PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمیتونم چک میل کنم

kapakadia
09-10-2010, 00:04
سلام مشکلی که برای من پیش اومده اینه که نمیتونم چک میل کنم و چنین پیغامی میاد Hi ...@yahoo.com yahoo" ye kadr gharar migire va kenaresh neveshte"websearch آی دیم مشکلی نداره چون با پی سی ها(یا بهتره بگم اینترنت اکسپلوررها)ی دیگه چک میل کردم در ضمن با لپ تاپ خودم وارد حساب کاربریم تو سایت آموزش دانشکده هم نمیتونم بشم شاید تنظیمات اکسپللوررم بهم خورده که چیزی ازش سر در نیاوردم خواستمie9رو نصب کنم که اونم ارور میده(ویندوزه 7ه) نمی دونم چیکار باید کرد؟!

kapakadia
09-10-2010, 00:14
سلام مشکلی که برای من پیش اومده اینه که نمیتونم چک میل کنم و چنین پیغامی میاد Hi ...@yahoo.com yahoo" ye kadr gharar migire va kenaresh neveshte"websearch آی دیم مشکلی نداره چون با پی سی ها(یا بهتره بگم اینترنت اکسپلوررها)ی دیگه چک میل کردم در ضمن با لپ تاپ خودم وارد حساب کاربریم تو سایت آموزش دانشکده هم نمیتونم بشم شاید تنظیمات اکسپللوررم بهم خورده که چیزی ازش سر در نیاوردم خواستمie9رو نصب کنم که اونم ارور میده(ویندوزه 7ه) نمی دونم چیکار باید کرد؟!

huti_421
10-10-2010, 23:00
سرعت و پهنای باند اینترنت شما پایین نیست ؟

مرورگرهای پرسرعت‌تری مثل Google Chrome، Opera و یا Mozilla Firefox رو تست کنید ببینید مشکل هنوزپا بر جا هست ؟

joe_satriani
11-10-2010, 17:47
با سلام
کوکی و هیستوری مرورگر تون رو پاک کنید دوست عزیز
و اینکه IE 9 اینطور درگیریهارو باخودش داره
منم باهاش مشکل زیاد داشتم تا اینکه پاکش کردم :31:

موفق باشید.

kapakadia
12-10-2010, 20:12
با حذف کوکی و هیستوری مشکلم حل نشد ، مشکل از سرعت اینترنت نیست چون با پی سی با همون سرعت(128)میتونم چک میل کنم ولی با لپ تاپم نمی تونم مشکلم اینه که نمی تونم اکسپلورر رو پاکش کنم! با دیلیت معمولی که ارور میده،تو قسمت نصب و حذف کنترل پنل هم نیست! با روش نوشتن دستور تو برنامه ران+سی دی ریکاوری برای نصب مجدد اکسپلورر هم نتونستم مشکلم رو حل کنم چونfailمیشه راه دیگه ای هست ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

joe_satriani
12-10-2010, 20:57
با حذف کوکی و هیستوری مشکلم حل نشد ، مشکل از سرعت اینترنت نیست چون با پی سی با همون سرعت(128)میتونم چک میل کنم ولی با لپ تاپم نمی تونم مشکلم اینه که نمی تونم اکسپلورر رو پاکش کنم! با دیلیت معمولی که ارور میده،تو قسمت نصب و حذف کنترل پنل هم نیست! با روش نوشتن دستور تو برنامه ران+سی دی ریکاوری برای نصب مجدد اکسپلورر هم نتونستم مشکلم رو حل کنم چونfailمیشه راه دیگه ای هست ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

با سلام
دوست خوبم برای پاک کردنش شما به همون add/remove که رفتید از سمت چپ به قسمت Programs and Features برید و View installed updates رو انتخاب کنید
حالا از لیستی که ظاهر میشه Windows Internet Explorer 9 پیدا کنید و Uninstall ش کنید

موفق باشید.

D,Freeman
13-10-2010, 13:02
سلام.
نمیدونم مشکلم رو تو تایپک درستی میپرسم یانه...آخه نزدیک ترین تایپک به مشکل من همین جا بود:31:...
الان حدود سه روزه که دیگه به اکانتم تو یاهو نمیتونم دسترسی پیدا کنم...
حتی باکلی گرفتاری:31:reactiveکردم وپیغام داد که بعد از مدت کوتاهی میتونید وارد اکانت خودتون بشید اما تا الان که هیچ خبری نشده:41:...
چه گرفتاری شدیم بااین یاهو:2:...!!!

joe_satriani
13-10-2010, 18:36
سلام.
نمیدونم مشکلم رو تو تایپک درستی میپرسم یانه...آخه نزدیک ترین تایپک به مشکل من همین جا بود:31:...
الان حدود سه روزه که دیگه به اکانتم تو یاهو نمیتونم دسترسی پیدا کنم...
حتی باکلی گرفتاری:31:reactiveکردم وپیغام داد که بعد از مدت کوتاهی میتونید وارد اکانت خودتون بشید اما تا الان که هیچ خبری نشده:41:...
چه گرفتاری شدیم بااین یاهو:2:...!!!

با سلام
دوست عزیزم چند وقته که نمیتونید دسترسی پیدا کنید؟
قبل از اینکه بخواین بازش کنید چند وقته که بازش نکرده بودید قبلش؟ یا به قولی راکد مونده؟!
و اینکه مسنجر میتونید با آی دیتون لاگین کنید؟

موفق باشید.

kapakadia
14-10-2010, 00:49
ممنون از راهنماییتونjoe_satriani عزیز منتها ببخشید من فراموش کردم که بگم ie من ie8 هست نه 9 _compatibleهست با ویندوز 7 که البته خودتون بهتر میدونید_ من موقعی که این لپ تاپ رو خریدم همین ie روش نصب بوده و هیچ تغییری هم روش اعمال نشده! ولی نمیدونم چرا دیگه نمیتونم چک میل کنم و این مشکل پیش اومده تو این قسمتی که شما فرمودین هم رفتم ولی بجز آپ دیت ویندوز و securityچیز دیگه ای نیست موضوع دیگه ای که شاید بی ربط باشه این هستش که من موقع نوشتن کامنت با زدن اینتر به سطر بعدی میرم ولی وقتی ثبتش میکنم جملاتم پشت سر هم میشه همینطور که ملاحظه می فرمایید _با ویرایش هم تغییری نمی کنه_قبلا این مشکل رو نداشتم!!!

D,Freeman
14-10-2010, 01:22
با سلام
دوست عزیزم چند وقته که نمیتونید دسترسی پیدا کنید؟
قبل از اینکه بخواین بازش کنید چند وقته که بازش نکرده بودید قبلش؟ یا به قولی راکد مونده؟!
و اینکه مسنجر میتونید با آی دیتون لاگین کنید؟

موفق باشید.

سلام.
راستش حدود10روز نتونستم سربزنم...
الان هم سه روزه که مثلا دوباره فعالش کردن بازم همونجوریه...
قبلا با مسنجر نمیشد ولی الان امتحان کردم شد...
ولی بازم نمیشه مستقیم از طریق خود یاهو وارد ایمیل شد...
درضمن هرجائی هم که آدرس ایمیلمو وارد میکنم میگه معتبر نمیباشد:18:...

joe_satriani
15-10-2010, 14:42
ممنون از راهنماییتونjoe_satriani عزیز منتها ببخشید من فراموش کردم که بگم ie من ie8 هست نه 9 _compatibleهست با ویندوز 7 که البته خودتون بهتر میدونید_ من موقعی که این لپ تاپ رو خریدم همین ie روش نصب بوده و هیچ تغییری هم روش اعمال نشده! ولی نمیدونم چرا دیگه نمیتونم چک میل کنم و این مشکل پیش اومده تو این قسمتی که شما فرمودین هم رفتم ولی بجز آپ دیت ویندوز و securityچیز دیگه ای نیست موضوع دیگه ای که شاید بی ربط باشه این هستش که من موقع نوشتن کامنت با زدن اینتر به سطر بعدی میرم ولی وقتی ثبتش میکنم جملاتم پشت سر هم میشه همینطور که ملاحظه می فرمایید _با ویرایش هم تغییری نمی کنه_قبلا این مشکل رو نداشتم!!!

با سلام
اون مشکل آخرتون به علت اینه که محیط ویرایش ساده رو انتخاب کردید
در همین جایی که دارید تایپ میکنید سمت چپ یه علامت A آبی رنگ هست اون رو انتخاب کنید و بنویسید بعدش

اما مشکل بعدیتون - IE 9 رو که میخواید نصب کنید چه پیغامی میده؟!

موفق باشید.

سلام.
راستش حدود10روز نتونستم سربزنم...
الان هم سه روزه که مثلا دوباره فعالش کردن بازم همونجوریه...
قبلا با مسنجر نمیشد ولی الان امتحان کردم شد...
ولی بازم نمیشه مستقیم از طریق خود یاهو وارد ایمیل شد...
درضمن هرجائی هم که آدرس ایمیلمو وارد میکنم میگه معتبر نمیباشد:18:...

با سلام
پس اگه نمیتونید پاکش کنید به احتمال زیاد یه حرفی رو دارید اشتباه میزنید و حواستون نیست که معتبر نیست
چون اینطور مواقع یا یاهو ایمیلتون رو پاک میکنه که خیلی کم پیش میاد همچین کاری کنه
یا یکی ایمیل خودتون رو پاک میکنه
یا اینکه دارید یه حرفی رو به علت فراموشی اشتباه وارد میکنید و طبیعی هست
منم خودم یه بار به جایی که g وارد کنم همش j وارد میکردم برای ایمیل
کلی گشتم و اسپل کردم دوباره تا فهمیدم که با g ثبت کردم

موفق باشید.

kapakadia
15-10-2010, 22:56
سلام نصب اکسپلورر همیشه تا یه جای خاصی پیش میره و بعد ارور میده setup couldn't start for more technical information see the C:\Windowse\ IE9 Main.Logکه من از فایلی که نوشته هیچی سر در نیاوردم! اما در مورد مشکل دوم! گزینه ها کلا فریز شدن از جمله A سمت چپ همینطور Aدر سمت راست ضربدر خورده از شکلکها هم نمیتونم استفاده کنم با اینکه در پایین صفحه سمت چپ نوشته شده شکلکها روشن هستند! ممنون از راهنماییتون