-10-2010, 12:48
حسین دادا این یه سوال فنی برای تفتیش اذهان عمومی بود و همچنین یه سری نیروهای خود سر این پستو دادن و به جون بچم کاملا بی اطلاعم از این پست...:دی
ولی نگران نباش بچه های گمنام دنبال قضیه هستن!!

و
20 تا شناسنامه داریم هر کی میخواد میتونه پخ بزنه تا واسش بفرستم و با اقتدار اول بشه...

با تشکر ستاد سیانت از آراء ...:27:

SA3EDLORD
16-10-2010, 18:12
من همیشه از نفدای ارمین krauser خوشم میومده و دوست دارم الانم به ایشون رای میدم:20:

mehdy.z
16-10-2010, 21:55
من همیشه از نفدای ارمین krauser خوشم میومده و دوست دارم الانم به ایشون رای میدم:20:
برو ولک...ما رو فیلم کردی:31:
مبخوام ببینم قبل اینکه ناظر بشه هم این حرف رو میزدی؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا دیروز که همه میگفتن رای ما مسعود حالا چی شد یهو شد آرمین؟:31::31:

SA3EDLORD
16-10-2010, 22:21
برو ولک...ما رو فیلم کردی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مبخوام ببینم قبل اینکه ناظر بشه هم این حرف رو میزدی؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا دیروز که همه میگفتن رای ما مسعود حالا چی شد یهو شد آرمین؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از خود ارمین بپرس چه وقتی که کاربر فعال بود و چه الان چه طوری بهش احترام میذاشتم:46:
مثلا برا چی من بیام بخاطر اینکه ناظر شده اینطوری حرف بزنم......:20:

mehdy.z
16-10-2010, 22:28
از خود ارمین بپرس چه وقتی که کاربر فعال بود و چه الان چه طوری بهش احترام میذاشتم:46:
مثلا برا چی من بیام بخاطر اینکه ناظر شده اینطوری حرف بزنم......:20:
بابا چرا نارحت شدی؟!!
شوخی کردم یه کم جو عوض شه(نه اینکه الان خیلی خشکه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مگه این شکلکها(:31:)رو ندیدی؟؟:31::31:

SA3EDLORD
16-10-2010, 22:33
ابا چرا نارحت شدی؟!!
شوخی کردم یه کم جو عوض شه(نه اینکه الان خیلی خشکه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مگه این شکلکها([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو ندیدی؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ناراحت نشدم که:31:
مگه تو این شکلک رو ندیدی(:20:)؟؟؟؟؟؟؟:31::31:

Masoud King
16-10-2010, 22:48
مبخوام ببینم قبل اینکه ناظر بشه هم این حرف رو میزدی؟؟
بله دیگه چیز کردن.... موقع انتخابات برداشتن چیز کردن : دی
+
میگم الان آرمین و شهاب برابرن.... حسین دوتا تی شرت افتادی : ))
+
نگاه کنید اسم منو کج نوشتن بچه ها نمیتونن بخونن واسه همین دومم : دی

keb
17-10-2010, 17:27
تاپیک برا من باگ داره! تو نظرسنجی شرکت نکردم ولی نتایج رو نوشته×

Turok-71
17-10-2010, 17:55
تاپیک برا من باگ داره! تو نظرسنجی شرکت نکردم ولی نتایج رو نوشته×
بله بالاخره یک سند تقلب پیدا شد...
+
به VOA و BBC ارسال شدش...::دی

Mostafa NBA
17-10-2010, 18:50
بله دیگه چیز کردن.... موقع انتخابات برداشتن چیز کردن : دی
+
میگم الان آرمین و شهاب برابرن.... حسین دوتا تی شرت افتادی : ))
+
نگاه کنید اسم منو کج نوشتن بچه ها نمیتونن بخونن واسه همین دومم : دی

آره مسعود. این رای گیری به نظر منم قابل استناد نیست. اول اینکه به قول خودت اسمت رو کج نوشتن که معلوم نیست هدفشون از این کار چی بوده ؟!!! :5: :21: دوم اینکه ترتیب حروف الفبای انگلیسی رو از پایین به بالا رعایت کردن :31:

CATALONIA
17-10-2010, 22:02
اين بحث كج بودن اسم رو رها كنيد ... چون اگه ادامه بديد معلوم ميشه به كي راي دادي.. :دي 
اميدورام فهميده باشيد منظور رو :دي 

Mostafa NBA
18-10-2010, 01:22
اين بحث كج بودن اسم رو رها كنيد ... چون اگه ادامه بديد معلوم ميشه به كي راي دادي.. :دي

عجب ما رو خیط کردی شهاب :31: ناظر شدی فرق کردی اصلاً:27:

البته این رو که بزار بدونن رای من مسعود بوده :21:

amin 2010
18-10-2010, 23:19

دو نفرم به من رای دادن ناراحتی حسود ... !!!دی:
+
من دیگه با توجه به تغییرات مدیریتی جدید (اقای متقلب به کادر فنی اضافه شده!) کمتر میام فروم فقط به حسین بگین در مورد جایزه 41 گیگم بعدا به مسنجرم مراجعه کنه !دی:

Amin.P30
19-10-2010, 08:46
من هنوز رای ندادم.
از 4 نفر یکی PM بده یا یه چیزی بزاره تو دستم تا بهش رای بدم.:31::27::31:
ولی بدور از شوخی هر 4 نفر زحمت زیادی کشیدن و جای قدر دانی داره.
به هر کی جایزه نرسید من خودم جایزشو میدم:21::21::21:(بدون شوخی گفتم:31:)

amin 2010
19-10-2010, 22:18
به هر کی جایزه نرسید من خودم جایزشو میدم:21::21::21:(بدون شوخی گفتم:31:

چطوری عزیزم !؟!!دی:
چی میدی حالا !
از حسین که به ما چیزی نماسید !دی:

Layken
21-10-2010, 21:43
سلام
با این تفاسیر ارمین جان برنده هستند
اقا تبریک.
البته ارمین کریزر

amin 2010
21-10-2010, 22:54
سلام
با این تفاسیر ارمین جان برنده هستند

لطف داری !! همین که همه برنده واقعی رو شناختن برام کافیه !أی:
+
حسین نمی خوای ببندی این جارو جایزه منو بدی؟

vahidgame
21-10-2010, 23:36
من هنوز رای ندادم! در سر 4 راهی موندم : دی
امیدوارم این تمدید بشه و سریع صندوق ها رو نبندید : دی

Layken
21-10-2010, 23:58
وحید جان مگه منتظری بریم دور دوم. رای بده تموم کن دیگه
رای بده خلاص دیگه کلا سر جم 20 یا 30 نفر ادم هستیم اونم معلومه که همش رای دادن
اون عروسک تو اواتورت هم روشو برگردون. دی

vahidgame
22-10-2010, 00:09
وحید جان مگه منتظری بریم دور دوم. رای بده تموم کن دیگه
رای بده خلاص دیگه کلا سر جم 20 یا 30 نفر ادم هستیم اونم معلومه که همش رای دادن
اون عروسک تو اواتورت هم روشو برگردون. دی
حامد جان زیاد هم مطمئن نباش : دی
من حتی بعضی ها رو دیدم که 4 بار رای دادن! : دی
اون عروسک هم پشتو رو نداره : دی

balloon
22-10-2010, 00:27
همه ی نقدها رو با دقت خوندم انتخاب اینکه کدوم بهتره یه مقدار سخته (به غیر از یکیش) ولی رای خودم رو به بهترینشون دادم ولی فکر کنم یکی از این نقدها که اسمشو نیارم تویه قسمت معرفی و بررسی بازیها از سایت بازی سنتر شبیه و تکراری میزد به هر حال ممنون.مرسی

CATALONIA
22-10-2010, 10:22
همه ی نقدها رو با دقت خوندم انتخاب اینکه کدوم بهتره یه مقدار سخته (به غیر از یکیش) ولی رای خودم رو به بهترینشون دادم ولی فکر کنم یکی از این نقدها که اسمشو نیارم تویه قسمت معرفی و بررسی بازیها از سایت بازی سنتر شبیه و تکراری میزد به هر حال ممنون.مرسی
:31:

دوست من اون نقد خودم بود كه بعد از اين كه اينجا نوشتم توي اون سايت هم فرستادم :دي 
برا همين شبيه بوده :31:
يوزر اون كسي كه نقد رو فرستاده نگاه كن .... ساعت فرستاده شدن اون رو هم نگاه كن. ..

SA3EDLORD
22-10-2010, 12:10
دوست من اون نقد خودم بود كه بعد از اين كه اينجا نوشتم توي اون سايت هم فرستادم :دي
برا همين شبيه بوده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
يوزر اون كسي كه نقد رو فرستاده نگاه كن .... ساعت فرستاده شدن اون رو هم نگاه كن. .. نه دورغ نگو:21:
بچه ها حرف این بارسلونایی ها رو باور نکنین:21::31:
یا داور رو میخرین یا پست تقلبی میزنین:21:
:31:

vahidgame
22-10-2010, 12:23
زیاد به حرفای این برادر شهاب توجه نکنید : دی
کسی که می تونه امضای تقلبی بذاره دیگه توی همه کارا می تونه راحت تقلب کنه :14:

CATALONIA
22-10-2010, 12:55
وحيد حالا گريه نكن ... :دي 
يه كاري ميكنم تو هم بتوني از اين امضا ها بزاري : )) 
+
از الان حكومت نظامي اعلام ميشه : دي 
  اجتماع بيش از دو نفر در يك تاپيك باعث بسته شدن تاپيك و بن شدن اون دو نفر ميشه .. همچنين هر نفر نميتونه بيش از يك پست در يك تاپيك در يك روز بده .. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

+
به ارمين اصلي هم اول شدنش رو تبريك ميگم ... :x 
همچنين به مسعودي گل هم دوم شدنش رو تبريك ميگم ... :x
همچنين به امين هم دماغ سوختنش رو تبريك ميگم ... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]   : )) 

vahidgame
22-10-2010, 12:58
برادر من نیازی به این کارای فانتزی ندارم!: دی
+
منم سوم شدنت رو تبریک میگم هر چند که مقام چهارمی قشنگ برازنده ت بود : دی

CATALONIA
22-10-2010, 13:18
دوستان ديگه اين بحث رو رها كنيد .. 
ديگه پست شوخي و اين حرفا در اين تاپيك حذف ميشه ... 
ديگه داره ميشه اسپم سرا ... 

havas_1980
22-10-2010, 13:24
زیاد به حرفای این برادر شهاب توجه نکنید : دی
کسی که می تونه امضای تقلبی بذاره دیگه توی همه کارا می تونه راحت تقلب کنه :14:
من بهش یاد دادم اینطور امضا گذاشتن رو... خودم کردم, که... :31:
پست شهاب هم تایید میشه. لطفا شوخی رو هم از حد دیگه نگذرونین. اونوقت تهش یه جور دیگه میشه...

vahidgame
22-10-2010, 19:44
پست قبلی هم خیلی تایید میشه :31:
ما که رای خودمون رو دادیم ولی اون کسی که می خواستیم اول نشد! البته از راه های دیگه میشد کاری کرد اول بشه ولی گفتم که همین جوری رقابت به صورت سالم باشه بهتره :31:

amin 2010
22-10-2010, 19:50
پست قبلی هم خیلی تایید میشه :31:
ما که رای خودمون رو دادیم ولی اون کسی که می خواستیم اول نشد! البته از راه های دیگه میشد کاری کرد اول بشه ولی گفتم که همین جوری رقابت به صورت سالم باشه بهتره :31:

بله دیگه یسری این وسط یه کارایی کردن که اونی که میخواستی (اینجانب ) اول نشدم !
+
هومان بنده نظرم اینه طی یک حرکت انقلابی جایزه ها رو که دادش حسین تاپیکو بفرست ترش تجزیش کنن ردی از اسپم ها باقی نمونه !! پس فردا اینو بچه هامون میان می بیبنن میگن نگاه کن چه باباهای اسپمری داشتیم !دی:
+
بنده نیز اول شدن ارمین 2 را بعد از خودمان تبریک گفته و می گوییم همین که نقدش فقط یک پله با برا من فاصله داشت خودش افتخاریه براش
+

دوستان ديگه اين بحث رو رها كنيد ..
ديگه پست شوخي و اين حرفا در اين تاپيك حذف ميشه ...
ديگه داره ميشه اسپم سرا ...

شهاب جان !! عزیزم !!! خر و گاز گرفتن و ... رو یادت بیار همیشه !!!دی:

CATALONIA
23-10-2010, 21:09
حالا كي جايزه ها رو ميدي حسين ؟ :دي 

Sam Fisher 11
25-10-2010, 13:25
ای بابا این تاپیک چرا هنوز بازه؟ مسعود هی من باس تو این اوضاع گرونی sms بزنم تا یه کاریو سروقت انجام بدی؟جمعه شب باس بسته میشد تاپیک... گِل بگیر دره تاپیکو: دی
جایزه ها هم با کسر مالیات بر ارزش افزوده تقدیم خواهد شد!

Masoud King
25-10-2010, 13:58
ای بابا این تاپیک چرا هنوز بازه؟ مسعود هی من باس تو این اوضاع گرونی sms بزنم تا یه کاریو سروقت انجام بدی؟جمعه شب باس بسته میشد تاپیک... گِل بگیر دره تاپیکو: دی
ها نت نداشتم....
sms میدی که کیل زون رو تموم کردی و دل ما را آب میکنی.... دل ما را آب میکنی پدر سوخته؟ : دی: دی
+
حسین من جایزه نمی خوام همون چیزه رو بفرست تا یه عمر دعات میکنم
+
تخته میکنیم