PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمايش فيلم توي تلويزيون

manli7
08-10-2010, 22:35
سلام من يه سوال داشتم مي خوام يه كاري كنم كه وقتي تو dvd رايتر خودم يه فيلمي رو نشون ميدم تو تلويزون هم

نشون بده مخن خودم نمي خوام نگاه كنم ولي مي خوام واسه اهالي خونه فيلم بذارم تو كامپيوتر اجرا بشه و توي

تلويزيون نشون بده؟ ميشه اين كارو كرد؟

aaaammmm87
09-10-2010, 09:30
سلام
دوست عزیز اولا که بفرمایید تلوزیونتون چیه ؟ ایا ورودی hdmi داره ؟ اگه که اره باید گرافیک شما هم خروج hdmi رو پشتیبانی کنی !!!!
در هر حال اگه از لحاظ سخت افزاری مشکلی نداری می تونی با اتصال به تلویزیون هر چیزی که در مانیتور به نمایش در میاد در تلوزیون هم نمایش بدی ولی اینکه مثلا برای خروجی تلویزیون فیلم پخش بشه و شما برنامه نویسی کار کنید امکان پذیر نیست .

manli7
10-10-2010, 00:15
سلام
دوست عزیز اولا که بفرمایید تلوزیونتون چیه ؟ ایا ورودی hdmi داره ؟ اگه که اره باید گرافیک شما هم خروج hdmi رو پشتیبانی کنی !!!!
در هر حال اگه از لحاظ سخت افزاری مشکلی نداری می تونی با اتصال به تلویزیون هر چیزی که در مانیتور به نمایش در میاد در تلوزیون هم نمایش بدی ولی اینکه مثلا برای خروجی تلویزیون فیلم پخش بشه و شما برنامه نویسی کار کنید امکان پذیر نیست .

سلام مرسي از توضيحتون

فك كنم اين نوع خروجي كه رو كه ميگين داشته باشه آخه از اين جديداست

براي من چند تا سوال پيش اومد اين كه من از كجا بدونم كه سيستمم خروجي كه شما ميگين رو داره و اين كه

ايا نياز به كابل خاصيه؟ من موقع نمايش فيلم توي Tv معمولا وب گردي مي كنم

joe_satriani
10-10-2010, 00:32
سلام مرسي از توضيحتون

فك كنم اين نوع خروجي كه رو كه ميگين داشته باشه آخه از اين جديداست

براي من چند تا سوال پيش اومد اين كه من از كجا بدونم كه سيستمم خروجي كه شما ميگين رو داره و اين كه

ايا نياز به كابل خاصيه؟ من موقع نمايش فيلم توي Tv معمولا وب گردي مي كنم

با سلام
براي فهميدنش كه روس سيستم داريد يا نه كافيه به كارت گرافيكتون نگاه كنيد
و ببينيد خروجي tv داره يا نه
به عبارتي كناره خروجي مانيتور يه خروجي گرد بايدباشه، البته معمولا گرده و tv out نام داره
اين رو كه داشت يعني ميتونيد ازش استفاده كنيد
كابلش هم معمولا با خود كارت گرافيك بايد داده باشن
ولي اگه نبود هم كابل نايابي نيست
هرجا بريد دارن
اما در مورد استفادتون، همينطور كه دوستمون گفتن نميتونيد در آن واحد هم تماشا كنيد و هم وب گردي
چون اون كارت مستقيم مانيتورتون رو داره خروج ميده به تلويزيون
و به عبارتي تلويزيون نقش مانيتور رو ايفا ميكنه
يعني هر چي رو كه شما داريد توي مانيتور مشاهده ميكنيد سايرين در تلويزيون نيز ميبينن

موفق باشيد.

manli7
10-10-2010, 00:43
يعني الان برم پشت مانيتور رو نگاه كنم؟ كردم ولي فقط همون دو تا جا بود كه بهش وصل مي شد و الانهم وصله..

saeid 22
10-10-2010, 00:47
يعني الان برم پشت مانيتور رو نگاه كنم؟ كردم ولي فقط همون دو تا جا بود كه بهش وصل مي شد و الانهم وصله..
نه باید بری پشت کارت گرافیک را نگاه کنی

manli7
10-10-2010, 00:52
خوب حالا اين كارت گرافيك كجاست؟ بايد كيس رو باز كنم ؟ من كه اينا رو بلد نيستم :41:

Khazuk
10-10-2010, 01:04
خوب حالا اين كارت گرافيك كجاست؟ بايد كيس رو باز كنم ؟ من كه اينا رو بلد نيستم :41:
نه دوست من نیازی به باز کردن کیس نیست باید بری پشت کیس نگاه کنی کابلی که از مانیتور به کیس وصل هست را بگیر میرسی به کارت گرافیک ( البته بشرطی که on board نباشه چون توی on board همچین امکاناتی نداره )

joe_satriani
10-10-2010, 01:20

با سلام
ممنون از دوستان پاسخگو
بله، آبي رنگ هم هست جاي سوكتش
فقط به قول دوستمون شانس بياريد كه آنبرد نباشه
اگه بازم نتونستيد دقيق پيدا كنيد تصوير از پشت كيس بذاريد

موفق باشيد.

manli7
10-10-2010, 10:57
از پشت كيس عكس گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونجا يه خورجي هست كه hdmi كه فك كنم اون باشه؟ بايد پشت Tv هم از اين نوع خروجي داشته باشه؟

اگه داشته باشه ديگه همه درست ميشه؟ و سوال اين كه يعني وقتي دارم از تو كامپيوتر فيلم واسه Tv ميذارم

ديگه هچ كاري نميشه كرد؟ بايد خودمم بشينم فيلم نگاه كنم؟

از همه دوستان ممنون كه كمكم مي كنن

joe_satriani
10-10-2010, 15:47
از پشت كيس عكس گرفتم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونجا يه خورجي هست كه hdmi كه فك كنم اون باشه؟ بايد پشت Tv هم از اين نوع خروجي داشته باشه؟

اگه داشته باشه ديگه همه درست ميشه؟ و سوال اين كه يعني وقتي دارم از تو كامپيوتر فيلم واسه Tv ميذارم

ديگه هچ كاري نميشه كرد؟ بايد خودمم بشينم فيلم نگاه كنم؟

از همه دوستان ممنون كه كمكم مي كنن

با سلام
بله دیگه داره پورتش رو
میتونید کابلش رو گیر بیارید و بزنید و بهم وصل کنید
---
بله دوست عزیزم باید خودتون هم بشینید فیلم رو نگاه کنید

موفق باشید.

manli7
10-10-2010, 16:26
سلام.. مرسي..

فقط دو تاس وال ديگه اين كه يه طرف كابل رو به خروجي بزنم و پشت كيس hdmi و طرف ديگه رو هم بزنم به همون

پورت به همين نام توي Tv?

و اين كه كابلش رو از كجا گير بيارم؟ اسمش چيشه؟

ممنون

joe_satriani
10-10-2010, 17:02
سلام.. مرسي..

فقط دو تاس وال ديگه اين كه يه طرف كابل رو به خروجي بزنم و پشت كيس hdmi و طرف ديگه رو هم بزنم به همون

پورت به همين نام توي Tv?

و اين كه كابلش رو از كجا گير بيارم؟ اسمش چيشه؟

ممنون

با سلام
بله بايد خروجي ها رو كنترل كنيد كه كدوم به سر كدوم ميخوره
يه دور پورت ها رو نگاه كنيد كه شكلشون توي خاطرتون بمونه و مثه همون بگيريد
چون فرق دارن شكلاشون
خروجي و ورودي هستن بعضيا
اسم كابلهاش معمولا كابل tv هست

موفق باشيد.

M.Bagheri
08-06-2015, 01:14
باعرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز
یه سوال داشتم از حضورتون.ببخشید اگه تکراریه.من کامپیوترمو به وسیله رابط DVI و HDMI به تلویزیون وصلش کردم که تصویر دارم بدون مشکل، ولی متأسفانه صدا ندارم.از جاییکه که ویندوزم XP هستش نمیدونم چجوری باید تنظیماتشو انجام داد. سیستم و کارت گرافیکم قوی نیست و ATI RADEON 9200 SE FAMILY هستش فقط در حد کارراه انداز.وروردی و خروجی SPDIF هم ندارم.
ممنون میشم راهنماییم کنید.:n18::n39: