PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای راه اندازی یک شبکه

مهرداد3296
08-10-2010, 16:48
سلام
من می خوام یک شبکه بین لپ تاپم و کامپیوتر محل کارم ( با یک شرایط خاصی !) راه بیاندازم ممنون می شم تو تنضیمات شبکه راهنماییم کنیید
اجازه بدبد اول یک سری توضیحات راجب سیستمام بدم
لپ تاپم روش ویندوز 7 نصبه و فقط خودم ازش استفاده میکنم و پسورد داره
کامپیوتر محل کارمم ویندوز 7 روش نصبه و رو این ویندوز 3 تا یوزر admin هستش که یکی از اینها برای منه و باقی آنها برای اشخاص دیگری هستش
اینترنت اینجا هم adsl هستش و این دو تا سیستم از طریق یک سویچر از اینترنت استفاده میکنند البته ممکنه اشخاص دیگری هم با لپ تاپشون به این سوییچر وصل شن و از اینترنت استفاده کنند

من میخواستم یک شبکه بین این دو تا کامپیوتر راه بندازم بطوریکه اطلاعات داخل لپ تاپم فقط برای یوزری که برای خودم بر روی کامپیوتر محل کارم هستش قابل دسترس باشه و بقیه یوزر ها و حتی کامپیوتر های دیگری که به این شبکه وصل میشن غیر قابل دسترس باشه و همچنین اطلاعات یوزرخودم بر روی کامپیوتر محل کارم فقط برای یوزر لپ تاپم قابل دسترس باشه (منظور از اطلاعات کلیه فایلهای موجود در پوشه user هستش )

میشه بگید تنظیمات شبکه رو چجوری باید درست کنم ؟

مهرداد3296
09-10-2010, 17:59
کسی نیست کمک کته ؟

a6l3i
10-10-2010, 10:45
کاشکی سوالتون رو اینجا مطرح میکردین :
اینترنت / طراحی وب / برنامه نویسی > اینترنت و شبکه > شبكه هاي كامپيوتري> راه اندازی شبکه ما بین دو کامپیوتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو هر دو سیستم در Control Panetl وارد Network and sharing center شید و از منوی سمت چپ change advanced sharing system رو بزنین و در انتهای لیست گزینه ی Turn on password protected sharing رو بزن.

تا موقع ورود به آیکن سیستم ها تو Network ازت پسورد بخواد