PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ▲▲▲ ترفندي جديد براي تايپ فارسي در فتوشاپ بدون مشكل جدا بودن حروف ▲▲▲

Jeff hardy M
08-10-2010, 15:28
سلام
همونطور كه ميدونيد در بعضي از فتوشاپ ها براي فارسي نوشتن مشكل هست و معمولا در نسخه هايي كه ME نيستن اين مشكل وجود داره كه حروف جدا از هم نمايش داده ميشن (ا ي ن ط و ر ي)
حالا من يه روش ياد گرفتم كه با اين كار ديگه حروف جدا از هم نميشن :
خوب بريم سراغ اموزش :
كار بسيار راحته ... اول از همه اين فايل PSD زير رو دانلود كنيد : (حجمش كمه)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

- اين فايل PSD همونطور كه ميدونيد در فتوشاپ قابل نمايشه پس اين فايل رو در فتوشاپ باز كنيد
- حالا ميبينيد كه يك كلمه با نام "فارسي" بدون مشكي جدا بودن حروف نوشته شده
- حالا ابزار Type Tool (T) رو انتخاب كنيد و بعد رو كلمه "فارسي" برنيد و كلمه را كلش رو بگيريد و كپي كنيد
- خوب حالا بريد تو پروژتون (همون عكسي كه ميخوايد بسازيد و فارسي بنويسيد توش)‌ ابزارType Tool (T) رو بر روي عكستون بزنيد تا بتونيد چيزي رو بنويسيد ... قبل از نوشتن اون كلمه اي رو كه كپي كرده بوديد رو Paste كنيد . ميبينيد كه كلمه بدون مشكل جدا بودن حروف همونطور بدون مشكل Paste شده
- خوب ديگه تمومه اون كلمه رو كلش رو بگيريد و با فونت فارسي به جاي كلمه "فارسي" روش تايپ كنيد و هر چي ميخوايد بنويسيد و ميبينيد كه هر چي بنويسيد كلمات درست نمايش داده ميشه و از هم جدا نيستند

خلاصه : هر وقت خواستيد فارسي بنويسيد PSD‌ رو وارد كنيد و جاي اون كلمه هر چي ميخوايد بنويسيد و كپي كنيد رو عكس مورد نظرتون .

موفق باشيد

moslem47
03-01-2011, 18:36
این لینکش کار نمی کنه.............

Jeff hardy M
03-01-2011, 19:03
یه psd دیگه درست کردم گذاشتم ... (پست 1)

ririno
18-03-2011, 22:01
فایل پاک شده

محمد نامدار
20-03-2011, 17:43
اینا که دانلود نمی شه
آخه چرا؟

p30pro
20-03-2011, 17:51
دانلود نمی شه

Jeff hardy M
21-03-2011, 02:32
لينك جديد در پست اول قرار گرفت . 4رومين باره كه دارم اديت ميكنم .
به زودي از چند سايت ديگه هم اپ ميكنم و قرار ميدم (قرار گرفت)

Jeff hardy M
20-11-2011, 18:06
شاید بدرد یه سری از دوستان بخوره . . .
حیف که پایین بمونه :)

الهام حسینی
28-11-2011, 20:47
دانلود نمیشه

nitro
30-11-2011, 00:43
البته تو نسخه جدید فتوشاپ (CS6) دیگه نیاز به ترفند نیست و مستقیم میشه فارسی نوشت.. :8:

ahmad-kargari
23-05-2013, 23:06
البته تو نسخه جدید فتوشاپ (CS6) دیگه نیاز به ترفند نیست و مستقیم میشه فارسی نوشت.. :8: دروووووووووغ . من خودم دو ساعته دارم ور میرم یه کلمه فارسی نتونستم درست بنویسم به جز چند تا کلمه مثلا : واو

ahmad-kargari
23-05-2013, 23:10
از سایت[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فایل زیر رو دانلود کنید چون به این زودیا از رو سرور حذف نمیشه . در هر صورت از Jeff hardy M ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عزیز نهایت تشکر را داریم . لینک دانلود ::

mohambass
24-05-2013, 23:52
دروووووووووغ . من خودم دو ساعته دارم ور میرم یه کلمه فارسی نتونستم درست بنویسم به جز چند تا کلمه مثلا : واو
درست نصبش نکردی همون اول که داری نصب میکنی باید زبان رو روی english یدعم الی (یه همچین چیزی) بزاری

NorthBridge
25-05-2013, 08:28
دروووووووووغ . من خودم دو ساعته دارم ور میرم یه کلمه فارسی نتونستم درست بنویسم به جز چند تا کلمه مثلا : واو
دروغ؟؟!!! :n04::n02:
منم توی CS6 دارم براحتی فارسی می نویسم.لابد فونت های مناسب روی سیستم شما نصب نیست یا فوتوشاپت مشکل داره
البته روشی که دوست قبلی گفتند رو حتماً باید موقع نصب انجام میدادی
حالا چه کسی دروغگویه؟:n09:

jodiaboot
03-06-2013, 17:08
چرا دانلود نمی شهههههههههههههههههه:n19:

jodiaboot
03-06-2013, 17:10
من دانلودش کردم حالا چکار کنم

Mohammad Yek110
09-06-2013, 19:03
سلام
حل مشکل فارسی نویسی در CS6 و نسخه های پایینتر :

موفق باشید :40:

LTN
24-08-2013, 14:13
به هیچ وجه کاربردی نیست :n15:

این روش فقط برای کار راه بندازیه دوست عزیز

نمیشه که هر دفعه خواستیم یه چیزی تایپ کنیم از این فایل استفاده کنیم ...

یه روش دائمی اگه میتونید معرفی کنید

ممنون

jimpatrik
01-09-2013, 23:21
واقعا شرمنده ولی مجبورم بگم ر ی د ی برادر!!! :n21:بچه ها برید تو قسمت (edit) از اونجا گزینه (apply middle eastern composer) را انتخاب کنید همین !!!:n05:
این ترفندا از یه وبلاگ خوندم ولی اسمشا یادم نمیاد خدا خیرش بده:42:

mohammad_983
05-09-2013, 11:30
آموزشش اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])هست

اعظم یزدی
30-03-2014, 13:03
سلام
این فایل PSD
که میگید دانلود کن کجاست پس چرا من نمیبینم

Aligfx
30-03-2014, 22:25
سلام
همونطور كه ميدونيد در بعضي از فتوشاپ ها براي فارسي نوشتن مشكل هست و معمولا در نسخه هايي كه ME نيستن اين مشكل وجود داره كه حروف جدا از هم نمايش داده ميشن (ا ي ن ط و ر ي)
حالا من يه روش ياد گرفتم كه با اين كار ديگه حروف جدا از هم نميشن :
خوب بريم سراغ اموزش :
كار بسيار راحته ... اول از همه اين فايل PSD زير رو دانلود كنيد : (حجمش كمه)

- اين فايل PSD همونطور كه ميدونيد در فتوشاپ قابل نمايشه پس اين فايل رو در فتوشاپ باز كنيد
- حالا ميبينيد كه يك كلمه با نام "فارسي" بدون مشكي جدا بودن حروف نوشته شده
- حالا ابزار Type Tool (T) رو انتخاب كنيد و بعد رو كلمه "فارسي" برنيد و كلمه را كلش رو بگيريد و كپي كنيد
- خوب حالا بريد تو پروژتون (همون عكسي كه ميخوايد بسازيد و فارسي بنويسيد توش)‌ ابزارType Tool (T) رو بر روي عكستون بزنيد تا بتونيد چيزي رو بنويسيد ... قبل از نوشتن اون كلمه اي رو كه كپي كرده بوديد رو Paste كنيد . ميبينيد كه كلمه بدون مشكل جدا بودن حروف همونطور بدون مشكل Paste شده
- خوب ديگه تمومه اون كلمه رو كلش رو بگيريد و با فونت فارسي به جاي كلمه "فارسي" روش تايپ كنيد و هر چي ميخوايد بنويسيد و ميبينيد كه هر چي بنويسيد كلمات درست نمايش داده ميشه و از هم جدا نيستند

خلاصه : هر وقت خواستيد فارسي بنويسيد PSD‌ رو وارد كنيد و جاي اون كلمه هر چي ميخوايد بنويسيد و كپي كنيد رو عكس مورد نظرتون .

موفق باشيد

خسته نباشی داداش ولی با یه بار reset paragraph همه این مشکلات حل میشه

Sent from iPhone 4S